PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ مباحث عمومی HTC Sensation \ Sensation XE

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

shayan.spn
28-06-2011, 08:22
خب بالاخره تالار Sensation ساخته شد . دوستانی که این غول جدید HTC رو خریداری کردن که تعدادشون هم کم نیست اینجا از تجربیات و لحظاتی که با این پدیده زیبا داشتند و دارند بگن و همین طور کسانی که در مورد این گوشی سوال دارن سوالاتشون رو مطرح کنند.

:welcomeswing::welcomeswing::welcomeswing::welcome swing::welcomeswing::welcomeswing:

عکس های رسمی SENSATION:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=587840&stc=1&d=1310028048 http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=587841&stc=1&d=1310028048 http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=587842&stc=1&d=1310028048 http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=587843&stc=1&d=1310028048

132222
28-06-2011, 11:04
من این گوشی رو ندارم اما یه بار دست گرفتم واقعا اسمی که براش گذاشتن مناسبش هست چون گوشی لوکسی هست و احساس خوبی به ادم میده

iman1357
28-06-2011, 15:28
اقا من دیروز (90/4/6) توی مرکز موبایل ایران امتحانش کردم. حقیقتا گوشی بی نظیریه. سرعتش وحشتناک عالیه و کیفیت LCD هم در حد آیفون و گالاکسی البته بزرگتر و درخشانتره به نظرم ( هردو گوشی برای مقایسه همانجا موجود بود. گالاکسی s خودم و آیفون 4 پسر عمم) کیفیت ساختش عالیه و خیلی هم نازک و خوشدسته و touch sence جدید هم معرکه است. در کل میشه گفت بهترین گوشی ای که تا حالا HTC ساخته و بعد از Galaxy SII بهترین اندرورید حال حاضر جهانه! قیمتتش هم خیلی منصفانه است به نظر من (710.000 تومان با گارانتی یاس بی کلک و نرم افزار البته تو علاالدین کمتر می دن ولی با کلک!) در مجموع باید اعتراف کنم یه کم گالاکسی خودم از چشم افتاد!!!

khozestaniam
28-06-2011, 22:58
سلام دوستان تو سایت gsm.ir نوشته این گوشی ویرایشگر افیس نداره درسته؟ ضمنا تو gsmarena هم اشاره ای نشده دوستانی که دارن میشه یه چک کنن.
ممنون از همه دوستان

farshiddd
28-06-2011, 23:25
دوست عزیز در سیستم عاملهایی مثا اندروید با نصب یک نرم افزار این مشکل حل میشه

ولی خوب در مورد این گوشی

برنامه هایی که برای این کار در گوشی به صورت پیش فرض نصبه

adobe reader

polaris office

132222
29-06-2011, 11:03
اقا من دیروز (90/4/6) توی مرکز موبایل ایران امتحانش کردم. حقیقتا گوشی بی نظیریه. سرعتش وحشتناک عالیه و کیفیت lcd هم در حد آیفون و گالاکسی البته بزرگتر و درخشانتره به نظرم ( هردو گوشی برای مقایسه همانجا موجود بود. گالاکسی s خودم و آیفون 4 پسر عمم) کیفیت ساختش عالیه و خیلی هم نازک و خوشدسته و touch sence جدید هم معرکه است. در کل میشه گفت بهترین گوشی ای که تا حالا htc ساخته و بعد از galaxy sii بهترین اندرورید حال حاضر جهانه! قیمتتش هم خیلی منصفانه است به نظر من (710.000 تومان با گارانتی یاس بی کلک و نرم افزار البته تو علاالدین کمتر می دن ولی با کلک!) در مجموع باید اعتراف کنم یه کم گالاکسی خودم از چشم افتاد!!!

دوست عزیز میشه ادرس دقیق بدی کجا رفتی تست کردی

farshiddd
29-06-2011, 12:50
بازار موبایل طبقه همکف نمایندگیهای رسمیه htc

rospina
29-06-2011, 13:17
سلام من تو بعضی تاپیکهای سایت خوندم که پردازنده این گوشی با نسخه بعدی اندروید مچ نیست و احتمالا به مشکل بخورن و این جور حرفا حالا از دوستان و اساتیدی که اطلاعات دارن خوههش میکنم بگن قضیه از چه قراره

mamali121
29-06-2011, 14:28
سلام دوستان
می خواستم بدونم چطور میشه فهمید گوشی برای کدوم منطقه هست ؟
من توی terminal میرم زده htc_j15 و توی نرم افزار phone tester زده Brand :htc_europe
ولی توی قسمت select language انگلیسی برای کشورای خاورمیانه هستش
در ضمن گوشیو از یاس گرفتم که مدیر فروشش گفت گوشیای ما همشون خاورمیانه هست !!!!!!
software number : 1.28.401.1

rospina
29-06-2011, 15:41
سلام من تو بعضی تاپیکهای سایت خوندم که پردازنده این گوشی با نسخه بعدی اندروید مچ نیست و احتمالا به مشکل بخورن و این جور حرفا حالا از دوستان و اساتیدی که اطلاعات دارن خوههش میکنم بگن قضیه از چه قراره

دوستان و اساتید واسه من مهمه لطفا جواب میدین

.::ALI.0MRANI::.
29-06-2011, 16:39
بازار موبایل ایران- طبقه زیر همکف- فروشگاه star
البته فروشنده رفت گوشی رو از جای دیگه اورد. فکر کنم رفت از نمایندگی اصلی آورد.ولی آکش را خودش داشت و همون 710000 تومن میداد.

گلم من تا جایی که خبر دارم سخت افزار اچ تی سی سنسیشن و اس 2 برای اندرویئد 3 ساخته شده و بخاطر همین الان مشکل مچ شدن دارن.اصلآ ساخته شدن برای ورژن 3

دوستان مموری کلاس 10 توی فریم های فیلمبرداری این گوشی تاثیر داره؟!!

سوال دیگه اینکه بدون مموری اصلا عکس و فیلم نمیگیره این گوشی نه؟!!

بچه ها این گوشی live wallpaper که روی گالکسی بودن رو ساپورت میکنه ومیشه روش نصب کرد

دوستان بهترین رام برای سنسیشن که سرعت بالا داشته باشه و روون باشه همین طور فارسی ساپورت کنه چیه؟؟؟؟؟

H@/\/\ID
29-06-2011, 18:17
قیمت امروز این گوشی 670 بدون گارانتی طبقه 5 علاالدین

دوستان قیمت امروز این گوشی 670 بدون گارانتی طبقه 5 علاالدین

یه نمه گرونه که اونم از شارلاتانای علاءالدین طبیعیه:df:

I-HaBiB
30-06-2011, 11:09
سلام آقا این مشکل آنتن رو چی میشه کرد ؟این به نظر من یه ایراد تمام عیار واسه یه گوشی هست .700 تومن بده گوشی ولی نباید از قسمت پایینی گوشی بگیری که آنتن بپره.را حلی هست ؟

khozestaniam
30-06-2011, 11:19
داداش گلم من تا جایی که خبر دارم سخت افزار اچ تی سی سنسیشن و اس 2 برای اندرویئد 3 ساخته شده و بخاطر همین الان مشکل مچ شدن دارن.اصلآ ساخته شدن برای ورژن 3

سلام دوست عزیز ببخشید من یکم تازه کارم
منظورتون از 3 یعنی اندروید 2.3 یا اندروید 3.0 ؟
بازم معذرت میخوام:ax:

AMIN8282
01-07-2011, 13:51
دوستان به نظر شما محافظ ال سی دی برای این گوشی خوبه بندازیم یا صفحه ضد خش داره؟

saaapy
01-07-2011, 17:14
دوستان به نظر شما محافظ ال سی دی برای این گوشی خوبه بندازیم یا صفحه ضد خش داره؟
برای احتیاط بهتره بگذارین دوست عزیز

msmiran
02-07-2011, 03:08
سلام آقا این مشکل آنتن رو چی میشه کرد ؟این به نظر من یه ایراد تمام عیار واسه یه گوشی هست .700 تومن بده گوشی ولی نباید از قسمت پایینی گوشی بگیری که آنتن بپره.را حلی هست ؟

سلام دوست عزیز
آره، با گذاشتن یه Hard Cover تا حدود زیادی این مشکل حل میشه

~DrunK
02-07-2011, 07:18

سلام دوست عزیز
آره، با گذاشتن یه hard cover تا حدود زیادی این مشکل حل میشه
سلام
دوستان از نظر انتن دهی مطمن باشید به مشکلی نمیخورید... (گوشیرو تست کردم و مشکل خاصی نداشت...)
بستگی داره گوشیرو چجوری تو دست نگه دارید به عنوان مثال اگه اونو مثل بستنی قیفی دستتون بگیرید شاید 1 خط از انتن بپره... اما اگه به صورت عادی دستتون بگیرید خیر مشکلی نداره
سربلند باشید.

kia1349
02-07-2011, 07:38
سلام به همه دوستان.
ديدم كه يه تاپيك در مورد روت SENSATION توسط يكي از دوستان باز شده بود كه متاسفانه توسط يكي از دوستان ديگه بسته شده بود
شايد اگر در جريان نحوه قفل كردن SENSATION‌ توسط HTC نباشيد و ندونيد كه چند تا هكر و برنامه نويس و .... دارن روش كار ميكننن و نتيجه زحماتشون تونسته تا حدي جواب بده اونوقت بستن يه همچين تاپيكي كار سختي نيست ولي براي خود من كه از مدتها قبل در جريان اين موضوع هستم و همچنين براي كاربران سايتهاي ديگه و حتي فرومهاي خارجي چنان خبر خوشي بوده كه صداش به همه سايتهاي ديگه هم رسيده.
اميدوارم دوستان و مديران محترم بخشهاي مختلف سايت با درايت بيشتري به اخبار و اتفاقات سايتهاي ديگه امعان نظر داشته باشن و سعي كنند در نشر اينگونه خبرهاي مهم دست ياري به كاربراني بدن كه با اين همه ذوق و شوق اين خبر رو در اين سايت درج كردن
به هر حال اوني كه سوادشو داشته باشه ميتونه اخبار اين موضوع رو در XDA و همچنين در يك پست در سايت http://therootofallevo.com/forums/viewtopic.php?f=8&t=76 پيگيري و حتي آموزشش رو روي گوشيشون (البته با مسئوليت خودشون) اجرا كنه.هدف اطلاع رساني بود به همه اونهايي كه اين گوشيها رو دارن و اينكه قويترين قفل موجود روي گوشيهاي اندرويدي هم داره كمرش ميشكنه
با ارادت مجدد خدمت همه كاربران و دوستان و مديران فهيم و دلسوز

kia1349
02-07-2011, 08:17
ضمنا دوستان
من Exploit رو روي گوشي خودم اجرا كردم و خوشبختانه علامت "#" رو در adb shell گرفتم.اين يعني روت موقت خيلي ساده
پس اميدوارم هر چه سريعتر يه پچ كامل و عالي براش ريليز بشه

mamali121
02-07-2011, 12:10
ضمنا دوستان
من Exploit رو روي گوشي خودم اجرا كردم و خوشبختانه علامت "#" رو در adb shell گرفتم.اين يعني روت موقت خيلي ساده
پس اميدوارم هر چه سريعتر يه پچ كامل و عالي براش ريليز بشه

مرسی از توجهت کیا جان

afshin20000
02-07-2011, 15:49
وستان گرامی.
من 1 هفته است که اینو خریدم
فقط 3 هشکال توش دیدم
1- مشکل فارسی ( جدا جدا و برعکس)
2- پورت usb و کابل برق که در کنار قرار گرفته و زمانی که توی برق هست و بخواهید با تلفن صحبت کنید توی دست خوب قرار نمیگیره و لغزنده هست.
3- جای فیش گوشی که در بالا قرار گرفته که گاهی موقع استفاده میاد روی صفحه را میگیره.
اما وایرلس و آنتن مشکلی نداره

afshin20000
02-07-2011, 15:50
دوستان گرامی.
من 1 هفته است که اینو خریدم
فقط 3 هشکال توش دیدم
1- مشکل فارسی ( جدا جدا و برعکس)
2- پورت usb و کابل برق که در کنار قرار گرفته و زمانی که توی برق هست و بخواهید با تلفن صحبت کنید توی دست خوب قرار نمیگیره و لغزنده هست.
3- جای فیش گوشی که در بالا قرار گرفته که گاهی موقع استفاده میاد روی صفحه را میگیره.
اما وایرلس و آنتن مشکلی نداره

132222
03-07-2011, 14:52
یه خبر خوب(بد)
گالکسی اس 2 با اختلاف311000 تومان با این گوشی به صورت رسمی وارد شد

farhad0pc
03-07-2011, 14:53
سلام به همه ی دوستان خوبم،،و به طرفداران خوش سلیقه HTC.
از شما دوستان سوالی داشتم.::
من راجع به sensation خیلی تحقیق کردم،و با گوشی های دیگه هم مقایسش کردم......اما هنوزم مرددم که چی بخرم.میخواستم منو راهنمایی کنیدکه بدونم الان بهترین گوشی حال حاضر بین تمام گوشی ها چیه؟(((البته با توجه به این که اصلا از سامسونگ خوشم نمیاد و گوشی قبلیمم htc بوده)))
ممنون میشم اگر سریع تر کمکم کنید.

mehransystem
03-07-2011, 14:59
سلام به همه ی دوستان خوبم،،و به طرفداران خوش سلیقه HTC.
از شما دوستان سوالی داشتم.::
من راجع به sensation خیلی تحقیق کردم،و با گوشی های دیگه هم مقایسش کردم......اما هنوزم مرددم که چی بخرم.میخواستم منو راهنمایی کنیدکه بدونم الان بهترین گوشی حال حاضر بین تمام گوشی ها چیه؟(((البته با توجه به این که اصلا از سامسونگ خوشم نمیاد و گوشی قبلیمم htc بوده)))
ممنون میشم اگر سریع تر کمکم کنید.

دوست عزیز شک نکن بهترین گوشی موجود همینه . با خیال راحت برو بگیر تقریبا قیمتش هم تثبیت شده . علاءالدین 660 تومن بدون گارانتی:cx::cx:

<<DaRk kNiGhT>>
03-07-2011, 17:29
یه خبر خوب(بد)
گالکسی اس 2 با اختلاف311000 تومان با این گوشی به صورت رسمی وارد شد

قیمت گالکسی 2 931000 تومن و قیمت سنسیشن 720000 تومن هست که اختلاف اینا میشه 211000 تومن نه 311000

نمو
03-07-2011, 18:01
سلام دوستان
میشه بگین چجوری باید رفت ریکاوری؟ از هرکی میپرسم میگه ولوم پایین+پاور اما تا پاور رو ول نکنی گوشی روشن نمیشه وقتی هم ول میکنم گوشی بطور عادی روشن میشه از ریکاوری خبری نیست!!!!! راهنمایی میکنید؟

farshiddd
03-07-2011, 20:55
سلام دوستان
میشه بگین چجوری باید رفت ریکاوری؟ از هرکی میپرسم میگه ولوم پایین+پاور اما تا پاور رو ول نکنی گوشی روشن نمیشه وقتی هم ول میکنم گوشی بطور عادی روشن میشه از ریکاوری خبری نیست!!!!! راهنمایی میکنید؟

دوست عزیز این گوشی هنوز چون حالت امنیتیش روشنه s-on براش ریکاوری نیومده

اگر شما می خواهید برید به صفحه بوت لودر

settings---->power---->fast boot

تیکه گزینه fast boot بردارید

گوشیو خاموش کنید

پاور+ ولوم پائین

farhad0pc
03-07-2011, 23:13
ممنون از راهنمایی قبلی دوست من.
اما یک سوال دیگه:من میخوام اذ بازار موبایل با گارانتی اصلی یاس بخرم.....اما میخوام بدونم وقتی خریدم همونجا بدم برام هرچی نرم افزار داره بریزه یا اگر خودم دانلود کنم بهتره؟؟؟
درزمن میخواستم بدونم لازمه بدم برام انتی ویروس یریزه یا نه؟؟؟؟(این موضوع خیلی ذهنمو درگیر کرده!!!)

...اووو،،،راستی من مک بوک اپل دارم...در این صورت مشکلی برای تبادل اطلاعاتم خواهم داشت یا نه؟؟؟
بازم ممنونم

farshiddd
04-07-2011, 00:04
ممنون از راهنمایی قبلی دوست من.
اما یک سوال دیگه:من میخوام اذ بازار موبایل با گارانتی اصلی یاس بخرم.....اما میخوام بدونم وقتی خریدم همونجا بدم برام هرچی نرم افزار داره بریزه یا اگر خودم دانلود کنم بهتره؟؟؟
درزمن میخواستم بدونم لازمه بدم برام انتی ویروس یریزه یا نه؟؟؟؟(این موضوع خیلی ذهنمو درگیر کرده!!!)

