PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندها و امکانات مخفی در گوشیهای اندرویدی

jilibilina
12-09-2011, 20:23
سلام دوستان

# من قبلا تو بخش آیفون بودم و همچین تاپیکی اونجا بود و نسبتا مورد استقبال هم قرار گرفت .

# فکر کردم اگه توی بخش اندروید هم تاپیکی در این زمینه داشته باشیم میتونه خیلی مفید باشه .

# چون هر گوشی و هر سیستم عاملی یه سری ترفندها و امکانات مخفی داره که ممکنه یه کاربر بطور عادی هیچ وقت متوجه اون نشه ، درحالی که میتونه خیلی براش بدردبخور باشه .

# ممکن هست یه نفر بعد از 6ماه کار کردن با گوشیش بطور اتفاقی متوجه اون ترفند بشه ، درحالی که میتونه با یک بار خوندن این تاپیک خیلی چیزا یاد بگیره و از کار کردن با گوشیش خیلی بیشتر از قبل لذت ببره ...

# بهتره دوستان هر چیزی بلد هستن اینجا بگن ، حالا هرچقدر هم ساده و قدیمی باشه اشکال نداره . بالاخره یکی هست که اون چیز رو ندونه . ( فقط مدل گوشی رو هم بگید )

# اگه در هر پست یک ترفند گفته بشه تاپیک منظم تر خواهد بود .

# سعی بشه اسپم زده نشه و فقط آموزشها ، ترفندها و امکانات مخفی گوشی و سیستم عاملش گفته بشه .

# امیدوارم تاپیک خوبی بشه و ازش استقبال بشه ...

اگر همچین تاپیکی از قبل در انجمن وجود داره ، مدیران این تاپیک رو حذفش کنن

jilibilina
12-09-2011, 20:25
خب اولیش که خیلی خیلی ساده هست رو خودم میذارم :

در نکسس وان وقتی گوشی زنگ میخوره ، با زدن دکمه بلندی صدا ، گوشی رو سایلنت میره و صداش قطع میشه ... :bq:

silent_EAgle
12-09-2011, 20:32
توی گوشی هایی که مولتی تاچ داره اگه رو هوم اسکرین به صورت زوم اوت دستتونو بکشین میتونین صفحات هوم رو زیاد یا کم کنین:dp:

I|@
12-09-2011, 20:34
سیاری از کابران ایرانی از عدم امکان دانلود از مارکت آندروید از طریق گوشی آندروید خود گله دارند، در این مطلب می خواهیم نحوه ی استفاده از مارکت آندروید را به شما موبایلستانی ها آموزش بدهیم. با این ترفند خواهید توانست به راحتی هر چه که دوست دارید از فروشگاه آندروید دانلود کنید.

tarfand mobile ترفند استفاده از فروشگاه آندروید بدون نیاز به روت

مهم: این روش در همه ی گوشی ها امکان پذیر نیست.
اول از هر چیز این روش مخصوص گوشی هایی هست که در اتصال به PC و Laptop دارای گزینه ی Internet Pass -Through هستند. ( من با Desire HD این کار رو انجام دادم،الان گوشیمو عوض کردم )

مراحل استفاده از مارکت
برای شروع نیاز به وی -پی- ان دارید ! با ف-ی- ل-ت-ر ش-ک-ن کار نمیکنه !!

- .......... رو کانکت کنید
- گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و Internet Pass-Through رو انتخاب کنبد.
- وقتی که گوشی بهتون پیغام کانکت شدن گوشی به اینترنت رو داد کار های زیر رو به ترتیب انجام بدید.
( اگه به ترتیب انجام ندید کتر نمیکنه )
- حالا گوشی رو روی حالت Airplane Mode قرار بدبد
- وارد Settings بشید
- Location رو انتخاب کنبد
- حالا همه ی این گزینه ها رو غیر فعال کنید:

Use wireless networks
Use GPS satellites
Phone Finder
Intergate Google Navigation

- حالا وارد مارکت بشید و هر چی که دوست دارید دانلود کنید.

