PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (آپدیت شد)فیرم ور کوک شده n79 ورژن 32.001 توسط ZeNer (تاریخ 90/07/01)

ZeNer
14-07-2011, 00:01
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=627223&stc=1&d=1265209871

N79 v32.001 CFW

for RMs 348-349-350

آپدیت
1390-11-20

در این کوک سه فایل ppm-cnt-uda ویرایش شده اند
این ادیت برای هر سه RM این گوشی میباشد و دوستانی که گوشیشون زبان فارسی نداره بدون نیاز به تغییر RM و با استفاده از این فیرمور به راحتی میتونن گوشیشونو فارسی کنند.

لینک دانلود فایل MCU:

RM-348 : RM-348_32.001_prd.core.fpsx (http://forum.mobilestan.net/nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2009/11/--FID--A0A22LQTCAYXE/--LID--FiRe1257512900115/RM-348_32.001_prd.core.fpsx)

RM-349 : RM-349_32.001_prd.core.fpsx (http://forum.mobilestan.net/nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2009/11/--FID--A0A22QHKVTDSY/--LID--FiRe1257745643039/RM-349_32.001_prd.core.fpsx)

RM-350 : RM-350_32.001_prd.core.fpsx (http://forum.mobilestan.net/nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2009/11/--FID--A0A22WRMMNXBL/--LID--FiRe1257750771842/RM-350_32.001_prd.core.fpsx)

تغییرات ایجاد شده:

PPM & CNT

هک دائمی برای نصب نرم افزار ها بدون نیاز به رام پچر (pre-hack)
ویرایش زبان و قرار گرفتن فقط دو زبان انگلیسی و فارسی
قرار گرفتن رویداد های سال 90 در کلندر
تغییر درکاربری دکمه ی multimedia:
*موزیک پلیر برای حالت short press
*چرخش صفحه برای حالت long press
برای تغییر حالت short press با x-plore به مسیر z:\sys\bin رفته و AnyKeyConf.exe رو اجرا کنید
ویرایش سیمبول هاکه کار دوست عزیز Bache + هستش
لود آهنگ فقط از مسیر E:\sounds صورت میگیره
تغيير menu cricle (نشانگر برنامه های در حال اجرا)
حذف صدای دوربین در پروفایل silent یا هر پروفایلی که warning tone بر روی off تنظیم شده باشه
تغییر تمامی آیکون های music player به S^3
تغییر تصاویر روشن و خاموش شدن گوشی
تغییر startup animation:
انیمیشن و صدای اسارت آپ از مسیر c:\startup با نام های
Startup.mbm
Startup.aac
لود میشن که شما میتونید به دلخواه اونارو عوض کنید.فقط دقت کنید که باید حتما از فرمت های mbm & aac استفاده کنید
همچنین سه تصویر اسارت آپ دیگه رو هم براتون تو همین مسیر گذاشتم که میتونید جایگزین کنید
حذف محدودیت ارسال فایل از file manager
تغییر چینش منو و شرتکات های home screen
اضافه شدن تلفظ آمریکایی با صدای Malcolm در قسمت speech
اضافه شدن 3 تم صوتی به قسمت Audio Theme
تغییر مقدار پیش فرض number of saved msgs به 999
تغییر مسیر کش Internet Browser به درایو E
تم افکت جدید + اضافه شدن ستاره های متحرک در منو + loader جدید
خارج شدن برنامه (instand message)IM از حالت مخفی و قابلیت استفاده به عنوان Messanger
باز شدن PhoneTorch با نگه داشتن کلید 0
حذف پیام برنامه های java
کپی شدن پچ های کاربردی در مسیر c:\Patches
فزایش مدت زمان ضبط صدا تا 12 ساعت + امکان ضبط با فرمت Mp4
حذف carousel و بازگشت رم استفاده شده آن
ویرایش bookmark
افزایش 5MB فضای آزاد در فون مموری
ویبره قفل همانند گوشی های تاچ اسکرین
تغییر Pc suite به OVI
تغییر نام فرستنده FM به Nokia N79
حذف تصویر مموری کارت + نمایش پیام "!GOODBY" در هنگام خاموش شدن
نصب Audio Codec جدید برای پشتیبانی بهتر از فرمت ها
قرار گیری شرتکات Theme در منو برای دسترسی سریع تر به این قسمت
افزایش حساسیت wifi
افزایش کیفیت تماس ویدئویی!!!(امیدوارم یه روزی کاربردی بشه)
امکان Resume دانلود حتی بعد از خاموش و روشن شدن گوشی
قرار گیری پچی برای رفع کامل مشکل Power saver بدون افزایش مصرف باتری + چند پچ کاربردی دیگر
تغییر اسم پیش فرض چند فایل در فایل منیجر گوشی به شکل زیر
-Sound files->Sounds
Video clips->My video-
حذف Share online از home screen
اصلاح و کوتاه شدن notifications مریوط به باتری
اضافه شدن چند برنامه به پوشه programs
فعال شدن Defaul theme گوشی
برگشت رم اشغال شده دوربین بعد خروج از آن
اضافه شدن مکان جغرافیایی تمام شهر ها و روستاهای ایران برای استفاده در maps و landmarks
(فایل Cities.lmx موجود در پوشه Programs را با استفاده از فایل منیجرگوشی باز کرده و آدرس های دلخواه را ذخیره کنید)
استفاده ترکیبی از آیکون های S^3 و Anna در برخی از برنامه ها و منو ها به صورت متعادل
اضافه شدن مجموعه آهنگ های Symbian Anna
تغییر صداهای مربوط به . . . ,Battery low,Recharge Battery,msg delivery به S^3
تغییر تمامی صدای مربوط به camera یه S^3
اضافه شدن دو تم گرافیکی
کپی سه برنامه ی
x-plore v1.56 cracked
Rom Patcher+ v3.0
Vibra-connect
در مسیر C:\data\(phone memory)\programs\
وE:\programs

