PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مطالبی در مورد استفاده از WLAN در P990i

khoraki
23-05-2007, 03:16
p990 ظاهرا wlan داره ولی انقدر گیرندگیش ضعیف که به زحمت بتونه accesspoint پیداکنه اگرم پیدا کنه نمیتونه وصل شه من یکی از دلایلی که p990 خریدم wlan بود ولی واقعا نتونستم ازش اسفاده کنم جایی که من هستم 8 تا wlan هست که اگه بتونه 2 تاشو پیدا کنه در حالی که i-mate jam همرو پیدا میکنه و وصل میشه :113: :113:

نه دوست من اینطوری که شما می فرمائید نیست.
من با گوشیم هم در فرودگاه، هم در قطار ، هم در رستوران و هم در خانه به راحتی به Access point وصل می شوم.
تنظیمات router و access point برای برقراری ارتباط خوب خیلی مهمه. توجه داشته باشید که سرعت و فرکانس access point و یا Routerی که به آن وصل می شوید خیلی مهمه. P990 فکرنکنم استاندارد g را درشبکه بشناسه (در دفترچه اش هست من خاطرم نیست) بنابراین router را روی یک سرعت خاص تنظیم نکنید بلکه روی Multi بگذارید.
بزودی از دست امتحانهایم راحت می شوم و راه اندازیه یک اینترنت توسط P990 را توضیح می دهم

Mohammad62
23-05-2007, 11:13
آقا فرید راست میگه کی گفته نمیشناسه خیلی هم خوب کار میکنه من رو سیستم خودم وایرلس دارم و اینترنت رو از سیستمم شیر میکنم و رو گوشی جواب میده فقط با سرعت 11 مگابیت بر ثانیه بیشتر کانکت نمیشه ولی برای اکسس پوینت ها تنظیمات خیلی مهمه و این که اون اکسس پوینت کد دهی شده باشه که در اون صورت باید شما کد 64 بیتی اون رو بدونید تا بهش بتونید وصل بشید حالا آقا فرید ما هی از شما تعریف کنیم شما هم تاپیک ما رو حذف کن! :113: خب حداقل انتقالش میدادی راستی یه چیز دیگه من از یک منبع تقریبا موثقی شنیدم که ویندوز موبایل 6 روی p990 نصب میشه چون خودم دیال آپم دادم یکی از بچه ها برام دانلود کنه چون حجمش 60 مگابایته و میگن که توی ویندوز موبایل با وایرلس هم میتونی فایل رد و بدل کنی من باید اول فایل رو بگیرم و ببینم واقعا نصب میشه رو p990 اگر بشه که خیلی چیز توپی میشه چون محیطش مثل ویندوز ویستا هست تا دو سه روز آینده نتیجش رو میگم :15:

alireza_farshid
23-05-2007, 19:44
سلام دوستان
من لپ تاپم DELL inspiron 6400 هستش و Wi-Fi داره ولی وقتی اونو روشن میکنم نه لپ تاپ اونو میشناسه و نه گوشی لپ تابو .....

باید بگم من سعی کردم حتی دستی تنظیمات رو ست کنم اما بازهم نشد ......

یکی از دوستان که اطلاعات بیشتری راجع به این مورد داره لطفا یه راهنمایی مفصل بکنه ما رو ...

Mohammad62
24-05-2007, 18:03
سلام دوستان
من لپ تاپم DELL inspiron 6400 هستش و Wi-Fi داره ولی وقتی اونو روشن میکنم نه لپ تاپ اونو میشناسه و نه گوشی لپ تابو .....

باید بگم من سعی کردم حتی دستی تنظیمات رو ست کنم اما بازهم نشد ......

یکی از دوستان که اطلاعات بیشتری راجع به این مورد داره لطفا یه راهنمایی مفصل بکنه ما رو ...

با اجازه آقا فرید دوست عزیز شما باید این اعمال رو انجام دهیداول از لپ تاپتون شروع می کنیم
چون شما از اکسس پوینت استفاده نمی کنید اکسس پوینت وسیله ای هست که واسط میان کارتهای وایرلس در شبکه می شود و ارتباط آنها رو با هم برقرار می کند عملکردش مثل هاب سوییچ در شبکه های با ارتباط کابلی هست و از اونجایی که حالت اصلی تنظیمات اکثر کارتهای شبکه بر روی اکسس پوینت قرار دارد شما باید نحوه برقراری ارتباط لپتاپتون رو به حالت( Ad Hoc (peer to peer ببرید یعنی لپ تاپ و گوشی شما بدون واسطی مثل اکسس پوینت به هم متصل شوند
از این مراحل باید شروع کنید
اول از روشن بودن یا enable بودن کارت وایرلس سیستمتون اطمینان حاصل کنید در مرحله بعد از منوی start ویندوز قسمت ُShow all connection رو انتخاب میکنید تا صفحه Network Connections باز شود و بعد بر روی Wireless Network Connection راست کلیک نموده و بعد Properties را کلیک می نمائید بعد ازپنجره باز شده قسمت intenet protocole (tcp/ip) رو انتخاب می کنید بعد در پنجره باز شده از انجایی که در حالت اولیه بر روی قسمت obtaine an ip address automatically قرار دارد و کانکت شده با این حالت به یک وسیله بی سیم دیگر همراه با تاخیر جهت اختصاص یافتن ip به صورت اتوماتیک خواهد بود جهت رفع این تاخیر که در گاهی اوقات تا یک دقیقه طول می کشد شما باید یک ip به صورت دستی وارد نمائید بر روی قسمت use the following ip address کلیک نموده و این ip رو در قسمت ip address وارد نمائید : 100.100.100.1 بعد در قسمت subnet mask این اعداد رو وارد کنید 255.0.0.0 رو وارد میکنید در قسمت پایینی یعنی default gateway این اعداد رو وارد می کنید 100.100.100.2 این قسمت به این خاطر هست که شما در زمانی که از اینترنت به اشتراک گذاشته شده خواستید استفاده کنید سیستم شما سرویس دهنده ای رو که اینترنت رو به اشتراک گذاشته شناسایی شود
قسمت dns هم در اشتراک گذاشتن اینترننت مهم هست پس بر روی قسمت use the following dns server address کلیک نمائید و در قسمتdns server preferred این اعداد رو وارد نمائید 85.255.116.114 و در قسمت پایینی 85.255.112.148 رو وارد نمائید بعد ok کنید و بر روی قسمت configure کلیک کنید و بعد اگر سوالی پرسید yes بزنید و در پنجره باز شده از قسمت یا تب دوم advanced رو انتخاب کنید بعد در کادر پایینش بر روی قسمت network type کلیک کنید و 802.11 Ad hoc رو انتخاب کنید بعد قسمت SSID رو پیدا کنید بعد باید یک اسم رو این قسمت وارد کنید مثلا اسم لپ تاپ یا هر چیز دیگه ای این اسم مثل بلوتوس گوشی شما برای شناسایی برای دیگر گوشی هاست بعد ok کنید چون تنظیمات لپ تاپ با دسکتاپ کمی تفاوت داره پس هر جا ad hoc دیدید بر رویش تیک بزنید
حالا نوبت گوشی هست
اول وایرلس لن رو روشن می کنید بعد بر روی اسکن کلیک می کنید بعد از این که اسکن کردن تموم شد میبینید همون اسمی رو که داده بودید ظاهر می شود اگر نشده باشد مطمئن باشید که یا وایرلس لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزیتون خاموشه یا ارتباطتون به صورت ad hoc نیست اگر اسم ظاهر شد بر روی دوفلش سبز رنگ رو به هم که به معنای کانکت شدن هست کلیک کنید کلیک کنید بعد از شما پرسیده می شود که برای وایرلستون اکانت ندارید می خواهید ساخته شود که شما yes رو میزنید که یک صفحه جدید باز می شود و از بالای این صفحه جدید کلیک کنید از قسمت tcpip قسمت ipconfig رو انتخاب کنید و در صفحه باز شده ipv4 رو انتخاب کنید و در قسمت ip address این اعداد رو وارد کنید 100.100.100.2 و در قسمت gateway این اعداد 100.100.100.1 رو و در قسمت net mask این اعداد رو 255.0.0.0 و بعد save رو می زنید و بعد باید در قسمت ip dns address همون اعداد بالا رو که برای کارت شبکه لپ تاپتون زده بودید دقیقا مثل همون بزنید و بعد save رو میزنید و بعد از بازگشت به صفحه ساختن اکانت با هیچ کدوم کاری نداشته باشید و تغییر خاصی ندید و بر روی فلشی که در قسمت پایین سمت چپ قرار دارد کلیک کنید (البته ببینید که network mode) بر روی قسمت ad hoc باشد تمام صفحات رو فلشی رو رویش به سمت راست هست رو می زنید تا به صفحه ای که گزینه Save در اون هست برسید و save رو بزنید بعد در مرحله بعدی سوال می شود که اکانت خودتون رو می خواهید در یک گروه ثبت کنید که yes رو میزنید و به طور استاندارد گروهی به اسم internet هست و save رو می زنید بعد همون صفحه اسکن قبلی میاد و دوباره بر روی فلش های سبز کلیک کنید و می بینید که با موفقیت به لپ تاپتون کانکت می شید و عکس کره ای کوچیک پایین گوشیتون چشمک میزنه و حالا میمونه که شما از کدوم طرف می خواهید اینترنت بگیرید
اگر روی گوشی خودتون سیم کارت ایرانسل داشته باشید و قبلا اکانت gprs روی گوشیتون ساخته شده باشه وقتی بخواهید از لپ تاپ از اینترنت استفاده کنید اکانت ایرانسل روی گوشی share میشه و بر روی لپ تاپ سندو رسیو میتونید داشته باشید از اینترنت فقط کافیه که اینترنت اکسپلوره رو باز کنید و آدرس رو بزنید و اگر خواستید اینترنت رو با گوشی خودتون تجربه کنید اول بر روی اکانت دیا آپ خودتون بر روی لپ تا کلیک کنید و بعد properties و بعد قسمت internet connection sharing کلیک کنید و ازتون پرسیده میشه که اینترنت رو برای چه شبکه ای می خواهید share کنید که شما شبکه بیسیمتون رو انتخاب می کنید و بعد می تونید به راحتی اینترنت رو از راه بی سیم بر روی گوشیتون در محدوده لپ تاپتون داشته باشید و مثلا برای rss reader گوشیتون ازش استفاده کنید
دوستان یک برنامه ای هم هست به اسم Microsoft sms sender که می تونید به وسیله بلوتوس یا کابل usb اس ام اس رو در محیط کامپیوتر تایپ کنید بعد سند کنید من که خیلی حال میکنم باهاش چون اس ام اس فارسی رو بدون هیچ دردسری میشه باهاش فرستاد البته لینک دانلودش تو سایت هست هر کست خواست بگه تا آموزشش رو بوسیله بلوتوس بگم چون با کابل خیلی آسونه ولی بلوتوس یه نکته کوچیک داره ولی خیلی هم بهتره چون بلاخره احتیاجی نیست که گوشی رو با سیم به pc یا لپ تاپ وصل کنید
این آموزش رو هم به افتخار بچه های گل سایت نوشتم چون اصولا خودم زیاد حال تایپ کردن ندارم

