PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 15 دلیل برای خرید آیفون4 و اینکه چرا بهترین گوشی دنیاست!؟

Olesius
21-05-2011, 14:22
15 دلیل برای خرید آیفون4 و اینکه چرا بهترین گوشی دنیاست!؟

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=563568&stc=1&d=1305975643

این مقاله تنها جهت اطلاع رسانی بوده هیچ قصد و نیت دیگری از نوشتن این مقاله ندارم.

می تواند در عین سادگی خیلی پیچیده باشد!
سیستم عامل آیفون طوری طراحی شده که در عین سادگی میتواند خیلی پیچیده باشد بطوری که تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند.

طراحی بی نظیر سیستم عامل!
همونطور که اطلاع دارید سیستم عامل آیفون از خانواده یونیکس می باشد این به معنی انعطاف پذیری و قدرت بالای این سیستم عامل است.

حسرت هنگ کردن را به دل داشته باشید!
به دلیل سخت افزار قوی و سیستم عامل عالی به ندرت در این گوشی شاهد هنگ کردن خواهید بود.

رابط کاربری بسیار عالی
سیستم عامل آیفون بسیار زیباست!شما شاهد هیچ چیز نا متعارف در این سیستم عامل نیستید.تمامی آیکون ها یک دست و با دقت خاصی طراحی شده اند.تنظیمات راحت است.

نصب بسیار راحت بازی ها و برنامه
اگه جز کاربران نوکیا و آندروید هستید فکر سرتیفیک و روت کردن را از سر بیرون کنید!
شما با صرف زمان 10 دقیقه می توانید آیفون خود را جیلبریک و از تمامی بازی ها و برنامه لذت ببرید.نکته قابل تامل این است که هیچ یک از بازی ها از شما کی گن یا سریال و یا در خواست فعال سازی نمی کنند.

از بزرگ ترین فروشگاه بازی و برنامه دنیا لذت ببرید!
شما با جیلبریک دستگاه خود می توانید از تمامی 300000 برنامه و بازی که برای آیفون طراحی شده، استفاده کرده و لذت ببرید تمامی این برنامه ها از فی*لتر اپل رد شده در نتیجه دارای کیفیت و استاندارد خاصی می باشند.

هر بلایی که می خواهید سر آیفون خود بیاورید!
با جیلبریک دستگاه خود می توانید به بانکی به نام سیدیا دسترسی داشته باشید که توسط آن می توانید انواع اقسام تم ها برنامه های مدیریتی و.. را از آن دریافت و استفاده کنید.

کمترین افت قیمت در میان رقیبان
بعد از تثبیت قیمت هر یک از محصولات اپل شما شاهد کمترین افت یا نوسان قیمت خواهید بود البته بسته به قیمت دلار نوسان دارد اما مثل بعضی از برند ها نیست که بخاطر فروش کم در کمتر از یک ماه بیش از 200هزار تومان از قیمت اصلی کاسته شود.

بهترین صفحه نمایش جهان را در قلب گوشی خود دارید
صفحه نمایش رتینا از نظر تفکیک پذیری پیکسل ها با کیفیت ترین صفحه نمایش بازار است البته بعضی از شرکت ها تلاش کردند با بالابردن روشنایی،تراکم پیکسل هارا کم اهمیت جلوه دهند ولی برنده اصلی رتینای اپل بوده است!

از موزیک پلیر ، سافاری و آیبوک نهایت لذت راببرید
در قلب هر آیفونی یک آیپاد نهفته است که با کمک آن می توانید از شنیدن موسیقی با کیفیت بالا همچنین بیش از 22 اکولایزر از پیش تعریف شده و دقیق لذت ببرید.
شب ها می توانید در تاریکی مطلق به کمک ibooks رمان بخوانید یا مجلات پی دی اف خود را ورق بزنید
و لذت وب گردی را می توانید با سافاری تجربه کنید.

قول شایعات را نخورید!
با خرید یک اسکرین پروتکت برای صفحه نمایش و یک بامپر برای قاب آیفون می توانید آن را از خطرات احتمالی مصون نگه دارید البته این کار تاثیری در آنتن دهی ندارد چون این مشکلی خیلی وقت پیش حل شده است!

بهترین لوازم جانبی
همیشه شرکت های تولید کننده تولید کننده لوازم جانبی بهترین های خود را برای محصولات اپل می سازند.

استفاده آز آیتیونز
برخلاف تصور استفاده از آیتیونز سخت نیست بلکه شما می توانید مدیریت بهتری روی آیفون خود داشته باشید و همه چیز را سر و سامان ببخشید.اگر استفاده از آیتیونز را دوست ندارید می توانید از برنامه های دیگر برای این امر استفاده کنید.

لنز عکاسی عالی
دوربین آیفون4 که به سفارش اپل توسط شرکت سونی ساخته شده از تکنولوژی BSI CMOS استفاده می کند که در دوربینهای پیشرفته و SLR , DSLR بکار گرفته میشود (دوربین های کامپکت و با قیمت متوسط و ارزان فاقد این امر هستند)
این روش سبب می شود که نور آسانتر به دیودهای دوربین نفوذ کند و عکسها (حتی بدون فلاش) طبیعی تر و با رنگهای زنده تر ثبت شوند.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=563574&stc=1&d=1305975943

هر روز استفاده از آیفون لذت بخش تر می شود!
با وجود هکر های مهربان آیفون(!!) مشکلاتی مثل عدم امکان فرستادن فایل با بلوتوث، عدم امکان دانلود فایل از اینترنت،استفاده از موزیک به عنوان رینگتون، دلیوری اس ام اس های ارسالی و.. حل شده و هر روز شاهد شکوفایی بیشتر این گوشی هستیم
اپلیکیشن تشخیص چهره برای آیفون (RecognizeMe) چند روز پیش از ایجاد این تاپیک توسط یکی از برنامه نویسان سیدیا رلیز شده است که در نوع خود بی نظیر است.

با تشکر از ™MaD (http://mobilestan.net/member.php?u=158583) عزیز.

کپی برداری فقط با ذکر نام نویسنده (امیرحسین محبی) و منبع امکان پذیر می باشد.

Twitter
21-05-2011, 15:17
امید وارم نویسنده مقاله ناراحت نشه

16-با این گوشی شما قادرید هیچ نوع فایلی با بلوتوث انتقال دهید.

17-شما یک ملیون پول بی زبون می دید ولی می بینید که مموری نمی خوره و از این بابت خیلی خوشحال خواهید شد.

18-وقتی pc تون دچار مشکل شه گوشی شما هم دچار مشکل میشه چون دیگه نمی تونید روی گوشی تون هیچ نوع فایلی انتقال بدید و می تونید با خوشحالی گریه کنید و از این بابت لذت ببرید.

19-.............

Milo.Metallboy
21-05-2011, 15:20
سیستم عامل آیفون طوری طراحی شده که در عین سادگی میتواند خیلی پیچیده باشد بطوری که تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند.

همونطور که اطلاع دارید سیستم عامل آیفون از خانواده یونیکس می باشد این به معنی انعطاف پذیری و قدرت بالای این سیستم عامل است.

به دلیل سخت افزار قوی و سیستم عامل عالی به ندرت در این گوشی شاهد هنگ کردن خواهید بود.

رابط کاربری بسیار عالی
سیستم عامل آیفون بسیار زیباست!شما شاهد هیچ چیز نا متعارف در این سیستم عامل نیستید.تمامی آیکون ها یک دست و با دقت خاصی طراحی شده اند.تنظیمات راحت است.

اگه جز کاربران نوکیا و آندروید هستید فکر سرتیفیک و روت کردن را از سر بیرون کنید!
شما با صرف زمان 10 دقیقه می توانید آیفون خود را جیلبریک و از تمامی بازی ها و برنامه لذت ببرید.نکته قابل تامل این است که هیچ یک از بازی ها از شما کی گن یا سریال و یا در خواست فعال سازی نمی کنند.

