PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیرم ور کوک شده N97 ورژن 22.0.110 توسط meshk (تاریخ 25-12-89)

meshk
16-12-2010, 16:31
باسلام خدمت دوستای عزیز

این اولین فریمور کوک شده من برای 97 هستش امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره....
http://upload1.imgdl.ir/images/172Scr000019.jpg http://upload1.imgdl.ir/images/980Scr000006.jpg

البته سعی کردم زیاد شخصیش نکنم فریمور رو اما خوب بعضی جاهاشو به نام خودم زدم :lol:
و اینکه من اصلا علاقه ای به عوض کردن بوت اسکرین زنگ و تم و غیره دیفالت گوشی ندارم پس به اونا دست نزدم آخه بعضی از دیفالتها آدمو خسته نمیکنه...

مهم ترین نکته این هست که برای استفاده از این فرمور شما باید این فلدر هارو از روی mass memory و مموری کارت پاک کنید .اگر هم که نبود که مهم نیست اما اونهای که هستن رو حتما پاک کنید
E:privet : E:data ; E:system ; E:resource ; ;E:sys ;
پس اطمینان داشته باشید که فلدر های بالا وجود ندارن
و اما تغییرات .................

1:افزایش سرعت کینتیک اسکرولینگ در بعضی جاها و جاهایی که احتیاجی نداره غیر فعال شده که حساسیت تاچ بهتر عمل کنه....
2: wedgie 5شرتکات برای هوم سکرین
3:غیر فعال کردن حالت استارت آپ برنامه ها
4:عوض کردن درایو کش از C به E و قابلیت کش روی همه ی درایو ها
5:حذف موارد امنیتی بی مورد در مورد نصب برنامه ها و افزایش توانایی های کاربر در این زمینه
6:غیر فعال کردن ارسال پیامک به نوکیا بعد از فلش یا هارد ریست
7: موزیک پلیر گوشی فقط آهنگ هایی رو که تو پوشه ی f: Music و
E:Music که این کار باعث میشه موزیکهاتون زودتر سرچ بشه
8:حذف جاوا پرمیشن ها
9:حدف هشدار امنیتی(اعصاب خوردکن)که هنگام باز کردن ویجت ها میاد
10:افزایش سرعت چرخش صفحه هنگام چرخاندن گوشی که البته زیاد چشم گیر نیست
11:جلوگیری از استفاده ی دوربین از کش رم سخت افزاری
12:افزایش کفیت دوربین که حجم عکسها به 1mb و بیشتر اما در مورد فلمبرداری سعی کردم که عالی باشه اما به زور یه کم تغییر کرده
13:استفاده از جدید ترین روش هک که حتی نیاز به فعال کردن پچ در rampatcher نیست
14:جلوگیری از ارسال اس ام اس به نوکیا ( نشان ندادن wellcome nokia)
15:تغییر تم افکت به یک تم افکت بسیار زیبا و رفع تمامی باگ ها از جمله باگ setting
البته من این تم افکت رو از رم کوک شده آقای edition By Parsia استفاده کردم به خاطر سادگی و در عین حال زیبا و بدون باگ بودنش
16:گوشی در 30 ثانیه قفل می شه به جای 60
17:سنسور ها تقویت شدن
18:فرسنان همه ی فایل ها با فایل منجر خود گوشی (sis,sisx,jar,.....) و باز شدن فلدر های سیستم گوشی با خود فایل منجر گوشی
19:فعال بودن delivey report به صورت پیش فرض
20:تعداد اس ام اس ها فرستاده شده افزایش یافته به999 ( قابل تغییر )
21:اضافه شدن آیکون conversations به قسمت مسیجها

http://upload1.imgdl.ir/images/476Scr0000055.jpg
22:ضبط صدا تا 5 ساعت
23:صدا در هنگام تماس در اسپیکر به بالارین درجه به صورت پیش فرض
24:تقویت گالری در پیدا کردن فایلها (سریع تر Load شدن انها)
25:اضافه شدن فارسی به دیکشنری گوشی
26:عوض شدن سرورgps برای سریع تر وصل شدن وقتی که از اینترنت استفاده می کنید
27:فعال بودن theme effect به صورت پیش فرض
28:حذف شدن fota و ازاد شدن 5 mb در درایو c
29: قرار گرفتن آیکون مموری در هوم اسکرین
30:اضافه شدن تقوم فارسی
31:تغییر تاریخ اولیه گوشی به تاریخ 14-12-2010

تغییرات در profile
general >> رو به parsa7 تغییر دادم
- روشن بودن vibrating
- قرار گرفتن key tones روی سطح 2
- قرار گرفتن tuch screen vibration روی سطح off
قرار گرفتن tuch screen tones روی سطح 1

تم
1:nseries2
2: horizon black

برنامه های نصب شده 1 (قابلیت پاک شدن ندارن)

- auto installer
- brightlight
-convention
- rampatcher
-nokia file browser

برنامه های نصب شده 2 ( قابلیت پاک شدن دارن)

1:برنامه notifications که به صورت ویجت هست و در دراو c نصب مشه
2: برنامه jukebox که در درایو e نصب میشه
توجه : برنامه jukebox رو به قسمت موزک پلر گوشی اضافه کردم و تمام کاربردهای موزک پلر رو داره

http://upload1.imgdl.ir/images/645Scr000007.jpg

نکته : تمام آیکون های گوش رو به آیکونهای n8 تبدیل کردم 2تا باگ داشت یکی در ویدیو پلیر و دیگری در زبان فارسی گوشی 1 از بگها رو بر طرف کردم اما باگ زبان فارسی فعلا پا برجاست البته 2تا قسمتش آیکون tools و maps فارسی نشدن اما دارم سعی مکنم اونارو درست کنم اگه شد براتون میزارم

http://upload1.imgdl.ir/images/288Scr000002.jpg

حذف برنامه های
5تا از برنامه ها رو از فریمور حذف کردم
Boingo, QIK, Vlingo,JoikuSpot و ovi store

وقتی گوشی شما روشن میشه تاریخ هارو بدین به homescreen که رسدین دیگه به گوشی خود دست نزیند تا برنامه ها کامل اینیستال بشن فقط اگر از شما اینترنت خواست cancel رو بزنید حتی اگر 10 بار امد .(حدود 1-2 دقیقه بعد) یه پیغام می ده که گوشی باید ریستارت بشه .بعد از ریستارت تمام هست.

