PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیرم ور غیر رسمی belle ورژن v111.020.0203 برای N8 + زبون نوشتاری فارسی

VIVA
07-09-2011, 20:46
به نام خدا

فیرم ور غیر رسمی belle ورژن v111.020.0203 برای N8 با زبان های انگلیسی چینی

این ورژن جدیدتر از ورژن قبلی می باشد .

http://img545.imageshack.us/img545/5545/belle111020.pnghttp://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=606278&stc=1&d=1313787771

نقل قول از zakieg (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=159177) عزیز :

سلام دوستان

به نظر من که از آنا بهتره با تشکر از آقا محسن (MaKenZi)

خوب بریم سر آموزش

تمام فایل های آپدیت آنا رو بریزید توی این مسیر

C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\rm-596 توجه کنید فایل های آپدیت آنا نه belle

بعد فایل های رو که از اینجا دانلود کردید بریزید تو یه پوشه دم دست بزارین مثلا دکستاب

بعد فونیکس رو باز میکنید از منوی open product file رو انتخاب کنید rm-596 رو انتخاب کنیدok

از تب firmware update flashing رو انتخاب کنید پروداکت گوشی رو انتخاب کنید

تیک dead flash رو هم بزنید آماده برای فلش میشه که اینجا belle وارد میشه همین پایین

options رو بزنید و فایل هایی رو که گفتم دم دست بزارید با این فایل ها جابجا کنید

توجه کنید بعد جابجا کردن دو فایل باقی میمونه که اونارو delete و ok کنید آخر هم

update software رو بزنید تا فلش تموم بشه

ولی در کل belle خیلی باحاله

از دوستان بابت نگذاشتن عکس از آموزش معذرت:sorry: میخوام چون وقت نداشتم باز هم اگه خواستید میزارم براتون

زبون نوشتاری فارسی به همراه هک کامل توسط فایل اینستال سرور در این فریمور موجود می باشد.

این فیرمور تست نشده است لطفا تست کنید و اطلاع بدید .

به علت غیر رسمی بودن فریمور ریسک این کار برعهده خودتون خواهد بود .

VIVA
07-09-2011, 22:54
ادامه پارت ها

Safavy2002
08-09-2011, 00:12
دوستان بنده این ورژن رو تست کردم بخوبی جواب داد منتها از Update Software استفاده کردم و اصلا اطلاعات قبلی گوشی پاک نشد از جمله مخاطبین و اس ام اس
اینم اسکرین شات از گوشی

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=620143&stc=1&d=1315510765 http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=620148&stc=1&d=1315510870

در ضمن جا داره از دوست عزیزم zanakaka که گوشی خودش رو برای تست اورد تشکری ویژه داشته باشم ممنونم

فایل ویدیو رو میتونید از KMPlayer یا میدیاپلیر سیستم استفاده کنید :mobilestan:

mahmoodi38
08-09-2011, 11:28
من فیروور 24 آنا دارم با این می تونم فلش کنم

و یه چیز دیگه چرا همش می گید به علت غیر رسمی بودن فریمور ریسک این کار برعهده خودتون خواهد بود

مگه چه اتفافی ممکنه بیفته اگه گوشی خاموش می شه و روشن نمی شه یعنی دیگه نمی شه با ورژن اصلی فلش زد و روشنش کرد

اگه توضیح بدید ممنون می شم

Safavy2002
08-09-2011, 12:17
من فیروور 24 آنا دارم با این می تونم فلش کنم

و یه چیز دیگه چرا همش می گید به علت غیر رسمی بودن فریمور ریسک این کار برعهده خودتون خواهد بود

مگه چه اتفافی ممکنه بیفته اگه گوشی خاموش می شه و روشن نمی شه یعنی دیگه نمی شه با ورژن اصلی فلش زد و روشنش کرد

اگه توضیح بدید ممنون می شم

دوست عزیز به این خاطر میگن اگه احیانا گوشی رو خاموش کردید سایت موبایلستان هیچ مسئولیتی در برار کار شما نداره
خب بعضی مواقع پیش میاد که گوشی خاموش بشه و تنها روشش بدون بردن به تعمیرگاه و هزینه ندادن اضافی دانگرید کنید به ورژن پایین تر و باز بتونید ورژن های دیگه رو بزنید
موفق باشیی:mobilestan:

mahmoodi38
08-09-2011, 12:34
غیر از رسمی و غیر رسمی بودنش کارایی کدوم بهتره و با آنا چه فرقی داره امکاناتش یکیه یا ...

اگه یه توضیح کامل و مختصر بدید ممنون می شم

Safavy2002
08-09-2011, 12:42
غیر از رسمی و غیر رسمی بودنش کارایی کدوم بهتره و با آنا چه فرقی داره امکاناتش یکیه یا ...

اگه یه توضیح کامل و مختصر بدید ممنون می شم

دوست عزیز بستگی به سلیقه است
یه سری رسمی رو قبول دارن و یه سری دیگه غیر رسمی
دل کل تعریف های زیادی شده در این ورژن من یکی خودم ازش استفاده کردم و لذت بردم
به هرحال زیاد با اننا فرق داره
موفق باشید:mobilestan:

AHMAD
08-09-2011, 13:41
چه فرقی با قبلی کرده؟
این ورژن امکان دانگرید داره؟:bi::bq::bq:

omid.bibak
08-09-2011, 14:24
کسی نمیخاد جواب بده ؟؟؟؟ این چه فرقی با اون بل که توی تاپیک قبلی بود داره؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی جواب بده دیگه؟؟؟؟ خواهشن جواب بدید تفاوتش چیه ؟؟؟ یا فرق چندانی نداره؟/؟؟؟ باگی ازش گرفته شده؟؟؟؟ چکارش کردن که اقا viva میگه ویرژن جدیدتر؟؟؟؟

hossein46
08-09-2011, 14:34
کسی نمیخاد جواب بده ؟؟؟؟ این چه فرقی با اون بل که توی تاپیک قبلی بود داره؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی جواب بده دیگه؟؟؟؟ خواهشن جواب بدید تفاوتش چیه ؟؟؟ یا فرق چندانی نداره؟/؟؟؟ باگی ازش گرفته شده؟؟؟؟ چکارش کردن که اقا viva میگه ویرژن جدیدتر؟؟؟؟

هیچ فرقی نداره همنی که اگه رو گوشی رایت کردی بذار بمونه تا نسخه رسمیش بیاد:dq:

omid.bibak
08-09-2011, 14:48

دمت گرم داداش تشکر فراوان
با بل حال میکنم واقعا نوکیا محشره حالا هی بگید اندرویید
اخه اندروییدی که همه چیشو از اپل د ز د یده چه فایده ای داره اخی گندش داره در میاد اقای اندرویید

tamas
08-09-2011, 14:51

دوستان عزیز تو این ورژن کلیه باگهای ورژن قبلی برطرف شده و تا حالا باگی مشاهده نشده است
تو سایتهای دیگه و فروم های تخصصی شان زبان فارسی رو بهش اضافه کردن و تا اونجایی که من دیدم بگفته تقریبا قریب به اتفاق آقایان بدون باگ میباشد.
خودم از دیروز با ورژن جدید فلش کردم و ورژن قبلی با این ورژن قابل مقایسه نیست

omid.bibak
08-09-2011, 14:55
دوستان عزیز تو این ورژن کلیه باگهای ورژن قبلی برطرف شده و تا حالا باگی مشاهده نشده است
تو سایتهای دیگه و فروم های تخصصی شان زبان فارسی رو بهش اضافه کردن و تا اونجایی که من دیدم بگفته تقریبا قریب به اتفاق آقایان بدون باگ میباشد.
خودم از دیروز با ورژن جدید فلش کردم و ورژن قبلی با این ورژن قابل مقایسه نیست

اقا اگه بدون باگه تا امشب دانلودش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

یکی جواب درست و درمون بده تروخدا؟؟؟؟ عاشق نوکیا و بل ام

im crazy about nokia ooooooooffffffff

باگاش برطرف شده؟؟؟؟؟؟؟؟ یه متخصص اینجا نیست جوا ما کم سوادارو بده؟؟؟؟
مکنزی جان کجایی؟؟؟؟؟ این بهتر از قبلیه؟؟؟؟؟؟؟

AHMAD
08-09-2011, 15:09
اینجور که جاهای دیگه گفتند
گویا تو این ورژن میشه حروف رو دستی و با انگشت رو صفحه نوشت و سیستم خودش تایپ کنه.
ورژن جدید سیمبیان بل به صورت پیش فرض دارای چهار صفحه میباشد که تا شش صفحه قابل .
ورژن جدید به خوبی تمام بازی ها و نرم افزار ها از جمله جاوا را اجرا میکند.
در این فریم ور باگ های موجود در نسخه ی بتا برطرف شده است .

