PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشكلات خود را در اين تاپيك مطرح كنيد.

NIMA
21-11-2011, 16:26
سلام

هر سوال يا مشكلي در مورد همراه اول داريد در اينجا مطرح كنيد تا در اسرا وقت به ان رسيدگي شود.

mamali_1369
30-11-2011, 04:45
سلام من اينترنت همراه اولو فعال كردم اما با هيچ برنامه اي نميتونم دانلود كنم فقط سايت باز ميكنه

NIMA
01-12-2011, 13:10
سلام من اينترنت همراه اولو فعال كردم اما با هيچ برنامه اي نميتونم دانلود كنم فقط سايت باز ميكنه

سلام

شما سيمكارتتون رو روي يه گوشي ديگه امتحان كنيد ببينيد دوباره دان نميكنه‎?‎

bestali
09-12-2011, 23:59
سلام
من رمز جرینگ سیمکارتم رو فراموش کردم حالا باید چیکار کنم؟
با 09990 هم فایده ای نداره!
ایمیلم زدم جوابی ندادن!
حالا حساب جرینگم غیر فعاله!
ممنون:an:

ehsan0912288
27-12-2011, 12:18
سلام
من گوشی Samsung galaxy mini دارم و همراه اول شارژی دارم
هذ وقت رمز میخرم و مخوام وارد کنم که شارژ شه میزنه Rejected
مجبورم سیم کارتم رو بزارم رو گوشی دیگه و شارژش کنم و بعد برگردونم به Samsung ـه
این مشکل رو میشه حل کرد ؟؟؟؟

NIMA
31-12-2011, 18:40
سلام
ایمیلم زدم جوابی ندادن!

سلام
ببخشید دیر جواب دادم
شما باید با سند سیمکارت و فتوکپی کارت ملی به یکی از دفاتر همراه اول یا پست بانک مراجعه کنید؛

NIMA
31-12-2011, 18:44
سلام
من گوشی samsung galaxy mini دارم و همراه اول شارژی دارم
هذ وقت رمز میخرم و مخوام وارد کنم که شارژ شه میزنه rejected
مجبورم سیم کارتم رو بزارم رو گوشی دیگه و شارژش کنم و بعد برگردونم به samsung ـه

سلام
ببخشید دیر جواب دادم
شما یه سیمکارت دیگه رو ی گوشیتون بندازید ببینید بازم پیام میده
راستی از رام اصلی استفاده میکنی یا کوک شده?

Active operator
13-01-2012, 14:13
سلام
ایمیلم زدم جوابی ندادن!

سلام
ببخشید دیر جواب دادم
شما باید با سند سیمکارت و فتوکپی کارت ملی به یکی از دفاتر همراه اول یا پست بانک مراجعه کنید؛

نیازی نیست به امور مشترین مراجعه نمایند.
با 09990 تماس بگیرید و کد ملی خود را اعلام بفرمائید.کد جدید ریست و دوباره به شماره تان ارسال خواهد شد.

سلام
من گوشی samsung galaxy mini دارم و همراه اول شارژی دارم
هذ وقت رمز میخرم و مخوام وارد کنم که شارژ شه میزنه rejected
مجبورم سیم کارتم رو بزارم رو گوشی دیگه و شارژش کنم و بعد برگردونم به samsung ـه

حتما بایستی با 444 شارژ نمائید.
با شماره 444 از خط همراه اول خود تماس گرفته و گزینه ی 4 (شارژ مجدد) را فشار دهید سپس رمز 13 یا 15 رقمی را وارد کنید و در انتها کلید مربع (#) را بزنید.
در ضمن این سرویس رایگان است.

sakartvely
17-01-2012, 23:03
دوستان ماتوی یه کور دره زندگی میکنیم نسل جدید گوشی های دنیا خیلی زود تر از هر جای دیگه به ما میرسه ولی وضعیت خط دهی همراه اول مشکل داره میخواستم ببینم نرم افزاری هست که روز گوشی نصب کنم مشکل خطدهی اون رفع بشه من نیاز به نرم افزار انالیز ندارم نیاز به انتن تقویت کننده هم ندارم فقط نرم افزار انصافا بگید چکار کنم گوشیمهم ان 8 و یه دونه ان 9 دارم برا هر کدوم سراغ دارید معرفی کنید من سال به 12 ماه میام اینجا پس خواهشا ایمیل بزنید به ebi3p_3192@yahoo.com میدونم حالش را ندارید پس بیایید وبلاگم و اونجا بنویسیدتازه کلی هم حال کنید دیگه بهرت از این نمیتونم چیزی بنویسم .منتظرما
http://ebi3pkartvely.persianblog.ir/

freeman186
21-01-2012, 20:53
من دنبال کد دلیوری ریپورت اس ام اس برای همراه اول هستم (همون کدی که اگه اول اس ام اس وارد کنی برات دلیوری ریپورت میاد)، اگر کسی از دوستان میدونه چیه ممنون میشم کمک کنه.

Active operator
22-01-2012, 13:36
من دنبال کد دلیوری ریپورت اس ام اس برای همراه اول هستم (همون کدی که اگه اول اس ام اس وارد کنی برات دلیوری ریپورت میاد)، اگر کسی از دوستان میدونه چیه ممنون میشم کمک کنه.

دوست عزیز delivery reports به اپراتور مربوط نمیشود.به تنظیمات گوشی بستگی دارد.

ehsan039
24-01-2012, 10:27
سلام دوستان
من يك خط ايرانسل دارم و يك خط همراه اول با هر دو تايش مي تونم mms دريافت كنم ولي با هيچ كدومش نميتونم mms ارسال كنم سايز عكسها هم ككم كردم . تنظيمات گوشي را هم دستكاري كردم باز هم فايده نشده لطفاً راهنمايي كنيد .
مدل گوشي c7
همراه اول 0917628... (استان بوشهر)
ايرانسل 0937639....

Active operator
24-01-2012, 10:45
سلام دوستان
من يك خط ايرانسل دارم و يك خط همراه اول با هر دو تايش مي تونم mms دريافت كنم ولي با هيچ كدومش نميتونم mms ارسال كنم سايز عكسها هم ككم كردم . تنظيمات گوشي را هم دستكاري كردم باز هم فايده نشده لطفاً راهنمايي كنيد .
مدل گوشي c7
همراه اول 0917628... (استان بوشهر)
ايرانسل 0937639....

شماره های خود را اعلام بفرمائید تا در سیستم چک کنم.

BULENT
27-01-2012, 17:55
سلام خسته نباشد
من یک گوشی n 96 گم کرده ام چگونه می توانم پیگیری کنم

Active operator
27-01-2012, 17:58
سلام خسته نباشد
من یک گوشی n 96 گم کرده ام چگونه می توانم پیگیری کنم

سلام دوست عزیز
به شورای حل و اختلاف مراجعه بفرمائید و در خواست پیگیری موضوع را نمائید.
در ضمن کارتن گوشی را به همراه داشته باشید.
سریال گوشی مورد نیاز هست.

BULENT
28-01-2012, 12:02
گوشی من گم شده
چطور میتونم پیگیری کنم
مدل نوکیا n96

Active operator
28-01-2012, 16:18
گوشی من گم شده
چطور میتونم پیگیری کنم
مدل نوکیا n96

دوست عزیز در پست بالا عرض کردم:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2629835&postcount=15

M.O.S.T.A.F.A
29-01-2012, 19:19
قبلنا بعد از مکالمه همراه اول مقدار هزینه و هزینه باقی مانده رو نشون میداد
الان این سیستم حذف شده
آیا کدی برا فعال سازی دوباره هست؟

Active operator
29-01-2012, 20:46
قبلنا بعد از مکالمه همراه اول مقدار هزینه و هزینه باقی مانده رو نشون میداد
الان این سیستم حذف شده
آیا کدی برا فعال سازی دوباره هست؟

سلام مصطفی جان
بله درسته
قبلا سرویس اطلاع از هزینه تماس برای تمامی خطوط همراه اول فعال بود که بعد از هر مکالمه و ارسال پیام میزان اعتبار استفاده شده و باقی مانده رو اعلام میکرد که توسط سیستم همراه اول این سرویس قطع شد.
فعلا برای تمامی خطوط اعتباری قطع شده و هیچ کدی واسه فعالسازیش وجود نداره .مگر اینکه خود همراه اول مجددا این سیستم رو راه اندازی کنه.

Hamidreza2007
07-02-2012, 14:18
سلام.مدتی هست که یه شماره ایرانسل برا من پیام میده.بعضی مواقع خوب میاد ولی گاهی هم هرچی میفرسته نمیاد ....بعد یهو با هم میاد.
یا مثلا دیدید وقتی موبایل کنار رادیو یا اسپیکر کامپیوتره قبل از اومدن پیام یه صدایی میده ؟
یا مثلا گوشی من کنار اسپیکر هست ....بعد چندین بار این صدا رو میده که داره پیام میاد ولی چیزی نمیاد تا اینکه طرف یه پیام میده که هر چی میفرستم نمیاد !!!!!!
گوشی هم خطش پره.
جالب اینجاست دیروز یه پیام دادم براش.بعد جواب داده که پیام قبلی که فرستاده 60 بار اومده و همچنان داره میاد !!!!!!!!!

الان من باید چیکار کنم ؟ به کجا مراجعه کنم ؟

Active operator
16-02-2012, 01:52
سلام.مدتی هست که یه شماره ایرانسل برا من پیام میده.بعضی مواقع خوب میاد ولی گاهی هم هرچی میفرسته نمیاد ....بعد یهو با هم میاد.
یا مثلا دیدید وقتی موبایل کنار رادیو یا اسپیکر کامپیوتره قبل از اومدن پیام یه صدایی میده ؟
یا مثلا گوشی من کنار اسپیکر هست ....بعد چندین بار این صدا رو میده که داره پیام میاد ولی چیزی نمیاد تا اینکه طرف یه پیام میده که هر چی میفرستم نمیاد !!!!!!
گوشی هم خطش پره.
جالب اینجاست دیروز یه پیام دادم براش.بعد جواب داده که پیام قبلی که فرستاده 60 بار اومده و همچنان داره میاد !!!!!!!!!

الان من باید چیکار کنم ؟ به کجا مراجعه کنم ؟

نیاز نیست به جائی مراجعه بفرمائید.
مشکل همچنان پابرجاست و بزودی رفع خواهد شد.

M@mool
19-02-2012, 18:48
من سرویس vms رو فعال کردم و در منو رمز رو فعال کردم ولی ازم رمزی نخواست !!! حالا برای اسمس اومده که پیام داری وقتی شماره رو میگیرم میگه زمر رار وارد کنید چه رمزی وارد کنم آخه ؟

Kamy-R
20-02-2012, 18:13
سلام
من مدتیه با سیم کارتم مشکل پیدا کردم
میتونم باش زنگ بزنم اما وقتی کسی به من زنگ میزنه یا اوپراتور میگه " خاموش است " یا "مسدود شده است"
روی چند تا گوشیه دیگه هم تست کردم همین مشکلو داشت
به نظر شما مشکل چی میتونه باشه؟
گوشی: s8500 wave

farhad 8904
05-05-2012, 14:34
سلام
من مدتیه با سیم کارتم مشکل پیدا کردم
میتونم باش زنگ بزنم اما وقتی کسی به من زنگ میزنه یا اوپراتور میگه " خاموش است " یا "مسدود شده است"
روی چند تا گوشیه دیگه هم تست کردم همین مشکلو داشت
به نظر شما مشکل چی میتونه باشه؟
گوشی: S8500 wave

با 9990 تماس بگیرید تا وضعیت حساب شما رو چک کنند!

saeid 93
15-05-2012, 21:13
سلام من اطلاعات مخاطبینم از تو سیمکارت پاک شده. خیلی لازم دارم نمی شه برگردوند. مثل میموری کارت ریکاوریش کرد.

pooya.k
18-05-2012, 16:39
سلام دوستان...
همراه اول میکروسیم ارائه میکنه ؟؟ یا باید خودم سیمکارتو کوچیکش کنم...

.:BEHNAM:.
18-05-2012, 19:18
سلام دوستان...
همراه اول میکروسیم ارائه میکنه ؟؟ یا باید خودم سیمکارتو کوچیکش کنم...
دوست عزیز در تاریخ 9 اسفند 1390 اعلام شده که عرضه خواهد شد
شما یه مراجعه به امور مشترکین داشته باشید ببینید کار به کجا رسیده

به منظور تسهيل استفاده مشتركين از گوشي‌هاي نسل جديد تلفن همراه، همراه اول از طريق دفاتر خود ميكرو سيم كارت عرضه مي‌كند.

به گزارش ايتنا از شرکت ارتباطات سیار ایران، اين ميكروسيم‌كارت‌ها(سيم‌كار ت‌هاي كوچك) با گوشي‌هاي نسل جديد سازگار بوده و مشتركان همراه اول مي‌توانند جهت تعويض سيم‌كارت خود و خريد ميكرو سيم‌كارت، علاوه بر دفاتر منتخب خدمات ارتباطي، از طريق شركت خدمات اول مبين(۱۸۶۸)، دفاتر مشتركين تهران و مراكز تلفن همراه استان‌ها اقدام نمايند.

بر اساس اين گزارش، تعويض سيم‌كارت و ارائه ميكروسيم‌كارت جديد، بدون اخذ وجه اضافي (به قيمت تعويض سيم‌كارت معمولي) انجام مي‌شود و هزينه اين تعويض براي مشتركان دائمي در صورتحساب دوره و براي مشتركان اعتباري به صورت كسر از شارژ اعمال مي‌شود.

گفتني است همراه اول پيش از اين از ابتداي سال جاري، عرضه آزمايشي و محدود اين ميكروسيم‌كارت‌ها را آغاز كرده بود و هم اكنون عرضه عمومي را شروع كرده است.

موفق باشید

RogerWaters
26-05-2012, 14:11
دوستان کسی از هزینه رومینگ دبی خبر داره ؟؟

در این چند حالت چه هزینه ای منظور میشه

1- بهت از ایران زنگ بزنن و جواب ندی
2- برات sms بیاد
3- از ایران بهت زنگ بزنن و مکالمه داشته باشی

ممنون

perspolisamir
27-05-2012, 22:29
دوستان من یه سوال دارم.
من یه چند روزی احتیاج داشتم که از اینترنت موبایل استفاده کنم. گفتم از این بسته های gprs همراه اول بگیرم.
شبانه اش رو گرفتم که 2500 مگ هستش. دیشب بعد ساعت 11 شب امتحان کردم که سرعتش پایین بود. الان هم امتحان می کنم اصلا ارور کانکشن میده.
این ارور کانکشن مشکلش چیه ؟ ایرانسل گذاشتم مشکلی نداشت چون گفتم شاید مشکا از گوشی باشه اما همراه اول که میذارم همچنان ارور میده و وصل نمیشه.

parvizb
29-06-2012, 17:10
با سلام .دوستان من خط همراه اول دایمی و ایرانسل دارم و جایی که هستم همش انتن دارم .چکار کنم کسی که بهم تماس میگیره بگه در حال حاضر مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد و هر کسی هم اس ام اس میده به دستم نرسه خیلی واجبه تو رو خدا اگر راهی هست بگین
با تشکر

parvizb
30-06-2012, 10:13
کسی نیست راهی داشته باشه بهم بگه ؟؟؟

ebrahimjan
06-07-2012, 22:07
با سلام
یه سیمکارت همراه اول اعتباری دارم که موقع اتصال به اینترنت پیغام میده که با اوپراتور شبکه خود تماس بگیرد در صورتی که قبلا این طور نبود و به راحتی به نت وصل میشدم
لطفا راهنماییم کنید

amir real
09-07-2012, 17:16
سلام
من يه خط همراه اول اعتباري دارم و هر وقت گوشي رو خاموش ميكنم بعد روشن ميكنم بهم ميگه پين كد رو وارد كن.ايا راهي هست كه پين كد از من نخواد؟
با تشكر

peyman_12
09-07-2012, 17:46
دوستان میانگین سرعت دانلود همراه اول چقدر هست ؟؟؟ من الان با ایرانسل حدودا سرعتم 25 کیلوبایت میشه ؛ میخواستم ببینم اگه سرعتش خوبه بسته های شبانه همراه اول بخرم

n_gh191
12-07-2012, 20:38
سلام دوستان
امکانش هست یعنی می تونه یه نفر که خطش همراه اول ثابت هست گوشیشو کاری کنه که وقتی بهش زنگ میزنی بگه خاموشه؟ممنونم

NIMA
12-07-2012, 21:54
سلام
من يه خط همراه اول اعتباري دارم و هر وقت گوشي رو خاموش ميكنم بعد روشن ميكنم بهم ميگه پين كد رو وارد كن.ايا راهي هست كه پين كد از من نخواد؟
با تشكر

بله دوست عزیز
در قسمت تنظیمات گوشی برروی امنیت برورید و auto pin code‏ را خاموش کنید البته بسته به گوشیتون داره

ariax77
13-07-2012, 20:08
سلام.

