PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیرم ور کوک شده I8910HD توسط ehsan2004 ورژن Final با پلاگین(پست دوم)(تاریخ 89/10/09)

صفحه ها : [1] 2

ehsan2004
11-10-2010, 22:57
با سلام خدمت دوستان خوب بالاخره پس از طی مدت زمان نسبتا طولانی از فریمور سومم امروز با تست های نهایی و رفع باگ های احتمالی توسط دوست عزیزم فرزاد فریمور نهایی خودم را براتون ریلیز کردم امیدوارم که از این فریمور لذت ببرین....:5::5:

اما قبل از دانلود فریمور چند تا نکته خیلی مهم زیر را مد نظر داشته باشین که دچار مشکل نشین:

1.در این فریمور به خاطر جلوگیری از سردرگمی دوستان جدید مدو را هم قرار دادم که دیگه نیازی به فلش مودم به صورت جداگانه نباشه

2. در این فریمور طبق معمول کل فضای مس مموری فرمت میشه و دقت کنین که از فایلهاتون بکاپ بگیرین
3. قبل و بعد از فلش ریست فکتوری فراموش نشه که خیلی مهم هست

4. اگه مموری روی گوشی دارین هنگام فلش کردن مموری را دربیارین و به غیر از فایلهای شخصی که روش دارین بقیه فایلهای روش را پاک کنین

5.فایلی به اسم gadget را براوتن توی ضمیمه گذاشتم که دقت کنین بعد از دانلود کردن اونوا اکسترک کنین و فایل gadget.swf را به مسیر درایو E کنین دقت کنین که توی روت این درایو که مس مموریتون هست کپی کنین خوب بعد ازکپی کردن هوم اسکرین را بزارین روی بیسیک و. بعد دوباره روی Samsung widget بزارین که هوم سامسونگ را هم داشته باشین

6.دقت کنین که با روش بالا شما میتونین هر هوم اسکرین فلشی را روی همین مسیر کپی کنین و به راحتی از حالت های مختلف این قابلیت استفاده کنین

7.طبق معمول من بخش بوت را برداشتم و از به هیچ وجه cpu را دستکاری نکردم که مشکلی به هیچ وجه پیش نیات پس از این بابت خیالتون راحت

خوب این مجموعه نکات لازم بود که باید همه بخونن و قبل و بعد از رام موارد خواسته شده را انجام بدن تا چه در حیتن فلش کردن چه بعد از اون دچار مشکل نشن

اما تغییراتی که من در این رام دادم را براتون لیست میکنم دقت کنین که من هدفم این بود که اول به عدم ایجاد باگ در رام فکر میکردم و به همین دلیل تمام تغییراتی که روی رام اعمال کردم سعی شده روی رام باگ ایجاد نشه که به شرح زیر هست:

تغییرا ت براساس فریمور سوم با پلاگین اضافه هست:

1.رفع مشکل هنگ کردن بروزر و بیرون پریدن اون بعد از یه مدت استفاده از اون

2. رفع مشکل ویجت wifi و حذف wlan creator که مورد دوم اجرا نمیشد که من حذفش کردم

3.رفع مشکل عدم نمایش ویدئو توسط برنامه Real player که باید فیلم هاتون را بریزین توی پوشه Movies که باید این پوشرو خودتون بسازین

4.تغییر پارامتر ها در صدای موزیک پلیر که فکر کنم بهتر شده و مشکلی دیگه نباشه

5. تغییر اساسی موزیک پلیر که هم مشکل اسکرول در موزیک پلیر حل شده و هم تم با موزیک پلیر کاملا مچ هست و این مشکل بزرگ کاملا حل شده

6.تغییر بوت به Samsung Omnia HD که فکر کنم بهتر هست

7.تنظیمات اسای در بخش رام که من همه تنظیمات را بهینه کردم تا حداقل مصرف باتری داشته باشین که فکر کنم تا حدوده محسوسی بهتر شده و تا 4 یا 5 روز باید جواب بده البته اینم نسبی هست دیگه

8.فضای درایو C نزدیک به 71 مگا بایت رسید که نیازی هم به پچ افزایش فضا نیست و اتوماتیک نصب شدس

9.آیکون های هوم اسکرین هم طبق نظر شما همون دیفالت ساموسنگ هست

10.تم افکت هم بر اساس درخواست خیلی از دوستاتون همون تم افکت سوم را گذاشتم من می خواستم تغییرش بدم ولی خیل از دوستان درخواست دادن و من مجبور شدم....

11.اضافه کردن برنامه Track ID که پورت شده از روی ویواز هست

12.برنامه سرچ سامسونگ را دوباره گذاشتم چون دوستان درخواست دادن

13.رام پچر همونی هست که بود به علاوه چند پچ ری استارت که با فعال کردنش شما میتونین ریست را توی منوی خاموش داشته باشین

14.اسم رام را بنا به درخواست دوستان به خلیج فارس تغییر دادم که نام این خلیج همشه فارس بمونه البته نه ورژن رام امس رام را...

15 مینی کیبردی که هایپر گذاشته بود توی تایپ مشکل بود و نمیشد درست و سریع تایپ کرد که من نذاشتمش

.فقط یه موردی که من تست نکردم هماهنگی با برنامه گارمین هست که من هر چی گشتم دلیلی براش پیدا نکردم در هر صورت بررسیش کنین و ببینین درست شده یا نه....

خوب اینم از اسکرین شات:

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=449005&stc=1&d=1286824913 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=449004&stc=1&d=1286824913 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=449003&stc=1&d=1286824913 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=449002&stc=1&d=1286824913 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=449001&stc=1&d=1286824913 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=449000&stc=1&d=1286824913

ودر آخر هم لینک دانلود که سعی کردم مستقیم کنم البته برای دوستان دایلاپی و کلا دوستان عزیز آقا فرزاد براتون توی پست سوم لینک ها را مستقیم کرده و پارت بندی هم شده که جا داره ازشون تشکر کنیم...

سعی میکنم تا فردا جاهای دیگه هم اپ کنم که مشکلی نداشته باشین :

http://rapidshare.com/files/423742682/IEF.rar

http://www.enterupload.com/opfbcq2n429e/IEF.rar.html

خوب دوستان عزیز امیدوارم که از این فریمور لذت ببرین و من سعی میکنم از این به بعد دیگه روی همین فریمور کار کنم و به صورت پلاگین این فریمور را بروز کنم و همون طورکه میدونین زیاد روی این فریمور کار کردم پس دوستان لطف کنن تشکر و امتیاز یادتون نره ...:merci::merci:

در پایان از همه دوستان و عزیزانی که در ساخت کلیه فریمورهام منو یاری کردن بخصوص آقا فرزاد کمال تشکر را دارم و امیدوارم که تونسته باشم کمکی به دوستان هموطنم انجام داده باشم..

در ضمن این فریمور برای اولین بار در این سایت ریلیز شده و کپی از مطالب اون با ذکر منبع و نویسنده و اسم سایت بلامانع است

ehsan2004
11-10-2010, 22:58
خوب دوستان عزیز بلاخره پس از یه بازه زمانی نسبتا طولانی من موفق شدم پلاگین را آماده کنم و پس از تست نهایی این پلاگین توسط دوست عزیزم PERS!AN (http://www.mobilestan.net/member.php?u=273775) این پلاگین را در ادامه رامم قرار میدم
دقت کنین که این پلاگین هست نه رام پس باید اول رام را بریزین بعد پلاگین را فلش کنین

روش نصب هم مثله روش ریختن رام هست

پسورد فایل هم ehsan هست که در لحظه آخر یادم رفت برش دارم ..

با تشکر از آرش(PERS!AN (http://www.mobilestan.net/member.php?u=273775)) که هم زحمت تست را کشیدن و هم زحمت آپلود پلاگین را ...

دوستان عزیز با نصب این پلاگین دیگه فکر کنم تمام مشکلات این فریمور حل میشه و فریمور بی باگی خواهین داشت.

MaKenZi
در 23 قسمت 5 مگابایتی در سایت آپلود شد./

.
.
.

farzad_sh_2020
سلام خدمت دوستان عزيز

براي راحتي دوستان عزيز كه اينترنت Dial up دارن در 23 قسمت 5 مگابایتی در سایت آپلود توسط مدیر عزیز آقا محسن آپلود شد میتونین از پست ایشون دانلود کنین..

واقعاً فريمور عالي هست . صبح مسيج دادم احسان جان گفتن آيكون باطري فكر كنم خراب باشه . تا امروز صبح هيچي كم نكرده بود . اينم كه ميبينيد در عكس هاي آخر 4 خط داره بخاطر اين هست كه صبح بازي كردم و از GPS استفاده كردم و حدود 2 ساعت از WiFi براي تست WEB استفاده كردم

اميدوارم بدون نقص باشه فريمور .

احسان جان خسته نباشي :cv:

mgh412
11-10-2010, 23:29
احسان واقعا دستت درد نکنه وخسته نباشی فریمور قبلیت که عالی بود مطمئنم که این کارتم فوق العادس خیلی وقته منتظر این فریمورت بودم من که رفتم برای دانلود وتست

PERS!AN
11-10-2010, 23:35
ممنون از احسان عزیز

مطمئنم یکی از بهترین فیرمورهای موجود خواهد بود.

از آقا فرزاد هم ممنون برای تست

.

O.M.I.D
12-10-2010, 00:19
احسان جان خسته نباشی .کاره بزرگی کردی .آقا فرزاد از شما هم متشکرم:dn:

reza a
12-10-2010, 06:44
ممنون از زحمت شما آقا احسان و آقا فرزاد زنده باد ایران وایرانی

H@DI
12-10-2010, 07:35
سلام بر دوست عزیزم احسان خان
ممنون از زحماتت
اینم یه لینک مستقیم با قابلیت RESUME و سرعت بالا....

http://dsb1.fileflyer.com/d/028a7ad7-11af-4f56-bbed-3277b55a11f0/2PCV/Gr1PWAZ/IEF.rar

fafarnana
12-10-2010, 08:21
سلام به آقا احسان و دوستان عزيز

ميخواستم هم تشكر فراوان كنم هم خبر دهم امتياز دهي داراي مشكل است و پيام زير را مي دهد:

" شما بايد به افراد ديگر امتياز دهيد تا مجدد بتوانيد به احسان امتياز دهيد" ؟؟؟؟

delaviz3243
12-10-2010, 09:16
آقا احسان گل خیلی زحمت کشیدی ، خدا قوت دستت درد نکنه :bf:

meshk
12-10-2010, 10:50
سلام ...اول یه تشکر کنم بابت زحتی که آقا احسان کشیدن دستشون درد نکنه فریمور بی باگی درست کردن از لحاظ سرعت ...و بقیه چیزایی که خود آقا احسان توضیح دادن ...اما یه چیز اینجا جالب نیست اون اینه البته شاید واسه بقیه مهم نباشه اما راستش من هر کاری کردم نتونستم باهاش کنار بیام .. روی هوم اسکرین سامسونگ ویجت 2 تا ساعت باشه ...همون طور هم که تو عکس نمایانه ....البته اینو من قبل اینکه فریمور رو آپکنن گفتم به آقا فرزاد..البته من دیگه زیاد توقع دار ....یه عکس از فریمور 3 آقا احسان هم گذاشتم که نمایان این بشه که هوم اسکرین سامسونگ ویجت 2 تا ساعت نداره ....به هر حال بازم ممنون من برگشتم سر فریمور قبلی..

یه عکس دیگه هم گذاشتم که ساعت رو وقتی بالای صفحه میکشونی زیر تم میره خودتون ببینید ..

میدونم زحمتی دوباره داره اما یه خواهش اگه میشه درستش کنید انشالا اجرشم میگیری

falah20
12-10-2010, 13:48
با سلام و خسته نباشید خدمت اقا احسان. من حس میکنم که نور صفحه نمایش هم کم شده تو این فریمور برای مصرف کمتر باطری.
درسته اقا احسان؟
در ضمن این تلفیق samsung wibget و finger use یکم تو ذوق میزنه و وبجت ها رو یکم کند کرده.
من که اینجور حس میکنم حالا شاید نر بقیه فرق بکنه
بازم ازت تشکر میکنم اقا احسان بابت زحمتی که کشیدی

falah20
12-10-2010, 14:08
6.دقت کنین که با روش بالا شما میتونین هر هوم اسکرین فلشی را روی همین مسیر کپی کنین و به راحتی از حالت های مختلف این قابلیت استفاده کنین

من 2تا هم اسکرین دانلود کردم و تو مسیر e کپس کردم ولی نمیاد مشکل چیه؟

meshk
12-10-2010, 14:33
من 2تا هم اسکرین دانلود کردم و تو مسیر e کپس کردم ولی نمیاد مشکل چیه؟

سلام دوست گلم میاد شما وقتی هوم اسکرین رو میریزی برای اعمالش برید تو قسمت هوم اسکرینها هو اسکرین رو به بیسیک تغییر بدین و دوباره هوم اسکرین سامسونگ ویجت رو فعال کنید کار تمام هست
یه چیز دیگه ه برای کار کردن بغییر از هوم اسکرین خود سامسونگ باید برنامه 3d navigation رو خاموش کنی و الا به سختی میتونی باهاش کار کنی
اینم عکس

RADIKAL
12-10-2010, 15:05
ممنون احسان جان مثل همیشه عالی فقط منتظرم گوشیه رو برام بیارن و این فریمور رو هم تست کنم به هر حال ممنون از زحماتت.

M@HDI
12-10-2010, 15:09
دوستان عزيزي كه فلش زدن :
1-كيفيت عكاسي دراين فريمور با كيفيت عكاسي در آخرين فريمور هايپر چه فرقي داره؟؟(البته واقعا كيفيت عكاسي فريمور هايپر حرف نداشت!)
2-سرعت گوشي چطور؟؟؟
3-و كلا يه مقايسه با فريمور v.8.32 هايپر و n-204 فايينيل؟؟؟؟؟
ممنون

meshk
12-10-2010, 16:10
دوستان عزيزي كه فلش زدن :
1-كيفيت عكاسي دراين فريمور با كيفيت عكاسي در آخرين فريمور هايپر چه فرقي داره؟؟(البته واقعا كيفيت عكاسي فريمور هايپر حرف نداشت!)
2-سرعت گوشي چطور؟؟؟
3-و كلا يه مقايسه با فريمور v.8.32 هايپر و n-204 فايينيل؟؟؟؟؟
ممنون

خدمت شما دوست گلم عارض شم من هر 2 فریمور رو کار کردم میشه گفت تفاوت چندانی نداره هر 2 در یک سطحه هم در عکاسی و هم در فیلمبرداری که فیلمبرداری کردن هر 3فریمور جدید از هایپر فائینل و این تایم هر کدام که از 3 دقیقه بالا میزنه با 23 فریم ظبط میشه

در مورد سرعت فرقی با 204 نداره

از لحاظ مقایسه ...
تا حالا باگی رو مشاهده نکردم همینو میشه گفت چون این فریمور از چیز خاصی مثل پچی که در فریمور هایپر یا qt بهره نمیبره البته بعدا خودت میتونی نصب کنی..یه خورده اینجا دستت بستس یعنی همون چیزی که هستو قبول کنی مثلا نمیتونی 3D navigation رو اگه دوست نداشته باشی پاک کنی میتونی غیر فعالش کنی اما فضای اشغال شدش تو رام میمونه و چیزای دیگه..

اگه یادتون باشه در فریمور هایپر تو قسمت سنسور ها سنسور در ویدیو پلیر غیر فعال بود اونم بخاطر اینکه بتونی موقع تماس با تان دادن گوشی تماس رو روی بلندگو ببری اما اینجا ویدیو پلیر درست شده اما من هر کاری کردم نتونستم تماس رو با تکان دادن گوشی روی بلند گو ببرم در حالی که روی فریمور 204 فائینل هر دوی این کار به خوبی انجام میشه ...

منوی گوشی کامل فارسی هستش بدونه این که مشکلی داشته باشه.. که فریمور هایپر اصلا منوی فارسی نداره و فریمور فائینل منوش فارسی میشه اما نه کامل..

در فیلمبرداری بالا هم که توضیح دادم به جز یه مسئله اونم اینه که فقط با نصب پچی که در فریمور سوم بود میتونی auto فکوس رو بهش اضافه کنی اما در 2 فریمور دیگه با برنامه هایی که دارن میتونی برداری و بزاری....

سرعت فریمور خیلی خوبه البته 3 تا فریمور جدیدی که اومده سرعتشون خوبه (منظور از 3 کوکر هست) اما حساسیت تاچ در فریمور هایپر به دلیل دستکاری در قسمت منو حساسیت تاچ یه خورده پایین اومده اما در این فریمور و فریمور فاینل که 4 تا آیون منو رو داره بسیار عالی هستش...

این فریمور فریمور ساده و شبیه به فریمور اصلی سامسونگ هست چون همش دیفالت من خودم به شخصه از این نوع فریمور خوشم میاد اما همون طوره گفتم با 2 آیکونه بودن ساعت در هوم اسکرینش نتونستم کنار بیام البته خواهش کردم که درست بشه اگه هم نشد بازم ممنون بالاخره براش زحمت کشیده شده امیدوارم دوستان با نصب فریمور لذت ببرن یا حق..

-farzin-
12-10-2010, 23:09
با تشكر از احسان عزيز ............

راستش من براي اولين بار ميخوام گوشي رو فلش كنم واسه همين يكم سردرگمم و خيلي سئوال دارم ! ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند !

1 _ فلش كردن از زمان شروع تا پايان دقيقا چه قدر طول ميكشه ؟ 5 دقيقه !؟ اگه بيشتر طول كشيد چي كار كنم !؟

2 _ كلا بعد از اتصال گوشي به كامپيوتر گوشي چند بار بايد خودش ريست بشه ؟

3 _ الان علاوه بر فايلي كه خود احسان عزيز در اين تاپيك گذاشته يعني :

ديگه چه فايل هاي ديگه اي رو لازم دارم ؟

بايد چه فايل هاي ديگه اي را داشته باشم ؟ تاپيك آموزش فلش کردن SAMSUNG i8910HD به همراه نرم افزار (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=78274) را هم خوندم اما نميدونم كدام فايل ها در اينجا لازم هستش ؟؟ اگه با لينك دانلود راهنمايي كنيد ممنون ميشم !

4 _ جسارتا كد ریست فکتوری چي بود ؟

5 _ قبل از اينكه گوشي رو به حال بوت ببرم اول بايد مموري كارت از گوشي خارج بشه و بعد گوشي رو خاموش كنم ؟ و بعد وارد بوت بشم ؟

6 _ بعد از اتصال گوشي به كامپيوتر و شروع فلش كردن از كجا بايد متوجه بشم كه كار تمام شده و ميتونم گوشي رو از كامپيوتر جدا كنم ؟ گوشي ريست ميشه ؟ كي گوشي رو از كامپيوتر جدا كنم ؟

7 _ از فايل gadget كي و چه جوري بايد استفاده كنم ؟

8 _ در اين فريمور براي اين كه بهترين كيفيت دوربين و عكاسي را داشته باشيم بايد كار خاصي انجام بدم ؟ جريان اون پچ auto فکوس كه meshk عزيز بهش اشاره كرده چيه ؟

با تشكر

farzad_sh_2020
12-10-2010, 23:49
با تشكر از احسان عزيز ............

راستش من براي اولين بار ميخوام گوشي رو فلش كنم واسه همين يكم سردرگمم و خيلي سئوال دارم ! ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند !

1 _ فلش كردن از زمان شروع تا پايان دقيقا چه قدر طول ميكشه ؟ 5 دقيقه !؟ اگه بيشتر طول كشيد چي كار كنم !؟

حدود 5 دقيقه يا كمتر . حتي اگر بيشتر طول كشيد هيچ كاري نكنيد تا تمام شود

2 _ كلا بعد از اتصال گوشي به كامپيوتر گوشي چند بار بايد خودش ريست بشه ؟

يكبار دوست عزيز

3 _ الان علاوه بر فايلي كه خود احسان عزيز در اين تاپيك گذاشته يعني :

ديگه چه فايل هاي ديگه اي رو لازم دارم ؟

بايد چه فايل هاي ديگه اي را داشته باشم ؟ تاپيك آموزش فلش کردن SAMSUNG i8910HD به همراه نرم افزار (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=78274) را هم خوندم اما نميدونم كدام فايل ها در اينجا لازم هستش ؟؟ اگه با لينك دانلود راهنمايي كنيد ممنون ميشم !

شما فايل هاي 1 و 2 و 3 در تاپيك آموزش پست اول دانلود كنيد و دقت كنيد ويندوز XP باشد

4 _ جسارتا كد ریست فکتوری چي بود ؟

ستاره ، مربع ، 7370 ، مربع

كد گوشي هم 8 تا 0 هست . 00000000

5 _ قبل از اينكه گوشي رو به حال بوت ببرم اول بايد مموري كارت از گوشي خارج بشه و بعد گوشي رو خاموش كنم ؟ و بعد وارد بوت بشم ؟

بله دوست عزيز خارج كنيد
از مموري داخلي و مسيج ها و شماره ها هم بك آپ بگيريد

6 _ بعد از اتصال گوشي به كامپيوتر و شروع فلش كردن از كجا بايد متوجه بشم كه كار تمام شده و ميتونم گوشي رو از كامپيوتر جدا كنم ؟ گوشي ريست ميشه ؟ كي گوشي رو از كامپيوتر جدا كنم ؟

بله وقتي گوشي ريست شد ديگه تموم هست . روي صفحه كامپيوتر هم مينويسه تمام شد صبر كنيد ريست بشه و بعد از بالا آمدن گوشي و رسيدن با قسمت تنظيمات كشور و ... گوشي رو جدا كنيد

7 _ از فايل gadget كي و چه جوري بايد استفاده كنم ؟

گوشي در حالت مس مموري وصل كن و فايل را در داخل درايو E ّريز . توضيحات داده شده در پست اول

8 _ در اين فريمور براي اين كه بهترين كيفيت دوربين و عكاسي را داشته باشيم بايد كار خاصي انجام بدم ؟ جريان اون پچ auto فکوس كه meshk عزيز بهش اشاره كرده چيه ؟

اوون پچ مشكلاتي در فيلم برداري بوجود مياره كه نبودش بهتر هست

با تشكر

ماشالا چه حوصله از دارم من اين موقع شب انقدر جواب دادم :dq:

Mehdi_Full
13-10-2010, 05:37
با تشکر از احسان عزیز
تو این فریمور موقع فیلمبرداری (در حین فیلمبرداری) صدا با تصویر هماهنگ نیست صدا یمقدار عقب میمونه
تو ورژن 3 این مشکل وجود نداشت .

hamid gol
13-10-2010, 08:53
احسان جون می دونم کار سختیه و شما اونو انجام دادی و من هم بلد نیستم فریم ور کوک کنم.
شرمندم ولی
دوستان دیال آپی و کسانی که از سایر فریم ور ها از جمله فریم ور سوم احسان استفاده می کنند دانلود فریم ور جدید را توصیه نمی کنم!

farzad_sh_2020
13-10-2010, 09:19
احسان جون می دونم کار سختیه و شما اونو انجام دادی و من هم بلد نیستم فریم ور کوک کنم.
شرمندم ولی
دوستان دیال آپی و کسانی که از سایر فریم ور ها از جمله فریم ور سوم احسان استفاده می کنند دانلود فریم ور جدید را توصیه نمی کنم!

سلام دوست عزيز

چرا ؟ هيچي كه تغيير نكرده باشه من بخاطر مصرف باطري همين فريمور نگه ميدارم . البته هيچي رو همينجوري گفتم چون تغييرات زيادي داشته و مهمترينش باطري هست

musicloveline
13-10-2010, 12:48
اقا احسان از نظر من که عالیه دستتم درد نکنه
واقا ممنون ایشالا که همیشه موفق باشش
فقط این مشکل دو تا ساعتو حل کنی عالیه عالیه
ممنون

Hosein61t
13-10-2010, 14:48
سلام
ضمن تشکر از زحمتهای آقا احسان :bi::bi::bi::bi:

از بزرگان فروم میخوام فیلمبرداری و زوم کردن حین فیلمبرداری رو در این فریمور یه تست اساسی بکنن چون من دیشب بعد از فلش یه مقدار زیادی باهاش مشکل داشتم........هنگ کردن.......