شما با جیلبریک دستگاه خود می توانید از تمامی 300000 برنامه و بازی که برای آیفون طراحی شده، استفاده کرده و لذت ببرید تمامی این برنامه ها از فی*لتر اپل رد شده در نتیجه دارای کیفیت و استاندارد خاصی می باشند.

با جیلبریک دستگاه خود می توانید به بانکی به نام سیدیا دسترسی داشته باشید که توسط آن می توانید انواع اقسام تم ها برنامه های مدیریتی و.. را از آن دریافت و استفاده کنید.

تمامی این مطالب در مورد سیستم عامل بود و همه 1 دلیل بیشتر نیست و بدون شک دلیل اصلی خرید آیفون از نظر خیلی ها هم همین دلیل سیستم عامله

بعد از تثبیت قیمت هر یک از محصولات اپل شما شاهد کمترین افت یا نوسان قیمت خواهید بود البته بسته به قیمت دلار نوسان دارد اما مثل بعضی از برند ها نیست که بخاطر فروش کم در کمتر از یک ماه بیش از 200هزار تومان از قیمت اصلی کاسته شود.

موافقم

صفحه نمایش رتینا از نظر تفکیک پذیری پیکسل ها با کیفیت ترین صفحه نمایش بازار است البته بعضی از شرکت ها تلاش کردند با بالابردن روشنایی،تراکم پیکسل هارا کم اهمیت جلوه دهند ولی برنده اصلی رتینای اپل بوده است!

یکی از بهترین هاست ولی شماره 1 نیست

قول شایعات را نخورید!
با خرید یک اسکرین پروتکت برای صفحه نمایش و یک بامپر برای قاب آیفون می توانید آن را از خطرات احتمالی مصون نگه دارید البته این کار تاثیری در آنتن دهی ندارد چون این مشکلی خیلی وقت پیش حل شده است!

مشکل حل نشده دوست عزیز خودتونم میدونین. البته اونقدر ها هم که خیلی ها مانور دادن مشکل ساز نیست ولی اینکه بگیم این مشکل حل شده فقط دلداری دادن به خودمونه !

لنز عکاسی عالی
دوربین آیفون4 که به سفارش اپل توسط شرکت سونی ساخته شده از تکنولوژی bsi cmos استفاده می کند که در دوربینهای پیشرفته و slr , dslr بکار گرفته میشود (دوربین های کامپکت و با قیمت متوسط و ارزان فاقد این امر هستند)
این روش سبب می شود که نور آسانتر به دیودهای دوربین نفوذ کند و عکسها (حتی بدون فلاش) طبیعی تر و با رنگهای زنده تر ثبت شوند.

این یک مورد رو خودم بارها تست کردم و همه ی نمونه ی عکس های گرفته شده رو دارم. رنگ ها در عکاسی بسیار پر رنگ و غیر طبیعیست و اصلا با دوربین های 5 موجود در خیلی از گوشی ها قابل مقایسه نیست. من ان82 نوکیا آیفون رو نابود کردم. اگه دوست داشتین نمونه ها رو میزارم و دقیقا هم با شرایط مساوی مقایسه کردم
اما
من میخوام با اجازتون تیتر این موضوعتون رو عوض کنم به : بهترین دوربین فیلم برداری
فیلم برداریش واقعا واقعا واقعا بی نظیر بود. من از ان8 هم بهتر میدونم فیلم برداریش رو. فقط کیفیت صدای فیلم برداری زیاد خوب نبود و به پای ان8 نمیرسید ولی شاید اگه مبالقه نکنم از ان8 بهتر بود

اتفاقا مشکل آیفون همینه که خیلی سخته راه اندازی مراحل جلبریکش. شاید برای شما که دستتون همیشه به آیفون بوده راحت باشه ولی خیلی ها اصلا نمیتونن. و روت کردن و ساین کردن خیلی ساده تره

--------------------------------

ممنون از مقاله ی خوبتون در مورد این گوشی خوب

VIVA
21-05-2011, 15:25
به قول حاج میلاد 7 8تا از 15 دلیل که مربوط به سیستم عامل بود که تازشم همه این گوشی رو برای سیستم عاملش میخرن یه چیزه مشخصه اما این که 15 دلیل و عل و بل کمی خنده داره دیگه

Mparvin2
21-05-2011, 15:46
اتفاقا جیلبرکش خیلی راحت هستش
شما برو از مغازه دارها هم بپرس ببین کدوم سخت تر و کدوم راحت تره
من و شما سر دوربین خیلی بحث کردیم نه شما قانع شدی نه من پس بهتر دیگه بحث نکنیم ولی اگه باز هم شک داری من عکسایی که با آیفون 4 گرفتم میزارم تا دیگه نگی پر رنگ میگیره و فلان
آنتن هم مشکلی نداشت که بخواد حل بشه تو همه ی گوشیها هست و همین طوری هستش
ولی من یه چیزی رو فهمیدم اینکه شما همه چیز رو با ان ایت مقایسه میکنید یعنی اگه میخوایداز یه دیوایسی تعریف کنید,میگید از فلان چیز ان ایت هم بهتره یعنی دیگه ترکونده
مقاله هم بسیار عالی و واقعی بود
با تشکر از olesius عزیز
موفق باشید

wild dragon
21-05-2011, 16:00
اول باید یه چیزی مشخص بشه اونم اینه که شما آیفون 4 محصول اپل را مطرح نمیکنین بلکه آیفون 4 جیلبریک شده را مطرح میکنین و صحبت ها باید براساس اون باشه

مورد 1 و 2 را کامل قبول دارم اما:

این مورد در صورتی هست که گوشی جیلبریک نشده باشه ولی تو گوشی جیلبریک شده هنگ هم گهگاه مشاهده میشه گرچه همچنان آمارش پایینه تعداد هنگ هاش

رابط کاربری بسیار عالی

اگه میگفتی رابط کاربری ساده و روون صحیح بود ولی رابط کاربری عالی را من نمیتونم بپذیرم. هوم اسکرین اندروید و یا رابط کاربری زیبای میگو و یا افکت های وینفو را من به رابط ios ترجیح میدم

مهم ترین و بزرگترین برتری ios بر سایر سیستم عامل ها

بهترین نه بلکه یکی از بهترینها
از نظر رزولوشن در حال حاضر بهترین هست ولی در کل به این صورت نیست

قول شایعات را نخورید!

با آقا میلاد موافقم که یک مشکل سخت افزاری نمیتونه با روش نرم افزاری حل بشه
گرچه اون قدرا مشکل بزرگی نیست که بخواد سرش بحث بشه

بهترین لوازم جانبی

بسیار مهم

استفاده آز آیتیونز

از نظر مدیریت یه مزیته ولی از نظر محدودیت یه عیب
من ممکنه بخوام بدون هیچ برنامه مدیریت گوشیمو به کامپیوتر متصل کنم

لنز عکاسی عالی

واقعا دوربین عکاسی آیفون از نظر رنگ بندی ضعیف و غیر طبیعیه
فیلم برداریش خیلی عالیه ولی باز هم در حد n8 نیست. یعنی دوربین فیلم برداریش هم بهترین نیست

این در واقع رفع محدودیت هاست نه اضافه شدن امکانات که خیلی از این محدودیت ها مثل بلوتوث هم به طور کامل حل نمیشه مشکلش

ضمن این که برنامه تشخیص چهره طبق نظر خیلی از دوستان برنامه دقیقی نیست

matin_vv
21-05-2011, 16:14
با احترام به نظر همه دوستان و ذکر این مطلب که من نه آندروید دارم و نه iOS در حال حاضر. فقط این مقاله به نظرم جالب اومد که از سایت Lifehacker (http://lifehacker.com/5801862) نقل میکنم.