R.reza.A
12-09-2011, 20:42
در گوشی گالکسی اس انگشتتون رو روی استاتوس بار بگیرد بعد چپ و راست کنید=تنظیم نور صفحه....

Timeout
12-09-2011, 21:00
توی هوم اسکرین توی یه جایی خالی که میشه ویجت یا شورکات یا هرچیزی دیگه گذاشت اگه یه چند لحظه دستتون رو روی اونجا نگه دارین منو ادد کردن ویجت ها و شورکات ها و والپیپر ها میان و یه جورایی سریع تر از اینه که دکمه منو رو بزنید بعد ادد کردن

Timeout
12-09-2011, 21:05
اگه دکمه هوم رو برای چند لحظه نگه دارید recent یعنی لیستی از آخرین برنامه هایی رو که اجرا کردین رو میاره
اگه دکمه منو رو برای چند لحظه نگه دارین کیبورد رو براتون میاره
اگه دکمه برگشت رو برای چند لحظه نگه دارین به آخرین برنامه که اجرا شده میره

jilibilina
13-09-2011, 17:48
اگه دکمه هوم رو برای چند لحظه نگه دارید recent یعنی لیستی از آخرین برنامه هایی رو که اجرا کردین رو میاره
اگه دکمه منو رو برای چند لحظه نگه دارین کیبورد رو براتون میاره
اگه دکمه برگشت رو برای چند لحظه نگه دارین به آخرین برنامه که اجرا شده میره

البته اینا رو توی تنظیمات رام سیانوژن دیدم و نمیدونم توی رامهای دیگه هم اینجوریه یا نه !
توی تنظیمات رام( CyanogenMod setting ) ، قسمت input میشه بعضی از این تنظیمات رو به تنظیمات دیگه ای تغییر داد .
مثلا آخرین برنامه های اجرا شده رو بین 8 تا 12 قرار داد .
یا با نگه داشتن گزینه منو ، استاتوس بار رو مخفی کرد یا گزینه های دیگه .

Timeout
13-09-2011, 18:15
البته اینا رو توی تنظیمات رام سیانوژن دیدم و نمیدونم توی رامهای دیگه هم اینجوریه یا نه !
توی تنظیمات رام( cyanogenmod setting ) ، قسمت input میشه بعضی از این تنظیمات رو به تنظیمات دیگه ای تغییر داد .
مثلا آخرین برنامه های اجرا شده رو بین 8 تا 12 قرار داد .
یا با نگه داشتن گزینه منو ، استاتوس بار رو مخفی کرد یا گزینه های دیگه .

اینا رو روی همه رام ها تست کردم و روی همه رام ها عمل میکنه

yzf1111
13-09-2011, 21:23
كد هاي مخفي اندرويد معمولا براساس اسم هستن
مثلا براي ورود به بخش مخفي info
i=4
n=6
f=3
o=6
پس ميشه :
*#*#4636#*#*
*#*#info#*#*
يا بهمين صورت
*#*#talk#*#*
رو گوشي من فقط اين دو كد كار ميكنه
اين قابليت ديگه خيلي مخفي بود!!مخفي در مخفي بود!!

club donya
13-09-2011, 21:53
با نگه داشتن انگشت بر روی منو انتخاب ویجت و شورکات به جستجو گر گوگل میریم:cl:

club donya
13-09-2011, 22:20
اینم کد دسترسی اسان به اطلاعات رویدادهای تقویم :bt:

*#*#225#*#*

yzf1111
14-09-2011, 13:27
اینم کد دسترسی اسان به اطلاعات رویدادهای تقویم :bt:

*#*#225#*#*

اينم كارميكنه!
اسمش اينه:
*#*#cal#*#*

yzf1111
15-09-2011, 17:08
تو مرورگر ديزاير اس وقتي انگشت بذاري رو نوار notification به ابتداي صفحه وب ميرين، وقتي دكمه برگشت رو نگهدارين به هيستوري هدايت ميشين

yahya_king
18-09-2011, 14:52
برای مخفی کردن فایل ها در گالری اندروئید.کافیست در فایل منیجر جلوی هر فایل یه . (نقطه بگزارید) بر فرض مثال پوشه یا فایل (( New folder ))رو به(( New folder. )) تغییر بدیم.......البته یه نکته باید تیک show hidden files برداشته شود . برای باز گشت فایل هم تیکشو بزارید....:mobilestan::cl:

