PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ گوشی Samsung S7230E Wave 723

صفحه ها : [1] 2

AmirSAMSUNG
17-11-2010, 00:21
با توجه به ورود این گوشی به بازار ایران از این پرسش و پاسخ راجب این گوشی در این تاپیک انجام میگیره.

http://img.gsmarena.com/vv/pics/samsung/samsung-wave-723-01.jpg

hero victor
30-11-2010, 10:23
با سلام
ببخشيد بازيهاي باكيفيت وبرنامه ها را چطور بايد تهيه كنيم:bc:

paradise_is4u
04-12-2010, 14:58
دوست عزيز، فعلاً از طريق samsungapps.com ميتونيد براي گوشي خودتون نرم افزار تهيه كنيد. هم از طريق Samsung Apps در گوشيتون، هم از طريق Samsung Apps در Kies و هم از طريق سايت samsungapps.com (به شرطي كه Java Runtime‌ و Kies رو سيستمتون نصب باشه).
:123:

tiyam 01
07-12-2010, 14:29
بالاخره نفهمیدم واسه این سری میشه بازیهای با گرافیک بالا رو انداخت یا نه.

AkSamsunG
07-12-2010, 14:40

شما یه سری به samsungapps.com بزن گوشی رو انتخاب کن ببین چه چیزهایی برای گوشی موجود هست

اینجا رو ببین:
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000273281&listYN=Y
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000259106&listYN=Y
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000251044&listYN=Y
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000251905&listYN=Y
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000194987&listYN=Y
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000229772&listYN=Y
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000184674&listYN=Y

M O H A M M E D
07-12-2010, 14:43

این مدل ساپورت می کند اما کافی است مقایسه کنیم S8500 Wave که امروز شاه باداست و از قدرت سخت افزاری نرم افزار بالایی برخوردار است و تقریبا 2 برابر Samsung S7230E/S7233 Wave 723 قیمت دارد مسلما در یک حد نیستند و نباید این انتظارات بالا داشت اما در حد مبلغ پرداختی است.

tiyam 01
07-12-2010, 15:13
این مدل ساپورت می کند اما کافی است مقایسه کنیم S8500 Wave که امروز شاه باداست و از قدرت سخت افزاری نرم افزار بالایی برخوردار است و تقریبا 2 برابر Samsung S7230E/S7233 Wave 723 قیمت دارد مسلما در یک حد نیستند و نباید این انتظارات بالا داشت اما در حد مبلغ پرداختی است.

تو سایت سامسونگ اپس، بازیهای Wave 723 و ویو 525 یکی بودن. فکر کنم همه شون هم گرافیک پایین (درحد جاوا) دارن حجمشون پایین بود
نوکیا 5230 هم گوشی ارزون قیمتیه در مقابل نوکیا n8 اما تو p30 world معرفی بازیهای سمبیان یک (s60 v5) رو دیدم بازیهای با گرافیک خوبی داشت

pulp_152
07-12-2010, 15:26
نوکیا 5230 هم گوشی ارزون قیمتیه در مقابل نوکیا n8 اما تو p30 world معرفی بازیهای سمبیان یک (s60 v5) رو دیدم بازیهای با گرافیک خوبی داشت

دوست گلم ! مگر هر بازی که به ویرایش s60 بخوره روی همه گوشیها جواب میده ! خود ان 8 به زور اون بازیارو ساپورت میکنه ! .... چه توقعی از گوشی مثل 5230 دارید ! که نه تاچ مناسبی برا ی این کارداره نه پردازنده مناسبی ! ...

اما به ططور کلی و بدون مقایسه با ان 8 شاید بازیهای بهتری هم نسبت به 5250 داشته باشه فعلا ! ولی توجه دارید که اون گوشیها الان 2 تا 3 ساله در بازار موجود هستند و این گوشی ها هنوز 1 ماه نشده؟

rnameh
12-12-2010, 09:08
با سلام خدمت دوستان عزیز. آیا کسی میدونه GPS این گوشی روچطور میشه راه انداخت و نقشه ها رو توش لود کرد؟ به تاپیک مربوط به Trekbuddy v0.9.99 هم سر زدم (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=114498). اونجا برای اتصال به ماهواره، نرم افزار GPS Status خود سامسونگ پیشنهاد شده که متاسفانه این نرم افزار در Sumsungapp برای گوشی Wave723 موجود نیست و فقط Wave 8500 رو ساپورت میکنه. کسی راهی سراغ داره؟ ممنون میشم اگه راهنمائی کنید.

AkSamsunG
12-12-2010, 11:07
با سلام خدمت دوستان عزیز. آیا کسی میدونه GPS این گوشی روچطور میشه راه انداخت و نقشه ها رو توش لود کرد؟ به تاپیک مربوط به Trekbuddy v0.9.99 هم سر زدم (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=114498). اونجا برای اتصال به ماهواره، نرم افزار GPS Status خود سامسونگ پیشنهاد شده که متاسفانه این نرم افزار در Sumsungapp برای گوشی Wave723 موجود نیست و فقط Wave 8500 رو ساپورت میکنه. کسی راهی سراغ داره؟ ممنون میشم اگه راهنمائی کنید.

سلام
شما بروی توی قسمته:setting>connectivity>loacation
جی پی سا رو روشن کن بعد از همون منو برو توی my position بعدش توی محیط باز صبر کن تا به ماهواره کانکت بشه بعد از برنامه تراک بادی استفاده کن

reza_ahwaz_26
27-12-2010, 21:52
سلام
کسی میتونه منو راهنمایی کنه
چطور میتونم نرم افزارهای که رو گوشی wave 723 نصب کردم رو حذف کنم. البته نرم افزار های بادا رو میگم

AkSamsunG
28-12-2010, 07:50
سلام
کسی میتونه منو راهنمایی کنه
چطور میتونم نرم افزارهای که رو گوشی wave 723 نصب کردم رو حذف کنم. البته نرم افزار های بادا رو میگم

توی منو که میری دکمه edit رو بزن و بعد علامت قرمز بالای برنامها رو که لمس کنی میتونی پاکشون کنی

reza_ahwaz_26
28-12-2010, 08:14
سلام
دکمه ادیت توی منو. کدومه؟ که بتونم نرم افزار رو پاک کنم؟

AkSamsunG
28-12-2010, 13:40
سلام
دکمه ادیت توی منو. کدومه؟ که بتونم نرم افزار رو پاک کنم؟

وقتس وارد منو میشی بالای صفحه سمت چپ نوشته edit دیگه یعنی مثل ویو s8500 نیست؟

nadernaderi
29-12-2010, 01:17
سلام دوستان
کیز واسه من این ارور رو میده this mobile phone is not supported by samsung apps.
البته جدیدا اینجوری شده
گوشیم s7230e
ممنون میشم راهنمایی کنید

sasanrp
29-12-2010, 01:31
سلام دوستان
کیز واسه من این ارور رو میده this mobile phone is not supported by samsung apps.
البته جدیدا اینجوری شده
گوشیم s7230e
ممنون میشم راهنمایی کنید

حتما سی دی درون جعبه رو نصب کردی
بهتره آخرین ورژن رو از لینک زیر بگیری و نصب کنی قبل نصب هم پوشه ایجاد شده در my document رو پاک کن

http://img.samsungapps.com/support/kies_win.exe

بعد از نصب از بالا سمت چپ برنامه یه driver recovery انجام بده :bx:

ziguratt
02-01-2011, 21:42
1.سلام
2.گوشی wave 533 بنده که تقریبا مثل 723 میمونه از نظر صدا عالیه
3.کیفیت نمایش با توجه به 190000 قیمت عالیه
4.بر خلاف تجربه بنده که گوشی های ارزون سامسونگ به اندازه مگا پیکسل درج شده روی دوربین از خودشون لیاقت نشون نمیدن،،این سری ارزون ویو ،عجیب با لیاقت هستن
5.برای حذف برنامه ها توی منو ،بالای صفحه دست چپ edit رو میزنید و برنامه هایی که اورجینال گوشی نباشن یه علامت ورود ممنوع میاد روشون ،اونو زده و برنامه رو حذف میکنید

nadernaderi
04-01-2011, 02:44
سلام
من برنامه رو دانلود کردم نصب کردم ولی بازم همون ارور رو میده و گوشی وصل میشه ولی تو قسمت samsung apps
نمیره
ارورش اینه که عکسشو میزارم
خیلی عجیبه چون وصل میشد قبلآ یهو اینجوری شد

sasanrp
09-01-2011, 15:11
سلام
من برنامه رو دانلود کردم نصب کردم ولی بازم همون ارور رو میده و گوشی وصل میشه ولی تو قسمت samsung apps
نمیره

چه گوشی وصل کردی ؟
کیز فعلا گوشی های اندروید رو ساپورت نمیکنه
ورژن جدید رو بگیرید دیگه هیچ وقت واسه samsungapp رفتن گیر نمیده :ay:

reza_ahwaz_26
10-01-2011, 12:13
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام
گوشی ویو 723
تو نصب برنامه های جاوا یک مشکل دارم
اینه که با نصب برنامه های جاوا پائین صفحه کلید های جهت نما و ok وچند کلید دیگه ظاهر میشه
چطور میشه این رو حذف کرد
در ضمن با opera که وارد اینترنت میشم گاهی اوقات گوشی ریست میشه برا کسی دیگه پیش امده؟
کسی میتونه پاسخ من رو بده؟

بابا یکی جواب بده

discoverer
10-01-2011, 12:20
سلام
نمیره

سلام
عزیز من هم همین مشکل رو داشتم. باید ببینی firmware گوشیت مال کدوم کشوره و وقتی kies رو نصب میکنی اون کشور رو انتخاب کنی. 100% مشکلت حل میشه. متاسفانه فایل مربوط به firmware کشورها همرام نیست. هر چه زودتر up میکنم.:bk:

AkSamsunG
10-01-2011, 12:21
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام
گوشی ویو 723
تو نصب برنامه های جاوا یک مشکل دارم
اینه که با نصب برنامه های جاوا پائین صفحه کلید های جهت نما و ok وچند کلید دیگه ظاهر میشه
چطور میشه این رو حذف کرد
در ضمن با opera که وارد اینترنت میشم گاهی اوقات گوشی ریست میشه برا کسی دیگه پیش امده؟
کسی میتونه پاسخ من رو بده؟

بابا یکی جواب بده

وقتی شما وارد game and more میشی منوی پایین رو باز کن یه virtual keypad داره اگه بزنی میتونی واسه هر برنامه ای خواستی برش داری اپرا رو از اینجا بگیر نصب کن:

با خود گوشی برو توی: wap.getjar.com

reza_ahwaz_26
17-01-2011, 11:45
با سلام خدمت دوستان
توی مشخصات ویو 723 نوشته که wmv پخش میکنه ولی فایلهای wmv رو نمیشناسه
آیا پلیر جاوا یا بادا برای پخش فرمتهای دیگه برای ویو 723 وجود داره؟؟؟

reza_ahwaz_26
17-01-2011, 11:48
با سلام خدمت دوستان
چطور میتونیم ویجت جدید برای ویو 723 نصب کنیم ؟
امکانش هست که نرم افزار رو مثل هوا شناسی رو گذاشت تو ویجت؟

AkSamsunG
17-01-2011, 11:52
با سلام خدمت دوستان
توی مشخصات ویو 723 نوشته که wmv پخش میکنه ولی فایلهای wmv رو نمیشناسه
آیا پلیر جاوا یا بادا برای پخش فرمتهای دیگه برای ویو 723 وجود داره؟؟؟

حتما رزولوشن اون ویدیو زیاد بوده که اجرا نمیشه شما میتونی napiplayer رو از سامسونگ اپس دانلود کنید

با سلام خدمت دوستان
چطور میتونیم ویجت جدید برای ویو 723 نصب کنیم ؟
امکانش هست که نرم افزار رو مثل هوا شناسی رو گذاشت تو ویجت؟

فایل ویجت رو به گوشی منتقل کنید روش کلیک کنید صبر کنید تا نصب بشه
یا مستقیم از سامسونگ اپس دانلود کنید
ویجت هواشناسی موجود هست فکر کنم

reza_ahwaz_26
18-01-2011, 14:48
حتما رزولوشن اون ویدیو زیاد بوده که اجرا نمیشه شما میتونی napiplayer رو از سامسونگ اپس دانلود کنید

فایل ویجت رو به گوشی منتقل کنید روش کلیک کنید صبر کنید تا نصب بشه
یا مستقیم از سامسونگ اپس دانلود کنید
ویجت هواشناسی موجود هست فکر کنم

سلام دوست عزیز
napiplayer توی نرم افزارهای 723 نیست نمیشه نصبش کرد!
بعد توی سامسونگ اپس ویجت نداره شما از کجا دانلود میکنی؟

sasanrp
18-01-2011, 15:16
سلام دوست عزیز
napiplayer توی نرم افزارهای 723 نیست نمیشه نصبش کرد!
بعد توی سامسونگ اپس ویجت نداره شما از کجا دانلود میکنی؟

یه چندتایی هست ولی پولی هستن - بیشتر خواستی باید تو فروم های خارجی به بخش مخصوص گوشیت مراجعه کنی

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsList.as?radioValue=all&sortby=03&language=&mkt_keyword=widget&categoryID=all&category=&perPage=12&staticMarketingImageURL=http%3A%2F%2Fimg.samsungap ps.com%2Fmarketing

reza_ahwaz_26
21-01-2011, 10:43
سلام
napiplayer رو میشه روی ویو 723 نصب کرد؟ اگه میشه چطوری

.::ALI.0MRANI::.
21-01-2011, 12:05
دوستان میشه یکی لطف کنه و لیست برنامه های بادایی که روی این گوشی نصب کردین رو واسم بزاره(با توضیح مختصر از برنامه)؟!!

یک سوال دیگه اینکه اگه الان میخواستین گوشی بگیرین باز هم اینو انتخاب میکردین؟!!

من بین این و x10 mini pro دو دل هستم واسه خرید!!!

ممنون میشم....

خرید این گوشی واسه کسه دیگه هست.

m.noroozi1374
21-01-2011, 23:40
سلام
میخواستم بدونم بادا 2 برای این گوشی هم میاد یا نه؟

23-01-2011, 09:08
سلام دوستان

راهی نیست توی برنامه ها(مثل opera ‎-‎ shmessenger) با چرخش گوشی صفحه از حالت عمودی به افقی در بیاد؟!

پست ارسال شده توسط موبايل

paradise_is4u
23-01-2011, 10:26
سلام
napiplayer رو میشه روی ویو 723 نصب کرد؟ اگه میشه چطوری

خير دوست عزيز، wave723 از divx پشتيباني نميكنه، بنابراين برنامه NapiPlayer براي اون بي فايده هست. چون اين برنامه براي ويدئو، از خودش codec نداره و از codecهاي گوشي استفاده ميكنه.

دوستان میشه یکی لطف کنه و لیست برنامه های بادایی که روی این گوشی نصب کردین رو واسم بزاره(با توضیح مختصر از برنامه)؟!!

در سايت samsungapps.com اگر گوشي خودتون رو wave723 انتخاب كنيد، كليه برنامه هاي مخصوص اون، نمايش داده خواهد شد. و اگر بر روي هر برنامه كليك كنيد، توضيحات، اطلاعات و اسكرين شات هايي از اون برنامه در اختيارتون قرار ميگيره.

سلام
میخواستم بدونم بادا 2 برای این گوشی هم میاد یا نه؟

هنوز سامسونگ دقيق مشخص نكرده كه بادا2 براي چه گوشيهايي منتشر خواهد شد. حتي منتشر شدنش براي S8500 Wave هم هنوز در ابهام قرار داره.

سلام دوستان
راهی نیست توی برنامه ها(مثل opera ‎-‎ shmessenger) با چرخش گوشی صفحه از حالت عمودی به افقی در بیاد؟!

هر برنامه اي كه خودش قابليت استفاده از accelerometer رو داشته باشه ميتونه صفحه رو به گردش در بياره (بسته به سازنده برنامه). opera mini جزء برنامه هايي هست كه از accelerometer گوشي استفاده نميكنه و بايد به حالت دستي براش تعيين بكنيد كه عمودي اجرا شود يا افقي!

