PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ** ایده برای ساخت برنامه **

mkomeily
07-05-2011, 01:56
از همه دوستان حرفه ای تا مبتدی خواهش می کنم بیان و بگن دوست دارن توی گوشیشون چه نوع برنامه ای داشته باشن. یا اینکه ایده بدن برای ساخت برنامه ها.
عملی ترین ایده یا برنامه درخواستی رو تبدیل به یک تاپیک می کنیم و پروژه اش را استارت می زنیم

x DaNGeR x
07-05-2011, 10:33
یک نقشه چی پی اس با دیتا بیس آفلاین
یک دیکشنری انگلیسی به فارسی با دیتا بیس آفلاین

فکر کنم لازم ترین گزینه ها باشه

SHAHAB
07-05-2011, 10:48
فکر خوبیه

من مدتی دارم کار می کنم می خوام یه برنامه بنویسم که فایل های سر رو از طریق کامپیوتر نه ایمیل در گوشی نصب کرد

برنامه ساده ای هست ولی من چون خیلی به .net وارد نیستم واسم سخت است

Behzad WM
07-05-2011, 10:50
من که برنامه نویسی بلد نیستم ، اما اگر شما بلدی ، تاپیک خوب و بجایی هست ...

به نظر برنامه هایی مثل مسنجر خوب ، gps ، دیکشنری فارسی به انگلیسی ...

حالا فعلا همین :دی

mkomeily
07-05-2011, 11:43
فکر خوبیه

من مدتی دارم کار می کنم می خوام یه برنامه بنویسم که فایل های سر رو از طریق کامپیوتر نه ایمیل در گوشی نصب کرد

برنامه ساده ای هست ولی من چون خیلی به .net وارد نیستم واسم سخت است

آره برنامه خوب و کاربردی ای هستش

javadtanha
07-05-2011, 14:17
سلام.میشه یه نرم افزاری تو گوشی داشت که باهاش فرمت کیلیپها رو تغییر داد.؟مثل توتال کنورتور کامپیوتر

paryaw
23-05-2011, 08:13
برنامه جهت پخش موسیقی و ویدیو با قابلیت پشتیبانی از تمام فرمتها و پخش از روی پوشه مورد نظر
برنامه جهت اسلاید شو تصاویر
برنامه جهت دانلود(دانلود منیجر)

aryasoft2872
25-05-2011, 11:27
ایده تقویم در حال انجامه با گرافیک زیبا و قابلیت های فراوان...

فقط الان مشکلی که هست rss كه تصميم دارم مال بی بی سی رو بذارم که فک کنم لینکش هیتلر باشه احتمالا اوایل تابستون بزارمش رو مارکت(اگه به اندازه کافی حرفه ای بود پولی...)

ایده هایی که برای الان دارم آلارم های متنوع(قرار ملاقات،دارو،...)

(در ضمن بعضی از دوستان ایده های نشدنی میدن مثلا ایده پخش فیلم که اگه خود آدم بخواد بنویسه وقت گیره...)

mkomeily
25-05-2011, 14:13
ذوستان لازم به ذکره که فعلا نمی شه با فایل ها کار کرد.

mmontaj
29-05-2011, 10:48
با عرض سلام خسته نباشید
ویکیپدیا فارسی آفلاین
فکر کنم عملی باشه و دوستان بتونن انجام بدن

kousha001
13-06-2011, 18:52
سلام دوستان .من همیشه دوست داشتم وقتی زنگ بیداری (Alarm) ست میکنم روی گوشیم
وقتی به زمان مورد نظر برسه یعنی بخواد alarm بده رادیو روشن بشه.
این دستگاه رو در USA میتونید ببینید ولی اگر روی گوشی هم میشد عالی چون دلایل خوبی داره(تکراری نبودن زنگ و از نظر روانشناسی)
البته ازین هم اطلاع دارم که تا hands free به گوشی وصل نباشه نمیشه رادیو روشن بشه.بازم تشکر.
اگر بشه عالیه.

apm2011
14-06-2011, 08:53
برنامه جهت پخش موسیقی و ویدیو با قابلیت پشتیبانی از تمام فرمتها و پخش از روی پوشه مورد نظر
برنامه جهت اسلاید شو تصاویر
برنامه جهت دانلود(دانلود منیجر)

فکر نکنم بتونیم ویدئو پلیر رو ردیف کنیم چون کار با دیکودر mkv به طور مثال خیلی تخصص میخواد فکر نکنم هیچ دیولوپری شخصا بتونه همچین چیزی بسازه یه تیم متخصص میخواد.
دانلود منیجر هم مشکلش اینه که توی رجیستری یه پسوند های محدودی از فایل ها تعریف شده که توی hkey classes root هست و کلا این فایلا شناخته میشن. حالا اگه بخوای فایل ها از این ..... عبور نکنن یا باید توی فایل های سیستمی ویندوز دست ببری یا کاری کنی که کلا فیلتری وجود نداشته باشه.
حالا باز نمیدونم شاید حرفام کامل درست نباشه اگه کسی اطلاع داره بگه

mido-mido
14-06-2011, 11:11
من یه نظر دارم...به احتمال زیاد عملی نمیشه...ولی اگه بشه خیلی عالیه...