هم روی مموری گوشی هم روی مموری خودم :al::al:

ehsan2004
13-10-2010, 15:11
سلام ...اول یه تشکر کنم بابت زحتی که آقا احسان کشیدن دستشون درد نکنه فریمور بی باگی درست کردن از لحاظ سرعت ...و بقیه چیزایی که خود آقا احسان توضیح دادن ...اما یه چیز اینجا جالب نیست اون اینه البته شاید واسه بقیه مهم نباشه اما راستش من هر کاری کردم نتونستم باهاش کنار بیام .. روی هوم اسکرین سامسونگ ویجت 2 تا ساعت باشه ...همون طور هم که تو عکس نمایانه ....البته اینو من قبل اینکه فریمور رو آپکنن گفتم به آقا فرزاد..البته من دیگه زیاد توقع دار ....یه عکس از فریمور 3 آقا احسان هم گذاشتم که نمایان این بشه که هوم اسکرین سامسونگ ویجت 2 تا ساعت نداره ....به هر حال بازم ممنون من برگشتم سر فریمور قبلی..

یه عکس دیگه هم گذاشتم که ساعت رو وقتی بالای صفحه میکشونی زیر تم میره خودتون ببینید ..

میدونم زحمتی دوباره داره اما یه خواهش اگه میشه درستش کنید انشالا اجرشم میگیری

با سلام و خسته نباشید خدمت اقا احسان. من حس میکنم که نور صفحه نمایش هم کم شده تو این فریمور برای مصرف کمتر باطری.
درسته اقا احسان؟
در ضمن این تلفیق samsung wibget و finger use یکم تو ذوق میزنه و وبجت ها رو یکم کند کرده.
من که اینجور حس میکنم حالا شاید نر بقیه فرق بکنه
بازم ازت تشکر میکنم اقا احسان بابت زحمتی که کشیدی

دوستان عزیز در مورده این مشکل (که البته نمیشه گفت مشکل..)به خاطره انتقال مسیر از z به e هست که من اینو به خاطر استفاده کردن از هوم اسکرین های دیگه گذاشتم ..

البته من روش کار میکنم و اگه شد بعد از گزارش همه باگ ها توی پلاگین رفعش میکنم ولی هوم سامیونگ خیلی بیسیک هست و خیلی هوم دیگه هست که به راحتی میتونین از اونها که بهتر و قشنگتر هست اسفاده کنین در هر صورت اگه کسی میخوات که مثله فریمور سوم باشه میتونم براش بزارم ولی نمیتونه دیگه هوم ار تغییر بده ...

شرمندم ولی

عزیزم چرا؟ خوب دلیلی بیار اینجوری که نمیشه اگه اسپم هست که هیچی اگه مشکلی داری بگو تا بررسیش کنیم...

سلام
ضمن تشکر از زحمتهای آقا احسان :bi::bi::bi::bi:

از بزرگان فروم میخوام فیلمبرداری و زوم کردن حین فیلمبرداری رو در این فریمور یه تست اساسی بکنن چون من دیشب بعد از فلش یه مقدار زیادی باهاش مشکل داشتم........هنگ کردن.......

هم روی مموری گوشی هم روی مموری خودم :al::al:

زوم کردن حین فیلمبرداری نداره پس بیخیال...

اگه مشکلی داشتی شما مطالبی که من نوشتن را خوندین و اجرا کردین ...نباید مشکلی باشه در هر صورت بررسیش کنین تا مشکلتون برطرف بشه...

hamid gol
13-10-2010, 15:56
عزیزم چرا؟ خوب دلیلی بیار اینجوری که نمیشه اگه اسپم هست که هیچی اگه مشکلی داری بگو تا بررسیش کنیم...

یه مشکل علاوه بر دو ساعته بودن وجود داره و اون اینه که وقتی نرم افزار جاوایی را نصب می کنم بعد از این که نصب تموم شد اگه Close را بزنم فایل منیجر و یا Xplore هنگ میکنه و باید کلید قرمز را بزنم تا وارد هوم اسکرین بشم بعد دوباره به فایل منیجر برم!
و هم بازی شیفت روی این فریم ور جدید شما بیشتر از قبلیتون هنگ میکنه و سرعتش هم کمترشده!
اگه توی Applications برنامه های زیادی باشه دیر باز میشه!
موارد زیر باگ نیست!:
اگه اون آیکون های زیر منو را شبیه به 5800 کرده بودید هم با تم ها سازگاری بیشتری داشت و هم چرخش منو اضافه میشد!
از استارت آپ های قشنگتری هم میتونستید استفاده کنید!
در فریم ور هایپر وقتی می خواستم تایپ کنم با چرخوندن گوشی کیبرد کامل میشد ولی در فریم ور شما از این حالت خوب بی بهره هستش!

ehsan2004
13-10-2010, 16:09
یه مشکل علاوه بر دو ساعته بودن وجود داره و اون اینه که وقتی نرم افزار جاوایی را نصب می کنم بعد از این که نصب تموم شد اگه Close را بزنم فایل منیجر و یا Xplore هنگ میکنه و باید کلید قرمز را بزنم تا وارد هوم اسکرین بشم بعد دوباره به فایل منیجر برم!
و هم بازی شیفت روی این فریم ور جدید شما بیشتر از قبلیتون هنگ میکنه و سرعتش هم کمترشده!
اگه توی Applications برنامه های زیادی باشه دیر باز میشه!
موارد زیر باگ نیست!:
اگه اون آیکون های زیر منو را شبیه به 5800 کرده بودید هم با تم ها سازگاری بیشتری داشت و هم چرخش منو اضافه میشد!
از استارت آپ های قشنگتری هم میتونستید استفاده کنید!
در فریم ور هایپر وقتی می خواستم تایپ کنم با چرخوندن گوشی کیبرد کامل میشد ولی در فریم ور شما از این حالت خوب بی بهره هستش!

مشکل جاوا ربطی به فریمور نداره و مشکل از ورژن اکسپلور هست من همین مشکل را توی ورژن های جدید این برنامه داشتم اگه مشکل از فریمور بود مطمئن باشین که توی همه منیجر ها بود...

بازی شیفت هم مثل قبل هست و اصلا چیزی که شما میگین نیست همون موردی که باید دکمه منو را بزنین و بعد دوباره وارد بشین اصلا من کندی توش احساس نمیکنم...

در مورده application هم شما میتونین بازی ها اگه اغلب حجیم هستند را توی فولدر خاص بزارین توی منوی اصلی که چنین مشکلی برای همه برنامه هاتون نداشته باشین...

چرخش منو 5800 هم اصلا کاری نداره که بخواین ایراد بزارین همش تعویض 5 تا فایل هست که من بنا به درخواست دوستان نزاشتم پس کار شاخی نیست!!

من استارت آپ سامسونگ را خیلی دوست دارم و بهتر دیدم که خودش باشه که اصلت گوشی حفظ بشه ...

تنها تغییری که شما گفتین و من حقیقتا یادم نبود که بررسیش کنم همین مورده آخر هست که ناراحتی نداره بررسیش میکنم توی پلاگین در آینده برطرفش میکنم پس جای حچنین حرفهایی نمیمونه...

meshk
13-10-2010, 17:00
سلام به آقا احسان ممنون که بالاخره اومدین و جواب دادین
میدونم که پست ها رو خوندین اون 2 ساعته بودن هم به قول شما برای گذاشتن هوم اسکرینهای دیگس اما این تا وقتی بود که فریمور هایی مثل هایپر و فائینل نیمده بود و اگر هم اومده بود ورژن های بهترش نبود و همه بچه حداقل یه باری ازش استفاده کردن (منظور از عوض کردن وم اسکرین) اما با اطمینان بگم بیشتر بچه ها یا همگی دوباره برگشتن سر هوم اسکرین دیفالت سامسونگ از کجا معلوم >> وقتی فریمور 8-32 هایپر اومد همه یا بیشتر بچه ها به اون فلش زدن که هوم اسکرین دیفالته و بعضی ها هم که از 4 تا آیکون در منو استفاده میکنن مثل خود من رفتن سر فریمور 204 فائینل ..تازه فریمور فائینل 3تا ورژن داره اولیش که تو سایت خودمون اومد هوم اسکرینی بود که فائینل خودش گذاشته بود اما اصلا استقبال نشد تا اینکه 2 ورژن بعدیش اومد بعضی ها منوی 5800 میخواست بعضی ها 4 تا آیکونی با همون هو اسکرین دیفالت...به نظر من بهترین کار این بود شما اون4 آیکونها رو انتقال میدادی که مسیرشو از z به c آورده و راحت میشه اونا رو با تم ست کرد...
ممنون میشیم که پلاگینی چاره کنی برای این کار ....

hadisahami
13-10-2010, 19:24
سلام خدمت همه دوستان و با تشکر ویژه از آقا احسان.
یه سوال داشتم:
آیا باید مثل فریمور سوم پوشه magmoe رو بسازیم؟ آیا باید موزیک رو در پوشه music بریزیم یا در همون sound files قرار بدیم؟
ممنون از همه شما

-farzin-
13-10-2010, 19:56
ماشالا چه حوصله از دارم من اين موقع شب انقدر جواب دادم :dq:

با تشكر از لطف و توجه شما ......

فايل سوم (( برنامه لازم برای فلش کردن گوشی )) در تاپيك آموزش فلش کردن SAMSUNG i8910HD به همراه نرم افزار (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=78274) پاك شده ممنون ميشم دوستان لطف كنند برام دوباره قرارش بدند !

مرسي !

reza a
13-10-2010, 20:19
اولا از زحمت آقا احسان ودوستان دیگر ممنونم
دوتا مشکل هست که نمیدونم کلی هست یا نه تو این فریم ور اینجوریه
1.وقتی تو دفتر چه تلفن حرف (م)رو سرچ میکنم میپره بیرون
2.اگه بتونین این حالتی که وقتی وارد دوربین عکاسی میشی سوژه عقبتره ولی وقتی وارد فیلمبرداری میشی انگار که رو سوژه زوم کردی رو همسان کنین ومثل حالت عکاسی باشه خیلی بهتره
ممنون

.Infernal
13-10-2010, 20:57
ممنون از زحمتت...
من که حقیقت از این فریمور خوشم نیومد و برگشتم به اخرین فریمور هایپر اخه خیلی امکانات بیشتری داره...
بازم تشکر...

hadisahami
13-10-2010, 21:02
یه سوال داشتم:
آیا باید مثل فریمور سوم پوشه magmoe رو بسازیم؟ آیا باید موزیک رو در پوشه music بریزیم یا در همون sound files قرار بدیم؟
ممنون از همه شما
دوستان لطف کنید سوال ما رو هم جواب بدین.

Hosein61t
13-10-2010, 21:07
بازم ممنون از وقتی که گذاشتی برای این فریمور

:bi::bi::bi::bi::bi::bi::bi::bi::bi::bf::bi::bi::b i::bi::bi::bi:

اما بازم میگم من با فیلمبرداری مشکل دارم
برای اطمینان خاطر دوباره فلش کردم
مستر ریست کردم > فلش کردم > مستر ریست کردم
اما وقتی میرم فیلمبرداری روی 720*1280 هم تاخیر داره هم دکمه شاتر stop نمیکنه و میره واسه هنگ ( البته چند لحظه ) فقط هم با دکمه منو خارج میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته همیشه نه ، چند بار این قضیه تکرار شد :an:

امیدوارم فقط تو گوشی من این مشکل باشه :ak:

arazm
13-10-2010, 21:59
با تشکر از اقا احسان ولی من دوباره به اخرین ورزن فریمور فاییل فلاش زدم.هم سرعت و هم مصرف باطری و.....و بدون باگ.مرسی از اقا احسان به خاطر زحمتی که کشیدن.

new_q7
14-10-2010, 01:15
سلام به دوستان.یه مشکل برام پیش اومده_لطفا راهنماییم کنید.
من میخام گوشیمو آپدیت کنم ولی وقتی 8تا0 رو برا ریست میزنم میگه کد اشتباهه!چیکار کنم؟
البته گوشیمو0(i8910) کار کرده گرفتم.

iraj.s
14-10-2010, 01:17
سلام قضیه فرستنده اف ام چی شد ؟

H@DI
14-10-2010, 09:38

منتفی.....:ak:

aryajaan
14-10-2010, 10:12
سلام
دوستان چرا به این موارد کوچیک پیله کردید.اگر حساس باشید فقط خودتون رو اذیت میکنید.اینقدر موارد مثبت داره که اون چیزای کوچیک توشون گمه.
ممنون احسان جان بابت زحمت و وقتی که رو این فریمور گذشتید.

-farzin-
14-10-2010, 11:20
يه سئوال :

اين فايل gadget دقيقا چه كاري انجام ميده ؟

وقتي رو گوشي ريختيم بايد ريست بديم ؟

farzad_sh_2020
14-10-2010, 11:24
من میخام گوشیمو آپدیت کنم ولی وقتی 8تا0 رو برا ریست میزنم میگه کد اشتباهه!چیکار کنم؟

سلام دوست عزيز

از كسي كه خريدين كد رو بپرسيد

musicloveline
14-10-2010, 12:16
دوستان من برنامه pochet lock رو نصب کردم اما امروز در حین مکالمه دوبار گوشی خاموش شد و خودم دستی روشن کردم ایراد از کجاست؟
ممنون راهنمایی کنید
امیدوارم ایراد از فریم ور نباشه اخه خیلی دلرم باش حال مکنم

davidjones
14-10-2010, 14:10
اقا خیلی منتظرش بودیم.همش داریند نکات منفیشا میگیند.جای تشکرتونه؟نکات مثبت یعنی اصلا نداره؟همش منفی؟
ایشالا تو پلاگینا همین 2 ، 3 نکته ی منفی که روش تاکید داریند حل میشه.
اندکی صبر سحر نزدیک است.

آقا احسان دستت درد نکنه.زحمت کشیدی.

Hosein61t
14-10-2010, 15:13
اقا خیلی منتظرش بودیم.همش داریند نکات منفیشا میگیند.جای تشکرتونه؟نکات مثبت یعنی اصلا نداره؟همش منفی؟
اندکی صبر سحر نزدیک است.

دوست عزیز همه بچه ها ضمن تشکر از زحمتهای آقا احسان ، مشکلاتی ( الحق کمترین باگ رو تا به حال داشته ) که به نظرشون میرسید رو گفتن برای اینکه اگه همه تایید کردند که واقعا مشکلی هست ، با پلاگین که بازم آقا احسان زحمتش رو خواهد کشید حل بشه :bo:

پس لطفاً جلوی روند طبیعی یه فروم که بحث و انتقاد برای رسیدن به بهترین هست رو نگیرید

چون تشکر جای خودش رو داره که هیچ کس از آقا احسان دریغ نکرده

من به عنوان یه ایرانی از خدامه که این فریمور اونقدر عالی بشه که همه یوزرهای i8910 تو تمام جهان ازش استفاده کنن و به هم دیگه اطلاع بدن که ورژن persian gulf که کار یه ایرانی هست بهترینه

:bi::bi::bi::bi::bi::bi::bi::bi::bi::bi::bi::bi::b i::bi::bi::bi::bi::bi::bi:

ostad-navid
14-10-2010, 15:46
به به احسان جان گل كاشتي!! دستت درد نكنه! بابا ايول.ميخواهم تو را ببوسيم!:cv:
خيلي سبك و پر سرعت من كه خيلي خوشم امد 5800 هم كه دارم ورژن 51 كه فقط هك شده ريختم! از تغييرات زياد اصلا خوشم نمياد مثل شما! يكبارم بوت گوشيم با فريمور فائنيل پريد! كه خوشبختانه پارس مايكروتل عوض كرد چه عوض كردني!!!!!!!!!!! بهم i8910 16gig داد مال من 8gig بود! خسته نباشيد.از فرزاد عزيز هم تشكر ميكنم براي كمكشون.مرسي.ممنون.

M@JID
14-10-2010, 17:55
آقای احسان این یک روزی که فریمور آخری تون روی گوشیم بود...

یکی از فریمور های عالی در حد فائنیل بود!

اما همون طور که دوستان گفتند مشکل هوم اسکرین که قسمت بالایی اش مناسب نیست آزار دهنده هست.

اما در بقیه ی موارد خیلی خوب هست از جمله ظرفیت باری و دیگر موارد...

دوستان هم زیاد حساسیت روی فریم ور نداشته باشند چون مهم اینکه یک فریمور با کمترین باگ داشته باشید که فریمور آخری احسان هم از این جمله هست %

در ضمن اگر امکانش هست با پلاگین این افکتی که هست رو حذف کنید چون در این مورد ساده بودنش قشنگ تر هست@

meshk
14-10-2010, 18:31
آقای احسان این یک روزی که فریمور آخری تون روی گوشیم بود...

یکی از فریمور های عالی در حد فائنیل بود!

اما همون طور که دوستان گفتند مشکل هوم اسکرین که قسمت بالایی اش مناسب نیست آزار دهنده هست.

اما در بقیه ی موارد خیلی خوب هست از جمله ظرفیت باری و دیگر موارد...

دوستان هم زیاد حساسیت روی فریم ور نداشته باشند چون مهم اینکه یک فریمور با کمترین باگ داشته باشید که فریمور آخری احسان هم از این جمله هست %

در ضمن اگر امکانش هست با پلاگین این افکتی که هست رو حذف کنید چون در این مورد ساده بودنش قشنگ تر هست@

مجید جون مرسی از توضیحات... همون طور که خودتم گفتی هوم ایکرین آزار دهندست ...من به شخصه خودم از این نوع فریمور ساده خوشم میاد اصلا قرار بر این بود که این فرمیمور شبیه فریمور اصلی ساخته بشه اما بدونه باگ البته این فریمور بدونه باگه چون منم یه روز ازش استفاده کردم و جدن لذت برم توپستهای قبلیمم همینو گفتم اما نتونستم با هوم اسکرینش کنار بیام و تنها چیزی که گفتم یه خواهش بود از آقا احسان که درستش کنه... و مطمئن باشید هیچ فریمور بی باگی مثل این ندیدم

ehsan2004
14-10-2010, 20:30
سلام به آقا احسان ممنون که بالاخره اومدین و جواب دادین
میدونم که پست ها رو خوندین اون 2 ساعته بودن هم به قول شما برای گذاشتن هوم اسکرینهای دیگس اما این تا وقتی بود که فریمور هایی مثل هایپر و فائینل نیمده بود و اگر هم اومده بود ورژن های بهترش نبود و همه بچه حداقل یه باری ازش استفاده کردن (منظور از عوض کردن وم اسکرین) اما با اطمینان بگم بیشتر بچه ها یا همگی دوباره برگشتن سر هوم اسکرین دیفالت سامسونگ از کجا معلوم >> وقتی فریمور 8-32 هایپر اومد همه یا بیشتر بچه ها به اون فلش زدن که هوم اسکرین دیفالته و بعضی ها هم که از 4 تا آیکون در منو استفاده میکنن مثل خود من رفتن سر فریمور 204 فائینل ..تازه فریمور فائینل 3تا ورژن داره اولیش که تو سایت خودمون اومد هوم اسکرینی بود که فائینل خودش گذاشته بود اما اصلا استقبال نشد تا اینکه 2 ورژن بعدیش اومد بعضی ها منوی 5800 میخواست بعضی ها 4 تا آیکونی با همون هو اسکرین دیفالت...به نظر من بهترین کار این بود شما اون4 آیکونها رو انتقال میدادی که مسیرشو از z به c آورده و راحت میشه اونا رو با تم ست کرد...
ممنون میشیم که پلاگینی چاره کنی برای این کار ....

در مورده هوم اسکرین داریم با یکی از دوستان روش کار میکنیم درست شد براتون اپ میکنم....

اندکی صبور باشید ...

یه سوال داشتم:
ممنون از همه شما

بله دوست عزیز برای افزایش سرعت گالری باید همین کار راانجام بدین...

با تشكر از لطف و توجه شما ......

فايل سوم (( برنامه لازم برای فلش کردن گوشی )) در تاپيك آموزش فلش کردن SAMSUNG i8910HD به همراه نرم افزار (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=78274) پاك شده ممنون ميشم دوستان لطف كنند برام دوباره قرارش بدند !

مرسي !

نیازی به اون نیست شما بهتره تاپیک زیر را بخونین:

آموزش فلش کردن رام های کوک شده i8910 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112352)

مشکلی بود توی همون تاپیک بگین من در خدمتتنو هستم..

2.اگه بتونین این حالتی که وقتی وارد دوربین عکاسی میشی سوژه عقبتره ولی وقتی وارد فیلمبرداری میشی انگار که رو سوژه زوم کردی رو همسان کنین ومثل حالت عکاسی باشه خیلی بهتره
ممنون

1.چنین مشکلی والا من ندیدم و همین الان تست کردم و مشکلی نبود ممکنه مشکل از ریست نکردن شما باشه...

2.این مورده به خاطر فیلمبرداری HD که باید یه مقدار زوم بشه...

در این مورد اگه شوژه دور باشه مشکل پیش میات و کیفیت در حد HD نمیشه...

بازم ممنون از وقتی که گذاشتی برای این فریمور

اما بازم میگم من با فیلمبرداری مشکل دارم
برای اطمینان خاطر دوباره فلش کردم
مستر ریست کردم > فلش کردم > مستر ریست کردم
اما وقتی میرم فیلمبرداری روی 720*1280 هم تاخیر داره هم دکمه شاتر stop نمیکنه و میره واسه هنگ ( البته چند لحظه ) فقط هم با دکمه منو خارج میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته همیشه نه ، چند بار این قضیه تکرار شد :an:

امیدوارم فقط تو گوشی من این مشکل باشه

شما روی چه قسمتی محل ذخیره را انتخاب میکنین شما قبل از فلش به این فریمور چه فریموری روش بوده این موارد را بگین تا براتون توضیح بدم...

شما ممکنه قبل از این فریمور فریمور هایپر روش بوده باشه که باید اول به اصلی فلش بزنین و تیک syscon clear را بزنین بعد به این فریمور فلش کنین...

عزیزم توی نظرسنجی گفتم که متاسفانه نشده...

يه سئوال :

اين فايل gadget دقيقا چه كاري انجام ميده ؟

وقتي رو گوشي ريختيم بايد ريست بديم ؟

فایل کجت در حقیقت هوم اسکرین بیسیک را به هوم سامسونگ تبدیل میکنه...

دوستان من برنامه pochet lock رو نصب کردم اما امروز در حین مکالمه دوبار گوشی خاموش شد و خودم دستی روشن کردم ایراد از کجاست؟
ممنون راهنمایی کنید
امیدوارم ایراد از فریم ور نباشه اخه خیلی دلرم باش حال مکنم

من همین موردی که شما گفتین را تست کردم و مشکلی ندیدم ممکنه مشکل از این باشه که توی c نصب نکردین بررسیش کنین مشکلی بود در خدمتم...

اندکی صبر سحر نزدیک است.

دوست عزیز مشکلی نیست از این حرفها زیاد شنیدیم و مهم برام نیست مهم چند تا دوست هست و من برای همینها ساختم بقیه هم مشکلی داشت بهتره از فریمورهای دیگه استفاده کنن مشکلی نیست که بیخیال مهم اینه که خودت حال کنی...

دوستانی که به هر دلیل از فریمور خوششون نمیات نیازی نیست که پست بزنن بگن خوب هست یا بد اگه فریمور مشکلی داره مثله گزارش هایی که حمید آقا (hamid gol)گفته من در خدمتتون هستم ولی اینکه خوشم نیومد یا از این جور حرفا پست ها پاک میشه ...

