PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمام بازی های webos و روش حل مشکل مولتی تاچ در این بازی ها

SAJJAD
22-01-2011, 02:41
http://sajjadsafa.persiangig.com/palm.png

:4: به قول یکی از بچه ها جدیدا زدیم تو کار بازی :4:

خوب چون تاپیک سنگینه بی مقدمه میرم سر اصل مطلب که توضیح اضافی نداده باشم .

و نکته بعدی اینکه تمامی لینک های دانلود بازی ای که قرار میدم از سرور خوب مدیا فایر هست و همگی فایل deb

شروع :

اول اینکه کلا تاپیک زیر که خودم زده بودم رو فراموش کنید

<<<< (n900 ) حل مشکل نبود مولتی تاچ برای بازی های webOS (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127879) >>>>

با آموزش تاپیک بالا بازم مشکل وجود داشت و یه تعداد دکمه کم بود و یا توی بازی درایور به محضی که یکی از کلیدهای W و A و S و D رو انتخاب می کردیم d-pad قفل میشد .

واسه همین بازم تکرار می کنم دیگه از آموزش تاپیک بالا نرید و در اسرع وقت حذفش می کنیم

الان با یه آموزش جدید و یه سری بازی جدید اومدم .

آموزش جدید هم به این صورت هست که بازی های WebOS رو فول کیبورد می کنیم :4:

یعنی دیگه کوچکترین نیازی به تاچ اسکرین گوشی نیست که بخواد مولتی تاچی وجود داشته

باشه یا خیر

تمام بازی ها تماما توسط کیبورد گوشی قابلیت کنترل دارن

من بعد از اعمال این پچ جدید تونستم بازی Driver رو توسط کلیدهای جهتی کیبورد سخت افزاری به همراه کلیدهای A و W و S و D کنترل کنم و اینقدر بازی کردن راحت شده بود که تونستم گواهینامه این بازی رو هم بگیرم و چند مرحله رو هم برم

دیگه اینجوری هم نیست که مثلا کلید W رو فشار بدید و روی W بمونه .

بازی تماما توسط کیبورد کنترل میشه :003:

که با توجه به این انقلاب :4: بازی های Fifa و real soccer و کلی بازی جدید پورت شده دیگه با فایل deb رو تقدیمتون می کنم

خوب اول بریم سراغ روش حل مشکل مولتی تاچ و فعال سازی کیبورد

توجه : تمامی کسانی که از آموزش قبلی استفاده کردن هم باید دوباره از این آموزش استفاده کنن چون فایل فرق می کنه

اگه از فایل قبلی استفاده کنید به نتیجه نمی رسید توجه

شروع می کنیم :

اول باید مطمئن باشید Preenv شما ورژن 0.1.4 باشه و اگر نباشه به مشکل بر می خورید

پس اگر مثل من 0.1.3 بود با دستورات زیر هم می تونید preenv رو آپدیت کنید و یا اگر نصب ندارید اونو نصب کنید

مخزن devel رو add داشته باشید

به اینترنت وصل باشید و توی ترمینال به ترتیب وارد کنید

root

apt-get install preenv

که با این دستورات در صورت نصب داشتن preenv به آخرین ورژن ( 0.1.4 ) آپدیت میشه و یا در صورت نصب نبودن نصب میشه

حالا فایل libsdlpre رو از اینجا (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494126&stc=1&d=1295657383) دانلود کنید از حالت زیپ خارج کنید و انتقال بدید به حافظه 32 گیگ

( مستقیما توی حافظه 32 گیگ باید باشه و به هیچ وجه این فایل رو تا آخرین مرحله آموزش پاک نکنید )

حالا وارد ترمینال گوشی بشید و به ترتیب دستورات زیر رو وارد کنید ( با دقت وارد کنید و فاصله ها رو هم دقت کنید )

gconftool-2 --recursive-unset /apps/preenv

root

cd /home/user/MyDocs

cp libsdlpre.so /home/opt/preenv/lib

حالا preenv شما فول کیبورد ساپورت شد ولی ... برای اینکه بتونید هر بازی رو راحت استفاده کنید باید براش یه اسکریپت ساده رو اجرا کنید

دستور بالا برای تمام بازی ها بود و تموم شد . ولی دستور اسکریپت برای هر بازی جداگونه هست که دونه به دونه می گم

برای شروع از بازی درایور شروع کی کنیم

اول بازی درایور رو اگه دارید نصب کنید اگه ندارید که از لینک مدیا فایر زیر دانلود کنید

دانلود بازی درایور با حجم 200 مگابایت (http://www.mediafire.com/?guwc32cyh99mnao#1)

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494090&stc=1&d=1295650972

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494087&stc=1&d=1295650877

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494088&stc=1&d=1295650877

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494089&stc=1&d=1295650877

حالا اسکریپت این بازی رو از اینجا (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494091&stc=1&d=1295651298) دانلود کنید از حالت فشرده خارج کنید و فایل اسکریپت که حجم 3 کیلوبایت داره رو مستقیما انتقال بدید به حافظه 32 گیگ

حالا وارد ترمینال بشید و دستور زیر رو وارد کنید

sh /home/user/MyDocs/driver.sh

تبریک میگم :003:

بازی درایور شما به طور کامل فول کیبورد شد .

الان می تونید برید توی بازی و دکمه های 4 جهتی و کلیدهای A و W و S و D رو امتحان کنید

با S و D فرمون بدین و با کلیدهای جهتی هم حرکت جلو یا عقب اتومبیل و می بینید که چه قدر راحت میشه بازی کرد :4:

دکمه p هم مثلا توی بازی FIFA کار پاس دادن رو انجام میده سعی کنید همه دکمه ها رو امتحان کنید

SAJJAD
22-01-2011, 07:46
دوستان 3 تا نکته رو لطفا توجه کنن :

1- اگر سوال یا مشکلی وجود داشت خواهش می کنم از پست های این تاپیک و نوشته های بنده نقل قول نگیرید چون

پست ها تماما با عکس هست و نقل قول های با عکس نظم تاپیک رو بهم می ریزه . چون من مشاهده کردم دوستان برای پرسیدن یه

سوال تمام یه پست رو با عکساش نقل قول می گیرن که با این کار زحمت ما رو زیاد می کنید چون سریعا اون پست رو ویرایش می کنیم

اگر قصد دارید نقل قول بگیرید فقط از نوشته بنده ( بدون عکس ) نقل قول جداگونه بگیرید

اگر دوستان مبتدی تر این مورد رو بلد نیستن فقط سوالشون رو بپرسن بنده خودم متوجه میشم مربوط به کدوم پست هست و حتما پاسخ میدم

2- منظور از فول کیبورد این نیست که مثلا چرخش 360 درجه بازی nova هم با کیبورد بشه

بلکه لمس تاچ اسکرین گوشی و حرکت انگشت روی تاچ اسکرین به طرفین کار موس کامپیوتر رو واسه شما انجام میده

آخه دوستان سوال پرسیده بودن که چرا شخصیت بازی nova با کیبورد در جا چرخش 360 درجه نداره

اول اینکه اگر قرار بود اینجوری باشه بازی خیلی سخت میشد

شما توسط همون کلید های w و a و s و d شخصیت رو حرکت بدید و توسط لمس تاچ اسکرین هم شخصیت رو دور بدید که دقیقا کار موس کامپیوتر رو انجام میده

3- این تاپیک کامل و کامل تر خواهد شد

لطفا مورد اول رو بیشتر دقت کنید

ممنون

hosseinseyed
22-01-2011, 08:11
sudo gainroot
apt-get update
apt-get install preenv
آقا سجاد مشکله من اینه ک preenv با این دستورات نصب نمیشه این ارئر رو میده
E: couldnt find package preenv
تمامه مخازن هم ک فعاله
واسه این بازیا هم ک این نیازه امیدوارم اشتباهی ننوشته باشم

SAJJAD
22-01-2011, 08:13
sudo gainroot
apt-get update
apt-get install preenv
آقا سجاد مشکله من اینه ک preenv با این دستورات نصب نمیشه این ارئر رو میده
E: couldnt find package preenv
تمامه مخازن هم ک فعاله
واسه این بازیا هم ک این نیازه امیدوارم اشتباهی ننوشته باشم

اونی که قرمز کردم یعنی شما مخزن devel رو add نداری و هیچ شکی هم توی این مسئله نیست و هیچ دلیل دیگه ای هم واسه اون پیغام وجود نداره

ممکنه مخارن رو Add داشته باشی اما Disable شده باشن

ویرایش : حسین جان فایل زیر رو دانلود کن و انتقال بده به گوشی و گوشی هم به اینترنت متصل باشه و بعد از طریق فایل

منیجر این فایل رو اجرا کن و app manager باز میشه و شما هم اجازه آپدیت بده

دانلود (http://my-maemo.com/download/repos/extras-devel.install)

hosseinseyed
22-01-2011, 08:34
ممنون سجاد جان درست شد
فقط این بکاپه شماست نمیشه ک نباشه یعنی خودم تویه مخازن دیدم
ولی بازم ممنون با این کارت درست شد

SAJJAD
22-01-2011, 08:37
ممنون سجاد جان درست شد
فقط این بکاپه شماست نمیشه ک نباشه یعنی خودم تویه مخازن دیدم
ولی بازم ممنون با این کارت درست شد

نه حسین جان توی بکاپ من نیست

اگه لیست برنامه های نصب شده شو میدیدی متوجه می شدی که اسمی از preenv برده نشده بود

منم اون لحظه حضور ذهن نداشتم که همه برنامه های ریز و درشت یادم باشه که :4:

پس به من حق بده

خوشحالم که مشکلت حل شد :003:

#JOMJOMEH#
22-01-2011, 10:36
میگم عزیز ...سجاد جون ترکوندیا.....در حده تیم ملی خودمون تو جام ملت ها ترکوندی:bq:دمت گرم...بودنت نعمته....به امیده کارایه جدید تر از تو:aw:

keyvanafshar
22-01-2011, 11:07
سلام

با تشکر از زحمات فراوان شما

ای کاش تاپیک دیگری برای رفع مشکلات این مبحث باز میکردید تا لیست بازی ها نا مرتب و با فاصله ی چندین پست

از همدیگر نمیشد

من که اسکریپت درایور رو توی اکسترم میخوام اجرا کنم این ارور رو میده

لطفا راهنمایی کنید

SAJJAD
22-01-2011, 11:14
سلام

با تشکر از زحمات فراوان شما

ای کاش تاپیک دیگری برای رفع مشکلات این مبحث باز میکردید تا لیست بازی ها نا مرتب و با فاصله ی چندین پست

از همدیگر نمیشد

من که اسکریپت درایور رو توی اکسترم میخوام اجرا کنم این ارور رو میده

لطفا راهنمایی کنید

من ازتون خواهش می کنم آموزش رو کامل بخونید و عجولانه تصمیم نگیرید

چیزی که من توی پست اول نوشتم

چیزی که شما وارد می کنی

sh /home/user/MyDocs/driver

SAJJAD
22-01-2011, 11:35
از همدیگر نمیشد

به این مورد فکر شده بود

ولی ..