silent_EAgle
07-10-2011, 14:19
توی گوشی من که اینطوریه... توی رام‌های miui وقتی‌ ۲بار اون ساعت قفل صفحه رو لمس می‌کنین میتونین کنترل موزیک پلیر رو دست بگیرین.. یعنی‌ پلیر میاد روی صفحهٔ قفل و میره

yzf1111
07-10-2011, 14:35
توی اینترنت با نگه داشتن انگشتتون روی یه فلش (مثلا یه پلیر فیلم) دوتا کنترل تمام صفحه کردن و خروج میاد. من خروج رو تست نکردم نمیدونم چیه

esoo
07-10-2011, 15:14
در قسمت تماسها یا همون logs انگشتتون و رو هرشماره به طرف چپ لمس کنید و بکشید میرین به قسمت مسیج به طرف راست بکشید تماس برقرار میشه

MohammadHossein
07-10-2011, 16:49
در گوشی گالکسی اس انگشتتون رو روی استاتوس بار بگیرد بعد چپ و راست کنید=تنظیم نور صفحه....

ببخشید منظورتون از استاتوس بار دقیقا کجاست؟
نوتیفیکیشن بار رو بلدم ولی استاتوس!!؟
اگه میشه با عکس نشون بدین!

مرسی:dn:

yzf1111
07-10-2011, 17:14
ببخشید منظورتون از استاتوس بار دقیقا کجاست؟
نوتیفیکیشن بار رو بلدم ولی استاتوس!!؟
اگه میشه با عکس نشون بدین!

مرسی:dn:

من گوشیم اچ تی سیه! ولی منظور ایشون اینه که انگشتتون رو روی نوار بالای صفحه یا همون notification چپ و راست کنید تا نور صفحه کم و زیاد بشه. فقط در صورتی کار میکنه که نور صفحه تو حالت اتوماتیک نباشه. البته فقط تو گالاکسی ها فک کنم کاربرد داره. برید تو تنظیمات و نور صفحه رو از حالت اتوماتیک درارید

R.reza.A
07-10-2011, 17:21
من گوشیم اچ تی سیه! ولی منظور ایشون اینه که انگشتتون رو روی نوار بالای صفحه یا همون notification چپ و راست کنید تا نور صفحه کم و زیاد بشه. فقط در صورتی کار میکنه که نور صفحه تو حالت اتوماتیک نباشه. البته فقط تو گالاکسی ها فک کنم کاربرد داره. برید تو تنظیمات و نور صفحه رو از حالت اتوماتیک درارید

بله ایشون کاملا درست توضیح دادن و این قابلیت اکثرا توی رام های رسمی هست... رو بعضی از کاستوم هم ممکنه باشه. اینو گفتم که اگر کاستوم داری و نشد تعجب نکنی...

آدم مهم
23-10-2011, 04:18
آقا اینکه دکمه برگشت رو فشار می دید برای یه مدت تا به آخرین برنامه بر گرده توی lg optimus کار نمی کنه

arash1540
07-11-2011, 23:01
سلام دوستای من.خسته نباشین.من میخواستم ببینم راهی هست که بشه برنامه های پولی مارکت اندرویدو رو دانلود کنم؟

misi2011
24-12-2011, 20:50
سلام دوستای من.خسته نباشین.من میخواستم ببینم راهی هست که بشه برنامه های پولی مارکت اندرویدو رو دانلود کنم؟

سلام آرش
به سایت http://getbazaar.com/en/ برو و نرم افزار بازار دانلود کن و روی گوشی بریز :ad:

Farzad_jodary
18-01-2012, 11:03
توگوشی های گالکسی چون دکمه ی search وجود نداره به جاش اگه menu رو (کلید لمسی سمت چپ) یه ثانیه نگه دارین مثل سرچ عمل میکنه! البته تو بعضی جاها شاید عمل نکنه...

