PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در مورد v8 Gold

jr65
01-04-2011, 08:47
سلام دوستان ببخشيد ميدونم جاش اينجانيست اين سؤال رو بپرسم ولي هر جاپرسيدم جوابي ندادن.ممنون ميشم اگه جوابم رو بدين.

ببخشيد من ميخواستم يه v8 gold بخرم ميشه لطفا بگين الان اصلا موجود هست؟منوي فارسي داره؟گارانتي دارش هست؟قيمت چنده؟اصلش كجاييه؟اگه لطف كنين جواب همه سوالاتم رو بدين ممنون ميشم.ممنون.:hello:

jr65
01-04-2011, 15:58
آقا فكركنم كلا كسي موتورولا نداره !!!!!!! يا اصلا اينجا كسي سر نميزنه!!!!كس نيست جواب منو بدههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

NEGRO
01-04-2011, 16:58
سلام دوستان ببخشيد ميدونم جاش اينجانيست اين سؤال رو بپرسم ولي هر جاپرسيدم جوابي ندادن.ممنون ميشم اگه جوابم رو بدين.

ببخشيد من ميخواستم يه v8 gold بخرم ميشه لطفا بگين الان اصلا موجود هست؟منوي فارسي داره؟گارانتي دارش هست؟قيمت چنده؟اصلش كجاييه؟اگه لطف كنين جواب همه سوالاتم رو بدين ممنون ميشم.ممنون.:hello:

آقا فكركنم كلا كسي موتورولا نداره !!!!!!! يا اصلا اينجا كسي سر نميزنه!!!!كس نيست جواب منو بدههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

سلام دوست من

بنده در مورد موجود بودن و قیمتش اطلاعی ندارم و مثل اینکه بخش خرید و فروش جوابتون رو ندادن به هر حال اگر صبر کنید بهتر کمکتون می کنن !

ولی اگر می خواید فارسیش کنید که توی انجمن موجود هست و راحت می تونید فارسی کنید ...

ضمنا لطفا برای تاپیک های بعدیتون عنوان مناسب قرار بدید . عنوان ویرایش شد .
مشکلی بود در خدمتم

jr65
01-04-2011, 21:13
آقا كسي جواب منونميده!!!؟؟؟؟

Ceramic
01-04-2011, 22:20
آقا كسي جواب منونميده!!!؟؟؟؟

عزیز جان جواب تون رو که دادند . من فقط اضافه می کنم که طبقه ی زیر بازار موبایل یک مغازه ای هست که گوشی های لوکس می فروشه ... من اونجا دیدم اما قیمت نکردم . قاعدتا باید دور و بر 500 تومن باشه .

در مورد فارسی شدن اش هم که راهنمایی کردند