به دلایل زیر عملی نیست

ما نیروی فعال توی بخش کم داریم و باید یه نفر حتما بالای سر تاپیکی که شما عرض کردی وایسته و کنترل کنه و به سوالات جواب بده

همین الان هم حتما متوجه شدید که توی بخش نیتدروید مشکل داریم و زیاد رسیدگی نمیشه و تمام تمرکز روی بخش Maemo و

علی الخصوص تاپیک هر سوالی نمی دونی کجا بپرسی هست

مورد بعدی اینکه معلوم نیست اصلا که چه موقع بازی های جدید پورت بشه و از حالت Not working به Working در بیان که ما تاپیک رو

قفل نگه داریم تا اون روز و ممکنه اصلا بازی جدیدی دیگه نیاد

و مسئله سوم اینکه خواه نا خواه توی تاپیکی که شما میگی لینک های بازی رد و بدل میشه و دوستان سوالاتی خارج از بحث می پرسن

پس چه خوبه که یه تاپیک به تمام مباحث اختصاص داده بشه و بی نظمی بخش کمتر بشه

و بازهم مسئله بعدی اینکه همین الان می تونیید توی تاپیک هر سوالی هم سوال های مربوط به این بازی ها رو بپرسید

قطعا چون تجمع دوستان توی اون تاپیک خیلی بیشتر از تاپیک مورد نظر شما هست پس ممکنه شما توی اون تاپیک سوالی بپرسید که

جواب داده بشه و سوال دوستان دیگه هم باشه و به پاسخشون برسن ولی اگر یه تاپیک جداگونه برای این مورد باز کنیم اکثر سوالات

دوستان اضافه کاری هست و مجددا توی قسمت های مختلف پرسیده میشه

keyvanafshar
22-01-2011, 12:35
من ازتون خواهش می کنم آموزش رو کامل بخونید و عجولانه تصمیم نگیرید

چیزی که من توی پست اول نوشتم

چیزی که شما وارد می کنی

sh /home/user/MyDocs/driver

با تشکر
اتفاقا اول پسوند sh رو نوشتم که گفت نمیتونه داخل فایل رو بخونه
بعدا بدون پسوند نوشتم که این ارور رو داد
فایل دانلود شده هم بدون پسوند هست
یکی هم خودم با پسوند sh قرار دادم که متاسفانه دقیقا همین اررو رو داد

soft_b
22-01-2011, 12:50
با سلام خدمت بچه های گل
آقا هر کی لینک مستقیم این بازی هایی که آقا سجاد گذاشتن رو خواست بگه تا واسش از سرور رپیدباز مستقیم کنم:cl:

SAJJAD
22-01-2011, 13:29
با تشکر
اتفاقا اول پسوند sh رو نوشتم که گفت نمیتونه داخل فایل رو بخونه
بعدا بدون پسوند نوشتم که این ارور رو داد
فایل دانلود شده هم بدون پسوند هست
یکی هم خودم با پسوند sh قرار دادم که متاسفانه دقیقا همین اررو رو داد

دوست من تمام فایل ها زیپ شده هست

شما از حالت فشرده خارج می کنی فایل رو ؟

یا همونو مستقیم ریختین روی گوشی ؟

حجم فایل نهایی تون که الان ریختید روی گوشی چند کیلوبایته ؟

borzu
22-01-2011, 13:52
سلام به دوستان
بازی Angry Bird رو دانلود کردم، فایل اسکریپت، زیپ بود بعد که باز کردم دیدم که با NotePad باز نمیشه، چک کردم دیدم که خودش هم زیپ هست، پس یه پسوند .zip بذارید، حالا اگر باز کنید می بینید که فایل .sh وجود داره. برای Angry Bird اینطوری بود.
موفق باشید.

SAJJAD
22-01-2011, 14:24
سلام به دوستان
بازی Angry Bird رو دانلود کردم، فایل اسکریپت، زیپ بود بعد که باز کردم دیدم که با NotePad باز نمیشه، چک کردم دیدم که خودش هم زیپ هست، پس یه پسوند .zip بذارید، حالا اگر باز کنید می بینید که فایل .sh وجود داره. برای Angry Bird اینطوری بود.
موفق باشید.

دوست عزیز

من مخصوصا و به خاطر حرف شما همین الان اسکریپت angry birds رو از روی سایت دانلود کردم

اصلا همچین چیزی که شما میگی نیست

کافیه نرم افزار Winrar رو نصب داشته باشید و روی اسکریپتی که از سایت دانلود می کنید کلیک راست کنید و Extract here بزنید

یه فایل استخراج میشه با پسوند sh. که همون فایل اسکریپتمون هست

techno2001
22-01-2011, 14:42
منم اسکریپت رو دانلود کردن از حالت فشرده خارج کردن فایل angry.sh استخراج شد . کاملا درست بود

borzu
22-01-2011, 14:52
مخلص آقا سجاد گل هستیم تمام عیار
من فایل Attach شده رو دوباره گرفتم، باور کنید همون Zip در Zip بود
تصاویر ضمیمه رو ببینید
بعد از اینکه از فایل اول Angry رو گرفتم به Angry1.zip تغییر نام دادم
ممنون

jaro0obarghi
22-01-2011, 15:47
آقا یکی جلوی این سجاد رو بگیره.....:cl:

داره کل سایت رو منفجر میکنه.....:bb:

انجمن Maemo که از دستش آسایش نداره :4: هر روز یه پست خفن و یه کاره جدید

دوستان معرفی میکنم این شما و این Super Star بخش Maemo:bo::bo:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494393&stc=1&d=1295700384
:cj:

timon
22-01-2011, 17:46
چراااا این قدر باحالیی سجاد ؟!!؟!؟!؟!
دمت گرم پسر عجببببببببببببببببببب کاری کردییییییییییییییییییییی!! !! وای این driver چیههههه!!!!! وای دارم میمیرم!!!:cl::cl:
تازه این جوری با کیبورد و صفحه خیلی حالش بیشتره... مولتی تاچ کیلو چند !!!!!

timon
22-01-2011, 18:26
دوستان کسی با بازی assassind مشکلی نداشته؟!!؟ آخه من اسکریپت رو هم زدم (مثه driver که زدم و کار کرد ) ولی انگار رو assassins یه گیری داره ... رو هر جهتی که میزنم فقط یه کلید میخوره ... یعنی اگه مثلا کلید راست رو بگیرم فقط یه قدم حرکت میکنه ... دیگه جلو نمیره باید دوباره کلید راست رو بزنم.... بازی رو یه بار پاک کردم ، دوباره نصب کردم ولی باز هم نشد ... کسی مشکل نداشته ...؟؟!؟! آخه همون کار driver رو رفتم جواب داد....

borzu
22-01-2011, 19:04
دوستان سلام
اگر میشه راهنمایی کنید چطوری در Angry Bird Season زوم کنیم.
ممنون.

kasra1301
22-01-2011, 19:41
دوستان کسی با بازی assassind مشکلی نداشته؟!!؟ آخه من اسکریپت رو هم زدم (مثه driver که زدم و کار کرد ) ولی انگار رو assassins یه گیری داره ... رو هر جهتی که میزنم فقط یه کلید میخوره ... یعنی اگه مثلا کلید راست رو بگیرم فقط یه قدم حرکت میکنه ... دیگه جلو نمیره باید دوباره کلید راست رو بزنم.... بازی رو یه بار پاک کردم ، دوباره نصب کردم ولی باز هم نشد ... کسی مشکل نداشته ...؟؟!؟! آخه همون کار driver رو رفتم جواب داد....

منم مشکل دارم، شما میتونی با تاچ حرکت کنی، با P ضربه قوی با جهت سمت چپ ضربه ضعیف و با جهت بالا هم بپری!:ab:

javad71
22-01-2011, 19:44
سلام اون فایل lib که توی پست اوله میخوام دان کنم صفحه که باز میشه میگه شناسه و رمز عبور وارد کنین در صورتی که من با فایل خودم وارد شدم مثل اینکه موبایلستان قاطی داره امروز ماله شما همینطوره؟

kasra1301
22-01-2011, 19:45
دوستان من توی بازی SuperKoBoxing مشکل دارم، صفحه بر عکسه، باید گوشی رو از سمت آرم نوکیا بگیرم و بازی کنم

کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟؟

hossein1980
22-01-2011, 19:58
دوستان سلام
اگر میشه راهنمایی کنید چطوری در angry bird season زوم کنیم.
ممنون.

طبق روشی که در این تاپیک نوشته شده بازی رو نصب کنید . p رو بگیرید بعد با تاچ گوشی زوم کنید یا برعکس

SAJJAD
22-01-2011, 20:11
سلام اون فایل lib که توی پست اوله میخوام دان کنم صفحه که باز میشه میگه شناسه و رمز عبور وارد کنین در صورتی که من با فایل خودم وارد شدم مثل اینکه موبایلستان قاطی داره امروز ماله شما همینطوره؟

آره جواد جان

مشکل از سایته و منم چند روزی درگیرشم

توی صفحه اصلی سایت LOGIN شو بعد تیک save پسورد رو بزن و اگه مرورگرت فایرفاکس هست Remember password رو انتخاب کن و اگه مرورگر دیگه ای هم استفاده می کنی گزینه های مشابه

بعد اقدام به دانلود کن

Top secret
22-01-2011, 21:16
آقا سجاد دمت گرم ترکوندی:dq:نمیدونم چجوری میشه ازشما تشکر کرد.پاینده باشی

javad6231
23-01-2011, 10:59
باسلام خدمت اقاسجاد گل من بازی درایورروبا سرعت کم gprsدانلودکردم ازفایل فشرده خارج کردم مثل بقیه برنامه ها فایل debروریختم برانصب ولی برنامه نصب نمیشه میگه غیرقابل نصبه چیکا کنم باتشکر

SAJJAD
23-01-2011, 12:20
باسلام خدمت اقاسجاد گل من بازی درایورروبا سرعت کم gprsدانلودکردم ازفایل فشرده خارج کردم مثل بقیه برنامه ها فایل debروریختم برانصب ولی برنامه نصب نمیشه میگه غیرقابل نصبه چیکا کنم باتشکر

سلام

دوست من لطفا پیغام رو به انگلیسی بنویس یا از صفحه ارور عکس بگیر

اینجوری که شما میگی کسی نمی تونه کمک کنه

mamad CJ
23-01-2011, 14:37
سلام به همگی بروبچ سایت :hello:

اول از سجاد جان بخاطر این مولتی تاچ که تو سایت قرار دادند یه تشکر جانانه میکنم
بعد این بازی های گرافیکی پورت شده که بخش !!! MAEMO !!! قرار داد و ترکوند.

میخواستم اینجا یه پیشنهادی برای افراد اهل بازی بدهم :
کلیدهای گوشی کوچک اند و بازی با مشکلاتی بر میخوره
که میشه با استفاده از کیبورد کامپیوتر و کابل TV گوشی این مشکلات رو تا حدی برطرف کرد

اول کیبورد رو با هاست مود به گوشی وصل کنید
بعد گوشی رو به TV وصل کنید و
اوج هیجان بازی کردن با N900 رو بفهمید میشه یه پا کنسول برا خودش!
این کار رو من برای درایور کردم خیلی حال داد.

چرا گفتم تا حدودی؟ چون همانطور که میدونید هاست مود شارژ زیادی مصرف میکنه و بازی های web Os هم جای خودش!

برای حل این مشکل میشه از هاب یا کیبورد وایرلس که خودشون باتری دارن استفاده کرد

این خط اخری امتحان نکردم از کسی شنیدم.

امیدوارم بدردتون بخوره!!!!!!!!!!!!!!!!!! مخصوصا" برای درایور ... :dq:

SAJJAD
23-01-2011, 14:43
محمدرضا جان عالیه

فقط همون مشکل شارژ و باتری خوره ی هاست مود وجود داره که لذت بازی کردن رو از بین می بره

باید صبر کرد تا قابلیت شارژ در حین استفاده از هاست مود هم توسط سازنده هاست مود و تیمشون توی آپدیت های بعدیش فعال بشه

برای حل این مشکل میشه از هاب یا کیبورد وایرلس که خودشون باتری دارن استفاده کرد

این مورد رو کمتر کسی داره :4:

keyvanafshar
23-01-2011, 16:29
دوست من تمام فایل ها زیپ شده هست

شما از حالت فشرده خارج می کنی فایل رو ؟

یا همونو مستقیم ریختین روی گوشی ؟

حجم فایل نهایی تون که الان ریختید روی گوشی چند کیلوبایته ؟

ای بابا دمتون گرم استاد
شما منو مبتدی و ... فرض کردیدا
نه استاد گرامی من همه ی مراحل رو مو به مو درست رفتم و کارم
بدون ایراد هست
ارور میده...

SAJJAD
23-01-2011, 16:34
ای بابا دمتون گرم استاد
شما منو مبتدی و ... فرض کردیدا
نه استاد گرامی من همه ی مراحل رو مو به مو درست رفتم و کارم
بدون ایراد هست
ارور میده...