Blutooth name : N79 Plus
Phone date: 23-09-2011

و اما برنامه های نصب شده:

PhoneTorch
core player
StopWatch
Solution(pro calculator
winrar
BTSwitch
Accel Switch
SymTorrent
Google Map
Touch Restart
Nokia photo browser
suduku

UDA

استفاده از این فایل اختیاریست

در این فایل صرفا چند برنامه ی اضافی گنجانده شدند که تمامی این برنامه های آپدیت و حذف رو دارند و همچنین بعد ازmaster reset پاک خواهند شد

Ovi Maps v3.01 Cracked
Office 2010 Cracked(only enter E-mail to register) with Edit
x-plore v1.56 Cracked
Rom Patcher v3.0 with patches
July player
vibra-connect
DuDu Recorder (for Record your calls without beep)
Update PC suite & Ovi Suite Support
JoiluSpot (Make device Access Point)
LCG JukeBox Player v2.72 Crackd
Nokia V..P..N ... (Accessible from …\setting\Connection)
Ovi Contacts
Resco Bubbles (A good Accelerometer based Game for your device)
n79 Original N-Gage

توجه:

در صورت استفاده از UDA بلافاصله بعد از فلش با X-plore به مسیر c:\private رفته
پوشه های 100059c9و 10202be9 را به طور کامل حذف کنید.سپس یک بار گوشی را reboot نمایید.

