PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی سرویس و تعمیرات گوشی wave

مثبت
10-01-2011, 02:13
سایت سامفریمور راهنمایی تعمیرات و محتویات قطعات الکترونیکی ویو رو برای دانلود گذاشته.

با این pdf ها میتونید یاد بگیرید که چطور گوشی خود رو باز کنید. واسه افرادی که در اثر ضربه اسپیکر گوشیشون از کار افتاده خیلی موثره.

واسه تعمیرکاران هم خوبه که قطعات ویو و مداراشو ببینن. و خیلی اطلاعات دیگه

پسوورد فایل:
samfirmware.com

GARABALA
22-03-2011, 15:16
سایت سامفریمور راهنمایی تعمیرات و محتویات قطعات الکترونیکی ویو رو برای دانلود گذاشته.

با این pdf ها میتونید یاد بگیرید که چطور گوشی خود رو باز کنید. واسه افرادی که در اثر ضربه اسپیکر گوشیشون از کار افتاده خیلی موثره.

واسه تعمیرکاران هم خوبه که قطعات ویو و مداراشو ببینن. و خیلی اطلاعات دیگه

پسوورد فایل:
samfirmware.com

شرمنذه این پسوورد ارور میده

paradise_is4u
13-04-2011, 08:54
نه دوست عزيز، يا عبارت رو خودتون دستي وارد كنيد، يا اگر Copy/Paste مي كنيد، در فواصل دقت كنيد. گاهي اوقات در highlight كردن عبارت، فاصله هاي قبل و بعد به صورت space قرار ميگيره كه چون space خودش يك كاراكتر محسوب ميشه، باعث ميشه تا password رو از شما نپذيره.
highlight كردن از كدباكس زير راحت تر صورت ميگيره:

samfirmware.com

موفق باشيد.

adamhava
15-12-2011, 04:11
سلام خسته نباشیدا
راستش گوشیم اشکال پیدا کرده
چند روزه پیش رو گوشیم 1 استکان آب ریخته شد ، به محض ریخته شدن باطرشو در آوردم و گذاشتم کنار بخاری تا آبش کلا خشک شه
بعد 1 ساعت باطری رو زدم روش و یکه روزه کامل بدون اشکال ازش استفاده کردم. اما پس از گذشت یک روز اولش گوشیم خود به خود شروع کرد به صورت مداوم ویبرش کار کرد. باطریشو در آوردم و زدم روش کار می کرد اما این چند روزه هر روز دو سه بار خود به خود علامت usb میاد و خود به خود شارز میکنه .2 بار فریمور عوض کردم البته جهت ارتقا .اما دوباره همون مشکل هستش
از طریق همین فایل راهنمای شما گوشیمو باز کردم و بردشو با اسپری برد شور تمیزش کردم که اگه رسوب داشته باشه تمیزش کنه
با دقت هم جمع آوری کردم و راه اندازی کردم
داشتم استفاده میکردم که پس از چند ساعت دوباره همون علامت اومد و گوشیمو در حالت شارز نشون میده که مجبورم برا رفعش بصورت واقعی با کابل به usbوصلش کنم تا حل شه
اما پس از چند ساعت این مشکل و حلش دوباره تکرار میشه . می بخشین توضیحاتم طولانی شد
ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید تا مشکلمو حل کنم
:please:

BABAK NURI
15-12-2011, 04:27
سلام
پوشی اب خورده شماکه احتیاج به فلش کردن نداره که شما دوبار اپدیتش کردید

بهرحال.....دستگاهتون رو خوب سرویس نکردید یا ای سی یو اس بیتون ایراد پیداکرده
سوکت یو اس بی و قطعات کنار ان را با مسواک و کمی تینر خوب شستشو دهید...مراقب ال سی دی باشید و قبل از استفاده از تینر برد و ال سی دی را کاملا از هم جدا کنید

adamhava
15-12-2011, 05:10
ممنون از راهنمایی نون

BABAK NURI
18-12-2011, 02:58
سلام دوست عزیز
خواهش میکنم

لطفا نتیجه رو هم اعلام نمایید

adamhava
18-12-2011, 03:31
راستش همون طوری که گفته بودین بازش کردم و با مسواک و تینر، برد رو به تنهایی تمیزش کردم
گوشی رو جمع آوری کردم اولش یک روز علامت یو اس بی نیومد
اما بعد یک روز علامت اومد و خود به خود گوشی شارژ میشه
وقتی گوشی رو به پی سی وصل می کنم و قظع میکنم علامتش میره اما بعد یک ساعت یا بیشتر دوباره میاد .می خواستم بدونم این طوریشو بی خیال بشم و اهمیت ندم و همینطوری ازش استفاده کنم بعد ها واسه گوشی مشکل پیش میاد یا نه؟
به نظرتون چیکار کنم...

:ak:

blackrose4u4eve
18-01-2012, 12:44
با سلام دوستان گوشی ویو من روی دانلود مد نمیره و به کامپیوتر هم متصل نمیشه ...موقغی که وصلش میکنم میزنه unknown usb device چه کار کنم

jetdroid
18-01-2012, 13:58
با سلام دوستان گوشی ویو من روی دانلود مد نمیره و به کامپیوتر هم متصل نمیشه ...موقغی که وصلش میکنم میزنه unknown usb device چه کار کنم
سلام.
چی شد که همچین مشکلی پیش اومد؟

neomn
24-01-2012, 12:49
من با این راهنما تونستم گوشی رو باز کنم ولی نتونستم اسپیکر رو درست کنم البته فقط راهنمای باز کردن گوشی رو خوندم
اسپیکر گوشیم صدا نمیکنه ولی وقتی توش فوت میکنم یه ده ثانیه صدا میکنه بعد دوباره صداش قطع میشه
گوشی رو که باز کردم اسپیکر کاملا پرسی بود و نتونستم کاریش کنم
راه حلی بجز تعمیرگاه هست ؟

reza_khof
24-01-2012, 13:54
من اگه شدت ویبره گوشیمو از نصفه بیشتر کنم صدای وحشتناکی میده!!
از اول که خریدمش همینجوری بود اگه ویبرش زیاد باشه موقع لرزیدن اگه گوشی رو محکم فشار بدم صداش قطع میشه نمیدونم اشکال از ویبرست یا قطعات گوشی که محکم روی هم فیکس نمیشن و باعث لرزیدن و تولید صدا میشن.
چندباری بازو بستش کردم ولی فایده نداشته.
پیشنهادی ندارید؟

neomn
24-01-2012, 19:39
کسی نیست جواب ما رو بده