راستی توی اون سایت فیرمور هک شده هم قرار داده مثل قبلی که توی امضا من هست.البته اگر برای این ورژن خواستید اپ کنم(اینی که تو سایت هست همین هک شده است یا نه؟)

فریمور هک شده با قابلیت های زیر

حذف زبان های اضافه از فریمور

اضافه شدن تقویم با تمامیه رویدادها به تقویم اصلی

اضافه شدن زبان فارسی به قسمت زبان نوشتاری

هک کامل گوشی

omid.bibak
08-09-2011, 15:21
این فریموری که اینجا هست زبان نوشتاری فارسی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هک هم نباشه مهم نی چون من فایل cer key دارم

Safavy2002
08-09-2011, 15:24
گویا تو این ورژن میشه حروف رو دستی و با انگشت رو صفحه نوشت و سیستم خودش تایپ کنه.
ورژن جدید سیمبیان بل به صورت پیش فرض دارای چهار صفحه میباشد که تا شش صفحه قابل .
ورژن جدید به خوبی تمام بازی ها و نرم افزار ها از جمله جاوا را اجرا میکند.
در این فریم ور باگ های موجود در نسخه ی بتا برطرف شده است .

راستی توی اون سایت فیرمور هک شده هم قرار داده مثل قبلی که توی امضا من هست.البته اگر برای این ورژن خواستید اپ کنم(اینی که تو سایت هست همین هک شده است یا نه؟)

فریمور هک شده با قابلیت های زیر

حذف زبان های اضافه از فریمور

اضافه شدن تقویم با تمامیه رویدادها به تقویم اصلی

اضافه شدن زبان فارسی به قسمت زبان نوشتاری

هک کامل گوشی

دوست عزیز این فریمور هک شده توسط دوست عزیزمون viva شده است پس نیازی به هک نیست و زحمت فارسی کردنش هم کردن پس فکر نکنم نیازی به این کار باشه مگه دوستان دیگه خواهان این چیزی که شما گفتید رو باشند

zanyar_98
08-09-2011, 15:31
دوستان اون دو تا فايل كه ميگن جابجاش كنيد با فريمور اصلي بايد با كدم فايل ها جابجا بشه؟
ميشه توضيح بدين؟

Safavy2002
08-09-2011, 15:31
این فریموری که اینجا هست زبان نوشتاری فارسی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هک هم نباشه مهم نی چون من فایل cer key دارم

به نقل از viva عزیز

زبون نوشتاری فارسی به همراه هک کامل توسط فایل اینستال سرور در این فریمور موجود می باشد.

بله دوست عزیز اگه متن اول پست رو خونده باشید میفهمید که زبان نوشتاری فارسی رو داره

دوستان اون دو تا فايل كه ميگن جابجاش كنيد با فريمور اصلي بايد با كدم فايل ها جابجا بشه؟
ميشه توضيح بدين؟

دوست عزیز شما باید اول فایلهای ورژن 24 رو به فونیکس معرفی کنید بعد بیاید فایلهارو وبرایش کنید و 4 تا فایل ورژن بل رو دستی به فونیکس بدید و 2تا فایل اخری که در option هست باید پاک کنید و فقط 4تا فایل باید باشد و فلاش بزنید
موفق باشید

zanyar_98
08-09-2011, 17:11
دوست عزیز شما باید اول فایلهای ورژن 24 رو به فونیکس معرفی کنید بعد بیاید فایلهارو وبرایش کنید و 4 تا فایل ورژن بل رو دستی به فونیکس بدید و 2تا فایل اخری که در option هست باید پاک کنید و فقط 4تا فایل باید باشد و فلاش بزنید
موفق باشید
دوست عزيز وقتي فايل هاي24 رو به فونيكس معرفي ميكنم.3تا فايل اصلي داره.دوتاPPMو يه دونه Image.
كدومهاشو بايد پاك كنم يا جايگزين؟
اگه ميشه يه اموزش تصويري بزارين
ميشه ازفايل هاي 22 استفاده كرد؟:bt:

AHMAD
08-09-2011, 17:30
دوست عزيز وقتي فايل هاي24 رو به فونيكس معرفي ميكنم.3تا فايل اصلي داره.دوتاPPMو يه دونه Image.
كدومهاشو بايد پاك كنم يا جايگزين؟
اگه ميشه يه اموزش تصويري بزارين
ميشه ازفايل هاي 22 استفاده كرد؟:bt:

فرق نمیکنه فقط باید فینیکس را یه جوری دور بزنی(خر کنی)
من خودم ازفايل هاي 22 استفاده كردم

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=620025&stc=1&d=1315492075

VIVA
08-09-2011, 17:40
همینطور که دوستان عزیز گفتن در این ورژن بعضی از باگ ها رفع شده و در کل این ورژن هم مثل ورژن قبل از نوکیا هست و البته لیک شده هست و رسمی نیست و همینطور که در پست اول هم گفتم هک و زبون فارسی برای نوشتن رو دارا می باشد .
اینجور که در فروم های خارجی دیدم گفته بودن واقعا سرعتش بیشتر از قبلی هست والا من چون n8 ندارم نتونستم خودم تست کنم .

AHMAD
08-09-2011, 19:00
یکسری از باگ هاش رفع شده ولی به نظر من سرعت قبلی بهتر و بیشتر بود.
هالا میل خودتون هست به نظر من همون قبلی را بزنید بهتره.:mobilestan:

jalliill
08-09-2011, 19:23

یگی این موضوع رو تست کنه ... اگه واقعا این کار رو انجام بده عالیه :cc:

iranboy
08-09-2011, 20:18
ممنون از زحمت دوستان
ولی من دیگه تصمیم گرفتم بزارم برا آپدیت رسمیش
آنا رو راحت با خود ovi آپدیت زذم این همه درد سر هم نداشتم
اینم دندون رو جگر میزارم تا آپدیت رسمیش بیاد
هر چند ویدیو belle رو دیدم و خیلی خوشم اومد :dq:

mamal_69
08-09-2011, 20:38
سلام.
دوستان منم نصبیدم.ضمن اینکه من اولین کسی بودم که ورژن اولیرو ریختمو بیش از هزار نوع دستکاری شده هاشو ریختم که میشه گفت بیش از 20 بار فلش زدم با ورژن قبلی همه باگهاشو گفته بودم.ولی تا حالا که من فقط یه باگ ویه مشکل دیدم ازش.باگ این ورژن اجرا نکردن بعضی بازی ها مثل fragger و real golf هست که خودم تست کردم و اجرا نمیشه.مشکلشم کیفیت پایین عکس گرفتن دوربین هست.در ورژن قبلی اگه با کد *#7370# گوشیو فرمت میکردی دیگه به اینترنت کانکت نمیشد که در این ورژن درست شده.سرعت ورژن قبلی بهتر بود.و تا جایی که من گوشیرو زیرو رو کردم تایپ دستی وجود ندارد.در کل این ورژن خیلی بهتره.یا علی

omid.bibak
08-09-2011, 20:38
ممنون از زحمت دوستان
ولی من دیگه تصمیم گرفتم بزارم برا آپدیت رسمیش
آنا رو راحت با خود ovi آپدیت زذم این همه درد سر هم نداشتم
اینم دندون رو جگر میزارم تا آپدیت رسمیش بیاد
هر چند ویدیو belle رو دیدم و خیلی خوشم اومد :dq:

دوست عزیز فلش بزن منم مثه شما وسواس به خرج میدادم واسه اینکه رسمیش بیا ولی انقدر تغییر داره که خداییش ارزششو داره
من زدم مشکلی هم ندارم الانم دارم اینو دانلود میکنم

jalliill
08-09-2011, 21:38
منم منتظر رسمی می مونم

omid.bibak
08-09-2011, 21:55
اقا در اخر گزینه refebush رو بزنم یا sw update ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این فریمور رو میشه دانگرید کرد؟؟؟؟؟؟

mamal_69
08-09-2011, 22:01
اقا در اخر گزینه refebush رو بزنم یا sw update ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این فریمور رو میشه دانگرید کرد؟؟؟؟؟؟

سلام.
دوست عزیز refebush رو بزن.بله به راحتی میشه دانگرید کرد.یا علی

omid.bibak
09-09-2011, 10:40
سلام خدمت دوستان
اقا ظاهرا این ورژن نسخه تقریبا اصلیشه فقط جند تا تغیر دیگه تو ورژن اصلیش میدن.
تست کردم مشکل خاصی نداره.
gpu کامل شده
ظاهرا سرعت گوشی بالا رفته واقعا خوب شده
راضیم والا
گوشی عالی کار میکنه
تفاوت رو واقعا میشه تو این احساس کرد باگی ندیدم فقط خداکنه دوربینش رو از لحاظ کیفیت درست کنند
یا حق عالی شده والا تست کنید چیزی از اندرویید کم نداره ازلحاظ ظاهری

mamal_69
09-09-2011, 12:01
سلام.
دوستان وقتی تو موزیک پلیر باشیم اگه انگشتتونو از چب به راست یا بلعکس بکشید آهنگ عوض میشه و به آهنگ بعدی یا آهنگ قبلی میره.امتحان کنید.

omid.bibak
09-09-2011, 12:29
سلام.
دوستان وقتی تو موزیک پلیر باشیم اگه انگشتتونو از چب به راست یا بلعکس بکشید آهنگ عوض میشه و به آهنگ بعدی یا آهنگ قبلی میره.امتحان کنید.