به خاطر Multi RM support بودن کوک ، RM در device manager نشان داده نمیشود

نکات مربوط به فلش:

حتما از فایل MCU مربوط به RM خودتون استفاده کنید

حتما فایل های سیستمی (resource,private,sys,system) رو از mem.card حذف کنید

برای راحتی RM-3?? موجود در اسم فایل هارو به RM خودتون تغییر بدین

گه از فایل UDA استفاده میکنید حتما حتما تیک Factory setting رو بردارید و در غیر این صورت بدون انتخاب فایل UDA و با تیک Factoy setting فلش کنید

حتما از JAF یا SFI برای فلش استفاده کنید

فایل ها رو به ترتیب زیر به برنامه معرفی کنید

PPM: RM-3??_32.001_022_prd.language.fpsx
CNT: RM-3??_32.001_53.1_prd.customer.fpsx
UDA (Ape Variant) : RM-3??_32.001_001_000_U005.uda.fpsx

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=590713&stc=1&d=1310590406

ZeNer
14-07-2011, 00:48
ppm + cnt

morteza661
15-07-2011, 22:25
دوست عزیز ممنون از زحمتی که کشیدی فقط مشکلی که من دیدم اینه که وقتی یه تمی نصب میکنی که ایکونها عوض میشه دیگه وارد settingنمیشه و میاد بیرون باید مموری رو در بیاری تم گوشی عوض شه تا دوباره وارد setting بشه
و اگر موارد زیر در اپدیت بعدی برطرف بشه خیلی بهتر میشه
1:اگر تصویر مموری کارت از صفحه دسکتاپ حذف میشد خیلی بهتر بود چون وقتی به صفحه نگاه میکنی یه لحظه به نظر میاد sms اومده
2: اگر گالری پوشه های زیر را جستجو نمیکرد خیلی بهتر بود others//get svg//python//music//attachments//data//documents//sounds//garmin
3:از ستاره هایی که بچه مثبت عزیز در فریمور خودش استفاده کرده بود در نمای آیکون تم افکت شما هم استفاده کنید خیلی زیبا تر میشه
باز هم از شما دوست عزیز ممنونم که بدون هیچ چشم داشتی برای ما بچه های موبایلستان زحمت میکشید صمیمانه واستون ارزوی موفقیت دارم به امید اینکه کارهای جدید تری از شما دوست عزیز ببینیم

ZeNer
16-07-2011, 14:46
سلام.ممنون از لطفی که دارین
-مشکل قسمت setting مربوط به فايل CNT ميشه که سعي ميکنم برطرفش کنم.ولي اگه از آيکون ها خوشتون نمياد و دوست دارين تمي با آيکون هاي دلخواه خودتون داشته باشيد.يه با ديگه بدون CNT فلش کنيد که با Settingمشکلي نداشته باشيد
--برای گالری هم خیلی سعی کردم اما نشد.بازم اگه تونستم یه بار دیگه روش کار میکنم

دو مورد دیگه ای که گفتین مربوط به سلیقه شخصی میشه که اگه نظر بقیه دوستان هم همین باشه حتما اعمالش میکنم

d.salmani
23-07-2011, 18:54
دمت گرم دست بچه مثبت رو از پشت بستی :bp:

moji_ss_007
25-07-2011, 13:46
دمت گرم کارت خیلی درسته...
اگه امکان داره n82 , n95 , n95 8g و ... که گوشی های پر طرفداری هستن کوک کنید
مرسی

ZeNer
25-07-2011, 21:39
گوشی هایی که گفتین به خاطر نوع فیرمورشون قابلیت کوک شدن رو ندارن .البته یه روش های ابتکاریی وجود داره که مثلا رو n78 جواب داده.ولی به طور حتم نمی شه گفت که رو اینا هم جواب میده.از طرفی عدم ساپورت فلش در حالت خاموشی هم مزید بر علت شده تا کسی به فکر کوک این گوشی ها نیافته
از تمام اینها هم که بگذریم باید قبول کنیم که دوره این گوشی ها دیگه به سر اومده و یه جورایی اوت شده حساب میشن. حتی همین N79

H@/\/\ID
29-07-2011, 19:08
دوست عزیز اگر امکانش هست آیکن های این تم رو اضافه کنید:

morteza661
21-08-2011, 20:31
متاسفانه مشکل تعویض تم هنوز پا برجاست و با تعویض تم وارد setting نمیشه به هر حال ممنون به خاطر زحمتی که میکشید

ZeNer
21-08-2011, 20:40
درسته.برای اون مشکلش نتونستم کاری بکنم--فعلا.

