PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ پیرامون بازی های بادا

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

AkSamsunG
15-11-2010, 17:38
سلام دوستان
بالاخره این بادا هم نقطه ضعف نشون دادا
برای نصب کردن بازیهای :
NFS Shift :ARDefender
Real Football 2010 :Piano
Hero of Sparta HD :NomZero
Furry Legends : RashAwack
MONOPOLY Classic :GyPSii
Picsel Smart Office:Compass
Earthworm Jim HD:VflashON
اول برید به این ادرس:http://badas.ru/forum/index.php?showtopic=612
بعدش این گزینه ای که توی عکس مشخص کردم رو باز کنید

http://up.iranblog.com/Files0/dbf445b09fab4519a342.png

بعد از باز کردن میبینید که پایین هر بازی یه فایل برای دانلود هست اون رو دانلود میکنید
خوب حالا باید با این فایل چکار کنید؟
برای هر کدام از بازیهای بالا اول باید یه برنامه رو از طریق کایز روی گوشی نصب کنید و بعد گوشی رو روی حالت mass strong به کامپیوتر وصل کنید و از توی مموری کارد پوشه other پوشه badaapplication رو باز کنید و اون فایلی رو که دانلود کردید جایگزینه پوشه برنامه دانلود شده بکنید
مثلا:برای بازی فوتبال باید برنامه پیانو رو از طریق کایز روی گوشی نصب کنید بعد پوشه پیانو رو از توی مموری پاک کنید و پوشه دانلود شده رو کپی کنید و بعد وقتی روی ایکون پیانو کلیک میکنید توی گوشی بازی فوتبال اجرا میشه
برای هر بازی نرم افزاز خاصی باید دانلود بشه که من جلوی بازیها اسمشون رو مینویسم
من با این روش فوتبال و اواتار رو نصب کردم

نکته:برنامهایی رو که اول باید از طریق کایز نصب کنید روی گوشی رو از سرور روسیه دانلود کنید

sasanrp
15-11-2010, 17:51
دمت گرم بابا ای ول خودی نشون دادیا :do: ما که سواد نداشتیم
حالا جدا به راحتی نصب میشه ؟
شانس ما حالا گوشی دستم نیست :ak:
جان من کرم خاکی رو یه تست بکن ببین نصب میشه ؟ اگه نشه خودمو میندازم تو شط :dy:

Gamer
15-11-2010, 17:56
عجب هکیه .

این جوری شو ندیده بودم.

دیگه یواش یواش شروع میشه .

AkSamsunG
15-11-2010, 18:01
دمت گرم بابا ای ول خودی نشون دادیا :do: ما که سواد نداشتیم
حالا جدا به راحتی نصب میشه ؟
شانس ما حالا گوشی دستم نیست :ak:
جان من کرم خاکی رو یه تست بکن ببین نصب میشه ؟ اگه نشه خودمو میندازم تو شط :dy:

ترافیکو پوکوندم من داداشم کلمو میکنه:dz:
شب دانلود میکنم نتیجه رو فردا بهت میگم ولی مطمئنم نصب میشه

AkSamsunG
15-11-2010, 18:10
Picsel Smart Office هم تست شد

RESULT:OK

mehrsani
15-11-2010, 19:43
داداش احمد واسه دانلود از megaupload میزنهThe file you are trying to access is temporarily unavailable. از سایت دومی هم نمیدونم کجا باید دانلود کنم چون روسی نوشته . میشه واسه اون هم عکس بزاری که کجا گزینه دانلود داره. دوم اینکه من پیانو روی گوشیم نصب دارم . آیا باید دوباره اونو پاک کنم و دوباره نصب کنم یا احتیاجی نیست؟ مرسی داداشی

MISAGH
15-11-2010, 20:01
برای من هم جواب داد عالی گل کاشتی احمد جان :bp::bp::bp::bp::bp:

Picsel Smart Office هم تست شد

mehrsani
15-11-2010, 20:03
مرسی داداش احمد. ولی من ... ندارم فعلا دارم از نرم افزار toonel استفاده میکنم که سرعتش داغونه. اره راست میگی باید یکی که محدودیت دانلود نداره همرو زودی دانلود کنه بزاره تو سایت. راستی داداش احمد میگم شما به بیشتر دوستان پیام بده که زودتر دست به کار دانلودش بشن. بازم مرسی ازت و خوش به حالت تونستی دانلود کنی.

mehrsani
15-11-2010, 20:05
در ضمن داداش احمد من وقتی رو لینک دانلودش که به صورت زیپ هست میزنم داخل برنامه idm به جای فایل فشرده میخواد صفحه اینترنت دانلود کنه و اونو نمیشناسه. لطفا یکی اینارو دانلود کنهههههههه

alijoon251
15-11-2010, 20:20
دمتون گرم.واقعا حال دادید.من امشب ویو خریدم:123::bo::bo:

MISAGH
15-11-2010, 20:30
احمد جان اگه تو اواتارو دانلود کردی میشه توی media fire اپلود می کنی ممنون

Javad-ht
15-11-2010, 20:35
سلام
متاسفانه اکثرشون از تو مگاآپلود پاک شدن!
اون سایت روسیه هم که اصلا معلوم نیست چی به چیه!
کسی میدونه چه جوری از سایت روسیه دانلود کنیم؟
هر چی اونجا بود زدم ولی نمیشه!
ممنون

mehrsani
15-11-2010, 20:40
جواد جان درست میگن.

keram
15-11-2010, 20:45
با خود گوشی هم از طریق wifi میشه دانلود کنیم دیگه .منظورم پیانو و ... هستند .؟

mehrsani
15-11-2010, 20:58
منم تونستم picsal رو دانلود و نصب کنم .مرسی احمد جان ولی هنوز مشکلات دانلود بقیه پابرجاست.بازم ممنون احمد جان. معلومه که واقعا این هک کار میکنه فقط میمونه دانلود اینا. مرسی

ladygaga2033
15-11-2010, 21:57
مرسی احمد جون :dn:
از دوستان کسی میدونه چرا من نمیتونم پوشه bada applications رو ببینم ؟! :ci:
چیکار باید کنم ؟! :au:

ladygaga2033
15-11-2010, 22:07
یعنی کسی نمیدونه ؟؟؟ :bh:

mehrsani
15-11-2010, 22:20
lady gaga عزیز. والا نمیدونم چرا واسه شما این پوشه نمیاد. اولا شما برنامه ای رو گوشی با کیز نصب کردی یا نه؟ شاید چون چیزی نصب نکردی این پوشه نمیاد. در ضمن شما باید بری تو پوشه other اونجا این پوشه هست. راستش چیز خواستی نمیدونم. امیدوارم دوستان سریع به کمکت بیان.

ladygaga2033
15-11-2010, 22:25
ممنون مهرداد جان ... کلی برنامه و بازی با Kies نصب کردم :ci:

hdavood
15-11-2010, 22:27
من آواتارو نصب کردم درست از روی دستورات احمد عزیز:dn: ولی‌ بعضی‌ از لینکا پاک شدن

باید خوشحال باشیم احمد جان ویو دارن!:123:

FarzadDev
15-11-2010, 22:33
خیلی عالیه! البته اولشه ولی بازم خیلی خوبه.
اگه یه چیزی تو مایه های Cydia هم براش باید دیگه عالی میشه.

AkSamsunG
15-11-2010, 22:45
احمد جان اگه تو اواتارو دانلود کردی میشه توی media fire اپلود می کنی ممنون
من چون ترافیکم محدوده نمیتونم اپ کنم میثاق جان پیمان جان زحمتش رو میکشی؟

مرسی احمد جون :dn:
از دوستان کسی میدونه چرا من نمیتونم پوشه bada applications رو ببینم ؟! :ci:
چیکار باید کنم ؟! :au:

شما باید گوشی رو در حالت mass strong به کامپیوتر وصل کنی و توی مموری کارد پوشه other اونجا پیداش میکنی اگه تو مموریت نبود حتما محل نصب پیشفرضت روی حافظه خود گوشیه

ladygaga2033
15-11-2010, 23:21
دمت گرم داش احمد گل :bp: گل کاشتی :bf:
مشکل حل شد و تونستم آفیس رو نصب و اجرا کنم :bp:

فقط مونده یه مشکل ! اینکه چرا زیر آیکونش هنوز نوشته Compass ! نمیشه عوضش کرد ؟!

mehrsani
15-11-2010, 23:31
لطفا دوستانی که تونستن از سایتی که احمد جان گذاشتن بازی هارو دانلود کنن , اونهارو تو جای دیکه آپ کنن. مرسی.

amin handsome
15-11-2010, 23:54
همه لین کارو بر داشتن که حیف

mehrsani
16-11-2010, 00:00
دوستان همگی شب خوش. ایشالله که صبح خبرای خوب تر ببینیم و اونایی که نمیتونن دانلود کنن ببینن با تلاش و کمک دوستان برنامه ها به لینک های بهتری انتقال داده شده. شب همگی بخیر

Soltan Shah Ali
16-11-2010, 00:50
من که یک هفته پیش از همین روش دستکاری فایل های هگزادسیمال هر کاری کردم بازی Modern Combat رو نصب کنم نشد :(. همه چیز اوکی شد اما موقع نصب ارور میداد. نمیدونم چش بود.
Empire Defence میخوام :((

AkSamsunG
16-11-2010, 01:01
دمت گرم داش احمد گل :bp: گل کاشتی :bf:
مشکل حل شد و تونستم آفیس رو نصب و اجرا کنم :bp:

فقط مونده یه مشکل ! اینکه چرا زیر آیکونش هنوز نوشته Compass ! نمیشه عوضش کرد ؟!

کاملا مشخصه چرا اسمش عوض نیمشه چون شما گوشی رو گول میزنی که بجای برنامه compos برنامه افیس رو اجرا کنه

sasanrp
16-11-2010, 01:06
چطور میگین لینک ها پاک شدن امکان نداره من خودم الان دارم Moderncombat_sandstorm رو میگیرم هر کدوم رو خواستید بگید تا ایشاالله فردا شب به دستتون برسه
احمد جان هر کدوم رو گرفتی لطف کن بگو تا دیگه من الاف نشم
از بقیه عزیزان هم درخواست دارم هر کدوم رو که میخوان دانلود کنن تو همین تاپیک اعلام کنند
مرسی :dn:
لیست بازی ها :
اسپارتا HD
فوتبال 2010
شیفت
اوتار
FurryLegends
monopoly
Earthworm Jim HD
NOVA
GT:Racing
HAWX
در ضمن تو همین بعد از ظهری 7 صفحه به تاپیکشون اضافه شده و قول دادن که بازی و برنامه های بیشتری رو قرار بدن و انصافا دمشون گرمه چون تذکر دادن که این قضیه واسه کشورایی بوجود اومده که دسترسی به مارکت ندارن :dn:

مثبت
16-11-2010, 01:22
من nova رو دارم می گیرم
فقط نمیدونم براش کدوم برنامه رو باید نصب کنم!

اگه زحمتی نیست شما هم hawx رو بگیرید.

حالا نمیدونم جریان چیه که سرور سامسونگ بدجوری سرعتش اومده پایین!!

مثبت
16-11-2010, 01:37
لینک مستقیم nova
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=en&ie=UTF-8&sl=auto&tl=fa&u=http://us.ua/54825/&prev=_t&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhhgRWqj9T7xRDNn0zE5j4oEleL7aA
وسط صفحه دانلودش میاد. هفت ثانیه بعد شروع میشه.

mehrsani
16-11-2010, 09:05
سلام...:hello::cm::cm:
دوستان میگم اگه میشه یه صفحه دیگه تو سایت خودمون درست کنین و بازی هارو اونجا با لینک بهتری بزارین در ضمن اگه تو اون سایت هم بازی های جدیدتری آپدیت شد تو همین صفحه جدید بزارین که دیگه دوستان نرن تو اون سایت و سردرگم بشن و به همین سایت خودمون مراجعه کنن.مرسی

3131313
16-11-2010, 09:22
سلام بر همه:dn:
باتشکر از احمد جان:cv:
بچه ها تنها خواهشی که دارم لینک هارو تو سایت یا یه جایی که بتونیم دانلودشون کنیم بزارید
در ضمن من HAWX رو نتونستم پیدا کنم چه برسه به دانلودش

MISAGH
16-11-2010, 09:43
کسی می دونه بازی nova رو توی کدوم پوشه باید بریزم

MISAGH
16-11-2010, 10:21
دوستان اینم لینک مستقیم بازی Earthworm Jim HD

http://up.iranblog.com/Files0/0b8d2ef5c2874c5b9647.png

لینک دانلود (http://us.ua/55020/) با قبلیت resume

vtv004
16-11-2010, 10:30
سلام یه نفر این شیوه کامل و راحت نصب modern combat رو میگه ؟
ماکه نفهمیدیم با این نرم افزار هگزا چه باید کرد؟

اگه compass رو از خود گوشی نصب کنیم با یکی کیز فرق داره؟
چون توی توضیحاتش نوشته با کیز دانلود کنید
من همیشه با کیز آشغال مشکل داشتم

alijoon251
16-11-2010, 10:32
اقا من واسه دانلود فوتبال نمیفهمم چیکار کنم لعنتی زبونش روسی هست قاط زدم.تو صفحه اپلود میرم رو کدون گزینه بزنم؟