N@V!D.N
14-10-2010, 20:31
خب مام اومدیم !!
اوه اوه بیا ببین چه خبره!! اینا کمره یا شاه فنره!!!:4:
سلام بر دوست عزیز و گلم احسان جوووووووون عزیز که مثل داداشم میمونی!!(داداش بزرگه:4:)
امان از این کنکور بی همه چیز که ما رو از این رفقا قطع کرد!! احسان جون ایشالا تابستون 90 از خجالتت در میام!!
و اما
میبینم که چشم منو دور دیدی و سر خود واسه خودت فریمور انداختی بیرون:4:
باشه بعدا به حسابت میذارم:4:
ولی دور از شوخی دمت گرم.کلی بهم حال دادیا!! خستگی درس و بحث از تنم رفت بیرون!!
احسان جوون خدا بهت صبر بده با این قوم بنی اسرایل و سوالاتشون.....!!!
در مورد سامسونگ ویجت هم که ملت بهش گیر دادن من بگم که(البته من در حد چیزی که میدونم میگما)
شده مثل هایپر 7.فکر کنم وقتی مسیر z به e کردی اشکال توی samsungtoolbar.mif باشه که اگه بتونی از کاری که هایپر توی اخرین فریمورش (8.32) انجام داده بهره بگیری درست بشه.
مثلا موقعی که میخوای هوم اسکرین سامسونگ ویجت رو به یه هوم اسکرین فلش دیگه تغییر بدی حتما باید samsungtoolbar.mif رو پاک کنی و همچنین یه پچ sis هم نصب کنی تا بتونی به راحتی یکی دیگه رو جایگزین کنی و بلعکس!
بازم روش کار کن باید شدنی باشه!!

احسان جون خیلی خوش حال شدم!! باور کن هر موقع که به اینترنت بیام اولین سایت موبایلستان و اولین کس خودت هستی که من سر میزنم.
برام دعا کن این کنکور لعنتی رو به خوبی بدیم بره!!
قربونت برم.
Navid.N

musicloveline
14-10-2010, 21:36
اقا احسان متاسفانه تو درایو c هم نصب کردم اما بعد از چند ثانیه ریست میشه
فک کنم باید قید این برنامه هرو بزنم
ممنون

132222
14-10-2010, 21:51
سلام به دوستان و مخصوصا حاج احسان عزیز
واقعا دم همه منتقدان این فریمور گرم خوب زحمت این بنده خدا را ضایع کردین میخوام بدونم اگه این فریمور رو خارجی ها میساختن همین حرفا رو میزدین؟
من که فلش زدم از اون دو تا فریمور که خیلی بهتره البته یکی دو تا ایراد جزیی داره که بهتر بود احسان یه نسخه بتا میداد تا بعد از تست همگانی نسخه نهایی رو بیرون بده باز هم ازت ممنونیم احسان
به لطف تو همه ما میتونیم از گوشیهامون لذت بیشتری ببریم:df:

132222
14-10-2010, 21:54
:123:سلام به دوستان و مخصوصا حاج احسان عزیز
واقعا دم همه منتقدان این فریمور گرم خوب زحمت این بنده خدا را ضایع کردین میخوام بدونم اگه این فریمور رو خارجی ها میساختن همین حرفا رو میزدین؟
من که فلش زدم از اون دو تا فریمور که خیلی بهتره البته یکی دو تا ایراد جزیی داره که بهتر بود احسان یه نسخه بتا میداد تا بعد از تست همگانی نسخه نهایی رو بیرون بده باز هم ازت ممنونیم احسان

arazm
14-10-2010, 22:12
همه قسمتهای گوشی بدون مشکله به نظر من,ولی موقع فیلمبرداری نا هماهنگی صدا با تصویر یه خورده تو ذوق میزنه,وگرنه خداییش فریمور خوبیه,بخدا قصد جسارت به اقا احسان و زحمتی که کشیدن رو نداشتم,انشاا...با پچی یا چیزی حل بشه که میدونم شما هر کاری از دستتون بر میاد اقای مهندس/

-farzin-
14-10-2010, 22:54
با تشكر از زحمات احسان عزيز ..........

چون گفتيد با پچ يه سري مشكلات رو اصلاح ميكنيد من جسارت ميكنم و به چند تا نكته اشاره ميكنم :

1 _ اول از همه به نظر من فريمور خيلي خوبي هستش ! به خصوص از لحاظ سادگي و سرعت

2 _ علاوه بر مشكل تاخير صدا در هنگام فيلم برداري و همين طور هوم اسکرین كه دوستان اشاره كردند يك سري اشكالات كوچيك ديگه هست كه نميدونم فقط براي من اتفاق ميافته يا همگاني هستش

3 _ تسك منيجر سه بعدي رو كه ميزنم در قسمت منو و بالاي صفحه كه اسم صفحه رو مينويسه فونت فارسيش ناخوانا هستش ! (( برعكس نوشته ميشه مثل حالتي كه نوشته را جلوي آينه بگيريم ! ))

4 _ وقتي فايل هاي تصويري روي گوشي ميريزم بعضي هاش رو پلير خود گوشي ميشناسه و در قسمت گالري ديده نميشه و بعضي هاي ديگه رو پلير گوشي نميشناسه ولي تو گالري مياد و با realplayer پخش ميشه ! در صورتي كه تمام فايل ها رو هم در يك مسير و پوشه ميريزم و حتي همه هم يك فرمت هستش !

نكته : الان كه يكم دقت كردم متوجه شدم كه وقتي يك فايل تصويري رو روي مموري كارت ميريزي پلير گوشي نميشناسه !

ولي وقتي همون فايل رو در حافظه خود گوشي بريزي پلير گوشي ميشناستش و بعدش ميتوني فايل رو به مموري كارت انتقال بدي !! و بعد از اون باز هم پلير گوشي فايل رو ميشناسه ! :an: :ak:

ممنون ميشم اين موارد رو بررسي كنيد و اگه مشكل از منه راهنمايي كنيد !

با تشكر !

hamid gol
15-10-2010, 06:19
سلام دوست عزیز
یکی از منتقدان منم!
نه برای اینکه این فریم ور،فریم ور بدیه و حتی این فریم ور نسبت فریم ور سوم بهتر شده.
اما احسان جون دیگه اون کوکر معمولی نیست و الان حرفه ای شده و ما انتظار فریم ور بهتری از ایشون داشتیم و البته اینو هم باید اضافه کنم که با قولی که در مورد پلاگین دادند حتمآ معدود مشکلات این فریم ور هم حل خواهد شد.(من همیشه از فریم ور احسان استفاده کردم و هنوزم هم دارم استفاده می کنم و ان شا الله باز هم اسفاده می کنم)

meshk
15-10-2010, 10:01

سلام دوست گلم ما منتقد نیستم و نمیتونیم باشیم... و زحمت آقا احسان رو هم ضایع نکردیم ..تمام اینایی که اینجا میان توی نظر سنجی بودن و سعیشون بر این بوده که کمکی بکنن ...و حالا اگه چیزی هم میگیم بازم برای بهتر شدن فریمور هست.. از این که با عث ناراحتی کسی شدم ظاهرا آقا احسان که نوشتن هر کسی ناراحته خوشش نیوده که این طور نیست که ایشون فکر میکنن بازم عذر میخوام و هزاران بار ممنون از اینکه زحمت کشیدن .. قابل توجه بعضی ها فریمور باگی نداره و کل برنامه های مورد نیاز روی فریمور به خوبی کار میکنه این مشکلات به این دلیل پیش میاد که توضیحات آقا احسان رو خوب نمیخونید و انجام نمیدین...

با تشكر از زحمات احسان عزيز ..........

چون گفتيد با پچ يه سري مشكلات رو اصلاح ميكنيد من جسارت ميكنم و به چند تا نكته اشاره ميكنم :

1 _ اول از همه به نظر من فريمور خيلي خوبي هستش ! به خصوص از لحاظ سادگي و سرعت کاملا همینطوره

2 _ علاوه بر مشكل تاخير صدا در هنگام فيلم برداري و همين طور هوم اسکرین كه دوستان اشاره كردند يك سري اشكالات كوچيك ديگه هست كه نميدونم فقط براي من اتفاق ميافته يا همگاني هستش :من مشکلی در تاخییر صدا ندیدم

3 _ تسك منيجر سه بعدي رو كه ميزنم در قسمت منو و بالاي صفحه كه اسم صفحه رو مينويسه فونت فارسيش ناخوانا هستش ! (( برعكس نوشته ميشه مثل حالتي كه نوشته را جلوي آينه بگيريم ! )):این مشکل مشکل کلی سامسونگ هستش و ربطی به فریمور نداره

4 _ وقتي فايل هاي تصويري روي گوشي ميريزم بعضي هاش رو پلير خود گوشي ميشناسه و در قسمت گالري ديده نميشه و بعضي هاي ديگه رو پلير گوشي نميشناسه ولي تو گالري مياد و با realplayer پخش ميشه ! در صورتي كه تمام فايل ها رو هم در يك مسير و پوشه ميريزم و حتي همه هم يك فرمت هستش ! : دوست گلم شما کامل توضیحات اول صفحه رو بخون ببین گفته فایل هارو کجا بریزی مشکلت حل میشه

نكته : الان كه يكم دقت كردم متوجه شدم كه وقتي يك فايل تصويري رو روي مموري كارت ميريزي پلير گوشي نميشناسه !

ولي وقتي همون فايل رو در حافظه خود گوشي بريزي پلير گوشي ميشناستش و بعدش ميتوني فايل رو به مموري كارت انتقال بدي !! و بعد از اون باز هم پلير گوشي فايل رو ميشناسه ! :an: :ak:

با تشكر ! عرض کردم شما دوستان توضیحات آقا احسان رو در صفحه اول نمیخونید یا دقت نمیکنید :bz:

davidjones
15-10-2010, 13:07
[quote=12041204;1596674]

پس لطفاً جلوی روند طبیعی یه فروم که بحث و انتقاد برای رسیدن به بهترین هست رو نگیرید

من کی باشم که بخوام جلوی روند طبیعی انتقاد را بگیرم.ولی دلم میخواست یه کم با لفظ بهتر به انتقاد بپردازند نه به تندی.احسان بدون اینکه منتی سر کسی بزاره برامون فریمور داده بیرون.
الان هم خدا را شکر همه ی بچه ها رعایت کردند و بهتر و زیباتر انتقاد میکنند.

احسان جان این مشکل همخوان نبودن صدا و تصویر در فیلم برداری را میشه بدون اینکه بخوایم فریمور را عوض کنیم حل کرد؟

majid.mosavi
15-10-2010, 13:42
سلام و خسته نباشید خدمت همه و کوکر زاده گلمون اقا احسان :cv:
خسته نباشی دستت درد نکنه
ما که از سومی راضی بودیم حتما این بهتره از اونه
فقط نتونستم فلش کنم موقعی که دوکمه استارت دانلود رو میزنم بره برا فلش این پیغام رو میده میشه کمک کنید
wait for loading file
loading file fail = 8
اینم عکسش البته همه کارها رو به ترتیب انجام دادم نمیدونم این پیغام برای چیه
لطفا کمک کنید

M@JID
15-10-2010, 15:00
آقا احسان خسته نباشید

می خواستم پست قبلی رو ویرایش کنم و چند تا مورد اضافه کنم اما نتونستم
پس اگه میشه پست قبلی ام رو حذف کنید

در ابتدا به دوستان این رو یادآوری کنم که هدف آقا احسان ارایه ی یک فریم ور بی باگ بود که الان هم تونسته در جهت این هدفش تلاش کنه و توقع ما هم همین بوده است.
.
اما
.
.
نمی دونم چقدر سلیقه ی دوستان مثل من هست اما اگر میشه با یک پلاگین و یا چیز دیگر سلیقه ی من و امثال من را هم بر آورده کنید چون یک کاملا خوب هست که دوستان می تونند به طور طولانی مدت این فریم ور را داشته باشند.

1- برنامه های دیفالت سامسونگ به غیر از سرچ را لطفا حذف کنید البته این نظر من هست.

2- افکت را لطفا حذف کنید باز هم نظر من

3- فعال کردن چرخش منوی اصلی و حذف آیکن ها در منوی اصلی مانند 5800

4- و در آخر هم فعال کردن چرخش اتوماتیک مینی کیبورد و تبدیل به کیبورد فول

ممنون از زحماتی که در این مدت بدون چشم داشت مالی از داشتی

چون دوستان همان طور که می دونند فائنیل و هایپر برای اینکه یه فریم ور مثل آقا احسان بدهند کلی پول از کاربر ها دریافت می کنند!@!

nimapexin
15-10-2010, 21:05
سلام احسان جان و فرزاد جان
خسته نباشيد
آقا من يه موردي كلا تو 8910 هست كه اذيت ميكنه
اونم اينه كه اگه ميشد مثل سوني اريكسون كليد كم يا زياد كردن صدا رو نگهداريم واسه 2/3 ثانيه خودش ميرفت آهنگ بعدي خيلي عالي ميشد
احسان ميشه رديفش كرد؟
در ضمن the pencil روي اين كار ميكنه احسان؟

musicloveline
15-10-2010, 23:56
اقا احسان گل داداش من تو مسیجهام قاطی شده اس ام اس که میاد میره وسط باید کلی بگردم دنبالش چیکار کنم که اس ام اس جدید همون اول اس ام اس هام باشدش که دیگه دنبالش نگردم؟
ممنون

™LI@
16-10-2010, 09:36
اقا احسان گل داداش من تو مسیجهام قاطی شده اس ام اس که میاد میره وسط باید کلی بگردم دنبالش چیکار کنم که اس ام اس جدید همون اول اس ام اس هام باشدش که دیگه دنبالش نگردم؟
ممنون

آقا فک کنم تاریخ گوشییت درست نباشه !!

یه چک کن بگو فک می کنم همین باشه !!

ehsan2004
16-10-2010, 12:34
سلام و خسته نباشید خدمت همه و کوکر زاده گلمون اقا احسان :cv:
خسته نباشی دستت درد نکنه
ما که از سومی راضی بودیم حتما این بهتره از اونه
فقط نتونستم فلش کنم موقعی که دوکمه استارت دانلود رو میزنم بره برا فلش این پیغام رو میده میشه کمک کنید
wait for loading file
loading file fail = 8
اینم عکسش البته همه کارها رو به ترتیب انجام دادم نمیدونم این پیغام برای چیه
لطفا کمک کنید

عزیزم ممکنه درست فایل را اکسترکت نکرده باشین و ممکنه کامپیوترتون ویروسی باشه و فایل را خراب کرده باشه مشکلی نیست و این مشکل به خاطر لود نکردن درست فایل ها هست...

آقا احسان خسته نباشید

می خواستم پست قبلی رو ویرایش کنم و چند تا مورد اضافه کنم اما نتونستم
پس اگه میشه پست قبلی ام رو حذف کنید

در ابتدا به دوستان این رو یادآوری کنم که هدف آقا احسان ارایه ی یک فریم ور بی باگ بود که الان هم تونسته در جهت این هدفش تلاش کنه و توقع ما هم همین بوده است.
.
اما
.
.
نمی دونم چقدر سلیقه ی دوستان مثل من هست اما اگر میشه با یک پلاگین و یا چیز دیگر سلیقه ی من و امثال من را هم بر آورده کنید چون یک کاملا خوب هست که دوستان می تونند به طور طولانی مدت این فریم ور را داشته باشند.

1- برنامه های دیفالت سامسونگ به غیر از سرچ را لطفا حذف کنید البته این نظر من هست.

2- افکت را لطفا حذف کنید باز هم نظر من

3- فعال کردن چرخش منوی اصلی و حذف آیکن ها در منوی اصلی مانند 5800

4- و در آخر هم فعال کردن چرخش اتوماتیک مینی کیبورد و تبدیل به کیبورد فول

ممنون از زحماتی که در این مدت بدون چشم داشت مالی از داشتی

چون دوستان همان طور که می دونند فائنیل و هایپر برای اینکه یه فریم ور مثل آقا احسان بدهند کلی پول از کاربر ها دریافت می کنند!@!

دوست عزیز من نگفتم نظر سنجی بزارین من گفتم باگ ها را گزارش کنین نه نظر سنجی اکثر مواردی که شما گفتین سخصی هست و اگه فریمور سخصی میخواین بهم p.m بدین..

سلام احسان جان و فرزاد جان
خسته نباشيد
آقا من يه موردي كلا تو 8910 هست كه اذيت ميكنه
اونم اينه كه اگه ميشد مثل سوني اريكسون كليد كم يا زياد كردن صدا رو نگهداريم واسه 2/3 ثانيه خودش ميرفت آهنگ بعدي خيلي عالي ميشد
احسان ميشه رديفش كرد؟
در ضمن the pencil روي اين كار ميكنه احسان؟

عزیزم چنینی کاری مرا من نمیتونم انجام بدم سازنده که نیستم فقط ویرایش کننده هستم...

ممنون

شما بهتره که برنامه conversation را استفاده کنین اون کمک خوبی بهتون میکنه...

دوستان نظرسنجی من نگذاشتم پس لطف کنین فقط مواردی که باگ هست را گزارش کنین و موارد گزارش شده را نیازی نیست دوباره تکرار کنین یکی از دوستاتون حرف خوبی زد و گفته که دوتا کوکر دیگه donate دارن و من برای شما ...

پس توقع زیادی نداشته باشین و هر کسی خواست موارد شخصی را میتونم براشون به صورت شخصی بسازم .

از همکاریتون ممنونم..

farzad_sh_2020
16-10-2010, 12:57
ممنون

دوست عزيز شما احتمالاً بك آپ گرفتي و بعد ريستور كردي و تاريخ مسيج هات جلو تر هست و جديدها ميره پايين
شما يك فولدر بساز كل مسيج هاي قديمي بفرست تو فولدر . درست ميشه . يا اگر چيزي توش نيست كامل پاك كن

132222
16-10-2010, 14:21
احسان جان سلام
یه پیشنهد داشتم که اگه موافقی به رای بزاریم
یه بررسی مجدد بکن و تغییرات لازم رو اعمال بکن و مجدد فریمور رو اینجا قرار بده و اگه صلاح دونستی لینک دانلود رو حذف بکن
دوستانی که موافقن نظرشون رو اعلام کنن:123:

rhmgolzar
16-10-2010, 15:52
منم موافقم ...
مخصوصا در مورد هوم اسکرینش

majid.mosavi
16-10-2010, 18:22
اقا دست طلا دمت گرم
خیلی باحاله این دکمه تشکر کو میخوام ۱۰ بار بزنم

msalehi12
16-10-2010, 20:42
ممنون
سلام دوستان در مورد جستجو دفترچه تلفن مربوط به مشکل دوستمون باید
بگم که بنده در فریمور قبلی همین مشکل داشتم که این مشکل مربوط به مخاطبینی هست که براشون چند تا شماره وارد کرده ایم که با ویرایش نام اون مخاطبین مشکل حل میشه

فقط کافیه اون مخاطبین را شناسایی و ویرایش کنی ‏

پست ارسال شده توسط موبايل

mamalstiler
16-10-2010, 22:05
سلام احسان جون...دستت درد نکنه جنابه کوکر زاده...آقا فریمرت انصافا عالیه و حرف نداره فقط به خاطر نبودن یه امکان جزئی فعلا این فریمر رو نصب نکردم.که این امکان هم خیلی به درد میخره موقع تایپ،خواهشن رسیدگیش کن...ممنون...

hamid gol :در فریم ور هایپر وقتی می خواستم تایپ کنم با چرخوندن گوشی کیبرد کامل میشد ولی در فریم ور شما از این حالت خوب بی بهره هستش!

ehsan2004 : تنها تغییری که شما گفتین و من حقیقتا یادم نبود که بررسیش کنم همین مورده آخر هست که ناراحتی نداره بررسیش میکنم توی پلاگین در آینده برطرفش میکنم پس جای حچنین حرفهایی نمیمونه...

و اون مشکل دو ساعته بودن...

ممنون...

ehsan2004
17-10-2010, 12:11
احسان جان سلام
یه پیشنهد داشتم که اگه موافقی به رای بزاریم
یه بررسی مجدد بکن و تغییرات لازم رو اعمال بکن و مجدد فریمور رو اینجا قرار بده و اگه صلاح دونستی لینک دانلود رو حذف بکن
دوستانی که موافقن نظرشون رو اعلام کنن

سلام احسان جون...دستت درد نکنه جنابه کوکر زاده...آقا فریمرت انصافا عالیه و حرف نداره فقط به خاطر نبودن یه امکان جزئی فعلا این فریمر رو نصب نکردم.که این امکان هم خیلی به درد میخره موقع تایپ،خواهشن رسیدگیش کن...ممنون...

hamid gol :در فریم ور هایپر وقتی می خواستم تایپ کنم با چرخوندن گوشی کیبرد کامل میشد ولی در فریم ور شما از این حالت خوب بی بهره هستش!

Ehsan2004 : تنها تغییری که شما گفتین و من حقیقتا یادم نبود که بررسیش کنم همین مورده آخر هست که ناراحتی نداره بررسیش میکنم توی پلاگین در آینده برطرفش میکنم پس جای حچنین حرفهایی نمیمونه...

و اون مشکل دو ساعته بودن...

ممنون...

دوستان نیازی به نظرسنجی نیست و گفتم که دیگه ادامه ندین...

مشکل هوم اسکرین حل شده و مشکلی نیست در مورده مسیج هم دارم روش کار میکنم و اونم به احتمال زیاد حل میشه ...

دوستان من که گفتم که ممکنه مشکلی باشه با پلاگین حل میشه و این پلاگین هم باید روی فریمور اصلی نصب باشه پس از این حرفها که لینک ها را بردارین و . ..جدا نظر ندین..

همون طور که گفتم این دوتا مشکل حل شده و منتظر سایر باگ ها هستم موردی بود گزارش کنین

لطف کنین دیگه در مورده این دو مورد بحث نکنین چون با عرض احترام برای جلوگیری از شلوغ شدن تاپیک پست های اضافه پاک میشن...

از همکاریتون ممنونم...

52981
17-10-2010, 21:34
با عرض سلام وخسته نباشید درمورد نرم افزارها واطلاعات نصب این نرم افزار ها برروی گوشی i8910کمال تشکر را دارم
من به مشکلی که برخوردم که در حال حاضر خیلی کاربردی است اینه که کتاب الکترونیک که دارای نوع جدید برای گوشی های لمسی طراحی نشده درi8910 جواب نمیده یعنی نصب میشه ولی صفحه ها را خیلی بد -رد میکنه یا اصلا نمیشه مثلا نمی توان تایپ کرد چون اصلاصفحه کیبورد ظاهر نمی شود رفتم گفتند باید کیبورد مجازی نصب کنید (مثلا:مفاتیح ورژن 3 ویا برای تایپ سرچ -قران با تفسیر نمونه اقای مکارم که هر دو بصورت رایگان دراینترنت موجوده یا از این قبیل میشه محبت کنید یه جورایی این مشکل این گوشی حل بشه باتشکر واحترام52981

132222
17-10-2010, 21:52
دوست عزیز اینهایی که شما گفتی چه ربطی به این تاپیک داشت???
شما جهت حل مشکلت به تاپیک مربوطه مراجعه کن
با عرض سلام وخسته نباشید درمورد نرم افزارها واطلاعات نصب این نرم افزار ها برروی گوشی i8910کمال تشکر را دارم
من به مشکلی که برخوردم که در حال حاضر خیلی کاربردی است اینه که کتاب الکترونیک که دارای نوع جدید برای گوشی های لمسی طراحی نشده درi8910 جواب نمیده یعنی نصب میشه ولی صفحه ها را خیلی بد -رد میکنه یا اصلا نمیشه مثلا نمی توان تایپ کرد چون اصلاصفحه کیبورد ظاهر نمی شود رفتم گفتند باید کیبورد مجازی نصب کنید (مثلا:مفاتیح ورژن 3 ویا برای تایپ سرچ -قران با تفسیر نمونه اقای مکارم که هر دو بصورت رایگان دراینترنت موجوده یا از این قبیل میشه محبت کنید یه جورایی این مشکل این گوشی حل بشه باتشکر واحترام52981

Mehdi_Full
17-10-2010, 23:33
با تشکر مجدد از احسان عزیز :ax:
به نظرم اگه این دو موردی که خدمتتون عرض میکنم تغییر کنه این فریمور بسیار عالیتر میشه

1.. درست شدن و هماهنگ شدن صدا و تصویر در موقع فیلمبرداری (والا نمیدونم اون آقایی که فرمودند تستر فریمور های آقا احسان هستند آیا قبل از آپلود این فریمور به این مشکل پی نبردند ؟ واقعا حیفه و زحمت داره که 80..90 مگ یه فایل آپلود بشه و به خاطر چند تا مورد کوچیک دوباره آپ بشه)

2.. بلندتر شدن صدای زنگ گوشی (بالا بردن ولوم زنگ گوشی)

farzad_sh_2020
18-10-2010, 00:42
به نظرم اگه این دو موردی که خدمتتون عرض میکنم تغییر کنه این فریمور بسیار عالیتر میشه

1.. درست شدن و هماهنگ شدن صدا و تصویر در موقع فیلمبرداری (والا نمیدونم اون آقایی که فرمودند تستر فریمور های آقا احسان هستند آیا قبل از آپلود این فریمور به این مشکل پی نبردند ؟ واقعا حیفه و زحمت داره که 80..90 مگ یه فایل آپلود بشه و به خاطر چند تا مورد کوچیک دوباره آپ بشه)

سلام دوست عزيز
متاسفانه من عكس رو تست كردم ولي فيلم رو وقت نشد ديگه
درضمن نياز به آپلود و دانلود 90 مگ نيست . راحت با يك پچ حل ميشه

Ali.Abbasi
18-10-2010, 07:56
وقتی هندزفری تو گوشم هست هیچ صدایی موقع زنگ خوردن گوشی تو هندزفری نمی‌یاد :al:
مشکل از منه یا تو این فریمور فینال ورش داشتید.
اگه هم از تنظیمات گوشی راه داره روشش رو بگید.
همراه با تشکر بابت فریمور عالی

ehsan2004
18-10-2010, 11:49

1. این مورد را بازم بررسی میکنم ببینم چی میشه ..