در این فرمور مصرف باطری کم شده چرا ؟ چون تمام برنامه ها موقع بسته شدن کامل بسته میشن مثل log ,massaiging ,contacts که باز مشن اما بسته نمشن خودم تست کردم و شما هم میتونید تست کنید برنامه تسک منجر رو نصب کنید خودتون ببنید که هچ برنامه باز نممونه و این کار باعث مشه مصرف شارژ کم بشه و اینو ممنون دوست خوبم الیاس هستم که جا داره انجا ازشون تشکر کنم

و ممنون از دوست خوبم مارشال که منو راهنمایی کردن :ax:

فایل ها رو در خود سایت به صورت پارت پارت آپ کردم برای راحتی دوستان
ما رو هم دعا کنید...

aikido
16-12-2010, 18:55
ممنون دوست عزیز

خیلی زحمت کشیدی ، امیدوارم باز هم کار کوک رو ادامه بدی، من سه تا پیشنهاد دارم که البته بیشتر سلیقه ای هست :
من منوی 4 در 5 رو بیشتر ترجیح میدم چون گزینه ها بیشتری در منو داریم

تم افکت فابریک باشه بهتره ، چون به تجربه عوض کردن تم افکت یه مقدار باگ به دنبال خودش میاره

موزیک پلیر همه فولدرهارو اسکن کنه بهتره، چون موزیک هایی که با بلوتوث دریافت میشه به پوشه attachment میره و مجبوریم اونها رو دستی به پوشه موزیک انتقال بدیم

بقیه موارد کوک واقعا عالی هستند....

GoLPeSaR
16-12-2010, 19:05
سلام پارسای عزیز .من دارم دانلود می کنم بعد میرم برا فلش ببینم چطوری هست کوکت.داشتم کمکم نا امدید می شدم از کوکر های n97 . آخه چند وقته که از کوک جدید خبری نیست

Samim0631
16-12-2010, 19:33
ممنونم دوست من
به نظر که خیلی عالی میاد
فردا میرم واسه تست(شایدم امشب رفتم واسه تست:4:)

کلا ممنونم ازت

meshk
17-12-2010, 10:23
ممنون دوست عزیز

خیلی زحمت کشیدی ، امیدوارم باز هم کار کوک رو ادامه بدی، من سه تا پیشنهاد دارم که البته بیشتر سلیقه ای هست : خواهش مکنم ..راستش دوست دارم ادامه بدم اما اول باید استقبال بشه
من منوی 4 در 5 رو بیشتر ترجیح میدم چون گزینه ها بیشتری در منو داریم
راستش گزینه ها بشتر رو قبول دارم اما ریز میشن و اون زیبایی رو به کار نمیده راستش قبل از کوک خودم فرمور چند تااز دوستان که منو 4x5 رو داشت امتحان کردم اما به نظرم جالب نیومد واسه همن شد این:lol:
تم افکت فابریک باشه بهتره ، چون به تجربه عوض کردن تم افکت یه مقدار باگ به دنبال خودش میارهخیالت راحت باشه الان 17 روزه من دارم با این تم افکت سرو کله میزنم اما دریغ از یه باگ :ck:

موزیک پلیر همه فولدرهارو اسکن کنه بهتره، چون موزیک هایی که با بلوتوث دریافت میشه به پوشه attachment میره و مجبوریم اونها رو دستی به پوشه موزیک انتقال بدیم
اینم قبول اما آهنگ های زنگو چی کار کنیم وقتی تو موزیک پلیر میاد چقدر حال گیره ,زدی رو all songs یه موزیک باحال پخش میشه میری تو فاز آهنگ بعدی یه کلیپ صوتی پخش میشه .. چقدر آهنگ بلوتوثی داری 1 یا 2تا یا 10 تا جابجا کردنش کار 2دقیقس و با ه رفرش سریع متونی آهنگ ها رو گوش بدی

بقیه موارد کوک واقعا عالی هستند....
امیدوارم اینطور باشه که مگین

Samim0631
17-12-2010, 13:42
من فلش کردم

تا الان که هیچ نقصی توش ندیدم
فقط میخوام بدونم چرا موقع روشن کردن میخواد به اینترنت وصل بشه؟ یعنی مال کدوم برنامه هست؟

تم افکتشم فوق العاده زیباست
آیکونهاش هم ان8 شدند

فقط پوشه GAMES و DOWNLOAD! که توی منو بودند، به قسمت Applications رفتند (که من خودم اوردم توی منو:4:)

برنامه Hack نمیدونم چیه:4: پارسا جان یه توضیحی بدند

خلاصه خیلی باحال شده احساس میکنم روون تر هم شده
phone memory هم 66مگابایت free داره

سوال:
میشه بگی چجوری اسم پروفایل رو به general تغییر بدم؟!:bh:

تا حالا که باگی ندیدم
اگر بود میگم

ممنونم ازت و خسته نباشید:ax:

JABER
17-12-2010, 13:57
(تاریخ 25-12-89)

این چه تاریخیه در موضوع زدی!؟!؟!؟

نکنه الان شب عیده و من نمیدونم؟؟؟؟؟

GoLPeSaR
17-12-2010, 14:13
میشه در باره این بیشتر توضیح بدی. افزایش سرعت کینتیک اسکرولینگ

meshk
17-12-2010, 15:52
من فلش کردم

تا الان که هیچ نقصی توش ندیدم
فقط میخوام بدونم چرا موقع روشن کردن میخواد به اینترنت وصل بشه؟ یعنی مال کدوم برنامه هست؟اون بخاطر مدی هست که برای نصب برنامه ها استفاده شده بگی که قبلا داشت تو این نیست وصل شدن به اینترنتشم به خاطر آپدیت برنامس که شما no بزنید

تم افکتشم فوق العاده زیباست
آیکونهاش هم ان8 شدند

فقط پوشه GAMES و DOWNLOAD! که توی منو بودند، به قسمت Applications رفتند (که من خودم اوردم توی منو:4:)

برنامه Hack نمیدونم چیه:4: پارسا جان یه توضیحی بدند اون برنامه نیست یه پوشست که میتونی برنامه هایی که مربوط به هک هستو اونجا قرار بدی مثل رم پچر

خلاصه خیلی باحال شده احساس میکنم روون تر هم شده
phone memory هم 66مگابایت free داره

سوال:
میشه بگی چجوری اسم پروفایل رو به general تغییر بدم؟!:bh:
با عرض پوزش باید بگم راهی نداره اما میتونی بری تو قسمت profiles \options\create new \ یه پرو فایل به اسم جنرال بسازی

تا حالا که باگی ندیدم
اگر بود میگم
انشالا که نیست و پیدا نمیکنی من واقعا برای این فرمور خیلی زحمت کشیدم که بتونم فریموری بدونه باگ ,سرعتی , ساده و در عین حال زیبا ارئه بدم

ممنونم ازت و خسته نباشید:ax::ax::ax::ax:

این چه تاریخیه در موضوع زدی!؟!؟!؟راستش اشتباه زدم و وقت متوجه شدم که امکان ویرایش نداشتم شما به بزرگتون ببخشین

نکنه الان شب عیده و من نمیدونم؟؟؟؟؟

میشه در باره این بیشتر توضیح بدی. افزایش سرعت کینتیک اسکرولینگ

خیلی سادست گوشیهای تاچ جوی استیک نداره و برای بالا پایین کردن از انگشت استفاده میکنه توی موزیک پلیر بیشتر معلومه کلی آهنگ یا پوشه برای پخش داری میخوای بیای پایین انگشتتو میزاری روش و میکشی این میشه کینتیک اسکرولینگ حالا من اینو افزایش دادم که راحت تر بتونی این کارو انجام بدی یعنی روانتر شده

Samim0631
17-12-2010, 16:56
1:افزایش سرعت کینتیک اسکرولینگ در بعضی جاها و جاهایی که احتیاجی نداره غیر فعال شده که حساسیت تاچ بهتر عمل کنه....

