PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میگو می تواند؟

AraSh_HighFire
16-02-2011, 18:18
برادری از مائمو

سلام دوباره خدمت همه دوستان موبایلستانی.
همانطور که همه میدانید چند وقت دیگر نمایشگاه MWC 2011 هست و تمام شرکت ها دارند سعی میکنند تا محصولات نهایی خود را برای رونمایی در نمایشگاه آماده کنند.
مایکروسافت با آپدیت های جدید-اندروید با USER INTERFACE جدید-پالم با دو محصول خارق العاده و...

برخی از شرکت ها نیز که شاید سال اخیر برای آنها کمی بد گذشت در حال تلاش های آخر برای رونمایی از محصولات کاملا جدید تر هستند.
قبل از این خیلی از شماها با سیستم عامل میگو آشنایی داشتید.سیستم عاملی که توسط 3 غول بزرگ دنیا ساخته شده و با قابلیت های جدیدی قرار است روانه بازار گردد.این سیستم عامل به صورت live بر روی سایت میگو موجود است.نسخه ای بسیار ابتدایی با اینترفیسی نا خوشایند.قرار است سیستم عامل پس از مدتی کوتاه سیستم عامل رسمی و انحصاری نوکیا و اینتل باشد.
به گزارش برخی خبر گزاری های غیر رسمی نوکیا در تلاش است تا ابتدا با سیستم عامل WP7 وضعیت خود را مجددا در بازار تثبیت کند و پس از آن میگو را در تمام گوشی هایش قرار دهد.
این سیستم عامل قابلیت های جدیدی از جمله QT PACK (تغییر برنامه های پلت فرم دیگر به میگو)-به روز رسانی سیستم عامل و نرم افزار(چیزی که در سیمبین فقط نرم افزاری بود)-قابلیت شخصی سازی بسیار زیاد و به گفته ی سایت میگو بسیار منعطف تر از مائمو-قابلیت استفاده در کنترل سیستم های برنامه نویسی شده با AVR و...

این تنها بخشی از قابلیت های سیستم عامل میباشد.
در نمایشگاه بارسلونا امسال قرار است اولین محصولات دارای میگو معرفی شوند.این محصولات تنها شامل گوشی های موبایل نبوده و تبلت ها و حتی اتومبیل هارا نیز در بر میگیرد.
قرار است شرکت اتومبیل سازی BMW بر روی تمامیه سیستم های کنترل و پردازش مرکزی ECU اتومبیل هایش از این سیستم عامل استفاده کند.
اینتل نیز مسئول ساخت تبلت های میگو می باشد و قرار است 2 تبلت در نمایشگاه معرفی کند.
اما این نوکیا است که برای بیشتر مردم و شرکت ها مهم است.
هنوز به صورت رسمی چیزی از گوشی های تحت میگو نوکیا گفته نشده و حتی MYNOKIABLOG هم تنها از یک شایعه خبر داده است.البته به احتمال زیاد چنین NOKIA N9 با همین مشخصات ساخته خواهد شد.
در بلاگ رسمی نوکیا برخی از مشخصات احتمالی این غول میگو ثبت شده است.
CPU 1200 INTEL DAUL CORE-4 INCHES DISPLAY AMOLED-1 GB RAM AND 1.5 G ROM-IN M 32 GIGABYTE
اگر نوکیا چنین گوشی با این مشخصات وارد بازار کند احتمال زیاد طرفدارانش حتی بیش از قبل خواهد شد.
اما اینجا سوالی مطرح است.آیا نوکیا و میگو شکست خورده میشوند یا بازار را تسخیر میکنند؟

در نظر سنجی و کامنت منتظر هستم.
http://thenokiablog.com/wp-content/uploads/2010/07/meego-on-car.png
http://www.letmedefine.com/wp-content/uploads/2010/06/redvalemeego2.jpg
http://zomgitscj.com/wp-content/uploads/2010/08/nokia-n9-leaked.jpg

#JOMJOMEH#
16-02-2011, 19:57
اولا دسته شما درد نکنه...ولی جایه تاپیک اشتباهه....بهتره اول جاشو مشخص می کردی درست دوست عزیز

bahmann900
16-02-2011, 20:02
اولا دسته شما درد نکنه...ولی جایه تاپیک اشتباهه....بهتره اول جاشو مشخص می کردی درست دوست عزیز
کاملا با محمد جان موافقم اول مکان بعد مطلب

ولی در کل دستتون درد نکنه

AraSh_HighFire
16-02-2011, 20:27

سلام.والا من تو مقاله نویسی(که جا اصلیشه)تاپیک زدم.یک شخصیت معروف بم مسیج داد و اخطار داد.
دیگه اینجا زدم.

