PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : QCPUFreq 0.4.0

javad71
12-11-2010, 20:13
سلام ورزن جدید اومد
توی انجمن گشتم چیزی در این مورد ندیدم اگه از دوستان در این مورد تاپیک زدن بنده عضر میخوام
توی این ورزن روی هر عددی اور کنید و بعد گوشی رو رسیت کنین اون عدد سر جای خودش میمونه و مثل ورزن قبل روی 600 mgh بر نمی گرده
قابلیت auto rotate رو داره
setting هم اضافه شده که در داخلش گزینه یload battery module به چشم میخوره
دیگه نیاز نیست توی x-ter دستور بنویسیم:hello:

SAJJAD
12-11-2010, 21:49
بعد گوشی رو رسیت کنین اون عدد سر جای خودش میمونه و مثل ورزن قبل روی 600 mgh بر نمی گرده

تست کردید شما این مورد رو ؟؟؟

چون من تست کردم متاسفانه بازم بر می گرده روی 600 !

ویرایش : الان متوجه شدم که برای اینکه کلاک مورد نظرتون کلاک پیش فرض بشه و بعد از هر ریست به 600 برنگرده باید حتما گزینه Save رو از تنظیمات برنید که من بی دقتی کردم و اونو ندیده بودم

ممنون

mamad CJ
13-11-2010, 16:53
سلام توی devel ورژن 0.4.0.1 نیز موجود است
این همونه یا جدیده
یعنی با این برنامه میشه اورکلاک کرد
بعد میشه به حالت اول برگشت با این برنامه
تشکر قصد جسارت ندارم!!! :hello:

SAJJAD
17-11-2010, 06:39
دوستان آپدیت جدید این برنامه همین الان اومده توی مخازن

نسخه 0.4.1.1

hosseinseyed
17-11-2010, 09:35
میشه یه نفر یه توضیح مختصر از اورکلاک بگه؟
که چیکار میکنه فوایدش چیه ضررارش چی هست؟
ممنون میشم یه توضیحه مختصری بدین

N900
17-11-2010, 12:00
میشه یه نفر یه توضیح مختصر از اورکلاک بگه؟
که چیکار میکنه فوایدش چیه ضررارش چی هست؟
ممنون میشم یه توضیحه مختصری بدین
با اورکلاک میتونی توان cpu رو بالا ببری ! مثلا الان پیشفرض n900 ، سی پی یوش 600 مگاهرتز هست اما تا 900 مگاهرتز هم میتونی با خیال راحت اورکلاک کنی بدون هیچ خطری ! چون تا 900 تا توانشو داره و هیچ مشکلی پیش نمیاد ! اما اگر فرکانـس cpu بالا تر از 900 تا بره ریسکش هم بالا میره ! مثلا عمر cpu میاد پایین از این مشکلات ! ولی باز هم میشه تا 1150 مگاهرتز cpu گوشی n900 رو اورکلاک کرد و میتونی برای کار های سنگین تا 1150 اورکلاک کنی اما بعد از تمام شدن کار باید فرکانس رو بیاریم پایین ، اگر همیشه میخوای گوشی اورکلاک باشه حداکثر 900 تا باشه تا مشکلی پیش نیاد !

ali_hb2005
17-11-2010, 12:00
over clock یعنی خود گوشیتون الان پیش فرض فرکانس cpu روی 600 مگارهرتز هست...و الان اگه با برنامه km player یه ویدیو flv نگاه کنی میبینی که صدا و تصویر با هم نمیخونه چون cpu گوشی هم زمان هم باید فرمت flv رو convert کنه و هم پخش کنه واسه همین 600 کمه....اگه شما اورکلاک کنین و ببرین روی 900(بیشترش پای خودتون) میبینین که صدا و تصویر با هم جور میشه..... یعنی در کل سرعت گوشی میره بالاتر....
ضرر هم عمر مفید گوشی رو میاره پایین ولی اگه کار زیاد ازش نکشین اتفاقی نمیافته...فقط بیشتر 900 توصیه نمیشه

