PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Multi Screen نرم افزار GoogleMaps

alexboin
08-09-2008, 10:00
نسخه ي 2 از نرم افزار GoogleMaps براي گوشي هاي جاوا. :flower:
Google Maps for mobile is a free, downloadable application that puts maps, driving directions, business listings, and much more in your pocket. And with the My Location feature, find your location with or without GPS.
http://mike.teczno.com/img/google-maps-track.png

h.m.r.kh
05-08-2009, 20:06
Google Maps (Java) description

Now you can get business locations, maps and directions while you're on the go. And it's all free.

Cruising around looking for a nearby coffee shop? Driving to that new restaurant but can't remember which street to turn right on? Now you can get business locations, maps and directions while you're on the go. And it's all free.

Real-time traffic

See where the congestion is, and estimate delays in over 30 major US metropolitan areas.

Detailed directions

Whether you plan to walk or drive, your route is displayed on the map itself, together with step-by-step directions.

Integrated search results

Local business locations and contact information appear all in one place, integrated on your map.

Easily movable maps

Interactive maps let you zoom in or out, and move in all directions so you can orient yourself visually.

Satellite imagery

Get a bird's eye view of your desired location. (It's like you're there, we swear.)

Requirements:

· Java MIDP 2.0, CLDC 1.0

Ghazaal
06-01-2010, 17:13
Google Maps for mobile v. 3

http://i36.tinypic.com/295476t.gif

گوگل مپ را روی گوشی خود منتقل کنید و دیگر هیچوقت با خودتان نقشه نبرید.

خصوصیات:
My Location beta
با این قابلیت بدون نیاز به GPS قادر به پیدا کردن موقعیت فعلیتان خواهید بود. این گزینه با استفاده از امواج موبایلی که از برجهای فرستنده موبایل ساطع میشود قادر به تخمین موقعیت شما تا شعاع 1 کیلومتری میباشد. همچنین این نرم افزار قادر به برقراری ارتباط با جی پی اس داخلی یا خارجی از طریق بلوتوث برای ردیابی دقیقتر می باشد.

Map and satellite views
با این نرم افزار شما قادر به مشاهده نقشه و ماهواره یک نقطه هستید.

Driving directions
مسیرهای رانندگی به راحتی با این نرم افزار قابل مشاهده هستند و نیازی به علامت گذاری نقطه شروع ندارید.

Business listings
یافتن مشاغل با استفاده از سرچ در نرم افزار.

Traffic
اطلاعات ترافیکی با مطابقت با چراغهای رانندگی قابل دسترسی اند.

mstnejad
17-01-2010, 19:03
سلام
طبق توضیحات نرم افزار کاملیه ولی موقعی که برنامه رو اجرا می کنم دائماً و برای هر کاری که می خوام بکنم ازم می پرسه که به کجا وصل بشم و من هم تنها با اینترنت بی سیمی که دارم میتونم وصل بشم .
حالا بر فرض من اگه بخوام تو راه و تو رانندگی ازش استفاده کنم باید چی کار کنم .
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید که با GPS موبالم بتونم وصل شم نه با اینترنت .
گوشی من Nokia 6260 Slide هست .

Ghazaal
25-01-2010, 18:35
سلام
طبق توضیحات نرم افزار کاملیه ولی موقعی که برنامه رو اجرا می کنم دائماً و برای هر کاری که می خوام بکنم ازم می پرسه که به کجا وصل بشم و من هم تنها با اینترنت بی سیمی که دارم میتونم وصل بشم .
حالا بر فرض من اگه بخوام تو راه و تو رانندگی ازش استفاده کنم باید چی کار کنم .
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید که با GPS موبالم بتونم وصل شم نه با اینترنت .
گوشی من Nokia 6260 Slide هست .

سلام
علت اتصال به اينترنت براي دانلود كردن نقشه ها هست وگر نه خود جي پي اس كه رايگانه. توي تمام نرم افزارهاي موقعيت يابي همينطور هست يا بايد نقشه رو بخريد يا كرك شده اش رو دانلود كنيد بريزيد تو گوشي.
شما ميتوند نقشه محل يا شهر مورد نظرتون رو دانلود كنيد و بريزيد توي گوشيتون تا ديگه نخواد به نت وصل بشه. براي دانلود نقشه هاي گوگل به تاپيك زير بريد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=71163
البته براي شما چون گوشي جاوا هست فكر ميكنم بايد فقط كاشيهاي مربوط به نقشه ها رو كه توي كش اون برنامه ذخيره ميشه كپي كنيد توي گوشيتون.