alireza_farshid
24-05-2007, 19:15
با اجازه آقا فرید دوست عزیز شما باید این اعمال رو انجام دهیداول از لپ تاپتون شروع می کنیم
چون شما از اکسس پوینت استفاده نمی کنید اکسس پوینت وسیله ای هست که واسط میان کارتهای وایرلس در شبکه می شود و ارتباط آنها رو با هم برقرار می کند عملکردش مثل هاب سوییچ در شبکه های با ارتباط کابلی هست و از اونجایی که حالت اصلی تنظیمات اکثر کارتهای شبکه بر روی اکسس پوینت قرار دارد شما باید نحوه برقراری ارتباط لپتاپتون رو به حالت( Ad Hoc (peer to peer ببرید یعنی لپ تاپ و گوشی شما بدون واسطی مثل اکسس پوینت به هم متصل شوند
از این مراحل باید شروع کنید
اول از روشن بودن یا enable بودن کارت وایرلس سیستمتون اطمینان حاصل کنید در مرحله بعد از منوی start ویندوز قسمت ُShow all connection رو انتخاب میکنید تا صفحه Network Connections باز شود و بعد بر روی Wireless Network Connection راست کلیک نموده و بعد Properties را کلیک می نمائید بعد ازپنجره باز شده قسمت intenet protocole (tcp/ip) رو انتخاب می کنید بعد در پنجره باز شده از انجایی که در حالت اولیه بر روی قسمت obtaine an ip address automatically قرار دارد و کانکت شده با این حالت به یک وسیله بی سیم دیگر همراه با تاخیر جهت اختصاص یافتن ip به صورت اتوماتیک خواهد بود جهت رفع این تاخیر که در گاهی اوقات تا یک دقیقه طول می کشد شما باید یک ip به صورت دستی وارد نمائید بر روی قسمت use the following ip address کلیک نموده و این ip رو در قسمت ip address وارد نمائید : 100.100.100.1 بعد در قسمت subnet mask این اعداد رو وارد کنید 255.0.0.0 رو وارد میکنید در قسمت پایینی یعنی default gateway این اعداد رو وارد می کنید 100.100.100.2 این قسمت به این خاطر هست که شما در زمانی که از اینترنت به اشتراک گذاشته شده خواستید استفاده کنید سیستم شما سرویس دهنده ای رو که اینترنت رو به اشتراک گذاشته شناسایی شود
قسمت dns هم در اشتراک گذاشتن اینترننت مهم هست پس بر روی قسمت use the following dns server address کلیک نمائید و در قسمتdns server preferred این اعداد رو وارد نمائید 85.255.116.114 و در قسمت پایینی 85.255.112.148 رو وارد نمائید بعد ok کنید و بر روی قسمت configure کلیک کنید و بعد اگر سوالی پرسید yes بزنید و در پنجره باز شده از قسمت یا تب دوم advanced رو انتخاب کنید بعد در کادر پایینش بر روی قسمت network type کلیک کنید و 802.11 Ad hoc رو انتخاب کنید بعد قسمت SSID رو پیدا کنید بعد باید یک اسم رو این قسمت وارد کنید مثلا اسم لپ تاپ یا هر چیز دیگه ای این اسم مثل بلوتوس گوشی شما برای شناسایی برای دیگر گوشی هاست بعد ok کنید چون تنظیمات لپ تاپ با دسکتاپ کمی تفاوت داره پس هر جا ad hoc دیدید بر رویش تیک بزنید
حالا نوبت گوشی هست
اول وایرلس لن رو روشن می کنید بعد بر روی اسکن کلیک می کنید بعد از این که اسکن کردن تموم شد میبینید همون اسمی رو که داده بودید ظاهر می شود اگر نشده باشد مطمئن باشید که یا وایرلس لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزیتون خاموشه یا ارتباطتون به صورت ad hoc نیست اگر اسم ظاهر شد .......

دوست عزیز واقعا ممنون از این آموزش جامع

اما من در همین سرچ مشکل دارم یعنی نه لپ تاب و نه گوشی همدیگه رو پیدا نمیکنن

من شبکه رو هم بر روی ad hoc و کانال 1 تنظیم کردم و گوشی رو هم به همبن صورت اما بازهم ....:sad:

به نظرت مشکل از کجاست؟/؟ جالبه که من برای وایرلس بین دوتا لپ تاب اصلا مشکلی ندارم و براحتی کار میکنم:coonfused:

ممنون میشم بازم از تجارب ارزشمندتون استفاده کنم

Mohammad62
25-05-2007, 10:14
از قدردانی شما دوستان ممنونم من مشکل شما رو تست کردم و علت مشکل شما رو متوجه شدم در جایی خوندم که p990 استاندارد 802.11g رو ساپورت نمیکنه شما مشکلتون 100 درصد از همین هست باید تو تنظیمات وایرلس لپ تاپتون بگردید استاندارد اتصال به شبکه رو از حالت 802.11g به حالت 802.11b only mode یا 802.11b/g mixed mode تغییر دهید تا مشکلتون برطرف بشه چون من خودم تست کردم در حالت 802.11g گوشی اصلا وایرلسم رو پیدا نمیکرد
امیدوارم مشکلتون حل بشه

k_asg
28-05-2007, 13:17
آقا ممنون از توضیحات خوب و کاملت
فقط من یه مشکل کوچیک دارم

اگر خواستید اینترنت رو با گوشی خودتون تجربه کنید اول بر روی اکانت دیا آپ خودتون بر روی لپ تا کلیک کنید و بعد properties و بعد قسمت internet connection sharing کلیک کنید و ازتون پرسیده میشه که اینترنت رو برای چه شبکه ای می خواهید share کنید که شما شبکه بیسیمتون رو انتخاب می کنید و بعد می تونید به راحتی اینترنت رو از راه بی سیم بر روی گوشیتون در محدوده لپ تاپتون داشته باشید و مثلا برای rss reader گوشیتون ازش استفاده کنید

مشکلم اینه که اینترنت من از تو شبکه شرکته و من تنظیماتش رو برای شبکه اینجا کردم و وقتی که میخوام shareکنم ایراد میگره و میگه 192.168.0.1 باید آزاد باشه در حالیکه برای اتصال به شبکه شرکت بعنوان Default Gateway استفاده میشه و نمیشه اینو عوض کرد .حالا به نظر شما چه بکنم ؟

FARID
28-05-2007, 19:29
هر مطلبی در مورد این موضوع در این تاپیک قرار میگیرد.

Mohammad62
31-05-2007, 20:30
آقا ممنون از توضیحات خوب و کاملت
فقط من یه مشکل کوچیک دارم

مشکلم اینه که اینترنت من از تو شبکه شرکته و من تنظیماتش رو برای شبکه اینجا کردم و وقتی که میخوام shareکنم ایراد میگره و میگه 192.168.0.1 باید آزاد باشه در حالیکه برای اتصال به شبکه شرکت بعنوان Default Gateway استفاده میشه و نمیشه اینو عوض کرد .حالا به نظر شما چه بکنم ؟
دوست عزیز ip لن شما بعد از شیر کردن به همون رقمی که گفتید تغییر پیدا میکنه و مشکلی از این بابت نیست و شما میتونید بعد از این که عمل شیر کردن انجام شد آیپیتون رو به همون مقدار های قبلی برگردونید

sina61
01-06-2007, 02:22
از قدردانی شما دوستان ممنونم من مشکل شما رو تست کردم و علت مشکل شما رو متوجه شدم در جایی خوندم که p990 استاندارد 802.11g رو ساپورت نمیکنه شما مشکلتون 100 درصد از همین هست باید تو تنظیمات وایرلس لپ تاپتون بگردید استاندارد اتصال به شبکه رو از حالت 802.11g به حالت 802.11b only mode یا 802.11b/g mixed mode تغییر دهید تا مشکلتون برطرف بشه چون من خودم تست کردم در حالت 802.11g گوشی اصلا وایرلسم رو پیدا نمیکرد
امیدوارم مشکلتون حل بشه