حالا گوشیم بیاد دستم برا اونم یه فکری میکنم

ZeNer
31-08-2011, 06:23
با سلام
در حال آماده سازی آپدیتی برای این کوک هستم
دوستان اگه نظری دارید لطفا بگید
در ضمن این آپدیت فقط مربوط به ppm میشه

a21a
31-08-2011, 09:24
فریمور قبلی خیلی هنگ میکنه. برنامه هایی که در هوم اسکرین پیش فرض هست رو کمتر کنید تا خلوت تر بشه، همچنین برنامه های اضافی که نوکیا گذاشته و کاربرد نداره رو حذف کنید. برنامه ovi map ورِِژن جدیدش رو بریزید. تم های گوشی هم همشو پاک کن دو تا کم حجم و قشنگ بذاری عالی میشه. منتظر هستیم فریمور جدیدتو ببینیم. با تشکر

ZeNer
31-08-2011, 11:33
فریمور قبلی خیلی هنگ میکنه. برنامه هایی که در هوم اسکرین پیش فرض هست رو کمتر کنید تا خلوت تر بشه، همچنین برنامه های اضافی که نوکیا گذاشته و کاربرد نداره رو حذف کنید. برنامه ovi map ورِِژن جدیدش رو بریزید. تم های گوشی هم همشو پاک کن دو تا کم حجم و قشنگ بذاری عالی میشه. منتظر هستیم فریمور جدیدتو ببینیم. با تشکر
سلام
دوست عزیز من از اون فیرمور مدت ها استفاده کردم ولی مشکل هنگ نداشتم.شاید برنامه ای چیزی نصب کردید که این طور شده.شما باید حتما فایل های سیستمی رو از مموری کارت حذف کنید قبل فلش.شاید به این خاطر باشه
در مورد حذف برنامه ها هم سعی میکنم تا حایی که امکان داره این کار رو بکنم
اما در مورد ovi map باید بگم که ورژن جدید تری برا این گوشی وجود نداره در ضمن این برنامه مربوط به فایل UDA میشه که قرار نیست آپدیت شه
و در نهایت تم ها هم همه تو فایل core ذخیره هستن که به خاطر حجم زیادش امکان پرداختن به اون وجود نداره

a21a
31-08-2011, 12:45
سلام
دوست عزیز من از اون فیرمور مدت ها استفاده کردم ولی مشکل هنگ نداشتم.شاید برنامه ای چیزی نصب کردید که این طور شده.شما باید حتما فایل های سیستمی رو از مموری کارت حذف کنید قبل فلش.شاید به این خاطر باشه
در مورد حذف برنامه ها هم سعی میکنم تا حایی که امکان داره این کار رو بکنم
اما در مورد ovi map باید بگم که ورژن جدید تری برا این گوشی وجود نداره در ضمن این برنامه مربوط به فایل uda میشه که قرار نیست آپدیت شه
و در نهایت تم ها هم همه تو فایل core ذخیره هستن که به خاطر حجم زیادش امکان پرداختن به اون وجود نداره

من یه روز این گوشی دستم بود که فلش زده بودم. دیدم هنگ میکرد دوباره فلش زدم. چند نقشه برای این ورژن دانلود کردم اما هیچکدوم کار نکرد:(
لطفا لینک بدید نقشه ها رو مناسب با این ورژن دانلود کنم.

