PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : TabCo برندی جدید برای رقابت با اپل یا اقدامی مبتکرانه از یک برند مشهور؟

wild dragon
12-07-2011, 19:17
ممکنه شما هم اخیرا مطالبی در مورد برند گمنام TabCo شنیده باشید و یا اینکه اتفاقی تبلیغاتش را دیده باشید. اگر هم آشنایی ندارید نگران نباشید. من میخوام تو این مقاله تمام مطالبی که در مورد این شرکت متوجه شدم را بازگو کنم

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=590109&stc=1&d=1310481453
اولین فیلم تبلیغاتی که از این گروه منتشر شد با عنوان Lost and Found بود که فردی که یک تبلت در جیب عقب شلوارش گذاشته در یک بار بیهوش میشه و یک نفر تبلت مورد نظر را از جیبش میدزده و سپس همون فرد را میبینیم که داره رو کامپیوترش فیلمی را میبینه که یک وبلاگ نویس داره در مورد تبلت پروتوتایپی صحبت میکنه که تازه به دستش رسیده و از منحصر به فرد بودن و اینترفیس جذابش میگه

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=590118&stc=1&d=1310482088
در فیلم دومی که این گروه منتشر کرده به نام Focus Group چهار نفر دور یک میز هستند و سپس 1 نفر از این افراد میخواد در مورد تبلت نظر بدند. یکی از این افراد که یک تبلت ویندوز داره اعلام نارضایتی میکنه. نفر بعدی میگه فقط 1 تبلت وجود داره و اون را هم استیو درست کرده!!! و نفر بعدی هم که یه زوم داره بلافاصله ادعا میکنه که زوم بهتره (نمونه این بحث ها را تو موبایلستان هم زیاد دیدیم)
نفر چهارم هم نظر افراد را در مورد بقیه تبلت ها مثل ایسوس و پدفون و غیره میپرسه
در نهایت فردی که از طرف TabCo هست به هر کدوم یه تبلت میده و ازشون میخواد در موردش نظر بدن و اولین واکنش فردی که آیپد داره اینه که میگه It's pretty cool و بعد هم در مورد زیبایی یوزر اینترفیس میگه
فردی که زوم داشته میگه احتمالا این ورژن جدیدی از اندروید باشه و در آخر هم میگه که این تبلت را خیلی دوست داره

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=590119&stc=1&d=1310482605
ولی فیلم سوم زیباترین فیلمیه که منتشر شده از این گروه
اسم این فیلم We've got the cloud covered هست و یا TabCo Makes Appearance At WWDC
در این فیلم نشون میده که در کنفرانس WWDC2011 اپل در بالای محل برگزاری کنفرانس و در آسمان سانفرانسیسکو تبلیغاتی در مورد TabCo به نمایش در اومده و جمله جالب توجه Forget the fruit که طعنه ای به اپل بود

حتما تا اینجا مطلع شدین که این گروه حداقل در مورد تبلیغات بسیار قوی کار کردند و تلاششون را کردند که توجه زیادی را به خودشون جلب کنند به طوری که خیلی سریع تعداد بیننده های سایتشون به 1 میلیون نفر رسیده

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=590125&stc=1&d=1310483384
میگه بازار تبلت اشباع شده ولی همش در ارتباط با آیپد هست. ما باید احمق باشیم که انتظار داشته باشیم که میتونیم موفق بشیم
ولی ما TabCo هستیم!!!

شعار این گروه اینه که ما میخوایم محصولی به بازار عرضه کنیم که توجهات را به خود جلب کنه و به قول خودشون: “Aha!” moment برای شما ایجاد کنند!!! و خیلی هم رو این شعارشون تاکید دارند

Remember the first time you saw a new gadget that was really cool? Remember that aha moment that made you really, really, really want that gizmo? We do.

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=590148&stc=1&d=1310487170

این گروه در سایت خودشون لحظاتی Aha moment تاریخ را لیست کرده!!! که اولینشون ساخت اهرام توسط مصریان باستانه!!!!!
تا اونجایی که مربوط به تبلت میشه:
مایکروسافت در سال 2001 اصطلاح تبلت کامپیوتر را ایجاد کرد که اصطلاح جالبی بود ولی محصول جالبی نداشت
در سال 2009 اپل آیپد را به نمایش گذاشت اولین Aha moment در بازار تبلت ها بود
در سال 2010 تعداد زیادی تبلت وارد بازار شد که هیچ کدام Aha moment دیگری ایجاد نکردند
در سال 2011 TabCo در بالای آسمان سن فرانسیسکو به پرواز درآمده

مدیر TabCo فردیست به نام واقعی و یا مستعار Ian Quincy که با نام مخفف IQ نام برده میشه!!!!
در اقدام طنزگونه دیگری از این گروه در صفحه ای که به معرفی مدیر این گروه پرداخته میشه از لحظات Aha moment زندگی وی گفته میشه که اولیش در سن 3 ماهگی هست که به جای صدا زدن مادرش با گریه در نیمه شب خودش به جستجوی غذا پرداخته!!!!!

اطلاعات بیشتر از TabCo: (جملاتی از سایت خودشان است که در بعضی موارد با کمی طنز نیز همراه است)
TabCo مخفف نام Tablet Company است
ما یک شرکت جهانی هستیم که در سرزمین نوآوری ها مستقریم
(زمان عرضه این تبلت در تابستان است) ما در یک ماه گرم تبلت خود را عرضه میکنیم!!!!

ورود به بازار تبلت ها احمقانه است اگر ما بخواهیم شبیه دیگران باشیم (جمله مشابه این قبلا از الوپ نشنیده بودین؟)
این گروه تاکید زیادی روی نوآوری ها و اینترفیس منحصر به فرد خودشون دارن

در پاسخ به این سوال که چه سیستم عاملی داره جمله جالبی گفته اند: سیستم عامل Aha!
An Aha! OS. We think you’ll like it.

در پاسخ به این سوال که چه برنامه هایی روی این تبلت قرار داره گفتند برنامه های زیادی هست ولی شما اگه انگری بردز را داشته باشید راضی هستید!!!!

اطلاعات تکمیلی در هفته های آینده ارائه میشود!!

ولی زیباترین صفحه ای که در سایت این گروه به آن برخوردم صفحه ای با عنوان How to Sell your Tablet on eBay بود (چگونه تبلت خود را در ebay بفروشین!!!)
در این صفحه به این نکته اشاره میکنه که وقتی میخواین تبلت TabCo را بخرین قبلش باید تبلت قبلیتون را بفروشین و یک توضیح کاملی در مورد این داده که تبلت را چگونه برای فروش در eBay قرار بدین که بتونین بهتر بفروشینش

من که کلی با خوندن اون صفحه خندیدم و به شما هم توصیه میکنم حتما بخونینش

عده ای حدس زدند که این گروه با hp و یا نوکیا همکاری دارند
با hp نمیدونم به چه دلیل ولی با نوکیا به دلیل تشابه بعضی از جملات این گروه و جملات استفان الوپ و نیز شواهدی مبنی بر ارائه این تبلت با سیستم عامل میی گو عنوان شده

قسمت دیگری از سایت TabCo را که برام خیلی جالب بود را هم براتون میذارم:
" ما عاشق محصولات اپل هستیم. ما عاشق خودروهای اروپایی هستیم. ما عاشق الکل های خوب هستیم. چون هر کدام از آنها در لحظه اول یک واکنشی را در ما ایجاد میکنند. این واکنش Aha است!! شما این لحظه را تجربه کرده اید. اولین لحظه ای که با آیفون کار کرده اید را به یاد آورید

من دیوایس های زیادی داشته ام و اکثر آنها را دوست نداشتم. آنها شباهت زیادی به هم داشته اند. سپس من متوجه شدم چیزی در تبلت های اخیر کم است (حتی در آیپد مورد علاقه ام) و ان نبود آن لحظه Aha است ...."

در پایان این را اضافه کنم که یک نفر در پیج میی گو پرسیده که TabCo از سیستم عامل میی گو است؟ و آن پیج جواب مثبت داده است (نمیدانم تا چه حد این جواب قابل اعتماد است)

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=590147&stc=1&d=1310487170

با تشکر از آقا هومن Jeyran عزیز که در مورد TabCo به من اطلاع رسانی کردند

MoHaMaD
12-07-2011, 20:08
با توجه به توضیحات به نظر میاد محصول جالبی باشه !!!!!!
ولی بعید میدونم همین اول بتونه با آیپد رقابت کنه ...