AkSamsunG
16-11-2010, 10:34

اگه compass رو از خود گوشی نصب کنیم با یکی کیز فرق داره؟
چون توی توضیحاتش نوشته با کیز دانلود کنید
من همیشه با کیز آشغال مشکل داشتم

نه فکر نکنم فرقی داشته باشه یه امتحانی بکن شما با افیس امتحان کن که حجمش کمه

AkSamsunG
16-11-2010, 10:34
کسی می دونه بازی nova رو توی کدوم پوشه باید بریزم

میثاق خان این بازی نوا که گرفتی فایلهای نصب شده هستند؟یا فایل app؟

AkSamsunG
16-11-2010, 10:38
اقا من واسه دانلود فوتبال نمیفهمم چیکار کنم لعنتی زبونش روسی هست قاط زدم.تو صفحه اپلود میرم رو کدون گزینه بزنم؟

اگه از مگااپلود نمیتونی دانلود کنی از این لینک دانلود کن:
http://upload.com.ua/get/902098424/Piano - Real Football 2010.rar

peditx
16-11-2010, 10:41
بچه ها تشکر من خنگو بگو که نشسته بودم با زبان هگز و اسمبلی به جون بر نامه ها افتاده بودم!!!!! واقعا تشکر!!!!!!! اما بازم اگه کمکی از من ساخته بود بگین من در خدمت هستم !!! :))

MISAGH
16-11-2010, 10:47
میثاق خان این بازی نوا که گرفتی فایلهای نصب شده هستند؟یا فایل app؟

نه app بیچاره شدم:be::be::be::be: من ترایک محدود داشتم گفتم دانلود کنم دید app هست :cx::cx::cx::cx:

AkSamsunG
16-11-2010, 11:06
نه app بیچاره شدم:be::be::be::be: من ترایک محدود داشتم گفتم دانلود کنم دید app هست :cx::cx::cx::cx:

پاکش نکنی به دردت میخوره
بزودی روش دستکاری کدهای اسمبلی هم بهش دست پیدا میکنم (البته با کمک روسی های عزیز)

mehrsani
16-11-2010, 11:26
داداش احمد سلام. من وقتی رو مگا اپلود میزنم دانلود میکنه ولی سرعت دانلود داغونه. حتی در حد دانلود با دیال اپ هم نیست.تو لینک دانلود دومی هم وقتی روی فایل زیپی که هست میزنم دانلود با نرم افزار idm بجای فایل زیپ میخواد صفحه اینترنتی رو دانلود کنه و اون فایل رو نمیشناسه. میشه شما که تونستی دانلود کنی راهنماییم کنی. مرسی

rezab2
16-11-2010, 11:29
سلام دوستان
من محله نصبه برنامه هام روی حافظه گوشیه (رویه گوشیم رم نزاشتم ) و وقتی در حالت مس استوریج گوشیمو وصل میکنم به کامپیوتر و داخل other میرم اون پوشه که گفتید وجود نداره

AkSamsunG
16-11-2010, 12:06
سلام دوستان
من محله نصبه برنامه هام روی حافظه گوشیه (رویه گوشیم رم نزاشتم ) و وقتی در حالت مس استوریج گوشیمو وصل میکنم به کامپیوتر و داخل other میرم اون پوشه که گفتید وجود نداره

شما باید مموری کارد بزاری و محل نصب رو به مموری کارد تغییر بدی در غیر این صورت توی حافظه گوشی نصب میشه که دسترسی بهش امکان پذیر نیست

AkSamsunG
16-11-2010, 12:06
داداش احمد سلام. من وقتی رو مگا اپلود میزنم دانلود میکنه ولی سرعت دانلود داغونه. حتی در حد دانلود با دیال اپ هم نیست.تو لینک دانلود دومی هم وقتی روی فایل زیپی که هست میزنم دانلود با نرم افزار idm بجای فایل زیپ میخواد صفحه اینترنتی رو دانلود کنه و اون فایل رو نمیشناسه. میشه شما که تونستی دانلود کنی راهنماییم کنی. مرسی

دوست من شما از idm و برنامهای مشابه استفاده نکن یا از خود اینترنت اکسپلور دانلود کن یا با گوگل کروم ایشاله درست دانلود میشه

AkSamsunG
16-11-2010, 12:14
بازی کرم خاکی تست شد

RESULT:OK

http://up.iranblog.com/Files0/890734ba00a9442f9929.jpg

AkSamsunG
16-11-2010, 12:24
دوستانی که فایل app یکی از بازیهای Modern_Combat__Sandstorm.app یا N.O.V.A یا GT-racing رو دانلود کردن به من اعلام کنن میخوام یه سری کد بدم با برنامه Hex Editor Neo وارد کنن ببینن نصب میشه یا ممنون منتطرم

alijoon251
16-11-2010, 12:24
اگه از مگااپلود نمیتونی دانلود کنی از این لینک دانلود کن:
http://upload.com.ua/get/902098424/Piano - Real Football 2010.rar

اون که ف ی ل ت ر شده .با این یکی نمیفهمم چیکار کنم اخه.هر چی وایمیسم که هیچی نمیاد رو هرچی هم کلیک میکنم فقط میپره صفحه بعد:dy::dy:

AkSamsunG
16-11-2010, 12:29
اون که ف ی ل ت ر شده .با این یکی نمیفهمم چیکار کنم اخه.هر چی وایمیسم که هیچی نمیاد رو هرچی هم کلیک میکنم فقط میپره صفحه بعد:dy::dy:

راستش منم با وی بی اون از مگا دانلود کردم اون سایتم لینک دانلودش همینه دیگه نمیدونم من به پیمان خان گفتم ایشاله همه رو اپ میکنن از این بابت خیالتون راحت دیر و زود داره سوخت و سوز نداره

vtv004
16-11-2010, 12:30

کسی نمیدونه چطور با این هگزا باید کارکرد ؟چه کار باید کرد؟

alijoon251
16-11-2010, 12:31
درست شد اقا ممنون.ولی سرعتش واقعا افتضاحه.اگر بتونم دانلود کنم شب تو سایت اپلود میکنم:au:

MISAGH
16-11-2010, 12:32
احمد جان من فایل app رو دارم اگه راهی بلدی که بازی نصب بشه بگو تا امتحان کنم

vtv004
16-11-2010, 12:33
دوستانی که فایل app یکی از بازیهای modern_combat__sandstorm.app یا n.o.v.a یا gt-racing رو دانلود کردن به من اعلام کنن میخوام یه سری کد بدم با برنامه hex editor neo وارد کنن ببینن نصب میشه یا ممنون منتطرم

من همشو دانلود کردم ولی از این هگزا چیزی نمیدونم اگه خوب توضیح بدی الان رلش میکنم

peditx
16-11-2010, 12:41
آقا من همشون رو دانلود کردم اما الان سر کارم !!!! داداشا اواتار و ریل فوتبال و اسپارتا تست شده ؟؟؟؟؟ اگه شده بگین چون من کابل گوشیمو نیوردمدارم مرخصی ساعتی می گیرم برم خونه نصب کنم :be: اگه حتما اجرا میشن من پاشم راه بیوفتم :bo:

MISAGH
16-11-2010, 12:47
آقا من همشون رو دانلود کردم اما الان سر کارم !!!! داداشا اواتار و ریل فوتبال و اسپارتا تست شده ؟؟؟؟؟ اگه شده بگین چون من کابل گوشیمو نیوردمدارم مرخصی ساعتی می گیرم برم خونه نصب کنم :be: اگه حتما اجرا میشن من پاشم راه بیوفتم :bo:

دوست عزیز من اسپارتا و اواتار رو نصب کردم جواب داد

AkSamsunG
16-11-2010, 12:48
کسی نمیدونه چطور با این هگزا باید کارکرد ؟چه کار باید کرد؟

احمد جان من فایل app رو دارم اگه راهی بلدی که بازی نصب بشه بگو تا امتحان کنم

با توجه به صحبتهای روسی باید فایل app بازی kroll رو با اون برنامه ای که گفتم باز کنید و کدهای: DDAT***;IDAT***;SPID***;IMEI*** از فایل kroll کپی کنید و جایگزین کدهای اون بازیها کنید اما حالا من کدهای خود روسی ها رو میزارم شما وارد کنید فقط شماره IMEI رو شماره خودتون رو وارید کنید امیدوارم کار کنه برنامه رو از ضمیمه دانلود کنید
DDAT:2.0.1.0.0.8.2.0.1.5.5.0.1.7
IDAT:2.0.1.0.0.8.2.5.1.8.0.3.4.7
SPID:2.0.1.0.0.8.2.0.1.2.G.0.0.0.2.9.7.6.8
IMEI هم که باید مال گوشی خودتون رو وارد کنید

AkSamsunG
16-11-2010, 12:50

همش کار میکنه خاطرت جمع

vtv004
16-11-2010, 12:56
با توجه به صحبتهای روسی باید فایل app بازی kroll رو با اون برنامه ای که گفتم باز کنید و کدهای: DDAT***;IDAT***;SPID***;IMEI*** از فایل kroll کپی کنید و جایگزین کدهای اون بازیها کنید اما حالا من کدهای خود روسی ها رو میزارم شما وارد کنید فقط شماره IMEI رو شماره خودتون رو وارید کنید امیدوارم کار کنه برنامه رو از ضمیمه دانلود کنید
DDAT:2.0.1.0.0.8.2.0.1.5.5.0.1.7
IDAT:2.0.1.0.0.8.2.5.1.8.0.3.4.7
SPID:2.0.1.0.0.8.2.0.1.2.G.0.0.0.2.9.7.6.8
IMEI هم که باید مال گوشی خودتون رو وارد کنید

کرول که رو گوشیم نصبه اگه کد hawx و modern combat و gt racing رو داری بده
باتری لپ تاپمم آخراشه

AkSamsunG
16-11-2010, 12:59
کرول که رو گوشیم نصبه اگه کد hawx و modern combat و gt racing رو داری بده
باتری لپ تاپمم آخراشه

داداش اینا نصبی نیستن اینا از روش تغییر کده با اون برنامه ای که گزاشتم توی زمینه ائن کدهایی که گفتم تغییر بدید مثلا کد کمبات رو تغییر بده بعد از طریق کایز نصبش کن ببین جواب میده یا نه

peditx
16-11-2010, 13:01
داداشا دوستون دارم و قول میدم حتی زود تر از روسی ها با اسمبلر به نتیجه برسم البته با کمک داداش احمد و دوستای گلی مثل ماکو ی گل!!!! دعا کنید که فقط بشه نیمه ی قفل های کد گذاری شده با هگز رو باز کنم!!! data sg های باقی مونده زیاد نیستن اما معلوم نیستن که هگز شده از چه زبانی هست!!! ما فکر نمی کنم نیاز به کار تخصصی داشته باشه با این شرایطی که دیدم و فقط یه قلق ساده داره - توکل به خدا بازم سعی می کنیم شد که شد نشدم دس به دامن داداشای روس می شیم!!!

یا علی

AkSamsunG
16-11-2010, 13:08
داداشا دوستون دارم و قول میدم حتی زود تر از روسی ها با اسمبلر به نتیجه برسم البته با کمک داداش احمد و دوستای گلی مثل ماکو ی گل!!!! دعا کنید که فقط بشه نیمه ی قفل های کد گذاری شده با هگز رو باز کنم!!! data sg های باقی مونده زیاد نیستن اما معلوم نیستن که هگز شده از چه زبانی هست!!! ما فکر نمی کنم نیاز به کار تخصصی داشته باشه با این شرایطی که دیدم و فقط یه قلق ساده داره - توکل به خدا بازم سعی می کنیم شد که شد نشدم دس به دامن داداشای روس می شیم!!!