morteza661
31-08-2011, 16:26
دوست عزیز ممنون که زحمت میکشی و فریم ور میسازی منم مثل دوستمون مشکل هنگ داشتم نمیدونم مشکل از چی بود
اگه تو فرین ور جدیدت تصویر مموری کارت از صفحه دسکتاپ حذف بشه بهتره
موزیک پلیر فقط پوشه sounds را برای پیدا کردن موزیک جستجو کنه
ستاره هایی که بچه مثبت تو نمای تم افکت استفاده کرده بود شما هم استفاده کنید قشنگتر میشه یا به سلیقه خودتون یه چیز قشنگتری بذارید
روشن کردن بلوتوس با کلید 0 باشه بهتره
تصاویر روشن و خاموش شدن گوشی فابریک نوکیا باشه بهتره ولی استارت آپ یا صدای N97 باشه که خیلی زیباتر میشه
PhoneTorch با کلید ستاره باز بشه بهتره
یه سوالی هم داشتم نمیتونید کاری کنید که که عکس به صورت تمام صفحه رو صفحه اصلی بیوفته و لبه های تم بالا و پایین عکسو نگیره ؟
از یکی دوتا تم تمام مشکی استفاده کنید چون معمولا عکسایی که رو صفحه گوشی میندازیم با تم مشکی قشنگتر میشه تا بخوایم از تم هایی با رنگای دیگه استفاده کنیم
بازم ممنونم از زحماتتون و اینکه از نظرات بچه ها استفاده میکنید بی صبرانه منتظر فریم ور جدیدتون هستیم

ZeNer
31-08-2011, 20:40
من یه روز این گوشی دستم بود که فلش زده بودم. دیدم هنگ میکرد دوباره فلش زدم. چند نقشه برای این ورژن دانلود کردم اما هیچکدوم کار نکرد:(
لطفا لینک بدید نقشه ها رو مناسب با این ورژن دانلود کنم.
بفرما دوست عزیز.اینم آخرین نقشه ها
اپدیت : نقشه ی جدید کل ایران ( 11 شهر ) برای Ovi Map 3.01/3.03/3.04 (ورژن 01.26.113) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160780)

دوست عزیز ممنون که زحمت میکشی و فریم ور میسازی منم مثل دوستمون مشکل هنگ داشتم نمیدونم مشکل از چی بود
اگه تو فرین ور جدیدت تصویر مموری کارت از صفحه دسکتاپ حذف بشه بهتره
موزیک پلیر فقط پوشه sounds را برای پیدا کردن موزیک جستجو کنه
ستاره هایی که بچه مثبت تو نمای تم افکت استفاده کرده بود شما هم استفاده کنید قشنگتر میشه یا به سلیقه خودتون یه چیز قشنگتری بذارید
روشن کردن بلوتوس با کلید 0 باشه بهتره
تصاویر روشن و خاموش شدن گوشی فابریک نوکیا باشه بهتره ولی استارت آپ یا صدای N97 باشه که خیلی زیباتر میشه
PhoneTorch با کلید ستاره باز بشه بهتره
یه سوالی هم داشتم نمیتونید کاری کنید که که عکس به صورت تمام صفحه رو صفحه اصلی بیوفته و لبه های تم بالا و پایین عکسو نگیره ؟
از یکی دوتا تم تمام مشکی استفاده کنید چون معمولا عکسایی که رو صفحه گوشی میندازیم با تم مشکی قشنگتر میشه تا بخوایم از تم هایی با رنگای دیگه استفاده کنیم
بازم ممنونم از زحماتتون و اینکه از نظرات بچه ها استفاده میکنید بی صبرانه منتظر فریم ور جدیدتون هستیم

با تشکر
-حتما تا حد امکان موارد بالا اعمال میشه
--برای کلید * و عکس زمینه نمیشه کاری کرد
---در ضمن موزیک همین الان هم فقط از sounds لود میشه

دوستان دقیقا منظورتون رو از هنگ کردن بگین
اینکه چه طوری میشه گوشی و چه وقتهایی این اتفاق میافته

morteza661
31-08-2011, 22:37
بفرما دوست عزیز.اینم آخرین نقشه ها
اپدیت : نقشه ی جدید کل ایران ( 11 شهر ) برای Ovi Map 3.01/3.03/3.04 (ورژن 01.26.113) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160780)