AraSh_HighFire
16-02-2011, 20:28
کاملا با محمد جان موافقم اول مکان بعد مطلب

ولی در کل دستتون درد نکنه

خواهش میکنم.سر جا کلا همه بام مشکل دارن

pooreya_2008
16-02-2011, 20:56
از جا که بگزریم ولی دیگه میگم میگو عمرن بتونه کاری کنه
فقط بلده مردم رو سر کار بذاره:bh::aq:

BeH ZaD
16-02-2011, 21:12
به نظر من نه...
نوکیا خیلی جا مونده اصلا هم تلاش نمیکنه سرعت پیشرفتشو زیاد کنه خیلی کند عمل میکنه...
مثل همین n8 که هی امروز فردا کرد کشت خودشو یه گوشی بده...
خود مدیر عامل نوکیا هم گفت میگو مارو نجات نمیده...

#JOMJOMEH#
16-02-2011, 21:13
شما می شه بگید کی بوده؟شما درست زده بودید...از ابوالفضل اقا بخواید براتون منتقل می کنه

AraSh_HighFire
16-02-2011, 21:40
از جا که بگزریم ولی دیگه میگم میگو عمرن بتونه کاری کنه
فقط بلده مردم رو سر کار بذاره:bh::aq:

اما میشه امید داشت.چون دیگه این سیستم عامل توسط شرکت های دیگه هم ساخته شده.شنیدم نوکیا هم بدهیاشو تموم کرده(نمیدونم راسته یا نه)
اما شاید خوب بشه وضع

AraSh_HighFire
16-02-2011, 21:42
به نظر من نه...
نوکیا خیلی جا مونده اصلا هم تلاش نمیکنه سرعت پیشرفتشو زیاد کنه خیلی کند عمل میکنه...
مثل همین n8 که هی امروز فردا کرد کشت خودشو یه گوشی بده...
خود مدیر عامل نوکیا هم گفت میگو مارو نجات نمیده...

خیلی نا امید نباش.مگه میشه شرکتی با این عظمت اینقد زود جا بزنه

AraSh_HighFire
16-02-2011, 21:44
شما می شه بگید کی بوده؟شما درست زده بودید...از ابوالفضل اقا بخواید براتون منتقل می کنه

اگه طرف راضی بود بگم خب پیغام خصوصی نمیداد بم.حالا من اقا ابوالفضل نمیشناسم.شما ازش بخواید

QUANTUM
17-02-2011, 01:32
به بخش مقالات عمومی منتقل شد

keyvanafshar
17-02-2011, 02:13
اگه منعطف تر و قدرتمند تر از مائمو باشه

همه رو شکست میده،قول میدم

mido-mido
17-02-2011, 08:32
اقا مطمئن باشین این میگو یه چیزهایی داره...
من که خیلی ازش خوشم اومد...عکساش رو هم میزارم...فقط چون سایز تصویرا بزرگه همش رو تو یه فایل زیپ میزارم...شرمنده...

AraSh_HighFire
17-02-2011, 14:16
به بخش مقالات عمومی منتقل شد

سلم.دسته گلتون درد نکنه.

Ceramic
18-02-2011, 11:33
چرخش نوکیا به سمت مایکروسافت نشان می دهد که خودش هم اطمینان زیادی به می گو ندارد . ممکن است واقعا توانمندی های می گو در حد بالایی باشد اما تجربه ی نوکیا با N900 و Maemo نشان داد که این او اس ها تا یوزرفرندلی شدن راه زیادی در پیش دارد ... این در حالی است که نوکیا فرصت زیادی برای تکرار اشتباه های خود ندارد .

AraSh_HighFire
18-02-2011, 13:26
چرخش نوکیا به سمت مایکروسافت نشان می دهد که خودش هم اطمینان زیادی به می گو ندارد . ممکن است واقعا توانمندی های می گو در حد بالایی باشد اما تجربه ی نوکیا با n900 و maemo نشان داد که این او اس ها تا یوزرفرندلی شدن راه زیادی در پیش دارد ... این در حالی است که نوکیا فرصت زیادی برای تکرار اشتباه های خود ندارد .

نه.اونجوری که من خوندم نوکیا قرار نیست سارت رو از میگو برداره و علت استفاده از وینفو رو هم گفتم.یهجور سیاسته

JABER
18-02-2011, 14:08
من که خیلی به میگو امیدوارم
چون قدرت بالقوه فوق العاده ای داره
اگه یکم برایش خرج کنند و روش کار کنند،باور کنید دنیای موبایل را متحول میکنه

AraSh_HighFire
18-02-2011, 15:26
من که خیلی به میگو امیدوارم
چون قدرت بالقوه فوق العاده ای داره
اگه یکم برایش خرج کنند و روش کار کنند،باور کنید دنیای موبایل را متحول میکنه

سلام آقا جابر
من که همین امروز به میگو نا امید شدم
تو نمایشگاه نوکیا محصولی با میگو معرفی نکرد
فقط فقط اینتل 2 تا تبلت و یک گوشی میگویی معرفی کرده
که من فکر نکنم به ما برسه

