PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش فلش سامسونگ ویو s5250 و s5330

AkSamsunG
29-11-2010, 23:35
سلام
باتوجه به ورود این گوشیها به ایران لازم دانستم اموزش فلش رو در اختیار دوستان قرار بدم
فلش این دو گوشی کاملا شبیه به هم هست
نکته:هیچ وقت این دو گوشی با فریمورهای هم دیگه فلش نکنید

1.اول برنامه multi loader رو دانلود کنید از فایل ضمیمه دانلود کنید.برنامه رو باز کنید سیمکارت و مموری رو دربیارید و کابل رو به گوشی وصل کنید.سپس دکمهای ولوم پایین+دوربین+خاموش/روشن رو همزمان نگه دارید تا به دانلود مود برید.(درایور گوشی روی کامپیوتر نصب باشه)
2-1.فریمور فارسی برای s5250 موجود نیست فریمور مورد نظر رو از اینجا (http://www.multiupload.com/9BILWGBXNV) دانلود کنید.
2-2.فریمور فارسی برای s5330 موجود هست فریمور مورد نظر رو از اینجا (http://www.multiupload.com/KFWCN66R1A) دانلود کنید.

3.ابتدا برد گوشی رو روی BRCM2133 ست کنید.

http://up.iranblog.com/Files00/01ade5136e2c4ec9a631.bmp

4.سپس گزینه فول دانلود رو تیک بزنید.

http://up.iranblog.com/Files00/6c8ef52c84384ea1b8d1.bmp

5.سپس فایلهای boot,apps,Rsrc1,Rsrc2,Factory fs رو به برنامه از فریموری که دانلود کردید معرفی کنید.

نکته: به جز این مواردی که در عکس مشخص هست و نام برده شده هر فایلی که داخل پوشه فریمور هست باید در برنامه مولتی لودر قرار داده بشه مثل shpapp وfotaو csc و pfs و ffs

http://up.iranblog.com/Files00/16d9e28d794a47b3b637.bmp

6.روی پورت سرچ کلیک کنید و بعد دانلود بزنید.

http://up.iranblog.com/Files00/c93496cdc7f24556a962.bmp

7.بعد همه فایلها که لود شد پیغام all file complet نمایان میشه
فلش با موفقیت انجام شد.
تذکر:تمام مسئولیت اینکار به عهده خود شخص هست و بنده هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم.با تشکر

bamdad66
30-11-2010, 01:05
این مراحلو انجام دادم ولی در آخر serial port open error اومده.چی کار باید بکنم؟

AkSamsunG
30-11-2010, 09:01
این مراحلو انجام دادم ولی در آخر serial port open error اومده.چی کار باید بکنم؟

شما باید قبل از انجام هر کاری درایور گوشی رو نصب میکردی که برنامه گوشی رو شناسایی کنه

bamdad66
30-11-2010, 12:32
الان تا آخرین مرحله پیش رفتم و گوشی فلش شد.حالا روی گوشی این پیغام اومده:
FOTA Engine is not installed
plz intall below FOTA Eng.{FOTA_ENGINE_VER_INFO_2.0)
الان باید چه کاری انجام بدم؟
شرمنده دوست عزیز اینقدر سوال میپرسم

AkSamsunG
30-11-2010, 12:45
الان تا آخرین مرحله پیش رفتم و گوشی فلش شد.حالا روی گوشی این پیغام اومده:
FOTA Engine is not installed
plz intall below FOTA Eng.{FOTA_ENGINE_VER_INFO_2.0)
الان باید چه کاری انجام بدم؟
شرمنده دوست عزیز اینقدر سوال میپرسم

یعنی گوشی بالا نمیاد؟

bamdad66
30-11-2010, 12:47
نه بالا نمیاد.مثل روش قبل گزینه fota رو هم روش ریختم.اسم گوشیو مینویسه رو صفحه بعد یه صفحه آبی میاد.الان نوشته upload data to pc زرد رنگه

AkSamsunG
30-11-2010, 12:58
نه بالا نمیاد.مثل روش قبل گزینه fota رو هم روش ریختم.اسم گوشیو مینویسه رو صفحه بعد یه صفحه آبی میاد.الان نوشته upload data to pc زرد رنگه

شما یکاری کن
تمامی فایلهایی که توی فریموری که دانلود کردی هست رو توی برنامه مولتی لودر مشخص کن و بعد فلش کن به عکس کاری نداشته باش ظاهرا این سایت خارجی چرت نوشته
اینا رو دنبال کن:
فایل بوت رو لود کن.
فایل amss
فایل apps
فایل Rsrc1
Rsrc2(low)همیشه low رو انتخاب کن
factory fs
CSC
SHP APP
FOTA
PFS
هر فایلی هم که توی فریمور نبود خالی بزار
نتیجه رو بهم بگو

bamdad66
30-11-2010, 13:40
قسمتهای amss , csc,pfs که نیست.من مشکل بزرگم اینه که دوباره ارور سریال پورت میاد.اعصابم به هم ریخته.کامپیوترم انگار مشکل داره.پورت رو میشناسه و تمام اونارو دانلود میکنه بعد از wait fot reset دوباره ارور میده.ریست که میشه گوشی هم رو صفحش میاد DOWNLOAD که روی یک نوار قرمزه:bm:.دیگه کم آوردم

AkSamsunG
30-11-2010, 13:45
قسمتهای amss , csc,pfs که نیست.من مشکل بزرگم اینه که دوباره ارور سریال پورت میاد.اعصابم به هم ریخته.کامپیوترم انگار مشکل داره.پورت رو میشناسه و تمام اونارو دانلود میکنه بعد از wait fot reset دوباره ارور میده.ریست که میشه گوشی هم رو صفحش میاد DOWNLOAD که روی یک نوار قرمزه:bm:.دیگه کم آوردم

داداش قبل از اینکه دانلود رو بزنی گوشی باید توی حالت دانلود باشه download روی یه نوار قرمز بعد پورت سرچ رو بزن بعد دانلود

jetdroid
30-11-2010, 14:23
مرسی احمد جان تاپیک مهم شد.

arshid
03-12-2010, 01:34
احمد جان متاسفانه من تا گوشی رو خریدم تو ستینگ گوشی ریست شد و دیگه بالا نمیاد . می خوام فلش کنم اما تو جعبش سی دی نبود تا برنامه اتصال به کامپیوتر رو نصب کنم . از کجا می تونم بگیرم؟ برنامه یا درایوری که کامپیوتر گوشیم رو بشناسه و کانتکت ها رو رد و بدل کنم؟
اگه سریع جواب بدی ممنون میشم چون گوشیم روشن نمیشه و زود می خوام فلش کنم

jetdroid
03-12-2010, 01:48
احمد جان متاسفانه من تا گوشی رو خریدم تو ستینگ گوشی ریست شد و دیگه بالا نمیاد . می خوام فلش کنم اما تو جعبش سی دی نبود تا برنامه اتصال به کامپیوتر رو نصب کنم . از کجا می تونم بگیرم؟ برنامه یا درایوری که کامپیوتر گوشیم رو بشناسه و کانتکت ها رو رد و بدل کنم؟
اگه سریع جواب بدی ممنون میشم چون گوشیم روشن نمیشه و زود می خوام فلش کنم
دوست عزیز شما میتونی از برنامه Mobile Master برای بک آپ گرفتن از دفتر تلفن و کلا قسمت های مختلف گوشی استفاده کنی.
برای پیدا کردن این برنامه هم یه سرچ توی نت بکن.

arshid
03-12-2010, 11:57
بچه ها تو رو خدا کمکم کنید . من فلش کردم گوشی رو همه چی هم درست انجام شد و زد All File compelet ولی باز رو اسم گوشی گیر می کنه و بالا نمیاد . چی کار کنم؟

arshid
03-12-2010, 12:09
شما باید قبل از انجام هر کاری درایور گوشی رو نصب میکردی که برنامه گوشی رو شناسایی کنه

احمد جان من این دریاور رو از کجا می تونم پیدا کنم؟ تورو خدا لینکش رو برام بزار

AkSamsunG
03-12-2010, 12:13
بچه ها تو رو خدا کمکم کنید . من فلش کردم گوشی رو همه چی هم درست انجام شد و زد all file compelet ولی باز رو اسم گوشی گیر می کنه و بالا نمیاد . چی کار کنم؟

معمولا روی اسم اولش برای بار اول یکم دیر میاد بالا شما چقدر صبر کردید؟

arshid
03-12-2010, 12:58
معمولا روی اسم اولش برای بار اول یکم دیر میاد بالا شما چقدر صبر کردید؟

زیاد صبر کردم ، حتی چند بار صفحه سیاه میشد و باز بر می گشت رو اسم . نکنه اصلا بالا نیاد؟

AkSamsunG
03-12-2010, 13:08
زیاد صبر کردم ، حتی چند بار صفحه سیاه میشد و باز بر می گشت رو اسم . نکنه اصلا بالا نیاد؟

بالا میاد پول گیر کرده تو گلوش میخواد ببرید بدید نمایندگی براتون فلش کنه نگران نباشید
وقتی گوشی رو وصل میکنید روی حالت دانلود مود وقتی روی port search میزنید برنامه گوشی رو شناسایی میکنه؟ به این سایت سر بزنید یه فریمور دیگه دانلود کنید امتحان کنید:
samfirmware.com

arshid
03-12-2010, 13:58
بالا میاد پول گیر کرده تو گلوش میخواد ببرید بدید نمایندگی براتون فلش کنه نگران نباشید
وقتی گوشی رو وصل میکنید روی حالت دانلود مود وقتی روی port search میزنید برنامه گوشی رو شناسایی میکنه؟ به این سایت سر بزنید یه فریمور دیگه دانلود کنید امتحان کنید:
samfirmware.com

وقتی روی port search میزنم اسم گوشی رو scotia میزنه . درسته یا غلطه؟

arshid
03-12-2010, 14:42
احمد جان بزار من بگم چی کار میکنم یکی یکی هر جا مشکل داره بگو .

من وقتی گوشیم بار اول ریست شد و فلش کردم اصلا برنامه ی kies رو روی پی سی نداشتم و گوشی اصلا با کامپیوتر در ارتباط نبود . فلش بطور کامل انجام میشد ولی بالا نمی یومد .

بعد برنامه kies رو دان کردم و وقتی میرم تو حالت دانلود مد اول عکس یه گوشی میاد رو صفحه بعد وصل می کنم به کامپیوتر ولی برنامه kies هر چی میگرده اصلا گوشیم رو پیدا نمی کنه . تو همین حالت تو برنامه loader گزینه ها رو انتخاب می کنم و port serch رو میزنم میزنه ready . حالا download رو میزنم و صفحه آبی میشه با یه نوار قرمز که نوشته Download و شروع به فلش میکنه . در آخر میزنه all Compelet ولی ..... :(

میگم گارانتی چقدر میگیره فلش کنه؟
اگه ببرم پیشه کسی مه خریدم پس نمی گیره؟ آخه دیروز خریدم؟

AkSamsunG
03-12-2010, 15:40
احمد جان بزار من بگم چی کار میکنم یکی یکی هر جا مشکل داره بگو .