...اووو،،،راستی من مک بوک اپل دارم...در این صورت مشکلی برای تبادل اطلاعاتم خواهم داشت یا نه؟؟؟
بازم ممنونم

100% شما برنامه و بازیها رو از سایت دانلود کنید بهتر و برنامه و بازیهای بهتری در سایت هست

انتی ویروس خیلی نیاز نیست ولی بودنشم بد نسیت در قسمت نرم افزارها انواع انتی ویروس ها موجوده

نه دوست عزیز هیچ مشکلی با مک نداره

don_empoy
04-07-2011, 02:02
خب منم دیروز گرفتم رام عربی ریختم مشکل فارسی درست شد و کلمات رو درست نشون میده
و واقعا راضی ام تا این لحظه
مشکل وای فای ام اون شیوه دست گرفتن گوشی به نظرم احمقانس و تا به حال کسی و ندیدم اون طوری گوشی و دستش بگیره ولی به هر حال منم تست کردم این مشکل هست ولی حالت عادی گوشی رو دستم می گیرم مشکلی ندارن و به نظر من در حالت عادی حتی بردش از hd2 قبلی که داشتم بهتره
و راستی رام اروپا هم با فارسی مشکل داره؟؟؟(یعنی حروف رو جدا جدا نشون میده؟) اگه اون مشکل نداره اونو بریزم رام عربی یه دیکشنری عربی روشه رو مخمه به شدت نمی شه هم پاکش کرد:دی

mobilestanuser
04-07-2011, 07:38
خب منم دیروز گرفتم رام عربی ریختم مشکل فارسی درست شد و کلمات رو درست نشون میده
و واقعا راضی ام تا این لحظه
مشکل وای فای ام اون شیوه دست گرفتن گوشی به نظرم احمقانس و تا به حال کسی و ندیدم اون طوری گوشی و دستش بگیره ولی به هر حال منم تست کردم این مشکل هست ولی حالت عادی گوشی رو دستم می گیرم مشکلی ندارن و به نظر من در حالت عادی حتی بردش از hd2 قبلی که داشتم بهتره
و راستی رام اروپا هم با فارسی مشکل داره؟؟؟(یعنی حروف رو جدا جدا نشون میده؟) اگه اون مشکل نداره اونو بریزم رام عربی یه دیکشنری عربی روشه رو مخمه به شدت نمی شه هم پاکش کرد:دی

سلام
اقا بگو ببينيم اين رام عربي كه ريختي اينترفيس كه عربي نشد؟
ضمنا در اطلاعات گوشيم زده اتچ تي سي اروپا حالا رام عربي رو بريزم يا اريوپا يا اصلا فرقي نداره؟

sina.picasso
04-07-2011, 10:20
دوستان من عصر می خوام برم این گوشی رو از بازار موبایل بخرم
میشه راهنماییم کنید که به چه چیزایی باید توجه کنم؟؟؟؟
فقط زود پی لیز!! دارم میرما :hello:

Farzin_Silver
04-07-2011, 10:34
دوستان این گوشی در پخش با رزولوشن 1080p به مشکل برنمیخوره؟ ویدیو 1080p با حجم خیلی بالا؟ اگه به مشکل برخورد شما پلیری برای این گوشی نصب کردین و اونوقت بازم به مشکل بر میخوره؟ مثل rock player

farhad0pc
04-07-2011, 11:13
اقا بازم ممنون....
من دارم امروز عصر میرم میگیرم.ولی یه مساله که هست اینه که میخوام براش قاب محافظ بگیرم و محافظ lcd اما نمیدونم اینا براش اومده یا نه.اگر کسی میدونه کجا میتونم این دو مورد رو پیدا کنم ممنون میشم کمکم کنه!!!!!! دنبال محافظ lcd ام،،،از اینا که عرق نمیکنه و دست راحت روش حرکت کنه،،،،،،،،فقط خواهش میکنم زودتر کمکم کنید دوستان
واقعا ممنونم از همه:hello:

farhad0pc
04-07-2011, 11:17
از شما هم ممنون اقا فرشید.
فقط نگفتی از کودوم سایت میتونم دانلود کنم؟

132222
04-07-2011, 16:39
قیمت گالکسی 2 931000 تومن و قیمت سنسیشن 720000 تومن هست که اختلاف اینا میشه 211000 تومن نه 311000

اخ اخ ریاضی مون هم ضعیف شده

sina.picasso
04-07-2011, 21:55
دوستان من امروز رفتم بازار موبایل، همون نمایشگاهه، پرسیدم گفت 730، بعد واسه خرید گفت برم اون یکی مغازه، رفتم گفت 700 با گارانتی و بیمه!!!
خلاصه مبارکم باشه :cc:

farshiddd
04-07-2011, 23:13
از شما هم ممنون اقا فرشید.
فقط نگفتی از کودوم سایت میتونم دانلود کنم؟:ax:

خواهش میکنم

نرم افزار و بازی همش در سایت موبایلستان موجود هست

نمو
04-07-2011, 23:40
داداش ماکه سواد نداریم میشه بگین کار اصلیه بوت لودر چیه ؟یعنی توش چه کارایی میشه کرد؟
باتشکر از همه

don_empoy
05-07-2011, 09:10
سلام
اقا بگو ببينيم اين رام عربي كه ريختي اينترفيس كه عربي نشد؟
ضمنا در اطلاعات گوشيم زده اتچ تي سي اروپا حالا رام عربي رو بريزم يا اريوپا يا اصلا فرقي نداره؟

اولش می پرسه اینترفیس و عربی کنه یا نه و می تونی انگلیسیش کنی

SAMANALAVI
05-07-2011, 11:06
دوست عزيز از راهنمايي شما ممنون
من هم اين گوشي رو دارم ولبي با فارسي اون مشكل برعكس شدن كاركترها و عدم نمايش حرف ي رو دارم ميشه مراحل كار رو بطور كامل با دانلود فايلاش بزاري ممنون ميشم

Farzin_Silver
05-07-2011, 17:12
دوستان من امروز رفتم بازار موبایل، همون نمایشگاهه، پرسیدم گفت 730، بعد واسه خرید گفت برم اون یکی مغازه، رفتم گفت 700 با گارانتی و بیمه!!!
خلاصه مبارکم باشه :cc:

مبارک باشه.

اگه تونستی یه فایل 1080 ردیف بریز ببین اجرا میکنه راحت؟

ممنون.

Farzin_Silver
05-07-2011, 17:48
بچه ها این گارانتی و بیمه یاس شامل چه چیزایی میشه؟

من بدون گارانتی تا 620 هم پیدا کردم.با گارانتی و بیمه زیر 697 نبود.

ارزششو داره انقد بیشتر هزینه کنم؟

نمو
05-07-2011, 20:09
بچه ها این گارانتی و بیمه یاس شامل چه چیزایی میشه؟

من بدون گارانتی تا 620 هم پیدا کردم.با گارانتی و بیمه زیر 697 نبود.

ارزششو داره انقد بیشتر هزینه کنم؟

سلام منم گوشیمو یه هفته پیش با گارانتیه یاس خریدم ۷۲۰ تومن
دوست عزیز بیمه شامل شکستن و تو اب افتادنه ولی اگه بیمه نباشه شامل گارانتی نمیشه
گارانتیرو دقیقا یادم نیست ولی به احتمال زیاد شامل نرم افزار و سیستمش میشه یعنی نباید از لحاظ فیزیکی اسیب ببینه
اینکه اینقدر هزینه کنی با خودته ولی به نظر من باگارانتی بگیر چون پول کمی نمیدی که شاید شکست؟ تکلیف چیه؟
اگه اشتباهی شده دوستان ببخشن:dr:

Farzin_Silver
05-07-2011, 20:27
سلام منم گوشیمو یه هفته پیش با گارانتیه یاس خریدم ۷۲۰ تومن
دوست عزیز بیمه شامل شکستن و تو اب افتادنه ولی اگه بیمه نباشه شامل گارانتی نمیشه
گارانتیرو دقیقا یادم نیست ولی به احتمال زیاد شامل نرم افزار و سیستمش میشه یعنی نباید از لحاظ فیزیکی اسیب ببینه
اینکه اینقدر هزینه کنی با خودته ولی به نظر من باگارانتی بگیر چون پول کمی نمیدی که شاید شکست؟ تکلیف چیه؟
اگه اشتباهی شده دوستان ببخشن:dr:

ممنون از جوابت.

اگه شکستگی و اینا شامل بیمه باشه ارزشش رو داره.مطمئنید که شامل میشه؟

این 620 رو میگفت با گارانتی کامتل هست؟یعنی کشک اون؟ :cf:

farshiddd
05-07-2011, 22:59
داداش ماکه سواد نداریم میشه بگین کار اصلیه بوت لودر چیه ؟یعنی توش چه کارایی میشه کرد؟
باتشکر از همه

دوست عزیز قسمت اصلی و مهم در اندروید همین بوت لودر هست تمام این قفلهایی که قرار میدن تا گوشی روت نشه به خاطر همینه که بوت لود رو قفل میکنند تا کسی نتونه دسترسی به فایلهای سیستمی داشته باشه

یه چیزی مثل داس کامپیوتر میمونه

farhad0pc
05-07-2011, 23:00
سلام مجدد.
اقا من یکم گیج شدم.یه سری میگن سنسیشن رو که بگیرم اگر بخوام برنامه هاشو از android market دانلود کنم گوشیم لاک میشه و دیگه هم درست نمیشه.
اخه من میخواستم تمام بازی ها و برنامه هارو از مارکت دانلود کنم.اما از وقتی اینو شنیدم میترسم......میخوام بدونم این موضوع درسته یا نه ........خواهش میکنم کمکم کنید.:hello:

mamali121
05-07-2011, 23:27
سلام مجدد.
اقا من یکم گیج شدم.یه سری میگن سنسیشن رو که بگیرم اگر بخوام برنامه هاشو از android market دانلود کنم گوشیم لاک میشه و دیگه هم درست نمیشه.
اخه من میخواستم تمام بازی ها و برنامه هارو از مارکت دانلود کنم.اما از وقتی اینو شنیدم میترسم......میخوام بدونم این موضوع درسته یا نه ........خواهش میکنم کمکم کنید.:hello:

حرف مفته
من بالای 40 تا برنامه از مارکت گرفتم
احتمالا فردا به جای لاک گوشیمو پلمپ میکنن !!!!:bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj::bj:

saaapy
06-07-2011, 00:07
دوست عزیز قسمت اصلی و مهم در اندروید همین بوت لودر هست تمام این قفلهایی که قرار میدن تا گوشی روت نشه به خاطر همینه که بوت لود رو قفل میکنند تا کسی نتونه دسترسی به فایلهای سیستمی داشته باشه

یه چیزی مثل داس کامپیوتر میمونه
با تشکر از فرشید عزیز اگر بوت لودر باز شه براش کرنل کاستوم مینویسن که باهاش خیلی کارها میشه کرد مثل over clock

farhad0pc
06-07-2011, 11:45
اقا دستت درد نکنه.
راستی یه چیزی......من میخوام برم بدم برام کیبورد فارسی بریزن کجا بدم بهتره؟؟؟
همون دفتر htc تو طبقه اول بازار موبایل بدم یا جای دیگه؟:cc:

~DrunK
06-07-2011, 12:13
اقا دستت درد نکنه.
راستی یه چیزی......من میخوام برم بدم برام کیبورد فارسی بریزن کجا بدم بهتره؟؟؟
همون دفتر htc تو طبقه اول بازار موبایل بدم یا جای دیگه؟:cc:
دوست عزیز به قسمت نرم افزار های اندروید مراجعه اموزشش هست...
بفرمایید:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=520

mehransystem
06-07-2011, 14:24
دوستان یه سری لوازم جانبی لوکس واسه گوشی گیر آوردم که تو ایران نمیتونین پیدا کنین . هر کی خواست پیام خصوصی بده و ایمیلشو بفرسته که مشخصات و عکس و قیمت و اینجور چیزارو واسش بفرستم .
واسه سنسیشن کیف ، باطری آمپر بالا ، محافظ صفحه نمایش ، هولدر ماشین ، هولدر دوچرخه ، و ... موجوده که اگه خواستید در خدمتیم . فکر کنم خیلی از بچه ها مثل من منتظرش بودن .
در ضمن واسه همه گوشیها و تبلتها هم لوازم جانبی وجود داره که در صورت تمایل عکسشون رو واستون میفرستم .
قربون همگی

132222
06-07-2011, 14:42
ممنون از جوابت.

اگه شکستگی و اینا شامل بیمه باشه ارزشش رو داره.مطمئنید که شامل میشه؟

این 620 رو میگفت با گارانتی کامتل هست؟یعنی کشک اون؟ :cf:

دوست عزیز مواظب کلاهبرداران و شیادان باش
شرکتی که نماینده رسمی اچ تی سی در ایران هست اسمش یاس هست واقع در بازار موبایل که اون داره میده 720 و اونی که بهت گفته 620 با گارانتی یه برگه بی مصرف بهت میده که به هیچ دردی نمیخوره و تقلبیه
موفق باشی

06-07-2011, 17:33
سلام دوستان

اگه ممکن هست لینک چند تا از بازی های خوب و حجم بالا رو به من بدین که دانلود کنم! (آخع جایی هستم که سرعت بالا هست)

ممنونتون میشم

saaapy
06-07-2011, 19:09
سلام دوستان

اگه ممکن هست لینک چند تا از بازی های خوب و حجم بالا رو به من بدین که دانلود کنم! (آخع جایی هستم که سرعت بالا هست)

ممنونتون میشم
به بخش بازی و نرم افزار مراجعه کنید

saaapy
06-07-2011, 19:36
سلام امشب برای update با خود گوشی چک کردم از طریق wi-fi و یک آپدیت با حجم 29.3mb دانلود کردم
من رام 1.28.401.1 اروپایی داشتم و این آپدیت تغییراتی در بهبود عملکرد باتری و ساپورت عربی و فارسی را داره برای رام های اروپایی
و تبدیل شد به 1.34.415.1

راستی چیزی هم پاک نشد

m.b.a
07-07-2011, 00:56
درود

افت سیگنال وایرلس این گوشی در چه حدیه ؟

جائی که در حالت عادی و لپ تاپ آنتن نصف هستش ، با این گوشی میشه کانت بود ؟

:ao:

m.b.a
07-07-2011, 03:02
درود

saaapy
07-07-2011, 12:18
درود

درود من چیزی ندیدم ولی از x10 و ipod touch4 بهتره این سوالتونم خیلی کلیه هر لپ تاپ کارت wireless متفاوت داره مال بعضیا وقتی تر و بعضیا ضعیف تر هستند دوست عزیز

mobilestanuser
07-07-2011, 15:09
اولش می پرسه اینترفیس و عربی کنه یا نه و می تونی انگلیسیش کنی

سلام
ممنون یه سوال دیگه؟

اول کدوم رام عربی رو واز کدوم لینک؟
ثانیا من کلی برنامه الان نثب کردم رو این یکی حالا چجوری میشه از برنامه ها بک آپ بگیرم که بتونم بدون نصب دوباره کار کنم باهاشون؟

ممنون

mobilestanuser
07-07-2011, 15:12
سلام مجدد.

شما میتونی از برنامه بازار که کاملا فارسی هست استفاده کنی یا برنامه جامع تر اما رایگان و انگلیسی 1mobile استفاده کنی که خیلی کامله

موفق باشی

mobilestanuser
07-07-2011, 15:47
سلام امشب برای update با خود گوشی چک کردم از طریق wi-fi و یک آپدیت با حجم 29.3mb دانلود کردم
من رام 1.28.401.1 اروپایی داشتم و این آپدیت تغییراتی در بهبود عملکرد باتری و ساپورت عربی و فارسی را داره برای رام های اروپایی
و تبدیل شد به 1.34.415.1

راستی چیزی هم پاک نشد

اقا سلام و خیلی سلام:cc:
دوستان همه اینکارو بکنن مشکل تیکه تیکه شدن حروف فارسی حل میشه ضمنا هر کیبوردی قبلا ریخته بودین نرم افزاری برین از قسمت
setting> language and keyboard
غیر فعال کنید خودش یک گزینه به نام کیبورد عربی گذاشته حالا داخلش که بشین در آپشنهاش داره که جروف فارسی اضافه شه
ضمنا چون کیبوردش سخت افزاریه سرعتش هم بیشتره:cb:

حالشو ببرین اساسی - حالا بهترین گوشی دنیاست!

mooZmar
07-07-2011, 15:53
سلام!
من یه ذره تو آندروید ناواردم(یه ذره که نه! خیلیی)! در مورد سنسیشن هم ناوارد تر
خواستم ببینم الان امکانش هست که برنامه های پولی رو مجانی بریزیم رو گوشی؟(یه چیزی مثل جیل برک تو آیفون)

sina.picasso
07-07-2011, 16:14
سلام دوستان
من امروز به یه مشکلی بر خوردم!
اینکه بعد از اینکه فیلم گرفتم با خود گوشی، نشد فیلم رو پخش کنم!!!
حتی بعد فیلم برداری فیلم های دیگه هم پخش نمی شد!!
ولی وقتی گوشی رو ریست کردم اوکی شد همه چی!
3 4 بار امتحان کردم، فقط یه بارش بی مشکل بود!
کس دیگه هم به این مشکل بر خورده یا فقط مال من اینجوریه؟ ببرم گارانتی؟؟؟ :an:

mobomas
07-07-2011, 16:44
دوستان کسی کارکرده این گوشی رو برای فروش سراغ داره ؟

07-07-2011, 18:53
سلام به همه ی دوستان

آقا من هم به جمع سنسیشن داران عزیز پیوستم!!!