23-01-2011, 17:23
دوستان وقتی وارد سامسونگ اپس میشم ارور میده: Network unavalable‏ . چرا؟!!

در صورتی که با اپرا تو اینترنت راحت کار میکنم...

سوال دیگه اینکه میگن گوشی خودش بلک لیست واسه تماس ها و اس ام اس ها داره کجاشه؟!

یه قابلیت دیگه هم که میگفتن رو خود گوشی هست fake call ‎‏ بود که اونم هرچی گشتم پیدا نکردم!!

nadernaderi
24-01-2011, 18:24

یه قابلیت دیگه هم که میگفتن رو خود گوشی هست fake call ‎‏ بود که اونم هرچی گشتم پیدا نکردم!!

سلام
برای fake call این مسیر رو دنیال کن
settings/applications/call/fake call
اونجا میتونی تنظیمات رو انجام بدی
برای فعال شدنش هم کافیه از کنار گوشیت دکمه کم کردن صدا رو چند ثانیه نگه داری
بزای بلک لیس میری توی قسمت logs اونجا روی شماره ای که میخای بزاری تو بلک لیست دستت رو چند ثانیه کافیه نگه داری یه منو میاد که قسمت block contact هم میتونی تماسها و هم اس ام اس های اون شماره رو بزاری تو بلک لیستت :dh:

sasanrp
24-01-2011, 18:29

علی جان تبریک میگم :ay:
بعضی مواقع به دلیل شلوغی سرور , مارکت از دسترس خارج میشه
جواب بقیه سوالات رو هم دوستمون دادن

24-01-2011, 22:44
مرسی ساسان جان

بابت پاسختون ممنون دوستان

یه سوال اینکه چرا وقتی وارد قسمت مسیج میشم میگه: memory low,‎ delete some files to recive new messages ‎‏ ؟!!

در صورتی که هم حافظه گوشی کلی جا داره هم مموری کارت، 14 مسیج بیشتر هم تو اینباکس نیست!!!

nadernaderi
25-01-2011, 02:04
برای من 1 بار این ارور رو داد ولی وقتی حافظه داخلی گوشی رو یه کم خالی کردم درست شد الانم حدود 700 تا اس ام اس دارم و مشکلی نداره

25-01-2011, 23:50
سلام دوستان

یه فیلمی که با گوشی ان 82 گرفته بودم رو فرستادم به این گوشی ولی اجراش نمیکنه و میزنه unsupport resolation‏ ‏!!!

یعنی واقعا این گوشی تواناییه پخش یه فیلم mp4‎‏ با رزولوشن 640 در 480 نداره؟! اگه نتونه پخش کنه که باید گوشی رو انداخت دور....

یه مشکل دیگه اینکه وقتی یه برنامه مثل shmessenger ‎‏ که به اینترنت وصل هست رو minimize‏ میکنم اینترنت قطع و دیسکانکت میشه!!! راهی نیست که قطع نشه؟!

sarimobile
30-01-2011, 18:28
سلام دوستان

یه فیلمی که با گوشی ان 82 گرفته بودم رو فرستادم به این گوشی ولی اجراش نمیکنه و میزنه unsupport resolation‏ ‏!!!

یعنی واقعا این گوشی تواناییه پخش یه فیلم mp4‎‏ با رزولوشن 640 در 480 نداره؟! اگه نتونه پخش کنه که باید گوشی رو انداخت دور....

یه مشکل دیگه اینکه وقتی یه برنامه مثل shmessenger ‎‏ که به اینترنت وصل هست رو minimize‏ میکنم اینترنت قطع و دیسکانکت میشه!!! راهی نیست که قطع نشه؟!

سلام علی جان ... ببخشید اگر اونجا جواب ندادم . حالا اینجا میدم ..

1- ببین دوست من گوشی میتونه این فرمت با سایزی که گفتی رو اجرا کنه .. اما چون n82 دوربینش خوبه بیت ریتش بالاست ( bit rate ) . این از عهده بیت ریت بر نمیاد همین ..
شما اگر فایل رو با برنامه خوبی مثل jet audio یا هر کانورتوری که سرش به تنش بیرزه کانورت کنی پخش میشه ...

2-اون برنامه هم شبیه برنامه opera mini هست .. داری دانلود میکنی توشا !! اگر بیای تو منو دانلودت میسوزه !!! این مشکل برنامه نویسش هست دوست من ..
مشکل از گوشی نیست .. بهترین مرورگر که به سایز همین گوشیتم هست UCWEB هست ..

خیلی قوی و خوبه ...

امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم.

30-01-2011, 20:23
سلام علی جان ... ببخشید اگر اونجا جواب ندادم . حالا اینجا میدم ..

1- ببین دوست من گوشی میتونه این فرمت با سایزی که گفتی رو اجرا کنه .. اما چون n82 دوربینش خوبه بیت ریتش بالاست ( bit rate ) . این از عهده بیت ریت بر نمیاد همین ..
شما اگر فایل رو با برنامه خوبی مثل jet audio یا هر کانورتوری که سرش به تنش بیرزه کانورت کنی پخش میشه ...

2-اون برنامه هم شبیه برنامه opera mini هست .. داری دانلود میکنی توشا !! اگر بیای تو منو دانلودت میسوزه !!! این مشکل برنامه نویسش هست دوست من ..
مشکل از گوشی نیست .. بهترین مرورگر که به سایز همین گوشیتم هست UCWEB هست ..

خیلی قوی و خوبه ...

امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم.

ممنون از جواب کاملت رفیق

ولی من با مرورگر اپرا مشکلی ندارم، مشکلم با برنامه چت shmessenger‏ هست، آخه تو گوشیای دیگه مثل نوکیا یا سونی اریکسون که قابلیت مینیمایز قطع نمیشه، گفتم شاید تو تنظیمات گوشی بشه کاری کرد....

sarimobile
30-01-2011, 22:07
ممنون از جواب کاملت رفیق

ولی من با مرورگر اپرا مشکلی ندارم، مشکلم با برنامه چت shmessenger‏ هست، آخه تو گوشیای دیگه مثل نوکیا یا سونی اریکسون که قابلیت مینیمایز قطع نمیشه، گفتم شاید تو تنظیمات گوشی بشه کاری کرد....

خواهش میکنم

نه من نگفتم مشکل شما با اپراست .. مثال زدم ..

ببین در اپرا وقتی داره دانلود میکنی برنامه رو مینیمایز کنی قطع میشه دانلود ! اما در برنامه ucweb قطع نمیشه !! این مشکل برنامه هاست ...

چطور بگم ... برنامه چت شما باید خودش ویژگی پایدار نگه داشتن کانکشن رو داشته باشه .. میدونی چی میگم ؟؟ گوشی های سونی اریکسون یا نوکیا خود گوشی به صورت اتومات این قابلیت پایدار نگه داشتن کانکشن رو دارن اما گوشی بادا نداره .. باید برنامه این قابلیت رو داشته باشه

paradise_is4u
03-02-2011, 09:58
براي قطع نشدن ارتباط اينترنت برنامه هاي جاوا در هنگام minimize شدن، مطلب آموزشي در تاپيك زير رو امتحان كنيد:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=130130

موفق باشيد.

04-02-2011, 23:06
براي قطع نشدن ارتباط اينترنت برنامه هاي جاوا در هنگام minimize شدن، مطلب آموزشي در تاپيك زير رو امتحان كنيد:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=130130

موفق باشيد.
دوست عزیز ممنون ولی اصلا این دو قسمت
MVM-Pause-Background: false MVM-BGM-Support: true
تو اون فایله نیست که بخوام تغیرش بدم!

sarimobile
04-02-2011, 23:15
دوست عزیز ممنون ولی اصلا این دو قسمت
MVM-Pause-Background: false MVM-BGM-Support: true
تو اون فایله نیست که بخوام تغیرش بدم!

سلام علی جان .

داداش اگر نبود خودت ما بین متن ها وارد کن .. یعنی وسط نوشته ها یه اینتر بزن خودن این ها رو کپی و پیست کن ..

اگر دیدی موقع نصب invate file داد باید این کد ها رو پاک کنی که بعید میدونم بده ..

04-02-2011, 23:27
مرسی محمد عزیز....

فقط جریانه این برنامه ی stune‏ چیه؟! از کجا بگیرمش؟! حجمش چقده؟! و اینکه موقع اتصال یو اس بی کدوم حالت اتصال رو باید انتخاب کنم؟!

ممنون از کمکت

sarimobile
04-02-2011, 23:34
خواهش میکنم :dk:

بیا داداش اینم لینک stune :: برو اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113371)

راستش stune نرم افزاریه که فایل های سیستمی رو میتونی ویرایش کنی... میتونی به سیستم گوشیت دسترسی پیدا کنی.. حجمشم زیاد نیست ( فکر کنم kb700 باشه )

موقع اتصال هم باید روی kies باشه علی جان //

em_boys
06-02-2011, 15:05
دوستان من تصمیم خودمو گرفتم میخوام ویو 723 بخرم ..... حالا میمونه یه چند تا سوال کوچیک.....:
1- قیمتش با گارانتی مایکروتل و بدن گارانی ؟
2- با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟؟ بیشتر بخاطر فایرم ور هاش میگم.....میخوام فارسی و ساپرت کنه....اینا که تو بازار هست بدن گارانتی میشه به ورژن فارسی آپدیت کرد؟؟
3-آخرین آپدیتی که براش اومده چیه؟؟؟
4- الان بادا 1.1 روش نصبه یا 1.2 ؟؟؟

06-02-2011, 15:43
دوستان من تصمیم خودمو گرفتم میخوام ویو 723 بخرم ..... حالا میمونه یه چند تا سوال کوچیک.....:
1- قیمتش با گارانتی مایکروتل و بدن گارانی ؟
2- با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟؟ بیشتر بخاطر فایرم ور هاش میگم.....میخوام فارسی و ساپرت کنه....اینا که تو بازار هست بدن گارانتی میشه به ورژن فارسی آپدیت کرد؟؟
3-آخرین آپدیتی که براش اومده چیه؟؟؟
4- الان بادا 1.1 روش نصبه یا 1.2 ؟؟؟

سلام

1- قیمت در شیراز با گارانتی رو میدونم که 330 هستش.

2- والا من بدون گارانتی گرفتم و منوی فارسی رو داشت.

3- شرمنده این یکی رو نمیدونم ولی تو گوشی آپدیت که میزنم میزنه آپدیتی موجود نیست.

4- رو گوشیه من که هفته ی پیش گرفتم 1.1 نصبه.

Maziar_69
08-02-2011, 01:17
با گارانتی مایکروتل تو تهران 273 تومن هست.
ولی بچه ها چرا استقبال از این گوشی کمه؟
انصافا زیباست.

reza_ahwaz_26
09-02-2011, 17:36
سلام
من این کد *2767*3855# رو زدم گوشی مستر ریست شد الان دیگه سامسونگ اپس کار نمیکنه یعنی باش نمیتونم نرم افزار بگیرم
گوشی صشرث 723 الان چه کار باید بکنم؟؟؟
کد رو از راست به چپ بخونید
کسی نیست جواب بده

AkSamsunG
09-02-2011, 19:51
سلام
من این کد *2767*3855# رو زدم گوشی مستر ریست شد الان دیگه سامسونگ اپس کار نمیکنه یعنی باش نمیتونم نرم افزار بگیرم
گوشی صشرث 723 الان چه کار باید بکنم؟؟؟
کد رو از راست به چپ بخونید
کسی نیست جواب بده

وقتی سامسونگ اپس خراب شده یه مستر ریست دیگه بکن شاید درست بشه نشد باید ببری فلش یه فریمور دوباره نصب کنن که اینم باهاش نصب بشه

zimka_1127
19-02-2011, 12:01
چرا کمتر در مورد این گوشی صحبت به میون میاد؟در صورتی که 525 تاپیکش ترکوندن.
واسه اینترنت و چت و سایت های فارسی گشتن چطوره/
چیز پی ان میشه استفاده کرد؟
3- مثلا اگه لب تابم وایرلس استفاده کنم میتونم روی گوشی بفرستم؟(این چه سوالیه خب خود گوشی وایرلس داره)اما ممکنه جایی باشیم که وایرلس با چیز پی ان استفاده بشه مثل دانشگاهمون که فکر نکنم این گوشی داشته باشه .

AkSamsunG
19-02-2011, 12:06
چرا کمتر در مورد این گوشی صحبت به میون میاد؟در صورتی که 525 تاپیکش ترکوندن.
واسه اینترنت و چت و سایت های فارسی گشتن چطوره/
چیز پی ان میشه استفاده کرد؟
3- مثلا اگه لب تابم وایرلس استفاده کنم میتونم روی گوشی بفرستم؟(این چه سوالیه خب خود گوشی وایرلس داره)اما ممکنه جایی باشیم که وایرلس با چیز پی ان استفاده بشه مثل دانشگاهمون که فکر نکنم این گوشی داشته باشه .

چون اکثر دوستان بخاطر قیمت و امکاناتش اون گوشی رو خریدن و میخرن
نه نمیشه استفاده کرد
بله ازوایرلس میشه استفاده کرده حالا چه اون روش اشتراک گزاری شده باشه چه نشده باشه
من که از وایرلس دانشگاه استفاده میکردم

zimka_1127
19-02-2011, 14:37
در این گوشی هم وقتی استندبای یا مینیمایز باشه جی پی ار اس و سایر برنامه ها قطع میشه؟525 که اینجوری هستش.
در سامسونگ wave 1 یا 2 میشه از چی پ ان استفاده کرد؟توی این گوشی چطور؟

arman22
24-02-2011, 17:43
سلام به ميدران بخش ... كمك فوري ... آقا گوشي من خاموش ميشه و وقتي بالا مياد دوباره خاموش ميشه
كمك كنيد خواهشن

بايت فرمت شه؟؟؟ چطوري؟؟ ويو 723

MehdiSAMSUNG
24-02-2011, 17:51
سلام به ميدران بخش ... كمك فوري ... آقا گوشي من خاموش ميشه و وقتي بالا مياد دوباره خاموش ميشه
كمك كنيد خواهشن

بايت فرمت شه؟؟؟ چطوري؟؟ ويو 723

داداشه من شما مموریتون رو در بیارید 2 باره امتحان کنید ببینید بار هم خاموش میشه؟

اگه باز هم خاموش شد به احتمال زیاد مشکل از فریموره و با یه فلش درست میشه

MehdiSAMSUNG
24-02-2011, 17:54
در این گوشی هم وقتی استندبای یا مینیمایز باشه جی پی ار اس و سایر برنامه ها قطع میشه؟525 که اینجوری هستش.
در سامسونگ wave 1 یا 2 میشه از چی پ ان استفاده کرد؟توی این گوشی چطور؟

سلام دوست عزیز

در ویو 1 و ویو 2 استفاده از GPRS در اون حالات وجود داره و گوشی کار خودشو انجام میده(البته بجز استفاده از opera)

توی گوشی شما هم به احتمال زیاد با مرور گر خود گوشی این امکان وجود داره

موفق باشید

arman22
24-02-2011, 22:37
آقا قربونتون مموري . سيم كارت هم بر ميدارم مياد بالا ولي وقتي مي خواد صحفه اصلي رو بياره خاموش ميشه دوباره داستان از اول ................ خواهش ميكنم كمك كنيد اساسي و اصولي

ideal_angel
24-02-2011, 22:40
سلام دوستان

من با مشورت شما موبايلستانيا رفتم و 723 گرفتم الان يك روزشه

gprs گوشيمو فعال كردم يعني ميتونم برم تو گوگل ولي من كارم بيشتر با مسنجره و هر كاري ميكنم برنامه ياهو مسنجري كه تو خود گوشي هستش كانكت نميشه

بچه هايي كه اين گوشي رو داريد ميتونيد منو راهنمايي كنيد

بابا شما كه گفتيد برم اين گوشي رو بخرم خدمات پس از فروش هم بديت ديگه :ca:

AkSamsunG
24-02-2011, 22:42
آقا قربونتون مموري . سيم كارت هم بر ميدارم مياد بالا ولي وقتي مي خواد صحفه اصلي رو بياره خاموش ميشه دوباره داستان از اول ................ خواهش ميكنم كمك كنيد اساسي و اصولي