من وقتی گوشیم بار اول ریست شد و فلش کردم اصلا برنامه ی kies رو روی پی سی نداشتم و گوشی اصلا با کامپیوتر در ارتباط نبود . فلش بطور کامل انجام میشد ولی بالا نمی یومد .

بعد برنامه kies رو دان کردم و وقتی میرم تو حالت دانلود مد اول عکس یه گوشی میاد رو صفحه بعد وصل می کنم به کامپیوتر ولی برنامه kies هر چی میگرده اصلا گوشیم رو پیدا نمی کنه . تو همین حالت تو برنامه loader گزینه ها رو انتخاب می کنم و port serch رو میزنم میزنه ready . حالا download رو میزنم و صفحه آبی میشه با یه نوار قرمز که نوشته download و شروع به فلش میکنه . در آخر میزنه all compelet ولی ..... :(

میگم گارانتی چقدر میگیره فلش کنه؟
اگه ببرم پیشه کسی مه خریدم پس نمی گیره؟ آخه دیروز خریدم؟

خدا خیرت بده
دیروز خریدی اون مشکل پیش اومد همون موقع میبردی پس میدادی عوضش میکردی
فکر میکنم حدود 10 تومن بگیرن
گوشی رو نباید برنامه کایز شناسایی کنه کافیه کامپیوتر شناسایی کنه که بتونه به مولتی لودر وصل بشه
شما ببر نمایندگی بهتره

arshid
03-12-2010, 15:45
خدا خیرت بده
دیروز خریدی اون مشکل پیش اومد همون موقع میبردی پس میدادی عوضش میکردی
فکر میکنم حدود 10 تومن بگیرن
گوشی رو نباید برنامه کایز شناسایی کنه کافیه کامپیوتر شناسایی کنه که بتونه به مولتی لودر وصل بشه
شما ببر نمایندگی بهتره

مرسی احمد جان از جوابات . ممنون ازت داداش .
بلاخره انقدر باهاش ور رفتم که درست شد . وقتی تو برنامه ی loader بوت و بقیه چیزا رو انتخاب میکردم وقتی می خواستم دانلود بزنم خود به خود تیک cse می پرید و من متوجه نمیشدم .
خدا رو شکر اومد بالا فقط یه بدی که داره اینه که باعث شد فریمور فارسی فابریک رو گوشی بپره و هیچ جا پیداش نکردم . مجبور شدم فریمور آسیا بریزم که نه فارسی داره نه answer mashin . ولی باز خدا رو شکر ایشالله فریمور فارسیش هم بزودی میاد

pedramgsm
03-12-2010, 17:21
خواهشا پسورد فایل s5330 رو بگید چیه 90 مگابایت دانلود کردم حالا پسورد میخواد لطفا راهنمایی کنید سریعا ممنون از زحماتتون

AkSamsunG
03-12-2010, 17:31
خواهشا پسورد فایل s5330 رو بگید چیه 90 مگابایت دانلود کردم حالا پسورد میخواد لطفا راهنمایی کنید سریعا ممنون از زحماتتون

این دوتا رو امتحان کنید:
samfirmware.com
samsung-firmwares.com

msr123000
15-12-2010, 15:47
سلام
من گوشیم رو که ریسیت میشد با این فایل(S5250XEJK1) فلش کردم
ولی الان مسیج های فارسی رو مربعی نشون میده
میخواستم یه فریمور معرفی کنید که فارسی رو نشون بده

اینا تو سایت samfirmwareworld بود فقط نمیدونم بهش میخوره یا نه

Asia:
S5333DDJI5 ## *

* No full firmware
# Pass = samsung-firmwares.com
## Pass = samfirmware.com

Africa / Arabic:
S5333JVJI6 ## *
* No full firmware
# Pass = samsung-firmwares.com
## Pass = samfirmware.com

msr123000
15-12-2010, 20:02
من گوشیم 5233 هستش نمیدونستم
الان عربی رو زدم روش درست شد

saeed1102020
30-01-2011, 14:12
سلام من فیرم ور فارسی رو ریختم روی گوشی اس 5333 همشونم تست کردم
S5333JVJI6
S5333JPJL1
S5333JPJI7
ماله خودش s5333jpjk2
بود هی ریست میشد
عوضش کردم حالا کی برد فارسی داره ولی وقتی کسی اس میفرسته نشون نمیده متنشو واینکه من متنی مینویسم به فارسی تو اس ام اس ها متنشو نشون نمیده.در ضمن علامت سوال هم تو کیبرد مجازیش کارنمیکنه کسی راهنمایی کنه لطفا

saeed1102020
31-01-2011, 21:18
عذر میخوام کسی این ورژن رو برای ویو 2 پرو سراغ داره؟؟؟؟؟
s5333jpjk2

m4ndm
07-02-2011, 00:24
دوستان نمیدونم این سوال را باید کجا بپرسم ولی باور کنید خیلی توی فروم جستجو کردم در مورد سوالم اما چیزی دستگیرم نشد.
دوستان من هفته ی پیش یک ویو525 s5253 خریدم اما متاسفانه ویروسی شد و سیستم عامل اون دیگه بالا نیومد و مجبور شدم ببرم فلش کنن واسم که 40 تومن ازم گرفتند اما دیگه گوشیم فارسی نداره و حتی منشی تلفن و بعضی دیگه امکاناتش حذف شده .
من اصلا نمیتونم اس ام اس های فارسی دریافت کنم خواهش میکنم کمکم کنید چیکار باید بکنم .
ضمنا از وقتی فلش شده مرتب گوشی هنگ میکنه و ریست میشه فکر کنم باید فلش شه . خواهشا کمکم کنید. نمیخوام دیگه 40 تومن بدم به اون عوضیا

AkSamsunG
07-02-2011, 07:17
دوستان نمیدونم این سوال را باید کجا بپرسم ولی باور کنید خیلی توی فروم جستجو کردم در مورد سوالم اما چیزی دستگیرم نشد.
دوستان من هفته ی پیش یک ویو525 s5253 خریدم اما متاسفانه ویروسی شد و سیستم عامل اون دیگه بالا نیومد و مجبور شدم ببرم فلش کنن واسم که 40 تومن ازم گرفتند اما دیگه گوشیم فارسی نداره و حتی منشی تلفن و بعضی دیگه امکاناتش حذف شده .
من اصلا نمیتونم اس ام اس های فارسی دریافت کنم خواهش میکنم کمکم کنید چیکار باید بکنم .
ضمنا از وقتی فلش شده مرتب گوشی هنگ میکنه و ریست میشه فکر کنم باید فلش شه . خواهشا کمکم کنید. نمیخوام دیگه 40 تومن بدم به اون عوضیا

خیلی متاسفم اما لطفا درست صحبت کنید
اولا که هزینه فلش 10 تومنه نه 40 تومن!!! دوما ببرید همونجا بگو بهش به جا 10 تومن 0 تومن گرفتی هیچ حداقل فریمور فارسی بریز برام

paradise_is4u
07-02-2011, 10:13
كاملاً موافقم. متاسفانه شما گوشيتون رو به محل نامناسبي داديد براي درست كردنش.
چون نه تنها گوشي شما رو با فيرمور نامناسب براتون فلش كردند، بلكه پول زيادي هم از شما دريافت كردند.
اما شما با راهنمايي هاي همين تاپيك و به كمك دوستان به راحتي ميتونيد خودتون گوشي خودتون رو با فيرمور مناسب فلش كنيد و احتياجي نيست كه بخوايد گوشيتون رو براي چنين موردي بديد بيرون.
البته براي اعتراض هم كه شده حتماً سري به تعميركار مذكور بزنيد و بهش متذكر بشيد كه كار رو درست انجام نداده براتون و خيلي هم گرون باهاتون حساب كرده.
موفق باشيد.
:123:

m4ndm
08-02-2011, 18:00
عذر میخوام باز مزاحم میشم من رفتم کلی باهاشون بحث کردم گفتن اگه میخوای فارسیش کنیم واست باید چند ماه صبر کنی تا بیاد تو اینترنت چون الان هرچی گشتیم نبود بعد هم گفت اگه خواستی فارسیش کنم باید 20 تومن دیگه هم بدی.
من دیگه نا امید شدم تازه اگه یه خورده دیگه باهاشون کل کل میکردم یه کتک مفصل هم ازشون میخوردم
حالا امیدوارم شما کمکم کنید و با راهنماییتون یاریم بدید.
واسه شروع من اون فایل 135 مگابایتی که به عنوان جدیدترین ورژن عربی(فارسی) اس 5253 گذاشتید رو دانلود کردم (از این لینک http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1764415#post1764415 )
حالا میخوام بدونم ادامه ی کار رو از همین روشی که توی این تاپیک برای s5250 s5330 گفتید برم؟ یا روش دیگری برای s5253 وجود داره؟
خواهش میکنم کمکم کنید

AkSamsunG
08-02-2011, 18:10
عذر میخوام باز مزاحم میشم من رفتم کلی باهاشون بحث کردم گفتن اگه میخوای فارسیش کنیم واست باید چند ماه صبر کنی تا بیاد تو اینترنت چون الان هرچی گشتیم نبود بعد هم گفت اگه خواستی فارسیش کنم باید 20 تومن دیگه هم بدی.
من دیگه نا امید شدم تازه اگه یه خورده دیگه باهاشون کل کل میکردم یه کتک مفصل هم ازشون میخوردم
حالا امیدوارم شما کمکم کنید و با راهنماییتون یاریم بدید.
واسه شروع من اون فایل 135 مگابایتی که به عنوان جدیدترین ورژن عربی(فارسی) اس 5253 گذاشتید رو دانلود کردم (از این لینک http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1764415#post1764415 )
حالا میخوام بدونم ادامه ی کار رو از همین روشی که توی این تاپیک برای s5250 s5330 گفتید برم؟ یا روش دیگری برای s5253 وجود داره؟
خواهش میکنم کمکم کنید

خدا سزای عملشون رو میده .... خواری هم حدی داره
شما همون روش رو برو مشکلی بود در خدمتیم

m4ndm
08-02-2011, 18:32
از لطفتون واقعا ممنونم منم سپردم به خدا .واقعا نمیدونم این پولای .... چطور از گلوشون پایین میره.
احمد آقا من همه ی مراحل رو پیش رفتم و کار تمام شد اما سیستم عامل گوشی لود نمیشه و فقط صفحه ی اول که مدل گوشی رو مینویسه میاد و صفحه ای که روش نوشته شده بود بادا دیگه نمیاد . و مرتب قطع و وصل میشه و با این قطع و وصلی ویندوز کامپیوتر درایو گوشی رو میشناسه و با قطع شدن اون درایور خارج میشه .
نمیدونم منظورم رو تونستم برسونم یا نه

AkSamsunG
08-02-2011, 18:58
از لطفتون واقعا ممنونم منم سپردم به خدا .واقعا نمیدونم این پولای .... چطور از گلوشون پایین میره.
احمد آقا من همه ی مراحل رو پیش رفتم و کار تمام شد اما سیستم عامل گوشی لود نمیشه و فقط صفحه ی اول که مدل گوشی رو مینویسه میاد و صفحه ای که روش نوشته شده بود بادا دیگه نمیاد . و مرتب قطع و وصل میشه و با این قطع و وصلی ویندوز کامپیوتر درایو گوشی رو میشناسه و با قطع شدن اون درایور خارج میشه .
نمیدونم منظورم رو تونستم برسونم یا نه

