PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی و مشخصات گوشی Live with walkman از شرکت سونی اریکسون

صفحه ها : [1] 2

soroosh17035
25-10-2011, 02:52
http://st2.gsmarena.com/vv/pics/sonyericsson/sony-ericsson-live-with-walkman.jpg

مشخصات

شبکه نسل دوم : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900

شبکه نسل سوم : HSDPA 850 / 900 / 2100

تاریخ معرفی : اگوست 2011

تاریخ عرضه : اکتبر 2011

سایز گوشی : 106x 56.5 x 14.2 mm

وزن : 115 گرم

صفحه نمایش : TFT

سایز صفحه نمایش : 3.2 اینچ

تفکیک رنگ : 16 میلیون رنگ

رزولیشن : 320 - 480

سنسور شتابسنج : دارد

دیگر ویژگیهای صفحه نمایش :
رابط کاربری Timescape
صفحه نمایش ضدخش
Scratch-resistant surface
Multi-touch input method

صفحه کلید Qwerty : خیر

زنگ :MP3, ویبره

اسپیکر : دارد استریو

پایه خروجی صدا : جک 3.5 میلیمتری

دفترچه تلفن : تقریبا نامحدود به همراه شناسه تصویری

گزارش تماسها : تقریبا نامحدود

حافظه داخلی : 320 مگابایت 512 MB RAM

ورودی کارت حافظه : دارد

نوع کارت حافظه : (microSD (TransFlash

پشتیبانی کارت حافظه : 32 گیگابایت

کارت حافظه همراه : 2GB

Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps : GPRS

Class 10, 236.8 kbps : EDGE

HSDPA-HSUPA : 3G

وایرلس : Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot

بلوتوث : دارد , with A2DP

USB : دارد , microUSB v2.0

دوربین : 5 مگاپیکسل , 2560х1920 pixels

فوکوس خودکار : دارد

فلاش : دارد , LED

فیلمبرداری : دارد 1280 در 720 HD

دوربین ثانویه : دارد

دیگر ویژگیهای دوربین : Auto focus, Touch to focus, Image stabilizer, Face detection, Smile detection, Digital zoom, Geo tagging, Self-timer, Scenes

سیستم عامل : Android OS, v2.3

GHz processor 1: CPU

پیام : SMS (threaded view), MMS, Email, Push email, IM

مرورگر : HTML

رادیو : Stereo FM radio with RDS

بازی : دارد

رنگبندی : سفید , مشکی

GPS : دارد

جاوا : دارد , MIDP 2.0

قابلیت پخش فرمت های صوتی : MP3/eAAC+/WMA/WAV player

قابلیت پخش فرمت های تصویری : MP4/H.263/H.264/WMV player

امکانات دیگر

Digital compass

SNS integration

TrackID music recognition

Google Search, Maps, Gmail,
......., Calendar, Google Talk

Document editor

Voice memo

Predictive text input

باطری : Li-Ion 1200 mAh

2G

Stand-by : 600 h

Talk time: 14 h 15 min

3G

Stand-by : 850 h

Talk time: 6 h 42 min

http://st2.gsmarena.com/vv/pics/sonyericsson/sony-ericsson-live-with-walkman1.jpg

Armin1370
30-10-2011, 08:05
دوستان کسی تجربه کار با این گوشی رو داره ؟

soroosh17035
30-10-2011, 21:44
مهمترین نکات مثبت این گوشی طراحی زیبا - باطری قویتر - کیفیت صدای بالاتر - اسپیکر استریو نسبت به گوشی های xperia mini و xperia mini pro می باشد

بررسی تخصصی این گوشی به زبان انگلیسی

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_live_with_walkman-review-669.php

Armin1370
31-10-2011, 14:24
خوب من امروز یه دونه سفید این رو با کلی جستجو و گشت گذار با گارانتی اصلی خریدم برای خواهرم ، خیلی گوشی با کیفیت و جالبیه واقعا ...

kargadan2
31-10-2011, 15:57
مبارکه

camel_60
31-10-2011, 19:39
خوب من امروز یه دونه سفید این رو با کلی جستجو و گشت گذار با گارانتی اصلی خریدم برای خواهرم ، خیلی گوشی با کیفیت و جالبیه واقعا ...
با سلام
من قصد خریدش رو دارم ...
اما خیلی کمیاب هستش ... به خاطر همین آدم میترسه خرید کنه ...
متعلقاتش رو میگید و اینکه قیمتش چند هستش؟
اگر هم جایی که گرفتید هم بگید که عالی میشه ... ممنو :af:

soroosh17035
01-11-2011, 20:23
با سلام دوباره این گوشی از قابلیت usb otg پشتیبانی می کنه درست مانند گوشی های نوکیا N8 , C7 , C6.01 . غیره

BABAK NURI
01-11-2011, 20:36
منم یدونه مدل پایین ترش رو امروز دیدم....wt13i
صرفا چون جزو سری odm سونی با سی پی یو PNX4910 بود اصلا باهاش حال نکردم...
البته این مربوط به منه که خاطره خوبی با این سری چیپست ها ندارم.....

keram
02-11-2011, 02:23

با سلام .من فیلمهای زیادی از این گوشی تو یوتیوب دیدم و به نظرم همه چیزش عالیه .حالا اگه شما هم بیشتر توضیح بدین ممنون میشم مخصوصا از کیفیت السیدیش

Armin1370
03-11-2011, 06:25
با سلام .من فیلمهای زیادی از این گوشی تو یوتیوب دیدم و به نظرم همه چیزش عالیه .حالا اگه شما هم بیشتر توضیح بدین ممنون میشم مخصوصا از کیفیت السیدیش

راجب هر قسمتش هر چیزی خواستید بپرسین می گم حتما تا جایی که وقتش باشه . ال سی دیش هم فوق العاده با کیفیت هست و من به شوخی حتی تو خونه گفتم از این به بعد فیلمها رو بریزیم رو این جا ال ای دی . به شخصه توقع چنین کیفیتی رو با این قیمت اصلا نداشتم ..

Armin1370
03-11-2011, 06:27
با سلام
من قصد خریدش رو دارم ...
اما خیلی کمیاب هستش ... به خاطر همین آدم میترسه خرید کنه ...
متعلقاتش رو میگید و اینکه قیمتش چند هستش؟
اگر هم جایی که گرفتید هم بگید که عالی میشه ... ممنو :af:

والا بدون گارانتی تا 330 اونجا بهم قیمت دادن ولی با گارانتی اصلی که خیلی هم سخت گیر میاد حول و حوش 360 می تونید پیدا کنید منتهی هر چی فروشنده اونجا دیدم من این داستان ریختن نرم افزار و این حرفا ( کلاه برداری اجباری ) رو انجام می داد و یه 10 یا 20 تومن می کشید رو گوشی ، خود نمایندگیش تو بازار موبایل ایران هم نداشت اون روزی که من رفتم ...

جعبه هم شارژر و کابل و از همه مهم تر هدفون فوق العادش ...

maxomid
03-11-2011, 10:56
سلام...
یک هفته ای بود با دوستام امده بودم تهران که هوس خرید موبایل به سرم زد....
گوشی قبلیم یعنی تروفی رو به یکی از دوستان در اینترنت فروختم و قصد خرید نوکیا 500 رو داشتم.
ولی وقتی این گوشی رو دیدم نظرم رو جلب کرد..
ظاهر خیلی زیباش و اسپرت و صدای بلند و سخت افزار قوی...
من 315 تومان از علائدین خریدم... رنگ مشکی.
از مطعلقاتش هم:
شارژر دو تیکه یعنی کابل و دوشاخش.
هندسفری.
مموری 2گیگ.

از سخت افزارش باید یگم این گوشی هانطور که میدونید سی پی یو 1ghz از نوع armv7 هست...
فکر میکردم فاقد چیپ گرافیکی هست و بعد از نصب نرم افزار اطلاعتشو نگاه کردم دیدم که چیپ گرافیکی این گوشی adreno 205 هست.....
اخرین ورژن angry birds رو به دون کوچیکترین لگ اجرا کرد. در صورتی که در galaxy ace دوستم لگ داشت..
این گوشی 320 MB حافظه داخلی و 512 MB فضای رم این گوشی هست..
این برای روشن شدن مشخصات سخت افزاری این گوشی:
http://up1.iranblog.com/images/hjnhvihu5fgpd7vvfi30.jpg
http://up1.iranblog.com/images/j5p1cy3xvu52ye28tb23.jpg

یعنی این گوشی از لحاظ قدرت سخت افزاری در بین رده بالاها حساب میاد..
بازی samuraivengeance رو به راحتی روی این گوشی اجرا کردم.. این بازی در ace اجرا نمیشد.
ورژن اندرویدش 2.3.4 هست و فارسی رو ساپورت میکنه.
یک چیزی خیلی عجیب نمره بنچمارک این گوشی هست که میتونید مشاهده کنید:
http://up1.iranblog.com/images/lrsm6nkvs4jh0jd4txt.jpg
در ضمن تا 2020 هم امده.
خود گوشی به طور پیشفرض اسکرین شات میتونه بگیره و به برنامه ای احتیا نیست.

در مورد ال سی دی:
خوشبختانه مثل xperia mini کوچیک نیست.. اخه اونو که دو دست میگرفتم یکطوری بود.. خیلی کوچیک بود.
البته بازم ال سی دی اینم بزرگ نیست ولی فکر میکنم 3.2 اینچ نسبت به 3 اینچ خیلی بهتر هست...
کیفیت ال سی دیش خیلی خوبه .
رزولیشن hvga داره . فقط نورش خیلی زیاد نیست.. متوسط هست...
کیفیت ال سی دی خیلی خوبه. به خصوص رنگهای مشکی رو خیلی خوب نشون میده و دیگر رنگها رو خیلی زنده نشون میده...
در کل کیفیت خیلی خوبی داره و اصلا نمیشه از ال سی دیش ایرادی گرفت.
زیر نور خورشید هم خوب عمل میکنه ولی عالی نیست....

در مورد صدا که مهمترین ورژگی این گوشی هست.
دو اسپیکر استریو وجود داره در این گوشی که فقط میتونم بگم از لحاظ بلند و کیفیت واقعا عالیه.. به خصوص بلندی صداش واقعا بلند و با کیفیت هست...

دوربین این گوشی یکی دیگه از ویژگی های مهمش هست.
یک دوربین 5 مگاپیکسل فوکوس خودکار. تاچ فوکوس و فلش LED همراه با فیلم برداری 720 P با سرعت 30 فرم..
کیفیت عکساش واقعا بالاست و عالی فقط فلش LED در این گوشی واقعا ضعیف هست و در محیط های تاریک زیاد تاثیر گذار نیست..
فیلم برداری هم که مشخص هست..

باطری این گوشی برای موزیک خیلی خوب عمل میکنه ولی اگه مثل بنده زیاد چت. وبگردی و بازی کنید فقط یک روز میتونه براتون شارژ نگه داره. مثل همه گوشی های اندرویدی..
در کل از لحاظ باطری میشه گفت در حد متوسط هست.
به نظر من که 315 تومان واقعا ارزش داره...

maxomid
03-11-2011, 15:29
سلام..
الان کلی بازی hd روی این گوشی تست کردم.
به راحتی اجرا میشه.
حتی بازی هایی که برای arc و neo بود رو اجرا میکنه.
مگر اینکه اون بازی از رزولیشن hvga پشتیبانی نکنه..
خوبختانه جز بازی کیشیش قاتل همه بازی ها با رزولیشن سازگاری رو داشتن.

D J V A H I D
05-11-2011, 12:59
درود من امروز یه مشکیشو خریدم . به زودی یه بررسی به همراه عکس ازش میذارم واستون .

maxomid
05-11-2011, 15:45
درود من امروز یه مشکیشو خریدم . به زودی یه بررسی به همراه عکس ازش میذارم واستون .

سلام.
مبارکه.
چند خریدی؟

D J V A H I D
05-11-2011, 17:21
سلام.
مبارکه.
چند خریدی؟

سلامت باشی . قیمت همکاری 295 مشکی گرفتم

maxomid
05-11-2011, 21:57
سلامت باشی . قیمت همکاری 295 مشکی گرفتم

سلام..
نسبت به قیمتش عالیه...
تا الان نزدیک به 900mb دانلود کردم چه بازی چه نرم افزار..
خوشم میاد که راحت نصب و اجرا میشه...
به خصوص بازی های HD مثل :
Gt racing
samurai 2
trial x2
gangstar
asphalt5
guerrilabob
gunbros
Assassin's Creed HD
Brothers In Arms® 2: Global Front
PES2011

و بازی های دیگه که دانلود کردم HD نبودند ولی خیلی عالی بودند...
تا اینجا که عالی پیش امده...
دوستان بازی های که تست کردن امارشو بزارند..

D J V A H I D
05-11-2011, 22:44
سلام..
نسبت به قیمتش عالیه...
تا الان نزدیک به 900mb دانلود کردم چه بازی چه نرم افزار..
خوشم میاد که راحت نصب و اجرا میشه...
به خصوص بازی های HD مثل :
Gt racing
samurai 2
trial x2
gangstar
asphalt5
guerrilabob
gunbros
Assassin's Creed HD
Brothers In Arms® 2: Global Front
PES2011

و بازی های دیگه که دانلود کردم HD نبودند ولی خیلی عالی بودند...
تا اینجا که عالی پیش امده...
دوستان بازی های که تست کردن امارشو بزارند..

هر چی بگم کم گفتم . این گوشی محشره ( نسبت به قیمتش )
همه چی آماده و تکمیل و پرقدرت .
فقط امیدوارم جواد نشه خیلی :bj:

Armin1370
06-11-2011, 08:17
آسفالت 6 رو کسی تونسته نصب کنه روش ؟

maxomid
06-11-2011, 13:09
آسفالت 6 رو کسی تونسته نصب کنه روش ؟

سلام..
از لحاظ سخت افزاری قدرتش رو داره.
میدونم که اسفالت 6 روی سی پی یو های ARMv7 کار میکنه..
ولی نمیدونم رزولیشن HVGA رو هم ساپورت میکنه یا نه...
ولی اسفالت 5 رو راحت جواب میده.
یا بازی Fast & Fasurious 5 رو من تست نکردم ولی دوستان روی گوشی های HVGA تست کردن عالی جواب داده حجمش زیاده گرافیکش در حد ASPHLAT 6 هست.. البته من تست نکردم ولی کار میکنه...
در کل از لحاظ سخت افزاری در اجرا بازی و نرم افزار سنگین کم نمیاره مگر اینکه اون بازی ار رزولیشن HVGA پشتیبانی نکنه.

Armin1370
08-11-2011, 08:31
من نصب می کنم موقع اجرا ارور می ده که فضای کافی در اختیارش نیست

maxomid
08-11-2011, 12:15
من نصب می کنم موقع اجرا ارور می ده که فضای کافی در اختیارش نیست

با یک تسک منجیر رم رو خالی تر کن ..
حتما بازی یا نرم افزاری که نصب میکنی از تنظیمات move to sd کن..

omidtehrani24
09-11-2011, 20:49
تو سایت جی اس ام آرنا نوشته این گوشی دوربین دومش برای چت با گوگل یا سکایپ هستش ولی مکالمه تصویری نداره ولی نوشته ایکس پریا ری مکالمه تصویری داره کسی اطلاعاتی داره در این مورد یعنی با سونی واکمن نمیشه مکالمه تصویری کرد؟

D J V A H I D
09-11-2011, 22:19
تو سایت جی اس ام آرنا نوشته این گوشی دوربین دومش برای چت با گوگل یا سکایپ هستش ولی مکالمه تصویری نداره ولی نوشته ایکس پریا ری مکالمه تصویری داره کسی اطلاعاتی داره در این مورد یعنی با سونی واکمن نمیشه مکالمه تصویری کرد؟

اتفاقا باید عرض کنم که علاوه بر اون امکان ... شما میتونی بوسیله دوربین دوم هم از خودت عکس بگیری و هم فیلمبرداری کنی که من توی هیچ گوشی دیگه ای ندیدم ...