1- چطوری میشه شماره یه نفر رو بدست آورد؟ بدون دادگاه رفتن و اینا!

2- اگه بخوای اسم مالک یه سیم کارت رو بفهمی چیکار باید بکنی؟

A.C Milan
14-07-2012, 12:10
دوستان من میخوام واسه یکی دیگه شارژ بفرستم میگه باید رمز 8 رقمی داشته باشی که باید به 8910 پیام خالی بدی تا دریافتش کنی . ولی هر چی اس خالی میدم اصلا جواب نمیده ! چکار کنم ؟

peyman.htchd2
22-07-2012, 11:26
تنظیمات gprs همراه اول رو برای اندروید میخواستم کسی میتونه کمک کنه

hamedd2000
22-07-2012, 15:08
سرعت بسته های همراه اول من در حد دایل آپه!!! برا همه همینه؟ کسی راهی داره که سرعتو زیاد کرد؟
LG Optimus 2X

hamidrezaj
22-07-2012, 19:24
سلام دوستان عزیز

الان یه هفتس که دوسه بار ,یک شماره عجیب که مثل کد هست مثلا ef20ccd.... برام پیام ارسال میکنه

که پیامش هم مثل خودش به صورت کد هست ,با همراه اول تماس گرفتم گفتند که reset factory کنم و اگه

فایده نکرد به امور تلفن ثابت مراجعه و مزاحمت تلفنی رو بگم.

از دوستان میدونن از چی میتونه باشه؟ گوشی galax gio هست

خیلی ممنون انشاءالله سربلند باشید

T R O Y
22-07-2012, 22:07
سلام دوستان کد فعال سازی پیام گیر صوتی برای خطوط اعتباری چیه ؟؟

SADEGH
31-07-2012, 16:58
دوستان کمک ...
الان یه 3 روزیه هر چی اس ام اس میدم به هر کسی دلیور نمیشه !
چی کار کنم... ؟

MEHRDAD.S.D
07-08-2012, 07:06
برای اینکه بفهمم چقدر شارژ دارم چه کدی رو باید بزنم ؟
همراه اول اعتباری

NIMA
07-08-2012, 08:27
همراه اول اعتباری
*‎140*11#

love_2007
09-08-2012, 14:03
همراه اول اعتباری

ستاره 140 ستاره 11 مربع

(از راست به چپ بخون)

love_2007
09-08-2012, 14:08
سلام بچه ها
یه سیم کارت اعتباری همراه اول از این طرح های عیدانه که قبلا بود گرفتم
ولی از همون اول وقتی که شارژ میکردم تاریخ انقضای شارژ رو به میلادی 1 ماه بعد میزنه و دقیقا بعد از یک ماه خط من یه طرفه میشه(گفتن شاید اگه زیاد و زود به زود شارژش کنم خوب بشه ولی بازم همون یک ماه رو تاریخ انقضا میزنه) یعنی من نمیتونم تماس بگیرم و وقتی میخوام تماس بگیرم میگه که لطفا اعتبار خود را افزایش دهید ولی بقیه میتونن با من تماس بگیرن میخواستم ببینم مشکل چیه؟؟؟؟؟
مرسیییییییییییییی

khorzooghkhan
12-08-2012, 09:35
سلام
من چند وقت پیش پیامک های تبلیغاتی رو با ارسال گزینه 1 به 8999 غیر فعال کردم
الان از اداره زنگ زدن هر چی میخوایم بهت اس ام اس بدیم نمیره مال شما
حالا چطوری میتونم مجدد فعالش کنم؟

vespria
12-08-2012, 11:34
سلام
وقتي ميخوام تماس بگيرم با اينس سيمكارت پيغام ميده انتقال تماس فعال شد با ايرانس ل چنين مشكلي نيست
كسي ميدونه مشكل چيه؟

M@mool
08-09-2012, 21:42
سلام
وقتي ميخوام تماس بگيرم با اينس سيمكارت پيغام ميده انتقال تماس فعال شد با ايرانس ل چنين مشكلي نيست
كسي ميدونه مشكل چيه؟

منم همین مشکلو دارم !

کد ussd نمایش هزینه تماس همراه اول رو کسی میدونه ؟

mo0o0sa
27-09-2012, 03:02
سلام بچه ها
یه سیم کارت اعتباری همراه اول از این طرح های عیدانه که قبلا بود گرفتم
ولی از همون اول وقتی که شارژ میکردم تاریخ انقضای شارژ رو به میلادی 1 ماه بعد میزنه و دقیقا بعد از یک ماه خط من یه طرفه میشه(گفتن شاید اگه زیاد و زود به زود شارژش کنم خوب بشه ولی بازم همون یک ماه رو تاریخ انقضا میزنه) یعنی من نمیتونم تماس بگیرم و وقتی میخوام تماس بگیرم میگه که لطفا اعتبار خود را افزایش دهید ولی بقیه میتونن با من تماس بگیرن میخواستم ببینم مشکل چیه؟؟؟؟؟
مرسیییییییییییییی

دوست عزیز شما باید با شماره 9990 تماس بگیرین تا مشکلتون را حل کنند.http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif

delnavaz
24-10-2012, 19:20
درود به همه دوستان عزیز.
یک مشکل بسیار وحشتناکی باهاش مواجه شدم که فکرم به هیچ جا قد نمیده::dy:

فرض بفرمایید فرد A و فردB با هم تبادل مسیج دارند. آقای B (فقط ایشون!) گاهی پیامهایی که از A دریافت میکنه، اون چیزی نیست که A فرستاده! بلکه ترکیب نامنظمی از پیامهای قبلی B هست و مسیجی که A براش ارسال میکنه! (خیلی سعی کردم واضح بگم!! امیدوارم متوجه منظورم شده باشید!):ac:
یک بار دو سه سال پیش این مورد برای خودم پیش اومد که با یکی از دوستان که خط ایرانسل اعتباری داشت و گوشی نوکیا مبتنی برجاوا ، ارتباط مسیجی داشتیم. خط من همراه اول دائمه و گوشیم هم نوکیا6120! چندین بار این اتفاق برامون پیش اومد و... خب؛ زیاد جدی نگرفتم! گفتم به خاطر خط رفیقمونه! بعدها که خط و گوشیش را عوض کرد دیگه همچین مشکلی بر نخوردم! با هیچ کس!
تا اینکه الان همکارمون همین مشکل را با یک مخاطب خاص داره. (منظورم اینه که این مشکل تداخل پیامها فقط در ارتباط با یک نفر - برادرشون - براش پیش میاد و نه شماره های دیگه!) جالب اینجاست که برادر همکارمون دو خط داره یکی همراه اول دائم و یکی ایرانسل اعتباری! و با هر دو خط این مشکل - البته نه همیشگی و در همه پیامها - پیش میاد!
حالا :
1. آیا مشکل نرم افزاری از طرف اپراتورهاست؟
2. مشکل نرم افزاری یکی از گوشیهای طرفین هست؟!
3. مشکل سخت افزاری گوشیهاست؟؟!!
و 4. که بدترین حالتیه که ممکنه وجود داشته باشه(البته به اصرار همکارم! وگرنه من نمیتونم بپذیرم!) مسئله هک و امنیتی و .... اینجور چیزا!!!
لطفا هر کس با این مشکل برخورد کرده تجربشو همینجا بیان کنه و اگه به نتیجه ای هم رسیدید برای اطلاع همه دوستان اینجا عنوان بفرمایید و راهنمایی کنید.
سپاس فراووووووون.....
«دلنواز از شیراز»

نوید ک
25-10-2012, 17:40
یه مشکل
یه شارژ می خواستم از این دسگاه کارت خوان ها بگیرم
مبلغ کسر شد...
و هنگام دریافت رسید یکهو دستگاه بی دلیل ایستاد و ادامه نداد
شماره پیگیری رو داده مبلغو کم کرده رسید کامل نیومده
بنابراین رمز اصلی رو نداده.....؟
چیکار کنم؟
از کارت خوان بانک صادرات گرفتمااا

art2020
06-11-2012, 16:17
سلام دوستان!
ببخشيد دوستان من سه سوال داشتم!
1- من قبض موبايلم اومده 127 هزار تومن كه مال سه دوره هست ولي چون قبض نبود و منم سرم شلوغ بود نرفتم پرداخت كنم!حالا خواستم بدونم طريقه قسطي كردن اين مبلغ چگونه هست و مبلغ هر قسط چقدر است؟
2- آيا mms فعال هست و كار ميكنه؟دوستان گفتن كه غير فعال هست و نميشه ازش استفاده كرد!
3- اين سرويس فكس چي هست و تعرفه اش چقدره؟تو سايت همراه اول يك چيزايي نوشته بود ولي به نظرم كامل نبود!
(اگر جاي سوالم نا مناسب هست قبلا از همه دوستان عذرخواهي ميكنم)
با سپاس فراوان.
شاد و برقرار باشيد.

ehsan387
08-11-2012, 21:20
سلام دوستان!
ببخشيد دوستان من سه سوال داشتم!
1- من قبض موبايلم اومده 127 هزار تومن كه مال سه دوره هست ولي چون قبض نبود و منم سرم شلوغ بود نرفتم پرداخت كنم!حالا خواستم بدونم طريقه قسطي كردن اين مبلغ چگونه هست و مبلغ هر قسط چقدر است؟
2- آيا mms فعال هست و كار ميكنه؟دوستان گفتن كه غير فعال هست و نميشه ازش استفاده كرد!
3- اين سرويس فكس چي هست و تعرفه اش چقدره؟تو سايت همراه اول يك چيزايي نوشته بود ولي به نظرم كامل نبود!
(اگر جاي سوالم نا مناسب هست قبلا از همه دوستان عذرخواهي ميكنم)
با سپاس فراوان.
شاد و برقرار باشيد.

درود
جهت قسطی کردن قبض موبایل حتما باید به امور مشترکین تلفن همراه مراجعه کنید . دفاتر ارتباطی دسترسی به قسطی کردن ندارن . معمولا برای قسطی کردن باید بالای 150 هزار تومن قبضتون باشه . به سه قسط تقسیمش می کنن که اولیش را همون موقع باید پرداخت کنید و دوتای بعدی را با فاصله بیست روز
2 - جهت فعال سازی خط همراه اول چه اعتباری و چه دائمی به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کنید . یک فرم تعهد باید پرکنید
3- سرویس فاکس همراه اول هنوز به صورت رسمی شروع به کار نکرده . اطلاع رسانی خواهد شد .

ehsan387
08-11-2012, 21:24
یه مشکل
یه شارژ می خواستم از این دسگاه کارت خوان ها بگیرم
مبلغ کسر شد...
و هنگام دریافت رسید یکهو دستگاه بی دلیل ایستاد و ادامه نداد
شماره پیگیری رو داده مبلغو کم کرده رسید کامل نیومده
بنابراین رمز اصلی رو نداده.....؟
چیکار کنم؟
از کارت خوان بانک صادرات گرفتمااا

باشماره پشتیبانی که پشت کاغذ رسید کارت خوان بانک صادرات هست تماس بگیرید . ازتون شماره سریال و شماره کارتی که باهاش شارژ خریدید را می خواد براتون رمز را می خونه

xxsolaxx
22-11-2012, 12:37
سلام دوستان خواهشمندم که راهنمایی و کمک کنید
فرض کنید من از یک خط دائم همراه اول به دوستم که اون هم دائمی همراه اول هست اس ام اس میزنم بعد دلیوری هم بهم میرسه اما اتفاقی که میفته اینه که پیامی که فرستادم بهش نمیرسه! بلکه فرضا پیامی که هفته قبل براش فرستادم بهش دراون لحظه میرسه!!! یعنی یک پیام تکراری!
بعد هم در اینباکسش نمیمونه! فقط میاد و قابل خونده شدن هست و بعد هم در اینباکس دیگه نیستش!و در طول روز مدام پیامکهای تکراری من به همین صورت که گفتم براش میره!
بعد هم این اتفاق بین دوخط ما میفته یعنی نه من در قبال خط شخص دیگه ای به این مشکل برمیخورم و نه دوستم با خط اشخاص دیگه این مشکل رو داره!!!

الان واقعا کسی میدونه یعنی چی؟اشکال از خط موبایل من هست یا دریافت کننده؟ یا اشکال از خط موبایل هست یا گوشی موبایل؟یا...؟
پیشاپیش ممنونم

xxsolaxx
22-11-2012, 20:50
یعنی واقعا کسی نیست کمک کنه؟:(

Taha_17
06-12-2012, 19:39
سلام دوستان من امروز یه خط دائمی خریدم ولی وقتی سیم کارت رو وارد گوشی می کنم میگه Insert Card یعنی هنوز خط فعال نشـده مشکل چی هستش؟!