میشه بگید در کجاها غیر فعال شده؟

اون برنامه نیست یه پوشست که میتونی برنامه هایی که مربوط به هک هستو اونجا قرار بدی مثل رم پچر
آها پس پوشه هست! من فکر کردم برنامست:4:

انشالا که نیست و پیدا نمیکنی من واقعا برای این فرمور خیلی زحمت کشیدم که بتونم فریموری بدونه باگ ,سرعتی , ساده و در عین حال زیبا ارئه بدم

واقعا خسته نباشید میگم بهت به خاطر این کوک خیلی عالی هست من که واقعا دارم لذت میبرم

اگر میشد اون اسم general رو تغییر داد خوب میشد ولی اشکال نداره
:ax::ax:

خسته هم نباشید:cv:

ویرایش :
سوال: پارسا جان من مموری کارتم رو فرمت کردم برنامه juckbox الان پاک شده! چیکار کنم؟! #7370#* بزنم میاد؟!

meshk
17-12-2010, 17:49
میشه بگید در کجاها غیر فعال شده؟در تمام قسمتهایی که بهش نیازی نیست در جاهایی که نیاز به بالا پایین کردن صفحه نداشته باشه کاملا غیر فعال هستش مثلا منو اگه تو منو 12 آیکون داشته باشی اصلا عمل نمیکنه و غیر فعال میشه

آها پس پوشه هست! من فکر کردم برنامست:4: آره پوشست:dn:

واقعا خسته نباشید میگم بهت به خاطر این کوک خیلی عالی هست من که واقعا دارم لذت میبرم

خواهش میکنم خوشحالم که تونستم کاری انجام بدم

اگر میشد اون اسم general رو تغییر داد خوب میشد ولی اشکال نداره
:ax::ax: نمیشه دیگه باد مالک فرمور مشخص باشه :lol:

خسته هم نباشید:cv: فدات :ax:

ویرایش :
سوال: پارسا جان من مموری کارتم رو فرمت کردم برنامه juckbox الان پاک شده! چیکار کنم؟! #7370#* بزنم میاد؟!

اگه برنامه juckbox رو داشته باشیی میتونی دوباره نصب کنی اما اون برنامه در mass memory نصب میشه نه مموری کارت ...

Samim0631
17-12-2010, 18:01
اگه برنامه juckbox رو داشته باشیی میتونی دوباره نصب کنی اما اون برنامه در mass memory نصب میشه نه مموری کارت ...

بله منظورم همون mass memory بود:ai:

Hacker_Bad
17-12-2010, 19:04
دوست عزیز من میخام بعد از فلش گوشی رو مستر ریست و رم گوشی رو فرمت کنم
آیا بعد از این کارها خاصیتهای کوک از بین میره
اگه میشه کلا توضیح بدین

Samim0631
17-12-2010, 20:21
آقا مثل اینکه یه باگ پیدا شد:4:
من با SW update یا همون Software Update که توی گوشی هست نمیتونم چیزی آپدیت کنم! ارور میده! مینویسه : Updates Failed

اگه میشه کلا توضیح بدین

دوست من تا جایی که میدونم هیچ چیزی پاک نمیشه و از بین نمیره
ولی وقتی شما مستر ریست کردید و همه چیز رو فرمت کردید
گوشی رو به تنظیم کارحونه برگردونید تا برنامه juckbox خودش رو نصب کنه یه بار.
کلا بعد از فرمت کردن اینکارو کنید دیگه مشکلی پیش نمیاد.

meshk
18-12-2010, 08:31
اگه میشه کلا توضیح بدین
دوست گلم سلام شما اگه با دقت توضحات پست اول رو خونده باشی نیاز نداره بعد از فلش مستر ریسیت کنی قبل از فلش مستر ریسیت کن پوشه های سیستمی e و f رو پاک کن بعد فلش کن و از فرمور لذت ببر:ax:

آقا مثل اینکه یه باگ پیدا شد:4:
من با SW update یا همون Software Update که توی گوشی هست نمیتونم چیزی آپدیت کنم! ارور میده! مینویسه : Updates Failed

دستت درد نکنه چه باگ خفنی آخه برادر من عزیز دل ..نه خدایی وصل نشدن شما به اینترنت یا اینکه سرعت اینترنتتون توی اون ساعت کم هستش یا هر چیز دیگه باید به فرمور ربطش داد آخه:ak:... خداییش بعدا میگین چرا فریمور جدید کوک نمیکنین

بیا دوست من اینم 2 عکس ساعتشم معلومه همین الان به خاطر شما که ثابت کنم ایراد از فریمور نیست

.

Samim0631
18-12-2010, 11:41
دستت درد نکنه چه باگ خفنی آخه برادر من عزیز دل ..نه خدایی وصل نشدن شما به اینترنت یا اینکه سرعت اینترنتتون توی اون ساعت کم هستش یا هر چیز دیگه باید به فرمور ربطش داد آخه... خداییش بعدا میگین چرا فریمور جدید کوک نمیکنین

بیا دوست من اینم 2 عکس ساعتشم معلومه همین الان به خاطر شما که ثابت کنم ایراد از فریمور نیست

دوست عزیز من اصلا قصد توهین نداشتم! فقط میگردم اگر باگی باشه بهتون اطلاع میدم که برطرف بشه و فرمورتون خیلی کاملتر بشه!
که دفعه آخرمم بود. فکر میکنم خودتون بگردید بهتر باشه!
اصلا هم قصد جسارت نداشتم عزیز!

من مشکل سرعت اینترنت ندارم! سرعتم 1مگابایت هست!
ولی این رو از اونجایی مطرح کردم که توی یه فرمور کوک شده دیگه هم همین مشکل بود! گفتم حیفه که این فرمورتون کامل کامل نباشه!
اگر بگید با چه برنامه ای از صفحه عکس میگیرید من عکس میگیرم میفرستم!