دیگه مکالمه تصویری جای خود داره

omidtehrani24
09-11-2011, 23:10
اتفاقا باید عرض کنم که علاوه بر اون امکان ... شما میتونی بوسیله دوربین دوم هم از خودت عکس بگیری و هم فیلمبرداری کنی که من توی هیچ گوشی دیگه ای ندیدم ...

دیگه مکالمه تصویری جای خود داره

شما با این گوشی کار کردی یا از کسی شنیدی در ضمن با xperia ray هم میشه با دوربین دومش عکس و فیلم گرفت ؟

siavashsiavash
10-11-2011, 13:10
سلام
من این گوشی را دیروز خریدم
نمی توانم فایلی را بفرستم ویا اینکه زمانی که آن می شم کسی من را پیدا کند.
من n8دارم اصلا با اندرود کار نکردم.تا آنجایی که پرسیدم گفتتندوقتی گوشی را سرچ کردی یک پین کد می پرسدبعد پین را وارد می کنی ودر گوشی مقابل هم همین کار را می کنی.اما وقتی این کار را می کنم پیغام می دهد که کد اشتباه است.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتی در قسمت تنظیمات گزینه ای که تایم داره را فعال کردم اما بازم گوشی که سرچ می کند نمی تواند گوشی منرا پیدا کند
آیاباید بلوتوث را نرم افزاری فعال کنم
ممنون می شم منرا کامل راهنمایی کنیدویا بخش مورد نظر بفرمایید که من برم آنجا
با تشکر

phoenix666
10-11-2011, 13:50
دوستان که این گوشی (یا گوشی های دیگر اندرویدی) دارند می خواستم ببینم این گوشی هایی که توی مشخصات زده pdf نمی خونه کلا هیچجوره نمیشه pdf روشون خوند ؟
من الان می خوام این گوشی رو بگیرم همه چیزش عالیه جز این pdf خوندنش ، راهی هست ؟

D J V A H I D
10-11-2011, 15:44
شما با این گوشی کار کردی یا از کسی شنیدی در ضمن با xperia ray هم میشه با دوربین دومش عکس و فیلم گرفت ؟

خودم دارم و کار کردم . از ری خبر ندارم چون باهاش کار نکردم

سلام
من این گوشی را دیروز خریدم
نمی توانم فایلی را بفرستم ویا اینکه زمانی که آن می شم کسی من را پیدا کند.
من n8دارم اصلا با اندرود کار نکردم.تا آنجایی که پرسیدم گفتتندوقتی گوشی را سرچ کردی یک پین کد می پرسدبعد پین را وارد می کنی ودر گوشی مقابل هم همین کار را می کنی.اما وقتی این کار را می کنم پیغام می دهد که کد اشتباه است.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتی در قسمت تنظیمات گزینه ای که تایم داره را فعال کردم اما بازم گوشی که سرچ می کند نمی تواند گوشی منرا پیدا کند
آیاباید بلوتوث را نرم افزاری فعال کنم
ممنون می شم منرا کامل راهنمایی کنیدویا بخش مورد نظر بفرمایید که من برم آنجا
با تشکر

درود .
مبارکت باشه
واسه فرستادن عکس و فیلم از همون قسمت gallery میشه و ولی واسه فرستادن باقی فرمت ها و فایلها باید آخرین ورژن برنامه ASRTO رو نصب کنی . و از توی اون بفرستی

شما باید بلوتوث رو که روشن کردی تیک Discoverable رو هم بزنی ( به خاطر مسائل امنیتی در آندروید ) که ویزیبل باشی .
کمی که باهاش کار کنی میبینی که آندروید خیلی عالیه

دوستان که این گوشی (یا گوشی های دیگر اندرویدی) دارند می خواستم ببینم این گوشی هایی که توی مشخصات زده pdf نمی خونه کلا هیچجوره نمیشه pdf روشون خوند ؟

البته من هنوز فایل پی دی اف باهاش باز نکردم . ولی خدا تا برنامه هست که کاملا مجانی هم هست . شما با خیال راحت بگیر .
بعدا چندین برنامه واسش معرفی میکنم .

omidtehrani24
11-11-2011, 09:25
اقا این گوشیو خریدم اما انگار ضبط صدا نداره نه؟

D J V A H I D
11-11-2011, 09:35
اقا این گوشیو خریدم اما انگار ضبط صدا نداره نه؟

عزیزم گوشی هوشمنده ... یعنی چی ؟

یعنی هر لحظه ثانیه میتونی گوشی رو شخصی سازی کنی و یهو فردا دیدی تو آپدیت جدید امکان فیلمبرداری 1080 هم بهش اضاف شد ...

اون که دیگه چیزی نیست .

تو بخش نر افزارهای درخواستی درخواست بدید 10 تا برنامه واست میذاره

mohammad20ali20
11-11-2011, 10:25
من چندتا از ویدئوهای گرفته شده با دوربینش رو دیدم افتضاح بود یعنی موقعی که گوشی رو حرکت میدید همه چیز تار میشه . در کل کیفیت فیلم برداریش خوب نیست.
دوستانی که این گوشی رو دارن اگه براشون مقدوره 10 ثانیه ویدئو برامون اپلود کنید من که دارم از خریدش منصرف میشم.

D J V A H I D
11-11-2011, 10:42
من چندتا از ویدئوهای گرفته شده با دوربینش رو دیدم افتضاح بود یعنی موقعی که گوشی رو حرکت میدید همه چیز تار میشه . در کل کیفیت فیلم برداریش خوب نیست.
دوستانی که این گوشی رو دارن اگه براشون مقدوره 10 ثانیه ویدئو برامون اپلود کنید من که دارم از خریدش منصرف میشم.

فیلمبرداریش 720p hd هستا نا سلامتی . توی شب و فضای تاریک ممکنه کمی مشکل بر بخورید . ولی در کل با این قیمت عالیه . حالا تا ظهر واست آپلود میکنم ...

omidtehrani24
11-11-2011, 12:11
گوشیو به کامپیوتر وصل کردم ی برنامه ریختم تو مموری کارتش حالا این برنامه کجای گوشیه که برم نصبش کنم هرچی میگردم اون قسمتی که فایل های مموری کارت رو نشون میده پیدا نمیکنم

omidtehrani24
11-11-2011, 12:14
بازی گربه سخنگورو خواستم نصب کنم گفت نمیشه نصب بشه چرا؟ :bk:

self-hell
12-11-2011, 11:32
دوربینش چطوریه در حد بقیه 720 ها هست یا نه؟ mp4 ذخیره میکنه یا wmv؟ باطریش چطور مثل x10 mini زود شارژ خالی میکنه؟ اگه کسی اطلاعات داره لطفا راهنمایی کنه چون من قصد خریدشو دارم

omidtehrani24
12-11-2011, 15:51
دوربینش چطوریه در حد بقیه 720 ها هست یا نه؟ mp4 ذخیره میکنه یا wmv؟ باطریش چطور مثل x10 mini زود شارژ خالی میکنه؟ اگه کسی اطلاعات داره لطفا راهنمایی کنه چون من قصد خریدشو دارم

تو محیط تاریک کلا زیاد نویز داره هم عکاسی هم فیلمبرداری شارژشم خوب نگه میداره فرمع ذخیرشم فکر کنم mp4 باشه

siavashsiavash
12-11-2011, 22:03
سلام
من2تا برنامه نصب کردم اما روی خود گوشی نصب شد.یک رم8gigانداختم اما جایی نپرسید کجا نصب کنم
میشه دوستان بگن چطور میشه تغییر داد.
اگر امکانش هست بگین اولین روزی که خریدید چند تا برنامه روش بود؟؟؟
من نمی دانم برام برنامه نصب کرد یا نه(منظورم فروشنده بود)؟؟؟؟؟؟الان 5تا صفحه برنامه هست
فایل های که دریافت می کنیم با بلوتوث کجا میره؟؟؟؟؟در حافظه خود گوشی یا رم 8gig؟؟؟
من n8داشتم وتا حالا با اندروید کارنکردم
عکس های که با دوربین می گیریم کجا ذخیره میشه؟؟؟؟

D J V A H I D
13-11-2011, 11:02
برداشت های من از این گوشی :

صفحه نمایش :
صفحه نمایش گوشی از کیفیت و تراکم پیکسل قابل قبولی برخورداره و نمیشه گفت عالیه نورش هم آنچنان زیاد نیست و لی در کل قابل قبول و با کیفیته

دوربین :
دوربینش در حد معمولیه . یعنی کارت رو به راحتی راه میندازه ولی من که ویو 2 داشتم روی کاغذ با هم برابرند ولی برتری ویو 2 هم در عکس و هم فیلملرداری مشهود بود . کیفیتش قابل قبوله ومن میگم واسه یه گوشی واکمن از سرش هم زیاده ! حداقل تو گوشی کیفیت ها عالیه ولی تو کامپیوتر که بیزید با افت نسبی مواجه میشید

سخت افزار :
با دارا بودن سی پی یو 1 گیگاهرتزی و چیپ گرافیکی مجزا من که تابحال با بازیها و برنامه ها و کندی سرعت مواجه نشدم ! باید بگم که واقعا از نظر سرعت و گرافیک خوب عمل کرده و چند تا بازی hd که روش ریختم لگ نداشته !

صدا :
صدای این گوشی با دارا بودن اسپیکر های استریو بسیار عالی عمل کرده . البته ولوم تا نصف که برسه بلندی صدا رو حس میکنی ولی از نصف به اینور خیلی تفاونی با وسط نداره و به یه اندازه میره بالا . توی هدفون هم باید بگم یکی از بهترینهاست . کیفیت هندزفری خودش خیلی خوبه ولی من چون از هدفون حرفه ای استفاده میکنم یه چیز دیگست اون قسمت بالای گوشی هم یه نوار گرد دور فیش 3.5 هست که رقص نور واکمن هساش و میتونید روشن یا خاموش نگهش دارید

باطری :
واسه من که هم بازی میکنم و هم اینترنت میرم و در کل زیاد با گوشی ور میرم شاید به 1 روز هم نکشه ! در کل باطری زیاد قوی نداره ولی واسه اونایی که زیاد ور نمیرن مناسبه . کلا آندرویدی ها همشون همینجورین . ولی ای کاش حداقل یه باطری 1500 یا 1750 روش میذاشتن !

usb on the go :
اینم یه مزیت خیلی عالی هست که این گوشی داره . من توی ان 8 و ارک دیده بودم قبلا . به وسیله یه فیش تبدیل که خودم هم خرید ممیتونید فلش مموری و موس و ... به گوشیتون وصل کنید . که ظاهرا فلش تو نسخه بعدی میشه وصل کرد ولی من موس رو وصل کردم و باهاش کلی بازی کردم و فیلم نکاه کردم . واسه وبگردی هم عالیه

بدنه :
بدنه و ساختار هم از کیفیت و زیبایی خاصی برخورداره . جنس درب پشتی تا حدود زیادی لک و آثار انگشت رو میگیره ولی هنوز هیچ محافظ صفحه و بک کاوری واسه این مدل نیمومده باید مراقبش باشید

رنگ بندی :
این گوشی در 2 رنگ مشکی و سفید تولید شده که من خودم مشکیش رو گرفتم . سفیدش یه کم توی ذوق میزد و جذابیت نداشت ولی سلیقه ها متفاوته . ولی من مشکی رو پیشنهاد میدم .

صحبت کلی :
به صراحت میگم که این گوشی با این قیمت بهترینها رو در خودش جای داده . یعنی هم دوربین هم سخت افزار هم صدای قوی و...و...و... من به قیمت همکاری 295 خریدم . خیلی هم راضیم و مطمئنم که تا مدتها از گوشی نهایت استفاده رو خواهم برد . دیگه دوره اون تموم شد که با این حدود قیمت galaxy ace vرو پیشنهاد بدیم . الان با وجود این گوشی حتی من که دیزایر اچ دی داشتم جسد اینو به اون ترجیح میدم .

اگه سوالی داشتید در خدمتیم :loveit:

self-hell
13-11-2011, 14:25
صحبت کلی :
به صراحت میگم که این گوشی با این قیمت بهترینها رو در خودش جای داده . یعنی هم دوربین هم سخت افزار هم صدای قوی و...و...و... من به قیمت همکاری 295 خریدم . خیلی هم راضیم و مطمئنم که تا مدتها از گوشی نهایت استفاده رو خواهم برد . دیگه دوره اون تموم شد که با این حدود قیمت galaxy ace vرو پیشنهاد بدیم . الان با وجود این گوشی حتی من که دیزایر اچ دی داشتم جسد اینو به اون ترجیح میدم .

اگه سوالی داشتید در خدمتیم :loveit:

یعنی شما میگید دوربینش و باتریش از galaxy ace بهتره؟

S.H.A.H.R.O.K.H
13-11-2011, 14:53
البته که بهتره....شک نکن دوست من....اندروید 4 هم براش میاد...دیگه چی میخوایی؟

self-hell
13-11-2011, 17:44
از نظر سخت افزاری چطوره منظورم مقاومت قطعاتشه؟ آخه دوستم xperia x10 mini داشت بعد از چهار ماه بردش سوخت

siavashsiavash
13-11-2011, 21:12
سلام
من2تا برنامه نصب کردم اما روی خود گوشی نصب شد.یک رم8gigانداختم اما جایی نپرسید کجا نصب کنم
من نمی دانم برام برنامه نصب کرد یا نه(منظورم فروشنده بود)؟؟؟؟؟؟الان 5تا صفحه برنامه هست
فایل های که دریافت می کنیم با بلوتوث کجا میره؟؟؟؟؟در حافظه خود گوشی یا رم 8gig؟؟؟

ازدوستان کسی نیست جواب سئوال های ما را بدهد؟؟؟
با تشکر

D J V A H I D
13-11-2011, 22:25
از نظر سخت افزاری چطوره منظورم مقاومت قطعاتشه؟ آخه دوستم xperia x10 mini داشت بعد از چهار ماه بردش سوخت

اتفاقا من دوستم تعمیر کاره میگه مزخرف ترین بورد مال ایکس 10 مینی هست . این گوشی هنوز کارش به اینجاها نکشیده باز کنیم ببینیم چجوریه !