Taha_17
07-12-2012, 11:26
کسی نیستش به ما کمک کــنه ؟!

zibaa
08-12-2012, 13:31
سلام
ذوستان من میخوام سرویس پست صوتی(vms) رو غیر فعال کنم.. میشه لطفا راهنمایی کنید چطور غیر فعالش کنم ؟؟؟

adelarak21
08-12-2012, 14:22
سلام دوستان
یه سوال داشتم در مورد مینی سیم کارت
همراه اول همچین سیم کارتی داره؟
یعنی همین خطی که دارم استفاده میکنم رو اگه درخواست بدم برام مینیش رو تحویل میدن؟
و قبلش این رو میسوزونن؟
چقدر هزینش میشه؟
ممنون

tohid_abi
20-12-2012, 12:25
دوستان عزیز قبض موبایل من از اول مهر تا اول اذر مبلغ 145 هزا اومده مهلت پرداختشم تا 5 دی هستش
دیشب یعنی 29 اذز یک اس برام اومد که خط شما یکطرفه شده و اینکه قبض میاندوره خود را پرداخت کنید به مبلغ 200
حالا من امروز 30 اذر اینترنتی مبلغ 145 پرداخت کردم هنوز خطم یک طرفه هستش چه کنم به نظر شما عزیزان

rokhmah
20-12-2012, 12:34
سلام ایا میشه پسوندapk بهipa تبدیل کرد

rainman0011
03-01-2013, 19:55
سلام.
دوستان چطور میشه رمز انتقال شارژ از دائمی به اعتباری رو تغییر داد .
ممنون

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

love_2007
07-01-2013, 12:47
سلام
ذوستان من میخوام سرویس پست صوتی(vms) رو غیر فعال کنم.. میشه لطفا راهنمایی کنید چطور غیر فعالش کنم ؟؟؟

برو به دفاتر خدمات ارتباطی یا اینکه با 9990 تماس بگیر...

love_2007
07-01-2013, 12:50
دوستان عزیز قبض موبایل من از اول مهر تا اول اذر مبلغ 145 هزا اومده مهلت پرداختشم تا 5 دی هستش
دیشب یعنی 29 اذز یک اس برام اومد که خط شما یکطرفه شده و اینکه قبض میاندوره خود را پرداخت کنید به مبلغ 200
حالا من امروز 30 اذر اینترنتی مبلغ 145 پرداخت کردم هنوز خطم یک طرفه هستش چه کنم به نظر شما عزیزان

دوست عزیز باید بری به دفاتر خدمات ارتباطی و اونجا مشکلتو بگی کامل راهنماییت میکنن...
در ضمن قبضایی که مهلتشون گذشته رو بهتره بری به دفاتر خدمات ارتباطی و اونجا پرداخت کنی تا مشکلی پیش نیاد(یه چیز دیگه سعی کن همیشه قبضاتو به صورت پایان دوره پرداخت کنی نه میان دوره)

mazaheri1
13-01-2013, 23:26
سلام . دوستان من یک گوشی سامسونگ gt s5233t star tv دارم . وقتی میخوام بسته تنظیمات gprs رو که همراه اول برام میفرسته سیو کنم بدون اینکه پین کدی ازم بخواد میگه پین کد اشتباهه. کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟ چیکار کنم؟

tuch_hd2
17-01-2013, 08:52
سلام خدمت همه دوستان
امروز از دفتر خدمات مشترکین زنگ زدن که سیمارت اعتباری با شماره داریم 3gش هم فعالهه!!!!!
هرچی بهش میگم اون جی پی آر اسه میگفت میدونم ولی این 3جی هست و سرعتشم 1 مگه!!!
کسی خبر داره قضیه چیه؟

scofild
21-01-2013, 18:31
با سلام
آیا امکان داره آهنگ پیشواز همراه اول رو چیزی که خودمون میخایم بزاریم؟
یعنی مثلا من از فلان آهنگ خوشم میاد که همراه اول اونو تو لیست آهنگ های پیشواز نداره و من میخام بزارمش آهنگ پیشواز.
همیچین چیزی میشه؟

FANOOS_AK
05-02-2013, 21:08
ماشالا این همراه اول تحت هیچ عنوان پشتیبانی نداره !!!
الکی یه شماره 9990 گذاشتن که ملت به یه شماره ای همینطوری زنگ زده باشن ...

آقا ما سیم کارت اعتباری داریم ، چند وقته یهو سیم کارته نه می تونه زنگ بزنه نه اس ام اس بفرسته ، دلیلش هم اینه که شارژ ندارم ولی همین الانش که از کار افتاده نزدیک 2000 تومن توش شارژه ...

موندم چی کار کنم .... گوشی رو هم خاموش روشن می کنم ، سیم کارت رو در میارم دوباره جا می زنم هیچ فایده نداره !

ممنون می شم راهنمایی کنید .

pouya13
10-02-2013, 12:58
سلام
سال ۸۹یه سیم کارت اعتبار بهم دادن که هنوز فعال نشده بود . تا امسال هم رو گوشی ننداختمش ولی حالا هر میندازمش رو گوشی اصلا انتن نمیده. باید چیکار کنم.
ممنون میشم راهنماییم کنید

mehran_286
14-02-2013, 00:55
سلام دوستان

برام مسیج میاد یا شماره نمی افته(خالی) یا به جای شماره چند تا علامت سوال میاد

البته نه همه ی اوقات مثلا تا الان 2 بار اینجوری شده تو 5 ماه اخیر

گوشیم هم se c 903

چجوری میتونم بفهمم کی هستش ؟؟

00ALI00
18-03-2013, 12:08
سلام
من قبلا یه اعتباری همراه اول دانش آموزی گرفتم
الان کلی جایزه برای مکالمه رایگان و Sms داره
حدود 1300 تومن هم شارژ داره
ولی میخام زنگ بزنم میگه:
Sorry Your Account Has been suspended please recharge your account
باز شارژ کردن چیه من که اینهمه شارژ دارم
چیکار باید بکنم؟

PESAR AJIB
29-03-2013, 20:07
ایا به افراد زیر 18 سال سیم کارت واگذار میشه ؟
من شنیدم باید با شناسنامه پدر+شناسنامه خود طرف (-18) اقدام به ثبت نام کرد ؟

♫♪

00ALI00
30-03-2013, 22:59
ایا به افراد زیر 18 سال سیم کارت واگذار میشه ؟
من شنیدم باید با شناسنامه پدر+شناسنامه خود طرف (-18) اقدام به ثبت نام کرد ؟

♫♪
این سیمکارتی که میگید به سیمکارته دانش آموز معروفه
منم یکی گرفتم البته تو تابستون گرفته بودم ولی نمیدونم هنوز طرحش هست یا نه
ولی یه مشکلی باهاش دارم که توی پست قبلی گفته بودم و کسی جواب نداد

™LEO
30-03-2013, 23:20
سلام
من قبلا یه اعتباری همراه اول دانش آموزی گرفتم
الان کلی جایزه برای مکالمه رایگان و Sms داره
حدود 1300 تومن هم شارژ داره
ولی میخام زنگ بزنم میگه:
Sorry Your Account Has been suspended please recharge your account
باز شارژ کردن چیه من که اینهمه شارژ دارم
چیکار باید بکنم؟
باید بری یکی از دفتر های همراه اول.اونجا خودشون ردیفش میکنن

Sent from my HTC One X using Xparent Skyblue Tapatalk 2

vespria
03-04-2013, 10:57
سلام دوستان تست کنند ببینند جدیدا جی پی اراس همراه اول تغیر سرعت داشته منظور اینکه بیشترشده یانه.

-<Sal3H>-
21-04-2013, 17:32
دوستان من هر کاری کردم آهنگ پیشواز روی سیم کارت اعتباریم واسم فعال نمیشه.اس ام اس فعال سازیش هم اومده ولی آهنگو پخش نمیکنه....

Rmansh
29-04-2013, 07:32
سلام... آقا من یه سیم کارت دانش آموزی گرفتم شارژش کردم... مثل اینکه فقط یه ماه وقت داری استفاده کنی درسته؟

Reza 7
04-05-2013, 14:01
آقا ازين پيغام ها واسه من اومد که اگر ميخواهيد هر روز فعلاً مطلب رو دريافت کنيد يک پيامک بفرستيد و ... (همراه اول)

ما هم برای یک امر خیر! يک پيغام با محتوی shekam به 2030 ارسال کرديم (همراه اول) تا مثلاً از نکات مفيد آن بهرمند بشيم !
آقا پشيمونم ! چيکار بايد بکنم که قطع بشه و ديگه هر روز اين پيامک های مزخرف نياد ؟

King-Wanted
05-05-2013, 07:52
آقا ازين پيغام ها واسه من اومد که اگر ميخواهيد هر روز فعلاً مطلب رو دريافت کنيد يک پيامک بفرستيد و ... (همراه اول)

ما هم برای کاهش چربی ... يک پيغام با محتوی shekam به 2030 ارسال کرديم (همراه اول) تا مثلاً از نکات مفيد آن بهرمند بشيم !
آقا ....! پشيمونم ! چيکار بايد بکنم که قطع بشه و ديگه هر روز اين پيامک های مزخرف نياد ؟

:ca:
توی پيامهای اول اين سرويس نحوی غيرفعال كردنش رو بايد گفته باشه.

معمولن ، اين هست:
شما CANCEL و يا OFF رو به همون شماره بفرستين .

موفق...:bt:

دوستان مجرب راهنمايی كنيد!

Reza 7
06-05-2013, 12:35
:ca:
توی پيامهای اول اين سرويس نحوی غيرفعال كردنش رو بايد گفته باشه.

معمولن ، اين هست:
شما CANCEL و يا OFF رو به همون شماره بفرستين .

موفق...:bt:

دوستان مجرب راهنمايی كنيد!

باز ايرانسل معرفت داره ميگه اگر نخواهيد ديگه دريافت کنيد فلان متن رو به هموش شماره بفرستيد
اما اين همراه اول نامرد راهش رو نگفت !!!
يعنی اين همراه اول يک اطلاعات مفيدی در اس ام اس ميده که نگو !!!

حالا اون دوتا که گفتی رو تست ميکنم ببينم چی ميشه

a_mohisan
12-05-2013, 09:55
اینترنت همراه او ل[/u][/u] از دیشب ساعت 1بامداد تا این لحظه قطعه بی انصافا دیروز یک بسته یک ماهه خریدم خو میگفتین خرید نمیکردیم

King-Wanted
14-05-2013, 15:39
چند روزه كه USSD كدهای همراه اول جواب نميده.

من كد نمايش ميزان شارژ و حتی شارژ كردن رو ميزنم ، جواب نميده.

اينترنتی از سايت خود همراه اول(mci.ir) هم خواستم شارژ كنم بعد از انجام موفق عمليات بانكی 3 دقيقه ما رو علاف كرد و بعد نوشت سرويس در دسترس نميباشد.

شما مشكل ندارين؟؟؟؟ چيكار كنم؟

im3HD
15-05-2013, 09:14
یه عاااالمه امیدوارم بودم که آخ جون از خرداد 3جی تشریف میاره...
دیروز یه خبر قدیمی خوندم که 15 ماه تمدید کردن و تا شهریور 93 امکان ارائه این خدمات توسطه همراه اول و ایرانسل نیست!
خاک تو سرشون با این قانون گذاری خرکی شون! کجای دنیا همچین قانونی برای حمایت از یه اپراتور وجود داره آخه؟ اه اه اه

sadd
23-05-2013, 12:42
سلام دوستان
دیروز یه گوشی سامسونگ استار3 دو سیم کارته خریدم و داخلش سیم کارت همراه اول انداختم/// آنتن همش میره کلا!!!! باید گوشی رو خاموش و روشن کرد!!! قبلا هم تو یه نوکیا بود بعضی اوقات این طور میشد ولی نه مثل این سامسونگه ...
مشکل از سیم کارته یا گوشی؟
ممنون

(Monarch)
24-05-2013, 12:00
دوستان یه سوال
اینترنت خط های اعتباری همراه اول هنوز فعال نشده؟
روی گوشی تنظیمش کردم اما ظاهرا" انگار برای مشترکین اعتباری فعال و قابل استفاده نیست.درسته؟

hossein_marmar
10-06-2013, 14:30
من با اینترنت سیمکارت مشکل دارم. وقتی که از اینترنت استفاده میکنم گوشیم نه زنگ میخوره نه اس ام اس میرسه. به 9990 هم زنگ زدم میگن مشکل از گوشیه ولی هم با آیفون امتحان کردم هم با سونی p
روی همین گوشی ها سیمکارت ایرانسل رو گذاشتم و این مشکل رو نداشتم.
میخواستم ببینم کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟

omidkameli
10-06-2013, 19:21
ی مدتی هست آنتن دهی افتضاء شده کم وزیاد میشه!!

hossein_marmar
13-06-2013, 20:30
کسی تاحالا با اینترنت همراه اول این مشکلی که من گفتم رو نداشته؟ یعنی وقتی داره از اینترنت استفاده میکنه ( مثلا فایل دانلود میکنه ) گوشیش زنگ نخوره و اس ام اس هم نیاد؟
میشه امتحان کنید و بگید برای شما هم اینطوریه یا نه؟
من 1 سال و نیمه بسته فعال میکنم و همیشه همینطوری بوده فرقی هم نمیکنه چه منطفه ای باشم هر جا بودم همینطوری بوده.
:dx:

amin18n
21-06-2013, 21:53
سلام

در تعرفه های همراه اول ، هزینه ای به نام دیتا وجود داردکه ماهی 5000 هزار تومان است.
می خواستم بدونم که این هزینه مربوط به gprs است. یعنی با خرید بسته های gprs علاوه بر هزینه بسته باید هزینه دیتا هم بپردازیم؟؟؟؟

mahmoud59
22-06-2013, 06:57
سلام
من گوشی Samsung galaxy mini دارم و همراه اول شارژی دارم
هذ وقت رمز میخرم و مخوام وارد کنم که شارژ شه میزنه Rejected
مجبورم سیم کارتم رو بزارم رو گوشی دیگه و شارژش کنم و بعد برگردونم به Samsung ـه

سلام
منم این مشکل رو دارم قبلا که از ایرانسل استفاده می کردم راحت شارژ میگرفت ولی همراه اول MMI code eror میده گوشیم هم موتورولا mb200 اگه میشه کمکم کنید.
ممنونم

gamekhor
04-07-2013, 15:08
دوستان از دیروز call forwarding برای من خود بخود enable شده و هر کاری میکنم disable نمیشه.این ارور رو میده.سیمکارت دائمی دیگه ای که میزارم توی تنظیمات خودش disable هست ولی با سیمکارت خودم enable میشه.چکار کنم؟
870401

saeed330
07-07-2013, 09:39
با درود
چند روزه وقتی میخوام تماس بگیرم قبل از اینکه تماس برقرار بشه اخطار"توجه:انتقال تماس فعال است" رو میبینم
در حالی که اصلا فعالش نکردم
با اینحال مجدد از قسمت تنظیمات غیرفعالش کردم ولی بازم رفع نشد...گوشی ایکس6
مشکل از سیمکارته چون روی گوشی دیگه هم تست کردم همینجوری بود!سیمکارت دائمی
ممنون میشم راهنمایی کنید

saeed330
07-07-2013, 11:03
کسی تاحالا با اینترنت همراه اول این مشکلی که من گفتم رو نداشته؟ یعنی وقتی داره از اینترنت استفاده میکنه ( مثلا فایل دانلود میکنه ) گوشیش زنگ نخوره و اس ام اس هم نیاد؟
میشه امتحان کنید و بگید برای شما هم اینطوریه یا نه؟
من 1 سال و نیمه بسته فعال میکنم و همیشه همینطوری بوده فرقی هم نمیکنه چه منطفه ای باشم هر جا بودم همینطوری بوده.
:dx:

برای من هم پیش اومده
وقتی در حال استفاده از اینترنت بودم هر کس به گوشیم زنگ میزد بوق اشغال میشنید!!

engalisaraf
03-08-2013, 08:10
با سلام

الان چند روزه تا از گوشیم به هر شماره دیگه ایی تماس میگیرم پیغام call forwardig activated میده
با خط های دیگه امتحان کردم مشکلی نبود
با گوشی های دیگه امتحان کردم دوباره همین مورد اتفاق افتاد
کسی میدونه چ بلایی سره خط ام اومده ؟؟؟؟

یعنی دارن خط امو شنود میکنن ؟؟؟؟

paymon2008
29-08-2013, 06:54
سلام دوستان. من قوی میخوام با یک شماره تماس بگیرم. پیغام میده conditional forwarding name که به جای name هم شماره که دارم زنگ میزنم رو میذاره. علت این موضوع چیه؟؟؟divert رو هم اصلا فعال نکردم. چند بار هم غیرفعال زدم تا مطمئن شم.