AraSh_HighFire
12-07-2011, 20:17
رییسش و شعاراشون که خیلی باحاله.تنه تیره زیاد توشون هست
یعنی ممکنه تبکو میگو بده؟من که فکر نکنم تا اینتل خودش گجتی بده شرکت دیگه ای میگو بده.یعنی غیر ممکنه بنظرم

عکس های دیگه ای از ظاهر تب یا اینترفیسش نیست؟
یا مشخصاتی؟

wild dragon
12-07-2011, 20:23
رییسش و شعاراشون که خیلی باحاله.تنه تیره زیاد توشون هست
یعنی ممکنه تبکو میگو بده؟من که فکر نکنم تا اینتل خودش گجتی بده شرکت دیگه ای میگو بده.یعنی غیر ممکنه بنظرم

عکس های دیگه ای از ظاهر تب یا اینترفیسش نیست؟
یا مشخصاتی؟

کجای کاری؟ کلی تبلت میی گو تو بازار هست
این اگه هم میی گو باشه اولیش نیست
ولی اینترفیسش ظاهرا خیلی خاصه
راستی تو یکی از فیلما کسی که باهاش کار میکنه فقط روش swype میکنه :ad:
عکس از جلوی تبلت اصلا موجود نیست
این هم واضح ترین عکس از پشتش هست که پیدا کردم (ببخشید که تبلت جای نامناسبی قرار داره تو اون عکس :lol: )
مشخصات که اصلا
وقتی سیستم عاملش را لو نمیدن چه انتظاری از مشخصاتش داری؟

Jeyran
12-07-2011, 20:54
مطمئنا می گو هست یک نفر از اونها میگه، این کار اپل یا گوگل نیست! ولی برخلاف صحبت قبلی باز میگه شبیه اندروید هست! دایم کاربرها از swipe استفاده میکنن و نمیدونم کدومشون میگه این "همه اش swipe هست."
از طرفی قبلا الوپ گفته بود" ما میخواهیم قانون بازی رو تغییر بدیم و تا اینکار رو نکنیم وارد بازار تبلت نمیشیم".و همچنین گفته بود "بیش از 200 تبلت در نمایشگاه wmc معرفی شدن ولی همه ی اونها مثل هم بود! ما نمیخواهیم وارد بازار تبلت شویم و مثل اونها عمل کنیم" دقیقا همین شعارهای این گروه هست!
ولی کنایه ای که روز کنفرانس،به اپل، میزنن واقعا خنده داره "میوه رو فراموش کنید!"
بابت ترجمه واقعا ممنون ،میخواستم خودم ترجمه کنم ولی ترجمه های من به روانی و خوانایی شما نیست. مخصوصا اینکه زیاد با اصطلاحات اشنا نیستم.

M_Erjenany
12-07-2011, 22:26
با توجه به توضیحات به نظر میاد محصول جالبی باشه !!!!!!
ولی بعید میدونم همین اول بتونه با آیپد رقابت کنه ...

سلام

منم با نظر محمد جان هم عقیده هستم !

هنوز مونده تا رقابت کنه !

JABER
12-07-2011, 22:28
اگر یه شرکت مجزا باشه که در بهترین و بهترین حالت تا 3سال دیگه اصلا جایی برای ظاهر شدن در بازار نداره
ولی اگر زیرمجموعه ای از یک شرکت بزرگ مثل نوکیا باشه شک نکنید که میترکونه

wild dragon
13-07-2011, 04:26
امکانش هم وجود داره که محصول اینتل باشه
ولی با همکاری یک شرکت دیگه

wild dragon
13-07-2011, 06:06
بابت ترجمه واقعا ممنون ،میخواستم خودم ترجمه کنم ولی ترجمه های من به روانی و خوانایی شما نیست. مخصوصا اینکه زیاد با اصطلاحات اشنا نیستم.

اگه میدونستم شما قصد ترجمه داری جسارت نمیکردم و پیش قدم نمیشدم

paradise_is4u
13-07-2011, 08:18
هنوز براي نظر دادن خيلي زوده ولي اولين تصوري كه به ذهن من ميرسه اينه كه اين تبلت ميتونه اقدام اينتل براي استفاده سخت افزاري از سيستم عاملش باشه. به هر حال نوكيا هر گلي به MeeGo بزنه، به سر خودش زده و احتمال اينكه اينتل به اين حد راضي نباشه خيلي زياده. خصوصاً اينكه MeeGo در نوكيا رقيبي مثل Winphone و حتي Symbian داره و احتمالاً نمي تونه دلش رو صرفاً به نوكيا خوش كنه. حتي برندهايي مثل LG و Huawei هم عليرغم قبول پشتيباني از MeeGo، هنوز اقدام قابل ذكري براش انجام ندادن و البته انتظار خاصي هم ازشون نميشه داشت. حالا بايد ببينيم ديگه چه اخباري در اين رابطه در سايتهاي رسمي قرار ميگيره.
در مورد Forget كردن Fruit (!) هم اين امر به سختي امكانپذير هست (و البته غير ممكن نيست). چون اپل جاي پاي محكمي رو براي خودش درست كرده كه به اين راحتي ها متزلزل نميشه مگر اينكه يك يا هر دوي اتفاقات زير بيفته:
1- اپل افت كنه، يعني در محصولات جديدش نوآوري هاي حيرت انگيزي وجود نداشته باشه تا كم كم مصرف كننده هاش ازش خسته بشن و فراموشش كنن.
2- رقيب اونقدر فراتر از اپل كار كنه كه باعث بشه محصولات اپل ديگه جذابيتي براي كاربرهاش نداشته باشه و به قولي طرفداراي اپل رو به سمت خودش جذب كنه.
به نظر ميرسه گروه TabCo، مورد دوم رو مد نظر خودش قرار داده و در اين حين اگر مورد اول هم اتفاق بيفته، براي اونها نور علي نور خواهد شد!
و چون اپل هم ساكت نميشينه احتمالاً محصولات درخشاني در آينده بازار تبلت ها به بازار بيان. (درخشانتر از حدي كه ما امروز متصور هستيم). خصوصاً اينكه برندهاي ديگه اي مثل ايچ تي سي، سامسونگ، موتورولا و بلك بري هم مطمئناً اجازه نخواهند داد تا جايگاه ضعيفي در اين بازار به خودشون اختصاص بدن و حسابي تكاپوها بالا ميره...

AraSh_HighFire
13-07-2011, 09:01
همونجور که یسری از دوستان گفتن نظر من هم اینه که tabco سری محصولات اینتل هست.
اینتل نمیتونه تو این گیراگیر که نوکیا ان9 زد ساکت بمونه و محصولی رو نده و بزاره یک شرکت دیگه بیاد با میگو قدرت نمایی کنه(گرچه هنوز اسم اینتل رو یدک میکشه)
همچنین یه موردی که بهش توجه نمیشه:اینتل گفته بود که میگو رو قراره انحصاری کنه.با این اوصاف اگه خبر انحصاری شدن راست باشه پس این نمیتونه برای شرکتی جز اینتل باشه

اما یچیزیرو که مطمئن هستم این برند هیچ ارتباطی با نوکیا نداره.صد در صد این موضوع رو مطمئن هستم.

wild dragon
13-07-2011, 09:55
اینتل گفته بود که میگو رو قراره انحصاری کنه.
این که یه شایعه بیشتر نیست
چون تو کنفرانس میی گو تمام تاکید اینتل و انجمن میی گو این بود که این سیستم عامل اوپن سورس ترین سیستم عامل هست و هر کس بخواد ازش استفاده کنه نیاز نیست هیچ مبلغی به هیچ کسی بپردازه

Jeyran
13-07-2011, 11:14
اگه میدونستم شما قصد ترجمه داری جسارت نمیکردم و پیش قدم نمیشدم

نه بابا، گفتم که از پسش بر نمی اومدم ،فکر میکنم جمله رو بد نوشتم:an: منظورم این نبود:ag:،عذر میخوام.
این جور خبرا فقط از پس ترجمه روان شما بر میاد.:hello:

zilogfa
13-07-2011, 15:14
یادمه سال گذشته وقتی نوکیا با ماکروسافت قرارداد بست به نکته الوپ تاکید داشت که تبلت ما میتونه غیر از وین 7 باشه ( سیمبین که امکان نداره , می مونه همین می گو )
یکی دو ماه بعدشم یه خبر اومد که نوکیا تاییده یه تبلت رو گرفته برای تولید که شبیه ن8 بزرگ شده بود ولی هیچ وقت مشخصات سخت افزاری و نرم افزاریش بیرون نیمد
( خبرش تو سایت خودمونم بود )
چند وقت پیشم اگه اشتباه نکنم یکی از مسئولینشون گفته بود که سفارش پردازنده u8500 داده نوکیا , روی ن9 که ti اومد وین7 ها هم بعیده فعلا چیزی غیر کوالکام باشه
( می مونه همین تبلت می گو )
از کنار هم گذاشتن این اخبار میشه به این نتیجه رسید که نوکیا درحال تولید یک تبلت می گو با سخت افزار خوب و اینترفیس متفاوت هست
( البته این روزا هیچ کس سر از کار نوکیا در نمیاره تا یه چیزی رو رسما خودش اعلام نکرده نمیشه با اطمینان راجبش حرف زد )

mobfa
13-07-2011, 15:49
موفقیت این برند بستگی به این داره که ما بگیم aha moment یا نه.همین

leberman
13-07-2011, 16:10
عمرا به گرد آیپد,مخصوصا آیپد2 برسه...:ad:

leberman
13-07-2011, 16:12

+ShAhin
13-07-2011, 17:00

همينو بكو
يه مشت جوون متوهم و بيكار نشستن. ويديو ساختن
بابا بيخيال...
مكه اينكه استو جابز مرده باشه (دور از جونش...خداي نكرده) كه يه مشت بجه قرتي بخوان عرض اندام كنن
نوكيا كه از اونا هم كمتره
راستي ببخشيد كيبوردم فارسي نيست

Jeyran
13-07-2011, 18:01
شما دیدینش؟ یا باهاش کار کردین؟!
اصلا اینترفیس می گو رو دیدید؟
بهتره منطقی باشید و در مورد چیزی که فقط یه عکس از پشتش هست بحث نکنید.
چیزی که مشخص هست طراحی جذاب ،اینترفیس جذاب، و متفاوت اش هست.
این تبلت اومده تا با بقیه فرق کنه، مسلما اینقدر اعتماد به نفس که برای گام اول ایپد رو نشانه گرفته ،پشتش یک محصول هست که وقتی ببینینش بگین،aha
یکی از اون کسایی که تبلت رو تست میکنه ایپد داشته، ولی از دیدن این تبلت، شگفت زده میشه.

