PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پست های منتقله به آرشیو از تاپیک استفاده از GPS کاملا offline همراه با نقشه - mapper

SAJJAD
10-02-2011, 12:24
سلام

آقا عالیه !!!!!

واقعا تحولی بزرگ توی قسمت gps میشه

امیدوارم که تمام بچه های بخش همکاری کنن تا به یه تاپیک کامل و مرجع تبدیل بشه

بازم ممنون

VICTOR
10-02-2011, 12:42
عالی بود دوست من موفق باشید

my_enigma
10-02-2011, 12:49
با تشکر از همه شما عزیزان
به زودی پس از گفت و گو با سجاد عزیز، شیوه تبدیل نقشه ها رو میزاریم اینجا، تا سریعا همه با هم آماده همکاری بشن و نقشه ها رو آماده کنن

امشب من خودم نقشه چندتا شهر رو میزارم

aidin6630
10-02-2011, 12:54
فقط بگم مرسي و خسته نباشيد عاليهههههه

MeeGoo
10-02-2011, 16:14
آقا واقعا گل کاشتین خیلی ممنون....کارتون بیسته....فقط این ایلام مار و هم فراموش نکنید لطفا ضروریه

SAJJAD
10-02-2011, 16:40
آقا واقعا گل کاشتین خیلی ممنون....کارتون بیسته....فقط این ایلام مار و هم فراموش نکنید لطفا ضروریه

دوست عزیز

اساس کار این تاپیک اینجوری نیست که یه نفر یا چند نفر نقشه ها رو آماده کنن و بقیه دانلود کنن

قرار هست که همگی باهم همکاری کنیم

انتهای پست اول هم گفته شده

این پست محض اطلاع رسانی زده شده و البته مهم تر از همه، اینکه آماده بشین تا کم کم نقشه ها رو قرار بدین

مثلا شما برای بنده نقشه درست می کنید بنده برای یکی دیگه و ایشون هم برای شما

یا شما نقشه هایی که واسه خودتون آماده کردین رو اینجا آپلود می کنید تا همشهری های شما هم استفاده کنن

در نهایت یه تاپیک کامل به وجود میاد

چون ساخت نقشه ها زمان بر هست و توی پست اول هم توضیح داده شده قرار هست همگی باهم همکاری کینم

یعنی اگر همکاری نکنیم خودمون ضرر می کنیم

استارتر تاپیک هم روی همین حساب همکاری این تاپیک رو استارت زدن و ایشون هم قصد نداره برای من شما نقشه آماده کنه و بقیه دانلود کنن

حالا توی پست های بعدی خود استاتر توضیحات ساخت نقشه و توضیحات کلی رو میدن

ممنون

nasi1962
10-02-2011, 16:45
سجاد جان آموزش ساختشو محبت کنید بصورت مرحله به مرحله آموزش بدین که بچه هایی مثل من آموزش ببینیم و دست به کار بشیم
با تشکر

SAJJAD
10-02-2011, 16:48
سجاد جان آموزش ساختشو محبت کنید بصورت مرحله به مرحله آموزش بدین که بچه هایی مثل من آموزش ببینیم و دست به کار بشیم
با تشکر

احسان جان به زودی با همکاری خود استاتر تاپیک که اصل اطلاعات و آموزش از ایشونه این کار رو شروع می کنیم

----------------------------------------------------------

hamed_repoblic
10-02-2011, 18:28
سلام
دیدم تشکر خالی فایده نداره گفتم یه پست هم بزنم عالی بود
موفق باشی

tumar_aysoy
11-02-2011, 00:56
سلام دوستان
من هم آماده همکاری هستم
نقشه هر شهر با هر تعداد زوم که میخواین میتونم آماده کنم

آموزشش هم هست . از سایت بیرونی هست
باید موبایلستانی بشه
اگه کسی دیگه همچین قصدی نداشته باشه من میتونم آموزش رو بذارم

h-reza
11-02-2011, 02:12
دوست من لطفا نقشه اهواز رو آماده کنید
پیشاپیش ممنون

MeeGoo
11-02-2011, 09:16
:hello:سلام خدمت همه دوستان عزیز.:hello:

:dq:این هم اولین نقشه من که نقشه ایلام هست در زوم های 1و4و6و7و8و9و10و12و14و17

فقط دوستان لطف کنند اگه میخوان نقشه بزارن اعلام کنند که روی کدام شهر کار می کنند که دوباره کاری پیش نیاد و زحمت های بچه ها هدر نره:bq:

نقشه بعدی که میزارم نقشه اراک هست.اما 41مگ هست و توی خود سایت آپلود نمیشه .مدیرا یه کاری بکنن.
دست گلت درد نکنه
آقا منم آماده همکاریم ....با تمام قدرت

vollunteerr
11-02-2011, 10:15
سلام
دم همگی گرم بابت مطلب جدیدتون
من یه مشکلی دارم وقتی طبق گفته ی دوستمون برنامرو نصب میکنم و بعد از تنظیم برنامه میرم تو فلدر مپ چیزی به اسم گوگل نیست فقط یکی هست که همون اوپن استریته
ممنون میشم راهنمایی کنید

shitoonn
11-02-2011, 11:15
پس اموزشا یکی بزاره ..نقشه ی اصفها ن و مشهدم با زوم زیاد بزاری

my_enigma
11-02-2011, 12:14
سلام.خدمت شما دوستان عزیز

گفتم تا نقشه اراک آماده بشه نقشه اهواز رو با زوم0تا15بزارم.

به دلیل حجیم شدن نقشه ها زوم های بیشتر بعدا و جداگانه ارائه می شود.

لطفا کسانی که تست کردن بگن که بدونم نقشه ها سالمه و روی گوشی به خوبی نمایش داده میشه

دست شما درد نکنه، اما این نقشه ها .tile هستن و نرم افزار موجود این فرمت رو پشتیبانی نمیکنه و باید توسط نرم افزاری که معرفی کردم، تبدیل به .png بشه ، بعد

M_Erjenany
11-02-2011, 12:52
سلام
داداش عالی بود
دستت درد نکنه
به امید موفقیت بیشتر شما

ali..h
11-02-2011, 13:14
سلام.
تشکر از زحمتتون.
میشه لطف کنین نقشه ی شهرکرد هم بذارین؟

SAJJAD
11-02-2011, 13:51
سلام.
تشکر از زحمتتون.
میشه لطف کنین نقشه ی شهرکرد هم بذارین؟

شما این پست بنده رو بخونید

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1805437&postcount=7

لطفا دوستان درخواست آماده کردن نقشه و درخواست ساخت نقشه ندن

باید خودتون هم همکاری کنید و نقشه شهر خودتون رو با آموزش درست کنید و اینجا برای استفاده دیگران و مخصوصا همشهری هاتون قرار بدید