™HAMID
18-02-2011, 19:12
میگو مثل میمو میمونه سیستم عامل خیلی خوبیه فقط نوکیا اگه یکم بیشتر ساپورتش کنه و البته زود بده بیرون 100 درصد موفق میشه

AraSh_HighFire
18-02-2011, 21:34
دوستان به خبر بد و فوری که الان شنیدم توجه کنید(خوندمش.نشنیدم)

تو بلاگ رسمی نوکیا و بلاگ رسمی یکی از کارکنان نوکیا خوندم

نوکیا با میگو خداحافظی میکند و سرپرستی پروژه عظیم میگو به دست اینتل سازنده نت بوک و سی پی یو میفتد.
تو نمایشگاه هم خبری از نوکیا نبود

JABER
18-02-2011, 22:55
دوستان به خبر بد و فوری که الان شنیدم توجه کنید(خوندمش.نشنیدم)

تو بلاگ رسمی نوکیا و بلاگ رسمی یکی از کارکنان نوکیا خوندم

نوکیا با میگو خداحافظی میکند و سرپرستی پروژه عظیم میگو به دست اینتل سازنده نت بوک و سی پی یو میفتد.
تو نمایشگاه هم خبری از نوکیا نبود

اگه راست باشه،خاک بر سر نوکیا
واقعا اگه حقیقت داشته باشه،این سری نوکیا تموم میشه---یعنی نابود نابود

امیدوارم حقیقت نداشته باشه

AraSh_HighFire
19-02-2011, 15:13
اگه راست باشه،خاک بر سر نوکیا
واقعا اگه حقیقت داشته باشه،این سری نوکیا تموم میشه---یعنی نابود نابود

امیدوارم حقیقت نداشته باشه

سلام.لینک رو نتونستم دقیق پیدا کنم.تو سایت mynokiablog به نقل لز خبر گذاری نوکیا نوشته بود.
تو همون خبر هم لینک بلاگ کارمند نوکیا هم اومده بود.سعی میکنم لینک رو زود تر پیدا کنم
اینجور که معلومه انگار واقعیت داره
چون تو مدرسه دوستان هم یه چنین چیزایی گفتن

Jeyran
19-02-2011, 20:40
آقا اینا همه شایعه است، یعنی آلوپ حرف خودشو میخواد رد کنه که گفته بود می گو رو رها نمیکنه؟ دارین کم کم تو دل ما مرام نوکیاییا شک میندازینا.
آقا آرش اون لینکه خرابه احتمالا یک ساعته هنوز نیومده

AraSh_HighFire
19-02-2011, 21:01
آقا اینا همه شایعه است، یعنی آلوپ حرف خودشو میخواد رد کنه که گفته بود می گو رو رها نمیکنه؟ دارین کم کم تو دل ما مرام نوکیاییا شک میندازینا.
آقا آرش اون لینکه خرابه احتمالا یک ساعته هنوز نیومده

اخه کارمند نوکیا نمیاد این شایعه رو بده.خبر گزاری نوکیا که اینو نمیگه
واقعا من اگه رئیس دنیا بودم این نوکیا رو از رو زمین برمیداشتم.تمام ارزو هامو به باد داد.(کاشکی هیچوقت به این نوکیا دل نمیبستم)
کدوم لینکه؟
لینک امضا؟

Jeyran
19-02-2011, 21:19
اخه کارمند نوکیا نمیاد این شایعه رو بده.خبر گزاری نوکیا که اینو نمیگه
واقعا من اگه رئیس دنیا بودم این نوکیا رو از رو زمین برمیداشتم.تمام ارزو هامو به باد داد.(کاشکی هیچوقت به این نوکیا دل نمیبستم)
کدوم لینکه؟
لینک امضا؟

همون خبر" بد و فوری"

یعنی این آلوپ داره :dx:چه غلطی میکنه؟نوکیا دست از مایمو:ak: که قبلا برداشت دست از سیمبین هم داره میخواد بکشه:ak:، ولی می گو رو نباید رها کنه:cr: اشتباه هم حدی داره یعنی بعد از مایمو و سیمبین نوبت می گوست، فقط وین فون7 ؟متاسفم برای هیات مدیره ی نوکیا که نشستن و دارن به اشتباهات این دو مدیر نوکیا نگاه میکنن، الوپ که زده رو دست اون یکی.

AraSh_HighFire
19-02-2011, 21:49
همون خبر" بد و فوری"

یعنی این آلوپ داره :dx:چه غلطی میکنه؟نوکیا دست از مایمو:ak: که قبلا برداشت دست از سیمبین هم داره میخواد بکشه:ak:، ولی می گو رو نباید رها کنه:cr: اشتباه هم حدی داره یعنی بعد از مایمو و سیمبین نوبت می گوست، فقط وین فون7 ؟متاسفم برای هیات مدیره ی نوکیا که نشستن و دارن به اشتباهات این دو مدیر نوکیا نگاه میکنن، الوپ که زده رو دست اون یکی.