یا علی

روسها به نتیجه رسیدن دوسته من
با اون کدهایی که من در صفحه 6 گزاشتم تونستن 3 تا بازیه کمبات ریسینگ و نوا رو نصب کنن از طریق کایز
ایشاله ما یه روش کلی پیدا میکنیم که برای هر برنامه کار کنه نه چند برنامه محدود منتظر خبر خوش از طرف شما هستیم موفق باشی:dn:

mehrsani
16-11-2010, 13:19
دوستان برنامه هایی که لازمه واسه این بازی ها رو حتما باید با کیز نصب کرد یا با سامسونگ اپس گوشی هم میشه؟

ladygaga2033
16-11-2010, 13:35
دوستان برنامه هایی که لازمه واسه این بازی ها رو حتما باید با کیز نصب کرد یا با سامسونگ اپس گوشی هم میشه؟

من با خود گوشی نصب کردم شد :dn:

ladygaga2033
16-11-2010, 13:49
من دیشب این‌ها رو دانلود کردم :
GT Racing : Motor Academy
Modern Combat : Sandstorm
Tom Clancy's H.A.W.X
Picsel Smart Office
همگی با لینک مستقیم
فقط آخری رو تونستم نصب و اجرا کنم ، بعدش گوشی بابام رو تحویل دادم :au:
فایل‌های Picsel Smart Office نصب شده یا به عبارتی extraxt شده بودند ؛ اما فایل‌های اون 3 تا بازی که گرفتم app و img هستند ! به همین دلیل بقیه رو دانلود نکردم تا زمانی‌که دوستانی که موفق به نصب و اجرا شدند OK بدن که ما هم دانلود کنیم :df:
احمد جان شما که بازی آواتار رو تست (نصب و اجرا) کردی ، فایل‌هاش app و img بودند ؟!
بقیه دوستان هم بگن که کدوم‌ها رو دانلود کردند و آیا تونستند با موفقیت نصب و اجرا کنند یا نه ! :cv:

sasanrp
16-11-2010, 14:01
من دیشب این‌ها رو دانلود کردم :
GT Racing : Motor Academy
Modern Combat : Sandstorm
Tom Clancy's H.A.W.X
Picsel Smart Office
همگی با لینک مستقیم
فقط آخری رو تونستم نصب و اجرا کنم ، بعدش گوشی بابام رو تحویل دادم :au:
فایل‌های Picsel Smart Office نصب شده یا به عبارتی extraxt شده بودند ؛ اما فایل‌های اون 3 تا بازی که گرفتم app و img هستند ! به همین دلیل بقیه رو دانلود نکردم تا زمانی‌که دوستانی که موفق به نصب و اجرا شدند OK بدن که ما هم دانلود کنیم :df:
احمد جان شما که بازی آواتار رو تست (نصب و اجرا) کردی ، فایل‌هاش app و img بودند ؟!
بقیه دوستان هم بگن که کدوم‌ها رو دانلود کردند و آیا تونستند با موفقیت نصب و اجرا کنند یا نه ! :cv:
Modern Combat رو نصب کردی شما ؟:be:
چطوری ؟

ladygaga2033
16-11-2010, 14:08
عرض کردم فقط آخری رو تونستم نصب و اجرا کنم یعنی Picsel Smart Office ...

sasanrp
16-11-2010, 14:30
شرمنده عینکمو نزده بودم :cu:

آقا یا خانم jojo67 میشه لطفا کنید توضیح بدید منظورتون از دزدی چیه ؟ :do:

amin handsome
16-11-2010, 15:21
ahamd داداش من avataro دانلود کردم اون کار هاییم که گفته بود کردم اما بازم 3d cube باز میشه که؟

ایا باید 3d cube ball رو از جای خاصی بگیرم ؟

AkSamsunG
16-11-2010, 15:35
ahamd داداش من avataro دانلود کردم اون کار هاییم که گفته بود کردم اما بازم 3d cube باز میشه که؟

امین جان منو میثاق نصب کردیم شما پوشه مورد نظر رو پیدا کن پاکش کن بعد پوشه دانلود شده رو کپی کن توی badaapplication همین

sasanrp
16-11-2010, 15:48

البته من تو یه جا خوندم برنامه هایی رو که میخوایم جایگزین کنیم حتما باید از سرور روسیه sam apps دانلود کنیم
امتحانش ضرر نداره شما امتحان کن ببین جواب میده
من بدبخت گوشیم دم دست نیست :ak:

amin handsome
16-11-2010, 15:51
امین جان منو میثاق نصب کردیم شما پوشه مورد نظر رو پیدا کن پاکش کن بعد پوشه دانلود شده رو کپی کن توی badaapplication همین

منم همین کارو میکنم شاید بخاطر فریمورر.. فریمور تو چیه ؟

من از سرور روسی هم دانلود کردم افاقه نکرد که نکرد

paradise_is4u
16-11-2010, 16:09
اوه، بر و بكس فعال! چه حال و هوايي داره اين تاپيك! منم ميام وسط و :az: و :by: و اينا!
خدمتتون عرض كنم كه من همه رو به جز Furry Legends دانلود كردم (يعني 7 تا برنامه ديگه رو) و دارم تو mediafire آپ مي كنم. منتظر لينك باشيد... :4:
Furry Legends متاسفانه لينكش فقط تو megaupload هستش و اون هم ارور ميده! كسي دانلود كرده اون رو؟ تاپيكو خوندما ولي يادم نيست كي چي دانلود كرده!!!
تو ضميمه هم يه اسكرين شات از آپلود شدن فايلا گذاشتم براتون.
:123:

AkSamsunG
16-11-2010, 16:25
اوه، بر و بكس فعال! چه حال و هوايي داره اين تاپيك! منم ميام وسط و :az: و :by: و اينا!
خدمتتون عرض كنم كه من همه رو به جز Furry Legends دانلود كردم (يعني 7 تا برنامه ديگه رو) و دارم تو mediafire آپ مي كنم. منتظر لينك باشيد... :4:
Furry Legends متاسفانه لينكش فقط تو megaupload هستش و اون هم ارور ميده! كسي دانلود كرده اون رو؟ تاپيكو خوندما ولي يادم نيست كي چي دانلود كرده!!!
تو ضميمه هم يه اسكرين شات از آپلود شدن فايلا گذاشتم براتون.

ایول داداش
ولی خوش به حالتا کاش منم اینترنت پرسرعت نا محدود داشتم:ak::an::dg:

amin handsome
16-11-2010, 16:45
ببینم دوستان بعده کپی فایل جدید باید گو شی رو رست کرد ؟

jojo67
16-11-2010, 16:51
شرمنده عینکمو نزده بودم :cu:

آقا یا خانم jojo67 میشه لطفا کنید توضیح بدید منظورتون از دزدی چیه ؟ :do:

یعنی هیچ کدوم شما نفهمیدین ایشون مطلب سایت مارو کپی کردن و حتما هم فرتو فرت دارین تشکر امتیاز میدین بهش
این اولین بار نیست که من همچین چیزی رو میبینم اما ایندفعه دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم که زحمت چندیم ساعته دوست مارو براحتی به اسم خودتون به ثبت برسونید

sasanrp
16-11-2010, 17:01
یعنی هیچ کدوم شما نفهمیدین ایشون مطلب سایت مارو کپی کردن و حتما هم فرتو فرت دارین تشکر امتیاز میدین بهش
این اولین بار نیست که من همچین چیزی رو میبینم اما ایندفعه دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم که زحمت چندیم ساعته دوست مارو براحتی به اسم خودتون به ثبت برسونید

کدوم سایت چی دارید میگید شما ؟ نکنه شما روسی هستین :ca:
من خودم این سایت رو به دوستان معرفی کردم منتها چون گوشی دستم نبود نتونستم تست کنم و زحمت اینکارو احمد جان کشیدن
:spam:

paradise_is4u
16-11-2010, 17:11
از رو ساعت زده شدن تاپيك ها ميشه فهميد كي از كي كش رفته. من كه عين جمله احمد رو تو گوگل سرچ كردم و نتيجه هايي كه اومد رو چك كردم، همشون ديرتر از ساعتي كه احمد اين تاپيك رو زده، زده شده بودند. مثلاً يكي از معروفترين هاش "ديروز, 10:15 PM" زده شده. (جمله داخل "" رو عيناً از همونجا paste كردم به PM دقت كنيد) در صورتيكه تاپيك احمد "ديروز, 18:08" زده شده.
البته اگه حالا نرن ساعتاشون رو عوض كنن! تو vBulletin ميشه اين كار رو كرد؟
ويرايش: تازه الان يادم افتاد كه كلمه "كايز"، تيكه كلام احمد خودمونه. از اين تابلوتر؟

http://myup.ir/images/99747512834708248980.png

amin handsome
16-11-2010, 17:13
من هم موفق شدم اواتارو نصب کنم
result : ok
مشکل از بادا 1.2 بود وقتی یه jpjg2 full دان گرید کردم مشکلم حل شد .... منون از میثا ق و احمد عزیز

paradise_is4u
16-11-2010, 17:18
دوستان اين لينك ها در مديافاير:

Pofiksenny Earthworm Jim HD:
http://www.mediafire.com/?kg7nmedqx89f6f2
NFS Shift:
http://www.mediafire.com/?qizp9w4h1449tsw
http://www.mediafire.com/?0bd16sp7x85yx1u
Hero of Sparta HD:
http://www.mediafire.com/?96z1d6d31nfdlh9
Real Football 2010:
http://www.mediafire.com/?cqwc7qq2obr5iog
Picsel Smart Office:
http://www.mediafire.com/?m38szaug5j895cj
MONOPOLY Classic:
http://www.mediafire.com/?cyrbdmp719kpm62

ladygaga2033
16-11-2010, 17:23
مرسی پیمان عزیز ؛ واقعاً انجمن بادا به امثال paradise_is4u و ahmadkasra نیاز داره :dn: :bo: :cv:

sasanrp
16-11-2010, 17:41
بابا اینا دیگه کی هستن خودشون تاپیکو کپی کردن خودشونم میان تهمت میزنن :lol:
ناشیا ساعتشونو تغییر دادن فکر کردن ما اُسیم ولی دیگه خیالی نیست تاپیکشون قفل شد
حالا هرکی جرات داره لینکای پیمان جانو کپی کنه :dl:
ایول پیمان ایول احمد :bp:

mehrsani
16-11-2010, 17:52
سلام. اول ممنون از داداش پیمان واسه لینک هایی که گذاشتن. دوستان من بالاخره اواتار رو با هر دردسری بود دانلود کردم. رفتم تو کیز و ماله کشور روسیه.تو قسمت سرچ نوشتم: magic cube ولی چیزی پیدا نکرد. 3تا داشت: magic ball و2تا دیگه که magic cube نبود.مجیک بال رو هم نصب کردم ولی هم اسم با کیوب نبودش.میشه بگین شما چجوری و با چه اسمی دانلود کردین؟ مرسی

hojjat2006
16-11-2010, 17:52
تو پیامبرا جردیس رو سلکت کردی
بابا رپید شر
هات فایلز ...

چرا این که هیچ لچری ساپورتش نمیکنه

AkSamsunG
16-11-2010, 17:59
سلام. اول ممنون از داداش پیمان واسه لینک هایی که گذاشتن. دوستان من بالاخره اواتار رو با هر دردسری بود دانلود کردم. رفتم تو کیز و ماله کشور روسیه.تو قسمت سرچ نوشتم: magic cube ولی چیزی پیدا نکرد. 3تا داشت: magic ball و2تا دیگه که magic cube نبود.مجیک بال رو هم نصب کردم ولی هم اسم با کیوب نبودش.میشه بگین شما چجوری و با چه اسمی دانلود کردین؟ مرسی

شما باید سرچ کنی 3d magic cube توسرور روس نبود از یه سرور دیگه دانلود کن

MISAGH
16-11-2010, 17:59
دیگه خیلی پرو شدن سایت به این باحالی بره از روی بقیه کپی کنه

دوست عزیز با اسم 3D magic cube سرج کن پیدا میشه

AkSamsunG
16-11-2010, 18:01
راستی اینو یادم رفت بگم بعد نصب بازیها و ریست گوشی ایکون بازیها عوض میشه

3131313
16-11-2010, 18:09
سلام من بازی کرمی رو دانلود کردم وقتی تو کایز میریزمش نصبش هم به رنگ قرمز درمیاد ولی network error میده شماره error هم 51
برای نوا هم همینطوره!!!!!!یعنی سرور سامسونگ شلوغه؟؟؟

AkSamsunG
16-11-2010, 18:12
سلام من بازی کرمی رو دانلود کردم وقتی تو کایز میریزمش نصبش هم به رنگ قرمز درمیاد ولی network error میده شماره error هم 51
برای نوا هم همینطوره!!!!!!یعنی سرور سامسونگ شلوغه؟؟؟

سلام
دوست من فقط بازیهایی که پیمان جان اپ کردن با روشی که گفتم قابل نصب هستن هنوز فایل app قابل نصب نیست

3131313
16-11-2010, 18:15
سلام
دوست من فقط بازیهایی که پیمان جان اپ کردن با روشی که گفتم قابل نصب هستن هنوز فایل app قابل نصب نیست

احمد جان برای شما هم همین پیغام رو میده؟

AkSamsunG
16-11-2010, 18:21
احمد جان برای شما هم همین پیغام رو میده؟

نه دوست من
شما صفحه اول رو مطالعه کن خوب بازیها از طریق کایز نصب نمیشن

3131313
16-11-2010, 18:37
نه دوست من
شما صفحه اول رو مطالعه کن خوب بازیها از طریق کایز نصب نمیشن

خوب مگه نگفته بودین که با برنامه hex اون اعداد رو عوض کنید!!!؟؟؟؟
منم برای نوا همین کار رو کردم دیگه!!!
فعتا میشه نصبشون کرد یا باید منتظر باشیم؟
اگه میشه بگید باید چیکار کنم.لطفا

alijoon251
16-11-2010, 20:17
اقا یه سوال منی که رم ندارم میتونم بازی رو نصب کنم؟ فوتبال رو میخوام.اگرم یک نفر یه اموزش کامل با عکس بذاره بد نیست ممنون

AkSamsunG
16-11-2010, 20:51
اقا یه سوال منی که رم ندارم میتونم بازی رو نصب کنم؟ فوتبال رو میخوام.اگرم یک نفر یه اموزش کامل با عکس بذاره بد نیست ممنون

نه چون دسترسی به پوشه bada application در حافظه گوشی امکان پذیر نیست ترتیبه اموزش رو میدم فردا میزارم توی سایت

rezab2
16-11-2010, 21:08
سلام
اقا من این پوشه بادا اپلیکیشنو تو رمم هم پیدا نکردم !!!! چیکار کنم ؟ :ak:

AkSamsunG
16-11-2010, 21:29
سلام
اقا من این پوشه بادا اپلیکیشنو تو رمم هم پیدا نکردم !!!! چیکار کنم ؟ :ak:

سلام
اقا شما باید محل نصب رو توی کارن حافظه ست کنی :setting>application>installtion setting

rezab2
16-11-2010, 21:39
سلام
اقا حالا این پوشه مگیک کیوبو نمیشه پوششو پیدا کرد

AkSamsunG
16-11-2010, 22:06
سلام
اقا حالا این پوشه مگیک کیوبو نمیشه پوششو پیدا کرد