اگر مایل به دیدن مناسبتر مقاله هستید، به منبع اصلی مراجعه کنید.:bq:

http://fastcache.gawkerassets.com/assets/images/17/2011/05/androidiphone.jpg

10. Alternate Keyboards

From text predictors like Swiftkey to the innovative like Swype and the downright adventurous like 8pen, you have a lot of different keyboard choices on Android. Typing on a tiny phone keyboard isn't anyone's idea of fun, so it's great that Android provides so many options to make it as painless for people as possible, and super easy to install. The iPhone has other keyboards, but they're usually separate apps that require you to import text to another program—it's just the kind of system-level functionality that's hard to get around.

9. Automation

One of the most powerful, useful Android apps around is Tasker, the automation program that lets you turn your phone into a superphone. You can turn settings on and off for certain applications, by location, time of day, and pretty much any other condition you can think of. With the right commands in place, Tasker can access the deepest and darkest settings on your phone, which is something you just can't do on other platforms. Be sure to also check out our second list of Tasker setups, three handy Tasker profiles from our readers, and how to roll your own "Find my iPhone" for Android. Similar apps like the battery-saving JuiceDefender would also fall into this category.

8. Custom Home Launchers

Full size
While iPhone users can customize their home screen quite a bit if they've jailbroken, they don't allow the kind of customization that you can get on Android with custom home launchers. Third party launchers can add all sorts of extra features to the home screens of your device, like gestures, different kinds of shortucts, and even low-level settings that can help speed up an older phone. Whether you're using the super-fast LauncherPro or the insanely customizable ADWLauncher, third-party launchers add a ton of configuration to your device.

7. Widgets

Sure, they take up a bit of space, but there's no substitute for the convenience of having a big weather widget right on your home screen, or a music widget to show you the currently playing track. Even more useful are the to-do list widgets, that take an "in your face" approach to productivity, which is not only effective but necessary from people, as they don't require you to actually look for your to-do list—they're always reminding you of what you need to do. If you've jailbroken, you can get widget-like apps for the iPhone, but you can only put them on your lock screen—not the actual home screens that you're always swiping through.

6. Removable Storage and Battery

Full size
It isn't part of the Android software, necessarily, but Android's open nature allows for quite a few hardware advantages too—namely the ability to take out, swap, and upgrade your battery and SD card. If you find that you've maxed out the storage on your iPhone, you're pretty much out of luck, whereas with an Android phone you can pop in a new SD card and have gigabytes more storage to play with. Similarly, you can swap out a spare battery for longer trips or even get an extended battery that'll help your phone go longer without charging. Photo by Hiroyuki Takeda.

5. Wireless App Installation

Browsing for and discovering new apps should be fun, not challenge to make it through a tiny app store with your sanity intact. The App Store and Cydia App Store aren't exactly fun to browse on your phone, but you either have to download apps on your phone or plug it into iTunes to sync them all over. With the new Android Market, or with third-party sites like AppBrain, you can find a cool app, hit the install button, and it'll be on your phone the next time you pick it up. It doesn't get much more convenient than that.

4. Custom ROMs

While there are a lot of third-party apps that give you advanced features on Android, one of the coolest parts about the entire OS being open source is that people can take it, tweak it all over, and install their version instead of the one that comes with your phone. Whether it's the feature-filled CyanogenMod or the interface-overhauling MIUI ROM, there's little limit to how much you can tweak your Android experience. As with launchers, these give you a lot of system-level tweaks that you just wouldn't be able to get this easily on other platforms—and it puts them easily within users' reach. Whether it's tweaks that speed up your phone or features like FM radio, custom ROMs are without a doubt one of the biggest advantages to Android's openness around.

3. Controlling Your Phone From Your Computer

This one's a little more out there, but we've featured quite a few apps that let you actually control your Android phone from your PC—whether you just want to send texts from Chrome or access any of its other functions right from a web browser. Yes, you can VNC into your iPhone, but it's not the same as using a separate app that accesses its baser functions.

2. Flash

Say what you want about Flash, but it's everywhere you go, and when you're forced to view the web without it, you realize how much you actually rely on it day-to-day. Whether its accessing fully Flash web sites, watching Flash videos, or playing games like the ones on Kongregate, having Flash installed on your phone and tablet let you access a lot of things you otherwise couldn't have. We may grimace when we hear its name, but it's too prevalent to go without. It just feels like you don't have the whole web at your fingertips.

1. True App Integration

Full size
Google Voice may finally be available for the iPhone, but the experience will never be the same as it is on Android. Other iPhone apps always direct you to the default dialer and visual voicemail apps, so even if you want to use Google Voice full time, you have to manually navigate it to yourself. On Android, apps like Google Voice integrate directly with the operating system—if you want to make calls with Google Voice, every call you make from the phone's dialer goes through Google Voice. When you click on a phone number in your browser or in Google Maps, it goes through Google Voice instead of sending you to the wrong dialer. True app integration like this makes using custom phone, SMS, voicemail, and even browser apps absolutely seamless on Android, which is something you won't find on the more locked-down iPhone platform.

We do love the iPhone here at Lifehacker, but we also love tweaking and hacking our phones into oblivion, and Android just does it better than any other platform. These are just a few of the many tweaks you can make to an Android phone, but they're certainly some of the most special. Got any of your own favorites that weren't featured? Be sure to share them in the comments below.

Jamal.M
21-05-2011, 16:16
واقعا چقدر اين مقالات مشتري پيدا كرده فقط اميدوارم مجبور به بستنش نشم. ولي خوب چون در جواب اون مقاله نخريدن آيفون هست چند روزي باز ميمونه

ALI
21-05-2011, 16:56
با تشکر از نویسنده این مقاله
ولی این مقاله با عث شد به کل از خرید آیفون 4 منصرف بشم

sin-sin
21-05-2011, 17:24
امید وارم نویسنده مقاله ناراحت نشه

16-با این گوشی شما قادرید هیچ نوع فایلی با بلوتوث انتقال دهید.

17-شما یک ملیون پول بی زبون می دید ولی می بینید که مموری نمی خوره و از این بابت خیلی خوشحال خواهید شد.

18-وقتی pc تون دچار مشکل شه گوشی شما هم دچار مشکل میشه چون دیگه نمی تونید روی گوشی تون هیچ نوع فایلی انتقال بدید و می تونید با خوشحالی گریه کنید و از این بابت لذت ببرید.

19-.............

مقاله خوبیه.... اما تورو خدا، کسایی که اطلاعات نظر ندن چون باعث دلخوری میشه:
نمونش همین دوست عزیز که من همینجا جواب ایشون رو میدم:
16- ما همین الان قادریم با همین گوشی عکس. ویدیو و آهنگ و...... رو به هر گوشی از طریق بلوتوث منتقل کنیم...

17- مموری دلیلی بر بد بودن گوشی یا ضعف گوشی نیست... برای اپل کاری نداره روی آیفون بعدی مموری بذاره اما هیچ وقت این کار رو نمیکنه به دلایلی... دلایلش رو نمیگم چون تو تاپیک جنگ میشه:دی

18- بنده تا حالا که اپل داشتم نشده مشکلی که شما گفتین برام پیش بیاد.... هر گوشی ای اگر pc خراب بشه نمیشه توش فایل ریخت!! بعد اینم که میگین pc خراب بشه گوشی هم خراب میشه منظورتون رو نمیفهمم، اگر منظورتون دقیقا همین جملست نمیتونم چیزی بگم! حرف خیییلی عجیبی زدین!

19-............ بازم مشکلی چیزی هست بگین تا من راهنمایی کنم.

کسی که میگه اپل داره نون سیستم عامل رو میخوره در اشتباهه، خسته شدم اینقدر جوایز برتری و award و لوح های افتخار اپل رو به رخ کشیدم، این لوح ها و award و جوایز رو هیچ وقت به گوشی ای نمیدن که فقط سیستم عاملش برتره!!!

حرف آخر: این تاپیک جای جنگ نیست اما جای بحث هست. کسانی هم حق دارن بحث کنن که واقع بین هستن و منطق پذیر... مثلا یکی از دوستان فکر میکرد آیفون هنوز بلوتوث نداره که من از اشتباه درشون آوردم.

mostafamoradi88
21-05-2011, 17:52
من هم اولش از خرید آیفون منصرف شده بودم ولی بعد از خرید آیپاد 4 خیلی نظرم عوض شده....برای گوشی محدودیت های اپل قابل تحمله.....ولی برای تبلت نه.....!!!