ATNEH21913
29-08-2013, 07:15
سلام دوستان

این از طرف اپراتور داره اعمال میشه:dp:

SADEGH
01-09-2013, 17:50
دوستان الان sms اومد که :
" مشترک گرامی برای تمدید خودکار بسته های هوشمند GPRS با ارسال عدد 8 به پیامک های نکدید پاسخ دهید.در غیر این صورت بسته تمدید و به حساب شما اعمال خواهد شد. "

من اصلا قبلش gprs بسته ای رو فعال نکردم که این sms برام اومده ! چه طوریاست ؟ ممکنه خود به خود فعال شده باشه ؟! قاط زده باشه ؟ چی کار کنم بفهمم فعال شده یا نه ( مطمئنم ولی فعال نشده )

atamin
04-09-2013, 13:49
طریقه فعال کردن gprs روی موبایل اندروید 4؟ بی زحمت

vassily
04-09-2013, 21:37
دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم کسی جوابش رو بهم بده
خط موبایل دائمی همراه اول خودم رو میخوام بفروشم و نگران این هستم که صاحب جدید بتونه پرینت مکالمات چند ماهه قبل من رو در بیاره
ایا ممکنه بتونه این کارو بکنه؟
من شنیدم که بعد از نقل و انتقال نمیشه پرینت قبل رو گرفت اما طرف از حرفش مطئن نبود

PARS M
11-09-2013, 21:12
سلام دوستان چند روزه اینترنت خط من مشکل داره مثلا ۵ دقیقه کانکت میشه ۵ دقیقه قطع میشه چیکار کنم

NIMA
11-09-2013, 22:35
سلام دوستان چند روزه اینترنت خط من مشکل داره مثلا ۵ دقیقه کانکت میشه ۵ دقیقه قطع میشه چیکار کنم
سلام مهدي جان به احتمال زياد مشكل از دكل هست
با گوشي هاي ديگه تست كن

PARS M
11-09-2013, 23:37
سلام مهدي جان به احتمال زياد مشكل از دكل هست
با گوشي هاي ديگه تست كن
سیممو انداختم تو یه گوشی دیگه هم امتحان کردم منطقم هم عوض کردم ولی بازم مشکل پابرجاست. یهو میبینی 5 دقیقه قشنگ کانکتی ول یهو 5 دقیقه قطع میشه دو باره 5 دقیقه بعد وصل میشه.....

NIMA
12-09-2013, 05:47
سیممو انداختم تو یه گوشی دیگه هم امتحان کردم منطقم هم عوض کردم ولی بازم مشکل پابرجاست. یهو میبینی 5 دقیقه قشنگ کانکتی ول یهو 5 دقیقه قطع میشه دو باره 5 دقیقه بعد وصل میشه.....
سیم کارت های دیگه همراه اول رو روی گوشیت تست کن

PARS M
16-09-2013, 16:56
سیم کارت های دیگه همراه اول رو روی گوشیت تست کن

نیما جان هم من و هم حسین هر دوتامون این مشکل رو داریم با دوتا سیم کارت و گوشی متفاوت

NIMA
16-09-2013, 17:01
نیما جان هم من و هم حسین هر دوتامون این مشکل رو داریم با دوتا سیم کارت و گوشی متفاوت
پس مشکل از دکله

PARS M
19-09-2013, 16:39
پس مشکل از دکله

به نظرت چطور میشه حلش کرد به جایی میشه گزارش داد؟
یه هفته پیش زنگ زدم ۹۹۹۰ به قول خودشون تشکیل پرونده دادن ولی الان بعد یه هفته چند بار زنگ زدم هی میگن در حال بررسیه.

NIMA
19-09-2013, 16:51
به نظرت چطور میشه حلش کرد به جایی میشه گزارش داد؟
یه هفته پیش زنگ زدم ۹۹۹۰ به قول خودشون تشکیل پرونده دادن ولی الان بعد یه هفته چند بار زنگ زدم هی میگن در حال بررسیه.

هیچ راهی به غیر از صبر نداره ...
اونا هم زیاد به کاربر ها گوش نمیدند

HOSS3IN
24-09-2013, 10:16
سلام دوستان راهی هست که بشه پیام های رد و بدل شده از یک سیم کارت رو بگیری مثل پرینت مکالمات ولی من متن پیام ها رو میخوام؟

HOSS3IN
24-09-2013, 15:24
سلام دوستان راهی هست که بشه پیام های رد و بدل شده از یک سیم کارت رو بگیری مثل پرینت مکالمات ولی من متن پیام ها رو میخوام؟

خیلی مهمه دوستان هر راهی باشه باید پیاما رو بگیرم

ahora50002000
29-09-2013, 23:15
سلام
من جدیدا یه گوشی Galaxy Star S5282 خریدم ولی نه با همراه اول و نه با ایرانسل به اینترنت وصل نمیشه ظاهرا گوشی قابل شناسایی نیست
برای وصل شدن به اینترنت باید چکار کنم ؟

ahora50002000
07-10-2013, 20:18
سلام
من جدیدا یه گوشی Galaxy Star S5282 خریدم ولی نه با همراه اول و نه با ایرانسل به اینترنت وصل نمیشه ظاهرا گوشی قابل شناسایی نیست

کسی جواب نمیده ؟

ahora50002000
07-10-2013, 20:18
سلام

کسی جواب نمیده ؟

shoqeparvaz
07-10-2013, 20:23
ببخشید گوشی من مموری کارتم رو نمیشناسه یعنی اصلا قیمت storage تو setting وارد نمیشه. قسمت messaging هم باز نمیشه. از تو ستینگ نتونستم ریست فکتوری کنم واز تو ریکاوری ریست فکتوری کردم. وایپ هم انجام دادم ولی درست نشده.لطفا هر کی میدونه کمکم کنه.
Sent from my LG-P768 using Tapatalk 2

pedram9
19-10-2013, 19:59
سلام
دوستان من یک سیم کارت اعتباری همراه اول داشتم که امروز بردم بسوزونم زم فوتوکپی و ... گرفت و رسید داد که نوشته سوخته اما 5 تومن ازم گرفت و یک سیم کارت دیگه هم همراه اون سند به بنده داد که وقتی زدم توی گوشی دیدم دقیقا همون شماره هست ( الان چی شده ؟ مگه قرار نبود سیم کارتم بسوزه ؟ ) این که همون سیم کارته
ممنون میشم جواب بدید مهمه .

pedram9
20-10-2013, 12:39
سلام
دوستان من یک سیم کارت اعتباری همراه اول داشتم که امروز بردم بسوزونم زم فوتوکپی و ... گرفت و رسید داد که نوشته سوخته اما 5 تومن ازم گرفت و یک سیم کارت دیگه هم همراه اون سند به بنده داد که وقتی زدم توی گوشی دیدم دقیقا همون شماره هست ( الان چی شده ؟ مگه قرار نبود سیم کارتم بسوزه ؟ ) این که همون سیم کارته

کسی جواب نمیده؟

shoqeparvaz
20-10-2013, 13:08
خوب داداش مشکلت چیه؟ اون سیمکارت رو سوزوندی وحالا یه جدید بهت دادن. قرار نیست که شمارش فرق کنه.

Sent from my LG-P768 using Tapatalk 2

MORTAL229
15-12-2013, 11:12
طریقه فعال کردن gprs روی موبایل اندروید 4؟ بی زحمت

شما زنگ بزن به همراه اول بگو تنظیمات gprs رو برای گوشیت ارسال کنند تا گوشیت امکان دسترسی به اینترنت رو داشته باشه

دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم کسی جوابش رو بهم بده
خط موبایل دائمی همراه اول خودم رو میخوام بفروشم و نگران این هستم که صاحب جدید بتونه پرینت مکالمات چند ماهه قبل من رو در بیاره
ایا ممکنه بتونه این کارو بکنه؟
من شنیدم که بعد از نقل و انتقال نمیشه پرینت قبل رو گرفت اما طرف از حرفش مطئن نبود

اگه میترسی که نفروش خیالت راحت باشه،ولی اگه میخوای بدونی که میتونه پرینت بگیره یا نه باید یا از امور مشترکین سوال کنی یا از همراه اول که شمارش 9990 هست

سلام

به قول دوستمون اقا نیما یا از دکل میتونه باشه یا مشکلی نرم افزاری تو مخابرات دارید.به همراه اول با شماره 9990 تماس بگیرید و بگید که خطتون مشکل داره برای اینترنت،اونا

چک میکنن خطتون رو.من یه احتمال دیگه هم میدم.شبکه های گوشیتو دستکاری کردی.2 تا کار بهت پیشنهاد میدم اینجا قبله این که زنگ بزنی به همراه اول

1.یک بار شبکتو بزار رو اتومات تست کن اگه درست شد که هیچ ولی اگه نشد 2.شبکتو دستی تنظیم کن برا همراه اول

اگه بازم نشد گزینه های پایینشو تست کن.یادم نیست ولی یک گزینه داره که دوتا باهمه

موفق باشی

سلام.نمیدونم ولی من قبلا یادمه ایرانسل یه رمزی داشت که میزدی اس ام اس هات چندتا چندتا بر میگشت.حالا شما هم از همراه اول سوال کن با شماره 9990

اگه نشد فکر کنم بتونی از مخابرات پرینت بگیری.البته فقط باید سوال کنی.اول زنگ بزنی به 9990 به نفعته

سلام

سلام.باید اول تنظیماتشو بگیری و ست کنی.زنگ بزن به همراه اول 9990 بگو تنظیمات gprs رو برای اون مدل گوشی میخوای تا برات بفرستن شما ست کنی

ایرانسل هم همینطور.برای تماس با ایرانسل با شماره 700 تماس بگیر

اگه دیدی بازم نشد وصل بشی و اینترنت کلا نداشتی مشکل از جای دیگست

موفق باشی

سلام

سلام.همینطور که دوستمون گفتن،گمون نمیکنم شماره خط تغیر کنه.شما شماره خودتو داری روی یک سیم کارت جدید و نو

مشخصات نرم افزاریش یا سخت افزاری سیم کارتت فرق کرده تو مخابرات،ولی شماره شماره قبلی هست

shina_20
13-01-2014, 16:45
سلام دوستان.من امروز یه گلکسی نوت3 خریدم. مشکلم اینه که نمیتونم جی پی ار اس رو فعال کنم...توی سایت همراه اول شمارمو زدم شناسایی کرد گوشیمو ولی پیام میده که:
با عرض پوزش. تنظیمات ‫در دسترس نمی باشد
با عرض پوزش. ‫گوشی شما قادربه دریافت تنظیمات نمیباشد.
ممکنه راهنماییم کنید لطفا..خیلی ناراحتم :(

MORTAL229
18-01-2014, 22:29
سلام دوستان.من امروز یه گلکسی نوت3 خریدم. مشکلم اینه که نمیتونم جی پی ار اس رو فعال کنم...توی سایت همراه اول شمارمو زدم شناسایی کرد گوشیمو ولی پیام میده که:
با عرض پوزش. تنظیمات ‫در دسترس نمی باشد
با عرض پوزش. ‫گوشی شما قادربه دریافت تنظیمات نمیباشد.
ممکنه راهنماییم کنید لطفا..خیلی ناراحتم :(

سلام.با خط گوشیت زنگ بزن 9990 بگو تنظیمات جی پی ار اس رو برات بفرستن اگه داشته باشن میفرستن اگرم نداشته باشن

باید دستی انجام بدی.یا بهت میدن اموزششو یا خودت برو تو سایتش که لینکشو میدم بهت از طریق اموزش اون تنظیمش کن
تنظيمات استفاده از سرويس اینترنتhttp://www.mci.ir/web/guest/gprs-guide

SeYeDyy
24-01-2014, 11:07
سلام دوستان
چه جوری میشه فهمید سیمکارت همراه اول به اسم کی هست ممنون

MORTAL229
24-01-2014, 20:06
سلام دوستان
چه جوری میشه فهمید سیمکارت همراه اول به اسم کی هست ممنون

سلام.فکر نمیکنم به غیر از مالک خوده سیم کارت شخص دیگه ای بتونه اطلاعات بگیره از یک سیم کارت

هیچوقت اطلاعات نباید فاش بشه.مخصوصا اپراتور ها.مگر در مواقع اضطراری توسط افراد خاص

First.Last
24-01-2014, 23:55
با سلام خدمت استاد بزرگوار
مدیران عزیز اگر جاش اینجا نیست عذرخواهم راهنمای کنید لطفا ...
آقا کلی از همراه اول شاکیم اساس

اس ام اس هام پس و پیش میره ...میره دیگه نمیاد ... ؟؟ اس ام اس ها با یه اس ام اس دیگه ترکیب میشه به نام یکی میده میاد .. مثلا شما فر ض کنم یه اس ام اس فارسی یا یه اس ام اس انگلیسی نصفه از هر کدوم ترکیب میشه به نام یکی از مخاطبا بهم میرسه ؟؟؟

تا حالا دو تا گوشی موتورولا v3i . e8 این اتفاق برام افتاده برای دوستم هم این اتفاق براش افتاده ایشون نوکیا داشتن ...

جالبه هیچ کس از دور و بریامون از این موضوع اس ام اس در هم شکایتی نداره .. انگاری فقط واسه ما دو نفر این اتفاق میفته

و شاهکار آخری که دیدم این بود که اس ام اسی که دوستم حدود بیش از 70 روز پیش برام فرستاده بود امروز به دستم رسید ؟؟؟ آیا جایی برای پیگیری و شکایت برای این موضوع وجود داره ؟؟؟

اصلا مگه نمیگن اس ام اس ها بیش از دو روز تو کش سرور باقی نمیمونه ..پس این کجا بوده این همه مدت ؟؟؟ من گوشیم رو تو این مدت بیش از 10 بار ریست کردم باتری شو در آوردم سیم کارت در آوردم ... !!!1

آقا اگر کسی از این دست اتفاقات براتون افتاده ممنون میشم اطلاع رسانی کنید تا متوجه بشم که مشکل از طرف من هست

این دسوتم که میگم اتفاقا مثلا بعضی اوقات اس ام اس هامون تو روزاری خلوت بوده مواقعی که با 2 روز تاخیر به دست طرف رسیده ...تاخیر چند ساعته و چند دقیقه ای که کاملا چیز طبیعی هست برای من !!!

دوستم هم گوشی نوکیا داره هم نکسوس 4 ... تاریخ ارسال توسط دوستم ( 12 نوامبر 2013 ) تاریخ دریافت امروز ؟؟؟؟

آقا اصلا من از کسی شکایتی ندارم یکی منطقی و علمی توضیح بده این اس ام اس من تو این 70 روز کجا بود ..این شرایط رو هم در نظر بگیرید گوشی دوستم در زمان فرتسادم اس ام اس برای من نوکیا بود و الان حدود 1 ماه هست که سیم کارتش توی نکسوس 4 انداخته ....

MORTAL229
25-01-2014, 23:13
با سلام خدمت استاد بزرگوار
مدیران عزیز اگر جاش اینجا نیست عذرخواهم راهنمای کنید لطفا ...
آقا کلی از همراه اول شاکیم اساس

اس ام اس هام پس و پیش میره ...میره دیگه نمیاد ... ؟؟ اس ام اس ها با یه اس ام اس دیگه ترکیب میشه به نام یکی میده میاد .. مثلا شما فر ض کنم یه اس ام اس فارسی یا یه اس ام اس انگلیسی نصفه از هر کدوم ترکیب میشه به نام یکی از مخاطبا بهم میرسه ؟؟؟

تا حالا دو تا گوشی موتورولا v3i . e8 این اتفاق برام افتاده برای دوستم هم این اتفاق براش افتاده ایشون نوکیا داشتن ...