سلام دوست خوب من. نميدونم چطوري از شما تشكر كنم آخههههههههه!!! من 1 ماهي بود كه نميتونستو لپ تاپم كه Fujitso-Siemens V2030 هستش و واي فاي داره و به P990 بوسيله وايرلس شير كنم.آخه به تازگي ADSL هم واسه خونه گرقتم و حيف بود نتونم رو P990 استفاده كنم. با راهنمايي هاي شما، عللخصوص اين پي ام بالاخره اين تلسم شكسته شد. بازم ازتون متشكرم. يه سؤال: برد واي فاي P990 حدوداً چقدر هستش؟ آيا فقط قدرت وايرلس لپ تاپ مهمه؟ من كه همه جاي خونه جواب ميگيرم. و اينكه قدرت آنتن واي فاي كه رو گوشي ميزنه كم نميشه حتي وقتي كه ديگه بردش نميرسه! 3 تاش تكون نمي خوره! چرا؟ مال شمام اينطوريه؟

سايت مبايلستان بايد به وجود كاربراني چون شما افتخار كنه. يا حق.:love:

Mohammad62
01-06-2007, 19:48
سلام دوست خوب من. نميدونم چطوري از شما تشكر كنم آخههههههههه!!! من 1 ماهي بود كه نميتونستو لپ تاپم كه Fujitso-Siemens V2030 هستش و واي فاي داره و به P990 بوسيله وايرلس شير كنم.آخه به تازگي ADSL هم واسه خونه گرقتم و حيف بود نتونم رو P990 استفاده كنم. با راهنمايي هاي شما، عللخصوص اين پي ام بالاخره اين تلسم شكسته شد. بازم ازتون متشكرم. يه سؤال: برد واي فاي P990 حدوداً چقدر هستش؟ آيا فقط قدرت وايرلس لپ تاپ مهمه؟ من كه همه جاي خونه جواب ميگيرم. و اينكه قدرت آنتن واي فاي كه رو گوشي ميزنه كم نميشه حتي وقتي كه ديگه بردش نميرسه! 3 تاش تكون نمي خوره! چرا؟ مال شمام اينطوريه؟

سايت مبايلستان بايد به وجود كاربراني چون شما افتخار كنه. يا حق.:love:
با سلام خدمت شما دوست عزیز من هر کمکی که در جهت رفع مشکلات شما هموطنان عزیز از دستم بر آید انجام میدم در خصوص سوال اولتون برد وای فای بستگی به شرایط محیطی از قبیل دیوارها تیر آهن های بکار رفته در ساختمانها ، پست های برق منطقه ای و عوامل محیطی دیگه ای که در ایجاد نویز و اختلال در امواج دخالت دارند ولی به طور معمول و میانگین حدود 100 متر برد دارند البته باز هم میانگین برد به لپ تاپ شما هم بستگی دارد که به این صورت هست که اکثر لپ تاپ ها وایرلس بدون آنتن رو دارند و انواع با آنتن هم موجود هست که دارای برد بیشتری هستند یعنی اگر برد pc یا لپ تاپ شما بیشتر باشه محدوده اتصال شما هم بیشتر میشه و در مورد اون سه تا خط سبز هم یکی بستگی به کیفیت اتصال دارد و دیگری محدوده ای که شما در برد شبکه بی سیم قرار دارید و اگر احساس کردید که از برد خارج شدید و سند و رسیو ندارید میتونید یک بار دیگه اسکن رو بزنید تا وضعیت جدید رو بهتون نشون بده چون به صورت اتوماتیک refresh نمیشه و همون طور که قبلا گفتم بیشترین سرعت اتصالی که من دیدم 11 مگابیت بر ثانیه هست که بر روی لپ تاپ میزنه که برای شیر کردن اینترنت بر روی موبایل خیلی هم زیاده و در مورد وای فای لپ تاپ ها اینو باید بگم که اکثر لپ تاپ ها دارای شبکه بیسیم با نهایت سرعت 54 مگابیت بر ثانیه هستند که نهایت سرعتی که بر روی شبکه های وایرلس برای لپ تاپ ها به صورت اکسترنال وجود داره 108 مگابیت بر ثانیه هست

Pooya007
07-07-2007, 14:21
کسایی که موفق شدن با Wlan اینترنت رو با گوشیشون شیر کنن به این سوال ها جواب بدن:

1-حتما" باید اینترنت از نوع Adsl باشه تا بشه شیر کرد یا دایال آپ هم فرقی نمیکنه

2-گوشی من wireless لپتاپ رو میشناسه بهش کانکت هم میشه ولی وقتی browser گوشی رو باز میکنم و آدرسی تایپ میکنم این ارور رو میده:

could not locate remote server

Mohammad62
07-07-2007, 16:42
نوع اتصال به اینترنتتون فرقی نمیکنه
شما مشکلتون یا از ip ها هست یا کانکشن اینترنتتون رو شیر نکردید

Pooya007
07-07-2007, 18:05
نوع اتصال به اینترنتتون فرقی نمیکنه
شما مشکلتون یا از ip ها هست یا کانکشن اینترنتتون رو شیر نکردید
میشه بگید چطور کانکشن اینترنت رو شیر کنم؟ یا IP رو تنظیم کنم؟

Mohammad62
07-07-2007, 20:22
اگر از صفحه اول بخونید متوجه موضوع میشید
یک سری هم در این بخش آموزشی به تاپیک آقا فرید که به صورت تصویری هست بزنید

persianboy_i
20-07-2007, 17:36
محمد جان وقتی ip lan رو روی 100.100.100.1 تنظیم میکنیم defult gateway گوشی هم باید100.100.100.1 باشه.بناباین وقتی موقع شیر کردن account, ای پی لن به 192.168.0.1 تغییر میکنه نباید defult gateway گوشی هم به 192.168.0.1 تغییر کنه؟

farzad_sx1
29-07-2007, 19:09
محمد عزیز از آموزش زیبا و دقیقت ممنونم .
یه مشکل کوچک دارم من . من شیر کردم ولی Send و Recive ندارم ! چرا ؟

behrooz_plt
03-08-2007, 23:37
منم مشکله این دوستمونو دارم یعنی وصل میشم اما send و recive ندارم..؟؟؟ چی کار کنم ؟

Mohammad62
04-08-2007, 11:36
محمد جان وقتی ip lan رو روی 100.100.100.1 تنظیم میکنیم defult gateway گوشی هم باید100.100.100.1 باشه.بناباین وقتی موقع شیر کردن account, ای پی لن به 192.168.0.1 تغییر میکنه نباید defult gateway گوشی هم به 192.168.0.1 تغییر کنه؟
خب میتونید ip لن رو دوباره تغییر بدید و مشکلی نیست

Mohammad62
04-08-2007, 11:40
دوستان عزیز Farzad_sx1 و behrooz_plt احتمالا شما هم بعد از شیر کردن Ip لنتون تغییر میکنه چک کنید ببینید اگر تغییر کرده دوباره ست کنید

CONS†AN†INE
04-08-2007, 11:56
عالی بود محمد جان خیلی بدردم خورد:loveit:

mf2fx
07-08-2007, 14:53
من با گوشیم هم در فرودگاه، هم در قطار ، هم در رستوران و هم در خانه به راحتی به Access point وصل می شوم.
تنظیمات router و access point برای برقراری ارتباط خوب خیلی مهمه. توجه داشته باشید که سرعت و فرکانس access point و یا Routerی که به آن وصل می شوید خیلی مهمه. P990 فکرنکنم استاندارد g را درشبکه بشناسه (در دفترچه اش هست من خاطرم نیست) بنابراین router را روی یک سرعت خاص تنظیم نکنید بلکه روی Multi بگذارید.
بزودی از دست امتحانهایم راحت می شوم و راه اندازیه یک اینترنت توسط P990 را توضیح می دهم
آقا پس یاد بده دیگه من منتظرم روش وصل شدن با وایرلس و تنظیمات آن راستی Windows Mobile6 چی شد نصب می شه رو P990 یا نه

Mohammad62
07-08-2007, 16:13
آقا پس یاد بده دیگه من منتظرم روش وصل شدن با وایرلس و تنظیمات آن راستی Windows Mobile6 چی شد نصب می شه رو P990 یا نه
دوست عزیز به گمونم شما تاپیک رو کامل ندیدید هم آموزش وایرلس گذاشته شده هم این که ویندوز موبایل نصب نمیشه

motamednia
08-08-2007, 14:33
سلام
من به وایرلس وصل میشم
ولی هیچ صفحه ای باز نمیکنه و ارور میده
......could not
ولی در قسمت total sent : 0.9 کیلو بایت زده
این اشکال از چیه ؟

Mohammad62
08-08-2007, 16:29
100 درصد یکی از این دو:
1- shre کردن اکانت اینترنتی
2 - ip های سیستم و گوشی

hajy
12-08-2007, 17:50
با عرض سلام خدمت دوستان
کسی میدونه username و password وipadress خودم وipadress isp رادر کدام قسمت p990
وارد کنم؟

motamednia
13-08-2007, 08:28
من اون 2 روشی رو که گفته بودی رو چک کردم
درست بود
ممکنه از چیزه دیگه ای باشه ؟

x_zarbat
19-08-2007, 07:52
اقا میشه با wlan مثل بلوتوس چیزی رو گوشی فرستاد

Cyber_Tomcat
19-08-2007, 08:33
اقا میشه با wlan مثل بلوتوس چیزی رو گوشی فرستاد

در حال حاظر نمیشه.
اما قراره نرم افزاری که قابلیت این کار رو داره به زودی منتشر بشه.

alex666
19-08-2007, 09:25
دوستان از wlan دانشگاه چه جوری رو گوشی استفاده کنم یکی اموزش میده

