PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییرات سیستمی و نرم افزاری در گوشی S8500 wave به همراه ترفندها

مثبت
11-01-2011, 01:52
با سلام خدمت دوستان و موج سواران گرامی:hello:

تو این تاپیک قصد دارم برخی تغییرات ممکن رو گوشی رو آموزش بدم.
از دوستان هم میخوام که اگه ممکنه و ترفندی بلدن ما رو بی نصیب نذارن.
این کار هایی که میگم بی خطرن ولی سعی کنید جاهای دیگه رو ندونسته دستکاری نکنید. و طبق معمول مسئولیت همه این کار ها با خودتونه!

خب اولین آموزش:

افزایش کیفیت رنگ محسوس صفحه نمایش s-amoled گوشی.

ابتدا وارد ادمین تولز بشید.
برای این کار این کد رو تو قسمت شماره گیر وارد کنید
#197328640#*

بعد که یه صفحه اومد از شماره ها شماره 6 یعنی video رو انتخاب کنید.

بعد شماره 5

و در نهایت شماره 2 یعنی گزینه mDNle tuning Mode که به صورت پیش فرض روی off هست رو on کنید.

بعد از مشاهده گزینه on با دکمه end یا همون قرمز از محیط خارج و به صفحه اصلی گوشی بیایین.

الان با دکمه قفل کنار گوشی، گوشی رو قفل کنید تا صفحه خاموش شه و بعد چشمانتون رو ببندید:دی:bu:

با باز کردن قفل گوشی تصویری که مشاهده میکنید رنگ های تیونینگ شده (پررنگ تر)بر روی صفحه نمایش هست.:db:
الان گوشیتون آماده مسابقه با گوشی نزدیکان و دوستانتون می باشد:bq:

و اما نکات ایمنی:
سعی کنید که این حالت همیشه خاموش باشه و استثنا این قابلیت رو فعال کنید چون:
1-مصرف باتری دوبل میشه!
2-در طولانی مدت به صفحه نمایش آسیب میرسونه .
3-رنگ ها غیر واقعی هستند.

با گزینه های دیگه حدالمقدور ور نرید! تغییر هم دادین برگردونید به حالت اول.

و اما یه نکته اینکه ممکنه چشمتون عادت کنه به رنگای زیاد و بعد از برگشت به حالت قبل حس کنید رنگ ها کدر شدن!

برای برگشت به حالت اول، مراحل بالا رو تکرار کنید.

استفاده از اين مطالب در صورت ذكر منبع (سايت موبايلستان) بلامانع است.

مثبت
11-01-2011, 02:06
خب منتظر نظرات دوستان و تفاوت هایی که دیدن هستم.

فردا آموزش اینکه چطور از ورژن 1.0.2 استفاده کنید ولی تو about گوشی 1.2 رو نشون بده رو میذارم و مزایای این روش رو هم میگم. همچنین چطور تو آخرین ورژن فریمور فارسی یعنی jpjk1 برنامه های کرک شده کار کنن رو...

Sadegh Wave
11-01-2011, 07:21
سلام
ممنون مثبت جان از تایپیکتون ولی من تغییر محسوسی ندیدم

amin handsome
11-01-2011, 13:21
test شد کاملا جواب داد اما افت شدید کیفیت در مقابل تشدید رنگ ها بود که زیاد جالب بنظر نمیرسید اما تجربه جالبی بود مقسی

aruanah_88
11-01-2011, 22:08
کلا هر کاری که عادی نباشه حال می ده مخصوصا اکه دست کاری گوشی باشه
دمت گرم

مثبت
11-01-2011, 23:53
ممنون از نظرات عزیزان:loveit:

و اما آموزش دوم:

نصب برنامه های کرک شده بر روی آخرین ورژن فریمور فارسی یعنی jpjk1

این کار اونقدر ها هم سخت نیست. منتها باید دو تا فریمور رو داشته باشین.

ابتدا آموزش فلش کردن گوشی رو باید بلد باشید. اگه تازه واردید به این تاپیک مراجعه کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112689

کار دوم دانلود دو تا فریمور jpjj3 (http://www.1.multiupload.com/AASZVH2DNN) و jpjk1 (http://www.1.multiupload.com/UX85K3HV2S) هست. با کلیک بر روی اسامی به صفحه دانلود منتقل میشید. اگه با کلیک بر روی سرور های آپلود ، با چیل ترینگ مواجه شدید بعد از www. یه یک و یه نقطه بذارید: اینطوری www.1.site.com
پسوورد فایل ها هم: samfirmware.com هست

بعد از اتمام دانلود و اکسترکت اون ها نوبت به برنامه مولتی لودر میرسه.
الان طبق آموزش این لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112689) که گفتم، تمام گزینه های موجود در برنامه مولتی لودر رو از فریمور jpjk1 انتخاب کنید جز گزینه ی Apps که باید این گزینه رو از فریمور دیگه یعنی jpjj3 انتخاب کنید. بعد از پرکردن فیلد های لازم کار فلش رو شروع کنید و تا تموم شدنش صبر کنید:ad:
کار تمام است. الان از برنامه های اسپوف شده لذت ببرید:db:

و اما نکات:
1--بعد از آپدیت تو about گوشی فریمور شما رو jpjj3 میزنه که به اون توجه نکنید. چون ورژن فریمور از اون فایل گرفته میشه

2-اگه قبلا فریمور jpjk1 رو داشتید نیاز به دانلود مجدد اون نیست. فقط فایل apps از فریمور jpjj3 لازمه. تو مولتی لودر هم فقط اون گزینه رو انتخاب و تیک بذارید و با سایر گزینه ها کاری نداشته باشین.

3-اگه jpjj3 رو دارید، همون رو نگه دارید چون فرقی با jpjk1 نداره!

snobbish
12-01-2011, 00:24

و اما آموزش دوم:

ابتدا آموزش فلش کردن گوشی رو باید بلد باشید. اگه تازه واردید به این تاپیک مراجعه کنید

کار دوم دانلود دو تا فریمور jpjj3 (http://www.1.multiupload.com/AASZVH2DNN) و jpjk1 (http://www.1.multiupload.com/UX85K3HV2S) هست. با کلیک بر روی اسامی به صفحه دانلود منتقل میشید. اگه با کلیک بر روی سرور های آپلود ، با چیل ترینگ مواجه شدید بعد از www. یه یک و یه نقطه بذارید: اینطوری www.1.site.com

الان طبق آموزش این لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112689) که گفتم، تمام گزینه های موجود در برنامه مولتی لودر رو از فریمور jpjk1 انتخاب کنید جز گزینه ی Apps که باید این گزینه رو از فریمور دیگه یعنی jpjj3 انتخاب کنید. بعد از پرکردن فیلد های لازم کار فلش رو شروع کنید و تا تموم شدنش صبر کنید:ad:

و اما نکات:
1--بعد از آپدیت تو about گوشی فریمور شما رو jpjj3 میزنه که به اون توجه نکنید. چون ورژن فریمور از اون فایل گرفته میشه

2-اگه قبلا فریمور jpjk1 رو داشتید نیاز به دانلود مجدد اون نیست. فقط فایل apps از فریمور jpjj3 لازمه. تو مولتی لودر هم فقط اون گزینه رو انتخاب و تیک بذارید و با سایر گزینه ها کاری نداشته باشین.