درست فلش رو انجام دادی؟ تیکهای full download و master rom رو زدی؟پوشه بوت رو انتخاب کردی؟درست فلش نکردی واسه همین اینطوری میشه با دقت فلش کن

m4ndm
08-02-2011, 19:07
آره حق با شماست پوشه ی مستر روم رو تیک نزدم
پوشه ی بوت رو انتخاب کردم ولی فایلی توش نشون نداد
.دستت درد نکنه داداش

m4ndm
08-02-2011, 19:26
داداش این بار رو صفحه عکس یه کامپیوتر و عکس یه موبایل میاد که بینشون با نقطه چین وصل شده اما وسطش یه علامت خطر زرد قرار گرفته

نکنه گوشی رو ناکار کردم؟
میشه یه بار از اول بگید چیکار کنم ؟من دقیقا عین همون کارایی که گفتید رو انجام دادم

AkSamsunG
08-02-2011, 19:49
داداش این بار رو صفحه عکس یه کامپیوتر و عکس یه موبایل میاد که بینشون با نقطه چین وصل شده اما وسطش یه علامت خطر زرد قرار گرفته

نکنه گوشی رو ناکار کردم؟
میشه یه بار از اول بگید چیکار کنم ؟من دقیقا عین همون کارایی که گفتید رو انجام دادم

باطری رو در بیار دوباره بزار بعدش برنامه مولتی لودر رو باز کن بعد گوشی رو با کابل وصل کن بعد برو توی دانلود مود همه چیز رو که توی برنامه لود کردی اخر سر پورت سرچ رو بزن و بعد دانلود رو بزن باشه؟

m4ndm
08-02-2011, 21:44
آقا همه چیز برگشته سرجاش فقط samsungApps // Twitter// ........ کار نمیده توی منو و آیکون این سه تا پاک شده
میدونید مشکلش چیه؟

saeed1102020
09-02-2011, 02:04
آقا همه چیز برگشته سرجاش فقط samsungapps // twitter// ........ کار نمیده توی منو و آیکون این سه تا پاک شده
میدونید مشکلش چیه؟

فیرم وری که دانلود کردین مورد داره یکیشم همونه که از ورژن عربی اون بخش ها حذف شده به فیرم ور پایینتر دانگرید کنین

.::ALI.0MRANI::.
09-02-2011, 06:22
آقا همه چیز برگشته سرجاش فقط samsungapps // twitter// ........ کار نمیده توی منو و آیکون این سه تا پاک شده
میدونید مشکلش چیه؟

مال من هم دقیقا همینطور شده پس از فلش!!!

دوستان چاره چیه؟!!

d.b23
09-02-2011, 11:12
منم مشکل نداشتن amsung apps و Face book و .... داشتم
من به ورژن s5333jpji7 دانگرید کردم ولی کیبورد فارسیش نصفه و نیمه مینویسه و اس ام اس فارسی خالی میفرسته.
ولی کلا گوشی میتونه فارسی رو بخونه.
تا حالا 4 بار فلش کردم ولی بازم دست نشد.
دیگه ورژن پایین تر از اینم که دیگه نیست که بهش دانگرید کنم.(ورژن دیگش ترکی هست)
چیکار کنم؟

saeed1102020
09-02-2011, 12:45
منم مشکل نداشتن amsung apps و Face book و .... داشتم
من به ورژن s5333jpji7 دانگرید کردم ولی کیبورد فارسیش نصفه و نیمه مینویسه و اس ام اس فارسی خالی میفرسته.
ولی کلا گوشی میتونه فارسی رو بخونه.
تا حالا 4 بار فلش کردم ولی بازم دست نشد.
دیگه ورژن پایین تر از اینم که دیگه نیست که بهش دانگرید کنم.(ورژن دیگش ترکی هست)
چیکار کنم؟

ورژن اصلیش
s5333jpjk2
هستش
بقیه فیرم ور ها مورد دارن ومتاسفانه اون فیرم ور فقط دست مایکروتله
باید ببرین نمایندگی ویا ورژن ذکر شدهرو دانلود کنین که من پیدانکردم

اگه کسی راه حل داره بگه.حتی با قاطی کردن فیرم ور ها هم مشکل حل نشد.مشکل اساسیه

m4ndm
09-02-2011, 14:15
بچه ها من این دو تا رو قاطی کردم درست شد.

S5253JPJK2S_OJPJL1--farsi

S5253JPJJ3

اون اولیه بود که ایراد داشت منم اومدم بیس رو دومی قرار دادم و هرچی که دومی کم داشت که فکر کنم فقط گزینه ی PFS بود رو از فیرم ور اولیه گرفتم.

دست همگی درد نکنه مخصوصا احمد آقا که خیلی اذیتش کردم

09-02-2011, 14:45

S5253jpjk2s_ojpjl1--farsi

s5253jpjj3

اون اولیه بود که ایراد داشت منم اومدم بیس رو دومی قرار دادم و هرچی که دومی کم داشت که فکر کنم فقط گزینه ی pfs بود رو از فیرم ور اولیه گرفتم.

میشه کامل توضیح بدی چیکار کردی؟!

یا اگه واست مقدوره میشه فایلارو واسم بزاری؟!

پیشاپیش ممنون

پست ارسال شده توسط موبايل

saeed1102020
09-02-2011, 18:07

S5253JPJK2S_OJPJL1--farsi

S5253JPJJ3

اون اولیه بود که ایراد داشت منم اومدم بیس رو دومی قرار دادم و هرچی که دومی کم داشت که فکر کنم فقط گزینه ی PFS بود رو از فیرم ور اولیه گرفتم.

pfs لازم نیست حتما باشه همون دومی رو میزدی مشکل حل بود.مستر رام فقط برای فرمته کلیه .ولی گوشی بالا نمیاد.بعد از مستر رام فیرم ور دومی رو میزدین درست میشد

d.b23
09-02-2011, 18:45
بالاخره من چیکار کنم.هیچ کدوم از فریمور هایی که دارم سالم نیست
S5333JPJI7 این که کیبورد فارسیش درست نیست
S5333JPJL1 اینم که samsung apps و face book و ....نداره

saeed1102020
09-02-2011, 20:52
بالاخره من چیکار کنم.هیچ کدوم از فریمور هایی که دارم سالم نیست
S5333JPJI7 این که کیبورد فارسیش درست نیست
S5333JPJL1 اینم که samsung apps و face book و ....نداره

سلام داداش هیچ کدوم از فیرم ور های s5333 درست نیست
کیبرد همشون خرابه جز
s5333jpjk2
اونم فقط باید ببری نمایندگی بریزن روگوشیت.
اولین باره همچین موردی تو فایل فلشه گوشی های فارسی ساپورت برخورد کردم.انصافا سامسونگ گل کاشته با این بادای عربی ساپورتش

alirba
12-02-2011, 23:04
دوستان عزیز
بالاخره مشکل اینکه بعد از فلش کردن همون صفحه اول گوشی میاد و میره رو چه جوری باید حل کنم؟
اگر فایلی رو باید بریزم لطفا همون رو برام بزارید چون یه فریمور دیگه رو دانلود کردم خیلی طول میکشه.

saeed1102020
13-02-2011, 01:18
دوستان عزیز
بالاخره مشکل اینکه بعد از فلش کردن همون صفحه اول گوشی میاد و میره رو چه جوری باید حل کنم؟
اگر فایلی رو باید بریزم لطفا همون رو برام بزارید چون یه فریمور دیگه رو دانلود کردم خیلی طول میکشه.

طبق این آموزش از اول قدم به قدم جلو برین
کار اضافی هم انجام ندین
مشکل خاصی پیش نمیاد
بازم مسولیت با خود شماست

alirba
13-02-2011, 11:41
طبق این آموزش از اول قدم به قدم جلو برین
کار اضافی هم انجام ندین
مشکل خاصی پیش نمیاد
بازم مسولیت با خود شماست

دوست عزيز با تشكر از شما
فايل pdf‌رو گرفتم چيزي اضافه تر از توضيح صفحه اول نداشت كه بخوام انجام بدم از طرف ديگه گوشي من 5253 است.
به نظر شما كي بايد كابل رو از كامپيوتر بكشم. و احتمال داره فايل fps‌مشكل داشته باشه چون يه جا رو موبايل اطلاع مي ده كه بايد اين فايل ريست بشه:dr:
و اينكه يكي از دوستان نوشته بود كه بايد تيك master rom رو هم بزنيم. من اينكار رو كردم ولي روي حالت دانلود مي مونه و ديگه كاري نمي كنه:an:
يكي از دوستان هم نوشته بود كه تا بعد از شام خوردن طولش داد و درست شد. اگر اين دوستمون هم لطف كنه بگه دقيقا چقدر طول كشيد ممنون ميشم.
ممنون از راهنماييتون.

saeed1102020
13-02-2011, 11:57
سلام داداش خوب وقتی آپدیت گوشی تموم میشه برنامه مالتی لودر خودش پیغام میده و درضمن بعد از اتمام کار گوشی ریست میشه و دوباره میاد بالا و.شما باید تا جایی صبر کنین که گوشی خودش روشن بشه وبالا بیاد.این هم از علایم ظهور

واما گزینه مستر ریست برای پاک سازی کامل فیرم ور قبلی از گوشی هست وگوشی بالا نمیاد وباید دوباره اپدیت بشه وگذینه مستر ریست فعال نباشه.

alirba
13-02-2011, 16:33
سلام داداش خوب وقتی آپدیت گوشی تموم میشه برنامه مالتی لودر خودش پیغام میده و درضمن بعد از اتمام کار گوشی ریست میشه و دوباره میاد بالا و.شما باید تا جایی صبر کنین که گوشی خودش روشن بشه وبالا بیاد.این هم از علایم ظهور

واما گزینه مستر ریست برای پاک سازی کامل فیرم ور قبلی از گوشی هست وگوشی بالا نمیاد وباید دوباره اپدیت بشه وگذینه مستر ریست فعال نباشه.

دوست خوبم مشکل همینجاست که تمام کارها رو انجام میدم. در آخر هم تو لودر پیغام کامل شد رو میزنه ولی وقتی گوشی میخواد بالا بیاد دوباره ریستارت میشه و باز همینطور ادامه پیدا میکنه و بالا نمیاد.
منظور من هم مستر مد تو برنامه لودر بود که میشه تیکش زد و یکی از دوستان گفته بود که باید تیک بخوره . البته هیچ جای دیگه ندیدم که اینرو بگن.

13-02-2011, 17:39
دوست خوبم مشکل همینجاست که تمام کارها رو انجام میدم. در آخر هم تو لودر پیغام کامل شد رو میزنه ولی وقتی گوشی میخواد بالا بیاد دوباره ریستارت میشه و باز همینطور ادامه پیدا میکنه و بالا نمیاد.
منظور من هم مستر مد تو برنامه لودر بود که میشه تیکش زد و یکی از دوستان گفته بود که باید تیک بخوره . البته هیچ جای دیگه ندیدم که اینرو بگن.

ببین دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم، شما تو لودر تمام قسمتایی که فایلاش تو فریمور دانلودیتون موجود هست رو لود کن، اون 2 تا تیک رو هم بزن...