2.برای بیشتر شدن زنگ من میتونم راهکار ارئن بدم ولی ممکنه به اسپیکر گوشیتون صدمه بزنه...

درست مثله افزایش صدای هدفون برای اسپیکر هم هست که اگه دوستان خواستن درخواست بدین توی تاپیک افزایش صدای هدفون تا تاپیک این را هم بزنم...

وقتی هندزفری تو گوشم هست هیچ صدایی موقع زنگ خوردن گوشی تو هندزفری نمی‌یاد :al:
مشکل از منه یا تو این فریمور فینال ورش داشتید.
اگه هم از تنظیمات گوشی راه داره روشش رو بگید.
همراه با تشکر بابت فریمور عالی

من این مورد را بررسی کردم مشکلی نبود البته من هندزفریم نبود ولی با هدفون که تست کردم مشکلی ندیدم...

-farzin-
18-10-2010, 12:34

با تشكر !

احسان جان ممنون ميشم اين مورد رو هم يه بررسي كني ببيني مشكل از كجاست ؟!

به تمام توضيحات پست اولت هم توجه كردم !

ehsan2004
18-10-2010, 12:36
احسان جان ممنون ميشم اين مورد رو هم يه بررسي كني ببيني مشكل از كجاست ؟!

به تمام توضيحات پست اولت هم توجه كردم !

عزیزم شما مطلب اول منو بخونین متوجه میشین من که بزرگ نوشتم که بخونینش..

nimapexin
18-10-2010, 17:05
سلام احسان جان و خسته نباشي
من اين فريمورتو دانلود كردم و نصب كردم دفه اول كه نصب كردم مموري رو گوشي مونده بود بعد از پايان نصب گوشيو ريست كه كردم صفه اول گوشي سفيد بود هيچي جز ساعت معلوم نبود بعدش يبار ديگه بدون مموري فلش كردم كه ديدم بازم صفه اول گوشي سفيده و ويجت و هيچي جز ساعت معلوم نيست
الان هايپر ريختم تا اطلاع ثانوي چيكار كنم مشكل از كجاست؟
با تشكر

nimapexin
18-10-2010, 17:06
در ضمن برنامه Symbian_ROM_Flashing_Tool_v1.50.exe دانلود نميشه ميشه لينكشو بذاري؟ و فريمور سومتم من نميتونم دانلود كنم
چيكار كنم؟

آقا دمت گرم
واس فریمورا و جواب دادنات
یک سوال دیگه
چطوری میتونیم یه زبانو حذف یا اضافه کنیم؟
اصلا شدنیه؟
بعدشمپیشنهاد میکنم واسه فریمور بعدی بخاطر ایران و ایرانی زبان عربیو حذف کن چونکه که کسیم استفاده نمیکنه

برنامه Symbian_ROM_Flashing_Tool_v1.50.exe دانلود نميشه ميشه لينكشو بذاري؟ و فريمور سومتم من نميتونم دانلود كنم
چيكار كنم؟

يه چيزي ميگم احسان ناراحت نشيا
منورو كه ميچرخوني تو hyper x انيميشنش قشنگ تره

اين Symbian ROM Flashing Tool v1.50 كه ضميمه كردي دانلود نميشه
2تا فايلو همزمان نميشه از اينجا دانلود كرد؟

PERS!AN
18-10-2010, 21:01
سلام احسان جان و خسته نباشي
من اين فريمورتو دانلود كردم و نصب كردم دفه اول كه نصب كردم مموري رو گوشي مونده بود بعد از پايان نصب گوشيو ريست كه كردم صفه اول گوشي سفيد بود هيچي جز ساعت معلوم نبود بعدش يبار ديگه بدون مموري فلش كردم كه ديدم بازم صفه اول گوشي سفيده و ويجت و هيچي جز ساعت معلوم نيست
الان هايپر ريختم تا اطلاع ثانوي چيكار كنم مشكل از كجاست؟
با تشكر

فایل Gadget.swf رو از پست اول همین تاپیک دانلود کنید.

بعد از اتمام فلش و reset با #7370#* ، به تنظیمات هوم اسکرین در منوی گوشی برید و هوم اسکرین Basic رو انتخاب کنید.

فایل Gadget.swf رو در درایو E کپی کنید.

حالا میتونید هوم اسکرین Samsung Widget رو انتخاب کنید. صفحه سفید نخواهد بود.

همینطور میتونید از تاپیک تمامی هوم اسکرینهای S60 V5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111694) ، هوم اسکرینهای دیگه ای رو دانلود و استفاده کنید.

.

PERS!AN
19-10-2010, 02:54
در ضمن برنامه Symbian_ROM_Flashing_Tool_v1.50.exe دانلود نميشه ميشه لينكشو بذاري؟ و فريمور سومتم من نميتونم دانلود كنم
چيكار كنم؟

Symbian ROM Flashing Tool v1.50 ضمیمه شد. میتونید از اینجا دانلود کنید

البته برای فلش به این فیرمور نیازی به این برنامه ندارید.

.

ehsan2004
19-10-2010, 11:42
در ضمن برنامه symbian_rom_flashing_tool_v1.50.exe دانلود نميشه ميشه لينكشو بذاري؟ و فريمور سومتم من نميتونم دانلود كنم
چيكار كنم؟

دوست عزیز نیازی به این برنامه نیست شما بهتره از امضای من برین تاپیک آموزشی را بخونین...

آقا دمت گرم
واس فریمورا و جواب دادنات
یک سوال دیگه
چطوری میتونیم یه زبانو حذف یا اضافه کنیم؟
اصلا شدنیه؟
بعدشمپیشنهاد میکنم واسه فریمور بعدی بخاطر ایران و ایرانی زبان عربیو حذف کن چونکه که کسیم استفاده نمیکنه

برنامه symbian_rom_flashing_tool_v1.50.exe دانلود نميشه ميشه لينكشو بذاري؟ و فريمور سومتم من نميتونم دانلود كنم
چيكار كنم؟

زبان حذف یا اضافه باید به سیمبیان وارد باشی در این مورده فریمور من نمیشه ...

يه چيزي ميگم احسان ناراحت نشيا
منورو كه ميچرخوني تو hyper x انيميشنش قشنگ تره

شما اول یاد بگیر که چند تا پست پشت سر هم نزنی بعد انتقاد کن در ضمن شما به راحتی میتونی تم افکت را عوض کنین دیگه نیازی به زدن پست دوباره نبود...

نیازی هم نیست که شما این فریمور را دانلود کنین بهتره که شما از فریمور هایپر استفاده کنین...

دوست عزیز لطف کنین که سوالاتتونو توی یه پست بپرسین و چند تا پست نزنین ...

از همکاریتون ممنون...

nimapexin
19-10-2010, 14:54
برنامه symbian_rom_flashing_tool_v1.50.exe واسه فلش كوك نشده ميخام عزيزم
زبان اضافه يا پاك كردنم در كل گفتم اگه ميشه آموزششو لطف كني بزاري
اون انيميشنم واسه اين گفتم كه اگه ميشه از اونم استفاده كني همين گفتم فقط قشنگه اما باگ داره
اگه ناراحتت كردم معذرت ميخام

arazm
19-10-2010, 20:07
سلام اقا احسان عزیز/دستتون درد نکنه بابت فریمور به نظر من بدون باگتون/این چند تا باگ کوچولویی که داره باز هم از بقیه فریمورهای کوک شده سرتره.یه چند روزی فریمور دیگه ای رو گوشیم بود و دیدم خیلی از قسمتهای گوشی فریمور شما سرتر و بهتر از اون فریموره وبه فریمور شما فلاش زدم/راستی پچی رو که قراره اماده کنین برای رفع باگ فریمور خیلی طول میکشه اماده شه؟؟؟یادم رفت بگم چی کار کردین صدا تو هندسفری و اسپیکر اینقدر عالی شده....یادتون باشه تو فریمور سومتون گفته بودم کیفیت صدا(نه بلندیه صدا) اصلا خوب نیست.این فریمور خیلی عالیه تو این قسمت(باس-تریبل-....)مرسی بابت زحمتی که کشیدین.:bp::bp:

nimapexin
19-10-2010, 21:06
اگه ناراحتت کردم ببخشید احسان جون
آقا من 3 بار فریمورتو ریختم اما بلد نبودم که هوم اسکرینو باید بزارم
بازم ریختم
اما این دفه آخری برنامه های the pencil و چراغ قوه که تو خود فریمور نصب شده بود تو اون 2 دفه قبلی این دفه نصب نشد
مشکل بنظرت کجاست؟

seramo
20-10-2010, 03:22
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت احسان عزیز
یه سوالی داشتم!!
آیا میشه آیکون هایی رو گذاشت که نشون بده گوشی در چه وضعیتیه؟ (سایلنته؟ محیط باز؟ ...)
متشکرم

ehsan2004
20-10-2010, 11:43
برنامه symbian_rom_flashing_tool_v1.50.exe واسه فلش كوك نشده ميخام عزيزم
زبان اضافه يا پاك كردنم در كل گفتم اگه ميشه آموزششو لطف كني بزاري
اون انيميشنم واسه اين گفتم كه اگه ميشه از اونم استفاده كني همين گفتم فقط قشنگه اما باگ داره
اگه ناراحتت كردم معذرت ميخام

خوب دوست عزیز اینجا تاپیکش نبود شما باید سوالتونو درخواستتون را توی تاپیک خودش بپرسین...

آموزشش توی امضام هست میتونی بری به بخشش..

خوب میگین که باگ داره ...

خواهش میکنم من ناراحت نیستم فقط لطف کنین نظرات شخصی را توی تاپیک نذارین...

از همکاریتون ممنون..

سلام اقا احسان عزیز/دستتون درد نکنه بابت فریمور به نظر من بدون باگتون/این چند تا باگ کوچولویی که داره باز هم از بقیه فریمورهای کوک شده سرتره.یه چند روزی فریمور دیگه ای رو گوشیم بود و دیدم خیلی از قسمتهای گوشی فریمور شما سرتر و بهتر از اون فریموره وبه فریمور شما فلاش زدم/راستی پچی رو که قراره اماده کنین برای رفع باگ فریمور خیلی طول میکشه اماده شه؟؟؟یادم رفت بگم چی کار کردین صدا تو هندسفری و اسپیکر اینقدر عالی شده....یادتون باشه تو فریمور سومتون گفته بودم کیفیت صدا(نه بلندیه صدا) اصلا خوب نیست.این فریمور خیلی عالیه تو این قسمت(باس-تریبل-....)مرسی بابت زحمتی که کشیدین.:bp::bp:

خواهش میکنم دوست عزیز والا اون پچ که درست شده ولی من فعلا منتظر سایر باگ ها هستم که دوستان گزارش کنن ...

آره منم همین موردی که شما اونجا گفتین را مد نظر داشتم و روش کار کردم...
فقط یه نکته اون کدکی که من قبلش استفاده کرده بودم مال کدک ساتیو بود که مثله اینکه از نظر شما خوب کدک نمیکرد در هر صورت امیدوارم که لذت ببرین..

اگه ناراحتت کردم ببخشید احسان جون
آقا من 3 بار فریمورتو ریختم اما بلد نبودم که هوم اسکرینو باید بزارم
بازم ریختم
اما این دفه آخری برنامه های the pencil و چراغ قوه که تو خود فریمور نصب شده بود تو اون 2 دفه قبلی این دفه نصب نشد
مشکل بنظرت کجاست؟

من چنین چیزی که شما میگین توی فریمورم نذاشتم ؟؟؟؟؟

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت احسان عزیز
یه سوالی داشتم!!
آیا میشه آیکون هایی رو گذاشت که نشون بده گوشی در چه وضعیتیه؟ (سایلنته؟ محیط باز؟ ...)
متشکرم

آیکون!!! آیکون مگه کاری انجام میده!!!بیشتر توضیح بدین ببینم چی منظورتون هست..:ab:

mehdio07
20-10-2010, 14:18
آیکون!!! آیکون مگه کاری انجام میده!!!بیشتر توضیح بدین ببینم چی منظورتون هست..:ab:
[/QUOTE]

منظورش فکر کنم ایندکس یا نشانگر حالت پروفایله
موقع سایلنت بودنو اینا
یه علامت

IK2078
20-10-2010, 15:09
سلام خسته نباشید

می خواستم بدونم مشکل تفکیک فایلهادر گالری حل شده یا نه.
منظورم گالری گوشی هست که همه فایلها (کلیپها-فیلمبرداریها-عکسها و همینطور فایلهای صوتی) در این فریمور مجزا شده یا هنوز به صورت درهم تو گالری پرو پخش نشون داده میشن؟

مرسی.

ghah
20-10-2010, 17:51
سلام آقا احسان منم با دوستمون تو پست 88 موافقم اگه بشه برای پروفایلها مخصوصا سایلنت آیکون یا ایندیکس تعریف کرد خیلی کاربردیه چون خیلی وقتها گوشی رو تو سایلنت میزاریم ولی یادمون میره حتی وقتی با گوشی کار میکنیم متوجه نمیشیم
که گوشی سایلنته تا اینکه اتفاقی یکی زنگ بزنه تا یادمون بیاد ولی فک کنم بقیه سیتمها حتی جاوا برای سایلنت آیکونی نشون میدن.

d.b
20-10-2010, 18:20
منم امروز به اين فريمور فلش كردم و خلاصه ي بررسي من اينه:
كيفيت صداش تو هندزفري خيلي عاليه و خيلي بهتر از فريمور هايپره اين تنها دليل من براي فلش كردن بود.قبلا فريمور 3 آقا احسان رو داشتم كيفيت صداش خوب بود ولي به خاطر يه سري باگ كه رو مخ بود(به تدريج به وجود اومد اول باگي نداشت)رفتم به فريمور هايپر كه اصلا از صداش راضي نبودم حالا كه آقا احسان 4 رو داد به خاطر صدا اومدم رو 4 چون من خيلي از هندزفري استفاده ميكنم.

اون ساعت تو هوم اسكرين سامسونگ خيلي رو مخه و هر فايل فلشي كه به جاي اون هوم اسكرين بريزي بازم ساعته هست احسان جان لطف كن اين باگ رو يه كاريش بكن
تم افكت هايپر بهتر بود البته همونطور كه احسان گفت تم افكت رو ميشه تغيير داد
از لحاظ عكس و فيلم فرق زيادي ندارند.

احسان جان اگه لطف كني بگي تنظيمات صداي هندزسفري رو روي چند db گذاشتي براي هر قسمت كه صدا انقدر خوب شده ممنون ميشم

-farzin-
21-10-2010, 10:41
سلام خسته نباشید

منظورم گالری گوشی هست که همه فایلها (کلیپها-فیلمبرداریها-عکسها و همینطور فایلهای صوتی) در این فریمور مجزا شده یا هنوز به صورت درهم تو گالری پرو پخش نشون داده میشن؟

مرسی.

نه درست نشده ! همون جوري به هم ريخته هستش !
فكر هم نكنم درست شدني باشه ! از طبيعت سيمبيان هستش !

-farzin-
21-10-2010, 11:06
احسان جان راستش يه خواهشي داشتم !

ايني كه ميگم مطمئنا باگ نيست اما تو جذاب تر شدن فريمور كمك ميكنه !

ميخواستم ببينم امكانش هست كه با يك پچ به صفحه كليد گوشي علايم و چيزهاي بيشتري اضافه كني !؟ (( مطابق عكس ! ))

راستش اين عكس ها مال گوشي 5800 دوستم هستش كه خودش اين كار رو انجام داده ! اگه فايل هاي لازم رو بخواي فكر كنم ميتونم بهت بدم !

يا كلا اگه حوصله اين كار رو نداري اگه ميشه بي زحمت راهنمايي كن كه چه جوري خودم اين ها رو به صفحه كليد اضافه كنم !؟

با تشكر ! :dn:

PERS!AN
21-10-2010, 12:02
سلام خسته نباشید

مرسی.

د.ست عزیز این مشکل در فیرمور قبلی احسان جان هم حل شده بود.
در این فیرمور هم تاحد زیادی مشکل رفع شده و در آپدیتی که بزودی برای این فیرمور ارائه میشه، مشکل بطور کامل برطرف خواهد شد.

:001:

.

احسان جان راستش يه خواهشي داشتم !

ايني كه ميگم مطمئنا باگ نيست اما تو جذاب تر شدن فريمور كمك ميكنه !

ميخواستم ببينم امكانش هست كه با يك پچ به صفحه كليد گوشي علايم و چيزهاي بيشتري اضافه كني !؟ (( مطابق عكس ! ))

راستش اين عكس ها مال گوشي 5800 دوستم هستش كه خودش اين كار رو انجام داده ! اگه فايل هاي لازم رو بخواي فكر كنم ميتونم بهت بدم !

يا كلا اگه حوصله اين كار رو نداري اگه ميشه بي زحمت راهنمايي كن كه چه جوري خودم اين ها رو به صفحه كليد اضافه كنم !؟

با تشكر ! :dn:

تغییر کاراکترهای کیبورد بسیار سلیقه ای هست و ممکنه دوستان دیگه نپسندن.
با اینحال شما میتونید سورس فایلهای مرتبط رو در اختیار آقا احسان قرار بدید تا قابل انجام بودن اون رو بررسی کنن.

.

ehsan2004
21-10-2010, 12:42
منم امروز به اين فريمور فلش كردم و خلاصه ي بررسي من اينه:
كيفيت صداش تو هندزفري خيلي عاليه و خيلي بهتر از فريمور هايپره اين تنها دليل من براي فلش كردن بود.قبلا فريمور 3 آقا احسان رو داشتم كيفيت صداش خوب بود ولي به خاطر يه سري باگ كه رو مخ بود(به تدريج به وجود اومد اول باگي نداشت)رفتم به فريمور هايپر كه اصلا از صداش راضي نبودم حالا كه آقا احسان 4 رو داد به خاطر صدا اومدم رو 4 چون من خيلي از هندزفري استفاده ميكنم.

اون ساعت تو هوم اسكرين سامسونگ خيلي رو مخه و هر فايل فلشي كه به جاي اون هوم اسكرين بريزي بازم ساعته هست احسان جان لطف كن اين باگ رو يه كاريش بكن
تم افكت هايپر بهتر بود البته همونطور كه احسان گفت تم افكت رو ميشه تغيير داد
از لحاظ عكس و فيلم فرق زيادي ندارند.

احسان جان اگه لطف كني بگي تنظيمات صداي هندزسفري رو روي چند db گذاشتي براي هر قسمت كه صدا انقدر خوب شده ممنون ميشم

عزیزم توی فریمور سوم تنظیمات صدای ساتیو را گذاشته بودم که یکی از دوستان گفت و من پس از بررسی دیدم که بله مشکل داره و از کدک خوده سامسونگ استفاده کردم البته به غیر از اون یه سری تنظیماتم توی بخش شفافیت صدا انجام دادم که خوب به نظرم اومد بهتر شده ...این تنظیمات یه مقدار سخته که بهتون یاد بدم..

در مورده مطلب دوم که دوستان گفتن تغییر کاراکتر ها ایم موضوع اصلا مشکلی نیست ولی من خودم به شخصه به نوشتن این نوع عادت کردم و برام خیلی سخته که بخوام دوباره با کیبرد جدید خودمو وفق بدم این موضوعات شخصی و سلیقه ای هست و به صورت عمومی نیست...

PERS!AN
21-10-2010, 13:07
.
دوستان مشکل باگ هوم اسکرین حل شده و با آپدیت بطور کامل برطرف خواهد شد.

لطفا اگر موارد دیگه ای بعنوان باگ در این فیرمور پیدا کردید، در همینجا بیان کنید تا بررسی و در آپدیت نهایی حل بشه.

بیشتر مواردی که دوستان در این تاپیک مطرح میکنن باگ یا مشکل فیرمور نیس بلکه یه سری سلایق شخصی و انتظارات خاصیه که در صورت انجام، فیرمور رو تبدیل به یه فیرمور اختصاصی برای تعداد معدودی از دوستان خواهد کرد!

به نظر میرسه این فیرمور تا اینجای کار باگ یا مشکل خاصی نداشته، با اینحال اگر در فرصت باقیمانده تا ارائه آپدیت، باگ یا مشکلی در این فیرمور مشاهده کردید اونرو اطلاع بدید تا بررسی و در صورت امکان برطرف بشه.

لطفا از مقایسه این فیرمور با فیرمورهای مربوط به کوکرهای دیگه خودداری کنید چون قرار نیس این فیرمور یه کپی از کارهای دیگران باشه.

هدفهای این فیرمور (که متاسفانه آخرین فیرمور کوک شده آقا احسان برای سیمبین هست) اینها هستند :

کارائی مناسب، سرعت و قدرت مانور بالا ، استحکام و Sability مناسب ، پرهیز از ایجاد تغییرات فراوان و غیر استاندارد (که مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوناگونی برای گوشی بوجود میارن)، افزایش دوام و طول عمر باتری (بدون انجام دستکاری در قسمتها و تنظیمات حساس گوشی که به مرور باعث بوجود اومدن مشکلات دیگه ای برای گوشی خواهد شد) ، قرار دادن بهترین تنظیمات ممکن برای صدا، عکس و فیلم (که بسیاری از اینها بر اساس نظراتی که دوستان از قبل بیان کرده بودن انجام شده). بومی سازی فیرمور یعنی قابلیت استفاده از زبان فارسی برای همه قسمتهای گوشی و جدا سازی و حذف برنامه های غیر کاربردی برای ایرانیان. و همینطور بهره گیری از مودها و ابداعاتی که استفاده از اونها در فیرمور باعث بروز مشکلات و باگهای دیگری نخواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید که احسان عزیز چند ماه برای این فیرمور وقت گذاشته و تلاش کرده تا حتی المقدور فیرموری بدون باگ و بدون دردسرها و پیچیدگیهای آنچنانی برای دوستان و هموطنان عزیزمون فراهم کنه...

پس دوستان عزیز... لطفا تا قبل از عرضه آپدیت نهایی ، باگها و مشکلات احتمالی مربوط به فیرمور ( و نه درخواستها و سلایق شخصی) رو در همینجا اطلاع دهید تا در صورت امکان برطرف بشن.

از لطف و همکاری همه شما دوستان عزیز ممنونم

موفق باشید

.