به هر حال من ازتون معذرت میخوام:bh:
یه چیز دیگه هم پیدا کردم ولی فکر میکنم اگر نگم بهتر باشه
موفق باشید
:ax:

mahmoodi38
18-12-2010, 14:01
دوست عزيز اين آقا پارسا منظوري نداشت شما هم به دل نگير دوباره بگرد و اگه باگي بود لطفا اعلام كن

آخه من يكي كه زياد از اين چيزا سر در نميارم اگه شما بدونيد و چيزي نگيد كه ما بيچاره مي شيم

meshk
18-12-2010, 14:53
دوست عزیز من اصلا قصد توهین نداشتم! فقط میگردم اگر باگی باشه بهتون اطلاع میدم که برطرف بشه و فرمورتون خیلی کاملتر بشه!
که دفعه آخرمم بود. فکر میکنم خودتون بگردید بهتر باشه!
اصلا هم قصد جسارت نداشتم عزیز!

من مشکل سرعت اینترنت ندارم! سرعتم 1مگابایت هست!
ولی این رو از اونجایی مطرح کردم که توی یه فرمور کوک شده دیگه هم همین مشکل بود! گفتم حیفه که این فرمورتون کامل کامل نباشه!
اگر بگید با چه برنامه ای از صفحه عکس میگیرید من عکس میگیرم میفرستم!

به هر حال من ازتون معذرت میخوام:bh:
یه چیز دیگه هم پیدا کردم ولی فکر میکنم اگر نگم بهتر باشه
موفق باشید

ای وای لحن صحبتم بد بوده با شما ببخشید :bq: شما بد برداشت نکنید من وظفیه دارم جواب بدم و مشکل رو برطرف کنم و خوشحالم ازن که شما داری این کارو میکنی و مطمئن باش واسه فرمور بعدیم حتما میدم شما تست کنی بعد میزارم واسه بچه ها

حالا بگو مشکل بعد چیه و الا :dy::lol:

Samim0631
18-12-2010, 17:21
ای وای لحن صحبتم بد بوده با شما ببخشید :bq: شما بد برداشت نکنید من وظفیه دارم جواب بدم و مشکل رو برطرف کنم و خوشحالم ازن که شما داری این کارو میکنی و مطمئن باش واسه فرمور بعدیم حتما میدم شما تست کنی بعد میزارم واسه بچه ها

حالا بگو مشکل بعد چیه و الا :dy::lol:
فرمویر بعدی هم اول بزاری توی سایت بعد همه تست کنن بهتر میشه:4:

دیگه بهم بر خورده، باید بیای ناز بکشی:4::4::dp:
اشکالی نداره دوست من:cv:

نگفتم مشکل هست چون این باگ نیست ولی خب نرمال هم نیست:4: واسه درست کردنش هم جایی ندیدم :-؟
برای smsha که میاد، جای اسم و فامیل عوض شده! یعنی اول فامیل مینویسه بعدش اسم رو مینویسه! توی شماره تلفنها درست هست ولی توی smsha نه! البته هیچ مشکلی به وجود نمیاره و گفتم که باگ نیست ولی خب نرمال هم نیست:4:

ویرایش: راستی من هنوز نمیتونم آپدیت کنم با اون برنامه:4:

بقیه چیزا خیلییی عالی هست و واقعا هم بهت خسته نباشید میگم چون خیلی زحمت کشیدی روی این فرمور
امیدوارم همیشه توی همه لحظات زندگیت مثل همین فیرمور بی نقص و کامل باشی:ax::ax::ax:

GoLPeSaR
18-12-2010, 19:58
من این کوک را الان دارم استفاده می کنم.واقعا که عالی.من تا الان هیچ باگی توش ندیدم.تمی هم که قرار دادی هم زیباست هم ساده.در کل کارت درسته

GoLPeSaR
18-12-2010, 20:41
یه سوال .میشه بگی برنامه آب و هوا را چطوری رو صفحه قرار دادی تو wedgie ها که نبود.اگه برنامه خاصی هست آپ کن بی زحمت

Samim0631
18-12-2010, 21:13
یه سوال .میشه بگی برنامه آب و هوا را چطوری رو صفحه قرار دادی تو wedgie ها که نبود.اگه برنامه خاصی هست آپ کن بی زحمت

با اجازه صاحب تاپیک

از اینجا میتونی دانلودش کنی
و وقتی نصبش کردی هم بصورت برنامه هست هم بصورت ویجیت میاد.

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1179346&postcount=1

meshk
19-12-2010, 10:27
فرمویر بعدی هم اول بزاری توی سایت بعد همه تست کنن بهتر میشه:4: اصلا راه نداره من به یه دوست نیاز دارم کمکم کنه همش نمیشه که من فرمور کوک کنم شما حال کند :lol:

دیگه بهم بر خورده، باید بیای ناز بکشی:4::4::dp: الهی من فدات :cv::dp:
اشکالی نداره دوست من:cv:

نگفتم مشکل هست چون این باگ نیست ولی خب نرمال هم نیست:4: واسه درست کردنش هم جایی ندیدم :-؟
برای smsha که میاد، جای اسم و فامیل عوض شده! یعنی اول فامیل مینویسه بعدش اسم رو مینویسه! توی شماره تلفنها درست هست ولی توی smsha نه! البته هیچ مشکلی به وجود نمیاره و گفتم که باگ نیست ولی خب نرمال هم نیست:4: راستش خیلی عجیبه واسه شما اینجوریه حالا من خودم یه عکس از اینباکس گرفتم هچ مشکلی نداره راستش من تا حالا به همچین مشکلی بر نخوردم اما یه کاری کنین تمام برنامه هایی که نصب کردین رو پاک کنین تو همه درایوها بعد یه ریسیت کنین شاید درست بشه و اون برنامه آپدیت هم همنطور:ax:

ویرایش: راستی من هنوز نمیتونم آپدیت کنم با اون برنامه:4:

بقیه چیزا خیلییی عالی هست و واقعا هم بهت خسته نباشید میگم چون خیلی زحمت کشیدی روی این فرمور
امیدوارم همیشه توی همه لحظات زندگیت مثل همین فیرمور بی نقص و کامل باشی:ax::ax::ax:

:dh:خواهش میکنم من کاری نکردم فقط انجام وظیفه کردم وبیشتر ازین خوشحالم تونستم مثل بقیه دوستانم در این انجمن کاری انجام بدم ...انشالا همه توی زندگشون موفق باشن و شما هم جزء اون دسته باشی.:cv::cv::bf:

GoLPeSaR
19-12-2010, 21:11
با اجازه صاحب تاپیک

از اینجا میتونی دانلودش کنی
و وقتی نصبش کردی هم بصورت برنامه هست هم بصورت ویجیت میاد.