اگر استارتر تاپیک نقشه شهرهای دیگه رو آماده کردن و گذاشتن لطف کردن و این کار رو انجام دادن ولی منظور این نیست که ایشون قراره برای همه نقشه آماده کنه

باید خودتون برای خودتون وقت بذارید و با توجه به آموزش این تاپیک نقشه هاتونو دانلود و قابل ساپورت در نرم افزار mappero کنید

اگر قرار بود ایشون یا بقیه برای همه نقشه آماده کنن دلیل آموزش تاپیک توی پست اول چیه ؟

ممنون

tumar_aysoy
11-02-2011, 14:11
به این تاپیک هم سر بزنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101978
نقشه های گوگل مپ ایران برای برنامه Maverick (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101978)

که مال بخش اندرویید هست

sam24
11-02-2011, 14:48
سلام رفقا
من این mappero رو نصب کردم تنظیماتشم انجاو دادم ولی گوشیو وصل میکنم به pc تو پوشه .maps
کلا یه فایل هست اسمشم poi.db هست:cl:

h-reza
11-02-2011, 15:01
:hello:سلام خدمت همه دوستان:hello:

همونطور که قول داده بودم این هم نقشه اهواز با زوم 18

در ضمن فرمت .pngاست پس مشکلی به وجود نمیاد.

یه عذر خواهی هم بکنم از دوستان بابت این که نقشه های ایلام و اهواز1 با فرمت .pngنبود اما با

آموزشenigmaخودتون لطفا زحمت تبدیلش رو بکشین و بعد از این که تبدیل کردید رو گوشی بریزید

در غیراینصورت روی گوشی نقشه ها نمیاد.بازهم عذر میخوام:dh::ac::bh:

دومین عذرخواهی:

ازاونجایی که تبدیل به فرمتpng.زمانبر هست زحمت تبدیل از پوشه

ahwaz2_2011-02-11_124255\google maps\18\166480

به بعدش یعنی تا پوشه شماره166578افتاد به گردن شما اما بقیه نقشه ها به فرمت png.تبدیل

شدند.بازهم عذر می خوام

نقشه بعدی که میزارم ماله شهرکرده و سعی می کنم تا فردا بزارم

میشه یکم بیشتر توضیح بدید که من برای اجرای این نقشه رو گوشی باید دقیقا چکار کنم؟
ممنون

narimanemami137
11-02-2011, 15:18
میشه یکم بیشتر توضیح بدید که من برای اجرای این نقشه رو گوشی باید دقیقا چکار کنم؟
ممنون

سلام.
شما اول نقشه اهواز 1 رو از همین تاپیک دانلود کنید.

حالا تمام 4 تا فایل موجود در نقشه اهواز2 رو دانلود کنید و توی یه پوشه بریزید و بعد پارت1 رو

بازکنید و از حالت فشرده درش بیارید.

حالا تمام فایل های نقشه اهواز1 و 2 رو با استفاده از آموزش

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1804799&postcount=1

به گوشی انتقال بدید.

اگه سوالی بود درخدمتم

narimanemami137
11-02-2011, 15:20
سلام رفقا
من این mappero رو نصب کردم تنظیماتشم انجاو دادم ولی گوشیو وصل میکنم به pc تو پوشه .maps
کلا یه فایل هست اسمشم poi.db هست:cl:

توی بخش آندرویید نوشته اگه یک بار نرم افزار رو اجرا کنید مسیر ساخته میشه

و اگر نشد

شما باید این مسیر رو به صورت دستی در گوشی بسازید

tumar_aysoy
11-02-2011, 15:43
rename کردن یکجا اینقدر آسون نشده بود
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1807627&postcount=3

sam24
11-02-2011, 15:53
یه توضیح میدید چطوری بسازم

Jeyran
11-02-2011, 16:23
یه پیشنهاد اگه ممکنه نقشه تمام شهر ها رو بزاری {مراکز استان ها} تا تعداد صفحات بالا نرفته و مشکل برای دوستان پیش بیاد

narimanemami137
11-02-2011, 16:34
یه پیشنهاد اگه ممکنه نقشه تمام شهر ها رو بزاری {مراکز استان ها} تا تعداد صفحات بالا نرفته و مشکل برای دوستان پیش بیاد

از پیشنهاد شما ممنون.اما قراره دوستان هم در تهیه نقشه ها کمک کنند و به مرور زمان این قسمت تکمیل بشه پس نمیشه تمام نقشه ها رو یکنفر بزاره چون:

1-هیشکی این همه وقت نداره

2-هیشکی این همه اینترنت مفت نداره چون حجم دانلود همه این نقشه ها به صورت یکجا بسیار زیاد میشه

tumar_aysoy
11-02-2011, 18:40
بزرگترین عیبی که این نرم افزار داره ساپورت تعداد فایل تا 10000 تاست
ترجیح میدم از Bulk Rename Utility استفاده کنم

sam24
11-02-2011, 20:15
اقا ممنون درست شد
فقط این افلاینش چه جوریه ؟
من که تا برنامه رو باز میکنم وصل میشه به اینترنت

sam24
11-02-2011, 21:24
اونو زده بودم فقط location تیک هر دو رو زده بودم پایینی رو برداشتم درست شد
یه سوال دیگه داشتم
دافعه اول که به اینترنت کانکت شده وقتی رو نقشه زوم کردم کمکم داشت واضح میشد داشت از اینترنت دانلود میکرد ؟
بعد دوباره بدون اینترنت رفتم دیه همون شطرنجی موندو واضح نشد
درضمن نقشه تهران که my_enigma عزیز قرار داد رو دانلود کردم و ریختم
عکسش تو ضمیمه هست

hdvd
11-02-2011, 22:18
فقط دوستان این gps من دقیق نشون نمیده !!!!
میشه راهنمایی کنید که چطوری دقیق نشون میده :ab:

sajjadsajjad1
11-02-2011, 22:38
يه سوال براي من پيش اومد.

يه نرم افزار تو مخازن هست به نام maep که همه نقشه هاش هم بصورت آفلاين قابل استفاده هستند.

همزمان هم ميشه به چندين سرور نقشه دسترسي داشت.
بهتر نيست از اون استفاده بشه؟
در دسرهاي اين تبديل فايلها رو هم نداره.:bk:

tumar_aysoy
11-02-2011, 22:43

يه نرم افزار تو مخازن هست به نام maep که همه نقشه هاش هم بصورت آفلاين قابل استفاده هستند.