اولا مرسی بابت آموزشهای قشنگت، فقط یه سوال مگه بازی ها و برنامه های اسپوفی رو firmware jpjj3 میاد؟ رو jpjk1 چطور؟ بچه ها تو تاپیک میگفتن اجرا نمیشه؟؟؟

مثبت
12-01-2011, 00:52
روی jpjj3 اجرا میشن ولی رو jpjk1 نمیشن. ولی با این روش که گفتم میشه.

TONYPB
12-01-2011, 08:13

و اما آموزش دوم:

و اما نکات:

مرسی از آموزشت.امید وارم گوشیت در این آزامایشات که برای ما میکنی چیزیش نشه.
ولی یه سوال.
اگه jpjj3 با jpjk3 فرقی نداره چرا این کار را انجام بدیم؟؟؟
در مورد بادا 1.2 هم میشه این کار رو کرد؟؟؟

مثبت
12-01-2011, 13:46
فقط دوستان با اجازتون بعد از یه مدت پست های سوال و جواب رو با همکاری یکی از مدیران منتقل کنیم به تاپیک پرسش و پاسخ تا آموزش ها بیان اول.

و اما در جواب دوستمون
در مورد بادا 1.2 نیازی به این کار نیست . چون خودش اجرا میکنه برنامه های کرک شده رو. ولی میکس دو فریمور 1.0.2 با 1.2 امکان پذیر نیست. چون فرق دارن ساختارشون.فقط یک حالت میشه ولی منو ها به هم ریخته میاره.

در مورد jpjj3 هم گفتم فرقی نداره. اگه اینو دارین نیاز نیست. ولی به هر حال آخرین ورژن موجود jpjk1 هست و افرادی که دوست دارن آپدیت باشن واسه اوناست. در ثانی احساس میکنم تو این حالت باگ کمتر میشه. و گوشی بهتر عمل میکنه. همچنین این روش برای کسانیه که با کیز آپدیت کردن و الان میخوان برنامه ها با همین فریموری که دارن اجرا بشه.

مثبت
13-01-2011, 12:39
سلامی دوباره.

امروز با یه ترفند و سوپرایز در حد عبور از سرعت 200 براتون دارم:ag:

خودم بابت این اکتشاف خیلی خوشحالم:دی:ad: در ضمن بگم این آموزش ها هیچ گونه کپی نیست که جایی باشه! با تجربه بدست اومده و برای اولین بار در جهان:دی خوب بریم سر اصل مطلب:

افزایش قدرت تاچ گوشی Wave یا به اصطلاح حساسیت صفحه نمایش

همون طور که میدونید ویو یکی از بهترین تاچ های خازنی رو داره. و شاید نیازی به افزایش بیش از این مقدار حساسیت فعلی نداشته باشید. اما :
اگه مثل من یه محافظ صفحه زده باشید(مخصوصا اگه زخیم باشه محافظ) متوجه کاهش حساسیت شده اید و برای انتخاب یه گزینه مجبورید چند بار اون ناحیه رو لمس کنید تا عمل کنه.

بنابر این این آموزش خیلی مفید خواهد بود. الان احساس میکنم گوشی خیلی نرم و واکنش پذیر تر شده.

بهتون توصیه میکنم قبلش تو برنامه memo گوشی یا هنگام نوشتن sms با نگه داشتن دکمه تغییر زبان و اومدن صفحه جدید گزینه writing full screen(حالت دست نویس) رو انتخاب و قبل از اعمال تغییرات، رو صفحه با فشار خیلی آروم خط بکشید تا حساسیت فعلی تاچ دستتون بیاد تا بعد از اعمال تغییرات متوجه افزایش اون بشید.:ay:

و اما آموزش:

با کد #197328640#* وارد ادمین تولز بشید.
بعد گزینه 4 (Device) رو انتخاب کنید. سپس گزینه 7(Sensor test) و بعد گزینه هشتم (TSP setting) الان نوبت به انتخاب گزینه 2 (change threshold !! ) میرسه. با زدن اون میبینید که سه تا گزینه پیش رو دارید. Low و mid و max . که برای حداکثر کردن حساسیت باید گزینه 3 رو انتخاب کنید. با زدن گزینه 3 پیامی رو مشاهده میکنید به نام: 3 level
کار تمومه. الان با دکمه end(قرمز) خارج و از تاچ فوق حساس لذت ببرید:ad:
قبلا که گفتم برید تو حالت دست نویس تا حساسیت دستتون بیاد. الان با همون فشار قبل که وارد کرده بودید صفحه رو تست و نتایج رو اینجا بگید.

و اما نکات:
1-اگه گزینه های مثل disable touch screen رو انتخاب کنید صفحه تاچ شما به کل از کار می افته!! هرچند باز کردن قفل چندان سخت نیست ولی توصیه میکنم حدالمقدور ناشیانه عمل نکنید.

2-این حالت مصرف باتری رو تاحت تاثیر قرار نمیده

3-و نکته آخر: متاسفانه با یه بار روشن خاموش گوشی، حساسیت تاچ به حالت پیش فرض برمیگرده. و باید از اول این مراحل که گفتم رو برید.

outfox
14-01-2011, 14:14
سلام دوستان، میخوام چند تا ترفند یادتون بدم. البته شاید خودتون بدونید..:cz:
1. دکمۀ Menu+Lock رو همزمان فشار بدید تا یه پرینت اسکرین از صفحه گوشیتون بگیرید :dt:
2. گوشیتون رو با نگهداشتن دکمۀ Lock از قفل خارج کنید، بدون اینکه دیگه دستتونو رو صفحه بکشید.
3. با دوبار زدن دکمۀ Menu پشت هم وارد بخش smart search بشید.

مثبت
14-01-2011, 20:22
نمیدونم دوستان تاپیک رو ندیدن یا چی. استقبال ازش کمه!
شایدم فصل امتحاناست. یادش بخیر دانشگاه:دی تا دو سه ماه دیگه باید به سربازی سلام کنیم:دی

حالا نظرتون با افزایش محدودیت حجم sms از 1300 تا به نامحدود چطوره؟:دی
یکم مراحلش طولانیه. اگه خواستین بگم:ad:

fatima259
14-01-2011, 21:21
خوبه خوبه حتما بگو

s.mina.1369
14-01-2011, 22:30
شایدم فصل امتحاناست. یادش بخیر دانشگاه:دی تا دو سه ماه دیگه باید به سربازی سلام کنیم:دی

اره حتما بگو ممنون

TONYPB
15-01-2011, 19:51

نیکی و پرسش؟؟؟:ac:

مثبت
16-01-2011, 02:23
با عرض معذرت. راستش سیستم رو ارتقا میدم یکم درگیر اونم.