داداش شما باید گوشی رو فلش کنی اگه خودت میخوای انجام بدی به بخش فلش و فریمور مراجعه کن
اگه نه ببر نمایندگی مشکلی نداره نگران نباش

AkSamsunG
24-02-2011, 22:44
سلام دوستان

من با مشورت شما موبايلستانيا رفتم و 723 گرفتم الان يك روزشه

gprs گوشيمو فعال كردم يعني ميتونم برم تو گوگل ولي من كارم بيشتر با مسنجره و هر كاري ميكنم برنامه ياهو مسنجري كه تو خود گوشي هستش كانكت نميشه

بچه هايي كه اين گوشي رو داريد ميتونيد منو راهنمايي كنيد

بابا شما كه گفتيد برم اين گوشي رو بخرم خدمات پس از فروش هم بديت ديگه :ca:

بسلامتی مبارک باشه
شما از palringo استفاده میکنی؟
برو توی سایت wap.getjar.com با خود گوشی و برنامه nimbuzz رو دانلود کن یه مولتی مسنجر هست

ideal_angel
24-02-2011, 22:47
gprs هم طبق اين فعال كردم :http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=132605
مشكل از gprs كه نيست؟هست؟

ideal_angel
24-02-2011, 22:50
بسلامتی مبارک باشه
شما از palringo استفاده میکنی؟
برو توی سایت wap.getjar.com با خود گوشی و برنامه nimbuzz رو دانلود کن یه مولتی مسنجر هست

نه تو قسمت IM هم palringo هستش هم yahoo من از ياهو استفاده ميكنم نميشه
اين برنامه رو خود گوشي بوده من هيچي نصب نكردم عجيبه كه برنامه فابريك خود گوشي كار نكنه

سايت نيم بوز هم فيلتره

AkSamsunG
24-02-2011, 23:04
نه تو قسمت im هم palringo هستش هم yahoo من از ياهو استفاده ميكنم نميشه
اين برنامه رو خود گوشي بوده من هيچي نصب نكردم عجيبه كه برنامه فابريك خود گوشي كار نكنه

سايت نيم بوز هم فيلتره

نه داداش سایت نیمباز ..... نیست خب مشکلی نیست شما برنامه نیم باز رو از قسمت نرم افزارها - نرم افزارهای کاربردی ، دانلودش کن

arman22
24-02-2011, 23:27
دوستان نازنين واسه فلش گوشي ويو723 اين آموزش كه در آدرس زير مي زارم خودشه؟؟؟
اگه اينطوره چرا هر كاري ميكنم گوشيم در حالت دانلود مود نميره؟؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122563

AkSamsunG
25-02-2011, 10:18
دوستان نازنين واسه فلش گوشي ويو723 اين آموزش كه در آدرس زير مي زارم خودشه؟؟؟
اگه اينطوره چرا هر كاري ميكنم گوشيم در حالت دانلود مود نميره؟؟

بله خودشه
شما باید اون دکمه ها رو چند ثانیه نگه دارید گوشی هم باید خاموش باشه

arman22
25-02-2011, 21:54
آقا من موفق به فلش كردن گوشيم شدم ....... منتها يك سري فايلها رو نداره و با سامسونگ آپس آبديت نميشه در صورتي كه قبلا ميشد .... در ضمن گوشيم غير گارانتي از دبي آوردم

AkSamsunG
25-02-2011, 22:01
آقا من موفق به فلش كردن گوشيم شدم ....... منتها يك سري فايلها رو نداره و با سامسونگ آپس آبديت نميشه در صورتي كه قبلا ميشد .... در ضمن گوشيم غير گارانتي از دبي آوردم

چه فایلهایی رو نداره؟

arman22
28-02-2011, 11:05
مدير نازنين سلام ..
آقا من رفتم تويه سايت http://samfirmware.com/ عضو شدم بعد از هزار يك مدل بدبختي بخاطر اينكه فايلهاي فريمور ويو723 با راپيد شير باز ميشه با فيلتر شكن دانلود كردم ... دوتا فايل فريمور عربي هم داره كه فارسي هم روش هست منتها من بزرگترين اشتباهم اين بود كه ديدم اين دو فايل نافصه و فايل بوت روش نيست پس يكي از فايلهاي فريمور هندي رو لود كردم واز بوت اون استفاده كردم و بقيه فايلها رو از فريمور عربي نصب كردم .. مشكل از اينجا شروع شده كه من تويه سامسونگ آپس نميتونم برنامه اي دانلود كنم و بريزم روي گوشيم چون وقتي لود ميكني وقتي مي خوايي بريزي روي گوشيت واسه چند لخظه گوشيت ريجستر ميشه به سايت سامسونگ آپس و يك كد اختصاري واسش تعريف ميكنه و بعدش نصبش ميكنه تويه گوشي
من اشتباهم اين بود كه نبايد بوت مي ريختم روش چون تويه همون سايت http://samfirmware.com نوشته اگه فريموري نقص داره همون برنامه ها رو نصب كنين و چيز ديگه اي از بفيه فريمورهاي موجود نصب نكنين
آيا برنامه اي هست كه بشه گوشي رو فرمت كلي كرد؟؟؟
ممنون ميشم راهنمايي لازم وكاملو انجام بدين ..
اي كاش يكي از دوستان فريمورها رو لود ميكرد و اينجا مي زاشت تا بشه برداشت
آخرين تيرم اينه كه 15 تومن بدم برم نمايندگي ماكروتل تويه شيراز ... نامرد ها زنگ زدم تهران اطلاعات هم نميدن و كمكت نميكنن

راستي فايل بوت مربوط به كشور ايران موجود هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jetdroid
28-02-2011, 16:19
مدير نازنين سلام ..
آقا من رفتم تويه سايت http://samfirmware.com/ عضو شدم بعد از هزار يك مدل بدبختي بخاطر اينكه فايلهاي فريمور ويو723 با راپيد شير باز ميشه با فيلتر شكن دانلود كردم ... دوتا فايل فريمور عربي هم داره كه فارسي هم روش هست منتها من بزرگترين اشتباهم اين بود كه ديدم اين دو فايل نافصه و فايل بوت روش نيست پس يكي از فايلهاي فريمور هندي رو لود كردم واز بوت اون استفاده كردم و بقيه فايلها رو از فريمور عربي نصب كردم .. مشكل از اينجا شروع شده كه من تويه سامسونگ آپس نميتونم برنامه اي دانلود كنم و بريزم روي گوشيم چون وقتي لود ميكني وقتي مي خوايي بريزي روي گوشيت واسه چند لخظه گوشيت ريجستر ميشه به سايت سامسونگ آپس و يك كد اختصاري واسش تعريف ميكنه و بعدش نصبش ميكنه تويه گوشي
من اشتباهم اين بود كه نبايد بوت مي ريختم روش چون تويه همون سايت http://samfirmware.com نوشته اگه فريموري نقص داره همون برنامه ها رو نصب كنين و چيز ديگه اي از بفيه فريمورهاي موجود نصب نكنين
آيا برنامه اي هست كه بشه گوشي رو فرمت كلي كرد؟؟؟
ممنون ميشم راهنمايي لازم وكاملو انجام بدين ..
اي كاش يكي از دوستان فريمورها رو لود ميكرد و اينجا مي زاشت تا بشه برداشت
آخرين تيرم اينه كه 15 تومن بدم برم نمايندگي ماكروتل تويه شيراز ... نامرد ها زنگ زدم تهران اطلاعات هم نميدن و كمكت نميكنن

راستي فايل بوت مربوط به كشور ايران موجود هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز.
شما نباید یه همچین کاری رو میکردی چون ریسکش خیلی بالاست ولی حالا مشکلی نداره یه بار دیگه گوشی رو با فریمور کامل فلش کنید درست میشه.
آخه چون همین 2تا فریمور فارسی بیشتر روی اون سایت نیست باید فایل بوت داشته باشن ولی خوب شاید هم فریمور کامل نیستن!!!!!
حالا یه فریمور اروپایی دانلود کن ببین اونا هم فایل بوت ندارن؟!

arman22
28-02-2011, 16:22
بعضي هاشون فرميور بوت دارن و بعضي ها نه ندارن
اون فريمور فارسي ساز هم بوت ندارن هر دوتاشون ........ تكليف چيه دوستان؟؟

arman22
28-02-2011, 16:25
دوستان و مديران نازنين سايت بهتري مي شناسين براي فريمور دانلود كردن؟؟؟
اگه اطلاع داريد ممنون ميشم اين لطف رو بكنيد

يك سوال مهم وقتي به فرض مي خواين بازي نصب كنيد بوسيله samsung apps توسط نرم افزار kies برنامه دانلود ميشه ولي در آخر ميگه samsung apps نصب نيست

چه بايد كرد؟؟؟
آيا samsung apps فايلي هست كه بايد نصب بشه؟؟

يك سوال خطري .... ميشه فريمور ويو 525 روش ريخت؟؟

ehi2010
03-03-2011, 00:46
سلام
برای منم همینطوری میشد
راه حل موقت واسه روشن کردنش اینه که باتریتو در بیاری -شارزرو وصل کنی و با اون گوشیتو بالا بیاری
راه حل نهایی و درستشم اینه که بدیش نمایندگی واست فلش کنه
درست میشه انشالله

sarimobile
03-03-2011, 08:55
بعضي هاشون فرميور بوت دارن و بعضي ها نه ندارن
اون فريمور فارسي ساز هم بوت ندارن هر دوتاشون ........ تكليف چيه دوستان؟؟

دوست عزیز بوت برای فریمور های فول هست . چون اون فریمور ها فول نیستند پس بوت ندارند . ایرادی نداره آپدیت کنید اما باید به نوبت آپدیت کنید ( اول اونی که قدیمی تره و بعد جدید تره )

sarimobile
03-03-2011, 08:59
دوستان و مديران نازنين سايت بهتري مي شناسين براي فريمور دانلود كردن؟؟؟
اگه اطلاع داريد ممنون ميشم اين لطف رو بكنيد

يك سوال مهم وقتي به فرض مي خواين بازي نصب كنيد بوسيله samsung apps توسط نرم افزار kies برنامه دانلود ميشه ولي در آخر ميگه samsung apps نصب نيست

چه بايد كرد؟؟؟
آيا samsung apps فايلي هست كه بايد نصب بشه؟؟

يك سوال خطري .... ميشه فريمور ويو 525 روش ريخت؟؟

www.samfirmware.com/ (http://www.samfirmware.com/)
دوست عزیز سایت بالا فریمور های همه ی گوشی سامسونگ و میده . و کامل ترین سایته.

خیر دوست عزیز سامسونگ اپز برنامه نیست و در فریمور موجوده

دوست عزیز اگر این کار را بکنید گوشیتون رو باید بندازین دور چون دیگه روشن نمیشه

موفق باشید

raminmicro
04-03-2011, 13:45
چطوری میشه برای اتصال به اینترنت در opera mini از اینترنت وایرلس استفاده کرد؟
آخه فقط کانکشن های GPRS رو میاره .
:bl:

MehdiSAMSUNG
04-03-2011, 13:52
چطوری میشه برای اتصال به اینترنت در opera mini از اینترنت وایرلس استفاده کرد؟
آخه فقط کانکشن های GPRS رو میاره .
:bl:

سلام داداش گلم

شما اول بذار وایرلس رو گوشیت پیدا کنه بعد از opera استفاده کن

اگه بازم نشد برو داخل تنظیمات اینترنت و تنظیمات رو روی وایرلس قرار بده

ideal_angel
06-03-2011, 19:46
بچه سلام شما که 723 دارید
این گوشی تو حالت عکس نمیشه زوم کرد؟من نتونستم اگه میشه چجوری؟

لازم دارم اگه میشه راهنمایی کنید

معمولا با کلیدا ولوم تو گوشیا میشه ولی این نشد
چجوری تو حالت عکس زوم کنم تو حالت فیلم میشه ها عکس نمیشه

AkSamsunG
06-03-2011, 20:03

سلام
توی حالت عکس هم با همون دکمهای ولوم هست ولی فکر میکنم شما دوربین رو روی حالت خاصی گزاشتی
دوربین رو روی حالت نرمال قرار بده بعدش امتحان کن

R.reza.A
06-03-2011, 22:56
با سلام
دوستان ما یه ویو داریم چند روزه که داخل صداش خش افتاده یعنی وقتی زنگ می زنم برای اون طرف صدا صافه ولی اونا که صحبت می کنن صدا خش دار میشه مشکل از کجاست؟!!!:ai:
مرسی
میشه راهنماییم کنید چجوری درستش کنم؟!!

AkSamsunG
06-03-2011, 23:37
با سلام
دوستان ما یه ویو داریم چند روزه که داخل صداش خش افتاده یعنی وقتی زنگ می زنم برای اون طرف صدا صافه ولی اونا که صحبت می کنن صدا خش دار میشه مشکل از کجاست؟!!!:ai:
مرسی
میشه راهنماییم کنید چجوری درستش کنم؟!!

شما این کد رو بزنید تست کنید گوشی رو اگه بازم خش داشت یعنی مشکل سخت افزاری دوست من
ستاره مربع 06 ستاره مربع

AkSamsunG
07-03-2011, 00:06
مرسی
ولی فک کنم شما درست تایپ نکردی چون میگه نادرست است...
ولی سریال گوشی رو درست میزنه با#06#*....:bn:

ببخشید
کدش اینه : ستاره مربع 0 ستاره مربع

ideal_angel
07-03-2011, 09:13

سلام
توی حالت عکس هم با همون دکمهای ولوم هست ولی فکر میکنم شما دوربین رو روی حالت خاصی گزاشتی
دوربین رو روی حالت نرمال قرار بده بعدش امتحان کن

من تنظیمات دوربینو رسیت کردم ولی نشد دوستانی که 723 دارید کمک کنید لطفا

برنامه کیز که درست نشد لااقل اینو راهنمایی کنید

A C E
09-03-2011, 08:55
سلام من دو مشکل دارم یکی موقع اس ام اس نوشتن نمیتونم «غ،ض،آ،ذ،ژ،ظ» رو بنویسم و بعد به wi-fi هم وصل نمیشه

sarimobile
09-03-2011, 09:15
سلام من دو مشکل دارم یکی موقع اس ام اس نوشتن نمیتونم «غ،ض،آ،ذ،ژ،ظ» رو بنویسم و بعد به wi-fi هم وصل نمیشه

دوست عزیز سلام !

اون مشکل از فریمورتون هست که باید به جدیدتر آپدیت کنید تا حروف فارسی رو قشنگ تایپ کنه ( تو پست ها رو بگردین مشکل یکی دیگه هم بود که حل شد )

arman22
09-03-2011, 10:35
مديران و دوستان محترم
كسي ميتونه كمك كنه چطوري اينترنت ايرانسل رو روي ويو 723 چطوري ميشه فعال كرد؟؟ آيا قبول ميكنه؟؟
من هر چي تلاش ميكنم ميزنه ما نمي تونيم گوشيتون رو ساپرت كنيم
آيا ترفند خاصي داره؟؟
مرسي كه كمك ميكنين

AkSamsunG
09-03-2011, 12:41
مديران و دوستان محترم
كسي ميتونه كمك كنه چطوري اينترنت ايرانسل رو روي ويو 723 چطوري ميشه فعال كرد؟؟ آيا قبول ميكنه؟؟
آيا ترفند خاصي داره؟؟
مرسي كه كمك ميكنين

سلام
شما مسیر زیر رو برو و خودت کانکشن بساز
setting>connectivity>network>connection توی کانکشن فقط access name رو بزار mtnirancell ذخبره کن
بعدش از اینجا اینو فعال کن :
setting>connectivity>use packet data

AkSamsunG
09-03-2011, 12:42

با تشکر از محمد عزیز
برای نوشتن این حروف مثلا غ دستت رو چند لحظه روی ع نگه دار واسه بقیه حروف هم همینطور

sarimobile
09-03-2011, 12:44
مديران و دوستان محترم
آيا ترفند خاصي داره؟؟
مرسي كه كمك ميكنين

سلام دوست عزیز و گرامی

شما این (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=132605) تاپیک رو نگاه کن .. هیچ فرقی نمیکنه روی همه ی ویو ها جواب میده

ideal_angel
10-03-2011, 19:21

بالاخره خودم جوابشو پیدا کردم (از یه مقاله خارجیhttp://forum.vodafone.co.uk/t5/Other-Samsung-Devices/Camaera-Zoom-on-Samsung-Wave-723/td-p/639223)
اصلاعات بیشتر در مورد مشکلات گوشیتون رو اینجا ببینیدhttp://help.vodafone.co.uk/system/selfservice.controller?CMD=BROWSE_TOPIC&CMD2=search&PARTITION_ID=1&CONFIGURATION=1000&helpSearchAlpha=wave723#a=&t=&sq=wave723
کاش به جا اما و اگر و شاید،جوابا دوستان یه کم با قطعیت بود نه اینکه صرفا بخوان یه پستی گذاشته باشن
جواب:
تو حالتی که دوربین در حالت کیفیت 5mp هستش نمیشه این کارو کرد
باید بریت تو تنظیمات دوربین-رزولیشن-و اونجا کیفیت عکس رو بیارید پایین مثلا 3.2 mp

حالا اگه دوربینتون رو باز کنید میتونید زوم کنید با همون کلید های ولوم
امیدوارم شما هم مثل من مشکلتون حل شده باشه

A C E
11-03-2011, 12:00
سلام

من میخوام wave 723 رو با usb به کامپیوتر وصل کنم ولی ارور میده یعنی به صورت اتوماتیک نمیاد بالا تنظیمات usb هم تغییر دادم و امتحان کردم ولی نشد

درایور میخواهد؟
این که cd یا dvd هم تو کارتونش نبود!