دوست عزیز این برنامه هم آفلاینه
ولی اگه بخوای نقشه ایران رو داشته باشی باید کل ایران رو با زوم مثلا 11 - 12 بگردی تا همش لود بشه؟

my_enigma
12-02-2011, 11:49

دوست عزیز
دلیل انتخاب این جی پی اس اینه که هم کاملتره هم نقشه هاش رو میشه به اشتراک گذاشت هم از گوگل مپ استفاده میکنه

من رو
گوشیم 6 ، 7 مورد رو نصب کردم
تست کردم
مسیر ها رو و نقشه ها بررسی کردم
و مناسبترینش اینه
هر کسی نت داره، خودش بزنه نقشه ها رو مستقیم دانلود کنه!! که خیلی وقت بر و خب هزینه برداره
اگه نه ، نت نداره، میتونه از نقشه هایی که کم کم داره آماده میشه استفاده کنه

نرم افزاری که شما گفتی نقشه هاش کامل نیست و همه جا رو شامل نمیشه و البته زوم دقیقی نداره
و .....

my_enigma
12-02-2011, 11:53
فقط دوستان این gps من دقیق نشون نمیده !!!!
میشه راهنمایی کنید که چطوری دقیق نشون میده :ab:

منظور از دقت چیه؟
جایی که هستین رو دقیق نشون نمیده؟ یا نه، یهو مثلا تو تهران انقلاب وایستادین و شما رو تو آزادی نشون میده!!

اگه جاتون رو دقیق نشون نمیده ، باید بگم که اون شهری که سکونت دارید و نقشه هاش رو انداختین رو گوشیتون ، احتمالا زوم کاملی نداره
مثلا اگه شما تا زوم 16 رو رو گوشیتون دارین ، و یهو بیایید تا زوم 18 برین جلو ،نقشه رو زوم 16 میمونه و این باعث میشه که خطای نمایش نقطه زیاد بشه!!
برای همین باید زوم کامل رو بریزید تا دقیق نشون بده

امیدوارم متوجه منظور من شده باشین

اما اگه اختلاف خیلی زیاده ، مثلا 100 کیلومتر!! یبار به نت کانکت بشین تا با نت نقطه رو شناسایی کنه
و از اون به بعد آفلاین برید و استفاده کنید

narimanemami137
12-02-2011, 13:46

این نرم افزاری که شما میگید نقشه هاش رو زمانی که وصل به اینترنت میشید ذخیره میکنه در نتیجه برای دفعه بعد نیازی نیست دوباره به اینترنت وصل بشید حالا اگه بخواید به نقشه با زوم بیشتر نگاه کنید باید به اینترنت وصل بشید و نقشه رو دانلود کنید پس نقشه هایی قابلیت استفاده آفلاین دارند که شما قبلا با دیدن اون ها ،اون هارو دانلود کردید

2-نرم افزارmaepقابلیت مسیریابی نداره(تا اونجایی که من میدونم اگه هم داره خوب داره دیگه)

3-شما اگه گوشی تون رو به سیستم وصل کنید میتونید نقشه های ذخیره شده توسط این نرم افزار رو ببینید.درست همون کاری که ما داریم برای نرم افزارmapperoانجام میدیم

mamad CJ
12-02-2011, 18:36
سلام دوستان شرمنده که اینجا این در خواست مسخره رو میدم ولی چاره ای نیست
من تا حالا 2 بسته اینترنتی ایرانسل گرفتم ( فدای سر بروبچ MAEMO ) فقط و فقط برای mappero ولی کاتالوگ هام اصلا اپدیت نمیشن

نه از خود app manager نه از x-terminal و نه از faster اپدیت میشن ولی کامل اپدیت نمیشن
در خواستم اینه میشه این دو pack age رو برم کامل بذارید
libmappero0 >>>> 3.2
gstreamer0.10-plugins-good-extra
خودم خیلی گشتم ولی نمیدونم چیرو دانلود کنم چون دومی خودش دوباره پیش نیاز داره
ممنون

hdvd
12-02-2011, 19:41
منظور از دقت چیه؟
جایی که هستین رو دقیق نشون نمیده؟ یا نه، یهو مثلا تو تهران انقلاب وایستادین و شما رو تو آزادی نشون میده!!

اگه جاتون رو دقیق نشون نمیده ، باید بگم که اون شهری که سکونت دارید و نقشه هاش رو انداختین رو گوشیتون ، احتمالا زوم کاملی نداره
مثلا اگه شما تا زوم 16 رو رو گوشیتون دارین ، و یهو بیایید تا زوم 18 برین جلو ،نقشه رو زوم 16 میمونه و این باعث میشه که خطای نمایش نقطه زیاد بشه!!
برای همین باید زوم کامل رو بریزید تا دقیق نشون بده

امیدوارم متوجه منظور من شده باشین

اما اگه اختلاف خیلی زیاده ، مثلا 100 کیلومتر!! یبار به نت کانکت بشین تا با نت نقطه رو شناسایی کنه
و از اون به بعد آفلاین برید و استفاده کنید

دوست من منظورم اینه که مثلا دو تا کوچه اینور و اونور نشون میده چه روی زوم 18 چه 16 و..
با نت هم رفتم ولی بازم درست نشد :sign_help:

tumar_aysoy
12-02-2011, 20:12
دوست من منظورم اینه که مثلا دو تا کوچه اینور و اونور نشون میده چه روی زوم 18 چه 16 و..
با نت هم رفتم ولی بازم درست نشد :sign_help:
نقطه ای که نشون میده چه رنگیه؟
قهوه ای یا آبی

farzan_deyhim
12-02-2011, 20:57
با سلام به همه دوستان و خسته نباشي به همه دوستان زحمت كش
نميدونم من اين مشكل دارم يا كسه ديگه ام همين مشكل داره
از وقتي اين برنامه وقتي نصب كردم دوربين گوشيم غير فعال شد و وقتي پاكش كردم دوباره فعال شد حلا دوباره كه نصبش كردم دوباره غير فعال شد كسي ميدونه مشكل كجاست
با تشكر

hzn116
13-02-2011, 00:17
سلام دوستان عزیز دارم روی نقشه شیراز کار میکنم انشااله بزودی تقدیم دوستان میکنم یه کم ایرادات داخله نقشها هست به محض درست شدن تقدیم میکنم

SAJJAD
13-02-2011, 09:22
:hello:سلام خدمت همه دوستان:hello:

این هم از نقشه اصفهان از زوم0 تا زوم16(حجم حدود12مگابایت)

http://www.4shared.com/file/woMnTt9Z/esfahan_2011-02-12_143538.html

زوم16 تا 18(حجم حدود40مگابایت)

esfahan2_2011-02-13_075808.rar (http://www.4shared.com/file/YBgEtvrn/esfahan2_2011-02-13_075808.html)