600 تومن پام در اومد، از دوبی واسم آوردن.

یه سوال داشتم همین اول کار که شارژ 8 ساعتو از این حرفا میخوات یا نه؟!!

hamed_korn
07-07-2011, 19:31
نه اقا باطریای جدید بعد از شارژ مدارشون باز میشه دیگه اجازه شارژ نمیده .وقتی باطریت 100 شد دیگه کار تمومه نمیشه که بشه 150% اون برای باطریهای قدیم بود..............

farhad0pc
07-07-2011, 21:46
اقا سلام محدد به همگی.
من امروز رفتم بازار موبایل ،طبفه زیر همکف،پلاک ۱۰۹.
htc sensation رو ۷۰۰ تومان با گارانتی و بیمه از یاس گرفتم.تازه فقط ۲۵ تومن گرفت که واسم رام عربی بریزه با یه فایل منیجر و ۳ تا بازی مشت.
اگر کسی خواست بگه قبلن ازتون قیمت گرفتم .
خلاصه که گوشی خیلی باحالیه.مبارک من و تمام اچ تی سی بازا باشه!!!!!!:cc::dp::loveit:

saaapy
07-07-2011, 22:31
نه اقا باطریای جدید بعد از شارژ مدارشون باز میشه دیگه اجازه شارژ نمیده .وقتی باطریت 100 شد دیگه کار تمومه نمیشه که بشه 150% اون برای باطریهای قدیم بود..............
ممنون فقط نگذارید باتری به 0 درصد برسه یعنی گوشی خاموش شه بعد به شارژ به بزنید همیشه باتری وقتی به 10-5 درصد رسید شارژ کنید

Z E U S
07-07-2011, 23:40
آقا امیر علی با تشکر از زحمات شما . احتمال داره htc قابلیت usb-on-the-goرا به نحوی واسه این گوشی فعال کنه؟؟؟؟؟

08-07-2011, 02:23
دوستان من این رام عربی رو که سیصدو خورده ای حجمش هستو دانلود کنم و گوشی رو وصل کنم به کامپیوتر و فایل exe رو اجرا کنم کار تمومه؟!!!

m.b.a
08-07-2011, 03:07
درود من چیزی ندیدم ولی از x10 و ipod touch4 بهتره این سوالتونم خیلی کلیه هر لپ تاپ کارت wireless متفاوت داره مال بعضیا وقتی تر و بعضیا ضعیف تر هستند دوست عزیز

وایرلس لپ تاپم اینه :

Acer Nplify 802.11 b/g/n

:db:

sarboland
08-07-2011, 09:09
سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم آیا برنامه uptodate روی این گوشی نصب میشه ؟

ehsan1095
08-07-2011, 09:28
ببخشید من با بعضی برنامه ها مشکل دارم و وقتی بازشون می کنم یکسری خط موازی سبز رنگ روی برنامه می آید و با باز و بسته کردن برنامه هم از بین نمی ره. شما می دونید مشکل از کجاست؟؟؟؟

saaapy
08-07-2011, 09:58
ببخشید من با بعضی برنامه ها مشکل دارم و وقتی بازشون می کنم یکسری خط موازی سبز رنگ روی برنامه می آید و با باز و بسته کردن برنامه هم از بین نمی ره. شما می دونید مشکل از کجاست؟؟؟؟
یعنی وقتی برنامه ها رو میبندین هنوز رو صفحه هست

آقا امیر علی با تشکر از زحمات شما . احتمال داره htc قابلیت usb-on-the-goرا به نحوی واسه این گوشی فعال کنه؟؟؟؟؟
خواهش میکنم دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم اگر از نظر برق مشکلی نداشته باشه خیلی کار سختی نیست که بخوان از نظر نرم افزاری درستش کنن همون طور که برای desire hd کردن
با منبع برق اضافه

farshiddd
08-07-2011, 11:43
انگار کابل mhl خودش منبع برق داره یعنی 2تا سری داره

یکی usb to hdmi

کنارشم سوکت شارژر برای منبع تغذیه

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=588283&stc=1&d=1310114456
به احتمال زیاد براش usb host میاد الانم معلوم نیست شاید ساپورت کنه فقط باید امتحان کرد

شاید برای رقابت با گلکسی 2 این قابلیتو htc بهش اضافه کنه
و
اگر این قابلیت رو نداشته باشه با تغییر در کرنل میشه این قابلیتو بهش اضافه کرد

saaapy
08-07-2011, 14:00
انگار کابل mhl خودش منبع برق داره یعنی 2تا سری داره

یکی usb to hdmi

کنارشم سوکت شارژر برای منبع تغذیه

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=588283&stc=1&d=1310114456
به احتمال زیاد براش usb host میاد الانم معلوم نیست شاید ساپورت کنه فقط باید امتحان کرد

شاید برای رقابت با گلکسی 2 این قابلیتو htc بهش اضافه کنه
و
اگر این قابلیت رو نداشته باشه با تغییر در کرنل میشه این قابلیتو بهش اضافه کرد
من به htc یک ایمیل زدم ببینم جواب چی میدن فرشید جان

08-07-2011, 15:37
دوستان هدف از روت کردن چیه؟!!

سوال دوم اینکه hTC sync رو از کجا باید دانلود و نصب کرد؟!! (من گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم ولی گوشی رو نمیشناسه)

ehsan1095
08-07-2011, 17:25

نه فقط وقتی برنامه را باز می کنم مشکل دارم و با بستن برنامه و رفتن درون صفحه ی اصلی گوشی این مشکل حل می شود. ولی اگر مجددا همان برنامه را باز کنم باز هم همان مشکل را دارم. به طور مثال با برنامه ی Fast Burst camera یا گاهی اوقات با Vplayer pro

saaapy
08-07-2011, 18:19
نه فقط وقتی برنامه را باز می کنم مشکل دارم و با بستن برنامه و رفتن درون صفحه ی اصلی گوشی این مشکل حل می شود. ولی اگر مجددا همان برنامه را باز کنم باز هم همان مشکل را دارم. به طور مثال با برنامه ی Fast Burst camera یا گاهی اوقات با Vplayer pro
بعضی از برنامه با رزلوشین sensation سازگار نیست حداکثر قبلا 854*480 بوده احتملا در آپدیت های برنامه ها درست میشن مثلا ucbrowser هم فیت با صفحه نمیشه و کوچکه

saaapy
08-07-2011, 18:22

سوال دوم اینکه hTC sync رو از کجا باید دانلود و نصب کرد؟!! (من گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم ولی گوشی رو نمیشناسه)
روت کردن یعنی دسترسی به فایل های سیستمی که باعث میشه در بعضی برنامه ریختن کاستوم رام و ....
htc sync
http://www.htc.com/www/supportdownloadlist.aspx?p_id=399&act=sd&cat=all
خودش درایور هم نصب میکنه

sina.picasso
08-07-2011, 20:54

واسه من توی رم گوشی تو یه پوشه به همین نام بود(خود گوشی گفت برو تو رم برش دار) :ay:

09-07-2011, 00:14
دوستان من تو تسک منیجر که میرم با اینکه همه ی برنامه هارو میبندم ولی چیزی حدود 400 مگ رم رو میزنه پره!!!

ولی با برنامه ی Android Mate که نیگا میکنم تو قسمت running کلی برنامه هست، چرا؟!! باید چیکار کنم که یه برنامه (مثلا اپرا) رو که باز میکنم بعد که میخوام خارج بشم کامل بسته بشه؟!!!

یه چی دیگه اینکه دوستان من وقتی وارد مارکت میشم بعد از حدود 20 ثانیه که میزنه لودینگ از برنامه میاد بیرون!!! چاره چیه؟!!

هم با چیز پی ان امتحان کردم هم بدون اون!!!

sina.picasso
09-07-2011, 09:23
سلام دوستان
من دیشبو امروز با چند تا مشکل نرم افزاری رو ب رو شدم که حسابی حالمو گرفت، لطفا کسایی که آپدیت کردن چک کنن اگه بازم این مشکلا هست یکی میل(Mail) بزنه بشون بگه که خیلی ضایعست :please::please::please:

1- توی ویجت موزیک وقتی دکمه بک رو می زنم به جای اینکه بره آهنگ قبلی میاد اول آهنگ(البته این مشکلو دیشب داشتم، اما الان تست کردم نبود)
2- بعد از یه مدت که به گوشی دست نمی زنم(صبح که از خواب پاشدم) ساعت روی لاک اسکرین 2 3 ساعت از ساعت ویجت Home عقب بود، ساعت اون بالا هم که کلا نیم ساعتی از ویجت عقبه :cr:

لطفا کمک کنید اگه مشکل همگانیه اطلاع بدیم که آبرومون رفت :please:

farhad0pc
09-07-2011, 10:11
سلام.
آقا تورو خدا کمک کنید........من میخوام ار مارکت دانلود کنم اما وقتی میزنم میگه دستگاهی تو اکانتم ثبت نشده.پیغامش اینه "there is no associated android phones to this account" .درزمن ... هم دارم...... این مشکل داره دیوونم میکنه:cm::cg::dy:

farshiddd
09-07-2011, 13:37
دوستان من تو تسک منیجر که میرم با اینکه همه ی برنامه هارو میبندم ولی چیزی حدود 400 مگ رم رو میزنه پره!!!

ولی با برنامه ی Android Mate که نیگا میکنم تو قسمت running کلی برنامه هست، چرا؟!! باید چیکار کنم که یه برنامه (مثلا اپرا) رو که باز میکنم بعد که میخوام خارج بشم کامل بسته بشه؟!!!

یه چی دیگه اینکه دوستان من وقتی وارد مارکت میشم بعد از حدود 20 ثانیه که میزنه لودینگ از برنامه میاد بیرون!!! چاره چیه؟!!

هم با چیز پی ان امتحان کردم هم بدون اون!!!

در مورد فضای رم کلا رام این گوشی سنگین هست و همیشه 150 مگ بیشتر فضای ازاد نداره البته تسک منیجر اینو نشون میده اگر برید settings----application---------running services

برنامه های در حال اجرا رو میبینید و هر کدومو خواستید میتونید ببندید

برای این کار که همه برنامه ها بسته بشه میتونید از تسک منیجرهای دیگه که در بخش نرم افزار موجود هست استفاده کنید مثل task killerو..................

در مورد مارکت من قبل از اپدیت میتونستم برم مارکت ولی الان که اپدیت کردم نمیشه

راه حل که حتما باید باشه هر موقع

راه حلی پیدا کردم براتون در سایت قرار میدم

سلام دوستان
من دیشبو امروز با چند تا مشکل نرم افزاری رو ب رو شدم که حسابی حالمو گرفت، لطفا کسایی که آپدیت کردن چک کنن اگه بازم این مشکلا هست یکی میل(Mail) بزنه بشون بگه که خیلی ضایعست :please::please::please:

1- توی ویجت موزیک وقتی دکمه بک رو می زنم به جای اینکه بره آهنگ قبلی میاد اول آهنگ(البته این مشکلو دیشب داشتم، اما الان تست کردم نبود)
2- بعد از یه مدت که به گوشی دست نمی زنم(صبح که از خواب پاشدم) ساعت روی لاک اسکرین 2 3 ساعت از ساعت ویجت Home عقب بود، ساعت اون بالا هم که کلا نیم ساعتی از ویجت عقبه :cr:

لطفا کمک کنید اگه مشکل همگانیه اطلاع بدیم که آبرومون رفت :please:

قبل از اپدیت چندتا مشکل نرم افزار در این گوشی بود ولی الان که به ورژن1.35 اپدیت کردم مشکلی نداره
شما گوشیتونو اپدیت کردید؟

چون این مشکلات رو تا حالا کسی گزارش نکرده

سلام.
آقا تورو خدا کمک کنید........من میخوام ار مارکت دانلود کنم اما وقتی میزنم میگه دستگاهی تو اکانتم ثبت نشده.پیغامش اینه "there is no associated android phones to this account" .درزمن ... هم دارم...... این مشکل داره دیوونم میکنه:cm::cg::dy:

در مورد مارکت من قبل از اپدیت میتونستم برم مارکت ولی الان که اپدیت کردم نمیشه

راه حل که حتما باید باشه هر موقع

راه حلی پیدا کردم براتون در سایت قرار میدم

09-07-2011, 14:38
دوستان ورژن گوشی من 1.28.720.2 هست ولی هر وقت میزنم چک آپدیت میگه که آپدیتی نیست، چرا؟!!! با چیز پی ان هم امتحان کردم....

یه سوال دیگه: دوستان اگه از بخش رام ها من اون رام عربیه که هستو دانلود کنم گوشیم دیگه تو متن های فارسی مشکلش حل میشه؟! چطوری رو گوشی بریزم؟!

132222
09-07-2011, 15:36
درود بر همگی
میخواستم راجع به فرمت و بیتریت این گوشی بپرسم که ایا قابل تغییر و ارتقا هست یا نه
البته این سوال رو من قبلا هم پرسیدم اما کسی جواب درستی به من نداد
امروززز هم رفته بودم نمایندگی اچ تی سی اونها هم جواب درستی به من ندادن
دوستان لطف کنید و از خود اچ تی سی بپرسید ببینید امکان پذیر هست یا نه

saaapy
09-07-2011, 16:00
من به htc یک ایمیل زدم ببینم جواب چی میدن فرشید جان
جواب htc

dear saaapy,

thank you for contacting our customer support center.

With regard to your inquiry,

please contact our htc care branch in tehran, and they should be able to support you, on the below address;
bld. No. 68, between sohrevardi & andishe junction, beheshti st. Tehran. Iran
zip/postal code: 1569754616
tel: +98 21 88 44 88 22
fax: +98 21 88 40
!!!

sarboland
09-07-2011, 17:24
سلام دوستان
خوب یکی جواب منو بده:hello:
میشه روی این گوشی ویندوز موبایل نصب کرد؟ اگه اره چطور سخته ؟

~DrunK
09-07-2011, 19:11
سلام دوستان
خوب یکی جواب منو بده:hello:
میشه روی این گوشی ویندوز موبایل نصب کرد؟ اگه اره چطور سخته ؟
خير دوست عزيز
شما براي اينكه سيستم عامل ويندوز موبايل 6.5 و يا وين فون 7 رو يه گوشي اندوريدي نصب و اجرا كني نياز به يك سري درايور (راه انداز) داري كه اون ها رو گوشي هاي اندرويدي وجود ندارن...
به نظر من هميشه يه گوشي بخرين كه براي اون سيستم عامل ساخته شده باشه...

aka_b_ch
09-07-2011, 23:45
سلام میشه یکی راهنمایی کامل کنه . من اومدم آپدیت کنم وسط کار گفت درایور انردرویید 1 رو می خواد . نداشتم نصب نکرد . ورژن عربی رو بعد الان برای من 1.28.707.2 ورژن گوشیم .اگر به .ورژن غربی Update کنم مشکلی پیش نمی اد . بعد اگر یکی زحمت بکشه درایور این گوشی برای ویندوز 7 بذاره ممنون میشم.

10-07-2011, 02:46
سلام میشه یکی راهنمایی کامل کنه . من اومدم آپدیت کنم وسط کار گفت درایور انردرویید 1 رو می خواد . نداشتم نصب نکرد . ورژن عربی رو بعد الان برای من 1.28.707.2 ورژن گوشیم .اگر به .ورژن غربی Update کنم مشکلی پیش نمی اد . بعد اگر یکی زحمت بکشه درایور این گوشی برای ویندوز 7 بذاره ممنون میشم.

دوست عزیز واسه درایور تو مموری کارت یه پوشه هست به نام HTC Sync ، توش یه برنامه هست نصبش کن درایورش هم نصب میشه.

دوستان تو این گوشی هم مثل گالکسی اس 2 میشه دمای گوشی رو دید؟!!!

aka_b_ch
10-07-2011, 08:06
برای من 1.28.707.2 ورژن گوشیم .اگر به .ورژن عربی Update کنم مشکلی پیش نمی اد- دوستان اپدیت کردم ولی ارور داد گفت کاستوم ای دی شما ایراد دارد . چیکار کنم . می خوام مصرف باطریم کمتر بشه و گوشیمم فارسی داشته باشه .

amir reza 17
10-07-2011, 08:51
سلا م
ميخواستم بدونم ميشه نرم افزار ovimapsرو روي سنسيشن انداخت و از اون استفاده كرد

m.rabbinezhad
10-07-2011, 09:33
سلام
من یه گوشیه HTC Sensation گرفتم، با جی میلم به برنامه watch لاگین کردم، اما هر کاری میکنم این برنامه sync نمیشه یعنی کلید sync now آن غیر فعاله، اگه کسی راه حلی داره لطفا بگه چکار کنم...

mehdi-psp
10-07-2011, 10:04
بچه ها از این تاپیک هم دیدن کنید :

مقایسه کیفیت صفحه نمایش Galaxy S و HTC Desire HD و HTC Sensation

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2151556#post2151556

132222
10-07-2011, 10:25
سلا م
ميخواستم بدونم ميشه نرم افزار ovimapsرو روي سنسيشن انداخت و از اون استفاده كرد

دوست عزیز لطفا از سوالات ابتدایی پرهیز کنید
ovimap برای سیمبین ساخته شده نه اندروید پس نصب نمیشه اما برای اندروید برنامه های بهتر و قوی تری موجود هست که در این رابطه به بخش مربوطه مراجعه کنید

saaapy
10-07-2011, 12:40

دوستان تو این گوشی هم مثل گالکسی اس 2 میشه دمای گوشی رو دید؟!!![/QUOTE]

لطفا سوالاتتون یکبار بپرسید دمای باتری را بله از طریق این کد در dialer
*#*#4636#*#* دمای گوشی فکر کنم با برنامه بشه دید

سلام
من یه گوشیه HTC Sensation گرفتم، با جی میلم به برنامه watch لاگین کردم، اما هر کاری میکنم این برنامه sync نمیشه یعنی کلید sync now آن غیر فعاله، اگه کسی راه حلی داره لطفا بگه چکار کنم...