D J V A H I D
13-11-2011, 22:33
سلام

عزیزم .
برنامه ها و بازیها کلا به صورت پیشفرض روی مموری داخلی خود گوشی نصب میشن !
از قسمت setting >application >manage applications برخی بازی و برنامه ها قابلیت جابجایی به SD card داره که میتونی جابجا کنی
فایلهایی هم که با بلوتوث میگیری میره تو حافظه خود گوشی که باید با برنامه ASTRo ببینیشون .
عکسها هم تو قسمت GALLERY میتونی ببینی یا با برنامه استرو بری ببینی :bt:

siavashsiavash
13-11-2011, 22:58
عزیزم .
از قسمت setting >application >manage applications برخی بازی و برنامه ها قابلیت جابجایی به sd card داره که میتونی جابجا کنی
فایلهایی هم که با بلوتوث میگیری میره تو حافظه خود گوشی که باید با برنامه astro ببینیشون .
عکسها هم تو قسمت gallery میتونی ببینی یا با برنامه استرو بری ببینی :bt:

سلام
فرمایشات شما درست
اما وقتی می خوای یک برنامه نصب کنی که نمیشه همش داخل مموری خود گوشی نصب شود
من دیدم وقتی برنامه نصب میشه نمیشه جابجا کرد
چه راه حلی وجود داره که از اول برنامه دراخل مموری خارجی نصب شود
با تشکر

D J V A H I D
14-11-2011, 00:26
سلام
فرمایشات شما درست
با تشکر

هنوز تست نکردم من

ketab
14-11-2011, 19:08
شنیدم اندروید 4 براش میاد ..جدی ؟؟؟
اگه اره حتما میخرمش

siavashsiavash
15-11-2011, 11:01
سلام
من این گوشی را برای همسرم گرفتم باهاش عکس گرفتم
اصلا از عکسش راضی نیستم
اصلادر حد5نیست.باهاش که کار می کنی 1تا 2روز بیشتر شارژنداره.البته همه کاری کردم باهاش
اما کیفیت صدا وتاچش عالی
من خودم n8دارم .با این گوشی وقتی عکسی را با انگشتات باز می کنی خیلی راحت باز میشه
هر گوشی نقاط +و-داره
حالا فیلم هم گرفتم داخل pc نگاه می کنم ومی گم
کاشکی کمی روی دوربینش کار می شد

D J V A H I D
15-11-2011, 11:01
سلام
فرمایشات شما درست
با تشکر

ظاهرا هیچ راهی نداره . باید اول بره روی مموری گوشی بعد اوناییش که قابلیتش رو دارند میتونی move کنی

شنیدم اندروید 4 براش میاد ..جدی ؟؟؟
اگه اره حتما میخرمش

بله عزیز صحت داره . دیگه چی میخوای بهتر از این

D J V A H I D
15-11-2011, 11:05
سلام
من این گوشی را برای همسرم گرفتم باهاش عکس گرفتم
اصلا از عکسش راضی نیستم
اصلادر حد5نیست.باهاش که کار می کنی 1تا 2روز بیشتر شارژنداره.البته همه کاری کردم باهاش
اما کیفیت صدا وتاچش عالی
من خودم n8دارم .با این گوشی وقتی عکسی را با انگشتات باز می کنی خیلی راحت باز میشه
هر گوشی نقاط +و-داره
حالا فیلم هم گرفتم داخل pc نگاه می کنم ومی گم
کاشکی کمی روی دوربینش کار می شد

درود عزیز .
عزیزم گوشی واکمن هست و اصرار زیادی روی دوربین اون نشده . درسته که کیفیتش در حد عالی نیست ولی واقعا قابل قبول هست . به نظر من از سر یه گوشی واکمن زیاد هم هست این کیفیت . دوربین دیجیتال که نخریدید :ag:
کما اینکه شما داری با بهترین گوشی کمرا فون مقایسش میکنی ! :ce:

باز هم میگم این گوشی با این قیمت بسیار کامل و قویه . چند خریدی شما ؟ مبارک باشه

siavashsiavash
15-11-2011, 17:51
درود عزیز .
عزیزم گوشی واکمن هست و اصرار زیادی روی دوربین اون نشده . درسته که کیفیتش در حد عالی نیست ولی واقعا قابل قبول هست . به نظر من از سر یه گوشی واکمن زیاد هم هست این کیفیت . دوربین دیجیتال که نخریدید :ag:
کما اینکه شما داری با بهترین گوشی کمرا فون مقایسش میکنی ! :ce:

باز هم میگم این گوشی با این قیمت بسیار کامل و قویه . چند خریدی شما ؟ مبارک باشه

من یک اشتباه بزرگ کردم خودم برای همه برنامه نصب می کنم البته سیمبیان گفتم این اندروید هست و......وکاری باهاش نداشتم کلا از320تا355 قیمت کردم.320بدون برنامه.
آخر.........شدم که طرف خودش برنامه نصب می کنه ومن راحت اما...............
335دادم وچیز جالبی نصب نکرد.برای شما برنامه مک آفی وOfficeSuite روش بود یا اینکه خود فروشنده نصب کرد.من رنگ سفید گرفتم.الان خود در حدود1gبرنامه دان کردم .2تا نصب کردم دیدیم روی رم داخلی نصب می کنم
دنبال فرصتم که راهی پیدا کنم که درون رم خارجی نصب کند
راستی وقتی یک آهنگ بلوتوث می کنی در کجا می رود؟؟؟؟رم خودش یا خارجی ؟؟؟
اینرا چطور تغییر دهم.حتی وقتی می خوای یک آهنگی که از بلوتوث می گیری را save کنی نمی پرسه در کدام رو save کنم.

omidtehrani24
15-11-2011, 20:38
من یک اشتباه بزرگ کردم خودم برای همه برنامه نصب می کنم البته سیمبیان گفتم این اندروید هست و......وکاری باهاش نداشتم کلا از320تا355 قیمت کردم.320بدون برنامه.
آخر.........شدم که طرف خودش برنامه نصب می کنه ومن راحت اما...............
335دادم وچیز جالبی نصب نکرد.برای شما برنامه مک آفی وOfficeSuite روش بود یا اینکه خود فروشنده نصب کرد.من رنگ سفید گرفتم.الان خود در حدود1gبرنامه دان کردم .2تا نصب کردم دیدیم روی رم داخلی نصب می کنم
دنبال فرصتم که راهی پیدا کنم که درون رم خارجی نصب کند
راستی وقتی یک آهنگ بلوتوث می کنی در کجا می رود؟؟؟؟رم خودش یا خارجی ؟؟؟
اینرا چطور تغییر دهم.حتی وقتی می خوای یک آهنگی که از بلوتوث می گیری را save کنی نمی پرسه در کدام رو save کنم.

خود فایل رو توی پوشه بلوتوث مموری کارت میریزه اما نصبش انگار عشقیه هرجا دوس داره میرزه :ag:

omidtehrani24
15-11-2011, 20:46
گوشی رو با کابل با برنامه Sony Ericsson PC Companion به کامپیوتر که وصل میکن میگه اینو 4.0.2.0.58 جدیده میخواید آپدیت کنید اوکی میزنم اما همش وسط کار ارور میده unable to install or start software update components کسی میدونه باید چیکار کنم

amirit
17-11-2011, 14:15
سلام دوستان
1-ببخشید این گوشی ایراد خاصی که نداره که خیلی بارز باشه.؟؟؟
2-نرم افزار خوریش خوبه یعنی همه نرم افزار ها نصب میشه مشکلی که از این باب نداره؟ این قضیه نصب روی مموری چیه ؟حافظه داخلی کم که نیس که اذیت کنه؟
3-این که سایز صفحش 320در 480 مشکلی برای نرم افزار نداره ؟ بازی زیاد مهم نیست.
4-باتریش چطوره؟
5-و اینکه تا حالا کسی فلش مموری بش وصل کرده یا نه ؟ چون مثل اینکه یکی از بچه ها گفت فلش با اپدیت بعدی فعال میشه فعلا موس و .... اخه چرا؟؟؟
6- ضخامت خوبه بزرگ نیست زیادی؟
ممنون میشم یکی جواب بده

siavashsiavash
17-11-2011, 17:20
سلام دوستان
1-ببخشید این گوشی ایراد خاصی که نداره که خیلی بارز باشه.؟؟؟
2-نرم افزار خوریش خوبه یعنی همه نرم افزار ها نصب میشه مشکلی که از این باب نداره؟ این قضیه نصب روی مموری چیه ؟حافظه داخلی کم که نیس که اذیت کنه؟
3-این که سایز صفحش 320در 480 مشکلی برای نرم افزار نداره ؟ بازی زیاد مهم نیست.
4-باتریش چطوره؟
5-و اینکه تا حالا کسی فلش مموری بش وصل کرده یا نه ؟ چون مثل اینکه یکی از بچه ها گفت فلش با اپدیت بعدی فعال میشه فعلا موس و .... اخه چرا؟؟؟
6- ضخامت خوبه بزرگ نیست زیادی؟
ممنون میشم یکی جواب بده

سلام
1:نه ایراد خاصی دراین1ماه ندیدم البته دست همسرم هست
2:اندروید هست.در این زمینه هر چی نصب کنی نصب میشه.والا خودم هم هنوز نتوانستم در مموری نصب کنم
3:نه
4:روز اول کلی کار کردم1روز.روز2وتا یک هفته2روز دوام می یاورد.از2روز تا3روز بستگه به آهنگ و......
5:والا من کابلش را دارم که برای n8هست فردا امتحان می کنم
6:خیلی تپول نیست اما سلیقه ای

siavashsiavash
18-11-2011, 21:26
من فلش8و16ترانسنت زدم توسط کابلn8 اما نشناخت

mohsen772
19-11-2011, 00:55
دوستان این گوشی منو هاش فارسی میشه ؟

omidtehrani24
19-11-2011, 11:04

مال من که از اول فارسی بود

parvizb
19-11-2011, 13:00
با سلام .... دوستانی که این گوشی رو خریدن ضبط مکالمه تو قسمت دیالر گوشی داره ضبط میکنه یا نه ؟؟؟ دوم اینکه برای بکاپ قسمت کنتاکت و اس ام اس چه جوری میشه بکاپ گرفت ..کن سامی داشتم که یک برنامه داره بنام کیز که راحت از همه قسمتهای گوشی بکاپ میگیره ..سونی هم همینجوره میشه یک راهنمایی دقیقی کنید
با سپاس

camel_60
19-11-2011, 23:17
با سلام
من امروز خریدم به همراه اقلیم351 ... اما فارسی نداره ...

siavashsiavash
19-11-2011, 23:27
با سلام
من امروز خریدم به همراه اقلیم351 ... اما فارسی نداره ...
سلام
اقلیم یعنی چه؟؟؟برات مگه برنامه نصب کرد؟؟؟؟یا اینکه گوشی گرون شده
من وقتی می خواستم گوشی بخرم هر جا دیدم فارسی داشت ؟؟
مثل قبل نبود که باید اپدیت بشه اندروید و...............
مطمئن هستی

parvizb
19-11-2011, 23:49
دوستان تو رو خدا یک چکی کنید ببینید تو دیالر گوشی ضبط مکالمه داره و مکالمات رو ضبط میکنه یا نه ؟؟؟

D J V A H I D
20-11-2011, 07:42
دوستان تو رو خدا یک چکی کنید ببینید تو دیالر گوشی ضبط مکالمه داره و مکالمات رو ضبط میکنه یا نه ؟؟؟

درود به عمو پرویز گل .

نه عزیزم نداره .هر سوالی داشتی در خدمتیم . :bd:

parvizb
20-11-2011, 13:45
سلام و درود بر شما کاکو جون
میگم این گوشی که گرفتی الان راضی هستی ازش یعنی یاهو مسنجر روش نصب هست وخوب کار میکنه ؟؟ ضبط مکالمه اصلا براش نیست ؟؟ صدا و دوربین چه جوریه و از همه مهمتر رام کوک شده براش هست ؟؟؟/ یک توضیح تکمیلی در موردش میگی عزیزم

camel_60
20-11-2011, 14:38
سلام
اقلیم یعنی چه؟؟؟برات مگه برنامه نصب کرد؟؟؟؟یا اینکه گوشی گرون شده
من وقتی می خواستم گوشی بخرم هر جا دیدم فارسی داشت ؟؟
مثل قبل نبود که باید اپدیت بشه اندروید و...............
مطمئن هستی
اقلیم برنامه جی پی اس ...
والا هر مغازه ای میرفتم اینجا گرون بودش ... از دیجی کالا سفارش دادم آوردن ... رفتم نمایندگی تست هم کردم گوش رو گرفتم...
علاالدین هم اومدم واسه خرید این گوشی اما واقعا کلاهبردارن ... 320 میگن ولی تا 350 ندی نمیزارن گوشی رو ببری ( برنامه و مسخره بازی )
این فکر کنم رامش آسیا شرقی اون ورا باشه ... فارسی هم نداره...

D J V A H I D
20-11-2011, 15:24
سلام و درود بر شما کاکو جون
میگم این گوشی که گرفتی الان راضی هستی ازش یعنی یاهو مسنجر روش نصب هست وخوب کار میکنه ؟؟ ضبط مکالمه اصلا براش نیست ؟؟ صدا و دوربین چه جوریه و از همه مهمتر رام کوک شده براش هست ؟؟؟/ یک توضیح تکمیلی در موردش میگی عزیزم

درود بهت . چرا برنامه ی سوند رکوردر واسش هست . که اگه فعال باشه هر تماسی که زده بشه یا گرفته بشه اتوماتیک شروع به ضبط میکنه .

گوشی خوبیه از همه لحاظ کامله . فقط کیفیت دوربینش معمولیه و نمیشه اسم عالی روش گذاشت . از باقی جهات عالیه . راستی کمی هم روشنائی تصویرش به نسبت ویو 2 یا گالاکسی اس 2 بخوای حساب کنی کمتره . صداش هم که هم در هدفون عالیه و هم خودش استریو توپ
یاهو مسنجر هم روش براحتی نصب میشه و جواب میده . کلا مشکلی نخواهی داشت ...

فدات

omidtehrani24
20-11-2011, 16:44
آقا کسی این بازی گربه که حرف میزنه اجرا کرده؟ مال من که هر ورژنی ریختم اصلان نصب نمیشه

D J V A H I D
20-11-2011, 22:06
آقا کسی این بازی گربه که حرف میزنه اجرا کرده؟ مال من که هر ورژنی ریختم اصلان نصب نمیشه

بله من دارم استفاده میکنم . حالا فردا اونی که خودم دارم رو واست آپ میکنم

hamed-infinit
21-11-2011, 00:08
سلام به بچه های گل

کسایی که این گوشی رو گرفتید، لطفا چندتا عکس باهاش بگیرید بگذارید تا ببینیم کیفیتش در چه حده :ag:

دمتون گرم

parvizb
21-11-2011, 00:13
تو باز کردن سایت چه جوره خوب میشه دانلود کرد ..این بهتره یا ace ؟؟؟ از همه نظر مخصوصا ساپورت رامی

omidtehrani24
21-11-2011, 09:25
بله من دارم استفاده میکنم . حالا فردا اونی که خودم دارم رو واست آپ میکنم

مرسی وحید جان من که هر ورژنیشو خواستم نصب کنم نصب نکرد. پس منتظرم
:dn:

sarband
24-11-2011, 01:56
من گوشیمو آپدیت کردم آندروئیدش 5 2.3.شد

omidtehrani24
24-11-2011, 08:52
من گوشیمو آپدیت کردم آندروئیدش 5 2.3.شد

با کدوم برنامه آپدیت کردی؟ چه تغییراتی تو گوشی ایجاد شده

atessa27mehr
24-11-2011, 13:31

درود
خیلی راحت فارسی میشه....
برو رو رایت مسج روش تاچ کن سپس گزینه input method رو بزن و بعد internetion keybord

atessa27mehr
24-11-2011, 13:34
اقلیم برنامه جی پی اس ...
والا هر مغازه ای میرفتم اینجا گرون بودش ... از دیجی کالا سفارش دادم آوردن ... رفتم نمایندگی تست هم کردم گوش رو گرفتم...
علاالدین هم اومدم واسه خرید این گوشی اما واقعا کلاهبردارن ... 320 میگن ولی تا 350 ندی نمیزارن گوشی رو ببری ( برنامه و مسخره بازی )
این فکر کنم رامش آسیا شرقی اون ورا باشه ... فارسی هم نداره...