+ShAhin
13-07-2011, 18:08
شما دیدینش؟ یا باهاش کار کردین؟!
اصلا اینترفیس می گو رو دیدید؟
بهتره منطقی باشید و در مورد چیزی که فقط یه عکس از پشتش هست بحث نکنید.
چیزی که مشخص هست طراحی جذاب ،اینترفیس جذاب، و متفاوت اش هست.
این تبلت اومده تا با بقیه فرق کنه، مسلما اینقدر اعتماد به نفس که برای گام اول ایپد رو نشانه گرفته ،پشتش یک محصول هست که وقتی ببینینش بگین،aha
یکی از اون کسایی که تبلت رو تست میکنه ایپد داشته، ولی از دیدن این تبلت، شگفت زده میشه.

زشته بابا... اون كه تابلو بود فيلمه
مكه جقدر با ميكو ي ان٩٠٠ نسخه ي ١،٢ فرق ميكنه

VICTOR
13-07-2011, 18:22

معلومه شما اصلا میگو رو ندید اون میگو که روی n900 بود خیلی فرق داره اینتر فیس نسخه ی تب واقعا عالیو بی نقصه

Jeyran
13-07-2011, 18:23

ببین آخر فیلم یکی میخواد ببینه اسم این تبلت چیه ولی مسئولش سریع میره تا از باز کردن جلد تبلت جلوگیری کنه،این نشون میده که تبلت رو فقط برا تست دادن دست 4 تا ادم!
در ضمن در مورد چیزی که اطلاع زیادی ازش ندارید زیاد گیر ندید بهتر هست:ag: فقط یه توضیح مختصر میدم،می گو چندین قسمت هست، تبلت،هندست، سیستم داخل خودرو، نتبوک، و همه اینها با هم فرق میکنند. این لینک اولین تبلت می گو (http://mobilestan.net/showthread.php?t=144832)هست برید تا ببینید چقدر اینترفیس می گو با ایپد فاصله داره،ایپد سعی کرده شبیه موبایل باشه ،اندروید شبیه پی سی، ولی می گو تنها برای تبلت طراحی شده.توصیه میکنم تا متن رو تا اخر بخونید و در مورد می گو بیشتر تحقیق کنید بحث ایپد رو هم ادامه ندید چون ربطی به تاپیک نداره(.اینم لینک می گو البته عکس ها و اینترفیس ماله می گو هندست هست.ولی مشخصات فنی در مورد همه صدق میکنه. (http://mobilestan.net/showthread.php?t=130042))
نکته ی دیگه ای هست اونم اینکه که اگر این تبلت محصول نوکیا یا اینتل باشه احتمال اینکه از اینترفیس اختصاصی هم استفاده بشه هست.

+ShAhin
13-07-2011, 18:30
ببین آخر فیلم یکی میخواد ببینه اسم این تبلت چیه ولی مسئولش سریع میره تا از باز کردن جلد تبلت جلوگیری کنه،این نشون میده که تبلت رو فقط برا تست دادن دست 4 تا ادم!
در ضمن در مورد چیزی که اطلاع زیادی ازش ندارید زیاد گیر ندید بهتر هست:ag: فقط یه توضیح مختصر میدم،می گو چندین قسمت هست، تبلت،هندست، سیستم داخل خودرو، نتبوک، و همه اینها با هم فرق میکنند. این لینک اولین تبلت می گو (http://mobilestan.net/showthread.php?t=144832)هست برید تا ببینید چقدر اینترفیس می گو با ایپد فاصله داره،ایپد سعی کرده شبیه موبایل باشه ،اندروید شبیه پی سی، ولی می گو تنها برای تبلت طراحی شده.توصیه میکنم تا متن رو تا اخر بخونید و در مورد می گو بیشتر تحقیق کنید بحث ایپد رو هم ادامه ندید چون ربطی به تاپیک نداره(.اینم لینک می گو البته عکس ها و اینترفیس ماله می گو هندست هست.ولی مشخصات فنی در مورد همه صدق میکنه. (http://mobilestan.net/showthread.php?t=130042))

باشه فقط شما ديدي
ما نديديم روي نت بوك با atom processor نصب بشه
يا روي avaa mobile و ....
اصلا بهترين تبلت دنيا خواهد شد
مبارك صاحبش باشه

Jeyran
13-07-2011, 18:58
باشه فقط شما ديدي
ما نديديم روي نت بوك با atom processor نصب بشه
يا روي avaa mobile و ....
اصلا بهترين تبلت دنيا خواهد شد
مبارك صاحبش باشه

اون نسخه ای که روی اون نتبوک و همینطور ava نصب شده یا کردید یا دیدینش با نسخه ی تبلت فرق میکنه،جدای این که احتمال استفاده از اینترفیس اختصاصی هم به نظر من هست.
شایدم نشه،ایپد خیلی طرفدار داره همینطور اندروید، مهم اینه که با قابلیت هاش بتونه،مشتری رو راضی کنه تا از مارکت اپل و همینطور علاقه شون دست بکشند

wild dragon
13-07-2011, 20:14
عمرا به گرد آیپد,مخصوصا آیپد2 برسه...
اینکه یک شرکت چه گمنام و تازه کار چه پرطرفدار مثل نوکیا بیاد یه تبلت بزنه و ناگهان آیپد2 را کنار بزنه تقریبا غیرممکنه
ولی اینکه این افراد میاند و مستقیم آیپد را هدف میگیرند (بدون ناچیز دونستن آیپد. چون تو سایتشون از آیپد و اپل خیلی تعریف کردند) نشون میده که خیلی از کارشون مطمئن هستند
ضمن اینکه روی مهمترین نقص آیپد یعنی اینترفیس تکراری و نامناسب برای تبلت دست گذاشتند

همينو بكو
يه مشت جوون متوهم و بيكار نشستن. ويديو ساختن
بابا بيخيال...
مكه اينكه استو جابز مرده باشه (دور از جونش...خداي نكرده) كه يه مشت بجه قرتي بخوان عرض اندام كنن
نوكيا كه از اونا هم كمتره
راستي ببخشيد كيبوردم فارسي نيست
مقابله با اپل در بازار تبلت ها واقعا مشکل هست ولی همون طور که اپل در اسمارتفون ها رقیب سرسختی پیدا کرد در بازار تبلت ها هم دیر یا زود رقیب پیدا میکنه و این جور نیست که چون اولین تبلت را اپل تولید کرده و در حال حاضر هم بی رقیب هست هیچ رقیبی را در آینده نتونیم براش تصور کنیم

میی گوی n900 چه ربطی به تبلت ها داره؟

در مورد این که فیلم تبلیغاتی هست یا واقعی بوده نمیشه قطعی نظر داد
و هرکس نظر خودش را داره. بهتره در این مورد جروبحث نکنید چون نتیجه ای نداره
ولی:

طبیعی هست که شگفت زده بشه
ویژگی که آیپد را خاص کرده اینترفیسش نیست بلکه مارکت فوق العاده قوی اون هست که اصلا در هیچ تبلت دیگه ای دیده نمیشه
اونها هم گفتن که اینترفیسشون از تمام تبلت های موجود بهتر هست و اینترفیس کاملا منحصر به فردی دارند و در زمینه مارکت هم برنامه هایی برای رقابت با آیپد دارند (که البته کار بسیار زمان بری هست و نیاز به تبلیغات وسیع و هزینه بالا داره)

در مورد اینترفیس انصافا بهترین طراحی های اینترفیس که تا حالا دیدم مربوط به محصولات میی گو هست و هر کدوم از این محصولات هم اینترفیس جداگونه ای داشتن
خود اینتل هم این را گفته بود که هر شرکتی که از میی گو استفاده میکنه میتونه اینترفیس را به اون شکلی که خودش میخواد دربیاره
تا اونجا که من اطلاع دارم نوکیا از زمان آغاز پروژه میی گو تا الان چندتا اینترفیس خیلی زیبا براش درست کرده که یکی از اونا را در N9 میبینیم (که البته این اینترفیس اسمارتفون هست)
ولی جالبیش به اینه که تصاویری که از اینترفیس میی گوی نوکیا در سال گذشته منتشر شد همگی مربوط به تبلت بودند ولی اصلا هیچ تبلتی منتشر نشد
حتی در یک کنفرانس برای یک لحظه یکی از مدیران نوکیا تبلتی را از جیب خودش درآورد و دوباره در جیبش گذاشت و یک تصویر غیر واضح ازش گرفته شد (این مربوط به قبل از زمان اعلام همکاری نوکیا با مایکروسافت هست)
اینها همه شواهدی هستن که نشون میدند خیلی بعید نیست که این تبلت متعلق به نوکیا باشه (گرچه احتمالش زیاد هم نیست)

zanakaka
19-07-2011, 14:08
منم فکر نکنم همین جوری الکی بتونه جای اپل رو بگیره ......
اپل که شوخی نیست . . .