مگه اون چند تا فیلمی که تریلیر هست رو نمیتونید ببنید

bababarghi
11-07-2011, 07:32
دوستان گرامی من قصد خرید سنسشن رو دارم ولی مواردی هست که برام ابهام هست و از شما می خوام برامون روشن کنه تا ضرر نکنم:
1- مشکل deat grip چقدر جدی است؟
2- با کدام گارانتی پشتیبانی کامل فارسی ( پ ژ چ گ ) و ی بدون دونقطه زیرش داره و حروف کلمات جدا جدا و برعکس برعکس نشان ندهد؟ همچنین تقویم خورشیدی و نیز در پس زمینه بجای تاریخ میلادی تاریخ خورشیدی را نشان دهد مثل برخی مدل های نوکیا و سامسونگ؟
3- آیا توانایی پخش نرم و بدون بریدگی فیلم فول اچ دی (1080p) با فرمتهای wmv ، mp4 و mkv با 30 فریم بر ثانیه و حداقل یک میلیون بیت ریت با حجم بیش از 3 گیگ را دارد؟

با تشکر فراوان

sina.picasso
11-07-2011, 10:19
دوستان گرامی من قصد خرید سنسشن رو دارم ولی مواردی هست که برام ابهام هست و از شما می خوام برامون روشن کنه تا ضرر نکنم:
1- مشکل deat grip چقدر جدی است؟
2- با کدام گارانتی پشتیبانی کامل فارسی ( پ ژ چ گ ) و ی بدون دونقطه زیرش داره و حروف کلمات جدا جدا و برعکس برعکس نشان ندهد؟ همچنین تقویم خورشیدی و نیز در پس زمینه بجای تاریخ میلادی تاریخ خورشیدی را نشان دهد مثل برخی مدل های نوکیا و سامسونگ؟
3- آیا توانایی پخش نرم و بدون بریدگی فیلم فول اچ دی (1080p) با فرمتهای wmv ، mp4 و mkv با 30 فریم بر ثانیه و حداقل یک میلیون بیت ریت با حجم بیش از 3 گیگ را دارد؟

با تشکر فراوان

1- من الان یه هفتس گوشی رو دارم با مشکلی بر خورد نکردم! برای GSM که اصلا، برای Wifi هم یه بار پشت گوشی رو کلا با دست پوشوندم، یه دونه از آنتن کم شد! ولی مشکل این بود که تو اون وضعیتی که دو دستم گرفته بودم دیگه نمی تونستم با گوشی کار کنم و باید مثه بچه آدم گوشی رو دست می گرفتم!!!! :cc:
2- گارانتی یاس رام فارسی ارائه می ده که من بعد از ظهر دارم می برم برام نصب کنند! :bj:
3- با این مشخصات بهتره بری یه سینمای خانگی بگیری! :ad:

saaapy
11-07-2011, 10:35
دوستان مموری کلاس 10 توی فریم های فیلمبرداری این گوشی تاثیر داره؟!!

سوال دیگه اینکه بدون مموری اصلا عکس و فیلم نمیگیره این گوشی نه؟!!
1-بله 2-خیر
دوستان خبر خوب از اول august بوت لودر sensation باز خواهد شد
http://www.gsmarena.com/htc_starts_unlocking_bootloaders_with_sensation_an d_evo_3d-news-2871.php

bababarghi
11-07-2011, 10:59
1- من الان یه هفتس گوشی رو دارم با مشکلی بر خورد نکردم! برای gsm که اصلا، برای wifi هم یه بار پشت گوشی رو کلا با دست پوشوندم، یه دونه از آنتن کم شد! ولی مشکل این بود که تو اون وضعیتی که دو دستم گرفته بودم دیگه نمی تونستم با گوشی کار کنم و باید مثه بچه آدم گوشی رو دست می گرفتم!!!! :cc:
2- گارانتی یاس رام فارسی ارائه می ده که من بعد از ظهر دارم می برم برام نصب کنند! :bj:
3- با این مشخصات بهتره بری یه سینمای خانگی بگیری! :ad:

ضمن تشکر از پاسخ شما
در مورد آیتم 3 باید بگم که سامسونگ گالاکسی اس 2 قابلیتش رو داره که بودجه من کفاف نمیده!!
در مورد تقویم خورشیدی چیزی نگفتید؟

kia1349
11-07-2011, 11:19
منابع خبري سايت xda اعلام كردند كه شركت htc با ارائه يك آپديت در تاريخ آگوست قفل اين گوشي را باز خواهند كرد
خبر خوبي خواهد بود به شرطي كه هكرهاي xda قبل از اون تاريخ قفل اين گوشي را نشكنند

منبع:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1163267

farshiddd
11-07-2011, 16:14
بچه ها این گوشی live wallpaper که روی گالکسی بودن رو ساپورت میکنه ومیشه روش نصب کرد

بله میشه در بخش گرافیک .قسمت لایو والپیپر موجود هست

Farzin_Silver
11-07-2011, 18:32
دوستان لطف کنید بازی هایی رو که تست کردید و درست کار کرده با ورژنش معرفی کنید تا بقیه بچه ها هم استفاده کنند.

Abehrad
11-07-2011, 19:09
و تبدیل شد به 1.34.415.1

راستی چیزی هم پاک نشد

چطور میشه آپدیت کرد؟

aka_b_ch
11-07-2011, 21:50
برای من 1.28.707.2 ورژن گوشیم .اگر به .ورژن عربی Update کنم مشکلی پیش نمی اد- دوستان اپدیت کردم ولی ارور داد گفت کاستوم ای دی شما ایراد دارد . چیکار کنم . می خوام مصرف باطریم کمتر بشه و گوشیمم فارسی داشته باشه .

saaapy
11-07-2011, 22:39
چطور میشه آپدیت کرد؟
setting<about phone>software updates
check now

Power OS
11-07-2011, 22:47
رام من 1.28.720.2 هستش و با wi-fi آپدیت نمیشه
این رام واسه اروپاست یا آسیا ؟
اگه با گوشی آپدیت نشه باید چیکار کنم ؟
مرسی

farshiddd
11-07-2011, 23:37
دوست عزیز نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

رام شما برای اسیاست

شما از این روش هم میتونید استفاده کنید

که در پست 2 تا پیک مورد نظر هست

اموزش استفاده از اپدیت OTA از طریق ریکاوری

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=156002

رام من 1.28.720.2 هستش و با wi-fi آپدیت نمیشه
این رام واسه اروپاست یا آسیا ؟
اگه با گوشی آپدیت نشه باید چیکار کنم ؟
مرسی

hossein_27500
12-07-2011, 07:12
سلام به همه ی دوستان گل بالاخره این گوشی توپ به دستم رسید دوستان این گوشی رو چند ساعت باید شارژ کنیم 8ساعت؟دوستان در ضمن این اولین گوشی اندرویدی من هست سوالات زیادی دارم که بعدا ازتون میپرسم؟ممنون از همگی

m.rabbinezhad
12-07-2011, 11:10
سلام
گوشی رو از طریق wifi به اینترنت وصل کنید و بعد به مسیر ذیل بروید:
menu\settings\about phone\software update
سپس در این قسمت بروی کلید check now بزنید تا آپدیت مربوط به حل مشکل فارسی گوشیتون از سایت htc دانلود بشه، این آپدیتو نصب کنید مشکل فارسی نویسیش حل میشه. من خودم امتحان کردم جواب داده.

hossein_27500
12-07-2011, 13:36
سلام به همگی دوستان من میخواستم جی پی ار اس این گوشی رو غیر فعال کنم چه طور باید این کار رو بکنم و همچنین چطور میشه wi-fi این گوشی رو فعال کرد هر کاری میکنم نمیشه و سوال اخر دوستان صدای گوشی رو نمیشه زیاد تر از این که هست بکنم صداش خوب هست ولی میخوام کمی زیاد تر بشه راستی دوستان اگه گوشی رو اپدیت کنم چیزی هم رو گوشی پاک میشه؟خواهش میکنم به سوالاتم جواب بدید ممنون از همگی:cb:

ehsan2004
12-07-2011, 13:40
سلام به همگی دوستان من میخواستم جی پی ار اس این گوشی رو غیر فعال کنم چه طور باید این کار رو بکنم و همچنین چطور میشه wi-fi این گوشی رو فعال کرد هر کاری میکنم نمیشه و سوال اخر دوستان صدای گوشی رو نمیشه زیاد تر از این که هست بکنم صداش خوب هست ولی میخوام کمی زیاد تر بشه خواهش میکنم به سوالاتم جواب بدید ممنون از همگی:cb:

برید به ستینگ و بعد wireless and network و بعد قسمت mobile networkو بعد تیک data enable را بردارید البته من مسیر توی گوشی خودم را گفتم امیدوارم که توی گوشی شما هم همینطوری باشه

وای فای که تیکش را میزنین و اجازه میدید که سرچ کنه بعد که پیدا کرد کانکت میشید

در مورده صدای اسپیکر هم کلاHTC ها یه مقدار ضعیف عوضش خیلی با کیفیت هست پس تو فکرش نرید

12-07-2011, 17:09
سلام به همه ی دوستان گل بالاخره این گوشی توپ به دستم رسید دوستان این گوشی رو چند ساعت باید شارژ کنیم 8ساعت؟دوستان در ضمن این اولین گوشی اندرویدی من هست سوالات زیادی دارم که بعدا ازتون میپرسم؟ممنون از همگی

دوست عزیز مبارکت باشه، ایشالا دوربینش واست بچرخه :دی

احتمالا دیگه تا الان شارژ کردی گوشیتو ولی لازم به ذکر هست که نیازی به 8 ساعت شارژ نیست، شارژش که پر شد و چراغ نارنجی سبز شد دیگه کافیه، فقط یادت باشه که سعی کن نزار شترژ گوشیت هیچوقت خالی بشه، اینطوری بهتر........

Farzin_Silver
12-07-2011, 22:33
سلام به همگی دوستان من میخواستم جی پی ار اس این گوشی رو غیر فعال کنم چه طور باید این کار رو بکنم و همچنین چطور میشه wi-fi این گوشی رو فعال کرد هر کاری میکنم نمیشه و سوال اخر دوستان صدای گوشی رو نمیشه زیاد تر از این که هست بکنم صداش خوب هست ولی میخوام کمی زیاد تر بشه راستی دوستان اگه گوشی رو اپدیت کنم چیزی هم رو گوشی پاک میشه؟خواهش میکنم به سوالاتم جواب بدید ممنون از همگی:cb:

کرکره notification رو از بالای صفحه بکش پایین.بعد اون پایین تب Quick setting رو بزن.برای wifi تیک wifi رو بزن. برای gprs هم تیک mobile network رو بردار.

برای افزایش صدا هم برنامه +volume رو سرچ کن بگیر نصب کن.ردیف میشه.

m.rabbinezhad
13-07-2011, 07:06

مگه اون چند تا فیلمی که تریلیر هست رو نمیتونید ببنید[/QUOTE

با اون چندتا تریلر مشکلی ندارم ولی فایل pdf گوشیرو که خوندم گفته بود باید این برنامه سینک بشه تا جدیدترین تریلیرهای فیلمهای هالیوود بیاد رو گوشی اینجوری همیشه تعدادی تریلیر داری که ثابتن و تغییری هم نمیکنند.

saaapy
13-07-2011, 09:25

مگه اون چند تا فیلمی که تریلیر هست رو نمیتونید ببنید[/QUOTE

با اون چندتا تریلر مشکلی ندارم ولی فایل pdf گوشیرو که خوندم گفته بود باید این برنامه سینک بشه تا جدیدترین تریلیرهای فیلمهای هالیوود بیاد رو گوشی اینجوری همیشه تعدادی تریلیر داری که ثابتن و تغییری هم نمیکنند.
setting>account and sync>add account
وارد watch میشید یک اکانت میسازید و sign in میشید ولی چیزی اضافه نشد برای من

m.rabbinezhad
13-07-2011, 09:51
[QUOTE=saaapy;2157729]setting>account and sync>add account
وارد watch میشید یک اکانت میسازید و sign in میشید ولی چیزی اضافه نشد برای من[/QUOTE

به برنامه sign in کردم ولی کلید sync now غیر فعاله و سینک نمیشه

Soroush0313
13-07-2011, 11:59
سلام خدمت همه دوستان
چند پست قبل آقاي عمراني گفتند سعي كنيد پيش از اتمام كامل شارژ گوشي، گوشي را به شارژ بزنيد.
مي خواستم ببينم بقيه دوستان تاييد مي كنند؟
آخه تا جايي كه من شنيده بودم بايد براي افزايش عمر باتري شارژ گوشي كامل تمام بشه و بعد به شارژ بزنيم!

hossein_27500
13-07-2011, 12:48
سلام به همه ی دوستان دوستان من چطور میتونم بازی و برنامه رو گوشی بریزم هرکاری میکنم نمیشه در ضمن اهنگ هم نمیتونم بریزم باید چه کار کنم htc sync هم رو کامپیوتر نصب کردم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کرد چون این گوشی اولین گوشی اندزویدی و اولین اچ تی سی من هست خواهش میکنم منو راهنمایی کنید که چطور میشه اهنگ و نرم افزار و بازی ریخت رو این گوشی راستی دوستان من اس ام اس فارسی هم نمیتونم بنویسم ولی میشه خوند فقط نمیتونم بنویسم به فارسی خواهشا در این مورد هم منو راهنمایی کنید.ممنون از همگی

ehsan1095
13-07-2011, 13:56
سلام به همه ی دوستان دوستان من چطور میتونم بازی و برنامه رو گوشی بریزم هرکاری میکنم نمیشه در ضمن اهنگ هم نمیتونم بریزم باید چه کار کنم htc sync هم رو کامپیوتر نصب کردم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کرد چون این گوشی اولین گوشی اندزویدی و اولین اچ تی سی من هست خواهش میکنم منو راهنمایی کنید که چطور میشه اهنگ و نرم افزار و بازی ریخت رو این گوشی راستی دوستان من اس ام اس فارسی هم نمیتونم بنویسم ولی میشه خوند فقط نمیتونم بنویسم به فارسی خواهشا در این مورد هم منو راهنمایی کنید.ممنون از همگی

دوست عزیز کار زیاد سختی نیست برای ریختن برنامه ابتدا در منوی setting گوشی رفته و سپس وارد قسمت Application شوید و گزینه ی Unknown Sources را فعال نمایید. سپس گوشی را به کامپیوتر متصل کنید وگزینه ی HTC Sync را بر روی گوشی انتخاب و دکمه ی Done را بزنید. سپس بر روی برنامه ی HTC Sync کامپیوتر رفته و برای ریختن برنامه Application installer را انتخاب کنید و در صفحه ای که باز می گردد محلی که فایل با پسوند apk دارید را انتخاب و گزینه ی install را بزنید.
برای ریختن موسیقی از طریق همین برنامه ، ابتدا بر روی گزینه Music از گزینه های سمت چپ تصویر کلیک می کنیم و در بالای صفحه ی جدید دکمه ای جلوی Sync قرار دارد که به طور پیش فرض بر روی off می باشد که با قرار دادن آن روی On ، گزینه ی add در زیر آن فعال می شود که با انتخاب Add می توان فولدر های آهنگی که ما قصد داریم بر روی گوشی خود بریزیم را Add کنیم و پس از انتخاب همه ی آنها دکمه ی Sync now در بالای صفحه را می زنیم. به همین راحتی آهنگ های ما به گوشی انتقال پیدا می کنه . ولی می تونید گوشی را در حالت Disk drive هم بگذارید و با نمایان شدن یک درایو جدید به کامپیوتر آهنگ های مورد علاقه ی خود را به گوشی منتقل کنید.

farshiddd
13-07-2011, 14:30
سلام خدمت همه دوستان
چند پست قبل آقاي عمراني گفتند سعي كنيد پيش از اتمام كامل شارژ گوشي، گوشي را به شارژ بزنيد.
مي خواستم ببينم بقيه دوستان تاييد مي كنند؟
آخه تا جايي كه من شنيده بودم بايد براي افزايش عمر باتري شارژ گوشي كامل تمام بشه و بعد به شارژ بزنيم!