فارسس داره کمل جون.......فقط جستجو

atessa27mehr
24-11-2011, 13:37
حالا یکی به داد مشکل من برسه....به محض اینکه سیم کارت همراه اول میندازم توش با برنامه هاش کار میکنم ری استارت میشه البته نه همیشه تو گوشی قبلیم چندین بار ارور سیم میداد.
موندم چکار کنم سیم کارت رو عوض کنم خوب میشه ؟ چون الان سیم کارت ایرانسل توشه مشکلی نداره؟
نظر شما چیه؟
برای کسی چنین مشکلی پیش اومده؟:bw:

atessa27mehr
24-11-2011, 15:30
عزیزم .
از قسمت setting >application >manage applications برخی بازی و برنامه ها قابلیت جابجایی به sd card داره که میتونی جابجا کنی
فایلهایی هم که با بلوتوث میگیری میره تو حافظه خود گوشی که باید با برنامه astro ببینیشون .
عکسها هم تو قسمت gallery میتونی ببینی یا با برنامه استرو بری ببینی :bt:

دوست عزیز

من هیچ برنامه ای رو نمیتونم جابه جا کنم!!!!!!!!!!!!!!!! آیا شما گوشی رو روت کردید که همچین قابلیتی داره؟
ایا گوشی حتما باید روت بشه؟انجمنی چرا تشکیل نمیشه که خیاله مارو راحت کنن.......

سپاس

siavashsiavash
25-11-2011, 10:52
سلام
امیدوارم برای این گوشی نیز مثل بقیه گوشیها کلوپ تشکیل شه ویکی از دوستانی که اندروید کار کرده جواب دوستان را بدهد

not_in_love_en
25-11-2011, 12:41
بنده این گوشی رو دیروز خریدم,قبلش ایفون 4 داشتم واسه مشکلات مالی فروختمش,خیلی پکر بودم بخاطر از دست دادن ایفون,اما اینو خریدم حال کردم,خیلی باهاش راحتم,کلیپهای HD راحت پخش می کنه,صداش فوق العادست,فکر نمی کردم سونی اریکسون اینقدر روی این گوشی کار کرده باشه,قیمتش فوق العادست :as:

amir st
26-11-2011, 03:24
منم يه دو روزه اين گوشي رو خريدم تنها عيب بزرگي كه اين گوشي داره اينه كه فايل هاي دريافتي رو معلوم نيست كه كجا ميرزه يه برنامه تو گوشي هست به نام office suite ظاهرا بهش مياد كه فايل منيجر باشه ولي هيچ اطلاعاتي رو روي phone و sdcard نشون نميده به جز فايل هاي pdf و txt منم فايل منيجر astro از يه گوشي ديگه بلوتوس كردم به گوشيم ولي اصلا نشونش نداد. نميدونم براي ريختن برنامه و بازي تو گوشي حتما بايد از
pc companion استفاده كرد يا نه؟

omidtehrani24
26-11-2011, 09:18
منم astro ریختم فایل های مموری رو نشون میده چطور مال شما نشون نمیده

amir st
26-11-2011, 13:18
شما تو كدوم قسمت گوشي ريختي؟

myn85
26-11-2011, 17:21
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1587
بخش مخصوص گوشی بالاخره افتتاح شد

omidtehrani24
26-11-2011, 21:58
شما تو كدوم قسمت گوشي ريختي؟

برنامرو بلوتوث کردم تو گوشی بعدش نصب کردم کار خاصی نکردم

kajkolah
27-11-2011, 01:08
سلام
دو هفته ای میشه که این گوشی رو خردیم. خوداییش دمش گرم سونی اریکسون، گوشی نازییه. قبلا سامسونگ امنیا2 داشتم. خداییش هم سرعتش و هم کیفیت دوربین و صدا و تصویرش بهتره. کیفیت دوربینش هم نسبت به تمام گوشی های 5 مگایی که تا حالا دیدم، واقعا بهتره. از لحاظ ساپورت هم که فقط کافیه که ایمیل گوگل رو توش وارد کرد، تا هر موقع آپدیت جدید اومد، اتوماتیک پیغام بده (البته من با Adsl با وایرلس کانکت میشم). توی مارکت گوشی هم که بری هر چی برنامه بخوای میشه دانلود کرد. فقط تنها مشکلی که تا حالا بهش دیدم، مربوط به باطریش میشه. گوشی قبلیم رو اگه خیلی باهاش کار میکردم، حداکثر هفته ای دو مرتبه شارژ میکردم. ولی این گوشی تا حالا بیش از دو روز برام شارژ نگه نداشته. البته فکر میکنم اگه با یه باطری با آمپر بالاتر(اگه بیاد تو بازار، یا شایدم باشه، هنوز نگشتم) میشه این مشکل رو حل کرد. بهرحای گوشیه خوب و خوشگیله. مهمترین مزیتشم به نظر من اینه که هنوز دست کسی نیست. در کل خیلی باهاش حال میکم.

mokhtarpda
01-12-2011, 18:30
آقا کسی هست به من مشاوره بده واسه این گوشیههههههههههههههههههههه ههههه

hithd
03-12-2011, 17:02
سلام به همگی من این گوشی رو یه هفته اس که خریدم!!! اما یک مشکل اساسی دارم! که گوشی خودش خاموش میشه حتی با پر بودن شارژ باطری!!!!! بعضی وقتا که خاموش میشه وقتی به گوشی زنگ میزنی خودش خود به خود روشن میشه!!!!بعضی وقتام ری استارت میشه خود بخود !!!!البته این مشکل وقتی پیش میاد که با گوشی کار نمیکنی و صفحه اش قفله!!!!!وقتی که کار میکنی هیچ مشکلی نداره!!!من حتی بازیهای اچ دی رو هم راحت باهاش اجرا میکنم!!! میخوام بدونم نرم افزاری روش هست که این کار و میکنه یا بنظر شما مشکل داره؟! البته فکر کنم این مشکل از وقتی به وجود اومدش که اینترنت شو از طریق سیم کارت فعال کردم!!!!! میخواستم بدونم نرم افزار مک آفی این کارو نمیکنه؟اگه منو رو راهنمایی کنید ممنون میشم !:hello:

parvizb
06-12-2011, 19:19
با سلام
دوستان این گوشی از نظر ساپورا رام بهتره یا سامسونگ ایس ...فقط ضبط مکالمه برام مهمه همین

parvizb
07-12-2011, 00:49
دوستان سایت تخصصی و رامهای مختلف نداره این گوشی ???

kamrankrm
07-12-2011, 10:53
با سلام خدمت دوستان عزیز موبایلستان
من از تاریخ 26 مهر ماه این گوشی رو از یکی از سایتهای اینترنتی خریداری کردم
گوشی بسیار بسیار خوبیه
کسی اگه سوالی راجع به گوشی و نرم افزاراش داره در خدمتم

parvizb
07-12-2011, 11:10
کاکو جون این گوشی on the go را ساپورت میکنه ؟؟؟ هاردش تا چند گیگ را ساپورت میکنه و کابل ان 8 بهش میخوره؟؟/

omidtehrani24
07-12-2011, 21:14
با سلام خدمت دوستان عزیز موبایلستان
من از تاریخ 26 مهر ماه این گوشی رو از یکی از سایتهای اینترنتی خریداری کردم
گوشی بسیار بسیار خوبیه
کسی اگه سوالی راجع به گوشی و نرم افزاراش داره در خدمتم

از کدوم سایت خریدی

hamed-infinit
07-12-2011, 21:33
سلام به دوستان

لطفا اگه امکانش رو دارین یه چند تا عکس با دوربین این گوشی بگیرید و اینجا قرار بدین.

ممنون از شما

parvizb
07-12-2011, 23:52
با سلام
دوستان من امروز این گوشی فوق العاده رو گرفتم در یک کلام محشره . usb on the go را ساپورت میکنه صداش که خیلی خیلی بلنده و باکیفیته و دوربینش هم عالیه ولی چون فعلا کامپیوتر ندارم نمیتونم ازش عکس بزارم و اصلا هم هنگ نمیکنه ..من از صبح تا حالا باهاش کار کردم باتریش شده نصف و ورژن دستگاهم هست 2.3.4

amirit
14-12-2011, 21:38
با سلام
دوستان من امروز این گوشی فوق العاده رو گرفتم در یک کلام محشره . Usb on the go را ساپورت میکنه صداش که خیلی خیلی بلنده و باکیفیته و دوربینش هم عالیه ولی چون فعلا کامپیوتر ندارم نمیتونم ازش عکس بزارم و اصلا هم هنگ نمیکنه ..من از صبح تا حالا باهاش کار کردم باتریش شده نصف و ورژن دستگاهم هست 2.3.4

یعنی فلش مموری هم بش وصل کردی یا فقط موس و ..؟؟
اگه اره چند گیگ؟؟

kamrankrm
15-12-2011, 09:11
از کدوم سایت خریدی

من از سایت www.digikala.com خریدم
امکانات گوشی محشره
فقط بعضی Live Wallpaper های اندرویید روش جواب نداد
بیشتر نرم افزارا روش جواب داد و بسیار کار باهاش لذت بخشه
لازم به ذکره من دو هفته قبل از دستم افتاد رو بتن
فقط گوشه های بالاییش یه کوچولو آسیب دید و الان داره بدون مشکل کار میکنه خداروشکر!!
اینو گفتم برای کسایی که توانایی گوشی رو تو آسیب و ضربه بدونین
عکسهاش فوق العاده عالیه
من با گوشی HTC mini که عکسهای خوبی داره مقایسه کردم
صدای اسپیکرش بسیار زیاده خصوصا در حالت Xload ولی صدای هدفوناش طبق روال سابق سونی اریکسون یکم کمه
فیلمبرداریش هم بسیار خوبه و HD هستش
من کلا رو گوشی بسیار حساسم و کوچکترین مشکلش اذیتم میکنه ولی این گوشی از لحاظ جمع کلی گوشی توپیه
قیمتش هم خیلی ارزون شده
من 380 تومن خریدم الان یعنی 90-9-22 قیمتش 333 شده
با تشکر

kmeisam
15-12-2011, 11:33
1.بچه ها نور صفحه نمایش این گوشی رو میشه دستی کم و زیاد کرد یا مثل xperia mini از اون سنسورای تنظیم نور مزخرف داره؟
2.به نظرتون اینو بخرم یا Xperia mini؟

kamrankrm
15-12-2011, 12:34
1.بچه ها نور صفحه نمایش این گوشی رو میشه دستی کم و زیاد کرد یا مثل xperia mini از اون سنسورای تنظیم نور مزخرف داره؟
2.به نظرتون اینو بخرم یا xperia mini؟

دستی هم میشه با ویدجت هم میشه اتوماتیک هم داره!
بنظر من این از مینی بهتره منم بین این دوتا انتخاب کردم
اولا مینی مثل قوطی کبریته
سی پی یو این بالاتره
سیستم عامل این جدیدتره
امکاناتش بیشتره
و صد البته گرونتره

ولی در کل بهتره

zeus_1
15-12-2011, 16:18
دستی هم میشه با ویدجت هم میشه اتوماتیک هم داره!
بنظر من این از مینی بهتره منم بین این دوتا انتخاب کردم
اولا مینی مثل قوطی کبریته
سی پی یو این بالاتره
سیستم عامل این جدیدتره
امکاناتش بیشتره
و صد البته گرونتره

ولی در کل بهتره

دوست عزیز... از نظر سخت افزاری و نرم افزاری این دو گوشی مشابه هم هستن و هر دو قراره تا آندروید 4 ساپورت بشن . الان هر دو 2.3.4 رو دارن
تنها فرقشون اینه که کیفیت LCD لایو از Xmini پایین تره ولی اندازه اش بزرگتره. اسپیکر لایو هم قوی تره
وگرنه از نظر CPU , GPU و ram و اینجور چیزا مثل هم هستن
اگه کسی کیبورد براش مهم باشه، Xmini pro انتخاب خوبیه
در غیر این صورت من هم لایو رو توصیه می کنم. چون مولتی مدیای بهتری داره در مجموع

*lesner*
15-12-2011, 16:43
سلام به دوستان

لطفا اگه امکانش رو دارین یه چند تا عکس با دوربین این گوشی بگیرید و اینجا قرار بدین.

ممنون از شما

* برای مشاهده ی تصاویر و ویدئو های گرفته شده با این گوشی به صفحه ی زیر مراجعه کنید »

Live with walkman camera sample (http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_live_with_walkman_review-review-669p6.php)

kamrankrm
17-12-2011, 09:20
دوست عزیز... از نظر سخت افزاری و نرم افزاری این دو گوشی مشابه هم هستن و هر دو قراره تا آندروید 4 ساپورت بشن . الان هر دو 2.3.4 رو دارن
تنها فرقشون اینه که کیفیت LCD لایو از Xmini پایین تره ولی اندازه اش بزرگتره. اسپیکر لایو هم قوی تره
وگرنه از نظر CPU , GPU و ram و اینجور چیزا مثل هم هستن
اگه کسی کیبورد براش مهم باشه، Xmini pro انتخاب خوبیه
در غیر این صورت من هم لایو رو توصیه می کنم. چون مولتی مدیای بهتری داره در مجموع

من مشخصات گوشی مینی که سال قبل خوندم تو همین موبایلستان CPU خیلی کمتر از 1g داشت و این نبود که شما فرمودید
در هر صورت من به عنوان کسی که لایو استفاده کرده بسیار ازش راضی هستم در ضمن امروز OTG لایو رو هم تست کردم و موس بهش بسیار راحت وصل میشه
ولی فلش که متصل میشه مینوسیه unsupported device
اگه کسی جریان رو میدونه لطفا اطلاع رسانی کنه مرسی

zeus_1
17-12-2011, 17:51
من مشخصات گوشی مینی که سال قبل خوندم تو همین موبایلستان CPU خیلی کمتر از 1g داشت و این نبود که شما فرمودید
در هر صورت من به عنوان کسی که لایو استفاده کرده بسیار ازش راضی هستم در ضمن امروز OTG لایو رو هم تست کردم و موس بهش بسیار راحت وصل میشه

احتمالا شما X10 mini رو با Xperia mini اشتباه گرفتی
چون که Xperia mini هنوز یکسال نشده که عرضه شده
این مشخصات xperia mini
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_mini-3947.php

kamrankrm
18-12-2011, 13:54
احتمالا شما x10 mini رو با xperia mini اشتباه گرفتی
چون که xperia mini هنوز یکسال نشده که عرضه شده
این مشخصات xperia mini
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_mini-3947.php

مرسی احتمالا اینطوره
اتفاقا خوب شد که یه چیز جدید یاد گرفتم
شاید این اشتباه رو خیلیا داشته باشن

AMIR REZAs
18-12-2011, 20:30

واسه وصل کردن فلش روش خاصی وجود داره .. یه سرچ کنی تو همین سایت فکر کنم روشش هست

که گوشی خودش خاموش میشه حتی با پر بودن شارژ باطری!!!!! بعضی وقتا که خاموش میشه وقتی به گوشی زنگ میزنی خودش خود به خود روشن میشه!!!!بعضی وقتام ری استارت میشه خود بخود !!!!البته این مشکل وقتی پیش میاد که با گوشی کار نمیکنی و صفحه اش قفله!!!!!وقتی که کار میکنی هیچ مشکلی نداره!!!من حتی بازیهای اچ دی رو هم راحت باهاش اجرا میکنم!!! میخوام بدونم نرم افزاری روش هست که این کار و میکنه یا بنظر شما مشکل داره؟! البته فکر کنم این مشکل از وقتی به وجود اومدش که اینترنت شو از طریق سیم کارت فعال کردم!!!!! میخواستم
من جدیدا آپدیتش کردم فکر کنم همه این مشکلا حل بشه....

metexs
20-12-2011, 07:38
واسه وصل کردن فلش روش خاصی وجود داره .. یه سرچ کنی تو همین سایت فکر کنم روشش هست

من جدیدا آپدیتش کردم فکر کنم همه این مشکلا حل بشه....