من از وقتی آیپاد خریدم خیلی منظم تر شدم....

Twitter
21-05-2011, 18:35
مقاله خوبیه.... اما تورو خدا، کسایی که اطلاعات نظر ندن چون باعث دلخوری میشه:
نمونش همین دوست عزیز که من همینجا جواب ایشون رو میدم:
16- ما همین الان قادریم با همین گوشی عکس. ویدیو و آهنگ و...... رو به هر گوشی از طریق بلوتوث منتقل کنیم...

17- مموری دلیلی بر بد بودن گوشی یا ضعف گوشی نیست... برای اپل کاری نداره روی آیفون بعدی مموری بذاره اما هیچ وقت این کار رو نمیکنه به دلایلی... دلایلش رو نمیگم چون تو تاپیک جنگ میشه:دی

18- بنده تا حالا که اپل داشتم نشده مشکلی که شما گفتین برام پیش بیاد.... هر گوشی ای اگر pc خراب بشه نمیشه توش فایل ریخت!! بعد اینم که میگین pc خراب بشه گوشی هم خراب میشه منظورتون رو نمیفهمم، اگر منظورتون دقیقا همین جملست نمیتونم چیزی بگم! حرف خیییلی عجیبی زدین!

19-............ بازم مشکلی چیزی هست بگین تا من راهنمایی کنم.

کسی که میگه اپل داره نون سیستم عامل رو میخوره در اشتباهه، خسته شدم اینقدر جوایز برتری و award و لوح های افتخار اپل رو به رخ کشیدم، این لوح ها و award و جوایز رو هیچ وقت به گوشی ای نمیدن که فقط سیستم عاملش برتره!!!

حرف آخر: این تاپیک جای جنگ نیست اما جای بحث هست. کسانی هم حق دارن بحث کنن که واقع بین هستن و منطق پذیر... مثلا یکی از دوستان فکر میکرد آیفون هنوز بلوتوث نداره که من از اشتباه درشون آوردم.

1-به نظرم شما خیلی بد متوجه منظور شدید.نمی تونم دیگه به این واضحی توضیح بدم.منظور از اینکه pc مورد پیدا کنه گوشی هم مورد پیدا می کنه این نیست که گوشی خراب می شه منظور اینه نمی تونی از جای دیگه فایل بریزی روی گوشی.و اگه منظورتون اون بلوتوثی هست که با هزار دنگ و فنگ راه اندازی شده تاره فایل ها از هر گوشی به راحتی سند و ریسیو نمی شه.

و به جای این نظر های فوق متعصبانه شما که معتقدید نذاشتن مموری سیاسته اپله و اینکه اگه می تونست این کار رو رو ایفون بعدی می کرد اولا نه این تاپیک موضوعش سیاسته اپله و ثانیا
ما داریم در مورد ایفون 4 صحبت می کنیم نه چیز دیگه.
و با تمام احترامی که برای شما و ایفون دارهای عزیز قایلم ولی این گوشی ساخته دست بشره نه خدا که ما هر موقع در مورد ضعف ایفون صحبت کردیم شما ما رو متهم به ندونستن و کمی اطلاعات کردید.و ....................واز شما خواهش می کنم جوایز ایفون رو نه به رخ من و نه هیچ شخص دیگه بکشید چون جوایز ایفون به درد کسی نمی خوره بلکه کاریی ایفون باید بدرد بخوره.
از همین جا اگه به کسی بی احترامی کردم ازش عزر خواهی می کنم.

sin-sin
21-05-2011, 18:47
1-به نظرم شما خیلی بد متوجه منظور شدید.نمی تونم دیگه به این واضحی توضیح بدم.منظور از اینکه pc مورد پیدا کنه گوشی هم مورد پیدا می کنه این نیست که گوشی خراب می شه منظور اینه نمی تونی از جای دیگه فایل بریزی روی گوشی.و اگه منظورتون اون بلوتوثی هست که با هزار دنگ و فنگ راه اندازی شده تاره فایل ها از هر گوشی به راحتی سند و ریسیو نمی شه.

و به جای این نظر های فوق متعصبانه شما که معتقدید نذاشتن مموری سیاسته اپله و اینکه اگه می تونست این کار رو رو ایفون بعدی می کرد اولا نه این تاپیک موضوعش سیاسته اپله و ثانیا
ما داریم در مورد ایفون 4 صحبت می کنیم نه چیز دیگه.
و با تمام احترامی که برای شما و ایفون دارهای عزیز قایلم ولی این گوشی ساخته دست بشره نه خدا که ما هر موقع در مورد ضعف ایفون صحبت کردیم شما ما رو متهم به ندونستن و کمی اطلاعات کردید.و ....................واز شما خواهش می کنم جوایز ایفون رو نه به رخ من و نه هیچ شخص دیگه بکشید چون جوایز ایفون به درد کسی نمی خوره بلکه کاریی ایفون باید بدرد بخوره.
از همین جا اگه به کسی بی احترامی کردم ازش عزر خواهی می کنم.

1- حالا متوجه شدم. اما بازم مشکلی نیست. pc خراب شد با یه کامپیوتر دیگه سینک میکنیم بدون پاک شدن نرم افزار ها و یا دنگ و فنگ دیگه ای.... برای بلوتوث هم باید بگم که دیگه یواش یواش باید همه گوشی ها با استناد به قانون کپی رایت بلوتوث برای ترنسفر نذارن. مثل HD7 . همین بلوتوث با دنگ و فنگ برای ما نعمتیه!!!

دلیل تعصبمون هم اینه که آدم ناراحت میشه که هر گوشی رو با آیفون مقایسه کنیم.... فلان کارخونه میاد گوشی جدید میزن با فلان سیستم عامل، اولین کارش اینه که با آیفون 4 مقایسش کنن، دلیلش چیه؟ چون آیفون 4 بهترین گوشی در حال حاضره (البته گوشی های دیگه هم هست) و آیفون 4 رو مبنا قرار میدن...
اینم عکس از کارایی آیفون 4 :
http://up.iranblog.com/images/gxw840x662z5u1rm5ae.png

amirreza_r143
21-05-2011, 19:05
به نظر من دليل اينكه همه گوشي ها رو با ايفون مقايسه ميكنند اين نيست كه از نظر سخت افزاري گوشي عاليه بلكه فقط برتري ايفون در سيستم عامل خوبشه گرچه الان اندرويد در برخي زمينه ها از ايفون عبور كرده و در بقيه زمينه ها هم كم كم عبور خواهد كرد

shadanpoor
21-05-2011, 19:13
خداییش خارج از هر تعصبی بیشتر دلایل ذکر شده نظر شخصی و کار نکردن یا سیستم عامل های دیگه بود!!!