Mohammad62
19-08-2007, 16:50
اگر روتر باشه آموزش خاصی نداره فقط کافیه بهش وصل بشی

Mohammad62
19-08-2007, 16:53
من اون 2 روشی رو که گفته بودی رو چک کردم
درست بود
ممکنه از چیزه دیگه ای باشه ؟
بابا به خدا یه جای کار رو اشتباه میرید امکان نداره کار نکنه :sad:

gigolo
20-08-2007, 10:16
ببخشید می خواستم بدونم چطوری میشه از طریق گوشی بدون کامپیوتر به اینترنت وصل شد
ممنون میشم کمکم کنید

Mohammad62
20-08-2007, 13:41
1 - سیم کارت شما باید یا gprs یا از شبکه 3g پشتیبانی کنه
2 - در مکانی که سرویس WIFI ارائه میشه قرار داشته باشید

motamednia
22-08-2007, 14:46
:merci: سلام
من توی یک شرکت هستم که از access point استفاده میکنند
که اینترنت و از طریق wirless به دستگاهها share شده
من با laptop بعد از زدن web key راحت به اینترنت وصل میشم
اما با گوشیم (p990) وصل نمیشود
تنظیمات هم اینه . اگه غلط بگین
Authencation : open
network : ad hoc
Ad hoc channel : 7
Data enryption : Web
Web key type : Ascii البته حالت غیر فعال
web key : این هم پسوورد ورود که درست وارد میکنم
ip confih هم درست وارد کردم
هر موقع که میزنم دقیق 1.7 k.b send داره 1.7 k.b recive
این مشکل از چیه ؟:merci:

Mohammad62
26-08-2007, 12:18
:merci: سلام
من توی یک شرکت هستم که از access point استفاده میکنند
که اینترنت و از طریق wirless به دستگاهها share شده
من با laptop بعد از زدن web key راحت به اینترنت وصل میشم
اما با گوشیم (p990) وصل نمیشود
تنظیمات هم اینه . اگه غلط بگین
Authencation : open
network : ad hoc
Ad hoc channel : 7
Data enryption : Web
Web key type : Ascii البته حالت غیر فعال
web key : این هم پسوورد ورود که درست وارد میکنم
ip confih هم درست وارد کردم
هر موقع که میزنم دقیق 1.7 k.b send داره 1.7 k.b recive
این مشکل از چیه ؟:merci:
1 - شما برای ارتباط با اکسس پوینت نباید از مود AD-hoc استفاده کنید
2 - اگر WEPKEY روی اکسس پوینت دارید باید در گوشی هم وارد شود
3 - شاید استفاده از اینترنت برای اکسس پوینت برای یک سری آیپی های تعیین شده یا MAC ADRESS های مشخصی تعریف شده باشه

moeinsh
29-08-2007, 14:48
اقا تو رو خدا اینقدر مردم رو گیج نکنید من کلی مطلب خوندم ولی نتونستم وصل شم اقا اگه میشه در مورد مکان هایی مثل فرودگاه این جور جاها چطوری میشه با p990 به اینترنت وصل شد (اقا یه دنیا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید)

ma_esfahani
02-09-2007, 09:37
agha man nemidonam chejori tashakor konam ... vaghean daste hamaton dard nakone khili khili mamnon ... omidvaram hamishe movafagh bashin ...in 2a koroshe kabireton khili ghashang bod khoda ham khodesho ham pedar madaresho biyamorze faghat nemidonam chera 2ash nagerefte :((

hadibest26
17-09-2007, 11:11
در advanced ssid وجود ندارد كجا برم

AmirHA
17-09-2007, 23:41
آقا خدا خیرت بده من همیشه تو استفاده کردن از WLAN مشکل داشتم یعنی وصل میشد ولی نمی دونستم که چه طوری از اینترنت استفاده کنم ولی الان راحت استفاده می کنم خیلی ممنون واقعا دستت درد نکنه:flower: :merci: :he:

hamed1987
25-09-2007, 01:14
عزیزان سلام
خسته نباشید و بابت زحمتتون متشکرم
من یه مطلب شنیدم که می خواستم ببینم صحت داره یا نه؟ اگه صحت داره چطور ممکنه؟
من از دوستم شنیدم که استادشون با این گوشی به video projection وصل میشد و مطالبشو ارایه می داد!!
آیا میشه با این گوشی به عنوان فرستنده عمل کرد حتی غیر مستقیم از طریق یه واسطه؟

Cyber_Tomcat
25-09-2007, 11:10
عزیزان سلام
خسته نباشید و بابت زحمتتون متشکرم
من یه مطلب شنیدم که می خواستم ببینم صحت داره یا نه؟ اگه صحت داره چطور ممکنه؟
من از دوستم شنیدم که استادشون با این گوشی به video projection وصل میشد و مطالبشو ارایه می داد!!
آیا میشه با این گوشی به عنوان فرستنده عمل کرد حتی غیر مستقیم از طریق یه واسطه؟

بلی، به کمک نرم افزار ImageExpo که در تاپیک نرم افزارها توسط جناب فرید قرار داده شده، میتونید صفحه ی نمایش گوشی رو در کامپیوتر مشاهده کنید و با ویدیو پروژکتور در ارائه ی مطالب استفاده کنید.

tsamant
08-10-2007, 22:49
من میخوام از اینترنت دانشگاه روی گوشی استفاده کنم سرچ که میکنم وایرلس دانشگاه رو پیدا میکنه حتی کره زمین هم اون پایین میاد چون کانکشن رو هم ساختم اما وقتی Page باز میکنم میگه Could not location remote server
من باید چی کار کنم اگه میشه از اول دقیق راهنمایی کنید

tsamant
09-10-2007, 00:54
مراحل زير را به ترتيب انجام داده و از كار كردن در محيط اينترنت با گوشي فوق العاده تان لذت ببريد.
1-از فلش مثلثي سمت چپ صفحه اصلي از قسمت connection----manager را انتخاب كنيد.
2- از منوي بالاي صفحه connection mgr----setting---internet accountsرا انتخاب كنيد
3- از منوي بالاي صفحهinternet account---new acounts---wlan را انتخاب كنيد.
4- در صفحه باز شده ابتدا براي كانكشنتان يك نام انتخاب كنيد از قسمت network nameگزينه searchرازده و نام شبكه موجود را انتخاب نماييد(در صورت عدم موفقيت مي بايست wireless lan را روشن نماييد).
5- از منوي بالاي صفحه از بخش wlansetup---tcpip---ipconfig راانتخاب كرده
6- قسمت automatically را به ipv4 تغيير دهيد
7- در قسمتهاي مربوط به آي پي و گيت وي و نت ماسك اعداد مرتبط با شبكه را وارد نماييد(مي توانيد از تنظيمات دستگاهي كه به شبكه وايرلس وصل است كمك بگيريد)
8- گزينه save را انتخاب كنيد
9-از قسمت wlansetup---tcpip---ip dns addressدو آدرس dns را وارد و ذخيره نماييد.
10- با علامت مثلثي كنار cancel به صفحات بعد رفته و نهايتا ذخيره نماييد.
11-به سوال اضافه كردن به گروه پاسخ مثبت داده و ذخيره كنيد.
12-كانكشن جديد ميبايست به ليست اضافه شده باشد.

اين قسمت عمده كار تا اينجا خسته نباشيد

13-به صفحه اصلي برگشته از مثلث سمت چپ در پايين صفحه از قسمت connection---wireless lan را انتخاب و اسكن كرده تا شبكه را detect كند سپس با استفاده از آيكون كنار اسكن كه دو فلش سبز رنگ است كانكشن ساخته شده در مباحث بالا را انتخاب كنيد
14-خسته ناشيد دستگاه شما به شبكه وايرلس متصل است جهت اطمينان با دستگاه ديگري كه به شبكه وصل است اي پي تعريف شده خود را پينگ كنيد كه ميبايست reply داشته باشد
=================================================

- در قسمتهاي مربوط به آي پي و گيت وي و نت ماسك اعداد مرتبط با شبكه را وارد نماييد(مي توانيد از تنظيمات دستگاهي كه به شبكه وايرلس وصل است كمك بگيريد)
8- گزينه save را انتخاب كنيد
9-از قسمت wlansetup---tcpip---ip dns addressدو آدرس dns را وارد و ذخيره نماييد.

این دو قسمت رو چطور باید پیدا و وارد کنم یکی کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

Cyber_Tomcat
09-10-2007, 01:19
من میخوام از اینترنت دانشگاه روی گوشی استفاده کنم سرچ که میکنم وایرلس دانشگاه رو پیدا میکنه حتی کره زمین هم اون پایین میاد چون کانکشن رو هم ساختم اما وقتی Page باز میکنم میگه Could not location remote server
من باید چی کار کنم اگه میشه از اول دقیق راهنمایی کنید

اگر گوشی به شبکه ی بیسیم وصل میشه، یعنی پیغام Connected رو نمایش میده ولی نمیتونید هیچ سایتی رو باز کنید، علت های مختلفی میتونه داشته باشه:

1) شما اجازه ی دسترسی به اینترنت در این شبکه را ندارید.

2) این شبکه، یک شبکه ی داخلیست و به اینترنت متصل نشده.