چگونگی از بین بردن محدودیت 1300 تا sms در سامسونگ ویو

همین اول کار بگم این روش رو درسته خودم کشفیدم ولی تست نکردم. چون تو گوشیم ده تا بیشتر sms نیست:دی که اونم گذاشتم تو حافظه سیم کارت. در نتیجه عواقب کارو هم نمیدونم چیه!

اول باید برنامه s-tune رو دانلود کنید از لینک زیر:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113371
روش کار هم که هست.

حالا بعد از شناسایی گوشی از قسمت browse به پوشه Registry برید. و با دابل کلیک رو registry، فایل ها رو سمت راست مشاهده کنید.
فایلی با اسم: PshSetMemoryStatus.ini رو پیدا کنید.

بعد روش راست کلیک و کپی کنید. سپس رو هارد یا دسکتاپ paste کنید.
الان با هر برنامه ویرایش متن مثل note تو ویندوز این فایل رو باز کنید و با فشردن کلید های ctrl+F جستجو رو فعال کنید.
عدد 1300 رو تو جستجو وارد کنید و بعد از پیدا کردنش، اونو به هر مقدار که میخوایین(بیشترین مقدار) تغییر بدین. مثلا 9999
دقت کنید که فقط با 1300 replace کنید و با حروفات اطراف کاری نداشته باشین! همچنین توصیه میکنم 4 رقم بیشتر نشه(جهت احتیاط)

حال با برنامه ای که این فایلو باز کردین، فایلو save کنید و خارج شین. الان دوباره به برنامه s-tune برگردین و اونو بالا نگه دارین. رو فایلی که الان تو دسکتاپ تغییر دادین کلیک کنید و نگه دارین و بکشینش رو برنامه s-tune جای قبلیش.(drag and drop) در نهایت گوشی رو خاموش روشن کنید.

کار تمومه:-) نتیجه رو همینجا بگید که اثر کرد یا نه. ممنون.

مثبت
17-01-2011, 17:00
این بار با یک آموزش یارانه ای در خدمتتون هستم:dq: با توجه به حذف یارانه ها و اینکه هر بار شارژ موبایل کلی به سد های کشور فشار وارد میکنه و توربین هاشو خسته میکنه میخوام ترفندی رو یاد بدم که با یکم دستکاری تو گوشیتون، زمان نگه داری شارژ رو 10 تا 20 درصد افزایش بدید:df:

بهینه سازی شبکه برای افزایش 20 درصدی نگه داری شارژ باتری

قبل از شروع، در صورت امکان یک بار گوشیتون رو تا آخرین قطره باتری دشارژ کنید تا کاملا خالی بشه و گوشی خودش خاموش بشه. این کار باعث ریست شدن تخمین شارژ ماندگاری باتری از خود گوشی میشه.

خب:
ابتدا کد تنظیمات ادمین (Admin setting) رو که تو زیر آوردم وارد کنید. دقت کنید که این کد با کد قبلی که میگفتم متفاوته!
#5239870#*

الان یه منوی چهار تایی روبروتون میبینید.
گزینه سوم که network setting هست رو انتخاب کنید.
سپس گزینه دوم یعنی network mode.
الان یه لیست از باند های شبکه رو میاره واستون.
اپراتور های ما رنج کاریشون GSM 900 هست. که باید اونو انتخاب کنید.

بعد از گذاشتن تیک مقابل GSM 900 دکمه set رو بزنید و خارج شید از محیط. و یه بار هم خاموش روشن کنید گوشی رو.

کار تمومه:-) الان گوشی فقط اون باند رو سرچ میکنه و باند های دیگه رو کاری نداره. این حالت مخصوصا وقتی که تو مسافرت با ماشین هستین و آنتن هی میره میاد فوق العاده موثره. از عمر بیشتر باتری لذت ببرید.

شاید سوال کنید که تو خود منو هم میشه GSM 900/1800 انتخاب کرد. ولی اونجا 1800 هم باز اضافی هست و باعث سرچ شبکه تو اون باند توسط گوشی میشه.

mhp1289
18-01-2011, 14:06
درود بر همه ی دوستان گرامی
من یه مشکلی برام پیش اومده که حدس زدم باید اینجا که بخش تعمیرات تخصصی هست مطرحش کنم
امیدوارم هر کسی هر چه میدونه بهم بگه و کمکم کنه
ممنونم از همتون

ماجرا از این قراره
ما به اتفاق بر و بچز رفتیم کنار دریا
زد به سرمون که بریم جلو از ماهیا فیلم بگیریم
چون آب پاینن بود
بگذریم قرار نیست داستان بگم که!!!!
گوشیم افتاد تو آب
سریع هم برش داشتم
باتریشو در آوردم
دلم شور میزد که چه به سرش اومده
تا شب هیچ کاری باهاش نداشتم
همه چیزشو در آوردم و سشوار گرفتم
اما بازم طاقت نیاوردم یه کم صبر کنم
یه هشت نه ساعتی گذشته بود که باتری رو گذاشتم روش ببینم کار میکنه یا نه
با کمال تعجب کار کرد
هیچ مشکلی هم نداشتم تا یه ده روزی با اون
به جز یه مورد که اونم این بود که دکمه پاسخ یا اوکی گوشی که سمت چپه از کار افتاده بود و دکمه ی وسط هم بعضی اوقات کار نمی کرد
بعد از ده روز گوشی مشکل پیدا کرد
از این قبیل که:
موقع خاموش یا روش کردن اون دموی بادا خیلی کند اجرا می شد
صفحه نمایش خط خطی نشون میداد
گوشی داغ میکرد
سی پی یو صد در صد کار می کرد
منو ها به هم ریخته بودن
خلاصه مشکلات یکی پس از دیگری نمایان شدن
البته اینم بگم که بعضی مواقع مشکل نداشت
دوستی بهم گفت فلشش کنم شاید درست شد
اومدم این کارو بکنم با توجه به توضیحات خود شما دوستان عزیز تو این سایت
فایل فکتوری مشکل به هم میزد و دانلود نمیشد رو گوشی
حالا هم با هر آپدیتی خواستم آپدیت یا فلش کنم نشده
همش هم همون فایل factory و دو تای بعدی گیر میده
تو رو خدا کمکم کنین
ممنونم از اینکه مطلب منو خوندین

هر کاری از دستتون بر میاد یا راهنمایی یا هر چیزی بگین
خیلی گلین همتون
امیدوارم شاد و سربلند و پیروز باشین همیشه
تا پیغامی دیگر خدانگهدار

jetdroid
18-01-2011, 16:30
درود بر همه ی دوستان گرامی
من یه مشکلی برام پیش اومده که حدس زدم باید اینجا که بخش تعمیرات تخصصی هست مطرحش کنم
امیدوارم هر کسی هر چه میدونه بهم بگه و کمکم کنه
ممنونم از همتون