من این کارارو دم دمای صبح انجام دادم، بعد رفتم تو تخت دراز کشیدم که خوابم برد، یکی 2 ساعت بعد که از خواب پریدم دیدم به به چشمم روشن.... گوشی اومده بالا و فارسی هم اضافه شده!

saeed1102020
13-02-2011, 20:39

پس مشکل از فیرم ور شماست یا اینکه فایل هارو اشتباهی لود میکنین
یه فیرم ور دیگه دانلود کنین تستکنین
مشکل خاصی نیست یا از فیرم ورتونه یا از مالتی لودرتون که بادقت لود نکرده باشین
بیشتر از پانزده دقیقه هم نمیکشه

alirba
14-02-2011, 19:08
ببین دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم، شما تو لودر تمام قسمتایی که فایلاش تو فریمور دانلودیتون موجود هست رو لود کن، اون 2 تا تیک رو هم بزن...

من این کارارو دم دمای صبح انجام دادم، بعد رفتم تو تخت دراز کشیدم که خوابم برد، یکی 2 ساعت بعد که از خواب پریدم دیدم به به چشمم روشن.... گوشی اومده بالا و فارسی هم اضافه شده!

دوست عزیز دقیقا نکته اش همینه. یعنی تو لودر باید ۸تا تیک بخوره نه ۵ تا.
دعجبم بقیه دوستان چه جوری ریختن.
با تشکر از شما

saeed1102020
14-02-2011, 21:02
دعجبم بقیه دوستان چه جوری ریختن.
با تشکر از شما

مالتی لودر برای همه گوششی های بادا هست که هر کدوم تیک های خاصی دارن
وباید طبق دستور همون گوشی تیک ها لود بشن.نه بیشتر نه کمتر.البته کمتر موردی نیست بیشتر نباشه

omidonline
03-03-2011, 15:38
در عجبم بقیه دوستان چه جوری ریختن.
با تشکر از شما

دقیقا درسته . ما که به خاطر این 2 ساعتی سر کار بودیم . به هر حال متشکر از همه دوستان

majid85147
06-03-2011, 12:24
ورژن اصلیش
s5333jpjk2
هستش
بقیه فیرم ور ها مورد دارن ومتاسفانه اون فیرم ور فقط دست مایکروتله
باید ببرین نمایندگی ویا ورژن ذکر شدهرو دانلود کنین که من پیدانکردم

اگه کسی راه حل داره بگه.حتی با قاطی کردن فیرم ور ها هم مشکل حل نشد.مشکل اساسیه

من نتوستم کل این تاپیک رو بخونم برا همین دارم این سوال رو بپرسم این ورژن s5333jpjk2 هنوز در انحصار ماکروتله ؟

MISAGH
06-03-2011, 12:49
من نتوستم کل این تاپیک رو بخونم برا همین دارم این سوال رو بپرسم این ورژن s5333jpjk2 هنوز در انحصار ماکروتله ؟

بله فعلا این فریمور رو ماکروتل میده هنوز

paradise_is4u
06-03-2011, 12:50
بله دوست عزيز.
تنها فيرمورهاي منتشر شده بر روي اينترنت براي s5333 اين ورژن ها هستند:
Jvji6
jpji7
jpjl1
و ساير فيرمورههاي اصلي رو صرفاً نمايندگيهاي مجاز سامسونگ دارند.

:123:

wave525mymobile
04-04-2011, 16:36
سلام ......
من wave 525 دارم مشکلی که پیدا کرده بود این بود که از خود موبایل نمی شد از سامسونگ اپ دانلود کنم ....
بعد این تابکت خودنم و شروع به فریمور کردم هر کاری کردم تمام راه ها رو رفتم ولی نشد.. .. . :ck:
لطفا کمکم کنید..؟؟!

jetdroid
04-04-2011, 16:47
سلام ......
من wave 525 دارم مشکلی که پیدا کرده بود این بود که از خود موبایل نمی شد از سامسونگ اپ دانلود کنم ....
بعد این تابکت خودنم و شروع به فریمور کردم هر کاری کردم تمام راه ها رو رفتم ولی نشد.. .. . :ck:
لطفا کمکم کنید..؟؟!
سلام.
شما فایل فریموری که در اختیار دارید باید ببینی چه فایل هایی داخلش هست همونارو توی برنامه مولتی لودر آپ کنی و تیک مستررام و فول دانلود رو هم بزنی بعد port search و بعد download.

wave525mymobile
04-04-2011, 17:03
سلام محسن جان من تمام این کارها کردم ولی نشد به این عکس نگاه کن
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=538692&d=1301924136

jetdroid
04-04-2011, 17:10
سلام محسن جان من تمام این کارها کردم ولی نشد به این عکس نگاه کن
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=538692&d=1301924136
یه اشتباهی داری اونم اینه که شما باید در قسمت rsrc2 اون فایلی که جلوش نوشته low رو قرار بدی.

wave525mymobile
06-04-2011, 01:47
یه اشتباهی داری اونم اینه که شما باید در قسمت rsrc2 اون فایلی که جلوش نوشته low رو قرار بدی.

فایل low هم گذاشتم ولی نشد....:ac:

jetdroid
06-04-2011, 10:53
فایل low هم گذاشتم ولی نشد....:ac:
گوشی بالا نمیاد؟
ارور داد؟

wave525mymobile
06-04-2011, 19:49
سلام
امروز گوشی روشن کردم بالا میاد و بعد هم خاموش میشه فقط تا اونجایی بالا اومد که اولش باید تنظیم ساعت و تاریخ انجام بدی از اون جا دیگه بالا نمیاد خاموش میشه....

wave525mymobile
10-04-2011, 11:05
سلام
تونسم فرمیور انجام بدم ..... فقط یی مشکل خیلی بزرگ دارم اونم اس ام اس که فارسی مربعی نشون میده
و منشی تلفن هم نداره ولی خیلی مهم نیست مشکل زبان فارسی چیکار کنم کسی فریمور فارسی داره...
لطفا راهنماییم کنید ممنونم.......!؟

D E V I L
10-04-2011, 12:25
سلام از تاپیک زیر فریمور رو دانلود کن.هم فارسی ساپورت میکنه.هم جدیده هم اینکه فیس بوک،یوتوپ،سامسونگ اپس روش هست.
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=140712
موفق باشید.

prong
10-04-2011, 13:11
سلام.من گوشی رو فلش کردم...دفعه اول که طبق آموزش فایلهای گفته شده رو لود کردم گوشی تا اون قسمت که اسم سامسونگ و مدل رو میزنه میومد و بعد ریست میشد و بد دوباره تا همونجا میومد....
بار دوم همه فایلهایی رو که دان کرده بودم معرفی کردم این دفعه گوشی روشن شد و اومد بالا...ولی تو تنظیمات که میرم ورژن رو jpjk2 میزنه در حالی که باید قاعدتا jpjl2 باشه...در ضمن برنامه های سامسونگ کیز توییتر و فیسبوک هم از کار افتادن...آیکونشون رفته و فقط اسمشون هست که کار هم نمیکنه...
میشه راهنمایی کنید؟؟درست فلش کردم؟؟

sirnavid
11-04-2011, 13:35
سلام متاسفانه اموزش صفحه اول اشتباه است><کامل نیست>
دوستانی که با مشکل هنگ در ارم مواجه هستند.طبق عکس زیر اقدام به فلش کنند.
و اینکه کدام فریمور مشکل خالی فرستادن اس ام اس فارسی را ندارد.با تشکر.

http://ifile.it/y49hmu3/%C3%98%C2%AA%C3%9A%C2%A9%C3%99%C2%86%C3%9B%C2%8C%C 3%9A%C2%A9%20%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%B1%C3%98%C2%AA% C3%98%C2%A8%C3%98%C2%A7%C3%98%C2%B7.bmp:ar:

nowak
11-04-2011, 20:42
آقا من وقتی پورت سرچ رو میزنم هیچی پیدا نمیکنه آیا باید درایور یا نرم افزار خاصی برای شناسی گوشی در حالت download نصب کنم
الآن که گوشی رو در حالت دانلود به سیستم وصل میکنم میزنه سخت افزار جدید و ... نمیشناسه

این درایور گوشی رو باید از کجا بیارم ؟؟؟؟؟؟

nowak
11-04-2011, 22:10
با تشکر از همهی عزیزان من موفق شدم گوشیمو فلش کنم

البته کمی اذیت شدم ولی وقتی تایپیک رو کامل خوندم اشکالمو فهمیدم

از همه عزیزان متشکرم

این درایور رو هم پیدا کردم و گفتم بزار برای عزیزانی که گوشیشون در حالت download توسط سیستم شناسایی نمیشه (منم این مشکلو داشتم )

موفق باشید

ebi_h
20-04-2011, 18:40
salam agha ahmad az amoozesh-haye khubetun mamnun.mishe begid chetor gushiro tu halate download bebarim?

MISAGH
20-04-2011, 19:33
salam agha ahmad az amoozesh-haye khubetun mamnun.mishe begid chetor gushiro tu halate download bebarim

دوست عزیز پارسی رو اول دریاب

بعد دکمه قفل صفحه د دکمه ولوم کم رو با دکمه خاموش کردن گوشی با هم بگیر به حالت downloading میره البته این کار رو در حالت روشن انجام بدی

kingsiash
03-05-2011, 09:25
سلام دوستان.من گوشیمو فلش کردم.تموم که شد مینویسه upload data to pc.الان که میخوام دوباره فلش کنم وقتی سه دکمه رو نگه میدارم تا رو حالت download بالا بیاد بازم همینو مینویسه.همینطور وقتی که روشنش میکنم.نمیدونم دیگه چیکار کنم.لطفا کمکم کنید.ممنون از لطفتون

AkSamsunG
03-05-2011, 10:04
سلام دوستان.من گوشیمو فلش کردم.تموم که شد مینویسه upload data to pc.الان که میخوام دوباره فلش کنم وقتی سه دکمه رو نگه میدارم تا رو حالت download بالا بیاد بازم همینو مینویسه.همینطور وقتی که روشنش میکنم.نمیدونم دیگه چیکار کنم.لطفا کمکم کنید.ممنون از لطفتون

سلام
شما کایز 2 رو نصب کن
بعدش گوشی رو وصل کن کایز رو اجرا کن بعد از توی tools گزنه firmware recovery رو انجام بده

kopol_lo
04-06-2011, 13:46
سلام
کسي نتونسته مشکل اس ام اس خالي رو براي 5333 حل کنه من اس ام اس فارسي که ميفرستم خالي ميره تمام فيرمورهاي سام فريمور رو هم تست کردم نشد.
راستي فايلهايي که هنگام آپديت فيرمور با خود Samsung Kies رو کامپيوتر ذخيره ميشه به کدوم قسمت کامپيوتر ميره و کجا ذخيره ميشه؟ اگر کسي داره لطفا بزاره احتمالا با اون فيرمور مشکل اس ام اس درست بشه.