من میترسم نوکیا بیاد یه کار بهتری انجام بده گوشی با جاوا پلت فرم بزنه دیگه سیمبین هم استفاده نکنه.
این نوکیا داره اعصاب منو خرد میکنه.اینهمه منتظر قول نوکیا از معرفی گوشی میگو در mwc موندم.نه نوکیا گوشی داد.نه اینتل.اینتل یه گوشی واسه امریکا فقط داد.به ایران نمیرسه.

AraSh_HighFire
19-02-2011, 22:05
همون خبر" بد و فوری"

درباره لینک بگم این خبر اینتل رو تو یکی از بلاگ های انگلیسی خوندم.نمیدونم چی بوده.اما این عکسشه.درباره اینتل مطمئن نیستم.اما احتمال زیاد این وجود داره.چون تو عکسای نمایشگاه بخش اینتل هم عکس تبلت میگو و گوشی رو با هم زده بود.این هم عکس
http://www.israel-any.co.cc/wp-content/uploads/2011/02/intel_meego_mwc-600x337.jpg
http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2011/02/20110213_002-580x433.jpg
این عکساشه.البته قیافش که چنگی به دل نمیزنه

abbas_gh68
21-02-2011, 19:37
اقا اگه اینطوریه پس من n900 نخرم.یعنی n900 هم به سرنوشت n81 دچار میشه؟؟؟؟؟
:please::ba::ba::ba::ba:

chessmathter
22-02-2011, 20:31
http://mynokiablog.com/2011/02/22/videos-nokias-three-year-ecosystem-vision-from-mwc-new-symbian-ui-magnificent-meego-n950-to-ship-this-year/
این که یه چی دیگه میگه

AraSh_HighFire
22-02-2011, 21:41
سلام.من چیز شکن ندارم نمیتونم باز کنم.
خبر چی میگه؟
واسه کی هست؟
اگه میشه همینجا بگید.ممنون

chessmathter
22-02-2011, 22:51
سلام.من چیز شکن ندارم نمیتونم باز کنم.
خبر چی میگه؟
واسه کی هست؟
اگه میشه همینجا بگید.ممنون

در مورد برنامه ریزیه این شرکت صحبت مکنه و ساپورت سمبین و بودن کیو تی فروش 150 ملیون سمبین
و از همه مهمتر عرضه اولین گوشی میگو نوکیا با نام ان 950 تو همین سال
یکی از دوستان کامل ترجمه کنه خوب میشه

AraSh_HighFire
23-02-2011, 13:25
در مورد برنامه ریزیه این شرکت صحبت مکنه و ساپورت سمبین و بودن کیو تی فروش 150 ملیون سمبین
و از همه مهمتر عرضه اولین گوشی میگو نوکیا با نام ان 950 تو همین سال
یکی از دوستان کامل ترجمه کنه خوب میشه

مرسی
مطمئن هستی از اینکه خبر جدید هست دیگه؟

Jeyran
23-02-2011, 13:51
مرسی
مطمئن هستی از اینکه خبر جدید هست دیگه؟

همچین جدید به نظرم نبود ،منظورشون احتمالا همین ان9 ، البته یه نکته جالب الان زدم بازشد ولی دوباره که خواستم تاریخشو نگاه کنم شیلتربود!!

AraSh_HighFire
23-02-2011, 19:00
همچین جدید به نظرم نبود ،منظورشون احتمالا همین ان9 ، البته یه نکته جالب الان زدم بازشد ولی دوباره که خواستم تاریخشو نگاه کنم شیلتربود!!

این خبری که من خوندم واسه روز های نمایشگاه بارسلونا بوده.احتمال داره جدید تر باشه

اما اون چیزی که من خوندم و دارم مشاهده میکنم اینه که نوکیا فقط فقط سیمبین میزنه و حتی امکان کنار گذاشتن وینفو هم هست

Mohammad_ai69
23-02-2011, 20:26
من که چشم به نوکیا اب نمیخوره :cd:

BeH ZaD
23-02-2011, 21:04
شما کجای کارید چرا خبراتون انقدر قدیمیه..!!!
نوکیا گفته که فقط 1 گوشی با میگو میزنه و دیگه تموم...
اینتل هم اعلام کرده که دیگه با نوکیا کار نمیکنه و داره دنبال شرکت جدیدی واسه همکاری در مورد میگو میگرده...:ao:
نوکیا با برنامه های جدید یا خیلی خوب میاد بالا یا کلا نابود...

