PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Google Talk v1.3 برنامه محبوب جیتاک + افزوده شدن قابلیت چت صوتی و ویدیویی در نسخه جدید

MaKenZi
14-05-2011, 18:40
Google Talk v1.3

برای استفاده از برنامه باید گوشی شما از اندروید نسخه 2.3 برخوردار باشد و همچنین روت شده باشد.

نحوه نصب:
از طریق Root Explorer
1- فایل ضمیمه رو دانلود کنید و محتویات داخلش رو به کارت حافظه گوشی منتقل کنید.
2- برنامه Root Explorer رو باز کنید و به مسیری که فایلهای استخراج شده رو ریختید ، برید.
3- فایل talk2.apk رو کپی کنید و به مسیر /system/app برید.
4- از قسمت بالای برنامه کلید Mount R/W رو بزنید بعد از قسمت پایین ، سمت چپ ، کلید Paste رو بزنید.
5- حالا دو فایل به نامهای talk2.apk و talk.apk دارید.
6- فایل Talk.apk رو به صورت Talk.apk1 تغییر نام بدید.
7- روی فایل Talk2.apk انگشتتون رو نگه دارید و Permissions رو بزنید و این تنظیمات رو انجام بدید:
User: Read Write
Group: Read
Others: Read
8- حالا OK رو بزنید.
9- حالا روی فایل Talk2.apk انگشتتون رو نگه دارید و بعد Rename رو بزنید.
10- اسم فایل رو به Talk.apk تغییر بدید.
11- به محلی که در مرحله 2 رفتید ، برگردید ، و فایل libtalk_jni.so رو کپی کنید.
12- به مسیر system/lib برید.
13- از قسمت بالای برنامه کلید Mount R/W رو بزنید بعد از قسمت پایین ، سمت چپ ، کلید Paste رو بزنید.
14- روی فایل libtalk_jni.so انگشتتون رو نگه دارید و Permissions رو بزنید و این تنظیمات رو انجام بدید:
User: Read Write
Group: Read
Others: Read

حالا گوشی رو ریبوت کنید.

بعد از بالا اومدن گوشی ، برنامه رو باز کنید و به مسیر تغییر Status برید و تیک گزینه های Allow VideOChat و Allow VoiceChat رو بزنید.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=560499&stc=1&d=1305387516

Requirements: Android 2.3 Rooted
Overview: Google Talk v1.3
Now includes voice and video chat.

amir_ng
22-08-2011, 21:58
ممنون از آموزش خوبی که گذاشتی
من با مشکل بر خوردم وقتی فایل آخر را می خواهم پس کنم این پیغام رو میده
there was not enough free disk space to complete the paste operation
نمی دونم چه برنامه های رو باید حذف کنم تا تاثیر بهتری داشته باشه و جا باز بشه و از طرفی از sd cart داخلی گرفته تا phone storage و personal data همه جا به اندازه کافی و خیلی زیاد دارن

amir_ng
25-08-2011, 21:35
کسی نیست جواب من رو بده:dy:

بعد از بالا اومدن گوشی ، برنامه رو باز کنید و به مسیر تغییر Status برید و تیک گزینه های Allow VideOChat و Allow VoiceChat رو بزنید.

یعنی کدام قسمت نرم افزار است

nima_se7en
29-08-2011, 14:54

یعنی کدام قسمت نرم افزار است

دوست عزیز اون قسمت که status می نویسین دیگه
کنار اون دایره سبز بالا
روی اسم خودت کلیک کنی متوجه میشی

tahir
11-09-2011, 14:49
من دو بار فایل زیپ رار رو دانلود کردم اما داخل فایل فشرده فایل زیپ باز نمیشه
مشکل از دانلود منه یا فایل زمینه؟

Sherytto
17-10-2011, 17:57
من دو بار فایل زیپ رار رو دانلود کردم اما داخل فایل فشرده فایل زیپ باز نمیشه
مشکل از دانلود منه یا فایل زمینه؟فایل زیپ مشکلی ندارد دوست عزیز

