PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند مشکل اساسی در n900

ina$
31-03-2011, 13:17
مدتی است که گوشیم ایراد های عجیب پیدا کرده ... پارسال 750 گرفتم نزدیک بود بزنم بشکنمش

1.موقع گرفتن شماره جنرال ارور می زنه و چند تا بوق و تماس قطع می شه ... general error

2.با پی سی سیوت نکیا نمیتونم sms رو ذخیره کنم .... برنامه ای برای ذخیره کردن اس ام اس n900 هست ؟؟؟ sms های یک سال رو گوشی هست.

3.نمیتونم شارژ ایرانسل وارد کنم و با اپراتور مشکل داره ...

ممنون میشم راهنمایی کنید... ممنون
__________________:sign_help:

hadi.301
31-03-2011, 14:07
سلام دوست عزیز سال جدید را به همه تبریک میگم.
فکر کنم شما اولن باریه که وارد این فروم شدید و اصلا از قابلیت های این گوشی خبری ندارید
اگه یه کمی وقت بذارید و این فرون را خوب بگردید تمام مشکلاتی که گفتید حل میشه
حداقل 2 از مشکلاتتون با آپدیت گوشیتون حل میشه
موفق باشد.:bu:

ina$
31-03-2011, 16:07
سال نو شما مبارک ...
نمیخوام sms ها پاک شه ... تو مطالب رو هم گشتم ... بصورت پراکنده توضیح داده شده ....
چطوری اس ام اس ها رو قبل فلاش ذخیره کنم ...
ممنون میشم یکی جواب بده ... مشکل من ذخیره کردن اس ام اسه

#JOMJOMEH#
31-03-2011, 16:56
اولا شما قوانین رو نخونید پس...برایه هر سوال تاپیک نمیزنن...سوال رو تو تاپیکه مخصوصه خودش باید بپرسید...پس رعایت کنید

شما گوشی تون رو آپدیت کنید تا همه مشکلات حل شه
برایه اس ام اس هاتون شما با برنامه back up خوده گوشی گزینه اول رو که بزنید از شماره ها و اس ام اس هاتون بک اپ میگیره تمام که شد یه پوشه تو حافظه ۳۲ گیگ میاد به نامه back ups این رو به کامپیوتر انتقال بدید بعد فلش کردید دوباره کپی کنید تو گوشی و با همون برنامه ریستور کنید
شما هم لطف کنید کلیه بخش رو مطالعه کنید اگه چوابتون پیدا نشد بعد پست بزنید تو تاپیکه درستش.

ina$
31-03-2011, 21:50
عزیزم من مثل شما وقتم آزاد نیست کلی مطلب رو بخونم... به انداره شما هم این چیزا حالیمه ... عربی پست دادم ؟؟؟ میخوام sms رو سیستم ذخیره کنم ... اگه میتونی راهنمایی کن اگه نه بیخودی پست نده ...
تو قسمت سوالات هم پرسیدم اگه ناراحتی یه ایمیل به ادمبن بزن و بگو خوشت نمیاد کسی سوال بپرسه ... برای ذخیره اس ام اس n9oo شما که زیاد سرج کردی لینک بزار..
از دوستان لطفاً فوری کمک کنید ... نمیخوام گوشی رو ببرم جایی ...

#JOMJOMEH#
01-04-2011, 10:10
عزیزم من مثل شما وقتم آزاد نیست کلی مطلب رو بخونم... به انداره شما هم این چیزا حالیمه ... عربی پست دادم ؟؟؟ میخوام sms رو سیستم ذخیره کنم ... اگه میتونی راهنمایی کن اگه نه بیخودی پست نده ...
تو قسمت سوالات هم پرسیدم اگه ناراحتی یه ایمیل به ادمبن بزن و بگو خوشت نمیاد کسی سوال بپرسه ... برای ذخیره اس ام اس n9oo شما که زیاد سرج کردی لینک بزار..
از دوستان لطفاً فوری کمک کنید ... نمیخوام گوشی رو ببرم جایی ...

شما یکم دقیق میخوندی جوابتونه میگرفتید که من توضیح دادم چطوری ذخیره کنی...

jeco
01-04-2011, 10:22
باسلام!
باتشکر از اقا محمد ولی شرمنده اقا کار شما هم درست نیست بهتره در صورت مشاهده همچین تاپیک هایی فقط با یه لینک اونو به مطلب راهنمایی کنیم اونم توی پروفایل شخص و از بحث های دیگه خود داری کنید چون اینجور تاپیکها بعد از مدتی پاک میشه و زحمت شما هم از بین میره

اما این دوست خوبمون عزیزم چون شما وقت ازاد نداری دلیل نمیشه که به قوانین بی اعتنا باشید
مثل این میمونه که بگید چون عجله دارم از چراغ قرمز رد میشم نمیشه که

درمورد مشکلتون هم در پست بالا اقا محمد کامل براتون توضیح دادن
برای رفع مشکلات گوشی اونو به اخرین ورژن ابدیت کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=136969
برای بک اپ گیری هم گفتند که با گزینه بک اپی که توی گوشی هست این کارو انجام بدین
فکر کنم اینقدر وقت کم دارین که حتی به امکاناتی هم که توی گوشیتون هست توجه نکردین
البته شایدم تعمیر کاری و چون داری کار مشتری راه میندازی اینجوریه
بحر حال برای ادامه مشکلات یکی از لینکهای توی امضائ منو با توجه به شوالتون انتخاب کنید و دیگه در این تاپیک درخواست ندید
پیشاپیش اگه بی احترامی به کسی شد از همه معذرت میخوام

QUANTUM
01-04-2011, 11:08
در صورت تکرار بدون اغماض ، برخورد خواهم کرد