PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب آخرین ورژن ریکاوری مد ClockWorkMod Recovery 3.0.0.5

soroush98
09-03-2011, 21:58
سلام آموزش نصب ریکاوری مد جدید
این عملیات به تازه کار ها توصیه نمیشه و به نقل قول از نویسنده اصلی در انجمن XDA صفحه مرورگر اینترنت خودتون رو ببندید.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=524480&stc=1&d=1299696509
* fix /sd-ext wipe
* fix android secure formatting
* Add the volume command for seeing the current recovery.fstab. Support crazy HTC chargemode.
* Refactor nandroid so the availability of boot backup is determined automatically. Boot backups are also no longer assumes to be on raw partitions, as they may be on a VFAT partition or someting different, such as in the case of Nook.
* 3.0.0.4. Provide an error message if an Amend zip is provided.
* readd ext2/ext3 format support.
* fix executable bit on e2fsck
* Support for ext2 and ext3 update-binary.
*
o fix no select button
o Added options for an internal SD card to be handled by recovery.
o Exable uses in BoardConfig.mk:
BOARD_HAS_SDCARD_INTERNAL := true
BOARD_SDCARD_DEVICE_INTERNAL := /dev/block/mmcblk3p1
o Setting BOARD_SDCARD_DEVICE_SECONDARY to the same value as
BOARD_SDCARD_DEVICE_INTERNAL will allow the device to
"fall back" to the internal SD card for other actions.
o recovery: Remove condition around get_root_mtd_partition
o Refactor recovery's block device handling to work across variant hardware in a cleaner fashion.
o Fix write_raw_image on mtd devices.
o Fix graphics corruption on some devices. BML restore needs to unlock first.
o fix up bmlutils some more

مسولیت انجام این کار با شماست و بنده و این سایت هیچ مسولیتی درقبال این آموزش نداریم

بعد از استفاده از این ریکاوری ; گوشی آپدیت نمیشه پس تصمیم با خودتون.

وسایل مورد نیاز:

دانلود adb (از ضمیمه میتونید دانلود کنید)

دانلود کلاک ریکاوری 3.0.0.5 (از لینک زیر میتونید دانلود کنید)

http://crash.pfak.org/~aliba/cwm-recovery-3014.img
آموزش نصب:

-این adb_fasboot.rar که دانلود کردید رو اکسترکت کنید و یا این نام "adb_fastboot" در روت رم بذارید . (ex: "C:\adb_fastboot")
-ریکاوری .IMG که دانلود کردید رو در پوشه قبل بذارید مثل : (ex: "C:\adb_fastboot\ace-cwm-3.0.0.5.img")
-گوشیتونو به pc متصل کنید و روی حالت Charge only بگذارید.
-cmd رو باز کنید و تایپ کنید:

این دستور باعث میشه برید تو این پوشه adb_fastboot :
نقل قول:
cd C:\adb_fastboot
نکته: اگه در دستور بالا به مشکل خوردید احتمالا نام یا آدرس پوشه adb_fastboot رو اشتباه وارد کردید.

با دستور زیر گوشیتون به بوت لودر تشریف میبره :
نقل قول:
adb reboot bootloader
با دستور زیر ریکاوری جدید روی گوشیتون فلش میشه:
نقل قول:
fastboot flash recovery ace-cwm-3.0.0.5.img
و در آخر گوشیو ریستارت کنید:
نقل قول:
fastboot reboot
تمام
ریکاوری جدید 3.0.0.5 با موفقیت روی گوشی شما نصب شد
.................................................. .........................................
البته به روش دیگه هم هست اینکه گوشیتونو به fastboot ببرید بعد لینک زیر رو که exe هست دانلود کنید و روی پی سی روش دابل کلیک کنیدریکاوری 3.0.0.5 بصورت exe
http://db.tt/zcBCCxJ
.................................................. .........................................

نکات قابل توجه:
بعد از انجام این عملیات شما فقط میتونید با استفاده از رام منجر ریکاوریتونو به ورژن 2.5.1.3 برگردونید.
من این روش رو تست نکردم دوستانی که تست کردن نتیجه رو اعلام کنن.

اینم لینک اصلی :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=893248

کپی برداری با ذکر منبع و نام نویسنده بلا مانع میباشد

soroush98
24-03-2011, 11:37
دوستانی هم که گوشیشون رو به روش unrevoked روت کردن می تونن از روش های زیر استفاده کنند:
روش 1
مث روش بالا...کافیه که فایل ضمیمه رو دانلود کنید و در ریکاوری فایل رو فلش کنید.
ولی با اینکار ریکاوری شما موقتا اپدیت میشه و هر بار برای رفتن به 3.0.0.5 باید اینکار رو تکرار کنید. در اصل همون 2.5.0.1 میمونه.

