PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک پرسش و پاسخ پیرامون مسائل تم و گرافیک و کیجن

Sandroid
06-09-2011, 10:47
تمام سوالاتتون رو راجع به ساختن,پورت کردن,و دادن ویژگیهای مختلف به تم رو در این تاپیک مطرح کنید

Sandroid
06-09-2011, 18:39
چجوری میشه لاک اسکرین رو رنگی کرد (sangingerace)

یا از طریق کیجن out استفاده کنید و در تب lockscreen تغییرات رو بدید
و یا
فایل framework-res.apk رو از رام استخراج کنید
برنامه رو از طریق winrar باز کنید
به مسر زیر برید
res/drawable-mdpi
حالا فایلهای زیر رو میتونید با سلیقه شخصی خودتون ویرایش کنید و جایگزین کنید
jog_tab_left_confirm_gray.png تا jog_tab_right_pressed

saeedblack
26-01-2012, 09:51
اگه میشه لطف کنید وبگید چطور میشه محل قرارگیری ساعت رو تو رام های سیانوژن داخل استوس بار تغییر داد مثلا به وسط انتقالش داد مثل رامهای sangingerace

Sandroid
26-01-2012, 20:03
این مورد رو قرار بود براش یه آموزش بزارم که یادم رفته بود
ایشالا به زودی میزارم

Mohammad_mehdi
24-03-2012, 14:14
سلام ساسان جان
چند تا سوال داشتم:
1 - چطور میشه تو رام رسمی 2.3.3 ، اون چهار تا آیکون و برنامه اصلی که همیشه پایین هستن (sms , phone . ccontact) رو تغییر داد.؟؟؟ مثلا go sms رو بجای اس ام اس اصلی گوشی بذارم و برنامه اصلی بره تو منو.
2 - از یه نرم افزار چطور به جای نرم افزار اصلی استفاده کنم؟؟؟ مثلا یه دیالر exdialer رو بجای دیالر اصلی . یا موزیک پلیر miui رو بجای موزیک اصلی
3 - واسه آیکون های notification بار، نمیشه یکی رو برداشت بجاش سه گزینه دیگه گذاشت.؟
ببخشید زیاد میپرسم... شرمنده ولی تازه کارم

Sandroid
24-03-2012, 15:12
سلام ساسان جان
چند تا سوال داشتم:
1 - چطور میشه تو رام رسمی 2.3.3 ، اون چهار تا آیکون و برنامه اصلی که همیشه پایین هستن (sms , phone . ccontact) رو تغییر داد.؟؟؟ مثلا go sms رو بجای اس ام اس اصلی گوشی بذارم و برنامه اصلی بره تو منو.
2 - از یه نرم افزار چطور به جای نرم افزار اصلی استفاده کنم؟؟؟ مثلا یه دیالر exdialer رو بجای دیالر اصلی . یا موزیک پلیر miui رو بجای موزیک اصلی
3 - واسه آیکون های notification بار، نمیشه یکی رو برداشت بجاش سه گزینه دیگه گذاشت.؟
ببخشید زیاد میپرسم... شرمنده ولی تازه کارم

1:به app drawer برید و menu و edit رو انتخاب کنید.حالا میتونید جابجایی ها رو انجام بدید
2:آموزش حذف و اضافه کردن برنامه های سیستمی در بخش آموزشی موجوده
برای مثال،برای جایگزین کزدن go sms به جای نرم افزار اصلی،mms.apk رو از پوشه system/app پاک کنید،و go sms رو تغییر نام بدید به mms.apk و در همون مسیر system/app جایگزین کنید و ریبوت
3:فقط میشه ایکونها رو عوض کنید.ولی حالتها عوض نمیشه

Mohammad_mehdi
24-03-2012, 15:21
app drawer چیه؟؟؟
2 - اون کارو قبلا واسه dialeractivitytab کردم کلا نرم افزار phone از اون پایین و تو منو پاک شد مجبور شدم رام عوض کنم
واسه messaging هم فکرکنم اینطوری میشه..