ماجرا از این قراره
ما به اتفاق بر و بچز رفتیم کنار دریا
زد به سرمون که بریم جلو از ماهیا فیلم بگیریم
چون آب پاینن بود
بگذریم قرار نیست داستان بگم که!!!!
گوشیم افتاد تو آب
سریع هم برش داشتم
باتریشو در آوردم
دلم شور میزد که چه به سرش اومده
تا شب هیچ کاری باهاش نداشتم
همه چیزشو در آوردم و سشوار گرفتم
اما بازم طاقت نیاوردم یه کم صبر کنم
یه هشت نه ساعتی گذشته بود که باتری رو گذاشتم روش ببینم کار میکنه یا نه
با کمال تعجب کار کرد
هیچ مشکلی هم نداشتم تا یه ده روزی با اون
به جز یه مورد که اونم این بود که دکمه پاسخ یا اوکی گوشی که سمت چپه از کار افتاده بود و دکمه ی وسط هم بعضی اوقات کار نمی کرد
بعد از ده روز گوشی مشکل پیدا کرد
از این قبیل که:
موقع خاموش یا روش کردن اون دموی بادا خیلی کند اجرا می شد
صفحه نمایش خط خطی نشون میداد
گوشی داغ میکرد
سی پی یو صد در صد کار می کرد
منو ها به هم ریخته بودن
خلاصه مشکلات یکی پس از دیگری نمایان شدن
البته اینم بگم که بعضی مواقع مشکل نداشت
دوستی بهم گفت فلشش کنم شاید درست شد
اومدم این کارو بکنم با توجه به توضیحات خود شما دوستان عزیز تو این سایت
فایل فکتوری مشکل به هم میزد و دانلود نمیشد رو گوشی
حالا هم با هر آپدیتی خواستم آپدیت یا فلش کنم نشده
همش هم همون فایل factory و دو تای بعدی گیر میده
تو رو خدا کمکم کنین
ممنونم از اینکه مطلب منو خوندین

هر کاری از دستتون بر میاد یا راهنمایی یا هر چیزی بگین
خیلی گلین همتون
امیدوارم شاد و سربلند و پیروز باشین همیشه
تا پیغامی دیگر خدانگهدار
سلام دوست عزیز.
اولا بابت این قضیه متاسفم شما باید بیشتر دقت میکردی ولی به نظر هم با فلش گوشی درست میشه.
این که میگی ارور میده احتمال زیاد فایل فریموری که در اختیار دارید خراب باشه از یه لینک دیگه دانلود کنید و بعد دوباره امتحان کنید ببینید درست میشه یا نه؟
اما درمورد این که گوشیتون توی آب افتاد همیشه در اینجور مواقع سریع باتری و سیم کارت و رم رو در بیارید و گوشی رو با یه دستمال نرم خشک کنید و اصلا از سشوار استفاده نکنید ممگه اینکه از فاصله دور بگیرید چون به قطعات داخلی گوشی آسیب میزنه بعد گوشی رو 1 تا 2 روز بزارید توی برنج و بعد باتری رو بزارید و استفاده کنید بدون هیچ مشکلی.

mhp1289
18-01-2011, 16:45
درود
ممنون که جوابمو دادید
البته دوستان می گفتن که قطعات سخت افزاری عیب پیدا کردن
چون تو آب دریا افتاده و شوره زده و از این حرفا
گوشیمو هم بردم یه جایی واسه فلش
انواع فایلها رو امتحان کرد
اما باز هم بخش ffs ارور میداد و دانلود نمی شد رو گوشی
باز هم ممنون بابت این که جوابمو دادید
ممنون میشم باز هم کمکی از دوستان گلم بر میاد راهنماییم کنین

hrkh1990
23-01-2011, 18:07

و اما آموزش دوم:

کار دوم دانلود دو تا فریمور jpjj3 (http://www.1.multiupload.com/aaszvh2dnn) و jpjk1 (http://www.1.multiupload.com/ux85k3hv2s) هست. با کلیک بر روی اسامی به صفحه دانلود منتقل میشید. اگه با کلیک بر روی سرور های آپلود ، با چیل ترینگ مواجه شدید بعد از www. یه یک و یه نقطه بذارید: اینطوری www.1.site.com

الان طبق آموزش این لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112689) که گفتم، تمام گزینه های موجود در برنامه مولتی لودر رو از فریمور jpjk1 انتخاب کنید جز گزینه ی apps که باید این گزینه رو از فریمور دیگه یعنی jpjj3 انتخاب کنید. بعد از پرکردن فیلد های لازم کار فلش رو شروع کنید و تا تموم شدنش صبر کنید:ad:

و اما نکات:

سلام
میشه لینک یه فریمور کامل که بشه بازی ها رو هم اسپووف کرد بزاری؟؟ این بالایی ها کامل نیست.

kia s
27-01-2011, 17:14
داداش يه سوال موبايل من بعد از 24 ساعت فيلم ها و موزيك هارو اجرا نميكنه میشه كمكم كنين ممنون ميشم

amin_947
27-01-2011, 17:33
داداش يه سوال موبايل من بعد از 24 ساعت فيلم ها و موزيك هارو اجرا نميكنه میشه كمكم كنين ممنون ميشم

لطفا سوالتون رو تو بخش مربوطه بپرسید

outfox
27-01-2011, 23:59

این اتفاق زمانی می افته که شارژ گوشی کم باشه و خود به خود نمیشه بازی کرد یا موزیک و ویدئو گوش کرد و ...(این برای نگه داشتن شارژ گوشی برای تماس و کارای ضروریه)، اگه این اتفاق وقتی می افته که شارژ گوشی کمه مشکلی وجود نداره در غیر این صورت مشکل داره..
البته همونطور که دوستمون گفتن سوالاتی که دارید رو بخش پرسش و پاسخ بپرسید خیلی خوب میشه :db:

motad2afmh
28-01-2011, 14:47
بچه ها جونتون سلامت

masoud_p
01-02-2011, 00:31
درود
ممنون که جوابمو دادید
البته دوستان می گفتن که قطعات سخت افزاری عیب پیدا کردن
چون تو آب دریا افتاده و شوره زده و از این حرفا
گوشیمو هم بردم یه جایی واسه فلش
انواع فایلها رو امتحان کرد
اما باز هم بخش ffs ارور میداد و دانلود نمی شد رو گوشی
باز هم ممنون بابت این که جوابمو دادید
ممنون میشم باز هم کمکی از دوستان گلم بر میاد راهنماییم کنین

من نمیدونستم اینجا باید جواب شما رو میفرستادم یا جای دیگه
اگر تاپیک دیگه هست بفرمائید.
----------------------------------