ممنون

AkSamsunG
11-03-2011, 12:13
سلام

من میخوام wave 723 رو با usb به کامپیوتر وصل کنم ولی ارور میده یعنی به صورت اتوماتیک نمیاد بالا تنظیمات usb هم تغییر دادم و امتحان کردم ولی نشد

درایور میخواهد؟
این که cd یا dvd هم تو کارتونش نبود!

ممنون

اینجوری تنظیم کنید حالت mass strong میاد بالا بدون هیچ چیزی
setting>connectivity>usb>ask when connection

واسه بقیه اتصالات باید کایز رو نصب کنید از سایت سامسونگ اپس دانلودش کنید

14-03-2011, 03:44
دوستان تو برنامه ی shmessenger‏ که هستم گوشی رسیت میشه چیکار کنم؟! به این برنامه هم خیلی نیاز دارم....

jetdroid
14-03-2011, 14:26
دوستان تو برنامه ی shmessenger‏ که هستم گوشی رسیت میشه چیکار کنم؟! به این برنامه هم خیلی نیاز دارم....
احتمالا مشکل از برنامه sh messenger هست شما با یه ورژن دیگه از همین برنامه امتحان کن ببین باز هم ریست میشه؟

schneeman
15-03-2011, 15:15
با سلام .
من یک گوشی wave723خریدم اما کیبورد و منویش زبان فارسی را ساپورت نمیکنه لطفا کمکم کنید که چطوری منوش رو فارسی کنم.

MISAGH
15-03-2011, 15:20
با سلام .
من یک گوشی wave723خریدم اما کیبورد و منویش زبان فارسی را ساپورت نمیکنه لطفا کمکم کنید که چطوری منوش رو فارسی کنم.

به اینجا برید setting ____gneral___ گزینه اولی رو بزنید اگه توش فارسی بود که انتخاب کنید منو. فارسی میشه
برای صفحه کلید هم گزینه پایینی رو بزنید keybord language فارسی رو انتخاب کنید
اگه فارسی نداشتید باید. فلش کنید وفریمور فارسی بریزید

schneeman
15-03-2011, 19:53
به اینجا برید setting ____gneral___ گزینه اولی رو بزنید اگه توش فارسی بود که انتخاب کنید منو. فارسی میشه
برای صفحه کلید هم گزینه پایینی رو بزنید keybord language فارسی رو انتخاب کنید
اگه فارسی نداشتید باید. فلش کنید وفریمور فارسی بریزید

با تشکر اما این گوشی را از ایران نخریدم و اصلا فارسی نداره و اگه می‌شه توضیح بدین که چطوری فریمور فارسی بریزم و اصلا کدوم سایت می‌تونم برم که طریقه فارسی کردن را توضیح بده.

ممنون

MISAGH
15-03-2011, 20:14
با تشکر اما این گوشی را از ایران نخریدم و اصلا فارسی نداره و اگه می‌شه توضیح بدین که چطوری فریمور فارسی بریزم و اصلا کدوم سایت می‌تونم برم که طریقه فارسی کردن را توضیح بده.

ممنون

برای اموزش فلش به اینجا

http://mobilestan.net/showthread.php?t=122563

ولی فعلا برای شما فریمور فارسی نیامده نمی تونید گوشی تون رو فارسی کنید

schneeman
15-03-2011, 21:52
برای اموزش فلش به اینجا

ولی فعلا برای شما فریمور فارسی نیامده نمی تونید گوشی تون رو فارسی کنید

ممنون اما تو ایران این گوشی فارسی داره و این لینکی‌ که معرفی‌ کردین تو قسمت http://www.multiupload.com/BAO7GSKXV5

گفت که فریمور فارسی را میتونین بگیریم می‌خواستم ببینم می‌شه یا نه راهی‌ نداره که من گوشیمو فارسی کنم .

ممنون میشم جوابمو بدین

MehdiSAMSUNG
15-03-2011, 22:01

ممنون

ممنون

سلام دوست عزیز

این از لینک دانلود فریمور

http://www.multiupload.com/5mx1fnzoz1

این هم از آموزش فلش

GARABALA
17-03-2011, 19:46
باسلام وخسته نباشید
کسی میدونه رمز اصلی s7230 چنده هرچی زدم قبول نکرد ماله s8500 که 6 تا 0 بود ولی این قبول نمیکنه
لطفا کمک کنین؟

AkSamsunG
17-03-2011, 19:58
باسلام وخسته نباشید
کسی میدونه رمز اصلی s7230 چنده هرچی زدم قبول نکرد ماله s8500 که 6 تا 0 بود ولی این قبول نمیکنه
لطفا کمک کنین؟

همون اول که میخواید گوشی رو قفل کنید رمز میپرسه هرچی وارد کردید همونه
اگه نشد 8 تا 0 رمز اصلیشه

GARABALA
19-03-2011, 13:02
همون اول که میخواید گوشی رو قفل کنید رمز میپرسه هرچی وارد کردید همونه
اگه نشد 8 تا 0 رمز اصلیشه

نه اصلا قبول نمیکنه

ali mojiri
21-03-2011, 09:36
سلام چه جوري ميشه wave723را اپديت كرد؟

AkSamsunG
21-03-2011, 10:19
سلام چه جوري ميشه wave723را اپديت كرد؟

گوشی رو به کایز وصل کنید اگه موجود باشه پیغام میده که اپدیت کنید

ali mojiri
21-03-2011, 23:46
سلام من گوشیمو ریست کلی کردم دیگه samsungapps باز نمیکنه باید چیکار کنم؟

reza_ahwaz_26
22-03-2011, 22:11
با سلام
گوشی ویو 723
با اوپرا مینی هر بار که می خوام کانکت بشم ارور (اتصال ممکن نیست تنضیمات گوشی رو چک کنید میاد)
در حالی که با مرورگر دلفین کانکت میشه
کسی میتونه کمک کنه؟

AkSamsunG
22-03-2011, 22:44
با سلام
گوشی ویو 723
با اوپرا مینی هر بار که می خوام کانکت بشم ارور (اتصال ممکن نیست تنضیمات گوشی رو چک کنید میاد)
در حالی که با مرورگر دلفین کانکت میشه
کسی میتونه کمک کنه؟

شما توی قسمت game and more منو رو باز کنید و کانکشن رو مشخص کنید
تنظیمات تاریخ گوشی رو هم دقیق تنظیم کنید اگه شمسی بود میلادی تنظیم کنید دقیق باشه

AkSamsunG
23-03-2011, 11:52
درست شد ممنونم دوست عزیز

خواهش میکنم وظیفمه
لطفا برای تشکر به همون زدن کلید تشکر اکتفا کنید
با تشکر مدیریت انجمن سامسونگ

ali mojiri
23-03-2011, 16:17
سلام چه جوری میشه درایور گوشیا گیر آورد وروی کامپیتور نسب کرد؟

AkSamsunG
23-03-2011, 16:53
سلام چه جوری میشه درایور گوشیا گیر آورد وروی کامپیتور نسب کرد؟

برنامه کایز رو نصب کنید همه درایورهاش نصب میشه از توی سایت سامسونگ اپس دانلودش کنید

ali mojiri
24-03-2011, 12:15
سلام آیا فریمور گوشی 5352به گوشی 7230 میخوره؟

AmirSAMSUNG
24-03-2011, 12:19
سلام آیا فریمور گوشی 5352به گوشی 7230 میخوره؟

سلام دوست من. خیر همچین چیزی غیر ممکنه و هر گوشی فیرم ور مخصوص خودشو داره.

vampire2003
24-03-2011, 22:33
سلام به همه دوستان
یه سوال مهم داذم که خیلی توش گیر کردم
گوشی من با وایرلس نمیتونه به اینترنت وصل بشه یعنی اتصال با مودم وایرلس برقرار میشه و حتی شبکه به عنوان شبکه اصلی برگزیده میشه ولی وقتی با برنامه خود سامسونگ به اینترنت وصل میشی ارور dns failed میده و وقتی با اپرا به اینترنت وصل میشی ارور تنظیمات اینترنت رو بررسی کنید رو میده
بدجوری برام وایرلس گوشی مهمه گوشی رو با 2 تا شبکه متفاوت چک کردم تو هر دو تاش این پیام رو میده
راستی تا حالا همه سوال و جوابهای این تاپیک رو خوندم ولی هنوز چیزی در این مورد دستگیرم نشده لطف می کنید اگه کمکم کنید
مرسی

ideal_angel
24-03-2011, 23:43
سلام پیشاپیش از اینکه اینو اینجا میگم عذر میخام نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی من جایی دیگه پیدا نکردم پس خواهشا جواب بدین:sign_help:

بچه ها من یه نرم افزار ساعت و تاریخ آنلاین برای کشور خودمون میخام حالا برا باقی کشور ها هم باشه چه بهتر .

تو سایتها هر چی گشتم برنامه هاش ساعتشونو طبق ساعت خود گوشی تنظیم میکنن مثلا ساعت گوشی رو هر چی گذاشتی ساعت اون برنامه هم همین میشه و من اینجوری نمیخام .

من میخام این برنامه هه خودش ساعت به روز رو از اینترنت بگیره یعنی یه جورایی آنلاین باشه دیگه و کاری به ساعت خود گوشی نداشته باشه

مثلا اگه یه وقتی ساعت و تاریخ گوشیت پرید یه دیقه این برنامه رو باز کنی و ساعت و تاریخ به روزه کشور رو بهت بده.

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

برنامه جاواشو بدیت بهم ممنون میشم :cp:

emran169
26-03-2011, 10:44
سلام پیشاپیش از اینکه اینو اینجا میگم عذر میخام نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی من جایی دیگه پیدا نکردم پس خواهشا جواب بدین:sign_help:

بچه ها من یه نرم افزار ساعت و تاریخ آنلاین برای کشور خودمون میخام حالا برا باقی کشور ها هم باشه چه بهتر .

تو سایتها هر چی گشتم برنامه هاش ساعتشونو طبق ساعت خود گوشی تنظیم میکنن مثلا ساعت گوشی رو هر چی گذاشتی ساعت اون برنامه هم همین میشه و من اینجوری نمیخام .

من میخام این برنامه هه خودش ساعت به روز رو از اینترنت بگیره یعنی یه جورایی آنلاین باشه دیگه و کاری به ساعت خود گوشی نداشته باشه

مثلا اگه یه وقتی ساعت و تاریخ گوشیت پرید یه دیقه این برنامه رو باز کنی و ساعت و تاریخ به روزه کشور رو بهت بده.

سلام
گوشيت چيه؟
گوشيه من که وقتي ميري تو ستينگ ديتا يه بخش اتو تايم اپديت داره.
وقتي اون گذينه رو ميزني تنظيم دستيش خاموش ميشه.
ولي فقط پايتختو ميشناسه
فکر کنم اين کارتو حل کنه

ideal_angel
26-03-2011, 12:57

سلام
گوشيت چيه؟
گوشيه من که وقتي ميري تو ستينگ ديتا يه بخش اتو تايم اپديت داره.
وقتي اون گذينه رو ميزني تنظيم دستيش خاموش ميشه.
ولي فقط پايتختو ميشناسه
فکر کنم اين کارتو حل کنه

مرسی اینو میدونم

ولی یه برنامه جانبی آنلاین میخام
گوشیم 723
ولی برنامه جاوا باید باشه براش

reza_ahwaz26
26-03-2011, 21:31

سلام
من این کد *2767*3855# رو زدم گوشی مستر ریست شد الان دیگه سامسونگ اپس که تو گوشی نصبه کار نمیکنه
مشکلش اینه که وقتی میخوام یک نرم افزار جدید بگیرم تا روش تاچ میکنم از سامسونگ ایس خارج میشه و جالبه که گوشی به اینترنت کانکت میمونه و علامت E بالای گوشی میمونه
چند وقت پیش یکی از دوستان گفت مستر ریست کن اگه مشکل حل نشد فلش کن
با مستر ریست حل نشد و باورژن jpjL1 فلش کردم ولی باز هم مشکل حل نشد
یکی راه نماییی کنه
با تشکر

k i a r a s h
30-03-2011, 21:16

سلام
من این کد *2767*3855# رو زدم گوشی مستر ریست شد الان دیگه سامسونگ اپس که تو گوشی نصبه کار نمیکنه
مشکلش اینه که وقتی میخوام یک نرم افزار جدید بگیرم تا روش تاچ میکنم از سامسونگ ایس خارج میشه و جالبه که گوشی به اینترنت کانکت میمونه و علامت E بالای گوشی میمونه
چند وقت پیش یکی از دوستان گفت مستر ریست کن اگه مشکل حل نشد فلش کن
با مستر ریست حل نشد و باورژن jpjL1 فلش کردم ولی باز هم مشکل حل نشد
یکی راه نماییی کنه
با تشکر

کسی نیست جواب بده
کسی نیست جواب بده??????????????????

سلام و عرض پوزش از این همه تاخیر دوست عزیز . مثل این که این تاپیک زیاد مورد لطف دوستان قرار نگرفته .
دوست عزیزم این فقط مشکل شما نیست . متاسفانه مشکل فریموری هست که نصب کردید . اکثر فریمورهای خاورمیانه برنامه های samsung apps , twiter & faceboo رو اجرا نمی کنند . اگه خیلی براتون مهمه فریمور اروپایی نصب کنید .

موفق باشید

k i a r a s h
30-03-2011, 21:22
سلام به همه دوستان
یه سوال مهم داذم که خیلی توش گیر کردم
گوشی من با وایرلس نمیتونه به اینترنت وصل بشه یعنی اتصال با مودم وایرلس برقرار میشه و حتی شبکه به عنوان شبکه اصلی برگزیده میشه ولی وقتی با برنامه خود سامسونگ به اینترنت وصل میشی ارور dns failed میده و وقتی با اپرا به اینترنت وصل میشی ارور تنظیمات اینترنت رو بررسی کنید رو میده
بدجوری برام وایرلس گوشی مهمه گوشی رو با 2 تا شبکه متفاوت چک کردم تو هر دو تاش این پیام رو میده
راستی تا حالا همه سوال و جوابهای این تاپیک رو خوندم ولی هنوز چیزی در این مورد دستگیرم نشده لطف می کنید اگه کمکم کنید
مرسی

سلام . دوست عزیزم اررور های گوشی شما طبیعیه و باید تنظیمات رو درست انجام بدید پس نگران نباشید .