Sandroid
24-03-2012, 17:11
app drawer چیه؟؟؟
2 - اون کارو قبلا واسه dialeractivitytab کردم کلا نرم افزار phone از اون پایین و تو منو پاک شد مجبور شدم رام عوض کنم
واسه messaging هم فکرکنم اینطوری میشه..

1:همونجایی که همه برنامه ها هستن (لیست برنامه ها)
2:اشتباه پاک کردی.باید phone.apk رو حذف میکردی
مطمئنا مشکلی پیش نمیاد

Mohammad_mehdi
24-03-2012, 23:21
1:همونجایی که همه برنامه ها هستن (لیست برنامه ها)
2:اشتباه پاک کردی.باید phone.apk رو حذف میکردی
مطمئنا مشکلی پیش نمیاد

ممنون. یه چیزی...
آقا تونستم مرحله 4 deodex کردن هم رد کنم . البته با xp ... نمیدونم چرا رو لپتاپ با ویندوز7 نمیشد
الان که 4 مرحله تموم شد چیکار کنم؟؟؟
فایل ها رو باید بریزم رو گوشی؟؟؟؟ اخه اینطوری که تاثیری در گوشی نداره . چه مرحله 3 و 4 انجام شه چه نشه...
باید کپی کنم؟؟؟
2 - واسه اون dialer میشه بگید دقیقا کدوم ها رو باید پاک کنم؟؟ اگه phone پاک شه چی جایگزینش کنم؟؟ تو بخش تمها فقط یه فایل معرفی شده بود اونم همون dialleractivitytab بود

kral_altin
31-03-2012, 09:39
چجوری می تونم آیکون سرچ گوگل رو توی گوشیم عوض کنم..؟
همونی که به صورت مستطیل بالای صفحه اول میاد

Sandroid
31-03-2012, 19:07
ممنون. یه چیزی...
آقا تونستم مرحله 4 deodex کردن هم رد کنم . البته با xp ... نمیدونم چرا رو لپتاپ با ویندوز7 نمیشد
الان که 4 مرحله تموم شد چیکار کنم؟؟؟
فایل ها رو باید بریزم رو گوشی؟؟؟؟ اخه اینطوری که تاثیری در گوشی نداره . چه مرحله 3 و 4 انجام شه چه نشه...
باید کپی کنم؟؟؟
2 - واسه اون dialer میشه بگید دقیقا کدوم ها رو باید پاک کنم؟؟ اگه phone پاک شه چی جایگزینش کنم؟؟ تو بخش تمها فقط یه فایل معرفی شده بود اونم همون dialleractivitytab بود
فایلهای app و framework رو که دئودکس شدن رو توسط root explorer جایگزین فایلهای اصلی کنید
یا توسط پچ به رام اضافه کنید...
ممنون بابت تذکر،امشب آموزش اون تاپیک رو آپدیت میکنم.
.............
برای تم و شکل و شمایل دیالر،باید dialertabactivity جایگزین بشه
برای نرم افزار تماس،باید phone جایگزین بشه
فکر میکنم باید هر 2 رو حذف کنید و برنامه مد نظرتون رو با اسم phone.apk به رام اضافه کنید

چجوری می تونم آیکون سرچ گوگل رو توی گوشیم عوض کنم..؟
همونی که به صورت مستطیل بالای صفحه اول میاد
به این مسیر برید
system/app/googlequicksearchbox
فایل apk رو توسط winrar باز کنید
به این مسیر برید
res/drawable-mdpi/
تو این پوشه،یکی از عکسها(اسم دقیقش یادم نیس...)مخصوص آیکون برنامه هستش

Manwë
14-04-2012, 21:21
با درود فراوان
توی کیچن چطوری میشه منو هارو تنظیم کرد که چه طور باشه؟ منظورم بیشتر رنگ بندی قسمت های مختلفه.
با تشکر فراوان

mdoct
02-05-2012, 09:56
سلام دوستان
یه درخواست
میتونین لینک دانلود touchwiz برای برگشتن از go launcher به samsung home رو بزارین...
آخه رامم hanimod هستش
پچشو میزنم آیکونه اپل برای منو میاد...این تاچویزو نمیخوام
با تشکر

