PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپدیت:پیدا کردن قبله بوسیله ی GPS و تعیین اوقات شرعی Thakir Prayer Times v5.07.5

RASOOL
28-10-2011, 16:44
Thakir Prayer Times v5.07.5 S60v5 S^3 SymbianOS9.5 Signed

نقل از محسن عزیز:

بوسیله ی این برنامه قادر خواهید بود ، جهت قبله رو در هر مکانی با استفاده از GPS گوشی تعیین کنید.
همچنین لیستی از شهرها و کشورها خواهید داشت که قابلیت آپدیت کردن این لیست و یا ویرایش اطلاعات آن برای شما وجود دارد. همچنین روش های دیگری برای تعیین قبله در اختیار شما قرار دارد.

همچنین برنامه قابلیت انتخاب صوت اذان را از روی حافظه ی گوشی و یا حافظه ی جانبی داراست تا بر حسب
موقعیت مکانی شما و با استفاده از قابلیتی که دارد ، اوقات شرعی را مشخص کند و در زمان مشخص برای اطلاع شما ، صوت اذان را پخش کند.

تمام اخطارهای صوتی برنامه در پروفایل سایلنت ، قطع خواهند شد.
همچنین برنامه قابلیت روشن کردن گوشی خاموش را برای متوجه ساختن کاربر از موارد تعیین شده داراست.
و نهایتا اینکه ، برنامه کاملا رایگان است.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=642062&stc=1&d=1319809380

Thakir_PrayerTimes provides Prayer times and Qibla direction for many cities in many countries, along with the ability to add and edit any location using the GPS to identify accurate praying times and direction to Mecca (Qibla direction) via GPS.
The user can select more Athan files from phone memory or card.
Thakir_PrayerTimes provides also the ability to switch the mobile profile to help Muslims to concentrate during the prayers.
And contain a lot of features.

Morteza561
29-10-2011, 11:06
سلام

ممنون بابت این که همه چی رو به روز میذارید تو سایت اما من وقتی داشتم با خود سازنده برنامش چت میکردم گفت که این برنامه فرمول محاسبش طبق فتوای برادرای اهل سنتمونه و برای ما شیعه ها یکم متفاوته. ای کاش بچه های برنامه نویس کشور خودمون زودتر دست به کار شن.

در پناه او ...:dk:

amirm_1358
31-10-2011, 19:10
سلام

ممنون بابت این که همه چی رو به روز میذارید تو سایت اما من وقتی داشتم با خود سازنده برنامش چت میکردم گفت که این برنامه فرمول محاسبش طبق فتوای برادرای اهل سنتمونه و برای ما شیعه ها یکم متفاوته. ای کاش بچه های برنامه نویس کشور خودمون زودتر دست به کار شن.

در پناه او ...:dk:

سلام دوستان
شرمنده میپورسم مگه قبله شیعه و سنی باهم فرق میکنه ؟ یا نکنه تایم اذون شیعه ها با برادران سنی فرق میکنه ؟ بخدا هر دو مسلمونیم و رو به یک قبله و در یک زمان مشخص نماز میخونیم.

amirm_1358
31-10-2011, 19:11
دوست عزیز رو ویواز هم نصب میشه؟

Morteza561
05-11-2011, 08:56
سلام دوستان
شرمنده میپورسم مگه قبله شیعه و سنی باهم فرق میکنه ؟ یا نکنه تایم اذون شیعه ها با برادران سنی فرق میکنه ؟ بخدا هر دو مسلمونیم و رو به یک قبله و در یک زمان مشخص نماز میخونیم.

دومی درسته عزیزم. شرمنده که کامل توضیح ندادم. منظورم اوقات شرعی بود که برادران سنیمون با ما اختلاف نظر دارن.

اذانش رو گوش ندادم ولی خوب چون امامت رو قبول ندارن از گفتن "اشهد ان علی ولی الله" تو اذانشون خود داری میکنن.