Sherytto
17-10-2011, 17:58
بنده موارد رو انجام دادم ولی در قسمت استتوس گزینه های Allow VideOChat و Allow VoiceChat اضافه نشدن!
ممنون میشم راهنماییم کنید

rahimihaghighi
05-12-2011, 15:05
سلام.من هم این کارا رو کردم.برای تماس باید روی آیکون بلنگو یا دوربین که جلو اسم ادد لیستام روشنه کلیک کنیم؟من میزنم ، ولی که گیره کوچیک میکنه بعد شروع میکنه به calling....ولی روی لپتاپم زنگ نمیخوره.توی نرم افزار گوگل تاک داخل کامپیوتر یا قسمت چت جیمیل هم آیکون call فعال نمیشه.میشه راهنمایی کنید؟
ممنون.

rahimihaghighi
19-12-2011, 19:57
خداوند متعال رو شاکرم که هیچ بشری نیست جوابه منو بده.ممنون میشم یه خدا خیز داده ای پیدا بشه بگه چرا اینطوریه برا من.رو انواعه رم ها تست زدم.نشد.گوشیمم Galaxy Ace هست برادران:ak:

israel
18-02-2012, 09:22
دوستان من این مراحل رو رفتم ولی کلا ایکون برنامه رفت و دیگه نیست

در برنامه root explorer اون قیمت که میگین یوزر رو بزاریم رو اون تنظیمات اصلا مال من گزینه یوزر نداره اولین گزینه owner هست

چیکار باید کرد ریستور هم کردم فقط ایکون برنامه امد ولی برنامه کار نمیکنه

sony21
22-02-2012, 20:24
گوشی من گالکسی بود و موفقیت امیز اپدیت شد ممنوم حالا میتونم ارتباط تصویری داشته باشم!!!

NEWTON
23-02-2012, 13:24
سلام گوشی من اچ تی سی دیزایر و روت شده هست و برنامه جی تالک هم رویش نصب نبوده است از اول مطابق دستور شما عمل کردم فقط در اخر چون برنامه موجود نبود روی فایل اجرایی کلیک و خواستم نصب کنم که شروع به کار کرد اما در اخر اجازه نصب نداد اگر ممکن است راهنمایی فرمایید

saleh.gelar
24-02-2012, 22:26
من گوشیم رو reset کردم، الان اکانت گوگل کلا sign in نمیشه! کسی میدونه مشکل از کجاست؟!!

blackrose2196
18-05-2012, 14:55
منم همه کارا رو کردم ولی الان force close میشه

blackrose2196
19-05-2012, 14:36
این فایل رو از یکی از سایتای خارجی پیدا کردم بعد از نصب برنامه google talk installer رو باز کنید همه کارا رو خودش انجام میده و دیگه دنگ و فنگ root explorer و غیره رو نداره

متاسفانه نتونستم تو آپلودسنتر آپلود کنم اگه مورد نظر مدیران محترم بود خودشون زحمتشو بکشند
من تونستم اینجا (http://uplod.ir/beugl6y5ce55/com.modaco.googlevideotalk.apk.htm) آپلود کنم

sony21
27-05-2012, 12:50
من براي امتحان اين فايل رو روي گالكسي اس يك نصب كردم در حالي كه از قبل همين ورژن نصب بود . نصب كه نشد قبلي را هم پاك كردش ! نميدونم چرا؟

sony21
27-05-2012, 12:58
دوباره به همان روش اول همين پست نصبش كردم درست شد.

tomclovi
03-08-2012, 18:29
با سلام من این فایل رو دانلود کردم بعد اقدامتی رو که گفتید انجام دادم اماوقتی کپی میکنم میخوام بریزم تو system/ app عمل نمیکنه هشدار میده چیکار کنم با تشکر.

Behzad063
16-08-2012, 14:40
سلام وعرض خسته نباشید به دوستان زحمت کش
من روی گلکسی اس ال تمام مراحل و با دقت نصب کردم ولی مشکلم الان اینه که صدای طرف مقابل میاد ولی صدای من نمیره هندزفری هم زدم بازهم نمیشه دوستان راهنمایی کنند
ممنون

zworger
04-09-2012, 15:02
چرا روی XperiaRay نسخه 4.0.4 پیغام" Unfortunately, Talk has stopped" رو میده...

kratosnajafi
27-09-2012, 21:44
دوستان یه سوال
چرا من هر برنامه ای که از گوگل نصب میکنم میپره بیرون مثلا گوگل مپز گوگل پلی گوگل تاک
مشکل چیه دوستان؟
رامم ۴.۰.۴ سیانوژن ۹.۱

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2