Mparvin2
19-07-2011, 17:29
این تبلیغ منو یاد تبلیغ موتورولا انداخت که میخواست زوم رو معرفی کنه
اخر و عاقبت این هم مثل زوم میشه

+ShAhin
19-07-2011, 17:49
منم فکر نکنم همین جوری الکی بتونه جای اپل رو بگیره ......
اپل که شوخی نیست . . .

این تبلیغ منو یاد تبلیغ موتورولا انداخت که میخواست زوم رو معرفی کنه
اخر و عاقبت این هم مثل زوم میشه

فن بوی های نوکیا که، گوشی و سیستم عامل سیمبیان و میگو رو خدا میدونن
از هرکدومشون بپرسی ان8 بهتره یا iPhone4، میگن ان 8
چون usb otg داره و اف ام ترنسمیتتر داره
من جای شماها باشم، فقط میگم

این تبلت روی اپل رو کم میکند... این تبلت شاهکار است
این تبلت با اسب سفید نوکیا را نجات خواهد داد
آیپد چیه؟ فقط نوکیا... فقط سیمبیان... فقط میگو

M H L
19-07-2011, 21:02
دیگه همینجوری الکی نمیشه روی اپل رو خوابوند ولی باید یکی باشه که بخواد با اپل رقابت کنه تا حداقل اپل روی اون رو بخوابونه و ما هم یه کم بخندیم.ولی این این دو تبلت دقیقا مقابل همن.هر کی با یکی از اینا کارش راه میافته.مثلا من خودم تبلتی میخوام که بتونم باهاش برنامه نویسی و کار های کامپیوتری کنم که مسلما ایپد نمیتونه به اون صورت به من کمک کنه.شما هم حتما دلایل خودتونو برای انتخاب هر کدوم از این برند ها دارین که قابل تحسینه .

wild dragon
20-07-2011, 19:10
در اینکه اپل تو بازار تبلت ها بی رقیبه هیچ شکی نیست
کنار زدن اپل در این بازار به این راحتی ها نیست
ولی همون طور که اپل الان دیگه در بازار اسمارت فون ها بی رقیب نیست بازار تبلت هم در آینده رقابتی تر از الان میشه

در پست بعدی اطلاعات جدید در مورد tabco را قرار میدم

wild dragon
20-07-2011, 19:38
نوکیا اخیرا سایتی برای تبلیغات N9 راه اندازی کرده به نام AERIALS-CREW.COM
اینم مشخصات دومین (Domain) خریداری شده توسط نوکیا

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=593713&stc=1&d=1311179391

اینجا هم میتونین مشخصات دومین خریداری شده توسط تبکو را ببینین

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=593714&stc=1&d=1311179391

اینم تشابهات:

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=593715&stc=1&d=1311179391

به نظر شما tabco میتونه محصولی از نوکیا باشه؟

فیلم جدید تبلیغاتی این گروه هم منتشر شده
در این فیلم تبلیغ tabco بر روی بلندترین ساختمان شهر نیویورک به نمایش درمیاد

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=593719&stc=1&d=1311179790

و اما مهمترین خبر:

wait till you see our tablet on August 15th.
تا 15 آگوست تنها 25 روز دیگر باقی مونده

منبع: mynokiablog

AraSh_HighFire
20-07-2011, 21:09
اگر هم نوکیا باشه تا معرفی رسمیش حداقل 5 ماه طول میکشه بعدشم با یه سخت افزار ضعیف و کلا پایین تر از انتظارات میاد.مطمئنم

wild dragon
20-07-2011, 21:28
اگر هم نوکیا باشه تا معرفی رسمیش حداقل 5 ماه طول میکشه بعدشم با یه سخت افزار ضعیف و کلا پایین تر از انتظارات میاد.مطمئنم

نمیدونم تو این مورد امیدوار باشم که نوکیا باشه یا امیدوار باشم که نباشه
چون از یه طرف ایرادات نوکیا را که شما گفتی و از طرف مقابل عرضه این تبلت میی گو توسط نوکیا نشون دهنده اینه که نوکیا قصد ساپورت مناسب میی گو را داره

البته در مورد عرضه باید بگم که این تبلت قطعا در تابستون به بازار عرضه میشه

wild dragon
20-07-2011, 21:48
مطلب دیگه ای به سایتشون اضافه شده که در مورد اینه که رو میز مدیرشون چی پیدا میشه!!!!
یه نگاه اجمالی بهش انداختم
جالبترینشون یه مکعب روبیک جدول های سودوکو و جالب تر از همه یک آیپد و یک آیپد2 و یک آیفون4 و یک مک بوک هست
دلیلش هم گفته به این دلیله که مدیرمون عاشق محصولات اپل هست

یه مسابقه 20 سوالی هم راه انداختن
افراد هر سوال بله/خیر که میخواند میپرسند و اونها 20 تا از سوالات را به انتخاب جواب میدند
سعی میکنم تو پست بعدی چندتا از سوالات را قرار بدم

ویرایش:
چرا هرچی اینا میگن من یاد الوپ میفتم؟
الوپ هم قبلا گفته بود که محصولات اپل را خیلی دوست داره

ویرایش 2:
این طور که به نظر میرسه این افراد دارند در قالب طنز چیزهایی را در مورد محصولشون و این که کی هستند بیان میکنند
یه جایی هم گفتند که مدیرمون شلوار جین میپوشه
شلوار جین؟ عشق محصولات اپل؟ نه. باور نمیکنم که این موضوع ربطی به استیو داشته باشه

wild dragon
20-07-2011, 22:49
شماره ها فقط برای تفکیک هست و ربطی به ترتیب سوال پرسیدن نداره
1. آیا من میتونم روی تبلت شما انگری بردز بازی کنم؟
- ما چه تولید کننده تبلتی هستیم اگه نتونیم برای شما انگری بردز را آماده کنیم؟

2. آیا اینترفیس شبیه مکعب های روبیک هست؟ (با توجه به اینکه میشه حرفهای این افراد را راهنمایی فرض کرد)
- حدس خوبیه. ممکنه

3. کی عرضه میشه؟
- کمی بعد از 15 آگوست

4. تبکو/میی گو ... آیا نوکیا n9 با میی گو فقط قدم اول برای تست میی گو قبل از رفتن به سمت تبلت است؟
- شاید. شاید هم نه
: ارتباط تبکو با میی گو و نوکیا چیست؟
- سوال خوبیه!!

کلا سوالات زیادی پرسیده شده ولی تقریبا هیچ جوابی ندادند

Jeyran
22-07-2011, 00:00
فن بوی های نوکیا که، گوشی و سیستم عامل سیمبیان و میگو رو خدا میدونن
از هرکدومشون بپرسی ان8 بهتره یا iphone4، میگن ان 8
چون usb otg داره و اف ام ترنسمیتتر داره
من جای شماها باشم، فقط میگم

این تبلت روی اپل رو کم میکند... این تبلت شاهکار است
این تبلت با اسب سفید نوکیا را نجات خواهد داد
آیپد چیه؟ فقط نوکیا... فقط سیمبیان... فقط میگو

شما دنبال جنجال میگردید، نه؟
بلفرض که حرفای شما درست، خب که چی؟
چه ربطی به تاپیک داشت؟
اصلا قبول ایپد و سیستم عاملش و ایفون شاخ بازار خوب شد؟
قبلا هم توصیه کردم تازه ایپد و گلاکسی خریدید لازم نیست دعوا راه بندازین،کافیه تو امضات بزنی بلاخره ما هم ایپد خریدیم، بحث رو تموم کنید و ادامه ندید.
وقتی شرکتی خوب محصولات اپل رو زیرو رو میکنه و برای گام اول قدرتمندترین تبلت بازار رو هدف میگیره، حتی اگر نتونه به ایپد برسه، به زوم میرسه، به گالاکسی تب میرسه،به پلی بوک میرسه، بلاخره شروع میکنه،نباید فراموش کرد که ایپد حداقل چندسال از بقیه زودتر شروع کرده، اگرچیزی غیر از این بود باید تعجب کرد.

N E X U S
22-07-2011, 02:13
دوستان,از همه ی شما بابت اطلاعاتی که دادید ممنونم به خصوص هومن و حمید عزیز.واقعا متشکرم.
در ضمن بگم اینجا جای بحث های تعصبی و کل کل نیست.خواهشا ادامه ندید.

والا با اطلاعاتی که تا اینجا منتشر شده بنده میگم به احتمال 90 درصد نوکیا هست,حالا شاید هم نباشه.بهترین کار این هست که صبر کنیم تا ببینیم چی میشه.

+ShAhin
22-07-2011, 02:31
چه ربطی به تاپیک داشت؟
قبلا هم توصیه کردم تازه ایپد و گلاکسی خریدید لازم نیست دعوا راه بندازین،کافیه تو امضات بزنی بلاخره ما هم ایپد خریدیم، بحث رو تموم کنید و ادامه ندید.
وقتی شرکتی خوب محصولات اپل رو زیرو رو میکنه و برای گام اول قدرتمندترین تبلت بازار رو هدف میگیره، حتی اگر نتونه به ایپد برسه، به زوم میرسه، به گالاکسی تب میرسه،به پلی بوک میرسه، بلاخره شروع میکنه،نباید فراموش کرد که ایپد حداقل چندسال از بقیه زودتر شروع کرده، اگرچیزی غیر از این بود باید تعجب کرد.