در پناه حق ... :bs:

asaman2599
08-11-2011, 13:01
دومی درسته عزیزم. شرمنده که کامل توضیح ندادم. منظورم اوقات شرعی بود که برادران سنیمون با ما اختلاف نظر دارن.

اذانش رو گوش ندادم ولی خوب چون امامت رو قبول ندارن از گفتن "اشهد ان علی ولی الله" تو اذانشون خود داری میکنن.

در پناه حق ... :bs:

بد نيست بدانيد كه اذان اهل سنت معمولاً زودتر از اهل تشيع است و بيشترين تغيير را هنگام مغرب دارند و نزديك به 10 الي 15 دقيقه با هم اختلاف دارد و نتنها اشهد ان علي ولي الله رو نميگن بلكه حي علي خير العمل رو هم نميگن و فقط براي اذان صبح «اصلاة خيرو منن نو » اين جمله رو ميگن البته اگه از لحاظ املائي اشتباه ننوشته باشم

Morteza561
08-11-2011, 15:06
بد نيست بدانيد كه اذان اهل سنت معمولاً زودتر از اهل تشيع است و بيشترين تغيير را هنگام مغرب دارند و نزديك به 10 الي 15 دقيقه با هم اختلاف دارد و نتنها اشهد ان علي ولي الله رو نميگن بلكه حي علي خير العمل رو هم نميگن و فقط براي اذان صبح «اصلاة خيرو منن نو » اين جمله رو ميگن البته اگه از لحاظ املائي اشتباه ننوشته باشم

خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین. من خیلی هاش رو نمیدونستم.

اجرک عندالله ... :cv:

dostejadid
10-11-2011, 00:05
روی 5800 جواب نداد!!!

Reza_shaker
13-11-2011, 19:25
اینجا تایپیک سوالات شرعی ه ؟ درست اومدم؟ :bj:

behjooei
14-11-2011, 14:00
آقا رسول من هم رسول هستم.
آيا برنامه تحت Qt مي باشد؟ من Qt نصب نكردم. گوشيم 5800 است و هكش كردم. اين برنامه رو خيلي احتياج دارم مخصوصا" تو مسافرتهام. ميشه يه آموزش كوچولو بديد؟ چطور نصب ميشه ؟تنظيمات چه جوريه؟ و چطور از GPS براي اين موضوع استفاده ميكنه؟
خدا خيرت بدهد.

Hosseinjan
16-11-2011, 15:30
با سلام
اتواستارت اين برنامه روي n8 اجرا نميشه و گوشي خاموش رو روشن نمي كنه و حتي در مواقع شرعي روي گوشي روشن هم بالا نمياد مشكل از كجاست؟؟؟؟؟

Hosseinjan
19-11-2011, 12:38
با سلام
اتواستارت اين برنامه روي n8 اجرا نميشه و گوشي خاموش رو روشن نمي كنه و حتي در مواقع شرعي روي گوشي روشن هم بالا نمياد مشكل از كجاست؟؟؟؟؟

ببخشيد كسي نميدونه چرا اتواستارت برنامه و روشن كردن گوشي در زمانهاي شرعي برخلاف توضيحات برنامه روي n8 انجام نميشه؟؟؟!!!!

Hosseinjan
23-11-2011, 19:29
لطفاً یکی از دوستان جواب سوال بنده رو بده که چرا این برنامه روی n8 اتواستارت نمیشه و گوشی رو هم روشن نمیکنه

baryalay
25-11-2011, 12:04
Thakir Prayer Times v5.07.5 S60v5 S^3 SymbianOS9.5 Signed

نقل از محسن عزیز:

بوسیله ی این برنامه قادر خواهید بود ، جهت قبله رو در هر مکانی با استفاده از GPS گوشی تعیین کنید.
همچنین لیستی از شهرها و کشورها خواهید داشت که قابلیت آپدیت کردن این لیست و یا ویرایش اطلاعات آن برای شما وجود دارد. همچنین روش های دیگری برای تعیین قبله در اختیار شما قرار دارد.
روی گوشی نوکیا c6-01 به خوبی جواب میده تست شد این یکی از بی نظیر ترین نرم افزارهای است روی گوشی نوکیا c6-01 به خوبی جواب میده تست شد این یکی از بی نظیر ترین نرم افزارهای است روی گوشی نوکیا c6-01 به خوبی جواب میده تست شد این یکی از بی نظیر ترین نرم افزارهای است

همچنین برنامه قابلیت انتخاب صوت اذان را از روی حافظه ی گوشی و یا حافظه ی جانبی داراست تا بر حسب
موقعیت مکانی شما و با استفاده از قابلیتی که دارد ، اوقات شرعی را مشخص کند و در زمان مشخص برای اطلاع شما ، صوت اذان را پخش کند.

تمام اخطارهای صوتی برنامه در پروفایل سایلنت ، قطع خواهند شد.
همچنین برنامه قابلیت روشن کردن گوشی خاموش را برای متوجه ساختن کاربر از موارد تعیین شده داراست.
و نهایتا اینکه ، برنامه کاملا رایگان است.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=642062&stc=1&d=1319809380

Thakir_PrayerTimes provides Prayer times and Qibla direction for many cities in many countries, along with the ability to add and edit any location using the GPS to identify accurate praying times and direction to Mecca (Qibla direction) via GPS.
The user can select more Athan files from phone memory or card.
Thakir_PrayerTimes provides also the ability to switch the mobile profile to help Muslims to concentrate during the prayers.
And contain a lot of features.

۰
۰۰ ‏ ‏↳‏
روی گوشی نوکیا c6-01 به خوبی جواب میده تست شد این یکی از بی نظیر ترین نرم افزارهای ا‏↳‏
روی گوشی نوکیا c6-01 به خوبی جواب میده تست شد این یکی از بی نظیر ترین نرم افزارهای است

baryalay
25-11-2011, 12:07
روی گوشی نوکیا c6-01 به خوبی جواب میده تست شد این یکی از بی نظیر ترین نرم افزارها است

masoodpalar@yah
01-04-2012, 11:57
رو ويواز نصب شد ولي اجرا نشد آخرين ورژن qt و qtmobility روهم دارم

atropat
09-06-2012, 04:53
سلام دوستان

با سپاس فراوان از شما دوست عزیز
حال کردم با جوابت
پسر تو این دوره و زمونه دیگه شیعه و سنی یعنی چی ؟
اصلا مسلمون و مسیحی و یهود و ... یعنی چی ؟
بیایین انسان باشیم
مخلوق برتر خداوند . فقط همین

raviz
03-07-2012, 09:41
من که نتونستم دانلود کنم

mohamad444
16-07-2012, 08:56
ویروسیه !!!!!!!!

ابراهیم پارسایی
23-07-2012, 10:12
روی 5800 جواب داد
ولی از لیست کشور ها ایران رو نداره...
البته برای پیداکردن قبله باید شمال رو بلد باشی.کسی که شمال رو بدونه کدوم سمته خب جهت قبله رو خودش میتونه پیداکنه و نیازی به نرم افزار نیست...

adnanjesmi
07-08-2012, 15:18
به پای برنامه ASGATech Islamic Organizer نمیرسه ولی چون ساده هست بد نیست
یه چیزی که میخاستم بگم چون این برنامه مذهبی هست خوب سوال مذهبی پیش میاد !!
راجب استفاده از اینجور برنامه ها توصیه میکنم دنبال نسخه های دستکاری شده در فرمول محاسبه نرمافزار نرید
چون صحیح ترین داده ها تو همون نسخه اصلی هست و اختلاف زمانی که گفته میشه اذان شیعه و سنی داره
ناشی از اختلافات سیاسی بین ایران و عربهاست نه اختلاف مذهبی !!!!
پس اگر میخاین نمازتون عبادتتون صحیح باشه به برنامه عمل کنین که خیلی بهتره فقط باید دقیق تنطیم کنید