و نقشه نجف آباد هم حاضره و گذاشتم.(زوم0تا18)حجم حدود10مگابایت

http://www.4shared.com/file/Ukzjsmm9/map_2011-02-12_144722.html

:bs:

اینا به png تبدیل شدن دیگه 100% ؟

به نظر شما بهتره فایل ها رو پارت پارت کنم و روی خود سایت آپلود کنم یا به صورت یکجا در یه سایت دیگه مثل4sharedبزارم؟

اگر توی سایت آپلود بشه خیلی خیلی خیلی خوبه

این سایت های share اکثرا ف-ی-ل-ت-ر هستن و این 4shared هم جدیدا این مصیبت رو تجربه کرده و بچه ها مشکل دانلود دارن

به نظر من که خوبه آیکونش یه تغییری بکنه

آیکون نوکیا مپ خود گوشی رو بزاریم ؟ یا آیکون جدید ؟

narimanemami137
13-02-2011, 09:46
اینا به png تبدیل شدن دیگه 100% ؟

اگر توی سایت آپلود بشه خیلی خیلی خیلی خوبه

این سایت های share اکثرا ف-ی-ل-ت-ر هستن و این 4shared هم جدیدا این مصیبت رو تجربه کرده و بچه ها مشکل دانلود دارن

آیکون نوکیا مپ خود گوشی رو بزاریم ؟ یا آیکون جدید ؟

تمام نقشه ها به pngتبدیل شدند وآماده استفاده روی گوشی هستند فقط یه نقشه اهواز2 بود که زوم18 از یه پوشه ای به بعد تبدیل نشده بود که موقع گذاشتن نقشه این موضوع ذکر شده بود.به غیر از نقشه اهواز2 همه نقشه ها به صورتpng هستند.

پس از این به بعد نقشه ها رو روی سایت آپلود می کنم.(دوستان هم لطف کنند همین کاررو بکنند)

به نظر من یه آیکون جدید و متفاوت باشه بهتره

ZiropiC
13-02-2011, 13:23
سلام بازم مثل همیشه سنگ تموم گذاشتید فکر کنم شلوغ ترین و بهترین بخش توی فروم موبایلستان مربوط به N900 و مایمو هست ، ای ول :bi::bi:

من یه مشکل دارم که پوشه ای که گفتید توی maps ندارم

http://up.iranblog.com/images/3fib80amznk882xuux.jpg

tumar_aysoy
13-02-2011, 13:27
سلام بازم مثل همیشه سنگ تموم گذاشتید فکر کنم شلوغ ترین و بهترین بخش توی فروم موبایلستان مربوط به N900 و مایمو هست ، ای ول :bi::bi:

من یه مشکل دارم که پوشه ای که گفتید توی maps ندارم

http://up.iranblog.com/images/3fib80amznk882xuux.jpg

دستی باز کنید

mrf24
13-02-2011, 14:10
دوست عزیز
این نرم افزاری که من برای تبدیل قرار دادم هم همه رو یکجا تبدیل میکنه و خب هیچ مشکلی هم نداره :

مراجعه به پست 19

به همین سادگی
اینم یاد آور بشم که ترتیب و اسم نقشه ها نباید عوض بشه، فقط فرمت نقشه ها باید عوض بشه

دوستانی هم که با ایجاد نقشه ها مشکل دارن
کافیه مسیر زیر رو تو رمشون ایجاد کنند

.maps/googlevector

دات اول مپ یادتون نره

و مورد بعدی هم اینه که نقشه ها با ترتیب پوشه باید درون پوشه googlevector قرار بگیرن

ضمنا، تنظیمات دیگه ای هم هست که باید بهشون دقت بشه و بر حسب نیاز اضافی بشه یا کم بشه

مثلا من خودم نمایش زوم 1 تا 18 رو روشن کردم
نقشه ها رو روی حالت پیاده روی تنظیم کردم
دانلود اتوماتیک رو خاموش کردم
و ...

یه مورد دیگه
برای پاک کردن مسیرای روی نقشه که خودش اتوماتیک نقطه میزاره به قسمت track برید و clear رو بزنید

سلام به دوست عزیزم. شما اشاره کردید که دات انتهایی یادمون نره . اما من هر کاری میکنم نمیشه پوشه ای که آخرش دات باشه ایجاد کنم . درواقع ویندوز اجازه این کار رو نمیده . اگه روشی دیگه هست لطفا راهنمایی کنید

mamad CJ
13-02-2011, 14:21
سلام دوستان ترکوندین شما فقط اگه میشه این کرمان رو هم برای ما و بچه ها اپلود کنید
بازم ممنون

tumar_aysoy
13-02-2011, 15:15
سلام به دوست عزیزم. شما اشاره کردید که دات انتهایی یادمون نره . اما من هر کاری میکنم نمیشه پوشه ای که آخرش دات باشه ایجاد کنم . درواقع ویندوز اجازه این کار رو نمیده . اگه روشی دیگه هست لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز تو ویندوز که نمیشه
شما با یه پوشه باز کن بریز توش
بعد توی گوشی یه نقطه بزار اولش
یا اگه سیستم عامل کامپیوترت لینوکسه میتونی نقطه بزاری

schadmehr
13-02-2011, 17:02
سلام به دوستان گلم
اینم نقشه کرج از زوم 0 تا 18
لینک دانلود :
http://www.4shared.com/file/yiT6tQzD/karaj_map.html
سلام.:hello:
من كه نتونستم دانلود كنم.از انجمن آندرويد نقشه كرج و گرفتم و خودم تبدبل كردم.
اگه بقيه هم ازين لينك نميتونن دانلود كنن بگن تا تو مديا فاير آپ كنم.:ay:
ممنون از همه:loveit:

m_sports2006
13-02-2011, 17:43
سلام.نقشه یزد هم بذارید.ممنون

tumar_aysoy
13-02-2011, 19:45
سلام.نقشه یزد هم بذارید.ممنون
دوست عزیز
قرار شده هر کس نقشه شهرشو بزاره
تا کمکی کرده باشه به بخش و همشهریاش
شما از روی آموزش ها میتونی براحتی این کار رو انجام بدی

schadmehr
13-02-2011, 21:04
سلام.
وقتي وارد اين برنامه mappro ميشيم بايد جايي كه همونموقع اونجاييم و نشون بده براي شروع؟يا جايي كه دفعه ي قبل اونجا بودي و از برنامه خارج شدي؟
من چندجا با فاصله ي تقريبا زياد وارد برنامه شدم ولي همش برنامه كه باز ميشد،خونه ي مارو نشون ميداد!!!!

SAJJAD
14-02-2011, 21:29
دوستان ببخشید که دوباره روی4sharedآپلود کردم ولی چاره ای نداشتم چون توی پارت پارت کردن فایل مشکل داشتم.میشه یکی ازدوستان آموزش این کاررو بزاره .

