PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Gprs :ایرانسل یا همراه اول؟

reza9799
22-12-2010, 18:58
سلام به همه
اگه قرار باشه بین ایرانسل و همراه اول یکیو انتخاب کنید اون کدومه؟

نظر شخصیه من همراه اوله
ممنون از اظهار نظراتون

tumar_aysoy
22-12-2010, 19:17
تا یه ماه پیش ایرانسل
ولی از جشنواره زمستان به بعد همراه اول

reza9799
22-12-2010, 19:33
تا یه ماه پیش ایرانسل

کاملا با شما موافقم:bf:

m21428
22-12-2010, 19:54
با این اوصاف الان همراه اول
ضمنا سوالی دارم سرعت کدوم بیشتره؟؟

™LI@
22-12-2010, 20:47
سلام

با اینکه طرحای این دوره ی ایرانسل گرونه ولی از همراه آخر بهتره چون لا اقل سرعتش بالاست

maryamshiraz
22-12-2010, 21:14
خوب معلومه
وقتي همراه اول gprs‏ نامحدود ارائه ميده
كدوم آدم عاقلي ميره gprs‏ محدود ايرانسل دزد رو انتخاب ميكنه
من خودم ايرانولم رو انداختم دور و الان دارم از gprs‏ نامحدود همراه اول دارم استفاده ميكنم
سرعتشم كه فعلا خوبه

به همه توصيه ميكنم از همراه اول استفاده كنن

به نظر من بايد ايرانسل رو تحريم كرد كه دست ار دزدياش برداره
آخه كدوم آدم سالمي مياد براي 2.5 گيگ 10 هزار تومان بده

تحريم ايرانسل حق مسلم ماست

hosseinrostam
22-12-2010, 21:22
تازه دیروز اینترنت همراه اول تو منطقه ما فعال شده من یه بسته یک روزه خریدم تو یک روز حدود نیم گیگا بایت استفاده کردم با این اوصاف اصلا اینترنت ایرانسل به صرفه نیست ول سرعت ایرانسل بیشتر هست باید منتظر بمونیم ایرانسل به حالت قبلی برگرده

reza9799
22-12-2010, 21:41
از نظر سرعت: ایرانسل
از نظر کیفیت:همراه اول
از نظر به صرفه بودن:همراه اول

قبول دارید؟

Mr.Mobile
22-12-2010, 22:03
واقعا من نمی دونم کدوم رو بزنم
تو کاشان همراه اول edge نداره و سرعت واقعا پایینه هیش کاری نمیشه کرد
اما ایرانسل همه جا سرعتش خوبه
اما ماهیانه 205 گیگ که نه ماهیانه 500 مگ (205 با احتساب تعرفه آخر هفته درمیاد) خیلی کمه .با این وجود من واسه یه ماهم باید 20 هزار بدم و دوبار بگیرم تا کم نیارم
یه چیز دیگه اینه که همراه اول پولش میاد رو قبضم .اما ایرانسل هر وقت پول داشتی 10 هزار از جیبت میدی شارژ می خری.اینم واسه من خیلی مهمه :دی
در کل با اینکه ایرانسل داره قورباغه آب پزمون می کنه و بغض توی گلوهامون گیر کرده باز ایرانسل
همچین آدمیم

drsaeid
23-12-2010, 01:00
ببینید من فکر میکنم سرعت سرویس این دو در مناطق مختلف فرق میکنه.
خیلی از دوستان گفتن ایرانسل سرعتش خوبه !! در صورتی که من امتحان کردم
سرعت ایرانسل افتضاح بود و همراه آخر سرعتش خوب بود:ab:
پس احتمالا منطقه به منطقه فرق میکنه.
بهتره امتحان کنید توی منطقه تون سرعت کدومش بیشتره.
تجربه برای ایرانسل نشون داده این طرح های تشویقی که میان دیگه باید قید اینترنت رو زد

adim
23-12-2010, 02:09
یک اتفاق عجیب در دنیای همراه اول -بزرگترین و بهترین اپراتور تلفن همراه در خاورمیانه-

به محض فعال شدن GPRS سیم کارتم ،بسته 10 هزار تومانی(در تاریخ 10/9/89) رو خریدم و بعد از چند روز استفاده (با اون سرعت واقعا مزخرف و قطعی های مکرر) ، در کمال ناباوری تو قبض میان دوره ام مشاهده کردم که هزینه GPRS شده 20 هزار تومان با اونکه بسته 1 ماهه بوده و پیامی مبنی بر فعال بودن بسته تا تاریخ 9/10/89 برام اومده بود
بعد از کلی پیگیری و تماس با امو مشترکین و تماس با قسمت کارشناسان سامانه 09990 و ... ،خوشبختانه هیچکدوم نتونستن قانع کننده ای بهم بدن :dy:
اینهم قصه شیرین GPRS همراه اول :ak:
جدی نکنه شما از این بسته ها خریده باشید ، زودتر چک کنید (حرف M رو به 0990009 اس ام اس کنین) ، شاید سر شماها هم کلاه گذاشتن ، چون برا چندتا از دوستام این اتفاق افتاده :do:

کاش تو این نظر سنجی گزینه هیچ کدام هم بود

mohsen_hot20
23-12-2010, 09:26
برای استفاده از همراه اول یک سیم کارت اعتباری بخرید

mo3in
23-12-2010, 09:45
ایرانسل

Chalenger
23-12-2010, 12:28
قصه نخورید به زودی دزد ها طرحایشان یکی می شود و همراه آخر هم گرونش می کنه بهش فرصت بدین خودش رو پیدا کنه الان درگیر مناقصه ی دروغی هست که پارسال انجام داده

tumar_aysoy
23-12-2010, 13:37
کاش تو این نظر سنجی گزینه هیچ کدام هم بود
به نکته کــلــفتــی اشاره کردی :df:

™‎SHAHRAM
23-12-2010, 14:07
دزدی تو روز روشن!
فیلم امشب سینما های تهران و شهرستان ها.
تا جایی که ممکنه از طرح های جدید جی پی ار اس ایرانسل استفاده نکنید!،اگه همراه اولم همین کار رو کرد اونم ..... کنید!

TAAW
23-12-2010, 14:53
آقا کی این نظر سنجی رو راه انداخته من یه امتیاز منفی بهش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:do::do:
ای بابا.پس گزینه ی هیچ کدام کو؟؟؟؟؟؟؟؟شرط میبندم اگه بود 99.8 درصد به اون رای میدادن..مزخرفن بابا.همین افغانسل بغل دستمون از اپراتور های ما بهتره...اصلا من cell که میشنوم حالم به هم میخوره.به رنگ زرد هم آلرژی دارم

yasemi
23-12-2010, 15:02
بچه ها بسته جدید ایرانسل رو نگیرید هم گرانه هم سرعتش پایین اومده اصلا جالب نیست

r.miraj
23-12-2010, 15:12
واقعا مزخرفه

™LI@
23-12-2010, 20:38
سلام

شهری که من هستم " قائم شهر " شماله بابا _ ایرانسل سرعت دانلودش از 15 تا 30 متغیره

همراه آخر هم از دایل آپ هم بدتره با 3 کیلو دانلود میکنه

HOSS3IN
24-12-2010, 11:16
سلام من تا قبل از اين از ايرانسل استفاده ميكردم از الان بايد برم سمت همراه اول ولی تا حالا از gprs همراه اول استفاده نكردم كسی ميدونه از دوستای زاهدانی كه سرعت همراه اول تو زاهدان چه جوريه؟

x_zarbat
24-12-2010, 13:56
[QUOTE=adim;1698411]یک اتفاق عجیب در دنیای همراه اول -بزرگترین و بهترین اپراتور تلفن همراه در خاورمیانه-

به محض فعال شدن GPRS سیم کارتم ،بسته 10 هزار تومانی(در تاریخ 10/9/89) رو خریدم و بعد از چند روز استفاده (با اون سرعت واقعا مزخرف و قطعی های مکرر) ، در ًکمال ناباوری تو قبض میان دوره ام مشاهده کردم که هزینه GPRS شده 20 هزار تومان با اونکه بسته 1 ماهه بوده و پیامی مبنی بر فعال بودن بسته تا تاریخ 9/10/89 برام اومده بود
بعد از کلی پیگیری و تماس با امو مشترکین و تماس با قسمت کارشناسان سامانه 09990 و ... ،خوشبختانه هیچکدوم نتونستن قانع کننده ای بهم بدن :dy:
اینهم قصه شیرین GPRS همراه اول :ak:
جدی نکنه شما از این بسته ها خریده باشید ، زودتر چک کنید (حرف M رو به 0990009 اس ام اس کنین) ، شاید سر شماها هم کلاه گذاشتن ، چون برا چندتا از دوستام این اتفاق افتاده :do:

کاش تو این نظر سنجی گزینه هیچ کدام هم بود[/ً

سلام این مشکل وجود داره برای همه که مثلا یکی از دوستام قبض میان دوره گرفت 240 تومان شده بود ه وقتب قبض اصلی اومد حذف شده بود سیستم همراه اول طوری هست که در قبض پایانی بسته را چک میکنه و قبض را کم میکنه خیالت راحت در این حد دزد نیستند
.
.
.
.
.
با توجه به اینکه همراه اول شیراز منطقه ما edge نیست سرعتش 4-5 کیلو بایته ولی ایرانسل 15-40 کیلو بایته و من تو خونه سرعتم 4 مگ هست بخوام با گوشی با همراه اول برم بیشتر از 1 دقیقه طول بکشه برا باز کردن یک صفحه گوشی را خورد میکنم اعصابشو ندارم :dy: پس همچنان انتخواب من ایرانسل هست

reza9799
25-12-2010, 15:06
آقا کی این نظر سنجی رو راه انداخته من یه امتیاز منفی بهش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:do::do:
ای بابا.پس گزینه ی هیچ کدام کو؟؟؟؟؟؟؟؟شرط میبندم اگه بود 99.8 درصد به اون رای میدادن..مزخرفن بابا.همین افغانسل بغل دستمون از اپراتور های ما بهتره...اصلا من cell که میشنوم حالم به هم میخوره.به رنگ زرد هم آلرژی دارم

دوست عزیز هدف از ایجاد این تاپیک اینه که دوستانی که میخوان با استفاده از سیمکارت به اینترنت وصل بشن (مثله خود بنده) نقات ضعف و قوت هر اپراتور رو بفهمند و از بین این دوتا یکیو انتخاب کنند
حالا شما بگو این وسط گزینه هیچ کدام به چه کار میاد؟!

تا اینجای کار که به نظر میاد ایرانسل سره

JABER
25-12-2010, 15:40
سرعت ایرانسل بهتره
قیمتها هم ایرانسل بهتره

ولی با این بسته های نامحدود همراه اول،قیمتها ترکید
پس تا وقتی این طرح ها باشه،همراه اول بهتره

aminjpo
25-12-2010, 15:49
ایرانسل رو ..... کنید همرا اول رو همچنین!
دوستان گرفتار این بازی ها نشید دستهای پشته پرده همکاری ایرانسل و همراه اول بوده که مشتریان اینترنت ایرانسل برن بسمت همرا ه اول که کمی از پولا جا به جا شه

پس خواهشن بیشتر و عمیق تر فکر کنید!

nice_2000
25-12-2010, 17:10
تف به این ، لعنت به اون

aminjpo
01-01-2011, 18:57
ننگ بر این ننگ

parsafx
01-01-2011, 21:41
دوستان من اینترنت همراه اول دارم سرعتش که مزخرفه و زیاد قطع و وصل می شه-تازگی هم یه چیز متوجه شدم که اگه دستی تنظیمات gprs رو وارد کنم (یعنی فقط user name رو بهش بدم)سرعتش بهتره ولی مصب باتری گوشی رو در میاره (باتری گوشی عرض یه ساعت تموم می شه)ولی اگه تنظیماتی که خود همراه اول واست میفرسته رو ذخیره کنم اینترنتش قطعی داره و لی به باتری فشار نمیاره!!!این مورد رو روی دوتا گوشی امتحان کردم هم galaxy s هم k850

rezaashk
02-01-2011, 22:50
سلام دوستان
من طرح یه ماه نامحدود همراه اول رو انتخاب کردم که همون موقع قبض میان دوره که گرفتم هزینش رو 10318 تومن میزد و بعد از چند روز هم که قبض میاندوره میگرفتم همون 10318 تومن رو میزد ولی الان که قبض میان دوره میزنم هزینه اینترنت رو 20318 تومن میزنه یعنی 10 هزار تومن دزدی !!!
در حالی که من مدتشو تمدید نکردم ولی 10 هزار خودش اضافه زده !!!!!
تو شهر ما سرعت جی پی ار اس ایرانسل حدود 4-5 برابر همراه اوله .

omidvista
03-01-2011, 07:06
100 درصد ايرانسل
چونكه سرعت همراه اول خيلي كمه و از اچ پشتيباني نميكنه

moh3enj
04-01-2011, 10:03
واقعا جاي تاسف داره ما بايد اينجا اينترنت رو گدايي كنيم ولي تو همين كشور همسايه افغانستان دارن كاربراي خانگي از اينترنت سرعت 1مگابايت استفاده ميكنن با قيمت ارزون ما هم تو اين ايران اين وضع رو داريم با اعتراضمون بياييم به اين دولت بفهمونيم ديگه از اين اينترنت خسته شديم تو اين وبلاگ اعتراض خودتون رو بگيد توضيحات تو وبلاگ داده شده به كل ادليست هاي ايديتون هم بفرستين

http://internete-zoghali.blogfa.com

armin_gera
05-01-2011, 20:26
ایرانسل اول ها یا بهتر بگم تا 2 ما پیش خوب بود ولی رسما" گند زد نه سرعت درست حسابی میده نه درست حسابی کانکت میشه من تو گوشی پدرم در اومد تا یه صفحه رو لود کنم تازگی ها این جوری شده قبلا خوب بود ولی من فردا میرم اینترنت همراه اولم رو فعال کنم تا دیگه ایرانسل رو کنار بذارم وقتی که دوستم با همراه اول خیلی سریع لود میکه و من باید تو کف کانکت شدنش باشم دیگه چه دلیلی داره که ایرانسل استفاده کنم؟
ایرانسلمو رو همراه اولم دایورت میکنم و ایرانسل رو .....

aliaghil
07-01-2011, 12:43
ایرانسل اول ها یا بهتر بگم تا 2 ما پیش خوب بود ولی رسما" گند زد نه سرعت درست حسابی میده نه درست حسابی کانکت میشه من تو گوشی پدرم در اومد تا یه صفحه رو لود کنم تازگی ها این جوری شده قبلا خوب بود ولی من فردا میرم اینترنت همراه اولم رو فعال کنم تا دیگه ایرانسل رو کنار بذارم وقتی که دوستم با همراه اول خیلی سریع لود میکه و من باید تو کف کانکت شدنش باشم دیگه چه دلیلی داره که ایرانسل استفاده کنم؟
ایرانسلمو رو همراه اولم دایورت میکنم و ایرانسل رو .....

دایورت نکنید، فقط خاموشش کنید. بهترین راه ..... اینه.

kaftare_bad
07-01-2011, 13:15
به نظر من نمیشه گفت که قطعا ایرانسل بهتره یا همراه اول و این برتریها مقطعیه .اما من تو چند تا شهر gprs همراه اول و ایرانسل رو مقایسه کردم که از لحاظ سرعت ، سرعت اینترنت همراه اول تو شهری مثل اهواز نسبت به ی شهر کوچیکتر مثل مسجد سلیمان ( که بتازگی این سرویس راه اندازی شده ) بیشتره اما اینترنت ایرانسل تفاوت زیادی نداره و قطعی کمتری داره .از لحاظ کلاهبرداری هم که هر دو خبره هستن .
اوایل که طرحهای نامحدود همراه اول اومده بودن من بعنوان اولین طرح،طرح یک ماه شبانه رو فعال کردم که تا مدت یک ماه ساعت 11 تا 3 شب اصلا نمیتونستم صفحه ای باز کنم و وقتیکه هم با اپراتور مشکل رو درمیون گذاشتم گفت بهتره که از این طرح استفاده نکنی!!!
ایرانسل هم که طرح 24 ساعتش چندین بار 12 ساعته شده بود .الانم که با طرحهای حجمیش هنوز به حد نصاب نرسیده تمام میشه اینو من با قسمت ثبت تماس گوشیم مقایسه که میکردم متوجه شدم چون قبل از شروع طرح شمارنده داده گوشیمو صفر میکردم.
بنابراین هیچ فرقی با هم ندارن الا در وسعت آنتن دهی در مناطق مختلف

mrmostafa
07-01-2011, 13:35
ایرانسل که گند زد با برداشتم 1ماهه نامحدود و در مورد همراه اول من شنیدم بعضی دوستان استفاده کردن میگن غیر از پول ماهیانه که 128 نامحدود ارائه میده هر چقدر استفاده میکنی پول کم میشه باز هم این یعنی دزدی تو روز روشن . حالا برو ثابت کن. الان پول موبایل من اومده 140 هزار تومان اگه اینترنت همراه اول بگیرم اینجوری بشه دیگه نمیتونم کاری کنم.
--------------------------------------------------------------------------------
حالا شما ها كه اينترنت همراه اول يا ايرانسل استفاده ميكنيد نظر بدين اين مودم رو بگيريم بهتره ديگه گوشي هم درگير نميشه از شر اينترنت مخابرات هم راحت ميشيم جديدا اينترنت مخابرات بعد از ظهرها باز نميشه. ايرانسل هم كه نامحدود ماهيانه رو برداشت فقط همراه اول نامحدود داره اونم نميدونم سرعت چطوريه.
البته من با كا 800 هم ايرانسل و همراه اول رو تست كردم هر 2 تند تند قطعي ميشدند ولي با N8 كه استفاده كردم يكدفعه هم قطع نشد نشون ميده خود Edge گوشي هم خيلي مهمه.اين مودم خوبه بخريم؟؟؟؟؟؟ البته ايرانسل كه ديگه اينترنت ماهانه نامحدود 10 هزار تومان نميده------- فقط همراه اول ميشه استفاده كرد
اينترنت نامحدود هميشه در جیب شما
http://www.sarirshop.com/upload/cedge2.jpg

اگر هنوز از اینترنت دیال آپ استفاده می کنید و از سرعت پایین و هزینه بالای آن ناراضی هستید.
اگر Adsl منطقه شما را پوشش نمی دهد و یا از کیفیت سرویس adsl خود نا راضی هستید.
اگر می خواهید در همه جای ایران روی لپ تاپ خود اینترنت داشته باشید ...
فرقی نمی کند در منزل هستید یا محل کار یا دانشگاه. یا حتی در خیابان یا مسافرت
تنها کافیست این مودم 20 گرمی به طول 8 سانتیمتر را به کامپیوتر يا لپ تاپ خود متصل کنید!
یک سیم کارت ایرانسل یا همراه اول داخل این مودم قرار دهيد.
و تنها با پرداخت ماهانه 10 هزار تومان اینترنت نا محدود با سرعت 2 تا 8 برابر دیال آپ روی کامپیوتر خود داشته باشید.

بدون نیاز به سی دی و نصب آسان و خودکار هنگام اتصال مودم به رایانه با 2 کلیک در کمتر از 1 دقیقه

http://www.sarirshop.com/upload/edge-connect.gif

این مودم علاوه بر قابلیت اتصال به اینترنت، لپ تاپ شما را تبدیل به یک موبایل می کند و
امکان برقراری تماس و مکالمه از روی لپ تاپ و رایانه و ارسال و دریافت آسان sms را دارا می باشد.

جدیدترین مدل اينترنت همراه با برترین کيفيت

استفاده آسان با سيم کارت همراه اول و یا ايرانسل
http://www.sarirshop.com/upload/cedge3.jpg

کیفیت بالای دستگاه با بهره گیری از چیپست Philips آلمان با گارانتی تعویض

مشخصات:
- اتصال به اینترنت در سراسر ایران با 2 تا 8 برابر سرعت اینترنت دیال آپ
- پوشش بیش از 95% از نقاط ایران
- استفاده آسان در منزل، خیابان، جاده، مسافرت و ...
- امکان استفاده از اینترنت در حال حرکت
- نصب آسان و بدون نیاز به سی دی با 2 کلیک
- مودم 20 گرمی به طول 8 سانتی متر بدون نیاز به برق و باتری
- دارای آنتن داخلی قوی جهت اتصال بهتر
- امکان ارسال و دریافت sms با کامپیوتر و لپ تاپ
- امکان مکالمه با موبایل از طریق کامپیوتر و لپ تاپ
- دارای LED نمایشگر وضعیت دستگاه
- پشتيباني از چهار باند 850 ، 900 ، 1800 ، 1900 مگاهرتز
- پشتيباني از شبكه هاي EDGE,GSM,GPRS
- قابل نصب روي سيستم هاي 32 بيت و 64 بیت Windows 2000, XP, Vista, Windows7

البته اگه اين مودم رو كاري ميكرد شبكه نزديك رو پيدا ميكرد قفل ميكرد روش خوب بود.
Detail information:

1) Chipset: Philips 5209
2) Network:GPRS/EDGE system
3) Transmission rate:GPRS-115.2K bps EDGE-460.8K bps
4) High sensitivity:rotation 360 degree antenna
5) Support Bands: GSM/GPRS/EDGE(850/900/1800/1900MHZ)
6) Data transmission, voice recognition, SMS function
7) EDGE MS Class 12 more gap function (up to four time slot 4 time slot to send and receive,send and receive time slot is not a total of more than 5 slots)
8) several APN(access point name) ;Support multiplexing applications; Firmware can be upgraded
9) Support operating system:Windows 2000/XP/VISTA/7 32-bit 64-bit.
10) Dimension: 86mmx30mmx12mm

ALI
07-01-2011, 13:43
ایرانسل سرعت خوبی داره به این که محدودش کرده ولی من ازش راضی هستم بسته 1روزه همراه اول رو امتحان کردم علاوه بر سرعت افتضاحی که داشت قطعی زیاد داشت بر خلاف ایرانسل همش دزدی تا کی میخوان سر مردم رو کلاه بزارن

OKOK
08-01-2011, 13:44
من ایرانسل داشتم
سرعت دانلودم حدودا 20 الی 23 بود
اما قطعی زیاد داشت. هی می زد کانکشن inactive
همراه اول که افتضاحه سرعتش به 2 یا 3 هم نمیرسع.
دقیقا تایم گرفتم 16 کیلوبایت رو 1 دقیقه و نیم طول کشید لود کنه
آخر زمانه! :an:

x_zarbat
08-01-2011, 14:12
باید بین بد و بدتر بد را انتخواب کنیم ایرانسل سرعت عالی هست اینجا 30 کیلو راحت میده اما همراه اول بالای 10 نمیره همش 7-9 هست در مورد مودم قیمتش 80 تومانه که به نظرم ارزش نداره بگیری قیمتش با مودم ای دی اس ال وای فای یکیه!

reza9799
10-01-2011, 00:50
دوستمون دقیقا درست میگه باید بین بد و بدتر یکیو انتخاب کرد.
همراه اول سرعتش واقعا افتضاحه همچنین کیفیتش.
ولی نامحدوده!
ایرانسل از نظر سرعت و کیفیت بهتره.
ولی محدوده!

راستی رتبه ایران در سرعت اینترنت:
176ام جهان!!!!
با سرعت میانگین0.61MBs !!!!
البته منکه از خدامه سرعتم 610KBs باشه!

x_zarbat
10-01-2011, 07:57
ولی نامحدوده!
ولی محدوده!

راستی رتبه ایران در سرعت اینترنت:
176ام جهان!!!!
با سرعت میانگین0.61mbs !!!!
البته منکه از خدامه سرعتم 610kbs باشه!

عزیزم 0.61 مگا بیت هست که یعنی میشه حدود 75 کیلو بایت بر ثانیه! نه 610!

Rzhoni
11-01-2011, 01:55
ولی نامحدوده!
ولی محدوده!

با این حال من ایرانسلو ترجیح میدم چون سرعتش بیشتره و من هم سرعت رو به همه چی ترجیح میدم:ao:

mortezaseven
11-01-2011, 03:11
درسته منم موافقم اصلا طرف همرا اول نرید مگر اینکه از نامحدود بودنش خوشتون اومده باشه
ایرانسل توی اشغال اینترنت ها بهترینه هم سرعت خوب و کیفیت توی منطقه ما ادج داره سرعتش هم میترکونه 30 کیلو پایین نمیاد لامسب دانلودش
ولی امان از همراه اخر:cx:

ali_disslove
11-01-2011, 15:29
دوستان من میخواستم پک 1 ماهه 10000 تومان رو بگیرم سرعتمو تست کردم حدودا 20 بود دیدم واقعا میرزه adsl دیگه نگیرم و به جاش اینو بگیرم چون با adsl شبی 300 مگ دانلود دارم و کارمم فقط و فقط دانلوده حالا 2 تا سوال دارم

1- من اگه مثلا روزی 2 گیگ یعنی در ماه 60 گیگ دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد ؟از قبیل قطع سرویس یا حساب کردن مقداریش روی قبض یا قطع سرویس یا کاهش سرعت؟

2- من 2 تا خط دارم و زنگ خورم زیاده دیگه نمیتونم یه اعتباری همراه اولم بگیرم که بشه 3 تا اگه این 1 ماهه رو فعال کنم بعد از اینکه مطمئن شدم فعال شده و یه بار قبضمو اینترنتی چک کردم و دیدم اضافه نمیکنه میتونم با خیال راحت تا 1 ماه فقط دانلود کنم یا یهو میزنه تو کاسه کوزه و 200000 قبض موبایل میاد ؟؟؟

3-موقع استفاده بوق اشغال میزنه واسه طرفی که زنگ میزنه یا یارو که میزنگه اینترنت قطع میشه یا همه موارد یا هیچ کدام ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آخه آخریش رو میخواستم تست کنم چون هنوز توی این طرح نرفته بودم گفتم تا میام تست کنم قبضم سر به فلک گذاشته چون سرعت فوق العاده بود

aminclick68
11-01-2011, 16:08
دوستان من میخواستم پک 1 ماهه 10000 تومان رو بگیرم سرعتمو تست کردم حدودا 20 بود دیدم واقعا میرزه adsl دیگه نگیرم و به جاش اینو بگیرم چون با adsl شبی 300 مگ دانلود دارم و کارمم فقط و فقط دانلوده حالا 2 تا سوال دارم

1- من اگه مثلا روزی 2 گیگ یعنی در ماه 60 گیگ دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد ؟از قبیل قطع سرویس یا حساب کردن مقداریش روی قبض یا قطع سرویس یا کاهش سرعت؟

2- من 2 تا خط دارم و زنگ خورم زیاده دیگه نمیتونم یه اعتباری همراه اولم بگیرم که بشه 3 تا اگه این 1 ماهه رو فعال کنم بعد از اینکه مطمئن شدم فعال شده و یه بار قبضمو اینترنتی چک کردم و دیدم اضافه نمیکنه میتونم با خیال راحت تا 1 ماه فقط دانلود کنم یا یهو میزنه تو کاسه کوزه و 200000 قبض موبایل میاد ؟؟؟

3-موقع استفاده بوق اشغال میزنه واسه طرفی که زنگ میزنه یا یارو که میزنگه اینترنت قطع میشه یا همه موارد یا هیچ کدام ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آخه آخریش رو میخواستم تست کنم چون هنوز توی این طرح نرفته بودم گفتم تا میام تست کنم قبضم سر به فلک گذاشته چون سرعت فوق العاده بود
1.نه مشکلی پیش نمیاد ولی فکر کنم اینم محدودیت 30 گیگ داره
2.ولی فکر کنم یه اعتباری بگیر ریسکش بالاست چون اگه یه شب تا صبح بدون طرح وصل شی حدودا 30 40 هزار تومن شه
3.بعضی وقتا مشکلی بوجود نمیاد ولی اکثرا میگه در دسترس نیستی

ali_disslove
11-01-2011, 18:39
1.نه مشکلی پیش نمیاد ولی فکر کنم اینم محدودیت 30 گیگ داره
2.ولی فکر کنم یه اعتباری بگیر ریسکش بالاست چون اگه یه شب تا صبح بدون طرح وصل شی حدودا 30 40 هزار تومن شه
3.بعضی وقتا مشکلی بوجود نمیاد ولی اکثرا میگه در دسترس نیستی

ماجرای این 30 گیگ چیه ؟یه بچه ها دیگه هم گفت 30 گیگه اما من که از 09990 پرسیدم گفت نه همچین چیزی به ما نگفتند

mrmostafa
11-01-2011, 20:09
من که بلاخره نفهمیدم کدوم بهترن. البته من که الان با ایرانسل هم وصل شدم یه سایت رو میزنم سریع باز نمیکنه. این وضعیت اینترنت کی میخواد درست بشه واقعا . صد نوع اینترنت اومده ولی همش مثل همه. وایمکس هم که نسبت به پول سرویس و مودمش اصلا ارزش نداره سرعت اونم باز همینه.

arash.boy006
11-01-2011, 20:26
تازه دیروز اینترنت همراه اول تو منطقه ما فعال شده من یه بسته یک روزه خریدم تو یک روز حدود نیم گیگا بایت استفاده کردم با این اوصاف اصلا اینترنت ایرانسل به صرفه نیست ول سرعت ایرانسل بیشتر هست باید منتظر بمونیم ایرانسل به حالت قبلی برگرده

چطوری طرح میگیرین ؟
کدش چیه؟؟؟؟؟؟:ba: :dj2: :cc:
بفرما پلی استیشن :cc:

Rzhoni
12-01-2011, 00:48
چطوری طرح میگیرین ؟
کدش چیه؟؟؟؟؟؟:ba: :dj2: :cc:
بفرما پلی استیشن :cc:
برو تو سایت خود ایرانسل

MACCOFY
12-01-2011, 05:40
سلام دوستان....چند نکته بگم بعد قضاوت و انتخاب کنید :

1.قیمت معمولییه اینترنت 256 با 3 گیگ حجم ماهانه تغریبا 16000 درمیاد....هر گیگ استفاد

مازادم 6000 تا 6500 هست که میشه 3x6000=18000.......سرعت دانلودشم به 33 تا 38 میرسه

(من 256 نامحدود داشتم)....ایرانسل 2.5gig ماهیانه میده با سرعت دانلود ماکزیمم 30 (من تو

یکی از بهترین مناطق پوششی دکل های ایرانسل زندگی میکنم با HPLMN حداقل 3 دکل با

پشتیبانی کامل EDGE) پس در بهترین شرایط سرعت دانلود 30 هستش پس با فرض نرخ مصرف

آزاد داریم 2.5x6000=15000...پس با پرداخت 10000 تومان فعلا کاربرهاشرو تو شک گذاشته تا

بعدا بلای بزرگی که قراره تو پروتکل جدید برای تامین هزینه های فیلترینگ ازطریق تمامی کاربران

اینترنت بیاد اووونقدر به چشم نیاد

2.همراه اول به خاطر پشتیبانی نکردن از EDGE در تمام مناطق و استفاده از GPRS با سرعت

دانلود حداکثر 19 ولی نامحدود(30GIG) کاربرارو جذب نامحدود کردن کرده.....ولی....نامحدودی به

چه قیمتی

3.با تمامی این اوصاف اگر در شهر های زندگی میکنید که دارای پشتیبانی کامل از EDGE هستند

ومیدونید که از سرعت دانلود 19 بهره خواهید برد همراه اول بهتره(من بعید میدونم با همراه اول

اینترنت بری و مدام قطع نشی).....ولی اگر دانلود با سرعت بالا و قطعی خیلی کم در برابر

محدودیت شدید و قیمت بالا می خواهید ایرانسل

من خودم ایرانسل ترجیح میدم...... ولی....... این چه اوضاعی برای ما درست کرن..... ما چیمون

از یه افغانی کمتره؟؟؟

اینکه اونا صبح پا میشن با 2 تا نون بربری یه ساختمون میسازن در عوض اینترنت 1Mbs دارن و ما

چه صبح چه ظهر چه عصر میریم سر کارو هرکاری واسه مملکتمون میکنیم آخرش اینترنت

نامحدود ایرانسل میدن بهمووون بعدش واسه اینکه پررو نشیم محدودش میکننو بعد.... :bh: :cx::sorry:

Rzhoni
12-01-2011, 22:21

دوست عزیز وقتی شما بدون طرح وصل میشی ممکنه سرعتت تا 25 هم بره ...
اما وای به روزی که طرحو فعال کنی....

حداکثر سرعتت میشه 8 با هزار بار قعطی
من طرح شبانه رو فعال کردم , ساعت 3 صبح که میری سرعتت به 10 هم نمیرسه
در نتیجه محاله ممکنه که شما بتونی روزی 2GB دان کنی
ADSL خیلی بهتره:lol:

SADEGH
13-01-2011, 07:56
من با ایرانسل شب تا صبح حدود 700 تا میگرفتم ولی با همراه اول 150 تا گرفتم.
خودتون مقایسه کنید.

abolfazl64
13-01-2011, 12:54
ايرانسل از همراه اول خيلي بهتره
تو ايرانسل اگه گوشيت مجهز به edge باشه سرعت دانلودت تا 30 كيلوبايت هم ميرسه والا سرعتش به 10 كيلو ميرسه p990
ولي هراه اول آنتن هاش مجهز به اين تجهيزات نيستند و هر گوشي داشته باشي سرعت دانلودت از 6 كيلو بالاتر نميره p990

Rzhoni
14-01-2011, 16:25
از نظر سرعت ایرانسل خیلییییییی بهتره

MACCOFY
14-01-2011, 17:24
ايرانسل از همراه اول خيلي بهتره
تو ايرانسل اگه گوشيت مجهز به edge باشه سرعت دانلودت تا 30 كيلوبايت هم ميرسه والا سرعتش به 10 كيلو ميرسه p990
ولي هراه اول آنتن هاش مجهز به اين تجهيزات نيستند و هر گوشي داشته باشي سرعت دانلودت از 6 كيلو بالاتر نميره p990

دوست عزیز گوشی شما فقط کلاس 32 gprs رو داره...نهایت سرعت تو این کلاس با gprs ایران هموون 18-19 هست....

Rzhoni
14-01-2011, 22:48
اینم یه نرم افزار مخصوص s60 که تا حدودی سرعت gprs رو میبره بالا

reza9799
14-01-2011, 23:11
اینم یه نرم افزار مخصوص s60 که تا حدودی سرعت gprs رو میبره بالا

دستت درد نکنه
من روی n78 نصبیدم و جواب داد
تاثیرش محسوس بود

Rzhoni
14-01-2011, 23:15
دستت درد نکنه
من روی n78 نصبیدم و جواب داد
تاثیرش محسوس بود

نوش جان!

SADEGH
16-01-2011, 07:49
دوستانی که میگید همراه اول سرعتش بده و افتضاحه:منم قبول دارم ولی...
اگه با برنامه fieldtest‏ که همتون میشناسیدش یکم دنبال دکل مناسب بگردید سرعت بهتر میشه.من سرعتم از 5 بالاتر نمیرفت ولی وقتی یه دکل edge‏ دار پیدا کردم سرعتش به 20 هم میرسه.امتحان کنید.ضرر نداره.

Rzhoni
16-01-2011, 23:08
دوستانی که میگید همراه اول سرعتش بده و افتضاحه:منم قبول دارم ولی...
اگه با برنامه fieldtest‏ که همتون میشناسیدش یکم دنبال دکل مناسب بگردید سرعت بهتر میشه.من سرعتم از 5 بالاتر نمیرفت ولی وقتی یه دکل edge‏ دار پیدا کردم سرعتش به 20 هم میرسه.امتحان کنید.ضرر نداره.
خوب فرض کنیم ما یه دکل edge‏ دار پیدا کردیم...
برای دانلود باید نزدیکش باشیم دیگه (مگه نه؟!)
اونوقت وایسیم تو خیابون ساعت 2 نصفه شب که دانلود کنیم؟!!!!!!!!!

mortezaseven
18-01-2011, 16:41

تو رو خدا ببین مردم به چه روزی افتادن که دنبال دکل ادج دار میگردن
کلی خندیدم خداییش
یه ایرانسل بخر حالشو ببر:cj:
فقط باید قید دانلود رو بزنی وگرنه وضعت گاراشمیش میشه
توی ایران ارتباطات اینجوریه هنوز:bc:

SADEGH
19-01-2011, 10:42

نه برای چی؟حالا شما رو نمیدونم ولی من توی اتاقم 8 تا عدد توی fieldtest‏ پیدا کردم که 3 تاش edge‏ داره.بین این 3 تا یکیش خیلی خوبه اون دوتا نه.
ولی در هر صورت به پای ایرانسل نمیرسه.

reza9799
19-01-2011, 14:12
نه برای چی؟حالا شما رو نمیدونم ولی من توی اتاقم 8 تا عدد توی fieldtest‏ پیدا کردم که 3 تاش edge‏ داره.بین این 3 تا یکیش خیلی خوبه اون دوتا نه.
ولی در هر صورت به پای ایرانسل نمیرسه.
حالا این برنامه رو از کجا میشه گیر آورد؟

kazaomid
21-01-2011, 03:40
منم همراه اول استفاده ميكنم ولي خدايش روزي هزار بار بد و بيراه ميگم چرا همراه اول گرفتم لامصب تا وصل ميشه ادم جون به لب ميشه:dy:

ali235
24-01-2011, 15:34
ببخشيد gprs در شهر هاي استان بوشهر فعال هست

amir_homafar
24-01-2011, 15:47
سلام
برو به سایت ایرانسل و در قسمت محدوده آنتن دهی تمام شهرهایی که gprs دارن مشخصه

Rzhoni
26-01-2011, 02:18
دوستان جای این سوالات و جوابها اینجا نیست

Terminator44
26-01-2011, 06:47
من الان دارم این پست رو با gprs ایرانسل تو گوشیم میفرستم. به نظرم اصلا سرعتش خوب نیست واسه دانلود به زور به ۵ میرسه!!!! این اولین بار هست که از طرح هاش استفاده میکنم، و البته اخرین بار...

SADEGH
26-01-2011, 14:54
من الان دارم این پست رو با gprs ایرانسل تو گوشیم میفرستم. به نظرم اصلا سرعتش خوب نیست واسه دانلود به زور به ۵ میرسه!!!! این اولین بار هست که از طرح هاش استفاده میکنم، و البته اخرین بار...

شوخی میکنی!

سرعت ایرانسل جدیدا عالی شده.قبلا بالای 20 نمیرفت ولی از وقتی طرحاشو برداشته تا 35 هم دانلود میکنه.
همراه اول هم بدک نیست.دیگه 300 تا رو یه روزه میشه گرفت.جدیدا سرعتش بهتر شده.امروز طرح یه ماهه زدم.سرعتش تا 20 هم میرسه.

reza9799
27-01-2011, 00:09
شوخی میکنی!

سرعت ایرانسل جدیدا عالی شده.قبلا بالای 20 نمیرفت ولی از وقتی طرحاشو برداشته تا 35 هم دانلود میکنه.
همراه اول هم بدک نیست.دیگه 300 تا رو یه روزه میشه گرفت.جدیدا سرعتش بهتر شده.امروز طرح یه ماهه زدم.سرعتش تا 20 هم میرسه.

من طرح شبانه دارم ولی اگه خودشو بکشه سرعتش به زور به 8 میرسه(ساعت 3-3/5)

shasosa
27-01-2011, 00:23
سلام:hello:
همراه اول بنظرم كه شهرهاي فعال شده براي Gprs كه به انگشتهاي دو دست هم نمي رسن....!!
تو شهرما كه فعال نيست ...
تازه EDGE‌كه نداره...
و اما ايرانسل كه من بتازگي براي تست طرح يك هفته ايش رو فعال كردم. كه سرعت دانلودش بين 10 تا 25 نوسان داره كه بنظرم طبيعيه و خوب...
و اكنون طرح يكماه فعال كردم...

SADEGH
28-01-2011, 18:35
دوستان یک نفر دیروز به علت سرعت بالای gprs‏ همراه اول از خوشحالی فوت کرد.باور نمیکنید؟!
سرعتش بی خاصیت افتضاح هست.دوروز اول خوب بود ولی حالا داره توی مسابقه سرعت عقب میمونه...نه ببخشید داره برعکس مسیر رو میره.تا چند وقت دیگه منفی میشه.

Rzhoni
28-01-2011, 19:57
آره این روزا همراه اول دیگه داره سرعتو میترکونه
خدا رو شکر که طرحم دیروز تموم شد وگرنه خدا میدونه سر فحاشی به مدیران همراه اول چقد دیگه میخواستیم گناه کنیم!!!

alireza.rizi
28-01-2011, 20:32
دوستا نمیشه همش از بدیاش گفت.
خداییش تا همین یکی دو سال پیش همینم نداشتیم.
فعلا باید بسازیم.
خوبیش اینه که دو تا اوپراتور تو رقابت افتادن و این یعنی پیشرفت.:dn:

:bx:به امید روزی که سرعت اینترنت در ایران گیگابایتی بشه.:bx:

™RAMIN
28-01-2011, 20:45
خدایا همراه اول را بکــــــــــــــــــــــش و بسوزان،(آمین یا اینترنت المبایلین)

SADEGH
28-01-2011, 22:58
خدایا همراه اول را بکــــــــــــــــــــــش و بسوزان،(آمین یا اینترنت المبایلین)

آمین.

Rzhoni
29-01-2011, 20:59
دوستا نمیشه همش از بدیاش گفت.
خداییش تا همین یکی دو سال پیش همینم نداشتیم.
فعلا باید بسازیم.
خوبیش اینه که دو تا اوپراتور تو رقابت افتادن و این یعنی پیشرفت.:dn:

:bx:به امید روزی که سرعت اینترنت در ایران گیگابایتی بشه.:bx:

بیچاره ما مردم ایران که این عقیدمونه

به مرگ گرفتنمون که به تب راضی شیم

safasony
30-01-2011, 12:57
سلام دوستان
من الان میخوام یه سرویس یه ماهه بگیرم!
واقعا گیج شدم من ایرانسل بگیرم یا همراه اول؟
ببخشید من نمیدونستم باید سوالم رو کجا مطرح کنم!

SADEGH
30-01-2011, 13:15
سلام دوستان
من الان میخوام یه سرویس یه ماهه بگیرم!
واقعا گیج شدم من ایرانسل بگیرم یا همراه اول؟
ببخشید من نمیدونستم باید سوالم رو کجا مطرح کنم!

سرعت ایرانسل عالی ولی همراه اول داغون.همراه اول نامحدوده ولی ایرانسل 2.5 گیگ.ولی اگه شانس نیاری اون 2.5 گیگی رو هم که ایرانسل داره نمیتونی از همراه اول استفاده کنی.حالا هر جور میلته.

SADEGH
30-01-2011, 13:18
بیچاره ما مردم ایران که این عقیدمونه

به مرگ گرفتنمون که به تب راضی شیم

منم موافقم.
درسته که میگن به زیر دستت نگاه کن و خدا رو شکر.ولی اگه آدم به بالادستش هم نگاه نکنه هیچ وقت پیشرفت که نمیکنه هیچ پسرفت هم میکنه.

Rzhoni
31-01-2011, 15:00
سرعت receiveتون چنده این روزا؟
ایرانسل یا همراه اخر

خواهشا بیاید نظر بدید

ronaldo de asis
06-02-2011, 15:18
جالب شد

MahM00D
11-02-2011, 17:45
100% همراه اول اصلا شک نکنید همراه اول ازنظر آنتن دهی که بهترین گزینه هست و هم اینکه تقریبا داره تمام کارهایی که ایرانسل یا ایران ول یا ایران تر میکنه اون هم انجام میده و ضمن اینکه هزینه های صحبتش نسب به اپراتوری ایرانسل پایین هستش ( از نظر خط دائمی میگم ) از نظر گوشیهای اعتباری من اعتقاد دارم هر 2 اپراتور اعتبارتو میخورن چون من هر 3 گزینه یک خط دائمی 912 دارم یک خط اعتباری 919 و یک خط اعتباری 935 کلی بخوام بگم همراه اول خیلی بهتره من فقط مونده یه تالیا بخرم اون هم تست کنم . لول

کلی بگم راجب اینترنت از هر اپراتور تو ایران استفاده نکنید بهتره چون اینجا یه مشت دزد نشستن بالای سر اینترنت گوشی که خداتومن پول میندازن فکر کنید من دوستم گوشیش از شب تا صبح فقط آرم gprs روشن بوده هیچ جا نمیرفته خواب بوده از ساعت 12 شب تا 7 صبح که بیدار بشه بره و وقتی دیده روشنه خاموش کرده و سر ماه قبض که اومده 150 تومن هزینه gprs خورده البته به جز SMS صحبت کردنو این حرفا فقط اینترنت خورده بود 150 حالا جالبیش اینجاست همه جا پارتی بازیه چون این دوست ما هم کارمند مخابرات سعادت آباد هست رفت برج همراه اول ونک و gprs رو صفر کرد و فقط 12 تومن پول موبایلشو داد ( ای تف به هرچی نامردیه ) بعد مای بدبخت یه 460 تومن و یه 390 تومن پول به اینا دادیم واقعا که

farzan_deyhim
13-02-2011, 15:51
تنا چيزي كه ميتونم بگم هر دو اپراتور با گوشي نوكيا سرعتشون بالاست ولي همراه اول با نوكيا بهتر از ايرانسل كار ميكنه
در سون اريكسون سرعتش 10كيلو بايت كه دان ضعيفي داره
در سام 20 تا 60 دان 10 الي 20
در نوكيا 54 تا 98 دان 15 الي 35

mahdy_mir
14-02-2011, 09:44
سلام
بنظر من همراه اول همه چیش بهتره چون شما هزینه میکنید و حضرات کوفت میکنند و حالشو میبرند و ما در آخرت قراره یقشونو بگیریم که چرا ازمون دزدی کردید .

mrmostafa
15-02-2011, 10:53
من الان برادرم از كانادا يه مودم hsdpa آورده اونجا اكانت گرفته كه هر جا ميره حتي كشور تركيه به اينترنت پرسرعت وصل ميشه كه خود مودم تا سرعت 7.2 مگابايت بر ثانيه ارائه ميده ولي تو ايران كار نميكنه رفته مخابرات يه سيم كارت ايرانسل دادن انداخته داخلش كه سرعتش نهايت روي 20 بود تست كردم و اينكه فقط يه چيزي هست هر چقدر اس ام اس ميدي پولي نمياد. ولي كنار دريا هر جا ميري راحت اينترنت داري وبكم ميدم سرعتش بالاست.نميدونم چجوريه؟؟ ماهي 10 تومان ميده و كلي اس ام اس ميده هيچ هزينه اي نمياد براش و همش هم به اينترنت وصله اگه 2.5 گيگ هم باشه بايد قبل ماه تموم بشه. رفته خود معاون مخابرات آشناش بوده داده بهش. شما ميدونين ماجراي اين ايرانسل چيه؟؟؟

Rzhoni
16-02-2011, 13:45
تنا چيزي كه ميتونم بگم هر دو اپراتور با گوشي نوكيا سرعتشون بالاست ولي همراه اول با نوكيا بهتر از ايرانسل كار ميكنه
در سون اريكسون سرعتش 10كيلو بايت كه دان ضعيفي داره
در سام 20 تا 60 دان 10 الي 20
در نوكيا 54 تا 98 دان 15 الي 35

من گوشیم n78 هستش ولی سرعت ایرانسل توش خیییلی بهتر از همراه اول بود

با ایرانسل تا 40 هم میرفت ولی همراه اول 8 بالاتر نرفت

edris_2009
17-02-2011, 02:23
چون خونه ما همراه اول خطش خيلي ضعيفه چه برسه به اج!!!!!!پس برام دو گزينه ايرانسل و هيچكدام كاربرد داره..

باز ايرانسل از ديال آپ خودمون كه بهتره..100مگ هم نميتونستي دان كني ولي رو قبض in 11000 تومن ناقابل..

farzan_deyhim
17-02-2011, 16:16
من گوشیم n78 هستش ولی سرعت ایرانسل توش خیییلی بهتر از همراه اول بود

با ایرانسل تا 40 هم میرفت ولی همراه اول 8 بالاتر نرفت

سلام بر شما دوست گرامي
دو دليل داره
1:در كامپيوتر تنظيماتش تنظيم كردي ؟ (اگه با كامپيوتر كار ميكني)

2:همراه اول اينترنتش در اون محدوده ظعيف عمل مي كنه

mohammad200
17-02-2011, 16:21
به نظر منم سرعت اینترنت ایرانسل از همراه اول بیشتره

UnBelievable Boy
17-02-2011, 16:51
واقعا از موقعی که ایرانسل این کارو کرده ها...!کارو کاسبی مارو به هم ریخته!

من هر روز حداقلش 2 تا فیلم دانلود میکردم!!!ولی الان دیگه خیلی مسخره شده...تازه این محدودیت دانلودشون هم الکی هست...یعنی من خودم یه ماه بشتر از 500 مگ دانلود کردم ولی هنوز تا یک ماه 8 روز دیگه داشتم که دیدم gprs تموم شده!!!!!(این نامردیه...)یعنی اینا معلوم نیس چی جوری حساب میکنن!!!وبگردی رو هم توی کنتور میندازن که 2.5 گیگ زود تر تموم شه!

همراه اول هم که دیگه نگم...سرعتش که نسبت به ایرانسل بدتره که هیچی,اگه سیم کارت اعتباری نباشه مثل من باید جیب پدره رو خالی کنی!!!:d
آخه من یک ماه همراه اول گرفتم و بعد از 15 روز دیدم قطع شد!!!گذاشتم تو موبایل که بررسی کنم با یک اس ام اس اشتباه gprs خودم رو غیر فعال کردم!!!(البته قانون مسخره همراه اول هست که اگه بهشون اس ام اس بدی بسته غیر فعال میشه)بعد از این واقعه فقط و فقط 2 روز تو اینترنت بودم و کامپیوتر تو این دو روز خاموش نشد!!!بعد از چند روز که قطع شد و من هم پیگیری کردم دیدم که 243 هزار تومان اومده رو قبض!!!الان هم سیم کارتم قطع هست!!

حالا بازم با این وجود ایرانسل میگیرم فقط به خاطر سرعتش ولی واسه موبایل خودم باید یه همراه اول اعتباری بگیرم!

سرعت دانلود هم شبا که همه خوابن میشه 24 یا بیشتر...

aminstedio
18-02-2011, 01:37
واقعا من نمی دونم کدوم رو بزنم
تو کاشان همراه اول edge نداره و سرعت واقعا پایینه هیش کاری نمیشه کرد
اما ایرانسل همه جا سرعتش خوبه
اما ماهیانه 205 گیگ که نه ماهیانه 500 مگ (205 با احتساب تعرفه آخر هفته درمیاد) خیلی کمه .با این وجود من واسه یه ماهم باید 20 هزار بدم و دوبار بگیرم تا کم نیارم
یه چیز دیگه اینه که همراه اول پولش میاد رو قبضم .اما ایرانسل هر وقت پول داشتی 10 هزار از جیبت میدی شارژ می خری.اینم واسه من خیلی مهمه :دی
در کل با اینکه ایرانسل داره قورباغه آب پزمون می کنه و بغض توی گلوهامون گیر کرده باز ایرانسل
همچین آدمیم
خوب عزیز من همراه اول اعتباری بگیر تازه تو شاهین شهر و اصفهان سرعت تا 29 کیلو بایت هست خوبه دیگه بیشتر هم نمیشه اگه گوشیاتون نوکیا هست یه نرم افزارهست که دکل edge رو باهاش انتخاب میکنی دستی
تو سایت موجوده

aminstedio
18-02-2011, 01:58
دوستان سرعت سرعت اینترنت گوشی به دو چیز بستگی داره:
1 - آنتن محلی که ازش استفاده میکنید یا gprs ساپورت هست که سرعتش بین 5 تا 15 هست که این هم بستگی داره آنتن gprs محله شما چند اسلات gprs داره برای انتقال دیتا که این هم مهمه که معمولا از 2 تا 8 هست تو ایران ، یا آنتن محلی شما edge ساپورت هست و سرعتی بین 7و 9 تا ماکزیموم30 هست که باز این هم بستگی به تعداد اسلات های edge نصب شده بر آنتن محلی شما داره که از 4 تا 16 اسلات روی آنتن ها نصب میشه که در ایران بیشتر از دیده نشده یا دتون باشه آخر سرعت این تکنولوژی 46 کیلو بایت در ثانیه هست یعنی 256 dsl معمولی

2- گوشی یا مودم برای اتصال به اینترنت یا edge ساپورت هست یا فقط gprs که اگه گوشیتون قدیمی باشه و فقط از gprs بهره میبره که شما سرعت پایینی باید داشته باشید چون سرعت گوشی های edge ساپورت از gprs بیشتر هست کلا edge جدیدتر از gprs هست
حال همین gprs در گوشی هم کلاس 8 تا 32 داره , edge هم کلاس 2 تا 33 داره( اگه اشتباه نکنم)
پس سرعت اینترنت همراه اول و ایرانسل رو نمیشه باهم مقایسه کرد فقط در شرایطی که در یک مکان ثابت و با یک گوشی با edge کلاس 33 تست بشه تا بفهمیم کدوم تو اون منطقه بهتره!
معمولا در تست های مهندسی در حد فاصل وسط دامنه آنتن دهی دکل با اسلات مشخص در یک متر مربع فضا edge و gprs تست میشه
سوالی در این زمینه داشتید در خدمتم
پ خ بدبد چون تایپیک رو دنبال نمیکنم

mohammadhazer
18-02-2011, 02:27
سلام:bt:
درحال حاضر همراه اول چون GPRS محدود نیست
سرعت دانلود هم اکثر موقعه یکسان است نسبت به ایرانسل
البته در شهری که من هستم این طور است
نظر شخصی بنده است

مهدي.س
19-02-2011, 10:20
دوستاني که از gprs همراه اول استفاده ميکنن جديدا مبلغ قبضشون فضايي نشده؟

بنده حدود 10 ماهه مرتب هر ماه بسته 3 (يک ماهه نا محدود) رو فعال ميکنم و تا سري پيش مشکلي نداشتم و هزينه gprs ميشد 20 تومن. اما اين سري که قبض 9/1 تا 11/1 اومد، 184 هزار تومن که 140 تومن تخفيف خورده.

از 24 بهمن تا 29 بهمن هم 28 هزارتومن اومده دوباره. رفتم فرم اعتراض پر کردم طرف ميگفت معلوم نيست درست کنن.

چه کنم دوستان؟

amir940
20-02-2011, 17:57
دوستان لطفا راهنمایی فرماییند برای فعال کردن اینترنت gprs در همراه اول باید چه کاری انجام دهم ؟؟

خط من اعتباری و 0919 هست . دائمی نیست. شارز 10 تومنی باید بگیرم یا بیشتر ؟؟ چه جوریاس کلا .

Rzhoni
20-02-2011, 18:08
دوستان لطفا راهنمایی فرماییند برای فعال کردن اینترنت gprs در همراه اول باید چه کاری انجام دهم ؟؟

خط من اعتباری و 0919 هست . دائمی نیست. شارز 10 تومنی باید بگیرم یا بیشتر ؟؟ چه جوریاس کلا .

دوست عزیز شما اول باید بسته به میزان قیمت اون بسته شارژ کنی
(1 ماهه نامحدود 10 ت)
بعدشم بری تو سایت همراه اول و از اونجا فعالش کنی

mr.saman22
20-02-2011, 18:14
سلام:bt:
درحال حاضر همراه اول چون GPRS محدود نیست
سرعت دانلود هم اکثر موقعه یکسان است نسبت به ایرانسل
البته در شهری که من هستم این طور است
نظر شخصی بنده است

موافقم

Rzhoni
20-02-2011, 18:30
نا محدود بودن همراه اول اصلا به سرعت ایرانسل نمی ارزه
دوستانی که از طرحهای همراه اول استفاده میکنید , تا حالا چقدر تونستتید دان کنید؟
من یه طرح شبانه فعال کردم بعد از 1 ما فقط 800mb تونستم دان کنم

Rzhoni
25-02-2011, 12:29
دوستان جواب بذارین خوهشا
"دوستانی که از طرحهای همراه اول استفاده میکنید , تا حالا چقدر تونستتید دان کنید؟"

مهدي.س
26-02-2011, 09:58
حتما بايد GSM Modem داشت. وگرنه گوشي که 30-40 مگ که ميگيره قاط ميزنه و ارتباط قطع ميشه و تا ريست نکني به نت وصل نميشه.

haghili
26-02-2011, 10:35
آقا به نظر من هم ایرانسل یه دزد به تمام معناست. چند روز پیش یه sms از ایرانسل برام اومد که اینترنت نامحدود شب و آخر هفته برای شما فعال شد، در حالی که من یه همچین طرحی رو فعال نکرده بودم، وقتی هم که حسابم رو چک کردم نوشته بود شما هیچ حسابی در سرویس gprs ندارید!!! خوب به نظر شما چرا یه همچین کاری می کنن؟ برای اینکه چهار نفر ندانسته و بر اساس همین sms شارژ خودشونو بریزن تو شکم ایرانسل دیگه، غیر از اینه؟؟؟
آقا دزدی که فقط با چاقو و اسلحه نیست...

adonis64
03-04-2011, 11:44
من طرح یه ماهه می خرم کلا از همراه اول استفاده می کردم چون نا محدوده ولی یه ماه رفتم سراغ ایرانسل که کلا نصف ماه نگذشته سیم کارت رو دور انداختم همراه اول گاهی قطعی داره حتی گاهی به یک روز هم می رسه ولی با این وجود صد در صد ایرانسل هم از نظر سرعت ضعیف تره هم موارد دیگر:cx:

مهدی خیری
04-04-2011, 14:13
edge همراه اول خوبه.اما سرویس gprs تو شهرهای دیگه یا توابع شهر تهران اصلا خوب

نیست.سرعت دانلودش 3 کیلو بایته.سرعت باز کردن صفحاتشم پایینه.البته با مودم.

P.E.Y.M.A.N
17-05-2011, 09:20
هییچ کدوم!
بهترین کار اینه که برید یه مودم ADSL وایرلس(WiFi) بگیرید(حدود 80 تومن)

حالا میتونید هم خدتون و هم گوشیتون از اینترنت پرسرعت استفاده کنید!
وسلام (:

P.E.Y.M.A.N
17-05-2011, 09:25
راستی GPRS همراه اول تو شیراز 10 KB/s ولی تو بقیه شهرستان ها بین 5 تا 2 کیلوبایت درثانیه است!@@@

ettehadi
17-05-2011, 10:56
كاشكي اين نظر سنجي گزينه هيچكدام داشت تا اونو انتخاب ميكردم من هم از همراه اول هم ايرانسل استفاده كردم جفتشون به درد خودكشي با قرص اعصاب ميخورن! ايرانسل كه فقط تا 9 صبح اونم در بعضي نقاط شهر خوب جواب ميده از ساعت9 صبح تا ساعت 8 صبح روز آينده افت كيفيت شديد به همراه قطعي متناوب و متوالي هستش جوري كه از دانلود يه فايل 1 مگا بايتي عاجز ميشين! اون همراه اول هم كه پوشش درست حسابي اينترنت نداره شيراز كه اينجوريه مثل همين ايرانسل جيگر آدم خون ميشه بخدا نميدونم اين خارجيا كه ادج داشتن همينجوري عاجز بودن اگر اينجوري باشه تكليفه نسل سه اينترنت پرسرعت معلومه مگر در آخرت از سرعت خوب اينترنت بهره مند باشيم در دنيا كه به چيزي نرسيديم البته فكر كنم خسر الدنيا و الاخره باشيم توي اين دنيا كه اينترنت درست نداشتيم در اون دنيا هم اينترنت نيست!:an:

مهدی خیری
18-05-2011, 01:23
تو تهران gprs همراه اول خوب جواب میده چون مجهز به سیستم edge

اما تو شهرهای دیگه از ایرانسل باید استفاده کرد.چون ایرانسل edge رو به تمام استانها داده.

سرعت دانلود من با ایرانسل 30 کیلو بایت بر ثانیه هست

marssky
18-05-2011, 19:01
سلام به همه عزیزان

خوب دوستانی که از نت سیم کارتاشون استفاده میکنن چه همراه اول چه ایرانسل اگه زحمتی نیست برن تو سایت http://www.speedtest.net سرعت دانلود / اپلود / و پینگ (باز شدن صفحه) رو با منطقه ای که کانکت شدن رو بزنن
اینطوری به یه نتیجه کامل میرسیم و با سند ومدرک میتونیم عامل کمک به بقیه دوستان هم باشیم
من خودم تو چند روز اینده که سرم یه کم خلوت شد حتما تست میکنم و عکس میزارم

فکر کنم اینطوری بهتر باشه

سپاس

gsm690
23-05-2011, 18:28
نمی دونم من خوش شانسم یا شما بد شانس که من با گرفتن بسته های ماهانه نه تنها پول زیادی نمی دم بلکه ایرانسل به من دوبرابر اعتبار می ده یعنی دو ماه 5 گیگ اونم با 10 هزار تومن که واسه من می صرفه:bk::bk::bk:

amin3zar
23-05-2011, 19:33
دوستان يكم منطقي باشين . نظر شخصي من ايرانسل هست . حداقل واسه اينكه سرعتش 5 برابر همراه اول هست .

محدود كردن طرح ها تو همه اپراتور ها هست . اول تو سرعت پايين نا محدود ميكنن بعدش با بالا رفتن سرعت اينترنت رو محدود ميكنن . الان تو همه جاي دنيا تو نسل سوم اينترنت پرسرعت حداكثر حجم ماهانه 5 gb هست . فقط تو نسل 4 اينترنت نا محدود ميشه .

mostafamoradi88
23-05-2011, 19:56
دوستان يكم منطقي باشين . نظر شخصي من ايرانسل هست . حداقل واسه اينكه سرعتش 5 برابر همراه اول هست .

تایید میشه.....لب دریا چه حالی داد....:dq:

مهدی خیری
28-05-2011, 01:15
تو شهر تهران همراه اول خوبه به دلیل edge اما تو شهرستانها همراه اخر.

Sir.MG
03-06-2011, 15:06
من که در حال حاضر از ایرانسل استفاده میکنم سرعت دانلودمم تا 37-38 هم میرسه.
بالاخره برا مایی که ADSL نمیدن از هیچی بهتره.
همراه آخرم که اصلا حرفشو نزنید یه Page که میخواد باز شه یه ماه تموم میشه:دی
من کیفیت ایرانسلو به دزدی همراه اول ترجیح میدم. باز آدم 2.5 گیگ ایرانسل میگیره مطمئنه که میتونه از همه حجمش استفاده کنه ولی از همراه اول نباید انتظار باز کردن پیج گوگلم داشت:دی
درضمن هر وقت از همراه اول استفاده کردم و رفت رو Edge سرعتم کمتر از GPRS شده.دنیا برعکسه واسه همراه آخر

shahrooz72
10-06-2011, 13:05
فعلا با اینکه ایرانسل گرانه ولی سرعتش خیلی بالاست. بالای 15 کیلوبایت. نون بازوشو میخوره. ولی همراه آخر 30 سال اس ام اس و الو الو حالت خوبه. رقابت داره جذاب میشه.

ika
10-06-2011, 13:24
من که نمی تونم بحث و نظرسنجی رو درک کنم چون تو شهر ما که اصلا قابل مقایسه نیستن . اصلا همراه اول آدمو کلافه میکنه درصورتیکه ایرانسل حتی جای adsl رو هم برامون پر میکنه.
حقیقتش من چون سیم کارت فعالم همراه اوله و شمارشو همه دوستا و همکارام دارن و نمیتونم بزارمش کنار فعلا گذاشتمش رو یه گوشی درپیتی فقط برا الو کردن و فقط از اینترنت ایرانسل استفاده می کنم

M H L
10-06-2011, 14:10
در کل نظر من اینه که هیچ کدام بدرد نمیخورن. اینترنت موبایل فقط با هک وایرلس همسایه یا مثل دوستم وایرلس هتل کناری حال میده.مگه نه؟

saeed.d
10-06-2011, 16:46
من میخوام اینترنت همراه اولو رو فعال کنم ولی هر چی اس میدم از جواب خبری نیست چکار کنم

mehdi1350
07-08-2011, 17:47
با سلام
حرفهای شما جالبه!
ولی در روستای مرزی ما در شرق کشور واقع در منطقه ای به زیرکوه روستای آبیز واقع در خراسان جنوبی فقط فقــــــــــــط این ایرانسل است که امکان اتصال من و امثال ما رو به دنیای اینترنت از طریق جی پی آر اس فراهم کرده و بس چه کنیم خوب یا بد باید بسازیم آنهم با 10000 تومن در ماه.

balaypol
08-08-2011, 12:07
سلام دوستان راهی هست که بشه از وی پی ان روی ایرانسل استفاده کرد؟

s.v3
05-10-2011, 18:33
سلام دوستان راهی هست که بشه از وی پی ان روی ایرانسل استفاده کرد؟

سلام.روی گوشی میدونم که میشه بنا به سیستم عامل گوشیت ،روی پی سی هم من قبلا مثل حلوا داغ داغ استفاده میکردم.

omnia222
03-12-2011, 09:26
سلام به دوستان دو اپراتور :hello:
تازگی ایرانسل دیگه بسته اینترنت نمیده 1روزه رو موقع زدن کد میگه برای اطلاع از حساب این کد را وارد کنید ×140×1#
همراه اول سرعتش توی همدان خیلی پایین بود اما همراه اول گفته بود به کاربران اینترنت 256kمیدهد بر مبنایEDGEمن باور نکردم اون هم بصورت نامحدود .
اما امروز که بسته یک روزه در تاریخ90/9/12خریداری کردم دیدم واقعا بالای گوشیم علامت Eامده گوشی I8000رو به عنوان مودم به کامپیوتر وصل کردم دیدم بله با سرعت 25KBداره دانلود میکنه یعنی 2برابر ایرانسل /این سرعت 25تا35متغییر هست ولی از 20KBسرعت دانلودش کمتر نمیشه حتی فایل های با حجم کم از سرور های پرقدرت با سرعت 50Kهم میگیره .یعنی همون اینترنت 256Kکه مدیران همراه اول گفته بودند که سرعت 256Kوقتی تقسیم بر 8بشه میشه سرعت دانلود یعنی 32KB
نا گفته نماند به دکل همراه اول 1کیلومتری فاصله دارم .وسرعت دانلود ایرانسل از 15بالاتر نمیره.
موفق باشید.

yousef-p
03-12-2011, 10:18
سلام هنوز که تو شهرستان ما اهر edge نشده کسی خبر نداره کی همراه اول edge سرتاسری میده ممنون.

ALIHALEH
03-12-2011, 10:34
تا قبل از اینکهadslبگیرم از ایرانسل استفتده میکردم و واقعا راضی بودم اما همراه اخر افتضاح بود

omnia222
03-12-2011, 16:00
سلام کسانی که باور ندارن با همراه اول میشه سرعت 62kbدانلود کرد عکس از صفحه کامپیوتر گرفتم که
حداکثر با سرعت62kbداره دانلود میکنه و یک عکس دیگه که سرعت واقعیش 25kbهست بصورت یکنواخت .

به امید روزی که با سرعت 10mgدانلود کنیم!!!!!:cb:
عکس ها را حتما ببینید /مثل اینکه همراه اول داره روی شبکه 4Gکارمیکنه دست کم نگیرید.!:ca:

danzel
03-12-2011, 16:16
تا یه ماه پیش ایرانسل

درسته منم تا دو سه هفته پیش ایرانسلی بودم ولی الان از همراه اول استفاده میکنم

L.D.A EX
04-12-2011, 01:19
برای کسایی که زیاد اینترنت میرن من میگم adsl مخابرات که ماهی 10 تومنه
اما gprs ایرانسل

L.D.A EX
04-12-2011, 01:20
برای کسایی که زیاد اینترنت میرن من میگم adsl مخابرات که ماهی 10 تومنه
اما gprs ایرانسل

mohammad6922
20-12-2011, 21:17
دوستان من ساکن شمال تهرانم اینترنت همراه مخزرف بهم 2 کیلوبایت بیشتر سرعت نمیده!یه چیزی در حد نصف دیال آپ!اما باز خدا پدر ایرانسلو بیامرزه بهم از 2 کمترین حد تا 15 16 میدهاما اینم کچلم کده یه موقع سرعتش رو پنجه یه موقع هفت یه موقع 11 12 یه موقم 2 3!اینم اپراتورای محترم ما با سرعتای نجومیشون تو خارج 2 3 مگابیت با موبایلت میگیری اینجام لطف میکنن همون دیال آپو رو وموبایلت میدن!من دیگه نمیدونم از چی استفاده کنم ایان ایرانسلم خیلی اذیت میکنه سرعتش از 2 میره تا 11 12!!اما بهترین نت تو کل ایران مبین نت هست یه مودم جیبی بگیری 2 مگابیت هر جا بری همرات داری دمش گرم!گور بابای دیال اپو جی پی ار اس.هیچی مث مبین نمیشه فقط امیدوارم با زیاد شدن کابراش کیفیتش گنداب نشه.

viprol71
21-12-2011, 19:41
ايرانسل خيلي بهتر از همراه اول هست

bixbox
21-12-2011, 21:36
سلام کسانی که باور ندارن با همراه اول میشه سرعت 62kbدانلود کرد عکس از صفحه کامپیوتر گرفتم که
حداکثر با سرعت62kbداره دانلود میکنه و یک عکس دیگه که سرعت واقعیش 25kbهست بصورت یکنواخت .

به امید روزی که با سرعت 10mgدانلود کنیم!!!!!:cb:
عکس ها را حتما ببینید /مثل اینکه همراه اول داره روی شبکه 4Gکارمیکنه دست کم نگیرید.!:ca:

4g چیه اینا تو 3gهم موندن نمیدونند چکار کنند جوک نگو...:bp:

tweety
22-12-2011, 15:18
من تا حالا از همراه اول استفاده نکردم آخه توشهرما gprs ارائه نمیده. ولی دم ایرانسل گرو که هرجا آنتن داشته باشه اینترنت هم داره.
سرعتش هم هرچی منطقه خلوت تر باشه بهتره. من بعضی روزا به یه روستا میرم سرعتش فوق العاده بالاست.

omnia222
22-12-2011, 18:46
سلام رفيق :bz:
مثل اينكه تو خودت نسل2هستي شما كه ميگي اينا توي 3Gهم موندن خبر نداري 3Gسيمكارتش داره بين مردم عرضه ميشه( كرج) برو اطلاعاتت رو تكميل كن بعد اينجا نظر بده .
شما كه ميگي اينا توي 3Gموندن چه ربطي به همراه اول داره .اون يك اپراتور ديگه هست .همراه اول به اون رايتل چه ربطي داره . روش حرف زدنتو درست كن جوك نگو يعني چي؟:dy:

amirm8276
05-02-2012, 10:56
[QUOTE=reza9799;1697721]سلام به همه
اگه قرار باشه بین ایرانسل و همراه اول یکیو انتخاب کنید اون کدومه؟

همراه اول خوبه ولی به پای ایرانسل نمیرسه از لحاظ هزینه ایرانسل بهتره
من ایرانسلو بیشتر قبول دارم
:ce:

Raziel007
08-02-2012, 19:13
من یکم اطلاعات درباره اینترنت همراه اول می خوستم. آیا gprs همراه اول هم مانند ایرانسل حجمی است؟
یا اینکه روزانه هست یعنی gprs روزانه رو فعال می کنید و در یک روز هر چقدر خواستید استفاده می کنید؟
آیا سرعتش از ایرانسل بیشتر هست یا کمتر؟
با تشکر

Raziel007
09-02-2012, 12:32
من یکم اطلاعات درباره اینترنت همراه اول می خوستم. آیا gprs همراه اول هم مانند ایرانسل حجمی است؟
یا اینکه روزانه هست یعنی gprs روزانه رو فعال می کنید و در یک روز هر چقدر خواستید استفاده می کنید؟
آیا سرعتش از ایرانسل بیشتر هست یا کمتر؟
با تشکر

دوستان کسی اطلاعی نداره؟:hello:

warp
09-02-2012, 17:48
سلام دوستان من از هر 2 تا استفاده کردم اینای که میگن ایرانسل محدود میده لااقل سرعتش چند برابر همراه اول هست امه با همراه اول با این سرعت لگنش تو 1 ماه 1 گیگ هم نمیتونی دانلود بکنی تازه اینترنتش نا محدود نیت یه سقفی داره فکر کنم ماهی 10 گیگ باشه اما چه فایده 1 گیگ هم زیاده

Raziel007
09-02-2012, 18:25
سلام دوستان من از هر 2 تا استفاده کردم اینای که میگن ایرانسل محدود میده لااقل سرعتش چند برابر همراه اول هست امه با همراه اول با این سرعت لگنش تو 1 ماه 1 گیگ هم نمیتونی دانلود بکنی تازه اینترنتش نا محدود نیت یه سقفی داره فکر کنم ماهی 10 گیگ باشه اما چه فایده 1 گیگ هم زیاده

کسی جدیدا همراه اول و تست کرده؟ میگن سرعتش بهتر شده؟ بسته اینترنتش حجمی هست یا روزانه؟

m_r_saffarian
10-02-2012, 18:02
بهتر شده ولی ایرانسل هم بهتر شده الان من با ایرانسل با 30 هم دانلود میکنم با همرا اول نهایت ۵ ضمن اینکه ۳ دقیقه دانلود میکنه بعد قطع میشه بعد باید گوشی رو خاموش روشن کنی و ...

amin3zar
10-02-2012, 23:33
کسی جدیدا همراه اول و تست کرده؟ میگن سرعتش بهتر شده؟ بسته اینترنتش حجمی هست یا روزانه؟

داداش من هر دو رو استفاده کردم اونم خیلی زیاد . ولی با همراه اول حتی نمیتونی بیای به موبایلستان . ایرانسل خیلی خیلی بهتر از همراه اول هست .

با اینکه همراه اول نا محدوده ولی حتی نمیتونی اندازه ی حجمی که ایرانسل بهت داده دانلود کنی .

f.dalir
11-02-2012, 22:10
داداش من هر دو رو استفاده کردم اونم خیلی زیاد . ولی با همراه اول حتی نمیتونی بیای به موبایلستان . ایرانسل خیلی خیلی بهتر از همراه اول هست .

با اینکه همراه اول نا محدوده ولی حتی نمیتونی اندازه ی حجمی که ایرانسل بهت داده دانلود کنی .

من هم با گفته شما موافقم.
در ضمن به نظرم قیمت ها هم فرق میکنه.من توی مرورگر گوشیم برای دیدن یک سایت با ایرانسل اگه 100 ریال میرفت اونوقت با همراه اول راحت 800 ریال میرفت.بنظرم قیمت ها هم فرق میکنه.
یه چیز دیگه ایرانسل gprs ارائه میده ولی همراه اول edge که با هم از لحاظ سرعت فرق میکنند.

f.dalir
11-02-2012, 22:16
تازه به نظرسنجی نگاه کردم نزدیک 40 درصد همراه اول رو زدند بنظرم اینها اصلا از gprs ایرانسل استفاده نکردند که فرق بین gprs و edge رو بدونند.

R ! N G
13-02-2012, 18:13
ایرانسل از خیلی جهات بهتر هست که دوستان اهل فَن میدونن ...

omnia222
16-02-2012, 10:03
سلام به دوستان
همراه اول فقط زمانی سرعت دانلودش بالاست که نزدیک دکل مخابراتی باشی در غیر اینصورت توی سایت گوگل هم نمیره.نزدیک دکل eو دوردتر باشی gهست.ونامحدود هست روش فعال سازی پیامک بدون متن به شماره( 8080)

ایرانسل سرعتش همه جا یکی هست بهتر از همراه اول هست اما من چون نزدیک دکل همراه اول هستم سرعت دانلودم بالاست چند پست قبل دو عکس از دانلودم گذاشتم که سرعتش 30kbبود .

من یک فیلم اموزشی دیدم که سرعت هر سیمکارتی رو تا دانلود 1.5مگ میرسانه البته با اتصال به کامپیوتر .
خواستید لینک فیلم رو بزارم.

Azot
16-02-2012, 10:59
همراه اول و ایرانسل جفتشونو دارم ... هزینه ی اینترنت همراه اول حدود 10 برابر ایرانسله و همچنین سرعتش هم پایینتره ... هر جا که امتحان کردم همینجوری بوده ... ضمنا ما نزدیک دکل مخابراتی هستیم ولی سرعت خیلی کمه ... (حتی از Dial-Up هم کمتر)

edris_pishtaz
17-02-2012, 18:55
just irancell

amin3zar
06-03-2012, 15:33
من هم با گفته شما موافقم.
در ضمن به نظرم قیمت ها هم فرق میکنه.من توی مرورگر گوشیم برای دیدن یک سایت با ایرانسل اگه 100 ریال میرفت اونوقت با همراه اول راحت 800 ریال میرفت.بنظرم قیمت ها هم فرق میکنه.
یه چیز دیگه ایرانسل gprs ارائه میده ولی همراه اول edge که با هم از لحاظ سرعت فرق میکنند.

از لحاظ قیمت ها بحث جدا هست . ولی همراه اول به گفته ی خودش edge رو فقط تو تهران میده . بقیه جا ها gprs هست . ولی ایرانسل 99 درصد در هر ا که انتن میده edge هست و سرعت خوبی داره .

s.e.v.e.n.k.h.a.n
06-03-2012, 19:52
سلام به ههمه.منم ازهر دو استفاده کردم.با همراه آخر به زور میتونستم بیام موبایلستان.اما باایرانسل راحت موبایلستان برام لود میشد دوستان.پس به نظرم ایرانسل بهتراز همراه آخر هست حداقل توی استان ما اینجوری هست=سیستان وبلو چستان:br:

lalik
06-03-2012, 23:47
ایرانسل سرعتش فوق العاده هست....
همراه اول هم هزینش بیشتره هم سرعتش کم هست

vahid685
15-03-2012, 13:52
جفتشونم مسخره ان
ولی چون تو ایران زندگی میکنم مجبورم و ایرانسل و ترجیح میدم

amir saf
16-03-2012, 13:46
فقط ایرانسل چون سرعت خیلی بالایی داره:dv:

همراه اول فقط شارژ میدزده و سرعت بیتی اعصاب خرد کن:bc:

MAMAD*50 CENT
16-03-2012, 18:53
من از هر دو استفاده کردم.
ایرانسل خیلی بهتره.:cb:

.: MOSTAFA :.
16-03-2012, 21:10
ایرانسل خیلی بهتره :bi:

POUYA
16-03-2012, 21:18
منم با هردو کار کردم ولی سرعت ایرانسل خیلی بهتره مخصوصا برا دانلود:ag:

shahriar4000
17-03-2012, 00:10
منم تازگی ایرانسل گرفتم خیلی اینترنتش بهتره اصلا فکرشم نمیکردم

mahdi 95
17-03-2012, 00:18
به نظر منم ایرانسل بهتره ولی هزینش کمی زیاده.

TERMINATOR
17-03-2012, 01:02
سلام من از ایرانسل استفاده می کنم اما ...
ایرانسل قبلا نا محدود بود چه روزانه چه هفتگی و چه ماهانه.
یه مدت این طرح رو ریخت و کلی از کاربراش رو وابسته به استفاده از اینترنت کرد و یکدفعه تمام طرح ها رو محدود کرد.
خب در این حالت کسانی که معتاد استفاده از اینترنت ایرانسل شده اند مجبورن با این طرح ها کنار بیان.
خدایی در این باره ایرانسل خیلی کار زشت و ناپسندی انجام داد.

LOVE Story
02-04-2012, 20:56
اخه همراه اول سرعت نداره.

mrmostafa
03-04-2012, 09:45
من ايرانسل رو تو سمت قبرستان و جاده چالوس كلا در حال حركت استفاده كردم مرتب فوق العاده بود سرعتش يه سايت رو در عرض 2 ثانيه باز ميكر كامل شايد با وايمكس و adsl كمي طول بكشه. اگه همه جا اينجوري باشه عاليه تازه با سيستم edge اگر 3G واقعي ارائه بدن كه معركه ميشه ولي نميدن.

J@M@L
05-04-2012, 21:24
ایرانسل خیلی بهتره

HOOKUP
05-04-2012, 22:48
سلام
من امروز دو کارت شارژ 1000 تومانی ایرانسل گرفتم یکی رو با 145 وارد کردم یه یکسر اینترنت روزانه فعال شد

ویکی هم با 141 وارد کردم و مبلغ وارد شد و بعد از اینترنت استفاده کردم و ناگهان ارتباط قطع شد

و نگاه کردم دیدم از اعتبار gprs استفاده نکرده و از اون 1000 تومن اعتبار مصرف شده وتمام شده

وبعد از اعتبار gprs استفاده کرد خواستم بدونم چرا اینطوری شده میشه کاری کرد که دیگه این

مشکل بیش نیاد ؟؟؟

J@M@L
06-04-2012, 14:40
آره دوست عزیز باید طرح های ایرانسل رو فعال کنی برای شروع بزن *140*3*7 مربع

sina_d900
07-04-2012, 13:59
این مقایسه رو میشه از 2 جهت جواب داد اگه از نظر سرعت بگین ایرانسل بهتره ولی از نظر قیمت همراه اول گرونتره حالا خودتون مقایسه کنین !!!!!!!!!1

omnia222
09-04-2012, 20:28
همراه اول متاسفانه اینترنت نامحدود رو غیر فعال کرده و محدودیت دانلود گذاشته .
ارسال پیامک بدون متن به8080برای خرید بسته اینترنتی طلایی . آخه همراه اول چقدر سرعت داری که محدود میکنی.
1روزه با 10mmsبه قیمت 1000تومان تمام شهر همدان پوشش سراسری EDGEهست .
تازگی ایرانسل توی همدان سرعتش خیلی ضعیف شده دکل های BTSدیگه ما رو ساپورت نمیکنند .

فقط اپراتور رایتل البته با سرعت 7.5مگابایت بر ثانیه.

HOOKUP
23-04-2012, 17:25
سلام من میخوام از وی بی ان رو تو گوشیم راه اندازی کنم تو تنظیمات قسمت وی بی ان کانکشن رو ساختم اطلاعات
هم وارد کردم ولی باز اخطار میده بعضی وقتها هم میگه باید فایروال گوشی خاموش باشه
میشه لطفا راهنمایی کنید و اگه راه حل دیگه ای داره بگید؟؟

farhad 8904
05-05-2012, 14:27
همراه اول متاسفانه اینترنت نامحدود رو غیر فعال کرده و محدودیت دانلود گذاشته .
ارسال پیامک بدون متن به8080برای خرید بسته اینترنتی طلایی . آخه همراه اول چقدر سرعت داری که محدود میکنی.
1روزه با 10mmsبه قیمت 1000تومان تمام شهر همدان پوشش سراسری edgeهست .
تازگی ایرانسل توی همدان سرعتش خیلی ضعیف شده دکل های btsدیگه ما رو ساپورت نمیکنند .

فقط اپراتور رایتل البته با سرعت 7.5مگابایت بر ثانیه.

سرعت رایتل 7.5 مگابایت هست؟؟
یه چیزی میگی الکی وقتی نمی دونی!

ëñåŧőя§
07-04-2013, 14:37
به نظر من بین ایرانسل و همراه اول، ایرانسل بهتر هستش (لااقل برا من که اینطوره) :dw:

S.I.N.A
07-04-2013, 16:12
من ایرانسل رو ترجیح میدم.
هم سرعتش کمی بالاتره هم هزینش کمتره

outpost
23-03-2014, 23:14
ایرانسل که بد نیست . باهاش میسازیم و کارمون رو راه میندازه ولی تعجب میکنم که چه جوری اینجا از اینترنت همراه اول صحبت میشه در صورتی که اصلا وجود نداره.

توی همراه اول چیزی به نام GPRS وجود نداره.

توی همراه اول برای باز کردن صفحه گوگل باید بیست دقیقه منتظر باشید تا باز بشه. پس عملا چیزی به نام اینترنت در همراه اول وجود نداره و اصلا ایجاد چنین تاپیکی برای چیزی که وجود نداره ، اشتباهه.

alireza2af
23-03-2014, 23:26
امکانات همراه اول افتضاح اینترنت فاجعه:ca:

sajigivilix
12-07-2014, 12:38
من خيلي وقته از اينترنت ايرانسل استفاده ميكنم از اون موقع كه بسته ٥٠ مگابايتي ٤٠٠٠ تومان بود. ولي يه چند ماهيه كه adsl گرفتم واسه خونه ديگه از gprs استفاده نميكنم تا اينكه امروز واسه يك كاره فوري يه بسته يك روزه گرفتم .منتظر شدم تا اس ام اسش هم اومد و شروع كردم به استفاده از اينترنت بهده يك ربع مانده شارژ گرفتم ديدم علاوه بر اينكه از حساب ١٥٠ مگابايت اينترنت ٢٠ مگابايتش كم شده ٤٨٠٠ تومان شارژي هم كه داشتم استفاده كرده. واسه همين ديگه سمت gprs ايرانسل نميرم.