3) اینترنت شبکه قطع شده (ممکنه ارتباط بین روتر شبکه و مودم اشکال داشته باشه)

tsamant
09-10-2007, 12:32
من از اتاق اینترنت دانشگاه نمیتونم آی پی رو در بیارم با گوشی ست کنم تا اجازه دسترسی داشته باشم؟

Mohammad62
09-10-2007, 12:46
باید با مدیر سایتتون مشورت کنید

mm2236
14-10-2007, 05:31
سلام
من در پايتخت با p990i با WIRELESS وصل شدم اما نسبت به لپ تاپم سرعتش فوق العاده پايين است. چرا؟

Please Show me with image ...
ممنون و يا علي

Mohammad62
14-10-2007, 11:50
به خاطر این که لپ تاپ ها از استاندارد B و g همزمان پشتیبانی میکنن ولی در گوشی هایی که لن دارن فقط استاندارد B هست که سرعتی معادل 11mbps دارند ولی در استاندارد G سرعتی معادل 54mbps بدست میاد
فقط همین

mm2236
14-10-2007, 14:17
سلام
1)يعنی مثلاً صفحه گوگل رو ،و يا همين سايت mobilestan رو تو چه مدت زمانی حداکثر بايد باز کنه؟
چون حدودا 5 دقیقه طول میکشه تا فقط یه search کوچولو رو تو گوگل بیاره ، در حالی که تو laptop سریع می آد ....

2)من Lcg jukebox رو نصب کردم و رجيستر هم کردم ولی اين error رو ميده
Authentication check
The application must connect to internet to check that it is used legally.Do you want to
proceed?

3)پس هيچ راهی برای نصب windows موبايل روي p990i نيست؟

(توی سوال 2 yes/no میده که هر کدوم رو میزنم از برنامه خارج میشه)
ممنون از جواب قبلیتون و این جوابتون ...

یا زهرا...

behrooz_plt
21-10-2007, 23:06
ممنون میشم اگه همین آموزش واسه ویندوز ویستا هم بدین.چون من تست کردم ویندوز ویستا فرق داشت..منم رو نوت بوکم ویستا نصبه.

Mohammad62
22-10-2007, 11:10
متاسفانه فعلا ویندوز ویستا رو موجود ندارم و چون از نوت بوک استفاده میکنید و Config نوت بوک ها باهم فرق داره حتی تو ورژن های مختلف ویستا من توضیحی نمیتونم بدم مگر این که خودتون طبق نوشته های قبلی تنظیمات رو پیدا کنید ولی قبلا که ویستا داشتم یادم هست که کانکت شدن تو ویندوز ویستا به یک وسیله بیسیم به مراتب ساده تر و مراحل کمتری نسبت به XP داره و میمونه تنظیمات IP که خودتون باید زحمتش رو بکشید

alpha1
02-11-2007, 03:40
خوب عزيزان من حالا حالا ها براي شما زحمت دارم،. من گوشيمو (p1 ) عيد فطر خريدم البته از ايران نه ، خلاصه از اون روز به بعد تو كف اينترنتش موندم ، يعني نميشه از اينترنتش استفاده كرد ، تو خونه Wireless هم دارم ولي بازهم نميشه ، حتي به دانشگاه يا رستوران هم كه ميرم (اينجا اكثر رستورانها اينترنت wireless دارن ) Scan مي كنم wireless پيدا مي كنه و Connent هم ميشه ولي بجز home page هيچ سايتي رو باز نمي كنه ( البته يه بار تونستم فقط يك بار ) ، دستم به دامنتون كمكم كنيد ، ممنون
البته اينم بگم كه خدايي خيلي خيلي از گوشيم راضيم و با هيچي ديگه عوضش نمي كنم ،يه وقت اونايي كه دنبال p1 هستن دل سرد نشن ...

راستي تو رو خدا اون پست مربوط به طريقه استفاده از اينترنت P990 رو نذارين چون به هر كي گفتم همونو برام گذاشته و اين دو تا گوشي هيچ ربطي به هم ندارن ( حداقل راجع به اينترنت)

FARID
02-11-2007, 09:16
خوب عزيزان من حالا حالا ها براي شما زحمت دارم،. من گوشيمو (p1 ) عيد فطر خريدم البته از ايران نه ، خلاصه از اون روز به بعد تو كف اينترنتش موندم ، يعني نميشه از اينترنتش استفاده كرد ، تو خونه Wireless هم دارم ولي بازهم نميشه ، حتي به دانشگاه يا رستوران هم كه ميرم (اينجا اكثر رستورانها اينترنت wireless دارن ) Scan مي كنم wireless پيدا مي كنه و Connent هم ميشه ولي بجز home page هيچ سايتي رو باز نمي كنه ( البته يه بار تونستم فقط يك بار ) ، دستم به دامنتون كمكم كنيد ، ممنون
البته اينم بگم كه خدايي خيلي خيلي از گوشيم راضيم و با هيچي ديگه عوضش نمي كنم ،يه وقت اونايي كه دنبال p1 هستن دل سرد نشن ...

راستي تو رو خدا اون پست مربوط به طريقه استفاده از اينترنت P990 رو نذارين چون به هر كي گفتم همونو برام گذاشته و اين دو تا گوشي هيچ ربطي به هم ندارن ( حداقل راجع به اينترنت)

هم مطالب این تاپیک میتونه به شما کمک کنه و هم مطالب اینجا :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=30096

alpha1
02-11-2007, 12:47
هم مطالب این تاپیک میتونه به شما کمک کنه و هم مطالب اینجا :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=30096

دستت درد نكنه ولي بازم نشد ، گفتم كه عزيز P1 با p990 فرق داره ، تو اين تاپيك هم كه رفتم اصلاً به درد من نخورد ، يعني هيچ راه كاري نداره ؟ :sad: با بلوتوث هم نمي خوام connect بشم .

motamednia
04-11-2007, 10:37
من توی یک شرکت هستم که از wireless استفاده میکنند
ولی معلوم تنظیمان access point طوری هست که گوشیه من (p990) بهش وصل نمیشه
میخواستم ببینم این تنظیمات کجا هست . اگه کسی میدونه به من بگه ؟
بطور کامل هم تعریف کنه .
مرسی

Mohammad62
04-11-2007, 11:13
باید از مدیر یا مسئول سایت کامپیوترتون سوال کنید و شاید اجازه دسترسی تو یک محدوده خاص برای کاربرا محدود شده باشه

alpha1
04-11-2007, 11:52
يعني واقعاً كسي نمي تونه مشكل منو حل كنه ؟

Mohammad62
05-11-2007, 11:16
فکر نکنم شما مشکل خاصی داشته باشید یعنی اینقدر فرق میکنه که نمیتونید وصل بشید؟ من که تا به حال با P1 کار نکردم و گرنه راهنماییتون میکردم تازه شما با بلوتوس هم نمیخواید وصل بشید با کابل که نمیشه میمونه یک راه که اون هم وایرلسه و خیلی راحته

Mohammad62
05-11-2007, 11:24
الان پستهای قبلیتون رو دیدم یک راهنمایی کلی میکنم
مهمترین قسمت وصل شدن و اینترنت گرفتن قسمت gateway تو گوشی هست
اگر آیپی اون رو درست نزده باشید هر کاری کنید نمیشه
در مورد رستوران و مکانهای عمومی باید خدمتتون بگم بعضی از جاها استفاده از اینترنت رو محدود به یک آیپی های مشخص و یا کد دهی میشه که شما اگر یکی از شرایط اتصال به شبکشون رو نداشته باشید کاری نمیتونید بکنید
ولی یک جاهای عمومی هست که روترشون رو برای استفاده عموم باز گذاشتن که به صورت اتوماتیک شما وصل میشید و گوشی Gateway رو شناسایی میکنه و احتیاجی به وارد کردن مقادیر به صورت دستی نیست

alpha1
05-11-2007, 13:02
الان پستهای قبلیتون رو دیدم یک راهنمایی کلی میکنم
مهمترین قسمت وصل شدن و اینترنت گرفتن قسمت gateway تو گوشی هست
اگر آیپی اون رو درست نزده باشید هر کاری کنید نمیشه
در مورد رستوران و مکانهای عمومی باید خدمتتون بگم بعضی از جاها استفاده از اینترنت رو محدود به یک آیپی های مشخص و یا کد دهی میشه که شما اگر یکی از شرایط اتصال به شبکشون رو نداشته باشید کاری نمیتونید بکنید
ولی یک جاهای عمومی هست که روترشون رو برای استفاده عموم باز گذاشتن که به صورت اتوماتیک شما وصل میشید و گوشی Gateway رو شناسایی میکنه و احتیاجی به وارد کردن مقادیر به صورت دستی نیست

دستت درد نكنه محمد جان از راهنماييت ، حالا دوباره سعي مي كنم ببينم چي ميشه ، يكي از بچه هاي همين فروم بلده و گفته كه خودش راهش انداخته ولي نمي دونم چرا نمي گه :coonfused::sad: مي گه خيلي راحته ولي نوشتنش سخته ، من كه منظورشو متوجه نشدم :non:

alirezag
05-11-2007, 14:33
يعني واقعاً كسي نمي تونه مشكل منو حل كنه ؟

من امروز کمي ور ورفتم و با p1 وصل شدم. سرعتش هم فوق العاده استو آخه من سالهاست که اين سيستم مزخرف ديتا مخابرات ايران را دارم و با ديال آپ به ISP ها وصل ميشوم ولي خيلي کند است.
آما اينکه چه مراحلي را بايد طي کني نميتوانم دقيق و بترتيب بگويم فقط الان اين وضعيت را دارم:
1- در روتر وايرلس-adsl در قسمت wlan نوع آنرا از 802.11g به 802.11 g&b تغيير دادم. قبل از آن هم گوشي کانکت ميشد ولي هيچ صفحه اي باز نميشد. حالا در يک مکان عمومي شايد شبکه فقط g باشد و راهي نداريد.
2- در گوشي: menu>connections> wlan> more> enable Wlan> scan> connect
3- اگر security داريد بايد پسورد وارد کنيد.
4- informatiopn>network mode> infrastructure
5- control panel> connections> internet accounts> groups> internet>
همه گزينه ها را حذف کنيد غير از شبکه وايرلس کنوني
6- ديگه بايد کار کنه.
:Great:

vague_creature
06-11-2007, 15:58
این سوالای من یکی جواب بده لطفا:
1.می شه یکی یه مرکز خریدی جایی معرفی کنه تو شمال شهر که ما اینwi fi رو امتحان کنیم؟
2.من واسه اینکه نتadslo رو از رویpc باwireless ,share کنم به چه سخت افزار ها یی نیاز دارم با ذکر قیمت لطفا!