از طریق پیغام پروفایل با من در ارتباط باش تا بهت توضیح بدم چی کار کنی

my_enigma
14-02-2011, 21:38
سلام.
وقتي وارد اين برنامه mappro ميشيم بايد جايي كه همونموقع اونجاييم و نشون بده براي شروع؟يا جايي كه دفعه ي قبل اونجا بودي و از برنامه خارج شدي؟
من چندجا با فاصله ي تقريبا زياد وارد برنامه شدم ولي همش برنامه كه باز ميشد،خونه ي مارو نشون ميداد!!!!

دوست عزیز
توی پست اول اگه نگاه کنی میبینی یه تصویری قرار داره که توش کلمه clear نوشته
و توی یه پست دیگه هم توضیح دادم
وقتی به این مشکل بر میخوری
کافیه clear رو بزنی تا هر چی از مسیر شما یادش بود رو از یاد ببره
پاک کنه و دوباره شما رو با موقعیت جدید نشون بده
و اگه دیدی کانکت نمیشه
یبار gps پایین صفحه رو بزن قع بشه
دوباره بزن وصل بشه تا حل بشه

hadi.301
14-02-2011, 23:38
سلام اولا که خیلی گلید همتون درحد لالیگابعدشم این فایلایی که اکسترکت میکنیمو اصلا بهشون دست نزنیموکپی کنیم یاازپوشه اصلی خارج کنیم؟

narimanemami137
15-02-2011, 06:11
سلام اولا که خیلی گلید همتون درحد لالیگابعدشم این فایلایی که اکسترکت میکنیمو اصلا بهشون دست نزنیموکپی کنیم یاازپوشه اصلی خارج کنیم؟

اول برید توی پوشه google map
که توی فایل آپلود شده موجود هست بعد تمام پوشه هایی رو که میبینید توی فولدر map.گوشی خود و در فولدرgoogle vactorبریزید.

littleBig
15-02-2011, 07:45
سلام اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
گوشی من اصلا پوشه maps نداره !!!
چی کار کنم ؟
ممنون

SAJJAD
15-02-2011, 07:46
سلام اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
گوشی من اصلا پوشه maps نداره !!!
چی کار کنم ؟
ممنون

یه بار تاپیک رو از اول بخونید جواب سوالتون 2 بار داده شده

-------------------------------------------

littleBig
15-02-2011, 07:49
مرسی ممنون.حل شد.

hdvd
15-02-2011, 17:31
نقطه ای که نشون میده چه رنگیه؟
قهوه ای یا آبی

نقطه ای که نشون میده آبی

ZiropiC
16-02-2011, 13:02
سلام

دوستان ما N900 دارها می خواهیم که گوشیمون بهترین باشه و همیشه دنبال چیز های جدیدی هستیم البته گوشیمون بهترین هم هست :دی ، مثل این بخش که راجب به برنامه Mappero هست که واقعا بچه ها زحمت کشیدن و ازشون تشکر می کنم ولی به نظر من (نظر شخصی) برنامه Mappero نمیتونه یه برنامه ای باشه که بتونیم با گوشیمون پز بدیم :ag: و واسه این حرفم هم دلیل دارم دو تا اسکرین شات از دو برنامه Mappero و Maep را که در یک لحظه و یک جا گرفتم ببنیید :

اسکرین شات اول از برنامه Mappero

http://up.iranblog.com/images/ixq7x2j1t06zgzy562jp.png

اسکرین شات دوم از برنامه Maep

http://up.iranblog.com/images/jluycitgxefovnc1cwop.png

همون طور که می بینید برنامه Maep بیشترین جزییات رو نشون میده و به نظر من بهتر عمل می کنه فقط مشکل اینه که چجوری مپ ها را با PC دانلود کنیم و روی گوشی بریزیم !!

من چند وقت هست که دنبال این موضوع می گردم و تا حالا به نتیجه ای نرسیدم البته نتیجه قطعی نرسیدم ، یه کاری میشه کرد و اونم اینه که دوستانی که با این برنامه کار کردن و مپ شهر خودشونو دانلود کردن در اختیار بقیه هم بزارن ، مثلا خودم نقشه شهر شیراز و بوشهر رو دارم و می تونم در اختیار بقیه قرار بدم تا استفاده کنن .

مپ های این برنامه توی قسمت maps\Google Maps می روند البته باید بگم که باید برنامرو روی حالت گوگل مپ قرار بدید مثل تصویر زیر :

http://up.iranblog.com/images/sjrphzm326v8ojl5macy.png

در آخر بگم که هدف من اینه که ما بهترین باشیم ، از اساتید محترم و دوستان تقاضا دارم که نظر خودشون رو در مورد این قضیه به اشتراک بگذارن تا یه راهی واسه مپ های این برنامه پیدا کنیم ، بازم تشکر می کنم به خاطر پست خوبتون واقعا زحمت کشیدید و خسته نباشید

tumar_aysoy
16-02-2011, 13:20
سلام

دوستان ما N900 دارها می خواهیم که گوشیمون بهترین باشه و همیشه دنبال چیز های جدیدی هستیم البته گوشیمون بهترین هم هست :دی ، مثل این بخش که راجب به برنامه Mappero هست که واقعا بچه ها زحمت کشیدن و ازشون تشکر می کنم ولی به نظر من (نظر شخصی) برنامه Mappero نمیتونه یه برنامه ای باشه که بتونیم با گوشیمون پز بدیم :ag: و واسه این حرفم هم دلیل دارم دو تا اسکرین شات از دو برنامه Mappero و Maep را که در یک لحظه و یک جا گرفتم ببنیید :

اسکرین شات اول از برنامه Mappero

اسکرین شات دوم از برنامه Maep

همون طور که می بینید برنامه Maep بیشترین جزییات رو نشون میده و به نظر من بهتر عمل می کنه فقط مشکل اینه که چجوری مپ ها را با PC دانلود کنیم و روی گوشی بریزیم !!

من چند وقت هست که دنبال این موضوع می گردم و تا حالا به نتیجه ای نرسیدم البته نتیجه قطعی نرسیدم ، یه کاری میشه کرد و اونم اینه که دوستانی که با این برنامه کار کردن و مپ شهر خودشونو دانلود کردن در اختیار بقیه هم بزارن ، مثلا خودم نقشه شهر شیراز و بوشهر رو دارم و می تونم در اختیار بقیه قرار بدم تا استفاده کنن .