hosseinseyed
17-11-2010, 12:50
ممنون دوستان از راهنماییتون باشه از 900 بالاتر نمیبرمش

mneverhood
27-11-2010, 10:39
سلام ورزن جدید اومد
توی انجمن گشتم چیزی در این مورد ندیدم اگه از دوستان در این مورد تاپیک زدن بنده عضر میخوام
توی این ورزن روی هر عددی اور کنید و بعد گوشی رو رسیت کنین اون عدد سر جای خودش میمونه و مثل ورزن قبل روی 600 mgh بر نمی گرده
قابلیت auto rotate رو داره
setting هم اضافه شده که در داخلش گزینه یload battery module به چشم میخوره
دیگه نیاز نیست توی x-ter دستور بنویسیم:hello:

setting هم اضافه شده که در داخلش گزینه یload battery module به چشم میخوره)

اين گزينه چيكار ميكنه؟:ah:

155
30-11-2010, 11:51
دوستان سلام من ورژن 3 این برنامه رو گرفتم 4 تو مخزن ندیدم چطوری باید سرعت cpu زیاد منم maximumروی600 هستش گزینه دیگریم نداره چطور اورکلاک منم؟

QUANTUM
30-11-2010, 12:07
دوستان سلام من ورژن 3 این برنامه رو گرفتم 4 تو مخزن ندیدم چطوری باید سرعت cpu زیاد منم maximumروی600 هستش گزینه دیگریم نداره چطور اورکلاک منم؟

شما باید برنامه هایenhanced kernel power رو نصب کنید تا بتونید اور کنید.
اگ نصب دارید برید توی app manager و گزینه آپدیت رو بزنید و همه برنامه هاتون رو آپدیت کنید.
موفق باشید.

155
12-12-2010, 12:22
سلام
از راهنماییتون ممنون...ولی مسخواستم بدونم منظورتون این برنامست..Enhanced Linux kernel for power users
بعدشم دوستان ورژن 4 برنامه QCPUFREQ توی مخازن من هنوز نیومده حتی آپیت هم کردم بازم ورژن 4 رو بهم نداد..من برنامه رو گرفتم درست شد فقط تو ورژن 3 این برنامه گزینه save نداره..بخاطر همین ورژن 4 رو میخوام..اگر هم بتونید کمکم کنید با همون ورژن3 بتونم save کنم تا موقع ریست کردن گوشی برنگرده به 600 ممنون میشم..
از راهنماییتون ممنونم..

QUANTUM
12-12-2010, 15:23
سلام
از راهنماییتون ممنون...ولی مسخواستم بدونم منظورتون این برنامست..Enhanced Linux kernel for power users
بعدشم دوستان ورژن 4 برنامه QCPUFREQ توی مخازن من هنوز نیومده حتی آپیت هم کردم بازم ورژن 4 رو بهم نداد..من برنامه رو گرفتم درست شد فقط تو ورژن 3 این برنامه گزینه save نداره..بخاطر همین ورژن 4 رو میخوام..اگر هم بتونید کمکم کنید با همون ورژن3 بتونم save کنم تا موقع ریست کردن گوشی برنگرده به 600 ممنون میشم..
از راهنماییتون ممنونم..

سلام.
بله.
شما بعد از اینکه نسخه 3 رو نصب کردید سپس به اینترنت وصل میشید و به app manager میرید و گزینه Update رو میزنید تا لیست برنامه هایی که نیاز به آپدیت دارن رو لیست کنه.بعد از آپدیت برنامه میتونین اورکلاک رو ذخیره کنید.

موفق باشید.

155
12-12-2010, 16:41
سلام
دوست عزیز همین کا رو کردم ولی تو لیست آپدیتم ورژن 4 نیومد؟؟؟؟
راه دیگه ای هم هست؟

50Cent
03-01-2011, 22:25
سلام من نمیتونم اورکلاک کنم برنامه qcpu رو دانلود کردم ولی Enhanced Linux kernel for power users
دانلود نمیشه و پیش نیاز میخواد هر چی گشتم پیداش نکردم پیش نیاز رو میشه کمکم کنید ؟؟؟؟