-farzin-
21-10-2010, 13:40
1 _ احسان جان من دقيقا متوجه نشدم ! در مورد افزودن کاراکتر ها نظرتون چي بود !؟ اگه احساس ميكنيد كه اين كار لزومي نداره , امكانش هستش كه سر فرصت راهنمايي كنيد كه خودم اين كار رو انجام بدم !؟

2 _ من نميدونم مشكل از منه يا ........ ! ولي در گالري همه ي فايل هام (( عكس و فيلم و .... )) به صورت درهم هستش ! و از هم تفكيك نميشند و خودم بايد فلدر بسازم ! يعني مال دوستان اينجوري نيست ؟

3 _ يه باگ كوچلو هم ديدم ! كه البته آزار دهنده نيست ! وقتي با مرورگر خود گوشي در حالت افقي كار ميكني هنگام لود شدن صفحه لودينگ و درصدش قابل نمايش نيست و به جاي قسمت لودينگ والپيپر گوشي ديده ميشه !‌ و لود كه تموم شد همه چيز به حالت عادي بر ميگرده !

4 _ وقتي كه در مرورگر خود گوشي ميخواي يه چيزي تايپ كني در حالي كه صفحه كليد داره مياد بالا اگه زودتر گوشي رو بچرخوني از صفحه كليد ميافتي بيرون و دوباره بايد بزني تا صفحه كليد ظاهر بشه !

البته نميدونم كه اينها مشكلات من هست يا عموميه !؟

nimapexin
21-10-2010, 13:41
سلام من نمیدونم اینی که میگم باگه یا از گوشی خودمه
اونم اینه که آلارم گوشی 10 دقیقه دیرتر صدا میده

nimapexin
21-10-2010, 13:49
ببخشید که انقد سوال میکنم
موزیک پلیر درایو f پوشه music رو سرچ میکنه؟
واسه من که هیچی پیدا نمیکنه
کسی میدونه چرا؟

cklaseman
22-10-2010, 02:22
با تشکر از احسان جان مخصوصا به خاطر بهینه شدن مصرف بطری در این فریمور . وقتی می خوام با 118 یا با تلفن گویا تماس بگیرم نمی دونم چرا به اپراتور پلیس 110 وصل می شه و هنگامی که در مرورگر هستم اگر صفحه در حالت افقی باشه وقتی به منو بری و دوباره وارد مرورگر شی از برنامه خارج میشه. من هم با مرورگر اصلی این مشکل دارم هم با opera 10. ممنون میشم اگر بررسی کنید

ehsan2004
22-10-2010, 17:32
ببخشید که انقد سوال میکنم
موزیک پلیر درایو f پوشه music رو سرچ میکنه؟
واسه من که هیچی پیدا نمیکنه
کسی میدونه چرا؟

بله ..مشکل اینه که قبل از فلش توضیحات فریمور را نخوندین شما برین توضیحات اولیه را بخونین و بعد فلش دوباره کنین...

با تشکر از احسان جان مخصوصا به خاطر بهینه شدن مصرف باطری در این فریمور . وقتی می خوام با 118 یا با تلفن گویا تماس بگیرم نمی دونم چرا به اپراتور پلیس 110 وصل می شه و هنگامی که در مرورگر هستم اگر صفحه در حالت افقی باشه وقتی به منو بری و دوباره وارد مرورگر شی از برنامه خارج میشه. من هم با مرورگر اصلی این مشکل دارم هم با opera 10. ممنون میشم اگر بررسی کنید

اپرا تست شده و مشکلی نبود...

در مورده اون مطلب اول هم مورید ندیدم ممکنه مشکل از اپراتوری باشه که وصل میشین...
با 118 تماس گرفتم و مشکلی نبود...

مرورگر هم مشکل حادی نیست و نیازی نیست ...

seramo
22-10-2010, 19:30

موقع سایلنت بودنو اینا
یه علامت[/QUOTE]

احسان جان دقیقا" منظورم ایندکس یا نشانگر حالت پروفایله
موقع سایلنت بودن ویا محیط باز و... رو نشون میده :dn: :df:

d.b
22-10-2010, 19:35
ميشه لطفا توضيح بدي چرا پست من پاك شد دو تا سوال پرسيده بودم يكي در مورد پلاگين و يكي در مورد تنظيمات كيفيت صدا نه اسپم بود نه به كسي توهين شده بود اين طرز برخورد شما اصلا درست نيست.
اگه جنبه انتقاد نداري فريمورتو بذار بعد هم تاپيك رو ببند.

ehsan2004
23-10-2010, 09:48
ميشه لطفا توضيح بدي چرا پست من پاك شد دو تا سوال پرسيده بودم يكي در مورد پلاگين و يكي در مورد تنظيمات كيفيت صدا نه اسپم بود نه به كسي توهين شده بود اين طرز برخورد شما اصلا درست نيست.
اگه جنبه انتقاد نداري فريمورتو بذار بعد هم تاپيك رو ببند.

بله چونکه دوتا درخواست شما را تا حالا 100 بار دیگران هم گفته بودن و من گفتم که این دو موضوع درست شده و نیازی به تکرار نیست و بدون اطلاع قبلی هم پاکش میکنم...

انتقادهای تکرار پاک میشن چه شما باشین چه هر کس دیگه...

از همکاریتون ممنون...

seramo
23-10-2010, 17:40
موقع سایلنت بودنو اینا
یه علامت

موقع سایلنت بودن ویا محیط باز و... رو نشون میده :dn: :df:[/QUOTE]
بازم سلام
پس این ایندکس یا نشانگر حالت پروفایل چیشد؟
:au:

ghah
23-10-2010, 19:10
ای احسان پر توان ************* برس به داد این ناتوان
چون جواب ندادی دوباره پرسیدم.میشه برای پروفایل مخصوصا سایلنت ایندیکس گذاشت؟

d.b
23-10-2010, 19:10
بله چونکه دوتا درخواست شما را تا حالا 100 بار دیگران هم گفته بودن و من گفتم که این دو موضوع درست شده و نیازی به تکرار نیست و بدون اطلاع قبلی هم پاکش میکنم...

انتقادهای تکرار پاک میشن چه شما باشین چه هر کس دیگه...

از همکاریتون ممنون...
من نپرسيدم كه درست شده يا نه من پرسيدم كي قراره پلاگين ارائه بشه اگه قراره زياد طول بكشه(به همون اندازه كه از زمان نظر سنجي در مورد فريمور چهارمتون تا ارائه شدن اين فريمور گذشت.البته باكمترين تفاوت نسبت به فريمور 3(البته انكار نميكنم كه مصرف باتري و كيفيت صدا بهتر شده))چه خبره اين همه پرانتز پشت سر هم يادم رفت چي ميگفتم.
من پرسيدم اگه قرار طول بكشه با توجه به اينكه اين دو تا باگ خيلي رو مخمه به يه فريمور ديگه برم.
درخواست دومم را هم كه فكر نكنم اصلا ديده باشيدش يا حداقل ناديده گرفتيدش اين بود كه لطف كنيد نحوه ي افزايش كيفيت صدا رو به ما هم آموزش بديد انقدر خنگ نيستم قول ميدم زود ياد بگيريم

gharar
23-10-2010, 22:00
سلام حسته نباشید
میشه یه راهنمایی کنید بگید چجوری اسکرین سیور ساعت رو بعد از اینکه نور صفحه خاموش میشه فعال کنم؟

ehsan2004
24-10-2010, 10:19
ای احسان پر توان ************* برس به داد این ناتوان
چون جواب ندادی دوباره پرسیدم.میشه برای پروفایل مخصوصا سایلنت ایندیکس گذاشت؟

نه متاسفانه چنین موردی نمیشه و کاریش من نمیتونم انجام بدم...

سلام حسته نباشید
میشه یه راهنمایی کنید بگید چجوری اسکرین سیور ساعت رو بعد از اینکه نور صفحه خاموش میشه فعال کنم؟

عزیزم اون مخصوص سیمبیان قدیم هست و ورژن 5 چنین چیزی نداره...

موقع سایلنت بودن ویا محیط باز و... رو نشون میده :dn: :df:
بازم سلام
پس این ایندکس یا نشانگر حالت پروفایل چیشد؟
:au:[/QUOTE]

نمیشه...

gharar
24-10-2010, 12:49
در مورد اسکرین سیور
من یه عکس از i8910 دارم که اسکرین سیور ساعت رو داره اگه بشه فعالش کرد خیلی عالی میشه
لطفا کمک کنید

mehdio07
24-10-2010, 15:39
من نمیدونم منظور بچه ها از ایندکس واسه سایلنت چیه؟
بابا من وقتی میزارم رو سایلنت کنار تاریخ یه علامت میاد که نشون میده
شما چرا ندارین؟
البته من homescreen رو روی بیسیک گذاشتم
شاید اگه مشکل homescreen حل شه تو حالتای دیگه هم بیاد

ehsan2004
25-10-2010, 11:55
در مورد اسکرین سیور
من یه عکس از i8910 دارم که اسکرین سیور ساعت رو داره اگه بشه فعالش کرد خیلی عالی میشه
لطفا کمک کنید

عزیزم این عکس ها مال نسخه پرتو تایپ بود که بعدش کلا برداشته شد اگه بود مصرف باتریتون زیاد میشد چون led بر خلاف lcd هست..

ghah
25-10-2010, 16:29
من نمیدونم منظور بچه ها از ایندکس واسه سایلنت چیه؟
بابا من وقتی میزارم رو سایلنت کنار تاریخ یه علامت میاد که نشون میده
شما چرا ندارین؟
البته من homescreen رو روی بیسیک گذاشتم
شاید اگه مشکل homescreen حل شه تو حالتای دیگه هم بیاد

بله تو basic داره ولی تو samsung widget خبری نیست نمیشه بخاطر این ایندیکس از امکانات این
home screen گذشت سوال این بود که تو همه حالتها فعال بشه.

ehsan2004
28-10-2010, 10:03
دوستان توجه کنن که مشکل هوم اسکرین حل شد ولی یه نکته میمونه:

اگه بخوایم هوم اسکرین سامسونگ را داشته باشیم بدون مشکل. باید حتما اونو به z منتقل کنیم و این طور دیگه نمیشه اصلا هوم اسکرین فلش را عوض کرد چون کلا به z منتقل شده و میشه مثل رام های اصلی

اما اگه از این هوم بگذریم شما میتونین همه هوم اسکرین ها را بدون مشکل بزارین توی e و هیچ مشکلی نخواهین داشت ولی دیگه همین مشکل دو ساعته بودن را دارین برای این هوم

در مورده دو مطلب بالا دوستان نظر بدن تا در پلاگین اونو اعمال کنم

farzad_sh_2020
28-10-2010, 10:18

اگه بخوایم هوم اسکرین سامسونگ را داشته باشیم بدون مشکل. باید حتما اونو به z منتقل کنیم و این طور دیگه نمیشه اصلا هوم اسکرین فلش را عوض کرد چون کلا به z منتقل شده و میشه مثل رام های اصلی

اما اگه از این هوم بگذریم شما میتونین همه هوم اسکرین ها را بدون مشکل بزارین توی e و هیچ مشکلی نخواهین داشت ولی دیگه همین مشکل دو ساعته بودن را دارین برای این هوم

به نظر من همون ساعت بالاي صفحه خوب هست و نيازي نيست ديگه ساعت بياريد توي صفحه .

و به نظر من همين جوري باشه كه بشه هوم اسكرين عوض كرد بهتر هست

fari_man
28-10-2010, 11:40
منم موافقم

meshk
28-10-2010, 11:46

با سلامی دوباره خدمت آقا احسان

نظر من اینه شما زحمت پلاگین رو کشیدین پس بهتر نیست 2 تاش کنید 1 با هوم اسکرین دیفالت و 1 هم بشه هوم اسکرین ها رو عوض کرد ..
من خودم هوم اسکرین دیفالت رو ترجیح میدم

M@JID
28-10-2010, 13:55
احسان جان من هم با هوم اسکرین دیفالت موافقم

ممنون از زحماتت

-farzin-
28-10-2010, 14:25
ساعت اوايل من رو اذيت ميكرد ! اما الان ديگه مشكلي با هاش ندارم ! به نظرم همين طور باقي بمونه بهتره !

ولي خوب شما لطف كن پچ رو بذار هركي دوست داشت استفاده ميكنه ديگه !

بعدش احسان من يه مشكلي دارم ! وقتي يك فايل ويدئويي بهم بلوتوث ميشه اگه تو مموري كارت بخوام ذخيره كنم ميره تو پوشه ويدئو , واسه همين توي گالري گوشي نمايش داده نميشه !

ميشه اين رو هم يه كاريش كرد !؟

arazm
28-10-2010, 17:04
من هم با هوم اسکرین دیفالت موافقم اقا احسان عزیز.

O.M.I.D
28-10-2010, 23:05
سلام احسان جان
اقا اول بگم خسته نباشی.
به نظرم تلفیق homescreen دیفالت با homescreen بیسیک واقعا کاره خوبی بود چون homescreen بیسیک حساسیتش به تاچ بیشتر از homescreen دیفالته و منوی مربوط به پروفایل و همچنین تولبار مربوط به رویدادها که با لمس قسمت بالای صفحه ظاهر میشه توی این تلفیق بهتر عمل میکنه.
در ضمن قسمت عمده لذت کار با گوشی لمسی واسط کاربری اونه که homescreen قسمتی از اون محسوب میشه و استفاده از homescreen های مختلف واقعا لذت بخشه.
به نظرم homescreen قابل تغییر باشه بهتره یا این که به پیشنهاد دوستمون زحمت 2 تا پلاگین را بکش. بازم ممنون

fdanaeefard
29-10-2010, 10:37
بسمه تعالی
احسان جان سلام و خسته نباشید.من با هوم اسکرین دیفالت موافقم.یعنی فایل gadget.swf از z خونده بشه خیلی بهتره.اینطوری هم گوشی پایدارتره هم اصالت گوشی حفظ میشه.الان دیگه فکر نکنم کسی از هوم اسکرینهای فلش استفاده کنه.البته شما که زحمت ساخت پلاگین رو کشیدی دو نسخه یکی با هوم اسکرین اصلی و یکی دیگ هبدون هوم اسکرین اصلی قرار بده.ممنون از زحمات بی دریغت
یا علی

n55
29-10-2010, 17:49
داداش نمیشه یه برنامه ای مثل totall recall روش نصب کنید که صدا رو هنگام تماس تلفنی اتوماتیک ضبط کنه و بوق نزنه؟

ehsan2004
29-10-2010, 17:52
خوب با این وضعیتی که الان پیش اومده باید دو تا پلاگین بزارم پس دوتا پلاگین میزارم تا کسی مشکلی نداشته باشه...

meshk
30-10-2010, 18:29
خوب با این وضعیتی که الان پیش اومده باید دو تا پلاگین بزارم پس دوتا پلاگین میزارم تا کسی مشکلی نداشته باشه...

آقا احسان حالا که تصمیم به 2 تا شدن پلاگینها شد میشه بپرسم کی قرار بزاریشون؟؟

rhmgolzar
30-10-2010, 22:15
باسلام میشه لطف کنید والپیپرهای فابریک گوشیرو بزارین

ehsan2004
31-10-2010, 14:36
آقا احسان حالا که تصمیم به 2 تا شدن پلاگینها شد میشه بپرسم کی قرار بزاریشون؟؟

وقتشو هنوز معلوم نیست البته نه خیلی دور و لی دارم روش کار میکنم...

باسلام میشه لطف کنید والپیپرهای فابریک گوشیرو بزارین

والپیپر های دیفالت گوشی قفل شده هستند و تاریخ مصرف دارن و تاریخشون گذشته به همین دلیل همه حذفشون میکنن..

IK2078
31-10-2010, 16:39
سلام آقا احسان بابت فریمورت ممنون
می خواستم بدونم بعد از زدن این فریمور گوشی احتیاج به هک داره یا نه؟

مرسی.

arazm
31-10-2010, 17:21

مرسی.

نه دوست عزیز گوشی هک شده هستش و با خیال راحت هرچی میخوای میتونی نصب کنی .در ضمن فریمور خیلی خوبیه :bp::bp:

fari_man
31-10-2010, 17:34

مرسی.

نه عزیز فریمور خودش هک شدس.نیازی به هک کردن نیست.

new_q7
01-11-2010, 00:48
سلام به همگی وممنون از آفا احسان به خاطر فریمور وتوجهی که به i8910 داران_دارند.
من برنامه phonetourch(که رو این فریمور هست)وتم universal دیفالت سامسونگ رو میخواستم_کسی میتونه کمکم کنه؟

ehsan2004
01-11-2010, 10:16
سلام به همگی وممنون از آفا احسان به خاطر فریمور وتوجهی که به i8910 داران_دارند.
من برنامه phonetourch(که رو این فریمور هست)وتم universal دیفالت سامسونگ رو میخواستم_کسی میتونه کمکم کنه؟

هر دو توی بخش نرم افزار و بخش تم ها هست میتونی سرچ بزنی پیدا کنی ..

-farzin-
01-11-2010, 12:04
احسان جان من با برنامه هايي كه تحت qt هستند مشكل دارم !

ورژن هاي مختلف qt رو هم امتحان كردم ! برنامه هاي تحتش هم نصب ميشند ولي اجرا نميشند !

Qt روي اين فريمور جواب ميده !؟ اگه آره ميشه لينك آخرين ورژن مورد اطمينان خودتون رو لطف كنيد !؟

ehsan2004
02-11-2010, 12:06
احسان جان من با برنامه هايي كه تحت qt هستند مشكل دارم !

ورژن هاي مختلف qt رو هم امتحان كردم ! برنامه هاي تحتش هم نصب ميشند ولي اجرا نميشند !

Qt روي اين فريمور جواب ميده !؟ اگه آره ميشه لينك آخرين ورژن مورد اطمينان خودتون رو لطف كنيد !؟

من تا حالا از qt استفاده نکردم روی رامم بررسی میکنم نتیجرو میگم ولی فکر کنم برای اجرا باید یه سری مشخصات خاص داشته باشه که توی رام های فائنیل هست در هر صورت من بررسیش میکنم...

mehdio07
02-11-2010, 13:35
من تا حالا از qt استفاده نکردم روی رامم بررسی میکنم نتیجرو میگم ولی فکر کنم برای اجرا باید یه سری مشخصات خاص داشته باشه که توی رام های فائنیل هست در هر صورت من بررسیش میکنم...

خیلی مردی

ehsan2004
03-11-2010, 11:39
خیلی مردی

خواهش میکنم دوست عزیز...

persiansun
03-11-2010, 12:31
سلام آقا احسان
من از فريمور شما استفاده كرده خدايش خيلي خوبه ولي نميدونم يه چند روزي هستش كه برنامه Ovi Map 3.01 كه نصب كردم وقتي وارد برنامه ميشه بعد از چند ثانيه خود به خود از برنامه خارج ميشه. من آخرين ورژن نقشه هاي ايران رو ريختم يه چند روزي كار كرد و بعد از اون حالا هر وقت وارد برنامه ميشم خود به خود از برنامه خارج ميشه. احتمال داره از فريمور باشه؟ اگه امكان داره كمك كنيد.

ghah
03-11-2010, 19:04
سلام آقا احسان
من از فريمور شما استفاده كرده خدايش خيلي خوبه ولي نميدونم يه چند روزي هستش كه برنامه ovi map 3.01 كه نصب كردم وقتي وارد برنامه ميشه بعد از چند ثانيه خود به خود از برنامه خارج ميشه. من آخرين ورژن نقشه هاي ايران رو ريختم يه چند روزي كار كرد و بعد از اون حالا هر وقت وارد برنامه ميشم خود به خود از برنامه خارج ميشه. احتمال داره از فريمور باشه؟ اگه امكان داره كمك كنيد.

من موقعی که زبان گوشی رو فارسی میکردم این اتفاق میافتاد اگه فارسی کردی انگلیسی کن.

ehsan2004
04-11-2010, 11:08
سلام آقا احسان
من از فريمور شما استفاده كرده خدايش خيلي خوبه ولي نميدونم يه چند روزي هستش كه برنامه ovi map 3.01 كه نصب كردم وقتي وارد برنامه ميشه بعد از چند ثانيه خود به خود از برنامه خارج ميشه. من آخرين ورژن نقشه هاي ايران رو ريختم يه چند روزي كار كرد و بعد از اون حالا هر وقت وارد برنامه ميشم خود به خود از برنامه خارج ميشه. احتمال داره از فريمور باشه؟ اگه امكان داره كمك كنيد.

من موقعی که زبان گوشی رو فارسی میکردم این اتفاق میافتاد اگه فارسی کردی انگلیسی کن.

ممکنه از این موردی باشه که دوستمون میگن ولی من از ورژن پایینتر که فارسی را هم ساپورت میکرد استفاده کردم و مشکلی نداشتم همون ورژنی که فارسی هم جزء زبان هاش بود چه وقتی که زبان گوشی فارسی بود چه انگلیسی...

حالا سعی میکنم که همزمان با آپلود پلاگین اون را هم براتون بزارم..

the.perfect.man
04-11-2010, 14:04
با سلام خدمت تمامی دوستان.بلاخره من هم رام اقا احسان رو ریختم به نظر من فوق العاده است خیلی روان و نرم کار میکنه و مشکل خاصی نداره
فقط یک سوالی داشتم . موقعی که من میخوام یک فیلم رو با زیرنویس ببینم در ویدیو پلیر گوشی ، زیرنویس به صورت حروف و اشکال ناخوانا درمیاد.هم در رام اقا احسان هم در رام اصلی ها این مشکل برای زیرنویس های فارسی هست(هایپر رو تست نکردم ولی به احتمال 101% اونهم همین مشکلو داره).ایا راه حلی داره؟ :dz:
با تشکر :ax:

-farzin-
04-11-2010, 14:54
احسان جان چطوري با زحمت هاي ما !؟:ab:

آقا يه خواهشي داشتم !

نميدونم تا حالا با برنامه هايي مثل : guardian و Aspicore.GSM.Tracker كار كردي يا نه !؟

كارشون اينه كه وقتي يكي گوشي رو بدزده شماره سيم كارت جديد و جاي طرف رو به ما ميده !

ولي يه مشكلي هست و اون اينكه اگه طرف مستر ريست بده اين برنامه ها عملا غير قابل استفاده ميشه !

ميخواستم خواهش كنم اگه امكانش هست تو پچ اين دوتا نرم افزار هم بذاري كه روي خود فريمور نصب بشه كه خيالمون راحت باشه بد مستر ريست نميپره !

يه چيز كاربردي هم هست فكر ميكنم كمتر كسي با وجود چنين چيزي روي گوشي مخالف باشه !

ممنون ميشم اگه ميشه زحمتش رو بكشي !

مرسي !

PERS!AN
04-11-2010, 16:12
با سلام خدمت تمامی دوستان.بلاخره من هم رام اقا احسان رو ریختم به نظر من فوق العاده است خیلی روان و نرم کار میکنه و مشکل خاصی نداره
فقط یک سوالی داشتم . موقعی که من میخوام یک فیلم رو با زیرنویس ببینم در ویدیو پلیر گوشی ، زیرنویس به صورت حروف و اشکال ناخوانا درمیاد.هم در رام اقا احسان هم در رام اصلی ها این مشکل برای زیرنویس های فارسی هست(هایپر رو تست نکردم ولی به احتمال 101% اونهم همین مشکلو داره).ایا راه حلی داره؟ :dz:
با تشکر :ax:

...

مشکل زیرنویس ارتباطی به فیرمور نداره. مشکل از Video Player سامسونگ هست که از یونیکد برای نشان دادن زبانهای فارسی، عربی و ... پشتیبانی نمیکنه.

جای آموزشش در این تاپیک نیست ولی استثنا این رو توضیح میدم:

- فرمت زیرنویس باید SRT. باشه.

- زیرنویس فارسی با این فرمت رو در کامپیوتر با NotePad باز کنید. گزینه Save As رو انتخاب و Encoding را روی Unicode یا UTF-8 قرار بدید.

- با استفاده از نرم افزار Subtitle Workshop (http://www.urusoft.net/products.php?cat=sw) یا برنامه موجود در این تاپیک (http://mobilestan.net/showthread.php?t=106711) ، متن زیرنویس رو برعکس کنید.