parham99
12-03-2012, 15:28
تو گلکسی تب، زمان تماشای فیلم اگه دکمه قفل اسکرین زده بشه, صفحه قفل میشه اما همچنان پخش فیلم ادامه یافته و قابل تماشاست!
فایدش اینه که گوشی رو با لمس صفحه هم میشه تو دست نگه داشت

kral_altin
12-03-2012, 15:37
توی گالکسی ایس وقتی هنگام زنگ خوردن گوشی دکمه Power OFF را بزنید گوشی سایلنت میشه

saeid63t
19-03-2012, 12:23
يه كد بدرد بخور هم از من
اگه كد زير رو تو شماره گير گوشي بزنيد سيستم autoupdate ماركت فعال مي شه
*#*#checkin#*#*

Sent from my HTC Sensation XL with Beats Audio X315e using Tapatalk

smfazel
12-04-2012, 08:00
توی گالکسی ایس وقتی هنگام زنگ خوردن گوشی دکمه Power OFF را بزنید گوشی سایلنت میشه

و همچنین دکمه ولوم رو.

این پست از طریق گوشی ارسال شده است.
Tapatalk 2

smfazel
12-04-2012, 08:05
میدونستند تو گوشی های آندرویدی زامبی وجود داره؟
برای دیدن زامبی ها مراحل زیر رو برید:
Settings\about phone\
حالا روی گزینه android version چند بار و با سرعت کلیک پیاپی انجام بدید
این ترفند روی گالاکسی ایس اجرا شده و ممکن هست تو گوشی های دیگه مسیر متفاوت باشه.

Tapatalk 2

smfazel
12-04-2012, 08:08
توی گالاکسی ایس:
هنگام تایپ انگلیسی اگه روی علامت فلش که روی کیبورد هست کلیک کنید و چند ثانیه نگه دارید تمام حروف بزرگ خواهند شد.

Tapatalk 2

smfazel
12-04-2012, 08:12
هنگام تایپ دیکشنری XT9 رو فعال کنید تا لازم نباشه همه حروف رو یکی یکی تایپ کنید و کلمات اتوماتیک وار به شما پیشنهاد میشه و غلط املایی هم نخواهید داشت.

Tapatalk 2

smfazel
12-04-2012, 08:16
برای اینکه با دکمه پاور بتونید رد و قطع تماس انجام بدید مراحل زیر رو برید البته رو گوشی های سامسونگ تست شده، رو بقیه گوشی ها نمیدونم:
settings\accessibility
حالا گزینه the power key ends calls رو تیک بزنید.

Tapatalk 2

smfazel
12-04-2012, 08:21
از مخاطب ها در گوشی پشتیبان تهیه کنید:
وارد مخاطب ها بشید و دکمه منو رو بزنید
حالا گزینه import and export رو انتخاب کنید
گزینه export to SD رو انتخاب کنید و تمام
هنگام بازیابی هم گزینه ی import from SD رو انتخاب کنید
تست شده روی گوشی های سامسونگ.

Tapatalk 2

vhdm
13-04-2012, 12:18
اینم یه کد دیگه از من
*#*#1234#*#*

smfazel
14-04-2012, 22:51
پوشه بندی برنامه ها:

روی صفحه اصلی دکمه منو رو فشار بدید
گزینه add و سپس folders و بعد new folder رو انتخاب کنید، حالا یه پوشه رو صفحه اصلی ایجاد شده
پوشه رو باز کنید و روی نوار بالایی پوشه کلیک کنید و نگه دارید، حالا میتونید اسم پوشه رو عوض کنید، بعد از انتخاب نام جدید برای پوشه اون رو اوکی کنید

حالا برنامه هایی رو که دوست دارید، بکشید و روی پوشه رها کنید تا برنامه داخل پوشه قرار داده بشه

Tapatalk 2

1234farid
23-04-2012, 11:03
salam mikhstam bedonam version jadid baraye andorind chand omade xperia x10 daram

pitermax
27-05-2012, 23:59
اگر میخواهید از صفحه ی گوشی خود عکس بگیرید تنها کافی است که دکمه ی که دکمه‌ی Power را همزمان با دکمه‌ی Home فشار دهید توی گوشی galaxy gioکه عمل کرد فکر میکنم توی بقیه گوشی ها هم عمل کنه

dr_taghar
02-06-2012, 08:04

قابل ذکره که در گوشیهای HTC هم علاوه بر Power با فشردن دکمه Vol up/down هم همین اتفاق میوفته...