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1179346&postcount=1

دم شما گرم

mahmoodi38
19-12-2010, 21:38
آقا پارسا

من توي درايو c همون فون مموري پوشه sys و system برام بازه و مشكلي نيست ولي پوشه system درايو E همون مس مموري هركار مي كنم باز نمي شه

مي شه لطفا يه راهنمايي كنيد

meshk
20-12-2010, 08:35
آقا پارسا

من توي درايو c همون فون مموري پوشه sys و system برام بازه و مشكلي نيست ولي پوشه system درايو E همون مس مموري هركار مي كنم باز نمي شه

مي شه لطفا يه راهنمايي كنيد

برای باز شدن اون پوشه ها باد پچ open4all rp+ رو از داخل روم پچر فعال کنی و هر کار دلت خواست انجام بدی

mahmoodi38
20-12-2010, 14:01
ممنون كار كرد

فقط اگه لطف كني و اسم فارسي پوشه tools و maps رو هم درست كني تا در گوشي درست نوشن بده عالي مي شه

Samim0631
21-12-2010, 10:23
:dh:خواهش میکنم من کاری نکردم فقط انجام وظیفه کردم وبیشتر ازین خوشحالم تونستم مثل بقیه دوستانم در این انجمن کاری انجام بدم ...انشالا همه توی زندگشون موفق باشن و شما هم جزء اون دسته باشی.:cv::cv::bf:

ما مخلصتیم داداش

آره بعدا یه ریست میزنم ببینم میشه یا نه:4:
اینم عکس از smsهام :4:
ببین اول فامیل رو زده بعد اسم:di:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=475753&stc=1&d=1292916151

Hacker_Bad
22-12-2010, 12:21
باسلام خدمت دوستای عزیز

این اولین فریمور کوک شده من برای 97 هستش امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره....
http://upload1.imgdl.ir/images/172scr000019.jpg http://upload1.imgdl.ir/images/980scr000006.jpg

البته سعی کردم زیاد شخصیش نکنم فریمور رو اما خوب بعضی جاهاشو به نام خودم زدم :lol:
و اینکه من اصلا علاقه ای به عوض کردن بوت اسکرین زنگ و تم و غیره دیفالت گوشی ندارم پس به اونا دست نزدم آخه بعضی از دیفالتها آدمو خسته نمیکنه...

مهم ترین نکته این هست که برای استفاده از این فرمور شما باید این فلدر هارو از روی mass memory و مموری کارت پاک کنید .اگر هم که نبود که مهم نیست اما اونهای که هستن رو حتما پاک کنید
e:privet : E:data ; e:system ; e:resource ; ;e:sys ;
پس اطمینان داشته باشید که فلدر های بالا وجود ندارن
و اما تغییرات .................

2: Wedgie 5شرتکات برای هوم سکرین
3:غیر فعال کردن حالت استارت آپ برنامه ها
4:عوض کردن درایو کش از c به e و قابلیت کش روی همه ی درایو ها
5:حذف موارد امنیتی بی مورد در مورد نصب برنامه ها و افزایش توانایی های کاربر در این زمینه
6:غیر فعال کردن ارسال پیامک به نوکیا بعد از فلش یا هارد ریست
7: موزیک پلیر گوشی فقط آهنگ هایی رو که تو پوشه ی f: Music و
e:music که این کار باعث میشه موزیکهاتون زودتر سرچ بشه
8:حذف جاوا پرمیشن ها
9:حدف هشدار امنیتی(اعصاب خوردکن)که هنگام باز کردن ویجت ها میاد
10:افزایش سرعت چرخش صفحه هنگام چرخاندن گوشی که البته زیاد چشم گیر نیست
11:جلوگیری از استفاده ی دوربین از کش رم سخت افزاری
12:افزایش کفیت دوربین که حجم عکسها به 1mb و بیشتر اما در مورد فلمبرداری سعی کردم که عالی باشه اما به زور یه کم تغییر کرده
13:استفاده از جدید ترین روش هک که حتی نیاز به فعال کردن پچ در rampatcher نیست
14:جلوگیری از ارسال اس ام اس به نوکیا ( نشان ندادن wellcome nokia)
15:تغییر تم افکت به یک تم افکت بسیار زیبا و رفع تمامی باگ ها از جمله باگ setting
البته من این تم افکت رو از رم کوک شده آقای edition by parsia استفاده کردم به خاطر سادگی و در عین حال زیبا و بدون باگ بودنش
16:گوشی در 30 ثانیه قفل می شه به جای 60
17:سنسور ها تقویت شدن
18:فرسنان همه ی فایل ها با فایل منجر خود گوشی (sis,sisx,jar,.....) و باز شدن فلدر های سیستم گوشی با خود فایل منجر گوشی
19:فعال بودن delivey report به صورت پیش فرض
20:تعداد اس ام اس ها فرستاده شده افزایش یافته به999 ( قابل تغییر )
21:اضافه شدن آیکون conversations به قسمت مسیجها

http://upload1.imgdl.ir/images/476scr0000055.jpg
22:ضبط صدا تا 5 ساعت
23:صدا در هنگام تماس در اسپیکر به بالارین درجه به صورت پیش فرض
24:تقویت گالری در پیدا کردن فایلها (سریع تر load شدن انها)
25:اضافه شدن فارسی به دیکشنری گوشی
26:عوض شدن سرورgps برای سریع تر وصل شدن وقتی که از اینترنت استفاده می کنید
27:فعال بودن theme effect به صورت پیش فرض
28:حذف شدن fota و ازاد شدن 5 mb در درایو c
29: قرار گرفتن آیکون مموری در هوم اسکرین
30:اضافه شدن تقوم فارسی
31:تغییر تاریخ اولیه گوشی به تاریخ 14-12-2010

تغییرات در profile
general >> رو به parsa7 تغییر دادم
- روشن بودن vibrating
- قرار گرفتن key tones روی سطح 2
- قرار گرفتن tuch screen vibration روی سطح off
قرار گرفتن tuch screen tones روی سطح 1

تم
1:nseries2
2: Horizon black

برنامه های نصب شده 1 (قابلیت پاک شدن ندارن)

- auto installer
- brightlight
-convention
- rampatcher
-nokia file browser

برنامه های نصب شده 2 ( قابلیت پاک شدن دارن)