جناب mamal جان اینکه چیز جدیدی نیست داداش
راستی این ورژن یکی یا دوتا بیشتر باگ نداره.
راستی تو نسخه اورجینال ویدجت های دیگه هم بهش اضافه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
resize شدن هم بهش اضاف میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

mamal_69
09-09-2011, 12:37
جناب mamal جان اینکه چیز جدیدی نیست داداش
راستی این ورژن یکی یا دوتا بیشتر باگ نداره.
راستی تو نسخه اورجینال ویدجت های دیگه هم بهش اضافه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
resize شدن هم بهش اضاف میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونستم.
شاید ویدجیت بهش اضافه بششه ولی قابلیت ریسایز شدنو احتمال 90 درصد اضافه میکنن بهش.البته من که چشم آب نمیخوره.این احتمالم که دادم تو سایتهای دیگه خوندم.

hooom_k11
09-09-2011, 14:24
من فایلهای اننارادارم ولی کوک شده ورژن2214
میتونم فلاش بزنم ؟

MaKenZi
09-09-2011, 14:52
من فایلهای اننارادارم ولی کوک شده ورژن2214
میتونم فلاش بزنم ؟
سلام

بله میتونید دوست من ، طبق راهنمایی پست اول پیش برید.

omid.bibak
09-09-2011, 22:48
http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=52553.0
ببخشید اینو اینجا دادم
کسایی که دنبا theme effect هستن این صحفه رو بخونن
معذرت میخام که لینک دادم ببخشید از همه دوستان معذرت میخام

fa22
10-09-2011, 08:33
سلام
ممنون بابت فریم ور.
من ی مشکلی دارم تو نصب این فریم ور.
وقتی در حین فلش زدن با فونیکس گوشی ریستارت میشه بالا نمیاد. و باید کابلو ازش جدا کنم و خودم روشنش کنم. و برنامه فونکیس هم خطا میده که فرآیند فلش کامل نشد!
البته وقتی گوشی رو روشن میکنم بالا میاد. و میشه گفت بدون مشکل کار میکنه! فقط کمی سنگینه!
حالا میخوام بدونم چرا اینطوری میشه؟؟؟
اگه اینطوری بمونه مشکلی پیش میاد؟
ی سوال دیگه هم دارم : وقتی anna رو نصب کردم حافظه گوشی 200 مگابایت خالی داشت. ولی الان 111 مگابایتش خالیه؟ ب خاطر همین belle سنگینه؟

EmmaWLove
10-09-2011, 08:58
هیچ جوری نمیشه اینو روی c7 فلش زد؟؟؟؟

zanyar_98
10-09-2011, 09:58
سلام به همگی
ببخشید یکی از دوستان این سوال رو پرسیده بود ولی من بازم میپرسم
من فایل های ورژن 22 رو دارم که توسط marshal 87 کوک شده.خودش گفته که همه ی فایل هارو دستکاری کرده.اگه با اینا فلش بزنم مشکل پیش نمیاره؟:mobilestan:

AHMAD
10-09-2011, 09:59
سلام
ممنون بابت فریم ور.
وقتی در حین فلش زدن با فونیکس گوشی ریستارت میشه بالا نمیاد. و باید کابلو ازش جدا کنم و خودم روشنش کنم. و برنامه فونکیس هم خطا میده که فرآیند فلش کامل نشد!
البته وقتی گوشی رو روشن میکنم بالا میاد. و میشه گفت بدون مشکل کار میکنه! فقط کمی سنگینه!
ی سوال دیگه هم دارم : وقتی anna رو نصب کردم حافظه گوشی 200 مگابایت خالی داشت. ولی الان 111 مگابایتش خالیه؟ ب خاطر همین belle سنگینه؟

بله، نسبت به Belle قبلی کمی کند تره(سنگین تره)

شما بعد از فلش مستر ریسیت بکن تا برنامه های اضافی پاک بشن تا حافظه آزد بیشتر بشه .

هیچ جوری نمیشه اینو روی c7 فلش زد؟؟؟؟

فعلا نه دوست عزیز .:ca:

AHMAD
10-09-2011, 10:03
سلام به همگی
ببخشید یکی از دوستان این سوال رو پرسیده بود ولی من بازم میپرسم
من فایل های ورژن 22 رو دارم که توسط marshal 87 کوک شده.خودش گفته که همه ی فایل هارو دستکاری کرده.اگه با اینا فلش بزنم مشکل پیش نمیاره؟:mobilestan:

مشکلی نداره

قبلا این سوال پرسیده شده

(http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2297026&postcount=20)

alirezabahrami
10-09-2011, 12:39
سلام
من ورژن قبلی را نصب کرده بودم امروز با این فلش زدم گوشیم دیگه بالا نیامد تا قسمت نوکیا میاد و دیگه بالا نمیاد

omid.bibak
10-09-2011, 13:27
سلام
من ورژن قبلی را نصب کرده بودم امروز با این فلش زدم گوشیم دیگه بالا نیامد تا قسمت نوکیا میاد و دیگه بالا نمیاد

دوباره فلش بزن طبق اموزش اگه بالا نیومد از لینک زیر دانلود کن تست شده عالیه
http://www.mediafire.com/?5xgglnd00gmge50
اگه زبان فارسی میخای rof3 رو از لینک زیر دانلود کن و جایگزین کن.تم افکت و سرعت عالی
http://www.mediafire.com/?boc3jjfudi9hn17

AHMAD
10-09-2011, 13:31

من هم دیشب با این زدم تم افکت هاش خیلی قشنگه ولی سرعتش خوب نیست .

AHMAD
10-09-2011, 13:36
اگه زبان فارسی میخای rof3 رو از لینک زیر دانلود کن و جایگزین کن.تم افکت و سرعت عالی

من دیشب همین کاری را که گفتی انجام دادم 2 بار هم فلش کردم فارسی اضافه می شد ولی تم افکت ها تغییر نمی کرد.

مجبور شدم با همون اصلی فلش کنم که فارسی نداره .

omid.bibak
10-09-2011, 14:28
من دیشب همین کاری را که گفتی انجام دادم 2 بار هم فلش کردم فارسی اضافه می شد ولی تم افکت ها تغییر نمی کرد.

مجبور شدم با همون اصلی فلش کنم که فارسی نداره .

سلام داداش گلم من فلش کردم راحت جواب داد تم افکهاشم عالی کار میکنه زبون فارسی ربطی به تم افکتهاش نداره هر جور که مایلی .
گوشیتو فرمت کن بعد فلش بزن سرعتش حرف نداره بخدا تازه هنوز cpu اورکلاک نشده انشالله تو ورژن اصلی این اتفاق میفته و cpu از 680 به 702 تغیر پیدا میکنه . واقعا دم نوکیا گرم امیدوار نگرمون داشته.حجم خالی مموری فون مال من 153 مگ هست مال شما دوستان چنده؟؟؟؟؟؟؟/
اخه خیلی ها مینالن که حجمش میاد رو 110 بدون اینکه برنامه نصب کنند.

fa22
10-09-2011, 14:51
بله، نسبت به belle قبلی کمی کند تره(سنگین تره)

شما بعد از فلش مستر ریسیت بکن تا برنامه های اضافی پاک بشن تا حافظه آزد بیشتر بشه .

فعلا نه دوست عزیز .:ca:

دوست عزیز اگه میشه ب قسمت اول سوالم هم جواب بدبد

fa22
10-09-2011, 14:52
سلام
ممنون بابت فریم ور.
وقتی در حین فلش زدن با فونیکس گوشی ریستارت میشه , دیگه بالا نمیاد. و باید کابلو ازش جدا کنم و خودم روشنش کنم. و برنامه فونکیس هم خطا میده که فرآیند فلش کامل نشد!

لطفا یکی کمکم کنه

babi_rich
10-09-2011, 15:09
ویبره تاچ کار می کنه؟؟؟

mamal_69
10-09-2011, 17:38
ویبره تاچ کار می کنه؟؟؟

لام.آره دوست عزیم کا میکنه به خوبی

fa22
10-09-2011, 21:34
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟!!!:please:

AHMAD
10-09-2011, 21:58
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟!!!:please:

سلام به دوست خوبم

فیرمور که تست شده است
ممکنه شما یک جایی اشتباه کرده باشید از آموزشی که دوست خوبمون اماده کرده استفاده کنید.