Jamal.M
21-05-2011, 19:33
دوستان لطفا بحث رو منطقی ادامه بدید و کاملا دوستانه و منطقی درباره مخالفت یا موافقت درباره نظرات نویسنده مقاله بحث کنید تا هم ما و هم سایر دوستان استفاده کنیم و هم اینکه سرانجام این تاپیک به قفل شدن نکشه

ممنون

ali4110m
21-05-2011, 19:53
من آیفون ندارم ولی اگر گرون نبود حتما می خریدمش.قیمتش تو ایران واقعا غیر منطقی زیاده.من آیپد دارم.واقعا روونی و حس بی نظیری که نو کار کردن به آدم میده کافیه برای بهترین بودن آیفون.ولی ضعف هم زیاد داره.ولی تو زمینه هایی که نقطه قوتشه واقعا بهترینه.
اپ استور آیفون بهترینه. مخصوصا از نظر کیفیت چون ..... خیلی قوی داره از آندروید مارکت کیفیت بهتری داره.فروشگاه آیتونز هم که احتیاجی به تعریف نداره.فروشگاه آیبوکز هم همینطور.
همه تو همه چی دنباله رو اپل هستند.ویندوز فون 7 مایکروسافت رو ببینید.دقیقا کپی آیفونه.
البته آیفون ایرادهای خیلی بزرگ هم داره.بسته بودنش و چیزای دبگه که همه میدونن.
ولی باکیفییت ترین پلت فورم واقعا آیفونه

chessmathter
21-05-2011, 22:00
من آیفون ندارم ولی اگر گرون نبود حتما می خریدمش.قیمتش تو ایران واقعا غیر منطقی زیاده.من آیپد دارم.واقعا روونی و حس بی نظیری که نو کار کردن به آدم میده کافیه برای بهترین بودن آیفون.ولی ضعف هم زیاد داره.ولی تو زمینه هایی که نقطه قوتشه واقعا بهترینه.
اپ استور آیفون بهترینه. مخصوصا از نظر کیفیت چون ..... خیلی قوی داره از آندروید مارکت کیفیت بهتری داره.فروشگاه آیتونز هم که احتیاجی به تعریف نداره.فروشگاه آیبوکز هم همینطور.
همه تو همه چی دنباله رو اپل هستند.ویندوز فون 7 مایکروسافت رو ببینید.دقیقا کپی آیفونه.
البته آیفون ایرادهای خیلی بزرگ هم داره.بسته بودنش و چیزای دبگه که همه میدونن.
ولی باکیفییت ترین پلت فورم واقعا آیفونه

من کلا وارد این بحث ها نمی شم :دی
از اسپم هم معذرت ولی نتونستم جلو خودمو بگیرم :دی
ویندوز فون 7 کجاش دقیقا کپی آیفونهههههههههههههههههههه ههههه.!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:دی

dark ghost
22-05-2011, 00:02
با تشکر از نویسنده مقاله و دوستانی که در بحث شرکت کردن
من فقط یه موضوع رو علت همه این بحث ها شده میخوام مورد نقد قرار بدم

15 دلیل برای خرید آیفون4 و اینکه چرا بهترین گوشی دنیاست!

تا حالا بارها و بارها گفتیم و اشاره کردیم
بابا به خدا
به پیر
به پیغمبر
بهترین بودن یه چیز نسبیه...بهترین گوشی دنیا واسه کی ؟

آیفون بهترین گوشی دنیاست واسه هر کسی که بدردش بخوره
و 1100 هم بهترین گوشی دنیاست
برای کسی که همون میزان از یه گوشی موبایل احتیاج داشته باشه

آیفون یه سری ضعف ها داره یه سری مزیت ها
مثل تمامی گوشی ها

نه مزیت هاش اونقدر دهن سوزن که گاهی اوقات بعضی از دوستان اپلی
کمبود هاش هم به پای مزیت ها میزارن!!!
و نه کمبود هاش اینقدر تو ذوق میزنه که برخی دیگر از دوستان
کل آیفون رو زیر سوال میبرن و بخوان از هستی ساقطش کنن

نظر شخصی من
آیفون جیل نشده مزخرف ترین گوشی تو ایرانه با توجه به نیازهاو امکانات ارتباطی ما و قیمت آیفون در ایران

ali4110m
22-05-2011, 00:12
من کلا وارد این بحث ها نمی شم :دی
از اسپم هم معذرت ولی نتونستم جلو خودمو بگیرم :دی
ویندوز فون 7 کجاش دقیقا کپی آیفونهههههههههههههههههههه ههههه.!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:دی

محدودیتهـای ویندوزفون ۷ رو ببینید،نبودن فایل منیجر،نداشتن انتقال فایل با بلوتوث،نداشتن ساپورت درست مموری کارد،نداشتن مولتی تسک،پشتیبانی نکردن از فلش توی اکسپلورر،وابستگی به نرم افزار زون مثل وابستگی به آیتونز،نشناختن گوشی به عنوان درایو موقع وصل کردن به کامپیوتر و عدم توانایی ریختن فایل،فروشگاه موسیقی آنلاین زون مثل فروشگاه آنلاین آیتونز،
کافیه یا بازم بگم،
مولتی تسک آیفون هـم تو نسخه ۴ اضافه شده،واضحه کپی برداری مایکروسافت

hashemi.ie
22-05-2011, 09:29
آيفون كلي محدوديت داره !!!

مثل نداشتن كارت حافظه ، نداشتن بلوتوث ، نداشتن دليوري و.... حتي نمي شه در آيفون فولدر ساخت!!!
.
.
.
پس نتيجه مي شه گرفت كه اين همه آدم كه چند روز قبل از شروع فروش آيفون ، جلوي اپل استور صف مي بندن ، يا ديوانه هستن و يا از محدوديت هاي آيفون خبر ندارن!!!!

از دوستاني كه چنين نظري دارن عاجزانه تقاضا دارم گوشي هاي اندوروييدي و ويندوزي و سيمبين و ...بگيرن تا اين آيفون بيچاره كمتر جواد بشه!

جاي تعجب بسيار داره كه گوشيي كه تنها يكبار در سال عوض مي شه ، خواب و خوراك از طرفداران ده ها برند ديگه كه هر هفته چندين مدل جديد ارائه مي كنن ربوده !!!

با سپاس از دوستان

Milo.Metallboy
22-05-2011, 09:35
آنتن هم مشکلی نداشت که بخواد حل بشه تو همه ی گوشیها هست و همین طوری هستش
ولی من یه چیزی رو فهمیدم اینکه شما همه چیز رو با ان ایت مقایسه میکنید یعنی اگه میخوایداز یه دیوایسی تعریف کنید,میگید از فلان چیز ان ایت هم بهتره یعنی دیگه ترکونده

من همه چیز رو با ان8 مقایسه نمیکنم یه بار اول پست رو بخونین ببینین چی نوشتم بعد پست بدین

دوربینش چون 5 مگا هست با ان82 مقایسه کردم
و فیلم برداریش چون اچ دی هست با ان8 مقایسه کردم

شما انقدر تعصب روی یک برند خاص دارید که با اینکه استیو جابز هم اومد گفت آیفون مشکل آنتن دهی داره باز شما میگی نداره. باشه شما در رویاهای خودتون فکر کنین که مشکلی نداره. شما آیفونت رو بده من تا تو 2 ثانیه نشونت بدن مشکل داره یا نداره

Mparvin2
22-05-2011, 09:51
ما این همه 5 مگاپیکسلی داریم این همه هم فیلم برداری اچ دی داریم
من منظورم الان نیست شما تو همه پستات وقتی میخوای از یه چیز تعریف کنی میگی فلان چیزش از ان ایت هم بهتره
در صورتی که خود ان ایت هم...
چشم شما بیا تهران من هرجا که بگی میام ببین مشکل داره یا نه
من میگم این چیزی هستش که تو همه ی گوشیها هست فقط آیفون نیست که داره
استیو هم گفت همونطوری که هیچ انسانی کامل نیست هیچ چیز ساخته ی دست اون هم کامل نیست
خداروشکر من رویا پرداز نیستم و مثل شما اینقدر مخالف یه برند هم نیستم
موفق باشید

wild dragon
22-05-2011, 12:40
آيفون كلي محدوديت داره !!!

مثل نداشتن كارت حافظه ، نداشتن بلوتوث ، نداشتن دليوري و.... حتي نمي شه در آيفون فولدر ساخت!!!
.
.
.
پس نتيجه مي شه گرفت كه اين همه آدم كه چند روز قبل از شروع فروش آيفون ، جلوي اپل استور صف مي بندن ، يا ديوانه هستن و يا از محدوديت هاي آيفون خبر ندارن!!!!

از دوستاني كه چنين نظري دارن عاجزانه تقاضا دارم گوشي هاي اندوروييدي و ويندوزي و سيمبين و ...بگيرن تا اين آيفون بيچاره كمتر جواد بشه!