اگه بشه برنامه ای نوشت که دیگه نیاز نباشه گوشی رو به کامپیوتر وصل کنیم و برنامه های .xap رو از کامپیوتر نصب کنیم...فایل .xap رو بریزیم رو گوشی بعد از طریق خود گوشی نصب کنیم...اگه بشه خیلی خوب میشه...خیلی عالی میشه...دیگه نمیخواد هر دفعه وصل کنیم به pc...
ولی گمونم نشه...اگرم بشه خیلی خیلی خیلی کار میبره...

arses
22-08-2011, 10:17
سلام دوستان

می گم کسانی که تو این زمینه واردن نمی تونن data base دیکشنری Slovo رو بر دارن و یک دیکشنری فارسی --> انگلیسی و بر عکس بسازن ؟؟؟؟

سپاس

hamed.ghafarian
22-08-2011, 12:42
سلام
من فکر می کنم اگه بتونید یک برنامه درست کنید که گوشی به آینه تبدیل کنه
برنامه ی باحالی میشه!
زیادم نباید سخت باشه! :bo:

™ A L I
22-08-2011, 13:47
سلام
من فکر می کنم اگه بتونید یک برنامه درست کنید که گوشی به آینه تبدیل کنه
برنامه ی باحالی میشه!
زیادم نباید سخت باشه! :bo:

ایده خوبی ولی گوشی های ویندوز فون فعلا دوربین جلو ندارن که............

Masoud569
22-08-2011, 14:47
یه برنامه هم باشه برای قفل گذاری روی App های وین فون خیلی خوبه، مثل SMS، Email و ...، مخصوصا SMS

hamed.ghafarian
22-08-2011, 18:25
ایده خوبی ولی گوشی های ویندوز فون فعلا دوربین جلو ندارن که............

دوریبن چرا؟
ال سی دی باید مثل آینه عمل کنه.

NaviD2121
22-08-2011, 22:49
دوریبن چرا؟

خوب اینکه نیاز به برنامه نداره :4: ال سی دی رو با دستمال تمیز میکنی میشه مثل آینه :4:

mido-mido
23-08-2011, 08:46
دوریبن چرا؟

این نوع برنامه ها میان از دوربین جلو استفاده میکنن و به شما یه جورایی حالت اینه رو میدن...کارشون همینه...مشکل اینه که وین فون 7 های موجود دوربین جلو نداره اکثرا...

خوب اینکه نیاز به برنامه نداره :4: ال سی دی رو با دستمال تمیز میکنی میشه مثل آینه :4:

:bj:...

arses
19-09-2011, 16:47
سلام دوستان عزیز

می خواستم بدونم بی بی سی فارسی چطوری روی خودش فالتر شکن داره ولی اساتید ما هنوز نتونستند چنین چیزی بسازند که بتونیم باهاش فیس بوک یا ..... باز کنیم؟؟؟؟

لطفا یه عنایتی بکنید.
با سپاس.

m_sharajabian
19-09-2011, 23:10
سلام من یه برنامه می خوام برای قفل دستگاه که قفل مثله قفل گاوصندوق باشه خیلی حال میده

Mehrdad887
27-11-2011, 21:58
سلام دوستان...

امیدوارم حالتون خوب باشه...

من ایده های زیادی دارم...

خودم آیفون داشتم و زیاد با نرم افزاراش کار کردم...

آندروید هم داشتم....

خداییش اینجور که پیداس توی وین فون جا برای رشد و نوشتن برنامه زیاده...

من حاضرم با دوستی که میخواد با برنامه بره جلو همکاری داشته باشم.

من در زمینه گرافیک و ایده های نو و ترو تمیز و کاری برای نرم افزار ها میتونم فعالیت بکنم....

حاضرم بیشتر وقتمو بدم تا به یه عده ای واقعا ثابت بشه که وینفون میتونه سر تر باشه و هست....

ایده هایی دارم...

کسی دوست داشت با هم همکاری داشته باشیم بهم پیام خصوصی بده...

نرم افزار هایی که من ایده میدم 50 درصدشون فقط گرافیکه که گرافیکش با خودم...

پیام خصوصی یادتون نره...

sasan99
27-11-2011, 22:36
درود.سلام بر دوستان میشه ی برنامه ساخت وقتی دوربین گوشی رو اوردی به اولین چیزی که روبه روش باشه یعنی جلوش سد کنه متراژ رو بگه من اینو رو جی پی اس دیدم که خیی باحال بود اومده بود خونمونو جی پی اس بزنه من رفتم وایسادم با ی دستگاه ی لیزر داشت تا به من میخورد از اونجا تا پیش منو میگفت متراژ شو خیلی باحال بود اگه رو وین فون باشه عالیه بردود.

Mehrdad887
27-11-2011, 22:43
داداش من ...من مهندسی عمران دارم میخونم...

این دستگاه که شما میگین خدا تومن اول قیمتشه...دوم اینکه این دستگاه فقط و فقط مختص این کاره و چند کار دیگه...

البت میشه رو گوشی هم این کار رو کرد ها...