جالبه هیچ کس از دور و بریامون از این موضوع اس ام اس در هم شکایتی نداره .. انگاری فقط واسه ما دو نفر این اتفاق میفته

و شاهکار آخری که دیدم این بود که اس ام اسی که دوستم حدود بیش از 70 روز پیش برام فرستاده بود امروز به دستم رسید ؟؟؟ آیا جایی برای پیگیری و شکایت برای این موضوع وجود داره ؟؟؟

اصلا مگه نمیگن اس ام اس ها بیش از دو روز تو کش سرور باقی نمیمونه ..پس این کجا بوده این همه مدت ؟؟؟ من گوشیم رو تو این مدت بیش از 10 بار ریست کردم باتری شو در آوردم سیم کارت در آوردم ... !!!1

آقا اگر کسی از این دست اتفاقات براتون افتاده ممنون میشم اطلاع رسانی کنید تا متوجه بشم که مشکل از طرف من هست

این دسوتم که میگم اتفاقا مثلا بعضی اوقات اس ام اس هامون تو روزاری خلوت بوده مواقعی که با 2 روز تاخیر به دست طرف رسیده ...تاخیر چند ساعته و چند دقیقه ای که کاملا چیز طبیعی هست برای من !!!

دوستم هم گوشی نوکیا داره هم نکسوس 4 ... تاریخ ارسال توسط دوستم ( 12 نوامبر 2013 ) تاریخ دریافت امروز ؟؟؟؟

آقا اصلا من از کسی شکایتی ندارم یکی منطقی و علمی توضیح بده این اس ام اس من تو این 70 روز کجا بود ..این شرایط رو هم در نظر بگیرید گوشی دوستم در زمان فرتسادم اس ام اس برای من نوکیا بود و الان حدود 1 ماه هست که سیم کارتش توی نکسوس 4 انداخته ....

سلام دوست عزیز.شما خطت مشکل داره.با خط همراه اولت زنگ بزن 9990 این قضییرو مطرح کن تا مشکل خطتو پیگیری کنن

mrmostafa
27-01-2014, 19:45
با عرض سلام و خسته نباشید
دوستان سیمکارت اعتباری دارم که خیلی وقته استفاده نکردیم ولی روشن بوده و زنگ خور داشته فقط باهاش تماس نگرفتیم و 2000 تومان هم شارژ داشته حالا چند روز پیش اس ام اس اومد که 9 ماهه شارژ نکردین اگه تا 7 بهمن شارژ نکنین سلب امتیاز میشه که من 2000 تومان دیگه شارژ کردم بعد دوباره امروز که 7 بهمن هست اس ام اس داده تا امروز وقت دارین شارژ کنین دوباره 1000 تومان از خود 9990 شارژ کردم. مشکل چیه؟؟؟ چیکار باید کرد؟؟؟
البته به 9990 زنگ زدم یه قسمتش گفت خارج شدن از لیست سیاه اونم زدم شمارم رو زدم نمیدونم چی بود.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

MORTAL229
27-01-2014, 21:32
با عرض سلام و خسته نباشید
دوستان سیمکارت اعتباری دارم که خیلی وقته استفاده نکردیم ولی روشن بوده و زنگ خور داشته فقط باهاش تماس نگرفتیم و 2000 تومان هم شارژ داشته حالا چند روز پیش اس ام اس اومد که 9 ماهه شارژ نکردین اگه تا 7 بهمن شارژ نکنین سلب امتیاز میشه که من 2000 تومان دیگه شارژ کردم بعد دوباره امروز که 7 بهمن هست اس ام اس داده تا امروز وقت دارین شارژ کنین دوباره 1000 تومان از خود 9990 شارژ کردم. مشکل چیه؟؟؟ چیکار باید کرد؟؟؟
البته به 9990 زنگ زدم یه قسمتش گفت خارج شدن از لیست سیاه اونم زدم شمارم رو زدم نمیدونم چی بود.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام.ممنون.لیست سیاه حتما منظورش همون خارج شدن از لیستی که سیم کارتتون قراره غیره فعال بشه

شما اگه زیاد استفاده نمیکنید از سیم کارتتون حالا به هر نحوی،حداقل هر 2 ماه یه بار به یه جایی زنگ بزنید برا 5 تا 10 ثانیه صحبت کنید یا حرف نزنید اصلا،که معلوم بشه شما هنوز

از خطتتون استفاده میکنید و خطتتون فعاله.استفاده نکردن طولانی از سیم کارت اعتباری باعث میشه خطتتون بلاک بشه

elaela
03-02-2014, 17:36
سلام .من واسه گوشیم پیامک اومده ولی تو ibox چیزی نیست .یه سره هم بالا notification علامت پیامک هست .چه کنم .سیم کارتو گذاشتم تو یه گوشی دیگه ولی بازم باتوجه به اینکه به سیم کارتم تو گوشی دیگه بود این علامت نبود ولی سیم کارت دیگه که تو گوشیم بود بازم این مشکلو داشت.:bn:مدل گوشیم galaxy ace s 5830i

MORTAL229
03-02-2014, 21:33
سلام .من واسه گوشیم پیامک اومده ولی تو ibox چیزی نیست .یه سره هم بالا notification علامت پیامک هست .چه کنم .سیم کارتو گذاشتم تو یه گوشی دیگه ولی بازم باتوجه به اینکه به سیم کارتم تو گوشی دیگه بود این علامت نبود ولی سیم کارت دیگه که تو گوشیم بود بازم این مشکلو داشت.:bn:مدل گوشیم galaxy ace s 5830i

سلام

شاید یه پیام رو به عنوان خوانده نشده علامت زدید و بازش نکردید هنوز

یا پیامو ذخیره کردید و علامت خوانده نشده زدید

h_kh_1367
19-02-2014, 20:08
دوستان سرعت اینترنت همراه اول
تاریخ 92/11/30 ساعت 19/58 دقیقه ب . ظ
لازم به ذکر هست سرعت دانلود دانلود منیجر بین 13 تا 33 کیلوبایت متغیر هست !!
البته مواقعی هم یهو به 40-50 کیلوبایت هم می رسه و بلافاصله افت سرعت ...
یه موضوع جالبی هم که هست هر ماه 11 هزار تومن شارژ میکنم ، 10 تومنش واسه بسته اینترنت یک ماهه 2.5 گیگ هزینه میشه و با کسر مالیات یه چیزی حدود 700-800 تومن باید تهش بمونه که نمی مونه !!
یعنی خود به خود میپره !!
...

http://s5.picofile.com/file/8114078818/ir_mci_speed.jpg

amirpcp30
24-02-2014, 17:58
سلام دوستان
من سیم کارت دائمی همراه اول دارم ولی خیلی کم ازش استفاده میکنم یکی دو ماه قبل روشن کردم یک روز هم اینترنت فعال کردم چند ساعتی استفاده کردم بعد هم خاموش کردم - اما جالب اینجاست حالا 36.000 تومان برام قبضش شده... دو روز قبل روشن کردم اس ام اس اومد اینترنت ساعت 8:30 اتوماتیک تمدید میشه اگه تمایل به تمدید ندارید 8 رو بع این شماره بفرستید - تا اونجایی یادمه دو سه هفته ای قبل هم فک کنم روشن کرده بودم و اینکارو کرده بودم
میخواستم بپرسم این هزینه رو واقعا باید بپردازم یا جایی هست برم بگم من اصلا گوشیم خاموش بوده این هزینه برای چی
راهنمایی کنید ممنون میشم
با سپاس

MORTAL229
26-02-2014, 22:54
سلام دوستان
من سیم کارت دائمی همراه اول دارم ولی خیلی کم ازش استفاده میکنم یکی دو ماه قبل روشن کردم یک روز هم اینترنت فعال کردم چند ساعتی استفاده کردم بعد هم خاموش کردم - اما جالب اینجاست حالا 36.000 تومان برام قبضش شده... دو روز قبل روشن کردم اس ام اس اومد اینترنت ساعت 8:30 اتوماتیک تمدید میشه اگه تمایل به تمدید ندارید 8 رو بع این شماره بفرستید - تا اونجایی یادمه دو سه هفته ای قبل هم فک کنم روشن کرده بودم و اینکارو کرده بودم
میخواستم بپرسم این هزینه رو واقعا باید بپردازم یا جایی هست برم بگم من اصلا گوشیم خاموش بوده این هزینه برای چی
راهنمایی کنید ممنون میشم
با سپاس

سلام.خواهش میکنم

اگه نیاز دارید اینترنت،پولو پرداخت کنید ولی اگه نیاز ندارید میتونید زنگ بزنید به 9990 و بگید که سرویس اینترنتتونو غیره فعال کنند

amirpcp30
27-02-2014, 10:20
سلام.خواهش میکنم

اگه نیاز دارید اینترنت،پولو پرداخت کنید ولی اگه نیاز ندارید میتونید زنگ بزنید به 9990 و بگید که سرویس اینترنتتونو غیره فعال کنند
سلام
ممنون دوست عزیز
نه اینترنت رو لازم ندارم من فقط یک روز سیم همراه اول رو گذاشتم و فعال کردم بعد هم خاموش کردم ولی مثل اینکه بعد از اون روز هر شب خودش فعال کرده با اینکه سیم خاموش بوده...
حالا غیر فعال کنم یعنی اون مبلغو نباید بدم دیگه؟ بعد اگه بخوام باز از طریق سایت میشه فعالش کرد؟
با سپاس

MORTAL229
27-02-2014, 15:07
سلام
ممنون دوست عزیز
نه اینترنت رو لازم ندارم من فقط یک روز سیم همراه اول رو گذاشتم و فعال کردم بعد هم خاموش کردم ولی مثل اینکه بعد از اون روز هر شب خودش فعال کرده با اینکه سیم خاموش بوده...
حالا غیر فعال کنم یعنی اون مبلغو نباید بدم دیگه؟ بعد اگه بخوام باز از طریق سایت میشه فعالش کرد؟
با سپاس

خواهش میکنم

نه دیگه.اگه سرویسه اینترنتتونو غیر فعال کنید نباید پرداخت کنید اون مبلغو.چون سرویسی برای استفاده از اینترنت ندارید.یعنی عرفش همینه

اگرم خواستید دوباره فعال کنید تو سایت خودش باید باشه راهنمایی هاش و کد های فعال سازیش.اگرم پیدا نکردید با شماره ای که دادم تماس بگیرید و درخواست فعال سازی

اینترنت کنید

nimahandsomboy
13-03-2014, 19:08
اقا من خسته شدم

اینقدر sms پس و پیش برای من میاد

در ضمن بیشتر از 5تا sms نمیتونم سند کنم

یعنی sms فارسی حجمش بیشتر از 5 تا بشه send نمیکنه

گوشیم htc اندروید 4.0.1

MORTAL229
13-03-2014, 19:40
اقا من خسته شدم

اینقدر sms پس و پیش برای من میاد

در ضمن بیشتر از 5تا sms نمیتونم سند کنم

یعنی sms فارسی حجمش بیشتر از 5 تا بشه send نمیکنه

گوشیم htc اندروید 4.0.1

شما تنظیمات گوشیتو دستکاری کردی و یه مشکلی هست تویه تنظیماتت.باید باز دوباره چک کنیشون.اگر مشکلت حل نشد باید زنگ بزنی به همراه اول

losangeles
13-03-2014, 20:53
سلام. دوتا پرسش
1.کسی از هدیه یک روز رایگان استفاده کرده؟ راسته؟ و مهمتر اینکه آیا مکالمه 912 با 911 اعتباری هم رایگانه؟
2.تماس نامحدود از 11 تا 7 صبح هنوز برقراره؟ نامحدوده واقن یا مثل ایرانسل محدودیت دو ساعت داره؟ ساعتش همون 11 به بعده؟

iman_sfm
31-03-2014, 12:42
چندروزه تو بعضي مناطق خاص كه ميرم برام يك مسيج مياد نوشته Jazireh 20% (مسيج كه نميشه گفت.مربوط به اطلاعات سلوله cell broadcast)
تا جايي كه ميدونم همراه اول چنيني طرحي نداره و طرح جزيره مال ايرانسله.كسي خبر داره اين واسه چيه؟

MORTAL229
31-03-2014, 20:53
چندروزه تو بعضي مناطق خاص كه ميرم برام يك مسيج مياد نوشته Jazireh 20% (مسيج كه نميشه گفت.مربوط به اطلاعات سلوله cell broadcast)
تا جايي كه ميدونم همراه اول چنيني طرحي نداره و طرح جزيره مال ايرانسله.كسي خبر داره اين واسه چيه؟

والا منم خبری ندارم از اینی که شما میگی ولی اگه میتونید میشه گزینشو غیر فعال کنید که دیگه براتون نمایش نده

iman_sfm
02-04-2014, 00:04
میخواستم بدون چه طرحیه وگرنه مشکلی با این پیامها ندارم ;)

MORTAL229
02-04-2014, 09:39
میخواستم بدون چه طرحیه وگرنه مشکلی با این پیامها ندارم ;)

طرح نیست به گمونم.یه جور تبلیغات

van123
04-04-2014, 16:06
سلام
دوستان يه راهنمايي ميخام
من زنك زدم به يه خط دائمي همراه اول و از آواي انتظارش خوشم اومد
چطوري ميتونم واسه خودم فعالش
راهي هست؟

MORTAL229
06-04-2014, 21:19
سلام
دوستان يه راهنمايي ميخام
من زنك زدم به يه خط دائمي همراه اول و از آواي انتظارش خوشم اومد
چطوري ميتونم واسه خودم فعالش
راهي هست؟

سلام.ازش کده اهنگشو بپرس یا اگه نمیدونی تو نت سرچ کن ببین هست یا نه یا اگر بازم نتونستی گیر بیاری زنگ بزن همراه اول و بگو همچین اهنگی هست تا کده اهنگو

بدن بهت و بگو کدهای فعال سازی هم بهم بدین

neda2014
04-05-2014, 08:01
با سلام
دوستان من خطم دایمیه ولی اینقدر تبلیغات واسم میاد که شده اعصاب خوردی و باید چه کدی بزنم تا اصلا هیچ تبلیغی واسم نیاد ؟ تو رو خدا راهنماییم کنید

MAMAD*50 CENT
04-05-2014, 11:22
با سلام
دوستان من خطم دایمیه ولی اینقدر تبلیغات واسم میاد که شده اعصاب خوردی و باید چه کدی بزنم تا اصلا هیچ تبلیغی واسم نیاد ؟ تو رو خدا راهنماییم کنید

سلام
می توانید با ارسال عدد ۱ به شماره پیامک ۸۹۹۹ از شر این تبلیغات برای همیشه رها شوید.
همچنین با ارسال عدد ۲ به شماره پیامک ۸۹۹۹ میتوانید آن را فعال کنید
همچنین برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی با شماره تلفن ۰۹۹۹۰ تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.
امیدوارم از شر این پیام ها راحت بشید.

King-Wanted
05-05-2014, 06:29
سلام

ببخشيد!! اين همراه اول خودشو مسخره كرده يا ملت رو؟!!!

دم به ساعت و هر روز و هر هفته... پيام مياد :

" ميليونر شو..." ، "ميليونر شو ادامه دارد..." ، "امتياز اين هفته شما صفر..." ، "‌امتياز شما يك شد..." ، امتياز شما 2 شد..." ، "كد قرعه كشی شما..." ، قرعه كشی فردا يادت نره...!!! " ، ووو...