[E2]
26-01-2010, 11:47
سلام
گوشی من NOKIA 5220 هست و این نسخه از GOOGLE MAP یا هر برنامه ای که نصب میکنم و باید به اینترنت وصل شه مشکل دارم تنضیمات gprs گوشی رو خودم دستی وارد کردم و درست هم کار میکنه و با browser خود گوشی میتونم وب گردی کنم و مشکلی ندارم اما اون برنامه ها رو که اجرا میکنم میگه (حتی بنامه هایی که پیش فرض روی خود گوشی هم هست و نیاز به استفاده از اینترنت رو داره) میگه که میخاید اجازه استفاده از اینترنت رو به این برنامه بدید... و در پیام بعدی میگه این برنامه جز دسته برنامه غیر مجاز هست ... و با مسنجر ها هم میخام کار کنم مثل ای بادی... میگه که باید اجازه دسترسی و استفده از اینترنت برای برنامهی جاوا داده شه و حتی توی تنضیمات دسرسی هر برنامه ای هم که دستی کار کردم alwys alove یا یه چیزی تو این مایه ها غیر فعال است لطفا یه راهنمایی کنید ممنون

Ghazaal
26-01-2010, 15:43
;1242551']سلام
گوشی من NOKIA 5220 هست و این نسخه از GOOGLE MAP یا هر برنامه ای که نصب میکنم و باید به اینترنت وصل شه مشکل دارم تنضیمات gprs گوشی رو خودم دستی وارد کردم و درست هم کار میکنه و با browser خود گوشی میتونم وب گردی کنم و مشکلی ندارم اما اون برنامه ها رو که اجرا میکنم میگه (حتی بنامه هایی که پیش فرض روی خود گوشی هم هست و نیاز به استفاده از اینترنت رو داره) میگه که میخاید اجازه استفاده از اینترنت رو به این برنامه بدید... و در پیام بعدی میگه این برنامه جز دسته برنامه غیر مجاز هست ... و با مسنجر ها هم میخام کار کنم مثل ای بادی... میگه که باید اجازه دسترسی و استفده از اینترنت برای برنامهی جاوا داده شه و حتی توی تنضیمات دسرسی هر برنامه ای هم که دستی کار کردم alwys alove یا یه چیزی تو این مایه ها غیر فعال است لطفا یه راهنمایی کنید ممنون

سلام
شما بايد براي گوشيتون اكسس پوينت تعريف كنيد. براي اين كار ميتونيد پست زير رو بخونيد البته ممكنه مسير منوها توي گوشيهاي مختلف يه كمي فرق بكنه:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=692847&postcount=2

mstnejad
01-02-2010, 17:48
سلام نرم افزار روی گوشی من نصب است و نقشه تهران رو هم دارم ، حالا این نقشه ها رو کجای گوشی بریزم
اگر لطف کنید یه راهنمایی جامع بکنید بسیار ممنون میشم و نصب gps روی این گوشی خیلی بیشتر وقت منو نسبت به نصب garmin روی n96 گرفت.
ممنون

Ghazaal
01-02-2010, 18:46
سلام نرم افزار روی گوشی من نصب است و نقشه تهران رو هم دارم ، حالا این نقشه ها رو کجای گوشی بریزم
اگر لطف کنید یه راهنمایی جامع بکنید بسیار ممنون میشم و نصب gps روی این گوشی خیلی بیشتر وقت منو نسبت به نصب garmin روی n96 گرفت.
ممنون

سلام
به طور معمول بايد داخل پوشه اين برنامه يه پوشه به اسم مپ باشه. شايد در حالت معمولي ديده نشه و بايد با يه فايل منيجر پيداش كنيد.
شما گوشيتون به صورت ديفالت نوكيا مپز رو روش داره چرا از اين نرم افزار ميخوايد استفاده كنيد؟

www.esi2000
02-02-2010, 08:32
سلام.ببخشید این برنامه روی 6300 هم نصب میشه یا نه.در ضمن باید به اینترنت وصل بشی یا نه.