دوست عزیز این نوع شارژ برای باطریهای نسل قدیم بود
الان هیچ نیازی نیست گوشی شارژش خالی بشه و24 ساعت تو شارژ باشه

فقط کافیه گوشیو بزارید تو شارژ و بعد وقتی چراغ شارژ سبز شد یعنی اینکعه شارژتون 100 درصد شده

hossein_27500
13-07-2011, 16:59
دوستان وقتی که گوشی رو اپدیت میکنیم چیزی هم از رو گوشی پاک میشه یا نه؟و همه چیز رو کارت حافظه و حافظه ی داخل گوشی باقی میمونه؟

8910
13-07-2011, 17:15
سلام دوستان بلاخره ایکس 10 رو فروختم و پس از تحقیقات بسیار این گوشیرو خریدم و واقعا راضیم بجز در
1)صفحه نمایشش زیر نور افتاب خیلی ضعیف عمل میکنه که قابل چشم پوشی است:bq:
2)اقا خواهشا یه کلوپ بازیهای hd مخصوص سنسشن افتتاح کنید چون خیلی از بازیها رو با حجم سرسام اور دانلود کردم و جواب نگرفتم
3)مهمترین مشکل من با سنسشن دوربین عکاسی اونه که فوکوس خیلی ضعیفی داره(اقا هرکاری کنی چون کلید سخت افزاری دوربین نداره دستت دچار لرزش میشه وعکس خراب از اب درمیاد) اگه ممکنه روش عکاسی و بهترین تنظیمات دوربین برای گرفتن بهترین عکس (در شرایط داخل خانه)رو برام قراربدین

pejman_mh
13-07-2011, 21:52
با سلام .
1- رام گوشی من آسیا هستش آپدیت هم کردم با خود گوشی ولی باز حروف فارسی رو جدا جدا میاره و کیبورد عربی هم اضافه نکرده .
2- گوشی رو در هر حالتی که به pc وصل میکنم باتری رو شارژ میکنه یه روش بگین که غیر فعالش کنم .
3- یه قسمت جداگانه مخصوص بازیهای این گوشی لطفا بزنید که بدونیم چه بازیهایی رو بگیریم آخه خیلی از بازیهارو تمام صفحه نمیاره و خوب کار نمیکنه .

ممنون

saaapy
13-07-2011, 23:46
با سلام .
1- رام گوشی من آسیا هستش آپدیت هم کردم با خود گوشی ولی باز حروف فارسی رو جدا جدا میاره و کیبورد عربی هم اضافه نکرده .
2- گوشی رو در هر حالتی که به pc وصل میکنم باتری رو شارژ میکنه یه روش بگین که غیر فعالش کنم .
3- یه قسمت جداگانه مخصوص بازیهای این گوشی لطفا بزنید که بدونیم چه بازیهایی رو بگیریم آخه خیلی از بازیهارو تمام صفحه نمیاره و خوب کار نمیکنه .

ممنون
1-میشه software number بدین
2-نمیشه کاریش کرد
3- sensation هر بازی اجرا میکنه به نظر من نیازی نیست مگر مدیر بخش بازی ها فرشید جان موافقت کنن دوست عزیز

pejman_mh
14-07-2011, 09:25
1-میشه software number بدین
2-نمیشه کاریش کرد
3- sensation هر بازی اجرا میکنه به نظر من نیازی نیست مگر مدیر بخش بازی ها فرشید جان موافقت کنن دوست عزیز

1- 1.35.707.1 این شماره software number گوشیم .
2- این گوشی همه بازی ها رو اجرا میکنه ولی تمام صفحه نیست چون رزولوشن صفحش بالا تر از 480*800 هست . رزولوشن QHD داره .

ممنون .

ehsan1095
14-07-2011, 17:59
بچه ها چطور می شه از دفترچه تلفن گوشی بک آپ تهیه کرد؟؟ ممنون می شم توضیح بدید

sina.picasso
14-07-2011, 21:23
دوستان چطوری می تونم تگ جغرافیایی عکسامو ببینم؟؟
مثلا تو گوشی دوستم یه برنامه داشت که نقشه رو نشون می داد، بعد عکسارو مثل بالون بالای جایی که گرفته شده بودن نشون می داد!
حالا این چجوریه؟؟؟:please:

saaapy
14-07-2011, 22:09
بچه ها چطور می شه از دفترچه تلفن گوشی بک آپ تهیه کرد؟؟ ممنون می شم توضیح بدید
وارد برنامه people یا همون contact میشید دکمه setting میزنید گزینه import/export میزنید
export to sd انتخاب میکنید یا توسط برنامه های جانبی مثل my backup pro

دوستان چطوری می تونم تگ جغرافیایی عکسامو ببینم؟؟
مثلا تو گوشی دوستم یه برنامه داشت که نقشه رو نشون می داد، بعد عکسارو مثل بالون بالای جایی که گرفته شده بودن نشون می داد!
حالا این چجوریه؟؟؟:please:

وارد gallery میشید میرید به عکس مربوطه دکمه setting میزنید show on map انتخاب میکنید

sina.picasso
14-07-2011, 22:23
وارد gallery میشید میرید به عکس مربوطه دکمه setting میزنید show on map انتخاب میکنید

ممنون
این کارو کردم، یه searching آورد، کلی مدت اون علامت GPS اون بالا داشت کار میکرد ولی نشون نداد!!! باید به اینترنت وصل باشم؟؟(نقشه آفلاین نصبه)

hossein_27500
14-07-2011, 22:33
سلام دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم به وایرلس گوشیم وصل شم خواهش میکنم به طور کامل توضیح بدید از اول کار تا اخر کار که به وایرلس نصب بشم رو لطفا به طور کامل توضیح دهید.ممنون

saaapy
14-07-2011, 23:01
ممنون
این کارو کردم، یه searching آورد، کلی مدت اون علامت GPS اون بالا داشت کار میکرد ولی نشون نداد!!! باید به اینترنت وصل باشم؟؟(نقشه آفلاین نصبه)
بله دوست عزیز باید وصل باشید به اینترنت

سلام دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم به وایرلس گوشیم وصل شم خواهش میکنم به طور کامل توضیح بدید از اول کار تا اخر کار که به وایرلس نصب بشم رو لطفا به طور کامل توضیح دهید.ممنون

setting>wireless & network>wi-fi setting
شبکتون پیدا کنید کلیدشو بزنید
شبکتونو پیدا نمیکنه؟

hossein_27500
14-07-2011, 23:54
دوست عزیز نه شبکه رو پیدا نمیکنه در ضمن وقتی که بعضی برنامه ها رو اجرامیکنم ارورforce close میده و یا با این ارور از برنامه خارج میشه این ارور چیه؟وباید چه کرد؟و در ضمن برای وصل شدن به وایرلس باید چه کرد موقعی که میخواد شبکه رو پیدا کنه این ارور رو میده unable to find your wireless access point.would you like earch again? لطفا به سوالاتم جواب بدید.ممنون از همگی

15-07-2011, 01:37
دوستان بلاخره این آپدیت واسه ما هم اومد ولی متاسفانه فارسی رو هنوز جدا از هم نشون میده ولی تو ویجت مسیج ها به طور کامل و درست نشون میده!!!

1.35.720.1

hossein_27500
15-07-2011, 15:59
سلام دوستان دوستان مشکل وای فای حل شد و سرعت هم عالی هست ولی وقتی چی.چی.ان رو کانکت میکنم وارد سایت ها نمیشه و حتی اون کلید هم در بالای صفحه سمت چپ میاد ولی نمیدونم چرا وقتی فعال هست وارد بعضی از سایت ها نمیشه؟در ضمن در اجرای بعضی برنامه ها ارور force close این ارور میاد و یا هنگامی که بعضی برنامه ها یا بازی ها در حال اجرا هست این ارور میاد و میگه باید یه چی رو دانلود کنی این ارور چی هست؟لطفا جواب دهید.ممنون

dolati1703
15-07-2011, 16:56
بچه ها میشه نرم افزار diord vnc server برای android رو یه لینک دانلود ازش بدین ممنون

s a j j a d
15-07-2011, 19:13
برنامه HTC Sync رو کلمپیوترم نصب کردم ویندوز من 7 و 64 بیتیه ولی گوشی رو نمی شناسه ایا برنامه خاصی برای نصب لازمه
ایا درایور لازم داره؟

makarony
15-07-2011, 21:07
سلام دوستان من میخوام یه سنسنشن واسه خواهرم بخرم ولی توی این سایت دیدم که مشکل آنتن دهی شدید داره می خواستم ببینم آیا این مشکل راسته یا نه
اگه راست باشه htc یه سوتی خیلی بد داده

EX-5
15-07-2011, 21:11
من هیچ مشکلی ندارم فعلا فقط باطری باطریش مفت نمیارزه :cx:

sina.picasso
15-07-2011, 23:22
سلام دوستان من میخوام یه سنسنشن واسه خواهرم بخرم ولی توی این سایت دیدم که مشکل آنتن دهی شدید داره می خواستم ببینم آیا این مشکل راسته یا نه

والا من دو هفتس این گوشی رو دارم به هیچ مشکلی بر نخوردم!!! :cb::bi::ay:

آقا ما شما رو مثه داداشمون دوس داریما :cn::bj::lol:

EBLISKING
16-07-2011, 01:26
باسلام

شمانت فرم ورک4.5نصب کن تموم

EBLISKING
16-07-2011, 01:27
برنامه htc sync رو کلمپیوترم نصب کردم ویندوز من 7 و 64 بیتیه ولی گوشی رو نمی شناسه ایا برنامه خاصی برای نصب لازمه
ایا درایور لازم داره؟

شما نت فرم ورک4.5نصب کن تموم

s a j j a d
16-07-2011, 07:31

این گوشی فقط مشکل WIFI داره که وقتی دست بذاری پشت گوشی سیگنال قطع میشه:ad:

saw66614
16-07-2011, 08:29
اساتید من گوشیمو بطور موقت روت کردم....میخواستم منو راهنمایی کنید که با نصب چه پچ یا نرم افزاری میتونم از وایرلس ad-hoc کامپیوترم استفاده کنم؟
خواهش میکنم کمک کنید.....

pejman_mh
16-07-2011, 21:25
خسته نباشید .
گوشی رو روت کنم بعدش میشه به روش desire HD فارسیش کرد یا نه ؟
میشه کیبورد فارسی روش نصب کرد ؟
جواب پست 135 رو هم بدین لطفا .

ممنون .

mehran_k2
16-07-2011, 22:11
ببخشید چرا اینقدر پست ها و .. بخش سنسیشن از gs2 کمتر و فعالیت توش کمه . تو معرفی بازی ها این که همه میگن همه بازی به سنسیشن کار میده من بسیاری رو امتحان کردم asphalt6 که میاد ولی به صفحه نمیخوره sandstorm .force close میده .Splinter Cell Conviction میاد تو بازی همه ساختمان ها سفیده.samurai 2 میاد بعد چند دقیقه هنگ میکنه .و ...
لطفا یک بخشی برای بازی ها ایجاد یا بازی های که تست شده رو معرفی کنید لطفا

arash_747
17-07-2011, 08:24
سلام به همه ی دوستان.یه سوال داشتم.gps گوشی رو که فعال میکنم.موقعیت منو نمیشناسه.کلا دو سه تا برنامه هم دارم که تو هیچکدوم موقعیت منو نمیشناسه.خواهش میکنم هرکی میتونه کمکم کنه.ممنون
:sign_help:

s a j j a d
17-07-2011, 09:34
سلام به همه ی دوستان.یه سوال داشتم.gps گوشی رو که فعال میکنم.موقعیت منو نمیشناسه.کلا دو سه تا برنامه هم دارم که تو هیچکدوم موقعیت منو نمیشناسه.خواهش میکنم هرکی میتونه کمکم کنه.ممنون
:sign_help:

تو فضای باز امتحان کنید:bs:

ehsan1095
17-07-2011, 14:27
خسته نباشید .
گوشی رو روت کنم بعدش میشه به روش desire HD فارسیش کرد یا نه ؟
میشه کیبورد فارسی روش نصب کرد ؟
جواب پست 135 رو هم بدین لطفا .

ممنون .

خوب دوست عزیز بدون روت کردن و با ریختن رم عربی و انتخاب صفحه کلید عربی ، در صورت نگه داشتن 4 دکمه ی ( ک ، ب ،ج ، ز ،ی) به ترتیب می توان حروف (گ ، پ ، چ ، ژ ، ی بدون دو نقطه در زیر آن) را که در عربی موجود نمی باشد را بنویسید. البته پیش از آن بر روی setting رفته و در این منو گزینه ی language & keyboard را انتخاب کرده و سپس بر روی Arabic keyboard رفته سپس بر روی Text input رفته و تیک جلوی add farsi keys را بزنید
به همین راحتی می توانید فارسی هم تایپ کنید

pejman_mh
17-07-2011, 17:26
خوب دوست عزیز بدون روت کردن و با ریختن رم عربی و انتخاب صفحه کلید عربی ، در صورت نگه داشتن 4 دکمه ی ( ک ، ب ،ج ، ز ،ی) به ترتیب می توان حروف (گ ، پ ، چ ، ژ ، ی بدون دو نقطه در زیر آن) را که در عربی موجود نمی باشد را بنویسید. البته پیش از آن بر روی setting رفته و در این منو گزینه ی language & keyboard را انتخاب کرده و سپس بر روی arabic keyboard رفته سپس بر روی text input رفته و تیک جلوی add farsi keys را بزنید
به همین راحتی می توانید فارسی هم تایپ کنید

سلام دوست عزیز .
من رام آسیا دارم آپدیت هم کردم ولی کیبورد عربی و فارسی اضافه نکرده و فارسی رو جدا جدا میاره .

ghasemfalamarzi
17-07-2011, 20:50
سلام دوستان
کسایی که این گوش رو دارن اکثرن از دوربینش ناراضی هستن،
یعنی در حد گلکسی اس هم نیست(مثلن در فضای بیرون در نور خوب)؟؟
ممنون میشم دوستانی که این گوشی رو دارن جواب بدن..

18-07-2011, 02:27
سلام دوستان
کسایی که این گوش رو دارن اکثرن از دوربینش ناراضی هستن،
یعنی در حد گلکسی اس هم نیست(مثلن در فضای بیرون در نور خوب)؟؟
ممنون میشم دوستانی که این گوشی رو دارن جواب بدن..

http://mobilestan.net/showpost.php?p=2168229&postcount=468

دوست عزیز با اینکه به نظر من کیفیت دوربین ان 82 بهتر از این گوشی هستش ولی بازم از کیفیت دوربینش راضی هستم!!!

باید حوصله داشته باشی و از تنظیمات دوربین استفاده کنی وگر نه بله در حالت معمولی و تو نور نا مناسب افتضاح هستش!!!

در کل اگه نور خوب باشه عکس هم خوبه....