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2295586&postcount=3

اگر جایی را متوجه نشدید بگید تا راهنمایی کنم.

alirezabahrami
11-09-2011, 09:45

سلام
خیلی ممنون از راهنماییتان ولی هرچی فلش میزنم با فونیکس تا 100 درصد میره و اون شمارش معکوس مییاد و در آخر هم میگه کابل را قطع کن و وصل کن این کار را که میکنم یه ارور میده ولی گوشی دیگه بوت نمشه و تا همون قسمت آرم نوکیا مییاد بالا و چند بار چشمک میزنه و گوشی خاموش میشه بردم دم نمایندگی نتونست درست کنه گفت بزار تا ببینیم عیبش چیه
اگه با این فایل فلش بزنم آیا درست میشه فکر کنم پروداکت کد گوشی پریده راهی هست که پروداکت کد را در حالت خاموش بهش داد. دانگرید هم کردم بالا نیامد.
لطفاٌ اگه کسی بلده کمک کنه:please::sign_help::sign_help::sign_help::si gn_help::sign_help:

knife1373
11-09-2011, 10:01
سلام
خیلی ممنون از راهنماییتان ولی هرچی فلش میزنم با فونیکس تا 100 درصد میره و اون شمارش معکوس مییاد و در آخر هم میگه کابل را قطع کن و وصل کن این کار را که میکنم یه ارور میده ولی گوشی دیگه بوت نمشه و تا همون قسمت آرم نوکیا مییاد بالا و چند بار چشمک میزنه و گوشی خاموش میشه بردم دم نمایندگی نتونست درست کنه گفت بزار تا ببینیم عیبش چیه
اگه با این فایل فلش بزنم آیا درست میشه فکر کنم پروداکت کد گوشی پریده راهی هست که پروداکت کد را در حالت خاموش بهش داد. دانگرید هم کردم بالا نیامد.
لطفاٌ اگه کسی بلده کمک کنه:please::sign_help::sign_help::sign_help::si gn_help::sign_help:

من با این فایل ها فلش زدم این شمارش معکوس هم اومد بعد ارور داد که درست فلش نشده منم گوشیو کندم و بدون هیج مشکلی گوشی بالا اومد الانم سیمبین belle روش نصب هس

Mohammad16760
11-09-2011, 11:04
یه سوال مشکل من دارم اگه مموری من رو گوشیم باشه بخش ویدو را بالا نمیاره علت چیه

iranboy
11-09-2011, 11:04
یه پرسش
آیا میشه فایل های Belle رو تغییر نام داد به فایل های Anna و با فایل های آپدیت خود ovi updater جابجا کرد و آپدیت کرد یا نه؟

omid.bibak
11-09-2011, 11:29
دوستان سعی کنید از راهنمایی ها و اموزش ها به خوبی یهره ببرید.من با همین اموزشها فونیکس رو یاد گرفتم و بدون مشکل فلش میزنم.
راستی دوستان درایو c چقد خالی دارید؟؟؟؟؟//
سرعت چطوره؟؟؟؟؟؟
دوربین چطوره؟؟؟؟؟؟؟
از دید خودم
157 مگ خالی دارم درایو سی
سرعت عالی
دوربین بد نی باید منتظر نسخه رسمیش باشیم
فلش نکنید ضرر کردید
یا حق

AHMAD
11-09-2011, 11:31
یه پرسش
آیا میشه فایل های Belle رو تغییر نام داد به فایل های Anna و با فایل های آپدیت خود ovi updater جابجا کرد و آپدیت کرد یا نه؟

نه.نمیشه

rezasparta
11-09-2011, 12:30
اینجوری که ما فهمیده ایم برای اینکه ورژن رو عوض کنیم یا باید همون باشه یا بالاتر:cl:
مگه ورژن belle رسمی که میخواد بیاد 30 نیست؟:cb:
این کوک شدهه که ورژنش 111 است.:cd:
پس با این صورت belle که هیچ، telle و pelle و maro pelle و ashe kashke khale و ...بیاد هم باز اونایی که فلش کردن نمیتونن بریزن:ca::ca:

مگر برن باکس بازی کنن!!!:cc:
:bh:

AHMAD
11-09-2011, 12:43
اینجوری که ما فهمیده ایم برای اینکه ورژن رو عوض کنیم یا باید همون باشه یا بالاتر:cl:
پس با این صورت belle که هیچ، telle و pelle و maro pelle و ashe kashke khale و ...بیاد هم باز اونایی که فلش کردن نمیتونن بریزن:ca::ca:

فیرمور مخصوص دانگرید هست:bj:
درضمن منبع درست و حسابی داری که میگی belle رسمی که میخواد بیاد v30 هست?؟:cx:

Belle قبلی امکان دانگرید داشت ولی اینو نمیدونم؟کسی دانگرید کرده؟

iranboy
11-09-2011, 12:59
نه.نمیشه

راستش فکر امتحان کردنش وسوسم کرد و آخرش امتحان کردم
ولی راست میگفتی نمیشه
چون وقتی که میره برا بارگذاری و 15دیقه میگه وقت میخاد دیگه همونجا میمونه!
با فونیکس که میزنم دکمه پاور رو که میزنم و سه ویبره میشه وصل میکنم نمیره برا آپدیت
گوشی شروع میکنه به شارژ و درایو مسس استرانگ گوشی میاد رو کامپیوتر
چندبارم امتحان کردم نشد
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
ممنون میشم
:dh::bi:

zanyar_98
11-09-2011, 12:59
سلام دوستان ويديو ها تو گالري نمايش داده نميشن چيكار كنم؟

mamal_69
11-09-2011, 13:01
فیرمور مخصوص دانگرید هست:bj:
درضمن منبع درست و حسابی داری که میگی belle رسمی که میخواد بیاد v30 هست?؟:cx:

Belle قبلی امکان دانگرید داشت ولی اینو نمیدونم؟کسی دانگرید کرده؟

سلام.
بله من خودم دانگرید کردم این ورژنو به 14 .چون n8 وقتی معنای بهترین کمرا فون رو تو خودش میبینه که دوربینش عالی باشه مثل ورژن 14.ولی تو آننا و بلی,دوربین در حد n8 نیست.یا علی

mamal_69
11-09-2011, 13:05
سلام دوستان ويديو ها تو گالري نمايش داده نميشن چيكار كنم؟

دوست عزیز در سیمبان belle ویدیو ها از تو گالری نمایش داده نمیشن و برای دیدن واجرا باید به video player بری.

AHMAD
11-09-2011, 13:16
ولی راست میگفتی نمیشه
با فونیکس که میزنم دکمه پاور رو که میزنم و سه ویبره میشه وصل میکنم نمیره برا آپدیت
چندبارم امتحان کردم نشد
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
ممنون میشم

سلام

گفتم که نمیشه.

وقتی این میاد

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=621448&stc=1&d=1315735894

گفته که
1-کابل USB را جدا کنید
2-دکمه ی پاور را بگیرید(8ثانیه نگهدارید)
3-کابل USB را وصل کنید
4-OK را بزنید

iranboy
11-09-2011, 13:57
سلام

گفتم که نمیشه.

وقتی این میاد

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=621448&stc=1&d=1315735894

گفته که
1-کابل USB را جدا کنید
2-دکمه ی پاور را بگیرید(8ثانیه نگهدارید)
3-کابل USB را وصل کنید
4-OK را بزنید

ترجمه اینو که دیگه بلدم داداش گلم!
منظورم اینه که وقتی این کارا رو میکنم بجای اینکه بره برا آپدیت هیچ اتفاقی نمی افته و وقت گوشی شروع میکنه به شارژ شدن و درایو مسس استرانگ بالا میاد.
چندین بار هم تکرار کردم نشدم
مراحلی که انجام دادم:
ویدیویی که برا آموزش بود رو دیدم و برا عوض کردن فایلها مشکل ندارم
update software رو که میزنم این پیغام میاد که شما عکسشو گذاشتین!
گوشی رو 8 ثانیه میگیرم تا سه ویبره بشه و کابل رو میزنم
گوشی شروع به شارژ میکنه و مسس استرانگ میاد بالا
آپدیت نمیشه و faild میزنه
گوشیم آنا روشه و ویندوزم سونه و آنتی ویروس هم غیر فعال شده
با 7370 هم ریست کردم باز نشد
تورو خدا کمک کنید
یتیمم میشه اکرام ایتام میرید بهشت!!!:ab:
مرسی:lol:

Safavy2002
11-09-2011, 14:11
منظورم اینه که وقتی این کارا رو میکنم بجای اینکه بره برا آپدیت هیچ اتفاقی نمی افته و وقت گوشی شروع میکنه به شارژ شدن و درایو مسس استرانگ بالا میاد.
مراحلی که انجام دادم:
تورو خدا کمک کنید

دوست عزیز مشکل کار شما اینه که طبق روش من برو جلو
فایلهارو که امادی کردی و update software رو زدی
گوشی رو در حالت خاموش وصل کن به پی سی به محض وصل کردن کلید پاور رو نگه دار و دیگه گوشی یه جریان برق میکشه و میده به فونیکس و بعد گوشی فلاش میشه
شما اشتباه میرفتید کارتون
تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید

AHMAD
11-09-2011, 14:16
مراحلی که انجام دادم:
تورو خدا کمک کنید

سلام همشهری
ِ

dead phone... بزن
کابل را وصل کن
update software را بزن

وقتی اون امد

کابل را در نیار (هیچ کاری نکن)
ok بزن
بعد از ok حالا پاور را 4-5 ثانیه بگیر(بیشتر نگیر)

اگر نشد چند بار این کار را تکرار کن

نتیجه را بگو
برای خودم هم همچین مشکلی پیش امده
موبایل نباید کامل روشن بشه فقط باید برق داخل گوشی بره

alirezabahrami
11-09-2011, 14:28
سلام

سلام کسی نیست به ما کمک کنه

Safavy2002
11-09-2011, 14:36
سلام کسی نیست به ما کمک کنه

دوست عزیز بنده هم دقیقا همین مشکل شمارو داشتم برای ان8 شمارش معکوس منتها من کامل گوشی روشن شد و بدون عیب التبه وقتی که گفت گوشی رو از usb دربیار دراوردم بعد وصل کردم و بعد یه پیغام خطا داد و بوت گوشی روشن شد و اصلا دست نزدم و بعداز شناختن مس مموری و گوشی با کامپیوتر فونیکس پیغام داد و منم لغو کردم و usb رو دراوردم و بعد گوشی رو روشن کردم که حل شد
حالا شما اگه میخوای دانگرید کنی براحتی میتونی اینکارو انجام بدی هیچ جای نگرانی نیست گوشی هم اسیب نمیبینه
اینم لینک دانگرید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164421
سوالی باشه در خدمتیم

iranboy
11-09-2011, 14:37
دوست عزیز مشکل کار شما اینه که طبق روش من برو جلو
فایلهارو که امادی کردی و update software رو زدی
گوشی رو در حالت خاموش وصل کن به پی سی به محض وصل کردن کلید پاور رو نگه دار و دیگه گوشی یه جریان برق میکشه و میده به فونیکس و بعد گوشی فلاش میشه
شما اشتباه میرفتید کارتون
تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید

ممنونم اما نشد باز:an:
همونطور که گفتید update software رو زدم و کابل رو به گوشی که خاموش بود وصل کردم و سریع دکمه پاور رو گرفتم ولی باز خبری نشد.
به نظر شما اشکال از کجاس؟ :ac:

iranboy
11-09-2011, 14:46
سلام همشهری
ِ

dead phone... بزن
کابل را وصل کن
update software را بزن

وقتی اون امد

کابل را در نیار (هیچ کاری نکن)
ok بزن
بعد از ok حالا پاور را 4-5 ثانیه بگیر(بیشتر نگیر)

اگر نشد چند بار این کار را تکرار کن

نتیجه را بگو
برای خودم هم همچین مشکلی پیش امده
موبایل نباید کامل روشن بشه فقط باید برق داخل گوشی بره

سلام از بندس همشهری
ممنون از پاسخت
همونطور که گفتی انجام دادم:
گوشی خاموش رو زدم
updare software رو زدم
ok زدم
گوشی رو 4 5 ثانیه گرفتم
ولی باز خبری نشد
:an:
خودا الان بوومه گیره و خوسه ی ای گوشیه:ac:

AHMAD
11-09-2011, 15:00
سلام از بندس همشهری
ممنون از پاسخت
همونطور که گفتی انجام دادم:
گوشی خاموش رو زدم
updare software رو زدم
ok زدم
گوشی رو 4 5 ثانیه گرفتم
ولی باز خبری نشد
:an:
خودا الان بوومه گیره و خوسه ی ای گوشیه:ac:

چه Error میده ؟ اسکریت شات بزار

iranboy
11-09-2011, 15:15

http://up98.org/upload/server1/01/r/mnulgsixw65pcvtdfaz3.jpg

دیوونم کرد بخدا :(:an:

babi_rich
11-09-2011, 15:45
ویبره گوشی من از کار افتاده باید چیکار کنم، دانگرید کردم بازم درست نشد!!!!!!!
سخت افزاری هست یا نرم افزاری

iranboy
11-09-2011, 16:12
ویبره گوشی من از کار افتاده باید چیکار کنم، دانگرید کردم بازم درست نشد!!!!!!!
سخت افزاری هست یا نرم افزاری

گوشی رو با 7370 ریست کن
بعد ده دقیقه بزار خاموش باشه بعد که روشن کردی نتیجه رو بگو.

mohammadmarivan
11-09-2011, 16:52
سلام
من تمام صفحات رو مطالعه کردم
از دیشب فریمور رو دانلود کردم
یکی نیست که تست کرده باشه ببینه اپرا موبایل 11 و یو سی براوزر ورژن سیسش کار میکنه یا نه
گوشی با اینترنت gprs مشکل داره یا نه
برنامه تعویض زبان روی این فریمور کار میکنه یا نه
تقویم فارسی روی هوم اسکرین نمایش داده میشه یا نه

ممنون میشم اگه کسی تست کرده جواب بده
چون اینا رایج ترین باگ های belle هستن

omid.bibak
11-09-2011, 17:00
ولی راست میگفتی نمیشه
چندبارم امتحان کردم نشد
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
ممنون میشم

گوشی رو روشن کن و اونو بزار رو ovi suit بعد 8 ثانیه نگرش دار بعدشم وقی گوشی رم به کابل وصل کردی یه صدا میده بعد سریع ok رو بزن

jalliill
11-09-2011, 17:10
معلوم نشد belle رسمی تا کی میاد ؟

Redline
11-09-2011, 17:23
سلام.این ویجت notification توی belle نیست.چه جوری بیارمش؟من خیلی دوستش دارم!!!!چی کار کنم که نوتیفیکیشن اضافه بشه؟برنامه چیزی اگه دارین ممنون می شم.
مرسی

iranboy
11-09-2011, 17:26

:hello:
بالاخره موفق شدم
البته روشن فلش زدم و خیلی با این روش که گفتین متفاوت بود
کلی دردسر داشت ولی بالاخره شد
مرسی. تست زدم نتیجه مقایسه رو میگم بهتون :di:

babi_rich
11-09-2011, 17:27
گوشی رو با 7370 ریست کن
بعد ده دقیقه بزار خاموش باشه بعد که روشن کردی نتیجه رو بگو.

نشد 15 دقیقه خاموش گذاشتم بعد از ریست، یعنی چش شده!!!!!!!!!

iranboy
11-09-2011, 17:31
معلوم نشد belle رسمی تا کی میاد ؟

قطعی نیست ولی گفتن تو کوارتر چهارم سال میلادی یا اوایل سال آینده
متوسط دو ماه دیگه!
:ab:

iranboy
11-09-2011, 17:34
نشد 15 دقیقه خاموش گذاشتم بعد از ریست، یعنی چش شده!!!!!!!!!

دوباره فلش بزن
شاید موقع فلش زدن چیزی شده
احتمالش خیلی کمه که سخت افزاری باشه
نگران نباش دوست عزیز!:ab:

omid.bibak
11-09-2011, 17:38
سلام.این ویجت notification توی belle نیست.چه جوری بیارمش؟من خیلی دوستش دارم!!!!چی کار کنم که نوتیفیکیشن اضافه بشه؟برنامه چیزی اگه دارین ممنون می شم.
مرسی

سلام عزیزم
ناتیفیکیشن مانند اندرویید از بالا به پایین باز میشه انگشتتونو بزارید از بالا به پایین بکشید ناتیفیکیشن رو مشاهده خواهید کرد

لطفا نظرتونو راجبه سیمبین belle بگید سرعت میزان علاقه خودتون به belle

omid.bibak
11-09-2011, 17:53
اقایون شما چرا update software رو میزنید که این همه مشکل برا خودتون میتراشید من گزینه refrebushe رو میزنم هیچ اتفاقی هم تا الان نیافتاده و راحت فلش میشه.

omid.bibak
11-09-2011, 17:55
:hello:
بالاخره موفق شدم
البته روشن فلش زدم و خیلی با این روش که گفتین متفاوت بود
کلی دردسر داشت ولی بالاخره شد
مرسی. تست زدم نتیجه مقایسه رو میگم بهتون :di:

جناب اگه زحمتی نیست برای ما هم توضیح بده که چه کردی که درست شد تا اگه مشکلی مشابه شما برایمان پیش امد بتونیم حلش کنیم ممنون میشم:mobilestan:

omid.bibak
11-09-2011, 18:17

یکی بگه این خبر راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
منبعش کجاست دوست عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم با یه دانگرید ساده و نصب انای رسمی این مشکل به کلی رفع میشه.
نوکیا خودش این ورژن هارو میده بیرون مثل apple که نسخه بتا میده بعد یه نسخه بتا2 رو میده و بعد رسمیش میاد

اگرم توجه کرده باشی شماره فریمور 111.010بود بعد شد 111.020 و بعدیشم حتما 111.030خواهد بود:bs:

mohammadmarivan
11-09-2011, 18:26
سلام
من تمام صفحات رو مطالعه کردم
از دیشب فریمور رو دانلود کردم
یکی نیست که تست کرده باشه ببینه اپرا موبایل 11 و یو سی براوزر ورژن سیسش کار میکنه یا نه

ممنون میشم اگه کسی تست کرده جواب بده
چون اینا رایج ترین باگ های belle هستن

omid.bibak
11-09-2011, 18:37

opera نه uc اره
نه مشکلی نداره
اره کار میکنه
تقئیم فارسی کار میکنه اما اذیت میکنه
جناب بروزر بل از opera il هم قویتره داداش
یا حق

omid.bibak
11-09-2011, 18:44
یه خبر تکان دهنده ی دیگه بل جدیدتر هم امد اینم اطلاعات اضافی نسبت به ورژن اقای ivo777 خود ایشون نسخه 3.2 رو دادن بیرون
- Restart option added (iReboot)
- 90% image quality
- Extra Zoom mod (6X) in Camera app added
- Kinetic scrolling improved
- Dodge Challenger theme added (default theme,for theme wallpaper just set Homescreen - Options - Change wallpaper - Default)
ارزش داره بازم فلش کنیم ؟؟؟؟؟؟؟

omid.bibak
11-09-2011, 18:51
اینم لینکivo777 3.2

http://www.mediafire.com/?ek55k86hk9q3q0q

iranboy
11-09-2011, 18:53
یه خبر تکان دهنده ی دیگه بل جدیدتر هم امد اینم اطلاعات اضافی نسبت به ورژن اقای ivo777 خود ایشون نسخه 3.2 رو دادن بیرون
- 90% image quality
- Dodge Challenger theme added (default theme,for theme wallpaper just set Homescreen - Options - Change wallpaper - Default)

منبعش این نوشته کجاست؟
هر ورژن چدیدتر بیاد حتما ارزش دوباره فلش زدن رو داره چون باگ های کمتری داره!
.................................................. ..
من با این ورژن فلش زدم
یه سوال خیلی خیلی کوچیک برام پیش اومده و اون اینکه ovi map کجاس؟؟:ca:
هرچی گشتم پیدا نکردم، کسایی که این ورژن رو نصب کردن مشکل من رو دارن یا نه؟

iranboy
11-09-2011, 18:56
اینم لینکivo777 3.2

این که همون ورژنه
دست کم اسمش که اینجوره!
RM 596 FW111.020.0203 by ivo777

sadixm
11-09-2011, 19:06
این که همون ورژنه
دست کم اسمش که اینجوره!
Rm 596 fw111.020.0203 by ivo777

نه يك چندتا باگ رفع شده و سريع تر شده!!!

omid.bibak
11-09-2011, 19:16
این که همون ورژنه
دست کم اسمش که اینجوره!
RM 596 FW111.020.0203 by ivo777

دوست عزیز ورژن جدیدتر هست

Iman7228
11-09-2011, 19:37
چطور میشه بهش زبان فارسی رو اضافه کرد؟؟

دست کم برای نوشتن اس ام اس...