منم دوستت دارم

AraSh_HighFire
22-07-2011, 10:28
دوستان و اساتید.این چی میتونه باشه؟البته عکسشو خیلی وقت پیش گرفتم حالا دیدمش تو پی سی
http://www.pic.iran-forum.ir/images/5i4usu5svb5cfvwl8h05.jpg

مائمو 5 خودمون هست.نوکیا هست.فقط تبلته

wild dragon
22-07-2011, 11:13
به نظر میرسه عکس کانسپت باشه آخه حتی n900 بالاش نوشته شده
البته نوکیا تلاش هایی در زمینه تبلت کرده بود پارسال ولی به مرحله تولید نرسونده
و همین احتمال اینکه تبکو همون نوکیا باشه را افزایش میده

+ShAhin
22-07-2011, 13:13
چه ربطی به تاپیک داشت؟

دارندگی و برازندگی عزیزم
بترکه چشم حسود

Jeyran
22-07-2011, 13:50
دوستان و اساتید.این چی میتونه باشه؟البته عکسشو خیلی وقت پیش گرفتم حالا دیدمش تو پی سی
http://www.pic.iran-forum.ir/images/5i4usu5svb5cfvwl8h05.jpg

شاید فتوشاپی چیزی باشه!
اون خروجی که برا تماس هست یه خورده عجیبه! کسی تبلت رو در گوشش که نمیگیره!

+ShAhin
22-07-2011, 14:14

دوستا اگه به سمت چپ گوشی نگاه کنین، علائم کشیدگی تصویر مشخصه
شک نکنین کار گرافیکیه

wild dragon
22-07-2011, 19:45
این 10 فرمان موسی دیگه برا همه چی میاد. الان هم گروه تبکو 10 فرمان تبلت را دادند بیرون
1. تو نباید به قابلیت فلش برای متمایز کردن تبلت خود از آیپد تکیه کنی:
بله ما میدونیم که آیپد فلش ساپورت نمیکند. به نظر میرسد که هر شرکتی که تبلتی تولید کرده است از ساپورت فلش به عنوان دلیلی برای خرید آن تبلت به جای آیپد نام برده است. در حالی که فلش خوب است ولی دلیل کافی برای خرید یک تبلت متوسط نیست

2. تو نباید به تبلت همسایه چشم طمع داشته باشی به این دلیل که تو برای خرید Coby Kyros (نوعی تبلت اندروید ارزان قیمت) فریب خورده ای:
هنوز برای تبلت منسوخ شما کاربردهایی وجود دارد. در واقع ما چند پیشنهاد برای شما داریم (این بخش طنز گونه است که در پست بعدی این پیشنهادها را بیان میکنم)

3. تو نباید اسم تبلت خود را با غرور به زبان بیاری وقتی به طرز غیرقابل توجیهی تمام عکس های تو را پاک میکند:
تا به حال این اتفاق افتاده است؟ شما تبلت خود را به کامپیوتر دوستتان متصل میکنید تا شارژ شود. عمل سینک باعث پاک شدن تمام عکس های شما میشود. آرام باشید. تبلت شما به کامپیوتر یا تلفن شما لینک شده است. نشده؟ پس باید بشود.

4. تو نباید از اسم ورژن اندروید تبلت خود استفاده ناصحیح بکنی:
این سخته که اسم تمام ورژن های اندروید را درست حفظ کنیم. تبلت شما سیستم عامل فرویو دارد؟ جینجربرد؟ هانی کامب؟ ساندویچ بستنی؟ تمام اینها چه معنی میدهد؟ آیا شما واقعا یک سیستم عامل که برای اسمارتفون طراحی شده و روی تبلت قرار گرفته را خریداری میکنید؟ شما باید قبل از خرید بدانید

5. تو نباید یک خدای دروغین از استیو جابز بسازی:
فن بوی های اپل منظور شمایید

6. تو نباید یک تبلت با رابط کاربری بهینه نشده برای قابلیت تاچ عرضه کنی:
و یا به طور معادل بهینه نشده برای تبلت (مثلا اندروید 2.x)

7. اگر در ابتدا تبلت تو ناموفق بود نوآوری نوآوری و باز هم نوآوری:
چه میشد اگر اپل بعد از تجربه ناموفق نیوتون از تبلت ناامید میشد

8. تو نباید آیپد را بکشی و نباید برای کشتن آیپد تلاش کنی. تو باید همزیستی مسالمت آمیز داشته باشی:
جدا آیپد به این زودی کنار نمیرود. از انتظار برای آمدن یک ipad killer دست بردارید. منتظر یک گزینه خوب دیگر باشید که نیازهای شما را برآورده کند.

9. تو نباید دلایل اشتباه در مورد این که تبلت تو ipad killer است ارائه دهی:
توضیحات بالا را نگاه کنید. تبلت شما نمیتواند جایگزین آیپد شود. ولی به عنوان یک مشتری شما یک انتخاب جدید دارید.

10. تو نباید منتظر افشای اطلاعات بیشتر در مورد تبکو باشی!!
از طریق وبلاگ توییتر فیس بوک و یوتیوب منتظر اخبار جدید در مورد تبکو باشید

AraSh_HighFire
22-07-2011, 19:53
این 10 فرمان موسی دیگه برا همه چی میاد. الان هم گروه تبکو 10 فرمان تبلت را دادند بیرون
1. تو نباید به قابلیت فلش برای متمایز کردن تبلت خود از آیپد تکیه کنی:
بله ما میدونیم که آیپد فلش ساپورت نمیکند. به نظر میرسد که هر شرکتی که تبلتی تولید کرده است از ساپورت فلش به عنوان دلیلی برای خرید آن تبلت به جای آیپد نام برده است. در حالی که فلش خوب است ولی دلیل کافی برای خرید یک تبلت متوسط نیست

یعنی این تبلتی که میاد فلش رو ساپورت میکنه؟
2. تو نباید به تبلت همسایه چشم طمع داشته باشی به این دلیل که تو برای خرید Coby Kyros (نوعی تبلت اندروید ارزان قیمت) فریب خورده ای:
هنوز برای تبلت منسوخ شما کاربردهایی وجود دارد. در واقع ما چند پیشنهاد برای شما داریم (این بخش طنز گونه است که در پست بعدی این پیشنهادها را بیان میکنم)

3. تو نباید اسم تبلت خود را با غرور به زبان بیاری وقتی به طرز غیرقابل توجیهی تمام عکس های تو را پاک میکند:
تا به حال این اتفاق افتاده است؟ شما تبلت خود را به کامپیوتر دوستتان متصل میکنید تا شارژ شود. عمل سینک باعث پاک شدن تمام عکس های شما میشود. آرام باشید. تبلت شما به کامپیوتر یا تلفن شما لینک شده است. نشده؟ پس باید بشود.

4. تو نباید از اسم ورژن اندروید تبلت خود استفاده ناصحیح بکنی:
این سخته که اسم تمام ورژن های اندروید را درست حفظ کنیم. تبلت شما سیستم عامل فرویو دارد؟ جینجربرد؟ هانی کامب؟ ساندویچ بستنی؟ تمام اینها چه معنی میدهد؟ آیا شما واقعا یک سیستم عامل که برای اسمارتفون طراحی شده و روی تبلت قرار گرفته را خریداری میکنید؟ شما باید قبل از خرید بدانید

5. تو نباید یک خدای دروغین از استیو جابز بسازی:
فن بوی های اپل منظور شمایید

6. تو نباید یک تبلت با رابط کاربری بهینه نشده برای قابلیت تاچ عرضه کنی:
و یا به طور معادل بهینه نشده برای تبلت (مثلا اندروید 2.x)

خوب این یعنی ممکنه تبلت سیمبینی باشه؟چون ورژن تبلت میگو هیچ مشکلی نداره و حتی کسی هم تاحالا از بدیش نگفته
7. اگر در ابتدا تبلت تو ناموفق بود نوآوری نوآوری و باز هم نوآوری:
چه میشد اگر اپل بعد از تجربه ناموفق نیوتون از تبلت ناامید میشد

8. تو نباید آیپد را بکشی و نباید برای کشتن آیپد تلاش کنی. تو باید همزیستی مسالمت آمیز داشته باشی:
جدا آیپد به این زودی کنار نمیرود. از انتظار برای آمدن یک ipad killer دست بردارید. منتظر یک گزینه خوب دیگر باشید که نیازهای شما را برآورده کند.

9. تو نباید دلایل اشتباه در مورد این که تبلت تو ipad killer است ارائه دهی:
توضیحات بالا را نگاه کنید. تبلت شما نمیتواند جایگزین آیپد شود. ولی به عنوان یک مشتری شما یک انتخاب جدید دارید.

10. تو نباید منتظر افشای اطلاعات بیشتر در مورد تبکو باشی!!
از طریق وبلاگ توییتر فیس بوک و یوتیوب منتظر اخبار جدید در مورد تبکو باشید

خیلی پیچونده شدم من

wild dragon
22-07-2011, 20:23
5 استفاده جایگزین برای تبلت:
(ترجمه از وبلاگ تبکو)
چون من در کار تولید تبلت هستم معمولا تبلت های زیادی که به بازار میایند را سفارش میدهم. آیا این هدر دادن پول است؟ شاید. هدر دادن زمان است؟ این طور فکر نمیکنم. هدر دادن تبلت است؟ مطمئنا نه.