از تابعی استفاده کرد همونجور که فاصله شناسایی میشه یه تابع پایه فاصله بهش بدی و طبق اون فاصله هارو بشناسه و بگه البت با تقریب

edris_pishtaz
27-11-2011, 23:45
دوستان گل یه عنایتی کنن فیس بوک رو یه جوری رو گوشی عملی کنن.ممنون میشم اخه خیلی لازمه..به امید پیشرفت هر چه زوتر wp7..:bo:

behrad 7
03-12-2011, 19:29
ba salam
bi zahmat 1 barname baraye bluetooth kardan az mozart be sayere berand ha benvisin.
ba tashakor.:please:

meab19
08-02-2012, 23:47
سلام دوست عزیز
میشه یه برنامه اطلاعات دارویی بسازید خیلی به درد میخوره
مثل همین برنامه برای بادا اومده

مرسی

stop2000
09-02-2012, 13:26
سلام به نظر من برنامه ای بنویسید که تمام بقیه ی تایتل های اصلی گوشی رو که لایو نیستند لایو کنه یعنی لایو تایتل واسه قسمت های مختلف بسازید
مثلا برای زون و تنظیمات و چیز های ضروری لایو تایتل بسازید که متحرک باشه و اینطوری کل صفحه ی اصلی متحرک میشه و هر تایل یه طور خاصی میچرخه یا تکون میخوره و....
این برناه میتونه توی مارکت فروش خوبی کنه!
اونهایی که با طرح من موافق هستند پست من رو نقل و قول کنند و بنویسند تایید میشه!!
با تشکر

joozef
09-02-2012, 14:57
Salam. Mishe ramze gooshi haye Android (az oon noghte ha ke bayad be ham vasl beshe) ro bezarid baraye ghofl screen shot gooshi???

farshadinesta
14-02-2012, 11:21
سلام. خسته نباشید
میشه یه برنامه بسازید که فایلهای divx رو پخش کنه؟
:bf:

AMADIA.Alone
14-02-2012, 11:51
آقا یه برنامه بنویسید که بتونه فایلهای java رو ساپورت کنه

maxomid
14-02-2012, 14:46
سلام...
به نظر من برنامه ای برای ساپورت فرمت های ویدیویی بیشتر واقعا لازمه..
هرچند برنامه ها توسط zune تبدیل میشه..
چون ویندوز فون ها فقط mp4 wmv رو میخونند..
من در کنار mozart نوکیا 700 رو هم دارم که به راحتی فرمت های MKV.AVI.FLV.MP4 WMV 3GP و.... رو به صورت پیشفرض و بدون استفاده از نرم افزار میخونه.

این یکی از ضروریترین برنامه ها هست به نظر من..

manon
14-02-2012, 21:59
یکی از ویژگی های وین فون داشتن تایل های زنده است که همواره در حال به روز شدن هستن اگه بشه از این قابلیت استفاده کرد تا شورتکات برنامه های دیگه هم زنده و گرافیکی باشن خیلی جالب و زیبا میشه

stop2000
15-02-2012, 10:51
یکی از ویژگی های وین فون داشتن تایل های زنده است که همواره در حال به روز شدن هستن اگه بشه از این قابلیت استفاده کرد تا شورتکات برنامه های دیگه هم زنده و گرافیکی باشن خیلی جالب و زیبا میشه

این همه ایده گفتن دوستان بهترین ایده هم همینه! که هم دوستمون گفتن هم من و خیلی ها هم باهاش موافق هستند!! نمیخواین شروع کنید؟!:cu:

R ! N G
15-02-2012, 12:55
یه برنامه واسه کنترل کامل Contact ها مثله گوشی HTC CHaCha ...

mido-mido
15-02-2012, 14:37
سلام. خسته نباشید
میشه یه برنامه بسازید که فایلهای divx رو پخش کنه؟
:bf:

سلام...
به نظر من برنامه ای برای ساپورت فرمت های ویدیویی بیشتر واقعا لازمه..
هرچند برنامه ها توسط zune تبدیل میشه..
چون ویندوز فون ها فقط mp4 wmv رو میخونند..
من در کنار mozart نوکیا 700 رو هم دارم که به راحتی فرمت های mkv.avi.flv.mp4 wmv 3gp و.... رو به صورت پیشفرض و بدون استفاده از نرم افزار میخونه.

این یکی از ضروریترین برنامه ها هست به نظر من..

این نوع برنامه ها حالا حالا ها نمیان...چون نیاز به کد های نیتیو داره...که ایشالا یا توی تانگو میاد یا توی آپولو...

آقا یه برنامه بنویسید که بتونه فایلهای java رو ساپورت کنه

اینم نیاز به کد نیتیو داره...

سازنده ی برنامه باید تخصصش توی برنامه نویسی یکمی بیشتر از حد معمول باشه...و چون کاشی زنده تازه معرفی شده و در دسترس برنامه نویس ها هست خیلی افراد کمی هستن که میتونن این کاررو بکنن...

joozef
15-02-2012, 20:54
Salam. Mishe ramze gooshi haye Android (az oon noghte ha ke bayad be ham vasl beshe) ro bezarid baraye ghofl screen shot gooshi???

be hameye soalat pasokh dadin joz soal man.:cm::dy:

R ! N G
15-02-2012, 22:04
be hameye soalat pasokh dadin joz soal man.:cm::dy:
دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید جز قوانین سایت هست و شامل حال همه میشه کیبورد فارسی هم پایین سایت هست ... از این برنامه میتونید استفاده کنید Dot Lock :au:در ضمن اینجا تایپیک درخواست نرم افزار نیست ایده میدید و از دسته کسی که بر میاد درست میکنه ...