1:برنامه notifications که به صورت ویجت هست و در دراو c نصب مشه
2: برنامه jukebox که در درایو e نصب میشه
توجه : برنامه jukebox رو به قسمت موزک پلر گوشی اضافه کردم و تمام کاربردهای موزک پلر رو داره

http://upload1.imgdl.ir/images/645scr000007.jpg

نکته : تمام آیکون های گوش رو به آیکونهای n8 تبدیل کردم 2تا باگ داشت یکی در ویدیو پلیر و دیگری در زبان فارسی گوشی 1 از بگها رو بر طرف کردم اما باگ زبان فارسی فعلا پا برجاست البته 2تا قسمتش آیکون tools و maps فارسی نشدن اما دارم سعی مکنم اونارو درست کنم اگه شد براتون میزارم

http://upload1.imgdl.ir/images/288scr000002.jpg

حذف برنامه های
5تا از برنامه ها رو از فریمور حذف کردم
boingo, qik, vlingo,joikuspot و ovi store

وقتی گوشی شما روشن میشه تاریخ هارو بدین به homescreen که رسدین دیگه به گوشی خود دست نزیند تا برنامه ها کامل اینیستال بشن فقط اگر از شما اینترنت خواست cancel رو بزنید حتی اگر 10 بار امد .(حدود 1-2 دقیقه بعد) یه پیغام می ده که گوشی باید ریستارت بشه .بعد از ریستارت تمام هست.

در این فرمور مصرف باطری کم شده چرا ؟ چون تمام برنامه ها موقع بسته شدن کامل بسته میشن مثل log ,massaiging ,contacts که باز مشن اما بسته نمشن خودم تست کردم و شما هم میتونید تست کنید برنامه تسک منجر رو نصب کنید خودتون ببنید که هچ برنامه باز نممونه و این کار باعث مشه مصرف شارژ کم بشه و اینو ممنون دوست خوبم الیاس هستم که جا داره انجا ازشون تشکر کنم

و ممنون از دوست خوبم مارشال که منو راهنمایی کردن :ax:

فایل ها رو در خود سایت به صورت پارت پارت آپ کردم برای راحتی دوستان
ما رو هم دعا کنید...

دوست عزیز چندتا نکته رو باید بگم
اول اینکه کوک بسیار عالی ساختی مخصوصا آیکونهاش جالب بود دلیلی که این کوک رو انتخاب کردم آیکنهاش بد
حالا مشکلات
اول کوک رو شخصی کردی که اسم رو نبایستی روی پروفایل میزاشی و قسمت ورژن گوشی که خودم باز کردم و به حالت اول برگردوندم
دوم اینکه اپراتور رو حذف کردی که با چنج لوگین میشد این کار رو کرد اینم شخصی سازی بود
سوم اینکه چندتا برنامه نصب کردی که نمیشد پاکش کرد مثل روم پتچر که اونم با پیقام پاپ آپ بود روم پتچر بدون پیقام پاپ آپ وجود داشت ولی این کارو نکردی
اینم بگم که با اینستالر سرور که هکش کرده بودی پس روم پتچر دیگه نیازی نبود نه اینکه روم پتچر دیگه نیازی نباشه واسیه این میگم که اگه کسی بخاد بتون هر ورژنی از روم پتچر رو نصب کنه
چهارم اینکه چندتا برنامه نصب کرده بودی که قابلیت پاک شدن نداشتن نه قابلیت نصب شدن ورژن جدید همون برنامه مثل چراق قوه و روم پتچر و فوتو برووزر که اینارو من حذف کردم
پس اگه ورژن جدیدو بخای نصب کنی نصب نمیشه شاید یکی مثل من با یه نرم افزار دیگه چراغ قوه مثل فون تورچ کار که که امکاناتش خیلی بهتر از یه چراغ قوه معمولی هست
پس من یه برنامه چراغ قوه عالی دارم ولی یه برنامه چراغ قوه معمولی تو گوشی هست که بدرد نمیخوره و پاکم نمیشه
در آخر بگم کوکت خوب بود ولی شخصی کرده بودی که این کار موجب میشه دیگران که با کوک سرو کار دارن کوکتو وردارن و یه تعغیرات بدن و به نام خودشون تموم کنن

meshk
22-12-2010, 17:32
دوست عزیز چندتا نکته رو باید بگم
اول اینکه کوک بسیار عالی ساختی مخصوصا آیکونهاش جالب بود دلیلی که این کوک رو انتخاب کردم آیکنهاش بد
حالا مشکلات
اول کوک رو شخصی کردی که اسم رو نبایستی روی پروفایل میزاشی و قسمت ورژن گوشی که خودم باز کردم و به حالت اول برگردوندم
دوم اینکه اپراتور رو حذف کردی که با چنج لوگین میشد این کار رو کرد اینم شخصی سازی بود
سوم اینکه چندتا برنامه نصب کردی که نمیشد پاکش کرد مثل روم پتچر که اونم با پیقام پاپ آپ بود روم پتچر بدون پیقام پاپ آپ وجود داشت ولی این کارو نکردی
اینم بگم که با اینستالر سرور که هکش کرده بودی پس روم پتچر دیگه نیازی نبود نه اینکه روم پتچر دیگه نیازی نباشه واسیه این میگم که اگه کسی بخاد بتون هر ورژنی از روم پتچر رو نصب کنه
چهارم اینکه چندتا برنامه نصب کرده بودی که قابلیت پاک شدن نداشتن نه قابلیت نصب شدن ورژن جدید همون برنامه مثل چراق قوه و روم پتچر و فوتو برووزر که اینارو من حذف کردم
پس اگه ورژن جدیدو بخای نصب کنی نصب نمیشه شاید یکی مثل من با یه نرم افزار دیگه چراغ قوه مثل فون تورچ کار که که امکاناتش خیلی بهتر از یه چراغ قوه معمولی هست
پس من یه برنامه چراغ قوه عالی دارم ولی یه برنامه چراغ قوه معمولی تو گوشی هست که بدرد نمیخوره و پاکم نمیشه
در آخر بگم کوکت خوب بود ولی شخصی کرده بودی که این کار موجب میشه دیگران که با کوک سرو کار دارن کوکتو وردارن و یه تعغیرات بدن و به نام خودشون تموم کنن