8910
18-07-2011, 10:32
دوست عزیز من این گوشیو دارم / بدون تعصب دیروز دوربینشو با ایکس 10 که یک 8 مگاپیکسلی خوبه مقایسه کردم. میتونم بگم (بدون تعصب) عکسهاش چه در فضای باز و چه در نور کم فوق العاده بهتر از ایکس10 بود...درضمن در مقایسه با ان82 (سه روز پیش فروختمش) در فضای باز ان82 در برابر سنسشن هیچ حرفی برای گفتن نداره(عکسهاش رنگها رو خیلی زیبا نشون میده)ولی در نور کم وبا فلاش ان82 مصلما بهتره(البته اینو خدایی بگم که فلاش سنسشن به غیر از گوشیهایی که فلاش زنون دارن از همشون قویتره حتی از ان 95) در حد زنونه!!!!!!!!!! ///من از دوربینش خدایی خیلی راضیم(بدون هیچگونه تعصب)

mojave desert
18-07-2011, 13:09
سلام به همگی
راستش من میخاستم HTC Sensation بگیرم ولی توی سایت ها خوندم که اگه دستت پشت گوشی باشه آنتن دهیش کم میشه و در کل از آنتن دهیش بد گفته بود میخاستم ببینم
1.آیا در عمل کسایی که Sensation دارن همچین مشکلی داشتن؟؟؟؟؟
2.راستی باطریش با استفاده متوسط چقدر دوام میاره؟؟؟
3.بلندی صداش هم اگه ممکنه توضیح بدین

:hello: :hello:

8910
18-07-2011, 17:36
سلام به همگی
راستش من میخاستم HTC Sensation بگیرم ولی توی سایت ها خوندم که اگه دستت پشت گوشی باشه آنتن دهیش کم میشه و در کل از آنتن دهیش بد گفته بود میخاستم ببینم
1.آیا در عمل کسایی که Sensation دارن همچین مشکلی داشتن؟؟؟؟؟
2.راستی باطریش با استفاده متوسط چقدر دوام میاره؟؟؟
3.بلندی صداش هم اگه ممکنه توضیح بدین

:hello: :hello:

1)خیر من تا الان هیچ مشکلی با انتن دهیش نداشتم
2)یک روز و نیم
3)بلندی صداش از ایکس10 یکم بلندتره ولی کیفیت صداش مخصوصا موقع فیلم دیدن اگه افکت srs رو روشن کنی خیلی عالیه

mehransystem
18-07-2011, 18:57
دوستان خواهشن اینقدر سوالای تکراری نپرسن . کافیه مطالب رو از پست اول بخونید . ممنون

m_aghili
19-07-2011, 18:17
نحوه تشخیص رام گوشی

mehransystem2
20-07-2011, 08:06
دوستان اگه مشکل دسترسی به آندروید مارکت دارید به این پست حتما مراجعه کنید تا مشکلتون حل بشه .
. تشکر یادتون نره .

http://mobilestan.net/showpost.php?p=2173426&postcount=9

mehran_k2
20-07-2011, 14:30
تست گوشی :dp:
این شماره رو بگیرید
*#*#3424#*#*
حالا هر قسمت که میخواهید رو تست کنید:bp:

8910
20-07-2011, 17:27
دوستان خواهشا بدون تعصب و تخصصی به سوالات من پاسخ دهید:
1)چرا لقب سنسشن رو گذاشتن ضعیفترین دوهسته ای
2)چرا این گوشی بااینکه سیپیوش 1.2 از 2ایکس که سیپیو 1 داره ضعیفتر عمل میکنه
3)چرا بااینکه رمش از 2ایکس بالاتره ضعیفتر عمل میکنه
4)مگه ادرنو 220 چقدر از تگرا2ضعیفتره
5(چرا شرکت بزرگی همچون اچ تی سی که حرف اول رو دربین سازندگان گوشیهای هوشمند میزنه چنین کاری رو با غول جدیدش انجام داده که تو تمام بنچمارکها از گلکسی2و الجی 2ایکس و اتریکس عقب بمونه
مشکل اصلی اینجاست که سنسشن بعد از گوشیهای فوق وارد بازار شده
چرا اچ تی سی!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

amir reza 17
20-07-2011, 18:43
سلام به همه دوستان
ميخوام تا جند هفته ديكه سنسيشن رو بخرم ولي جند جا رو خوندم نوشته شده بود دوربينش بده ميخواستم بدونم حقيقت داره ، يعني در حد اكسبريا ايكس 10 يا galaxy2 نيست .

sina.picasso
20-07-2011, 22:50
دوستان کسی می دونه دیگه راهی برای نصب برنامه به جز HTC Sync هست یا نه؟؟
آخه نمی دونم چرا دیگه اجرا نمیشه، میشدا، ییهو خراب شد :ca:

یه خواهش هم دارم
لطفا یکی HTC Sync رو آپلود کنه برام، من ریخته بودمش رو هاردم، هاردم سوخت
ممنون

8910
21-07-2011, 09:01
سلام به همه دوستان
ميخوام تا جند هفته ديكه سنسيشن رو بخرم ولي جند جا رو خوندم نوشته شده بود دوربينش بده ميخواستم بدونم حقيقت داره ، يعني در حد اكسبريا ايكس 10 يا galaxy2 نيست .

دوست عزیز من گوشی ایکس 10 رو نیز دارم ....خداییش بدون هیچگونه تعصبی دوربینش از هر لحاظ که فکرش رو بکنی از ایکس10 خیلی سرتر هست

8910
21-07-2011, 09:04
دوستانی که اطلاعات کافی در این موارد دارن چرا جواب پست 169 من را نمیدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

n.a.b.a.t
21-07-2011, 09:12
شنسيشن گوشي خيلي خوبيه ...اما يكم ضعيف تره نسبت به 2 هسته اي ها
گر چه من از htc بيشتر خوشم مياد

8910
21-07-2011, 09:28
دوست عزیزبسیارممنون اما خواهشا جواب منو تخصصی تر و به تفکیک بدید(ممنون)

~DrunK
21-07-2011, 10:40
دوستان خواهشا بدون تعصب و تخصصی به سوالات من پاسخ دهید:
1)چرا لقب سنسشن رو گذاشتن ضعیفترین دوهسته ای
2)چرا این گوشی بااینکه سیپیوش 1.2 از 2ایکس که سیپیو 1 داره ضعیفتر عمل میکنه
3)چرا بااینکه رمش از 2ایکس بالاتره ضعیفتر عمل میکنه
4)مگه ادرنو 220 چقدر از تگرا2ضعیفتره
5(چرا شرکت بزرگی همچون اچ تی سی که حرف اول رو دربین سازندگان گوشیهای هوشمند میزنه چنین کاری رو با غول جدیدش انجام داده که تو تمام بنچمارکها از گلکسی2و الجی 2ایکس و اتریکس عقب بمونه
مشکل اصلی اینجاست که سنسشن بعد از گوشیهای فوق وارد بازار شده
چرا اچ تی سی!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
سلام دوست عزیز
1)نمیشه گفت ضعیفترین (تقریبا با اپتیموس برابره) اما به خاطر استفاده از چیپست گرافیکی ضعیفتر و پردازنده A8 از رقبا عقب موند رقبایی مثل اس 2 و اتریکس از پردازنده C A9 استفاده میکنن که تو بنچمارک ها قویتر عمل میکنه همچنین گفته شده تو ورژن بعدی اندروید این ورژن با a9 سازگاری بیشتری داره و مصرف باتریش کمتره.... کلا a9 معماریش فرق داره...
2)به نظر بنده تفاوت های اصلی رو باید تو ورژن بعدی اندروید دید (به خاطر سازگاریش با پردازنده های دو هسته ای) همچنین در حاظر سنسیشن و Evo 3d رو تونستن تا 1.7 اورکلاک کنن...
3)به علت اینکه فضای قابل توجهی از رم توسط رابط کاربری سنس اشغال شده (تو رام های کوک شده این میزان رم رو بهینه سازی میکنن)
4)به نظر بنده تگرا 2 خیلی خیلی بهتر از ادرنو عمل میکنه کلا یه چیزه دیگس (در اینده هم بازی های اخصاصی تگرا عرضه میشه)
5)عقیده ی من اینکه به خاطر کم کردن هزینه ی ساخت گوشی بوده اگر توجه کنین ارزون ترین دوهسته ای در سطح بازار همین سنسیشن هست... این قضیه رو کارشناسان عزیز بهتر میتونن تحلیل کنن... شما زیاد به بنچمارک ها تکیه نکن باید در عمل دید... این رو هم تاکید میکنم بزارید ورژن جدید اندروید بیاد مطمن باشید عملکرد گوشی ها خیلی تغییر میکنه...
نتیجه گیری:هر سه گوشی (سنس,,,اس2,,,اپتیموس) هر کدام برتری های نسبت به همدیگه دارند باید ببینید کدومشون به کارتون میاد پیشنهاد میکنم کامل تحقیق کنید بعد بخرید تا از خریدتون پشیمون نشید... سنسیشن با توجه ب قیمتش واقعا عالیه...
اگه جایی از حرفام مشکل داره دوستان عزیز تصحیح کنن.
موفق باشید.

saw66614
21-07-2011, 11:05
دوستان یک سوال داشتم...
کیبوردی که من باهاش تو گوشی تایپ میکنم، انگلیسی هست ولی وقتی که تو تنظیمات میرم تا ویبره رو خاموش کنم فقط یک کیبورد هست بنام Arabic keyboard.... و هر تنظیماتی ( مثل همون ویبره) رو هم که انجام میدم روی کیبورد اعمال نمیشه.
لطفا راهنمایی کنید

saw66614
21-07-2011, 11:21
دوستان یک سوال داشتم...
کیبوردی که من باهاش تو گوشی تایپ میکنم، انگلیسی هست ولی وقتی که تو تنظیمات میرم تا ویبره رو خاموش کنم فقط یک کیبورد هست بنام Arabic keyboard.... و هر تنظیماتی ( مثل همون ویبره) رو هم که انجام میدم روی کیبورد اعمال نمیشه.
لطفا راهنمایی کنید

دوستان مشکل حل شد
واسه ی پست شرمنده:ax:

mehran_k2
21-07-2011, 11:22
دوستان چرا htc تا الان از نظر پشتیبانی و دادن اپدیت های جدید بسیار بد تر از سامسونگ عمل کرده الان تعداد رام های اصلی و کوک شده جی اس 2 را با سنسیشن مقایسه کنید .

amir reza 17
21-07-2011, 12:02
سلام
ميشه به سنسيشن فلش وصل كرد

21-07-2011, 12:22
سلام
ميشه به سنسيشن فلش وصل كرد

نه رفیق نمیشه متاسفانه!!!!

mmohsenm
21-07-2011, 18:04
دوست عزیز من این گوشیو دارم / بدون تعصب دیروز دوربینشو با ایکس 10 که یک 8 مگاپیکسلی خوبه مقایسه کردم. میتونم بگم (بدون تعصب) عکسهاش چه در فضای باز و چه در نور کم فوق العاده بهتر از ایکس10 بود...درضمن در مقایسه با ان82 (سه روز پیش فروختمش) در فضای باز ان82 در برابر سنسشن هیچ حرفی برای گفتن نداره(عکسهاش رنگها رو خیلی زیبا نشون میده)ولی در نور کم وبا فلاش ان82 مصلما بهتره(البته اینو خدایی بگم که فلاش سنسشن به غیر از گوشیهایی که فلاش زنون دارن از همشون قویتره حتی از ان 95) در حد زنونه!!!!!!!!!! ///من از دوربینش خدایی خیلی راضیم(بدون هیچگونه تعصب)

من از بچه های دیزایر داران هستم اما دوربین htc واقعا همون عددیه که میگه اما بقیه نه. تازه اگه یه رام درست بندازین میتونین تا دو برابر کیفیتش رو بالا ببرین.به خاطر همین بهش میگن اپن سورس.

dj_m_2009
21-07-2011, 18:40
دوستان من گوشیم رو آپدیت کردم (1.34.415.1) و بعد از اون هم زبان عربی اضافه شد و هم حروف فارسی سر هم شد .
وقتی زبان سیستم رو عربی میکنم کیبورد عربی داره واسه نوشتن ، ولی وقتی زبان رو دوباره انگلیسی میکنم دیگه هر کاری میکنم نمیتونم عربی (فارسی) بنویسم و دیگه کیبورد عربی نمیاد !
میشه کاری کرد که هم زبان گوشیم انگلیسی باشه هم بتونم فارسی بنویسم ؟!
ممنون میشم کمکم کنید :cv:

Red Line
21-07-2011, 18:42
کسی فارسی ساز سراغ داره ؟

m_aghili
21-07-2011, 19:20
سلام ورژن گوشی من 1.35.720.1 هست ولی کیبرد فارسی نداره چکار کنم

m_aghili
21-07-2011, 19:21
یکی جواب منو بده خواهشا

Solid Snake
21-07-2011, 19:24
یکی جواب منو بده خواهشا

این همه کیبورد هست یکیشو نصب کنید دوست من....

m_aghili
21-07-2011, 21:11
میخوام مثل کیبرد اصلیش باشه هیچ وقت به هم نریزه و حروف رو هم جدا جدا نشون نده

m_aghili
21-07-2011, 21:26
چرا هیشکی جواب نمیده میتونم 1.35.720.1 رو به 1.35.707.1 تغییر بدم

s a j j a d
21-07-2011, 23:11
چه جوری میشه از رام گوشی بکاب گرفت؟

farshiddd
22-07-2011, 00:18
چه جوری میشه از رام گوشی بکاب گرفت؟

دوست عزیز فعلا امکانش نسیت چون گوشی هنوز بوت لودرش باز نشده که شما

بتونی از رام بکاپ بگیری و وارد ریکاوری بشی

چرا هیشکی جواب نمیده میتونم 1.35.720.1 رو به 1.35.707.1 تغییر بدم

خیر دوست عزیز امکانش نسیت

سلام ورژن گوشی من 1.35.720.1 هست ولی کیبرد فارسی نداره چکار کنم

کسی فارسی ساز سراغ داره ؟

فارسی ساز هست ولی نیاز داره گوشیتون s-off باشه اگر برای اس ام اس میخواهید از برنامه mirsal استفاده کنید

http://mobilestan.net/forumdisplay.php?f=520

دوستان من گوشیم رو آپدیت کردم (1.34.415.1) و بعد از اون هم زبان عربی اضافه شد و هم حروف فارسی سر هم شد .
وقتی زبان سیستم رو عربی میکنم کیبورد عربی داره واسه نوشتن ، ولی وقتی زبان رو دوباره انگلیسی میکنم دیگه هر کاری میکنم نمیتونم عربی (فارسی) بنویسم و دیگه کیبورد عربی نمیاد !

شما هم میتونید از کیبورد فارسی توسط برنامه های دیگه استفاده کنید

و یا میتونید از طریق دستور زیر کیبورد عربی فعال کنید

settings>language&keyboard>touch input>internasional keyboard

حالا زبان مورد نظر تیک بزنید
و وارد کیبرد گوشی بشید و پایین سمت راسن یدونه مونده به اخرین دکمه کلید en بزنید و به جاش زبان مورد نظر انتخاب کنید

22-07-2011, 01:02
دوستان عزیز، باتری گوشی من 28 درصد بود ولی وقتی میخواستم عکس بگیرم فقط بدون فلش میشد بگیرم!!! میگفت باتری کمه واسه همین بدون فلش..........

آخه 28 درصد کمه؟!!! راهی نیست تا جایی که باتری جون داره بشه از فلش استفاده کرد؟!!

پاور سیور هم خاموشه...

dj_m_2009
22-07-2011, 01:09

و وارد کیبرد گوشی بشید و پایین سمت راسن یدونه مونده به اخرین دکمه کلید en بزنید و به جاش زبان مورد نظر انتخاب کنید[/QUOTE]

خوب من اینجارو رفته بودم ... ولی وقتی زبان گوشی رو English هست تو International Keyboard فارسی یا عربی نداره که تیک بزنم !

amirrenjer
22-07-2011, 11:45
من علاوه با وایراسش با باطریشم مشکل دارم...کم میره...

AMIN8282
22-07-2011, 12:25
ﺁﻗﺎ ﻣﺼﺮﻑ ﺑﺎﻃﺮﯼ ﮔﻮﺷﯽ ﻣﻨﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺎﺩﻩ.
ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ ﺑﻨﻈﺮﺗﻮﻥ ؟ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﻓﺎﯾﺪﻩ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺗﻮ ﺑﺒﺮﻭﻥ ﯾﻪ ﺫﺭﻩ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯽ‌ﮐﻨﯽ ﻭ ﯾﻪ ﺫﺭﻩ ﺑﻪ ﻣﻮﺯﯾﮏ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ‌ﺩﻡ ﺑﺎﻃﺮﯼ ﻣﯾﺸﻪ ۳۰ ﺩﺭﺻﺪ.
ﺑﺎﻃﺮﯼ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﺎﺩ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺑﻨﻈﺮﺗﻮﻥ ؟

amirrenjer
22-07-2011, 12:29
کی بود میگفت کیف و باطری و ...واسه sensation سراغی داره؟

p990_javad
22-07-2011, 22:55
دوستان عزیز
فردا می خوام sensation بگیرم چندتا سوال داشتم
1- گوشی باید ساخت کجا باشه؟
2- گوشی هایی که توی بازار هست مدل های t-mobile یا orangemobile یا غیره داره ؟ اگه جواب مثبت از کجا باید تشخیص بدم و اون رو نخرم؟ در کل منظورم اینه که آنلاک باشه
3- داخل جعبه دقیقا چه چیز هایی باید باشه؟
4- چون این اولین استفاده من از آندروید خواهد بود می خواستم بدونم
برای نصب برنامه های کپی مشکلی ندارم؟ همین طور برای فرستادن فایل بلوتوث و غیره نیاز به برنامه خاصی خواهد بود؟
5- گوشی مرگ ناگهانی نداره؟
6- به نظرتون گارانتی فایده ای داره؟ با توجه به اینکه بعد از اینکه رام های کوک شده بیاد باید روت بشه گوشی و گارانتی میپره؟
7- اگه نکته مهمی در حین خرید هست که جنس خراب یا دست دوم رو بهم نفروشن توضیح بدین ؟
8- در ضمن گوشی فونت فارسی رو نشون میده؟ در واقع کیبورد فارسی اصلا مهم نیست فقط می خوام که اس ام اس های فارسی که میاد رو نشون بده؟
پیشاپیش تشکر فراوان

23-07-2011, 00:20
دوستان عزیز
فردا می خوام sensation بگیرم چندتا سوال داشتم
1- گوشی باید ساخت کجا باشه؟
2- گوشی هایی که توی بازار هست مدل های t-mobile یا orangemobile یا غیره داره ؟ اگه جواب مثبت از کجا باید تشخیص بدم و اون رو نخرم؟ در کل منظورم اینه که آنلاک باشه
3- داخل جعبه دقیقا چه چیز هایی باید باشه؟
4- چون این اولین استفاده من از آندروید خواهد بود می خواستم بدونم
برای نصب برنامه های کپی مشکلی ندارم؟ همین طور برای فرستادن فایل بلوتوث و غیره نیاز به برنامه خاصی خواهد بود؟
5- گوشی مرگ ناگهانی نداره؟
6- به نظرتون گارانتی فایده ای داره؟ با توجه به اینکه بعد از اینکه رام های کوک شده بیاد باید روت بشه گوشی و گارانتی میپره؟
7- اگه نکته مهمی در حین خرید هست که جنس خراب یا دست دوم رو بهم نفروشن توضیح بدین ؟
8- در ضمن گوشی فونت فارسی رو نشون میده؟ در واقع کیبورد فارسی اصلا مهم نیست فقط می خوام که اس ام اس های فارسی که میاد رو نشون بده؟
پیشاپیش تشکر فراوان

سلام دوست عزیز

1- تایوان

2- نه نداره، اگه باشه روشون نوشته مثلا تی موبایل.....