N.A.J.I
15-02-2012, 23:49
ضروری ترین برنامه یه برنامه مرورگره که فیلترو رد کنه.uc browsere android symbian windows mobile فیلترو رد میکنه اما win phone نه

love_boy259
17-02-2012, 20:11
سلام دوستان

کاش میشد در حال فیلم برداری کردن زوم هم داشته باشیم , آیا این شدنیه؟؟؟:cc:

love_boy259
17-02-2012, 20:15
من یه نظر دارم...به احتمال زیاد عملی نمیشه...ولی اگه بشه خیلی عالیه...

اگه بشه برنامه ای نوشت که دیگه نیاز نباشه گوشی رو به کامپیوتر وصل کنیم و برنامه های .xap رو از کامپیوتر نصب کنیم...فایل .xap رو بریزیم رو گوشی بعد از طریق خود گوشی نصب کنیم...اگه بشه خیلی خوب میشه...خیلی عالی میشه...دیگه نمیخواد هر دفعه وصل کنیم به pc...
ولی گمونم نشه...اگرم بشه خیلی خیلی خیلی کار میبره...

عاشق این نظرتم:bu:

sma6871
19-02-2012, 11:39

اگه منظورتون اینه که آیکون برنامه هایی که نصب دارید نمایش داده بشند(بصورت زنده)، باید بگم که مایکروسافت بشدت برنامه نویس های ویندوز فون رو محدود کرده، یکی از این محدودیت ها، عدم دسترسی به برنامه های دیگه ی داخل گوشی، حتی به اسمشونه!!!

یه برنامه واسه کنترل کامل contact ها مثله گوشی htc chacha ...

میشه در مورد قابلیت کانتکت های چا چا بیشتر توضیح بدید؟

R ! N G
19-02-2012, 13:28
میشه در مورد قابلیت کانتکت های چا چا بیشتر توضیح بدید؟
خیلی دستت بازه واسه کنترل شماره ها ! هرکاری که بخوای میشه کرد ... شماره ذخیره کرد تو سیم کارت از سیم کپی کرد به مموری یا گوشی ! کانتکت بلوکر داره واسه بلوک کردن مزاحما و اینا ...سرچ راحتی داره از تو کانتکتا میشه اس ام اس هایی که مثلا به یکی دادی بری رو شمارش بخونیش...

sma6871
19-02-2012, 18:16
خیلی دستت بازه واسه کنترل شماره ها ! هرکاری که بخوای میشه کرد ... شماره ذخیره کرد تو سیم کارت از سیم کپی کرد به مموری یا گوشی ! کانتکت بلوکر داره واسه بلوک کردن مزاحما و اینا ...سرچ راحتی داره از تو کانتکتا میشه اس ام اس هایی که مثلا به یکی دادی بری رو شمارش بخونیش...

مایکروسافت اجازه نمیده همچین برنامه هایی برای وین فون نوشت

نمیشه شماره تو سیم باشه
نمیشه بری تو اس ام اس ها
نمیشه شماره اس ام اس دهنده رو دید
نمیشه فهمید کسی زنگ زده(نه اسم نه شماره)

این محدودیت های بیش از حد واقعا اعصاب خورد کن شده

امیدوارم برای تانگو یه کارایی کرده باشه وگرنه واقعا عقب میمونه

R ! N G
19-02-2012, 19:52

نمیشه شماره تو سیم باشه
نمیشه بری تو اس ام اس ها

اینایی که گفتی خودمم میدونم اسم تایپیکو خوندی ؟
تو تانگو میشه شماره هارو ریخت رو سیم کارت فعلا این خبری هست که درز کرده

sma6871
20-02-2012, 00:01
اینایی که گفتی خودمم میدونم اسم تایپیکو خوندی ؟
تو تانگو میشه شماره هارو ریخت رو سیم کارت فعلا این خبری هست که درز کرده

آفرین

شما که اینا رو میدونی پس چطور انتظار داری امکانات چاچا رو داشت؟؟؟

text1
20-02-2012, 01:43

نمیشه شماره تو سیم باشه

چرا معمولا" شماره ها داخل سیم هستند دیگه...

نمیشه بری تو اس ام اس ها

اینم که میشه چرا نمیشه بری داخل اس ام اس اینم میشه...

خب اسم طرف رو زده باشی با اسمش اس ام اس بیاد یعنی خودت شمارش رو میدونی که زدی رو گوشی ... لازم نیست شماره رو ببینی ...
دلیل نمیشه که...

چرا اولا" اینکه History داره ( PHONE) اونجا می تونی ببینی کی زنگ زده بهت زیرشم مینویسه که miss هست یا dial یا recive با زمان و تاریخ هم مینویسه ...

در ضمن اگه داخل People بری رو شماره کسی که می خوای اطلاعاتش رو ببینی که چند دفعه بهت اس ام اس داده یا زنگ زده ... بری داخل شمارش و قیمت History تمام اطالاعاتش رو نوشته...

منم فکر می کردم محدودیت هستش ولی وقتی زیاد باهاش کار می کنی می بینی ... لینک های اضافه رو ورداشته تا تمام قسمت ها انحصاری بشه...

sma6871
20-02-2012, 11:43

نمیشه شماره تو سیم باشه

چرا معمولا" شماره ها داخل سیم هستند دیگه...