دوست عزیز کمی آروم تر

بنده همچین جسارتی نکردم

ولی آخه چرا فقط شما این مشکل رو داری ؟ عجیب نیست ؟

چرا دوستان توی صفحات قبلی تاپیک بازی درایور رو با اون اسکریپت فول کیبورد کردن و بازی کردن و لذت بردن ؟ بهتر بود صفحات قبلی رو میخوندین

چرا این مشکل فقط مربوط به شماست ؟ پس حتما یه جای کار شما می لنگه دیگه درسته ؟

شما یه بار دیگه اسکریپت رو دانلود کنید و مجددا تست کنید اگر نشد بگید تا فکر دیگه ای واسه شما کنیم

javad6231
23-01-2011, 16:56
سجاد جان وقتی فایل deb بازی روباز میکنم app.mangerباز میشه بعد یه پنجره میاد بالاش نوشته installوپایینش اسم بازی وحجم شو387.0mb بعد کمی توزیهات داده پایینش گزینه iunderstand and agree زده که تیک میخاد تا continueیعنی ادامه دادن فعال بشه وقتی تیک رومیزنم بعد ادامه میدم سری یه پنجره باز میشه Unable install com-gameloft-app-driver
some application packages required for
the installation are missingوجلوشم گزینه detailsداره من چندتا بازی دانلود کردم برا همشون همین میاد سجادجان دارم دیوونه میشم کمکم کن مر30

SAJJAD
23-01-2011, 17:04
سجاد جان وقتی فایل deb بازی روباز میکنم app.mangerباز میشه بعد یه پنجره میاد بالاش نوشته installوپایینش اسم بازی وحجم شو387.0mb بعد کمی توزیهات داده پایینش گزینه iunderstand and agree زده که تیک میخاد تا continueیعنی ادامه دادن فعال بشه وقتی تیک رومیزنم بعد ادامه میدم سری یه پنجره باز میشه Unable install com-gameloft-app-driver
the installation are missingوجلوشم گزینه detailsداره من چندتا بازی دانلود کردم برا همشون همین میاد سجادجان دارم دیوونه میشم کمکم کن مر30

پست اول رو کامل بخونید به طور کامل توضیح داده شده

باید اول preenv نصب کنید و قبل از نصب preenv هم باید مخزن devel رو add داشته باشید

hossein1980
23-01-2011, 17:05

مشکل شما پیش نیاز های بازیه . بهترین کار اینه که برنامه nfsu installer رو از مخازن نصب کنی مشکلت کاملا حل میشه (دوست عزیز من یه جای دیگه منتظرم شما جوابمو بدی بعد میای اینجا بقیه سوالات رو میپرسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ::45::45::023:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1762373#post1762373

javad6231
23-01-2011, 17:14
من دیوونه شدم وقتی عکس بازیهارو میبینم ونمیتونم اونارو روگوشم نصب کنم دیوونه میشم هرجا شد سوالمو پرسیدم ممنون که جواب دادی امید وارم جواب بده

hossein1980
23-01-2011, 17:19
من دیوونه شدم وقتی عکس بازیهارو میبینم ونمیتونم اونارو روگوشم نصب کنم دیوونه میشم هرجا شد سوالمو پرسیدم ممنون که جواب دادی امید وارم جواب بده

دوست عزیز یه بار که بپرسید مطمئن باشید که جواب میگیرید . نصب اکثر بازیها رو این گوشی پیش نیاز میخواد (یه سری برنامه جانبی تو مایه های Directx کامپیوتر . شما برنامه nfsu installer رو از مخازن بگیر که یکی از مهمترین برنامه هاش preenv هست که سجاد جان تو پست بالا دربارش صحبت کرده . بعد از نصبش تمام بازی ها رو میتونی نصب کنی بدون دردسر)

javad6231
23-01-2011, 17:20
شرمنده من app.mangerروباز کردم دانلود روزدم بعد allروانخاب کردم توبرنامه هاnfsu installerروندیدم

hossein1980
23-01-2011, 17:22
شرمنده من app.mangerروباز کردم دانلود روزدم بعد allروانخاب کردم توبرنامه هاnfsu installerروندیدم

شما مگه سه مخزن اصلی رو نداری ؟ شما فایل ضمیمه رو دانلود کنید و پس از اینکه 3 فایل داخلشو از زیپ خارج کردید 3فایل رو کپی کنین تو گوشی . از طریق فایل منیجر گوشی فایل ها رو باز کنید میبینید که وارد app manager گوشی میشین . هر بار که این کارو انجام دادی یه بار update یا download رو تو گوشی بزنید که برنامه های هر کاتالوگ (مخزن ) آپدیت بشه تو لیست برنامه های قابل دانلودتون. بعد از این کار اول برنامه faster aplication manager رو نصب کنید و از طریق این برنامه برنامه nfsu installer رو دانلود کنید . من بعد هم سعی کنید فقط با همین برنامه دانلود برنامه هاتون رو انجام بدید . با gprs کمی طول میکشه ولی میتونین انجامش بدید .

دوست عزیز سوالات متفرقه خودتون رو اینجا بپرسین بهتر جواب میگیرید این تاپیک مربوط به معرفی بازی هاست

Maemo-هرسوالی رو نمیدونی کجا بپرسی اینجا بپرس-Maemo
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=119418)

javad6231
23-01-2011, 17:26
خلی ممنون میشم کمکم کنید اون پیغامی که قفتم فقط برا بازی نیست روبعزی از برنامه ها هم اون پیغام میاد مثلاتویکی از پستها برنامه بارکد خان برا n900دیدم دانلود کردم اونم نصب نشد همین پیغام رو داد

hossein1980
23-01-2011, 17:44
خلی ممنون میشم کمکم کنید اون پیغامی که قفتم فقط برا بازی نیست روبعزی از برنامه ها هم اون پیغام میاد مثلاتویکی از پستها برنامه بارکد خان برا n900دیدم دانلود کردم اونم نصب نشد همین پیغام رو داد

فقط با faster application manager دانلود کنید که اتوماتیک پیش نیاز ها رو هم دانلود کنه براتون . error که شما میبینی مربوط میشه به عدم نصب پیش نیاز های برنامه

:atten:هرسوالی رو نمیدونی کجا بپرسی اینجا بپرس:atten: (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=119418)

javad6231
23-01-2011, 18:14
باعرض معضرت برنامهfaster aplication managerرو تولیست برنامه ها دیدم ولی برا نصبشم بازم همون پیغامه که برا نصب بازی میده داد دارم دیوونه میشم

hossein1980
23-01-2011, 18:27
باعرض معضرت برنامهfaster aplication managerرو تولیست برنامه ها دیدم ولی برا نصبشم بازم همون پیغامه که برا نصب بازی میده داد دارم دیوونه میشم

هرسوالی رو نمیدونی کجا بپرسی اینجا بپرس (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=119418)

SAJJAD
23-01-2011, 18:31

تمامی پست های اضافی در اسرع وقت پاکسازی میشه

لطفا بحث های نامربوط به این تاپیک رو در تاپیک مربوط به خودش ادامه بدید

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

javad6231
23-01-2011, 18:34
من گوشیمو فارسی میکنم تا پیقامی که میده روبراتون به فارسی بنویسم

SAJJAD
23-01-2011, 18:40
من گوشیمو فارسی میکنم تا پیقامی که میده روبراتون به فارسی بنویسم

شما ادامه بحث رو در اینجا ادامه بدید در غیر این صورت تاپیک تا معرفی بازی جدید قفل میشه !

Maemo-هرسوالی راجع به N900 که نمیدونی کجا بپرسی اینجا بپرس-Maemo (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=119418&page=424)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

criss21
23-01-2011, 19:04
سلام
خیلی خیلی ممنون

آقا سجاد میشه جای این اسکریپ هایی که گذاشتی یه برنامه با رابط گرافیکی بزارید تا بشه جای دکمه هارو عوض کرد؟
یا حد اقل از طریق کد میشه این کارو کرد؟

hossein1980
23-01-2011, 19:18
سلام
خیلی خیلی ممنون

آقا سجاد میشه جای این اسکریپ هایی که گذاشتی یه برنامه با رابط گرافیکی بزارید تا بشه جای دکمه هارو عوض کرد؟
یا حد اقل از طریق کد میشه این کارو کرد؟

منظورتون از رابط گرافیکی چیه ؟ اجرای اسکریپتها فقط با کپی کردن تو مموری اصلی و زدن دستور مربوط به خودشون انجام میشه . این کار که خیلی سادست . جابه جا کردن دکمه ها حتی اگر هم امکان پذیر باشه به خاطر کیبورد کوچک گوشی اصلا کارا نیست

javad71
23-01-2011, 20:12
سلام این دستور رو میزنم
می گه no such file or directory اما چک که کردم دقیقا توی 32 هست

criss21
23-01-2011, 20:20
سلام این دستور رو میزنم

دقت کنید که اسم فایل این باشه = libsdlpre.so

preenv رو هم باید آپدیت کرده باشید به 0.1.4

apt-get install preenv

khoroselari
23-01-2011, 20:23
سلام
درود بر محمد وآلش
برای نصب Preenv به این صورت اجرا کنید
1- گوشی رو فلش کنید
2-فقط برنامه rootsh رو با App manager نصب کنید
3- سورس extra & extra devel رو ادد کنید
4- وارد x-terminal بشید و این کد ها را به ترتیب بنویسید
sudo gainroot
apt-get update
apt-get install preenv
5 - برای سلامتی من و همسرم صلوات بفرستید.
**** حتما بلافاصله بعد از فلش ( update) این کارا رو انجام بدید و هیچ برنامه ای رو از App manager نصب نکنید.

به امید ظهور آقا:ax:

SAJJAD
23-01-2011, 20:28
سلام این دستور رو میزنم

دستورات قبلیشو زدید ؟

root

cd /home/user/MyDocs

اگه زدید یا preenv نصب ندارید که داره این ارور رو میده و میگه پوشه preenv نیست یا مشکل از دستوراتی که میزنید هست و اشتباه تایپ می کنید

گه قبلی ها رو زدید و فقط توی این مرحله ارور میده مشکلی نیست می تونید این فایل رو با Filebox یا WinSCP کپی کنید توی این مسیر

home/opt/preenv/lib

kasra1301
23-01-2011, 20:28
سلام
درود بر محمد وآلش
1- گوشی رو فلش کنید
sudo gainroot
apt-get update
apt-get install preenv
**** حتما بلافاصله بعد از فلش ( update) این کارا رو انجام بدید و هیچ برنامه ای رو از App manager نصب نکنید.

دقیقا برای چی باید فلش بزنیم؟؟؟

من preenv رو بعد از نصب حدود 40 برنامه بدون هیچ مشکلی نصب کردم!

SAJJAD
23-01-2011, 20:31
سلام
درود بر محمد وآلش
1- گوشی رو فلش کنید
sudo gainroot
apt-get update
apt-get install preenv

این دستورات فقط اضافه کاریه و اصلا نیاز به فلش گوشی نیست !!!!!

فقط کافیه مخزن devel رو Add داشته باشید و دستور زیر رو توی ترمینال بزنید

root

apt-get install preenv

QUANTUM
23-01-2011, 20:39
سلام
درود بر محمد وآلش
برای نصب preenv به این صورت اجرا کنید
1- گوشی رو فلش کنید
2-فقط برنامه rootsh رو با app manager نصب کنید
sudo gainroot
apt-get update
apt-get install preenv
**** حتما بلافاصله بعد از فلش ( update) این کارا رو انجام بدید و هیچ برنامه ای رو از app manager نصب نکنید.

دوست عزیز با اینکار و روشی که شما فرمودید که نه تنها دعای خیر رو پشتوانه خودتون نمیکنید بلکه ممکنه لعن و نفرین خدایی نکرده بیآد سراغتون..
آخه برای نصب یک برنامه که نمیزنن گوشی رو فلش بزنن...
لطفا تا اطلاعاتتون کامل نیست و در زمینه ای اطلاعات کافی رو ندارید دیگران رو با ارائه راهکار های اشتباه ، از چاله به چاه نیندازید.

متشکرم.