با تشکر
-حتما تا حد امکان موارد بالا اعمال میشه
--برای کلید * و عکس زمینه نمیشه کاری کرد
---در ضمن موزیک همین الان هم فقط از sounds لود میشه

دوستان دقیقا منظورتون رو از هنگ کردن بگین
اینکه چه طوری میشه گوشی و چه وقتهایی این اتفاق میافته

داداش خیلی گلی که به این زودی جواب دادی مثلا موقع کار کردن با گوشی هنگ میکنه جای خاصی نیست تو sms دادن یا با تم های گوشی ور میری یا تو فلدر اپلیکیشن که همه برنامه ها اونجاس گوشی stop میشه و دیگه هیچ کلیدی کار نمیکنه باید باتری از جاش در بیاد دوباره بذاری جاش روشن بشه تا کار کنه توی بعضی برنامه ها مثل isms هم اینجوری میشه بعضی موقع ها اینجوری میشه همیشه اینجوری نیست
بازم ممنون به خاطر زحماتت منتظر فریم ور جدیدت هستیم

ZeNer
31-08-2011, 23:25
هیچ دلیل منطقی برای این رفتار ها از طرف گوشی وجود نداره.مگر ناهماهنگی uda با گوشی
شما یک بار برای فرمت از #7370#* استفاده کن ببین مشکل هنوز پابرجاست؟

morteza661
01-09-2011, 11:23
هیچ دلیل منطقی برای این رفتار ها از طرف گوشی وجود نداره.مگر ناهماهنگی uda با گوشی
شما یک بار برای فرمت از #7370#* استفاده کن ببین مشکل هنوز پابرجاست؟

دوست عزیز فرمت کردم و تا الان که مشکلی ندیدم

davood1365
04-09-2011, 22:53
دوست عزیز میشه یه فریمور به معرفی کنی که فقط گوشی هک بشه و هیچ تغییری پیدا نکنه؟
n79 rm348

MaKenZi
04-09-2011, 23:20
دوست عزیز میشه یه فریمور به معرفی کنی که فقط گوشی هک بشه و هیچ تغییری پیدا نکنه؟
n79 rm348
سلام

فیرم ور تاپیک زیر فقط برای هک هست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126698
پیگیر کار تون در یک تاپیک باشید.

ZeNer
19-09-2011, 13:58
با عرض پورش از همه ی دوستان
مدتی بود که به علت مشغله شخصی نمی تونستم روی این کوک کار کنم
ولی به امید خدا تو همین یکی دو روز آماده میشه
منتظر تغییرات جدیدی باشید
:bt:

morteza661
19-09-2011, 16:37
با عرض پورش از همه ی دوستان
مدتی بود که به علت مشغله شخصی نمی تونستم روی این کوک کار کنم
ولی به امید خدا تو همین یکی دو روز آماده میشه
منتظر تغییرات جدیدی باشید
:bt:

دوست عزیز ممنون که اطلاع رسانی کردی از روزی که اعلام کردی میخوای فریمور جدید بسازی هر روز یه سر به تالار میزدم دیگه داشتم نا امید میشدم تا امروز دیدم هنوز به فکرش هستی منتظر فریمور جدیت هستیم بازم ممنون که بی منت و بدون هیچ چشم داشتی داری واسمون زحمت میکشی

d.salmani
24-09-2011, 09:46
سلام دوستت عزیز فریمور با آیکنهای آنا زدم خیلی عالی شده فقط یه چیزی این فایل cnt نیست بلکه فایل APE Variyant هست شانس آوردم گوشیم نسوخت اسم فایل عوض کن مردم بد بخت میشن ممنون:dz:

d.salmani
24-09-2011, 10:14
دوست عزیز میشه با فایل بالایی که آیکن آنا داره زد لطفا زود جواب بده ممون

MaKenZi
24-09-2011, 13:18
با تشکر از دوست عزیزمون jmmk (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=331062)
نسخه ی جدید فیرم ور به پست دوم تاپیک منتقل شد:

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2335967&postcount=2

دوست عزیز میشه با فایل بالایی که آیکن آنا داره زد لطفا زود جواب بده ممون
سلام

دوست گلم ، پاسختون پیشاپیش داده شده.
فقط باید از CNT جدید استفاده کنید.