H@/\/\ID
08-06-2011, 08:37
دوستان من گوشی رو آپدیت کردم
یه صفحه مشکی با یه نوار زرد اومده نوشته upload data to pc بعد این دیگه بالا نمیاد
کمکم کنین لطفا

MehdiSAMSUNG
08-06-2011, 09:06
دوستان من گوشی رو آپدیت کردم
یه صفحه مشکی با یه نوار زرد اومده نوشته upload data to pc بعد این دیگه بالا نمیاد
کمکم کنین لطفا

سلام دوست عزیز

بخ احتمال زیاد شما اشتباهی فلش زدید

شما باید تمامی مراحل رو مثل صفحه اول بربد و فیرمور گوشی خودتون رو انتخاب و تمامی فایل های

داخلشو انتخاب و فلش بزنید

H@/\/\ID
08-06-2011, 10:24
سلام دوست عزیز

بخ احتمال زیاد شما اشتباهی فلش زدید

شما باید تمامی مراحل رو مثل صفحه اول بربد و فیرمور گوشی خودتون رو انتخاب و تمامی فایل های

داخلشو انتخاب و فلش بزنید

آقا نشد
همه کارهارو کاملا درست انجام دادم بالا نمیاد

H@/\/\ID
08-06-2011, 10:35
دوستان و اساتید عزیز:
لطفا آموزش رو کاملتر کنین
دقیقا باید تیک هایی که تو عکسی که گزاشتم زده بشه:

http://img.hotoverclock.com/images/00555832721961188136.jpg

H@/\/\ID
08-06-2011, 10:42
دوستان عزیز و گرامی من از دیشب رو این گوشی کار میکنم
رام S5333JPKB1 که بروزترین رام فارسی هست با کیبورد فارسی هم مشکلی نداره
و میشه مسیج فارسی هم ارسال کرد
این آدرسی که میزارم برید و فارسی رو فعال کنید:

Menu:Settings:General:Keyboard:keyboard language:farsi...
تیک فارسی رو هم اضافه میکنید
موفق باشید

ImanKhan
08-06-2011, 10:56
دوستان و اساتید عزیز:

قسمتی رو که علامت زدم رو اشتباه انتخاب کردید

فایل rsrc2 رو باید low انتخاب کنید

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=571783&stc=1&d=1307523211

H@/\/\ID
08-06-2011, 10:58
دوست عزیز من با این روش گوشیمو آپدیت کردم
عکس رو گزاشتم تا دوستان با آموزش اشتباه پست اول بمشکل بر نخورن

alidaei
11-06-2011, 16:35
دوستان عزیز و گرامی من از دیشب رو این گوشی کار میکنم
رام s5333jpkb1 که بروزترین رام فارسی هست با کیبورد فارسی هم مشکلی نداره
و میشه مسیج فارسی هم ارسال کرد
این آدرسی که میزارم برید و فارسی رو فعال کنید:

menu:settings:general:keyboard:keyboard language:farsi...
تیک فارسی رو هم اضافه میکنید
موفق باشید

سلام

ما گوشیمون رو فلش زدیم به s5333jpkb1 و الان وقتی می خوام پیامک فارسی بفرستم پیام خالی می ره و ...

چه کار کنم؟

کارای شما را انجام دادم

نکته:
تمام مراحل فلش را طبق آموزش شما انجام دادم...

H@/\/\ID
17-06-2011, 15:09
سلام

ما گوشیمون رو فلش زدیم به s5333jpkb1 و الان وقتی می خوام پیامک فارسی بفرستم پیام خالی می ره و ...

چه کار کنم؟

کارای شما را انجام دادم

نکته:
تمام مراحل فلش را طبق آموزش شما انجام دادم...

از کجا پیدا کردین s5333jpkb1 رو؟؟؟

default53
24-06-2011, 11:44
سلام
بچه ها من همه اين كارها رو كه نوشتين انجام دادم
اولش گوشي هي ريست ميشد. يعني تو همون صفحه اول كه مي نويسه wAVE525بلافاصلاه ريست ميشد
بعد ديدم نوشتن يه بار بايد مستر روم را بزنم فلش كنم بعد دوباره بدون مستر روم فلش كنم
كردم
تو صفحه مشكيه كه يه نوار قرمز هست وسطش نوشته دانلود موند
ديدم بچه ها نوشتن يكي دو ساعت گذاشتيم گوشي بالا اومده
من شب تا صب گذاشتم نشد:bz:
كمكم كنيد

بعدش هم يه سوال ديگه اينكه چه زماني بايد گوشي را از كامپيوتر جدا كنم
من دوتا فيرم ور از 5253 دانلود كردم
هر دو را اجرا كردم نشده
اشكال كارم كجاست؟
همه تيك ها رو ميزنم
هر فايل ديگه اي هم كه تو فيرم ور هست اضافه مي كنم نميشه:dy:

MehdiSAMSUNG
24-06-2011, 16:41
سلام
بچه ها من همه اين كارها رو كه نوشتين انجام دادم
اولش گوشي هي ريست ميشد. يعني تو همون صفحه اول كه مي نويسه wAVE525بلافاصلاه ريست ميشد
بعد ديدم نوشتن يه بار بايد مستر روم را بزنم فلش كنم بعد دوباره بدون مستر روم فلش كنم
كردم
تو صفحه مشكيه كه يه نوار قرمز هست وسطش نوشته دانلود موند
ديدم بچه ها نوشتن يكي دو ساعت گذاشتيم گوشي بالا اومده
من شب تا صب گذاشتم نشد:bz:
كمكم كنيد

بعدش هم يه سوال ديگه اينكه چه زماني بايد گوشي را از كامپيوتر جدا كنم
من دوتا فيرم ور از 5253 دانلود كردم
هر دو را اجرا كردم نشده
اشكال كارم كجاست؟
همه تيك ها رو ميزنم
هر فايل ديگه اي هم كه تو فيرم ور هست اضافه مي كنم نميشه:dy:

سلام دوست عزیز

فیرمور های s525 با s533 متفاوته

وشما باید فیرمور مخصوص گوشیتون رو دان و فلش بزنید

نیازی هم به در آوردن کابل نیست

بدار وصل باشه تا وقتی که گوشی بالا بیاد

default53
25-06-2011, 08:31
دوست من MehdiSAMSUNG
ممنون كمك كردي
من دوباره فلش زدم
بالا اومد
ولي فيس بوك و سامسونگ اپس و تويتر نداره
بعدش هم خيلي زود هنگ مي كنه
تو مسيج دادن هم هنگ مي كنه
چه مشكلي داره ؟
بازم ممنون مي شم كمكم كنيد

default53
25-06-2011, 08:32
راستي يادم رفت بگم هر دوتا فيرم ور كه دارم مال 525 هستش

default53
25-06-2011, 08:40

من اين كارو كردم
اول مستر روم را تيك زدم بعد دوباره بدون مستر روم فلش كردم
ولي يه مشكلي هست فيس بود و سامسونگ اپس و توييتر از كار افتاده و گوشي هم خيلي آبكي هنگ مي كنه
دارم مسيج مي دم هنگ مي كنه
نمي دونم چشه

adame_haji
29-06-2011, 04:40
سلام دوستان
ویو 525 خواهر زاده ام که سیستمش قاطی کرده بود رو خواتسم فریمورش رو آپدیت کنم
S5253JPKB2 رو دانلود کردم
توی مولتی لودر تمام گزینه ها رو مثل آموزش گذاشتم اما فایل amms ی وجود نداشت که لود کنم
بهر حال دکمه دانلود رو زدم بعد از نوشت چند تا گزینه و نوشته شدن عبارت wait rest پیغام Port Error ظاهر شد
چیکار کنم
دوباره تلاش میکنم هم همون پیغام رو میده
گوشی رو هم که روشن میکنم آیکون یه گوشی میاد که به کامپیوتر متصل شده ولی روی کابل اتصالش یه مثلت اخطار زرد داده

منتظرم

یا علی

adame_haji
29-06-2011, 22:45
سلام دوستان
خبری نشد
کسی اینجا نیست ؟
kb2 خوبه برای فارسی داشتن
جواب تاپیک قبل رو بدید

AkSamsunG
02-07-2011, 13:39
سلام دوستان
ویو 525 خواهر زاده ام که سیستمش قاطی کرده بود رو خواتسم فریمورش رو آپدیت کنم
S5253JPKB2 رو دانلود کردم
توی مولتی لودر تمام گزینه ها رو مثل آموزش گذاشتم اما فایل amms ی وجود نداشت که لود کنم
بهر حال دکمه دانلود رو زدم بعد از نوشت چند تا گزینه و نوشته شدن عبارت wait rest پیغام Port Error ظاهر شد
چیکار کنم
دوباره تلاش میکنم هم همون پیغام رو میده
گوشی رو هم که روشن میکنم آیکون یه گوشی میاد که به کامپیوتر متصل شده ولی روی کابل اتصالش یه مثلت اخطار زرد داده

منتظرم

یا علی

port error یعنی اینکه درایور گوشی که روی سیستم نصبه مشکل داره و بعد از ریست نمیتونه بازش کنه شما روی سیستم دیگه امتحان کن یا درایورش رو دوباره نصب کن

gradrial
05-07-2011, 11:48
سلام
گوشی من wave5253 هست و زمانی که می خوام گوشی رو فلش کنم هین ارور رو می ده
Warring : Security fail!!

MehdiSAMSUNG
05-07-2011, 16:48
سلام به همه دوستان عزیز

من مشکل فرستان پیام خالی رو در 525 و 533 که اکثرا بعد از فلش ایجاد شدرو بر طرف کردم

هر کی از دوستان مایله پ.خ بده تا راهنماییش کنم . . .

یا علی . . .

gorbesia
06-07-2011, 20:39
سلام عزیزان خصوصا خدمت احمد اقا عزیز

عزیز در سایت سامفریمور نوشته اگر گوشی فرضا با رام اروپا در یک کشور اروپایی فعال باشد اگر بخواهند

فرضا رام عربی رویش نصب کنند . حتی اگر همه موارد را درست انجام دهند و گوشی هم بالا بیاید

مشکل رادیو را دارد و انتن دهی نمیکند چون منطقه ای که فرد در ان زندگی میکند با ان رام سازگاری ندارد.

حالا شما بفرمائید این مطلب درست است یاخیر ؟

مطلب دیگر اینکه چرا برای رام های فرضا عربی برای گوشی s5230 همه را s5233 قید کرده ولی در مورد

رام های اروپایی و اسیایی بیشتر خود s5230 و چند مورد s5233 قید شده است .

این بدان معنی میباشد که رام های ارائه شده هم روی s5230 و s5233 یکسان عمل میکند و مشکلی

پیش نمیاورد اگر گوشی s5230 فعال با رام اروپایی را با رام s5233 عربی فلش کنیم ؟

در ضمن یک نکته مهم : هنگام فلش دوستان محبت کنند سیم کارت و مموری کارت در بیاورند.

اگر محبت کنید و پاسخ بدهید ممنون شما هستم .

موفق باشید

jetdroid
17-08-2011, 14:41
سلام عزیزان خصوصا خدمت احمد اقا عزیز

عزیز در سایت سامفریمور نوشته اگر گوشی فرضا با رام اروپا در یک کشور اروپایی فعال باشد اگر بخواهند

فرضا رام عربی رویش نصب کنند . حتی اگر همه موارد را درست انجام دهند و گوشی هم بالا بیاید

مشکل رادیو را دارد و انتن دهی نمیکند چون منطقه ای که فرد در ان زندگی میکند با ان رام سازگاری ندارد.

