PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رقابت 4 برند با 4 سیستم عامل 2011 2012

pole
14-06-2011, 14:24
با عرض معذرت ار تمامی کاربران و مدیران این پست در جواب یک فرد بی نزاکت زده شده ، و واقعا" لازم بود ، توصیفات ایشون از خودشون رو نسبت به خودم پاک کنم (http://mobilestan.net/showpost.php?p=2090088&postcount=78

نوشته شده توسط Hadi-hh

کافر همه را به کیش خود پندارد
کاملا کارهایی که والدین خودت در حقت نکردن رو داری به من و یا بقیه ی افرادی که باهات مخالفت می کنن نسبت میدی
از پستهای قبلی تو معلومه خانواده کی کم کاری کرده!
بعد سن تو چقدره؟؟ سن پدرت چقدره؟؟بگو شاید از من کوچکتر باشه! پس یاد بگیر همیشه احترام بزرگترت رو نگه داری
اینجور حرف زدن نظیر "خودشیرینی"و:کسی نظر تو رو نخواست" شما "چکاره ای این وسط؟"و یا در پستهای قبلیت توهین ها و تهمتها گویای همه چیز هست
برو سر کوچه دوستات دارن سوت میزنن برات
برو کتاب عقده ها اثر فروید رو بخون حتما برات مفید واقع میشه

بزرگی به عقله ...
در ضمن هیچ وقت خانواده ی خودت رو به من نسبت نده ،

برو سر کوچه دوستات دارن سوت میزنن برات
ظاهرا" که خیلی خوب با مکانت آشنایی داری ، نمیدونستم تو لات خونه هایی مثل محل زندگی شما اوضاع اینطوریه
در ضمن معلومه تو هم فقط یه بچه ناپخته هستی ، یا سنت در حد مهد کودک هست ، که فکر میکنی اون واژه ها از روی بی ادبیه ///
شاید سن من از تو کوته فکر پایین تر باشه اما سن پدر من و همچنین عقل و شعورمون از افراد تازه به دوران رسیده مثل شما بیشتره ...
بنده هم نیاز به خوندن اون کتاب ندارم / ولی شما مثل اینکه خیلی بهش نیاز داشتی که اون رو میشناسی و خوندی /

همین که مثل ندید پدید ها ، دنبال ماشین ها و لامبروگینی و ... هستی ، معلومه که عقده ای هستی

بنده مثل امثال شما ، نیستم که خودتون رو پشت کامپیوتر پنهان میکنید ، و تو دنیای واقعی شما رو هیچ هم به حساب نمیارند ... .

با زدن این حرف ها هم هیچ کس تو رو بزرگ به حساب نمیاره ، مگه کسایی که مثل خودت کوچیکن ... . حتما" انتظار داشتی وقتی این حرف ها گفتی همه برات کف بزنن ، اما نه جناب آقای کافر ، همه رو یه کیش خود نپندار(به قول خودت) ... حالا بهتره این ادعای فضل ها رو تموم کنی ، خودت باش ...

خیلی برات متاسفم ، باور کن راست میگم ...

Safavy2002
14-06-2011, 16:36
مدیران عزیز لطفا هرچه سریعتر این تاپیک قفل و به بایگانی یا در کل حذف کنید