Jeyran
23-02-2011, 21:11
این خبری که من خوندم واسه روز های نمایشگاه بارسلونا بوده.احتمال داره جدید تر باشه

اما اون چیزی که من خوندم و دارم مشاهده میکنم اینه که نوکیا فقط فقط سیمبین میزنه و حتی امکان کنار گذاشتن وینفو هم هست

البته واقعا باید قبول کرد که پشتیبانی از 3 سیستم عامل و هر سیستم عامل هم کلی گوشی هرکدوم جدا واقعا کاردشواریه و خرج زیادی هم داره، ولی خوب وین فو احتمال خیلی کمی داره، که حذف بشه ،البته بازم میگم مطمئنا هیچ کدوم حذف نمیشن. سیمبین کم کم کنار میره وینفو جاشو میگیره، هرچند همچنان برا خیلی از گوشیای دکمه ای نوکیا یا لمسی های ارزانش باید استفاده بشه،می گو هم که قبلا مایمو بود سالی یه گوشی داشت همون روال ادامه داره براش.:cc:

AraSh_HighFire
23-02-2011, 22:28
شما کجای کارید چرا خبراتون انقدر قدیمیه..!!!
نوکیا گفته که فقط 1 گوشی با میگو میزنه و دیگه تموم...
اینتل هم اعلام کرده که دیگه با نوکیا کار نمیکنه و داره دنبال شرکت جدیدی واسه همکاری در مورد میگو میگرده...:ao:
نوکیا با برنامه های جدید یا خیلی خوب میاد بالا یا کلا نابود...

اخه قبلش قرار بود بشه سیستم عامل اصلیه گوشی-بجای سیمبین
اما بازم اگه اینجور باشه که شما میگید خب بهتره

mido-mido
24-02-2011, 07:22

نوکیا وین فون رو کنار نمیزاره....به عنوان اولین سیستم عاملش استفاده میکنه....جای سیمبین....

درباره ی این خبر که اینتل دنبال یه شریک دیگه به جای نوکیا واسه میگو میگرده مطمئن نیستم....
ولی احتمالش خیلی زیاده....حیف میشه اگه نوکیا میگو رو از دست بده...رک بگم....خاک تو سرش اگه میگو رو از دست بده....:dl:

criss21
24-02-2011, 23:26
دوستان کاملا مشخه نوکیا با سیمبینان عقب میوفته.چیزی که براش مهمه سهم بازاره که با تغیر سیستمش میخاد اونو بدست بیاره

می گو هم پابرجاست فقط نوکیا اگه هم زمان بخاد به همه چیز برسه زورش نمیرسه واسه همین
اکثرا شایعات بیشتر از واقعیت اینجا جا گرفته فعلا باید منتظر موند نوکیا سیاست بدی پیش نگرفته
قطعا خودشون بیشتر از ما قدرت می گو رو میشناسن

Ceramic
26-02-2011, 17:17
نه.اونجوری که من خوندم نوکیا قرار نیست سارت رو از میگو برداره و علت استفاده از وینفو رو هم گفتم.یهجور سیاسته

موضوع ساپورت ، با دولوپمنت ( توسعه ) فرق می کند.

در آینده ی نزدیک از می گو اثری باقی نخواهد ماند .

Jeyran
26-02-2011, 20:30

:dx:مگه دایناسوره که اثری ازش نمیمونه؟ ولی فقط میگم منتظرش باشید.:bf:

AraSh_HighFire
26-02-2011, 21:33

میدونم.
توسعش بنظرم با خود اینتل هست
اما ساپورتش با خود نوکیا که فکر نکنم نوکیا کاری کنه

JABER
26-02-2011, 23:18
میدونم.
توسعش بنظرم با خود اینتل هست
اما ساپورتش با خود نوکیا که فکر نکنم نوکیا کاری کنه

من هم فکر کنم توی این قرارداد:
اینتل مسئول توسعه و ساپورت هست
نوکیا مسئول خدمات و رفع اشکال و کمی هم خدمات

البته هنوز معلوم نیست

AraSh_HighFire
01-03-2011, 20:59
ای باباش هی

MafiaII
01-03-2011, 21:56
وقتی آندروید هست غم نداری.
میگو چیه دیگه:bl:

Jeyran
02-03-2011, 12:42
میگو چیه دیگه

مثلا اندروید:at: چی داره؟ 4 تا نرم افزار داره که اونارم میشه:bd: رو می گو نصب کرد.

wild dragon
11-03-2011, 11:49
من نمیدونم این شایعات کنار گذاشته شدن میگو توسط نوکیا از کجا اومده
نوکیا حقوق تمام کارمندای بخش میگو را 50% اضافه کرد
اگه میخواست دیگه سمت میگو نره امکان داشت چنین کاری بکنه؟ یا اینکه فقط برا یه گوشی این کار را بکنه؟

oflineinternet
11-03-2011, 12:18
میگو هر چی باشه رو گوشی های نوکیا میاد که ....عالیه