حالا شما بفرمائید این مطلب درست است یاخیر ؟

مطلب دیگر اینکه چرا برای رام های فرضا عربی برای گوشی s5230 همه را s5233 قید کرده ولی در مورد

رام های اروپایی و اسیایی بیشتر خود s5230 و چند مورد s5233 قید شده است .

این بدان معنی میباشد که رام های ارائه شده هم روی s5230 و s5233 یکسان عمل میکند و مشکلی

پیش نمیاورد اگر گوشی s5230 فعال با رام اروپایی را با رام s5233 عربی فلش کنیم ؟

در ضمن یک نکته مهم : هنگام فلش دوستان محبت کنند سیم کارت و مموری کارت در بیاورند.

اگر محبت کنید و پاسخ بدهید ممنون شما هستم .

موفق باشید
سلام.
شما هر فریموری دوست داری میتونی روی گوشیت فلش کنی(به جز فریمورهای اپراتورهای خاص) واینکه میگن آنتن نمیده درست نیست.
گوشی های خاورمیانه سامسونگ آخر اسمشون یه 3 اضافه دارن و اروپایی ها 0 هست که مشکل نداره شما اگه گوشیت رو با فریمور خاورمیانه فلش کنی اول که گوشی بال میاد نوشته میشه 5233 اگه با اروپایی فلش کنی نوشته میشه 5230

fdfdfdf
20-08-2011, 21:25
با سپاس از مدیر انجمن لطفا تایپیک اول رو اصلاح یا پاکش کنید.من گوشیم رو با تایپیک اصلاحی 7فلش کردم جواب داد.عالی بود ممنون

wave5253
21-08-2011, 15:29
سلام من دقیقا طبق اموزش این سایت گوشیم رو اپدیت کردم اسمش ویو 5253 هست با مولتی لودر ، فایل های اپدیت فریمور رو هم از این سایت از صفحه :

(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137720)دانلود کردم سیم کارت و مموری رو هم خارج کردم،

فایل های csc, fota, tune, etc, pfs در فایل زیپ پس از خارج کردن از حالت زیپ وجود نداشتن، اخرش هم پیغام complete رو داد اما بعد از ریست شدن گوشی ،
اول پیغام های :
welcome to samsung mobile
wait 30 seconds
initalizing file systems
mounting partitions
...
و بعد از ریست شدن دوباره گوشی اینا اومد :
update rsrc1!!!
upload Debu9/FfsDB2/DB2.sys
copy it to Lfs/.../DB2.sys
Rsrc1 must be rebuilt.
حدود 10 دقیقه هم صبر کردم گوشی هم پشت سر هم ریست میشه 7 بار هم امتحان کردم خواهش می کنم کمکم کنین. خواهشا!!!

wave5253
21-08-2011, 16:29
سلام من دقیقا طبق اموزش این سایت گوشیم رو اپدیت کردم اسمش ویو 5253 هست با مولتی لودر ، فایل های اپدیت فریمور رو هم از این سایت از صفحه :

(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137720)دانلود کردم سیم کارت و مموری رو هم خارج کردم،

فایل های csc, fota, tune, etc, pfs در فایل زیپ پس از خارج کردن از حالت زیپ وجود نداشتن، اخرش هم پیغام complete رو داد اما بعد از ریست شدن گوشی ،
اول پیغام های :
welcome to samsung mobile
wait 30 seconds
initalizing file systems
mounting partitions
...
و بعد از ریست شدن دوباره گوشی اینا اومد :
update rsrc1!!!
upload Debu9/FfsDB2/DB2.sys
copy it to Lfs/.../DB2.sys
Rsrc1 must be rebuilt.
حدود 10 دقیقه هم صبر کردم گوشی هم پشت سر هم ریست میشه 7 بار هم امتحان کردم خواهش می کنم کمکم کنین. خواهشا!!!

از این قسمت دانلودش کردم درست شد واقعا دست گل شما اعضا و مدیران سایت درد نکنه که از نگرانی در اوردینم ممنون:bo:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1936361

71shahab
28-11-2011, 19:23
اقا من گوشی 533 رو داشتم فلش میکردم باS5333JPKB1
استارت که کردم پیغام
Download Start Ch[0]
Warring : Security fail!!
ظاهر شد لطفا کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jetdroid
29-11-2011, 12:08
اقا من گوشی 533 رو داشتم فلش میکردم باs5333jpkb1
استارت که کردم پیغام
download start ch[0]
warring : Security fail!!
ظاهر شد لطفا کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آنتی ویروس و فایروال رو خاموش کنید دوباره تست کنید.

71shahab
29-11-2011, 12:51
اقا انتی ویروسو پاک کردم فایروالم خاموش کردم ولی هیچ فایده ای نداشت

haminam7
02-12-2011, 16:14
سلام از تاپیک زیر فریمور رو دانلود کن.هم فارسی ساپورت میکنه.هم جدیده هم اینکه فیس بوک،یوتوپ،سامسونگ اپس روش هست.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140712
موفق باشید.

سلام دوستان پسورد این فایل اشتباهه اگه کسی بازش کرده راهنمایی کنه ممنون
راستی این فریمور انسرینگ هم داره

haminam7
02-12-2011, 16:57
دوستان و اساتید عزیز:

وونون دوست عزیز با راهنمایی شما . دوستان گوشی به راحتی و همون دفعه اول فلش شد مثل روز اولش با همه برنامه ها واقعت ممنون

jetdroid
02-12-2011, 17:03
اقا انتی ویروسو پاک کردم فایروالم خاموش کردم ولی هیچ فایده ای نداشت
پس با یه سیستم دیگه تست کنید

سلام دوستان پسورد این فایل اشتباهه اگه کسی بازش کرده راهنمایی کنه ممنون
راستی این فریمور انسرینگ هم داره
سلام.
پسور فریمورها معمولا این 2 هستند:
samfirmware.com
یا
sammobile.com

فکر میکنم داره ولی باز دوستانی که تست کردن ممنون میشم جواب بدن.

rahim5234
22-12-2011, 11:13
پسورد فايل هاي فلش اول تاپيك كه گذاشتين چي هست؟

amin 1995
22-12-2011, 11:34

پست بالا دقت کنید :be:

AmirSAMSUNG
22-12-2011, 13:14

samfirmware.com
یا
sammobile.com

mortazaahmadi20
23-01-2012, 10:59

tik_tak_stop
27-04-2012, 20:16
سلام ب همگي
من يه گوشي ويو اس 5333 دارم
فريمور sw s5333jpkc1
csc ver s53330jpka1
هست
مشكلي ك دارم اس فارسي رو خالي سند ميكنه
فريمور جديدتر از اين هست كه متن فارسي ( اس ام اس و وب و ... ) رو كامل ساژورت كنه؟
اگه هست بي زحمت لينكشو بزارين يا اسمشو بگين
پيشاپيش ممنون

djjafar80
04-05-2012, 18:08
سلام من گوشی wave 525 دارم که پسوردش رو داداش کوچیکم عوض کرده و الان باز نمیشه .به کامپیوتر هم که وصل میکنم پسورد میاد و تا پسورد رو نزنم کامپیوتر گوشی رو نمیشناسه.
حالا چیکار کنم.لطفآ راهنمایی کنید.
میتونم بدون داشتن پسورد گوشی رو فلش بزنم؟

VIVASAMSUNG
04-05-2012, 20:31
سلام من گوشی wave 525 دارم که پسوردش رو داداش کوچیکم عوض کرده و الان باز نمیشه .به کامپیوتر هم که وصل میکنم پسورد میاد و تا پسورد رو نزنم کامپیوتر گوشی رو نمیشناسه.
حالا چیکار کنم.لطفآ راهنمایی کنید.
میتونم بدون داشتن پسورد گوشی رو فلش بزنم؟

بله می تونید گوشی رو فلش کنید!

djjafar80
05-05-2012, 12:09
فریمورهای wave 525 s5250 با فریمورهای wave 525 s5253 فرق میکنند؟
کلآ wave 525 s5250 با wave 525 s5253 فرق میکنه یعنی دو گوشی متمایز هستند؟
من گوشیم رو که روشن میکنم مینویسه wave 525 gt-s5253 کدوم فریمور رو دانلود کنم؟

jetdroid
05-05-2012, 12:40
فریمورهای wave 525 s5250 با فریمورهای wave 525 s5253 فرق میکنند؟
کلآ wave 525 s5250 با wave 525 s5253 فرق میکنه یعنی دو گوشی متمایز هستند؟
من گوشیم رو که روشن میکنم مینویسه wave 525 gt-s5253 کدوم فریمور رو دانلود کنم؟
فریمورهایی که آخر اسمشون 3 اضافه شده فریمورهای خاورمیانه هست و معمولا زبان فارسی هم دارن و اون هایی که آخر اسمشون 0 هست فریمورهای اروپایی هستن.
فرقشون فقط توی همین موضوع هست و هیچ فرق دیگه ای با هم ندارن

djjafar80
05-05-2012, 16:22
سلام
باتوجه به ورود این گوشیها به ایران لازم دانستم اموزش فلش رو در اختیار دوستان قرار بدم
فلش این دو گوشی کاملا شبیه به هم هست
نکته:هیچ وقت این دو گوشی با فریمورهای هم دیگه فلش نکنید

1.اول برنامه multi loader رو دانلود کنید از فایل ضمیمه دانلود کنید.برنامه رو باز کنید سیمکارت و مموری رو دربیارید و کابل رو به گوشی وصل کنید.سپس دکمهای ولوم پایین+دوربین+خاموش/روشن رو همزمان نگه دارید تا به دانلود مود برید.(درایور گوشی روی کامپیوتر نصب باشه)
2-1.فریمور فارسی برای s5250 موجود نیست فریمور مورد نظر رو از اینجا (http://www.multiupload.com/9BILWGBXNV) دانلود کنید.
2-2.فریمور فارسی برای s5330 موجود هست فریمور مورد نظر رو از اینجا (http://www.multiupload.com/KFWCN66R1A) دانلود کنید.

3.ابتدا برد گوشی رو روی BRCM2133 ست کنید.

http://up.iranblog.com/Files00/01ade5136e2c4ec9a631.bmp

4.سپس گزینه فول دانلود رو تیک بزنید.

http://up.iranblog.com/Files00/6c8ef52c84384ea1b8d1.bmp

5.سپس فایلهای boot,apps,Rsrc1,Rsrc2,Factory fs رو به برنامه از فریموری که دانلود کردید معرفی کنید.