عاغا يكي به همراه اول بگه "من نميخوام ميليونر شم" (چون ميلياردرم!!!:by: خخخخ...:ca:)

چطور غيرفعالش كنم؟؟؟ اين پيام خود اپوراتور هم جزء تبليغاته و ميشه با همين توضيحات " داش ممد 50 سنتی" حلش كرد؟

ولی در كل پيام بازرگانی برام نمياد(اگه هم بياد خيلی كمه) ، فقط اين پيام اپراتور رو اعصابه...:dx:

مچكر...

MAMAD*50 CENT
05-05-2014, 11:37
سلام

ببخشيد!! اين همراه اول خودشو مسخره كرده يا ملت رو؟!!!

دم به ساعت و هر روز و هر هفته... پيام مياد :

" ميليونر شو..." ، "ميليونر شو ادامه دارد..." ، "امتياز اين هفته شما صفر..." ، "‌امتياز شما يك شد..." ، امتياز شما 2 شد..." ، "كد قرعه كشی شما..." ، قرعه كشی فردا يادت نره...!!! " ، ووو...

عاغا يكي به همراه اول بگه "من نميخوام ميليونر شم" (چون ميلياردرم!!!:by: خخخخ...:ca:)

چطور غيرفعالش كنم؟؟؟ اين پيام خود اپوراتور هم جزء تبليغاته و ميشه با همين توضيحات " داش ممد 50 سنتی" حلش كرد؟

ولی در كل پيام بازرگانی برام نمياد(اگه هم بياد خيلی كمه) ، فقط اين پيام اپراتور رو اعصابه...:dx:

مچكر...

سلام
عزیزم مگه بده میلیونر بشی خدارو چه دیدی شاید یه دفعه اسمت تو قرعه کشی در اومد :4:
ببین این اسمش کمپین 20 همراه اول هستش که به صورت قرعه کشی انجام میشه
کد خاصی برای غیر فعال کردنش نداره تنها یه راه داری با شماره 8083 تماس بر قرار کن و ازشون بپرس
چون من تو سایت خود همراه اولم رفتم هیچی نداشت

:dn:

saeid3663
25-05-2014, 23:59
سلام دوستان .....

واقعیت داره که هزینه جا به جایی همراه اول برداشته شده ؟ ( مشابه ایرانسل ) . این شرکت این قانون رو اجرا کرده یا .....؟

MAMAD*50 CENT
26-05-2014, 09:23
سلام دوستان .....

واقعیت داره که هزینه جا به جایی همراه اول برداشته شده ؟ ( مشابه ایرانسل ) . این شرکت این قانون رو اجرا کرده یا .....؟

سلام دوست من

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی نرخی را به عنوان نرخ پایه مکالمات تلفن‌همراه تصویب کرد. این نرخ برای هر 3 اپراتور فعلی تلفن‌همراه یکسان تعیین شده و شامل هر 3 اپراتور می‌شود.
با این مصوبه همچنین درخواست قبلی همراه اول برای Flat (یکسان) کردن شبکه‌اش اجابت شده است.
به این ترتیب این مصوبه ضمن تعیین نرخ یکسان برای مکالمه اپراتورهای تلفن‌همراه مجوز یکسان کردن نرخ مکالمات را نیز به همراه اول داده تا این اپراتور نیز مانند دو اپراتور دیگر از شبکه Flat استفاده کند.
در شبکه Flat مانند شبکه اپراتورهای ایرانسل و رایتل، مشترک هزینه جابه‌جایی و بین‌شهری نمی‌پردازد. این موضوع تاکنون تفاوت هزینه مکالمه همراه اول با اپراتورهای دیگر محسوب می‌شد.

softestan
15-06-2014, 17:40
دوستان من گوشي sony p دارم با واي فاي خوب كار ميكرد
الان جايي رفتم واي فاي نداره
اومدم اينترنت همراه اول رو فعال سازي كردم بعد پيامك اومد و فعال شد
بعد يه هفته اي رو هم خريدم ( اينترنت 5000 تومان )
ولي اصلا وصل نميشه

داده رو هم از طريق خود گوشي فعال ميكنم

يه اس ام اس هم ميگه به 8008 بزنين و مدل گوشي رو بفرستين
ميزنم
sony p
xperia p
sony xperia p

هر چي ميزنم ميگه شناسايي نشد ! كه پيامك رو بفرسته
ايرانسل كه فوري خودش پيامك ميداد و رو گوشي ذخيره ميكردي تنظيمات اينترنت رو

چيكار كنم الان ؟!!

Amin.Dragon
21-06-2014, 11:46
سلام .
گوشی من xperia v و خطم همرا ه اول

gprs رو فعال کردم طبق این اموزش و میگع فعاله:
http://mci.ir/activating-gprs-and-mms-services

ولی کروم یا maps رو اجرا میکنم به نت وصل نمیشه .

MORTAL229
21-06-2014, 12:37
دوستان من گوشي sony p دارم با واي فاي خوب كار ميكرد
الان جايي رفتم واي فاي نداره
اومدم اينترنت همراه اول رو فعال سازي كردم بعد پيامك اومد و فعال شد
بعد يه هفته اي رو هم خريدم ( اينترنت 5000 تومان )
ولي اصلا وصل نميشه

داده رو هم از طريق خود گوشي فعال ميكنم

يه اس ام اس هم ميگه به 8008 بزنين و مدل گوشي رو بفرستين
ميزنم
sony p
xperia p
sony xperia p

هر چي ميزنم ميگه شناسايي نشد ! كه پيامك رو بفرسته
ايرانسل كه فوري خودش پيامك ميداد و رو گوشي ذخيره ميكردي تنظيمات اينترنت رو

چيكار كنم الان ؟!!

سلام .
گوشی من xperia v و خطم همرا ه اول

gprs رو فعال کردم طبق این اموزش و میگع فعاله:
http://mci.ir/activating-gprs-and-mms-services

ولی کروم یا maps رو اجرا میکنم به نت وصل نمیشه .

دوستای عزیز بهترین راهی که میتونید انجام بدید اینه که زنگ بزنید امور مشترکین همراه اول و به صورت زنده بهشون بگید که براتون سرویستون رو فعال کنند

Amin.Dragon
26-06-2014, 19:25
دوستای عزیز بهترین راهی که میتونید انجام بدید اینه که زنگ بزنید امور مشترکین همراه اول و به صورت زنده بهشون بگید که براتون سرویستون رو فعال کنند

به چه شماره ای باید زنگ بزنم ؟

MORTAL229
26-06-2014, 20:25
به چه شماره ای باید زنگ بزنم ؟

با خط همراه اولتون با شماره 9990 تماس بگیرید

farzad_dc
20-07-2014, 14:19
با سلام
اساتيد لطفا راهنمايي بفرمائيد يك مشكلي دارم با ارسال اس ام اس . من از گوشي خودم اس ام اس ارسال ميكنم و طرف مقابلم اس ام اسم منو دريافت نميكنه من دليورشو كه تاييد ميكنه ميگيرم ولي طرف مقابل ميگه كه دريافت نميكنه حالا من به هر شماره اس ام اس ميدم دريافت ميكنن جز همون شماره و اون شماره اي هم كه دريافت نميكنه از همه كس اس ام اس دريافت ميكنه جز با شماره من اگه ممكنه راهنمايي بفرمايد تشكر .

love_2007
21-07-2014, 05:03
با سلام
اساتيد لطفا راهنمايي بفرمائيد يك مشكلي دارم با ارسال اس ام اس . من از گوشي خودم اس ام اس ارسال ميكنم و طرف مقابلم اس ام اسم منو دريافت نميكنه من دليورشو كه تاييد ميكنه ميگيرم ولي طرف مقابل ميگه كه دريافت نميكنه حالا من به هر شماره اس ام اس ميدم دريافت ميكنن جز همون شماره و اون شماره اي هم كه دريافت نميكنه از همه كس اس ام اس دريافت ميكنه جز با شماره من اگه ممكنه راهنمايي بفرمايد تشكر .

دوست عزیز سلام
مشکل شما به خط همراه اولتون مربوط نمیشه؛چون شما میگید که خود شما و دوستتون از همه پیامک دریافت میکنید و برای همه میتونید پیامک ارسال کنید و فقط وقتی شما به ایشون پیامک میدید طرفتون نمیتونه اونو ببینه...
به احتمال زیاد یه نرم افزاری چیزی رو گوشی دوستتون نصب هست که شماره شما رو داخل لیست سیاه قرار داده که پیامک شما برای طرف مقابل ارسال میشه(چون دلیوری دریافت میکنید)ولی اون نرم افزار نمیزاره دوستتون متن پیام شما رو بخونه...

sahndt
27-07-2014, 10:29
سلام
خسته نباشید دوستان
امروز که گوشیمو روشن کردم دیدم آنتن گوشیم رفته و یه پیغام به این شکل ظاهر شده
sim not provisioned MM #2
سیم کارتو عوض کردم و باز این پیغام اومد و آنتن گوشم نیومد.... فهمیدم که مشکل از گوشیه...
تنظیمات گوشی رو ریست کردم و باز هم تغییری صورت نگرفت..
لطفا راهنمایی کنید
ممنونم.
گوشی سونی اکسپریا آیون
Sony Xperia Ion

sahndt
27-07-2014, 13:37
چرا کسی جواب نمیده؟

#SUPERUSER#
27-07-2014, 14:18
چرا کسی جواب نمیده؟

سلام
خسته نباشید دوستان
امروز که گوشیمو روشن کردم دیدم آنتن گوشیم رفته و یه پیغام به این شکل ظاهر شده
sim not provisioned MM #2
سیم کارتو عوض کردم و باز این پیغام اومد و آنتن گوشم نیومد.... فهمیدم که مشکل از گوشیه...
تنظیمات گوشی رو ریست کردم و باز هم تغییری صورت نگرفت..
لطفا راهنمایی کنید
ممنونم.
گوشی سونی اکسپریا آیون
Sony Xperia Ion
دوست عزیز سلام
شما اخیرا رام گوشی خود رام عوض نکردید؟

If you are human
PRESS "THANKS" !

parvizb
30-07-2014, 23:20
با سلام و خسته نباشی به دوستان و مدیریت مربوطه ...من خطم دایمی هست و در بعضی مناطق انتن نمیده و روی گوشی ایفونم که هست میزنه no service و این خط خط خیلی قدیمیه شیرازه که چند روز پیش هم رفتم مخابرات و یک جدید گرفتم و حالا من همه کاری کردم میبینم مشکل از سیمم هست که میزنه no service باید چکار کنم اخه با خط بابام میبینم زنگ میزنم به همون کسی که من با خطم ده بار زدم اشغال میزنه ولی با خط پدرم یکبار که میزنم زنگ میخوره و هر کسی هم پیامم میده میگه دلیوری شده ولی بدستم نمیرسه و حتی خط ایرانسل هم گذاشتم روی گوشیم دیدم نه بازم مشکلی از گوشیم نیست همه کاری خلاصه کردم که به این نتیجه رسیدم مشکل از سیمم هست باید چکار کنم ؟؟؟؟

MORTAL229
30-07-2014, 23:25
با سلام و خسته نباشی به دوستان و مدیریت مربوطه ...من خطم دایمی هست و در بعضی مناطق انتن نمیده و روی گوشی ایفونم که هست میزنه no service و این خط خط خیلی قدیمیه شیرازه که چند روز پیش هم رفتم مخابرات و یک جدید گرفتم و حالا من همه کاری کردم میبینم مشکل از سیمم هست که میزنه no service باید چکار کنم اخه با خط بابام میبینم زنگ میزنم به همون کسی که من با خطم ده بار زدم اشغال میزنه ولی با خط پدرم یکبار که میزنم زنگ میخوره و هر کسی هم پیامم میده میگه دلیوری شده ولی بدستم نمیرسه و حتی خط ایرانسل هم گذاشتم روی گوشیم دیدم نه بازم مشکلی از گوشیم نیست همه کاری خلاصه کردم که به این نتیجه رسیدم مشکل از سیمم هست باید چکار کنم ؟؟؟؟

سلام عزيز

به نظر من تنظيمات سيم كارتتو از طرف اپراتور يك بار با مسئوليتشون چك من،زنگ بزن به همراه اول يا هم كه برو دفاتر امور مشتركين اين كارو بكن

parvizb
30-07-2014, 23:42
به چه شماره ای بزنگم داداشی و الان بزنگم هستن بیدارن ؟؟؟

MORTAL229
30-07-2014, 23:48
به چه شماره ای بزنگم داداشی و الان بزنگم هستن بیدارن ؟؟؟

اره بيدارن

٩٩٩٠

parvizb
31-07-2014, 00:13
تماس گرفتم و اصلا حرفایی میزنن که ادمو بپیچونن اخه همکارام خط دایم دارن و گوشیشون هم ایفونه مال اونا ایرادی نداره مال من فقط مشکل داره ؟؟؟ و میگه کابل برگردونها رو دارن درست میکنن و تا یکی دو ماه دیگه درست میشه ...به هر حال ممنونم از شما دوست عزیزم

MORTAL229
31-07-2014, 00:17
تماس گرفتم و اصلا حرفایی میزنن که ادمو بپیچونن اخه همکارام خط دایم دارن و گوشیشون هم ایفونه مال اونا ایرادی نداره مال من فقط مشکل داره ؟؟؟ و میگه کابل برگردونها رو دارن درست میکنن و تا یکی دو ماه دیگه درست میشه ...به هر حال ممنونم از شما دوست عزیزم

اره قبول دارم.دقيقا وقتي ميخوان دروغ بگن يا بلد نيستن ميپبچونن.عزيز فردا صب دوباره زنگ بزن با يك اپراتور ديگشون حرف بزن.شايد اون ياد نداشته

نا اميد نشو و به جوابت برس.خبرشم بهم بده لطفا

iceboy_love
28-08-2014, 08:57
درود

همراه اول تو سایت خودش از نوترینو اینترنت نسل نو معرفی کرده
خواستم ببینم الان برای بقیه بچه ها کار میده ؟ و علامت H یا H+ وقتی دیتا روشن میکنن میزنه ؟

و شیراز جز محدودش هست ؟ من الان بسته یک ماهه بخرم یا نه

farzadmaham
28-08-2014, 15:39
درود

همراه اول تو سایت خودش از نوترینو اینترنت نسل نو معرفی کرده
خواستم ببینم الان برای بقیه بچه ها کار میده ؟ و علامت H یا H+ وقتی دیتا روشن میکنن میزنه ؟

و شیراز جز محدودش هست ؟ من الان بسته یک ماهه بخرم یا نه

من تهرانم.برای من که هنوز 3g نشون نداده.البته میگن باید در محدوده اش باشید اگه مشکل این باشه باید گفت 3g همراه اول برای پوشش کامل حالا حالاها کار داره.

mostfajon
28-08-2014, 17:46
سلام دوستان
من یه گوشی HTC ONE XL دارم.الان حدوده 6 ماهه خریدم وهیچ مشکلی نداشم.10 روزیه آنتن همراه اولم یواش یواش ضعیف میشه بعد قطع میشه.
1- سیم کارت رو رو گوشی دیگه امتحان کردم مشکلی نداشته
2- سیم کارت دیگه ای رو روی گوشیم امتحان کردم و بازم آنتنش مشکل داره.
گوشی هیچ ضربه ای نخورده و مشکلی براش پیش نیومده.
می خواستم بدونم آیا تنظیمات نرم افزاری داخل گوشی میتونه تغییر کرده باشه.اگه میشه تنظیمات اپراتور رو تغییر داد این کار رو از کجا انجام بدم.
بازم ممنون.