الان تازه همه دارن میفهمن که n900 چی هست {اگه نمیدونی چیه برو به بخش مربوطه مفهمی من چی میگم }

من خودم گوشی بعدیم میگو هست حالا هر چی میخواد باشه

لطفا دوستان هی نیان بگن میگو مرده و میگو اله و بله
نوکیا هر چی هست نوکیا هست {همون برندی که وقتی بود آیفون آندروید اصلا وجود خارجی نداشتند}

M * N
11-03-2011, 12:57
سلام خدمت دوستان
تشكر ميكنم از اقا ارش عزيز و ساير دوستان شركت كننده در اين موضوع
تو اين چند صفحه بالاخره معلوم نشد كه كدوم خبر موثق تره
اينكه اينتل با نوكيا همكاري ميكنه يا نه
البته فروش الان نوكيا بيشتر به خاطر امكانات جانبي هست ودر اينده اگه ميخواد تو دور رقابت بمونه بايد به فكر يه سيستم عامل بهتر باشه
و اگه خبر مذاكره نوكيا با مايكروسافت صحت داشته باشه خبر عدم همكاري اينتل قوت ميگيره
چون بعيده كه با وجود سيستم عامل قدرتمند و جديد ميگو بره به طرف ويندوز

و در اينكه ايا خود ميگو ميتونه موفق تر از سيستم عاملهايي مثل انروئيد باشه شكي نيست
علتش هم به نظر من اينه كه خوب معمولا چيز جديدتر بايد امكانات بهتري نسبت به بقيه داشته باشه كه بتونه نظر مشتري رو جلب بكنه
اگه قرار باشه هم رديف سايرين باشه پس لقب تسخير بازار زياد نمي تونه منطقي باشه
برقرار باشيد...

zilogfa
11-03-2011, 13:10
سلام خدمت دوستان
تشكر ميكنم از اقا ارش عزيز و ساير دوستان شركت كننده در اين موضوع
تو اين چند صفحه بالاخره معلوم نشد كه كدوم خبر موثق تره
اينكه اينتل با نوكيا همكاري ميكنه يا نه
البته فروش الان نوكيا بيشتر به خاطر امكانات جانبي هست ودر اينده اگه ميخواد تو دور رقابت بمونه بايد به فكر يه سيستم عامل بهتر باشه
و اگه خبر مذاكره نوكيا با مايكروسافت صحت داشته باشه خبر عدم همكاري اينتل قوت ميگيره
چون بعيده كه با وجود سيستم عامل قدرتمند و جديد ميگو بره به طرف ويندوز

و در اينكه ايا خود ميگو ميتونه موفق تر از سيستم عاملهايي مثل انروئيد باشه شكي نيست
علتش هم به نظر من اينه كه خوب معمولا چيز جديدتر بايد امكانات بهتري نسبت به بقيه داشته باشه كه بتونه نظر مشتري رو جلب بكنه
اگه قرار باشه هم رديف سايرين باشه پس لقب تسخير بازار زياد نمي تونه منطقي باشه
برقرار باشيد...

نوکیا و اینتل همکاریشون ادامه داره تا چندماه دیگه هم اولین گوشی می گو n950 میاد
همکاری نوکیا با ماکروسافت هم ربطی به می گو نداره چون وینفون جای سیمبین میاد .. و می گو هم که قرار سالی یه گوشی باشه جای خودش رو در رده های اند داره

M * N
11-03-2011, 14:12
همکاری نوکیا با ماکروسافت هم ربطی به می گو نداره چون وینفون جای سیمبین میاد
در اينكه نوكيا گوشيهايي تحت وينفون توليد خواهد كرد يا نه اطلاعي ندارم
اما اگه جاي سيمبين ميخواد بياد شايد مال اينده ي دورتري باشه
چون طبق اخبار در اينده ي نزديك ما بايد شاهد ورود سيمبيان ورژن 4 باشيم
اين طور نيست

zilogfa
11-03-2011, 15:27
در اينكه نوكيا گوشيهايي تحت وينفون توليد خواهد كرد يا نه اطلاعي ندارم
اما اگه جاي سيمبين ميخواد بياد شايد مال اينده ي دورتري باشه
چون طبق اخبار در اينده ي نزديك ما بايد شاهد ورود سيمبيان ورژن 4 باشيم
اين طور نيست

فکر کنم شما یه مدتیه اخبار رو پیگیری نکردین
پیشنهاد می کنم یه سر به بخش اخبار بزنین متوجه میشین که نوکیا و ماکروسافت قرار داد هایی با هم بستند و وینفون تبدیل به سیستم عامل اول نوکیا شد و از آخر امسال تولیدش شروع میشه
و این جایگزینی با سیمبین هم حدود دو سه سالی طول میکشه
چیزی هم بنام سیمبین 4 نداریم تنها آپدیت هایی برای سیمبین 3 هست که شامل اینترفیس و امکانات نرم افزاری دیگه ای میشه که به قوت خودش باقی هست و تمام گوشیهایی که با سیمبین 3 هستند به اون ورژن آپدیت میشند