M.Queen
23-01-2011, 23:50
من که خیلی وقته سروکلم تو سایت پیدا نیست ولی الان که اومدم دیدم بازم این آقای سجاد گل یه گل مثب خودش کاشته . دمت گرم . ایشالا بازی های تحت شبکش بیاد یه حالی ببریم .

javad71
24-01-2011, 00:04
دستورات قبلیشو زدید ؟

root

cd /home/user/mydocs

اگه زدید یا preenv نصب ندارید که داره این ارور رو میده و میگه پوشه preenv نیست یا مشکل از دستوراتی که میزنید هست و اشتباه تایپ می کنید

گه قبلی ها رو زدید و فقط توی این مرحله ارور میده مشکلی نیست می تونید این فایل رو با filebox یا winscp کپی کنید توی این مسیر

home/opt/preenv/lib

بله سجاد جان همرو انجام دادم
اون فایل هم طبق اموزش قبلیتون در اون مسیر بود

javad71
24-01-2011, 00:37
دانلود بازی fifa با حجم 34 مگابایت (http://www.mediafire.com/?6v2rpm1g35xb5ca)

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494093&stc=1&d=1295653514

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494095&stc=1&d=1295653514

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494096&stc=1&d=1295653514

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494097&stc=1&d=1295653514

اسکریپت رو از ضمیمه دانلود کنید از زیپ خارج کنید انتقال بدید به مموری 32 گیگ و دستور زیر رو توی ترمینال بزنید ( root لازم نداره )

sh /home/user/mydocs/fifa.sh

برا اسکریپت می گه can't open

SAJJAD
24-01-2011, 00:38
اون فایل هم طبق اموزش قبلیتون در اون مسیر بود

من که توی پست اول تاکید کردم این فایل جدیده و باید مجددا با آموزش این تاپیک بریزید !

ما اون تاپیک قبلی رو کلا پاک کردیم که دوستان به اشتباه نیفتن

شما پست اول رو مجددا کامل بخون

baravati
24-01-2011, 15:21
سلام دوستان می خواستم بدونم که ایا این بازی هایی را که گذاشته اید سرعت بالایی دارند یا نه بازی سرعت کمی انجام می شود؟

armin2020
24-01-2011, 16:02
سلام من هر کاری میکنم وارد بازی angry brid sesan نمیشه میپره بیرون/ چی کارکنم/ این دستور که نوشتی هر چی میزنم ارور میده میشه دستور یه بار دیگه بنویسی

N900
24-01-2011, 17:36
سلام دوستان می خواستم بدونم که ایا این بازی هایی را که گذاشته اید سرعت بالایی دارند یا نه بازی سرعت کمی انجام می شود؟
سرعت در حد بوگاتی ویرون 2011 :br::ay::cc:

sh_narcissus
24-01-2011, 19:35
سلام سجاد جان
اینقدر ماهی که هر چی ازت تشکر کنیم کمه
داداش این تاپیک خیلی حیفه که انجوری بشه، ای کاش یه تاپیکی واسه سوالات درست میکردی چون فکر میکنم اگه بازی جدیدی ضمیمه ی تاپیک کنی احتمال اینکه دوستان متوجه بشن کمه
من که یه تاپیک واسه سوالات درست کردم و شما ها بد جوری توو ذوقم زدین ولی من وقت هدفم حفظ نظم بود.
بازم از زحماتت، یه خورده بیشتر از فوق العاده ،ممنونم.

bahmann900
25-01-2011, 00:29
سلام سجاد جان اول از آموزش خیلی عالیت تشکر میکنم
ولی من یه مشکلی دارم اون هم اینه که من اول از اون آموزش قبلیه رفته بودم و خیلی عالی بازی آواتار رو بازی میکردم ولی حالا که با این روش رفتم جلو تو بازی هر دکمه ای رو که در کیبورد میزنم انگاری اون جهت رو به داخل فشار میدی
در حالی که من با اون آموزش اولی که قرار داده بودی میتونستم با p پرش کنم و با لمسش به خوبی حرکت کنم
ممنون میشم اگه یه راهی بگی که مشکل من هم حل بشه
بازهم از تمامیه زحماتت متشکرم

GunDolf
25-01-2011, 03:57
سلام ممنون از تاپیک جامع و عایتون
یه سوال داشتم در مورد بازیها من بازیهارو با موبایل از طریق وایرلس دانلود میکنم اما کامپیوتر در دسترسم نیست اون لحظه که از رر یا زیپ خارج کنم بعدا که فایل رو از حالت فشرده خارج میکنم و داخل هارد32گیگ کپی می کنم یرای نصب بازی error unable....میده میخواستم بدونم ایا حتما برای نصب بازیها باید به اینترنت وصل بود یا ایراد از خود ورژن گوشیه؟
جواب بدین ممنون میشم.

bahmann900
25-01-2011, 10:54
یه سوال داشتم در مورد بازیها من بازیهارو با موبایل از طریق وایرلس دانلود میکنم اما کامپیوتر در دسترسم نیست اون لحظه که از رر یا زیپ خارج کنم بعدا که فایل رو از حالت فشرده خارج میکنم و داخل هارد32گیگ کپی می کنم یرای نصب بازی error unable....میده میخواستم بدونم ایا حتما برای نصب بازیها باید به اینترنت وصل بود یا ایراد از خود ورژن گوشیه؟
جواب بدین ممنون میشم.
موقع نصب کردنن به اینترنت احتیاجی نیست
شما preenv نصب کردید

bahmann900
25-01-2011, 10:55
جواب بدین ممنون میشم.
موقع نصب کردن به اینترنت احتیاجی نیست
شما preenv نصب کردید

bahmann900
25-01-2011, 10:57
نخیر دوست عزیز با سرعت عالی میشه بازی کرد

SAJJAD
25-01-2011, 12:02
سلام سجاد جان اول از آموزش خیلی عالیت تشکر میکنم
ولی من یه مشکلی دارم اون هم اینه که من اول از اون آموزش قبلیه رفته بودم و خیلی عالی بازی آواتار رو بازی میکردم ولی حالا که با این روش رفتم جلو تو بازی هر دکمه ای رو که در کیبورد میزنم انگاری اون جهت رو به داخل فشار میدی
در حالی که من با اون آموزش اولی که قرار داده بودی میتونستم با p پرش کنم و با لمسش به خوبی حرکت کنم
ممنون میشم اگه یه راهی بگی که مشکل من هم حل بشه
بازهم از تمامیه زحماتت متشکرم

اسکریپتشو اجرا کردی ؟

bahmann900
25-01-2011, 12:14
اسکریپتشو اجرا کردی ؟
آره اجرا کردم

SAJJAD
25-01-2011, 12:34
آره اجرا کردم

من این بازی رو نصب نکردم

من فقط بازی درایور و Nova رو بازی می کنم و عاشق این 2 تا هستم

برات میگردم ببینم مشکل چیه ولی کلا این بازی آواتار اونقدر ارزش نداره :4:

فقط nova

bahmann900
25-01-2011, 12:39
من این بازی رو نصب نکردم

من فقط بازی درایور و nova رو بازی می کنم و عاشق این 2 تا هستم

فقط nova
من که از این بازی آواتار خیلی خوشم اومد تو اون قبلیه خوب کار میکرد ها تا اینو زدم دیگه واویلا لیلی.........................

SAJJAD
25-01-2011, 12:54
من که از این بازی آواتار خیلی خوشم اومد تو اون قبلیه خوب کار میکرد ها تا اینو زدم دیگه واویلا لیلی.........................

خوب بهمن جان من الان خودم دانلودش کردمو نصبش کردم

اسکریپت هم اجرا کردم

رفتم توی بازی ولی مشکلی نمی بینم

با w میره جلو با s میاد عقب با a میره سمت چپ و با d هم میره سمت راست

از روی صفحه هم که یه دکمه مجازی داره سمت راست با همون می پره

الان مشکل شما چیه ؟

sheytonak
25-01-2011, 13:29
من اینو بازی میکنم با دکمه ارو بالا میپره با دکمه p حمله میکنه با qezc به مایل حرکت میکنه با دکمه ارو سمت چپ هم میره تو منو..
ببخشید دخالت کردم ولی گفتم شاید بتونم کمکی بکنم.

SAJJAD
25-01-2011, 13:33
دوستان چند تا اسکریپت جدید برای بازی با کیبورد به دستم رسیده که اول باید فکری به حال پست های اضافی این تاپیک بشه و بعد معرفی می کنم

بازی asphalt و Brother arms و چند تا بازی دیگه رو به راحتی می تونید با کیبورد بازی کنید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bahmann900
25-01-2011, 14:45
خوب بهمن جان من الان خودم دانلودش کردمو نصبش کردم

اسکریپت هم اجرا کردم

رفتم توی بازی ولی مشکلی نمی بینم

با w میره جلو با s میاد عقب با a میره سمت چپ و با d هم میره سمت راست

از روی صفحه هم که یه دکمه مجازی داره سمت راست با همون می پره

الان مشکل شما چیه ؟
مشکل من اینه که هر دکمه ای رو تو کیبورد میزنم اصلا عمل نمیکنه و فقط اون علامت جهت که بر روی تاچ گوشی هست به درون فشرده میشه اینم عکسش
http://s25.aks98.com/files/72696423761474201568.png
هر دکمه ای رو که میزنم اینطوری میشه

Stalingrad
25-01-2011, 14:56
ُسلام آقا سجاد.خسته نباشی.میگم این بازی angry birds ر و من اسکریپتشو اجرا کردم ولی بازم دوربینش عمل نمیکنه.برای شما درست شده؟

SAJJAD
25-01-2011, 14:58
مشکل من اینه که هر دکمه ای رو تو کیبورد میزنم اصلا عمل نمیکنه و فقط اون علامت جهت که بر روی تاچ گوشی هست به درون فشرده میشه اینم عکسش

بهمن جان من این بازی رو نصب کردم و همچین مشکلی نبود

کارایی که میگم رو امتحان کن

فایل پست اول رو مجددا با همون دستورات پست اول جایگزین کن و اسکریپت آواتار رو هم از پستش دانلود کن و با دستورش اعمال کن

من واسم کلیدهای a و w و s و d به راحتی عمل می کرد و به طرفین می تونستم حرکت کنم

با p هم شلیک می کرد

از روی lcd هم با اون کلید گوشه می پریدم

2 تا احتمال هست واسه مشکل شما

اسکریپت رو اشتباه زدی دستورشو به خیالی که اجرا شده ولی اجرا نشده ( احتمالش خیلی زیاده )

2- فایل پست اول رو از مموری 32 گیگ پاک کردی . برای اجرای اسکریپت برای بعضی از بازی ها اون فایل هم باید باشه ولی بعد از اجرای دستور اسکریپت می تونی پاکش کنی

SAJJAD
25-01-2011, 15:02
ُسلام آقا سجاد.خسته نباشی.میگم این بازی angry birds ر و من اسکریپتشو اجرا کردم ولی بازم دوربینش عمل نمیکنه.برای شما درست شده؟

منظور از دوربین چیه ؟

منظور اگه زوم هستش که باید کلید p رو نگه دارید بعد با انگشت روی lcd به بالا و پایین که بکشید می تونید زوم کنید

criss21
25-01-2011, 21:17
من این بازی رو نصب نکردم

من فقط بازی درایور و Nova رو بازی می کنم و عاشق این 2 تا هستم

فقط nova

داش سجاد منم از Nova خوشم اومده اما از اون بهتر اینه پیشنهاد میکنم تجربه کنی البته نیاز زیادی به مولتی تاچ نداره!! ولی اگه بشه که خیلی خوبه

Brothers In Arms:cc::cc:

divooneh_sia
25-01-2011, 23:15
من هنوز متاسفانه نتونستم preevn رو دانلود کنم مخازن رو هم دارم غیر فعال هم نیستند
توی نت میشه دانلود کرد ؟

GunDolf
26-01-2011, 03:32
موقع نصب کردنن به اینترنت احتیاجی نیست
شما preenv نصب کردید

نه ولی یه هفته پیش ورژن جدید آپدیت1.3 رو اپدیت کردم ، بازی کرول هم همین مشکل رو داشت اما با اپدیتش دیگه این مشکل پیش نیومد اگه بخوام preenvرو داشته باشم باید مخزنشو از کجا دانلود کنم؟بازم تشکر.

jaro0obarghi
26-01-2011, 06:46
نه ولی یه هفته پیش ورژن جدید آپدیت1.3 رو اپدیت کردم ، بازی کرول هم همین مشکل رو داشت اما با اپدیتش دیگه این مشکل پیش نیومد اگه بخوام preenvرو داشته باشم باید مخزنشو از کجا دانلود کنم؟بازم تشکر.

منظورتون چیه که مخزن PreenV رو میخوای!!...!

شما پست اول همین تاپیک رو بخون طریقه نصب کامل PreenV رو توضیح داده آقا سجاد:bq:

GunDolf
26-01-2011, 07:31
منظورتون چیه که مخزن PreenV رو میخوای!!...!