درضمن این فریموری که دوست عزیزمون ویوا اینجا گذاشته، Handwriting ش کار نمیکنه....

AHMAD
11-09-2011, 20:06
- 90% image quality

اینم لینکivo777 3.2

من ورژن 2 را داشتم گفتن 3.1 بزن خیلی خوب شده ولی به نظر من به جز تم افکت هاش چیزی نداشت سرعت خیلی پایین بود در 3.1
سرعت در 3.2 چه جوریه؟
این یارو الان داره 3 روز یک بار ورژن جدید میده تاریخ ها رو نگاه کنید

Version 1.1 Released on 17.08.2011

Version 1.2 (Realised on 17.08.2011 too)

Version 1.3 Released on 19.08.2011

Version 1.4 Released on 22.08.2011

Version 1.5 (Released on 22.08.2011 too)

Version 1.6 Released on 26.08.2011

Version 2.0 Realised on 28.08.2011

Version 3.0 Released on 07.09.2011

Version 3.1 Released on 09.09.2011

Version 3.2 Released on 11.09.2011

omid.bibak
11-09-2011, 20:13
چطور میشه بهش زبان فارسی رو اضافه کرد؟؟

دست کم برای نوشتن اس ام اس...

درضمن این فریموری که دوست عزیزمون ویوا اینجا گذاشته، Handwriting ش کار نمیکنه....

این رو دانلود کن و فلش بزن

موفق باشی داداش

omid.bibak
11-09-2011, 20:15
من ورژن 2 را داشتم گفتن 3.1 بزن خیلی خوب شده ولی به نظر من به جز تم افکت هاش چیزی نداشت سرعت خیلی پایین بود در 3.1
سرعت در 3.2 چه جوریه؟

اقا من فلش میکنم اطلاع میدم در ضمن با همون فایل rof3 میشه فارسیش کرد(زبان نوشتاری) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

VIVA
11-09-2011, 20:21
دوستان اطلاع بدم که این ورژنی که در این تاپیک هست اورجینال هست و تغییری بجز فارسی و هکش انجام نشده و این ورژن هایی که دوستان در پست هایی بالایی اعلام کردن همین ورژن هست البته کوک شده و تغییراتی رو خود کوکر انجام داده .

jalliill
11-09-2011, 20:25
سرعت در 3.2 چه جوریه؟

اینم بد ؟؟ خب منتظرت نمیزاره دیگه :bq:

مثل نوکیا الان بگه .. بزاره بره سال بعد بیاد خوبه ؟؟:ae:

امیدوارم زودتر رسمی بیاد ..

zanyar_98
11-09-2011, 20:37
دوستان من اين فريمور كه تو صفحه اول بود گرفتم.
واقعا عالي بود جز اينكه بعضي وقتا تو اسكرول منوش يه خورده گير داره
اين فريمورها سي پي رو اوركلاك ميكنن؟
اگه اين فريورهاي جديد كه گذاشتين خوب بودن و ارزش اينو داشتن كه به جاي اين اولي فلش بزنيم به ما هم بگين.اخه بايد برم از بيرون بگيرم.خودم دايال اپ داو!:lol:

AHMAD
11-09-2011, 20:52
دوستان من اين فريمور كه تو صفحه اول بود گرفتم.
واقعا عالي بود جز اينكه بعضي وقتا تو اسكرول منوش يه خورده گير داره
اين فريمورها سي پي رو اوركلاك ميكنن؟
اگه اين فريورهاي جديد كه گذاشتين خوب بودن و ارزش اينو داشتن كه به جاي اين اولي فلش بزنيم به ما هم بگين.اخه بايد برم از بيرون بگيرم.خودم دايال اپ داو!:lol:
من دوتا رو تست کردم چرت بودن همون اولی که زدی خوبه
اگر بهتر بود و تغییر زیادی پیدا کرد که ارزشش را داشت حتما دوستان اطلاع رسانی می کنند:cb:

omid.bibak
11-09-2011, 21:41
دوستان اطلاع بدم که این ورژنی که در این تاپیک هست اورجینال هست و تغییری بجز فارسی و هکش انجام نشده و این ورژن هایی که دوستان در پست هایی بالایی اعلام کردن همین ورژن هست البته کوک شده و تغییراتی رو خود کوکر انجام داده .

جناب ویوا جان اگه فلش کنیم مشکلی پیش نمیاد؟

AHMAD
11-09-2011, 21:43
جناب ویوا جان اگه فلش کنیم مشکلی پیش نمیاد؟

منظورت کدوم هست؟

babi_rich
11-09-2011, 22:25
دوباره فلش بزن
شاید موقع فلش زدن چیزی شده
احتمالش خیلی کمه که سخت افزاری باشه
نگران نباش دوست عزیز!:ab:

تا الان 12 بار فلش کردم درست نشده فردا می برم پیش تعمیرکار

omid.bibak
12-09-2011, 08:59
منظورت کدوم هست؟

فریمور های کوک شده ی اقای ivo777 هست !مشکلی پیش نمیاره و دانگرید میشه؟؟

omid.bibak
12-09-2011, 10:28
فریمور ivo 777 ورژن 3.2 حالت اسکرول تاچ خیلی خیلی ضعیف
سرعت نسبت به بقیه ورژن ها پاینتر
نصب نکنید ارزش نداره من بلافاصله به 3.1 برگشتم که تاچش رویاییه بخدا.
یاحق

Iman7228
12-09-2011, 10:38
یاحق

یعنی ورژن 3.1 مشکلی نداره و کامله؟؟؟؟

میشه چندتا اسکرین شات بزاری؟؟؟

n_n136902
12-09-2011, 10:49
یاحق
‍ حالا اين ورژن 3.1 كدومه؟
من بين اين همه belle گيج شدم.:bm:

AHMAD
12-09-2011, 11:17
یاحق

من الان از 3.1 استفاده می کنم تنها مشکلی که داره سرعت پایین و تاچ ضعیف
همونجور که گفتم این یارو داره 3 روز یک بار ورژن جدید میده حالا بزار چندتا دیگه بده بیرون بعدا فلش کنیم

یعنی ورژن 3.1 مشکلی نداره و کامله؟؟؟؟

میشه چندتا اسکرین شات بزاری؟؟؟

من الان از 3.1 استفاده می کنم تنها مشکلی که داره سرعت پایین و تاچ ضعیف

اسکرین شات لازم نیست چون از نظر اینترفیس که تغیر نکرده و فقط تم افکت هاش تغیر کرده

‍ حالا اين ورژن 3.1 كدومه؟
من بين اين همه belle گيج شدم.:bm:

http://www.mediafire.com/?5xgglnd00gmge50 (http://www.mediafire.com/?5xgglnd00gmge50)

SAFARI2
12-09-2011, 12:17
سلام
من الان از فیرموری استفاده می کنم در پست یک هست

امروز توی یک سایت خارجی Belle کوک شده ای دیدم می خواستم تست کنم ولی فایل ها رو تک تک اپلود کرده
من هم گفتم بی خود همه را دانلود نکنم و فقط فایل کوک شده را دانلود کنم

حالا باید کدوم را دانلود کنم؟وجایگزین فیرمور های پست اول کنم؟
راهنمایی کنید

Safavy2002
12-09-2011, 12:25
سلام

امروز توی یک سایت خارجی Belle کوک شده ای دیدم می خواستم تست کنم ولی فایل ها رو تک تک اپلود کرده

راهنمایی کنید

دوست عزیز بستگی داره اون کوکر چه فایلی رو کوک کرده باشه cnt--ppm--udaاینا میتونن کوک بشن حالا شاید همه رو کوک کرده باشن
دقت کن بعد نتیجه رو اعلام کن

AHMAD
12-09-2011, 12:35
سلام

راهنمایی کنید

سلام
منظورتDelight Belle v3.0هست؟
من دیشب دیدمش جالب بود تا شب تستش می کنم

دوست عزیز بستگی داره اون کوکر چه فایلی رو کوک کرده باشه cnt--ppm--udaاینا میتونن کوک بشن حالا شاید همه رو کوک کرده باشن
دقت کن بعد نتیجه رو اعلام کن
با تشکر
فکر کنم همشون را تغییر داده. البته اگر اونی باشه که من دیدم.

omid.bibak
12-09-2011, 19:46
من 3.2 اقای ivo777 رو تست کردم مسخره بود
اسکرول اصلا به خوبی کار نمیکرد در صورتی که توی 3.1 رویایی کار میکنه
تاچ ضعیفه که تو سایت مذکور هم ازش مینالیدن
سرعت خوب بود اما دیر لوود میشد در ابتدا
دوربین خیلی خوب شده بود اما من برگشتم به 3.1
یا حق

omid.bibak
12-09-2011, 19:47
سلام
منظورتdelight belle v3.0هست؟
من دیشب دیدمش جالب بود تا شب تستش می کنم

با تشکر
فکر کنم همشون را تغییر داده. البته اگر اونی باشه که من دیدم.