در مورد مشکل اولتون و مشکلتون با اپرا مینی این که اون مشکل خود برنامه هستش که بعضی وقتا اررور الکی میده

در مورد وایرلس که اررور dns failed رو بهتون میده برای اینه که شما باید تنظیمات ارتباط وایرلس گوشیتون رو با سیستم خونه بصورت دستی ست کنید . آموزشش تو بخش آموزش های بخش بادا هست . موفق باشی

ideal_angel
30-03-2011, 23:01
چجوری باید مسیجایه توی گوشی رو بیاریم تو کامپیوتر ؟

با برنامه کیز باید این کارو انجام داد؟
چجوری؟

k i a r a s h
30-03-2011, 23:17
چجوری باید مسیجایه توی گوشی رو بیاریم تو کامپیوتر ؟

با برنامه کیز باید این کارو انجام داد؟
چجوری؟

دوست عزیزم شما 2 تا راه داری:

1- از تو گوشی برو قسمت Messages حالا به عنوان مثال برو تو یکی از مسیج هایی که می خوای بکاپ بگیری ازش . حالا قسمت 3 نقطه یا همون option رو که بین 2 گزینه ی delete و back در زیر صفحه قرار داره رو بزن . حالا گزینه ی Backup to Memory Card رو بزن . این مسیج در مموری کارت گوشی ذخیره میشه که می تونی اون ها رو به کامپیوتر انتقال بدی و تو کامپیوتر هم ازشون بکاپ داشته باشی

2 اینم از راه دوم بوسیله ی برنامه ی کیز:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128485

موفق باشی

ideal_angel
31-03-2011, 00:32
دوست عزیزم شما 2 تا راه داری:

1- از تو گوشی برو قسمت Messages حالا به عنوان مثال برو تو یکی از مسیج هایی که می خوای بکاپ بگیری ازش . حالا قسمت 3 نقطه یا همون option رو که بین 2 گزینه ی delete و back در زیر صفحه قرار داره رو بزن . حالا گزینه ی Backup to Memory Card رو بزن . این مسیج در مموری کارت گوشی ذخیره میشه که می تونی اون ها رو به کامپیوتر انتقال بدی و تو کامپیوتر هم ازشون بکاپ داشته باشی

2 اینم از راه دوم بوسیله ی برنامه ی کیز:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128485

موفق باشی

ممنون از راهنماییت ولی

من میخام مثل برنامه pc suite که با وصل کردن گوشی به کامپیوتر میتونی از طریق کامپیوتر sms بنویسی یا مثلا sms هایی که تو کامپیوتر داری تو drafts گوشی ذخیره کنی یه همچی کاری.

من دقیقا میخام: گوشیمو به کامپیوتر وصل کنم و یه متن خیلی طولانی که تو کامپیوتر دارم رو تو draft گوشیم ذخیره کنم و بعد تو گوشیم از اون متن استفاده کنم

حالا باید چجوری این کارو بکنم حتی متن رو به word ریختم ولی برنامه ای که فارسی پشتیبانی بکنه و بتونم از اون استفاده بکنم پیدا نکردم

حالا میشه راهنماییم کنید؟

reza_ahwaz26
31-03-2011, 12:50
سلام و عرض پوزش از این همه تاخیر دوست عزیز . مثل این که این تاپیک زیاد مورد لطف دوستان قرار نگرفته .
دوست عزیزم این فقط مشکل شما نیست . متاسفانه مشکل فریموری هست که نصب کردید . اکثر فریمورهای خاورمیانه برنامه های samsung apps , twiter & faceboo رو اجرا نمی کنند . اگه خیلی براتون مهمه فریمور اروپایی نصب کنید .

موفق باشید

مرسی دوست عزیز
حالا فریموری اروپایی هم هست که فارسی هم داشته باشه؟

MISAGH
31-03-2011, 12:55
مرسی دوست عزیز
حالا فریموری اروپایی هم هست که فارسی هم داشته باشه؟

نه دوست عزیز همچین فریموری نیست

reza_ahwaz26
31-03-2011, 16:35
سلام
برای گوگل مپ نقشه وجود داره که بریزیم رو گوشی که هر دفعه دانلود نکن
گوشی ویو 723
لینک نقشه های شهرها و ایران رو می خوام برا گوگل مپ

k i a r a s h
31-03-2011, 22:03
سلام
برای گوگل مپ نقشه وجود داره که بریزیم رو گوشی که هر دفعه دانلود نکن
گوشی ویو 723
لینک نقشه های شهرها و ایران رو می خوام برا گوگل مپ

نمیشه که عزیزم خود نقشه ی گوگل مپ رو بریزی تو برنامه ی گوگل مپ . خداییش اگرم بشه من که نمی دونم .

حالا شما برای چه کاری می خوای این کار رو بکنی؟
اگه می خوای موقعیتت رو بفهمی خب نقشه های گوگل مپ رو برای هر شهری رو که دوست داری یا توش هستی رو اکثرا بچه ها گذاشتن . اونا رو دان کن و بریز تو نرم افزار trekBuddy و از جی پی اس لذت ببر . دیگم سمت گوگل مپ نمیری :دی

sara dorna
04-04-2011, 09:14
سلام به همه دوستان من هم دیروز 723 گرفتم . برای پیدا کردن نرم افزار و نصب رو گوشی مشکل دارم . مخصوصا برای استفاده از gps بصورت افلاین

arykamangir
04-04-2011, 10:56
سلام به همه دوستان من هم دیروز 723 گرفتم . برای پیدا کردن نرم افزار و نصب رو گوشی مشکل دارم . مخصوصا برای استفاده از gps بصورت افلاین

سلام دوست عزیز به موبایلستان خوش امدی
برای نصب برنامه های بادا میتونی به سامسونگ اپز مراجعه کنی و برای gps بهتره از برنامه های جاوا استفاده کنی که در لینک زیر هستش اخرین ورژن هاش
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=134989

jetdroid
04-04-2011, 10:59
سلام دوست عزیز به سایت تخصصی موبایلستان خوش اومدی و گوشی جدید هم مبارک باشه.
شما باید از طریق برنامه سامسونگ کیز و یا سایت SamsungApps برنامه های مربوط به گوشیتون را دانلود کنید و به گوشی منتقل کنید.
برای Gps هم فعلا باید از برنامه جاوا trekbuddy استفاده کنید یا میتونید از تاپیک زیر هم استفاده کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=132433

reza_ahwaz_26
05-04-2011, 13:07
سلام
از وقتی که این ورژن رو رو گوشیم نصب کردم یک بار گوشی هنگ کرد و یک بار هم با اپر مینی کار میکردم که یه صفحه باز شد که نوشته بود کلید 0 رو 2 ثانیه فشار بدین تا جارج بشه بعد هم وارد یه منوی دیگه میشه و هنگ میکنه باید باتریش در بیارم تا ری استارت بشه
در حال که با ورژنهای قبلی هنگ نمیکرد و تو اپرا مینی هم گاهی گوشی ریست میشد
میشه راهنمایی کنید
مشکلی در فلش کردن من هست
فلش که میکردم تیک مربود به src رو روی arabic mid گذاشتم arabic low هم داشت
بعد اینه چنتا از تیکاش هم فایلی براشون نبود

jetdroid
05-04-2011, 13:17
سلام
از وقتی که این ورژن رو رو گوشیم نصب کردم یک بار گوشی هنگ کرد و یک بار هم با اپر مینی کار میکردم که یه صفحه باز شد که نوشته بود کلید 0 رو 2 ثانیه فشار بدین تا جارج بشه بعد هم وارد یه منوی دیگه میشه و هنگ میکنه باید باتریش در بیارم تا ری استارت بشه
در حال که با ورژنهای قبلی هنگ نمیکرد و تو اپرا مینی هم گاهی گوشی ریست میشد
میشه راهنمایی کنید
مشکلی در فلش کردن من هست
فلش که میکردم تیک مربود به src رو روی arabic mid گذاشتم arabic low هم داشت
بعد اینه چنتا از تیکاش هم فایلی براشون نبود
سلام.
شما باید اونی که low رو داره انتخاب کنید.
هر فایلی که توی فریمورتون هست در برنامه مولتی لودر قرار بدید و هر کدوم نیست خالی بزارید

reza_ahwaz_26
05-04-2011, 15:02
سلام اقای jetdroid عزیز
حالا مشکل هنگ کردن اوپرا رو چه کنم؟
برا شما هم پیش امده؟
پیامش اینه
to exit press 0 for 2 sec
بعد کلید منو رو که فشار میدم به پیام جدید میاد
upload to pc
باید باتری رو بکشم تا خارج شه!!!!

jetdroid
05-04-2011, 15:26
سلام اقای jetdroid عزیز
برا شما هم پیش امده؟
پیامش اینه
upload to pc
خوب این مشکلات احتمالا به خاطر فلش نادرست هست شما یه بار اصولی فلش کت درست میشه.
اون rsrc2 رو هم حتما روی low بزار.
بعد که دوباره فلش کردی اگه باز هم اپرا خراب بود با یه اپرا دیگه تست کن

paradise_is4u
06-04-2011, 09:26
سلام اقای jetdroid عزیز
برا شما هم پیش امده؟
پیامش اینه
upload to pc

اين مشكلي كه شما فرموديد (صفحه آبي رنگ) بخاطر مشكل در فيرمور شماست. شما بايد حتماً گوشيتون رو با فيرمور مناسب و اصلي فلش كنيد.

موفق باشيد.

ideal_angel
06-04-2011, 20:33
سلام بجه ها کمکم کنیییییییییییییین002::020::020::0 20:
این گوشی من چه مرگش شده یا بار خاموش کردم دوباره اومدم روشن کنم هنوز صفحه بالا نیاورده باز رسیت میشه
باطریشو دراوردم فایده نداشت مموری ، سیم کارت هیچ فایده نداره هی رسیت میشه پشت سره هم چیکارش کنم؟

MISAGH
06-04-2011, 20:44
سلام بجه ها کمکم کنیییییییییییییین:0 20:
این گوشی من چه مرگش شده یا بار خاموش کردم دوباره اومدم روشن کنم هنوز صفحه بالا نیاورده باز رسیت میشه
باطریشو دراوردم فایده نداشت مموری ، سیم کارت هیچ فایده نداره هی رسیت میشه پشت سره هم چیکارش کنم؟

بهتر فریمور گوشیتون رو عوض کنید درست میشه

ideal_angel
06-04-2011, 20:48
بهتر فریمور گوشیتون رو عوض کنید درست میشه

میشه بیشتر توضیح بدین ؟ فریمور یعنی چی؟

چیکار کنم؟ چجوری؟ آموزش نداره؟

MISAGH
06-04-2011, 20:56
میشه بیشتر توضیح بدین ؟ فریمور یعنی چی؟

چیکار کنم؟ چجوری؟ آموزش نداره؟

شما به اینجا برید اینجا اموزش فلش هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?goto=newpost&t=122563

اینجا هم می تونید فریمور رو دانلود کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?goto=newpost&t=137696

ideal_angel
06-04-2011, 21:56
شما به اینجا برید اینجا اموزش فلش هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?goto=newpost&t=122563

اینجا هم می تونید فریمور رو دانلود کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?goto=newpost&t=137696

پس این همون فلش کردنه

بابا من گوشیمو هنو 3 هفته نیست گرفتم یعنی حتما باید فلش کنی تا درس شه ؟

اگه میدونستم اینقد میخاد اذیت کنه نمیخردمش

دور از انصافه گوشی نو رو بخایی فلش کنی

jetdroid
06-04-2011, 23:49
پس این همون فلش کردنه

بابا من گوشیمو هنو 3 هفته نیست گرفتم یعنی حتما باید فلش کنی تا درس شه ؟

اگه میدونستم اینقد میخاد اذیت کنه نمیخردمش

دور از انصافه گوشی نو رو بخایی فلش کنی
فلش گوشی های سامسونگ بسیار ساده هست و به اون معنی که شما فکر میکنی نیست.
خیلی راحت با یه فلش گوشیتون درست میشه

alaloo
07-04-2011, 03:18

فریمور S7233JPKB1 (فول) برای 723 Wave)

اولا که هیچ مشکلی ایجاد نشد هیچ برنامه ای پاک نشد
2-غیر از زبان عربی زبان فارسی هم به دیسپلی هم کیبورد اضافه شد
3-بازی تخته و یک قبله نما هم اضافه شد
http://mobilestan.net/showthread.php?t=139478

ideal_angel
07-04-2011, 09:26
ویو 723
آخرش برا یه بوت نشدن باید گوشیه نوهه نو رو فلش کنی:40::17::46:

من گوشیم فارسی داشت
فریم ور فارسی اورجینال هم هست؟
اصلا این فریم رو ها رو چه سایتی ارائه میده؟
خوده سامسونگ نداره؟
چجوری بدونیم جدید ترین ورژنش/کامل ترینش کدومه؟

MehdiSAMSUNG
07-04-2011, 14:06
ویو 723
آخرش برا یه بوت نشدن باید گوشیه نوهه نو رو فلش کنی:40::17::46:

من گوشیم فارسی داشت
فریم ور فارسی اورجینال هم هست؟
اصلا این فریم رو ها رو چه سایتی ارائه میده؟
خوده سامسونگ نداره؟
چجوری بدونیم جدید ترین ورژنش/کامل ترینش کدومه؟

سلام دوست عزیز

دید شما نصبت به فلش کردن درست نیست

شما فکر کنید این فریمور شما نمی تونه بازی رو نصب کنه ولی فریموری که فردای اینکه شما

گوشیرو خریدید این قابلیت رو داره

خب این که به معنی خراب شدن گوشی نیست

به معنی ارتقاشه

بله جدیدترین فریمور فارسیش رو هم می تونید از اینجا دانلود کنید و توضیحاتش رو دوست عزیزمون

در پست بالاتر گفتند و شما می تونید بقیه فریمور ها رو هم از سایت www.samfirmware.com دانلود کنید

خب هر ورژن جدید که میاد در واقع ایرادات ورژن قبلی رو تصحیح میکنه

موفق باشید

ideal_angel
07-04-2011, 16:25
سلام دوست عزیز

دید شما نصبت به فلش کردن درست نیست

شما فکر کنید این فریمور شما نمی تونه بازی رو نصب کنه ولی فریموری که فردای اینکه شما

گوشیرو خریدید این قابلیت رو داره

خب این که به معنی خراب شدن گوشی نیست

به معنی ارتقاشه

بله جدیدترین فریمور فارسیش رو هم می تونید از اینجا دانلود کنید و توضیحاتش رو دوست عزیزمون

در پست بالاتر گفتند و شما می تونید بقیه فریمور ها رو هم از سایت www.samfirmware.com دانلود کنید

خب هر ورژن جدید که میاد در واقع ایرادات ورژن قبلی رو تصحیح میکنه

موفق باشید

مهدی جان پستای قبلی منو نخوندیا

گوشی من بوت نمیشه و پشت سر هم رسیت میشه بچه ها گفتن که فریمور باید عوض شه
خوب این یعنی گوشی من خراب شده دیگه

بعد این فریم ور ها آسیا و آفریقا و عربی چه فرقی با هم میکنن؟

اگه هدف همون فارسی بودنه این فریم ور که میگید فارسی هم دارهs7233jpkb1 تو فریم ور ها عربیه که

و آخر هم اینکه
این همه ورژن،s723eddji3
s723eddjj1
s723eddjj3
s723edxjj5
s723ezckb1
s723eznkb1 و.....
چرا نمیان همون جدید ترینشو تو سایت قرار بدن مگه غیر اینه که ورژن جدید از قبلیا کامل تره

خطلاب به مهدیه ها ،مهدی جواب بده

یه سوال دیگه به احمد گفتم حالا تا جواب بده شاید طول بکشه :من گوشیم با این مشکل که بالا نمیاد راهی هست تا بدونم فریم وری که روش نصب بوده چه ورژنی بوده؟آخه فارسی بود میخام دوباره همونو بریزم اگه بشه
راهنمایی لطفا

Farzad66
08-04-2011, 12:14
سلام

من کل تاپیک ها را خوندم اما چیزی نفهیمدم

وقتی گوشی رو خریدم از طریق خود گوشی آپدیت کردم ورژن گوشی رو و خیلی راحت از طریق sumsungapps گوشی برنامه نصب میکردم ، اما وقتی که اشتباهی کد مستر ریست را زدم وقتی میخوام وارد sumsungapps بشم میپره بیرون و دیگه هم گوشی آپدیت نمیشه ، حتی دوباره گوشی را ریست کردم اما فرقی نکرد . در ضمن گوشی را برنامه Kies نمیشناسه و برنامه ای از اون طریق دانلود نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید چون خیلی واجبه

reza_ahwaz26
09-04-2011, 15:33
سلام دوستان
ایا برای ویو 723 بادای 1.2 هم آمده؟
اگه هست لینک دانلودی چیزی بزارین لطفا

MISAGH
09-04-2011, 15:37
سلام دوستان
ایا برای ویو 723 بادای 1.2 هم آمده؟
اگه هست لینک دانلودی چیزی بزارین لطفا

نه دوست عزیز فعلا نیامده
ولی قرار به زودی عرضه بشه

ideal_angel
11-04-2011, 01:06
من یه 3/4 صفحه اس ام اس دارم میخام بریزم تو گوشیم و بعد تو گوشیم ازشون استفاده کنم

چه راهی پیشنهاد میدین؟

راهی که نشد:
فایلمو به پی دی اف تبدبل کردم و ریختم تو گوشی که متاسفانه فقط قابلیت خوندن داره و نمیتونم ازش استفاده کنم
از برنامه ها جانبی خوندن و ویرایش فایل استفاده کردم که اونا هم فارسی پشتیبانی نمیکنن
از کیز استفاده کردم که این برنامه مثل اینکه کارایه pc suite رو انجام نمیده و مسیجای تو گوشی رو نشون نمیده

و حالا شما چی میگید ؟

ArmenA
11-04-2011, 13:44
سلام
برای انتقال عکس وموزیک و از این چیزا به کامپیوتر به برنامه کیز نیاز هست واسه این گوشی؟
اگه آره از کجا بگیرم؟

jetdroid
11-04-2011, 13:49
من یه 3/4 صفحه اس ام اس دارم میخام بریزم تو گوشیم و بعد تو گوشیم ازشون استفاده کنم

چه راهی پیشنهاد میدین؟

راهی که نشد:
فایلمو به پی دی اف تبدبل کردم و ریختم تو گوشی که متاسفانه فقط قابلیت خوندن داره و نمیتونم ازش استفاده کنم
از برنامه ها جانبی خوندن و ویرایش فایل استفاده کردم که اونا هم فارسی پشتیبانی نمیکنن
از کیز استفاده کردم که این برنامه مثل اینکه کارایه pc suite رو انجام نمیده و مسیجای تو گوشی رو نشون نمیده

و حالا شما چی میگید ؟
به صورت فایل txt بریز بعد از داخل گوشی به حالت SMS درشون بیار.