شما پست اول همین تاپیک رو بخون طریقه نصب کامل PreenV رو توضیح داده آقا سجاد:bq:

والا بهمن جان به من گفتن که preenvرو باید نصب کنم و سجاد هم تو صفحه اول گفتن باید devel یا addرو تو مخازن داشته باشیم سوال من اینه که من که با این پیغام خطا روبرو میشم باید دوباره آپدیت کنم تا این مخازن رو داشته باشم یا نه و اینکهpreenv هم با همین اپدت 1.4 میاد چون من اپدیت 1.3 رو دارم البته هفته پیش فلش کردم گوشی رو و ورزن جدید رو آپدیت کردم شرمنده من یکم توضیح لازم دارم بهم بدین
هرکدوم از دوستان اگه کمک کنه ممنون میشم تا همین جا هم که جواب دادین خیلی ممنون هستم از کمکاتون.:ax:

QUANTUM
26-01-2011, 07:39
والا بهمن جان به من گفتن که preenvرو باید نصب کنم و سجاد هم تو صفحه اول گفتن باید devel یا addرو تو مخازن داشته باشیم سوال من اینه که من که با این پیغام خطا روبرو میشم باید دوباره آپدیت کنم تا این مخازن رو داشته باشم یا نه و اینکهpreenv هم با همین اپدت 1.4 میاد چون من اپدیت 1.3 رو دارم البته هفته پیش فلش کردم گوشی رو و ورزن جدید رو آپدیت کردم شرمنده من یکم توضیح لازم دارم بهم بدین
هرکدوم از دوستان اگه کمک کنه ممنون میشم تا همین جا هم که جواب دادین خیلی ممنون هستم از کمکاتون.:ax:

( برای دیدن این مخزن که آیا دارید یا خیر باید مسیر زیر رو طی کنید :

app manager>application manager>application catalogues
این آدرس مخازن هست.حال ببینید این مخزن رو دارید یا نه.
اگر نداشتیدش از تاپیک زیر استفاده کنید و این مخزن رو اضافه کنید :

لیست مخازن در n900 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=108013)
اگر داشتید فرامین زور رو وقتی که به نت متصل هستید در ترمینال وارد کنید تا این برنامه نصب بشه.

root
apt-get install preenv

soft_b
26-01-2011, 13:37
آقا من با اسکریپت بازی assassins مشکل دارم
کلید هارو که میزنم فقط یه تکون میخوره و حرکت نمیکنه
مشکل از کجاست؟

GALAXAR
26-01-2011, 13:48
مشکل از کجاست؟

کلا مدلشه . از رو صفحه باید بازی کرد.:dj2:

GunDolf
26-01-2011, 15:17
( برای دیدن این مخزن که آیا دارید یا خیر باید مسیر زیر رو طی کنید :

app manager>application manager>application catalogues
این آدرس مخازن هست.حال ببینید این مخزن رو دارید یا نه.
اگر نداشتیدش از تاپیک زیر استفاده کنید و این مخزن رو اضافه کنید :

لیست مخازن در n900 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=108013)
اگر داشتید فرامین زور رو وقتی که به نت متصل هستید در ترمینال وارد کنید تا این برنامه نصب بشه.

root
apt-get install preenv

ابوالفضل جان دستت درد نکنه مخازن اومد حالا preenvهم نصب میکنم خبرش رو میدم بازم یه دنیا ممنون راستی( تو پرانتز من صفحه 34 تاپیک برنامه هایی که میخواهید.... یه سوال پرسیدم اگه جوابش رو میدونی بگی خیلی حال دادی:please: )

tornado1368
26-01-2011, 18:35
سلام من که دستور رو تایپ میکنم همش میزنهthe can not cd /home/user/MyDocs

kasra1301
26-01-2011, 21:08
مشکل از کجاست؟

همه مشکل دارن، ضربه زدن و پریدن با دکمه ها میشه، ولی سر گرفتن و حرکت کردن باید از طریق تاچ انجام بشه!:lol:

my_enigma
26-01-2011, 21:38
با اجازه اساتید انجمن، مخصوصا سجاد عزیز
دیدم یکم پاکسازی بخش طول کشید و شاید بعضی از بچه ها بخوان بقیه بازی ها رو تست کنن، برای همین یکی از بازیها با کد کیبوردش رو قرار میدم تا هر وقت که وقتش شد، سجاد جان خودش یه نظمی به بخش بده

Brothers in arm
بازی معروف که شاید خیلی از شما ها همین الان رو گوشیتون دارینش ولی به خاطر مشکل کیبورد کمی بازی کردنش براتون سخت بود ، با فایلی که قرار دادم میتونید مشکل کیبورد این بازی رو هم حل کنید

فایل رو از ضمیمه دانلود کنید و توی root بندازید و دستور زیر رو تایپ کنید

sh /home/user/MyDocs/bia-mido.fayad.sh

دوستانی هم که بازی رو ندارن از لینک مدیا فایر زیر تهیه کنن:
http://www.mediafire.com/?ka4a6ks4hy85jd9

http://www.funamess.com/tw/wp-content/screenshot/Screenshot-20101106-162524.png

http://www.imageup.ru/img125/brothers_in_arms_for_nokia_n900470161.jpg

دوستان عزیز ، حدودا میتونم بگم 99% بازی های پورت شده رو من دارم و رو گوشیم نصبه و خب با پچ های ارائه شده میتونم بگم اکثرشون راحت اجرا میشن
باز اگه پچی ، چیزی نیاز بود، اگه از دستم بیاد، در خدمتم

ضمنا توصیه به اینه که برای راحت تر بازی کردن این بازی رو از داخل تنظیمات روی dual تنظیم کنید و با کلید های یک طرف پیش برید و با طرف دیگه بچرخید و شلیک کنید و ...

armin2020
27-01-2011, 09:44
سلام اینم لیست تمام بازی http://hotfile.com/list/979177/6f23368 هر کدوم خواستید روش کیلیک کنید

armin2020
27-01-2011, 09:45
:cm::cm::cm:http://hotfile.com/list/979177/6f23368

armin2020
27-01-2011, 10:16
Jurassic 3D Rollercoaster دانلود کنید خیلی باحاله :bi::cm::dq:

armin2020
27-01-2011, 14:02
Jurassic 3D Rollercoaster دانلود کنید خیلی باحال
http://www.nokian900applications.com/wp-content/uploads/2010/10/Rollercoaster-Rush-Jurassic_n900.jpg

http://hotfile.com/dl/80247721/c614ff2/Jurassic_3D_Rollercoaster_Rush-Deb.rar.html

با سنسور کار میکنه

bahmann900
27-01-2011, 14:48
jurassic 3d rollercoaster دانلود کنید خیلی باحال
http://www.nokian900applications.com/wp-content/uploads/2010/10/rollercoaster-rush-jurassic_n900.jpg

http://hotfile.com/dl/80247721/c614ff2/jurassic_3d_rollercoaster_rush-deb.rar.html

با سنسور کار میکنه
دوست عزیز این بازی خیلی وقت پیش معرفی شده

ولی باز ممنون

javad71
27-01-2011, 16:02
سلام فایل libsdlpre.so رو کپی کردم توی گوشی دسترشو توی ترمینال میزنم این ارور رو no such file or directory mide
درست کپی کردم اسمو همه چیش یکی
میشه دستی کپیش کرد؟
کسی هست فضای home گوشیش 8 گیگ باشه وبدون ارور مولتی تاچش راه افتاده باشه؟

SAJJAD
27-01-2011, 16:06
سلام فایل libsdlpre.so رو کپی کردم توی گوشی دسترشو توی ترمینال میزنم این ارور رو no such file or directory mide
درست کپی کردم اسمو همه چیش یکی
میشه دستی کپیش کرد؟
کسی هست فضای home گوشیش 8 گیگ باشه وبدون ارور مولتی تاچش راه افتاده باشه؟

آخه دوست من او قسمتی که قرمز کردم چه ارتباطی به مشکل شما داره ؟

شما یا دستور رو اشتباه می زنید یا اون فایل رو درست کپی نکردید که احتمال اینکه مورد اول صدق کنه 99% هست !

فاصله داره توی دستورات زیر .

اینو دقت می کنید ؟

قرمز ها هم حروف بزرگ هستن

cd /home/user/MyDocs

اگر مشکل حل نشد از صفحه ترمینال اسکرین شات بگیرید اینجا بذارید ( از تمام دستوراتی که می زنید )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

javad71
27-01-2011, 16:28
سجاد جان سلام
چند روزه اینجوری شده

SAJJAD
27-01-2011, 16:39
سجاد جان سلام
چند روزه اینجوری شده

دوست من 2 علت داره

1- preenv نصب ندارید پس قاعدتا این مسیر رو ندارید پس ارور میده

2- فایل رو روی مموری 32 گیگ نریختید یا اسمش این نیست

در هر صورت با این روش مشکل شما حل میشه اگر موارد بالا درست باشه

شما با یه فایل منیجر مثل filebox یا راه راحت تر استفاده از WinSCP همین فایل ibsdlpre.so رو به مسیر زیر انتقال بده اگه جایگزینی خواست تایید کن .و اون دستور ترمینال هم همین کار کپی رو انجام میده

/home/opt/preenv/lib

javad71
27-01-2011, 16:47
سجاد جان
هم توی 32 یعنی /home/user/MyDocs
این مسیره که درسته؟
اسمشم همونی اینه خودشو تو ترمینال نوشتم
حالا دستی کپیش میکنم

javad71
27-01-2011, 17:38
اینو میزنم
sh /home/user/MyDocs/fifa.sh

میگه cant open

javad71
27-01-2011, 21:38
سلام اینو زدم
sh /home/user/MyDocs/fifa.sh

حالا یه همچین چیزی نوشته اینم اسکرین شات
لطفا یه نگاه بندازین ببینین حله

skyline55
28-01-2011, 09:42
سلام

آقا این rootsh رو از کجا و چهحوری نصبش کنمممممممم
دارم دیونه میشم
همه میگن باید نصب شه ولی نمیگن چجوریو از کجا تو مخازنم گشتم ولی چیزی دستگیرم نشد

nice_2000
28-01-2011, 09:57
سلام

آقا این rootsh رو از کجا و چهحوری نصبش کنمممممممم
دارم دیونه میشم
همه میگن باید نصب شه ولی نمیگن چجوریو از کجا تو مخازنم گشتم ولی چیزی دستگیرم نشد

فایل زیر رو دانلود و نصب کنید:

http://repository.maemo.org/extras-devel/pool/fremantle/free/r/rootsh/rootsh_1.8_all.deb

VIPER906
28-01-2011, 18:13
سجاد جان دیدم تشکر تنها کافی نیست برای همین یه اسپم دادم ببخشید

خیلی ممنون واقعا زحمت می کشی دست گلت درد نکنه

من driver و novaو blades fury و Assassinرو تست کردم

Driver که عالی بود یعنی همه دکمه هاش کار می کرد

Blades of fury هم فوق العاده بود دقیق می تونی باهاش فن های ترکیبی بزنی

novaهم خوب بود یعنی خیلی بهتر از قبل می تونی بازی کنی قابل توجه دوستان عزیز

اما فقط سمت راست و عقب و بالا با صفحه کلید کار می کنه که خودش واقعا انقلابی هست

اما متاسفانه Assassin رو نتونستم باهاش کار کنم چون مثلا سمت راست رو که نگه می داری حرکت نمی کنه

باید همش کلید راست رو فشار بدی که واقعا مشکله و نتونستم پرش کنم

در کل خیلی آقایی داری به همه n900دار حال می دی دمت گرم

SAJJAD
28-01-2011, 18:34
اما متاسفانه assassin رو نتونستم باهاش کار کنم چون مثلا سمت راست رو که نگه می داری حرکت نمی کنه

باید با دکمه های مجازی تاچ حرکت کنی و با p هم حمله کنی

که دوکار رو میشه همزمان انجام داد الان :4:

skyline55
28-01-2011, 19:29
سلام
فایل rootsh رو دانلود کردم و نصب شد دستورو که وارد میکنم یه عالمه آپدیت میاد اما preenv نصب نمیشه

