PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۷۶ برنامه مهم و کاربردی و کم حجم از مخازن گوشی با فایل deb

farhadkxy
20-06-2011, 13:37
با سلام و خسته نباشید به همه دوستان.
با اجازه اساتید محترم اینبار ۷۶ برنامه مهم و کاربردی وکم حجم از مخازن رو به حجم۲۰MB رو برای دوستان آماده کرده ام. البته برای راحتر دانلود کردن. فایل رو به ۱۱PART تبدیل کرده ام . امیدوارم به دردتون بخوره.

اینم لیست برنامه ها

Accdisplay
Actman
Attitude
battery-eye
bluezwitch
callforwarding
catorise
cell-modem-
conky
conversations-inbox-widget
copernicium
countdown-home
countdowntimer
currencyconverter
custom-operator-name-widget
datetoday-home-widget
decoders-support
easypark
ecoach
ejpi
evopedia
extcalllog
eyes-widget
fbreader
feedingit
mastery
mclock
mediabox
mgutenberg
mirror
nameday
ncalc
ogg-support
orrery
packageview
pedometerhomewidget
personal-gprs-mon
personal-ip-address
personal-photo-frame
petrovich
pwsafe
qtirreco
quickbrownfox
quicknote
recaller
recorder
rootsh
rulerjinni
simple-brightness
simple-fmtx-widget
sleeper
stopish
storageusage
systeminfowidget
touchsearch
ttf-droid
tuner
tweakr
ukeyboard
vim
wifieye
wifiinfo
wifi-switcher
xournal
flashlight
fmradio
free42
friendstatus
fuelpad
glogarchive
gonvert
healthcheck
kmplayer
live-wallpaper
load-applet
lybniz

اینم عکس های برنامه ها البته اسم هر برنامه را روی عکسش نوشتم

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=578083&stc=1&d=1308562618

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=578084&stc=1&d=1308564512

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=578085&stc=1&d=1308564760

پیروز و سربلند باشید.:dh:

hemaseh
25-06-2011, 12:11
سلام دوست عزیز من یه مشکلی دارم .وقتی میخوام باقیمانده شارژه پولیم رو نگاه کنم عملیاتش رو انجام میده ولی هیچی نشون نمیده وقتی هم که میخوام گوشی رو شارژ کنم گوشی شارژ میشه ولی نشون نمیده میشه کمکم کنید لطفا؟!

1600396
25-06-2011, 15:02
ببخشید .پیش نیازهای برنامه km playerتوش هست .چون وقتی میخوام نصب کنم پیش نیاز میخواد

mamad CJ
25-06-2011, 17:07
ببخشید .پیش نیازهای برنامه km playerتوش هست .چون وقتی میخوام نصب کنم پیش نیاز میخواد

سلام نه خیر نیست شما برای دریافت پیش نیاز به این سایت رجوع کنید و نام پیش نیاز خودتون رو سرچ وبعد دانلودش کنید

maemo.org/packages

برای نصب باید از X ترمینال اقدام کنید که اگه خواستید روششو بهتون بگم.

mamad CJ
25-06-2011, 17:14
سلام دوست عزیز من یه مشکلی دارم .وقتی میخوام باقیمانده شارژه پولیم رو نگاه کنم عملیاتش رو انجام میده ولی هیچی نشون نمیده وقتی هم که میخوام گوشی رو شارژ کنم گوشی شارژ میشه ولی نشون نمیده میشه کمکم کنید لطفا؟!

سلام سوالتون رو واضح تر اینجا بپرسید

تمامی سوالات خود را پیرامون ☼مطالب آموزشی☼ در این تاپیک مطرح کنید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139784)

farshidn900
14-07-2011, 14:29
مرسی از معرفی این برنامه ها ولی نمیدونم چرا این برنامه ukeyboard من اینطوری نیست کمکم کن موقع تایپ خیلی اذیت میکنه از قبل داشتمش ولی وقتی مال تو رو دیدم گفتم بپرسم بینم جریان از چه قراره
farshidg2012@gmail.com

farhadkxy
14-07-2011, 19:46
سلام.
دوست عزیز من درست متوجه سوالتون نشدم. اگر منظورتون اینه که این برنامه با برنامه داخل مخازن گوشی فرق میکنه باید بگم که نه با هم یکی هستند. وهیچ فرقی با هم ندارند.
امدوارم درست متوجه شده باشم.

vn6045
21-07-2011, 10:01
سلام دوستان
ممنونم از اين همه زحماتتون
چجوري ميشه برنامه اي رو از طريق x-terminal نصب كرد؟
ممنون

SAJJAD
21-07-2011, 10:14
سلام دوستان
ممنونم از اين همه زحماتتون
چجوري ميشه برنامه اي رو از طريق x-terminal نصب كرد؟
ممنون

سلام

1- بهتر بود در بخش سوالات مرتبط با نرم افزارها بپرسید

2- روش نصب برنامه با فایل deb به علت نیاز 90% برنامه ها به پیش نیاز ، روش موفقیت آمیز و نتیجه بخشی نیست

با این حال جهت رسیدن به پاسخ سوالتون :

راحت ترین کار و برای راحت شدن از تایپ کاراکترهای اضافی ابتدا نام فایل deb خودتون رو به یک نام تک حرفی یا با حروف کم تغییر بدید

مثلا فایل من با نام Mappero هست که اونو به نام 1 تغییر نام میدم و rename می کنم

حالا این فایل deb با نام 1 رو مستقیما به حافظه 32 گیگ گوشی انتقال بدید

برنامه rootsh رو هم نصب داشته باشید . ( در پک پست 1 موجود است و با کلیک روی اون از طریق فایل منیجر نصب میشه )

حالا برای نصب فایل deb مورد نظر وارد ترمینال بشید

root

cd /home/user/MyDocs

dpkg -i 1.deb

ضمنا شما با آپدیت pr 1.3 می تونید تمام فایل های deb ( جز تعداد محدود خاصی مثل کرنل ها ) رو از طریق فایل منیجر با انتخابشون نصب کنید

در هنگام نصب فایل چه از ترمینال چه از فایل منیجر اگر به اروری برخوردید به احتمال خیلی خیلی بالا علت ارور عدم وجود پیش نیاز نرم افزار برای نصب است

موفق باشید

mani.s
21-07-2011, 10:22
برنامه ای هست مثل sms farsi واسه گوشی x6 من گوشیم فارسی نداره و نمیخوام فارسیش کنم

farhadkxy
21-07-2011, 15:49
برنامه ای هست مثل sms farsi واسه گوشی x6 من گوشیم فارسی نداره و نمیخوام فارسیش کنم

سلام
دوست عزیز سوالتون رادرست مطرح کنید.
در ضمن اگر سوالتون مربوط به گوشی X6 هست دربخش سیمبین سوالتون رو مطرح کنید.:dh:

El_Coyote
10-09-2011, 22:27
salam man mikham goshi mo updated konam vali har kari mikonam nemishe.va peyghamesh ine no updated. komakam konid

saeedbo
15-09-2011, 12:36
با سلام
برای استفاده از IM گوشی برای yahoo من pidgin دارم ولی میخوام با خود گوشی و بدون نرم افزار چت کنم امکانش هست؟

جاوید10
15-09-2011, 15:01
با سلام
برای استفاده از IM گوشی برای yahoo من pidgin دارم ولی میخوام با خود گوشی و بدون نرم افزار چت کنم امکانش هست؟

سلام
دوست عزیز تمامی سوالاتون رو در بخش پرسش و پاسخ (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1182) متناسب با سوالتون در هر بخشش سوال کنید...
موفق باشید