دوست گلم ممنون که اینارو گفتی اما عرض کنم خدمت شما من اینجا نه نظر سنجی راه انداختم و نه درخواصت قبول کردم و نه انتظاری از کسی بابت کوک فریمور ..
تمام کوکرهایی که فریمور کوک میکنن اسم خودشونو تو ورژن میزارن اما پروفایلو نه که واقعا بعد از این که فریمور رو گذاشتم متوجه شدم یادم رفته تغیرش بدم ....
اما در جواب این که چرا این نرم افزار ها رو گذاشتم فریمور رو که نصب کردی فضایی خالی درایو c رو هم که دیدی آخه برادر من این برنامه ها که گذاشتم فضای کمتری اشغال میکنه و در عین حال کار همون ورژن جدید رو میکنه مثل چراغ قوه که بجز این چه چیزه دیگه ای میخوای با هاش انجام بدی نورش قوی تره به نظرت شارژ کمتری مصرف میکنه ..یا همون photo browser با ور کن من از n73 تا حالا با این برنامه کار کردم و هچ فرقی با هم نداشتن ورژنهای جدیدش...این همه به خودت سخت گرفتی اینا مشکله ؟؟؟؟ نه دوست گلم به این میگن کوک شما داری از فریمور من استفاده میکنی با تغییراتی که من دادم پس مشکل نیست اونایی که شما میخوایین داشتن حوصله است که بشین فریمور کوک کن خیلی فریمور کوک شده وجود داره که همه با هم متفاوتن .. من خوشحالم که نظرتو گفتی ...و در آخر ان فریمور بزرگترین باگ که داره اسم پروفایلشه:lol:. و باگ دیگه ای نمبینی اما اگه همه اون چیزای که گفتی مشکل باشه من عذر مخوایم که همچن مشکلی رو با شماها به اشتراک گذاشتم یا حق:l:

GoLPeSaR
22-12-2010, 19:26
به نظر من بهترین فیرمور کوک شده ساخته شده برای n97 هست.خیلی با این کوک حال کردم

Samim0631
22-12-2010, 22:35
پارسا جون من فورمت کردم گوشیمو ولی هنوز نمیتونم آپدیت کنم برنامه ها رو:4:
گوشیم باهات لج کرده آقا:4:

باهاش میسازم تا ورژن جدید فرمور بیاد...

دمت گرم داداش:dn:

Hacker_Bad
23-12-2010, 09:49
دوست گلم ممنون که اینارو گفتی اما عرض کنم خدمت شما من اینجا نه نظر سنجی راه انداختم و نه درخواصت قبول کردم و نه انتظاری از کسی بابت کوک فریمور ..
تمام کوکرهایی که فریمور کوک میکنن اسم خودشونو تو ورژن میزارن اما پروفایلو نه که واقعا بعد از این که فریمور رو گذاشتم متوجه شدم یادم رفته تغیرش بدم ....
اما در جواب این که چرا این نرم افزار ها رو گذاشتم فریمور رو که نصب کردی فضایی خالی درایو c رو هم که دیدی آخه برادر من این برنامه ها که گذاشتم فضای کمتری اشغال میکنه و در عین حال کار همون ورژن جدید رو میکنه مثل چراغ قوه که بجز این چه چیزه دیگه ای میخوای با هاش انجام بدی نورش قوی تره به نظرت شارژ کمتری مصرف میکنه ..یا همون photo browser با ور کن من از n73 تا حالا با این برنامه کار کردم و هچ فرقی با هم نداشتن ورژنهای جدیدش...این همه به خودت سخت گرفتی اینا مشکله ؟؟؟؟ نه دوست گلم به این میگن کوک شما داری از فریمور من استفاده میکنی با تغییراتی که من دادم پس مشکل نیست اونایی که شما میخوایین داشتن حوصله است که بشین فریمور کوک کن خیلی فریمور کوک شده وجود داره که همه با هم متفاوتن .. من خوشحالم که نظرتو گفتی ...و در آخر ان فریمور بزرگترین باگ که داره اسم پروفایلشه:lol:. و باگ دیگه ای نمبینی اما اگه همه اون چیزای که گفتی مشکل باشه من عذر مخوایم که همچن مشکلی رو با شماها به اشتراک گذاشتم یا حق:l:

دوست عزيز از اينكه جواب دادي خيلي خوشهال شدم
بعدشم اين يه نظر شخصي بوده ولي در مورد پروفايل و برنامها كه خودت ميدوني اينا سليقه اي هست
و در مورد كوك كردن همونتور كه ميدوتي وقتي كوكت شخصي نباشه و عمومي باشه ديگه كسي به فكر دستكاري كردنش نميفته تا
يك موردم در مورد فوتو برووزر اينكه اين برنامه داخل پوشهاي عكس يه پوشه مخفي درست ميكنه كه فقط با اكسپلوره قابل ديدن هست و از عكسها در سه سايز عكس درست ميكنه كه حجم ميگيره شايد كسي دوست نداشته باشه
در كل من از كوكت خوشم اومد تا الانم هيچ كوكي روي گوشيم نبود چون كوكهاي ديگه واقعا چرتو پرت بوده
از چيزايي كه خوشم اومده اول آيكونهاي زيبا كه توصيه ميكنم اين تو كوكهاي بعديت باشه سرعت گوشي و حافظه فون گوشي كه مجبور بودم دستي پاك كنم و تم افكت
فقط تو كوكهات نرم افزار نصب نكن كه براي نصب ور‍ژنهاي جديد برنامها دچار مشكل ميشن دوستان
تشكر تشكر

meshk
23-12-2010, 16:00
دوست عزيز از اينكه جواب دادي خيلي خوشهال شدم
بعدشم اين يه نظر شخصي بوده ولي در مورد پروفايل و برنامها كه خودت ميدوني اينا سليقه اي هست
و در مورد كوك كردن همونتور كه ميدوتي وقتي كوكت شخصي نباشه و عمومي باشه ديگه كسي به فكر دستكاري كردنش نميفته تا
يك موردم در مورد فوتو برووزر اينكه اين برنامه داخل پوشهاي عكس يه پوشه مخفي درست ميكنه كه فقط با اكسپلوره قابل ديدن هست و از عكسها در سه سايز عكس درست ميكنه كه حجم ميگيره شايد كسي دوست نداشته باشه
در كل من از كوكت خوشم اومد تا الانم هيچ كوكي روي گوشيم نبود چون كوكهاي ديگه واقعا چرتو پرت بوده
از چيزايي كه خوشم اومده اول آيكونهاي زيبا كه توصيه ميكنم اين تو كوكهاي بعديت باشه سرعت گوشي و حافظه فون گوشي كه مجبور بودم دستي پاك كنم و تم افكت
فقط تو كوكهات نرم افزار نصب نكن كه براي نصب ور‍ژنهاي جديد برنامها دچار مشكل ميشن دوستان
تشكر تشكر

خواهش میکنم دوست خوبم انشالا اگه عمر باقی بمونه برای فریمور بعدی سعی میکنم بهترین رو ارائه بدم اما فعلا به این زودی فریمور در کار نیست

Ladi
25-12-2010, 22:56
پوشه‌های private و resource پاک نمی‌شن! رام پچر هم فعاله...باید چه کار کنم؟

meshk
26-12-2010, 11:25
پوشه‌های private و resource پاک نمی‌شن! رام پچر هم فعاله...باید چه کار کنم؟