سلام
برای انتقال عکس وموزیک و از این چیزا به کامپیوتر به برنامه کیز نیاز هست واسه این گوشی؟
اگه آره از کجا بگیرم؟
سلام.
برای این کارها نیازی به کیز ندارید فقط کافیه گوشی رو به حالت mass storage به کامپیوتر وصل کنید اون وقت گوشی شما مثل یک فلش عمل میکنه و به راحتی میتونید فایل هاتون رو انتقال بدید

adel666
11-04-2011, 21:08
با عرض سلام خدمت شما دوستان عزيز. من يك گوشي ويو 723 خريدم. تا حالا سامسونگ نداشتم و زياد وارد نسيتم. واسه همين اومدم اينجا كه شما عزيزان كمكم كنيد. sw ver گوشي من اينه S723EDXJJ5 و فارسي نداره. اگه ميشه راهنماييم كنيد چه ور‍‍ژني و چجوري گوشيم رو فلش كنم كه مشكل نداشته باشم و گوشيم فارسي بشه. ممنون -;..@

jetdroid
11-04-2011, 23:25
با عرض سلام خدمت شما دوستان عزيز. من يك گوشي ويو 723 خريدم. تا حالا سامسونگ نداشتم و زياد وارد نسيتم. واسه همين اومدم اينجا كه شما عزيزان كمكم كنيد. sw ver گوشي من اينه S723EDXJJ5 و فارسي نداره. اگه ميشه راهنماييم كنيد چه ور‍‍ژني و چجوري گوشيم رو فلش كنم كه مشكل نداشته باشم و گوشيم فارسي بشه. ممنون -;..@
سلام دوست عزیز به سایت تخصصی موبایلستان خوش اومدی.
شما اول تاپیک زیر رو بخون:
آخرین فریمور فارسی ساپورت هم از لینک زیر میتونی دانلود کنی:

http://hotfile.com/dl/112268922/e024478/S7233JPKB1.rar.html

ideal_angel
12-04-2011, 00:05

چه راهی پیشنهاد میدین؟

راهی که نشد:

و حالا شما چی میگید ؟

به صورت فایل txt بریز بعد از داخل گوشی به حالت SMS درشون بیار.

فدات شم این راها رو همه امتحان کردم فایل txt که میریزم میخام باز کنم نمیشه و با این برنامه خود گوشی picsel file viwer باز میشه که فقط میشه بخونیش و نمیشه از متنش استفاده کرد

ideal_angel
12-04-2011, 11:24
دوستان عزیز در پاسخ به خودم بگم که این کار بارنامه moby explorer حل میشه

بچه ها میگم این گوشی مسیجاش شکلک نداره نه؟داره؟

ehi2010
12-04-2011, 12:44
فدات شم این راها رو همه امتحان کردم فایل txt که میریزم میخام باز کنم نمیشه و با این برنامه خود گوشی picsel file viwer باز میشه که فقط میشه بخونیش و نمیشه از متنش استفاده کرد
سلام
دوست عزیز شما میتونی وقتی گوشیت به کامپیوتر وصله وترد برنامه کیز بشی و تو قسمت memo نوشته هاتو سیو کنی
با اینکار خیلی راحت میتونی از نوشته هات تو مسیج استفاده کنی

jetdroid
12-04-2011, 13:38
دوستان عزیز در پاسخ به خودم بگم که این کار بارنامه moby explorer حل میشه

بچه ها میگم این گوشی مسیجاش شکلک نداره نه؟داره؟
نه شکلک نداره

sara dorna
13-04-2011, 10:20
سلام به دوستان. من چطوری میتونم اهنگها رو با هد ست بلوتوث گوش کنم؟

MehdiSAMSUNG
13-04-2011, 10:22
سلام به دوستان. من چطوری میتونم اهنگها رو با هد ست بلوتوث گوش کنم؟

سلام

شما باید اول به هدست مخصوص گوشیتون کانکت شید بعد از داخل مدیا پلیر موزیک

پخش کنید

ArmenA
14-04-2011, 00:14
چطور میتونم صای هدفون ویو723 رو زیاد کنم؟

jetdroid
14-04-2011, 00:39
چطور میتونم صای هدفون ویو723 رو زیاد کنم؟
از پست زیر استفاده کنید:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1882199&postcount=36

ahmadreza60
15-04-2011, 00:04
سلام دوستان عزیز.
گوشی من چند روزیه که به هیچ ماهواره ای متصل نمی شه
هم از طریق my location در منوی setting امتحان کردم و هم از طریق navigation .
در ضمن علامت gps ظاهر میشه و چشمک میزنه ولی کانکت نمی شه (s7233e )
لطفا راهنمایی کنید.ممنون

paradise_is4u
15-04-2011, 18:21
شما فقط گزينه Enable location services رو فعال كنيد و در محيط سرباز و به دور از ديوار بلند قرار بگيريد و تست كنيد. ترجيها آسمان ابري نباشه. نتيجه رو اعلام كنيد.
موفق باشيد.

ideal_angel
16-04-2011, 11:37
بچه ها تنظیمات mms این گوشی چجوریه ؟
تنظیمات اتوماتیک که فک نکنم داشته باشه تنظیمات دستیش چجوریه؟

paradise_is4u
17-04-2011, 12:08
مهدی جان این واسه GPRS ولی من mms خاستم

این تنظیماتو قبلا برا gprs انجام دادم اینترنتم مشکلی نداره کار میکنه ولی موقع ارسال mms با پیغام network setting unavailable مواجه میشم فکر کنم باید تنظیمات mms هم مثل gprs وجود داشته باشه

دوست عزيز، براي ايرانسل اين كد رو شماره گيري كنيد:

*140*3*5#
در صورتيكه شبكه ام تي ان ايرانسل همچنان گوشي شما رو نشناخت، اين تنظيمات رو دستي وارد كنيد:
Profile name: Irancell-MMS
MMS server URL: http://mms:8002
Bearer type: GPRS
Access name: mtnirancell

براي همراه اول به سايت mci.ir مراجعه و يا تنظيمات زير رو دستي وارد كنيد:
Profile name: MCCI MMS
MMS server url: http://192.168.193.134:38090/was
Bearer type: GPRS
Access name: mcinet

* Profile name، دلخواه است و مهم نيست دقيقاً همين نام را وارد كنيد. اين نام نام پيش فرض مي باشد. اما ساير گزينه ها بايد عيناً مانند بالا وارد شود.

aliwave
18-04-2011, 20:36
دوستان من چند روز پیش گوشی خودم را به ورژن JPKP1 آپدیت کردم و مشکلی نداشتم، اما دیشب اشتباهی کد مستر ریست را زدم و گوشی برگشت به فریمور قبلی.
امروز دوباره می خواستم فلش بزنم، گوشی را که خاموش کردم دیگه دکمه های ترکیبی را هرچی گرفتم به قسمت Download نرفت، کابل را در آوردم و ایندفعه رفت به قسمت دانلود.
همون فایلی که دفعه پیش فلش کردم را ایندفعه هم فلش کردم مراحلش هم مثل دفعه پیش بود.
اما بعد از فلش کردن وقتی گوشی ریست شد تو بوت اسکرین گیر می کنه (اونجا که اسم گوشی را توی صفحه مشکی نوشته). و هر چند لحظه یه بار صفحه مشکی میشه و دوباره میاد روی همون صفحه بوت اسکرین
چکار کنم؟

MehdiSAMSUNG
18-04-2011, 21:42
دوستان من چند روز پیش گوشی خودم را به ورژن JPKP1 آپدیت کردم و مشکلی نداشتم، اما دیشب اشتباهی کد مستر ریست را زدم و گوشی برگشت به فریمور قبلی.
امروز دوباره می خواستم فلش بزنم، گوشی را که خاموش کردم دیگه دکمه های ترکیبی را هرچی گرفتم به قسمت Download نرفت، کابل را در آوردم و ایندفعه رفت به قسمت دانلود.
همون فایلی که دفعه پیش فلش کردم را ایندفعه هم فلش کردم مراحلش هم مثل دفعه پیش بود.
اما بعد از فلش کردن وقتی گوشی ریست شد تو بوت اسکرین گیر می کنه (اونجا که اسم گوشی را توی صفحه مشکی نوشته). و هر چند لحظه یه بار صفحه مشکی میشه و دوباره میاد روی همون صفحه بوت اسکرین
چکار کنم؟

سلام دوست عزیز

به موبایلستان خوش اومدید

داداش گلم شما در این حالت راهی به جز فلش زدن ندارید

به نظر من این فریمور جدیدرو امتحان کنید بهرته

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139478

و مراحل هم همه طبق این تاپیک پیش برید

موفق باشید

ghasem28564
23-04-2011, 08:51
سلام دوستان عزیز من یه گوشی wave723 دارم، وقتی میرم تو اس ام اسام قبل از اینکه اس ام اسامو باز کنم نوشته هاشو درست نشون میده ولی وقتی بازش میکنم به صورت مربع مربع نشونش میده ولی باز وقتی که گزینه انتقال رو میزنم تا به کسی دیگه بفرستمش درست نشونش میده . کسی میتونه کمکم کنه بگه مشکل از کجاست؟
فریمورهایی که در سایت گذاشته میشه نیاز به وسایل خاص است که رو گوشی بریزیم و کدام ورژن آخرین آپدیت با ساپورت فارسی است؟

MISAGH
23-04-2011, 09:55
سلام دوستان عزیز من یه گوشی wave723 دارم، وقتی میرم تو اس ام اسام قبل از اینکه اس ام اسامو باز کنم نوشته هاشو درست نشون میده ولی وقتی بازش میکنم به صورت مربع مربع نشونش میده ولی باز وقتی که گزینه انتقال رو میزنم تا به کسی دیگه بفرستمش درست نشونش میده . کسی میتونه کمکم کنه بگه مشکل از کجاست؟
فریمورهایی که در سایت گذاشته میشه نیاز به وسایل خاص است که رو گوشی بریزیم و کدام ورژن آخرین آپدیت با ساپورت فارسی است؟

فریمور های که در سایت هستند نیاز به برنامه خصی نداره فقط باید طبق اموزش و با برنامه مولتی لودر گوشی رو فلش کنی که کار بسیار راحتی هست

Ali_mahdifard
25-04-2011, 16:12
سلام دوستان من میخوام گوشیمو فلش کنم یخورده هنگه...لطف میکنید آخرین ورژنش که فارسی هم داشته باشه,رو برام معرفی کنید.........

MehdiSAMSUNG
25-04-2011, 16:59
سلام دوستان من میخوام گوشیمو فلش کنم یخورده هنگه...لطف میکنید آخرین ورژنش که فارسی هم داشته باشه,رو برام معرفی کنید.........

سلام داداش گلم

این جدید ترین فیرمور فارسی که واسه wave 723 اومده

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139478

ghasem28564
26-04-2011, 13:00
سلام به همگی دوستان ، من گوشیمو با آخرین آپدیت فریمور فارسی wave723 فلش کردم . حالا بعضی وقتا مخصوصا وقتی تو اینترنت میرم خود به خود ری استارت میشه کسی میتونه کمکم کنه بگه این مشکل از فریموره یا چیز دیگس؟
راستی کسی برنامه توپ برا استفاده از gps با ساپورت نقشه های ایران بدرد بخور wave723 سراغ نداره؟

MISAGH
26-04-2011, 13:14
سلام به همگی دوستان ، من گوشیمو با آخرین آپدیت فریمور فارسی wave723 فلش کردم . حالا بعضی وقتا مخصوصا وقتی تو اینترنت میرم خود به خود ری استارت میشه کسی میتونه کمکم کنه بگه این مشکل از فریموره یا چیز دیگس؟
راستی کسی برنامه توپ برا استفاده از gps با ساپورت نقشه های ایران بدرد بخور wave723 سراغ نداره؟

در استفاده از مرور گر خوده گوشی ریستارت میشه یا با برنامه دیگه

اگه از مرورگر جوار استفاده می کنید این یک مشکلی هست که تمام گوشی های سری ویو دارن و نمیشه کاریش کرد

kimiasanat
26-04-2011, 15:13
سلام دوستان پارسال یه wave723 خریدم و تا الان هیچ برنامه یا بازیی روش نصب نکرده بودم از دیروز هر کاری کردم به در بسته خورد . اول kies رو نسب کردم ورژن Kies_2.0.0.11014_49_2_2. وقتی گوشیو وصل میکنم بالا سمت چپ گوشیو میشناسه ولی وقتی وارد سامسونگ apps میشم ارور میده که این دیوایسو ساپورت نمیکنه! بعدشم راهنماییم میکنه به سایتو دوباره میگه kies رو دانلود کن من از اونجاهم دانلود و نصب کرده بودم ولی باز همین آشو همین... ! یه چیز دیگه اینکه مدل گوشیم s7233e هست و نمیدونم با s7230e چه فرقی داره ! من بازیه gta رو دانلود کردم برنامه اسپوفم همینطور یه جایی خوندم برای نصبش اول باید یه برنامه مجانی از خود سایت نصب کنم که نتونستم !
عجب نامه طول و درازی شد ! لطفا هرکی میتونه کمکم کنه !

MISAGH
27-04-2011, 12:30
[QUOTE=kimiasanat;1978406]سلام دوستان پارسال یه wave723 خریدم و تا الان هیچ برنامه یا بازیی روش نصب نکرده بودم از دیروز هر کاری کردم به در بسته خورد . اول kies رو نسب کردم ورژن Kies_2.0.0.11014_49_2_2. وقتی گوشیو وصل میکنم بالا سمت چپ گوشیو میشناسه ولی وقتی وارد سامسونگ apps میشم ارور میده که این دیوایسو ساپورت نمیکنه! بعدشم راهنماییم میکنه به سایتو دوباره میگه kies رو دانلود کن من از اونجاهم دانلود و نصب کرده بودم ولی باز همین آشو همین... ! یه چیز دیگه اینکه مدل گوشیم s7233e هست و نمیدونم با s7230e چه فرقی داره ! من بازیه gta رو دانلود کردم برنامه اسپوفم همینطور یه جایی خوندم برای نصبش اول باید یه برنامه

دوست عزیز این بازی ها برای گوشی شما نیست
شما برای چی از. داخل خوده سامسونگ اپ گوشی برنامه دانلود نمی کنید

kimiasanat
27-04-2011, 12:46
دوست عزیز این بازی ها برای گوشی شما نیست
شما برای چی از. داخل خوده سامسونگ اپ گوشی برنامه دانلود نمی کنید[/QUOTE]

سلام . اینکارو کردم ولی وقتی بازیو دانلود میکنم install نمیشه و میگه که گوشیمو ساپورت نمیکنه
اومدم فریمور جدیدو با کیز اپگرید کنم که نمیدونم چرا وسطش قطع شد و الانم فقط عکس گوشیو نشون میده با یه کابل یو اس بی . مرسی که جواب دادی!