حالا هم که این پست رو زدم، به تشکر و خداقوت عرض میکنم به جناب مثبت برای تاپیک خوبشون
بعد از مدتها یه نفر رو پیدا کردیم دل و جیگر گوشی رو بریزه بیرون

الگوریبتم های FFS ویو با بقیه گوشی های سری فرق داره، ولی خب از توی همون فایل هم کلی تغییرات میشه انجام داد
مثلا میتونید از پوشه درایور ها روی دایور های تاچ و صدا هم کمی دستکاری ایجاد کنید.
کار روی باینری های Apps و ریسورسر Rsrc1 هم تغییرات کلیتر رو میتونه انجام بده

در هر صورت براتون آرزوی موفقت دارم :bo:

VIVASAMSUNG
04-02-2011, 18:32
این بار با یک آموزش یارانه ای در خدمتتون هستم:dq: با توجه به حذف یارانه ها و اینکه هر بار شارژ موبایل کلی به سد های کشور فشار وارد میکنه و توربین هاشو خسته میکنه میخوام ترفندی رو یاد بدم که با یکم دستکاری تو گوشیتون، زمان نگه داری شارژ رو 10 تا 20 درصد افزایش بدید:df:

بهینه سازی شبکه برای افزایش 20 درصدی نگه داری شارژ باتری

قبل از شروع، در صورت امکان یک بار گوشیتون رو تا آخرین قطره باتری دشارژ کنید تا کاملا خالی بشه و گوشی خودش خاموش بشه. این کار باعث ریست شدن تخمین شارژ ماندگاری باتری از خود گوشی میشه.

خب:
ابتدا کد تنظیمات ادمین (admin setting) رو که تو زیر آوردم وارد کنید. دقت کنید که این کد با کد قبلی که میگفتم متفاوته!
#5239870#*

الان یه منوی چهار تایی روبروتون میبینید.
گزینه سوم که network setting هست رو انتخاب کنید.
سپس گزینه دوم یعنی network mode.
الان یه لیست از باند های شبکه رو میاره واستون.
اپراتور های ما رنج کاریشون gsm 900 هست. که باید اونو انتخاب کنید.

بعد از گذاشتن تیک مقابل gsm 900 دکمه set رو بزنید و خارج شید از محیط. و یه بار هم خاموش روشن کنید گوشی رو.

کار تمومه:-) الان گوشی فقط اون باند رو سرچ میکنه و باند های دیگه رو کاری نداره. این حالت مخصوصا وقتی که تو مسافرت با ماشین هستین و آنتن هی میره میاد فوق العاده موثره. از عمر بیشتر باتری لذت ببرید.

شاید سوال کنید که تو خود منو هم میشه gsm 900/1800 انتخاب کرد. ولی اونجا 1800 هم باز اضافی هست و باعث سرچ شبکه تو اون باند توسط گوشی میشه.

دوستان این کد درسته وقتی میزنم نمیره جایی!

ehsanjan
08-02-2011, 00:16
دوستان این کد درسته وقتی میزنم نمیره جایی!

یه ستاره قبله مربع دومی اضافه کن

s.mina.1369
10-02-2011, 01:35
این آموزش ها تموم شد ؟؟؟

دیگه خبری نیست ؟؟؟؟

messi138
22-02-2011, 18:49
فقط دوستان با اجازتون بعد از یه مدت پست های سوال و جواب رو با همکاری یکی از مدیران منتقل کنیم به تاپیک پرسش و پاسخ تا آموزش ها بیان اول.

و اما در جواب دوستمون
در مورد بادا 1.2 نیازی به این کار نیست . چون خودش اجرا میکنه برنامه های کرک شده رو. ولی میکس دو فریمور 1.0.2 با 1.2 امکان پذیر نیست. چون فرق دارن ساختارشون.فقط یک حالت میشه ولی منو ها به هم ریخته میاره.

در مورد jpjj3 هم گفتم فرقی نداره. اگه اینو دارین نیاز نیست. ولی به هر حال آخرین ورژن موجود jpjk1 هست و افرادی که دوست دارن آپدیت باشن واسه اوناست. در ثانی احساس میکنم تو این حالت باگ کمتر میشه. و گوشی بهتر عمل میکنه. همچنین این روش برای کسانیه که با کیز آپدیت کردن و الان میخوان برنامه ها با همین فریموری که دارن اجرا بشه.

آقا شما خودت تست کردی اتفاقی تا حالا نیفتاده.
می تونی تغییرات اساسی jpjk1 رو بگی که ببینم اگه خوبه انجام بدم.
بعد بیشتر جاها نوشته شده که بازی ها هک شده روی 1.2 جواب نمیده.شما چیزی دیگه نوشتی،یکم توضیح بده که با این روش معمول انجام میشه یا ...

aminmars
25-02-2011, 10:43
با سلام یجا نوشته بود با زدن کد #8740#* باعث کمتر شدن مصرف باطری میشه منم خر شدم زدم بعدش نوشتن این کار باعث کم شدن performanceمیشه حالا من رو حالت apهستم و هر کار میکنم نمیشه cp باید چیکار کرد؟؟؟؟؟:cm:

m_salimi
03-03-2011, 14:21
سلام
من گوشیم بعد استفاده از این کدها زود شارج تموم میکنه چند بار هارد رسیتم کردم باتری ارجینالشم گرفتم اما همچنان یه روزه اسند بای شارج خالی میکنه قبلا اینجوری نبود
1- ایا این تغییرات سیستمی با هارد رسیت به حالت اول برمیگرده؟
2- ضمنا اگه فلش شه چی
3- ابدیت چی؟ ابدیت جدید فارسی داره؟
4- باتری تو سرما زودتر خالی میشه؟
5- به نظر شما چیکارش کنم؟
راستی گارانتی ماکروتل زنگ زدم گفتن که یه روز اسند بای عادیه؟!

AkSamsunG
03-03-2011, 15:09
سلام
من گوشیم بعد استفاده از این کدها زود شارج تموم میکنه چند بار هارد رسیتم کردم باتری ارجینالشم گرفتم اما همچنان یه روزه اسند بای شارج خالی میکنه قبلا اینجوری نبود
2- ضمنا اگه فلش شه چی

سوالتون رو در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

مثبت
13-03-2011, 01:00
آقا شما خودت تست کردی اتفاقی تا حالا نیفتاده.
می تونی تغییرات اساسی jpjk1 رو بگی که ببینم اگه خوبه انجام بدم.
بعد بیشتر جاها نوشته شده که بازی ها هک شده روی 1.2 جواب نمیده.شما چیزی دیگه نوشتی،یکم توضیح بده که با این روش معمول انجام میشه یا ...
رو ویو ii که فریمورش 1.2 هست اجرا نمیشن. ولی رو ویو یک با فریمور 1.2 اجرا میشن.