متوجه نشدم چی گفتین
یه خبر خوب تا اینجا 5 بازی جدید دیگه رو به شما مژده میدم:ca:

AkSamsunG
16-11-2010, 22:25
فردا اگه مشکلی پیش نیاد و عمری باقی موند 7 بازی دیگه معرفی میشه :by:

general_raaam
17-11-2010, 00:10
سلام
من میخواستم Picsel smart office را بنصبم ولی نمیشه
من وقتی compass را نصب می کنم . گوشی را خاموش می کنم ، مموری را در میارم و با رم ریدر وصل می کنم و بعد پوشه کامپس را پاک می کنم و پوشه دانلود شده را اکسترکت می کنم .
و وقتی مموری را میزارم تو گوشی . شکل کامپس شده اون دایره بادا و تا میزنم روش میگه : insert memory card that this application installed in .
من برای انی مموری را در میارم که وقتی میزارم رو mass storage و وصل می کنم به کامپیوتر . اولا که بعد 2-3 دقیقه میشناسدش و بعدم کامپیوتر هنگ می کنه ... نمیدونم این دیگه چه مدلیشه
حالا به نظر شما چکار کنم ؟!
:be::cv:

AkSamsunG
17-11-2010, 00:17
سلام
من میخواستم Picsel smart office را بنصبم ولی نمیشه
من وقتی compass را نصب می کنم . گوشی را خاموش می کنم ، مموری را در میارم و با رم ریدر وصل می کنم و بعد پوشه کامپس را پاک می کنم و پوشه دانلود شده را اکسترکت می کنم .
و وقتی مموری را میزارم تو گوشی . شکل کامپس شده اون دایره بادا و تا میزنم روش میگه : insert memory card that this application installed in .
من برای انی مموری را در میارم که وقتی میزارم رو mass storage و وصل می کنم به کامپیوتر . اولا که بعد 2-3 دقیقه میشناسدش و بعدم کامپیوتر هنگ می کنه ... نمیدونم این دیگه چه مدلیشه

اول بگم compass باید همون باشه که ایکونش ابیه پوشه ای هم که پاک میکنی باید هم نامه پوشه دانلود شده باشه
برای جایگزین کردن حتما باید از یو اس بی استفاده کنی فکر کنم یه ویندوز باید عوض کنی اما قبلش درایور گوشی رو دوباره نصب کن

مثبت
17-11-2010, 00:20
سلام
من میخواستم picsel smart office را بنصبم ولی نمیشه
و وقتی مموری را میزارم تو گوشی . شکل کامپس شده اون دایره بادا و تا میزنم روش میگه : Insert memory card that this application installed in .

کل پوشه رو پاک نمیکنید. اون اعداد عجیب غریبش باید بمونن.( منظور اون پوشه)
بعد پوشه دانلود شده هم خود پوشه که اسم برنامه هست و کپی نکنید. یه مرحله هم پوشه رو باز کنید تا چند پوشه دیگه هم بیاد. اونارو کپی کنید.

general_raaam
17-11-2010, 00:29
کل پوشه رو پاک نمیکنید. اون اعداد عجیب غریبش باید بمونن.( منظور اون پوشه)
بعد پوشه دانلود شده هم خود پوشه که اسم برنامه هست و کپی نکنید. یه مرحله هم پوشه رو باز کنید تا چند پوشه دیگه هم بیاد. اونارو کپی کنید.
من همین کارو می کنم ولی فایده نداره .
حالا روی یه ویندوز دیگه امتحان کی کنم . مرسی :cv:

B*3*N*A
17-11-2010, 09:13
دوستان اگه میشه روش واذد کذدن کدارو روی modern combat از طریق hex editor بگه

MISAGH
17-11-2010, 09:29
اینم یک برنامه موریک پلیر که قبلش باید برنامه زیر رو داشته باشید بعد فایل ضمیمه رو دانلود کنید و جایگزین کنید

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsList.as?mkt_keyword=BMICalc&categoryID=all&registedImageDomain=http://img.samsungapps.com&staticImageURL=http://img.samsungapps.com/marketing

vahid6152
17-11-2010, 09:44
سلام
من میخواستم picsel smart office را بنصبم ولی نمیشه
و وقتی مموری را میزارم تو گوشی . شکل کامپس شده اون دایره بادا و تا میزنم روش میگه : Insert memory card that this application installed in .

برادر من نیاز نیست که ÷وشه کامپس رو پاک کنی فقط محتویات فایل دانلودی رو جایگزینش کن!!!!

MISAGH
17-11-2010, 10:18
اینم بازی شرک هست که قیلش باید این برنامه داشته باشید
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsList.as?mkt_keyword=+break+me+pro&categoryID=all&registedImageDomain=http://img.samsungapps.com&staticImageURL=http://img.samsungapps.com/marketing
بعد بازی شرک رو از این جا انلود کنید
http://www.filesonic.com/file/32878615/b5i4d7yns4.rar

http://up.iranblog.com/Files0/74ae30ae012249ca826d.png

general_raaam
17-11-2010, 10:28
برادر من نیاز نیست که ÷وشه کامپس رو پاک کنی فقط محتویات فایل دانلودی رو جایگزینش کن!!!!

سلام
الان دوباره امتحان کردم روی یه ویندوز سالم
ایندفعه عکس برنامه از بین نرفت ولی بازم وقتی روش می زنم ، میگه مموری که برنامه توش هست را بزارین
برا یه بازی دیگه هم امتحان کردم اونم همینطوره ...
من ورژنم XXJJ9 هست .
به نظرتون اشکال کار از کجاس ؟ :ci:

ویرایش : آقا فهمیییییدم
باید گوشی را ریست می کردم.
ببخشید سوال الکی کردم

AkSamsunG
17-11-2010, 10:51
lets golf نصب بر روی cinetrailer.it
http://www.filesonic.com/file/32240197/xg1ba9ih58.rar

Dungeon hunter نصب بر روی dailymotion
http://www.filesonic.com/file/32259091/7o7245t3hf.rar

blades of fury hd نصب بر روی bubble wrap
http://www.filesonic.com/file/32318289/8k7140wvh7.rar

NOVA - http://www.anonym.to/?http://www.mediafire...8mh1ovyepmuqeq0(دنباله یه لینکه سالمم)(میگن فقط روی بادا ورژن 1 میاد بالا)

The Settlers HD نصب بر روی space hero
http://narod.ru/disk/27532644000/space%20hero%20-%20the%20settlers.rar.html

HAWX نصب بر روی healthy food
http://www.filesonic.com/file/32466561/178jn0mm4u.rar

Twin blades the reaping vanguard نصب بر روی Hangman ایکون ابی رنگ باید داشته باشه
http://www.filesonic.com/file/32665683/z6q3ar6d60.rar

Assassins Creed بر روی Ski Jump(با دانلودش مشکل داشتم سایت اجازه دانلود به ای پی های غیر از روس نمیده یکی با چی پی ان سرور روسیه دانلودش کنه)
http://upload.com.ua/get/902105216/AssassiSkiJump.rar

اینم بازیهایی که من تا حالا نصب کردم:

http://up.iranblog.com/Files0/508b70e66c99472c9b26.jpg

general_raaam
17-11-2010, 10:55
احمد آقا واقعا خسته نباشید بهتون می گم .
واقعا زحمت می کشین ... :cv:

general_raaam
17-11-2010, 11:06
راستی
دانشگاه شریفی های حرفه ای هم یه نرم افزار نقشه آنلاین تهران برای ما ساختن .
میتونید دانلود کنید از طریق Kies
:dz:

f.a.r.i
17-11-2010, 11:17
فكر كنم مهم نيست بر روي چه برنامه اي كپي كنيد مهم اينه كه بر روي يه برنامه رايگان كپيش كنيد پوشه بازي رو

rezab2
17-11-2010, 11:23
احمد جان این بازیه Hero of Sparta را شما از کجا گرفتی ؟ اخه اون لینکی که تو سایته روسیه هر کاری میکنم نمیشه ازش دانلود کرد

general_raaam
17-11-2010, 11:27
من hero of sparta را از لینک صفحه 9 گرفتم . که آقا بیمان گل آبلود کردن .:cv:

AkSamsunG
17-11-2010, 11:28
فكر كنم مهم نيست بر روي چه برنامه اي كپي كنيد مهم اينه كه بر روي يه برنامه رايگان كپيش كنيد پوشه بازي رو

چرا مهمه که روی کدوم برنامه نصب بشه چون تغییرات روی یک برنامه خاص اعمال میشه و بعد فایلهای اصلی کپی میشن

احمد جان این بازیه hero of sparta را شما از کجا گرفتی ؟ اخه اون لینکی که تو سایته روسیه هر کاری میکنم نمیشه ازش دانلود کرد

صفحه 8یا 9همین تاپیک پیمان جان زحمت کشیدن اپلود کردن راحت برید دانلود کنید

general_raaam
17-11-2010, 11:35
بازی Furry Legends ، نصب روی RashAwack :
http://narod.ru/disk/27582687000/t3e49x625p.rar.html
لینکش برای من فیلتره .
:cv:

mehrzadmr
17-11-2010, 12:05
غیر از Furry Legend بقیه بازیها رو نصب کردم(NFS , Avatar, real football, sparta,monopoly,office,earthworm). همه مثل ماه کار کردن. هنوز برای بازی bruce Lee راهی پیدا نشده؟

mehrzadmr
17-11-2010, 12:16
دست احمد آقا و اقا پیمان گل درد نکنه. واقعا زحمت می کشین. سایت روسه upload.com.ua شبا سرعتش میاد پایین. طرفای 4 صبح دوباره یکم جون میگیره. دوستای که شبا ترافیک مجانی دارن اون موقعا دانلود کنن. طول روزم سرعتش بد نیست.

AkSamsunG
17-11-2010, 12:21
غیر از Furry Legend بقیه بازیها رو نصب کردم(NFS , Avatar, real football, sparta,monopoly,office,earthworm). همه مثل ماه کار کردن. هنوز برای بازی bruce Lee راهی پیدا نشده؟

furyy=http://www.filesonic.com/file/32318289/8k7140wvh7.rar
نصب بر روی bubble wrap
بازی شرک نصب بر روی break me pro

بزودی بروسلی هم میزارم

javad333
17-11-2010, 12:28
چرا مهمه که روی کدوم برنامه نصب بشه چون تغییرات روی یک برنامه خاص اعمال میشه و بعد فایلهای اصلی کپی میشن

صفحه 8یا 9همین تاپیک پیمان جان زحمت کشیدن اپلود کردن راحت برید دانلود کنید

سلام.

قبل از هرچیز از شما و آقا پیمان که خیلی واسه این حرکت زحمت کشیدید تشکر میکنم.

شاید تنها مشکلی که این روش داره همین هست که باید بازی رو جایگزین یه بازی یا برنامه نصب شده کرد.

مثلا کرم خاکی رو باید روی VflashON ریخت که خب شاید خیلی ها مثل من دوست ندارن چراغ قوه شون رو از دست بدن! یا مثلا فوتبال باید روی پیانو ریخته بشه یا آفیس روی قطب نما!!

این سه تا برنامه رو مثال زدم واسه اینکه من اینها رو تغییر دادم. کرم خاکی رو ریختم روی یه برنامه آرایش زنانه به اسم bobibrown و فوتبال رو ریختم روی myvuvu و آفیس رو هم البته الان نصب ندارم ولی ریخته بودم روی bingo

این تغییر دادن بسیار ساده است!

بازی رو که دانلود کردید باید چندتا چیز رو تغییر بدید. مثلا واسه کرم خاکی مثال میزنم که روی Vflash فیکس شده بود و من میخواستم روی BobbiBrown بریزمش.

مواد لازم : بازی کرم خاکی که روی چراغ قوه فیکس شده. و برنامه BobbiBrown که تو گوشی نصب شده و ما از طریق اتصال گوشی به کامپیوتر و رفتن به پوشه برنامه های نصب شده بهش دسترسی داریم. کد پوشه این برنامه هم 09wxe3ae76 هست.

1- وارد پوشه bin کرم خاکی میشید و VFlashOn.exe رو به BobbiBrown.exe تغییر میدید.
2- وارد پوشه info میشید و VFlashOn.htb رو به BobbiBrown.htb تغییر میدید و سپس تمام محتوای پوشه info برنامه ی BobbiBrown رو غیر از این فایلی که تغییر نام دادید میریزید تو پوشه info کرم خاکی
3- وارد پوشه res میشید و VFlashOn.png رو که آیکن برنامه هست به BobbiBrown.png تغییر میدید. Splash Screen برنامه ها ممکنه با نامهای متفاوتی ظاهر بشن. مثلا توی VFlashOn با نام load.png قرار داره ولی توی BobbiBrown با نام Splash.png که باید حواستون باشه در اینجور مواقع اسم این عکس رو هم تغییر بدید. البته صرفا جهت زیبایی است!

وقتی این تغییرات رو دادید کل محتویات پوشه 09wxe3ae76 رو از داخل گوشیتون پاک کنید و محتویات بازی کرم خاکی رو که با تغییرات دلخواهتون بوده جاش بریزید.

دیدید چقدر راحت و مزخرف بود؟!:cj:

البته فقط درصورتی این کار رو انجام بدید که جایگزینی بازیها باعث بشه یکی از برنامه های موردنیازتون رو از دست بدید مثل ماجرای منو چراغ قوه!!!