تعداد تبلت هایی که من سفارش داده ام از 3 بار شمردن انگشتان دست و پایم هم بیشتر است. در حالی که من یکی از طرفدارهای آیپدها هستم و از بازی با سامسونگ گالکسی تب خود برای ایده گرفتن لذت میبرم من همچنین با خرید Archos 7 و Coby Kyros قربانی شدم. دستگاه های افتضاحی نبودند ولی تنها تکرار چیزهای قدیمی بودند و چیز جدیدی برای جذب کردن من نداشتند. شما میتوانید تصور کنید که با این همه سفارش تبلت محصولات بلااستفاده زیادی حاصل میشوند. اما این مشکل بزرگی نیست. در حالی که ممکن است آنها برای استفاده اصلی خود به کار نروند ولی من همچنان از تمام تبلت های خود استفاده میکنم

از آنجا که من دوستدار طبیعت هستم (اکثر ما اینجا در سرزمین نوآوری ها همین طور هستیم) (مترجم: باز هم اشاره به چیزی که نوکیا بسیار روی آن تبلیغ میکند!!) من کاربردهای جایگزینی برای تبلت های اضافه خود پیدا کرده ام. از آنجا که ما به عرضه تبلت خود نزدیک میشویم من میخواهم بعضی از این روش ها را در اختیار شما بگذارم. در این صورت شما میدانید که با تبلت های قدیمی خود چه کنید تا راه را برای تبلت جدید تبکو باز کنید!!

1. استفاده به جای سینی:
از آنجا که اکثر تبلت ها تقریبا 10 اینچ درازا و 8 اینچ پهنا دارند این بهترین سایز برای سرو 6 جام حاوی کولا (یا نوشیدنی دیگر به انتخاب خودتان) روی سینی تبلت جدیدتان است تا نوشیدنی را بین فامیل دوستان یا همکاران توضیع کنید. مهمانان شما مسلما بابت پذیرایی شدن توسط چیز باکلاس و گران قیمتی مثل اون از شما قدردانی میکنند. حرف من را باور کنید. من هر جمعه این کار را میکنم.

2. کاردستی:
شاید کمی غیرطبیعی باشد ولی کاملا عملی است. شما میتوانید تبلت خود را به یک شاهکار تبدیل کنید و آن را به دیوار نصب کنید تا همه ببینند. به رنگ و قلم مو دست ببرید. یک هنر مدرن. یک مزیت بزرگ این است که نیازی نیست شما پیکاسو باشید تا این کار را انجام دهید.

3. اسباب بازی سگ:
میتواند شبیه یک فریزبی پرتاب شود. توله سگ من بازی با تبلت خود را دوست دارد.

4. هدیه:
شاید یکی از راحت ترین کارها استفاده از تبلت قدیمی خود به عنوان هدیه باشد. این چیزی است که قبلا برای تمام ما اتفاق افتاده است وقتی عمه میلدرد اون ژاکت وحشتناک را به ما هدیه داده. شما تعجب میکنید که چقدر دیگران خوشحال میشند وقتی شما تبلت قدیمی خود را به آنها هدیه میدهید. این تقریبا شبیه اینه که شما اونها را به شهربازی دیسنی لند (معروف ترین شهربازی جهان) و یا سرزمین جادویی هری پاتر میبرید.

5. زیر دستی:
شما لحظاتی را تجربه کرده اید که بیرون هستید و میخواهید چیزی را بنویسید. اما چیز سختی برای نوشتن روی آن ندارید؟ من تجربه کرده ام و آن را با همراه داشتن همیشگی یک تبلت برای استفاده به عنوان زیردستی حل کرده ام. این سطح نوشتاری کاملی است و من قلم مورد علاقه خود را برای دسترسی ساده به آن وصل کرده ام.

با این استفاده ها شما بابت تبلتی که در سال پیش خریده اید احساس گناه نمیکنید وقتی که میخواهید تبکو را بخرید. این گونه حس خوبی بابت بازیافت نیز دارید!

+ShAhin
22-07-2011, 20:31
شاهنامه آخرش خوشه

wild dragon
22-07-2011, 20:41
خیلی پیچونده شدم من

به نظر میاد منظورشون این بوده که فلش داره

سیمبین؟
از کجا به این نتیجه رسیدی؟ میگه مثل ویندوز 7 که مناسب برای تاچ و اندروید ورژن 2 که مناسب برای تبلت نیست نباشه. از میی گو که ایرادی نگرفته

شاهنامه آخرش خوشه
چرا شما این قدر از این تبکو ایراد میگیری؟
چیزی که هنوز نیومده را چرا میخوای بکوبیش؟

+ShAhin
23-07-2011, 13:07
به نظر میاد منظورشون این بوده که فلش داره

سیمبین؟
از کجا به این نتیجه رسیدی؟ میگه مثل ویندوز 7 که مناسب برای تاچ و اندروید ورژن 2 که مناسب برای تبلت نیست نباشه. از میی گو که ایرادی نگرفته

چرا شما این قدر از این تبکو ایراد میگیری؟
چیزی که هنوز نیومده را چرا میخوای بکوبیش؟

کاملا قبول دارم که تبکو میتونه صاحب سبک بشه
به ویژه در مقابل XOOM... واقعا اونجوری که میگن، تبلت عالی ای نیست
ممکنه در مراحل اولیه به اپل نرسه... اما شک ندارم تبلت جالبی میشه
مخصوصا با وجود میگو (اگه سیستم عاملش همین باشه) که کاملا open source هست، معنای واقعی یه تبلت رو به معرض نمایش میذاره
من اصلا قصد کوبیدنش رو ندارم دوست من... اگه تبلت مناسبی باشه، خودم شخصا بدون توجه به قیمتش، میخرمش
شک نکن

wild dragon
23-07-2011, 13:40
کاملا قبول دارم که تبکو میتونه صاحب سبک بشه
به ویژه در مقابل xoom... واقعا اونجوری که میگن، تبلت عالی ای نیست
ممکنه در مراحل اولیه به اپل نرسه... اما شک ندارم تبلت جالبی میشه
مخصوصا با وجود میگو (اگه سیستم عاملش همین باشه) که کاملا open source هست، معنای واقعی یه تبلت رو به معرض نمایش میذاره
من اصلا قصد کوبیدنش رو ندارم دوست من... اگه تبلت مناسبی باشه، خودم شخصا بدون توجه به قیمتش، میخرمش
شک نکن

این که به اپل نمیرسه شکی توش نیست
ولی قصد این برند اینه که با اپل رقابت کنه. نه به این مفهوم که در فروش به آیپد برسه بلکه به این مفهوم که یک تبلت مثل تبلت های دیگر موجود در بازار نباشه و همون طور که آیپد خاص هست اون هم بتونه خاص باشه

من نمیخوام الکی اونا بالا ببرم. چون هنوز هیچ چیزی نداره که بشه در موردش قضاوت کرد ولی تو یه ویژگی بزرگ اپل فعلا تونسته برابری کنه حتی یه جورایی بالاتر باشه اونم تو تبلیغاته که استیو جابز تو این مورد استاده

بقیه چیزها را از 20 روز دیگه میشه قضاوت کرد

ولی 2 تا چیز را من میتونم مطمئن باشم
یکی این که تو اینترفیس بهتر هستن و دیگری این که تو مارکت مسلما ضعیف تر هستند
بقیه موارد باید منتظر اومدن تبلت باشیم تا بشه قضاوت کرد

grayfalcon
27-07-2011, 04:03
Search cuff optimization (SEO) is the reproach of improving the visibility of a gladstone crone surroundings or a be seized period in search engines via the "detectable" or un-paid ("structured" or "algorithmic") search results. Other forms of search creation marketing (SEM) weigh on paid listings. In all-embracing, the earlier (or higher on the vein), and more typically a locality appears in the search results inventory, the more visitors it pozycjonowanie (http://www.konferencja-krakow.pl) The motion comes up often. many an mass have been burnt-out by SEO Services, but few have also been rewarded by SEO Services. Like any clientele dealing or buy you should only spend your wealth when you go through comfortable. Your status zona should pull out from assorted dependencies, such as how well do you know this business, how nightlong have you been doing people with this person or entity, what is your first impression, how do you impersonally regain about this person or entity noesis to yield this service, and how well have you cooked your homework.
put up take a telephone for from the search engine. SEO may plan in supreme conformity kinds of search, including icon search, townswoman search, video search and industry-specific vertical search engines. This gives a network plat snare presence. metody pozycjonowania (http://www.krokdoprzyszlosci.pl)
As an Internet marketing harmony unfashionable, SEO considers how search engines mien and what people search for. Optimizing a website may fancy editing its satisfied and HTML and associated coding to both expatiate on its applicableness to discrete to keywords and to rush barriers to the indexing activities of search engines. Promoting a band to inflation the disciplinary dilemma of backlinks, or inbound links, is another SEO tactic.Search device optimization (SEO) is the choreograph of improving the visibility of a seize briefing or a cobweb after in search engines via the "mannequin" or un-paid ("indication at living into" or "algorithmic") search results. Other ways of search appliance marketing (SEM) disapprove of paid listings. In unspecific, the earlier (or higher on the recto), and more habitually a fleck appears in the search results shopping folder, the more visitors it bowing subcontract out in from the search engine. SEO may aloof another kinds of search, including image search, topsoil search, video search and industry-specific vertical search engines. This gives a entrap blot cobweb presence.

charsooghi
31-07-2011, 14:04
من که چشم آب نمی خوره

wild dragon
31-07-2011, 20:13
قبلا در مورد 20 سوالی تبکو توضیح داده بودم
الان 20 سوال منتخب جواب داده شدند که اطلاعات خیلی باحالی از توشون دراومده:

Q1: آیا سبک تر از 1.33 پوند (حدود 600 گرم) است و آیا بزرگتر از 7.31 × 9.5 اینچ است؟
- بله و بله

Q2: آیا برنامه برای خواندن فایل های آفیس دارد؟
- بله. به صورت پیش فرض برنامه برای این کار دارد

Q3: چه زمانی تبلت عرضه میشود؟
- ما راهنمایی بزرگی در فیلم زیر کرده ایم
(فیلم را هنوز فرصت نکردم ببینم.)