وقتی بازیرو میخوام نصب کنم پیغام preenv میده
ببخشی همش مزاحمتون میشم آخه من تازه کارم

bahmann900
28-01-2011, 19:57
سلام
فایل rootsh رو دانلود کردم و نصب شد دستورو که وارد میکنم یه عالمه آپدیت میاد اما preenv نصب نمیشه

وقتی بازیرو میخوام نصب کنم پیغام preenv میده
ببخشی همش مزاحمتون میشم آخه من تازه کارم
دوست عزیز پست اول رو بخوانید اونجا نصب preenv کامل توضیح داده شده

javad71
29-01-2011, 20:09
سلام اینو زدم
sh /home/user/mydocs/fifa.sh

حالا یه همچین چیزی نوشته اینم اسکرین شات
لطفا یه نگاه بندازین ببینین حله

سلام لطفا یه نگاهی به این پست بندازین اسکرین شات هم داره

samanzaker
29-01-2011, 21:57
saaalaam .bacheha man PREENV nadaram az koja begiram? rasti extras devel ham behem begin az koja begiram vase afzaeshe makhazen

inferno86
29-01-2011, 23:20
saaalaam .bacheha man PREENV nadaram az koja begiram? rasti extras devel ham behem begin az koja begiram vase afzaeshe makhazen

دوست عزيز فارسي
مخازن add كن بعد رفرش
preenv هم ميتوني با اينستال كردن nfsu-installer نصب كني

Stalingrad
31-01-2011, 00:16
آقا سجاد برای بازیه earth world jim نیومده اسکریپت؟

sh_narcissus
31-01-2011, 00:18
سجاد جان خسته نباشی
مخاستم بدونم میشه واسه real soccer یه پچ دگه بذاری که به جای اینکه دکمه شوت روی صفحه گوشی باشه رو صفحه کلید باشه
الان میشه بازی کرد مثلا با w, a,d,x کار حرکت کردن رو انجام میده ولی حرکت کنده و برای حرکت سریع باید از چپ راست جلو عقب روی صفحه گوشی استفاده کرد(نمیدونم منظورم رو فهمیدی یا نه؟منظورم اینکه تند تند دویدن رو با صفحه کلید انجام نمیده و واسه تند تند دویدن باید از تاچ رو گوشی استفاده کرد) بعد اون وقت واسه شوت کردن هم باید از تاچ استفاده کرد .به خاطر همین مشکل مولتی تاچ داره
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی
بازم ممنونم.

SAJJAD
31-01-2011, 09:02
سجاد جان خسته نباشی
مخاستم بدونم میشه واسه real soccer یه پچ دگه بذاری که به جای اینکه دکمه شوت روی صفحه گوشی باشه رو صفحه کلید باشه
الان میشه بازی کرد مثلا با w, a,d,x کار حرکت کردن رو انجام میده ولی حرکت کنده و برای حرکت سریع باید از چپ راست جلو عقب روی صفحه گوشی استفاده کرد(نمیدونم منظورم رو فهمیدی یا نه؟منظورم اینکه تند تند دویدن رو با صفحه کلید انجام نمیده و واسه تند تند دویدن باید از تاچ رو گوشی استفاده کرد) بعد اون وقت واسه شوت کردن هم باید از تاچ استفاده کرد .به خاطر همین مشکل مولتی تاچ داره
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی
بازم ممنونم.

با این حل میشه و تند دویدن با کیبورد میشه

اسکریپت رو از ضمیمه دانلود کنید از زیپ خارج کنید انتقال بدید به مموری 32 گیگ و دستور زیر رو توی ترمینال بزنید ( root لازم نداره )

sh /home/user/MyDocs/real.sh

SAJJAD
31-01-2011, 09:05
آقا سجاد برای بازیه earth world jim نیومده اسکریپت؟

بفرما عزیز

sh /home/user/MyDocs/worm.sh

sheytonak
31-01-2011, 12:08
سلام خسته نباشید اقا سجاد اکه میشه یه اسکریپت برای بازی toonwars بزارید ممنون میشم.

skinsbe
31-01-2011, 16:02
سلام دوست عزیز . ضمن تشکر از شما . یه سوال ؟ تو بازی Real soccer 2010 چگونه زمانی که مسابقات را انتخاب میکنی بازی SAVE کنم؟ من بعد از چند مسابقه بازی SAVE کردم از بازی خارج شدم ولی وقتی دباره وارد بازی شده از مسابقات و SAVE هیچ خبری نبود ؟؟؟؟؟

Reza8580
31-01-2011, 18:44
سلام خسته نباشید
ببخشید من تو نصب preenv مشکل دارم !!!

javad71
31-01-2011, 21:42
سلام
بازی درایور رو نصب کردم وقتی میم داخل بازی می پره بیرون نمیدونم چرا اما فیفا اینطور نیست
اسکریپتشم اجرا کردم یه اروری میده اینم اسکرین شات لطفا راهنمایی کنین

MOHAMMAD 72
01-02-2011, 01:37
من با این روش تونستم preenv رو نصب کنم:

root
apt-get remove preenv
apt-get install preenvاگه Yیا n خواست:Y رو بزنید و بعد ...

ZiropiC
01-02-2011, 11:12
دانلود بازی N.O.V.A با حجم 76 مگابایت (http://www.mediafire.com/?cdp22bqkct5n9jn)

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494108&stc=1&d=1295654872

اسکریپت رو از ضمیمه دانلود کنید از زیپ خارج کنید انتقال بدید به مموری 32 گیگ و دستور زیر رو توی ترمینال بزنید

sh /home/user/MyDocs/nova.sh

سجاد جان یه مشکلی با Nova دارم اونم اینه که وقتی W رو میگیرم که جلو برم مستقیم نمیره مایل به سمت راست راه میره و یه مشکل دیگه هم با Fifa 2010 دارم اونم اینه که نصبش کردم ولی فیت صفحه نیست بزرگ تر از صفحه هست در کل چیز زیادی معلوم نیست

SAJJAD
01-02-2011, 11:30
سجاد جان یه مشکلی با Nova دارم اونم اینه که وقتی W رو میگیرم که جلو برم مستقیم نمیره مایل به سمت راست راه میره و یه مشکل دیگه هم با Fifa 2010 دارم اونم اینه که نصبش کردم ولی فیت صفحه نیست بزرگ تر از صفحه هست در کل چیز زیادی معلوم نیست

دلیل هر دو مشکل :

preenv شما 1.3 هست و باید به ورژن 1.4 آپدیت کنید

ZiropiC
01-02-2011, 11:47
دلیل هر دو مشکل :

احتمال 90% preenv من 1.4 هست ولی بزار چک کنم

ZiropiC
01-02-2011, 12:05
دلیل هر دو مشکل :

Preenv is already the newest version اینو مینویسه

ZiropiC
01-02-2011, 12:49

چیکار کنم ؟ :sign_help:

skinsbe
01-02-2011, 13:57
آقا سجاد سوال ما جواب نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
((سلام دوست عزیز . ضمن تشکر از شما . یه سوال ؟ تو بازی Real soccer 2010 چگونه زمانی که مسابقات را انتخاب میکنی بازی SAVE کنم؟ من بعد از چند مسابقه بازی SAVE کردم از بازی خارج شدم ولی وقتی دباره وارد بازی شده از مسابقات و SAVE هیچ خبری نبود ؟؟؟؟؟))

SAJJAD
01-02-2011, 14:05
آقا سجاد سوال ما جواب نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
((سلام دوست عزیز . ضمن تشکر از شما . یه سوال ؟ تو بازی real soccer 2010 چگونه زمانی که مسابقات را انتخاب میکنی بازی save کنم؟ من بعد از چند مسابقه بازی save کردم از بازی خارج شدم ولی وقتی دباره وارد بازی شده از مسابقات و save هیچ خبری نبود ؟؟؟؟؟))

دوست عزیز من چون اهل فوتبال نیستم این بازی رو فقط برای تست سلامت نصب و پاک کردم

واسه همین نمی تونم راهنماییتون کنم

SAJJAD
01-02-2011, 14:12
احتمال 90% preenv من 1.4 هست ولی بزار چک کنم

چیکار کنم ؟ :sign_help:

اگه فکر می کنید پشت سر هم پست بزنید ممکنه زودتر به جواب برسید به این کارتون ادامه بدید

دوست عزیز من خدمتتون عرض کردم من مشکل Screen Problem رو توی یه بازی داشتم که با آپدیت به ورژن 1.4 مشکلم حل شد

و تنها علتی هم که برای مشکل شما به ذهنم رسید همین آپدیت preenv بود و کمک دیگه ای ازم بر نمیاد

می بینید که دوستان دیگه هم این مشکل رو نداشتن

و حتما هر سه مخزن اصلی رو add داشته باشید

موفق باشید

ZiropiC
01-02-2011, 14:50
اگه فکر می کنید پشت سر هم پست بزنید ممکنه زودتر به جواب برسید به این کارتون ادامه بدید

دوست عزیز من خدمتتون عرض کردم من مشکل screen problem رو توی یه بازی داشتم که با آپدیت به ورژن 1.4 مشکلم حل شد

و تنها علتی هم که برای مشکل شما به ذهنم رسید همین آپدیت preenv بود و کمک دیگه ای ازم بر نمیاد

می بینید که دوستان دیگه هم این مشکل رو نداشتن

و حتما هر سه مخزن اصلی رو add داشته باشید

موفق باشید

ببخشید اگه اسپم کردم ، خوب باشه بی خیال بازی میشم ، ناراحتی نداره که :دی

Stalingrad
01-02-2011, 14:52
سلام آقا سجاد خسته نباشی.
شرمندت ولی این اکریپت earth worm jim کارنکرد

ZiropiC
01-02-2011, 15:23
سجاد جان مشکلم حل شد ، یه بار Preenv رو دوباره نصب کردم و گوشیو رسیت کردم و دوباره مراحل فعال سازی کیبورد رو انجام دادم مشکل حل شد ، مرسی

alidinho
01-02-2011, 17:29
سلام.من هر کاری میکنم preenv نمتونم نصب کنم.تو مخازنم هم نیست.devel رو هم add دارم.چه کار کنم؟

javad71
01-02-2011, 17:39
تو رو خدا به سواله منم جواب بدین صفحه ی 14

MOHAMMAD 72
01-02-2011, 21:12
سلام.من هر کاری میکنم preenv نمتونم نصب کنم.تو مخازنم هم نیست.devel رو هم add دارم.چه کار کنم؟

من با این روش تونستم preenv رو نصب کنم:تو xterminal دستورات رو وارد کن:

root
apt-get remove preenv
apt-get install preenv
اگه Yیا n خواست:Y رو بزنید و بعد ...

javad71
02-02-2011, 15:58
سلام
بازی درایور رو نصب کردم وقتی میم داخل بازی می پره بیرون نمیدونم چرا اما فیفا اینطور نیست
اسکریپتشم اجرا کردم یه اروری میده اینم اسکرین شات لطفا راهنمایی کنین

لطفا جواب این پست رو بدین:dy::dy::dy::dy::dy:
خیلی ممنون

sh_narcissus
02-02-2011, 21:01
با این حل میشه و تند دویدن با کیبورد میشه

sh /home/user/mydocs/real.sh

سلام سجاد جان
ممنونم بابت همه زحمتات
این اسکریپ دومیه با قبلی قاطی شده کلا قاط زده
تمام دکمه ها قاطی پاتی شده
چه جوری میتونم اونا رو پاک کنم و دوباره از اول دستور رو واسه اسکریپ بزنم؟
ممنونم

Kourosh_Jal
03-02-2011, 12:14
دوستان من از این روش رفتم و الان تا مرحله ی نصب بازی driver رو انجام دادم.ولی وقتی روی آیکون درایور توی منو کلیک میکنم یه صفحه DRIVER باز میکنه و بعد از چندذ ثانیه صفحه سیاه بسته میشه.
چیکار کنم؟

ronaldo de asis
03-02-2011, 12:27
فکر میکنم به حاطر این هست که کامل دانلود نکردید

SAJJAD
03-02-2011, 12:58
سلام سجاد جان
ممنونم بابت همه زحمتات
این اسکریپ دومیه با قبلی قاطی شده کلا قاط زده
تمام دکمه ها قاطی پاتی شده
چه جوری میتونم اونا رو پاک کنم و دوباره از اول دستور رو واسه اسکریپ بزنم؟
ممنونم