یه نکته کوچیک هم بگم که این حرکت روی بازی Hero of Sparta جواب نداد! منم مجبور شدم nomzero رو تند تند تموم کنم تا دلم نسوزه!

sasanrp
17-11-2010, 12:41
سلام به بروبچ
بروسلی که همون اول بودش
http://www.filesonic.com/file/32268335/Zing نصب روی Zing News

کرول http://www.filesonic.com/file/32268665/AlterGeo نصب روی AlterGeo

Dungeon Hunter http://www.filesonic.com/file/32259091/7o7245t3hf.rar نصب روی Dailymotion

sasanrp
17-11-2010, 12:56
sky force http://www.filesonic.com/file/32904113/118893qse8.rar به جای MemoryMatrix

Homerun battle 3d(بیسبال) http://www.filesonic.com/file/32789943/3hc9932v55.rar به جای spinthebottle

Assassins Creed http://upload.com.ua/get/902105216/Assassins%20Creed%20-%20Ski%20Jump.rar به جای Ski jumping

sasanrp
17-11-2010, 13:30
FolderPlayer به جای BMICalc

Soltan Shah Ali
17-11-2010, 13:53
من سرعت اینترنتم خوب نیست اگر نه بازی ها رو آپلود میکردم توی سایت.
بازی Empire Defence نیست!؟ بدجوری تو کف این بازی هستم :(

rezab2
17-11-2010, 13:58
بازی blades of fury hd را تست کردم ازش میپره بیرون

MISAGH
17-11-2010, 14:04
اگر کسی این اسم پوشه را در فلدر بازی ها داره خبر بده fdpuv73y2m
همگی این کار رو انجام بدن

MISAGH
17-11-2010, 14:05
FolderPlayer به جای BMICalc

خیلی ببخشید ساسان جان تکراری

MISAGH
17-11-2010, 14:09
سلام.

قبل از هرچیز از شما و آقا پیمان که خیلی واسه این حرکت زحمت کشیدید تشکر میکنم.

شاید تنها مشکلی که این روش داره همین هست که باید بازی رو جایگزین یه بازی یا برنامه نصب شده کرد.

مثلا کرم خاکی رو باید روی vflashon ریخت که خب شاید خیلی ها مثل من دوست ندارن چراغ قوه شون رو از دست بدن! یا مثلا فوتبال باید روی پیانو ریخته بشه یا آفیس روی قطب نما!!

این سه تا برنامه رو مثال زدم واسه اینکه من اینها رو تغییر دادم. کرم خاکی رو ریختم روی یه برنامه آرایش زنانه به اسم bobibrown و فوتبال رو ریختم روی myvuvu و آفیس رو هم البته الان نصب ندارم ولی ریخته بودم روی bingo

این تغییر دادن بسیار ساده است!

بازی رو که دانلود کردید باید چندتا چیز رو تغییر بدید. مثلا واسه کرم خاکی مثال میزنم که روی vflash فیکس شده بود و من میخواستم روی bobbibrown بریزمش.

مواد لازم : بازی کرم خاکی که روی چراغ قوه فیکس شده. و برنامه bobbibrown که تو گوشی نصب شده و ما از طریق اتصال گوشی به کامپیوتر و رفتن به پوشه برنامه های نصب شده بهش دسترسی داریم. کد پوشه این برنامه هم 09wxe3ae76 هست.

1- وارد پوشه bin کرم خاکی میشید و vflashon.exe رو به bobbibrown.exe تغییر میدید.
2- وارد پوشه info میشید و vflashon.htb رو به bobbibrown.htb تغییر میدید و سپس تمام محتوای پوشه info برنامه ی bobbibrown رو غیر از این فایلی که تغییر نام دادید میریزید تو پوشه info کرم خاکی
3- وارد پوشه res میشید و vflashon.png رو که آیکن برنامه هست به bobbibrown.png تغییر میدید. Splash screen برنامه ها ممکنه با نامهای متفاوتی ظاهر بشن. مثلا توی vflashon با نام load.png قرار داره ولی توی bobbibrown با نام splash.png که باید حواستون باشه در اینجور مواقع اسم این عکس رو هم تغییر بدید. البته صرفا جهت زیبایی است!

وقتی این تغییرات رو دادید کل محتویات پوشه 09wxe3ae76 رو از داخل گوشیتون پاک کنید و محتویات بازی کرم خاکی رو که با تغییرات دلخواهتون بوده جاش بریزید.

دیدید چقدر راحت و مزخرف بود؟!:cj:

البته فقط درصورتی این کار رو انجام بدید که جایگزینی بازیها باعث بشه یکی از برنامه های موردنیازتون رو از دست بدید مثل ماجرای منو چراغ قوه!!!

یه نکته کوچیک هم بگم که این حرکت روی بازی hero of sparta جواب نداد! منم مجبور شدم nomzero رو تند تند تموم کنم تا دلم نسوزه!

من که نفهمیدم کسی از بچه ها این کارو کرده

AkSamsunG
17-11-2010, 14:10
اگر کسی این اسم پوشه را در فلدر بازی ها داره خبر بده fdpuv73y2m
همگی این کار رو انجام بدن

من ندارم ماله چی هست؟

mehrsani
17-11-2010, 14:22
آقا میثاق واسه شرک چه برنامه ای باید دانلود کنم؟ چون لینکی که شما گذاشتی رو میزنم میگه باید زبانش رو انتخاب کنی وقتی انتخاب میکنم میره صفحه اصلی. اخر این لینک هم نوشته marketing سرچ میکنم چیزی نداره.مرسی

sasanrp
17-11-2010, 14:22
UNO (کارت بازی) به جای Energy de 2.0
http://www.filesonic.com/file/32653661/8331nu298i.rar

TwinBlades به جای Hangman
http://www.filesonic.com/file/32665683/z6q3ar6d60.rar

Bubble Wrap ---- HAWX
http://upload.com.ua/get/902102089/Bubble%20Wrap%20-%20HAWX.rar

AkSamsunG
17-11-2010, 14:26
آقا میثاق واسه شرک چه برنامه ای باید دانلود کنم؟ چون لینکی که شما گذاشتی رو میزنم میگه باید زبانش رو انتخاب کنی وقتی انتخاب میکنم میره صفحه اصلی. اخر این لینک هم نوشته marketing سرچ میکنم چیزی نداره.مرسی

اینم شرک
بازی شرک نصب بر روی break me pro

AkSamsunG
17-11-2010, 14:35
Dead Runner
نصب بر روی Wordshake
http://www.megaupload.com/?d=Z0LR89BV

Babo Crash
نصب بر روی HitMiss
http://www.megaupload.com/?d=M6AQ2JNQ

MISAGH
17-11-2010, 14:35
اینم بازی هاکس با 3 اینک متفاوت نصب بر روی Bubble Wrap

http://narod.ru/disk/27577706000/Bubble%20Wrap%20-%20HAWX.rar.html
http://upload.com.ua/get/902105279/Bubble%20Wrap%20-%20HAWX.rar
http://www.multiupload.com/YRJLOYUB1I

sasanrp
17-11-2010, 14:48
به بزرگی خودتون ببخشید :cv:
این سرور روسی http://narod.yandex.ru خیلی سرعتش خوبه محدودیت زمانی هم نداره فقط باید اجازه بدید یه add-ons به مرورگرتون اضافه کنه
راستی یه بازی خفن هم به زودی به جمع بازی ها اضافه میشه
http://www.tudou.com/programs/view/3kc-hU-4EnA/
میگم که ممکنه سامسونگ جلوی این مشکلات رو بگیره یعنی شدنیه ؟ آخه مثل اینکه سروصداش درومده

ghamgin13
17-11-2010, 14:56
دوستان تاپیک خیلی قاطی شده مدیران محترم لطف کنن تمام لینک بازی ها و مشخضات لازم رو به پست 1 اضافه کنن الان توی هر صفحه یه لینک هست یکم قاطی شده خیلی شلوغ شده
من فعلا رم برا گوشیم نگرفتم هفته ی بعد ما هم به اینجا می پیوندیم شروع به نصب بازی ها می کنیم فقط تاپیک امیدوارم مرتب بشه

mehrsani
17-11-2010, 15:09
داداش پیمان لینک های filesonic انگار expireشده میشه اونارو به لینکهای دیگه ای منتقل کنی؟مرسی

AkSamsunG
17-11-2010, 15:18
داداش پیمان لینک های filesonic انگار expireشده میشه اونارو به لینکهای دیگه ای منتقل کنی؟مرسی

نه تاریخ ندارن من همه رو چک کردم وقتی وارد سایت میشی روی slow download بزن

f.a.r.i
17-11-2010, 16:29
nova

modern combat

acssin creed
هنوز هك
نشدن ؟!!!!!!!!

AkSamsunG
17-11-2010, 16:40
nova

modern combat

acssin creed
هنوز هك
نشدن ؟!!!!!!!!

نه متاسفانه:au:

3131313
17-11-2010, 17:20
نه تاریخ ندارن من همه رو چک کردم وقتی وارد سایت میشی روی slow download بزن

سلام
حق با دوستمونه منم نیتونم دانلود کنم:dy:
استارد دانلود هم میاد ولی یه فایل چند کلیلو بایتی دانلود میکنه:ak:

AkSamsunG
17-11-2010, 17:38
سلام
حق با دوستمونه منم نیتونم دانلود کنم:dy:
استارد دانلود هم میاد ولی یه فایل چند کلیلو بایتی دانلود میکنه:ak:

اگه مشکل اینه شما باید اینترنت دانلود منیجرها تون رو غیر فعال کنید بعد دانلود کنید من خودم دارم دانلود میکنم اخه

general_raaam
17-11-2010, 17:40
بازی Dead Runner به جای WordShake :
http://www.megaupload.com/?d=Z0LR89BV
بازی Babo Crash به جای : Hitmiss
http://www.megaupload.com/?d=M6AQ2JNQ
بازی SkyForce به جای : ShakeMe
http://www.megaupload.com/?d=VNDCXXSG

general_raaam
17-11-2010, 17:43
سلام
من می ترسم این خوشی ما زیاد طولی نداشته باشه .
میدونید چرا ؟
چون الان بازی ساز ها با خودشون میگن چه فایده ما بشینیم یه بازی خیلی زیبا و قشنگ بسازیم ، چون کاربرا راحت هکش می کنن و بدون پول استفاده می کنن . :bf:
و اونا هم دیگه بازی های الکی می سازن ...

3131313
17-11-2010, 17:56
اگه مشکل اینه شما باید اینترنت دانلود منیجرها تون رو غیر فعال کنید بعد دانلود کنید من خودم دارم دانلود میکنم اخه

منم همین الان گذاشتم ولی خیلی سرعتش داغونه:ak: بیشتر از 10 نمیره نمیشه تو یه سایت دیگه up بکنید:ak:
بازی های دیگه که پیمان جان گذاشته بود سرعتش خیلی خوب بود
mediafire سرعتش خوب بود و هم میشه از دانلود منیجر استفاده کرد

AkSamsunG
17-11-2010, 18:03
سلام
من می ترسم این خوشی ما زیاد طولی نداشته باشه .
میدونید چرا ؟
چون الان بازی ساز ها با خودشون میگن چه فایده ما بشینیم یه بازی خیلی زیبا و قشنگ بسازیم ، چون کاربرا راحت هکش می کنن و بدون پول استفاده می کنن . :bf:
و اونا هم دیگه بازی های الکی می سازن ...

نترس داداش
شرکت gameloft خیلی وقته داره بازی میسازه همه بازیاشم هک شدن اما داره از این راه نون میخوره
یا همین بازیهای کامپیوتری که تو ایرانم بیشترین فروشها رو دارن کپی هستند دیگه پولش تو جیبه ea games نمیره که (مثال بود)

منم همین الان گذاشتم ولی خیلی سرعتش داغونه:ak: بیشتر از 10 نمیره نمیشه تو یه سایت دیگه up بکنید:ak:
بازی های دیگه که پیمان جان گذاشته بو سرعتش خیلی خوب بود

ایشاله پیمان جان وقت کنه دوباره اینا رو اپ میکنه فعلا مجبوریم بسازیم این سایت یه وقت سرعتش میره 100 یه بارم 10 دیوونن

mehrsani
17-11-2010, 19:22
داداش پیمان من رو همون slow download میزنم بعد از گذشتن تایمش و وارد کرن رمز وقتی روی استارت دانلود میزنم صفحه سفید میاد و گوشش نوشته link has expired

AkSamsunG
17-11-2010, 20:15
داداش پیمان من رو همون slow download میزنم بعد از گذشتن تایمش و وارد کرن رمز وقتی روی استارت دانلود میزنم صفحه سفید میاد و گوشش نوشته link has expired

این به اون معنی نیست که فایل پاک شده یعنی لینکی که برای شما واسه دانلود دادن خیلی وقت ازش گذشته دانلود نمیشه شما با یه مرورگر دیگه امتحان کن

.::SƏHƏND::.
17-11-2010, 22:20
WAVE SPOOFER

با این برنامه می تونید به راحتی برنامه های به اشتراک گذاشته شده رو با برنامه ی دلخواهتون جایگزین کنید.

http://www.shiaupload.ir/images/00383641168519428914.jpg

1. فولدر برنامه پولی رو تو قسمت original app انتخاب کنید.
2. فولدر برنامه ی رایگانی که می خواید به عنوان میزبان برنامه ی پولی باشه رو تو قسمت container app انتخاب کنید. (این فولدر رو از روی درایو گوشیتون انتخاب خواهید کرد.)
3. Spoof رو بزنید!
تمام!!