Cyber_Tomcat
06-11-2007, 17:20
این سوالای من یکی جواب بده لطفا:
1.می شه یکی یه مرکز خریدی جایی معرفی کنه تو شمال شهر که ما اینwi fi رو امتحان کنیم؟
2.من واسه اینکه نتadslo رو از رویpc باwireless ,share کنم به چه سخت افزار ها یی نیاز دارم با ذکر قیمت لطفا!

جواب سوال اولتون رو چون تهران نیستم نمیدونم ولی در مورد سوال دوم باید بگم به دو روش ad-hoc و infrastructure میتونید این کار رو انجام دهید.

در روش اول یعنی ad-hoc فقط باید یک آداپتور وایرلس مخصوص پی سی داشته یاشید که در انواع مختلف از جمله usb و PCI (که درون کیس نصب میشه) موجوده و نحوه ی اتصالش هم در اینجا کامل توسط دوستان آموزش داده شده.

در روش دوم (infrastructure) باید یک روتر وایرلس تهیه کنید که قیمتش بالاتره ولی حسنش اینه که تنظیمات خاصی نداره و راحت تره و برد بیشتری داره و همچنین میتونید تعداد زیادی کامپیوتر رو بهش وصل کنید.

Mohammad62
07-11-2007, 13:43
مرکز خرید مثلا پایتخت تو خیابان میرداماد

vague_creature
10-11-2007, 22:18
من تو بایتختsearch می کنم connect هم می شم ولیpage بالا نمی اد مگه نبا یدip settingo رو خود به خود بیدا کنه وقتیip config رو automatically هستش؟من به cofenete mena ,ineternete a1,a2,b3 وصل شدم

Dr.B.M
11-11-2007, 13:55
متاسفانه منم با پی 1 نمیتونم صفحات وب رو باز کنم .لپتاپ و گوشی باهم شبکه شده اند و همدیگر رو میشناسند و کانکشن رو هم در لپتاپ بروی ویرلس لن شیر کرده ام اما متسفانه گوشی قادر نیست صفحات وب رو باز کنه .اعصابم رو خراب کرده.یکی بگه چکار کنم؟

Mohammad62
13-11-2007, 19:09
آیپی Gateway تون مشکل داره
dns هم باید حتما روی گوشی داشته باشید

vague_creature
18-11-2007, 16:01
یه سوالی داشتم رفقا من تازه ADSLگرفتم می خوام که باshare,p990 کنم من الان فهمیدم که می تونستم به جای مودم معمولی مودم باaccess point بگیرم که 50 تومان گرون تر بود به جای اینکه کارت وایرلس لن جدا بگیرم.به نظر شما که تست کردین کودوم کار بهتره؟و اینکه اگه بخوام کارت بگیرم یه کارتی که رو تست کردین و قیمتش مناسب هست رو معرفی کنین.

hamip70
18-11-2007, 17:16
من یه بلوتوسه creative دارم که وایرلس لن هم داره
می خواستم ببینم که آیا میشه با وایرلسش به موبایلم وصل بشم یا نه؟
تنظیماتش چیه؟

artcrusher
18-11-2007, 17:26
سلام به همگی
من با گوشی از طریق wifi میتونم به اینترنت وصل بشم؛ حالا اگر گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل کنم به چه طریق میتونم از اینترنت استفاده کنم؟ آیا امکانش هست؟
واضحتر بگم, میخوام از اینترنتی که گوشی روی شبکه wlan داره استفاده میکنه در کامپیوتر استفاده کنم.
اگر میشه که تنظیماتش رو مختصر بگید لطفا , اگر نمیشه , آیا با خرید یک usb wlan adapter میتونم از شبکه ای که در اطرافم هست استفاده کنم؟ الان با گوشی بدون مشکل دارم استفاده میکنم.

smfr
18-11-2007, 21:48
سلام
کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چجوری دوتا p990 رو با WLAN به هم کانکت کنم؟

vague_creature
19-11-2007, 12:01
سلام

فعلا نمی تو نین ازین کارا بکنین برنامه نویسها دارن زور می زنن که بتونین ولی.انشا ءا... تو آینده ی نزدیک.

Mohammad62
19-11-2007, 14:11
سلام به همگی
من با گوشی از طریق wifi میتونم به اینترنت وصل بشم؛ حالا اگر گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل کنم به چه طریق میتونم از اینترنت استفاده کنم؟ آیا امکانش هست؟
واضحتر بگم, میخوام از اینترنتی که گوشی روی شبکه wlan داره استفاده میکنه در کامپیوتر استفاده کنم.
اگر میشه که تنظیماتش رو مختصر بگید لطفا , اگر نمیشه , آیا با خرید یک usb wlan adapter میتونم از شبکه ای که در اطرافم هست استفاده کنم؟ الان با گوشی بدون مشکل دارم استفاده میکنم.

با کابل من تست نکردم
در مورد خرید یک وایرلس اکسترنال برای کامپیوتر بله شما میتونید این کار رو انجام بدید

Mohammad62
19-11-2007, 16:15
سلام

یک برنامه های هست که این کار رو انجام میده و متاسفانه ورژن کرک نشده های ازش نیست

imported_behzad_68
27-11-2007, 16:33
من تو دانشگاه به وایرلس کانکت میشم دریافت(receive)هم دارم اما صفحه باز نمیشه منظورم اینه که کانتر گوشی مینویسه مثلا تاحالا 100 کیلو بایت گرفتید اما نمیدونم این 100 کیلو بایت کجا میره من که به اینترنت وصل نمیشم؟؟؟؟؟
ددددددددددددددددددووووووو وووووووسسسسسسستتتتتتتتتتت تتتتتتتتااااااااااااااااا ااااااااااااااننننننننننن ننننننننن راهنمایی کنید

Mohammad62
27-11-2007, 17:19
این تعداد سند و رسیو ها صرف چک کردن برقراری ارتباط با gateway میشه

HaNiii
02-12-2007, 23:04
سلام
من میخواستم با w-lanتوی شرکتی که کار میکنم به اینترنت وسل بشم اما نمیدونم تنظیمات مربوط به ... رو کجا وارد کنم...
چون فقط با ... accont میشه از اینترنت استفاده کرد.(اکانت هم دارم)
ty...

Mohammad62
03-12-2007, 16:06
سلام
من میخواستم با w-lanتوی شرکتی که کار میکنم به اینترنت وسل بشم اما نمیدونم تنظیمات مربوط به ... رو کجا وارد کنم...
چون فقط با ... accont میشه از اینترنت استفاده کرد.(اکانت هم دارم)
ty...

... رو اگه بخوام توضیح بدم همه هنگ میکنن خیلی ها تو همین آموزش ساده موندن
اگر از ... میخواید استفاده کنید تقریبا بیخیالش بشید چون یک مقدار به اصطلاح سایت ، فوق تخصصیه خودم هم بعضی وقتها توش قاطی میمونم چون با یک تغییر ساده و عوض کردن سرویس دهنده همه معادلاتش بهم میریزه
و باید بفهمی روتری که سرویس میده از چه نوعی و هست و ....... که آدم سرگیجه میگیره

HaNiii
03-12-2007, 19:05
... رو اگه بخوام توضیح بدم همه هنگ میکنن خیلی ها تو همین آموزش ساده موندن
اگر از ... میخواید استفاده کنید تقریبا بیخیالش بشید چون یک مقدار به اصطلاح سایت ، فوق تخصصیه خودم هم بعضی وقتها توش قاطی میمونم چون با یک تغییر ساده و عوض کردن سرویس دهنده همه معادلاتش بهم میریزه
و باید بفهمی روتری که سرویس میده از چه نوعی و هست و ....... که آدم سرگیجه میگیره
مر30 اما اگه زحمتشو بکشین ممنون میشم...:oups:

mhoseinam
24-12-2007, 00:33
بچه ها هر کی دوست داره عجله کنه:
یادتونه یه نرم افزار برای انتقال فایل تو WLAN بود....برای UIQ3 داشت ساخته می شد...حالا هر کی دوست داره تو مرحله تست، این نرم افزار رو بگیره، بره اینجا:
http://www.telexy.com/Support/Publications.aspx?PublicationId=77

Mohammad62
25-12-2007, 09:56
اگر یک ذره بخونیدش میبینید که نوشته هنوز تو مرحله تسته
We will contact you when everything will be ready
زدیم ایمیلمون رو هم اتفاقی نیفتاد ایمیلی هم نیومده برام

mohammad_1ta
28-01-2008, 14:22
سلام؛ خسته نباشيد. :flower::183:

يه سوالي داشتم:
من يه سرويس Adsl گرفتم كه هفته ي بعد فعال ميشه ولي هنوز مودمش رو نخريدم.
مي خواستم ببينم كه اگه من مودم Wireless براي Adsl بگيرم، مي تونم اينترنتش رو به گوشي هم از طريق Wlan وصل كنم؟ http://www.mobilestan.net/images/icons/2.gif

hpz2943
28-01-2008, 14:41

يه سوالي داشتم:
مي خواستم ببينم كه اگه من مودم Wireless براي Adsl بگيرم، مي تونم اينترنتش رو به گوشي هم از طريق Wlan وصل كنم؟ http://www.mobilestan.net/images/icons/2.gif