مپ های این برنامه توی قسمت maps\Google Maps می روند البته باید بگم که باید برنامرو روی حالت گوگل مپ قرار بدید مثل تصویر زیر :

در آخر بگم که هدف من اینه که ما بهترین باشیم ، از اساتید محترم و دوستان تقاضا دارم که نظر خودشون رو در مورد این قضیه به اشتراک بگذارن تا یه راهی واسه مپ های این برنامه پیدا کنیم ، بازم تشکر می کنم به خاطر پست خوبتون واقعا زحمت کشیدید و خسته نباشید

شما نقشه mappero رو دانلود کردید یا با خود برنامه لود شده؟
من که الان با برنامه نقشه ساز تست کردم دیدم نقشه هاش هیچ فرقی با maep نداره

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=512024&stc=1&d=1297851605

ZiropiC
16-02-2011, 13:30
شما نقشه mappero رو دانلود کردید یا با خود برنامه لود شده؟
من که الان با برنامه نقشه ساز تست کردم دیدم نقشه هاش هیچ فرقی با maep نداره

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=512024&stc=1&d=1297851605

من از مپی که بچه ها گذاشته بودن استفاده کردم

tumar_aysoy
16-02-2011, 13:37
من از مپی که بچه ها گذاشته بودن استفاده کردم

احتمالا اون نقشه از تاپیک آندرویید بازسازی شده و نقشه متعلق به زمانی بوده که آپدیت نشده بود.
شما خودت میتونی نقشه جدید تر بسازی در اختیار همشهریا و دوستان دیگه بزاری

SAJJAD
16-02-2011, 14:16
سلام

دوست عزیز

نمایش نقشه ها هیچ ارتباطی به نرم افزار نداره

نرم افزار فقط نقشه و فایل های نقشه رو می خونه

اینکه نمایش 2 تا نقشه فرق داره دقیقا مربوط میشه به چیزی که tumar_aysoy گفتن

شما با برنامه maep آخرین آپدیت نقشه رو همون لحظه دانلود و مشاهده کردید

ولی نقشه ای که دانلود کردید ( شاید خود بنده هم گذاشتم یادم نیست ) ممکنه آپدیت قدیمی باشه

واسه همین هم از پست اول تاپیک داریم دائم اصرار می کنیم خودتون با این آموزش برای خودتون نقشه بسازید

من نقشه کل ایران زوم 1 تا 14 رو دانلود کردم 2 روز کامپیوترم روشن بود

حالا الان هر جای ایران که برم تا زوم 14 نقشه هام تکمیله

البته هنوز Rename شون نکردم و روی گوشی نریختم و حتی ممکنه رم گوشی و خود برنامه طاقت باز کردن و نمایش این حجم نقشه رو نداشته باشه

باید تست کنم و خبرشو میدم و فقط دانلودشون تموم شده

پس می بینید که باید زحمت بکشید تا به نتیجه برسید

شما هم از پست اول همین تاپیک به همراه تاپیک دوست خوبمون tumar_aysoy استفاده کنید و آخرین نقشه شهرتون رو خودتون با آخرین آپدیت دانلود و تبدیل و استفاده کنید

موفق باشید

mohsen.torabi
16-02-2011, 15:15
سلام
این نقشه هایی که بچه ها میسازن زوم 0 رو نداره به همین دلیل یه سری از جزئیات از نقشه حذف میشه مثلا خیابون یکطرفه است یا نه به همین دلیل وقتی از روتینگ برنامه استفاده میکنیم اشتباه مسیرو نشون میده
من این کار رو کردم ولی خیلی طول میکشه و حجم فایل خیلی بالا میره
میخواستم بدونم کسی تا حالا نقشه ی گوگل مپ ایران رو با زوم 0 دانلود کرده یا نه؟

ZiropiC
16-02-2011, 15:30
دوست عزیز

نمایش نقشه ها هیچ ارتباطی به نرم افزار نداره

نرم افزار فقط نقشه و فایل های نقشه رو می خونه

اینکه نمایش 2 تا نقشه فرق داره دقیقا مربوط میشه به چیزی که tumar_aysoy گفتن

شما با برنامه maep آخرین آپدیت نقشه رو همون لحظه دانلود و مشاهده کردید

ولی نقشه ای که دانلود کردید ( شاید خود بنده هم گذاشتم یادم نیست ) ممکنه آپدیت قدیمی باشه

واسه همین هم از پست اول تاپیک داریم دائم اصرار می کنیم خودتون با این آموزش برای خودتون نقشه بسازید

من نقشه کل ایران زوم 1 تا 14 رو دانلود کردم 2 روز کامپیوترم روشن بود

حالا الان هر جای ایران که برم تا زوم 14 نقشه هام تکمیله

البته هنوز rename شون نکردم و روی گوشی نریختم و حتی ممکنه رم گوشی و خود برنامه طاقت باز کردن و نمایش این حجم نقشه رو نداشته باشه

باید تست کنم و خبرشو میدم و فقط دانلودشون تموم شده

پس می بینید که باید زحمت بکشید تا به نتیجه برسید

شما هم از پست اول همین تاپیک به همراه تاپیک دوست خوبمون tumar_aysoy استفاده کنید و آخرین نقشه شهرتون رو خودتون با آخرین آپدیت دانلود و تبدیل و استفاده کنید

موفق باشید

سلام سجاد جان مرسی از تذکرت ، اره نقشه ها رو از خودت گرفته بودم :دی ، الان دارم میسازم و در اختیار بقیه هم میزارم ، بازم مرسی . البته راه حل برنامه Maep هم پیدا کردم فقط فرقشون توی پسوند نقشه ها هست ، برنامه Mappero پسوند Png رو قبول می کنه و برنامه Maep پسوند jpg رو قبول می کنه

hadi.301
16-02-2011, 17:01
سلام اولا که دستتون درد نکنه وبعد ،میگم این فایلای شمارو وقتی اکستراکت میکنیم کلی فایلا هم نامند باید واسه این مشکل چیکارکنیم؟

SAJJAD
16-02-2011, 17:09
سلام اولا که دستتون درد نکنه وبعد ،میگم این فایلای شمارو وقتی اکستراکت میکنیم کلی فایلا هم نامند باید واسه این مشکل چیکارکنیم؟

پست اول تاپیک جواب شماست

-----------------------------

mohsen.torabi
16-02-2011, 17:46
سلام
من یه مشکل کوچولو دارم
نقشه های تهران که تو پست اول قرار داده بودید کامل نیستش و یک سری از جزئیات رو نشون نمیده
فکر کنم به خاطر اینه که نقشه هارو توی برنامه ی اطلس با حالت google map maker درست کردن چون توی حالت google map جزئیات خیلی بیشتر از حالت google map maker هستش.
اگه نقشه ی کامل تر تهران هستش لینکش رو به من بدید :please:

sajjadsajjad1
17-02-2011, 14:34
با سلام خدمت تمام اساتيد!