Dr_King
17-11-2010, 22:56
دوستان پستها خيلي زياد شده و قاطي پاطي شده و آدم سر درگم مي شه ...گه مي شه همه بازي هارو با لينكش تو صفحه اول بزاريد

MISAGH
17-11-2010, 23:20
کسی با این برنامه کار کرده جواب داد

javad333
17-11-2010, 23:26
کسی با این برنامه کار کرده جواب داد

آره جواب داد! بازی Manage Your Football Club 2011 رو که روی GPS Status فیکس شده بود ریختم بجای 24 Expert.

اینم لینک دانلود این بازی که روی GPS Status فیکس شده :

http://www.fileserve.com/file/3kNnWgf

MISAGH
17-11-2010, 23:34
آره جواب داد! بازی manage your football club 2011 رو که روی gps status فیکس شده بود ریختم بجای 24 expert.

اینم لینک دانلود این بازی که روی gps status فیکس شده :

http://www.fileserve.com/file/3knnwgf

میشه قشنگ توضیح بدید چه جوری کار می کنه برای من که کار نمی کنه

AmirSAMSUNG
17-11-2010, 23:39
سلام.
دوستانی که لینک بازی گذاشتن اگه موافق باشن من همه لینک ها رو با یکی از پست های صفحه اول ترکیب کنم ولی در این حالت فرستنده همه پست ها میشه اون فردی که من پست ها رو در صفحه اول با اون ترکیب خواهم کرد.

اگه موافقید در پروفایل من اکی رو بدید تا فردا همشو ترکیب کنم.

vtv004
17-11-2010, 23:42
دوستان پستها خيلي زياد شده و قاطي پاطي شده و آدم سر درگم مي شه ...گه مي شه همه بازي هارو با لينكش تو صفحه اول بزاريد

کاملا درسته
برای هر بازی چند لینک هست هر کدوم تو یه صفحه
پیشنهاد ایجاد تاپیک جدا برای هر بازی هست مثل بخش سیمبین سه
مثلا hawx یه تاپیک داشته باشه یه توضیح مختصر و چهار تا عکس و لینکای مختلف
راستش دانشگاه تعطیله و منم دیگه نمیخام برم سایت دانشگاه میخام بریم تو خط خر خونی و گرنه خودم این تاپیکارو جدا میکردم

Soltan Shah Ali
17-11-2010, 23:48
1- یک Office Editor مجانی نیست؟
2-اگه هست برو به 7!!
3-اگه نیست پولیش هست ؟
4-اگه هست راهی برا هکش نیست؟
5-اگه هست برو به 7!!
6-اگه نیست برگرد به شماره ی 1!!!

7- معرفی کنید!!

اینم یک پست الگوریتمی ساده :D!

general_raaam
18-11-2010, 00:07
تکراری بود .

mehrzadmr
18-11-2010, 00:28
سلام به بروبچ
بروسلی که همون اول بودش
http://www.filesonic.com/file/32268335/Zing نصب روی Zing News

کرول http://www.filesonic.com/file/32268665/AlterGeo نصب روی AlterGeo

Dungeon Hunter http://www.filesonic.com/file/32259091/7o7245t3hf.rar نصب روی Dailymotion

دستت درد نکنه. واقعا ممنونم. همش آرزوم بود بتونم Bruce Lee رو بازی کنم. خدا ویوتو برات نگه داره جوون :bo:

AkSamsunG
18-11-2010, 00:30
1- یک Office Editor مجانی نیست؟
2-اگه هست برو به 7!!
3-اگه نیست پولیش هست ؟
4-اگه هست راهی برا هکش نیست؟
5-اگه هست برو به 7!!
6-اگه نیست برگرد به شماره ی 1!!!

7- معرفی کنید!!

اینم یک پست الگوریتمی ساده :D!

سلام
smart office picel هست توی صفحه اول میتونید بگیرید

ghamgin13
18-11-2010, 01:06
سلام.
دوستانی که لینک بازی گذاشتن اگه موافق باشن من همه لینک ها رو با یکی از پست های صفحه اول ترکیب کنم ولی در این حالت فرستنده همه پست ها میشه اون فردی که من پست ها رو در صفحه اول با اون ترکیب خواهم کرد.

حتما این مار رو بکنید
لطفا همه دوستانی که تا این موقع همکاری کردن موافقط کنن تا تاپیک مرتب بشه
اینجا مهم تعداد پست ها نیست ما اینجایی که با هم کار همدیگرو راه بندازیم و لذت ببریم

با تشکر

jetdroid
18-11-2010, 01:26
bacheha be nazareton behtarin goshi baraye game bada hast ya android?
سلام دوست عزیز.
لطفا طبق قوانین سایت فارسی تایپ کنید و اگر کیبرد فارسی ندارید میتونید از کیبرد فارسی که در پایین سایت هست استفاده کنید در صورت مشاهده مجدد برخورد خواهد شد.
پست شما به تاپیک زیر انتقال پیدا میکنه:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=108496&page=251

18-11-2010, 01:41
طریقه ی تصحیح نام برنامه ها

همونطور که می دونید بعد از اسپوف کردن برنامه ها، اسم برنامه تو منو همن اسم برنامه ی میزبان باقی می مونه. برای تصحیح نام این مراحلو طی کنید:
1. به فولدر برنامه ی مورد نظر تو گوشی تون برید.
2. به فولدر Info برید.
3. روی فایل application.xml کلیک راست کنید و Edit رو بزنید.
4. اون قسمتی که مشخص کردم، اسمیه که تو منو نمایش داده می شه. یه اون چیزی که می خواید تغییر بدید و سیو کنید.

http://www.shiaupload.ir/images/58828440942152272908.jpg

5. و اما نکته ی مهم!! یک بار زبان گوشیتون رو تغییر بدید و بعد برگردونید به همون زبونی که می خواید، با این کار گوشی دوباره اسم برنامه رو می خونه و از اسم جدید استفاده می کنه. توجه کنید که با ریستارت این اتفاق نمیفته.

http://www.shiaupload.ir/images/03531041870746395703.jpg

3131313
18-11-2010, 07:25
سلام.

سلام علیکم
منم موافقم واقعا داره درهم میشه.لطفا تو یه سایتی up کنید که بشه با دانلود منیجر هم دانلود کرد و هم سرعتش خوب باشه.(ضمن تشکر از پیمان جان و احمد جان)فکر کنم تو mediafire خوب باشه

MISAGH
18-11-2010, 08:17
اینم بازی NOVA ادم فکر می کنه XBOX تو دستش گرفته خودم تیو مدیافایر آپ کردم با بقیه استفاده کنن
http://www.mediafire.com/?8mh1ovyepmuqeq0#1

MISAGH
18-11-2010, 08:21
بازی HERO OF SPARTA 2

http://www.anonym.to/?http://www.filesonic.com/file/33080177/2w39e8ik6d.rar

MISAGH
18-11-2010, 08:23
بازیه zombie infection HD این دو تا بازی چیز شکن می خواد
http://www.anonym.to/?http://www.filesonic.com/file/33092355/q6v4w2bym1.rar

Sadegh Wave
18-11-2010, 09:14
با سلام
اگه میشه همه لینک ها رو یه جا بزارید.لطفا

Sadegh Wave
18-11-2010, 09:27
احمد جان خبری Assassin's Creed نشد؟؟

18-11-2010, 09:44
لینک نیمه مستقیم:
http://www.enterupload.com/9uixa52uljsq/Assassins_creed_-_ski_jumping.rar.html
تا شب صبر کنید لینک نیمه مستقیم همه ی بازی ها رو می ذارم.

Sadegh Wave
18-11-2010, 09:48
پیمان عزیز اگه لطف کنی واین بازی ها رو تو mediafire آپ کنی ممنون میشیم:

1-lets golf
Dungeon hunter-2
blades of fury HD-3
The Settlers HD-4
HAWX-5
Twin blades the reaping vanguard-6

این بازی ها:
1- HERO OF SPARTA 2
zombie infection HD-2
Dungeon hunter2 -3
رو ویو نصب میشن؟

AkSamsunG
18-11-2010, 09:49

تنها لینکی که دارم من اینه:http://upload.com.ua/get/902105216/AssassiSkiJump.rar

همه حرفایی که سهند عزیز گفت درسته هرکی مشکل داشت از من بپرسه اینم اسکرین:

http://up.iranblog.com/Files0/285a9e24cb7f4e1e8901.jpg

Sadegh Wave
18-11-2010, 09:50
لینک نیمه مستقیم:
http://www.enterupload.com/9uixa52uljsq/Assassins_creed_-_ski_jumping.rar.html
تا شب صبر کنید لینک نیمه مستقیم همه ی بازی ها رو می ذارم.

سهند جان شما نصب کردین؟

AkSamsunG
18-11-2010, 09:52
پیمان عزیز اگه لطف کنی واین بازی ها رو تو mediafire آپ کنی ممنون میشیم:

1-lets golf
Dungeon hunter-2
blades of fury HD-3
The Settlers HD-4
HAWX-5
Twin blades the reaping vanguard-6

این بازی ها:
1- HERO OF SPARTA 2
zombie infection HD-2
Dungeon hunter2 -3
رو ویو نصب میشن؟

اره نصب میشه
اقا سهند شماره 4 رو حتما بزار من خیلی دنبالشم ممنونم
بازیهای modern combat و gt-racing ham پیدا کنید

Sadegh Wave
18-11-2010, 10:06
من الان این بازی ها رو نصب کردم
1- NFS Shift
Real Football 2010-2
Hero of Sparta HD-3
MONOPOLY Classic-5
Picsel Smart Office-6
Earthworm Jim HD-7

mehrsani
18-11-2010, 10:27
احمد جان سلام. اولا از زحماتی که میکشی خیلی ممنونم.:ax: احمد جان شما فقط از همون سایت روسی که گذاشتی بازی هارو دانلود میکنی یا سایت های دیگه ای هم هست؟ اگه هست میشه اونهارو معرفی کنی که اگر من یا دوستان دیگه تونستیم دانلود کنیم , اونها رو روی لینک های بهتر انتقال بدیم واسه راحتی دوستان دیگه. یعنی تعداد بیشتری از دوستان سعی کنن واسه دانلود از این سایت ها و انتقال به لینکهای بهتر.

vahid6152
18-11-2010, 10:50
یکی بگه من بازیnovaرو با چه برنامه ای یا بازی جایگزین کنم

MISAGH
18-11-2010, 10:55
با هر برنامه که دوست داری فقط برنامه صفحه قبل رو دانلود کن تمام

general_raaam
18-11-2010, 11:16
بازی nova هنوز فایل APP ش هست ، نمیشه کاری کرد هنوز ...
یا میشه ؟:ci:

peditx
18-11-2010, 11:22
آقا این nova رو جای چی باید ست کنم؟؟؟؟

vahid6152
18-11-2010, 11:30
آقا این nova رو جای چی باید ست کنم؟؟؟؟

والا میگن با اون برنامه Wave Spoofer که تو صفحه 15 یا 16 هستش میشه با هر برنامه ای که دلت خواست ست کنی منم الان دارم nova رو میگیرم 88 درصد...

alijoon251
18-11-2010, 11:37
اقا این بازی real football رو از کجا بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خسته شدم چقدر تاپیک بی نظمه بخدا

general_raaam
18-11-2010, 11:44
برین به صفحه 8 یا 9 آقا بیمان اونجا گذاشتن ...

StaR
18-11-2010, 12:03
دم این روسی ها گرم خدائیش کولاک کردن من آرزو داشتم آواتارو شیفتو رو گوشیم برم فکر کنم تا چند وقت دیگه آندرویدم هک کنن البته این بازیها همون بازیهای آندرویده ها

AkSamsunG
18-11-2010, 12:16
اول این برنامه رو از اینجا دانلود کنید :wave spoofer: http://www.multiupload.com/U3YFD2J580 یبار سهند عزیز گزاشته
بعد هربازی ای رو که میخواید دانلود کنید بعد یه برنامه که میخواید جایگزین کنید(برنامه هرچی که خواستید)
بعد فایل بازی رو توی برنامه در مسیر orginal مشخص میکنی و برنامه رو که میخوای جایگزین کنی توی مسیر دیگه
روی spoofing کلیک کنید و بعد زبان گوشی رو عوض کنید و دوباره به حالت قبل بر گردونید
از بازی لذت ببرید.
اینم لینکه بازیها:

Furry legends unedited:
http://www.multiupload.com/AYLG60X7RA

Lets golf! unedited:
http://www.multiupload.com/YMKACJHF53

GT racing motor driving unedited:
http://www.filesonic.com/file/32220791/2p3lt5c3px.7z

Modern combat sandstorm unedited:
http://www.filesonic.com/file/32225237/7324ohrk94.7z

NOVA Unedited:
http://www.mediafire.com/?8mh1ovyepmuqeq0

asphalt 5 unmodified:
http://www.megaupload.com/?d=5P83XR5W

Kroll unmodified:
http://www.megaupload.com/?d=BF51LE9Y

Saving Private Sheep UNMODIFIED
http://hotfile.com/dl/82919108/7cc6b...Sheep.rar.html

Farm Frenzy UNMODIFIED
http://hotfile.com/dl/82921903/0cd49...renzy.rar.html

PIPES - UNMODIFIED
http://www.megaupload.com/?d=IM28ZM95

mini sports unmodified:
http://www.filesonic.com/file/32913255/19gahpyhe9.rar

MISAGH
18-11-2010, 12:17
بازی nova هنوز فایل APP ش هست ، نمیشه کاری کرد هنوز ...
یا میشه ؟:ci:

اینم بازی nova با لینک mediafire

http://www.mediafire.com/?8mh1ovyepmuqeq0

MISAGH
18-11-2010, 12:32
من بازی Assassin's Creed رو نصب کردم من که تا حالا توی هیچ سیستم عاملی همچین حجمی توی بازی هاش ندیدم فکز کنم بادا توی بازی کولاک بکنه

AkSamsunG
18-11-2010, 12:32
بازی nova فقط روی بادا 1 کار میکنه روی 1.2 کار نمیده

jetdroid
18-11-2010, 12:43
دوستان از این به بعد اگه لینک دانلود خواستید بزارید توی تاپیک زیر بزارید و اگه سوال یا ابهامی داشتید توی همین تاپیک بپرسید.