3- گوشی ، هدست، ابرای هدست، دوشاخه ی شارژر، کابل یو اس بی(که واسه شارژر هم استفاده میشه)

4- نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره و خیلی راحته، منم اولین تجربه ی آندرویدیم بود ولی خیلی راحتتر از چیزیه که فکر میکردم!

5- بعید میدونم!

6- گارانتی یه چیزه شخصیه، بستگی به خودتو شانستو حساسیتت داره! من که بی گارانتی گرفتم....

7- فک نمیکنم چیز خاصی باشه ولی یه کدی واسه تست همه ی قسمتا هست(تو همین چند صفحه ی آخر هست این کد).

8- اگه رامتون خاورمیانه باشه بله بدون مشکل میشه خوند ولی مال من که خاورمیانه نیست اکثر جاها حروف رو با فاصله نشون میده ولی مثلا تو ویجت مسیج(تو خود مسیجینگ مشکل داره) یا اپرا بدون هیچ مشکلی نشون میده!!!

موفق باشی

p990_javad
23-07-2011, 09:16
بینهایت تشکر بابت همه چیز
فقط یک مورد اینکه
یه رم 8 گیگ هم فک کنم تو حعبه باشه درسته؟؟؟؟

~DrunK
23-07-2011, 10:02
بینهایت تشکر بابت همه چیز
فقط یک مورد اینکه
یه رم 8 گیگ هم فک کنم تو حعبه باشه درسته؟؟؟؟
بله دوست عزیز باید باشه...

vim
23-07-2011, 16:17

و وارد کیبرد گوشی بشید و پایین سمت راسن یدونه مونده به اخرین دکمه کلید en بزنید و به جاش زبان مورد نظر انتخاب کنید

خوب من اینجارو رفته بودم ... ولی وقتی زبان گوشی رو English هست تو International Keyboard فارسی یا عربی نداره که تیک بزنم !

دوستان کسی راه حلی برای این مسئله داره؟ :please: :sign_help: :ambulance:

m_aghili
23-07-2011, 16:56
سلام متاسفانه گوشی من با رام هند هست فقط انگلیسی داره و کیبرد فارسی یا عربی اصلا نداره ورژن گوشی من 1.35.720.1 هست کسی راه حل اساسی سراغ داره مثلا بتونم تغییر رام بدم
pleas help meeeeeeee

farshiddd
23-07-2011, 20:31
دوست عزیز اینجا چت روم نیست که همون موقع جوابتون داده بشه لطفا اسپم نزنید

و قوانین رعایت کنید

شما میتونید رام عربی رو دانلود کنید شاید رام رو نصب کرد

چون بعضی از دوستان جواب گرفتن

نمو
24-07-2011, 02:00
سلام دوستان
نظرتون چیه رام سیانوژن بریزم رو گوشیم؟اورکلاکش کنم؟
اخه امروز رفتم یه مغازه طرف رو hd2اندروید 2.3.4ریخته بود سرعتشم فوق العاده بود تازه گفت مشکل فارسی هم نخواهد داشت

~DrunK
24-07-2011, 08:51
سلام دوستان
نظرتون چیه رام سیانوژن بریزم رو گوشیم؟اورکلاکش کنم؟
اخه امروز رفتم یه مغازه طرف رو hd2اندروید 2.3.4ریخته بود سرعتشم فوق العاده بود تازه گفت مشکل فارسی هم نخواهد داشت
سلام دوست گرامی
فکر نکنم رام سیانوژن عرضه شده باشه برای سنس....
درباره اورکلاک هم بستگی ب خودتون داره اما اینو هم در نظر بگیرید که در طولانی مدت عمر و بازدهی سخت افزار گوشیتون رو کم میکنه...
در حال حاظر تونستن evo 3d و Sensation 4g رو تا 1.7 اورکلاک کنن...
زبان پارسی هم در حال حاظر مشکلی نداره رو سنس... (بستگی به ریجن رامتون داره)

lost.magic
24-07-2011, 13:16
سلام دوستان
از موبایل خود راضی هستین؟
اگه دوباره بخوایین یه گوشی بخرین همینو میخرین؟
کلا از همه چیزش راضی هستین؟

™EXITMOOD
24-07-2011, 13:54
دوستان این مشکل آنتن دهی و نحوه خاص گرفتن گوشی تو دست جدیه؟ من خوندم راجع بش اما عجیبه یکم.. تو همین تاپیک هم بعضی دوستان یه صحبت هایی کرده بودن.

132222
24-07-2011, 14:01
دوستان این مشکل آنتن دهی و نحوه خاص گرفتن گوشی تو دست جدیه؟ من خوندم راجع بش اما عجیبه یکم.. تو همین تاپیک هم بعضی دوستان یه صحبت هایی کرده بودن.

نه دوست من زیاد جدی نیست البته انتن خود گوشی نیست انتن وای فای اینجوری هست اون فقط مربوط به نحوه در دست گرفتن این گوشی هست

masterweb
24-07-2011, 14:43
دوستان کسی می دونه دیگه راهی برای نصب برنامه به جز HTC Sync هست یا نه؟؟
آخه نمی دونم چرا دیگه اجرا نمیشه، میشدا، ییهو خراب شد :ca:

یه خواهش هم دارم
لطفا یکی HTC Sync رو آپلود کنه برام، من ریخته بودمش رو هاردم، هاردم سوخت
ممنون

اینترنت یا کانکشن شبکه رو disable کنید برنامه باز میشه

RockIT
24-07-2011, 16:34
دوستان امروز رفتم گوشی sensation بخرم علائدین هیچکی نداشت خود گارانتی هم نداشت
شانس ندارم من اصلا
کسی جایی سراغ نداره تهران برم بگیرم؟

™EXITMOOD
24-07-2011, 17:11
شانس ندارم من اصلا

پایتخت هم سر زدی؟

sina.picasso
24-07-2011, 22:24

برو تو برنامه اس ام اس، بعد تو اونجایی که می نویسی کلیک کن و نگه دار، بعد بزن Input methods بد اون یکی کیبورد رو انتخاب کن!

البته می هنوز نفهمیدم چجوری باید گچپژ رو تایپ کنم :bz:

اینترنت یا کانکشن شبکه رو disable کنید برنامه باز میشه

این کارم کردم، نشد!! آخر با بلوتوث فرستادم نصبیدم :cw:

شانس ندارم من اصلا

بازار موبایل نرفتی؟؟؟

RockIT
24-07-2011, 22:34
پایتخت هم سر زدی؟
نه اونجا نرفتم

بازار موبایل نرفتی؟؟؟

اونجام رفتم نداشتن گفت 10 روز دیگه دوباره میاد

24-07-2011, 23:31
دوستان عزیز کسی راه حلی واسه این مشکل نداره؟!!

دوستان عزیز، باتری گوشی من 28 درصد بود ولی وقتی میخواستم عکس بگیرم فقط بدون فلش میشد بگیرم!!! میگفت باتری کمه واسه همین بدون فلش..........

آخه 28 درصد کمه؟!!! راهی نیست تا جایی که باتری جون داره بشه از فلش استفاده کرد؟!!

پاور سیور هم خاموشه...

vim
25-07-2011, 01:03
دوست عزیز اینجا چت روم نیست که همون موقع جوابتون داده بشه لطفا اسپم نزنید

و قوانین رعایت کنید

شما میتونید رام عربی رو دانلود کنید شاید رام رو نصب کرد

چون بعضی از دوستان جواب گرفتن

دادا جان.. نمیشه، تا زبان گوشی رو عربی نکنیم اصلا نمیشه از کیبوردای دیگه ای که نصب کردیم استفاده کرد.. زبان عربی هم که نمی فهمیم! :ac:

accessories
25-07-2011, 11:32
اون دوستی که میگفت رامش واسه هنده از کجا متوجه شدی ؟؟ مطمئنی ؟؟ آخه اولین نفری هستی که این رو میگی .

منم دنبال گوشیم دیگه همین یکی 2 روزه میگیرم . اگه کسی جایی با قیمت مناسب بدون گارانتی میشناسه بگه . ممنون

amirrenjer
25-07-2011, 11:35
فقط کاشکی باطریش خوب میرفت!!!!!!!!!!!
کسی راهکاری نداره؟
در ضمن کسی نمدونه اگه اپدیتش کنیم فایل های ویدییویی رو بهتر بخونه؟
یا mkv رو بخونه؟

ehsan1095
25-07-2011, 13:52
البته می هنوز نفهمیدم چجوری باید گچپژ رو تایپ کنم :bz:

دوست عزیز با نگه داشتن این حروف (ک ، ز ، ج ، ب ،ی) می توانید حروف (گ ، ژ ، چ ، پ ، ی بدون دو نقطه زیر آن) را با کیبرد عربی تایپ کنید. فقط پیش از این بر روی
setting --> Language & keyboard --> Arabic keyboard --> Text input
رفته و تیک جلوی Add farsi keys را بزنید

ehsan1095
25-07-2011, 13:55
فقط کاشکی باطریش خوب میرفت!!!!!!!!!!!
کسی راهکاری نداره؟
در ضمن کسی نمدونه اگه اپدیتش کنیم فایل های ویدییویی رو بهتر بخونه؟
یا mkv رو بخونه؟

هنوز در مورد ساپورت فورمت های ویدیویی جدید تغییری ایجاد نشده و شما می توانید با برنامه های جانبی مانند Real player فایل های MKV را درون موبایل خود ببینید

m.punisher
25-07-2011, 14:12
خوب من تجربیاتم از کار با این گوشی را میگم اول صفحه نمایش من sharp هستش در بعضی موارد تاچ خوب عمل نمیکنه و باید 2 بار تاچ کنید مخصوصا موقع تایپ واسه من موقع کار حدود 3 سانت از پایین صفحه نمایش گرم میشه که وقتی از پایین صفحه تا بالا دستتون را میکشید کاملا گرما را حس میکنید و موقع بازی هم پشت گوشی بیش از حد گرم میشه که سریع پشت گوشی را باز کردم و باتری اصلا گرم نمیشه و گرما از زیر سیمکارت و مموری هستش که احتمالا cpu اونجا قرار داره مصرف باتری هم زیاده با استفاده نرمال باید هر روز شارژ بشه که فکر میکنم واسه صفحه بزرگ و cpu دوهسته ای باشه و با اینکه میگن فیلمبرداری 30 فریم هستش ولی به نظر من کمتره شاید 25 یا 26 فریم و سرعت رام فابریک گوشی اصلا جالب نیست در مقایسه با رام کاستوم اینکریدیبل که داشتم و در چندتا از بازیها کلا تاچ گوشی کار نمیکنه مثل بازی air attack در کل شاید بقیه دوستان این مشکلات را نداشته باشند ولی حتما مشکلات دیگه ای دارند مثلا در جایی ینفر مشکل پریدن انتن داشت

accessories
25-07-2011, 14:56
خوب من تجربیاتم از کار با این گوشی را میگم اول صفحه نمایش من sharp هستش در بعضی موارد تاچ خوب عمل نمیکنه و باید 2 بار تاچ کنید مخصوصا موقع تایپ واسه من موقع کار حدود 3 سانت از پایین صفحه نمایش گرم میشه که وقتی از پایین صفحه تا بالا دستتون را میکشید کاملا گرما را حس میکنید و موقع بازی هم پشت گوشی بیش از حد گرم میشه که سریع پشت گوشی را باز کردم و باتری اصلا گرم نمیشه و گرما از زیر سیمکارت و مموری هستش که احتمالا cpu اونجا قرار داره مصرف باتری هم زیاده با استفاده نرمال باید هر روز شارژ بشه که فکر میکنم واسه صفحه بزرگ و cpu دوهسته ای باشه و با اینکه میگن فیلمبرداری 30 فریم هستش ولی به نظر من کمتره شاید 25 یا 26 فریم و سرعت رام فابریک گوشی اصلا جالب نیست در مقایسه با رام کاستوم اینکریدیبل که داشتم و در چندتا از بازیها کلا تاچ گوشی کار نمیکنه مثل بازی air attack در کل شاید بقیه دوستان این مشکلات را نداشته باشند ولی حتما مشکلات دیگه ای دارند مثلا در جایی ینفر مشکل پریدن انتن داشت

من مطمئنم اچ تی سی تو آپدیت های بعدی حتما این قضیه گرما رو حل میکنه . در هر صورت باید صبر کرد ببینیم چی پیش میاد .:cb:

lost.magic
25-07-2011, 19:10
سلام دوستان

m.punisher
25-07-2011, 19:43
من مطمئنم اچ تی سی تو آپدیت های بعدی حتما این قضیه گرما رو حل میکنه . در هر صورت باید صبر کرد ببینیم چی پیش میاد .:cb:

دوست عزیز بعید میدونم با اپدیتهای بعدی مشکل گرم شدن حل بشه حالا اگه مثلا انتن دهی بود یا سرعت رام یا مصرف باتری قابل قبول بود ولی گرم شدن را فکر نکنم

m.punisher
25-07-2011, 19:46
سلام دوستان

من که نه دیگه این گوشی را نمی خریدم قبل از این اینکریدیبل داشتم خیلی عالی بود

accessories
25-07-2011, 20:00
دوست عزیز بعید میدونم با اپدیتهای بعدی مشکل گرم شدن حل بشه حالا اگه مثلا انتن دهی بود یا سرعت رام یا مصرف باتری قابل قبول بود ولی گرم شدن را فکر نکنم

دوست من ازونجایی که گرما بخاطر سی پی یو ایجاد میشه پس با تنظیمات و آپدیت قابل اصلاحه . فکر کنم گالاکسی اس 2 هم همین مشکل رو داشته و با آپدیت تا حدی حل شده .:cw:

accessories
25-07-2011, 20:07
من که نه دیگه این گوشی را نمی خریدم قبل از این اینکریدیبل داشتم خیلی عالی بود

میشه واضح بگی دلایلت چیه ؟
اینکردیبل چه مزایایی داشت که میگی بهتره ؟
البته فقط دارم سوال میپرسم عزیز چون کنجکاوم ...

accessories
25-07-2011, 20:44
من همه جوره این 2 گوشی رو مقایسه کردم و واقعا چیزی ندیدم که برتری داشته باشه .

cinablue
25-07-2011, 20:53
اینکریدیبل بهتره یا سنسیشن ؟

از نظر کلی

farhad0pc
25-07-2011, 22:41
:cm:سلام دوباره دوستان:
جان خودتون یه کمک به من بکنید.......من از قبل از خرید گوشیم کلی شوق داشتم که میام کلی برنامه از مارکت دانلود میکنم..

اما حالا که گرفتم میگه با اکانت گوگلم مشکل داره ....پیغام میده:((there is no phone associated with this account)). اینقدر دلم سوخت به خدا.....

خواهش میکنم اگر کسی میتونه آموزشش رو بزاده که چجوری یه اکانت گوگل واسه مارکت بسازم بزاره....
ممنون

farshiddd
26-07-2011, 09:12
جان خودتون یه کمک به من بکنید.......من از قبل از خرید گوشیم کلی شوق داشتم که میام کلی برنامه از مارکت دانلود میکنم..

اما حالا که گرفتم میگه با اکانت گوگلم مشکل داره ....پیغام میده:((there is no phone associated with this account)). اینقدر دلم سوخت به خدا.....

خواهش میکنم اگر کسی میتونه آموزشش رو بزاده که چجوری یه اکانت گوگل واسه مارکت بسازم بزاره....
ممنون

شما چیز پی ان رو با کانکشن l2tp وصل شید فکر کنم درست بشه

accessories
26-07-2011, 11:02

ممنون

دوست عزیز با شرایطی که ما داریم بهتره از برنامه بازار استفاده کنیم که تو این تاپیک گذاشتم.تقریبا بیشتر چیزایی که مورد نیازمون هست رو داره . در ضمن اگه تو تاپیک ها بگردی یه سری از بچه ها که به مارکت دسترسی دارن برنامه هایی که درخواست بدی واست میزارن . یه جا تو سایت دیدم ولی دقیق نمیدونم کجاست . اینم تاپیک برنامه - بازار ورژن 2 -

http://mobilestan.net/showpost.php?p=2173426&postcount=9

:dt:

ehsan1095
26-07-2011, 13:12

ممنون

من هم این مشکل را داشتم ولی این کار را بکن درست میشه. اول گوشیت را به حالت Flighy mode ببر بعد Wifi را روشن کن و به وی چی ان وصل شو بعد به راحتی می تونی وارد برنامه ی androidmarket بشی.