شما این پوشه ها رو از چه درایوی میخوای پاک کنی
اگه از درایو c که نمیشه چون بعضی از فایلهای سیستمی در حال اجرا هست و نمیشه و اگه پاک بشه گوشیتون ریستارت میشه
اگه درایو e شما باید گوشی رو با کابل به pc وصل کنید و اون به حالت mass memory ببرین که بتونیین پوشه هارو پاک کنین
اگه درایو f که مموری رو در بیارین و در یک رم ریدر قرار بدن و پاک کنین البته از روش بالا هم میشه استفاده کرد

دور درایو z هم کلا خط بکشین چه با فعال کردن و چه با غیر فعال بودن چیزی پاک نمیشه

GoLPeSaR
01-01-2011, 22:29
میشه تم یا مدی که ایکون ها را مثل n8 کرده جدا اپلود کنی عزیز جان

softmaj7
03-01-2011, 17:22
سلام خسته نباشید چرا یکی از فایلها {mcu} وجود نداره یعنی فقط با این دو فایل فلش بکنم

aassww
03-01-2011, 17:43
سلام خسته نباشید چرا یکی از فایلها {mcu} وجود نداره یعنی فقط با این دو فایل فلش بکنم
فايلmcu را از اين لينك بگيريد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=105957

GoLPeSaR
04-01-2011, 22:41
میشه تم یا مدی که ایکون ها را مثل n8 کرده جدا اپلود کنی عزیز جان

کسی از دوستان نیست که آیکون های n8 را داشته باشه؟:ak:

GoLPeSaR
06-01-2011, 00:12
meshk عزیز من داخل rompatcher که میخوام بشم خود به خود میپره بیرون از برنامه مشکل از کجاست؟یه سوال دیگه هم داشتم اینکه جریانه این پوشه hack چیه؟

choopan
06-01-2011, 07:53
meshk عزیز من داخل rompatcher که میخوام بشم خود به خود میپره بیرون از برنامه مشکل از کجاست؟یه سوال دیگه هم داشتم اینکه جریانه این پوشه hack چیه؟

در مموری کارت خودتون یه پوشه به نام patches بسازید و پچ ها رو منتقل کنید به پوشه . مشکل بر طرف میشه . پسوند پچ ها rmp هست .

meshk
06-01-2011, 09:08
[QUOTE=mammadrd;1721967]meshk عزیز من داخل rompatcher که میخوام بشم خود به خود میپره بیرون از برنامه مشکل از کجاست؟یه سوال دیگه هم داشتم اینکه جریانه این پوشه hack چیه؟[/QUO

سلام عذر میخوام من یه مدت نبودم جواب این سوالتونو که چوچان عزیز زحمت کشیدن

ضمیمه هم آیکونهای n8

siya.mak44
19-02-2011, 18:40
کوکای جدیدی برای 97 اومده ولی فعلا این از همه بهتره

CREATIVE
20-02-2011, 08:15
دوست عزیز اگه میشه در فیرمورجدیدت پیغام جاوا را حذف کن متشکرم

meshk
20-02-2011, 18:36
دوست عزیز اگه میشه در فیرمورجدیدت پیغام جاوا را حذف کن متشکرم

سلام دوست گلم در مورد سوالتون چشم اما تو همین فریمور هم حذف شده و مشکلی نداره

و اینم بگم که فریمور جدید به زودی روی سایت قرار میگیره

Davood_titan
20-02-2011, 18:48
کاش میشد برای 6720 هم درست کنید

mohamad_gi92
08-02-2012, 07:50
عالیه فقط یک مشکل دارم
delivery report ثبت نمیشه و تو log اصلا sms ارسال شده ثبت نمیشه
مشکل از کجاست؟؟؟

gholamrezaarjan
08-02-2012, 09:11
عالیه فقط یک مشکل دارم
delivery report ثبت نمیشه و تو log اصلا sms ارسال شده ثبت نمیشه
مشکل از کجاست؟؟؟

يكبار ريست 7370 بزنيد عزيزم درست ميشه.

galaxy_gerash
26-02-2012, 12:03
سلام مرسی از دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید که فایل های از حالت فشرده خارج شده رو چه جوری فلش بزنیم و با چه برنامه ای میشه فلش زد؟
این دو تا فایل هست:
RM-505_22.0.110_C01_prd.rofs3.fpsx
RM-505_22.0.110_prd.rofs2.V46

Safavy2002
26-02-2012, 12:44
سلام مرسی از دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید که فایل های از حالت فشرده خارج شده رو چه جوری فلش بزنیم و با چه برنامه ای میشه فلش زد؟
این دو تا فایل هست:
RM-505_22.0.110_C01_prd.rofs3.fpsx
RM-505_22.0.110_prd.rofs2.V46

سلام دوست عزیز یه سر به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798)و ااینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)بزن کارتون راه می افته با هردوتاش

موفق باشید :mobilestan:

galaxy_gerash
27-02-2012, 15:38
سلام دوست عزیز یه سر به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798)و ااینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)بزن کارتون راه می افته با هردوتاش

موفق باشید :mobilestan:

ولی واسه فلش 7 تا فایل باید باشه ولی اینجا 2 تا فایل بیشتر نیست بقیه فایلها رو از کجا بیارم؟

galaxy_gerash
29-02-2012, 12:52
موقع فلش زدن این ارور میده مشکل چیه؟

aassww
29-02-2012, 13:08
موقع فلش زدن این ارور میده مشکل چیه؟
سلام
فريمور كوك شدهn97 را با جاف فلش كنيد براي سري 5با فونيكس مشكله بعد از فلش گوشي بالا نمياد
فونيكس روي كوك سيميان^3 جواب ميده

m-bigdeli
31-03-2012, 23:09
ببخشید من قبلا با فونیکس با کلی زور و ضرب یه دفه تونستم رو گوشیم فریم ور کوک شده بریزم
الآنم دیگه اصلا یادم نیست ک چیکار کردم !!!
حالا میخام بدونم از کجا میشه یه آموزش شسته رفته پیدا کرد تا من بتونم از این فریمور استفاده کنم :bp:
آموزش هایی ک در مورد فونیکس و جف هست خیلی پراکنده هستن بطوری ک کسی کم مثه من خیلی تازه کاره متوجه نمیشه چی ب چیه ...
اگه بتونید ی آموزش کوچیکی مبنی براینکه دقیقا چگونه باید این فریمور رو راه اندازی کرد بهم بدین سپاسگزارم .
تشکر .:mobilestan:

hadishabani
05-09-2012, 18:27
سلام خسته نباشی کوک فاینال مشک رو میخواستم

aassww
05-09-2012, 20:56
سلام خسته نباشی کوک فاینال مشک رو میخواستم

سلام دوست عزيز
اين لينك

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=136042