:please:مهمترين كاري كه بايد در اين تاپيك انجام بشه اينه كه تمامي لينكهاي دانلود جمع‌آوري شده به اولين پست انتقال پيدا كنه تا مشكلي جهت پيده كردن و دسترسي به لينكها نباشه و نياز نباشه كه همه صفحات رو مطالعه كرد.

باتشكر ازمديران محترم:loveit::loveit:

tumar_aysoy
17-02-2011, 14:51
با سلام خدمت تمام اساتيد!

:please:مهمترين كاري كه بايد در اين تاپيك انجام بشه اينه كه تمامي لينكهاي دانلود جمع‌آوري شده به اولين پست انتقال پيدا كنه تا مشكلي جهت پيده كردن و دسترسي به لينكها نباشه و نياز نباشه كه همه صفحات رو مطالعه كرد.

باتشكر ازمديران محترم:loveit::loveit:
مرسی بابت پیشنهاد
سجاد عزیز بعد از تست نقشه ها ، توی پست اول لیست میکنه
بزودی

zakhme_zabon
17-02-2011, 20:48

درسته لطفا نقشش رو بندازین رو سایت

tumar_aysoy
17-02-2011, 23:08
با استفاده از این آموزش نقشه بسازید و در اختیار دوستاتون قرار بدین
http://mobilestan.net/showthread.php?t=131858

narimanemami137
18-02-2011, 10:19

این نقشه گذاشته شده فقط باید زحمت میکشیدید میگشتید که البته این تقصیر شما نیست وباید تمام نقشه ها یکجا باهم معرفی شوند که دوستان سردرگم نشند و فکر نکنند که یه نقشه نیست که اینکار هم قراره انجام بشه.

نقشه ایلامhttp://mobilestan.net/showpost.php?p=1805623&postcount=10

hosseinseyed
18-02-2011, 10:58
سلام
میشه نقشه شهر طبس رو هم بزارید؟

narimanemami137
18-02-2011, 11:08
سلام به همه دوستان

گفتم تا مدیران زحمت مرتب سازی پست رو انجام میدم فعلا تمام نقشه ها رو یکجا معرفی کنم.

-پکیج شماره یک(توسط my_enigma) شامل:
1- اردبیل
2- راه های ایران
3- تهران
4- میانه
5- . چند شهر کوچیک دیگه برای آزمایش ریز سنجی نقشه ها

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1804799&postcount=1

-نقشه ایلام(توسط narimanemami137)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1805623&postcount=10

-نقشه اهواز1(توسط narimanemami137)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1806488&postcount=14

در نقشه ایلام و اهواز1 فرمت فایل ها png.tile.بوده که خود دوستان باید زحمت تبدیلش رو به فرمت png.بکشند که آموزشش در لینک زیر هست

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1807627&postcount=3

-نقشه اهواز2(توسط narimanemami137)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1807445&postcount=24

-نقشه شهرکرد(توسط narimanemami137)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1807658&postcount=29

-نقشه ساوه(توسط narimanemami137)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1807777&postcount=35

-نقشه زنجان(توسطkeyvanafshar)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1808112&postcount=37

-نقشه ماکو(توسطtumar_aysoy)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1808147&postcount=39

-نقشه ساری(توسط narimanemami137)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1808254&postcount=40

-نقشه کرج(توسط hdvd)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1808692&postcount=45

-نقشه ایران(توسطtumar_aysoy)
http://www.mediafire.com/?wkhensi03ptbay6

-نقشه شاهرود(توسط sajjad)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1811079&postcount=57

-نقشه سمنان(توسط sajjad)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1811764&postcount=65

-نقشه قزوین(توسطsajjad)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1811736&postcount=64

-نقشه تبریز(توسط sajjad)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1811642&postcount=63

-نقشه اصفهان1(توسطnarimanemami137)زوم0تا1 6
http://www.4shared.com/file/woMnTt9Z...12_143538.html

-نقشه اصفهان2(توسط narimanemami137)زوم16تا18
http://www.4shared.com/file/YBgEtvrn/esfahan2_2011-02-13_075808.html

-نقشه نجف آباد(توسط narimanemami137)
http://www.4shared.com/file/Ukzjsmm9...12_144722.html

-نقشه شیراز(توسط sajjad)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1811518&postcount=59

-نقشه کیش(توسط narimanemami137)
http://257330.20upload.net/files/138...-13-123446.tar

-نقشه مشهد(توسط sajjad)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1812153&postcount=69

-نقشه یزد(توسط narimanemami137)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1817066&postcount=88

-نقشه کرج(توسط hdvd)
http://www.mediafire.com/?x47bhm2j1x602na

-نقشه کاشان(توسط narimanemami137)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1817359&postcount=90

-نقشه جدید شیراز(توسطziropic)
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1819110&postcount=99

mfp_1356
19-02-2011, 09:37
سلام پس اراک چی شد؟

narimanemami137
19-02-2011, 15:49
سلام پس اراک چی شد؟

سلام خدمت شما دوست عزیز

عذر خواهی میکنم از اینکه گفتم یه کاری رو انجام میدم و ندادم ولی نقشه اراک روبه زودی میزارم.

نقشه اراک آماده است و فقط لازمه آپلود بشه که آپلودش میکنم و توی تاپیک معرفی کل نقشه ها میزارمش

M_Erjenany
20-02-2011, 13:28
سلام

یه مشکلی دارم نقشه استان یزد رو گرفتم از زیپ خارج کردم چند تا پوشه بود که اسم اونا از 1 تا 17 بود مستقیم ریختم تو پوشه گوگل ویکتور بعد که وارد نرم افزار شدم بالاش مینویسه establishing GPS fix فقط همین و هیچی نشون نمیده حالا میخواستم بپرسم مشکل از کجاست ؟

با تشکر

meysamshakeri
21-02-2011, 22:21
با سلام خدمت تمامي رفقا
دوستان بنده يه مشكلي برام پيش اومده
لطفا كمكم كنيد رديفش كنم
بنده چند تا از اين نقشه ها رو ريختم توي گوشيم
حجم كلش حدود 200 مگابايت هست
حدود 10 گيگ از حافظه گوشيمو اشغال كرده
واقعا نمودنم بايد چه كار كنم
ممنون ميشم رفقا كمك كنن

SAJJAD
21-02-2011, 22:38
سلام

یه مشکلی دارم نقشه استان یزد رو گرفتم از زیپ خارج کردم چند تا پوشه بود که اسم اونا از 1 تا 17 بود مستقیم ریختم تو پوشه گوگل ویکتور بعد که وارد نرم افزار شدم بالاش مینویسه establishing gps fix فقط همین و هیچی نشون نمیده حالا میخواستم بپرسم مشکل از کجاست ؟