Preenv و بازی رو پاک کنید مجددا نصب کنید

برای پاک کردن و نصب مجدد Preenv هم :

root

apt-get install --reinstall preenv

GALAXAR
03-02-2011, 13:07
دوستان من از این روش رفتم و الان تا مرحله ی نصب بازی driver رو انجام دادم.ولی وقتی روی آیکون درایور توی منو کلیک میکنم یه صفحه driver باز میکنه و بعد از چندذ ثانیه صفحه سیاه بسته میشه.
چیکار کنم؟

خوب نصب نشده پاک کن از اول نصب کن

Aklis89
03-02-2011, 15:15
با سلام خدمت sajad جون امیدوارم با روحیه ی خستگی ناپذیر به گل کاری هاتون ادامه بدید
من تازه گوشیمو تازه امروز اپ کردم:bp: میخواستم ببینم نرافزار preenv خودش اپه یا باید نصب کنم اگه باید نصب کنم لطفا فایل deb قرار بدین چون به وایرلس دسترسی ندارم اگه میشه حجم فایلی رو که باید از اینترنت دان کنم رو هم بزنید که ببینم اگه کم باشه با gprs دان کنم:dz:
اگه بقیه دوستان وکاربران اطلاعاتی در این مورد دارن قرار بدن خیلی ممنون میشم:cv:

SAJJAD
03-02-2011, 15:20
با سلام خدمت sajad جون امیدوارم با روحیه ی خستگی ناپذیر به گل کاری هاتون ادامه بدید
من تازه گوشیمو تازه امروز اپ کردم:bp: میخواستم ببینم نرافزار preenv خودش اپه یا باید نصب کنم اگه باید نصب کنم لطفا فایل deb قرار بدین چون به وایرلس دسترسی ندارم اگه میشه حجم فایلی رو که باید از اینترنت دان کنم رو هم بزنید که ببینم اگه کم باشه با gprs دان کنم:dz:
اگه بقیه دوستان وکاربران اطلاعاتی در این مورد دارن قرار بدن خیلی ممنون میشم:cv:

سلام

ممنون

پاسخ مشابه پاسخ شما به کاربری دیگه داده شده

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1787425&postcount=4895

حجمش هم زیاد نیست

sheytonak
03-02-2011, 20:15
سلام خسته نباشید.
تو سایت maemo.org کلی بازی معرفی کرده مثل:
Giant Robots
Glyder 2
Radiant
Raging Thunder 2
Rock band
Scrabble
Transformers G1
Wacky Worlds Mini Golf
World Series of Poker: Hold'em Legend
که تو سایت معرفی نشده میشه بگید این ها رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

Reza8580
04-02-2011, 04:06
سلام خسته نباشید
ببخشید من تو نصب preenv مشکل دارم !!!

میشه کمک کنید ؟
ممنون

amirn900
04-02-2011, 15:03
سلام دوستان
من تو نصب preenv مشکل دارم !!!

kianoush_joOon
04-02-2011, 21:01
سلام اقا ازین برنامه هایی که معرفی میکنین ممنون
من همشا نصب کردم اما تا preenv رو update کردم دیکه هیچکدوم اجرا نمیشه صفحه سیاه میشه و میاد بیرون در صورتی که قبلا اجرا میشد
باید چیکار کنم کمکم کنین

kianoush_joOon
06-02-2011, 14:53
ممنون كه بعده 3روز حتي جوابمم ندادين:sign_help:
بچه ها من libsdl رو نصبيدم و صفحه ي desktop هم با كيبرد عوض ميشه.اسكريبت ها رو هم اجرا كردم اما تو بازي كه ميرم با كيبرد كار نميكنه يعني مشكله من يكي كه حل نشده!!!!!!!!!!
چيكار كنم

™HAMID
06-02-2011, 17:36
من همه كارها را انجام دادم ولي تا وارد ميشم 2باره مياد بيرون

™HAMID
07-02-2011, 15:56

کسی نبود جواب بده الان نصب میشه ولی داخل بازی نمیره موقع نصب هم unable میزنه

mor5360
07-02-2011, 21:46
سلام اقا ازین برنامه هایی که معرفی میکنین ممنون
من همشا نصب کردم اما تا preenv رو update کردم دیکه هیچکدوم اجرا نمیشه صفحه سیاه میشه و میاد بیرون در صورتی که قبلا اجرا میشد
باید چیکار کنم کمکم کنین

سلام
منم همچین مشکلی داشتم کلافم کرده بود مجبور شدم گوشی رو ریست کنم(یا فلش)ولی قبلش با بر نامه backup بک آپ گرفتم وبعدش موقعی که restore کردم دوباره از اول همه چیز رو نصب کردم (2گیگ دانلود کردم)و مشکلم حل شد
اگه اینکار رو کردی اول بازی nfs install رو نصب کن چون کل پیش نیاز های اصلی (برای بازیهای webos) رو نصب میکنه
موفق باشی:bp::cc:

mor5360
07-02-2011, 21:48

سلام
منم همچین مشکلی داشتم کلافم کرده بود مجبور شدم گوشی رو ریست کنم(یا فلش)ولی قبلش با بر نامه backup بک آپ گرفتم وبعدش موقعی که restore کردم دوباره از اول همه چیز رو نصب کردم (2گیگ دانلود کردم)و مشکلم حل شد
اگه اینکار رو کردی اول بازی nfs install رو نصب کن چون کل پیش نیاز های اصلی (برای بازیهای webos) رو نصب میکنه
موفق باشی

kianoush_joOon
08-02-2011, 15:01
نه فهميدم مشكلا
نبايد فلش ميكردي فقط بايد xterm باز كني و اين كد رو بزني
root
apt-get install --reinstall preenv
شكلم اينه كه اسكريبت ها رو اجرا ميكنم اما توي بازي تاثيري نداره

ali ravaf
09-02-2011, 09:08
با عرض سلام و خسته نباشید
من بازی های webos رو دانلود کردم و هیچ کدومش نصب نمیشه خواستم راهنمایی کنید

SAJJAD
09-02-2011, 09:47
با عرض سلام و خسته نباشید
من بازی های webos رو دانلود کردم و هیچ کدومش نصب نمیشه خواستم راهنمایی کنید

پست اول همین تاپیک رو بخونید

ali ravaf
09-02-2011, 14:18
انجام میدم ولی هیچ اتفاقی نمی یفته خواستم کمک کنید

0098zah
10-02-2011, 00:25

خوب دوست عزیز شما باید اول nfs رو از مخازن دانلود کنی و نصب کنی بعد هم بازی رو نصب کنی بعدش هم دستورات پست اول رو تو x-terminal وارد کنی البته به اینترنت وصل باشی تمام.

ali ravaf
10-02-2011, 11:02
یکی راهنمایی کنه که چطوری بازی هارو نصب کنم از اول توضیح بده

nima222
15-02-2011, 06:32
سلام و خسته نباشيد به تمام دوستان موبايلستان كه هر چي داريم از بچه هاي همينجا داريم...به خصوص آقا سجاد كه خداييش قبولش داريم....همه چيزش درسته....
آقا سجاد....من هم مشكل يكي از دوستان رو دارم...دوستمون javad71 ...من تمام تايپك ها رو خوندم تا شايد مشكلم حل بشه ولي نشد....
من preenv رو همونطور طبق كد وارد ترمينال كردم و درصد پر شد ولي قبلش پاكش كردم و دوباره با كد نصب كردم...
تمام اون كدهايي كه گفتين براي اجرايي كردن كيبورد رو مو به مو داخل ترمينال زدم ...
كه اول سر gconftool-2 --recursive-unset /apps/preenv دستور منفي داد....كه فكر كنم not found بود...ولي بعد پاك كردن و دوبار نصب كردن preenv حالا ديگه چيزي نميده و بدون دستور ادامه ميده....
root رو هم زدم بدون مشكل ادامه داد
cd /home/user/MyDocs رو زدم بدون هيچ دستور و با اومدن يه خط پايين تر ادامه كار رو داد...
اما با زدن cp libsdlpre.so /home/opt/preenv/lib همون مشكل دوستمون كه ميگه
cannot stat 'libsdlpre.so' : no such file or directory
nokia_n900:/home/user/MyDocs يعني قبول نكرده
من بازي asphalt5 رو نصب دارم برنامه nfsu رو هم همينطور...ولي بازي nfsu رو نتونستم فعال كنم يعني سر دومي گزينه failed داد...الان هم كه بازي fifa رو اجرا كردم اولا نوشته هاش خوانا نبودو ناقص...و به صورت عمودي مياد...به زور و شانسي وارد بازي شدم و ديدم كه تاچش هم بر عكس كار ميكنه....
ميخواستم بدونم كجاي كارم اشتباه بوده...ممنون ميشم كه جوابم رو بدين و راهنماييم كنين......تشكر

iranianboy1404
15-02-2011, 07:35
سلام
من اين سوالو تو تايبيك خود بازيه asphal5 هم برسيدم.
چطور بايد اين بازيو save كرد؟؟؟

mhd07
15-02-2011, 07:56
سلام و خسته نباشيد به تمام دوستان موبايلستان كه هر چي داريم از بچه هاي همينجا داريم...به خصوص آقا سجاد كه خداييش قبولش داريم....همه چيزش درسته....
آقا سجاد....من هم مشكل يكي از دوستان رو دارم...دوستمون javad71 ...من تمام تايپك ها رو خوندم تا شايد مشكلم حل بشه ولي نشد....
من preenv رو همونطور طبق كد وارد ترمينال كردم و درصد پر شد ولي قبلش پاكش كردم و دوباره با كد نصب كردم...
تمام اون كدهايي كه گفتين براي اجرايي كردن كيبورد رو مو به مو داخل ترمينال زدم ...
كه اول سر gconftool-2 --recursive-unset /apps/preenv دستور منفي داد....كه فكر كنم not found بود...ولي بعد پاك كردن و دوبار نصب كردن preenv حالا ديگه چيزي نميده و بدون دستور ادامه ميده....
root رو هم زدم بدون مشكل ادامه داد
cd /home/user/MyDocs رو زدم بدون هيچ دستور و با اومدن يه خط پايين تر ادامه كار رو داد...
اما با زدن cp libsdlpre.so /home/opt/preenv/lib همون مشكل دوستمون كه ميگه
cannot stat 'libsdlpre.so' : no such file or directory
nokia_n900:/home/user/MyDocs يعني قبول نكرده
من بازي asphalt5 رو نصب دارم برنامه nfsu رو هم همينطور...ولي بازي nfsu رو نتونستم فعال كنم يعني سر دومي گزينه failed داد...الان هم كه بازي fifa رو اجرا كردم اولا نوشته هاش خوانا نبودو ناقص...و به صورت عمودي مياد...به زور و شانسي وارد بازي شدم و ديدم كه تاچش هم بر عكس كار ميكنه....
ميخواستم بدونم كجاي كارم اشتباه بوده...ممنون ميشم كه جوابم رو بدين و راهنماييم كنين......تشكر
شاید مشکل شما توی preenv باشه که آخرین ورژنشو نصب نکردید.برای توضیحات بیشتر برو تو تاپیک خودم (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131798) خودم.در ضمن تشکر یادتون نره:ad:

javad71
15-02-2011, 08:34
سلام سواله من انقدر سخته که جواب نمیدین:cm::cm:
driver va fifa رو نصب کردم دستور اسکریپتشو که اجرا میکنم یه ارور 3لاینه میده اخرشم نوشته syntax erorr
preenv va GLENS* نصبه:cm::cm:

mhd07
15-02-2011, 08:42
سلام سواله من انقدر سخته که جواب نمیدین:cm::cm:
driver va fifa رو نصب کردم دستور اسکریپتشو که اجرا میکنم یه ارور 3لاینه میده اخرشم نوشته syntax erorr
preenv va GLENS* نصبه:cm::cm:
اگه faster app رو دارید اجراش کنید بعد تو قسمت remove app روی C بزنید.بعد advance app رو انتخاب کنیدحالا دنبال preenv بگردید و ببینید که واقعا ورژن 1.4 نصبه یا نه

criss21
15-02-2011, 09:29
برای سیو شدن بازی ها کد های زیر و توی اکسترمینال وارد کنید بعد از رستارت شدن گوشی تمامی بازی ها به طور خودکار سیو میشن
root
mkdir -p /home/opt/preenv/usr/palm/gamesave
ln -s /home/opt/preenv/usr/palm/gamesave /media/interna
reboot

iranianboy1404
15-02-2011, 12:43
برای سیو شدن بازی ها کد های زیر و توی اکسترمینال وارد کنید بعد از رستارت شدن گوشی تمامی بازی ها به طور خودکار سیو میشن
root
mkdir -p /home/opt/preenv/usr/palm/gamesave
ln -s /home/opt/preenv/usr/palm/gamesave /media/interna
reboot
واسه هربار save باید این دستوراتو زد؟؟؟؟