ليست بازي هاي هك شده بادا + لينك دانلود بازي ها (http://mobilestan.net/showthread.php?p=1646230#post1646230)

vtv004
18-11-2010, 13:05
دوستان از این به بعد اگه لینک دانلود خواستید بزارید توی تاپیک زیر بزارید و اگه سوال یا ابهامی داشتید توی همین تاپیک بپرسید.

ليست بازي هاي هك شده بادا + لينك دانلود بازي ها (http://mobilestan.net/showthread.php?p=1646230#post1646230)

دستت طلا
کاشکی برای هر بازی یه تاپیک میزدی چون مطمعنم تا چند ساعت دیگه اون تاپیکم شلوغ پلوغ میشه
در ضمن دسترسی به هر بازی و لینکاش راحتتر میشه

jetdroid
18-11-2010, 13:09
دستت طلا
کاشکی برای هر بازی یه تاپیک میزدی چون مطمعنم تا چند ساعت دیگه اون تاپیکم شلوغ پلوغ میشه
در ضمن دسترسی به هر بازی و لینکاش راحتتر میشه
برای هر بازی یه تاپیک انجمن رو بی نظم میکنه اینجوری متمرکز باشه بهتره و توی اون تاپیک هم فقط لینک دانلود قرار داده میشه و این تاپیک هم سوالاتون رو مطرح کنید

ghamgin13
18-11-2010, 13:30
تاپیک عالی فقط توی بعضی از بازی ها نوشته نشده که مثلا شرک روی کدوم بازی باید نصب بشه ؟ و چند تا از بازی های دیگه...
اگه اینارو هم درست کنید عالی می شه
البته آقا احمد توی تاپیک قبلی بازی های هک شده ی بادا صفحه ی 19 یه چیزی در مورد برنامه ی wave spoofer نوشته که من دقیقا متوجه نشدم چطور کار می میکنه (البته چون خودم فعلا رم در دسترس ندارم نمی تونم تست کنم) ولی اونجایی که نوشته orginal فایلی که دانلود کردیم میزاریم ولی اون یکی رو که باید برنامه ای که می خوایم بزاریم دقیقا نفهمیدم باید برنامه رو اول نصب کنیم ملا چطوره اگه این یه توضیح کامل بدید ممنون می شم (تصویری باشه که چه بهتر)
با تشکر

StaR
18-11-2010, 13:45
قرار بود سوالا تو http://mobilestan.net/showthread.php?t=121315&page=20
این تاپیک پرسیده بشه احمد جان ای کاش برای لینک بازیهائی که گذاشتی اسکرین شات هم میزاشتی

alijoon251
18-11-2010, 13:46
اقا من برای فوتبال piano رو دانلود کردم ولی فایل اصلی بازی رو ندارم اونو از کجا بیارم تو سایت سامسونگ که پولیه.خواهشا اونارو هم قرار بدید برای هر بازی لطفا فایل اصلی بازی رو هم بذارید:dy:

StaR
18-11-2010, 13:48
دوست عزیز ghamgin13

1. فولدر برنامه پولی رو تو قسمت original app انتخاب کنید.
2. فولدر برنامه ی رایگانی که می خواید به عنوان میزبان برنامه ی پولی باشه رو تو قسمت container app انتخاب کنید. (این فولدر رو از روی درایو گوشیتون انتخاب خواهید کرد.)
3. Spoof رو بزنید!
تمام!!

StaR
18-11-2010, 13:55
شرک دانلود نمیشه لطفا یه جای دیگه آپلود کنید

Soltan Shah Ali
18-11-2010, 14:03
WOW
بازی NOVA آخرشه!! عجب گرافیکی داره این بازی. منو یاد Doom3 انداخت!!!
دووم3 حالا روی گوشی!! دم Gameloft گرم. دیگه یواش یواش باید به فکر ساخت بازی روی PS3 یا Xbox360 هم باشه!!

AkSamsunG
18-11-2010, 14:04
دوستان به این تاپیک برای طریقه نصب مراجعه کنن:http://mobilestan.net/showthread.php?p=1646454#post1646454
دوستانی که نمیتونن دانلود کنن بدون دانلود منیجر امتحان کنن

Soltan Shah Ali
18-11-2010, 14:52
فایل های سایت filesonic دانلود نمیشن...
واسه همه اینطوریه؟

StaR
18-11-2010, 15:04
اره منم نمیتونم دانلود کنم از سایت دیگه ای ندارین بزارین؟
شرک ومدرن کمبت رو تست کردم نشد

alijoon251
18-11-2010, 15:12
از همتون ممنون خیلی حال دادید.واقعا مدرن کمبت نشد؟؟؟؟؟ خیلی حیفه بخدا درستش کنید:dn:

AkSamsunG
18-11-2010, 15:58
از سایتی که گفتین بدون برنامهای دانلود منیجر دانلود کنید

amin handsome
18-11-2010, 16:25
دیگه قوقا کرد بادا.... حالا کهه حک شد دیگه نمیشه گفت smar phone نیست بدلیل کم بود برنامه ها.
دوستان زحمت app های خوب و کاربردیم بکشن

mehrsani
18-11-2010, 16:44
سلام. دوستان میشه لطف کنید لینک های filesonic رو به لینک های دیگه ای انتقال بدین. نمیتونم دانلود کنم. مرسی

Great_Reza
18-11-2010, 16:47
لینک The Settlers HD واسه من ف*ی*ل*ت*ر*ه!! :dy:

vahid6152
18-11-2010, 17:01
اینم بازی Modern combat sandstorm
http://toucharcade.com/wp-content/uploads/2009/09/373748_5.jpg
http://www.filesonic.com/file/32225237/7324ohrk94.7z

GT racing motor driving
http://ipa4u.com/wp-content/uploads/2010/04/GT-Racing-Motor-Academy.jpg
http://www.filesonic.com/file/32220791/2p3lt5c3px.7z

اگه امکان داره تو مدیا فایر یا ifile آپ کنید

javad333
18-11-2010, 17:15
فایل های سایت filesonic دانلود نمیشن...
واسه همه اینطوریه؟

دوستانی که با این مدل لینکهای غیرمستقیم مشکل دارن میتونن از برنامه mipony استفاده کنن

http://www.mipony.net/

کافیه لینک بازیهایی که میخواید دانلود کنید رو به این برنامه بدید (مثلا لینکهایی که از سایت filesonic هستن) بعد برنامه خودش تایمر و اینا رو اتومات رد میکنه و شروع میکنه به دانلود. میتونید چندتا لینک بدید تا پشت سر هم دانلود کنه. تنها فرقش با دانلود دستی و بدون دانلود منیجر اینه که کد کپچا و صبر کردن واسه تایمرش و... نداره شما لینک رو بده برو چند ساعت بعد بیا فایلاتو تحویل بگیر!!!

persianboy_i
18-11-2010, 17:23
بچه ها raging thunder 2 نيومده؟

mehrsani
18-11-2010, 17:24
داداش احمد. داخل برنامه wave spoofer باید پوشه کل برنامه رو انتخاب کرد تو دوتا قسمت یا باید پوشه bin هردوتا رو spoof کرد؟ من هردو کار رو کردم. طبق دستورهم فایل رو کپی کردم تو کامپیوتر بعد دوباره paste کردم ولی جواب نداد. میشه لطف کنی بگی اشکالم از کجاست؟

Soltan Shah Ali
18-11-2010, 17:34
آقای جواد333 این روشی که میگید Captcha ها رو چه میکنه؟
کد امنیتی میخواد تا وارد کنیم بعد فایل رو دانلود کنه. برنامه چطور کد امنیتی رو وارد میکنه!!!؟

general_raaam
18-11-2010, 17:41
دوستانی که با این مدل لینکهای غیرمستقیم مشکل دارن میتونن از برنامه mipony استفاده کنن

http://www.mipony.net/

کافیه لینک بازیهایی که میخواید دانلود کنید رو به این برنامه بدید (مثلا لینکهایی که از سایت filesonic هستن) بعد برنامه خودش تایمر و اینا رو اتومات رد میکنه و شروع میکنه به دانلود. میتونید چندتا لینک بدید تا پشت سر هم دانلود کنه. تنها فرقش با دانلود دستی و بدون دانلود منیجر اینه که کد کپچا و صبر کردن واسه تایمرش و... نداره شما لینک رو بده برو چند ساعت بعد بیا فایلاتو تحویل بگیر!!!

آقا جوااااااااااااااد
دمت طلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااا
نرم افزار به این شاخی تا حالا ندیده بودم .
خدا خیرت بده .
کاش میشد 100 بار تشکر کنم .... :ax::ax::ax::ax::ax::ax:

javad333
18-11-2010, 18:06
آقای جواد333 این روشی که میگید Captcha ها رو چه میکنه؟
کد امنیتی میخواد تا وارد کنیم بعد فایل رو دانلود کنه. برنامه چطور کد امنیتی رو وارد میکنه!!!؟

والا من بی تقصیرم!!!

شما لینک رپیدشیر، مگاآپلود، آپلودینگ، هات فایل، نتلود، دپوزیت فایل، فایل سونیک و... بده به جزییاتش کاری نداشته باش!!!:by:

خودش دانلود میکنه دیگه ناسلامتی یه نرم افزاره که یه سایت هم واسه ساپورتش زدن! با پدر مادره.:122:

حالا یه کپچا که رد کردنش کاری نداره! (البته من بلد نیستم! این کدایی که اینا میدن رو هم چندبار اشتباه میزنم تا بالاخره بره تو!):dy:

تو این زمینه میشه گفت بهترین نرم افزاره. ما تست کردیم مشکلی نداشت. شما هم تست کنید تا باورتون بشه.:cv:

هم اینک هم moern combat داره از همین طریق دانلود میشه...:cj:

javad333
18-11-2010, 18:17
WOW
بازی NOVA آخرشه!! عجب گرافیکی داره این بازی. منو یاد Doom3 انداخت!!!
دووم3 حالا روی گوشی!! دم Gameloft گرم. دیگه یواش یواش باید به فکر ساخت بازی روی PS3 یا Xbox360 هم باشه!!

آقا شما این بازیو نصب کردی؟ با همون Wave spoof تبدیلش کردی؟ اونوقت روی چه برنامه ای ریختیش؟ من به مشکل برخوردم

دقیقا همین مشکل رو با mini sports هم دارم. بنظر میاد جای هر برنامه ای نمیشه گذاشت! تا حالا 5-6 تا برنامه رو تست کردم و جایگزین کردم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم و اسپلش اسکرین میاد اندازه یک ثانیه آهنگ بازی میخوره و یهو میپره بیرون!

حالا شما یا هرکس دیگه ای که این بازیها رو با موفقیت جایگزین کردید بگید جای چه برنامه ای ریختید.