می گو هم همچنان بالاتر از همه سرجای خودش هست و نسخه 1.2 هم چندروز پیش برای دولوپر ها برای باگ گیری و.. عرضه شد تا چندماه آینده که ن950 میاد با ورژن 1.3 و اینترفیس عالی

AraSh_HighFire
11-03-2011, 20:44
خب دوستان و تشکر کننده ها ممنونم از نظراتتون.
من دوباره اخبار جدیدی خوندم که بیش از پیش قاطی کردم

1.نوکیا اولین گوشی های ویندوز سونی های خود را با سخت افزاری قوی از اول ژوئن همین سال یعنی 2-3 ماه دیگه وارد بازار میکنه(بلاگ رسمی نوکیا)

2.نوکیا قصد در تولید تعداد زیادی گوشی با سیستم عامل میگو دارد و دو گوشی ای8 و ان950 نام های اولین های آن خواهد بود.البته نام ها تنها احتمال هست.(بلاگ رسمی نوکیا)

3.قرار است آپدیت جدید سیمبین 3 با نزدیک 150 قابلیت جدید برای بهبود و بالا بردن سرعت و زیبایی یوزر سیمبین تا آخر ماه مارس هعم امسال به آپدیت گوشی ها اضافه شود.(سایت خبری سیمبین)

4.گوشی های جدید x9 و x80 در راه اند.سیمبین 3 گوشی های مجهز تری دارد(عنوان یکی از آخبار بلاگ نوکیا)

با این وجود هنوز هم نمیشه نظری درباره سیستم عامکل های نوکیا داد.درحالی که با تمامیه شرکا قرار داد بسته است.

اما درباره میگو من فکر میکنم دلیل دیر به بازار آمدنش بر روی یک گوشی این بوده که هر 3 شرکت پشتیبان میگو در حال بررسی باگ ها و همچنین اصلاح آن هستند تا همانند وینفو 7 و اندروید و مک در ابتدای کار مشکل خاصی نداشته باشد

faramarz-fa
12-03-2011, 10:25
یه زمانی قرار بود که نوکیا می گو بزنه
اما با اومدن ویندوز فون 7 از نوکیا اینتل نناامید شد و یه شرکت چینی با اینتل برای توسعه این سیستم قرارداد بست.

ee9900
12-03-2011, 10:42
منبعتون فرامرز جان؟؟؟

criss21
12-03-2011, 10:50
میگو چیه دیگه:bl:

اندرویید در برابر ماوئمو خودمون هیچی نداره جز بازی های با گرافیک که اونا رو هم ما برمیداریم ازشون حالا فکرشم کن می گو هم بید دیگه چی میشه!!

criss21
12-03-2011, 10:52

رو هوا میگید؟یا اینکه دیلیلی هم دارید؟
لطفا با دلیل بگید چرا اثری ازش نمیمونه مهمین مائمو بدون ساپورت درستو حسابی کلی طرفدار داره و از همین بچه های سایت تا برنامه نویسان حرفه ایی دارن ساپورتش مکنند پس دیگه چجوری منقرض بشه؟!!!!!!!!!!!!!!!اوپن سورس غیر ممکنه از بین بره!!

criss21
12-03-2011, 10:54
من نمیدونم این شایعات کنار گذاشته شدن میگو توسط نوکیا از کجا اومده
نوکیا حقوق تمام کارمندای بخش میگو را 50% اضافه کرد
اگه میخواست دیگه سمت میگو نره امکان داشت چنین کاری بکنه؟ یا اینکه فقط برا یه گوشی این کار را بکنه؟

داداش دمت گرم دل گرممون کردی کاشکی لینکی از منبع هم میزاشتی که دیگه جای حرفی نمونه:up::hello:

lalik
07-05-2011, 20:58
مثلا اندروید:at: چی داره؟ 4 تا نرم افزار داره که اونارم میشه:bd: رو می گو نصب کرد.

سلام دوست خوبم.مطمینی 4تا برناااااااااااااااااااااا اامست فقط؟؟؟؟؟:-)
درسته میگو سیستم عامل بدی نیست اما دیگه به آندروید هنوز نرسیده

wild dragon
09-05-2011, 07:08
داداش دمت گرم دل گرممون کردی کاشکی لینکی از منبع هم میزاشتی که دیگه جای حرفی نمونه:up::hello:

شرمنده این خبر را خیلی وقت پیش خوندم الان لینکشو پیدا نکردم

AraSh_HighFire
09-05-2011, 18:36
جدی اندروید و مک چیزی ندارن.الکی هم برنامه هاشون زیاده.مثلا برید تو استورشون ببینید
مائموی ما 2 تا ماشین حساب کامل داره باالفرض
مک و اندروید هرکدوم 20 تا ماشین حساب دارن.حالا یکیشون مثلا سینوس دارم.یکیشون کسینوس داره دیگه سینوس نداره.اونیکی دیماتسیون داره بقیه ندارن.میشه گفت 70% زیاد بودن نرم افزاراش بخاطر همینه.