ZeNer
24-09-2011, 14:05
این فایل cnt نیست بلکه فایل ape variyant هست شانس آوردم گوشیم نسوخت اسم فایل عوض کن مردم بد بخت میشن ممنون:dz:

اسامی فایل ها درست هست که باید به صورت زیر انتخاب بشن

mcu: rm-348_32.001_prd.core.fpsx

ppm: rm-348_32.001_022_prd.language.fpsx

cnt: rm-348_32.001_53.1_prd.customer.fpsx

ape variant:rm-348_32.001_001_000_u005.uda.fpsx

شما دقیقا cnt و uda رو جابجا انتخاب کردی که اتفاقا جف مشکلی با این قضیه نداره و خودش میفهمه کدوم رو کجا باید رایت کنه.

d.salmani
24-09-2011, 14:07
با تشکر از دوست عزیزمون jmmk (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=331062)
نسخه ی جدید فیرم ور به پست دوم تاپیک منتقل شد:

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2335967&postcount=2

سلام

دوست گلم ، پاسختون پیشاپیش داده شده.
فقط باید از cnt جدید استفاده کنید.
منم دیدم ولی فایل فریمور جدید خیلی بد ترکیب شده نمی شه کاریش کرد آیکن های آننا خیلی خوشگلن
بازم ممنون

ZeNer
24-09-2011, 14:36
فریمور جدید خیلی بد ترکیب شده نمی شه کاریش کرد آیکن های آننا خیلی خوشگلن
بازم ممنون

دوست عزیز شما اگه واقعا با ظاهر فیرمور مشکل داری میتونی از همون CNT با آیکون های Anna استفاده کنی ولی:

-موارد 20 و 23 آپدیت جدید رو نخواهی داشت
--هیچ تم صوتی نخواهی داشت
---و با چند باگ در قسمت های setting,Email,call mailbox روبه رو میشی

دیگه تصمیم گیری با خودت!

d.salmani
25-09-2011, 11:46
دوست عزیز شما اگه واقعا با ظاهر فیرمور مشکل داری

دیگه تصمیم گیری با خودت!
دوست عزیز فریمور غیر از اون هیچ مشکلی نداره فعلا با تم خیلی خوشکل گریین استایل که گذاشتی استفاده میکنم منتظر فیرمور جدیدت هستم
با آرزوی سلامتی برای دوستان موبایلستانی
ممنون 3/7/90
داود سلمانی از تبریز

ZeNer
25-09-2011, 13:42
دوست عزیز از نظر من دیگه مقوله ای برای پرداختن به اون در کوک وجود نداره و از طرفی مشکل خواصی هم که نیست,به همین خاطر فکر نمی کنم ادیت بعدی در کار باشه.

امیدوارم مورد پسند مابقی دوستان هم واقع شده باشه که به نظرم همینطوری هست.چون تا جایی که من میدونم سکوت علامت رضایته!:022:

hamed-z
01-11-2011, 11:08
استفاده از فایل CNT در این ادیت اجباریست و صد البته نبایستی از CNTهای قبلی استفاده کنید

در صورت استفاده از UDA بلافاصله بعد از فلش با X-plore به مسیر c:\private رفته و پوشه های 100059c9 و 10202be9 را به طور کامل حذف کنید.سپس یک بار گوشی را reboot نمایید.