A.Plus
02-05-2012, 10:12
با درود فراوان
توی کیچن چطوری میشه منو هارو تنظیم کرد که چه طور باشه؟ منظورم بیشتر رنگ بندی قسمت های مختلفه.
با تشکر فراوان

سلام دوستان
یه درخواست
میتونین لینک دانلود touchwiz برای برگشتن از go launcher به samsung home رو بزارین...
آخه رامم hanimod هستش
پچشو میزنم آیکونه اپل برای منو میاد...این تاچویزو نمیخوام
با تشکر
میشه لطفا در هر 2 مورد بیشتر توضیح بدین؟
اگر میخواین که روی هانی مد تاچویز داشته باشید پچ مورد نظرتون توی تاپیک رام هانی مد هست میتونید دانلود و نصب کنید.
برای مورد اول هم دقیقا چه قسمت هایی رو میخواین رنگ بندیشو عوض کنید؟

mdoct
02-05-2012, 15:37
میشه لطفا در هر 2 مورد بیشتر توضیح بدین؟
اگر میخواین که روی هانی مد تاچویز داشته باشید پچ مورد نظرتون توی تاپیک رام هانی مد هست میتونید دانلود و نصب کنید.
برای مورد اول هم دقیقا چه قسمت هایی رو میخواین رنگ بندیشو عوض کنید؟

میدونم
فایلشو دانلود و نصب کردم
ولی نمی خوام آیکونش شبیه اپل بشه
آخه تاچویز رو نصب میکنی
آیکونه منو شبیه iphone هستش
نمیخوام اینجوری بشه

Manwë
28-05-2012, 11:53
منظورم اینه که مثلا رنگ پس زمینه و فونت توی منو و بالای منو که عنوان منو رو داره. بعد یه مسئله ی دیگه. من توی کیجن یه تم درست کردم و طبق آموزشی که جناب Sandroid گزاشتن اونو آماده کردم. و از طریق ریکاوری نصب کردم اما هیچ کودوم از تغییراتی که انتظار داشتم اتفاق نیفتاد به جز اینکه فونت فارسی گوشیم عوض شد. اگه ممکنه در این مورد هم راهنمایی کنید.

Sandroid
04-06-2012, 20:44
قبل از نصب,mount system کنید
درضمن،احتمالا تغیییراتی که توسط کیجن داده میشه.در رامهای cm7 تاثیر گذار نیست و باید تغییرات بصورت دستی وارد بشه

ashkan004
10-12-2012, 20:18
تو بیلد نامبر گوشیم نوشته:
Jro03c.n7100xxalj3
این نوشته ها مشخص کننده چی اند؟ اسم ؟ شماره؟ ورژن؟ رسمی و غیر رسمی بودن؟
میشه بیشتر راهنماییم کنید.
راستی این رام اسمش چیه ؟
کجا میتونم براش تم پیدا کنم و باقی ماجرا

:.A.L.I.R.E.Z.A.:
21-12-2012, 20:38
سلام دوستان من کیچن رو انداختم رو کامپیوترم ولی به خاطر اینکه cygwin رو نمیتونم دانلود کنم کیچن رو روی اوبونتو میخوام بالا بیارم ولی وقتی ترمینال رو باز میکنم و دستورات cygwin رو وارد میکنم کیچن نمیاد لطفا راهنمایی کنید که کیچنو تو چه مسیری بزارم و با چه دستوری تو ترمینال بازش کنم.
ممنون

ashkankhoshtip
21-02-2013, 18:46
بنام خدا.اساتيد محترم من ميخوام اون ساعت ديجيتالي كه تو لاك اسكرين گوشي s3 هستش رو با يك ساعت آنالوگ عوض كنم.ممون ميشم بفرماييد كه اين كار شدني هستش يا نه و اگه شدني هستش راهش رو بهم بگيد.ممنون از همه

appadanax
14-08-2013, 02:05
خوش به حالتون. کارتون درسته

khorsandkh
20-05-2014, 05:52
باعرض سلام و خسته نباشید میخواستم حالت دیفالت سیتینگ رو تغییر بدم مثل اندرویید 4 بکنم الان اندرویید 2.3.4 دارم نمیدونم منظورم رسوندم صفحه سیتینگ عوض کنم لطفا میکنی راهنمایی کنی