dr_taghar
02-06-2012, 08:21
ضمنا در همین بخش در مورد کدهای مخفی به صورت کامل توضیح داده شده.لطفا طبق عنوان تاپیک،فقط از ترفندهای کلیدی صحبت بشه.تا از زدن پستهای تکراری جلوگیری به عمل بیاد.با تشکر.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137281

puriavalizadeh
02-06-2012, 17:52
باتشکر خیلی یاد گرفتم

حامد خيري
17-07-2012, 16:08
یک ترفند بسیار مهم و کاربردی در اندروید 4

با عرض سلام.
اگر گوشیتون اندروید 4 هستش و میخواهید از صفحه موبایلتون عکس بگیرید(screenshot) دکمه volume down رو همزمان با دکمه power فشار بدید.......اسکرین شات گرفته میشه
البته من این ترفندو تو گوشی های se تست کردم و تو گوشی های دیگه تست نشده و ممکنه کار نکنه
دوستان لطفا تست کنند و اطلاع بدند
با تشکر

اگه پستو اشتباه زدم زحمته انتقالش باشما ببخشید

m.h316
01-08-2012, 00:40
اگر شما ناراحت هستین از اینکه به اندروید مارکت دسترسی ندارید می توانید از مارکت ایرانی بازار استفاده کنید

m.h316
01-08-2012, 00:52
2روش برای فلش گوشی های اندروید

1-باطری گوشی را در میاریر وبعد به مدت 10 ثانیه از دوباره باطری را جا میزینید وبعد کلید پاور را به همراه کلید home رامی گیرید بعد علا متی میده و بعد دکمه ی alt+l وبعد از آن دکمه ی alt+w وبعد از آن کلید home+backبعد گوشی خودبخود فلش می شود

2- گوشی را خاموش می کنید بعد گوشی را به شارژ می زینید و وقتی که نمایشگر گوشیتان نشان داد که گوشی در حال شارژ است دو کلید power +افزایش میزان صدا را می گیرید وبعد گوشی اتماتیک وار فلش می شود

]شاد باشید

m.h316
01-08-2012, 01:17
اموزش فلش گوشی های اندروید
گوشی را خاموش می کنید بعد کابل شارژ را به گوشیتان وصل کنید وقتی که نمایشگر گوشی نشان داد که گوشی در حال شارژ است در این جاباید دو کلید power و کلید افزایش میزان صدا را فشار دهید و گوشی اتو ماتیک وار فلش می شود

wave525mymobile
01-08-2012, 01:41
من گوشیم نو وی سونی اریکسون با این کد میتونید تمام موبایل همه جاشو تست کنید..

*#*#7378423#*#*

m.h316
02-08-2012, 09:50
اگه شما تازه گوشی اندرویدی خردید و ترفندهای آن را بلد نیستید این کتاب را دانلود کنید

برای دانلود کتاب آدرس زیر را در نوار ادرس مرورگرتان کپی کنید

http://gsm.ir/media/show/20213/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C+%D8%B3% DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85+%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84+% D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF+%D8%A8%D 9%87+%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86+%D9%81%D8%A7%D8%B1%D 8%B3%DB%8C

J.mini pro
02-08-2012, 20:25
توی گوشی هایی که مولتی تاچ داره اگه رو هوم اسکرین به صورت زوم اوت دستتونو بکشین میتونین صفحات هوم رو زیاد یا کم کنین:dp:

رو XPeria s جواب نداد!!!!!!!!!

_ANONYMOUS_
27-08-2012, 13:41
رابط کاربری time scape گوشی های اکسپریا قابلیت افزودن یا حذف کردن صفحه هوم اسکرین رو ندارند .

Send with my Galaxy S plus
Android 2.3.5
not rooted !!