جاي تعجب بسيار داره كه گوشيي كه تنها يكبار در سال عوض مي شه ، خواب و خوراك از طرفداران ده ها برند ديگه كه هر هفته چندين مدل جديد ارائه مي كنن ربوده !!!

با سپاس از دوستان

نه دیوونه نیستن بلکه به مزایای گوشی نگاه میکنن و با معایبش کنار میان نه مثل بعضی از طرفداران اپل بیان بگن این که مموری کارت ساپورت نمیکنه مزیته. این که بلوتوث برا انتقال فایل نداره مزیته. این که رادیو نداره مزیته و ...
بلکه میگن این گوشی مزایایی برا ما داره که با معایبش کنار میایم

hashemi.ie
22-05-2011, 13:48
نه دیوونه نیستن بلکه به مزایای گوشی نگاه میکنن و با معایبش کنار میان

با اين تيكه كاملا موافقم!

ولي بايد پذيرفت كه آيفون در بين گوشي ها تبديل به يك نماد شده و حالا حالاها هم اين مساله ادامه خواهد داشت! چه استيو در اپل باشد و چه نباشد . (البته اميدوارم كه حالش بهتر بشه...)

Gamer
22-05-2011, 14:12
از این مقاله ها مد شده !

من یدونه تاپیک میزنم 15 دلیل برای گالکسی !

amirdelta24
22-05-2011, 14:24
من همه چیز رو با ان8 مقایسه نمیکنم یه بار اول پست رو بخونین ببینین چی نوشتم بعد پست بدین

دوربینش چون 5 مگا هست با ان82 مقایسه کردم
و فیلم برداریش چون اچ دی هست با ان8 مقایسه کردم

شما انقدر تعصب روی یک برند خاص دارید که با اینکه استیو جابز هم اومد گفت آیفون مشکل آنتن دهی داره باز شما میگی نداره. باشه شما در رویاهای خودتون فکر کنین که مشکلی نداره. شما آیفونت رو بده من تا تو 2 ثانیه نشونت بدن مشکل داره یا نداره
بابا شما خوب، شما اینکاره، ایفون 4 اصلا یک اشتباه بود ، استیو جابز معذرت خواهی کرد شخصا از شما ، برو با همون ان8 خوش باش
تا حالا چند دفعه گوشی رو گرفتی دستت؟

Gamer
22-05-2011, 14:33
بابا شما خوب، شما اینکاره، ایفون 4 اصلا یک اشتباه بود ، استیو جابز معذرت خواهی کرد شخصا از شما ، برو با همون ان8 خوش باش

یه گوشی واقعا این قدر ارزش داره !

با هم دعوا میکنین !

™AMIN
22-05-2011, 16:12

با هم دعوا میکنین !

کاملا با شما موافقم ... موبایلستان همیشه یه مشکل بزرگ داشته ... و اون این بوده که تا یکی یه تاپیک میزنه در باره یه گوشی یا هر چیز دیگه ... عده ای کم ظرفیت میان میریزن به هم تاپیک و ... این بی جنبه بودن رو نشون میده ...

اون دوستانی که میان میگن آیفون به درد نمی خوره ... محدودیت داره ... من دقت کردم هیچکدوم آیفون نداشتن ... ازتون خواهش می کنم اون دوستان 1 ساعت کار کردن رو با آیفون تجربه کنند بعد بگن بده ...

ولی یاد بگیرین به نظر همدیگه احترام بذارین ... نه دعوا کنین

sin-sin
22-05-2011, 16:21
کاملا با شما موافقم ... موبایلستان همیشه یه مشکل بزرگ داشته ... و اون این بوده که تا یکی یه تاپیک میزنه در باره یه گوشی یا هر چیز دیگه ... عده ای کم ظرفیت میان میریزن به هم تاپیک و ... این بی جنبه بودن رو نشون میده ...

اون دوستانی که میان میگن آیفون به درد نمی خوره ... محدودیت داره ... من دقت کردم هیچکدوم آیفون نداشتن ... ازتون خواهش می کنم اون دوستان 1 ساعت کار کردن رو با آیفون تجربه کنند بعد بگن بده ...

ولی یاد بگیرین به نظر همدیگه احترام بذارین ... نه دعوا کنین

بنده هم با دعوا کردن مخالف هستم. اما بالاخره باید همچین تاپیکی باشه تا از آیفون دفاع بشه و خیلی چیزا برای کسانی که با آیفون کار نکردن روشن بشه.
مثلا دوست عزیزمون خیلی شیک به من تیکه انداخت که من میگم آیفون بلوتوث نداره مزیته! نه عزیز دل مزیت نیست... اپل احترام میذاره به قانون کپی رایت و به همین دلیل بلوتوث نمیذاره روی گوشی.. آخه آمریکایی ها که مثل ما نیستن تا به هم میرسن بگن فلانی بلوتوث جدید چی داری؟ کسی که عشقش بلوتوث بازیه اصلا نمیتونه با آیفون کنار بیاد و میره میگه آیفون بده، چرا؟ چون بلوتوث نداره....
رادیو نداره چون دنیا دنیای تکنولوژیه، دیگه کی رادیو گوشی میده؟؟ هرچی بخوای با wifi به اینترنت وصل میشی و آهنگ گوشی میدی...

Mparvin2
22-05-2011, 16:41
دلیل نداشتن رادیو و بلوتوث هم خیلی روشن هستش
چون خودش یه فروشگاه به نام آیتونز داره اگه آهنگ میخوای برو بخر اگه رادیو میخوای برو گوش کن اگه برنامه میخوای میتونی بخری
ولی اگه میخوای نخری ما هم نمیزاریم بری از کسی بگیری و سند و رسیو بلوتوث رو نمیزاریم رو دیوایسمون
یا برای چی قابلیت مموری خوردن نمیزاره رو دیوایسش بازم به همین دلیل که ممکنه شما بری از کسی مموریشو بگیری و آهنگ یا بازی... بریزی تو گوشیت و از اون نخری
پس همش برای خودش هست نه اینکه کلاس داشته باشه و فلان
اگه کسی هم بخواد بلوتوث بازی کنه میره نوکیا میخره و سمت آیفون نمیاد
این حرف اپل هست چون منبع درامد داره از آیتونز اگه سند و رسیو بزاره شما میری بخری یا میری میگی فلانی برام بفرست؟!
مطمئن باشید اگه گوکل هم چیزی تو مایه های آیتونز داشت نمیزاشت بلوتوث سند و رسیو کنی
موفق باشی

Crash_HooHoo
22-05-2011, 16:55
15 دلیل برای خرید آیفون4 و اینکه چرا بهترین گوشی دنیاست!؟

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=563568&stc=1&d=1305975643

این مقاله تنها جهت اطلاع رسانی بوده هیچ قصد و نیت دیگری از نوشتن این مقاله ندارم.

رابط کاربری بسیار عالی

از موزیک پلیر ، سافاری و آیبوک نهایت لذت راببرید
در قلب هر آیفونی یک آیپاد نهفته است که با کمک آن می توانید از شنیدن موسیقی با کیفیت بالا همچنین بیش از 22 اکولایزر از پیش تعریف شده و دقیق لذت ببرید.
شب ها می توانید در تاریکی مطلق به کمک ibooks رمان بخوانید یا مجلات پی دی اف خود را ورق بزنید
و لذت وب گردی را می توانید با سافاری تجربه کنید.

قول شایعات را نخورید!

بهترین لوازم جانبی
همیشه شرکت های تولید کننده تولید کننده لوازم جانبی بهترین های خود را برای محصولات اپل می سازند.

استفاده آز آیتیونز
برخلاف تصور استفاده از آیتیونز سخت نیست بلکه شما می توانید مدیریت بهتری روی آیفون خود داشته باشید و همه چیز را سر و سامان ببخشید.اگر استفاده از آیتیونز را دوست ندارید می توانید از برنامه های دیگر برای این امر استفاده کنید.