متشکر

moohsen121
18-11-2010, 18:26
تمامی دوستان دستتون درد نکنه . دوستانی که با نرم افزار Wave spoof کار کردن اگر می تونند فایل آموزشش رو قرار بدن . خیلی ممنون

AkSamsunG
18-11-2010, 18:42
تمامی دوستان دستتون درد نکنه . دوستانی که با نرم افزار Wave spoof کار کردن اگر می تونند فایل آموزشش رو قرار بدن . خیلی ممنون

باید کل پوشه رو انتخاب کرد به تاپیک مقالات اموزشی سر بزن

داداش احمد. داخل برنامه wave spoofer باید پوشه کل برنامه رو انتخاب کرد تو دوتا قسمت یا باید پوشه bin هردوتا رو spoof کرد؟ من هردو کار رو کردم. طبق دستورهم فایل رو کپی کردم تو کامپیوتر بعد دوباره paste کردم ولی جواب نداد. میشه لطف کنی بگی اشکالم از کجاست؟

اموزش هست تو تاپیک مقالات اموزشی
http://mobilestan.net/showthread.php?t=121545

AkSamsunG
18-11-2010, 18:44
دوستان بگن نوا رو روی چه بازی ای نصب کردن و فریمور گوشیشون چیه واسه اونا که اجرا شده مرسی

MISAGH
18-11-2010, 18:52
دوستان این برنامه رو با wavespoofer بعد اگه برنامه باز شد اسم اون برنامه ای رو که روش این برنامه رختین به من بگین

MISAGH
18-11-2010, 18:58
دوستان بگن نوا رو روی چه بازی ای نصب کردن و فریمور گوشیشون چیه واسه اونا که اجرا شده مرسی

من نوا رو نصب کردم ورژن 1 هست روی bobbi brown نصب کردم

mehrsani
18-11-2010, 19:01
سلام دوستان. بچه هایی که مشکل دانلود از لینک های filesonic رو دارن از برنامه آقا جواد333 استفاده کنن. جواب میده. من الان دارم دانلود میکنم. در ضمن من هم مشکل اقا جواد رو دارم. من nova رو با چند برنامه تست کردم ولی جایگزین نشد. بعضی ها هم میپره بیرون. از دوستانی که تست کردن لطف کنن بگن با چه برنامه ای جایگزین کردن.مرسی

Great_Reza
18-11-2010, 19:05
من Nova رو , رو Vitesse ریختم جواب داد ورژنم 1.0 هستش

AkSamsunG
18-11-2010, 19:11
حدسم درست بود به ورژن 1 میخوره

Great_Reza
18-11-2010, 19:19
داش احمد این لینک The Settlers HD ف*ی*ل*ت*ر*ه نمیشه یه کاریش بکنید؟؟ :ak:
کسی تونسته دانلودش کنه؟

vtv004
18-11-2010, 19:20
سلام دوستان گلم
من سه شنبه دانشگاه بودمو فایلهای nova herosparta فوتبال وآفیسو دانلود کردم
خوب سه تاش جایگزینی بود و نصب کردم اما nova به صورت فایل app و img بود
خوب من با سون زیپ اومدم این فایل app رو اکستراک کردم
یه پوشه داد دقیقا مثل اونایی که توی other هستند
و با همین نرم افزار جایگزینی اون رو با یه نرم افزار چرت جایگزین کردم
یه تغییر زبان هم زدم راحت اسمش و آیکونش هم عوض شد
حالا موقعی که میزنم اجرا شه هیچ اتفاقی نمیوفته
ورژن گوشیم هم بادا یک je5هستش
حالا این مشکلش چیه؟
آیا باید حتما فایلهای آماده شده به جای یه نرم افزار رو بگیرم؟
سوال بعدی اینکه آیا فایل nova که بر وبچ تو مدیا فایر زحمت کشیدن آپلود کردن هم app و img هستش یا فایلهای آماده منظورم اینه که آیا دارای پوشه res و info و bin هستش؟

AkSamsunG
18-11-2010, 19:27
سلام دوستان گلم
من سه شنبه دانشگاه بودمو فایلهای nova herosparta فوتبال وآفیسو دانلود کردم
خوب سه تاش جایگزینی بود و نصب کردم اما nova به صورت فایل app و img بود
خوب من با سون زیپ اومدم این فایل app رو اکستراک کردم
یه پوشه داد دقیقا مثل اونایی که توی other هستند
و با همین نرم افزار جایگزینی اون رو با یه نرم افزار چرت جایگزین کردم
یه تغییر زبان هم زدم راحت اسمش و آیکونش هم عوض شد
حالا موقعی که میزنم اجرا شه هیچ اتفاقی نمیوفته
ورژن گوشیم هم بادا یک je5هستش
حالا این مشکلش چیه؟
آیا باید حتما فایلهای آماده شده به جای یه نرم افزار رو بگیرم؟
سوال بعدی اینکه آیا فایل nova که بر وبچ تو مدیا فایر زحمت کشیدن آپلود کردن هم app و img هستش یا فایلهای آماده منظورم اینه که آیا دارای پوشه res و info و bin هستش؟

فعلا بهترینو ساده ترین راه همین فایلهای اماده هستن دوست من
نه این یکی nova فایلهای نصب شده هستن دانلود کن

AkSamsunG
18-11-2010, 19:29
داش احمد این لینک the settlers hd ف*ی*ل*ت*ر*ه نمیشه یه کاریش بکنید؟؟ :ak:
کسی تونسته دانلودش کنه؟

داداش منم خودم عاشق این بازیم ولی هنوز نتونستم دانلود کنم

AkSamsunG
18-11-2010, 19:39
دوستان این برنامه رو با wavespoofer بعد اگه برنامه باز شد اسم اون برنامه ای رو که روش این برنامه رختین به من بگین

این برنامه my explorer هست خیلی برنامه جالبیه

MISAGH
18-11-2010, 19:51
چی شد احمد جان تست کردی

AkSamsunG
18-11-2010, 20:00
چی شد احمد جان تست کردی

بله یه برنامه فایل اکپلورر

MISAGH
18-11-2010, 20:07
احمد جان روی کدوم برنامه تست کردی

این برنامه چه کار میکنه

mehrsani
18-11-2010, 20:32
من nova رو هم با bobbie هم با vites تست کردم .گوشیمم ورژن 1 هستش. ایکون برنامه هم یه دایره ابی هستش. وقتی روش میزنم میره و میپره بیرون. فکر میکنید مشکل از کجاست دوستان؟ در ضمن داداش احمد تو برنامه spoofer هرچی پیغام میاد رو باید ok کرد؟ پیغام هایی که میاد رو تو عکس واست گذاشتم آیا واسه شما هم همینه یا من اشکال دارم؟

Soltan Shah Ali
18-11-2010, 20:54
اونایی که پرسیدن نوا رو چجوری و با چه فایلی تعویض شده
من خودم نوا را با بازی FunFunBall تعویض کردم. قبلاً این بازی رو داشتم. ولی من بازی Pipe رو هم با Wave Spoof جایگزین کردم کار کرد. فکر کنم با QuickMirror جایگزین کردم.

نرم افزار رو اجرا کنید. توی قسمت Original App مسیر بازی پولی که دانلود کردین رو بدین. دقت کنید که اون پوشه ی کد شده رو بدید. مثلاً واسه همین نرم افزار Picsel Office اون پوشه به این صورته ===> 611d8t4a8. البته باز هم دقت داشته باشن این پوشه رو که انتخاب میکنین توش حاوی پوشه های Bin و بقیه پوشه ها باشه!
توی قسمت Container App هم مسیر نرم افزار نصب شده روی گوشی خودتون رو بدید.
YourPhone\Other\BadaApplication\TargetFolder.
در واقع شما توی قسمت Container App باید از گوشی خودتون مسیر بدید. پوشه ی کد شده ی نرم افزار دلخواهتون رو انتخاب کنید. اگر اسمشو نمیدونید همون پوشه ی کد شده رو باز کنید پوشه ی Bin رو هم باز کنید اسم نرم افزار رو مینویسه.
وقتی انتخاب کردید هر دو مسیر رو کافیه روی دکمه ی Spoof کلیک کنید. بسته به سایز فایل که دانلود کردید فرایند تعویض طول میکشه.
موفق باشید.

mehrsani
18-11-2010, 21:11
علی اقا منم همین کار شمارو انجام دادم. میخواستم بپرسم ایا مال شما هم این پیغام ها میاد؟ من وقتی رو اسپوف کلیک میکنم چند بار اون پیغام اولی میاد بعدش که ok میکنم چند بار هم پیغا دومی میاد اخرش هم اون پیغام sucses میاد. ایا ماله شما هم همینه؟ مرسی

AkSamsunG
18-11-2010, 21:27
من nova رو هم با bobbie هم با vites تست کردم .گوشیمم ورژن 1 هستش. ایکون برنامه هم یه دایره ابی هستش. وقتی روش میزنم میره و میپره بیرون. فکر میکنید مشکل از کجاست دوستان؟ در ضمن داداش احمد تو برنامه spoofer هرچی پیغام میاد رو باید ok کرد؟ پیغام هایی که میاد رو تو عکس واست گذاشتم آیا واسه شما هم همینه یا من اشکال دارم؟

نه فقط باید پیغام عکس سوم بیاد یعنی پیغام موفقیت یکی از پیغام ها اسپانیایی بود متوجه نشدم اون یکی هم فایل مورد نظر رو پیدا نمیکرد

vtv004
18-11-2010, 21:31
سلام دوباره
من رفتم آفیسو نصبیدم حالا که تست میکنم فارسی رو ساپورت نمیکنه از شما هم همینطوره یا چون من از سایت روسی گرفتم اینطوریه؟

StaR
18-11-2010, 21:34
نوا فقط رو 1.0 کار میکنه 1.2 کار نمیکنه؟؟
دوستانی که تست کردن جواب بدن:45::7:

AkSamsunG
18-11-2010, 21:43
احمد جان روی کدوم برنامه تست کردی

این برنامه چه کار میکنه

هر برنامه ای میشه
یه مرورگره فایله که یه پوشه خصوصی داره که با انتقال فایل داخل اون دسترسی به فایل از خود گوشی ممکن نیست

AkSamsunG
18-11-2010, 21:46
نوا فقط رو 1.0 کار میکنه 1.2 کار نمیکنه؟؟
دوستانی که تست کردن جواب بدن:45::7:

نه کار نمیکنه فقط بادا 1

AkSamsunG
18-11-2010, 21:47
سلام دوباره
من رفتم آفیسو نصبیدم حالا که تست میکنم فارسی رو ساپورت نمیکنه از شما هم همینطوره یا چون من از سایت روسی گرفتم اینطوریه؟

گوشی شما زبان فارسی داره؟من الان تست میکنم میگم خدمتتون

ویرایش:پی دی اف فارسی نشون میده اما document خیر

alijoon251
18-11-2010, 22:11
اقا یه سوال.من تو بازی فوتبال وقتی میخوام برم تو لیگ بازی کنم یا کاپ بزنم گوشی واسه 1دقیقه قفل میشه اخرشم از بازی میپره بیرون مشکلش چیه؟ واسه شماهم اینجوریه؟

AkSamsunG
18-11-2010, 22:14
اقا یه سوال.من تو بازی فوتبال وقتی میخوام برم تو لیگ بازی کنم یا کاپ بزنم گوشی واسه 1دقیقه قفل میشه اخرشم از بازی میپره بیرون مشکلش چیه؟ واسه شماهم اینجوریه؟

من که چنین مشکلی ندارم اما میدونم به فریمور گوشی بستگی داره

Soltan Shah Ali
18-11-2010, 22:20
دوست عزیز mehrsani که گفتن 3 تا پیغام میده. واسه من فقط یک پیغام داد.
کاش Empire Defence هم بود :(

B*3*N*A
18-11-2010, 22:35
کسی میدونه این 7324ohrk94 ماله کدوم برنامس من modern combat رو دان کردم با spoof با سه تا برنامه جایگزین کردم ولی بعد این که میره تو بازی بعد ارم gameloft میپره تو منو من nova ,hawx رو جایگزین کردم الان کار میکنه ولی این نمیشه:be:

vtv004
18-11-2010, 22:42
گوشی شما زبان فارسی داره؟من الان تست میکنم میگم خدمتتون

ویرایش:پی دی اف فارسی نشون میده اما document خیر

گوشیم فارسی داره
پس تایید شد ویرایش آفیس فارسی رو ساپورت نمیکنه
فقط پی دی اف فارسی ساپورت میشه
راستی احمد جان نرم افزار wave sprofe من سه تا پیغام میده چه کنم باهاش عمل نمیکنه
یعنی میریزه ولی اجرا نمیشه نرم افزار یا بازی
بافایلهای آماده هم تست کردم

ghamgin13
18-11-2010, 22:46
کسی از دوستان بازی Zombie Infection HD رو تست کرده؟

persianboy_i
18-11-2010, 22:49
هر برنامه ای میشه
یه مرورگره فایله که یه پوشه خصوصی داره که با انتقال فایل داخل اون دسترسی به فایل از خود گوشی ممکن نیست

نه من بادا 1 دارم با دو تا برنامه امتحان كردم نشد.
دوستان خواهشا حتي اگه از spoof هم استفاده كردين بگين با چي جايگزين كردين

AkSamsunG
18-11-2010, 23:10
گوشیم فارسی داره
پس تایید شد ویرایش آفیس فارسی رو ساپورت نمیکنه
فقط پی دی اف فارسی ساپورت میشه
راستی احمد جان نرم افزار wave sprofe من سه تا پیغام میده چه کنم باهاش عمل نمیکنه
یعنی میریزه ولی اجرا نمیشه نرم افزار یا بازی
بافایلهای آماده هم تست کردم

راستش من به این مشکل بر نمیخوردم
اما من همیشه هردو پوشه رو در یه مسیر از کامپیوتر پیشه هم کپی میکنم بعدش که کار تمام شد کپی میکنم

AkSamsunG
18-11-2010, 23:16
کسی میدونه این 7324ohrk94 ماله کدوم برنامس من modern combat رو دان کردم با spoof با سه تا برنامه جایگزین کردم ولی بعد این که میره تو بازی بعد ارم gameloft میپره تو منو من nova ,hawx رو جایگزین کردم الان کار میکنه ولی این نمیشه:be:

شما وارد همون پوشه بشو بعد پوشه info فایل application.xtp (پسوندش درست یادم نیست) رو با یه برنامه nodpad باز کن اسمشو ببین

MISAGH
18-11-2010, 23:18
دوستان دوست دارید سوپرایز بشید

لطفا همگی بگن

AkSamsunG
18-11-2010, 23:24
دوستان دوست دارید سوپرایز بشید

لطفا همگی بگن

همه که الان نیستن اقا میثاق بگو

amin handsome
18-11-2010, 23:29
میثاق جوون بگو عیدی چی داری برامون رو کن کلک