نکته: به جز این مواردی که در عکس مشخص هست و نام برده شده هر فایلی که داخل پوشه فریمور هست باید در برنامه مولتی لودر قرار داده بشه مثل shpapp وfotaو csc و pfs و ffs

http://up.iranblog.com/Files00/16d9e28d794a47b3b637.bmp

6.روی پورت سرچ کلیک کنید و بعد دانلود بزنید.

http://up.iranblog.com/Files00/c93496cdc7f24556a962.bmp

7.بعد همه فایلها که لود شد پیغام all file complet نمایان میشه
فلش با موفقیت انجام شد.
تذکر:تمام مسئولیت اینکار به عهده خود شخص هست و بنده هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم.با تشکر
با سلام من اخر نفهمیدم control رو توی multiloader روی BRCM2133 قرار بدم یا روی lsi?
تو هر سایتی یه جور نوشته.گوشی من wave 525 است!!:an:

Adel
05-05-2012, 19:38
با سلام من اخر نفهمیدم control رو توی multiloader روی BRCM2133 قرار بدم یا روی lsi?
تو هر سایتی یه جور نوشته.گوشی من wave 525 است!!:an:

گوشی ویو 1و2 باید رو lsi باشن
این گوشی روی BRCM2133
این اموزش همونطور که میبینید برای خیلی وقت پیشه و اگه مشکلی داشت حتما اعلام میشد!

behnameb7
05-05-2012, 19:47
سلام
من الان با این روش خواستم فلش بزنم همه چی رو تنظیم کردم
بعد وقتی دانلود رو می زدم ارور می داد و فلش شروع نمی شد بعد
گوشی رو حالت دانلود بود یه بار باطری رو در اوردم زدم جاش که دوباره امتحان کنم ولی گوشی دیگه روشن نشد لطفا راهنمایی کنید

neda_majd
13-07-2012, 11:36
سلام به همه
من چند سئوال دارم
1- توی آموزش پست اول نوشته از تیک boot فولدر بوت را انتخاب کنید در صورتیکه در فریم ور جدید jpkb2 فولدری وجود ندارد و همه در فولدر اصلی هستند
2-shp app رو باید کدوم فایل انتخاب کنم؟
3- csc چطور؟
4- گزینه های fota-tune-etc-pfsچگونه وضعیتی دارند؟
5- سایت مرجعی واسه آموزش فلش زدن s5250 وجود داره؟
متشکر میشم اگه زود جواب بدید
مرسی

jetdroid
13-07-2012, 12:05
سلام به همه
من چند سئوال دارم
1- توی آموزش پست اول نوشته از تیک boot فولدر بوت را انتخاب کنید در صورتیکه در فریم ور جدید jpkb2 فولدری وجود ندارد و همه در فولدر اصلی هستند
2-shp app رو باید کدوم فایل انتخاب کنم؟
3- csc چطور؟
4- گزینه های fota-tune-etc-pfsچگونه وضعیتی دارند؟
5- سایت مرجعی واسه آموزش فلش زدن s5250 وجود داره؟
متشکر میشم اگه زود جواب بدید
مرسی
سلام.
1-احتمالا این فریمور آپدیت هست و به خاطر همین پوشه بوت نداره پس نیازی نیست تیک های bootchange و full download رو بزنید.
2-shp app که پسوند app داره و معلومه.
3-csc هم پسوند csc داره!
4-دوست من شما از این هایی که اسم بردی etc و tune رو ندارید ولی fota و pfs اگه داخل فریمورتون هست که باید انتخاب کنید وگرنه اون رو هم خالی بزارید
5-مرجع همینه دیگه!

شما شروع کنید جایی مشکل داشتید بپرسید.

neda_majd
13-07-2012, 12:34
سلام.
1-احتمالا این فریمور آپدیت هست و به خاطر همین پوشه بوت نداره پس نیازی نیست تیک های bootchange و full download رو بزنید.
2-shp app که پسوند app داره و معلومه.
3-csc هم پسوند csc داره!
4-دوست من شما از این هایی که اسم بردی etc و tune رو ندارید ولی fota و pfs اگه داخل فریمورتون هست که باید انتخاب کنید وگرنه اون رو هم خالی بزارید
5-مرجع همینه دیگه!

شما شروع کنید جایی مشکل داشتید بپرسید.
1- fotaو tune رو هم ندارم
2- etc و pfs رو هم نمیدونم چی انتخاب کنم
3-در مورد boot باید بگم که فایلهای اون که قبلا توی پوشه جداگانه بود الان هم هست ولی پوشه یکی شده شما میفرمایید انتخاب نکنم؟
4- توی آموزشها دیدم که بعضی ها amss رو انتخاب نمی کنن بعضی ها هم برعکس درستش کدومه؟
5- چرا واسه یه آموزش چندین تناقض وجود داره؟کدوم درسته؟
با تشکر

neda_majd
13-07-2012, 12:58
چی شد دوست عزیز؟

Adel
13-07-2012, 13:19
1- fotaو tune رو هم ندارم
2- etc و pfs رو هم نمیدونم چی انتخاب کنم
3-در مورد boot باید بگم که فایلهای اون که قبلا توی پوشه جداگانه بود الان هم هست ولی پوشه یکی شده شما میفرمایید انتخاب نکنم؟
4- توی آموزشها دیدم که بعضی ها amss رو انتخاب نمی کنن بعضی ها هم برعکس درستش کدومه؟
5- چرا واسه یه آموزش چندین تناقض وجود داره؟کدوم درسته؟
با تشکر

چی شد دوست عزیز؟

یه عکس از پوشه فایلهای دانلودیتون بزارید تا توضیح داده بشه

neda_majd
13-07-2012, 13:36
این عکس خدمت شما
نوع فریم ور: S5253jpkb2 از خاورمیانه

jetdroid
13-07-2012, 14:06
این عکس خدمت شما
نوع فریم ور: S5253jpkb2 از خاورمیانه
این فریمور رو از سایت موبایلستان دانلود کردید؟
چرا فایلهاش به این شکل هست؟
شما از تاپیک زیر دوباره این فریمور رو دانلود کن:

neda_majd
13-07-2012, 14:09
دوست عزیز از سایت http://www.samfirmware.com/ دانلود شده و قطعا سایت معتبریه

jetdroid
13-07-2012, 14:18
دوست عزیز از سایت http://www.samfirmware.com/ دانلود شده و قطعا سایت معتبریه
بله در اینکه سایت معتبریه شکی نیست! ولی شما یه بار دیگه این فریمور رو دانلود کن.

neda_majd
13-07-2012, 14:26
از سایت مذکور دو بار دانلود کردم و صحیح هم بود
سایتی که شما هم معرفی کردید در نهایت از سایت مورد اشاره دریافت کرده اند

Adel
13-07-2012, 14:37

درسته از همون سایت میگیره ولی این فریموری که شما دانلود کردید یک فریمور فول نیست و باید روی یک فریمور خاص زده بشه که مشخص نیست اون فریمور چیه؟
ولی این یکی که محسن جان گفتن فوله و دانلود میکنید و طبق آموزش راحت فلش میکنید

jetdroid
13-07-2012, 14:51
دوست من اصلا شما اون فریمور رو دانلود نکن و از لینک زیر جدیدترین فریمور فارسی رو دانلود کن:

S5253 JPKC1 (http://app.badaapps.ir/sites/default/files/app/S5253JPKC1_badaos.net.zip)

با تشکر از دوستان خوبمون در سایت badaos که لینک رو مستقیم کردند.

neda_majd
13-07-2012, 15:49
دوست من اصلا شما اون فریمور رو دانلود نکن و از لینک زیر جدیدترین فریمور فارسی رو دانلود کن:

S5253 JPKC1 (http://app.badaapps.ir/sites/default/files/app/S5253JPKC1_badaos.net.zip)

با تشکر از دوستان خوبمون در سایت badaos که لینک رو مستقیم کردند.

دوست عزیز آخرین ورژن فارسیs5250 ،ورژن jpkb2 است نه jpkc1

jetdroid
13-07-2012, 16:01
دوست عزیز آخرین ورژن فارسیs5250 ،ورژن jpkb2 است نه jpkc1
دوست من هر چی شما میگی درسته.
به هر فریموری که دوست داری فلش بزن و هر روشی که دوست داری انتخاب کن.
اینجوری بگم خوبه؟
والا هر چی ما میگیم شما حرف خودت رو میزنی.
حداقل تاپیک زیر رو بخونید که نحوه نام گذاری فریمورهای سامسونگ رو بدونید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127869

که جدید و قدیم بودن فریمور دستتون بیاد.

neda_majd
13-07-2012, 16:24
دوست من هر چی شما میگی درسته.
به هر فریموری که دوست داری فلش بزن و هر روشی که دوست داری انتخاب کن.
اینجوری بگم خوبه؟
والا هر چی ما میگیم شما حرف خودت رو میزنی.
حداقل تاپیک زیر رو بخونید که نحوه نام گذاری فریمورهای سامسونگ رو بدونید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127869

که جدید و قدیم بودن فریمور دستتون بیاد.

:ai::sorry:
دوست عزیز چرا ناراحت میشی
نحوه نام گذاری فریم ور ها رو هم خوندم برای من تازگی داشت و البته جالب بود
چیزی که من گفتم به خاطر این بود که یه دوگانگی توی ذهنم ایجاد شده بود چون سایت http://www.samfirmware.com/ یه چیزی می گفت و نظر شما هم چیز دیگری
من هم که مزاحم شما شدم به خاطر این بود که بیشتر یاد بگیرم اگه ناراحت شدید عذر خواهی میکنم و سعی می کنم سئوالاتمو کمتر کنم
متشکرم

jetdroid
13-07-2012, 16:31
:ai::sorry:
دوست عزیز چرا ناراحت میشی
نحوه نام گذاری فریم ور ها رو هم خوندم برای من تازگی داشت و البته جالب بود
چیزی که من گفتم به خاطر این بود که یه دوگانگی توی ذهنم ایجاد شده بود چون سایت http://www.samfirmware.com/ یه چیزی می گفت و نظر شما هم چیز دیگری
من هم که مزاحم شما شدم به خاطر این بود که بیشتر یاد بگیرم اگه ناراحت شدید عذر خواهی میکنم و سعی می کنم سئوالاتمو کمتر کنم
متشکرم
خواهش میکنم دوست عزیز من ناراحت نشدم چون وظیفه خودم میدونم که کاربران عزیز رو راهنمایی کنم ولی وقتی یه حرفی رو میزنم از روی تجربه میزنم و خدایی نکرده نمیخوام کاربرا رو گمراه کنم که شما اونجوری میگی!

امیدوارم از حرف های من و دوستان دیگه ناراحت نشید چون ما همگی اینجا هستیم تا بهم دیگه کمک کنیم و از همدیگه یاد بگیریم.

شما هم همون طور که اول صحبت هام گفتم شروع کن به فلش کردن هرجایی گیر کردی ما کمک میکنیم.

alireza186
17-07-2012, 10:53
سلام من گوشیمو به فریمور s5250xekc1 فلش زدم
حالا ارور داده که fota engine is not installed
اصلا فایل fota نداشت که من تو برنامه multiloader بذارمش
چیکار کنم؟

Adel
17-07-2012, 15:11
سلام من گوشیمو به فریمور s5250xekc1 فلش زدم
حالا ارور داده که fota engine is not installed
اصلا فایل fota نداشت که من تو برنامه multiloader بذارمش
چیکار کنم؟

سلام
سوالتون رو یک جا مطرح کنید لطفا

این فریموری که دارید نام میبرید یک فریمور اروپاییه و فایل فوتا هم داره احتمالا کامل دانلود نشده فریمورتون
یه بار دیگه اکسترکت کنید ببینید پیداش نمیشه!

شایدم فریمور خودش ناقصه!