لنز عکاسی عالی
دوربین آیفون4 که به سفارش اپل توسط شرکت سونی ساخته شده از تکنولوژی BSI CMOS استفاده می کند که در دوربینهای پیشرفته و SLR , DSLR بکار گرفته میشود (دوربین های کامپکت و با قیمت متوسط و ارزان فاقد این امر هستند)

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=563574&stc=1&d=1305975943

با وجود هکر های مهربان آیفون(!!) مشکلاتی مثل عدم امکان فرستادن فایل با بلوتوث، عدم امکان دانلود فایل از اینترنت،استفاده از موزیک به عنوان رینگتون، دلیوری اس ام اس های ارسالی و.. حل شده و هر روز شاهد شکوفایی بیشتر این گوشی هستیم
اپلیکیشن تشخیص چهره برای آیفون (RecognizeMe) چند روز پیش از ایجاد این تاپیک توسط یکی از برنامه نویسان سیدیا رلیز شده است که در نوع خود بی نظیر است.

با تشکر از ™MaD (http://mobilestan.net/member.php?u=158583) عزیز.

کپی برداری فقط با ذکر نام نویسنده (امیرحسین محبی) و منبع امکان پذیر می باشد.

این صحبتام فقط نظر شخصی هست و خدایی نکرده بی احترامی به کسی نیست!
ولی...
هر چند وقت یک بار الان مد شده یه تاپیک ایجاد میشه 15 دلیل برای خردی گوشی فلان و ...
اسمشم میشه مقاله و به شدت هم ازش دفاع میشه!!!
بابا این همه موضوع های مهم و آموزشی و این همه سوژه های جالب در مورد همین آیفون و یا کلا گوشی های دیگه هست که خواندنش برای هر کس لذت بخشه و کلی اطلاعات میتونه به اعضا ی سایت بده!
من نمیدونم دلیل اینگونه تاپیک ها چی هست؟!
قطعا تبلیغات برای اپل تو ایران که نیست؟!؟!؟
شما مییان تمام اطلاعاتی رو که همه میدونیم در مورد این گوشی ها رو در 15 جمله با رنگ و فونت و ... مختلف مینویسین و اسمش هم میشه مقاله!!
نمیدونم اما سر این تاپیک...
اولا 8-7 مورد این مزیت ها مربوط سیستم عامل هستش...
ببینید سیستم عامل آیفون مزیت اره معایب هم داره شما که معایب رو نمیگین ولی خدایی تو گفتن مزیت ها هم بی انصافی میکنید...
نوشتید سیستم عامل آیفون طوری هست که همه میتونن با اون کار کنن!!!!!!
خب عزیزم یعنی هر کسی نمیتونه با سیستم عامل آندروید کار کنه؟!یا ویندوز فون و یا ...؟؟؟!
آقا یه موقع هست شما میگی آیفون 300000 برناه داره!کاملا درسته این یه مزیت دیگه هستش که گوشی های دیگه ندارن و فقط آیفون داره پس باید گفت!
اما آخه یعنی چی که همه میتونن با آیفون کار کنن؟!؟!؟یعنی همه نمیتونن با گوشی های دیگه کار کنن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
مورد دوم!
اینترفیس آیفون زیباست باشه!اما اونطرف مثلا سیستم عامل آندروید قابلیت شخصی سازی بسیار گسترده ای داره!آیفون تازه تو iOS4 میشه براش WallPaper گذاشت!!!
هنگ نکردن آیفون رو قبول دارم کاملا!
راحتی تنظیمات؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا اینقدر کلاس اپل رو پایین نیارین!
خدایی GLX هم دیگه انجوری تبلیغ نمیکنه!!
مورد بعد که دیگه خیلی باحاله!
قربونت کاربرای آندروید از لحظه ای که گوشی رو میخرن میتونن بدون کوچکترین کاری تمام برنامه های کرک شده رو نصب کنند!
اصلا Root کجا و JailBreak کجا که شما با هم مقایسه میکنی!؟؟!؟
آیفون تا جیلبریک نشه اصلا نمیشه روش برنامه ی کرک شده ریخت این چه حرفیه آخه!!
در ضمن روت آندروید واقعا با یک کلیک انجام میشه!
در صورتی که 3GS خودم رو وقتی به iOS4 آپدیت کردم 1 ماه فقط منتظر بودم جیل بشه!؟!
تازه بشه یا نشه!؟کامل باشه یا نباشه!؟
تازه جیلبریک سرعت آیفون رو یه مقدار کند میکنه!((خیلی کم))
از لحاظ تعداد برنامه و بازی و فروشگاه و ... اپل همیشه اوله و اول خواهد ماند کاملا قبول دارم!
اینم که میگن آندروید میرسه به iOS رو قبول ندارم!چون تو مارکت آندروید خیلی برنامه ی تکراری هست اما سیستم AppStore امکان ورود برنامه ی تکراری رو نمیده!
تو ای مورد آیفون بهترینه شکش هم درش نیست!
کمترین افت قیمت رو که شدیدا قبول دارم!
3gs الان 900 تومنه!!!!
صفحه نمایش هم یکی از بهترین هاست اما بهترین نیست!
iTunes راحته؟؟!؟؟؟؟؟؟؟
اصلا راحته راحت تر از MassStorage هستش؟!؟
دیگه نمیدونم چی بگم در این مورد تمام کسانی که اینجا هست میدونن!!!
من فیلم با فرمت avi رو Darg & Drup میکنم تو گوشیم میبینم راحت!
حالا آیفون اول باید کانورت شه بعد باید فلان شه و ...!!!
یه سری نگفتم چون ولضح هست و اینقدر چیزای ابتدایی هست که همه خودشون تشخیص میدن!
دیگه ....
...
...
همین!!!!!!!!!!

sin-sin
22-05-2011, 16:55
پوریا اسم نوکیا اووردی الانه که جنگ بشه. ما رفتیم :دی

Crash_HooHoo
22-05-2011, 17:02
نه دیوونه نیستن بلکه به مزایای گوشی نگاه میکنن و با معایبش کنار میان نه مثل بعضی از طرفداران اپل بیان بگن این که مموری کارت ساپورت نمیکنه مزیته. این که بلوتوث برا انتقال فایل نداره مزیته. این که رادیو نداره مزیته و ...
بلکه میگن این گوشی مزایایی برا ما داره که با معایبش کنار میایم

قربونت!
دقیقا همینطوره!!!
کلا همه چیز رو تو دوتا جمله مشخص کرد!
جالبه طرفدارای آیفون تمام معایب آیفون رو جرو محاسنش حساب میکنن!!
خدا برای اپل خواسته دیگه!

chessmathter
22-05-2011, 17:02
محدودیتهـای ویندوزفون ۷ رو ببینید،نبودن فایل منیجر،نداشتن انتقال فایل با بلوتوث،نداشتن ساپورت درست مموری کارد،نداشتن مولتی تسک،پشتیبانی نکردن از فلش توی اکسپلورر،وابستگی به نرم افزار زون مثل وابستگی به آیتونز،نشناختن گوشی به عنوان درایو موقع وصل کردن به کامپیوتر و عدم توانایی ریختن فایل،فروشگاه موسیقی آنلاین زون مثل فروشگاه آنلاین آیتونز،
کافیه یا بازم بگم،
مولتی تسک آیفون هـم تو نسخه ۴ اضافه شده،واضحه کپی برداری مایکروسافت

نه بازم بگو :دی
به اینا نمیگین کپی .می گن سیاست مشترک:دی
من می ترسم اپل از ماکروسافت بخاطر این دلایل شکایت کنه :دی!
وگرنه وینفو در انترفیس و رابط کاربری هیچ شباهتی به ای او اس نداره :دی
بزا اسپم نشه :دی
آیفونم گوشی خوبی ولی بهترین بی معنی هست.
بهترین بودن در یک چیز مشخص رو میشه توجیه کرد اما کلی خیر
چه بسا گوشی های هست که در دوربین در سخت افزار و همچنین صفحه نمایش :پی
از ایفون 4 بهترن :دی(چقدر تکرار کنم سیستم عاملم شخصیه من مائمو انعطاف پذیر رو ترجیح میدم :دی)
اما قوی ترین بانک نرم افزاری و بازی و یکپارچه ترینشم بی شک دردست ایفونه که همین باعث رضایت خریداران این گوشی میشه
اون بهترینی که در سایت ها یا امار هاست یعنی درصد رضایت بالاتر از افرادی که اون گوشی رو داشتن یا دارن
نه بهترین بودن برای هر کس :دی
بهتر بود اسم تاپیک بود 15 دلیل برای خرید ایفون 4:)