با همون companion آپدیت کردی؟

من هرچی میخوام آپدیت بزنم با companion تا میخواد بره برای دانلود این ارورا میده: can't phone start کسی میدونه مشکل از کجاست؟

saeed4055
23-12-2011, 12:48

سلام
مگه کابل OTG برای این گوشی توی بازار اومده؟
کابلش مثل گوشی n8 هست و به راحتی وصل میشه به موس؟
راستی باتری گوشی چند روز دوام میاره؟
ممنون

tonino
23-12-2011, 17:56
لطفا یکی از دوستان حداقل یک عکس و یک فیلم 10 ثانیه ای بذاره :dy:

*lesner*
23-12-2011, 18:12
لطفا یکی از دوستان حداقل یک عکس و یک فیلم 10 ثانیه ای بذاره :dy:

* ویدئو ی 10 ثانیه ای

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/se-live-with-walkman/camera/gsmarena_v001.mp4

* اینم یه تصویر در حالت عادی

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/se-live-with-walkman/camera/gsmarena_006.jpg&idReview=669&idPage=6

* اینم یه تصویر کلوز آپ

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/se-live-with-walkman/camera/gsmarena_010.jpg&idReview=669&idPage=6

* اینم یه دونه پاناروما

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/se-live-with-walkman/camera/gsmarena_011.jpg&idReview=669&idPage=6

* امر دیگه ای نیست ؟

tonino
23-12-2011, 18:30
* ویدئو ی 10 ثانیه ای

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/se-live-with-walkman/camera/gsmarena_v001.mp4

* اینم یه تصویر در حالت عادی

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/se-live-with-walkman/camera/gsmarena_006.jpg&idReview=669&idPage=6

* اینم یه تصویر کلوز آپ

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/se-live-with-walkman/camera/gsmarena_010.jpg&idReview=669&idPage=6

* اینم یه دونه پاناروما

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/se-live-with-walkman/camera/gsmarena_011.jpg&idReview=669&idPage=6

* امر دیگه ای نیست ؟
مرسی دوست عزیز من این فیلم رو دنلود کردم و همین رو قبلا از y o u t u b eگرفته بودم ولی این کیفیت اصلی فیلمبرداری این گوشی نیست و کیفیت پایین اومده.

*lesner*
23-12-2011, 19:01
مرسی دوست عزیز من این فیلم رو دنلود کردم و همین رو قبلا از y o u t u b eگرفته بودم ولی این کیفیت اصلی فیلمبرداری این گوشی نیست و کیفیت پایین اومده.

* نه دوست عزیز وبسایت جی اس ام آرنا یکی زا معتبرین ترین ها در زمینه ی موبایل هستش به اطلاعاتش شک نکنید ... ولی باز اگه می خواید مطمئن شید به لینک زیر برید و کیفیتش رو با گوشی های دیگه مقایسه کنید »

http://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idType=1&idPhone1=4111&nSuggest=1 (http://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idType=1&idPhone1=4111&nSuggest=1)

tonino
26-12-2011, 18:19
سلام.خلاصه گوشی رو خریدم.تا اینجا که از همه چیش راضیم.تاچ.دوربین.نرم افزار مخصوصا صدا به راحتی هم روت شد.شارژ هم که اگه زیاد ور بری و حرف بزنی گوشی باید هر شب بره شارژ که اینم واسه گوشی اندروید عادیه.

arashfarza
01-01-2012, 16:29
دیشب یکیشو برای دوستم گرفتم.فقط میتونم بگم عالیه.باباتری پلیمری هم بود که شارژش بعداز 12ساعت کار فقط یک خط کم کرد!وقتی تو شارژبود باهاش 2ساعت تمام بازی hd بازی میکردم اما با اینکه داغ شد هیچ مشکلی نداشت حتی لگ هم نزد

PEDRAM_01
01-01-2012, 23:43
سلام من الا گوشی c7 نوکیا دارم ایا بنظر شما ارزش دارد من گوشیمو با این عوض کنم
بعد من تاحلا با اندروید کار نکردم ایا کار باهاش خیلی سخته
بچه ها گفتن فلشش ضعیفه یعنی اصلا نمیشه استفادش کرد
ممنون میشم جواب بدید

*lesner*
02-01-2012, 01:00
سلام من الا گوشی c7 نوکیا دارم ایا بنظر شما ارزش دارد من گوشیمو با این عوض کنم
بعد من تاحلا با اندروید کار نکردم ایا کار باهاش خیلی سخته
بچه ها گفتن فلشش ضعیفه یعنی اصلا نمیشه استفادش کرد
ممنون میشم جواب بدید

* فکر نمی کنم بی ارزه ...
* آخه این یه گوشی های اند نیست که بتونید نهایت لذت آندروید رو باهاش ببرید ...
* یه سری مشکلات هم داره برا بعضی از دوستان ولی در کل گوشی خوبیه بد نیست ...
* توصیه می کنم حتما با این گوشی یا یه گوشی آندرویدی دیگه کار کنید بعدا تصمیم بگیرید
* البته برای این که بیشتر با تجربیات دوستانی که این گوشی رو دارن آشنا بشید بهتره به کلوپ برید ( لینکش این پایین هست)

Links »
ــــــــــــ
کلوپ Sony Ericsson Live With Walkman (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181962)

PEDRAM_01
02-01-2012, 02:31
من فردا میخواستم بگیرم ولی این 17 صفحه رو خوندم و کاملا پشیمون شدم :cg:
همون c7 خودمو نگه میدارم :dk:

magicmili
03-01-2012, 13:11
سلام . دوستان من بين xperia mini pro و live with walkman موندم. شك دارم نميدونم كدومو بگيرم اگه ممكنه راهنمايي كنيد........

zeus_1
03-01-2012, 18:40
سلام . دوستان من بين xperia mini pro و live with walkman موندم. شك دارم نميدونم كدومو بگيرم اگه ممكنه راهنمايي كنيد........

در مجموع این دو تا گوشی فرقی با هم ندارن. CPU , Ram , GPU و دوربین و .... مثل هم می مونه
مزیت pro در اینه که کیفیت صفحه نمایش کمی بهتره و کیبورد داره( البته اگه برات مهم باشه)
مزیتLive در اینه که صفحه نمایش کمی بزرگتر داره(که در این ابعاد های کوچیک گوشی، خیلی به چشم میاد) و همینطور اینکه دو تا اسپیکر استریو خیلی خیلی قوی داره.

و شاید مهمترین ایراد هر دو گوشی، رزولیشن پایین صفحه نمایش باشه... که بیشتر بازی های HD رو نمی تونن اجرا کنن

و مزیت مشترک و مهم هر دو گوشی، آپدیت شدن به آندروید4 هست
اگه جا داری برای هزینه ی بیشتر NeoV می تونه انتخاب بهتری باشه.... چون مشکل رزولیشن رو نداره و اینکه از نظر تاریخ آپدیت از این دو تا گوشی جلوتره. حالا اینکه دلیلش چیه رو نمی دونم ولی سونی اریکسون این گوشی رو در سری اول گوشی هایی قرار داده که ورژن4 رو دریافت می کنن... و mini pro , live در سری های بعدی هستن

magicmili
03-01-2012, 21:49
در مجموع این دو تا گوشی فرقی با هم ندارن. CPU , Ram , GPU و دوربین و .... مثل هم می مونه
مزیت pro در اینه که کیفیت صفحه نمایش کمی بهتره و کیبورد داره( البته اگه برات مهم باشه)
مزیتLive در اینه که صفحه نمایش کمی بزرگتر داره(که در این ابعاد های کوچیک گوشی، خیلی به چشم میاد) و همینطور اینکه دو تا اسپیکر استریو خیلی خیلی قوی داره.

و شاید مهمترین ایراد هر دو گوشی، رزولیشن پایین صفحه نمایش باشه... که بیشتر بازی های HD رو نمی تونن اجرا کنن

و مزیت مشترک و مهم هر دو گوشی، آپدیت شدن به آندروید4 هست
اگه جا داری برای هزینه ی بیشتر NeoV می تونه انتخاب بهتری باشه.... چون مشکل رزولیشن رو نداره و اینکه از نظر تاریخ آپدیت از این دو تا گوشی جلوتره. حالا اینکه دلیلش چیه رو نمی دونم ولی سونی اریکسون این گوشی رو در سری اول گوشی هایی قرار داده که ورژن4 رو دریافت می کنن... و mini pro , live در سری های بعدی هستن

ممنون از راهنمايي تون . تصميمم عوض شد . توي gsmarena.com هم گشتم ديدم كه neo v انتخاب بهتريه....... تو همين چند روزه ميگيرمش.........

sina_browser
03-01-2012, 21:58
سلام
من میخوام live رو بگیرم
اما وقتی میخوام بخرمش از کجا بدونم که باتریش اصله؟

aminjpo
03-01-2012, 22:28
دوستان گوشی خویب خیلی خیلی سرتره نسبت به ایس یا ویلدفایر اس که نظدیکترین رقبا هست واقا سر تره اما دوستان انتظارات در همین حد
در قیر این صورت بهتره برین سمت 3.7اینچ یا 4 اینچ با رزولیش استاندارد و مخصوص وب و اینترنت

sina_browser
04-01-2012, 11:47
دوستانی که اهل تهران هستن و این گوشیرو خریدن
و مشکل ری استارت شدن رو ندارن
لطفا بگید که این گوشی رو از کدوم مغازه خریدن تا با اطمینان خرید بکنم
راستی الان قیمتش چنده؟

omid molaee
04-01-2012, 13:49
sسلام به همه دوستان .
من امروز یه دونشو خریدم گوشیه خیلی عالیییه حیف که فارسی نیست ولی همه چیزش تکمیله.

sina_browser
04-01-2012, 14:33
sسلام به همه دوستان .
من امروز یه دونشو خریدم گوشیه خیلی عالیییه حیف که فارسی نیست ولی همه چیزش تکمیله.

مبارکه دوست عزیز
کجا خریدی؟
باگارانتی خریدی؟
چند خریدی؟

eagle_of_sky
04-01-2012, 22:40
دوستان بالاخره این گوشی مشکلش برطرف شد یا خیر ؟ چون من در شک افتادم که بخرم یا خیر ؟

S.H.A.H.R.O.K.H
04-01-2012, 22:44
آخه دوستان من یک هفته و نیمه که این گوشی رو دارم....ولی اصلا مشکلی باهاش ندارم...
مطمئن باشید مشکل از خود شماست نه گوشی....یه بلایی سرش آوردید وگرنه هیچ جا خبری در مورد مشکل این گوشی ندیدم..

sina_browser
04-01-2012, 23:43
آخه دوستان من یک هفته و نیمه که این گوشی رو دارم....ولی اصلا مشکلی باهاش ندارم...
مطمئن باشید مشکل از خود شماست نه گوشی....یه بلایی سرش آوردید وگرنه هیچ جا خبری در مورد مشکل این گوشی ندیدم..

بهت حق میدم دوست عزیز
کاملا باهات موافقم
حالا شما این گوشی رو ازکجا گرفتید؟
باگارانتی؟
چند؟

sjafart
05-01-2012, 09:45

دوست محترم خیالت راحت فایلهای پی دی اف رو به راحتی اجرا میکنه من یه فایل مجله پلی بوی داشتم که روی گوشی اچ تی سی مدل دیزایر اچ دی ریختم با سختی نشون میداد ولی روی این گوشی خیلی سریع و راحت نشون میداد

eagle_of_sky
05-01-2012, 10:28
دوستان بالاخره این گوشی مشکلش برطرف شد یا خیر ؟ چون من در شک افتادم که بخرم یا خیر ؟

خیلی ممنون دستتون درد نکنه ./

S.H.A.H.R.O.K.H
05-01-2012, 11:29
بهت حق میدم دوست عزیز
کاملا باهات موافقم
حالا شما این گوشی رو ازکجا گرفتید؟
باگارانتی؟
چند؟

من از سایت qateh گرفتم...خیلی ارزون و بی دردسر...یه رم8 گیگ هم باهاش سفارش دادم...1 روزه به دستم رسید...دم داش فرید گرم...همون استاد hrm هستند ایشون...

sina_browser
06-01-2012, 10:02
دوستان کسی قیمت این یکی دوروز live رو داره؟

*lesner*
06-01-2012, 11:10
دوستان کسی قیمت این یکی دوروز live رو داره؟
* در تاپیک زیر درخواستتون رو مطرح کنید »

* ☎ قیمت جدید گوشیها دی 90 & December 2011 & January 2012 ☎ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=187474)

gfarzad
08-01-2012, 11:09
ace بهتره یا این؟

S.H.A.H.R.O.K.H
08-01-2012, 12:12
این خیلی بهتره....شک نکن...

*lesner*
08-01-2012, 12:16
ace بهتره یا این؟

* بهتره تو تاپیک خودش مطرح کنید ...

* ☏مشاوره عمومی برای خرید هر نوع گوشی☏ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=169332&page=94)

sina_browser
09-01-2012, 01:52
دوستان من میخوام توو این یکی دوروز این گوشیرو بخرم
از کدوم طبقه یا از کدوم مغازه علائدین بخرم که فروشندش با انصاف باشه؟

sina_browser
10-01-2012, 14:37
کسی از دوستان توو تهران گوشی فروشی داره برم از پیشش بگیرم؟

maede.hajjari
10-01-2012, 22:59
سلام
من هر چی میگردم voice recorder پیدا نمیکنم تو این گوشی
میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟

f.dalir
10-01-2012, 23:47
سلام
من قبلا ویو 2 داشتم اون هم دوربینش 5mp بود حالا من از کسی که براش امکان داره در خواست میکنم که اگه ممکنه چند تا عکس و یک کلیپ با گوشیش بندازه و توی سایت آپلود کنه تا ببینم کیفیت کدوم یکی خوبتره و میخوام بدونم که بازتاب نور روی صفحش چطوره؟نور رو زیاد که بازتاب نمیکنه؟
ممنون میشم اگه کسی این کارو برام بکنه.

f.dalir
10-01-2012, 23:48
راستی توی حالت عمودی sms نوشتن باهاش که زیاد اذیت نمیکنه؟

jafar_23
11-01-2012, 01:56
من امروز این گوشی رو خریدم 300 تومن از علاالدین...شاهکاره خدایی...با این که صاحب مغازه گولم زد و الکی 35 تومن بابت برنامه اصلی و اینجور کلک بازی ها از من اضافه گرفت ولی باز راضی ام...نمی دونم چرا این علاالدینی ها این قدر .... خور شدن...بیخیال...گوشی رو عشقه...مشکی شو گرفتم خیلی باحاله...من بین xperia mini و live ، لایو رو انتخاب کردم چون دوام باتریش سه برابره اکسپریاس و برای آهنگ گوش کردن یه واکمن واقعیه...