MISAGH
27-04-2011, 12:48
سلام . اینکارو کردم ولی وقتی بازیو دانلود میکنم install نمیشه و میگه که گوشیمو ساپورت نمیکنه
اومدم فریمور جدیدو با کیز اپگرید کنم که نمیدونم چرا وسطش قطع شد و الانم فقط عکس گوشیو نشون میده با یه کابل یو اس بی . مرسی که جواب دادی!

خوب شما گوشی رو دستی فلش بزن درست میشه

kimiasanat
27-04-2011, 12:55
خوب شما گوشی رو دستی فلش بزن درست میشه

شرمنده من تو اینکار آماتورم . میشه لطف کنی راهنماییم کنی یا لینکی واسه این کار بهم بدی ؟ بازم ممنون!

MISAGH
27-04-2011, 12:59
شرمنده من تو اینکار آماتورم . میشه لطف کنی راهنماییم کنی یا لینکی واسه این کار بهم بدی ؟ بازم ممنون!

آموزش فلش سامسونگ S7230E Wave 723 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122563)

دانلود فریمور S7233JPKB1 (فول) به صورت قسمت بندی شده برای 723 Wave (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139478)

kimiasanat
27-04-2011, 14:32
آموزش فلش سامسونگ S7230E Wave 723 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122563)

دانلود فریمور S7233JPKB1 (فول) به صورت قسمت بندی شده برای 723 Wave (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139478)

با کمک راهنماییاتون دستی فلش کردم درست شد . کیز Kies_2.0.0.11032_12_9 رو هم نسب کردم ولی باز گوشیمو ساپورت نمیکنه ! میشه راهنماییم کنین چه جوری میتونم بازی روش نصب کنم؟

MISAGH
27-04-2011, 14:45
برای چی از خوده گوشی بازی دانلود نمی کنید

kimiasanat
27-04-2011, 14:53
برای چی از خوده گوشی بازی دانلود نمی کنید

هم ارور میده (network unavailable (0xff02 هم فکنم سرعتش باید پایین باشه! چون من یه اینترنت وایرلس 256 دارم و میخوام اگه بشه با pc اینکارارو بکنم.

MISAGH
27-04-2011, 15:12
هم ارور میده (network unavailable (0xff02 هم فکنم سرعتش باید پایین باشه! چون من یه اینترنت وایرلس 256 دارم و میخوام اگه بشه با pc اینکارارو بکنم.

خوب یک بار کیز رو پاک کنید توی یک درایو دیگه توی کامپیوتر نصب کنید

kimiasanat
27-04-2011, 15:21
خوب یک بار کیز رو پاک کنید توی یک درایو دیگه توی کامپیوتر نصب کنید

کیز قبلی با ورژن Kies_2.0.0.11014_49_2 رو توی درایو سی و این جدیده رو تو دی نصب کردم ! توی کیز بالا سمت چپ وقتی گوشیو وصل میکنم کانکت میشه و مشناسدش ولی وارد سامسونگ اپز که میشم میگه سامسونگ اپز ساپورتش نمیکنه! راستی یه جا خوندم که به خاطر ..... و ازین حرفا باید از کشور دیگه ای مثل انگلیس وارد شم ! نکنه بخاطر اینه !؟ اگه این باشه چیکار میتونم بکنم ؟
یه سوال دیگه اینکه فرق s7233e با s7230e چیه چون مدل گوشیه من اولیه ؟
تشکر!

soheil669
27-04-2011, 16:01
سلام دوستان من تازه یه گوشیه 723 خریدم چون خیلی عجله داشتم نتونستم تو سایت بگردم میخواستم ببینم چجوری میشه اس ام اس فارسی داد و گرفت

MehdiSAMSUNG
27-04-2011, 16:16
سلام دوستان من تازه یه گوشیه 723 خریدم چون خیلی عجله داشتم نتونستم تو سایت بگردم میخواستم ببینم چجوری میشه اس ام اس فارسی داد و گرفت

سلام داداش گلم

شما فیرمورتون چیه؟

منظورتو اینه که اس فارسی توی گوشیتون به صورت مربع میادش؟

اگه اینطوریه که باید به فیرمور های فارسی فلش بزنید

که آخرین فیرمور فارسی هم اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139478) هست

sara dorna
30-04-2011, 11:55
سلام این گوشی تنظیمات ساعت تابستانی نداره؟؟؟؟؟؟ اخه ساعت رنامه اذان را 1 ساعت عقب تر نشون میده!

jetdroid
30-04-2011, 14:29
سلام این گوشی تنظیمات ساعت تابستانی نداره؟؟؟؟؟؟ اخه ساعت رنامه اذان را 1 ساعت عقب تر نشون میده!
سلام.
شما یه سر به این قسمت بزن:
Settings>Date and Time
اینجا میتونی با خاموش و روشن کردن Automatic time up update تنظیمات ساعت رو درست کنی.
من پیشنهاد میکنم اون رو خاموش کن و خودت دستی Time Zone رو روی +3:30 که همون تهران هست قرار بده و ساعت رو دستی تنظیم کن.

sara dorna
01-05-2011, 12:37
سلام.
شما یه سر به این قسمت بزن:
Settings>date and time
اینجا میتونی با خاموش و روشن کردن automatic time up update تنظیمات ساعت رو درست کنی.
من پیشنهاد میکنم اون رو خاموش کن و خودت دستی time zone رو روی +3:30 که همون تهران هست قرار بده و ساعت رو دستی تنظیم کن.

ممنون از راهنماییتون ولی من منظورم یک گزینه مثل ساعت تابستانی که ساعت رو در بهار یک ساعت جلو و در پاییز یک ساعت عقب بیاره . من نوکیا داشتم این گزینه رو داشت. الان من یک برنامه اوقات شرعی دارم که مثلا بجای ساعت 13 ساعت 12 اذان میگه!!!!

ghasem28564
02-05-2011, 07:06
سلام ، کسی نمیدونه این برنامه هایی که از samsung apps میگیریم و رو موبایل نصب میشه رو چطوری میشه حذف کرد؟

MehdiSAMSUNG
02-05-2011, 07:09
سلام ، کسی نمیدونه این برنامه هایی که از samsung apps میگیریم و رو موبایل نصب میشه رو چطوری میشه حذف کرد؟

سلام

شما اگه می خوای برنامه ها و بازی هاتون رو حذف کنید

باید توی منو گزیته Edit بالای صفحه رو بزنید و بعد ضربدر روی هر برنامه یا بازی رو که خواستید پاک کنید بزنید پاک میشه

ideal_angel
07-05-2011, 15:00
چجوری میشه برنامه های که تو سامسونگ اپس هستش رو بدونه کیز دانلود کرد ؟
مثلا من میخام یه ویجت رو دانلود کنم مثل دانلود از موبایلستان بعد بریزم تو گوشی و نصب کنم

nadera
07-05-2011, 22:34
سلام خدمت دوستان و مدیران گرامی....

من گوشی wave 723 دارم میخواستم بدونم که آیا اصلا نرم افزاری هست که Codec بر روی گوشی واسه پخش فرمت avi رو بریزه... ؟؟؟

اصلا میشه غیر از کدک خود گوشی کدک دیگه ای نصب کرد؟

MISAGH
07-05-2011, 22:38
سلام خدمت دوستان و مدیران گرامی....

من گوشی wave 723 دارم میخواستم بدونم که آیا اصلا نرم افزاری هست که Codec بر روی گوشی واسه پخش فرمت avi رو بریزه... ؟؟؟

اصلا میشه غیر از کدک خود گوشی کدک دیگه ای نصب کرد؟

دوست عزیز فکر نکم اصلا این گوشی توانایی اجرا فایل avi رو داشته باشه

MISAGH
07-05-2011, 22:40
چجوری میشه برنامه های که تو سامسونگ اپس هستش رو بدونه کیز دانلود کرد ؟
مثلا من میخام یه ویجت رو دانلود کنم مثل دانلود از موبایلستان بعد بریزم تو گوشی و نصب کنم

شما می تونید از سامسونگ اپ خوده گوشی این کار رو انجام بدین

nadera
07-05-2011, 22:55
سلام به دوستان و مدیران زحمت کش...

میخواستم بدونم که میشه نرم افزاری روی گوشی wave 723 نصب کرد تا codec اضافه شه >؟

واسه پخش پسوند و فرمت های دیگه

ideal_angel
08-05-2011, 01:17
شما می تونید از سامسونگ اپ خوده گوشی این کار رو انجام بدین

متوجه منظور من نشدین متاسفانه:bh: حالا توضیح میدم:bf:
من از خیلی وقت پیش دنباله یه ساعت آنلاین میگشم بعد از کلی این ورو اون ور گشتن:dz: بالاخره در قالب یه ویجت که برا 8500 هستش پیداش کردم .

از اونجایی که من ویجت های 8500 رو روی 723 هم تونستم نصب کن و فقط ممکنه اندازش فرق بکنه و منم فقط کاربرد این ابزاره رو میخام....

خاستم اینو دانلود کنم و بریزم تو گوشیم
اینم ویجته:
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000557086

حالا از چه راهی ؟ که بتونم این فایله رو جداگانه دانلود کنم و منتقل کنم به گوشیم

چون این واسه 8500 و من 723 دارم از طریق کیز نمیشه

و اینکه یه دوسته خوبی پیدا نمیشه این ویجته رو برا 723 هم درست کنه خدا خیرش بده:cs: خیلی کاربردیه

nadera
12-05-2011, 15:06
سلام به دوستان عزیز... میخواستم بدونم چرا وقتی یه تم رو روی این گوشی اجرا میکنی پشت صفحه ی اصلی رنگش تغییر نمیکنه؟

paradise_is4u
12-05-2011, 15:41
سلام به دوستان و مدیران زحمت کش...

میخواستم بدونم که میشه نرم افزاری روی گوشی wave 723 نصب کرد تا codec اضافه شه >؟

واسه پخش پسوند و فرمت های دیگه

متاسفانه، فعلاً خير. از نرم افزارهاي آماده بايد استفاده كنيد.

سلام به دوستان عزیز... میخواستم بدونم چرا وقتی یه تم رو روی این گوشی اجرا میکنی پشت صفحه ی اصلی رنگش تغییر نمیکنه؟

رنگ پشت صفحه در تاچ ويز3 توسط تم ها قابل تغيير نيست.

ideal_angel
17-05-2011, 22:38
برنامه ای نیست تا بشه فایل های نصب شده روی گوشی رو ورداشت؟

jetdroid
17-05-2011, 22:45
برنامه ای نیست تا بشه فایل های نصب شده روی گوشی رو ورداشت؟
شاید با برنامه S-Tune که برای دستکاری فایل های سیستمی هست بتونید اینکارو بکنید.

ideal_angel
17-05-2011, 22:47
گوشی من تو قسمت پیاماش موقعی که میخای از حروف 2 تایی استفاده کنی مثلا{ ز و ژ } یا {ع و غ} اون حرف دومیش که دستتو روش نگه میداری تا بیاد، هر کاری میکنم نمینویسه از صبح اینجوریشده فقط تو پیاما اینجوریه تو بقیه جاها گوشی مشکلی نداره
چیکار کنم دوستان نخبه؟

paradise_is4u
18-05-2011, 08:29
گوشی من تو قسمت پیاماش موقعی که میخای از حروف 2 تایی استفاده کنی مثلا{ ز و ژ } یا {ع و غ} اون حرف دومیش که دستتو روش نگه میداری تا بیاد، هر کاری میکنم نمینویسه از صبح اینجوریشده فقط تو پیاما اینجوریه تو بقیه جاها گوشی مشکلی نداره
چیکار کنم دوستان نخبه؟

شما reset settings كنيد، احتمالاً درست بشه.

paradise_is4u
18-05-2011, 09:06
سلام
این mms ویو 723 رو چجوری فعال میکنن ؟تنظیماتش چجوریه ؟
من هر کاری میکنم نمیشه اینترنت گوشیم فعاله ولی ام ام نمیتونم باز کنم
واسه خودت تنظیماتشو چجوری انجام دادی ؟میشه به منم بگی؟

به اينجا بريد:
Menu -> Settings -> Cinnectivity -> Network -> Connections
به پيغامي كه ظاهر ميشه، جواب Yes بديد.
پايين سمت چپ صفحه اي كه مياد، Create رو بزنيد.
حالا اطلاعات رو دقيقاً به اين شكل وارد كنيد:

براي ايرانسل:
Set name: Irancell-MMS
Access name: mtnirancell
Auth type: Normal
User ID و Password رو خالي بگذاريد.
Protocol: HTTP
Home URL: http://mms:8002
Pr ox y address: 10.131.026.138:8080
Linger Time: 300

براي همراه اول:
Set name: MCCI MMS
Access name: mcinet
Auth type: Normal
User ID و Password رو خالي بگذاريد.
Protocol: HTTP
Home URL: http://192.168.193.134:38090/was
Pr ox y address: 192.168.194.073:8080
Linger Time: 300

حالا Save كنيد.
به Settings برگرديد و به اين مسير بريد:
Applications -> Messages -> Multimedia messages -> Multimedia message profiles
و Irancell-MMS (براي ايرانسل) و يا MCCI MMS (براي همراه اول) رو تيك بزنيد و Set رو بزنيد.

* همه تنظيمات رو بايد به دقت وارد كنيد. تنها مورد دلخواه نام Profile هست.
* فرستادن MMS نياز به فعالسازي سرويس از طرف اپراتور داره.

ideal_angel
18-05-2011, 10:50
من اینارو انجام دادم ولی اصلا فایده نداشت رو این گوشی نمیدونم چه مرگشه نمیشه ولی رو گوشی اون یکیم 5310 راحت میشه:cm:

ibo.karam
18-05-2011, 17:27
با سلام واحترام
من گوشی ویو723 دارم
میخوام مکالمات ورود خروجی رو ضبط کنم اما راهی نیافتم
خواهشمندم راهنمایی بفرمایید در صورت امکان جواب رو به ایمیلم ارسال کنید ممنونم
ibo.karam@gmail.com

sara dorna
21-05-2011, 09:44
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان.
من برنامه kies رو نصب کردم و گوشیم رو شناخت و شماره ها و sms ها رو میاره روی کامپوتر ،ولی چند تا ویجیت و برنامه مخصوص 723 با برنامه kiesدانلود کردم وقتی میخوام نصب کنم پیغام میده گوشی وصل نیست و دکمه inestal غیر فعال میشه در حالی که گوشی وصله سرعت اینترنتم هم بالاست. باید چکار کنم،

VIVASAMSUNG
21-05-2011, 09:59
شما کیزتون رو جدیدا آبدیت کردید؟
توی آبدیت جدید این مساله هست
یکی از دوستان گفتن که موقع نصب کشور رو ایران بزارید(از vp****n هم استفاده نکنید موقع نصب و ای میلی هم که تو سامسونگ ساختید برای ایران باشه) اون وقت درست می شه!

sara dorna
21-05-2011, 12:01
اره تازه اپدیت کردم .ولی اگه کشور رو ایران انتخاب کنم ، میتونم از فروشگاههای کشورهای دیگه دانلود کنم؟ ..... نیستیم؟؟؟؟

MISAGH
21-05-2011, 12:03
اره تازه اپدیت کردم .ولی اگه کشور رو ایران انتخاب کنم ، میتونم از فروشگاههای کشورهای دیگه دانلود کنم؟ ..... نیستیم؟؟؟؟

نه دوست عزیز ..... نیست

MehdiSAMSUNG
21-05-2011, 12:05

سلام دوست عزیز

بله شما محدودیت تحریمتون کمتر میشه

به نظر من هم بهترین کشور هم ایتالیست

nadera
21-05-2011, 20:34
سلام...من گوشی wave 723 دارم... در نرم افزار سامسونگ کیز وقتی گوشیم رو متصل میکنم یه پیغام میاد که نوشته

This Device you connected is not supported for samsung apps

در صورتی که من قبلا از همین نرم افزار samsung kies نرم افزار دانلود میکردم و نصب میکردم...