N@V!D.N
22-05-2011, 17:30
این صحبتام فقط نظر شخصی هست و خدایی نکرده بی احترامی به کسی نیست!
ولی...
هر چند وقت یک بار الان مد شده یه تاپیک ایجاد میشه 15 دلیل برای خردی گوشی فلان و ...
اسمشم میشه مقاله و به شدت هم ازش دفاع میشه!!!
بابا این همه موضوع های مهم و آموزشی و این همه سوژه های جالب در مورد همین آیفون و یا کلا گوشی های دیگه هست که خواندنش برای هر کس لذت بخشه و کلی اطلاعات میتونه به اعضا ی سایت بده!
من نمیدونم دلیل اینگونه تاپیک ها چی هست؟!
قطعا تبلیغات برای اپل تو ایران که نیست؟!؟!؟
شما مییان تمام اطلاعاتی رو که همه میدونیم در مورد این گوشی ها رو در 15 جمله با رنگ و فونت و ... مختلف مینویسین و اسمش هم میشه مقاله!!
نمیدونم اما سر این تاپیک...
اولا 8-7 مورد این مزیت ها مربوط سیستم عامل هستش...
ببینید سیستم عامل آیفون مزیت اره معایب هم داره شما که معایب رو نمیگین ولی خدایی تو گفتن مزیت ها هم بی انصافی میکنید...
نوشتید سیستم عامل آیفون طوری هست که همه میتونن با اون کار کنن!!!!!!
خب عزیزم یعنی هر کسی نمیتونه با سیستم عامل آندروید کار کنه؟!یا ویندوز فون و یا ...؟؟؟!
آقا یه موقع هست شما میگی آیفون 300000 برناه داره!کاملا درسته این یه مزیت دیگه هستش که گوشی های دیگه ندارن و فقط آیفون داره پس باید گفت!
اما آخه یعنی چی که همه میتونن با آیفون کار کنن؟!؟!؟یعنی همه نمیتونن با گوشی های دیگه کار کنن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
مورد دوم!
اینترفیس آیفون زیباست باشه!اما اونطرف مثلا سیستم عامل آندروید قابلیت شخصی سازی بسیار گسترده ای داره!آیفون تازه تو ios4 میشه براش wallpaper گذاشت!!!
هنگ نکردن آیفون رو قبول دارم کاملا!
راحتی تنظیمات؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا اینقدر کلاس اپل رو پایین نیارین!
خدایی glx هم دیگه انجوری تبلیغ نمیکنه!!
مورد بعد که دیگه خیلی باحاله!
قربونت کاربرای آندروید از لحظه ای که گوشی رو میخرن میتونن بدون کوچکترین کاری تمام برنامه های کرک شده رو نصب کنند!
اصلا root کجا و jailbreak کجا که شما با هم مقایسه میکنی!؟؟!؟
آیفون تا جیلبریک نشه اصلا نمیشه روش برنامه ی کرک شده ریخت این چه حرفیه آخه!!
در ضمن روت آندروید واقعا با یک کلیک انجام میشه!
در صورتی که 3gs خودم رو وقتی به ios4 آپدیت کردم 1 ماه فقط منتظر بودم جیل بشه!؟!
تازه بشه یا نشه!؟کامل باشه یا نباشه!؟
تازه جیلبریک سرعت آیفون رو یه مقدار کند میکنه!((خیلی کم))
از لحاظ تعداد برنامه و بازی و فروشگاه و ... اپل همیشه اوله و اول خواهد ماند کاملا قبول دارم!
اینم که میگن آندروید میرسه به ios رو قبول ندارم!چون تو مارکت آندروید خیلی برنامه ی تکراری هست اما سیستم appstore امکان ورود برنامه ی تکراری رو نمیده!
تو ای مورد آیفون بهترینه شکش هم درش نیست!
کمترین افت قیمت رو که شدیدا قبول دارم!
3gs الان 900 تومنه!!!!
صفحه نمایش هم یکی از بهترین هاست اما بهترین نیست!
Itunes راحته؟؟!؟؟؟؟؟؟؟
اصلا راحته راحت تر از massstorage هستش؟!؟
دیگه نمیدونم چی بگم در این مورد تمام کسانی که اینجا هست میدونن!!!
من فیلم با فرمت avi رو darg & drup میکنم تو گوشیم میبینم راحت!
حالا آیفون اول باید کانورت شه بعد باید فلان شه و ...!!!
یه سری نگفتم چون ولضح هست و اینقدر چیزای ابتدایی هست که همه خودشون تشخیص میدن!
دیگه ....
...
...
همین!!!!!!!!!!

100% تایید میشه به طور خیلی خراب!!
ایول حاجی!! دقیقا حرف منو زدی!!
خوشم اومد!! حقیقت تلخه!! حرف حساب هم جواب نداره!
قابل توجه

amirdelta24
22-05-2011, 19:48

با هم دعوا میکنین !
حرفت درسته یه گوشی ارزش نداره مال بابای من هم نیست اپل
اما حرف من اینه مرغی که 2 تا پا داره چرا بگیم 1 پا داره؟؟
این دوستمون که من اونجوری بش گفتم هر چی بهش بگی میگه ان8 فلانه توی هر پست هر گوشی رو یه چیزیشو با ان8 مقایسه میکنه
اخه نوکیا کل شرکتش چی هست که داریش با ایفون مقایسه میکنی؟
مشکل ما ایرانی ها اینه که وقتی یه چیزیو نمیدونیم میگیم نه

Milo.Metallboy
24-05-2011, 09:30

صحبت های شما ارزش جواب دادن نداره و جواب دادن به پست شما اول بی احترامی به شخصیت خودم هست پس بی خیال

دلیل نداشتن رادیو و بلوتوث هم خیلی روشن هستش
چون خودش یه فروشگاه به نام آیتونز داره اگه آهنگ میخوای برو بخر اگه رادیو میخوای برو گوش کن اگه برنامه میخوای میتونی بخری
ولی اگه میخوای نخری ما هم نمیزاریم بری از کسی بگیری و سند و رسیو بلوتوث رو نمیزاریم رو دیوایسمون
یا برای چی قابلیت مموری خوردن نمیزاره رو دیوایسش بازم به همین دلیل که ممکنه شما بری از کسی مموریشو بگیری و آهنگ یا بازی... بریزی تو گوشیت و از اون نخری

پس اگه لابد فردا بیاد و اصلا پورت کامپیوتر رو هم از گوشیش حذف کرد شما مزیت میدونین و بهش احترام میزارین آره؟ مگه همین الان کاربرای آیفون از کامپیوترشون آهنگ و بازی کرک شده نمیریزن رو گوشیشون؟ آیا این دلیل میشه که مثلا پورت پی سی رو حذف کنن؟

مگه چند درصد از ماها میتونیم از استور برنامه بخریم ؟ داریم در مورد ایران صحبت میکنیم نه آمریکا ! لطفا منطقی باشین.

در مورد اینکه چرا دوربینش رو هم با ان8 مقایسه کردم چون در حال حاظر بهترین دوربین موبایل هست بدون شک. پس میخواین با چی مقایسه کنم. باشه با ان82 مقایسه میکنم. اون که دیگه 5 هست. در عکاسی بپای ان82 هم نمیرسه. میرسه ؟

وقتی gsmarena میاد با ان8 مقایسه میکنه اون هم مشکل داره ؟