تبریک یادتون نره بچه ها

sina_browser
11-01-2012, 05:30
مبارکه

toshishan
11-01-2012, 16:13
سلام
ساپورت نرم افزاریش چجوره?بیشتر واسه نت میخام نظرتون چیه دوستان?

arashfarza
11-01-2012, 17:53
سلام
ساپورت نرم افزاریش چجوره?بیشتر واسه نت میخام نظرتون چیه دوستان?
ساپورت نسبتا خوبه.اما اصولا برای نت صفحه ی گوشی بزرگتراز 3.7 اینچ باشه بهتره.برای راحتی خود کاربر

zeus_1
13-01-2012, 02:51
دوستان من روی این گوشی gta رو هم نصب کردم و با این حال که lcd رزولیشن پایینی داره، ولی بازی رو بدون مشکل اجرا کرد
البته چون گوشی برای خودم نبود، زیاد نتونستم بازی کنم ببینم گیر می کنه یا نه... ولی کلا راحت اجرا شد

sina_browser
13-01-2012, 09:59
سلام
منم لایو رو خریدم
دیروز با گارانتی پارس کامتل گرفتم 360
به نظرتون گردون بهم ندادن؟

*lesner*
13-01-2012, 10:56
سلام
منم لایو رو خریدم

* چرا اتفاقا 10-20 تومن گرون گرفتی ...:ce:

arashfarza
13-01-2012, 11:09
سلام
منم لایو رو خریدم
نه دوست من قیمتش با گارانتی همینه.البته قیمت جدید شاید حداکثر 5 تومن گرونتر باشه

*lesner*
13-01-2012, 11:16
نه دوست من قیمتش با گارانتی همینه.البته قیمت جدید شاید حداکثر 5 تومن گرونتر باشه

* چرا اتفاقا 10-20 تومن گرون گرفتی ...

* یه وقت فکر نکنی مسئله ی تبلیغ یا همچین چیزیه ولی مثال می زنم از دیجی کالا با گارانتی پارس کامتل بخری 3 تا دی وی دی برنامه هم میدن باز 360 تومن نمیشه ! البته منم زیاد گفتم 10-20 تومن گرون نگرفتی :4:

* البته این مسائل جاش تو بخش خودشه منم اشتباه کردم جواب دادم :bn:

s.mina.1369
13-01-2012, 11:19
به نظر من که گرون نگرفته
شرایط گوشی خیلی خراب هست
الان ببینین بازار چجوری هست
البته خیلی گوشی عالی هست
صدا خیلی خوبی داره و امکانات خیلی خوب

arashfarza
13-01-2012, 12:50
من شخصا خودم با خرید اینترنتی از لحاظ قیمت موافقم اما آدم چیزی رو میگیره که ندیدتش

sheflton
14-01-2012, 02:40
سلام دوستان عزیز .
بنده قبلاً n8 داشتم و چون مودم کامپیوترم سوخته بود با گوشی به اینترنت وصل می شدم و با اکسپلورر ویندوز کار هامو انجام می دادم . اما چند روزیه که n8 رو فروختم و این مدل رو گرفتم اما وقتی خواستم با کامپیوتر از اینترنت موبایل استفاده کنم نشد . دوستان اگر کسی می دونه چیکار میشه کرد لطفاً کمک کنه .

iceboy_love
14-01-2012, 09:22
سلام .. کسی میتونه چند تا عکسی که از منظره جایی گرفته با این گوشی پ خ کنه یا اینجا بزاره ؟

با تشکر

*lesner*
14-01-2012, 11:07
سلام دوستان عزیز .
بنده قبلاً n8 داشتم و چون مودم کامپیوترم سوخته بود با گوشی به اینترنت وصل می شدم و با اکسپلورر ویندوز کار هامو انجام می دادم . اما چند روزیه که n8 رو فروختم و این مدل رو گرفتم اما وقتی خواستم با کامپیوتر از اینترنت موبایل استفاده کنم نشد . دوستان اگر کسی می دونه چیکار میشه کرد لطفاً کمک کنه .

سلام .. کسی میتونه چند تا عکسی که از منظره جایی گرفته با این گوشی پ خ کنه یا اینجا بزاره ؟
با تشکر

Links »
ــــــــــــ
کلوپ Sony Ericsson Live With Walkman (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181962)
ویدئو و تصاویر گرفته شده توسط Sony Ericsson Live With Walkman (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2540593&postcount=108)

zenit52
17-01-2012, 14:07
دوستان من میخواستم این گوشی لایو رو بگیرم اما وقتی خوندم که خیلیها از ریست شدن لایو شاکی هسنتد دو دل شدم...

آیا این مورد ریست شدن لایو با آپدیت حل شدنیه... ؟

بلاخره این گوشی رو بگیریم یا نه ؟؟؟؟
اگه مشکل ریست رو خواهیم داشت که برم سامسونگ جیو بگیرم ...

sinatak
22-01-2012, 09:19
:mobilestan:با سلام
می خواستم بدونم این سایت آل دیجیتال معتبره؟من شاید یه گوشی از اونجا بخرم؟هزینه پستی اش چقد میشه
خیلی ممنون

Abtin_rostami93
29-01-2012, 19:27
دوستان کسی تجربه کار با این گوشی رو داره ؟

سلام دوستان گوشی باز ایران !
امیدوارم کمک بنده به درد شما بخوره . گرانیهای کاذب فعلی ( دی و بهمن ماه 1390 ) را که بگذارید کنار ÷ در این رنج قیمت . به جرات بگم هیچ برندی اینقدر به شما امکانات نمیده !
البته ناگفته نماند به نظر بنده شرکت سونی اریکسون از قدیم نسبت به دیگر برندها در این زمینه یه سر و گردن بالاتر بود !
یه مدتی اچ تی سی و سامسونگ هم گوشیهای خوبی عرضه کردن . اما تا بازارشون راه افتاد . بفکر فروش بودن بیشتر تا بفکر رضایت مشتریها . خصوصا قشر متوسط !
بگذریم
این گوشی از صدای فوق العاده رسا و واضح برخورداره
Sony Ericsson LIVE
حتما برای کاربرد بهتر از این گوشی . از رم های اصلی استفاده کنید ( مثل توشیبا ) . اصلا از رم های چینی ارزان و قلابی استفاده نکنید که ممکنه به اعصاب و گوشی شما صدمه وارد گردد ! :de:
( 2 گیگ رم در کارتن موجود است )
این گوشی براحتی قابلیت آپدیت و آپگریت دارد و برای اینکار حتما از نرم افزار عرضه شده در پک اصلی استفاده کنید . به اینترنت متصل شوید و بروز باشید.
سرعت وبگردی خوبه .
از سی پی یو اصلا نگران نباشید !
کارت حافظه 8 گیک ترجیحا توشیبا تهیه کنید که الان قیمتش 14 تومنه
اکثر برنامه های آندروید از قبیل نرم افزارهای کاربردی و بازی براحتی نصب شده و قابل اجرا میباشند
برای شماره گیری هوشمند نرم افزار راکت دیال یا گو دیال رو از سایت به رایگان دانلود کرده و نصب نموده و استفاده کنید
پیامک ها بصورت حباب وار قابل نمایش میباشند یا بصورت چت
میتوانید براحتی و بدون درست کردن گروه . پیام به چندین کاربر ارسال کنید

تاچ گوشی بسیار عالی و حساس میباشد و از نکته های خوب یک تلفن همراه بحساب می آید
از دیگر امکانات این گوشی آیفون بسیار با کیفیت . فیلم برداری اچ دی 720 فریم . عکاسی ایده آل بطوری که حتی اگر دستان شما بلرزد عکسی بسیار با کیفیت خواهد گرفت . سرعت بالا آمدن سیستم خوب است.
وای فای یا همان اتصال به اینترنت محلی بدون سیم . با سرعت خوبی پشتیبانی میگردد.
رادیو و خروجی جک 3.5 میلمتری دارد.
مصرف باطری از آن چیزی که شرکت ادعا کرده کمی بیشتر است یه به بنده باطری قلابی فروختن:bv:
براحتی میتوانید به سیستم کامپیوترتان وصل شوید و گوشی را مدیریت کنید.
صفحه ضد خش . هندسفری با کیفیت . آنتن دهی عالی با پشتیبانی تمام شبکه ها .
شماره گیر صوتی و .... دیگر امکانات این گوشی را از دیگر گوشی های برندهای دیگر در این محدوده قیمت . بالاتر برده است.
باعث امید که توانسته خدمتی به شما هموطنان عزیز ارایه داده باشم
تا بعد مواظب خودتان باشید:welcomeswing:

H.R-GHAF
30-01-2012, 18:06
سلام دوستان گوشی باز ایران !
امیدوارم کمک بنده به درد شما بخوره . گرانیهای کاذب فعلی ( دی و بهمن ماه 1390 ) را که بگذارید کنار ÷ در این رنج قیمت . به جرات بگم هیچ برندی اینقدر به شما امکانات نمیده !
البته ناگفته نماند به نظر بنده شرکت سونی اریکسون از قدیم نسبت به دیگر برندها در این زمینه یه سر و گردن بالاتر بود !
یه مدتی اچ تی سی و سامسونگ هم گوشیهای خوبی عرضه کردن . اما تا بازارشون راه افتاد . بفکر فروش بودن بیشتر تا بفکر رضایت مشتریها . خصوصا قشر متوسط !
بگذریم
این گوشی از صدای فوق العاده رسا و واضح برخورداره
sony ericsson live
حتما برای کاربرد بهتر از این گوشی . از رم های اصلی استفاده کنید ( مثل توشیبا ) . اصلا از رم های چینی ارزان و قلابی استفاده نکنید که ممکنه به اعصاب و گوشی شما صدمه وارد گردد ! :de:
( 2 گیگ رم در کارتن موجود است )
این گوشی براحتی قابلیت آپدیت و آپگریت دارد و برای اینکار حتما از نرم افزار عرضه شده در پک اصلی استفاده کنید . به اینترنت متصل شوید و بروز باشید.
سرعت وبگردی خوبه .
از سی پی یو اصلا نگران نباشید !
کارت حافظه 8 گیک ترجیحا توشیبا تهیه کنید که الان قیمتش 14 تومنه
اکثر برنامه های آندروید از قبیل نرم افزارهای کاربردی و بازی براحتی نصب شده و قابل اجرا میباشند
برای شماره گیری هوشمند نرم افزار راکت دیال یا گو دیال رو از سایت به رایگان دانلود کرده و نصب نموده و استفاده کنید
پیامک ها بصورت حباب وار قابل نمایش میباشند یا بصورت چت
میتوانید براحتی و بدون درست کردن گروه . پیام به چندین کاربر ارسال کنید

تاچ گوشی بسیار عالی و حساس میباشد و از نکته های خوب یک تلفن همراه بحساب می آید
از دیگر امکانات این گوشی آیفون بسیار با کیفیت . فیلم برداری اچ دی 720 فریم . عکاسی ایده آل بطوری که حتی اگر دستان شما بلرزد عکسی بسیار با کیفیت خواهد گرفت . سرعت بالا آمدن سیستم خوب است.
وای فای یا همان اتصال به اینترنت محلی بدون سیم . با سرعت خوبی پشتیبانی میگردد.
رادیو و خروجی جک 3.5 میلمتری دارد.
مصرف باطری از آن چیزی که شرکت ادعا کرده کمی بیشتر است یه به بنده باطری قلابی فروختن:bv:
براحتی میتوانید به سیستم کامپیوترتان وصل شوید و گوشی را مدیریت کنید.
صفحه ضد خش . هندسفری با کیفیت . آنتن دهی عالی با پشتیبانی تمام شبکه ها .
شماره گیر صوتی و .... دیگر امکانات این گوشی را از دیگر گوشی های برندهای دیگر در این محدوده قیمت . بالاتر برده است.
باعث امید که توانسته خدمتی به شما هموطنان عزیز ارایه داده باشم
تا بعد مواظب خودتان باشید:welcomeswing:

من هم نظر شما تایید میکنم در رنج قیمت 233 دلار این گوشی یکی از بهترین ها است

kourosh5
30-01-2012, 21:54
میشه قیمت این روزهاش رو هم بگین؟ فردا یا پس فردا دارم میخرم.
ضمنا نظرتون اینه که تو این رنج قیمت اندرویدی بهتری نیست؟
ممنون

*lesner*
30-01-2012, 22:44
میشه قیمت این روزهاش رو هم بگین؟ فردا یا پس فردا دارم میخرم.
ضمنا نظرتون اینه که تو این رنج قیمت اندرویدی بهتری نیست؟
ممنون

* برای قیمت به تاپیک مخصوص قیمت گوشی ها در بخش مشاوره مراجعه کنید ...
* اگر هم خواستید می تونید یه در خواست مشاوره بدید همونجا ...

soltanrap
05-02-2012, 15:40
دوستان یه برنامه درست و حسابی برای روت کردن گوشیم می خوام اگه در دسترس دارید بی زحمت لینکشو بزاریدlive with walkman

soltanrap
05-02-2012, 15:45
دوستان یه برنامه درست و حسابی برای روت کردن گوشیم می خوام اگه در دسترس دارید بی زحمت لینکشو بزاریدlive with walkman

*lesner*
05-02-2012, 17:13

روت sony ericsson live with walkman به روشی ساده (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=187560)

نوید ک
05-02-2012, 22:11
آقا اینکه همه از دست ری استارت شدن لایو عاصی شدند قضیه اش چیه؟
من می خواستم بخرم اینارو دیدم پشیمون شدم
میگن روزی چند بار هنگ میکنه
میشه دلایل کافی بیارید برام دوستان؟
نقل قول کنید که دوستای بیشتری ببینن و نظر بدن
من تقریبا دیگه نمی خوام بخرمش
اگه اشتبا میکنم قانعم کنید
اینو نخرم ویو 2 می خرم
صرف نظر از سیستم عامل میشه بگین کدوم خوبه؟:bk:

*lesner*
05-02-2012, 23:23
آقا اینکه همه از دست ری استارت شدن لایو عاصی شدند قضیه اش چیه؟
من می خواستم بخرم اینارو دیدم پشیمون شدم
میگن روزی چند بار هنگ میکنه
میشه دلایل کافی بیارید برام دوستان؟
نقل قول کنید که دوستای بیشتری ببینن و نظر بدن
من تقریبا دیگه نمی خوام بخرمش
اگه اشتبا میکنم قانعم کنید
اینو نخرم ویو 2 می خرم
صرف نظر از سیستم عامل میشه بگین کدوم خوبه؟:bk:

* برای انتخاب گوشی که باید یه سر بزنید بخش مشاوره ولی برای سوالتون باید بگم که بهتره از کسانی که این گوشی رو دارند بپرسید »

کلوپ Sony Ericsson Live With (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?goto=newpost&t=181962)

soltanrap
06-02-2012, 03:06
رفقا چرا سرعت دانلود این گوشی (live with walkman) انقدر پایینه راهی هست برای افزایش سرعتش اگه میشه جواب بدین?!!!!!!!!!?منظورم gprs

نوید ک
07-02-2012, 17:29
:mobilestan:پس این مشکل هنگ کردنش و از کجا بپرسم
مگه اینجا تاپیک لایو نیست؟
خوب جواب بدین دیگه

sina_browser
07-02-2012, 19:26
:mobilestan:پس این مشکل هنگ کردنش و از کجا بپرسم
مگه اینجا تاپیک لایو نیست؟
خوب جواب بدین دیگه

دوست عزیز
شما باید بری کلوپ live with walkman
توو همین سایت سرچ کن اون صفحه رو واست میاره
اونجا جواب سوالتونو پیدا میکنید
مشکل از رمه
شما اگه این گوشیو خریدید باید یه رم اصل براش بخرید
من اول یه رم معمولی خریده بودم
گوشیم همش هنگ میکرد
رمو که عوض کردم مشکلم حل شد

dhpsdk5
13-02-2012, 13:52
این گوشی باطریش چطوره؟؟؟یعنی در حالات مختلف چند ساعت جواب میده؟؟
مشکل ریست شدن و داغ کردنش هم حل شدنیه؟؟و چطوری
جواب فوری و کامل میخوام
AMIR REZAs
02-03-2012, 19:39
مشکل ریست شدن و داغ کردنش هم حل شدنیه؟؟و چطوری
دقت کرده باشی پست قبلی آقا سینا نوشت که مشکل از رمه .