_ANONYMOUS_
29-08-2012, 21:25
اگه گوشی از سری galaxy دارید میتونید با گرفتن همزمان back+home از صفحتون اسکرین شات بگیرید

Send with my Galaxy S plus
Android 2.3.5
not rooted !!

peyman 7
13-12-2012, 19:24
در قسمت keypad گوشی میتونید اسم کانتکتاتون رو تایپ کنید راه سریع تریه برای تماس
مثلآ اگه اسم من تو کانتکتهاتون باشه باید تایپ کنین 739626

Sent from my GT-I9070

phalls
25-12-2012, 12:14
سلام نمیدونم این ترفند گفته شده شده یا میدونید یا نه!!؟؟
وقتی گوشی زنگ میزنه گوشی رو برعکس کنید خودش سایلنت میشه .... :d

ali-vizzz
18-01-2013, 10:23
توی گوشی اس ۳ وقتی صفحه قفل با دوبار پشت سر هم فشردن دکمه هوم led چشمک می زنه.

babaktahmasbi
24-01-2013, 07:17
فروش خط 09128661376 به بالاترین پیشنهاد شماره تماس 09362691847 طهماسبی

smfazel
19-04-2013, 15:00
كد هاي مخفي اندرويد معمولا براساس اسم هستن
مثلا براي ورود به بخش مخفي info
i=4
n=6
f=3
o=6
پس ميشه :
*#*#4636#*#*
*#*#info#*#*
يا بهمين صورت
*#*#talk#*#*
رو گوشي من فقط اين دو كد كار ميكنه
اين قابليت ديگه خيلي مخفي بود!!مخفي در مخفي بود!!

این کد معروف هم هست:
*#*#service#*#*

abazari
19-06-2013, 11:43
bt:برای رفع مشکل عدم دانلود از مارکت تست شده روی گوشی روت شده Ace
فیل تر شکن "سایفون" رو روی گوشی نصب کنید1-
2- نرم افزار جدید "گوگل مارکت" را نصب کنید تا جایگرین مارکت گوشی شود
3- به اینترنت وصل شوید
4- گوشی باید روت شده باشد سپس برنامه "سایفون3" را اجرا و گزینه "تمام موبایل را تونل کن" را بزنید
5- گوگل مارکت را باز کنید و حالشو ببرید
6- پس از اتصال مدل گوشی شما در سایت "گوگل پلی" اضافه می شود.
اگر می خواهید از روی کامپیوتر به "گوگل پلی" دسترسی داشته باشید بافیلتر شکن "وب فریر: به سایت مربوطه بروید
گوشی را با کابل به سیستم وصل کنید
نرم افزار مربوطه را جستجو و گزینه نصب را بزنید
مشاهده خواهید کرد که مراحل دانلود برنامه روی صفحه شما به نمایش در می آید در صورت عدم دانلود از روی گوشی گزینه نصب آن برنامه را بزنید

BehroozPersian
09-07-2014, 15:42
پوشه بندی برنامه ها:

روی صفحه اصلی دکمه منو رو فشار بدید
گزینه add و سپس folders و بعد new folder رو انتخاب کنید، حالا یه پوشه رو صفحه اصلی ایجاد شده
پوشه رو باز کنید و روی نوار بالایی پوشه کلیک کنید و نگه دارید، حالا میتونید اسم پوشه رو عوض کنید، بعد از انتخاب نام جدید برای پوشه اون رو اوکی کنید

حالا برنامه هایی رو که دوست دارید، بکشید و روی پوشه رها کنید تا برنامه داخل پوشه قرار داده بشه

Tapatalk 2

با عرض درورد
من بسیار به دنبال فولدر بندی در گوشی خود هستم. و در صفحه اصلی با زدن دکمه منو و یا نگه داشتن انگشت منویی باز می شود که دکمه Add و folder را ندارد. من چگونه میتوانم فولدر ایجاد کنم. گوشی من Huawei Honor 3C است.
اندروید شما که این قابلیت را دارد چه ورژنی است؟
با سپاس فراوان