ادرسشو بزار اگه سرعتش خوبه و فارسی هم داره

iranboy
12-09-2011, 20:04
دوستانی که این ورژن تاپیک اول رو تست زدن میشه بگن که با ovimap مشکل دارن یا نه؟؟
من که نصب کردم مپ نداره خودم هم که نصب میکنم براش GPS گوشی رو نمیشناسه:an:
کسی از دوستا مشکل من رو داره یا نه؟؟ :ac:

mamal_69
12-09-2011, 20:16
دوستانی که این ورژن تاپیک اول رو تست زدن میشه بگن که با ovimap مشکل دارن یا نه؟؟
من که نصب کردم مپ نداره خودم هم که نصب میکنم براش gps گوشی رو نمیشناسه:an:

سلام.
من که نصب کرده بودم دو سه روز پیش داشت و به خوبی کار میکرد.یا علی

AHMAD
12-09-2011, 20:18
من که نصب کردم مپ نداره خودم هم که نصب میکنم براش gps گوشی رو نمیشناسه:an:
برای من به خوبی کار می کرد
هم 3.6 و هم 3.8 را تست کردم

Esmaeil3005
12-09-2011, 22:19
سلام آقا کی برای c7 میاد؟؟:bh:

fa22
12-09-2011, 22:32
سلام دوستان
من هر کدوم از ورشنارو نصب میکنم تو music player مشکل دارن.
میره تو refreshing تا 8 تا آهنگو پیدا میکنه بعد دیگه هیچی. ی سری شب تا صبح گذاشتم رو refreshing موند از 8 تا بیشتر نشد!
اینم بگم من هم تو mass memory آهنگ دارم هم تو رم!
مشکل کجاس؟؟؟؟!!!!:bh:

Safavy2002
12-09-2011, 22:35
سلام دوستان
میره تو refreshing تا 8 تا آهنگو پیدا میکنه بعد دیگه هیچی. ی سری شب تا صبح گذاشتم رو refreshing موند از 8 تا بیشتر نشد!

سلام دوست عزیز
شما موزیک هاتو ببر پوشه sound یا اگر بازم نشد
یه پوشه به اسم music درست کن بعد موزیک هارو ببر اونجا ببین جواب میده
نتیجه رو اعلام کن

سلام آقا کی برای c7 میاد؟؟

دوست عزیز باید صبور باشید
تا یکی دو ماه دیگه نسخه اورجینال برای سیمبیان 3 میاد
موفق باشید

iranboy
12-09-2011, 23:26
سلام دوستان

منم این مشکل رو داشتم دوست من
با سه ویبره مشکلم حل شد
هشت ثانبه بگیر دکمه پاورتو تا سه ویبره بزنه
روشن که کردی دیگه مشکل نداره
نتیجه رو بگو :ab:

fa22
13-09-2011, 06:43
سلام دوست عزیز
شما موزیک هاتو ببر پوشه sound یا اگر بازم نشد
یه پوشه به اسم music درست کن بعد موزیک هارو ببر اونجا ببین جواب میده
نتیجه رو اعلام کن

این کارو کردم ولی هیچ تاثیری نداشت!!

منم این مشکل رو داشتم دوست من
با سه ویبره مشکلم حل شد
هشت ثانبه بگیر دکمه پاورتو تا سه ویبره بزنه
روشن که کردی دیگه مشکل نداره
نتیجه رو بگو :ab:
5 بار امتحان کردم! درست نشد!

omid.bibak
13-09-2011, 09:50
این کارو کردم ولی هیچ تاثیری نداشت!!

5 بار امتحان کردم! درست نشد!

جناب دوباره فلش کن.اول با سه دوکمه گوشیتو فرمت کن بعدشم گزینه refrbush رو بزن تو فونیکس
نتیجه رو بگو

iranboy
13-09-2011, 10:18

آخرش راهش انداختم مپ گوشیرو
البته خوب کار نمیکنه و دیر کانکت میشه:ac:
فکر کنم بخاطر نقشه ها بود. پاکشون کردم و با خود گوشی از wi-fi نقشه گرفتم درست شد.:cb:
اما خداییش این ورژن خیلی ضدحاله
هم هنگ زیاد داره و هم بیخود گوشی ریست میشه
از دو روز پیش تا حالا دو بار هنگ داشتم پنج شش بار ریست
یه مقدارم کنده و در کل زیاد راضیم نکرد.
دیگه ول میکنم تا ورژن رسمیش بیاد و انشالا بدون باگ باشه که همه ضدحال نخوریم

zanakaka
13-09-2011, 17:52
دوستان دوربینش برا من فوکوس نداره .....
تو حالت کلوز آپ اصلا فوکوس نمیکنه ....
مشکل کجاست ؟؟؟؟؟

kamal_20200
13-09-2011, 19:36
دوستان من ورژن 3.2 belle رو فلش زدم واقعا عالیه ، دوربین، مپ ، فضای درایو c ، تاچ عالی نیست ولی قابل تحمله ، حتما فلش کنید پشیمون نمیشید.

mamal_69
13-09-2011, 19:57
دوستان دوربینش برا من فوکوس نداره .....
تو حالت کلوز آپ اصلا فوکوس نمیکنه ....
مشکل کجاست ؟؟؟؟؟

سلام.
دوست عزیز چون فریمور غیر رسمی است و دارای دستکاریهای بسیار زیادی شده امکان به وجود آمدن چنین مشکلاتی دور از ذهن نیست واسه گوشی.

aghataghi
13-09-2011, 21:19
سلام دوستان من گوشیم راباbelleفلش زدم واقعا عالی بود پیشنهاد میکنم شما هم بزنیید ضرر نمیکنید در کل بکم بااین برنامه سیستم اندرویید را فراموش میکنید من راضی هستم

mohammadmarivan
13-09-2011, 21:40
سلام دوستان
یکی بگه این چطوره
حجم 140 مگا بایت
دیروز رو سایت اومده

http://forum.hdblog.it/f158/%5Bcfw-n8-fw111%5D-s%5E4-xeon-belle-45104/

اینم لینک دانلود

http://www.mediafire.com/?4ppepaf4m41gwec

omid.bibak
13-09-2011, 22:18
سلام دوستان
یکی بگه این چطوره
حجم 140 مگا بایت
دیروز رو سایت اومده

http://forum.hdblog.it/f158/%5Bcfw-n8-fw111%5D-s%5E4-xeon-belle-45104/

اینم لینک دانلود

http://www.mediafire.com/?4ppepaf4m41gwec

اینم زیاد مالی نی

fa22
13-09-2011, 22:38
جناب دوباره فلش کن.اول با سه دوکمه گوشیتو فرمت کن بعدشم گزینه refrbush رو بزن تو فونیکس
نتیجه رو بگو

کدوم دکمه هارو باید نیگه دارم؟؟؟ لطفا ترتیبشونم بگید

omid.bibak
14-09-2011, 10:07
کدوم دکمه هارو باید نیگه دارم؟؟؟ لطفا ترتیبشونم بگید

گوشی رو خاموش کن بعد کلید منو +دوربین+کلید کم کردن صدا رو همزمان بگیر بعد گیشیتو روشن کن
موفق باشی

omid.bibak
14-09-2011, 10:31
اینم یه فریمور دیگه با rof3 هم فارسی میشه نوشتارش تست نکردم اما مشکلی نداره مطمئنم
گویا فیرمور مذکور از دل nokia 701 گرفته شده. انگلیسی داره و فرانسوی.
اینم لینک دانلود:
http://translate.googleusercontent.c...aCYNFr1a8-NPsQ

iranboy
14-09-2011, 10:32

دوستان ورژن 3.08 ovi map خیلی با belle سازگارتره و سرعتش هم حرف نداره
مال من زیر 5 ثانیه کانکت میشه :dq:

Iman7228
14-09-2011, 11:33
اینم یه فریمور دیگه با rof3 هم فارسی میشه نوشتارش تست نکردم اما مشکلی نداره مطمئنم
گویا فیرمور مذکور از دل nokia 701 گرفته شده. انگلیسی داره و فرانسوی.
اینم لینک دانلود:
http://translate.googleusercontent.c...aCYNFr1a8-NPsQ

داداشی لینکش که مشکل داره....