با سلام یجا نوشته بود با زدن کد #8740#* باعث کمتر شدن مصرف باطری میشه منم خر شدم زدم بعدش نوشتن این کار باعث کم شدن performanceمیشه حالا من رو حالت apهستم و هر کار میکنم نمیشه cp باید چیکار کرد؟؟؟؟؟:cm:

دو باره همون کد رو بزنید، برمیگرده به حالت اول.

سلام
2- ضمنا اگه فلش شه چی
گفتم که اکثر این کد ها کارایی گوشی رو بالا میبرن. در عوض مصرف رو بیشتر میکنن.

اره با هارد ریست همه مثل روز اول میشن. البته نیازی به هارد ریست نیست و میتونید با روش هایی که گفتم به حالت قبل برگردونید.

باتری بدون استفاده باید دو روز رو راحت جواب بده. اگه نمیده یه فول فلش با ورژن جدید فریمور بزنید.

jetdroid
15-03-2011, 15:05
خوب حالا که مثبت عزیز نیست این دفعه من یه آموزش براتون قرار میدم کما اینکه این آموزش رو قبلا برای جت گذاشته بودم و حالا برای خانواده Wave میذارم.

:atten:افزایش صدای گوشی های خانواده Wave در اسپیکر و هندزفری:atten:

روش انجام کار:

1. توی صفحه کلید گوشی کد #197328640#* را وارد کنید و وارد ادمین تولز بشید.

2. حالا با وارد کردن عدد 5 وارد منوی Audio شوید.

3. عدد 2 را زده و وارد AP Volume Config شوید.

4. در این قسمت با زدن عدد 2 (EAR Config) وارد تنظیمات هدفون و با زدن عدد 3 (SPK Config) وارد تنظیمات اسپیکر میشوید.

5. پس از ورود به تنظیمات اسپیکر یا هدفون وارد گزینه 1 (MP volume) شوید.

در اینجا مقدار بلندی صدای گوشی شما به 7 قسمت شده که کمترین آن 32dB و بیشترین آن 75dB است. شما می تونید با تغییر این مقادیر و افزایش اونها صدای گوشیتون رو به صورت دلخواه تنظیم کنید. توجه داشته باشید که بیشترین مقدار قابل استفاده 100dB می باشد و اگر مقادیر بیشتر از 100dB وارد کنید دستگاه مقدار را قبول می کند اما در عمل تغییری ایجاد نمی کند.

طریقه وارد کردن مقادیر: برای وارد کردن مقادیر مورد نظر در هر قسمت ابتدا عدد مربوط به اون قسمت رو از اعداد روی صفحه بزنید (مثلا برای تغییر مقدار [12] گوشی عدد کنار اون یعنی 5 یا برای تغییر مقدار [14] عدد 6 رو بزنید)

دقت داشته باشید که با وارد کردن عدد مورد نظر، در خط اول
SPK [MP vol],READ یا EAR [MP vol],READ
به
SPK [MP vol],WRITE یا EAR [MP vol],WRITE
تغییر می کند

حالا باید مقدار دلخواهتون رو وارد کنید اما برای این کار نمیتونید از اعداد روی صفحه استفاده کنید چون با زدن اولین رقم گوشی مقدار رو از شما قبول میکنه یعنی اگر بخواهید اعداد 2 یا 3 رقمی وارد کنید با زدن اولین رقم، WRITE به READ تغییر کرده و همون رقم اول از شما پذیرفته میشه. (مثلا اگر بخواهید مقدار 95 رو وارد کنید به محض زدن رقم 9 WRITE به READ تغییر کرده مقدار 9 از شما پذیرفته میشه.)
اما برای وارد کردن اعداد 2 یا 3 رقمی بر روی قسمتی که در زیر اعداد روی صفحه قرار دارد و مقادیر وارد شده رو نشون میده کلیک کنید تا صفحه کلید اصلی گوشی باز بشه. حالا مقدار دلخواهتون (از 0 تا 100) رو وارد کنید و Done بعد هم OK رو بزنید.

:atten:درآخر باید بگم که تمام مسئولیت اینکار به عهده ی خودتونه واینکه یه پیشنهاد بهتون میدم که میزان صدای Default گوشی رو بدونید که اگه خواستید برگردید به حالت اول راحت بتونید اینکارو انجام بدید:atten:

nowak
15-03-2011, 19:19
خوب حالا که مثبت عزیز نیست این دفعه من یه آموزش براتون قرار میدم کما اینکه این آموزش رو قبلا برای جت گذاشته بودم و حالا برای خانواده Wave میذارم.

روش انجام کار:

4. در این قسمت با زدن عدد 2 (EAR Config) وارد تنظیمات هدفون و با زدن عدد 3 (SPK Config) وارد تنظیمات اسپیکر میشوید.

در اینجا مقدار بلندی صدای گوشی شما به 7 قسمت شده که کمترین آن 32dB و بیشترین آن 75dB است. شما می تونید با تغییر این مقادیر و افزایش اونها صدای گوشیتون رو به صورت دلخواه تنظیم کنید. توجه داشته باشید که بیشترین مقدار قابل استفاده 100dB می باشد و اگر مقادیر بیشتر از 100dB وارد کنید دستگاه مقدار را قبول می کند اما در عمل تغییری ایجاد نمی کند.

طریقه وارد کردن مقادیر: برای وارد کردن مقادیر مورد نظر در هر قسمت ابتدا عدد مربوط به اون قسمت رو از اعداد روی صفحه بزنید (مثلا برای تغییر مقدار [12] گوشی عدد کنار اون یعنی 5 یا برای تغییر مقدار [14] عدد 6 رو بزنید)

به
تغییر می کند

حالا باید مقدار دلخواهتون رو وارد کنید اما برای این کار نمیتونید از اعداد روی صفحه استفاده کنید چون با زدن اولین رقم گوشی مقدار رو از شما قبول میکنه یعنی اگر بخواهید اعداد 2 یا 3 رقمی وارد کنید با زدن اولین رقم، WRITE به READ تغییر کرده و همون رقم اول از شما پذیرفته میشه. (مثلا اگر بخواهید مقدار 95 رو وارد کنید به محض زدن رقم 9 WRITE به READ تغییر کرده مقدار 9 از شما پذیرفته میشه.)
اما برای وارد کردن اعداد 2 یا 3 رقمی بر روی قسمتی که در زیر اعداد روی صفحه قرار دارد و مقادیر وارد شده رو نشون میده کلیک کنید تا صفحه کلید اصلی گوشی باز بشه. حالا مقدار دلخواهتون (از 0 تا 100) رو وارد کنید و Done بعد هم OK رو بزنید.