alireza3836
09-03-2012, 22:22
سلام و خسته نباشید
دوستان من امروز یه گوشی لایو گرفتم و توسط وای فای خود گوشی آپدیتش کردم به 4.0.2.
a.0.62
قبلا فارسی نبود الان هم نشد
چکارش کنم؟
و اینکه روت کردن چه فایده ای داره و راحت ترین راهش چیه؟
ممنون

masoud_0073
22-03-2012, 20:20
salam dostan man hodode 3 ya 4 mahe k daram azash estefade mikonam ye goshie fogholade hast;yani narm afzari nabod k tosh nasb nashe az eror o in chiza ham khabari nist;mamolan kamtar goshii peida mishe k hame chizesh khob bashe yani dorbine khob;sedaye khob;sistem amele khob;va 1000 ta chize dge man goshie htc wild fire ham dashtam yani ghabe poshte live ro be kolle goshie htc wild fire nemidam;dar sorati k gheimatesh ham ziad ba live fasele nadare;shak nakonin k goshie allieye

MODERN
22-03-2012, 22:30
salam dostan man hodode 3 ya 4 mahe k daram azash estefade mikonam ye goshie fogholade hast;yani narm afzari nabod k tosh nasb nashe az eror o in chiza ham khabari nist;mamolan kamtar goshii peida mishe k hame chizesh khob bashe yani dorbine khob;sedaye khob;sistem amele khob;va 1000 ta chize dge man goshie htc wild fire ham dashtam yani ghabe poshte live ro be kolle goshie htc wild fire nemidam;dar sorati k gheimatesh ham ziad ba live fasele nadare;shak nakonin k goshie allieye

دوست من طبق قوانین سایت فقط فارسی تایپ کنید . پایین سایت اگه نگاه کنی خودش کیبرد فارسی هست !! ( جهت اطلاع گفتم اگه دستگاهتون فارسی نداشته باشه )
موفق باشی

Hamid@1386
23-03-2012, 18:46
دوستان سلام.من 1مشگل بااین گوشی دارم.میشه راهنماییی کنید.هرکاری میکنم نمیتونم ویبره تاچ صفحه روخاموش کنم.میشه بگیدازکجاوچه مسیری خاموش میشه؟درضمن چرابایدروزی1بارشارژش کنم؟باطریش اینجوریه یامال من ایراد داره؟اگه سوالموجای بدی طرح کردم مدیران ببخشیدوزحمت انتقالشوبکشید.ممنون.

mehrdad91
23-03-2012, 21:47
دوستان سلام.من 1مشگل بااین گوشی دارم.میشه راهنماییی کنید.هرکاری میکنم نمیتونم ویبره تاچ صفحه روخاموش کنم.میشه بگیدازکجاوچه مسیری خاموش میشه؟درضمن چرابایدروزی1بارشارژش کنم؟باطریش اینجوریه یامال من ایراد داره؟اگه سوالموجای بدی طرح کردم مدیران ببخشیدوزحمت انتقالشوبکشید.ممنون.

دوست عزيز شما ميتونيد مشكلات مرتبط با اين گوشي رو اينجا مطرح كنيد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181962
كدوم ويبره رو ميگي ؟
ويبره كيبورد مجازي يا دكمه هاي خازني پائين ؟
به غير اينا جاي ديگه اي ويبره نداره فك كنم
گوشي هاي اندرويدي معمولا مصرف بالايي دارند طي استفاده مداوم از گوشي به سختي يك روز دوام ميارند
ميتوني نرم افزار Beautiful Battery رو هم نصب كني و اگه قسمت battrey state : good نبود پس باطريت مشكل داره

mamor
26-03-2012, 15:43
سلام .من وقتي تازه وارد بازار شده بود خريدمش ازش خيلي راضيم :dd: در ضمن من با قيمت پايينتري خريدم الان 50 تومن گرونتر شده و خوشحالم كه برد كردم از همه چيش/ صداش/ تصويرش/ بازياش/ حتي اون چراغ كوچولوي كه وقت موزيك گوش دادن روشن ميشه خوشم مياد . حتما تهيه كنيد پشيمون نميشيد.:by:

Pouria I
27-03-2012, 17:24
باطريش مگه با پخش مداوم موسيقي 17 ساعت کار نميده!!
منم ميخوام بخرم! يکي از دلايلم هم همين باطري قويشه!!

*lesner*
27-03-2012, 18:06
باطريش مگه با پخش مداوم موسيقي 17 ساعت کار نميده!!
منم ميخوام بخرم! يکي از دلايلم هم همين باطري قويشه!!

* نه خیر 17 ساعت و نیم هستش ...
* باتری خیلی خیلی قوی هم نداره ها ولی خب خوبه ...

mohsen137
29-03-2012, 00:02
سلام دوستان میخوام یه live بخرم.چندتا سوال دارم
1-میشه راحت باهاش فیلم دید؟زیرنویس رو بالا میاره؟
2-همه ی بازیها و مخصوصا نرم افزارهای اندروید رو میتونه به راحتی اجرا کنه؟

*lesner*
29-03-2012, 00:07
سلام دوستان میخوام یه live بخرم.چندتا سوال دارم
1-میشه راحت باهاش فیلم دید؟زیرنویس رو بالا میاره؟
2-همه ی بازیها و مخصوصا نرم افزارهای اندروید رو میتونه به راحتی اجرا کنه؟

* مسلما برای این کار نرم افزار هایی تعبیه شدن ...
* همچین سوالاتی رو هم بهتره از کسانی بپرسید که این گوشی رو دارن ...
*پس بهتره یه سر به کلوپ لایو بزنید تا دارندگان گوشی جواب بدن ...

daeialborz
29-03-2012, 03:25
صدای آنلاک کردن و صدای منوهای گوشیم در نمی آد
هر چی هم توی ستینگ تیک می زنم اتفاقی نمی افته
مشکل از کجاست؟

reza a
03-04-2012, 05:25
سلام دوستان این گوشی منو فارسی داره و باطریش در مصرف نرمال چقدر. دوام داره

Armin1370
03-04-2012, 07:44
سلام دوستان این گوشی منو فارسی داره و باطریش در مصرف نرمال چقدر. دوام داره

دوست عزیز بله منوی فارسی داره و با استفاده معمولی بیشتر از یک روز رو راحت دووم میاره ...

reza a
03-04-2012, 18:09
دوستان گارانتی اصلی این گوشی پارس کامتله؟
ویکی از دوستان میتونه عکس از لوازم همراه این گوشی بزاره؟

امیر اصلان
06-04-2012, 21:06
اس ام اس دادن این گوشی با این صفحه سخت نیس؟؟؟

mehran_ar
06-04-2012, 23:36
دوستان گارانتی اصلی این گوشی پارس کامتله؟
ویکی از دوستان میتونه عکس از لوازم همراه این گوشی بزاره؟

بله پارس کامتله
عکساش که همه جا هست! چیز خاصی نداره؛ یه هدفون و مموری 2گیگ و دیگر هیچ !
چون نسبتا جدیده هنوز زیاد توی بازار لوازم اصلیش نیست (مثل محافظ و کیف و...)

mehran_ar
06-04-2012, 23:46
اس ام اس دادن این گوشی با این صفحه سخت نیس؟؟؟

سخت ؟؟؟؟ !!!!
نه بابا. مث آب خوردنه. مخصوصا اگه افقی بگیری و مود swype رو استفاده کنی و ساجسشن کلمات رو فعال کنی. خصوصا توی فارسی که کلماتش کامله
کلاً اس ام اس زدن با این گوشی اونقدر سریع و لذت بخشه که دوس داری دائم اس ام اس بزنی :dz:

امیر اصلان
14-04-2012, 13:54
سلام من اینو خریدم 380
فارسی نداره
پنج مارک گرفتم نوشت 1800 خوبه یا نه

mehran_ar
14-04-2012, 14:16
مبارکه
یعنی چی فارسی نداره؟ کیبوردش فارسی نیست یا منوها؟ رامش چیه؟ با گارانتی خریدی؟

امیر اصلان
14-04-2012, 14:26
کیبور د داره منو نداره
یارو ا میگفت اپدیت به 4 هست رو جعبه اش هم زده ولی وقتی تو اطلاعات میرم نوشه 2.3.4
با گارانتی

امیر اصلان
14-04-2012, 15:02
کسی نمیدونه چرا فارسی نداره

Armin1370
16-04-2012, 02:46
کیبور د داره منو نداره
یارو ا میگفت اپدیت به 4 هست رو جعبه اش هم زده ولی وقتی تو اطلاعات میرم نوشه 2.3.4
با گارانتی

دوست عزیز آپدیت آندروید 4 برای گوشیهای سونی شروع شده و تا حدود یک ماه به مرور قراره گوشیها آپدیت بشن ...

saeediranzad
16-04-2012, 09:47
سلام
کی میگه فارسی نداره. تقریباً به همه زبانها هم میشه منو را تغییر داد و هم زبان کیبورد. مثل کامپیوتر.
بروید در قسمت تنظیماتsettings> language and keyboard بقیه اش هم که بلذید. خودتون انتخاب میکنید.
فقط من یه سؤال دارم:
این گوشی روت نمیشه. اگه بوت لودرآنلاک بشه؛ (یعنی تنها راهش همینه و کد آنلاک را از سایت سونی باید بگیرید) بعد میشه به آندروید 4 ارتقاءش داد؟

zeus_1
17-04-2012, 20:52
دوستان من به یک مشکلی برخوردم
گوشی پسر خاله ام رو آپدیت کردم... بعد از آپدیت گوشی دیگه قفل نمی شه! حتی دکمه بالای گوشی رو هم که می زنی بازم قفل نمی شه
فقط صفحه نمایش خاموش می شه... هر دکمه ای که می زنی وارد صفحه ی اصلی می شه. نه اون قفل کشویی میاد نه Pattern
صد بار هم رفتم تنظیماتش رو عوض کردم... گوشی رو Factiry setting هم کردم. یه بار درست شد... دوباره همینجوری شد
قبل از آپدیت کردن مشکلی نداشت. بعد از آپدیت اینجوری شد

amir350
17-04-2012, 21:53
دوستان رو این گوشی که خریدید لوازم اضافی چی داشت؟

saeediranzad
18-04-2012, 09:29
لوازم اضافی؟ یه کابل رابط usb داره که شارژر هم بهش وصل میشه.
یه هدست هم داره. همین!

amir350
18-04-2012, 19:01
یکی از دوستان یه مدل سونی اریکسون گرفته بود فکر کنم ایکس 10 می گفت پایه ضد خش و ... داره گفت که روی جعبشم عکس محصولات اضافی بوده پس اون چطوریه؟بعضی مدلا داره؟

saeediranzad
19-04-2012, 05:10
هر گوشی لوازم بسته بندیش مشخصه.
لایو همینها را داره که گفتم. راستش نیازی به چیز بیشتر هم نداره.
البته در سایت سونی لوازم جانبی که میشه با این گوشی و سری اکسپریا استفاده کرد هست که باید جداگانه خریده بشه.

amir350
23-04-2012, 22:04
دوستان کلا این گوشی همینطوریه که یکم اهنگ گوش کنی بازی کنی شارژ سریع خالی میشه؟
نمی شه کاری کرد که وقتی اس ام اس میره دلیور میشه رو صفحه گوشی پیغام دلیور بده؟
گوشی شما هم همینطوره وقتی زوم اخر می کنیم تصویر کیفیتش خیلی میاد پایین تار میشه؟

*lesner*
23-04-2012, 22:11
گوشی شما هم همینطوره وقتی زوم اخر می کنیم تصویر کیفیتش خیلی میاد پایین تار میشه؟

* بله خب با یه مدت آهنگ گوش کردن و گیم بازی کردن مشخصه که باتری خالی میشه ...
* تو تنظیمات باید باشه . الان دوستانی که گوشی رو دارن مسیر رو میگن ...
* بله هر گوشی میاد پایین ! این زوم ها زوم دیجیتاله که مسلما با کاهش کیفیت همراهه ولی زوم اپتیکال نه که فعلا 808 فقط اپتیکال داره ...

saeediranzad
24-04-2012, 05:43

سلام
عزیز! وقتی روی پیامکی که دادی، تیک میخوره؛ یعنی دلیور شده.
مثلاً ام ام اس که میزنی، چون میره تو صف و هنوز دلیور نشده، مینویسه qeued و وقتی رسید تیک میخوره.

amir350
24-04-2012, 21:46
چرا اهنگ اینا ریختم از تو یجایی هست به نام افیس سوئیت می ریم هیچی نشون نمی ده و چنتا عکس گرفتم وصل می کنم به کامپیوتر اون عکسا نیست؟

amir350
24-04-2012, 23:31
از تو کامپیوترم می خوام برنامه بریزم می ریزم بعد تو گوشی چیزی نیست؟؟؟؟!!!!!!

saeediranzad
25-04-2012, 11:33
چرا اهنگ اینا ریختم از تو یجایی هست به نام افیس سوئیت می ریم هیچی نشون نمی ده و چنتا عکس گرفتم وصل می کنم به کامپیوتر اون عکسا نیست؟

سلام
ببینید شما از برنامه ورد کامپیوتر هم که میخوای فایلی باز کنی، فقط فایلهایی را که ورد میتونه بخونه نشون میده. همینطور نرمفزار های دیگه مثل پی دی اف خوانها یا پاورپوینت.
آفیس سویت هم نرمفزاری است برای خواند فایلهای متنی شامل فایلهای ورد و پاورپوینت و پی دی اف.
وقتی از آنجا فولدرها را باز میکنید، فقط همونها را نشون میده.
بهتره یه فایل منیجر روی گوشی نصب کنید. من Android Assistant را نصب کردم. از برنامه Slide روی خود گوشی استفاده کن و با وای فای کانکت شو و دانلود کن.

saeediranzad
25-04-2012, 11:34
از تو کامپیوترم می خوام برنامه بریزم می ریزم بعد تو گوشی چیزی نیست؟؟؟؟!!!!!!

شما بعد از ریختن فایل برنامه باید آن را نصب کنید. با یک فایل منیجر فایل را پیدا و نصب کنید. اون وقت گوشی نشونش میده.

samkaveh
26-04-2012, 20:30
من میخوام رم گوشیو عوض کنم .روز اول که گوشی رو گرفتم یک گیگ از 2 گیگش پر بود این حجم مربوط به چیه و ایا باید به رم جدید منتقل بشه ممنونم

saeediranzad
27-04-2012, 14:09
من میخوام رم گوشیو عوض کنم .روز اول که گوشی رو گرفتم یک گیگ از 2 گیگش پر بود این حجم مربوط به چیه و ایا باید به رم جدید منتقل بشه ممنونم

مال برنامه هاییه که روش سواره. اگه با یه فایل منیجر بری تو SD Card. همه شون را میبینی. بستگی به خودت داره که به کدومش نیاز داشته باشی.