kotksthegame
13-09-2014, 14:16
با عرض درورد
من بسیار به دنبال فولدر بندی در گوشی خود هستم. و در صفحه اصلی با زدن دکمه منو و یا نگه داشتن انگشت منویی باز می شود که دکمه Add و folder را ندارد. من چگونه میتوانم فولدر ایجاد کنم. گوشی من Huawei Honor 3C است.
اندروید شما که این قابلیت را دارد چه ورژنی است؟
با سپاس فراوان
برای ابن کار توی هوم پیج یا ویج های دیگه دکمه منو می زنی و گزینه ادیت هوم رو انتخاب میکنید بعد به صفحه دلخواه میرید و انگشتتونو روی برنامه ای که می خواد پوشه بندی بشه نگه می دارید تا بتونید جای اون برنامه رو عوض کنید بعد اون برنامه رو روی که برنامه دیگه می برید و ول می کنید اون وقت اون دو برنامه توی پوشه قرار میگیرن

FatherSATAN
29-10-2016, 13:35
توی گوشی اس ۳ وقتی صفحه قفل با دوبار پشت سر هم فشردن دکمه هوم led چشمک می زنه.

نشد ... نمیدونم چرا هیچکودوم ازین کدها و ترفندها کار نکرد واسه من..البته اونهایی که کد دستوری داشتنا... سایلنت شدن و این چیزها که عادیه

cafegardesh
09-02-2017, 14:54
همه چیز در مورد تور ارمنستان نوروز 96

تعطیلات نوروز نزدیک است. شما هم به سفر فکر می‌کنید؟ شاید دلتان بخواهد با یکی از تور های نوروز 96 (https://www.cafegardesh.com/tours/%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-96/)سفر کنید! آیا تا به حال تور نوروزی خاصی انتخاب کرده‌اید؟ کافه گردش یک پیشنهاد برای شما دارد؛ تور نوروزی ارمنستان. شما می‌توانید با مشاهده لیست کامل تور ارمنستان نوروز 96 در کافه گردش، بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید. اما شاید خوب باشد قبل از آن کمی با راه‌های سفر به ارمنستان آشنا شوید.
یکی از محبوب‌ترین روش‌های سفر به ارمنستان، تور زمینی ارمنستان است. شما می‌توانید با خرید یک تور ارزان زمینی ارمنستان از طبیعت زیبا و دیدنی ارمنستان در طول مسیر، لذت ببرید. در روش زمینی تور ارمنستان نوروز96 (https://www.cafegardesh.com/tours/%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-96/%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2-96? /) شما از تهران تا ایروان نزدیک 24 ساعت در راه خواهید بود. اما مطمئن باشید زیبایی ایروان خستگی راه را کاملاً از یادتان خواهد برد. روش دیگر سفر هوایی است. اگر فرصت شما کم است، یا سفر با اتوبوس برای شما سخت است، تورهای هوایی ارمنستان انتخاب مناسبی برای شما خواهند بود. خیالتان راحت، با توجه به تعداد زیاد پروازها انتخاب‌های سفر هوایی در تور ارمنستان نوروز 96 آزادی زیادی به شما خواهند داد. اگر از لیست تور ارمنستان نوروز 96 هیچ‌کدام را نپسندیدید یا با برنامه‌هایتان جور درنیامد، سفر زمینی با خودروی شخصی نیز تجربه‌ی هیجان‌انگیزی خواهد بود.
مقصد تمام تورهای ایرانی ارمنستان، ایروان است. البته با توجه به نوع خدمات توری که می‌خرید، برنامه‌ی بازدیدهای یک‌روزه از دریاچه سوان (https://www.cafegardesh.com/attractions/227-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DA%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DA%86%D9%87%E2%80%8C%DB%8 C-%D9%82%D9%81%D9%82%D8%A7%D8%B2/)، شهر کوچک و سرسبز دلیجان، شهر مذهبی اجمیادزین، کلیسای گغارد و معبد گارنی نیز در سفر شما جای خواهند داشت. تا فرصت از دست نرفته تصمیم بگیرید. لیست تور ارمنستان نوروز 96 را در کافه گردش ببینید، مقایسه کنید و با سلیقه‌ی خودتان انتخاب کنید.

نگارش: کافه گردش (https://www.cafegardesh.com/)