نمی رونم منظورتون از مودم وایرلس چیه ولی دستگاهی بنام Access Point هست که همین ADSL رو میتونه تا چندین متر به Wireless تبدیل کنه
قیمتش هم حدودا 100 تومنه

shirazjoon
28-01-2008, 15:06

يه سوالي داشتم:

اره میتوانی
من هم همین کار را کردم

مدل مودم من DSL-2640T d-link
Wireless adsl router

Mohammad62
28-01-2008, 16:50

يه سوالي داشتم:

بله میشه ولی باید طریقه کانکت شدنتون از داخل مودم باشه PPPOE

Mohammad62
28-01-2008, 17:05
نمی رونم منظورتون از مودم وایرلس چیه ولی دستگاهی بنام Access Point هست که همین ADSL رو میتونه تا چندین متر به Wireless تبدیل کنه
قیمتش هم حدودا 100 تومنه

مودم وایرلس دار تقریبا کار اکسس پوینت رو انجام میده

farzadsaeed_123
30-01-2008, 21:18

يه سوالي داشتم:

سلام.با این کار خیلی راحت به اینترنت وصل میشید .بدون اینکه لازم باشه pc روشن باشه.خیلی حال میده.منم از همین مدل دارم d-link dsl-2640t

farzadsaeed_123
30-01-2008, 21:28
اره میتوانی
من هم همین کار را کردم

مدل مودم من DSL-2640T d-link
Wireless adsl router

سلام.اقا شما چند خریدی؟ من گرفتم 95000 با گارانتی تولیرایان. البته اولش یک هفته تست کردم بدش کرفتم.از isp که adsl گرفتم.ولی یه جا دیدم 55000 با گارانتی متفرقه. d-link تقلبی داره؟

mohsenking
13-04-2008, 15:56
سلام دوستان خسته نباشيد
طريقه اتصال گوشی به اينترنت بوسيله گوشی رو ميخواستم
ADSL 256k دارم و مودم وايرلس
تو تاپیکای قبلی اموزش از ابتداش رو ندیدم .ممنون
(p990)

mardtanhayeshab
25-04-2008, 17:52
سلام
من گرفتم استفاده میکنم
مارک linksys گرفتم که در واقع sisco isj هست

قیمت 120000 تومان هر کی هم بخواد براش میگیرم

فوق العاده قوی به راحتی خودش همه چیز و تشخیص میده و فقط user & Password اینترنت میپرشه و بعد که p990 را روشن میکنی به راحتی وصل میشه

نکته قابل توجه اینکه دقیقا با همون سرعت پی سی دقیقا میشه فایل دانلود کرد .

rambood
06-05-2008, 06:00
با سلام خدمت تمامی دوستان خوب و زحمت کش
من تمامی روش و تنظیمات را برای اتصال به اینترنت با N95
انجام میدهم حتی با لب تاپم که وایرلس داره به گوشیم وصل میشم
و هردو همدیگر را میشناسن
اما مشکل من اینجاست که زمانی که میخوام با گوشیم وارد اینتر نت شوم
وارد نمیشه و پیغام web no gateway reply
در ضمن من ADSL دارم
لطفا کمک کنید خیلی ور رفتم ولی نشد

کمک کمک کمک کمک کمک کمک کنید

Mohammad62
18-05-2008, 10:04
web no gateway reply

این به این علت هست که شما یا روی لپ تاپ اینترنت رو share نکردید یا این که ip gateway رو رو گوشی درست ست نکردید

® Ali
29-05-2008, 18:11
سلام آقا من پست اول این تاپیک را می خوام. چرا نیست؟

® Ali
04-07-2008, 01:07
سلام دوستان
ترا خدا کمک کنید. هر کاری می کنم نمی تونم ADSLام را با گوشی شیر کنم. همه تنظیمات را هم درست انجام می دم. گیت وی و DNS Server گوشی را IP کامپیوتر می ذارم نمی شه. گیت وی و DNS ای دی اس ال را از توی کنترل پانل مودم می بینم برای گوشی میذارم درست نمی شه. بین شبکه ADSL و Wireless پل می زنم نمی شه. کانکشن ADSL را شیر هم کرده ام صد البته. لازمه بگم ظاهرا هر دوی گوشی و کامپیوتر به هم کانکت شدن ولی حتی وقتی هم که می خوام با برنامه SymSMB فولدرهای اشتراکی را باز کنم Host unreachable می ده. تراخدا کمک کنید. :cry:
نمی دونم چرا هیچ وقت نتونستم با این Internet Connection Sharing ویندوز کار کنم. سیستم های خونه را که می خوام با ICS اینترنتشون را شیر کنم نمی شه مجبورم بین کانکشنها Bridge بزنم. حتی تو سایت مایکروسافت هم رفتم و تنظیماتشون را مو به مو انجام دادم. لازمه بگم یه چیزهایی هم از شبکه سرم می شه ولی ... .
:(

Empty
30-09-2008, 09:50
سلام به همه...
آقا ما تازگی وارد دانشگاه شدیم:41: و تازگی ها فهمیدم که همین طوری که تو دانشگاه داری راه میری وایرلس هم واست گذاشتن! :merci: خواستم ببینم آیا میشه با وایرلس p990 گرفتش یا نه؟ لطفا زود کمکم کنید دمتون گرم.:6:

kingmobile
05-10-2008, 06:50
قا ما هم تازه رفتیم دانشگاه.فهمیدم شبکه وایرلس داره.سرچ کردم اومد کانکت شد ولی صفحه ای باز نشد.صفحاتو خوندم انگار گفتید که باید از مدیر سایت دانشگاه آی پی رو بپرسم؟اینجوریه واقعا یا میشه همین طوری کانکت شد؟:merci::atten::50:

SHERAFAT_MH113
10-10-2008, 02:44
سلام.دوستان من یه جایی کار میکنم که کل محل کار شبکه بیسیم هستش(اینجوری که شنیدم اکسس پوینت داره) و من برای اتصال به اینترنت تو قسمت wire less لپ تاپ سرچ می کنم چند تا شبکه پیدا میکنه.سپس به یکی وصل میشم.بعد یه کانکشن ... که همونجوری که میدونید یه آی پی می خواد میدم و سپس با یوزر و پسی که دارم به اینترنت وصل میشم.اینا رو گفتم که بگم من از اصطلاحات تخصصی این کار اطلاعی ندارم.حالا اگه بخوام با گوشی p1 با همون یوزر و پس به اینترنت دسترسی داشته باشم امکانش هست؟اگر یکی ساده واسه من توضیح بده خیلی خیلی ممنونش میشم.

gardenhome_666
10-10-2008, 17:15
سلام به محمد عزیز , واقعا از مطالب آموزندت تشکر میکنم , معلوم که اینکاره ای :003:
فقط من یه مشکل بزرگ دارم , اینه که وایرلسم به گوشی وصل میشه , Page هم باز میکنه , ولی بعد از یه 30 ثانیه خود به خود قطع میشه , بعد مینویسه Searche For Ad-hoc Channel , اگه کمکم کنی ممنون میشم :011:

amir3408
26-10-2008, 09:22
سلام به همه دوستان

آقا من یه پدر بزرگ دارم 40 سال هست عمرش رو داده به شما الان چند روز دست از سرم بر نمیداره و هی میاد جلو چشام

قضیه اینه که من یه پی 1 دارم و میخوام اونو با لپتاپ دل شبکه کنم و باید از برنامه Telexy.Networks.SymSMB استفاده کنم . تا اینجا رو درست گفتم دیگه نه؟؟؟

از چند جا ورژن های مختلف این برنامه رو داونلود کردم 3.1 و 3.5 و 4 مثلا یکیش اسم فایلش اینه :

Telexy.Networks.SymSMB.v4.00.61.S60v3.SymbianOS9.1 .Unsigned.Cracked-BiNPDA

فکر کنم این واسه سیمبیان نوکیا هست و نباید روی پی 1 نازنین کار کنه درسته؟؟ و کار هم تمیکنه و بعد از نصب میگه application could not start

الان راه حل چیه و چطوری میتونم ورژن مخصوص پی 1 رو داونلود کنم ؟؟؟ بد جور رو اعصابم راه میره که نمیتونم با وایرلس شبکه کنم .

ممنونم

Amir-z530
15-11-2008, 00:03
سلام خدمت اساتید گرامی

من یه کامپیوتر دارم که قبلا یوسیله اکسس پوینت اینترنت بیسیم رو سیستمم میگرفتم
الان میخوام اینترنت دیال آپم رو با این اکسس پوینت روی گوشیم بیارم و با گوشیم ازش استفاده کنم
به کنترل پنل اکسس پوینت هم دسترسی دارم
تنظیمات اکسس پوینت و گوشی رو باید چطوری ست کنم که بتونم اینترنت دیال آپ (یا adsl) رو روی گوشیم داشته باشم؟

ضمن اینکه g900 هم استاندارد g رو پشتیبانی میکنه هم b
اکسس پوینتم هم همینطور

ممنون

Amir-z530
15-11-2008, 01:35
سلام
من داشتم با تنظیمات اکسس پوینتم ورمیرفتم آی پی رو از استاتیک به داینامیک تبدیل کردم
الان دیگه با http://100.100.100.1/ نمیتونم وارد تنظیمات اکسس پوینتم بشم
اکسس پوینتم tp-link هست
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

تازه تو گوشیم پیدا کرده بودمشا
اه

یکیکمککنههههههههههه

Amir-z530
15-11-2008, 14:08
سلام
بالاخره خودم تونستم درستش کنم
هم گوشی میشناسه هم سیستم
آیکن برقراری ارتباط کنار ساعت هم میگه ارتباط برقراره

فقط شیر کردن اینترنت دیال آپ رو نمیدونم از کجاست
میشه با عکس نشون بدین؟
یا یکم آدرس دقیق تر بدین

ممنون

MASOUD
15-11-2008, 15:22
سلام
بالاخره خودم تونستم درستش کنم
هم گوشی میشناسه هم سیستم
آیکن برقراری ارتباط کنار ساعت هم میگه ارتباط برقراره

فقط شیر کردن اینترنت دیال آپ رو نمیدونم از کجاست
میشه با عکس نشون بدین؟
یا یکم آدرس دقیق تر بدین

ممنون

دوستانی که در این زمینه اطلاع دارند به این دوستمون کمک کنن.