نمیشه بری تو اس ام اس ها

اینم که میشه چرا نمیشه بری داخل اس ام اس اینم میشه...

خب اسم طرف رو زده باشی با اسمش اس ام اس بیاد یعنی خودت شمارش رو میدونی که زدی رو گوشی ... لازم نیست شماره رو ببینی ...
دلیل نمیشه که...

چرا اولا" اینکه history داره ( phone) اونجا می تونی ببینی کی زنگ زده بهت زیرشم مینویسه که miss هست یا dial یا recive با زمان و تاریخ هم مینویسه ...

در ضمن اگه داخل people بری رو شماره کسی که می خوای اطلاعاتش رو ببینی که چند دفعه بهت اس ام اس داده یا زنگ زده ... بری داخل شمارش و قیمت history تمام اطالاعاتش رو نوشته...

منم فکر می کردم محدودیت هستش ولی وقتی زیاد باهاش کار می کنی می بینی ... لینک های اضافه رو ورداشته تا تمام قسمت ها انحصاری بشه...

دوست عزیز اینا رو که داری میگی هیچ ربطی به برنامه نویسی نداره!!!

منظور من از محدودیت، محدودیت برنامه نویسهاست

text1
20-02-2012, 12:57
دوست عزیز اینا رو که داری میگی هیچ ربطی به برنامه نویسی نداره!!!

منظور من از محدودیت، محدودیت برنامه نویسهاست[/QUOTE]

منظور من هم این بود که وقتی همه چی ویندوز فون داره نیاز نیست برنامه بنویسی...

برای مثال الان 7dialer برنامه نویسی شده ...
شما خودت ترجیح میدی از dialer خود گوشی استفاده بکنی یا از 7dialer ....
من که به شخصه برنامه های اصلی خود ویندوز فون رو ترجیح میدم...

به نظر شما هم احترام میذارم ... هر کسی از گوشی خودش انتظاراتی داره...:af::df:

sma6871
20-02-2012, 14:27
منظور من هم این بود که وقتی همه چی ویندوز فون داره نیاز نیست برنامه بنویسی...

برای مثال الان 7dialer برنامه نویسی شده ...
شما خودت ترجیح میدی از dialer خود گوشی استفاده بکنی یا از 7dialer ....
من که به شخصه برنامه های اصلی خود ویندوز فون رو ترجیح میدم...

به نظر شما هم احترام میذارم ... هر کسی از گوشی خودش انتظاراتی داره...:af::df:

دوست عزیز

شما انگار اصلا تو باغ نیستی

شاید شما دوس داری از سایت های فارسی با اینترنت اکسپلورر بازدید کنی یا دوست نداری بلک لیست داشته باشی، ولی مساله ی برنامه نویسی و این بخشی که شما داری توش نظر میدی برای بهبود برنامه های خود گوشی و رفع نیاز کاربران ویندوز فون بنا شده.

لطف کن و اگه ایده ای داری بگو

text1
20-02-2012, 17:03
دوست عزیز

شما انگار اصلا تو باغ نیستی

شاید شما دوس داری از سایت های فارسی با اینترنت اکسپلورر بازدید کنی یا دوست نداری بلک لیست داشته باشی، ولی مساله ی برنامه نویسی و این بخشی که شما داری توش نظر میدی برای بهبود برنامه های خود گوشی و رفع نیاز کاربران ویندوز فون بنا شده.

لطف کن و اگه ایده ای داری بگو

دوست عزیز من اتفاقا" داخل باغ هستم ... :df:

جواب کل این پست ها اینه که باید بعضی کدها و اجازه ها برای ویندوز فون داده بشه تا این به اصطلاح بهبود هایی که شما می گید اجرایی بشه...:df:

هدف من هم از جواب دادن به این سوالات شما این هست که بگم هیچ چیزی ویندوز فون فعلا" کم نداره... :df::df:
ویندوز فون تازه داره جون میگیره... صبر بکنید همه چی حله

تا همین قدر بسه از این به بعد اسپم میشه ، جریمه میشم... در همین حد
:df::df::df::df::df::df::df::df::df::df::df::df::d f::df::bz:

Masoud569
20-02-2012, 18:07
دوست عزیز من اتفاقا" داخل باغ هستم ... :df:

جواب کل این پست ها اینه که باید بعضی کدها و اجازه ها برای ویندوز فون داده بشه تا این به اصطلاح بهبود هایی که شما می گید اجرایی بشه...:df:

هدف من هم از جواب دادن به این سوالات شما این هست که بگم هیچ چیزی ویندوز فون فعلا" کم نداره... :df::df:
ویندوز فون تازه داره جون میگیره... صبر بکنید همه چی حله

:df::df::df::df::df::df::df::df::df::df::df::df::d f::df::bz:

ببخشید آخرای تاپیک فقط شده گفتمان دوستان، ولی ما آخر نفهمیدیم ویندوز فون هیچی کم نداره یا تازه داره جون می گیره
ضمنا هدف دوستان طراحی برنامه های مرتبط با نیاز کاربرانه مخصوصا ایرانی وگر نه که چند هزار دیویلوپری که ویندوز فون داره دارند تلاششون را می کنند، صبر!!!!! :|
در ضمن برای تماس هم من سعی می کنم از برنامه Rapdialer استفاده کنم جون هم سرچ سریعتری داره هم امکان فرستادن اس ام اس و البته رابط کاربری فوق العاده
من هم دو تا ایده صرفا داشتم
1. نوشتن برنامه حسابداری
با وجود اینکه برنامه ای مثل Metrowe هست که می تونید حسابداری کوچکی روی کانتکت ها داشته باشیم ولی خیلی محدوده و امکانات حسابداری هیچی نداره
2.اضافه کردن بخش نظر سنجی به پست اول و قرار دادن نظرات معقول دوستان تا اگه برنامه نویسان بخوان کاری انجام بدن محبوبیت اون را بین 5 6 هزار کاربر ویندوز فونی ببینند

sma6871
20-02-2012, 22:22
ببخشید آخرای تاپیک فقط شده گفتمان دوستان، ولی ما آخر نفهمیدیم ویندوز فون هیچی کم نداره یا تازه داره جون می گیره
ضمنا هدف دوستان طراحی برنامه های مرتبط با نیاز کاربرانه مخصوصا ایرانی وگر نه که چند هزار دیویلوپری که ویندوز فون داره دارند تلاششون را می کنند، صبر!!!!! :|
در ضمن برای تماس هم من سعی می کنم از برنامه rapdialer استفاده کنم جون هم سرچ سریعتری داره هم امکان فرستادن اس ام اس و البته رابط کاربری فوق العاده
من هم دو تا ایده صرفا داشتم
1. نوشتن برنامه حسابداری
با وجود اینکه برنامه ای مثل metrowe هست که می تونید حسابداری کوچکی روی کانتکت ها داشته باشیم ولی خیلی محدوده و امکانات حسابداری هیچی نداره
2.اضافه کردن بخش نظر سنجی به پست اول و قرار دادن نظرات معقول دوستان تا اگه برنامه نویسان بخوان کاری انجام بدن محبوبیت اون را بین 5 6 هزار کاربر ویندوز فونی ببینند

خیلی خوبه

شما چه امکاناتی برای حسابداری در نظر دارید؟

Masoud569
21-02-2012, 01:32
خیلی خوبه

شما چه امکاناتی برای حسابداری در نظر دارید؟

راستش من به یه نرم افزار حسابداری کوچیک نیاز دارم که بتونم فروش اکانتم را وارد کنم
نرم افزار شامل 5 قسمت میشه
1. وارد کردن نام کاربری افراد و اکانت خریداری شده به همراه معرف (در صورت وجود)
2.امکان درج اینکه کاربر مبلغ را پرداخت کرده یا نه
3.امکان محاسبه حساب هر معرف با توجه به مبلغ پرداختی کاربرانی که معرفی کرده
4.محاسبه پورسانت یا مبلغ دریافتی معرف و کم شدن مبلغ از سود کل
5.محاسبه کل فروش، مبلغ دریافتی، مبلغ باقی مانده

از دوستانی که تو این زمینه فعال هستند در صورتی که توانایی انجام این کار را دارند، مبلغ پیشنهادیشون را برای من پیغام خصوصی بفرستند.

ضمنا ممکنه این نرم افزار به درد کس دیگه هم بخوره، برای همین اونو تو موبایلستان معرفی کنند، هیچ مشکلی نداره. فقط امکان بکاپ گیری یکی از اساسی ترین نیاز های نرم افزار حسابداریه، به این نکته هم توجه کنند. فکر می کنم این نرم افزار بتونه نیاز کسانی را که میخواند کارهای فروش حتی با پخش مویرگی داشته باشند را هم حل می کنه، فقط کافیه به جای نام کاربری شماره فاکتور ذکر بشه