Dallas1387
10-05-2011, 22:29
مهمترین عامل در محبوبیت یه سیستم عامل پشتیبانی شرکت ارایه دهنده هست . مثلا سیستم عامل سیمبیان به فرض خیلی ضعیف هست اما چون پشتیبانی داشت 60 درصد بازار سیستم عامل ها دستش بود یا اندروید گوگل به شدت داره اندروید رو با جدیت توسعه می ده اما به نظر من میمو و میگو محکوم به انزوا می شند چون پشتیبانی براشون وجود نداره
البته واقعا من موندم نوکیا هدفش از قرارداد با مایکروسافت چی بود ؟ چون میگو یه نقطه قوت براش محسوب می شه حتما برنامه خاصی داره برای این قضیه ...

AraSh_HighFire
11-05-2011, 12:35
مهمترین عامل در محبوبیت یه سیستم عامل پشتیبانی شرکت ارایه دهنده هست . مثلا سیستم عامل سیمبیان به فرض خیلی ضعیف هست اما چون پشتیبانی داشت 60 درصد بازار سیستم عامل ها دستش بود یا اندروید گوگل به شدت داره اندروید رو با جدیت توسعه می ده اما به نظر من میمو و میگو محکوم به انزوا می شند چون پشتیبانی براشون وجود نداره
البته واقعا من موندم نوکیا هدفش از قرارداد با مایکروسافت چی بود ؟ چون میگو یه نقطه قوت براش محسوب می شه حتما برنامه خاصی داره برای این قضیه ...

ممنون بخاطر نظرت
در جوابت باید بگم خوب سیمبیان اوایل خیلی طرفدار داشت همونجور که میدونید و سیمبین بخش فعالش بود
میگو میتونه با ورودش همانند همون سیمبین باشه در اوایلش.سیستم عاملی که هنوز نیومده و اینقدر طرفدار داره با توجه به اپن سورس بودنش پس حتما پشتیبانی قوی داره.الان مائمو طرفداران کمی داره.اما میبینیم که هم از طرف مائمو و هم از طرف افراد و شرکتا دیگه چجوری ساپورت میشه(نمیگم ساپورتش زیاده.اما نسبت به تعداد طرفداراش واقعا عالیه)
پس میگو میتونه ساپورت خوبی داشته باشه.
اما در رابطه با وینفو قرار بوده از وینفو فقط به عنوان ابزاری برای تثبیت جایگاهش استفاده کنه نوکیا.اما الان داریم میبینیم می خاد به عنوان سیستم اصلی ازش استفاده بشه.بعضی جاها هم شنیدم نوکیا میخاد از چند سیستم عامل تو گوشی هاش استفاده کنه.کاری که الان سامسونگ انجام میده

mig33
14-05-2011, 22:40
کنفرانس خبری می گو 8 روز دیگه 23 تا 25 می - سانفرانسیسکو

http://sf2011.meego.com/sites/all/files/imagecache/meego_highlight_home_large/highlights/meego-sf2011-highlight-registration.png

به نظر من آینده می گو درخشانه

Jeyran
16-05-2011, 15:17
سلام دوست خوبم.مطمینی 4تا برناااااااااااااااااااااا اامست فقط؟؟؟؟؟:-)
درسته میگو سیستم عامل بدی نیست اما دیگه به آندروید هنوز نرسیده

بله منم میدونم مارکتش تا چند ماه دیگه از اپل جلو می افته. اما می گو ، میتونه برنامه های اندروید و مایمو رو بومی اجرا کنه، می گو طبق گفته ی اینتل وقتی آزمایشی رو گوشیش تست کرد 5 برابر از ایفون4 سریعتر بود. نوکیا درسته ظاهرا دنبال می گو رو نداره ولی قبل از عرضه ی می گو در حال جذب برنامه نویس و توسعه دهنده گان برای می گو هست. همینطور که اینتل هست.نوکیا یه آکادمی تاسیس کرده ،کلی قرارداد بسته با شرکت های دیگه. توسعه دهندگان سیمبین رو به سمتش دعوت کرده.
اولین گوشی اندروید این ها رو داشت؟
میشه یه نتیجه گیریه بچه گانه کرد، اندروید اونا رو نداشت،پیروز میدان شد، می گو که اینا رو هم داره ،حداقل حداقل اینه که برای عرضه ی اول ،میتونه اندازه ی وین فون، یا در درجه ی کمتر بادا موفق باشه