- اسم فایل زیرنویس رو به اسم فایل ویدئویی (فیلم) مربوط به اون تغییر بدید (زیرنویس و فیلم مربوطه باید همنام باشن). حالا فیلم و زیرنویس رو در پوشه Movies (یا پوشه دیگه ای که Video Player قادر به جستجوی اون باشه) در گوشی کپی کنید.

- در Video Player گوشی فونت Tahoma رو انتخاب کنید.

حالا میتونید فیلم رو با زیرنویس فارسی در گوشیتون ببینید.

...

aryajaan
04-11-2010, 16:23

آقا يه خواهشي داشتم !

نميدونم تا حالا با برنامه هايي مثل : guardian و aspicore.gsm.tracker كار كردي يا نه !؟

كارشون اينه كه وقتي يكي گوشي رو بدزده شماره سيم كارت جديد و جاي طرف رو به ما ميده !

ولي يه مشكلي هست و اون اينكه اگه طرف مستر ريست بده اين برنامه ها عملا غير قابل استفاده ميشه !

ميخواستم خواهش كنم اگه امكانش هست تو پچ اين دوتا نرم افزار هم بذاري كه روي خود فريمور نصب بشه كه خيالمون راحت باشه بد مستر ريست نميپره !

يه چيز كاربردي هم هست فكر ميكنم كمتر كسي با وجود چنين چيزي روي گوشي مخالف باشه !

مرسي !

پیشنهاد بسیار خوبی بود احسان جان.
اگر اینطور باشه . عملی بشه پیدا کردن گوشی خیلی راحت تر میشه.
هرچند اونام کارشون رو بلدن.

MaKenZi
04-11-2010, 16:31

آقا يه خواهشي داشتم !

نميدونم تا حالا با برنامه هايي مثل : guardian و aspicore.gsm.tracker كار كردي يا نه !؟

مرسي !

خوب اگر ، هدف فرمت کردن گوشی باشه ، خیلی راحت با یک فیرم ور استوک یا فیرم ور دیگه ای ، گوشی رو فلش میکنن و این برنامه هم براحتی از بین میره.(!)

-farzin-
04-11-2010, 23:22
خوب اگر ، هدف فرمت کردن گوشی باشه ، خیلی راحت با یک فیرم ور استوک یا فیرم ور دیگه ای ، گوشی رو فلش میکنن و این برنامه هم براحتی از بین میره.(!)

گوشي كه دزديده بشه ! مطمئنا طرف همون لحظه به كامپيوتر براي عوض كردن فريمور دسترسي نداره ! ولي ما با يك تلفن ميتونيم از يكي كمك بگيريم و ببينيم گوشي كجاست !‌ و اين كه بعد از تعويض سيم كارت شماره تلفن طرف به شماره تلفن از پيش تعيين شده اس ام اس ميشه و ........

حتي بعضي ها كه گوشي رو كش ميرند چيزي در مورد گوشي و آپديت كردن نميدونند ! اما مستر ريست رو از در و همسايه شنيدند !

كلا وجودش به نظرم بهتر از نبودشه !

به هر حال يه خواهش و پيشنهاد بود !

ehsan2004
05-11-2010, 08:58

گوشي كه دزديده بشه ! مطمئنا طرف همون لحظه به كامپيوتر براي عوض كردن فريمور دسترسي نداره ! ولي ما با يك تلفن ميتونيم از يكي كمك بگيريم و ببينيم گوشي كجاست !‌ و اين كه بعد از تعويض سيم كارت شماره تلفن طرف به شماره تلفن از پيش تعيين شده اس ام اس ميشه و ........

حتي بعضي ها كه گوشي رو كش ميرند چيزي در مورد گوشي و آپديت كردن نميدونند ! اما مستر ريست رو از در و همسايه شنيدند !

كلا وجودش به نظرم بهتر از نبودشه !

به هر حال يه خواهش و پيشنهاد بود !

برنامه هایی که میگین را بزارین تا بررسیش کنم اگه حجم زیاد نداشته باشن میشه کاریش کرد بعد ممکن این برنامه ها نیاز به کش داشته باشن و حتما باید توی حافظه ای نصب بشن که قابلیت نوشتن داشته باشه در هر صورت بزارن من بررسیش میکنم...

-farzin-
05-11-2010, 15:40
برنامه هایی که میگین را بزارین تا بررسیش کنم اگه حجم زیاد نداشته باشن میشه کاریش کرد بعد ممکن این برنامه ها نیاز به کش داشته باشن و حتما باید توی حافظه ای نصب بشن که قابلیت نوشتن داشته باشه در هر صورت بزارن من بررسیش میکنم...

اين هم نرم افزار ها .........

ميخواستم در بخش معرفي نرم افزار بزارم ولي بهم اجازه نداد !‌(( مخصوص كاربران ويژه !‌ كه من نيستم ! )) مجبور شدم همين جا بزارم !

نرم افزار guardian براي اين هستش كه اگه سيم كارت گوشي عوض بشه شماره سيم كارت جديد رو به شماره موبايل از پيش تعيين شده ارسال ( SMS ) ميكنه !

و نرم افزار Aspicore GSM Tracker هم با استفاده از GPS و نقشه گوگل مكان شما ( گوشي ) رو روي نقشه نشان ميده !

بعد از نصب نرم افزار ابتدا بايد بريد به آدرس زير و ثبت نام كنيد !

http://gpsgate.com/signup/gpsgate_com_buddytracker

و بعد در داخل گوشي شناسه كاربري كه ساختيد رو وارد كرده و اجازه بديد نرم افزار چند ثانيه به اينترنت وصل بشه تا شما رو به سايت معرفي كنه و بعدش ميتونيد نرم افزار رو ببنديد ! ولي از اين به بعد هر موقع كه در ديد ماهواره GPS باشيد مكان گوشي هم در سايت gpsgate.com نمايش داده ميشه ! ((‌با شناسه خودتون بايد وارد سايت بشيد ! )

با تشكر

new_q7
06-11-2010, 00:27
باسلام خدمت دوستان ومخصوصا آقا احسان...یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
صدای خروجی مخاطب تو گوشیم(i8910)خیلی بم و زمخت و نارساست.میخواستم بدونم راه حلی_برنامه ای_چیزی برا حل مشکلم هست؟؟؟
یا همشون این مشکلو دارن؟؟؟

ehsan2004
06-11-2010, 16:59
آقا فرزین من بررسیش میکنم نتیجرو خدمت شما و دوستاتون میگم و اگه ok بود در رام قرارش میدم...

باسلام خدمت دوستان ومخصوصا آقا احسان...یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
صدای خروجی مخاطب تو گوشیم(i8910)خیلی بم و زمخت و نارساست.میخواستم بدونم راه حلی_برنامه ای_چیزی برا حل مشکلم هست؟؟؟
یا همشون این مشکلو دارن؟؟؟

ممکنه مشکل از اسپیکر گوشی باشه بررسیش کنین که وقتی از اسپیکر موبایلتون صدای طرف را گوش میدین همین طور هست اگه نبود برین و اسپیکر کوچکی که برای گوشی دادن هست را درستش کنین...

البته ممکنه از بخش .......... هم باشه که بعید میدونم در هر صورت بررسیش کنین...

mehdio07
07-11-2010, 14:19
اين هم نرم افزار ها .........

ميخواستم در بخش معرفي نرم افزار بزارم ولي بهم اجازه نداد !‌(( مخصوص كاربران ويژه !‌ كه من نيستم ! )) مجبور شدم همين جا بزارم !

نرم افزار guardian براي اين هستش كه اگه سيم كارت گوشي عوض بشه شماره سيم كارت جديد رو به شماره موبايل از پيش تعيين شده ارسال ( SMS ) ميكنه !

و نرم افزار Aspicore GSM Tracker هم با استفاده از GPS و نقشه گوگل مكان شما ( گوشي ) رو روي نقشه نشان ميده !

بعد از نصب نرم افزار ابتدا بايد بريد به آدرس زير و ثبت نام كنيد !

http://gpsgate.com/signup/gpsgate_com_buddytracker

و بعد در داخل گوشي شناسه كاربري كه ساختيد رو وارد كرده و اجازه بديد نرم افزار چند ثانيه به اينترنت وصل بشه تا شما رو به سايت معرفي كنه و بعدش ميتونيد نرم افزار رو ببنديد ! ولي از اين به بعد هر موقع كه در ديد ماهواره GPS باشيد مكان گوشي هم در سايت gpsgate.com نمايش داده ميشه ! ((‌با شناسه خودتون بايد وارد سايت بشيد ! )

با تشكر

اگه از پیش نصب بشه موقع ریست برنامه پاک نمیشه اما یه نکته هست
اونم اینکه اطلاعاتی که وارد میکنین ریست میشه
یعنی username و password و شماره تلفنی که قراره براش sms بیاد بعد ریست پاک میشن
فقط خود برنامه رو فیرمور میمونه

مگه اینکه احسان موقع ساختن فیرمور اطلاعات رو وارد کنه که این میشه ساختن فیرمور خصوصی
چون نمیشه برای هر کدوممون یه فیرمور بسازه که :D:D:DD:

شایدم من اشتباه میکنم و بشه کاری کرد که وقتی اون اطلاعات وارد شد بره جایی که فرمت نشه

rezakarime
07-11-2010, 16:51
سلام یه سوال داشتم این فیرمور از هایپر ایکس بهتره یا نه؟

arazm
07-11-2010, 17:24
سلام یه سوال داشتم این فیرمور از هایپر ایکس بهتره یا نه؟

دوست عزیز اگه میخوای برای گوشیت مشکلی احیانا پیش نیاد فریمور اقا احسان تو کوک شده ها بهترین با کمترین ریسک و باگ هستش.فریمور هایپر یه سری نو اوری های جدیدی داره که خیلی گوشی سرعتش بالاست و اصلا خسته کننده نیست/ خیلی از تنظیماتی رو که نباید توسط ما تغییر کنه تو دسترس قرار داره که خیلی ممکنه گوشی دچار مشکل بشه.با اطمینان فریمور اقا احسان رو نصب کن و حالش رو ببر.من 3 ساعتی فریمور هایپر رو گوشیم بود که بعد از راهنمایی که اقا احسان کردن /برگشتم به فریمور اقا احسان.تصمیم اخر با خودتونه.:bo::bo:

multisite
09-11-2010, 17:35

سلام
با تشکر از زحمات شما دوست عزیز
فرمور نهایی تون خیلی خوب
اما عیبی که داره یکی توی قرار دادن ویجت در صفحه اصلیش است
و دومیش هم که خواهش می کنم بررسی کنید و مهمتر از نظر من نحوه اجرای فایل های *.jar که هر چند به نسبت ورژن قبلی خیلی بهتر شده اما دو تا عیب داره یکی اینکه توی اجرای فایلی مثل دیوان حافظ 2 دچار خطا در نمایش میشه و دوم اینکه من نمیتونم اونو به ورژن جدیدترش اپدیت کنم در صورتی که توی فرمور هایپر میشد
پیغام component is built in میدهد

ehsan2004
10-11-2010, 23:03
سلام
با تشکر از زحمات شما دوست عزیز
فرمور نهایی تون خیلی خوب
اما عیبی که داره یکی توی قرار دادن ویجت در صفحه اصلیش است
و دومیش هم که خواهش می کنم بررسی کنید و مهمتر از نظر من نحوه اجرای فایل های *.jar که هر چند به نسبت ورژن قبلی خیلی بهتر شده اما دو تا عیب داره یکی اینکه توی اجرای فایلی مثل دیوان حافظ 2 دچار خطا در نمایش میشه و دوم اینکه من نمیتونم اونو به ورژن جدیدترش اپدیت کنم در صورتی که توی فرمور هایپر میشد
پیغام component is built in میدهد

مورد اول را توضیح دادم...

من موردی که شما میگین را ندیدم و اون اروری که میده مربوط هست به replace کردن فایلی که توی مسیر z وجود داره فکر کنم به اسم برنامه گیر داده در هر صورت شما یه ریست کلی کنین و بعد دوباره نصب کنین ببینین مشکلتون حل میشه یا نه...

hamid gol
11-11-2010, 07:05
سلام
احسان جون با اومدن فریم ور جدید هایپر انتظار ها از شما بیشتر شده(صرفآ جهت اطلاع!!!)
موفق باشی

ehsan2004
11-11-2010, 16:28
سلام
احسان جون با اومدن فریم ور جدید هایپر انتظار ها از شما بیشتر شده(صرفآ جهت اطلاع!!!)
موفق باشی

انتظارات شما دوستان همیشه زیاد هست و نمیشه کاریش کرد من دو موردی که مشکل داشت را تست کردم و درست شده و به زوذی پلاگین را قرار میدم مهم نیست که انتظارات در چه حدی باشه...

O.M.I.D
12-11-2010, 23:10
انتظارات شما دوستان همیشه زیاد هست و نمیشه کاریش کرد من دو موردی که مشکل داشت را تست کردم و درست شده و به زوذی پلاگین را قرار میدم مهم نیست که انتظارات در چه حدی باشه...

سلام احسان جان آقا اگر میتونی یه چکی کن ببین امکان این هست که لنز i8910 را بطور دستی تنظیم کرر.منظورم اینه فکوسش بصورت اسکورول قابل تغییر باشه.

-farzin-
15-11-2010, 10:55
احسان جان يه سئوال داشتم !

اين پچ كه ميخواي بدي به صورت فايل sis هستش يا بايد از برنامه لودر استفاده كرد !؟

راستش ميخوام ويندوز 7 نصب كنم ! لودر هم كه ميدوني رو 7 مشكل داره !

جريان چه جورياست !؟

ehsan2004
15-11-2010, 13:42
احسان جان يه سئوال داشتم !

اين پچ كه ميخواي بدي به صورت فايل sis هستش يا بايد از برنامه لودر استفاده كرد !؟

راستش ميخوام ويندوز 7 نصب كنم ! لودر هم كه ميدوني رو 7 مشكل داره !

جريان چه جورياست !؟

به صورت فلش کردن هست نه به صورت سیس باید تغییراتی توی درایو رام انجام بشه به همین خاطر به صورت فلشر هست...

arazm
15-11-2010, 18:42
به صورت فلش کردن هست نه به صورت سیس باید تغییراتی توی درایو رام انجام بشه به همین خاطر به صورت فلشر هست...

سلام اقا احسان عزیز/چقدر طول کشید ......پس کی قراره بذارین این مواردی رو که گفتین:ak:هر چند ساعت باور کنید به سایت سر میزنم و یه راست میام تو این تاپیک :dy:باز هم میبینم خبری نیست:ci:مرسی از زحمات شما /حیفه با اون کیفیت صدا و بدون مشکل بودن {غیر از این دو تا باگ کوچولو}فریمور دیگه ای رو گوشیمون باشه:an:

ehsan2004
16-11-2010, 11:41
سلام اقا احسان عزیز/چقدر طول کشید ......پس کی قراره بذارین این مواردی رو که گفتین:ak:هر چند ساعت باور کنید به سایت سر میزنم و یه راست میام تو این تاپیک :dy:باز هم میبینم خبری نیست:ci:مرسی از زحمات شما /حیفه با اون کیفیت صدا و بدون مشکل بودن {غیر از این دو تا باگ کوچولو}فریمور دیگه ای رو گوشیمون باشه:an:

دارم روی بخش دوربین کار میکنم و اگه بشه از کدک های دوربین n8 استفاده کنم تا بهترین کیفیت تصویر را داشته باشیم به همین خاطر طول میکشه...

احتمالا پلاگین اول را به صورت هوم اسکرین دیفالیت سامسونگ بدون قابلیت تغییر میزارم و بعدش پلاگین بعدی...

-farzin-
16-11-2010, 14:26
آقا احسان شرمنده كه اينجا اين سئوال رو ميپرسم ولي .........

اگه من ويندوز 7 نصب كنم واسه نصب برنامه فلشر روي ويندوز 7 از شبيه ساز ويندوز xp استفاده كنم موقع آپديت مشكلي پيش نمياد !؟ جواب ميده !؟

مرسي !

hamid gol
16-11-2010, 21:26
آقا احسان شرمنده كه اينجا اين سئوال رو ميپرسم ولي .........

اگه من ويندوز 7 نصب كنم واسه نصب برنامه فلشر روي ويندوز 7 از شبيه ساز ويندوز xp استفاده كنم موقع آپديت مشكلي پيش نمياد !؟ جواب ميده !؟

مرسي !

نترس مشکلی پیش نمیاد منم از این روش فلش کردم و خواهم کرد.

mehr7400
18-11-2010, 07:52
آقا احسان ممنونم از زحماتتان
نمیدانم قبلا کسی این مشکل برایش پیش آمده و سوال پرسیده یا خیر
من گوشی را با آخرین ورژنی که گذاشتید فلش کردم
تمام کارها به خوبی پیش میرود
فقط در مرحله آخر و نهایی که بر روی کامپیوتر مینویسد Complete - Reboot و باید گوشی ریست شود و بالا بیاید
بر روی گوشی عکس گوشی و کامپیوتر نمایش داده میشود که یک علامت خطر بینشان است!!!
و بالا نمیاید!
باطری را کشیدم و دوباره امتحان کردم ولی باز هم نشد
دوباره به حالت قبل برگرداندم(دوباره فلش قبلی را ریختم و درست شد)
مشکل چیست؟
چرا نمیتوانم فلش جدید را بریزم!؟
(قبل از فلش هارد ریست کردم)
ممنونم

fari_man
18-11-2010, 08:55
اگه اشتباه نکنم این مشکل مربوط به این بود که پورت usb شما حتما باید usb 2 باشه.

ehsan2004
18-11-2010, 13:17
آقا احسان ممنونم از زحماتتان
نمیدانم قبلا کسی این مشکل برایش پیش آمده و سوال پرسیده یا خیر
من گوشی را با آخرین ورژنی که گذاشتید فلش کردم
تمام کارها به خوبی پیش میرود
فقط در مرحله آخر و نهایی که بر روی کامپیوتر مینویسد complete - reboot و باید گوشی ریست شود و بالا بیاید
بر روی گوشی عکس گوشی و کامپیوتر نمایش داده میشود که یک علامت خطر بینشان است!!!
و بالا نمیاید!
باطری را کشیدم و دوباره امتحان کردم ولی باز هم نشد
دوباره به حالت قبل برگرداندم(دوباره فلش قبلی را ریختم و درست شد)
مشکل چیست؟
چرا نمیتوانم فلش جدید را بریزم!؟
(قبل از فلش هارد ریست کردم)
ممنونم

اگه اشتباه نکنم این مشکل مربوط به این بود که پورت usb شما حتما باید usb 2 باشه.

بله دوستتون کاملا درست میگن و بای ار کامپیوتر های جدید برای فلش کردن استفاده کنین چون این فلشر برای ورژن 2.2 جواب میده و ورژن 1 حواب نمیده بهتره که با کامپیوتر دیگه امتحان کنین

master_of_devil
21-11-2010, 01:18
دو تا سوال داشتم
یکی که من از هوم اسکرین هایپر خوشم میاد میتونم بهش اضافه کنم؟؟
یکی هم وقتی گوشی رو قفل میکردم هایپر کلندر رو نشون میداد ووخیلی عالی بود..میتونم اضافه کنم بهش؟

ghah
21-11-2010, 19:39
با سلام آقا احسان قابلیت آیفون(صدای مخاطب تو بلندگو) رو میشه تو فرم ور فعال کنی.

ehsan2004
22-11-2010, 11:44
دو تا سوال داشتم
یکی که من از هوم اسکرین هایپر خوشم میاد میتونم بهش اضافه کنم؟؟
یکی هم وقتی گوشی رو قفل میکردم هایپر کلندر رو نشون میداد ووخیلی عالی بود..میتونم اضافه کنم بهش؟

بله میتونین بریزین..در مورده دوم هم پچی هست به نام keylock که با فعال کردن اون میتونین این مورد را داشته باشین...

با سلام آقا احسان قابلیت آیفون(صدای مخاطب تو بلندگو) رو میشه تو فرم ور فعال کنی.

یعنی چی من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی؟

ghah
22-11-2010, 17:10
یعنی چی من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی؟

راستش فرم ورهای هایپر و فاینیل این قابلیت رو دارن که اگه کسی بهت زنگ بزنه با تکان دادن گوشی صدای مخاطب میره تو بلندگو و با نزدیک کردن گوشی به گوش دوباره بر میگرده تو گوشی پخش میشه اگه بتونی از این قابلیت تو فرم ورت استفاده کنی عالی میشه چون چیز بردخوریه و این گوشی این قابلیت رو ذاتاً نداره.

ehsan2004
23-11-2010, 11:02
راستش فرم ورهای هایپر و فاینیل این قابلیت رو دارن که اگه کسی بهت زنگ بزنه با تکان دادن گوشی صدای مخاطب میره تو بلندگو و با نزدیک کردن گوشی به گوش دوباره بر میگرده تو گوشی پخش میشه اگه بتونی از این قابلیت تو فرم ورت استفاده کنی عالی میشه چون چیز بردخوریه و این گوشی این قابلیت رو ذاتاً نداره.

اين مورد عملي هست ولي من دارم روي پلاگين را تا چند روز آينده آماده ميكنم و فرصتشو ندارم كه اين قابليت را اضافه كنم ..

Ali4kh4
28-11-2010, 16:09
سلام آقا احسان گل و ممنون از زحمتایی که میکشی...
یه سوال راجع فرمور آخری دارم...
من می خوام از homescreen های مختلف استفاده کنم ولی اون قسمت بالایی که مال homescreen basic هست نمیزاره که کل homescreen جدید مشخص بشه و در ضمن منو پایین هم که تو درایو z هست هم پاک نمیشه...(فایل samsungtoolbar.mif )
ممنون میشم راهنمایی کنید...........

arazm
28-11-2010, 19:45
سلام آقا احسان گل و ممنون از زحمتایی که میکشی...
یه سوال راجع فرمور آخری دارم...
من می خوام از homescreen های مختلف استفاده کنم ولی اون قسمت بالایی که مال homescreen basic هست نمیزاره که کل homescreen جدید مشخص بشه و در ضمن منو پایین هم که تو درایو z هست هم پاک نمیشه...(فایل samsungtoolbar.mif )
ممنون میشم راهنمایی کنید...........

دوست عزیز این پلاگینی که اقا احسان قراره بذاره برای برطرف شدن همین مشکل هم هست.یه چند روزی باید تحمل کنی تا اقا احسان این مشکل و شاید امکانات بیشتر رو برای دانلود بذاره.:bl:

داش حمید
02-12-2010, 09:20
سلام آقا احسان تشکر بابت زحمات بی دریغ شما
لینک دانلود فریمویور مشکل داره و من از هیچ کدوم از سرور ها نتونستم دان کنم

ehsan2004
02-12-2010, 11:22
سلام آقا احسان تشکر بابت زحمات بی دریغ شما
لینک دانلود فریمویور مشکل داره و من از هیچ کدوم از سرور ها نتونستم دان کنم

شما میتونین از لینک های آپلود شده در سایت که توسط آقا محسن عزیز در این پست : 2 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1593212&postcount=2)

گذاشته شده استفاده کنی در ضمن لینک راپید هم سالمه و دائمی هست..

