PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجموعه درایور های دوربين (Camera)ویرایش شده مخصوص سری DB3XXX

MORTEZA
25-10-2009, 14:33
سلام
همونطور كه از اسم تاپيك مشخصه مربوط ميشه به مجموعه بهترين درايور هاي تست شده و ويرايش شده براي گوشي هاي اين سري

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=455978&stc=1&d=1288500814

و باز هم درخواست هميشگي :

در تاپيك هاي مجموعه فايل ، پرسش و پاسخ و اعلام نظر مطرح نكنيد.:dy:
به هيچ درخواستي در اين تاپيك پاسخ داده نميشه و پست درخواست هم بدون هيچ تعارفي بدون اطلاع حذف ميشه.:bq:

ممنون از لطف و توجه شما عزيزان

باي تا Hi:123:

mmsoft
30-10-2010, 15:36
دوستان درود !
نمی دونم این موضوع به گوشتون خورده بود یا نه ولی من با یه سری کنکاش متوجه شدم میشه یه همچین حرکتی زد و این موضوع رو تو موبایلستان سرچ کردم و نمونشو ندیدم
این درایور رو خودم طراحی کردم که بر گرفته از درایور اصلی گوشی هست با کمی دستکاری
این درایور رو در 4 نسخه نوشتم که متاسفانه 3 نسخه اون قابلیت فیلمبرداری QWGA=240x320@30fps که قابلیت اصلی گوشی هست رو از دست می داد و بجاش فیلمبرداری با VGA=640x480@12-20fps رو جایگزین می کرد که صلاح ندونستم اونها رو بذارم

الان فقط ورژن 1.0 رو براتون قرار می دم :
که هر دو قابلیت رو داره :
فیلمبرداری عادی گوشی:
QWGA=240x320@27-33fps
فیلمبرداری ارتقا یافته که با روشن کردن حالت شب فعال میشه:
VGA=640x480@10-18fps

طریقه نصب درایور رو هم احتمالا اکثر بچه ها می دونن
ساده ترین راه استفاده از نرم افزار A2uploader (http://www.4shared.com/file/BnYS-csT/A2_Uploader_with_CID53.htm) هست که بصورت زیر می باشد:
باز کردن نرم افزار
زدن دکمه File System Tool
درآوردن و جازدن باتری
نگه داشتن دکمه C
اتصال گوشی به کامپیوتر با کابل USB
وارد شدن به آدرس زیر:
ifs/setting/camera
کشیدن و انداختن فایل camdriver0.dat به داخل برنامه تا بصورت خودکار درایور آپدیت بشه!
و خروج!

ashkan_fisher
30-08-2011, 11:54
درایور دوربین برای W995 !

خودمم از همین استفاده میکنم!

ما که راضی ایم! خدا هم راضی باشه!

RODRIGUEZ_HDX_3.0_FINALw995

MORTEZA
16-11-2011, 08:47
سلام
آپدیت درایور دوربین گوشی J10i2 Elm که بهبود قابل توجهی در فیلم برداری و کیفیت عکس برداری صورت گرفته.

Here is an updated driver for the camera J10i2 Elm, better the previous version (from 67th position)
improved the quality of photos in the dark.
reduced compression (average weight photo 900 KB)

امیدوارم که ازش استفاده کنید و از نتیجش راضی باشید
بای تا Hi:cv: