PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [ آموزش ویدئویی ] Hspl کردن ( آنلاک کردن ) در گوشی HTC Toch Viva

Safavy2002
07-01-2011, 18:35
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مدیران محترم

دوستان از اسم تاپیک که معلومه آموزش ویدیویی hspl کردن گوشی ویوا میدونید که hspl چیه همون آنلاک کردن به زبان دیگه هک کردن براتون گزاشتم تا حالشو ببرید

دوستان خواهشم پست اضافي نزنن صرفا جهت اطلاع دوستان تازه وارد هست به هیچ وجه جوابی داده نمی شود

جا داره از دو دوست عزیزم qhala و arh_5464 تشکری ویپه داشته باشم که در این امر بنده را یاری و ساپورت کردن

دوستان عزیز تا شما یه چای بخورید و ماهم یه نسکافه بزنیم به رگ و فایلها آماده بشه منتظر بمونید
دوستان فقط یکم صبور باشید چونکه ما دیال اپیم

دوستان چند نکنته یادتون باشه(البته جسارت یا بی احترامی به هیچکسی رو ندارم)

1.اگه هرکسی از دوستان تو سایت تاپک میزنه اون رو به بیراه نکشید

2. کسی که تاپک یا پست اموزشی میزنه حتما اون چیز رو بلده فقط برای دوستانی که نمیدونن میزنه پس خواهش کار هایه دیگران رو بیهوده فرض نکنید(منظورم اصلا کار هایه خودم نیست)

3.یار تو سایت تاپک نصب رام میزنه دوستان سوال بهترین رام رو میپرسن پس از نوشته هایه بیهوده صرف نظر کنید

4.شما که میاد از مطالب دیدن میکیند حد اقل یه تشکر کنید که طرف واسه کار هایه بعدیش دستش به کار بره نه اینکه 1000 نفر استفاده کنن و تنها2 تشکر یا امتیاز باشه

5.در کل قست جسارت خدمت شما عزیزان را نداشتم خواستم یاد اوری کرده باشم

6.اینم کادویه ما مسلملنان به اون نامسلمونا برای کریسمسشون

برای دیدن به پست بعدی برید و دانلود کنید

تشکرو امتیاز یادتون نره :df::au::by:

Safavy2002
07-01-2011, 19:03
:sign_help:خب دوستان بریم سره اصل مطلب موافقید که پس کمربندهاتونو ببندید :dn:

راستش وقتیکه داشتم انلاک میکردم گوشی رو برای بار اول ارور 202 رو داد و گوشی رو قسمت سفید موند و بنده نا امید نشدم و دست به هیچی نزدم اومدم از اول hspl کردم و مرحل رو طی کردم که موفق شدم تو ویدیو هست میتونید ببینید

دوستان باید گوشیتون بالا 50% شارژ داشته باشه
بنده از ویندوز 7 استقاده میکنم
برنامه Windows Mobile Device Center روی سیستم باید نصب باشه
بعد برنامه رو اجرا و طبق ویدیو پیش برید

مثل همیشه پسورد فایل " safavy2002 "

اینم چندتا اسکرین شات از ویدیو

http://tehranpic.net/images/ahq7c67ugzjrvscfeb3.jpg

http://tehranpic.net/images/89kvxuzda0kwevygjut.jpg

موفق باشید

arh_5464
07-01-2011, 19:25
آفرین.
خیلی عالیه.
والا من لایق این همه لطفتون نیستم

Safavy2002
07-01-2011, 19:47
آفرین.
خیلی عالیه.
والا من لایق این همه لطفتون نیستم

والا داش علیرضا ما خودمون خیلی ناراحت شدیم از اینکه از جمع ما رفتی و به جمع دوستان ایفن پیوستید هرچی باشه چیزهایی که الان ما میدونیم از شما بود ما محبتهای شمارو فراموش نمیکنیم
با تشکر
:ai::df::bf:

omid_king
21-04-2011, 10:49
سلام دوستان.یه گوشی htc vivAدارم.ویندوز6.1 هست.خواستم ویندوز6.5ارتقاش بدم.رام 6.5 گرفتم.همه روشها برای آنلاک کردن رو اجام دادم ActiveSyncو Net FrameWorkرو گوشیم نصب کردمOpal Hard SPL v2.0 را زیپ خارج کردم.اما موقع آپدیت error 270 میده.گوشی تا 2% میره .ریست میکنه.مشکل از کجاست؟راهنمایی کنید.ممنون

farshid-jan
29-08-2012, 14:06
سلام دوستان منم میخوام آنلاک کنم ولی برنامه ارروره 270 میده و آنلاک انچام نمیشه

وقتی شروع به آپدیت میکنه سریع 100% پرمیشه اما ارروره 270 رو میده و مینویسه : the image file is currupted, please check your update utility

در صورتی که از اهای مختلف فایل رو دانلود کردم و با همشون همین مشکل رودارم

الان هم 1.27 spl هست

farshid-jan
30-08-2012, 14:13
دوستان کسی وابی واسه این گوشیه پیره خسته نمیده؟