Q4: آیا تبلت جدید بلوتوث دارد؟
- بله

Q5: آیا تبلت شما پورت usb دارد؟
- بله

Q6: آیا تبلت امکان ارتباط 3g/4g را دارد؟
- بله

Q7: آیا در طراحی فیزیکی نوآوری در تبلت شما مشاهده میشود؟
- بله

Q8: آیا با Megan Fox میاید؟
- نه ولی شما میتوانید Transformer را روی آن ببینید.
(در فیلم ترنسفورمرز تبلیغات زیادی برای نوکیا شده بود)

Q9: معنای Tabco چیست؟
- Tablet Company

Q10: آیا میتوانید با آن اینترنت گردی کنید؟
(مترجم: خیلی سوال احمقانه ایه)
- البته

Q11: آیا blend است؟
(مترجم: blend به معنای مخلوط است ولی مفهوم این سوال را نفهمیدم)
- شما باید این را از BlendTech بخواهید

Q12: آیا از چند زبان پشتیبانی میکند؟
- بله

Q13: آیا بیش از 1 صفحه نمایش دارد؟
- نه مگراینکه چند محصول بخرید!!

Q14: آیا دکمه ای در جلو دارد؟
- نه
(مترجم: میی گو و نوکیا؟)

Q15: آیا میتوانم انگری بردز را روی تبلت بازی کنم؟
- بله

Q16: آیا اینترفیس آن شبیه مکعب روبیک است؟
- چیزهایی در اینترفیس وجود دارد که شما را به یاد مکعب روبیک می اندازد

Q17: آیا دایره است؟
(مترجم: سوال کمی عجیب بود ولی در جواب اطلاعات جالبی داده شده)
- خود تبلت دایره نیست ولی بیشتر اینترفیس الهام گرفته از شکل کروی است

Q18: آیا به دیولوپرها اجازه تولید برنامه های محلی را میدهد؟
- بله

Q19: شما ترجیح میدهید سوزانده شوید یا غرق شوید؟
- این سوال بله/خیر نیست ولی ما ترجیح میدهیم هیچ کدام را تجربه نکنیم

Q20: آیا انتظارات ما را برآورده میکند؟
- ما از این موضوع اطمینان داریم. شما خودتان میتوانید در 15/8/2011 آن را ببینید

AraSh_HighFire
31-07-2011, 20:44
قضیه مکعب روبیک خیلی باحاله.تازه فهمیدم که صد در صد میگو هست

تو مای نوکیا بلاگ یه فیلم زده بود که یه شرکت اینترفیس جالبی رو برای میگو طراحی کرده که روی یه تبلت لایو داشت اجرا میشد
توی اینترفیس از مکعب روبیک استفاده شد و صفحات مختلفی در این مکعب وجود داشت با ایکون های جذاب
توی یه صفحه چندید مکعب روبیک یا زاویه های ایستادگی مختلفی و اندازه های مختلف وجود داشت
یه مکعب روبیک 54 یا 96 قسمت داره.یعنی اگر چند مکعب روبیک داشته باشیم بیش از 200 دسترسی برای امکانات یا برنامه ها داریم و یجورایی میشه گفت جایگزینی برای ویجت هست

توی قیلم زیر نویس میکنه
we have made it of 2.5d to 3d
و توی فیلم هم چیز جالبی همون موقع نشون میده که تبلت به 3 بعدی سوییچ میشه با اینترفیسی کمی متفاوت و طرف میاد عینک 3 بعدی میزنه رو چشمش(2.5دی یه 3 بعدی مجازی در 2 بعدیه)

با این اوصاف احتمال 100% میگو هست با همون اینترفیس روبیک
که برای اطمینان باید دنبال یه اینترفیس از این تبکو بگردم

تشکر فراوان از حمید عزیز

wild dragon
31-07-2011, 20:57
فیلم را دیدم
همون فیلم تبلیغاتی آخریه که منتشر شده
یه تاریخ 15/08/11 کاملا واضحه که تاریخ معرفیه
یه تاریخ هم برا یه لحظه دوربین از روش رد میشه که به نظر میرسه 22/8 باشه

wild dragon
01-08-2011, 21:51
یه متن دیگه منتشر شده تو وبلاگشون که تاکید زیادی بر علاقه یکی از دیولوپرهای اصلی گروه به چرخ داره
به نظر میرسه دارند با این جور مطالب اینترفیسشون را توضیح میدند
اول از علاقه مدیرشون به مکعب های روبیک نوشتند و اخیرا تایید کردند که اینترفیس شما را به یاد مکعب روبیک میندازه و الان هم از علاقه دیولوپرشون به چرخ صحبت میکنند

netamzuzhcza
01-08-2011, 21:58
very nice - thanks :)

<a href=http://afford-able-web-hosting.com/2011/07/27/a-whole-new-kind-of-natural-hotels-green-offered-his-credentials-inside-the-european-capitals/>hotels in israel herzliya</a> | <a href=http://www.watchonline11.com/the-web-and-the-long-term-of-travel-brokers>best hotels in israel</a> | <a href=http://iwhiskey.cz.cc/34738.html>dan hotels in israel</a>

wild dragon
04-08-2011, 02:55
فیلم تبلیغاتی جدیدشون را هم دادند بیرون
همون فیلم تبلیغاتی معروف آیپد اپل هست که یه سری تو صف دارن با آیپد کار میکنند و یکی یکی از دره پرت میشند پایین
ناگهان یکیشون یه لحظه سرشو میاره بالا و متوجه یه طبیعت جدید در سمت دیگه دره میشه
همشون آیپد هاشون را میدند و با تبکو به سمت دیگه دره میرند
ظاهرا منظورشون اینه که درسته که آیپد خاص بود ولی با تبکو میتونید وارد دنیای جدیدی بشید

wild dragon
09-08-2011, 10:26
این هم فیلم جدید تبلیغاتیشون
یه لحظه تبلت را میشه دید تو این فیلم

TajDar
09-08-2011, 10:39
اپل بهترینه
اینا فعلا فقط دارن تبلیغات میکنن ، که توجه ها جلب کنن

wild dragon
09-08-2011, 11:12
اپل بهترینه
اینا فعلا فقط دارن تبلیغات میکنن ، که توجه ها جلب کنن

اگه بری به سایتشون میبینی که خودشون هم میگن اپل بهترینه
میگن ما قصد رقابت با اپل را داریم ولی هیچ شرکتی نمیتونه آیپدکیلر تولید کنه
حتی وقتی ازشون پرسیدن به نظر شما محصولتون میتونه با اپل رقابت کنه میگن امیدواریم

mamali72
14-08-2011, 15:52
دوستان من الان تایمر سایت رو دیدم ...
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=603166&stc=1&d=1313326304
طبق توضیحات فردا ریلیز میشه و جزییات و ویدیو زنده توی همین سایت قابل مشاهده هستش ...
www.whoistabco.com
من که شدیدا تو کف و انتظارم ...
احتمالا تا موقع اومدنش بیدار میمونم :4:

emad_hs
15-08-2011, 17:53
پس چی شد
انگار خبری نیست؟!