فکر می کنم جای اشتباهی درخواستمو مطرح کردم، از دوستان از این بابت عذر می خوام

alireza1976a
21-02-2012, 11:32
سلام خدمت دوستان عزیز ، من چند تا پیسنهاد دارم :
الف : حتما اطلاع دارین که خیلی از سایت های خبری مثل بی بی ثی و .... تو ایران فیلتره . بهترین راه برای خوندن این سایت ها ، گوگل ریدر ه . ( که اختصارا بهش میگیم گودر !!!! ) گودر یکی از امکاناتیه که گوگل به صورت مجانی بهتون میده و شما میتونید فید سایت ها رو توش اد کنید تا سایت هر وقت آپدیت شد ، موضوع آپدیت شده رو بهتون نشون بده . الان60-70 تا نرم افزار گودر خوان تو مارکت هست اما چند تا ایراد بزرگ دارن :
الف - 1 : هیچ کدومشون فارسی رو ساپورت نمیکنن
الف - 2 : خیلی هاشون با https کار نمیکنن ( تو ایران ، گودر با http شیلتره )
الف - 3 : شما میتونین به گوگل بگین مثلا 100 تا خبر آخر رو برام دانلود کن رو گوشی ، تا هر وقت بیکار شدم ( و احیانا اینترنت نداشتم ) بخونمشون .(به این حالت میگن آفلاین)، اما بجز چندتایی انگشت شمار ،بقیه این نرم افزار ها تو حالت آفلاین کار نمیکنن
الف - 4 : بجز 3-4 تا از این نرم افزار ها ( مثل g : rss یا doppel reader) ، باقیشون بر اساس موبایل کار میکنن ، نه بر اساس کامپیوتر و دسکتاپ ، فرقشون هم موارد زیر ه :
الف - 4 - 1 : تو گودر ، بعضی از سایتها فقط تیتر خبر رو نشون میدن ( مثل افتاب نیوز ) اما خیلی های دیگه ، کل خبر رو کامل نشون میدن ( مثل خبر . آن . لاین) . تو کامپیوتر ، این ها رو همون جوری که هست نشون میده ، اما تو گوشی ، چه سایت ها از نوع اول باشن ، چه از نوع دوم ، فقط و فقط تیتر رو نشون میده و از محتویات خبری نیست
الف - 4 - 2 : توی کامپیوتر ، هر وقت خبری رو میخونینی و ازش رد میشین ، اون خبر دیگه برای شما نشون داده نمیشه ( به قول معروف : previous as read ) اما تو گوشی ، هر خبری رو که میخونین ، باید تیک ِ خونده شدنش رو بزنید ، وگرنه باز هم بهتون نشونش میده ( به قول معروف : mark all as read بکنیم)
الف- 4 - 3 : تو گودر میشه سایت ها رو فولدر بندی کرد ، مثلا سایت های خبری تو یه فولدر ، سایت های علمی تو یه فولدر و .... . تو کامپیوتر خیلی راحت میتونید برید تو فولدر ها و شروع کنید به خوندن ، اما تو گوشی ، انجام این کار ، مصیبت عظماست !!!

اگه بشه یه نرم افزار گودر خوان فارسی که ایرادات بالا رو نداشته باشه تولید کرد ، به جرات میتونم بگم تا 80% مشکلات خبرنگار ها و روزنامه خوان های حرفه ای که وین- فون دارن برطرف میشه

ب: اما پیشنهاد دوم : تو اینترنت اکسپلورر کامپیوتر ، میتونیم بریم تو : آپشن =>کانکشن => لن ستینگ و پروک-سی سرور تعریف کنیم ( به صورت معمولی یا روی .... ) . اگه بشه یه همچین امکانی رو به گوشی اضافه کرد ، واقعا پشت هیچ در ِ بسته ای تو اینترنت نمیمونیم

ج : بقیه پیشنهاد ها رو هم ( مثل جی پی اس آفلاین - دیکشنری فارسی به انگلیسی و بالعکس آفلاین و ... ) بچه ها زحمت کشیدن و نوشتن

با تشکر

Masoud569
22-02-2012, 23:30
یکی دیگه از نیازهایی که فکر می کنم خیلی از کاربران ایرانی بهش احتیاج دارند تقویمه
البته نوشتن رخداد تو تقویم به صورتی که شما روز شمسی را انتخاب کنید و پس از اون یک event را اضافه کنید و این event در Calander لایو (ترجیحا) و یا گوگل ذخیره بشه، نمی دونم امکان نوشتن چنین برنامه ای هست، مطمئنا خیلی کاربردی می تونه باشه

s0or
05-03-2012, 11:18
سلام خدمت دوستان. می خواستم ببینم کسی هست که وقتشو بذاره و یه نرم افزار موبایل بانک درست کنه.به نظر من کمبود این نرم افزار تو wp7 خیلی محسوس هستش .

aaf1st
05-03-2012, 12:43
ببخشید میخواستم بدونم فرق فلش زنون با ال ای دی چیه ؟
و چرا نمیشه از فلش زنون مثل فلش ال ای دی به عنوان چراغ قوه استفاده کرد ؟
شرمنده اگه جای بدی پرسیدم
اخه این خودش یه ایده واسه ساخت برنامست :دی

sasan99
05-03-2012, 12:49
ببخشید میخواستم بدونم فرق فلش زنون با ال ای دی چیه ؟
و چرا نمیشه از فلش زنون مثل فلش ال ای دی به عنوان چراغ قوه استفاده کرد ؟
شرمنده اگه جای بدی پرسیدم
اخه این خودش یه ایده واسه ساخت برنامست :دی

ذروذ. سلام بر دوست خویم فلش ال ای دی مثل چراغ شارژی نور رو نگه میداره ولی فلش زنون نور رو جمع و در1 ثانیه کمتر پخش میکنه تا عکس رو شفاف تر بوجود بیاره و اگه فلش زنون رو روشن بخواد بمونه میسوزه بدرود.

dajesmob
08-03-2012, 19:58
یه برنامه پزشکی ؛دارویی؛مثه اونی که تو جاوا بود
ممنون

P.E.Y.M.A.N
10-03-2012, 11:17
من که برنامه نویسی بلد نیستم ، اما اگر شما بلدی ، تاپیک خوب و بجایی هست ...

به نظر برنامه هایی مثل مسنجر خوب ، gps ، دیکشنری فارسی به انگلیسی ...

حالا فعلا همین :دی

پیشنهاد خیلی خوبیه!
من کاملا به زبان های تحت دات نت(C#,C++ vb) و دلفی مسط هستم.
انشاالله تابستون گوشی جدید نوکیا ویندوز موبایل میخرم و میزنم تو خط طراحی اپ واسه ویندوز موبایل.
(البته نوشتن برنامه مثل مپ یا هر نرم افزار گرافیکی اون هم واسه موبایل کار خیـــــلی سختیه.)