امیر اصلان
27-04-2012, 16:22

یه بار رمتو فرمت کن چون الکی پره
من که دیدم کلا 600 مگ فایل توشه اونوق پره:cd:

arinboy
27-04-2012, 16:48
از گوشیتون راضی هستین ؟؟؟؟؟
اندرویدش قدیمی نیست ؟ میشه آپدبت کرد ؟؟
الان قیمتش چنده ؟

amir350
27-04-2012, 21:34
دوستات این برنامه اپ اینستال چطوری باید از این گوشی دانلود کرد؟بعضی چیزارو می خوای دانلود کنی یچیزی می یاد به نام اد ا گوگل اکونت چیه که 2تا گزینه ؟create , sign in میاد باید چیکارش کنم چیه این ؟

G.Arash
27-04-2012, 22:16
من یدونه سفیدشو یک ماه دارم .قبلا galaxy GT i9003 داشتم .چو زیاد بزرگ بود فروختمش .از این گوشی بی نهایت راضیم.همه چیزش متعادله

f.dalir
27-04-2012, 22:35
من یدونه سفیدشو یک ماه دارم .قبلا galaxy GT i9003 داشتم .چو زیاد بزرگ بود فروختمش .از این گوشی بی نهایت راضیم.همه چیزش متعادله

سلام
به نظرت حساسیت صفحه نمایش live به حساسیت تاچ i9003 میرسه؟
کیفیت صفحه نمایش چطور؟
دکمه های لمسی پایینش چطور هستن؟
من فکر کنم صفحه نمایش live و x8 مثل هم هستند.من که با x8 کار کردم اصلا ازش خوشم نیومد چون حساسیت صفحش افتضاحه.

saeediranzad
28-04-2012, 02:17
دوستات این برنامه اپ اینستال چطوری باید از این گوشی دانلود کرد؟بعضی چیزارو می خوای دانلود کنی یپسچیزی می یاد به نام اد ا گوگل اکونت چیه که 2تا گزینه ؟create , sign in میاد باید چیکارش کنم چیه این ؟

سلام
یعنی باید یک حساب کاربری در گوگل داشته باشید. همون طور که قبلا گفتم حساب کامپیوتری را نمیگیره؛ چون اونجاhttps هست و اینجا http.
پس یه حساب یا همون اکانت برای گوشیت باز کن. create
بعد هم از برنامه Slide که روی گوشیت هست دانلود کن. همه چی داره.

redlight_persia
28-04-2012, 14:25
ابا کیفیت فوکس اتوماتیک
برای عکس گرفتن از متن کتاب خوب هست؟
مشه یک نمونه عکس از متن بگیرید بذارید؟

saeediranzad
28-04-2012, 17:10
سلام؛ عکس از کتاب. چون حجمش زیاد بود تامبنیل گذاشتم. اصل عکس در همون آدرس.
http://myup.ir/images/95591964127248330229_thumb.jpg (http://myup.ir/viewer.php?file=95591964127248330229.jpg)

arinboy
28-04-2012, 20:19
جواب منم بدین دیگه :(

amir350
28-04-2012, 22:50
اکانت چطوری باید باز کنم بی زحمت توضیح می دید

sina_browser
28-04-2012, 22:56
از گوشیتون راضی هستین ؟؟؟؟؟
اندرویدش قدیمی نیست ؟ میشه آپدبت کرد ؟؟
الان قیمتش چنده ؟

من که کاملا راضیم
اتفاقا بهترین نسخه آندروید رو داره و به آندروید 4 هم آپدیت میشه
یکی از دوستان در کلوپ چندروز پیش 330 گرفته با گارانتی

redlight_persia
29-04-2012, 09:17
کیفیت عکس خیلی جالب تیست بنظرم نسبت به گالکسی یا
جسارتا بد عکاسی شده؟

amir350
29-04-2012, 13:58
کلا کیفیت دوربینش وقتی زوم می کنی خوب نیست حتی یکم زوم ولی کلا گوشی عالی هست

saeediranzad
29-04-2012, 16:19
کیفیت عکس خیلی جالب تیست بنظرم نسبت به گالکسی یا
جسارتا بد عکاسی شده؟

بله، یه جورایی عکس فوری گرفتم. نور هم کم بود و با فلش گرفتم. بدک نیست.
به هرحال 5مگاپیکسلی؛ با یه همرده خودش مقایسه کنید.

redlight_persia
29-04-2012, 18:32
خوب الان هرگوشی رویه یک امکانات بیشتر زوم میکنه مثلا این صداش ظاهرا خیلی خوبه
ولی من برام دوربین فقط برای عکس از متنون کتاب مهمه
نمیدونم ایا تین گوشی بدرد من میخوره یا خیر

f.dalir
29-04-2012, 21:39
سلام
به نظرت حساسیت صفحه نمایش live به حساسیت تاچ i9003 میرسه؟
کیفیت صفحه نمایش چطور؟
دکمه های لمسی پایینش چطور هستن؟
من فکر کنم صفحه نمایش live و x8 مثل هم هستند.من که با x8 کار کردم اصلا ازش خوشم نیومد چون حساسیت صفحش افتضاحه.

????????????????????

amir350
29-04-2012, 22:45
بی زحمت راهنمایی کنید اکانت چطوری باز کنم

saeediranzad
30-04-2012, 05:58
[QUOTE=amir350;2864039]بی زحمت راهنمایی کنید اکانت چطوری باز کنم[/QUOTE
سلام
مثل کامپیوتر؛ Create an account؛ بعد یوزرنیم و پسورد میدهید و مراحل را طی میکنید؛ مثلاً کشور و سن و چیزهای دیگر را که میخواهد جواب بدهید که فقط باید کمی زبان بلد باشید.
ساده است. شما کجای کار مشکل دارید؟

amir350
30-04-2012, 17:45
یوز هر چی بخوایم می تونیم بدیم و پسورد؟ایمیل چی ایمیل خودمونو باید بدیم یا یه اسم بنویسیم ایمیل جدید خوش واسمون باز کنه؟

amir350
30-04-2012, 17:48
راستی با این گوشی می تونیم عکس پشت سره هم بگیریم؟
فیلمهاشو که نمیشه ویرایش کرد مثلا سرش یا تهش عکس بزاریم یا نوشته چون من پیدا نکردم؟

majid67110
30-04-2012, 20:56
با سلام
دوستان نهایتا با توجه به پست هایی که خوندم تصمیم گرفتم که live with walkman بگیرم . این گوشی را برای خالم می خواهم بگیرم . اما این اولین باری هستش که می خواهم یه گوشی اندرویدی بگیرم . از دوستان خواهش می کنم که راهنمایی کنند در هنگام خرید این گوشی باید به چه چیزهایی توجه کنم ؟ کلا چه کدهایی را هنگام خرید یه گوشی اندروید باید به گوشی وارد کنم ؟ بعدشم خالم گفته که با گارانتی می خواهد به نظر شما چه گارانتی خوبه ؟
خواهشا نظراتتون هم درباره این گوشی بگید و اگر به نظرتان با افزایش تا حدود 50 هزارتومنی گزینه بهتری وجود دارد ممنون میشم اگر معرفی کنید .
راستی یه رم خوب برای این گوشی چی پیشنهاد می کنید ؟
ممنون

amir350
30-04-2012, 21:23
امشب یعنی 11.2 رفتم قیمت کردم گوشی که هفته پیش خریدیم 380 شده بود 330 تومن بدجور جا خوردم سر یه هفته:bg:

saeediranzad
01-05-2012, 06:32
یوز هر چی بخوایم می تونیم بدیم و پسورد؟ایمیل چی ایمیل خودمونو باید بدیم یا یه اسم بنویسیم ایمیل جدید خوش واسمون باز کنه؟

سلام
یوزرنیم و پسورد به انتخاب خودتون. ایمیل هم یه ایمیل دیگه از خودتون که برای موقعیه که پسورد را فراموش میکنید.

amir350
01-05-2012, 21:39
ببخشید اینقدر سوال می کنم
بازی مثل زامبیرو میشه دانلود کرد چطوری؟
یه برنامه ای تو گوشی هست کلی بازی داره می زنی روش به اینترنت وصل میشه اونارو میشه دانلود کرد؟
می گن می تونی بازی بخری چیه همون دانلود کردنه؟
از تویه گوشیم گزینه افیس سوئیت رو می زنی میریم رو رم چرا هیچی نشون نمی ده چه کار کنم نشون بده؟

saeediranzad
02-05-2012, 07:00
ببخشید اینقدر سوال می کنم
بازی مثل زامبیرو میشه دانلود کرد چطوری؟
یه برنامه ای تو گوشی هست کلی بازی داره می زنی روش به اینترنت وصل میشه اونارو میشه دانلود کرد؟
می گن می تونی بازی بخری چیه همون دانلود کردنه؟
از تویه گوشیم گزینه افیس سوئیت رو می زنی میریم رو رم چرا هیچی نشون نمی ده چه کار کنم نشون بده؟

1-من زیاد اهل بازی نیستم. ولی فکر کنم همه بازیها را میشه دانلود کرد. ولی فقط مجانیها را میشه استفاده کرد. در مورد خریدن هم یه تجربه داشتم که میگفت از حساب اپراتورتون کم میشه. من هم قبول کردم و پیام موفقیت داد. ولی اتفاقی نیافتاد.
2- قبلاً هم گفتم. افیس سویت یک برنامه ویژه خواندن فایلهای متنی است. پس برای باز کردن، فقط همونها را نشون میده. فایل منیجر نیست که.

amir350
02-05-2012, 23:07
پس چطوری باید ببینیم چی تو رم ذخیره هست چی تو حافظه گوشی؟باید منیجر نصب کنیم؟بی زحمت یه اسم به انگلیسی از این برنامرو بدید

*lesner*
02-05-2012, 23:27
پس چطوری باید ببینیم چی تو رم ذخیره هست چی تو حافظه گوشی؟باید منیجر نصب کنیم؟بی زحمت یه اسم به انگلیسی از این برنامرو بدید

* تو انجمن یه بخش برای این دست نرم افزار ها داریم »

منیجر ها | Managers (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=811)

* یه نمونش همین »

File Expert Pro v4.1.7 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=213715)

amir350
04-05-2012, 22:37
وقتی گوشیو به کامپیوتر وصل می کنیم از جایی شارژ میشه وصل میشه دیگه هی باتریو شارژ می کنه اینطوری که هی می کنیم وصل می کنیم باتری خراب میشه نمی شه کاری کرد شارژ نشه؟

amir350
04-05-2012, 22:52
یه سوال دیگه برنامه ها و بازی های اندروئید تو این سایت کجاست؟هرچی گشتم جاوا سیمبین بود

amir350
04-05-2012, 23:16
یه سوال دیگه الان بر فرض بخوام این بازیرو دانلود کنم کدوم گیم دیتارو باید دانلود کنم؟ http://www.androidiha.com/1390/09/27/free-download-grand-theft-auto-iii-v1-0-for-android.html#more-11262
مدیران سایت مجبور بودم اسم این سایتو بیارم

saeediranzad
05-05-2012, 05:06
وقتی گوشیو به کامپیوتر وصل می کنیم از جایی شارژ میشه وصل میشه دیگه هی باتریو شارژ می کنه اینطوری که هی می کنیم وصل می کنیم باتری خراب میشه نمی شه کاری کرد شارژ نشه؟

نه گمون نکنم مشکلی پیش بیاد. من دستور کار کردن با باتریهای لیتیومی را خواندم. انگار شما باتری را در هر حالت که شارژ کنی، نباید تأثیری بر عمر و کارکردش داشته باشه.

javad197
07-05-2012, 15:18
سلام. ببخشید یه سؤال دارم. به گوشی لایو usb فلش خور( یو اس بی ای که تهش فلش داره و با یو اس بی اطلاعات تو فلش میره) می خوره؟

یه سؤال دیگه گوشی لایو wlan داره؟

ممنون میشم.

saeediranzad
08-05-2012, 06:40
سلام
فلش خوری را نمیدونم. رابط USB که حالت مینی داره و به فلش نمیخوره.
ولی منظور از Wlan اگه مودم وایفای باشه، بله؛ راحت وصل میشه.

ya_ef7152998
08-05-2012, 15:56
دوستان سلام
بنظرتون لایو رو بخرم یا c6-01 ? ( از همه لحاظ )
ممنون

KARAMOOZ
08-05-2012, 16:00
دوستان سلام
بنظرتون لایو رو بخرم یا c6-01 ? ( از همه لحاظ )
ممنون

100% لایو.اندروید کجا و سیمبین کجا.تازه اندروید 4 هم براش میاد.

ya_ef7152998
08-05-2012, 18:37
karamooz جون ممنون که جواب رو زود دادی
اما ، فقط بخاطر سیستم عاملش میگی بهتره یا کلا لایو بهتره؟
اصلا بزار راحتت کنم
اینا مدنظرمه
1- GPS عالی
2- عکس و فیلم با کیفیت باشه
3- آنتن دهیش خوب باشه
4- باتریشم 2-3 روز
5- اهل بازی اینا نیستم
6- زیاد بزرگم نباشه

ممنون

amir350
08-05-2012, 19:58
گوشی اندروئید یه چیز دیگست

zeus_1
08-05-2012, 20:55
karamooz جون ممنون که جواب رو زود دادی
اما ، فقط بخاطر سیستم عاملش میگی بهتره یا کلا لایو بهتره؟
اصلا بزار راحتت کنم
اینا مدنظرمه
1- GPS عالی
2- عکس و فیلم با کیفیت باشه
3- آنتن دهیش خوب باشه
4- باتریشم 2-3 روز
5- اهل بازی اینا نیستم
6- زیاد بزرگم نباشه

ممنون

Live walkman علاوه بر اینکه یه گوشی آندرویدی هست، مولتی مدیای خوبی هم داره
دوربین قابل قبولی داره،(البته C6-01 دوربین بهتری داره)
اسپیکر دوتایی استریو که واقعا صداش عالیه، خروجی هدفونش هم خوبه.
تاچ خوب. جمع و جور و خوش دست هم هست
شاید تنها برتری گوشی های نوکیا رو بشه GPS دونست که به نظر من OVI map نوکیا در نوع خودش عالیه.
در کل Live walkman گوشی به روزتری محسوب می شه و سخت افزار نسبتا قوی تری هم داره ( از نظر CPU و Ram )
ولی این رو هم بگم که سیستم عامل Belle نوکیا هم بد نیست و در حد خودش برنامه کاربردی و بازی داره
اگه فکر می کنی دوربین و GPS برات خیلی مهمه، C6-01 رو بخر

ya_ef7152998
09-05-2012, 07:54
پس لایو میخرم

یه راهنمایی دیگه
موقع خرید ، به چه چیزایی توجه کنم.

AHMAD KEYKHA
09-05-2012, 13:41
ککیفیت صداش چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

HOSSE!N
09-05-2012, 14:08
ککیفیت صداش چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
سری واکمن صدای خوبی دارند،هم در هنزفری،هم بدون هنزفری.

پس لایو میخرم

یه راهنمایی دیگه

شما باید به کلوپ گوشی برید.

%

sina_browser
10-05-2012, 22:19
پس لایو میخرم

یه راهنمایی دیگه

اول از همه یادت باشه که هندزفریش live sound باشه
دوم اینکه یه رم اصل براش بگیر

vahid_z
13-05-2012, 16:00
خوب الان هرگوشی رویه یک امکانات بیشتر زوم میکنه مثلا این صداش ظاهرا خیلی خوبه
ولی من برام دوربین فقط برای عکس از متنون کتاب مهمه
نمیدونم ایا تین گوشی بدرد من میخوره یا خیر

برای این کار بهتره از نرم افزار cam scanner استفاده کنی مخصوص این کار من به لطف آندروید و این نرم افزار دیگه از شر نوشتن جزوه خلاص شدم :dq:
این شالله همین روزها وایلدفایر اس رو هم با لایو عوض کنم :ca:

vahid_z
13-05-2012, 20:42
در یک مورد نظر دوستان رو خواستارم :bw:
من وایلدفایر اس دارم از عکسها و فیلم برداریش راضی نیستم اما صداش زیاد برام مهم نیست ، پردازنده برام خیلی مهمه و اینکه خیلی برای روت کردنش اذیت شدم و آخر هم موفق نشدم (مثل اینکه سخت افزاری انجام میشه ) به هر حال به نظر شما لایو واکمن می تونه برای من گوشی مناسب باشه با توجه به اینکه کیفیت صدای در حد وایلدفایر برای من کافیه و نمی خوام هزینه زیادی کنم در حد همین واکمن باشه یا گوشی دیگه ای رو پیشنهاد میدید