Stalingrad
15-02-2011, 12:47
آقا سجاد لطف میکنی اسکریپت زوم بازی angry birds valentines رو برامون بزاری؟

javad71
15-02-2011, 13:06
اگه faster app رو دارید اجراش کنید بعد تو قسمت remove app روی c بزنید.بعد advance app رو انتخاب کنیدحالا دنبال preenv بگردید و ببینید که واقعا ورژن 1.4 نصبه یا نه

بله نصبه
کسی نیست جواب سواله منو بده
بابا گوشیه من فول کیبورد نمیشه

hdcamil
15-02-2011, 14:43
سلام
آقا سجاد این بازی ToonWarz با اسکریپتش رو اگر داری برامون می ذازی؟ توی اون یکی آموزشت راجع به افزایش فضای اصلی توی Screenshot ها دیدمش.
مرسی

nima222
15-02-2011, 16:08
شاید مشکل شما توی preenv باشه که آخرین ورژنشو نصب نکردید.برای توضیحات بیشتر برو تو تاپیک خودم (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131798) خودم.در ضمن تشکر یادتون نره:ad:

ممنونم دوست عزيز....من همونطور طبق راهنماييتون...تو faster app دنبال preenv گشتم و پيداش كردم....ورژنش 1.3 هستش...تو خود faster يه preenv-dbg هستش كه تو مشخصاتش زده ورژن1.4...ميخواستم بدونم خودشه؟؟؟؟؟
در ضمن من هر چي سعي ميكنم كه با faster app دانلود كنم....اين خطا رو ميده....
faster application manager
error
some of your package have unmet dependencies which could not be fixed .see the log for details.
و وقتي به log ميرم..اينو زده
you might want to run 'apt_get f install' to correct these:
the flowwing package have unmet dependencies:
preenv_dbg:depends: preenv (=0.1.4) but 0.1.3 is to be installed
depends:libsdl1.2-dbg but it is not installable
ussd-: depends: ussd4all(<=0.0.0) but it is not going to be installed
E:unmet dependencies. try 'apt-GET -f install' with no packages(or specify a solution).
من موندم چرا هيچي با هم نميخونه....اينو درست ميكنم يكي ديگه مشكل پيدا ميكنه....
به قول يكي از بچه ها نر رو ميگيريم ماده فرار ميكنه... ماده رو ميگيريم نر فرار ميكنه:ag:
اگه ميشه كمكم كنيد...ممنون ميشم:please:

bahmann900
15-02-2011, 18:07
ممنونم دوست عزيز....من همونطور طبق راهنماييتون...تو faster app دنبال preenv گشتم و پيداش كردم....ورژنش 1.3 هستش...تو خود faster يه preenv-dbg هستش كه تو مشخصاتش زده ورژن1.4...ميخواستم بدونم خودشه؟؟؟؟؟
error
some of your package have unmet dependencies which could not be fixed .see the log for details.
E:unmet dependencies. try 'apt-GET -f install' with no packages(or specify a solution).
به قول يكي از بچه ها نر رو ميگيريم ماده فرار ميكنه... ماده رو ميگيريم نر فرار ميكنه:ag:
سلام دوست من

شما faster رو ول کن و از اون دستوری که سجاد گفته همون آپدیت preenv میتونی کامل آپدیتش کنی

sajjadsajjad1
17-02-2011, 14:41
يك سوال خدمت داش سجاد عزيز!:loveit:

1- ميشه همه اسكريپتها رو جمع كرد يه جا و همگي رو باهم نصب كرد كه نياز به نصبشون دونه به دونه نباشه؟
2-نصب اين اسكريپت بايد حتما بعد از نصب بازي باشه؟

mhd07
17-02-2011, 15:38
error
دوست عزیز بهتره که preenv رو کلا پاک کنی.بعد با همون روش توی تاپیک:bs: (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131798) از نوع نصبش کنی:cd:

M_Erjenany
19-02-2011, 16:16
سجاد جون ترکوندی
فدات

navidcity
25-02-2011, 16:56
سلام من تمام مراحل رو درست طی میکنم و مشکلی ندارم در حین نصب اما وقتی بازی رو نصب میکنم و میخوام واردش بشم صفحه چند ثانیه سیاه میشه بعد میاد بیرون و صفحه دسکتاپ بالا میاد. الان باید چه کار کنم این درست شه؟(البته فقط این نیست بعضی از برنامه ها رو که نصب میکنم این طوری میشه.)

mirzapour
14-03-2011, 14:21
دوست عزیز به دادم برس من بازی درایور روبا هر زحمتی بود نصب کردم ولی هرچه از دستور های xterminalکه گفتی روزدم هیچ عکس العملی داده نشد

FARZAD_B13
16-03-2011, 11:48
سلام من تمام مراحل رو درست طی میکنم و مشکلی ندارم در حین نصب اما وقتی بازی رو نصب میکنم و میخوام واردش بشم صفحه چند ثانیه سیاه میشه بعد میاد بیرون و صفحه دسکتاپ بالا میاد. الان باید چه کار کنم این درست شه؟(البته فقط این نیست بعضی از برنامه ها رو که نصب میکنم این طوری میشه.)
فکر میکنم preenv به ورژن 1.4 اپدیت نیست شما اپدیت کنید مشکل حل میشه.

amiin_niima
17-03-2011, 21:15
سلام به همه دوستای گل.

منو کمک کنید.درایور دانلود نمیشه:cm:

هر دفعه رو دانلود کلیک میکنم.دوباره همون صفحه میاد:cm:

emad_tava
18-03-2011, 01:40
دوستان آدرس اون سایتی که لیست این بازی ها توش هست چی بود؟

#JOMJOMEH#
18-03-2011, 14:21
دوست عزیز به دادم برس من بازی درایور روبا هر زحمتی بود نصب کردم ولی هرچه از دستور های xterminalکه گفتی روزدم هیچ عکس العملی داده نشد

خوب هیچ عکس العملی نیاز نیست نشون بده دوست عزیز

سلام به همه دوستای گل.

منو کمک کنید.درایور دانلود نمیشه:cm:

هر دفعه رو دانلود کلیک میکنم.دوباره همون صفحه میاد:cm:

شما از اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید

دوستان آدرس اون سایتی که لیست این بازی ها توش هست چی بود؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122334 داخله این تاپیک بگردید

ARSALAN
07-04-2011, 12:39
پیش من اینجوریه باید چه کار کنم

http://www.irupload.ir/images/k8j58lfp4fnrz5qlp18f.png

e-hashemi
14-05-2011, 21:01
نه حسین جان توی بکاپ من نیست

اگه لیست برنامه های نصب شده شو میدیدی متوجه می شدی که اسمی از preenv برده نشده بود

منم اون لحظه حضور ذهن نداشتم که همه برنامه های ریز و درشت یادم باشه که :4:

پس به من حق بده

خوشحالم که مشکلت حل شد :003:

سلام اقا سجاد
ببخشید جسارت می کنم ولی اگه تو بکاپ تون preenv نصب نیست پس چطور تو همون بکاپ بازی :angry birds نصب هستش :ah:

m.taheri110
17-06-2011, 22:00
کسی نیست به من کمک منه وقتی می خوام preenv رو نصب کنم بعد از زدن y می نویسه نمی تونه سایت دخنهش قخباز کنه چیکار کنم ؟ کمک

mahdin900
07-07-2011, 23:52
با سلام خدمت دوستان
میشه برای بازی hawx فایل فعال سازی کیبورد رو قرار بدید:br:

bmx666
08-07-2011, 09:23
سلام

سلام اقا سجاد
ببخشید جسارت می کنم ولی اگه تو بکاپ تون preenv نصب نیست پس چطور تو همون بکاپ بازی :angry birds نصب هستش :ah:
نصب ولی ورژن پایین تر.

کسی نیست به من کمک منه وقتی می خوام preenv رو نصب کنم بعد از زدن y می نویسه نمی تونه سایت دخنهش قخباز کنه چیکار کنم ؟ کمک
باید از وی پیییییییییــــــــــــیی ان استفاده کنی

با سلام خدمت دوستان
میشه برای بازی hawx فایل فعال سازی کیبورد رو قرار بدید:br:
به این ادرس مراجعه کنید:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=2024439&postcount=3

abolfazl40033
15-07-2011, 01:20
سلام دوستان من اسکریب fifa2010 رو میخام یکی میشه بگه کجاست بازم شرمندم که اینجا بست زدم
و از سجاد جونم ممنون که اینقدر زحمت میکشن برای بچه ها

sam24
15-07-2011, 08:22
سلام دوستان من اسکریب fifa2010 رو میخام یکی میشه بگه کجاست بازم شرمندم که اینجا بست زدم
و از سجاد جونم ممنون که اینقدر زحمت میکشن برای بچه ها

به این پست مراجعه کنید
http://mobilestan.net/showpost.php?p=2024439&postcount=3

abotorab0541
15-07-2011, 10:58
منظور از دوربین چیه ؟

منظور اگه زوم هستش که باید کلید p رو نگه دارید بعد با انگشت روی lcd به بالا و پایین که بکشید می تونید زوم کنید

سلام دوستان من هم توی بازی angry birds مشکل دارم.یعنی نمیتونم زومش را کم و زیاد بکنم.
در ضمن این را هم بگم که من بازی را با فایل deb نصب کردم و اصلا از هیچ گونه اسکریپتی استفاده نکردم:please:

mmajidd
15-07-2011, 13:55
من وقتی دستور نصب preenv می زنم میگه
could not get lock /var/lib/apt/lists/lock open (11 resource temporarily unavailable)

sam24
16-07-2011, 06:01
سلام دوستان من هم توی بازی angry birds مشکل دارم.یعنی نمیتونم زومش را کم و زیاد بکنم.
در ضمن این را هم بگم که من بازی را با فایل deb نصب کردم و اصلا از هیچ گونه اسکریپتی استفاده نکردم:please:

شما باید اسکریپت نسخه مربوط رو نصب کنید

EMINEM*
08-09-2011, 10:57
سلام
لطفا طريقه فعال كردن كيبورد براي بازي Earth worm Jim رو بذاريد همراه با فايل ضميمه.
لطفا

FARZAD_B13
08-09-2011, 11:46
سلام
لطفا طريقه فعال كردن كيبورد براي بازي Earth worm Jim رو بذاريد همراه با فايل ضميمه.
لطفا
پست اول رو بخون اول preenv رو فول کیبورد کن.
اسکرپت مربوط به هر بازی رو که میخوای در مموری اصلی قرار بده و در اکسترمینال این کدها رو بزن.

root
cd vhomevuservmydocs
sh esme file bazi.sh

abbas021
30-09-2011, 18:58
تو اندرويدم ميشه اين كارو كرد؟ اگه ميشه راهنمايي كنيد

n900n900n900
20-10-2011, 16:23
سلام من با اینکه libsdlpre نصب کردم ولی بازم دکمه جهت رو که میزنم همین جوری روش می مونه

VALiIiANT
20-10-2011, 16:26
سلام من با اینکه libsdlpre نصب کردم ولی بازم دکمه جهت رو که میزنم همین جوری روش می مونه

دوست عزیز شما preenv رو فول کیبرد کردین ؟
اسم بازی رو هم بگین تا بتونیم بهتون کمک کنیم !

shovaliye2
30-10-2011, 11:16
سلام دوستان . اسکریپت بازی assasins creed رو واسه دانلود گذاشتین ؟ نتونستم پیداش کنم

FARZAD_B13
30-10-2011, 11:41
سلام دوستان . اسکریپت بازی assasins creed رو واسه دانلود گذاشتین ؟ نتونستم پیداش کنم
خدمت شما

http://www.forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2024439&postcount=3