:atten:درآخر باید بگم که تمام مسئولیت اینکار به عهده ی خودتونه واینکه یه پیشنهاد بهتون میدم که میزان صدای Default گوشی رو بدونید که اگه خواستید برگردید به حالت اول راحت بتونید اینکارو انجام بدید:atten:

سلام
واسه من اين گزينه ي (MP volume) نبود چرا من بايد چكار كنم

است با اين روش ميشه بعضي تنظيمات رو تغيير داد مثل وظيفه كليد هندز فري در برنامه خاص يا كلا

راستي گوشيم wav 525 ‌و باداي 1.01 هست تاثيري داره ؟

jetdroid
16-03-2011, 00:05
سلام
واسه من اين گزينه ي (mp volume) نبود چرا من بايد چكار كنم

است با اين روش ميشه بعضي تنظيمات رو تغيير داد مثل وظيفه كليد هندز فري در برنامه خاص يا كلا

راستي گوشيم wav 525 ‌و باداي 1.01 هست تاثيري داره ؟
سلام.
من چون ویو525 ندارم نمیدونم به خاطر فریمور هست یا نه؟
البته این قضیه یه جورایی سیستمی هست و فکر نکنم به فریمور ربطی داشته باشه.
حالا دوستان دیگه که ویو525 دارن یه تست کنن ببینن میشه یا نه؟

payams2
17-03-2011, 00:19
:please:

روش انجام کار:

به
تغییر می کند

payams2
17-03-2011, 00:23
سلام اقای jetdroid عزیز من یک گوشی wave s8500 سامسونگ دارم.اقا من تو این ادمین تولزش که کدش

*#197328640# واردش شدم که مثلا یه تغییراتی تو صدای اسپیکر بدم اقا الان صداش خیلی کم شده نمیدونم چیکار کنم لطف میکنی راهنماییم کنی ؟ یا اصلا چیکار کنم به حالت اولش برگرده؟لطفا زودتر جوابمو بدید ممنون میشم

payams2
17-03-2011, 00:27
اقا کی جوابمو میدید ؟

jetdroid
17-03-2011, 01:00
سلام اقای jetdroid عزیز من یک گوشی wave s8500 سامسونگ دارم.اقا من تو این ادمین تولزش که کدش

*#197328640# واردش شدم که مثلا یه تغییراتی تو صدای اسپیکر بدم اقا الان صداش خیلی کم شده نمیدونم چیکار کنم لطف میکنی راهنماییم کنی ؟ یا اصلا چیکار کنم به حالت اولش برگرده؟لطفا زودتر جوابمو بدید ممنون میشم

اقا کی جوابمو میدید ؟
سلام دوست عزیز.
شما با همون کد دوباره وارد شو و عددهای مختلف رو امتحان کن و ببین کدوم بهتر هست.

kasi28
30-03-2011, 10:50
آقا فقط Apps ,jpjj3را میگذرید برا دانلود..?
من الانjpjkb1 دارم..بخوام multi firmware کنم همون ۱ فایل کافی‌..؟

MISAGH
30-03-2011, 11:46
آقا فقط apps ,jpjj3را میگذرید برا دانلود..?
من الانjpjkb1 دارم..بخوام multi firmware کنم همون ۱ فایل کافی‌..؟

بله یک فایل کافیه
ولی چون حجمش بالاست باید صبر کنی بقیه دوستان برات اپلود کنن

vahidsabab
04-05-2011, 19:39
من یه مشکل خیلی اساسی با ویو دارم . قبلا که بادا 1 بود صداش خیلی خوب بود . یعنی صدای گوشی که با کسی حرف میزدم و صدای اونطرف رو خیلی خوب میشنیدم ولی حالا که اپدیت کردم به بادا 1.2 صدا رو 7 هست اما بازم کمه واقعا . رفتم تو ادمین تولز همونطور که دوستمون گفتن و صدای rcv , spk رو کردم 75 . اما بازم اون صدایی که مد نظر من بود هیچ فرقی نکرده . چی کار کنم ؟؟؟ یه راهی پیشنهاد بدید . قبلا که بادا 1 بود اینقد صداش بلند بود هر کی کنار ادم بود میشنید ! حالا اینطور شده . ... ممنون میشم راهنماییم کنید

vahidsabab
04-05-2011, 19:41
منظورم Hearing volume هست . الان 7 هست اما بازم یه جا شلوق باشی سخته بفهمی اون طرف چی میگه !

mgh412
04-05-2011, 23:49
اقا کی جوابمو میدید ؟

من یه مشکل خیلی اساسی با ویو دارم . قبلا که بادا 1 بود صداش خیلی خوب بود . یعنی صدای گوشی که با کسی حرف میزدم و صدای اونطرف رو خیلی خوب میشنیدم ولی حالا که اپدیت کردم به بادا 1.2 صدا رو 7 هست اما بازم کمه واقعا . رفتم تو ادمین تولز همونطور که دوستمون گفتن و صدای rcv , spk رو کردم 75 . اما بازم اون صدایی که مد نظر من بود هیچ فرقی نکرده . چی کار کنم ؟؟؟ یه راهی پیشنهاد بدید . قبلا که بادا 1 بود اینقد صداش بلند بود هر کی کنار ادم بود میشنید ! حالا اینطور شده . ... ممنون میشم راهنماییم کنید

شما بعداز ورود به منو (کد #197328640#* ) به قسمت audio شماره 2 رو بزنید بعد شماره1(rcv)بعدشماره 7(voice call volume)و اعدادرو رویه 65 بذارید.اگه میخوای صدای هدفون برای موزیک زیاد بشه واره گزینه2(ear)بشیدبعد گذینه 1(MP volume)بشید و اعدادرو رویه 65 بذارید.

viktor
17-05-2011, 22:32
دوستان توی پست اول توضیح دادن که برای نصب برنامه ها باید گوشی فلش بشه. آیا این کار برای گوشی صفر هم باید انجام بشه؟

jetdroid
17-05-2011, 22:47
دوستان توی پست اول توضیح دادن که برای نصب برنامه ها باید گوشی فلش بشه. آیا این کار برای گوشی صفر هم باید انجام بشه؟
اگه دوست داشته باشید روی هر گوشی میتونید این تغییرات رو انجام بدید و کاری به فلش شدن نداره.

Ali_mahdifard
31-05-2011, 19:28
دوستان من inbox پر شده هر سری میرم داخل میگه یه تعداد پاک کنید...از اموزشی که اینجا داده شده بود استفاده کردم اون 1300 تغییر دادم ولی فرقی نکرد میشه یه راهنماییم کنید..

mahdib41
30-06-2011, 02:35
سلام به همه دوستان عزیز
عید مبعث بر همه ی مسمانان جهان مبارک باد
با عرض خسته نباشید خدمت مدیران فعال بخش بادای سامسونگ
در پبام قبلی،دوست من Ali_mahdifard مشکل تغییر نکردن ظرفیت جعبه دریافت رو ذکر کرد
برای من هم همین مشکل پیش اومده
راه حلی داره؟
اگه نداره عدد رو نیازه به 1300 اصلی برگردونیم؟
ممنون.
یا علی.