Amir-z530
15-11-2008, 22:52
سلام
من ازهمه صفحات مورد نیاز عکس گرفتم شاید بهتر بتونید کمکم کنید (تصاویری که ابعادشون بزرگ بود رو بصورت لینک میذارم)

این صفحه اول تنظیمات اکسس پوینتمه :

http://gigaimage.com/images/tb07e39v0gtxn9rvirjv.jpg

این وایرلس ستینگه

http://gigaimage.com/images/e9iqtc3vmm50nq59lsxb.jpg

وقتی اینترنت میگرفتم باهاش رو client بود
فکر کنم الان رو اکسس پوینت باید باشه که تو این تصویر هست
شایدم رو گزینه های دیگه
نمیدونم
رو کدوم باید باشه؟

اینم وقتیه که رو دکمه survey تو صفحه قبل کلیک میکنی:

http://gigaimage.com/images/3f6rf1m4krhb59c5p3j.jpg

که میبینید گوشی رو پیدا میکنه

اینم صفحه تنظیمات کانکشنمه :

http://gigaimage.com/images/2evdpn628ltf79gdxt1l.jpg

این تصویر از صفحه WLAN گوشیمه :

http://gigaimage.com/images/bd48xiaqdsn5666lmfm.jpg

این ها هم تنظیمات اکانتی هست که تو گوشی ساختم

http://gigaimage.com/images/7bee53x2fg4o6jfdc0qk.jpg

http://gigaimage.com/images/34havqyxizcng77cvi96.jpg

http://gigaimage.com/images/zcapywsk0zim17eeer4.jpg

حالا مشکل من کجاست؟

من چطوری باید اینترنت دیال آپم رو شیر کنم رو اکسس پوینت برای استفاده گوشی؟

Mohammad62
16-11-2008, 17:03
به این ترتیب انجام بدید
اول دیال آپ کانکشن رو باز کنید
Properties>Advanced>Internet connection sharing(Enable Check box) then ok and connect
در قسمت Lan کامپیوتر Default gateway رو پاک کنید
و برای جلوگیری از بروز خطای احتمالی در اکسس پوینت این تغییرات رو هم اعمال کنید
در قسمت wired
ip رو به 100.100.100.2 تغییر بدید
در قسمت wirless
ip رو به 100.100.100.3 تغییر بدید
در گوشی
ip رو به 100.100.100.4 تغییر بدید و gate way رو به 100.100.100.3

---------------
دلایل احتمالی نداشتن اینترنت بر روی گوشی صحیح و منطبق نبودن dns با سرویس دهنده دیال آپ
که prefred یا Primary رو هم در گوشی و هم لن کامپیوتر به 4.2.2.4 تغییر بدید
بعد از این که با دیال آپ کانکت شدید این دستور رو در منوی Run ویندوز وارد کنید
Ping 4.2.2.4 -t
که باید پینگ تایمی به شما بدهد اگر request time out زد اشکال از سرویس اینترنت هست
--------------------------
اگر با این روش بالا هم مشکل حل نشد
در قسمت وایرلس اکسس پوینت رو ip به صورت داینامیک قرار بدید و Dhcp server رو فعال کنید و تنظیمات گوشی رو هم به صورت infrastructure و Ip Automatic قرار بدید

1191
01-12-2008, 00:32
دوست عزیز Mohammad62 من تمامی مراحل رو مو به مو انجام دادم ولی گوشی هیچ صفحه ای رو باز نمیکرد تا اینکه پس از ساعتها ور رفتن موفق شدم به اینترنت وصل بشم اما بعد از اینکه وارد rss گوشی شدم ارتباط قطع شد و دیگه هر کاری میکنم وصل نمیشه مشکل من اینه که بعد از کانکت کردن توسط گوشی علامت ضربدر روی وایرلس لن کامپیوتر برداشته نمیشه اون یه باری هم که اتفاقی این علامت برداشته شد چند تا ssid اضافه رو داشتم ریموو میکردم که یکدفعه متوجه شدم علامت ضربدر از روی وایرلس لن برداشته شد ولی الان هر کاری میکنم این علامت برداشته نمیشه اما گوشی ssid تعریف شده را میشناسه و به اون وصل میشه.
لطفا راهنمایی بفرمایید . پیشاپیش ممنون

1191
02-12-2008, 20:13
دوستان من يه نكته رو فهميدم وقتي با گوشي n82 كه به راحتي از طريق وايرلس به اينترنت وصل ميشه به اينترنت وصل ميشم اگه بعد از وصل شدن اون با p990 به اينترنت وصل شم وصل ميشه ولي به تنهايي وصل نميشه يا بهتر بگم فقط زماني كه علامت ضربدر روي وايرلس كامپيوتر بواسطه وصل شدن به n82 برداشته ميشه منم ميتونم كانكت بشم ولا غير ضمنا من وقتي با n82 كانكت ميشم اون ضربدر صريعا برداشته ميشه ولي با گوشي خودم كه كانكت ميشم همچين اتفاقي نميفته البته اين پست رو هم با گوشي خودم نوشتم .

behzadr48
03-06-2009, 11:03
سلام لطفا وایرلس رو در ویندوز ویستا توضیح دهید

Avengeraven
28-08-2009, 21:55
سلام دوستان
من تازه عضو این فروم شدم اگر جای اشتباهی تاپیک زدم عذر خواهی میکنم
من یه گوشی p990 دارم و یه مودم که وای فای داره اما نمی تونم از گوشیم استفاده کنم و به اینترنت متصل شم لطفا راهنمایی کنید

MASOUD
28-08-2009, 23:11
سلام دوستان
من تازه عضو این فروم شدم اگر جای اشتباهی تاپیک زدم عذر خواهی میکنم
من یه گوشی p990 دارم و یه مودم که وای فای داره اما نمی تونم از گوشیم استفاده کنم و به اینترنت متصل شم لطفا راهنمایی کنید

سلام
ورود شما رو خوش آمد میگم.
شما طبق مطالب اول همین تاپیک عمل کنید.

haidarnia
17-12-2009, 21:56
آقا يكي كمك كنه من كارت شبكه ندارم اما مودم اينترنت adsl وايرلس دارم گوشيم هم p990i يكي زحمت بكشه نحوه فعال كردن wlan و استفاده از اينترنت در گوشي رو واسم توضيح بده من مطالب اين تاپيك رو خوندم اين مطالب مربوط به كارت شبكه ميباشند اما من كارت شبكه ندارم لطفا يكي توضيح بده ممنون ميشم.

b_sattaripour
03-08-2010, 00:48
سلام دوستان
امیدوارم که خوبه خوب باشید
من یه مشکلی واسم پیش اومده که ممنون میشم کمکم کنید
راستش من تازه ADSL گرفتم و از طریق Wlan با لب تاپم وصل می شم ولی با گوشیم که p990i هست می خوام وصل بشم، نمشه!!!!
یعنی بلد نیستم رمز و تنظیماتشو انجام بدم...
scan رو که میزنم، پیدا میکنه ولی وقتی دوتا فلشو مزنم وصل نمی شه...
ممنون میشم که سریعتر راهنماییم کنید.

cyrus great
15-09-2010, 09:18
سلام دوستان
امیدوارم که خوبه خوب باشید
من یه مشکلی واسم پیش اومده که ممنون میشم کمکم کنید
راستش من تازه adsl گرفتم و از طریق wlan با لب تاپم وصل می شم ولی با گوشیم که p990i هست می خوام وصل بشم، نمشه!!!!
یعنی بلد نیستم رمز و تنظیماتشو انجام بدم...
Scan رو که میزنم، پیدا میکنه ولی وقتی دوتا فلشو مزنم وصل نمی شه...
ممنون میشم که سریعتر راهنماییم کنید.

دوستان منم اين مشكلو دارم.لطفا يكي راهنمايي كنه.

creeezy
05-05-2011, 15:08
داییم وایرلس داره خونش بغل خونمونه گوشی داداشم p1 هست پیداش می کونه والی گوشی پیدا نمی کنه؟

princess
03-10-2011, 10:47
سلام دوستان، خسته نباشید
مشکلی با wirelessگوشیم پیدا کردم. ممنون میشم راهنماییم کنید(گوشی p990)
وقتی بهwirelessخونه وصل میشم هر نرم افزاری که به اینترنت ربط داشته باشه(از browserگوشی گرفته تا opera و slick و ...) رو اجرا میکنم پیغام application closeمیده و گوشی رو restart میکنه!
قبلا این مشکل رو نداشتم،
تنظیمات wireless که توی گوشی انجام شده اینه:
authentication: WPA-PSK
network mode: infrustructure
data encryption: AES
واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید تا مشکل برطرف شه

aghl2004
13-02-2012, 17:14
سلام
من مودم وایرلس دارم و گوشی w960 . میخوام ببینم چطور میشه فایلی را از روی کامپیوتر از طریق وایرلس روی گوشیم بفرستم. ممنون