J@M@L
29-08-2014, 14:13
سلام دوستان
من یه گوشی HTC ONE XL دارم.الان حدوده 6 ماهه خریدم وهیچ مشکلی نداشم.10 روزیه آنتن همراه اولم یواش یواش ضعیف میشه بعد قطع میشه.
1- سیم کارت رو رو گوشی دیگه امتحان کردم مشکلی نداشته
2- سیم کارت دیگه ای رو روی گوشیم امتحان کردم و بازم آنتنش مشکل داره.
گوشی هیچ ضربه ای نخورده و مشکلی براش پیش نیومده.
می خواستم بدونم آیا تنظیمات نرم افزاری داخل گوشی میتونه تغییر کرده باشه.اگه میشه تنظیمات اپراتور رو تغییر داد این کار رو از کجا انجام بدم.
بازم ممنون.

گوشیو آپدیت کردین؟از اینترنت همراه اول استفاده میکنین؟

mostfajon
30-08-2014, 11:17
گوشیو آپدیت کردین؟از اینترنت همراه اول استفاده میکنین؟

یه آپدیت اومد روی گوشی که من هم آپدیتش کردم. نمیدونم آپدیت چی بود می شه گفت تقریبا بعد از اون بود که مشکل دار شدم.
بله از همراه اول استفاده می کنم.919 دارم.

iceboy_love
21-09-2014, 17:22
بچه ها ی همراه اول تو شهر شیراز یا شهر های دیگه نوترینو نیومد ؟؟؟؟؟ دائمی سیمکارت

sina_d900
21-09-2014, 21:51
بچه ها ی همراه اول تو شهر شیراز یا شهر های دیگه نوترینو نیومد ؟؟؟؟؟ دائمی سیمکارت

فعلا که کل شبکه همراه اول به هم ریخته و حتی نمیتونه به بغل دستیت زنگ بزنی

آقا یکی نیست بهش بگه بجای ارتقا شبکه به نسل جدید کیفیت شبکه رو بهبود ببخش

bahram360
05-10-2014, 12:00
من چند ماهی بود از خط همراه اولم استفاده نکرده بودم و حالا سیمکارتمو که میخوام شارژ کنم میگه: عملیات ناموفق لطفا با 09990 تماس بگیرید.
با 09990 هم تماس نمیگیره.

Sent From My Sony E1 Dual

as1374
08-10-2014, 12:28
سلام
چطور میتونم اینترنت gprs همراه اول رو برای گوشی سامسونگ s5 فعال کنم؟

cybermind
19-10-2014, 11:22
سلام
من روی گوشیم همیشه تنظیم میکردم که ساعت و تاریخ و منطقه زمانی رو از شبکه بگیره. به بقیه هم یاد میدادم که این کار رو بکنن. اینطوری خوبیش این بود که ساعت گوشی خودم و خانواده و همکاران و دوستام همیشه تنظیم باشه و مهمتر اینکه همیشه سر موقع سر قرار میرسیدیم. الان چند وقتی هست این قابلیت از کار افتاده و همراه اول دیگه تایم رو سینک نمیکنه. البته اگر به اینترنت وایرلس متصل بشم سینک میشه. اما همیشه که اینترنت نیست. مثلا چند روز پیش باطری گوشی رو درآوردم و تاریخ رفته بود به 1980 و ساعت هم کلی عقب افتاده بود باعث شد صبح خواب بمونم. علتش چیه. همراه اول غیر فعال کرده چیزیو؟

sajigivilix
04-11-2014, 12:51
سلام خدمت همه اساتید . سه روزه از خط همراه اول کد های *111# و *111*323# میخوام بسته یکماهه بگیرم ولی یا مینویسه کد اشتباه است یا میگه سرویس مورد نظر فعال نمیباشد. اساتید بفرماین چیکار کنم

love_2007
10-11-2014, 05:55
سلام خدمت همه اساتید . سه روزه از خط همراه اول کد های *111# و *111*323# میخوام بسته یکماهه بگیرم ولی یا مینویسه کد اشتباه است یا میگه سرویس مورد نظر فعال نمیباشد. اساتید بفرماین چیکار کنم

دوست عزیز سلام
فک می کنم مشکل از خود همراه اوله که این روزا داره شبکشو برای پشتتیبانی از 3G بروزرسانی میکنه و اعلام کرده که اختلالاتی در شبکه وجود خواهد داشت...
مثلا خود من همیشه از طریق 9990 صورت حسابمو بررسی می کردم ولی الان یک هفته ای میشه که وقتی تماس می گیرم میگه که بخش مورد نظر فعال نمی باشد...
یا مورد دیگه اینکه حدود 1 ماه پیش بود که اکثر افرادی که به من زنگ می زدن، گوشیم زنگ نمی خورد ولی بعد از یکی دو ساعت پیامک میمومد که در ساعت فلان یک تماس بی پاسخ داشته اید که البته این مشکل الان حل شده....

mrhamed
11-11-2014, 08:36
من یک گوشی Oneplus از چین خریدم و گمرکی + مالیات + هزینه پست + مالیات بر ارزش افزوده و... هم پرداخت کردم.(اسناد و مدارکش موجوده) اما نه با ایرانسل و نه با همراه اول انتن نمیده توی سایت همراه اول هم ثبت کردم اما با گذشت سه روز همچنان انتن ندارم

این همه هزاران میلیاردی دزدی میشه هییچکس پاسخگو نیست! حالا گیر دادن به گوشی 1میلیون تومنی من

لطفا اگه کسی راه حلی عملی برای ثبت سریال گوشی یا تغییر ان دارد، من را راهنمایی کند، با تشکر

aliaghil
19-11-2014, 12:31
سلام دوستان
برای خطوط همراه اول آیا کدی هست که بزنی، بعد وقتی باهات تماس میگیرن بگه مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد تماس شما از طریق پیامک به ایشان ارسال می گردد.
اون کدهایی که میگه شماره در شبکه موجود نمی باشد یا اون یکی که میگه شماره مورد نظر اشتباه است رو میدونم، فقط میخوام ببینم در مورد خارج از دسترس بودن هم کد وجود داره، اگه وجود داره ممنون میشم دوستان بگن کدش چیه
بعد یه سوال دیگه وقتی شارژ گوشی تموم میشه و گوشی خاموش میشع بعد یکی باهات تماس بگیره، همراه اول پیغام دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد رو میده یا میگه مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد؟
با تشکر.

mostfajon
24-11-2014, 01:00
سلام دوست عزیز من
من یه گوشی HTC-ONE_XL دارم.
این دارای اندروید 4.1.1 هستش.الان چند وقته مشکل آنتن دهی داره و تقریبا یک ماهیه خط روی این گوشی آنتن نداره.
ما ابتدا مشکل سیم کارت رو حل کردیم و سیم کارت رو بردیم و از TCI کردیمش MCI وحتی گوشی سیم کارت رو در مخابرات تست سخت افزاری کردند و گفتند هیچ میکلی نداره.
حالا این سیم کارت روی یه گوشی مشکل آنتن داره.
به نظرتون امکان داره با آپدیت نرم افزار اندروید گوشی به ورژن جدید مشکل آنتن دهی اون برطرف بشه؟
آیا این ممکنه که IMEI یک گوشی بسته شده باشه و اگر اینطوره چطوری این اتفاق می افته و چطور میشه درستش کرد؟
ما تا حدود زیادی یقین داریم سخت افزار گوشی مشکل نداره.در مدت این یکی دو ماه که گوشی بدون آنتن بوده یکی دو بار آنتن خود به خود اومده و رفته.
هر چقدر هم که به 9990 می زنگم نمیتونن کمک کنن و میگن مشکل از گوشیه.
در آخرین تماس با 9990 گفتن که برم مخابرات و اعلام کنم که این گوشی با این سیمکارت همخوانی نداره و اونا مشکل رو حل می کنن.
دوستان هر چی میدونین دریغ نکنین که بدجور به مشکل برخوردم.

Omid
30-11-2014, 07:24
سلام و عرض خسته نباشید.
من برای مدتیه که محل سکونتم رو عوض کردم و یه مشکلی تو تماس ها بوجود اومده. اگه بخوام از اینترنت همراه استفاده کنم و یا با کسی تماس بگیرم هیچ مشکلی ندارم ولی اگه کسی بخواد شماره من رو بگیره در اکثر مواقع نمی تونه و با پیغام مخاطب در دسترس نمی باشد مواجه می شه. سیم کارت رو روی گوشی دیگه هم امتحان کردم (هم galaxy s و هم xperia z2)و همین مشکل پیش اومد. یه مقدار مشکل آنتن دهی داره این منطقه ولی فقط واسه من این مشکل پیش می یاد. خصوصاً وقت هایی که شبکه شلوغ باشه. در ضمن کد موبایل من 911 و کد منطقه ای که توش هستم 0912 هستش. البته من این مشکل رو مناطق دیگه ندارم و فقط تو این منطقه اینجوریه.
ممنون اگه راهنمایی کنید.

mym1450
10-12-2014, 21:17
سلام
دوستان من شاره دوتا از دوستام رو میخوام. البته سه چهار رقم آخرش یادم هست اما شماره کامل یادم نیس. با داشتن اسم و فامیل و آخرشماره و آدرس تقریبی منزلشون میشه شماره رو پیدا کرد؟ کسی میتونه کمک کنه؟
ممنون میشم مشکلمو حل کنین

MORTAL229
11-12-2014, 16:26
سلام
دوستان من شاره دوتا از دوستام رو میخوام. البته سه چهار رقم آخرش یادم هست اما شماره کامل یادم نیس. با داشتن اسم و فامیل و آخرشماره و آدرس تقریبی منزلشون میشه شماره رو پیدا کرد؟ کسی میتونه کمک کنه؟
ممنون میشم مشکلمو حل کنین

سلام
مراجعه كنيد به دفاتر امور مشتركين و بازگو كنيد اين مساله رو.اميدوارم كمكي بتونن بكنن

ولي بعيد ميدونم كمك كنن(از نظر امنيتي و شخصي بودن)

MORTAL229
11-12-2014, 16:28
سلام و عرض خسته نباشید.
من برای مدتیه که محل سکونتم رو عوض کردم و یه مشکلی تو تماس ها بوجود اومده. اگه بخوام از اینترنت همراه استفاده کنم و یا با کسی تماس بگیرم هیچ مشکلی ندارم ولی اگه کسی بخواد شماره من رو بگیره در اکثر مواقع نمی تونه و با پیغام مخاطب در دسترس نمی باشد مواجه می شه. سیم کارت رو روی گوشی دیگه هم امتحان کردم (هم galaxy s و هم xperia z2)و همین مشکل پیش اومد. یه مقدار مشکل آنتن دهی داره این منطقه ولی فقط واسه من این مشکل پیش می یاد. خصوصاً وقت هایی که شبکه شلوغ باشه. در ضمن کد موبایل من 911 و کد منطقه ای که توش هستم 0912 هستش. البته من این مشکل رو مناطق دیگه ندارم و فقط تو این منطقه اینجوریه.
ممنون اگه راهنمایی کنید.

سلام

تشريف ببريد امور مشتركين و بگيد كه سيم كارتتونو تستش كنن و در صورت نياز بودن اقدام به تعويض كنيد

MORTAL229
11-12-2014, 16:32
سلام دوست عزیز من
من یه گوشی HTC-ONE_XL دارم.
این دارای اندروید 4.1.1 هستش.الان چند وقته مشکل آنتن دهی داره و تقریبا یک ماهیه خط روی این گوشی آنتن نداره.
ما ابتدا مشکل سیم کارت رو حل کردیم و سیم کارت رو بردیم و از TCI کردیمش MCI وحتی گوشی سیم کارت رو در مخابرات تست سخت افزاری کردند و گفتند هیچ میکلی نداره.
حالا این سیم کارت روی یه گوشی مشکل آنتن داره.
به نظرتون امکان داره با آپدیت نرم افزار اندروید گوشی به ورژن جدید مشکل آنتن دهی اون برطرف بشه؟
آیا این ممکنه که IMEI یک گوشی بسته شده باشه و اگر اینطوره چطوری این اتفاق می افته و چطور میشه درستش کرد؟
ما تا حدود زیادی یقین داریم سخت افزار گوشی مشکل نداره.در مدت این یکی دو ماه که گوشی بدون آنتن بوده یکی دو بار آنتن خود به خود اومده و رفته.
هر چقدر هم که به 9990 می زنگم نمیتونن کمک کنن و میگن مشکل از گوشیه.
در آخرین تماس با 9990 گفتن که برم مخابرات و اعلام کنم که این گوشی با این سیمکارت همخوانی نداره و اونا مشکل رو حل می کنن.
دوستان هر چی میدونین دریغ نکنین که بدجور به مشکل برخوردم.

سلام

جواب شما هم در پست قبل دادم.شما هم به امور مشتركين مراجعه كنيد و سيم كارتتونو تست كنيد

MORTAL229
11-12-2014, 16:35
من چند ماهی بود از خط همراه اولم استفاده نکرده بودم و حالا سیمکارتمو که میخوام شارژ کنم میگه: عملیات ناموفق لطفا با 09990 تماس بگیرید.
با 09990 هم تماس نمیگیره.

Sent From My Sony E1 Dual

سيم كارت شما ظاهرا به علت استفاده نكردن طولاني مدت سوخته كه ميتونين به امور مشتركين مراجعه كنيد و تعويضش كنيد

MORTAL229
11-12-2014, 16:37
سلام
چطور میتونم اینترنت gprs همراه اول رو برای گوشی سامسونگ s5 فعال کنم؟

سلام

اموزش تصويري در سايت همراه اول موجود هست يا اين كه ميتونيد به٩٩٩٠ زنگ بزنيد و بگيد تنظيمات رو بفرستن براتون

MORTAL229
11-12-2014, 16:44
سلام
من روی گوشیم همیشه تنظیم میکردم که ساعت و تاریخ و منطقه زمانی رو از شبکه بگیره. به بقیه هم یاد میدادم که این کار رو بکنن. اینطوری خوبیش این بود که ساعت گوشی خودم و خانواده و همکاران و دوستام همیشه تنظیم باشه و مهمتر اینکه همیشه سر موقع سر قرار میرسیدیم. الان چند وقتی هست این قابلیت از کار افتاده و همراه اول دیگه تایم رو سینک نمیکنه. البته اگر به اینترنت وایرلس متصل بشم سینک میشه. اما همیشه که اینترنت نیست. مثلا چند روز پیش باطری گوشی رو درآوردم و تاریخ رفته بود به 1980 و ساعت هم کلی عقب افتاده بود باعث شد صبح خواب بمونم. علتش چیه. همراه اول غیر فعال کرده چیزیو؟

سلام
در جريان اين قضيه نيستم و پيشنهاد هم ميكنم اين كارى نكنيد چون اپراتورهاي ما هيچ امكانات و اپشن هاشون ثبات نداره.شايد مهمون ٢ماهتون باشه

MORTAL229
11-12-2014, 16:49

سلام

شما داخل سايت همراه اول كد صحيح رو مشاهده كنيد بعد وارد كنيد(قبلش از موجود بودن شارژ سيم كارتتون مطمعن باشيد)

در صورت ارور دادن با ٩٩٩٠تماس حاصل فرماييد و بگيد كه اين بسترو ميخوام و از طريق كد ارور ميده،راهنماييتون ميكنن يا از طريق اس ام اس مشكلتونو حل ميكنن

MORTAL229
11-12-2014, 16:58
من یک گوشی Oneplus از چین خریدم و گمرکی + مالیات + هزینه پست + مالیات بر ارزش افزوده و... هم پرداخت کردم.(اسناد و مدارکش موجوده) اما نه با ایرانسل و نه با همراه اول انتن نمیده توی سایت همراه اول هم ثبت کردم اما با گذشت سه روز همچنان انتن ندارم

این همه هزاران میلیاردی دزدی میشه هییچکس پاسخگو نیست! حالا گیر دادن به گوشی 1میلیون تومنی من

لطفا اگه کسی راه حلی عملی برای ثبت سریال گوشی یا تغییر ان دارد، من را راهنمایی کند، با تشکر

اول اين كه با تمامي سيم كارت هاي اپراتور ها اگه دسترسي داره تست كن گوشيتو بعد اگه با هيچ كدوم اوكي نبود از سالم بودن سيم كارتتم خاطر جمع شو،اگه بازم اوكي نبود گوشيتو اپديت كن و تو تنظيمات شبكرو سيخ بزن يكم

از اخر اگه نتيجه نگرفتي

برو امور مشتركين بگو اين مشكلتو و اين كه بگو گوشيم با سيم كارتم همخوني نداره

در ضمن گوشيت ماله شركتAT&T؟

يا ماله شركت ديگست؟

Hadi1993
12-12-2014, 12:29
دوستان با خط اعتباری همراه اول میشه به اینترنت نسل سوم و چهارم وصل شد؟
چون من میخوام گوشی تک سیم کارت بخرم، خواستم بدونم نیازی به گوشی دو سیم نیست...