داش حمید
02-12-2010, 16:31
سلام و تشکر دوباره من فایل رو دان کردم از سرور راپید ولی فکر کنم لینک سایت مشکل داشته باشه در هر حال فریمور باهالی درست کردی دمت گرم
مشکل اول اینکه با یوس بی نمی تونم به اینترنت وصل بشم (در ضمن من فایل مودم رو نصب نکردم البته از جای دیگه دان کرده بودم ) امکان داره مشکل از این باشه و اینکه چکار باید انجام بدم
مشکل دوم :
من برای اجرای Jvjb1 camera عمل کردم ولی اون فایل دو پوشه مورد نظر نبود این هم عکس :

http://hamidpanjo.persiangig.com/image/1.JPG
مننون میشم راهنماییم کنید
باز هم تشکر از آقا احسان

سلام و تشکر دوباره من فایل رو دان کردم از سرور راپید ولی فکر کنم لینک سایت مشکل داشته باشه در هر حال فریمور باهالی درست کردی دمت گرم
مشکل اول اینکه با یوس بی نمی تونم به اینترنت وصل بشم (در ضمن من فایل مودم رو نصب نکردم البته از جای دیگه دان کرده بودم ) امکان داره مشکل از این باشه و اینکه چکار باید انجام بدم
مشکل دوم :
من برای اجرای Jvjb1 camera عمل کردم ولی اون فایل دو پوشخ مورد نظر نبود این هم عکس :

باز هم تشکر از آقا احسان

سلام مشکل اول حل شد ولی دومی رو نمیدونم
garmin و ovi map هم نصب میشن ولی ایکنی برای اجار نمیاد و چند بازی جاوا هم همینطور

ehsan2004
03-12-2010, 11:50
مشکل دوم :
من برای اجرای jvjb1 camera عمل کردم ولی اون فایل دو پوشه مورد نظر نبود این هم عکس :

http://hamidpanjo.persiangig.com/image/1.jpg
باز هم تشکر از آقا احسان

اگه در اون پوشه نبود که دیگه مشکلی نیست راحت بقیه کارها را انجام بدین...

hgshamloo
03-12-2010, 23:45
سلام بر اساتید محترم
گوشی من بالا نمیاد و فقط i8910 samsung رو بصورت چشمک زن نشون میده هارد ریست 3 دکمه ای می کنم progress formating رو چند ثانیه نشون می ده ولی دوباره i8910 samsung چشمک زن میاد
خواستم فلش بزنم به فریمور آقا احسان ولی سیستم بعد از وصل کردن کابل usb گوشی رو نمی شناسه عملا هیچ واکنشی نشون نمیده
یعنی برای فلش کردن گزینه download فعال نیست
خواهش می کنم کمکم کنید

ehsan2004
04-12-2010, 11:55
سلام بر اساتید محترم
گوشی من بالا نمیاد و فقط i8910 samsung رو بصورت چشمک زن نشون میده هارد ریست 3 دکمه ای می کنم progress formating رو چند ثانیه نشون می ده ولی دوباره i8910 samsung چشمک زن میاد
خواستم فلش بزنم به فریمور آقا احسان ولی سیستم بعد از وصل کردن کابل usb گوشی رو نمی شناسه عملا هیچ واکنشی نشون نمیده
یعنی برای فلش کردن گزینه download فعال نیست
خواهش می کنم کمکم کنید

گوشیتون به حالت دانلود نمیره؟تست کنین ببینین به حالت دانلود میره یا نه؟ فریمور قبلیتون چی بود؟ چطورشد که اینطوری شد؟ احتمال اینکه مشکل بوت به هم زده باشین با توجه به اینکه گوشیتون فرمت نمیشه زیاده البته بوت بخش pda نه مودم چون گوشیتون روشن میشه ...

بیشتر توضیح بدین تا راهنماییتون کنم

hgshamloo
04-12-2010, 21:11
سلام احسان جان داداش گلم مرسی از زحمتت
همین که اراده کردی مشکل یکی رو حل کنی باهات حال کردم
اقا ما اینو آجر مشکی رو درست کردیم ( شاید باورت نشه ولی دوربین دوم خراب بود فلتش رو از کانکتورش درآوردم درست شد )
بعد به فریمور شما فلش زدم
من تا امروز چون حوصله نداشتم تو کار تعویض فریمور نبودم و از ورژن رسمی استفاده می کردم
راستش مال شما رو که ریختم اولش گرخیدم گفتم بابا تو دیگه کی بودی عجب سرعتی داره انگار cpu عوض کردم
خلاصه دمت گرم یه زحمت دیگه هم برات دارم اینکه
نمیدونم بقیه گفتن یا نه شایدم ایرادهای من ناشیه اما
1- فایل های ویدیوی حتی اگر توسط دوربین دستگاه گرفته بشه داخل گالری نمیاد
2- هوم اسکرینم که گفتی زحمتشو کشیدی
3- این برنامه هایی که در پوشه application نصبه بی زحمت واسشون یه توضیحه مختصر برای من ناشی بده مخصوصا conversation
4- موزیک پلیر آهنگها رو نمی شناسه
پیش خودت نگی عجب رویی داریا
می خوامت

ghah
05-12-2010, 07:16
احسان عزيز گوشيتو عوض كردی ديگه حالي به اين سيمبين نميدی ولي ما همچنان منتظر پلاگينيم:bs::bs::bs::bs::bs::bs::bs::bs::b s::bs::bs::bs::bs::bs:

ali261165
05-12-2010, 12:24
ممنون از زحماتی که میکشی بالاخره کی قراره این فریمویر جدیدت بیاد؟:please: :bs: سالام احسان جان

amin8910
06-12-2010, 00:04
سلام به همه ی دوستان. آقا چرا بازی های qt روی این فریمور اجرا نمیشه. با این که qt installer رو نصب کردم اما مثلا بازی throw it اجرا نمیشه. توی هایپر میشد. چی کار کنم؟؟ و این که آقا احسان اگر بتونی تو فریمور بعدی قابلیت فوکوس قبل از فیلم برداری رو بزاری خیییلی عالی میشه. ممنون

ehsan2004
06-12-2010, 11:35
سلام احسان جان داداش گلم مرسی از زحمتت
همین که اراده کردی مشکل یکی رو حل کنی باهات حال کردم
اقا ما اینو آجر مشکی رو درست کردیم ( شاید باورت نشه ولی دوربین دوم خراب بود فلتش رو از کانکتورش درآوردم درست شد )
بعد به فریمور شما فلش زدم
من تا امروز چون حوصله نداشتم تو کار تعویض فریمور نبودم و از ورژن رسمی استفاده می کردم
راستش مال شما رو که ریختم اولش گرخیدم گفتم بابا تو دیگه کی بودی عجب سرعتی داره انگار cpu عوض کردم
خلاصه دمت گرم یه زحمت دیگه هم برات دارم اینکه
نمیدونم بقیه گفتن یا نه شایدم ایرادهای من ناشیه اما

4- موزیک پلیر آهنگها رو نمی شناسه
پیش خودت نگی عجب رویی داریا
می خوامت

1 1- فایل های ویدیوی حتی اگر توسط دوربین دستگاه گرفته بشه داخل گالری نمیاد 2- هوم اسکرینم که گفتی زحمتشو کشیدی 3- این برنامه هایی که در پوشه application نصبه بی زحمت واسشون یه توضیحه مختصر برای من ناشی بده مخصوصا conversation .به پست اول مراجعه کنین

3.پست اول همین تاپیک و پست اول فریمور سومم

4.به پست اول مراجعه کنین

تمام این مطالب را من هم در فریمور سومم توضیح دادم و هم در این فریمور مطالعه کنین سوالی بود در خدمتم...

سلام به همه ی دوستان. آقا چرا بازی های qt روی این فریمور اجرا نمیشه. با این که qt installer رو نصب کردم اما مثلا بازی throw it اجرا نمیشه. توی هایپر میشد. چی کار کنم؟؟ و این که آقا احسان اگر بتونی تو فریمور بعدی قابلیت فوکوس قبل از فیلم برداری رو بزاری خیییلی عالی میشه. ممنون

مورد اول در موردش بحث شده...

مورد دوم هم در فریمور دومم بود و بعد از بررسی های زیاد متوجه شدیم که در فیلمبرداری نزدیک مشکل ایجاد میکنه و برش داشتم شما هم میتونی تست کنی و دقیقا متوجه میشی که دز سوژه های نزدیک کیفیت فیملبرداری خیلی پایین میات...

ممنون از زحماتی که میکشی بالاخره کی قراره این فریمویر جدیدت بیاد؟ سالام احسان جان

احسان عزيز گوشيتو عوض كردی ديگه حالي به اين سيمبين نميدی ولي ما همچنان منتظر پلاگينيم

فریموری قرار نیست دیگه بیات فقط پلاگینی قراره اضافه بشه که اونم به خاطر مشکل آپلود به تاخیر افتاده و به زودی ریلیز میکنم...

نه من طبق قولی که به دوستانم دادم باید این پلاگین را بزارم و بعد از اونم همین فریمور را با پلاگین آپدیت میکنم...

hgshamloo
07-12-2010, 02:37
احسان جون داداش من وقتی می خوام برای والپیپرم از حالت اسلاید استفاده کنم و وقتی می خوام چند تا عکس از گالری مارک کنم بعد از چند ثانیه و با بالا پایین کردن اسکرول می پره بیرون
کاکو جان یه بررسی بکن ببین شاید فقط مال من این جوریه
می خوامت هزارتا

ehsan2004
07-12-2010, 11:58
احسان جون داداش من وقتی می خوام برای والپیپرم از حالت اسلاید استفاده کنم و وقتی می خوام چند تا عکس از گالری مارک کنم بعد از چند ثانیه و با بالا پایین کردن اسکرول می پره بیرون
کاکو جان یه بررسی بکن ببین شاید فقط مال من این جوریه
می خوامت هزارتا

نه من این مورد را ندیدم من خودم 200 تا عکس را دارم توی گالریم و حالت اسلایدم که میزار مشکلی ندارم مشکل شاید از مموریتون هست نمیدونم..

در هر صورت با ریست فکتوری درست میشه...

MAMAL25
07-12-2010, 22:15
سلام اقا احسان و تشکر از زحماتتون.
1_مشکل گارمین با این فریمور حل شده؟
2_اسکرلینگ توی منو رو میشه فعال کنید؟
3_با هر بار وصل کردن گوشی به کامپیوتر محل ذخیره مسیجها از مموری کارت به فون مموری عوض میشه
با این مشکل چکار میشه کرد.

ehsan2004
08-12-2010, 11:48
سلام اقا احسان و تشکر از زحماتتون.
1_مشکل گارمین با این فریمور حل شده؟
2_اسکرلینگ توی منو رو میشه فعال کنید؟
3_با هر بار وصل کردن گوشی به کامپیوتر محل ذخیره مسیجها از مموری کارت به فون مموری عوض میشه
با این مشکل چکار میشه کرد.

1. نمیدونم چون تست نکردم ولی بهتره که از نوکیا مپ استفاده کنین من که با این نرم افزار مشکلی ندارم

2.نه چون قبلا در موردش نظر سنجی شده و چون همه گفتن همون سامسونگ باشه منم تغییر ندادم...

3.کاریش نمیشه کرد توی ذات سیمبیان هست..

modernyanni
08-12-2010, 20:36
سلام احسان عزیز
خسته نباشی
بی صبرانه منتظر پلاگین جدیدت هستیم

iraj.s
09-12-2010, 20:14
سلام احسان
الان فریمور سومت رو گوشیمه واسه آپدیت کردن فریمور چهارمیت باید گوشیمو فلش کنم یا نه ؟؟؟
پلاگین کی آماده میش ؟
مرسی

N@V!D.N
09-12-2010, 21:37
ای بابا:4:
احسان جون/دایی احسان/داداش احسان /رفیق گلم/جیگرررررررررر :4:
پیر شدم :4:
بده این پلاگین رو داداشی :4::4:

.Infernal
09-12-2010, 21:44
سلام احسان
الان فریمور سومت رو گوشیمه واسه آپدیت کردن فریمور چهارمیت باید گوشیمو فلش کنم یا نه ؟؟؟
پلاگین کی آماده میش ؟
مرسی

اره دیگه باید فلش بزنید....

hgshamloo
12-12-2010, 00:55
سلام
یه سوال دارم از عزیزانی که فریمور داش احسانو فلشیدن
آقا کسی تا به حال موقع رسیدن تماس یا تماس گرفتن توسط خود گوشی به مشکل نخورده مشکل یعنی مثلا گوشی 3-4 ثانیه هنگ کنه و صفحه سیاه بشه یا مثلا تماس انجام نگیره

PERS!AN
12-12-2010, 01:09
سلام
یه سوال دارم از عزیزانی که فریمور داش احسانو فلشیدن
آقا کسی تا به حال موقع رسیدن تماس یا تماس گرفتن توسط خود گوشی به مشکل نخورده مشکل یعنی مثلا گوشی 3-4 ثانیه هنگ کنه و صفحه سیاه بشه یا مثلا تماس انجام نگیره

من که تابحال همچین مشکلی با گوشیم نداشتم و ندیدم دوستان دیگه هم چنین موردی رو بیان کنن. مطمئنا این مشکل از فیرمور نیست.

.

ashkankhoshtip
13-12-2010, 23:53
با سلام خدمت همه اساتيد.يك سوال دارم.اگه بخوايم يه اهنگ رو به عنوان زنگ گوشي قرار بديم بايد اون رو كجا كپي كنيم.ممنون

M@HDI
14-12-2010, 14:10
با سلام خدمت همه اساتيد.يك سوال دارم.اگه بخوايم يه اهنگ رو به عنوان زنگ گوشي قرار بديم بايد اون رو كجا كپي كنيم.ممنون

ميتوني در هر دو پوشه music يا sounds كپي كني و با رفتن به اون قسمت و زدن گزينه option اونو به عنوان زنگ خور انتخاب كني!!

hgshamloo
14-12-2010, 15:13
سلام برو بچ
گوشی من یه ایرادی داره شما هم تست کنین ببینید شاید مال فریمور است
وقتی شماره ای می گیری و یارو گوشی رو ور می داره صفحه کاملا خاموش میشه و نمی تونی از dialler گوشی استفاده کنی
مثلا و قتی می زنگی به یه شماره گویا برای وارد کردن شماره داخلی مورد نظر مشکل می خوری آقایون تست کنن

Ali4kh4
16-12-2010, 13:30
سلام دوستان.....
پس این پلاگین جدید آقا احسان چی شد! کی قرار زحمتشو بکشه.....؟

دوتا سوال هم دارم:

1- آیا سرعت capture دوربین رو میشه افزایش داد چون واقعا سرعتش افتضاحه....(فرمور ehsan 2004 v4 )
2- آیا صداهای فابریک گوشی مثله صدای قفل شدن گوشی و صدایهایی که مثلا موقعی یه برنامه نصب میشود رو میشه عوض کرد...؟

arazm
16-12-2010, 19:29
فکر کنم یه فیلم یا داستان راجب این پلاگین اقا احسان میشه نوشت......نمیدونم موضوع چیه/هرچی هست پلاگین اینقدر طول نمیکشه .تواین مدت میشد دو تا دیگه فریمور داد بیرون.اقا احسان اینجوری نبود/اینهمه مدت فریمور چهارم نصبت به سومی طول کشید و حالا پلاگین:ak:

hgshamloo
16-12-2010, 22:53
برو بچ کسی این مشکل رو که در پست 198 گفتم تست نکرده فکر کنم مال فریمور آقا احسان گله

ehsan2004
18-12-2010, 12:37
برو بچ کسی این مشکل رو که در پست 198 گفتم تست نکرده فکر کنم مال فریمور آقا احسان گله

سلام برو بچ
گوشی من یه ایرادی داره شما هم تست کنین ببینید شاید مال فریمور است
وقتی شماره ای می گیری و یارو گوشی رو ور می داره صفحه کاملا خاموش میشه و نمی تونی از dialler گوشی استفاده کنی
مثلا و قتی می زنگی به یه شماره گویا برای وارد کردن شماره داخلی مورد نظر مشکل می خوری آقایون تست کنن

چنین مورد را من ندارم و مشکل از فریمور نیست اگه این مشکل حاد هست بهتره که یه ریست فکتوری کنین...

سلام دوستان.....
پس این پلاگین جدید آقا احسان چی شد! کی قرار زحمتشو بکشه.....؟

دوتا سوال هم دارم:

1- آیا سرعت capture دوربین رو میشه افزایش داد چون واقعا سرعتش افتضاحه....(فرمور ehsan 2004 v4 )
2- آیا صداهای فابریک گوشی مثله صدای قفل شدن گوشی و صدایهایی که مثلا موقعی یه برنامه نصب میشود رو میشه عوض کرد...؟

فکر کنم یه فیلم یا داستان راجب این پلاگین اقا احسان میشه نوشت......نمیدونم موضوع چیه/هرچی هست پلاگین اینقدر طول نمیکشه .تواین مدت میشد دو تا دیگه فریمور داد بیرون.اقا احسان اینجوری نبود/اینهمه مدت فریمور چهارم نصبت به سومی طول کشید و حالا پلاگین:ak:

عزیزم من مدتی هست که در بخش اندروید سرم خیلی شلوغه و به خاطر ایجاد بخش های جدید نمیتونم زیاد به بخش سیمبیان سر بزنم در مورده پلاگین هم والا چون گوشی فعلا دستم نیست باید صبر کنین میتونین از فریمورهای دیگه استفاده کنین تا بعد که پلاگین اومد دوباره برگردین کاریش نمیشه کرد و تا تست نشه نمیوتنم بزارم در هر صورت یه مدت دیگه هم باید صبر کنین...

در مورده سوال دوستمون هم :

1.نه خیر سرعتش از این بیشتر نمیشه همین طوری وقتی با گوشی مدت زیاد فیلم میگیری داغ میکنه چه برسه که از اینم بیشتر بشه...

2.فعلا نه در این رام ولی باید در پلاگینی که میدم این مورد اضافه شده باشه ...

hgshamloo
18-12-2010, 13:52
[QUOTE=ehsan2004;1690904]چنین مورد را من ندارم و مشکل از فریمور نیست اگه این مشکل حاد هست بهتره که یه ریست فکتوری کنین...

سلام عزیزم
من تا حالا 2 بار فلش زدم چند بارم ریست فکتوری نموده ام ولی بازم این مشکل مشاهده می شه

ah.omid
18-12-2010, 15:52
سلام
من تازه یه چند روزیه گوشیم رو گرفتم
می خواستم به این فریمور فلش کنم اما لینک ها خرابند
به جز خود فریمور چه نرم افزار های دیگه ای هم باید دانلود کنیم
در ضمن این ریست فکتوری چطوریه
اگه می شه یه اموزش سریع هم بزارین ممنون می شم

ghah
19-12-2010, 11:05
سلام
من تازه یه چند روزیه گوشیم رو گرفتم
می خواستم به این فریمور فلش کنم اما لینک ها خرابند
به جز خود فریمور چه نرم افزار های دیگه ای هم باید دانلود کنیم
در ضمن این ریست فکتوری چطوریه
اگه می شه یه اموزش سریع هم بزارین ممنون می شم

لینکهای پست دوم سالمند از اونها استفاده کن.فقط نیاز به خود فرم ور داری و دیگر هیچ.فقط ویندوز xp باشه و اگه به مشکلی برخوردی به تاپیک زیر مراجعه کن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=78274
ریست فکتوری هم تو منوی settings موجوده.اگه میخوای مموریت فرمت بشه هم با کد #7370#*و اگه گوشیت به دلیلی بالا نیومد با ریست سه دکمه کلیدهای سخت افزاری رو بترتیب از چپ بزن تا منوی ریست ظاهر بشه که پس از پاسخ ok گوشی ریست و مموری فرمت میشه.آموزش از این سریعتر نمیشه.

ehsan2004
19-12-2010, 12:12
[QUOTE=ehsan2004;1690904]چنین مورد را من ندارم و مشکل از فریمور نیست اگه این مشکل حاد هست بهتره که یه ریست فکتوری کنین...

سلام عزیزم
من تا حالا 2 بار فلش زدم چند بارم ریست فکتوری نموده ام ولی بازم این مشکل مشاهده می شه

آهان الان من متوجه شدم شما چی میگین.. ببین این یه قابلیت برای این گوشی هست که موقع تماس گرفتن صفحه گوشیت با نزدیک کردن صورتت به صفحه خاموش میشه که سنسور مجاورت اسمش هست الان توی همه گوشی ها و بعد از تماس به محضه اینکه گوشی را از صورتتون جدا کنین صفحه روشن میشه و اگه نزدیک کنین خاموش میشه ببین اگه میخوای از دیالر استفاده کنی باید از صورتت دورشکنی خودش روشن میشه

hgshamloo
19-12-2010, 19:10
آهان الان من متوجه شدم شما چی میگین.. ببین این یه قابلیت برای این گوشی هست که موقع تماس گرفتن صفحه گوشیت با نزدیک کردن صورتت به صفحه خاموش میشه که سنسور مجاورت اسمش هست الان توی همه گوشی ها و بعد از تماس به محضه اینکه گوشی را از صورتتون جدا کنین صفحه روشن میشه و اگه نزدیک کنین خاموش میشه ببین اگه میخوای از دیالر استفاده کنی باید از صورتت دورشکنی خودش روشن میشه

احسان جون گفتم ناشیم ولی دیگه نه اینقدر می دونم اگه از گوش فاصله بگیره روشن میشه درد من همینه که وقتی از گوش فاصله می گیره هم روشن نمیشه عزیز دلم

ehsan2004
20-12-2010, 11:46
احسان جون گفتم ناشیم ولی دیگه نه اینقدر می دونم اگه از گوش فاصله بگیره روشن میشه درد من همینه که وقتی از گوش فاصله می گیره هم روشن نمیشه عزیز دلم

شما یه فریمور اصلی بریز روی گوشیت ببین بازم همین مشکل را داری یا نه اگه داشتی مشکل از گوشیت هست ولی من چنین موردی را در این رام ندیدم بررسیش کنین ببینین مشکل از مجاست..

موفق باشی..

omid8200
24-12-2010, 17:11
سلام.با تشکر فراوان از آقا احسان گل.

من برنامه smartcom gps را روی گوشیم نصب کردم وقتی وارد برنامه میشم بعد از 5 ثانیه خود به خود از برنامه خارج میشه!
حتی مستر ریست هم کردم اما درست نشد!
خواهشا کمکم کنید.

jananeman
24-12-2010, 17:23
سلام.با تشکر فراوان از آقا احسان گل.

من برنامه smartcom gps را روی گوشیم نصب کردم وقتی وارد برنامه میشم بعد از 5 ثانیه خود به خود از برنامه خارج میشه!
حتی مستر ریست هم کردم اما درست نشد!
خواهشا کمکم کنید.

سلام دوست عزیز بااجازه احسان عزیز
باید گوشی رادرحالت هک قرارندهید چون این برنامه با هک مشکل داره

omid8200
25-12-2010, 15:01
سلام دوست عزیز بااجازه احسان عزیز
باید گوشی رادرحالت هک قرارندهید چون این برنامه با هک مشکل داره

مرسی.خوب باید چکار کنم که از حالت هک خارج بشه؟

reza a
25-12-2010, 17:51
شما rom patcher رو باز کن وبرو رو پچ open 4allوبعد گزینه optionرو بزن وگزینهremove from auto رو بزن واز برنامه خارج شو وگوشی رو یه بار خاموش و روشن کن

ehsan2004
30-12-2010, 12:53
بلاخره پلاگین را پس از تست های نهایی و تست اون توسط آرش عزیز براتون توی پست دوم گذاشتم با این پلاگین امکانات زیر به گوشیتون اضافه میشه:

کلیه صداهای touch wiz را میتونین تغییر بدین و من مسیرشو از z به E منتقل کردم
از کدک دوربیین N8 استفاده کردم و بنابراین باید کیفیت بهتر شده باشه
از سرتیفیکت های مختلف گوشی ها استفاده کردم که باید در نصب نرم افزار مشکلی نداشته باشین
هوم اسکرین هم به صورت دیفالت سامسونگ توی z گذاشتم چون توی E باگ زیاد ایجاد میکرد

طبق گفته آرش جان تا حالا مشکلی توی فریمور با این افزونه ایجاد نشده

برای دانلود به پست دوم همین تاپیک برین...

موفق باشین...

M@JID
30-12-2010, 16:09
با تشکر از اقا احسان فریم ور بدون باگ و مشکل هست...

در مورد کدک ان هشت هم من توی خونه چند تا عکس گرفتم و مقایسه کردم زیاد فرقی نمی کرد اما شاید تو محیط های باز عملکرد بهتری داره!آ!

اما یک مورد اساسی که تو فریم ور های دیگه هست و الان تو این فریمور نیست اینکه چرخش اتوماتیک برای کیبورد نیست هرچند زیاد هم مهم نیست...
با تشکر از احسان عزیر....