اینو دانلود کنید و بزنید

mari_6920
03-08-2012, 11:27
سلام ميشه بگيد با چه نرم افزاري ميشه گوشي Wave 525 رو فلش كنيم

hamed ahrari
03-08-2012, 11:45
سلام ميشه بگيد با چه نرم افزاري ميشه گوشي Wave 525 رو فلش كنيم

با این برنامه می تونی فلش کنی
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=466964&d=1291061934

dagir
23-07-2013, 04:26
سلام.
از بين وليو پك ها كدوم بهتره از لحاظ:
1.سرعت
2.برنامه خور بودن
3.كيبورد فارسي
4.زيبايي
5.جديد بودن
خواهش ميكنم راهنماييم كنيد

jetdroid
23-07-2013, 12:08
سلام.
از بين وليو پك ها كدوم بهتره از لحاظ:
1.سرعت
2.برنامه خور بودن
3.كيبورد فارسي
4.زيبايي
5.جديد بودن
خواهش ميكنم راهنماييم كنيد
سلام دوست عزیز به سایت تخصصی موبایلستان خوش اومدید.
همه این مواردی که مد نظر شماست (به جز کیبرد فارسی که البته هیچ کدوم از Value Packها ندارن) رو فریمور زیر داره
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=285444

mahsahosseini
08-09-2013, 12:54
سلام دوستان تورو خدا کمک کنید من میخوام پشت صفحه گوشیم ک ویو 525 مشکی بشه هر کاری میکنم موفق نمیشم

GHAEMYS
08-09-2013, 13:02
سلام دوستان تورو خدا کمک کنید من میخوام پشت صفحه گوشیم ک ویو 525 مشکی بشه هر کاری میکنم موفق نمیشم

از آموزش زیر کمک بگیرین:

پس زمینه سیاه برای بسته ارزشی Wave 525/533 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=220673)

arashsh57
12-09-2013, 15:46
سلام خدمت دوستان
من گوشی wave533 s5333 دارم که فریمورش S5333JPJL1 بود اومدم فریمرشو عوض کنم به s8500jpkc1 که ارتقاش بدم به 1.2 ارور دادا که port ,app نمیشناسه البته اینم بگم که تو فریموری که دانلود کردم خبری از پوشه بوت نبود!الانم که گوشی روشن میکنم میره رو آرمی که یه علامت تعجب داخل یه مثلث چندتا نقطه داره با شکل یه موبایل حال اگه دوستان راهنماییم کنن بینهایت سپاسگزار میشم خیلی لنگ شدم اگه فریموری هست که توش بوت هم داشته باشه لطفا بگین خواهشن جواب بدین که بتونم زودتر گوشیمو راه بندازم ممنونم:please::please::please:

arashsh57
16-09-2013, 23:13
اقا کسی نیست جواب بده؟:please::sign_help:

ssxss
03-11-2013, 10:51
ممنون از راهنمایت من انچام دادم و با موفقیت انچام شد

ssxss
03-11-2013, 10:52
انجام شد مرسی

wavea
03-11-2013, 15:00
انجام شد مرسی
اگه مشکلی داشتی بگو :dh:

ssxss
04-11-2013, 14:51
Value Pack نصب کردم گوشیم بالا میاد ولی دباره زیستارت میشه خود بخود

GHAEMYS
05-11-2013, 12:08
Value Pack نصب کردم گوشیم بالا میاد ولی دباره زیستارت میشه خود بخود

احتمال داره رام مشکل داشته باشه یا شما اشتباه فلش کردین
طبق آموزش عمل کنید
رام رو از کجا گرفتید؟؟(اگر از همین جاست لینکش رو بدید)

alireza186
28-03-2014, 13:25
سلام خسته نباشید آقا من میخوام گوشیمو فلش کنم وقتی که سه تا دکمه رو میگیرم که بره رو حالت دانلود یک صفحه سیاه میاد که نوشته
Upload to PC
باید چیکار کنم؟
( من تا حالا چند بار فلش زدم تا حالا به این مشکل برنخوردم)

GHAEMYS
28-03-2014, 14:47
سلام خسته نباشید آقا من میخوام گوشیمو فلش کنم وقتی که سه تا دکمه رو میگیرم که بره رو حالت دانلود یک صفحه سیاه میاد که نوشته
Upload to PC
باید چیکار کنم؟
( من تا حالا چند بار فلش زدم تا حالا به این مشکل برنخوردم)

کلید ها رو درست میگیرید...؟؟؟

دکمهای ولوم پایین+دوربین+خاموش/روشن رو همزمان نگه دارید تا به دانلود مود برید
ببینید که با همون UPLOAD TO PC مولتی لودر گوشیتون رو شناسایی میکنه یا نه...؟؟؟

alireza186
02-04-2014, 19:55
کلید ها رو درست میگیرید...؟؟؟

ببینید که با همون UPLOAD TO PC مولتی لودر گوشیتون رو شناسایی میکنه یا نه...؟؟؟

سلام داداش آره
من تا حالا زیاد گوشیمو فلش کردم و به این مشکل تا حالا برنخورده بودم.
با همین حالت Upload to the PC هم مولتی لودر گوشیمو میشناسه ولی وقتی دانلود رو می زنم می نویسه:
Warning: Security faild. رو مینوسه.
به نظرت باید چیکار کنم؟؟؟

GHAEMYS
02-04-2014, 21:35
سلام داداش آره
من تا حالا زیاد گوشیمو فلش کردم و به این مشکل تا حالا برنخورده بودم.
با همین حالت Upload to the PC هم مولتی لودر گوشیمو میشناسه ولی وقتی دانلود رو می زنم می نویسه:
Warning: Security faild. رو مینوسه.
به نظرت باید چیکار کنم؟؟؟

از آخرین ورژن کیز استفاده کنین...
طبق آموزش پیش برین...
مولتی لودر رو روی دسکتاپ کپی کنین و از آخرین نسخه استفاده کنین...

alireza186
07-04-2014, 21:34
از آخرین ورژن کیز استفاده کنین...
طبق آموزش پیش برین...
مولتی لودر رو روی دسکتاپ کپی کنین و از آخرین نسخه استفاده کنین...
داداشم این کارا هم کردم ولی فایده ای نداره
خواهشا کمکم کنین؟؟؟
اعصابم به هم ریخته.

sina_d900
07-04-2014, 21:38
داداشم این کارا هم کردم ولی فایده ای نداره
خواهشا کمکم کنین؟؟؟
اعصابم به هم ریخته.

شما مولتی لودر و فایل های فیرم ور رو به دسکتاپ کپی کنین و usb های دیگه رو خالی کنین

alireza186
11-04-2014, 14:33
شما مولتی لودر و فایل های فیرم ور رو به دسکتاپ کپی کنین و usb های دیگه رو خالی کنین
سلام
کاری که گفتی رو انجام دادم ولی بازم همون مشکل پیش اومد.
به نظرت دیگه چیکار کنم؟؟؟
واقعا کلافه شدم...

jetdroid
11-04-2014, 16:06
سلام
کاری که گفتی رو انجام دادم ولی بازم همون مشکل پیش اومد.
به نظرت دیگه چیکار کنم؟؟؟
واقعا کلافه شدم...
سلام
به جای دکمه ی ولوم پایین با دکمه ی ولوم بالا تست کنید ببینید بازم Upload To PC رو نشون میده.
اگه بازم همون شکل شد این دفعه به جای دکمه دوربین دکمه قفل رو بزنید.

nutsy
25-04-2014, 10:55
سلام به همگی،
من یه گوشی سامسونگ gt-s 5333 یکی از دوستان رو که میگفت هنگ میکنه و ویروس گرفته بردم سر گردنه علاالدین که فلش کنن، آقای نسبتا محترمی که فلش کرد گوشی رو و تحویل داد صفحه گوشی کار میکرد به ظاهر ولی تو راه برگشت به تدریج صفحه کمرنگ شد و بعد از مدتی دیگه تصویر نداشت گوشی ، زنگ میخورد ولی دکمه دریافت تماس کار نمی کرد ، در صورتی که قبل فلش کاملا سالم بود و فقط مشکلات ویروسی گونه داشت مثل هنگ کردن و شماره گرفتن در هنگام مکالمه و از این قبیل مشکلات
این آقا ادعا می کردن که مشکل سخت افزاریه واز گردن گرفتن این مشکل خوداری کردن، که به نظر خودم این نمیتونه سخت افزاری باشه..

خواهشم از دوستان اینه که کسی میتونه راهنمایی کنه فیرمویر مناسب این گوشی رو که فارسی داشته باشه و مشکلی هم نداشته باشه از کجا میتونم بگیرم و خودم فلش کنم گوشی رو؟

ممنون از راهنمایی تمام دوستان

sina_d900
25-04-2014, 11:33
سلام به همگی،
من یه گوشی سامسونگ gt-s 5333 یکی از دوستان رو که میگفت هنگ میکنه و ویروس گرفته بردم سر گردنه علاالدین که فلش کنن، آقای نسبتا محترمی که فلش کرد گوشی رو و تحویل داد صفحه گوشی کار میکرد به ظاهر ولی تو راه برگشت به تدریج صفحه کمرنگ شد و بعد از مدتی دیگه تصویر نداشت گوشی ، زنگ میخورد ولی دکمه دریافت تماس کار نمی کرد ، در صورتی که قبل فلش کاملا سالم بود و فقط مشکلات ویروسی گونه داشت مثل هنگ کردن و شماره گرفتن در هنگام مکالمه و از این قبیل مشکلات
این آقا ادعا می کردن که مشکل سخت افزاریه واز گردن گرفتن این مشکل خوداری کردن، که به نظر خودم این نمیتونه سخت افزاری باشه..

خواهشم از دوستان اینه که کسی میتونه راهنمایی کنه فیرمویر مناسب این گوشی رو که فارسی داشته باشه و مشکلی هم نداشته باشه از کجا میتونم بگیرم و خودم فلش کنم گوشی رو؟

ممنون از راهنمایی تمام دوستان

سلام دوست عزیز
گوشی های بادا تا این لحظه خبری مبنی بر ویروسی شدنشون شنیده نشده پس مطمئن باشین ربطی به ویروس نداره
شما میتونین خودتون یه فایل فیرم ور پیدا کنین و خودتون گوشی رو فلش کنین احتمالا فایل فلشی که زدن ایراد دار بوده

nutsy
25-04-2014, 12:30
سلام دوست عزیز
گوشی های بادا تا این لحظه خبری مبنی بر ویروسی شدنشون شنیده نشده پس مطمئن باشین ربطی به ویروس نداره
شما میتونین خودتون یه فایل فیرم ور پیدا کنین و خودتون گوشی رو فلش کنین احتمالا فایل فلشی که زدن ایراد دار بوده

عزیز میتونین راهنمایی کنین کدوم یکی از فیرمویرهای موجود سالم و آخرین ورژنه که مشکل فارسی هم نداشته باشه؟

sina_d900
25-04-2014, 14:10
عزیز میتونین راهنمایی کنین کدوم یکی از فیرمویرهای موجود سالم و آخرین ورژنه که مشکل فارسی هم نداشته باشه؟

این فیرم ور رو تست کنین

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137781

samaneh2902
23-06-2015, 17:05
سلام من گوشیم رو فلش کردم اما قبل از آخر کار برق رفت دیگه گوشی خاموش شد بالا نمیاد و اصلا کامل خاموش شده چیکار باید بکنمش ؟

samaneh2902
23-06-2015, 17:06
اگه میشه یه لینک فریمور درست هم برام بزارید ممنونم