Ghazaal
02-02-2010, 08:56
سلام.ببخشید این برنامه روی 6300 هم نصب میشه یا نه.در ضمن باید به اینترنت وصل بشی یا نه.

سلام
بله. البته چون 6300 جي پي اس نداره ميتونيد توي تنظيمات داخلي برنامه بگيد كه از اينترنت براي موقعيت يابي استفاده كنه.
بله.

Saee52
30-11-2010, 00:36
اين هم اخرين ورژن: Google maps S60 4.1.1

File Size: 1592 Kb

فايل ضميمه شده است.

MoHaMaD
30-11-2010, 06:24
اين هم اخرين ورژن: Google maps s60 4.1.1

file size: 1592 kb

فايل ضميمه شده است.
دوست من این برنامه که شما زحمت کشیدین و گذاشتین مربوط میشه به گوشی های سیمبین سری 9 !
موفق باشین !

jaro0obarghi
09-01-2011, 23:29
تشکر فراوان از عباس و saee52 عزیز

haaamin
06-03-2011, 23:28
سلام . پیشنهاد شما برای راه اندازی جی پی اس نوکیا 2710 که جی پی اس داره چیه ؟ ممنون.

Bia2Reza
07-03-2011, 10:10
آقای مدیر بازنشسته لطفا به ورژن فایلها دقت کنید تا از دانلود تکراری جلوگیری بشه.

haaamin
07-03-2011, 11:06
با سلام. من تاپیکی به این خوبی و کاملی توی قسمت جاوا ندیدم که بتونه مشکل منو حل کنه . می خواستم ببینم چه برنامه ای می تونم روی 2710 نوکیا که جاواست و جی پی اس داره نصب کنم ؟ (nokia maps میشه؟) با تشکر

Bia2Reza
07-03-2011, 14:41
شما Treck Buddy نصب کن کارتو راه میندازه.

LEO_NINJA
07-03-2011, 14:47
salam.chera man nemitonam barnameharo danlod konam?chera gozine danlod ro hich yek az barnameha nist lotfan rahnamaie konid

haaamin
07-03-2011, 22:07
دوست من نصب کردم ولی چیزی نداره که نشون بده یعنی نقشه .حالا چیکار کنم؟؟؟

kiwi
26-03-2011, 08:25
من گوشیم c3-01 هستش قتی میخوام قوانینش رو تایید کنم چون صفحه ام تاچ هستش نمیتونم روی تایید کلیک کنم.به نظرتون چیکار کنم؟؟!؟؟

KING SEPEHR
28-03-2011, 20:58
با سلام

می خواست بدونم گوشی من 6303 هست و gps نداره آیا این برنامه روش کار میکنه؟

milad-x
10-04-2011, 14:06
Google Maps for mobile v. 3

http://i36.tinypic.com/295476t.gif

گوگل مپ را روی گوشی خود منتقل کنید و دیگر هیچوقت با خودتان نقشه نبرید.

خصوصیات:
My Location beta
با این قابلیت بدون نیاز به GPS قادر به پیدا کردن موقعیت فعلیتان خواهید بود. این گزینه با استفاده از امواج موبایلی که از برجهای فرستنده موبایل ساطع میشود قادر به تخمین موقعیت شما تا شعاع 1 کیلومتری میباشد. همچنین این نرم افزار قادر به برقراری ارتباط با جی پی اس داخلی یا خارجی از طریق بلوتوث برای ردیابی دقیقتر می باشد.

Map and satellite views
با این نرم افزار شما قادر به مشاهده نقشه و ماهواره یک نقطه هستید.

Driving directions
مسیرهای رانندگی به راحتی با این نرم افزار قابل مشاهده هستند و نیازی به علامت گذاری نقطه شروع ندارید.

Business listings
یافتن مشاغل با استفاده از سرچ در نرم افزار.

Traffic
اطلاعات ترافیکی با مطابقت با چراغهای رانندگی قابل دسترسی اند.

روی گوشی ۶۱۲۵ نصبش کردم .اینترنتش هم برقراره مشکلی نداره. اما ارور میده و کانکت نمیشه!
بالا میاد ولی بعد از accept درادامه ارور میده! چکار کنم؟
ضمناً ورژنش ۳ نیست ! ۲.۳ هست