AHMAD
14-09-2011, 13:42
:bz:دوستان اینم یک فیرمور توپ

بهنرین فیرمور کوک شده Belle ورژن 111.020.0203 برای N8 توسط Nicesoni_ash
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2311695&posted=1#post2311695)

mohammadmarivan
14-09-2011, 15:40
داداشی لینکش که مشکل داره....

http://www.megaupload.com/?d=7PFS7TRV
اینم لینک دانلود
ولی اینم دانلود کنی فرقی با قبلیا نداره
فقط کمی دستکاری شده(ظاهرش)

hamrahan
14-09-2011, 22:01
سلام دوستان ورژن خوبیه اما در کل همون سیمبیانه

iranboy
14-09-2011, 23:45

ها !!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی اینهمه تغییر و پیشرفت توی محیط کاربریش و امکانات جدیدش باعث تمیشه فکرکنی بهتر شده و در کل همون سیمبین نیست؟؟؟؟؟؟:bh:

hamrahan
15-09-2011, 01:16
سلام دوستان این فریمور خوبیه ولی باگهایی داره اما درکل سیمبیان است دوستان وقتی کوک میکنید نمیشه یه دانلودر خوب واسه گوشی بزارید ممنون

omid.bibak
15-09-2011, 09:59

سلام دوستان این فریمور خوبیه ولی باگهایی داره اما درکل سیمبیان است دوستان وقتی کوک میکنید نمیشه یه دانلودر خوب واسه گوشی بزارید ممنون

دوست عزیز کم لطفی نکن.
بالا رفتن سرعت گوشی
اورکلاک شدن سی پی یو در نسخه اصلی
رابط کاربری نرم و روان و زیباتر از اندروید
قدرتمند شدن فریمور برای انعطاف پذیری بیشتر
اوپن سورس بودن به معنای واقعی
قابلیت پذیرفتن nfc متاسفم برا اندرویید و ios که نمیتونن اینکارو
جناب من به سواد شما راجب موبایل و پلتفورم شک دارم پس وقت خودمو صرف جواب دادن به ادمی که نمیتونه حرمت رقیبانشو نگه داره نمیکنم.
برات متاسفم داداش
من طرفدار نوکیا هستم اما هیچ وقت نگفتم گلکسی اس2 بده همیشه از سرعتش تعریف کردم
نگفتم اپل بده از خودکفاییش تعریف کردم.
نوکیا و بل میتونن قدرتمند بشن و میشن و هستن
یا حق

hamrahan
15-09-2011, 21:36
عزیز گلم شما گوشی فکر کنم ندیدی من نگفتم که بده گفتم سیمبیانه

AHMAD
15-09-2011, 23:31

شما نگفتید بده ولی بد گفتین
منظور شما از این که گفتین گوشی ندیدی چیه؟

من که سیمبین را به اندروید ترجیح میدم
سیمبین همچنان محبوب ترین سیستم عامل هست
من گوشی اندروید هم دارم ولی سیمبین را خیلی دوست دارم:cv:

omid.bibak
16-09-2011, 16:50

جناب من اندرویید هم دارم و کار کردم باهاش.
من جواب شمارو نمیدم چون سوادشو ندارید
از مدیران ارشد تقاضا دارم این شخص رو از این تاپیک خذف کنید چون موضوع رو دارن به بیراهه میکشن

omid.bibak
16-09-2011, 18:07

من گوشی ندیدم!!!هیچ ادعایی ندارم
شما که گوشی دیدی به تونایی های n8 توجه کن:
1.hdmi
2.tv out
3.تاچ عالی
4.سیمبین با توان اجرای بازیهای hd با حجم 300مگ
5.اولین پلتفورمی که usb o g رو ساپورت کرد
6.پشتیبانی نوکیا از n8 بطور چشم گیر(نور چشم نوکیا n8 است)
7.باطری عالی
8.سیمبین بل با n8 جان دوباره به نوکیا داد
و و و و و که من سوادشو ندارم
فقط 1 سال دیگه صبر کنید و ببینید که کی پادشاهی میکنه در تبلت و گوشی.
یا حق

lvlr.danial
17-09-2011, 20:22
dustane aziz midunam nabayad finglish type konam ama keyboardam farsi nadare , lotfan rahnemaii konid , man anna nadaram , hala age bekham ru hamun version 14 nasb konam ino bayad chikar konam ? yani amuzeshesh to forum hast ? ba estefade az phoneix , aagar hast komak konin baad mitoonin postammo bekhatere finglish budan pak konid
ba tashakor

Safavy2002
17-09-2011, 20:37
dustane aziz midunam nabayad finglish type konam ama keyboardam farsi nadare , lotfan rahnemaii konid , man anna nadaram , hala age bekham ru hamun version 14 nasb konam ino bayad chikar konam ? yani amuzeshesh to forum hast ? ba estefade az phoneix , aagar hast komak konin baad mitoonin postammo bekhatere finglish budan pak konid
ba tashakor

دوست عزیز شما اگه میخوای اننا نصب کنید که به راحتی میشه و باید فایلهای فلاش رو از تاپیک زید بگیرید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166132

بعد اگه میخوای بل رو نصب کنی باید اول اننا رو بنصبی ورژن 24 بعد میتونید بنصبی که آموزشها در تاپیکها موجود میباشد

اینم اموزش فونیکس
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431

lvlr.danial
17-09-2011, 20:41
bazam bebakhshid , merci , baaad in product keye gushie man ba in product haii k dadin yki nist , yani modele mano nadare ! moheme ?

lvlr.danial
17-09-2011, 20:47
ba OVi suite ham mishe update kard ama man harkari kardam connect nemishe be net , yani asan sign in nemishe!

Safavy2002
17-09-2011, 20:48
bazam bebakhshid , merci , baaad in product keye gushie man ba in product haii k dadin yki nist , yani modele mano nadare ! moheme ?

دوست عزیز مشکلی نیست شما هرکدوم از پروداکتهارو دانلود کنی مشکلی پیش نمیاد
برای فارسی کردن است جای نگرانی نیست با فونیکس فلاش بزنید

ba OVi suite ham mishe update kard ama man harkari kardam connect nemishe be net , yani asan sign in nemishe!

بهترین روش همون فلاش درحالت افلاین است ریسکش کمتره
دوست عزیز

Redline
17-09-2011, 21:40
دوستان اگه با این فیرم ور فلش کنیم بعدا میشه با ورژن اصلی فلش کرد؟
اون موقع دیگه downgrade به حساب نمیاد؟؟؟!!!

mamal_69
17-09-2011, 23:21

نه دوست عزیز نیازی به دانگرید نخواهد بود.

omid.bibak
18-09-2011, 10:50

عزیز دانگرید نمیخواد چون این فریمور هارو نوکیا خودش داده بیرون نسخه بتا 1 و بتا 2 پس نسخه اصلیش 111.030 یا 111.040 باید باشه پس نیازی به دانگرید نیست.اگرم باشه بازم مشکلی نیست اینم لینک فایلای دانگرید دانلود کن که داشته باشی داداش
http://www.mediafire.com/?vr8wdkkucfh4tr6
یا حق
:mobilestan:

hamrahan
22-09-2011, 23:35
سلام دوستان میشه آخرین ورژن این فریمور رو بزارید منظورم آخرش (۰۶۰۶)است .

zanyar_98
29-09-2011, 23:21
سلام به همه دوستان
اين فريمور رو گوشي يكي از دوستام ريختم الان به دلش نيست
ميخوام گوشي رو به انا رسمي دانگريد كنم.مشكلي پيش نمياد؟
طريقه فلاش كردن هم مثل قبله؟
دوستان يه جواب مطمئن بدين اگه گوشي روdead كنم به فنا ميرم!

Iman7228
30-09-2011, 00:55
سلام به همه دوستان
اين فريمور رو گوشي يكي از دوستام ريختم الان به دلش نيست
ميخوام گوشي رو به انا رسمي دانگريد كنم.مشكلي پيش نمياد؟
طريقه فلاش كردن هم مثل قبله؟
دوستان يه جواب مطمئن بدين اگه گوشي روdead كنم به فنا ميرم!
دقیقا مثله قبله.. منتها اول باید به ورژن 11 سیمبین دانگرید کنی... بعدش هر ورژنی رو که خواستی میتونی فلش بزنی...

لینک فایلهای دانگرید + آموزش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164421) ...

مشکل Dead یا خاموشی هم نداره... مطمئنا با فونیکس مشکلی پیش نمیاد... با خاموشی گوشی هم هیچ مشکلی پیش نمیاد... راه حل های زیادی برای روشن شدن دوباره گوشی وجود داره... باخیال راحت راحت اول دانگرید کن بعدش به ورژن 24 Anna فلش بزن...

سلام دوستان میشه آخرین ورژن این فریمور رو بزارید منظورم آخرش (۰۶۰۶)است .

میتونی از اینجا (http://www.mediafire.com/?eszetyt5b47a3xa)(لینک خارجی) دانلود کنی ... لینک داخل سایت (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2241211&postcount=6)

peyman-tr
30-10-2011, 10:51
سلام
رو e7 نصب میشه؟؟؟؟

mehdimergani
30-10-2011, 19:23
من رو e7میتونم نسب کنم؟

TLORDNO
30-10-2011, 21:43
خیر.این فیرمور فقط و فقط برای ان۸ هست.

VIVA
07-02-2012, 20:48
به علت اومدن فریمور جدید و رسمی بله از سوی نوکیا تاپیک قفل میشود .
لینک فریمور های ارجینال
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=643