روش 2
با این روش ریکاوری شما بصورت دائم به 3.0.0.5 اپدیت میشه

*اول درایور اندروید رو نصب کنید رو سیستم.
**برنامه htc sync رو از سیستم پاک کنید
***به سایت www.unrevocked,com بروید و متناسب با سیستم عامل خود...برنامه رو برای گوشیتون دانلود کنید
****فایل ضمیمه رو دانلود کنید
*****برنامه unrevocked رو اجرا کنید و سربرگ File گزینه custom recovery رو انتخاب کنید و مسیر فایلی که دانلود کردید (recovery.img )بهش بدید.بعد گوشی رو در حالت شارژ به سیستم وصل کنید و منتظر باشید پیغامش بیاد و ok کنید! چند بار گوشی ریست میشه.در طول نصبش به گوشی اصلا دست نزنید تا چند بار ریست بشه تا در آخر وارد ریکاوری جدید میشه!

خب حالا ریکاوریتون اپدیت شد

دانلود فایل ریکاوری از خود سایت (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=528940&d=1300436240)

sinarahimpoor1
25-04-2011, 12:59
دوستانی هم که گوشیشون رو به روش unrevoked روت کردن می تونن از روش های زیر استفاده کنند:
روش 1
مث روش بالا...کافیه که فایل ضمیمه رو دانلود کنید و در ریکاوری فایل رو فلش کنید.
ولی با اینکار ریکاوری شما موقتا اپدیت میشه و هر بار برای رفتن به 3.0.0.5 باید اینکار رو تکرار کنید. در اصل همون 2.5.0.1 میمونه.

روش 2
با این روش ریکاوری شما بصورت دائم به 3.0.0.5 اپدیت میشه

*اول درایور اندروید رو نصب کنید رو سیستم.
**برنامه htc sync رو از سیستم پاک کنید
***به سایت www.unrevocked,com بروید و متناسب با سیستم عامل خود...برنامه رو برای گوشیتون دانلود کنید
****فایل ضمیمه رو دانلود کنید
*****برنامه unrevocked رو اجرا کنید و سربرگ File گزینه custom recovery رو انتخاب کنید و مسیر فایلی که دانلود کردید (recovery.img )بهش بدید.بعد گوشی رو در حالت شارژ به سیستم وصل کنید و منتظر باشید پیغامش بیاد و ok کنید! چند بار گوشی ریست میشه.در طول نصبش به گوشی اصلا دست نزنید تا چند بار ریست بشه تا در آخر وارد ریکاوری جدید میشه!

خب حالا ریکاوریتون اپدیت شد

دانلود فایل ریکاوری از خود سایت (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=528940&d=1300436240)

این روش فقط روی رام 2.1 کار میکنه
رام من 2.3 هستش و اررور زیر رو مشاهده کردم

Error :failed to get root . is your frimware too new?

Sandroid
25-04-2011, 13:06
سینا جان...برای اپدیت ریکاوری از روش unrevocked استفاده کن.
تو بخش وایلدفایر تاپیک اموزشیش هست.
درضمن.باید رام رسمی و یا استوک 2.1 استفاده کنی در هنگام اپدیت ریکاوری.

من خودم با رام الظیف تونستم به 3.0.0.5 اپدیت کنم.

hamzh
29-04-2011, 15:27
دوست عزیز منظورتون از روت رم همون پوشه روت هست اخه تو گوشی من پوشه روت نیست اشکالی نداره خودم درست اش کنم.

hajyaser
08-08-2011, 00:00
سلام من گوشیم رام نداره چطور ریکاوری مد نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟

maryam_mz
29-03-2012, 04:07
سلام من گوشیمو با استفاده از آموزش یه سایت دیگه که دقیقا مث همین بود
ریکاوری نصب کردم clockworkmod recovery v2.5.1.3
یه فایل داد که اسمش ADBwithFarstboot بود و گفته بود ایمیج ریکاوری رو بریزم تو اون و run me رو اجرا کنم
اما وقتی به صفحه اون ریکاوری تو hboot می خوام از رام بک آپ بگیرم یا هر کاری که با این صفحه انجام میشه مثل وایپ و ... روی هر گزینه که میزنم یه صفحه سیاه میاد و هیچ اتفاقی نمی افته خواهش میکن کمکم کنید .نکنه بریک کردم؟!
گوشی من dezire z
راستی هم روته و هم اس آف

asad.6296
17-04-2012, 09:44
سلام دوستان میگم بک آپی رو که با ClockWorkMod Recovery میگیریم رو میشه به فایل ftf تبدیل کرد که با فلش تولز فلش کرد؟

m.r.kaveh
13-10-2012, 01:25
آقا ببخشید واسه تاتو هم قابل اجراست؟

MegaTeamGSM
10-04-2014, 09:31
سلام.من این گوشی رو دارم میخوام ریکاوری روی گوشی نصب کنم ...گوشی روت هست ولی با تمام راه هاییی که گفتید ریکاوری نصب کردم نصب میشه ولی وقتی میرم تو ریکاوری همون ریکاوری ارجینال گوشی میاد...کسی با این مشکل رو به رو شده؟؟؟؟؟
p920 android 2.2.2 نسخه نرم افزارم v10 b
ممنون میشم راهنمایی کنید