تورو خدا راهنمایی کنید...

AkSamsunG
21-05-2011, 21:23
سلام...من گوشی wave 723 دارم... در نرم افزار سامسونگ کیز وقتی گوشیم رو متصل میکنم یه پیغام میاد که نوشته

در صورتی که من قبلا از همین نرم افزار samsung kies نرم افزار دانلود میکردم و نصب میکردم...

جدیدا شما اپدیت انجام ندادی؟

nadera
22-05-2011, 21:19
جدیدا شما اپدیت انجام ندادی؟

منظورتون چیه؟

منظورتون firmware هستش؟

آپدیت کنم درست میشه؟

jetdroid
23-05-2011, 01:00

با تشکر از احمد جان.
دوست عزیز از تاپیک زیر استفاده کن:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=141513

ghasem28564
26-05-2011, 14:34
سلام به همه اساتید. من از نرم افزار همراه بانک مسکن می خوام استفاده کنم ولی اولش ارور میده اگه کسی میدونه علتش چیه و چجوری میشه درستش کرد بهم کمک کنه. پیام ارور اینه
no Midlet-<n> registraition
بعد اون این پیغام
this application doesnot use the screen and runs in the background
لطف کنید جواب بدهید آخه خیلی لازمش دارم.

sara dorna
26-05-2011, 15:49
:cf:سلام گوشیم رو خاموش کردم سیم کارت عوض کنم حالا روشن نمیشه!! تا ارم بادا میاد رو صفحه ،خاموش میشه دوباره روشن میشه همون مراحل تکرار میش؟؟؟!!! چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sign_help:

ehi2010
27-05-2011, 18:37
:cf:سلام گوشیم رو خاموش کردم سیم کارت عوض کنم حالا روشن نمیشه!! تا ارم بادا میاد رو صفحه ،خاموش میشه دوباره روشن میشه همون مراحل تکرار میش؟؟؟!!! چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sign_help:

سلام!
برای من هم یه همچین مشکلی بوجود می اومد
راه حل موقتی برای بالا اومدن گوشیتون اینه که وقتی یبار باطری رو درآوردی و دوباره جازدی /گوشی رو با اتصال به شارژر روشن کنی
راه اساسی هم اینه که اگه گوشیتون گارانتی داره بدید پارس مایکروتل تا براتون فلش کنه
اگرم که گارانتی نیست که باید خودتون فلش کنین که میتونید از همین موبایلستان فایلهاشو بگیرید

MehdiSAMSUNG
27-05-2011, 23:45
سلام به همه اساتید. من از نرم افزار همراه بانک مسکن می خوام استفاده کنم ولی اولش ارور میده اگه کسی میدونه علتش چیه و چجوری میشه درستش کرد بهم کمک کنه. پیام ارور اینه
no midlet-<n> registraition
بعد اون این پیغام
this application doesnot use the screen and runs in the background
لطف کنید جواب بدهید آخه خیلی لازمش دارم.

سلام دوست عزیز

این همراه بانک ها اکثزا مشکل برنامه نویسی دارن

به خاطر همین به راحتی اجرا نمیشن و در صورت اجرا شدن در کانکت شدن مشکل دارن

شما ورژن های دیگه و رزولشن های دیگرو هم تست کن ببین جواب میگیری

ghasem28564
30-05-2011, 09:00
سلام دوستان ، آیا wave723 منشی تلفن داره ؟ اگه داره چجوری میشه فعالش کرد.
راستی تو پست قبلی یه سوال کرده بودم که MehdiSAMSUNG عزیز به اون جواب داده بود ولی به غیر از نرم افزاری که تو خود سایت بانک مسکن گذاشته شده فایل دیگری نیست. یکی از دوستان فایل رو از بانک مسکن بگیره و رو موبایلش چک کنه ببینه اونم مثل من مشکل داره.

TKR
30-05-2011, 09:01
سلام دوستان.من WAVE 723دارم.چند وقت هست samsung app از داخل گوشیم کار نمیکنه.دوماهه این گوشیو خریدم.باره اول که خواستم بره داخلش بارگیری کرد..تا 1ماه کار میکرد تا ازم درخواست بار گیری مجدد کرد باز..منم تایید کردم...داشت درصد مینداخت که از وسط اپدیت پرید بیرون چون انتن نداشتم..چند بار رفتم ارور داد تا الان 3هفته هست که کلا وارد samsung appاز داخل گوشیم نمیشه...باید چکار کنم؟ممنون

MehdiSAMSUNG
30-05-2011, 09:38
سلام دوستان ، آیا wave723 منشی تلفن داره ؟ اگه داره چجوری میشه فعالش کرد.
راستی تو پست قبلی یه سوال کرده بودم که MehdiSAMSUNG عزیز به اون جواب داده بود ولی به غیر از نرم افزاری که تو خود سایت بانک مسکن گذاشته شده فایل دیگری نیست. یکی از دوستان فایل رو از بانک مسکن بگیره و رو موبایلش چک کنه ببینه اونم مثل من مشکل داره.

سلام دوست عزیز

والا فکر کنم داشته باشه

شما این مسیر رو ه نگاه بنداز ببین هست

settings/applications/call/answering machine

داخل وبجت هاتون یه نگاه بندازید ببینید وجود داره؟

واسه برنامه های بانکی هم چند تا تو تاپیک امضام (برنامه های تاپ جاوا ) گذاشتم ببین اون ها کارتون رو راه میندازه

TKR
30-05-2011, 09:40
ببخشید منظورم samsung APP هست..ببخشید

MehdiSAMSUNG
30-05-2011, 09:45
سلام دوستان.من wave 723دارم.چند وقت هست samsung app از داخل گوشیم کار نمیکنه.دوماهه این گوشیو خریدم.باره اول که خواستم بره داخلش بارگیری کرد..تا 1ماه کار میکرد تا ازم درخواست بار گیری مجدد کرد باز..منم تایید کردم...داشت درصد مینداخت که از وسط اپدیت پرید بیرون چون انتن نداشتم..چند بار رفتم ارور داد تا الان 3هفته هست که کلا وارد samsung appاز داخل گوشیم نمیشه...باید چکار کنم؟ممنون

ببخشید منظورم samsung app هست..ببخشید

سلام دوست عزیز

شما با وایرلس هم امتحان کنید ببینید درست میشه

اگه نشد یه مستر ریست کنید

اگه بازم نشد فلش بزنید حتما درست میشه

واسه آپدیتم دفعه بعد از وایرلس استفاده کنید

TKR
30-05-2011, 09:49
ممنون دوست عزیز راهنماییم کردی...فقط چطور باید مستر ریست کنم؟تازه گوشیو خریدم اطلاعی ندارم

MehdiSAMSUNG
30-05-2011, 09:56
ممنون دوست عزیز راهنماییم کردی...فقط چطور باید مستر ریست کنم؟تازه گوشیو خریدم اطلاعی ندارم

خواهش میکنم

کدش تو این تاپیک هست

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=110953

vahid6152
06-06-2011, 16:40
با سلام خدمت دوستان گل
یکی از رفیقام این گوشی رو گرفته میگه که مشکل آنتن دهی داره. توی قسمت وضعیت انتن مدام کم و زیاد داره. مثلا بیشتر وقتا دو یا سه خطش بیشتر پر نیست. بیشتر وقتا بهش که زنگ میزنیم میگه در دسترس نیست. راستی هم با همراه اول امتحان کردیم هم با ایرانسل. کسی نمیدونه ایراد کار از کجاس؟

09-06-2011, 22:56
دوستان فرق های 7230 با 7233 دقیقا تو چیا هستش؟!

jetdroid
10-06-2011, 00:12
دوستان فرق های 7230 با 7233 دقیقا تو چیا هستش؟!

7230 نسخه اروپایی هست و 7233 نسخه خاورمیانه.
کلا گوشی های سامسونگ وقتی وارد خاورمیانه میشن یه 3 بهشون اضافه میشه.
هیچ فرق دیگه ای با هم ندارن.

TKR
12-06-2011, 12:27
سلام دوستان.متاسفانه مشکلم راجع به sam app گوشیم بر طرف نشده.1کی از دوستان پیشنهاد داد مستر ریست کنم.آیا با این کار مشکل برطرف میشه؟کلا مستر ریست همه چیو نابود میکنه و از صفر میشه گوشی؟باید مموری کارتمو بردارم پاک نشه اطلاعاتم؟

TKR
12-06-2011, 12:38
مثلا من 10صفحه واسش برنامه ریختم کامل پاک میشه؟

reza7000
19-06-2011, 09:36
سلام آیا در سری گوشیهایی که سامسونگ با سیستم بادا زده بازهم مشکل پر شدن صندوق دریافت اس ام اس وجود داره ؟
یعنی وقتی مثلا 500 اس ام اس میاد ؛ گیر میده که باید اس ام اسهای قبلی رو پاک کنیم ؟

MehdiSAMSUNG
19-06-2011, 12:28
سلام آیا در سری گوشیهایی که سامسونگ با سیستم بادا زده بازهم مشکل پر شدن صندوق دریافت اس ام اس وجود داره ؟
یعنی وقتی مثلا 500 اس ام اس میاد ؛ گیر میده که باید اس ام اسهای قبلی رو پاک کنیم ؟

سلام دوست عزیز

بله این مشکل باز هم وجود داره اما طبق یه ترفند که فکر کنم جواب بده میشه درستش کرد

MehdiSAMSUNG
19-06-2011, 12:31
سلام دوستان.متاسفانه مشکلم راجع به sam app گوشیم بر طرف نشده.1کی از دوستان پیشنهاد داد مستر ریست کنم.آیا با این کار مشکل برطرف میشه؟کلا مستر ریست همه چیو نابود میکنه و از صفر میشه گوشی؟باید مموری کارتمو بردارم پاک نشه اطلاعاتم؟

مثلا من 10صفحه واسش برنامه ریختم کامل پاک میشه؟

سلام دوست عزیز

بله همه چی تون پاک میشه

برنامه هاتونم اگه تو مموری نصب کردید مموریم در بیارید بازم از بین میرند

reza7000
19-06-2011, 13:01
سلام دوست عزیز

بله این مشکل باز هم وجود داره اما طبق یه ترفند که فکر کنم جواب بده میشه درستش کرد

میشه لطف کنید و بگید با چه ترفندی میشه این کار رو کرد ؟

MehdiSAMSUNG
19-06-2011, 13:47
میشه لطف کنید و بگید با چه ترفندی میشه این کار رو کرد ؟

خواهش میکنم

بفرمایید داخل این تاپیک توی یکی از پست ها توضیح داده شده

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126945

TKR
20-06-2011, 00:21
shoma ostad hastino azina sar dar miarin rahe hale dgi nadare joz flasho master riset?masalan in koda..ke vase sam app bashe...tori ke baz sam app az dakhele goshi kar kone

MehdiSAMSUNG
20-06-2011, 05:46
shoma ostad hastino azina sar dar miarin rahe hale dgi nadare joz flasho master riset?masalan in koda..ke vase sam app bashe...tori ke baz sam app az dakhele goshi kar kone

والا راهه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه

فقط اگه لطف کنید فارسی تایپ کنید ممنونتون میشم

کیبورت فارسی هم پایین صفحه هست

reza_ahwaz26
22-06-2011, 14:59
با سلام
تو سایت samfirmware پیش فرم ویر S7233JPKD1 دوتا ## زده و پیش S723EJPKD2 دوت ## و یک * زده
بالا هم توضیح داده
## Password is samfirmware.com
# Password is samsung-firmwares.com
* file is not complete!
منظورش از فایل not completet چیه ؟
حالا اگه بخوام گوشیم رو آپدیت کنم کدوم رو دانلود کنم؟
S7233JPKD1 یا S723EJPKD2 ؟

reza_ahwaz26
25-06-2011, 07:10
بابا چقدر فعال هستین شما
خودم دانلود کردم و نصب کردم
یه مشکلی که S7233JPKD1 داره اینه که sam apps خراب میشه نمیدونم چرا . ولی اول S7233JPKD1 رو نصب کردم و بعد S723EJPKD2 فعلا مشکلی نداره

MehdiSAMSUNG
25-06-2011, 12:52
سلام عزیزان

توی سامسونگ اپ گوشیتون یه تستی کنید ببینید UC Browser هم واسه گوشی شما اومده؟

خبرشو همینجا بدید

مرسی

reza_ahwaz_26
26-06-2011, 21:03
بله خیلی وقته ولی زبانه اسیایه شرقیه

ghamgin13
03-07-2011, 19:28
دوستانی که این گوشی رو دارن لطفا یکم ار کارکردش بگن میخواستم برای خواهرم بگیرم میخواستم ببینم چطوره سرعت کیفیت صدا دوربین و در آخر دوام باتری
مقاومتش چطوره ؟
مشکل هنگ و ریستارت که نداره؟

wave love
08-07-2011, 14:29
سلام
یه مشکل دارم
الان کایز رو باز کردم
اومدم روی قسمت سامسونگ اپ اما صفحه خالیه خالیه.یعنی هیچی نشون نمیده

چرا؟!!!!!!!!

travis_fz
25-07-2011, 12:02
سلام دوستان
می خواستم ببینم این گوشی turn to mute داره ؟
بعضی سایت ها زدن داره بعضیام زدن نداره!!

h_starboy
20-08-2011, 22:31
سلام دوستان
بابام این گوشی رو داره . وقتی وصل میکنم به کیز تو سامسونگ اپز که میخوام برم این پیغام رو میده :
http://up6.iranblog.com/uploads/13138686611.png

بعد دیگه هیچی نمیتونی نصب کنی روش !!!!!1

jetdroid
24-08-2011, 15:44
سلام
یه مشکل دارم
الان کایز رو باز کردم
اومدم روی قسمت سامسونگ اپ اما صفحه خالیه خالیه.یعنی هیچی نشون نمیده

چرا؟!!!!!!!!
سلام.
فکر میکنم مشکل از اینترنت شما باشه.
البته بعضی مواقع سرور سامسونگ هم به دلیل شلوغ بودن قاطی میکنه.

سلام دوستان
می خواستم ببینم این گوشی turn to mute داره ؟
بعضی سایت ها زدن داره بعضیام زدن نداره!!
سلام بله داره.

سلام دوستان
بابام این گوشی رو داره . وقتی وصل میکنم به کیز تو سامسونگ اپز که میخوام برم این پیغام رو میده :
http://up6.iranblog.com/uploads/13138686611.png

بعد دیگه هیچی نمیتونی نصب کنی روش !!!!!1
سلام.
این موضوع به خاطر کشور و اکانتی هست که شما در سامسونگ اپز درست کردی.
یه توضیحی در تاپیک زیریکی از دوستان گفته استفاده کنید ببینید درست میشه؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=141513

ahmad_76
03-09-2011, 20:15
سلام دوستان من گوشی S7230E Wave 723 رو خریداری کردم.
قصد دارم آپدیت کنم.
با چه کدی بفهمم ورژن گوشیم چیه؟یا آخرین آپدیتش مال چه زمانیه؟
.

jetdroid
04-09-2011, 00:24
سلام دوستان من گوشی S7230E Wave 723 رو خریداری کردم.
قصد دارم آپدیت کنم.
با چه کدی بفهمم ورژن گوشیم چیه؟یا آخرین آپدیتش مال چه زمانیه؟
.
سلام.
با کد ستاره مربع 1234 مربع میتونید فریمور گوشی رو ببینید.
درمورد نحوه کدبندی تاپیک زیر رو بخونید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127869

ali mojiri
13-09-2011, 07:44
سلام نرم افزار samsung appsگوشی من خود به خود حذف شده باید چیکار کنم تا دوباره پیداش کنم؟