M@HDI
30-12-2010, 18:44
سلام!
با تشكر از احسان خان!
دوستان عزيزي كه فلش كردن و تست كردن نتيجه رو بگن؟؟؟

-farzin-
30-12-2010, 19:08
بلاخره پلاگین را پس از تست های نهایی و تست اون توسط آرش عزیز براتون توی پست دوم گذاشتم با این پلاگین امکانات زیر به گوشیتون اضافه میشه:

کلیه صداهای touch wiz را میتونین تغییر بدین و من مسیرشو از z به E منتقل کردم
از کدک دوربیین N8 استفاده کردم و بنابراین باید کیفیت بهتر شده باشه
از سرتیفیکت های مختلف گوشی ها استفاده کردم که باید در نصب نرم افزار مشکلی نداشته باشین
هوم اسکرین هم به صورت دیفالت سامسونگ توی z گذاشتم چون توی E باگ زیاد ایجاد میکرد

طبق گفته آرش جان تا حالا مشکلی توی فریمور با این افزونه ایجاد نشده

برای دانلود به پست دوم همین تاپیک برین...

موفق باشین...

سلام احسان جان !

1 ـ فایل پسورد لازم نداشت !

2 ـ منظور از رام همون فایل فریمور هست که چندین ماه پیش ارائه شد !؟

3 ـ من کلا فریمورت رو از گوشی پاک نکردم !‌ این که میگی اول رام و بعد پلاگین رو نصب کن یعنی دقیقا چی کار باید بکنم !؟

2 ـ چند بار باید گوشی رو ریست بدم !؟ هم قبل و بعد از ریختن رام و هم بعد از ریختن پلاگین !؟

3 ـ فایل پلاگین رو هم باید با لودر فریمورت بریزم رو گوشی !؟

4 ـ جسارتا مشکل صدای فیلم برداری حل شده دیگه !؟

5 ـ نرم افزارهای تحت QT الان رو گوشی جواب میده !؟

6 ـ این پلاگین رو بریزم امکان تغییر و ریختن هوم اسکرین های دیگه از بین میره !؟ فقط همون هو م اسکرین سامسونگ هستش !؟

7 ـ هر چند که خیلی طول کشید اما خیلی ممنون و کلا خسته نباشی !

شرمنده دیگه ! هوای ما مبتدی ها رو هم داشته باش ! :dz:

PERS!AN
31-12-2010, 03:07
با اجازه دوست خوبم احسان جان

1 ـ فایل پسورد لازم نداشت !

پاسخ : بله حق با شماست، پلاگین پسورد نداره

2 ـ منظور از رام همون فایل فریمور هست که چندین ماه پیش ارائه شد !؟

پاسخ : منظور از رام در اینجا همون فیرمور اصلی I8910 Ehsan2004_Final هست که چند ماه قبل بوسیله احسان عزیز ارائه شده و در پستهای اول (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1593143&postcount=1) و سوم (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1593212&postcount=3)همین تاپیک در موردش توضیح داده شده و آپلود شده.

3 ـ من کلا فریمورت رو از گوشی پاک نکردم !‌ این که میگی اول رام و بعد پلاگین رو نصب کن یعنی دقیقا چی کار باید بکنم !؟

پاسخ : یعنی دوستانی که میخوان فیرمور کامل I8910 Ehsan2004_Final رو داشته باشن باید اول فایلهای موجود در پست سوم (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1593212&postcount=3) همین تاپیک رو دانلود کنن و به اون فلش بزنن، بعد فایلهای پلاگین رو از پست دوم (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1593145&postcount=2) دانلود کنن و فلش بزنن.
شما که قبلا به فیرمور اصلی (در پست سوم) فلش زدی و از اون استفاده میکنی فقط کافیه پلاگین رو از پست دوم دانلود کنی و فلش بزنی.

2 ـ چند بار باید گوشی رو ریست بدم !؟ هم قبل و بعد از ریختن رام و هم بعد از ریختن پلاگین !؟

پاسخ : چون الان فیرمور اصلی روی گوشیتون هست...
- از فایلهاتون در درایو E بکآپ بگیرید
- اگه از کارت مموری استفاده میکنید اونو از گوشی خارج کنید
- با شماره گیری کد #7370#* فرمت و ریست کنید
- گوشی رو خاموش کنید و به حالت بوت ببرید
- در ویندوز XP به همون شکلی که به فیرمور اصلی فلش زدید به پلاگین فلش بزنید.

3 ـ فایل پلاگین رو هم باید با لودر فریمورت بریزم رو گوشی !؟

پاسخ : پس از دانلود و اکسترکت کردن فایلهای پلاگین (موجود در پست دوم)، فایلی خواهید داشت به اسم ehsan2004_Final_plugin با حجم 41.4 مگابایت. روی اون کلیک کنید تا باز بشه، گوشی رو در حالت بوت به کامپیوتر متصل کنید و سپس روی دکمه Download Start در پلاگین کلیک کنید تا گوشی فلش بشه.

4 ـ جسارتا مشکل صدای فیلم برداری حل شده دیگه !؟

پاسخ : کیفیت صدای فیلمبردای همون هست که در فیرمور اصلی احسان عزیز و همه فیرمورهای جدید و معروف دیگه وجود داره. بهتر از این نخواهد شد مگه اینکه خود سامسونگ راهی براش پیدا کنه!

5 ـ نرم افزارهای تحت QT الان رو گوشی جواب میده !؟

پاسخ : نرم افزارهای تحت QT پس از نصب QT روی گوشی قابل اجرا هستن. تاپیکهای مربوط به QT رو میتونید در این پست (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1690920&postcount=10)ببینید و دانلود کنید.

6 ـ این پلاگین رو بریزم امکان تغییر و ریختن هوم اسکرین های دیگه از بین میره !؟ فقط همون هو م اسکرین سامسونگ هستش !؟

پاسخ : پس از فلش به این پلاگین فقط میتونید از هوم اسکرین اصلی سامسونگ استفاده کنید و هوم اسکرینهای فلش روی گوشی قابل استفاده نیستن.

7 ـ هر چند که خیلی طول کشید اما خیلی ممنون و کلا خسته نباشی !

من هم از احسان عزیز بخاطر کامل کردن این پلاگین تشکر میکنم. به نظرم حالا یکی از بهترین و بی نقص ترین فیرمورهاست.

ممنون و موفق باشید...

:ab:

.

-farzin-
31-12-2010, 09:37
با تشکر از توجه و توضیحات کامل pers!an عزیز ....

اما منظور از کیفیت صدای فیلم برداری تاخییر صدایی بود که در تایم های بالا به وجود میامد ! تست نکردید درست شده یا نه !؟

به هر حال ممنون ! ((‌خودم تست میکنم ! ))

راستی من ویندوز 7 دارم ! بعد خواستم توی حالت XP mode درایور های مربوط به فلش کردن رو نصب کنم ! اولین درایوری که توی تاپیک آموزش هست یعنی msxml نصب نمیشه ! چی کار کنم !؟ همین جوری عملیات فلش زدن رو شروع کنم به مشکل بر میخورم !؟

اگه درایور ها روی کامپیوتر نصب نباشه اصلا وارد حالت بون و مراحل فلش میشه !؟ یا ممکنه وسط فلش زدن ایجاد مشکل کنه !؟

ehsan2004
31-12-2010, 11:39
با تشکر از توجه و توضیحات کامل pers!an عزیز ....

اما منظور از کیفیت صدای فیلم برداری تاخییر صدایی بود که در تایم های بالا به وجود میامد ! تست نکردید درست شده یا نه !؟

به هر حال ممنون ! ((‌خودم تست میکنم ! ))

راستی من ویندوز 7 دارم ! بعد خواستم توی حالت xp mode درایور های مربوط به فلش کردن رو نصب کنم ! اولین درایوری که توی تاپیک آموزش هست یعنی msxml نصب نمیشه ! چی کار کنم !؟ همین جوری عملیات فلش زدن رو شروع کنم به مشکل بر میخورم !؟

اگه درایور ها روی کامپیوتر نصب نباشه اصلا وارد حالت بون و مراحل فلش میشه !؟ یا ممکنه وسط فلش زدن ایجاد مشکل کنه !؟

اون درایور نیست و توی ویندوز 7 نیازی به نصبش نیست چون خود به خود نصبه....

در مورده پلاگین هم فعلا همینی که میبینین هست و فعلا دیگه نیازی به پلاگین نمیبینم درضمن اون چرخش کیبرد هم خیلی مورد مهمی نیست و بهتره که فریمور بدون باگ باشه تا اینکه امکانات زیاد باشه و پر باگ باشه ..

موفق باشین...

-farzin-
02-01-2011, 14:16
من به مشکل بر خوردم !

موضوع اینه که میخوام از ویندوز 7 و به وسیله XP MODE که خود ماکروسافت ارائه داده گوشی رو فلش کنم ! تمام درایور ها رو هم نصب کردم !

اما موقع فلش پیغام خطای loadin file fail=8 میده !

چی کار باید بکنم !؟

:bh:

من به مشکل بر خوردم !

موضوع اینه که میخوام از ویندوز 7 و به وسیله xp mode که خود ماکروسافت ارائه داده گوشی رو فلش کنم ! تمام درایور ها رو هم نصب کردم !

اما موقع فلش پیغام خطای loadin file fail=8 میده !

چی کار باید بکنم !؟

:bh:

چه جوری از حالت بوت بیرون بیام !؟

jananeman
02-01-2011, 18:00
چه جوری از حالت بوت بیرون بیام !؟

سلام عزیزم
درمورد خطای اول باید فیرموررا بیاری روی دسک تاپ کامپیوتر بعد اونو بازکنی
درمورددومی یکبار باتری رادربیار وبعددوباره بذارسرجاش

arazm
02-01-2011, 20:32
دستتون درد نکنه اقا احسان عزیز.طبق معمول فریمورتون عالی شده با این پلاگینی که گذاشتین.کیفیت عکس و فیلمبرداری هم خیلی عالیه.مرسی.باز هم اگه فکر کردین که با پلاگین میشه یه کارهایی کرد حتما برامون بذارین که واقعا کارتون عالیه.در ضمن مصرف باطری هم از خیلی از فریمورهای جدید عالی تره.مررررررررسی.

jananeman
02-01-2011, 20:52
سلام دوستانی که این فیرمور رانصب کردند میتونند لطف کنندوبگند آیا برنامه های شرکت اسگاتک که برای نوکیا اومده روی این فیرمورنصب میشه یاخیر چون من رو ی آخرین فیرمورهایپرراحت نصب کردم اگه بشه عالی میشه وحتما فلش میزنم

ehsan2004
03-01-2011, 11:28
دستتون درد نکنه اقا احسان عزیز.طبق معمول فریمورتون عالی شده با این پلاگینی که گذاشتین.کیفیت عکس و فیلمبرداری هم خیلی عالیه.مرسی.باز هم اگه فکر کردین که با پلاگین میشه یه کارهایی کرد حتما برامون بذارین که واقعا کارتون عالیه.در ضمن مصرف باطری هم از خیلی از فریمورهای جدید عالی تره.مررررررررسی.

خواهش میکنم با پلاگین همه کار میشه کرد و نیازی نیست که دیگه رام جدید بدم بیرون ولی این فریمور دیگه با این پلاگین همه مشکلاتش برطرف شده و نیازی نیستکه دیگه پلاگین بیرون بدم ..

موفق باشی..

-farzin-
03-01-2011, 13:34
احسان جان یه مشکل خیلی کوچیک دارم !

برنامه snaptu روی گوشی نصب نمیشه !

قبل از فلش زدن به پلاگین راحت روی گوشی نصب بود و کار میکرد !

حتی قبل از فلش زدن و ریست دادن ـ دستی برنامه رو از گوشی پاک کردم و بعدش ـ قبل و بعد از فلش ریست دادم !

برنامه هم پسوندش jar هست !

و یه چیز دیگه ! منشی تلفنی که با نصب پلاگین روی گوشی جواب نمیده !؟ اگه جواب میده برم دنبالش !!؟

با تشکر از لطفت

ehsan2004
04-01-2011, 13:09
احسان جان یه مشکل خیلی کوچیک دارم !

برنامه snaptu روی گوشی نصب نمیشه !

قبل از فلش زدن به پلاگین راحت روی گوشی نصب بود و کار میکرد !

حتی قبل از فلش زدن و ریست دادن ـ دستی برنامه رو از گوشی پاک کردم و بعدش ـ قبل و بعد از فلش ریست دادم !

برنامه هم پسوندش jar هست !

و یه چیز دیگه ! منشی تلفنی که با نصب پلاگین روی گوشی جواب نمیده !؟ اگه جواب میده برم دنبالش !!؟

با تشکر از لطفت

مورد اول ربطی نداره با پلاگین دوستان دیگه هم تست کنن ببینن همین مشکل را دارن

مورد دوم عملی نیست...

jananeman
04-01-2011, 19:57
سلام دوستانی که این فیرمور رانصب کردند میتونند لطف کنندوبگند آیا برنامه های شرکت اسگاتک که برای نوکیا اومده روی این فیرمورنصب میشه یاخیر چون من رو ی آخرین فیرمورهایپرراحت نصب کردم اگه بشه عالی میشه وحتما فلش میزنم

سلام برهمه دوستان کسی نیست جواب من بیچاره را بده بابا گناه دارم باورکنید. دلتون به حال من نمیسوزه؟

modernyanni
04-01-2011, 20:45
سلام ممنون آقا احسان بابت زحمتی که کشیدید
حیفم اومد فقط به زدن دکمه تشکر اکتفا کنم
ایشالا موفق باشی
آیا فریمویر جدیدی با تغییرات بهتر واسه این گوشی داری در راه یا نه؟
واسه آندروید چی؟

ehsan2004
05-01-2011, 12:31
سلام ممنون آقا احسان بابت زحمتی که کشیدید
حیفم اومد فقط به زدن دکمه تشکر اکتفا کنم
ایشالا موفق باشی
آیا فریمویر جدیدی با تغییرات بهتر واسه این گوشی داری در راه یا نه؟
واسه آندروید چی؟

فعلا خیر چون این فریمور فریمور خوبی هست و مشکلی نداره شما بهتره که این فریمور را بریزی روی گوشیت..

Ali4kh4
05-01-2011, 12:56
سلام....
از آقا احسان بابت زحمتی که کشیدن تشکر میکنم....
و....
یه سوال راجع عوض کردن صداهای اصلی دارم...من دقیقا به همون اسم و format تبدیل کردم و گوشی رو خاموش روشن کردم ولی درست نشد و صدا پخش نمیشد.....از setting های دیگه ای هم با همون فورمت استفاده کردم نشد اگه کمک کنید ممنون میشم..............
بازم تشکر میکنم بابت فرمور خوب و بی نقص تون....

ghah
05-01-2011, 16:47
آقا احسان چطوری میشه3dNAV رو از کار انداخت با پچی مودی ترفندی چون بعضی وقتها تو منوها اذیت میکنه ممنون.

ghah
05-01-2011, 17:06
سلام برهمه دوستان کسی نیست جواب من بیچاره را بده بابا گناه دارم باورکنید. دلتون به حال من نمیسوزه؟

نه عزیز نصب نمیشه شاید با پچ هایپر بشه من امتحان نکردم.

mohammadaliarmi
05-01-2011, 21:27
دوستان یکی به من کمک کنه من گوشیم رو با فریمور های
شماره سه احسان و این فریمور فینال فلش کردم ولی سرعت
گالری گوشیم خیلی کمه چیکار کنم ؟ دارم دیوونه میشم
کمک کنید

N@V!D.N
05-01-2011, 22:31
به دایی احسان!!:4:
احسان جوون میبینم که بالاخره پلاگین رو دادی!!!!:4:
انقدر ندادی این پلاگین رو تا ما رو مجبور کردی گوشی رو بفروشیم جاش گلکسی بخریم:4:
بازم دمت گرم که دادی ولی حیف که ما دیگه نمی تونیم نظرات تخصصی مون رو بدیم:4:
یه ذره هم به ما سر بزن بی وفا!
خداحافظ تا سلامی دگر

mojif1781
06-01-2011, 09:37
:au:سلام
با تشکر از احسان عزیز
توی مخاطبین اسم هارو دوتا دوتا نشون میده:au:

ali_php71
07-01-2011, 00:19
با سلام خدمت دوستان من یکم کیج شدم خاستم کمکم کنید
توی پست اول نوشته بود مودم با خود فریمور هست ونیازی به فلش کردنش نیست بعد تو پست دیگه نوشته بود اول رام فلش بشه بعد پلاگین خوب جریان چیه؟
از چه رامی باید استفاده کنم؟
برای فلش بغید اول رام رو بریزم بعد پلاگین بعد فریمور؟
با تشکر

mehdio07
07-01-2011, 03:15
با سلام خدمت دوستان من یکم کیج شدم خاستم کمکم کنید
توی پست اول نوشته بود مودم با خود فریمور هست ونیازی به فلش کردنش نیست بعد تو پست دیگه نوشته بود اول رام فلش بشه بعد پلاگین خوب جریان چیه؟
با تشکر

نه عزیزم
رام همون فیرموره
اگه همین آخرین فیرمور احسان رو گوشیته که فقط پلاگینو نصب کن
اگه نه اول همون فیرمور که تو پست اول هست بزن
بعد پلاگینو از روش نصب کن

در واقع پلاگین یه آپدیت و تغییراته که ایرادای فیرمور برطرف شده توش

ehsan2004
08-01-2011, 12:56
:au:سلام
با تشکر از احسان عزیز
توی مخاطبین اسم هارو دوتا دوتا نشون میده:au:

این به خاطر انتخاب هر دو سیمکارت و مموری داخلی هست موردی در فریمور نیست..

با سلام خدمت دوستان من یکم کیج شدم خواستم کمکم کنید
با تشکر

شما اول رام اصلی را نصب کنین که رادیو هم روش هست و بعد دوباره پلاگین را فلش کنین همین مشکلی نیست...

سلام....
از آقا احسان بابت زحمتی که کشیدن تشکر میکنم....
و....
یه سوال راجع عوض کردن صداهای اصلی دارم...من دقیقا به همون اسم و format تبدیل کردم و گوشی رو خاموش روشن کردم ولی درست نشد و صدا پخش نمیشد.....از setting های دیگه ای هم با همون فورمت استفاده کردم نشد اگه کمک کنید ممنون میشم..............
بازم تشکر میکنم بابت فرمور خوب و بی نقص تون....

شما اگه صداها را از با همون فرمت و توی همون مسیری که توی درایو z هست را به ئرایور e منتقل کنین مشکلتون حله و موردی نداره دوباره بررسیش کنین..

آقا احسان چطوری میشه3dNAV رو از کار انداخت با پچی مودی ترفندی چون بعضی وقتها تو منوها اذیت میکنه ممنون.

توی فریمور سوم یه پچی به همراه آموزش که میتونین حلش کنین..

دوستان یکی به من کمک کنه من گوشیم رو با فریمور های
شماره سه احسان و این فریمور فینال فلش کردم ولی سرعت
گالری گوشیم خیلی کمه چیکار کنم ؟ دارم دیوونه میشم
کمک کنید

بازم توی پست اول توضیح داده شده و همچنین در فرمیمور سوم..

ali_php71
09-01-2011, 10:15
سلام
من دیروز گوشیم رو به فرمور جدید فلش کردم بدون هیچ مشکلی ولی امروز میخوام گوشی رو روشن کنم هرکاری میکنم روشن نمیشه حتی میزنم شارژ بشه وسط باطری یه علامت تعجبه باطری رو در اوردم گذاشتم هرکاری میکنم انگار نه انگار تورو خدا یکی زود کمک کنه:sign_help::please:

ehsan2004
09-01-2011, 12:43
سلام
من دیروز گوشیم رو به فرمور جدید فلش کردم بدون هیچ مشکلی ولی امروز میخوام گوشی رو روشن کنم هرکاری میکنم روشن نمیشه حتی میزنم شارژ بشه وسط باطری یه علامت تعجبه باطری رو در اوردم گذاشتم هرکاری میکنم انگار نه انگار تورو خدا یکی زود کمک کنه

این مشکل شما را داریم طی ح.m برطرف میکنیم چیزی که مهمه اینه که بوت گوشیتون سالمه و احتمالا مشکل از شارژ گوشی هست...

ali_php71
09-01-2011, 13:52
با سلام
خوشبختانه با کمک احسان عزیز مشکا برطرف شد.ظاهرا شارژ نداشته.
فقط اینکه چطور شد که شارژش کامل خالی شد آخه کاملا پر بود؟
خلاصه خسته نباشی احسان جان:bu::bs:

mot@f@ker
12-01-2011, 23:43
يكي به داد من برسهبين فريمور احسان جان و هايبر شك دارم كدومو بزنم و اينكه كدوم ورژن هايپر از همه بهتره و كدوم ورژن فريمور آقا احسان از همه بهتره ؟؟

aassww
13-01-2011, 08:06
يكي به داد من برسهبين فريمور احسان جان و هايبر شك دارم كدومو بزنم و اينكه كدوم ورژن هايپر از همه بهتره و كدوم ورژن فريمور آقا احسان از همه بهتره ؟؟سلام دوست عزيز
احسان جان قبلا بريتان نظرسنجي گذاشته و طبق نظرسنجي وبدلخواه شما كوك كرده
2-اگه الان نگاه كني تعداد بازديد فيرمور احسان از تمام فيرمورها بيشتره حتي فريم ورهاي نوكيا

ghah
13-01-2011, 11:48
یکی از مزیتهای خوب فریم ور هایپر سرعت باز شدن پوشه هاست مخصوصا اگه مثل من چهل تا برنامه تو پوشه app داشته باشی تنها فرو ور هایپر دو سوته پوشه رو باز میکنه بقیه فرم ور ها خییییییلی مکث دارن اگه این یه مورد رو آقا احسان تو فرم ورش لحاظ میکرد دیگه بهترین فرو ور دنیا میشد بقیه موارد بنظر من زیاد مهم نیستند.

hamid gol
13-01-2011, 21:53
يكي به داد من برسهبين فريمور احسان جان و هايبر شك دارم كدومو بزنم و اينكه كدوم ورژن هايپر از همه بهتره و كدوم ورژن فريمور آقا احسان از همه بهتره ؟؟

سلام
اگه فریم ور بدون ترس و دلهره از فلش کردن گوشی و ماندگاری شارژ می خواهی فریم ور احسان عالیه.
و اگه امکانات بیشتر و سرعت بالاتر گوشی را می خواهی در استفاده از فریم ور هایپر شک نکن.

BehrouzKhan
14-01-2011, 02:06
با یلام خدمت دوستان و مدیران عزیز
من به صورت کامل آپدینت کردم اما یه مشکل بزرگ دارم
در حین فیلم برداری وقتی کار تمام می شه می خوای فیلم و نیگاه کنی صدای نویز بسیار شدیدی میاد
آیا کسی مواجه شده ؟
راهنمایی کنید

mojif1781
14-01-2011, 12:50
من بررسی کردم ولی فقط مموری انتخاب شده ضمنا مخاطب جدید هم که اضافه می کنم دوتا نشون میده

ghah
14-01-2011, 13:20
من بررسی کردم ولی فقط مموری انتخاب شده ضمنا مخاطب جدید هم که اضافه می کنم دوتا نشون میده

منم يكبار اين مشكل رو داشتم اول كل ليست رو پاك كردم و دوباره تماسها رو ازحافظه restore كردم درست شد اگه نشد ديگه مجبوري يكبار فرمت كني.

arazm
20-01-2011, 16:07
سلام اقا احسان/ممنون از همه زحماتی که میکشید/خواستم به اطلاع شما برسونم که فریمور pro edition v7 speed کیفیت صداش واقعا فوق العادست.اگه تونستین تنظیمات صدای این فریمور رو بصورت پلاگین برامون بذارین .در ضمن یه نکته کوچولو:وقتی که عکسها رو رد میکنی یه افکتی هستش که بین عوض کردن عکسها میاد تو فریمور شما تو یه طرف عوض کردن فقط افکت هست و برعکسش دیگه معمولی عکسها رد میشه.البته زیاد مهم نیست اینها رو گفتم که هر موقعی خواستین یه پلاگینی درست کنین این دو مورد رو هم مد نظرتون باشه.مرسی