AkSamsunG
30-06-2011, 10:29
سلام به همه دوستان عزیز
عید مبعث بر همه ی مسمانان جهان مبارک باد
با عرض خسته نباشید خدمت مدیران فعال بخش بادای سامسونگ
در پبام قبلی،دوست من ali_mahdifard مشکل تغییر نکردن ظرفیت جعبه دریافت رو ذکر کرد
برای من هم همین مشکل پیش اومده
راه حلی داره؟
اگه نداره عدد رو نیازه به 1300 اصلی برگردونیم؟
ممنون.
یا علی.

سلام
عید شما هم مبارک نه راهی وجود نداره
شما عدد رو برگردون مثل سابق بهتره

pasha1369
01-07-2011, 16:00
با تشکر از آموزش هاتون من میخواستم بدونم که چجوری فقط صدای مسیج آلرتم رو زیاد کنم فقط مسیج آلرت رینگ تونم زیاد نشه

hek
02-07-2011, 06:05
با تشکر از آموزش هاتون من میخواستم بدونم که چجوری فقط صدای مسیج آلرتم رو زیاد کنم فقط مسیج آلرت رینگ تونم زیاد نشه

از اينجا
menU - setting - sound profiles - normal - MESSAGE ALERT TONE

seigneur
05-07-2011, 13:10
سلام
بچه ها دنبال یه کدی میگردم که وقتی شارژ گوشی زیر 10 درصد رسید این قدر ضد حال نزنه که نتونم موزیک گوش کنم،از همه بدتر هم اون آلارمشه

masood-joon
22-08-2011, 09:20
دوستان سرعت وایرلس گوشیتون و چند برابر کنید.
البته شاید دوستان همگی بلد باشن ولی میگم تا همه یاد بگیرن ازونجایی که بیشتر مودم های روتور وایرلس خونگی (سری g) تا رنج دیتای 54Mbps رو پشتیبانی میکنند (یعنی 54 مگابیت در ثانیه) و دیتا رنج (Data range) گوشی ما یعنی ویو به صورت پیش فرض روی 11Mbps قرار داره با این ترفند میشه سرعتشو برد بالا.
اول این کد رو تو قسمت شماره گیر گوشی وارد کنید : ستاره مربع 526 مربع (#526#*)
سپس به setting بروید (عدد 0 را از شماره گیر ظاهر شده فشار دهید)
بعد Data range رو از 11Mbps به 54Mbps تغییر دهید (عدد 2 را از شماره گیر اینقدر فشار دهید تا به 54Mbps برسد)
در آخر هم confirm رو بزنید.

*****با تشکر خیلی زیاد از VIVASAMSUNG عزیز بخاطر کد وایرلس*****

hamed_amin
04-09-2011, 18:22
البته شاید دوستان همگی بلد باشن ولی میگم تا همه یاد بگیرن ازونجایی که بیشتر مودم های روتور وایرلس خونگی (سری g) تا رنج دیتای 54Mbps رو پشتیبانی میکنند (یعنی 54 مگابیت در ثانیه) و دیتا رنج (Data range) گوشی ما یعنی ویو به صورت پیش فرض روی 11Mbps قرار داره با این ترفند میشه سرعتشو برد بالا.
بعد Data range رو از 11Mbps به 54Mbps تغییر دهید (عدد 2 را از شماره گیر اینقدر فشار دهید تا به 54Mbps برسد)

سلام
باتشکر از اموزشتون ولی بعد از confim گوشی دوباره به همون تنظیمات اولیه بر میگرده و یا در واقع اصلا تغییر نمی کنه!!
ممنون میشم راهنمایی کنید

masood-joon
05-09-2011, 22:02
سلام
باتشکر از اموزشتون ولی بعد از confim گوشی دوباره به همون تنظیمات اولیه بر میگرده و یا در واقع اصلا تغییر نمی کنه!!
ممنون میشم راهنمایی کنید

اره دوست عزیز باید گوشیتون به وایرلس وصل باشه بعد این کارارو بکنین با هر بارم رفتن به اون منو دوباره برمیگرده رو 11.

masood-joon
05-09-2011, 22:03
سلام
بچه ها دنبال یه کدی میگردم که وقتی شارژ گوشی زیر 10 درصد رسید این قدر ضد حال نزنه که نتونم موزیک گوش کنم،از همه بدتر هم اون آلارمشه

دوست عزیز بهترین کار اینه که فریمور گوشیتون عوض کنین به یه بادای 1.2

hakr
13-09-2011, 09:59

دوست گرامی ببین وقتی MP volum را میزنی یکسری عدد 1الی6 با مشخصاتی جلوشان از جمله میزان dbصدا نوشته شده شما یکی از عددهای 1الی 6 را در صفحه پایین انتخاب کن (بهتره مربوط به db پایین باشد)وقتی زدی میبینی بالای صفحهRead به Write تغییر مییابد.حالا روی صفحه نوشتاری کلیک کن و عدد 100 رابنویس(روی زبان انگلیسی)Done کن بعدokرا بزن مجدداokرابزن صفحه اولی Readباز میشود میبینی dbعددیکه انتخاب کردی به 100تییر کرده از برنامه خارج شو واز صدای گوشیت لذت ببر
موفق باشی

ezr4eel
03-07-2012, 09:12

سلام دوست عزیز

اصلا دکمه 0 نداره!!!!چطوری بزنم:sign_help:

Adel
03-07-2012, 10:11
سلام دوست عزیز

سلام
من نگاش کردم
هیچ راهی نیافتم
احتمالا این تنظیمات فقط برای بادا۱.۲ امکانپذیره
و نظر من خیلی تاثیری نداره مگر اینکه اینترنتتون خیلی سرعتش بالا باشه

badaDROID
04-07-2012, 10:36
سلام دوست عزیز

کلید صفرم داره !
ولی زیر دکمه OK افتاده.
توی عکسی که گذاشتم با دقت اون محل بالای عدد صفر رو که مشخص کردم رو میتونی انتخاب کنی !

http://axgig.com/viewer.php?file=60783921210535838617.jpg

ok

ezr4eel
04-07-2012, 12:07
کلید صفرم داره !
ولی زیر دکمه ok افتاده.
توی عکسی که گذاشتم با دقت اون محل بالای عدد صفر رو که مشخص کردم رو میتونی انتخاب کنی !

http://axgig.com/viewer.php?file=60783921210535838617.jpg

ok

دوست عزیز انتخاب میکنم ولی اصلا اتفاقی که نمی افته یعنی اصلا دکمه صفرنداره!!!!!!!!!

tamashaa
19-07-2012, 11:11
سلام من گوشیمو که نکسوس اس هست رو به 4.0.4 آپدیت کردم اما بعد آپدیت آنتن نمیاد و اصلا no service میزنه لطفا کمکم کنید

VIVASAMSUNG
19-07-2012, 12:55
سلام من گوشیمو که نکسوس اس هست رو به 4.0.4 آپدیت کردم اما بعد آپدیت آنتن نمیاد و اصلا no service میزنه لطفا کمکم کنید

مطمئن هستید جای درستی پرسیدید؟
این جا بخش باداست!