با تشکر

این یعنی هنوز به ماهواره ها متصل نشده

شما حالت تیک دومش یعنی استفاده از اینترنت هم فعال کن که با کمک گرفتن از اینترنت سریع وصل بشه بعد می تونی به صورت دستی اینترنت رو قطع کنی

----------------------------------------

SAJJAD
21-02-2011, 22:39
با سلام خدمت تمامي رفقا
دوستان بنده يه مشكلي برام پيش اومده
لطفا كمكم كنيد رديفش كنم
بنده چند تا از اين نقشه ها رو ريختم توي گوشيم
حجم كلش حدود 200 مگابايت هست
حدود 10 گيگ از حافظه گوشيمو اشغال كرده
واقعا نمودنم بايد چه كار كنم
ممنون ميشم رفقا كمك كنن

دوست عزیز به همین صورته

برای همه همینه حتی بخش آندروید سایت هم همین مشکل رو دارن

حجمی که روی گوشی اشغال می کنه حجم Size on Disk هست

اون حجم اولی حجم دانلودی شماست

M_Erjenany
22-02-2011, 01:12
سلام
سجاد داداش من منظورت رو متوجه نشدم اگه منظورت گزینه auto-download رو بزارم گزاشتم ولی نقشه یزد رو که گرفته بودم و ریخته بودم نیاورد و نقشه های دیگه رو لود کرد ؟

با تشکر

SAJJAD
22-02-2011, 06:45
سلام
سجاد داداش من منظورت رو متوجه نشدم اگه منظورت گزینه auto-download رو بزارم گزاشتم ولی نقشه یزد رو که گرفته بودم و ریخته بودم نیاورد و نقشه های دیگه رو لود کرد ؟

با تشکر

تا به GPS متصل نشه نمی تونه مکان شما رو نشون بده

بعدش هم اینکه شما از اون گزینه های بغل که هست همشو وا کن یکیش یه گزینه داره به اسم GPS Location

اون موقعیت فعلی شما رو نشون میده اگز انتخابش کنی

در مورد اون پیغام بازم میگم معنیش اینه که هنوز GPS گوشی شما نتونسته با ماهواره ها ارتباط برقرار کنه

هر وقت آیکون GPS توی استاتوس گوشی به صورت سفید ثابت ( نه چشمک زن ) در اومد یعنی اتصال موفقیت آمیز بوده

-------------------

M_Erjenany
22-02-2011, 11:25
داداش من این گزینه ای که شما گفتی رو پیدا کردم به این نام هستش SET GPS Location ولی هیچ تغییری ایجاد نشد میشه یه راهنمایی بهتر بکنی شاید من نقشه رو اشتباه یا تو یه مسیر غلط ریختم ؟

sooshi
23-02-2011, 10:05
با سلام
بعد از extract کردن چند نقشه فضای وحشتناکی از Storage گوشی اشغال شده مشکل از کجاست؟
516292

SAJJAD
23-02-2011, 11:18
با سلام
بعد از extract کردن چند نقشه فضای وحشتناکی از Storage گوشی اشغال شده مشکل از کجاست؟
516292

حجمی که روی گوشی هست حجم Size on Disk هست

از نرم افزار FastCopy استفاده کنید و بافر رو بذارید روی 300

حجم تا حدودی بهینه میشه

در کل مشکل عمومیه

-----------------

aidin_velenjak
23-02-2011, 17:55
آقايون دمه همتون گرم خيلي حال دادين فقط اگه نحوه توليد همون نقشه هاي اندروييد را هم ياد بدين ما هم كمك ميكنيم چون خيلي از شهرها زوم بالاش براي دانلود اصلا نيست يا اگه هست راهنمايي كنين

my_enigma
25-02-2011, 11:34
حجمی که روی گوشی هست حجم size on disk هست

از نرم افزار fastcopy استفاده کنید و بافر رو بذارید روی 300

حجم تا حدودی بهینه میشه

در کل مشکل عمومیه

-----------------

سجاد جان درست میگن، اما یه نکته ای که باید بگم اینه که حجم کل نقشه ها باید تا سقف 2 گیگ باشه نه 7 گیگ!! شاید نقشه هایی که من دارم 2 گیگ هست!!!

به زودی زوم کلی و آماده رو سعی میکنم قرار بدم
فقط دنبال اینم که الان 2 گیگ رو بتونم تا حجم حداقل 500 مگابایت فشرده کنم!!!

narimanemami137
25-02-2011, 12:14
سجاد جان درست میگن، اما یه نکته ای که باید بگم اینه که حجم کل نقشه ها باید تا سقف 2 گیگ باشه نه 7 گیگ!! شاید نقشه هایی که من دارم 2 گیگ هست!!!

نرم افزار kgb archiverبرای این کار مناسبه.مثلا یک فایل2گیگابایتی رو میتونید به 200مگ تبدیل کنید.ولی نیازمند یک سیستم قوی برای این کار هستید چون برای اجرای این نرم افزار نیاز به یک رم قوی هست

my_enigma
25-02-2011, 19:41
نرم افزار kgb archiverبرای این کار مناسبه.مثلا یک فایل2گیگابایتی رو میتونید به 200مگ تبدیل کنید.ولی نیازمند یک سیستم قوی برای این کار هستید چون برای اجرای این نرم افزار نیاز به یک رم قوی هست

ممنون ، تست کردم قبلا، اما جواب نداد، مجددا تست میکنم

سیستمم مناسبه ، رمم 4 هست، فکر کنم کافی باشه

SAJJAD
25-02-2011, 20:37

نه دوستان توی پست های قبلی نقشه ایران زوم 0 تا 12 رو گذاشتن برای دانلود و ممکنه بقیه استفاده کرده باشن ( همون ایران روی گوشی حدود 7 گیگ میشه )

و مطلب بعدی اینکه مثلا شهر تهران رو اگه زوم 0 تا 18 بگیرن حجمش زیاد میشه

الان نقشه های من حجمش10 گیگ شده :003: ( البته ایران زوم 0 تا 12 و چند تا شهر دیگه رو ریختم )

در مورد size و size on disk توی گوگل سرچ بزنید متوجه میشید قضیش چیه

--------------------------------------

aisafan900
12-03-2011, 16:40
سلام ماکولو گارداش اللرین آغیرماسین یاشا

SAJJAD
12-03-2011, 16:48
سلام ماکولو گارداش اللرین آغیرماسین یاشا

دست شما هم درد نکنه داداش ماکویی که ترکی می نویسی ولی :

1- اینجا زبونش فارسی هست .

2- پست تشکر خلاف قوانینه .

اگر گفتگوی خاصی دارید توی پروفایل همدیگر