PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل گالاکسی 2

judas.kiss
23-08-2011, 20:43
سلام دوستان عزیزم...لطفا منو کمک کنید

من گوشی گالاکسی 2 خریدم فردا صبحش اومدم روت کنم گوشی رو...با برنامه Odin کرنل مربوطه رو زدم و بعد گوشی با علامت زرد مواجه شد و اصلا بالا نیومد...گفتن باید دوباره فلش کنم گوشی رو و یه رام روش نصب کنم....
رام سه فایلی دانلود کردیم و با برنامه Odin همه کاراشو انجام دادم ولی بعد از چند ثانیه بالا میزنه BOOT و بعد FAILD میزنه...تو 3 تا کامپیوتر امتحان کردم و نشد...حالا با روشن کردن گوشی علامت دیگه میاد که گوشی یه کامپیوتر وصله و وسطش یه علامت تعجب...

موندم چیکار کنم...رام هم رو گوشی نصب نمیشه دیگه...رام خود گوشی رام خاور میانه و فارسی بود

ممنون میشم کمک کنید

Benyaminj
24-08-2011, 15:23
سلام دوستان عزیزم...لطفا منو کمک کنید

من گوشی گالاکسی 2 خریدم فردا صبحش اومدم روت کنم گوشی رو...با برنامه odin کرنل مربوطه رو زدم و بعد گوشی با علامت زرد مواجه شد و اصلا بالا نیومد...گفتن باید دوباره فلش کنم گوشی رو و یه رام روش نصب کنم....
رام سه فایلی دانلود کردیم و با برنامه odin همه کاراشو انجام دادم ولی بعد از چند ثانیه بالا میزنه boot و بعد faild میزنه...تو 3 تا کامپیوتر امتحان کردم و نشد...حالا با روشن کردن گوشی علامت دیگه میاد که گوشی یه کامپیوتر وصله و وسطش یه علامت تعجب...

موندم چیکار کنم...رام هم رو گوشی نصب نمیشه دیگه...رام خود گوشی رام خاور میانه و فارسی بود

ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز احتمالا شما فایل pda رو اشتباه قرار دادی..

با کابل jig مشکلت به احتمال 99% حل میشه..اموزشش تو بخش هست

judas.kiss
24-08-2011, 16:07
دوست عزیز مگه این روش برای فعال کردن دانلودینگ نیست؟؟

گوشی من دانلودینگ میره ولی ریکاوری نمیره

Benyaminj
24-08-2011, 16:16
دوست عزیز مگه این روش برای فعال کردن دانلودینگ نیست؟؟

گوشی من دانلودینگ میره ولی ریکاوری نمیره

خوب این که خیلی خوبه...برنامه odin گوشی شناسایی میکنه ؟