PaRaDoXiSt
26-07-2011, 13:49
دوستان دیگه که این گوشی رو دارن یه سوال داشتم
جدا تاچ ِ گوشی خوب عمل نمیکنه ؟ آخه یکی از دوستان صفحه ی پیش اشاره کرد به این موضوع ....

m.punisher
26-07-2011, 14:55
دوستان دیگه که این گوشی رو دارن یه سوال داشتم
جدا تاچ ِ گوشی خوب عمل نمیکنه ؟ آخه یکی از دوستان صفحه ی پیش اشاره کرد به این موضوع ....

واسه کسی که یکدفعه میاد گوشی تاچ میخره خوبه ولی دوستانی که با نکسوس وان کار کردند میدونن که بعضی مواقع باید 2 بار تاچ کرد که واسه منم همینجوریه ولی وقتی اینکریدیبل داشتم اگه به اندازه 1 میلیمتر انگشتم به صفحه میخورد عمل میکرد حتی بعضی مواقع فکر میکردم هنوز صفحه را لمس نکردم ولی تو این گوشی باید کامل انگشت روی صفحه بشینه بعدشم این گوشی الان حدود 650 پولشه در حالی که هنوز اینکریدیبل 580 تا 600 قیمتشه خوب 60 هزار تفاوت بین این 2 گوشی که باهم خیلی هم فرق دارن طبیعی نیست مخصوصا که در حدود 1 ماه 300 هزار قیمت سنسشن پایین امده به نظر من به خاطر ایراداتی که این گوشی داره قیمتش افت کرده اگر هم تو انجمنهای اندروید هم یه نگاه بندازید میبینید خیلیها مشکلات جور واجوری با این گوشی دارند

8910
26-07-2011, 18:32
سلام دوستان خواهشا تنظیمات اینترنت همراه اول برای این گوشی رو قرار بدید

accessories
26-07-2011, 18:55
واسه کسی که یکدفعه میاد گوشی تاچ میخره خوبه ولی دوستانی که با نکسوس وان کار کردند میدونن که بعضی مواقع باید 2 بار تاچ کرد که واسه منم همینجوریه ولی وقتی اینکریدیبل داشتم اگه به اندازه 1 میلیمتر انگشتم به صفحه میخورد عمل میکرد حتی بعضی مواقع فکر میکردم هنوز صفحه را لمس نکردم ولی تو این گوشی باید کامل انگشت روی صفحه بشینه بعدشم این گوشی الان حدود 650 پولشه در حالی که هنوز اینکریدیبل 580 تا 600 قیمتشه خوب 60 هزار تفاوت بین این 2 گوشی که باهم خیلی هم فرق دارن طبیعی نیست مخصوصا که در حدود 1 ماه 300 هزار قیمت سنسشن پایین امده به نظر من به خاطر ایراداتی که این گوشی داره قیمتش افت کرده اگر هم تو انجمنهای اندروید هم یه نگاه بندازید میبینید خیلیها مشکلات جور واجوری با این گوشی دارند

والا من چند نفری که واقعا حرفه ای بودن و این گوشی رو خریدن تو سایت میشناسم و همه میگفتن راض هستن واسه همینم الان واسم جالبه که این مسائل رو میشنوم . همونجور که قبلا هم گفته شده هیچ گوشی بی عیبی وجود نداره . بحث اینجاست که خواسته های هر فرد که کاملا سلیقه ای هم هست در اون گوشی موجود باشه . اگه شما الان احساس رضایت نمیکنی شاید در ابتدا خوب تحقیق نکردی و واسه همینم دچار سردرگمی شدی . من خودم همین یکی 2 روزه دیگه گوشی رو میگیرم و از همین الان میتونم بگم ازش حداقل 85% راضیم چون چیزایی که من دنبالشم رو کموبیش داره . شما اگه تمام معایبی که بنظرت وجود داره رو بگی شاید بقیه هم بتونن تو بحث شرکت کنن و نظر بدن مخصوصا افرادی که الان این گوشی رو دارن . فکر کنم اینجوری بهتر باشه . نظرتون چیه ؟؟؟:122:

accessories
26-07-2011, 19:00
از دوستانی که امکان درج تاپیک جدید دارن خواهش میکنم یه تاپیک باز کنن که همه بتونن معایب مشاهده شده رو توش ثبت کنن و در صورت امکان واسشون راه حل اتخاذ بشه . فکر کنم مشکلات خیلیا حل شه اینجوری ....

m.punisher
26-07-2011, 20:28
والا من چند نفری که واقعا حرفه ای بودن و این گوشی رو خریدن تو سایت میشناسم و همه میگفتن راض هستن واسه همینم الان واسم جالبه که این مسائل رو میشنوم . همونجور که قبلا هم گفته شده هیچ گوشی بی عیبی وجود نداره . بحث اینجاست که خواسته های هر فرد که کاملا سلیقه ای هم هست در اون گوشی موجود باشه . اگه شما الان احساس رضایت نمیکنی شاید در ابتدا خوب تحقیق نکردی و واسه همینم دچار سردرگمی شدی . من خودم همین یکی 2 روزه دیگه گوشی رو میگیرم و از همین الان میتونم بگم ازش حداقل 85% راضیم چون چیزایی که من دنبالشم رو کموبیش داره . شما اگه تمام معایبی که بنظرت وجود داره رو بگی شاید بقیه هم بتونن تو بحث شرکت کنن و نظر بدن مخصوصا افرادی که الان این گوشی رو دارن . فکر کنم اینجوری بهتر باشه . نظرتون چیه ؟؟؟:122:

دوست عزیز حرف شما درسته ولی چونکه قبل از این گوشی با گوشیهای خوبی کار کردم خوب توقع بیشتری از گوشی جدید دارم نه اینکه ببینم تاچش از گوشی قبلی ضعیفتر باشه باز هم میگم شاید خیلی از دوستان این مشکلات را نداشته باشند که اینهم باز یه ضعف تلقی میشه چونکه واسه شرکتی مثل htc نباید کیفیت گوشیهاش باهم فرق کنه مثلا همین 3 مدل بودن صفحه نمایش همین امروز یه ایراد جدید کشف کردم وقتی گوشی در حالت lock قرار داره و صفحه خاموشه وقتی کلید پاور را فشار میدم و بعدش قفل صفحه را باز میکنم میرم تو صفحه هوم هنوز نور led کلیدهای پایین همون دکمه های back و search ...هنوز روشن نشده و بعد از 20 یا 30 ثانیه روشن میشن

haji1369
26-07-2011, 20:42

کاملا موافقم.فقط اینکریدیبل اس

accessories
26-07-2011, 20:46
دوست عزیز حرف شما درسته ولی چونکه قبل از این گوشی با گوشیهای خوبی کار کردم خوب توقع بیشتری از گوشی جدید دارم نه اینکه ببینم تاچش از گوشی قبلی ضعیفتر باشه باز هم میگم شاید خیلی از دوستان این مشکلات را نداشته باشند که اینهم باز یه ضعف تلقی میشه چونکه واسه شرکتی مثل htc نباید کیفیت گوشیهاش باهم فرق کنه مثلا همین 3 مدل بودن صفحه نمایش همین امروز یه ایراد جدید کشف کردم وقتی گوشی در حالت lock قرار داره و صفحه خاموشه وقتی کلید پاور را فشار میدم و بعدش قفل صفحه را باز میکنم میرم تو صفحه هوم هنوز نور led کلیدهای پایین همون دکمه های back و search ...هنوز روشن نشده و بعد از 20 یا 30 ثانیه روشن میشن

والا چی بگم ولی از بس که اینو اون اومدن حرف و شایعه درست کردن واسه این گوشی حساسیت بچه ها زیاد شده .
باور کن اگه روشن میشد بچه ها میگفتن باطری زیاد مصرف میشه ای کاش خاموش بود :ce:

زیاد حساس نشو عزیز
گوشیه دیگه . یه چند وقت استفاده میکنی بعد عوض میکنیش میره پی کارش . خودتو عشقه:az:

m.punisher
26-07-2011, 23:17
والا چی بگم ولی از بس که اینو اون اومدن حرف و شایعه درست کردن واسه این گوشی حساسیت بچه ها زیاد شده .
باور کن اگه روشن میشد بچه ها میگفتن باطری زیاد مصرف میشه ای کاش خاموش بود :ce:

زیاد حساس نشو عزیز
گوشیه دیگه . یه چند وقت استفاده میکنی بعد عوض میکنیش میره پی کارش . خودتو عشقه:az:

بله گوشیه دیگه ولی خداییش من که با این گوشی پدر کشتگی ندارم چیزیه که دستمه و دارم باهاش کار میکنم بدون تعصب هم هرچی تا الان دیدم گفتم خدا کنه زودتر این گوشی s-off بشه شاید مشکلاتش هم با رامهای کاستوم درست بشه

accessories
27-07-2011, 07:09
بله گوشیه دیگه ولی خداییش من که با این گوشی پدر کشتگی ندارم چیزیه که دستمه و دارم باهاش کار میکنم بدون تعصب هم هرچی تا الان دیدم گفتم خدا کنه زودتر این گوشی s-off بشه شاید مشکلاتش هم با رامهای کاستوم درست بشه

مطمئنا همین طوره . باید یکم صبر کرد ...
همه لوازم الکترونیکی به مرور ایراداشون کم میشه حتی لپ تاپ . این دیگه هنر سازنده میشه که چقدر زور این کار رو انجام میده .

8910
27-07-2011, 09:55
سلام دوستان خواهشا تنظیمات اینترنت همراه اول برای این گوشی رو قرار بدید

hosseindark
27-07-2011, 18:55
آقا انقد بد گفتن من منصرف شدم از خریدنش
یعنی 650 تومن نمیرزه بدی یه دوهسته ای بگیری؟؟؟!!!
پس من چی بخرم؟

jambojet
27-07-2011, 23:29
سلام به همه دوستان عزیز!
..
دوست عزیز 650 تومان ..100% ارزششو داره ! شک نکن فقط در حین خرید ببین جایی که مموری قرار میگیره سالمه! من فکر کردم ماله من سالمه خریدم اومدم دیدم خوب جا نمیره از شانس ما ..
کار میکنه ولی من یکمی وسواس دارم ولی از نظر های دیگه سالمه سالمه 100% شک نکن داداش!
موفق و سربلند باشیـــــــــــــــــــــ ــــــــــد
:dj2:

accessories
28-07-2011, 11:13
آقا انقد بد گفتن من منصرف شدم از خریدنش
یعنی 650 تومن نمیرزه بدی یه دوهسته ای بگیری؟؟؟!!!
پس من چی بخرم؟

عزیز شک نکن و برو با خیال راحت بگیرش. این افرادی که میان عیب و ایرادای بنی اسرائیلی میگیرن اصلا گوشی رو ندیدن و باهاش کار نکردن . عقده حقارت دارن ظاهرا و فکر میکنن اگه این گوشی رو بیخودی خراب کنن میتونن ادعا کنن اس 2 بهتره و ازینجور چیزا . آخه من نمیدونم چرا این ملت ما اینقدر زود درگیر مسائل حاشیه ای میشن . من نمیدونم چرا ؟؟؟؟؟

اگه نمیخوای بگیرین خوب برین تو کلوب گوشی مورد علاقتون .
اینجارو چرا میاین متشنج میکنین ؟ مشکلتون چیه دقیقا ؟ بگین تا کمکتون کنیم . ای :dl: ای :cg: ای :bd:

m.punisher
28-07-2011, 15:11
عزیز شک نکن و برو با خیال راحت بگیرش. این افرادی که میان عیب و ایرادای بنی اسرائیلی میگیرن اصلا گوشی رو ندیدن و باهاش کار نکردن . عقده حقارت دارن ظاهرا و فکر میکنن اگه این گوشی رو بیخودی خراب کنن میتونن ادعا کنن اس 2 بهتره و ازینجور چیزا . آخه من نمیدونم چرا این ملت ما اینقدر زود درگیر مسائل حاشیه ای میشن . من نمیدونم چرا ؟؟؟؟؟

اینجارو چرا میاین متشنج میکنین ؟ مشکلتون چیه دقیقا ؟ بگین تا کمکتون کنیم . ای :dl: ای :cg: ای :bd:

عزیز شما مگه پست اول را نخوندی

خب بالاخره تالار Sensation ساخته شد . دوستانی که این غول جدید HTC رو خریداری کردن که تعدادشون هم کم نیست اینجا از تجربیات و لحظاتی که با این پدیده زیبا داشتند و دارند بگن و همین طور کسانی که در مورد این گوشی سوال دارن سوالاتشون رو مطرح کنند.

خوب منم از تجربیات که از کار با این گوشی داشتم بیان کردم حالا بعضیها خوششون نمیاد بجای خود هر چند میدونم همه کسانی که این گوشی را خریدن ایراداتی پیدا کردن ولی بروز نمیدن اصلان تمام گفته های ما بیخود شما اینو که دیگه قبول داری صفحه نمایش این گوشی 3 مدله اگه شارپ باشه که خوبه ولی اگه واسه شما هم auo یا متفرقه در میامد ضد حال نمیخوردی بعدشم من میتونستم گالکسی هم بگیرم ولی تو بخش مربوطه دیدم گالکسی هم مشکلات داره که این گوشی را گرفتم در مورد ایرادات هم هرکی تهرانه ادرس بده گوشیمو میارم تا ببینه بنده از رو معده حرف نمیزنم

haji1369
29-07-2011, 06:04

لطفا ادبو رعایت کن.احترام خودتم نگه دار.کسائی که گفتن ایراد داره خودشون خریدن و گوشیو دارن.بعدشم اگه باز بخوای به توهینات ادامه بدی اکانتت توقیف میشه.اینجا جای کل کل نیست.بعدشم میگن cpuاین گوشیو گوگل درآینده پشتیبانی نمیکنه.دروغ میگن؟مدرکت کجاس؟اصلا الان گوشی دوهسته ای با یک هسته ای چه فرقی داره؟والا ماکه فعلا خیری از دوهسته ایا ندیدیم.بعدشم قیمت سنسیشن دیدی چه افت وحشتناکی کرد؟رسید به قیمت اینکریدیبل اس!!!!

hosseindark
29-07-2011, 09:23
اگه تا بعد ماه رمضون گلکسی قیمتش بین 600 تا 700 شد میخرمش.اگه نه که همین
الان دوستان میگن علائدین 720 بود.5 مرداد
نظرشما چیه دوستان؟

m.punisher
29-07-2011, 09:56
لطفا ادبو رعایت کن.احترام خودتم نگه دار.کسائی که گفتن ایراد داره خودشون خریدن و گوشیو دارن.بعدشم اگه باز بخوای به توهینات ادامه بدی اکانتت توقیف میشه.اینجا جای کل کل نیست.بعدشم میگن cpuاین گوشیو گوگل درآینده پشتیبانی نمیکنه.دروغ میگن؟مدرکت کجاس؟اصلا الان گوشی دوهسته ای با یک هسته ای چه فرقی داره؟والا ماکه فعلا خیری از دوهسته ایا ندیدیم.بعدشم قیمت سنسیشن دیدی چه افت وحشتناکی کرد؟رسید به قیمت اینکریدیبل اس!!!!

ما که تو بازی یا برنامه فعلا فرقی بین cpu دو هسته ای با تک هسته ای ندیدیم شاید در اینده فرق کنه فقط الان با سنسشن که دارم بعد از حدود 15 دقیقه که یه بازی مثل rainbow six را اجرا میکنم پشت گوشی به قدری گرم میشه که مجبورم از بازی بیام بیرون

نمو
29-07-2011, 18:44
ما که تو بازی یا برنامه فعلا فرقی بین cpu دو هسته ای با تک هسته ای ندیدیم شاید در اینده فرق کنه فقط الان با سنسشن که دارم بعد از حدود 15 دقیقه که یه بازی مثل rainbow six را اجرا میکنم پشت گوشی به قدری گرم میشه که مجبورم از بازی بیام بیرون

دوست عزیز گرم شدن بیش از حد گوشیه شما بخاطر پایین بودن وژن رادیو گوشیه
ببر وژنشو ببرن بالا:bv:

نمو
29-07-2011, 19:04

دوست عزیز اینکه حتما باید انگشتت رو صفحه باشه تا تاچش عمل کنه یا بالا یا پایین بودن قیمت دلیل بر ایراد نیست من خودم این گوشیو دارم ازشم فوق العاده راضیم اگر گفته ی شما درست بود gl2 نباید 77. میشد نکنه gl2هم ایــــــــــــــــــراد داره؟؟

m.punisher
29-07-2011, 19:48
دوست عزیز گرم شدن بیش از حد گوشیه شما بخاطر پایین بودن وژن رادیو گوشیه
ببر وژنشو ببرن بالا:bv:

عزیز من وقتی میرم تو بازی بیش از حد گرم میشه چه ربطی به رادیو داره که ورژنش را ببرم بالا :ai: بعدشم ورژن رادیو اخرین اپدیت هستش

نمو
29-07-2011, 21:52
عزیز من وقتی میرم تو بازی بیش از حد گرم میشه چه ربطی به رادیو داره که ورژنش را ببرم بالا :ai: بعدشم ورژن رادیو اخرین اپدیت هستش

عزیز من اخه منم مشکل شمارو داشتم رادیو گوشیمو اپ کردم مشکل حل شد