R ! N G
10-03-2012, 14:03
پیشنهاد خیلی خوبیه!
من کاملا به زبان های تحت دات نت(C#,C++ vb) و دلفی مسط هستم.
انشاالله تابستون گوشی جدید نوکیا ویندوز موبایل میخرم و میزنم تو خط طراحی اپ واسه ویندوز موبایل.
(البته نوشتن برنامه مثل مپ یا هر نرم افزار گرافیکی اون هم واسه موبایل کار خیـــــلی سختیه.)
البته گوشی های نوکیا که منظورتونه، ویندوز موبایل نیستن Windows Phone هستن:av: ... موفق باشید

sma6871
12-03-2012, 10:41
سلام خدمت دوستان. می خواستم ببینم کسی هست که وقتشو بذاره و یه نرم افزار موبایل بانک درست کنه.به نظر من کمبود این نرم افزار تو wp7 خیلی محسوس هستش .

نوشتن موبایل بانک کار سختی نیست به شرطی که بانک مورد نظر بخواد و اجازه بده:by:

jalal.arkat
20-03-2012, 20:32
امکانش هست که هر برنامه ای رو از winmobile به wp7 پورت کرد مثلا اپرا مینی و اپرا موبایل پورت شدن؟

farshadbayat
22-03-2012, 08:49
من قصد نوشتن یک برنامه مپ آفلاین دارم .انشاالله وقت خوبی گیرم بیاد حتماً اینکارو میکنم و برنامه مثلmaverika که تو آندروید هستش مینویسم .البته بستگی به فیدبک شما ها هم داره!:dd:

P.E.Y.M.A.N
23-03-2012, 00:15
البته گوشی های نوکیا که منظورتونه، ویندوز موبایل نیستن Windows Phone هستن:av: ... موفق باشید

کاملا صحیح
من قبلا برا وین موبایل با VS 2008 برنامه مینوشتم من با SDK ویندوز فون کار نکردم ولی api ها و Samples رو که دیدم تقریبا مثل میندوز موبایل بود...

P.E.Y.M.A.N
23-03-2012, 00:17
امکانش هست که هر برنامه ای رو از winmobile به wp7 پورت کرد مثلا اپرا مینی و اپرا موبایل پورت شدن؟

بله ولی به شرط این که سورس شون رو در اختیار داشته باشید.

pourya5
24-03-2012, 12:31
اقا من بیشتر از پیشنهاد یه سوال داشتم از دوستای برنامه نویس.تا اونجایی که من میدونم ویندوز7 تو پخش ویدئو نمیتونه بیشتر از چنتا فرمت ویدئو رو ساپورت کنه.دوستای برنامه نویس متونن تغییراتی رو ان رام بدن که مثل اندروید از فرمت مثلا avi و ... پشتیبانی کنه؟:please:

dajesmob
22-06-2012, 23:32
سلام کسی می تونه یه برنامه مثل امولاتور سگا واسه ویندوز فون بنویسه یا پورتش کنه

amirvar70
07-08-2012, 14:07
سلام

من مفاتیح الجنان و مشابه نرم افزار جرعه وصال آیت الله بهجت که برای IOS
نظرتون راجع به تولید نرم افزار مذهبی چیه؟

به تاپیک زیر مرجعه کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=235592

scooter_a71
01-11-2012, 23:46
سلام
من از برنامه نویسی سر در نمیارم یه سوال داشتم امیدوارم خنده دار نباشه D:
راهی هست که بشه پسوند برنامه های اندروید رو xap کرد ؟؟؟؟؟

Artanik
02-11-2012, 17:03
سلام
من از برنامه نویسی سر در نمیارم یه سوال داشتم امیدوارم خنده دار نباشه D:
راهی هست که بشه پسوند برنامه های اندروید رو xap کرد ؟؟؟؟؟

فعلا که نه. ولی با کمی کار و تلاش (:4:) تونستن برنامه opera mini رو که برای ویندوز موبایل بود روی وینفون اجرا کنن. تو ویندوز فون 8 گویا کار پورت کردن برنامه ها بهتر و راحتت قراره بشه.
البته باز اونم کاره دولوپرهاست.

scooter_a71
03-11-2012, 11:48
دوست گله من artanik جان
من خیلی علاقه مند شدم به این برنامه نویسی
چه طوری میشه از کد های یه فایل apk تو محیط visual studio واسه ساختن یه فایل xap استفاده کرد . اگه یه توضیح کوچولو بدین ممنون میشم

Artanik
03-11-2012, 12:15
دوست گله من artanik جان
من خیلی علاقه مند شدم به این برنامه نویسی
چه طوری میشه از کد های یه فایل apk تو محیط visual studio واسه ساختن یه فایل xap استفاده کرد . اگه یه توضیح کوچولو بدین ممنون میشم

متاسفانه من خودم برنامه نویسی وینفون کار نکردم.
از دوستان موبایلستانی Mohsen unique هست که فایل منیجر خوبی رو برای وینفون نوشته و Tighoor که کیبورد فارسی نوشته و dead1364 که برنامه های زیادی دارن (دیوان، تقویم، دیکشنری)
از این دوستان اگه کمک بخواین بهتره.