استفاده از کدوم uda؟ پست سوم؟ میشه از Uda اصلی هم استفاده کرد یعنی؟
چرا باید اون فولدر ها رو پاک کنم؟

من از طرز چیدمان منوها خوشم نمیاد. اگر c:\private\101f4cd2\content\appshelldata.xml را پاک کنم منو مثل اول میشه درسته؟

ZeNer
02-11-2011, 13:47
استفاده از کدوم uda؟ پست سوم؟ میشه از Uda اصلی هم استفاده کرد یعنی؟
چرا باید اون فولدر ها رو پاک کنم؟

من از طرز چیدمان منوها خوشم نمیاد. اگر c:\private\101f4cd2\content\appshelldata.xml را پاک کنم منو مثل اول میشه درسته؟

سلام دوست عزیز

UDA پست سوم همون UDA اصلی هست که فقط چند برنامه بهش اضافه شده که قابلیت Uninstall رو هم دارند.
حذف اون فولدر ها هم برای درست عمل کردن برخی از مد ها ضروریه که یادم رفت حذفشون کنم.
اگه تمایلی به استفاده از UDA پست سوم ندارید بهتره که بدون انتخاب UDA و با فعال کردن قسمت Factory Setting فلش کنید تا مشکلی نداشته باشید.

بله;درسته. appshelldata.xml رو حذف و گوشی رو Reboot کنید.

salbi
04-11-2011, 07:03
با تشكر مطمئني كه تقويم سال 91 را هم دارد
چون براي من كه نيامد

ZeNer
04-11-2011, 18:40
با تشكر مطمئني كه تقويم سال 91 را هم دارد
چون براي من كه نيامد

سلام
حق با شماست;الان که تست کردم دیدم 91 ر و نداره
با عرض پوزش مثل اینکه این مورد رو یادم رفته بود اعمال کنم.

برنامه ای رو ضمیمه کردم که شامل 91 هم میشه
فقط قبل از نصب با X-plore اسم فولدر 10003a5b موجود در مسیر C:\private رو به چیز دیگه ای تغییر بدید و بعد از نصب هم گوشی رو Reboot کنید.

با تشکر از تذکر شما دوست عزیز

the warriors
22-11-2011, 11:28
دوستان میشه یکی توضیح بده چطوری میشه از این فریمور استفاده کرد ؟؟
من تا بحال اینکارو نکردم و باید حتما این کارو انجام بدم

ZeNer
22-11-2011, 13:25
دوستان میشه یکی توضیح بده چطوری میشه از این فریمور استفاده کرد ؟؟
من تا بحال اینکارو نکردم و باید حتما این کارو انجام بدم

با سلام ;

قبل از هر چیز اگر فایل MCU مربوط به RM خودتون رو ندارید از لینک های پست اول دانلود کنید

برای فلش گوشی با ایل فیرمور شما به برنامه JAF نیاز دارید

لینک :نحوه ی اجرای آخرین ورژن جاف V1.98.66 Beta5 با امولاتور (3 روش) در XP و ویندوز ویستا و ویندوز7 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=95541)

لینک : فلش گوشی ها ی نوکیا در حالت خاموشی با جف

(http://forum.mobilestan.net/%C3%99%C2%81%C3%99%C2%84%C3%98%C2%B4%20%C3%9A%C2%A F%C3%99%C2%88%C3%98%C2%B4%C3%9B%C2%8C%20%C3%99%C2% 87%C3%98%C2%A7%20%C3%9B%C2%8C%20%C3%99%C2%86%C3%99 %C2%88%C3%9A%C2%A9%C3%9B%C2%8C%C3%98%C2%A7%20%C3%9 8%C2%AF%C3%98%C2%B1%20%C3%98%C2%AD%C3%98%C2%A7%C3% 99%C2%84%C3%98%C2%AA%20%C3%98%C2%AE%C3%98%C2%A7%C3 %99%C2%85%C3%99%C2%88%C3%98%C2%B4%C3%9B%C2%8C%20%C 3%98%C2%A8%C3%98%C2%A7%20%C3%98%C2%AC%C3%99%C2%81)
در نهایت هم تنضیمات جف رو طبق عکسی که در پست اول گذاشتم انجام بدید