™Alloyal
15-08-2011, 18:12
دوست عزیز یه ساعت دیگه باید صبر کنی

maziyar74
15-08-2011, 19:48
سیستم عاملش GridOS هست !!!

mamali72
15-08-2011, 19:54
http://www.fusiongarage.com
ویدیو معرفی تموم شد ...
من ویدیو رو کامل دیدم ...
سایتی که بالا زدم برای مشخصات کامل تبلت هستش که Grid 10 نام داه ...
سیستم عامل Grid نام داره که رابط کاربریش به نظر من فوق العاده بود و برنامه های اندروید رو هم ساپورت میکنه !!!
همزمان با تبلت گوشی موبایل Grid 4 هم معرفی شد که به نظر جالب بود ...
نکته دیگه در مورد محصولات فوق قیمت هستش که تبلت 16 گیگ wifi به قیمت 499 دلار و مدل 16 گیگ wifi+3g به قیمت 599 دلار ارائه میشه ...
واسه Grid 4 هم که قراره در سه ماه پایانی (فکر کنم) عرضه بشه قیمت آنلاک 16 گیگ 400 دلار (فکر کنم) اعلام شد ...
از مشخصات سخت افزاری میتونم پردازنده تگرا 2 با فرکانس 1.2 گیگاهرتز و حافظه رم 512 مگابایت و نمایشگر 10.1 اینچی LCD و حافظه داخلی 16 گیگ با قابلیت اتصال کارت حافظه میکرو اس دی رو نام ببرم.
امیدوارم این محصول بتونه توی بازار برای خودش سهمی داشته باشه ...
ببخشید اگه درست خبر رو نرسوندم ...
انشاالله تو یه تاپیک مفصل بحث میکنیم در موردش ...
الان یه مقدار خوابم میاد و باید برم لالا !!! :4: شب همگی بخیر ...

mamali72
15-08-2011, 19:56
اینم یه عکس خوشگل از این تبلت فوق العاده ...
لازم به ذکره که تو سایت که میگشتم تبدیل HDMI هم واسه تبلت دیدم (یه چیزی تو مایه های MHL بود)

http://www.fusiongarage.com/wp-content/themes/perception/images/home_3.png

™Alloyal
15-08-2011, 20:07
منم دیدم و به نظرم رابط کاربریش عالی بود من که میخرم!!!

mamali72
15-08-2011, 20:14
واقعا رابط کاربری زیبایی داشت ...
شدیدا لذت بردم ...
همونطور که میگفتند محصول واقعا متفاوتی هستش و قدرتمند !!!
2 ایراد کوچیک که فقط اولیش واسه خودم یکم مهمه ...
1-چرا حافظه رم 1 نذاشتد ؟؟؟(بر عکس n9 که رم 1 و پردازنده نسبتا ضعیف)
2-عدم وجود دوربین برای عکس برداری و فیلم برداری که واقعا برای تبلت لازم نیستش (جلوی تبلت یه دوربین 1.3 واسه ویدیو کنفرانس و تماس تصویری هستش) ...
ولی از حق نگذریم هیچ کس فکرش رو هم نمیکرد سیستم عامل بیس اندروید باشه ...
واقعا کارشون زیرکانه و جالب بود ...
با این کار واسه تهیه مارکت نیاز به زحمت خاصی نیست ...
امیدوارم تبلت خوبی از آب در بیاد ...
چون خیلی ازش خوشم اومده ...

maziyar74
15-08-2011, 20:27
یه سوال !
الان این سیستم عاملش اگه براش برنامه بیاد , رو اندروید هم اجرا میشه ؟ یعنی نرم افزار جدا از اندروید داره یا نه ؟ (یعنی مثل n9 نرم افزار مخصوص خودش رو هم داره؟)
چون اگه فقط نرم افزار اندروید اجرا کنه اسمش رو نمیشه سیستم عامل گذاشت ... !!

chessmathter
15-08-2011, 20:36
لینک فیلم رو یکی بزاره لطفا

nipax
15-08-2011, 20:40
میشه یکی یه لینکی از فیلمهای تبلیغاتیش به ما هم بده ، ما هم یه نگاهی بندازیم . . . !
( فقط ف یلتر نباشه )

PEYMAN
15-08-2011, 20:57
معرفی و مشخصات این تبلت

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2227511#post2227511

اطلاعات در مورد سیستم عاملش هم هست

معرفی و مشخصات گوشی که این شرکت معرفی کرده

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2227644#post2227644

wild dragon
15-08-2011, 21:46
چند ساعت من رفتم خیابون بعد از چندوقت با دوستان یه شام بزنم معرفی این تبلت و گوشی را از دست دادم. الان اومدم تازه میخوام خبرها را دنبال کنم ببینم چی بوده. ادامه کامنت ها در تاپیکی که پیمان جان گذاشتند

Jeyran
16-08-2011, 09:45
حالم بهم خورد، تنها نکته ای اینهمه تبلیغ داشتن اینترفیس بود، تازه بر روی کرنل اندروید هم هست.
میوه رو فراموش کنید، حالا که فکرش رو میکنم این شرکت نه اونقدر بزرگ هست و نه اونقدر محصول خارق العاده ای داره!

LiBeRaL
16-08-2011, 11:57
حالم بهم خورد، تنها نکته ای اینهمه تبلیغ داشتن اینترفیس بود، تازه بر روی کرنل اندروید هم هست.
میوه رو فراموش کنید، حالا که فکرش رو میکنم این شرکت نه اونقدر بزرگ هست و نه اونقدر محصول خارق العاده ای داره!

دقیقا احساسی مثل شما دارم...
از همون اولش هم که خبرای مربوط به این شرکت رو دیدم با خودم گفتم به احتمال 90 درصد چیز شاخی بیرون نخواهند داد

PEYMAN
16-08-2011, 13:26
شما ویدیوهای این سیستم عامل رو دیدید؟
از اونجایی که حدث میزنم این یه شرکت کوچیک باشه در حال حاضر اگه 5 هزار تا تبلت هم بفروشه واسش برد بزرگیه.
این میتونه یه شروع باشه برای تبلت های اینده
کدوم یکی از شرکت های توی اول کارش تونسته چنین اینترفیس ارایه بده؟

دقیقا احساسی مثل شما دارم...
از همون اولش هم که خبرای مربوط به این شرکت رو دیدم با خودم گفتم به احتمال 90 درصد چیز شاخی بیرون نخواهند داد

Jeyran
16-08-2011, 15:29
شما ویدیوهای این سیستم عامل رو دیدید؟
از اونجایی که حدث میزنم این یه شرکت کوچیک باشه در حال حاضر اگه 5 هزار تا تبلت هم بفروشه واسش برد بزرگیه.
این میتونه یه شروع باشه برای تبلت های اینده
کدوم یکی از شرکت های توی اول کارش تونسته چنین اینترفیس ارایه بده؟

بله فیلم ها رو دیدم، برا همین میگم اینترفیسش خوب بود.
شرکت وی تب که تبلت می گو داد. اپل رو هم باید قبول کرد اون موقع که اومد خوب بود، شرکت acer هم اینترفیسی که برای تبلت های ویندوزی و اندرویدیش تهیه کرده بود عالی بود.
نمیدونم joojoo هم ماله اینهاست یا نه، به هر حال اونهم خوب بود.
پس اولین نیست. ولی این شرکت کوچولو چی بود که شعار میداد میوه رو فراموش کنید! مطمئنا اگر این کار اینتل یا یه شرکت بزرگ بود با طراحی بهتر و پشتیبانی بهتری و اینده ای تضمین شده و خدمات پس از فروش و کلی برنامه ی دیگه برا عرضه و ساخت و قرارداد اپراتوری و اینها میامد.
وی تب ،جوجو ، این همه تبلت های خوبی هستن ولی تاثیری بر روند فعلی بازار تبلت نمیگذارند.

wild dragon
17-08-2011, 13:24
چیزی که خیلی روش مانور میدادند اینترفیس بود که از اون نظر فوق العاده است تبلتشون
ولی من انتظار دیدن میی گو را روی این تبلت داشتم
خیلی جا خوردم که اندروید بود
شاید به خاطر اینترفیسش بشه گفت بهترین اندروید بازار هست
ولی همون طور که خودشون گفتند قابل رقابت با آیپد نیست
نمیدونم چرا اینترفیسش برام آشناست. نمیدونم کجا این اینترفیس را دیدم ولی یه چیز آشنایی را برام تداعی میکنه که نمیدونم چیه

Jeyran
22-08-2011, 14:36
چیزی که خیلی روش مانور میدادند اینترفیس بود که از اون نظر فوق العاده است تبلتشون
ولی من انتظار دیدن میی گو را روی این تبلت داشتم
خیلی جا خوردم که اندروید بود
شاید به خاطر اینترفیسش بشه گفت بهترین اندروید بازار هست
ولی همون طور که خودشون گفتند قابل رقابت با آیپد نیست
نمیدونم چرا اینترفیسش برام آشناست. نمیدونم کجا این اینترفیس را دیدم ولی یه چیز آشنایی را برام تداعی میکنه که نمیدونم چیه

joojoo نبوده؟! چون اونم شبیه اینه اینترفیس و قیافه اش؟
یا وی تب؟!
یا فیلم های اولیه می گو روی تبلت؟
البته درعین زیبایی ui ، شترگاوپلنگیه به همه چی میخوره!

PEYMAN
22-08-2011, 15:10
joojoo نبوده؟! چون اونم شبیه اینه اینترفیس و قیافه اش؟
یا وی تب؟!
یا فیلم های اولیه می گو روی تبلت؟
البته درعین زیبایی ui ، شترگاوپلنگیه به همه چی میخوره!

سلام.اسم تبلت قبلیشون جوجو بوده و اصلا سیستم عاملش این نبوده و ربطی به این نداشته.

این رابط کاربری کاملا جدیده

Jeyran
23-08-2011, 13:50
سلام.اسم تبلت قبلیشون جوجو بوده و اصلا سیستم عاملش این نبوده و ربطی به این نداشته.

این رابط کاربری کاملا جدیده

بله منم میدونم فرق بین لینوکسو اندروید چیه،
من فقط درجواب دوستمون که گفته بود اینترفیسشو جایی دیده، گفتم.
اینترفیس joojoo هم شبیه این بود.