MORTAL229
12-12-2014, 12:46
دوستان با خط اعتباری همراه اول میشه به اینترنت نسل سوم و چهارم وصل شد؟
چون من میخوام گوشی تک سیم کارت بخرم، خواستم بدونم نیازی به گوشی دو سیم نیست...

برای 4g اطلاعی ندارم ولی 3g میشه

tfarzadt
28-12-2014, 23:16
سلام
چند ماهی از سیم کارت همراه اولم استفاده نکردم واسه همین غیر فعال شد
چطور میتونم دوباره فعالش کنم؟ آیا مثل ایرانسل اگر مدتی از سیم کارت استفاده نکنیم به شخص دیگری واگذار میشه؟

ممنون

daneshjo1
25-01-2015, 17:42
سلام دوستان
یکی از دوستام گوشی ال جی داره و خطش همراه اول هر چی بهش پیام ارسال می کنی به دستش نمی ره ولی تایید ارسال می گیریم هممون ولی چیزی به دستش نمی رسه
کسی می دونه مشکل چیه
مشکل اورژانسیه سریع کمک می خوایم
با تشکر

daneshjo1
25-01-2015, 18:22
سلام
چند ماهی از سیم کارت همراه اولم استفاده نکردم واسه همین غیر فعال شد
چطور میتونم دوباره فعالش کنم؟ آیا مثل ایرانسل اگر مدتی از سیم کارت استفاده نکنیم به شخص دیگری واگذار میشه؟

ممنون

سلام
برای دوباره فعال کردن می تونی بری توی سایت همراه اول و درخواست فعالی بدی و اگر نخواستی می تونی بری دفاتر پست بانک و از اونجا درخواست بدی که وصل کنن
بله اگر مدت طولانی از خط استفاده نکنی به شخص دیگه ای واگذار می شه
این چیز واقعا خیلی چرتیه که سیم کارت مال خودت باشه بدن به کس دیگه
موفق باشی

MORTAL229
26-01-2015, 15:00
سلام دوستان
یکی از دوستام گوشی ال جی داره و خطش همراه اول هر چی بهش پیام ارسال می کنی به دستش نمی ره ولی تایید ارسال می گیریم هممون ولی چیزی به دستش نمی رسه
کسی می دونه مشکل چیه
مشکل اورژانسیه سریع کمک می خوایم
با تشکر

سلام

شاید دوستت شمارتو گزاشته توی لیست سیاه.حالا یا نرم افزار،یا با گوشی

ازش بخواه که چک کنه این موضوع رو

daneshjo1
26-01-2015, 19:50
سلام

شاید دوستت شمارتو گزاشته توی لیست سیاه.حالا یا نرم افزار،یا با گوشی

ازش بخواه که چک کنه این موضوع رو

نه دوست عزیز همچین چیزی نیست گوشی رو چک کردم
هیچ کسی هیچ احدی به ایشون نمی تونه اس ام اس بزنه ارسال میشه ولی ایشون هیچ چیزی دریافت نمی کنه
همراه اولم خودش چیزی نمیدونه

MORTAL229
26-01-2015, 22:29
نه دوست عزیز همچین چیزی نیست گوشی رو چک کردم
هیچ کسی هیچ احدی به ایشون نمی تونه اس ام اس بزنه ارسال میشه ولی ایشون هیچ چیزی دریافت نمی کنه
همراه اولم خودش چیزی نمیدونه

سیم کارت داخل گوشی دیگه تست بشه اگر مشکل داشت بازم مشکل از سیم کارت هستش

omid99
10-02-2015, 20:12
سلام دوستان
اینترنت همراه اول را روی سیم کارت دائمی را سه روز قبل برای اولین بار فعال کردم و چند دقیقه ای باهاش کار کردم (گوشیم galaxy s5 ). دو روز پیش هم بسته 2.5 گیگ یکماهه را فعال کردم و 2 دقیقه که باهاش کار کردم کل اینترنت قطع شد . حتی علامت E و اون نشانه دو فلش که نشون میداد در حال ارسال و دریافت اطلاعات است هم از روی صفحه محو شد . دلیلش چیست و چکار باید بکنم؟(به 8080 که اس فرستادم جواب اومد بسته اینترنت شما تا 17/12/1393 فعال است و 3 مگ استفاده کرده اید و بعدا اتوماتیک تمدید میشود ) . البته گزینه داده تلفن همراه روی گوشی همچنان فعال است و غیرفعال نشده

MORTAL229
10-02-2015, 23:54
سلام دوستان
اینترنت همراه اول را روی سیم کارت دائمی را سه روز قبل برای اولین بار فعال کردم و چند دقیقه ای باهاش کار کردم (گوشیم galaxy s5 ). دو روز پیش هم بسته 2.5 گیگ یکماهه را فعال کردم و 2 دقیقه که باهاش کار کردم کل اینترنت قطع شد . حتی علامت E و اون نشانه دو فلش که نشون میداد در حال ارسال و دریافت اطلاعات است هم از روی صفحه محو شد . دلیلش چیست و چکار باید بکنم؟(به 8080 که اس فرستادم جواب اومد بسته اینترنت شما تا 17/12/1393 فعال است و 3 مگ استفاده کرده اید و بعدا اتوماتیک تمدید میشود ) . البته گزینه داده تلفن همراه روی گوشی همچنان فعال است و غیرفعال نشده

سلام

شما باید زنگ بزنی همراه اول بگی تنظیمات رو برای گوشیت بفرستن یا اینکه میتونی تنظیمات رو دستی از توی سایت همراه اول پیدا کنی و وارد کنی

amir.n1
02-03-2015, 19:12
یا عرض سلام خدمت دوستان
یه سیمکارت همراه اول دارم حدودا دو ماه استفاده نشده الان قطع شده، برای رفع قطعی هم به 9990 زنگ میزنم میگه حساب اعتباری شما قطع دو طرفه شده است لطفا موجودی خود را افزایش دهید، شارژ هم که میزنم براش شارژ نمیکنه،
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

softestan
16-03-2015, 19:46
سلام دوستان

من عازم مكه هستم انشاالله
يه همراه اول اعتباري دارم
ميخواستم بدونم چيكار كنم هزينه ها به صرفه تر در بياد ؟!

تشكر

MORTAL229
17-03-2015, 08:23
یا عرض سلام خدمت دوستان
یه سیمکارت همراه اول دارم حدودا دو ماه استفاده نشده الان قطع شده، برای رفع قطعی هم به 9990 زنگ میزنم میگه حساب اعتباری شما قطع دو طرفه شده است لطفا موجودی خود را افزایش دهید، شارژ هم که میزنم براش شارژ نمیکنه،
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سلام عزیز.شما به دفاتر امور مشترکین مراجعه کنید و درخواست تعویض سیم کارتتونو بدید.بگید مشکلتون رو اونجا

سلام دوستان

من عازم مكه هستم انشاالله
يه همراه اول اعتباري دارم
ميخواستم بدونم چيكار كنم هزينه ها به صرفه تر در بياد ؟!

تشكر
سلام.به سلامتی انشالله
فک میکنم اگر سیم کارت عربی بگیرید به صرفه تر باشه براتون

hamid0006
23-03-2015, 23:56
با سلام.این کلمه لعنتی HAMRAH AVAL رو چجوری از کار بندازم که دیگه به شماره من پیامک نده؟دق شدیم از دستش

hellbrain666
26-03-2015, 00:03
سلام
من سیم همراه اول دارم که تا به حال نتونستم از 3g اون استفاده کنم
برای اتصال به اینترنتش مشکل دارم و هرگز بالاتر از E نتونستم باهاش بگیرم حتی همون جی پی ار اس عادی هم همیشه قطع میشه اکثر نقاط تهران تست شده
چند نفر گفتند مشکل از سیم کارته. باید چکار کنم؟

abdollah007
28-03-2015, 22:06
سلام اساتید من همراه اول دایمی دارم.... منطقمون جز مناطقیذهست که این سیستم نوترونیون و 3جی را پوشش میده گوشیمم 1520 وتمام تنظیمات نت را انجام دادم ولی 3جی نمیشه و هنوز E هست....چطوری 3جی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

™LEO
19-04-2015, 15:20
با سلام.این کلمه لعنتی HAMRAH AVAL رو چجوری از کار بندازم که دیگه به شماره من پیامک نده؟دق شدیم از دستش

با ارسال عدد ۱ به شماره پیامک ۸۹۹۹ از شر این تبلیغات برای همیشه رها شوید.

لیلی***
25-04-2015, 17:10
سلام یه سوال دارم
چطوری میشه از روی شماره همراه اول آدرس شخصی رو پیدا کرد .
آیا اصلا میشه پیدا کرد؟
تورو خدا هرکی میدونه جواب بده خیلی برام حیاتیه :bh:

ahora50002000
15-05-2015, 10:26
سلام
من یه گوشی سامسونگ اس 4 مینی دو سیم کارته دارم که رو سیم کارت همراه اول و ایرانسل روش دارم جدیدا هر کدی از قبیل #7* و #733* و ... میزنم هیچ عملیاتی صورت نمیگیره و پیغام : ( مشکل اتصال یا کد MMI غیر معتبر میده ) میده علتش چیه ؟ مشکل از سیم کارتها هست یا گوشی ؟

ahora50002000
21-05-2015, 20:00
سلام
کسی جواب نمیده ؟!!!

irmet
10-06-2015, 17:21
دوستان من امروز یک سیم کارت 912 خریدم ولی امور مشترکین مثل گذشته سند نداد و فقط یک برگه که توش یک خط نوشته این سیم کارت رو فلانی درخواست خرید داده تحویل دادند. سیم کارتهای جدید سند ندارند؟

درباره مشکل خانم لیلی: فقط با مجوز مراجع قضایی میشه. مگه اینکه امور مشترکین آشنا داشته باشین و .....
آقای اهورا خب چرا امتحان نمیکنید؟ جای سیم کارت ها رو عوض کنید یا در گوشی دیگه امتحان کنید... اگر مشکل از گوشی بود ریست فکتوری کنید.

7th Man
28-06-2015, 11:05
نیازمند اطلاعات‌ دو خط مزاحم همراه اول با پرداخت هزینه

isma1360
01-07-2015, 14:46
سلام
3تا سوال:
1-امکان پرداخت صورتحساب همراه اول دایمی با کارت شارژ هست>؟مثل ایرانسل؟
2-امکان شارژ دایمی بدون سوختن شارژ با کارت شارژ هست؟چون اعتباریها مدت زمان داره(ظاهرا یه ساله)
3-به نظر شما صرف با کدومه دایمی یا اعتباری؟
مرسی

Meraj17
08-07-2015, 01:30
دوستان اینکه سیم پاچ میشه ممکنه توی کیفیت مکالمه و ارتباط تاثیر داشته باشه؟
ینی اگه مکالمه خیلی خوب نیست ممکنه پانچ سیم باعث اسیب سیم شده باشه؟مشکلاتی مث رد و بدل نشدن خوب صدا اخه کسی از کیفیت مکالمه زد 3 شاکی نیست
سیمکارت نانو همراه اول بخوام بگیرم هیچ فرقی با پانچ شده نداره؟
متشکر

canalsat
11-07-2015, 14:24
دوستان اینکه سیم پاچ میشه ممکنه توی کیفیت مکالمه و ارتباط تاثیر داشته باشه؟
ینی اگه مکالمه خیلی خوب نیست ممکنه پانچ سیم باعث اسیب سیم شده باشه؟مشکلاتی مث رد و بدل نشدن خوب صدا اخه کسی از کیفیت مکالمه زد 3 شاکی نیست
سیمکارت نانو همراه اول بخوام بگیرم هیچ فرقی با پانچ شده نداره؟
متشکر
سلام دوست عزیز منم همین مشکل شما را دارم گوی من زد3 هستش و مشکل انتن دهی داره سیم کارتم همراه اول و بیشتر اوقات میزنه در دسترس نیستش منم اگر سیم کارت نانو بگیرم مشکلم برطرف میشه؟

Meraj17
11-07-2015, 20:18
سلام دوست عزیز منم همین مشکل شما را دارم گوی من زد3 هستش و مشکل انتن دهی داره سیم کارتم همراه اول و بیشتر اوقات میزنه در دسترس نیستش منم اگر سیم کارت نانو بگیرم مشکلم برطرف میشه؟

به احتمال قریب به یقین اره چون من سیم نانو رو ام 8 اچ تی سی داشتم مث شما بدبختی داشتم
الان جدید گرفتم خوب پانچ شد هیچ مشکلی ندارم از جی 2 قبلیمم بهتره انتن دهیش

mrmostafa
21-07-2015, 13:27
دوستان براي حذف پيامك هاي تبليغاتي چه كدي بايد بزنيم؟؟؟
فقط ميخوام اس ام اس هاي بانكي و غيره به مشكل نخوره چون يه سري زنگ ميزنن اپراتور همراه اول مسدود ميكنه اس ام اس هاي ديگه مياد. به من گفت ببين بيشترين ا سام اس از چه سر شماره اي هست اونو بنويس بگو. در صورتي كه برادرم زنگ زده خودشون غيرفعال كردن بدون اين دنگ و فنگ بازي ها.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

siva_007
05-11-2015, 08:23
سلام دوستان
بنده یه مشکلی برام پیش اومده و هر جایی سوالمو مطرح کردم هیچکس جواب قطعی و دقیق به من نداد.حتی خود مخابرات هم دقیق نمیدونست
سوالم اینه که
1-ریز مکالمات همراه اول رو میشه با حکم قضایی بیشتر از 3 دوره گرفت؟یا اصلا اطلاعاتش موجود نیست؟
2-متن پیامک را با حکم قضایی میدن؟اگه آره حداکثر تا چه زمانی میدن؟
دوستان جواب این دو تا سوال خیلی برام مهم هست.لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده .ممنون

parvizb
28-03-2016, 23:15
سلام مجدد

دوستان بسته های نوترنیو + در شب که از بامداد2 تا 7 صبح هست فقط در این ساعات میشه استفاده کرد یا در روزم میشه استفاده کرد با همون سرعت ؟؟؟

IMAN
22-04-2016, 07:55
درود.
دوستان توی بسته های شبانه ی اینترنتی همراه اول، یک بسته هست با حجم نامحدود و یک شب از ساعت 2 تا 7 صبح.
آیا سرعت این بسته مثل همون نوترینو هست؟

™LEO
23-04-2016, 18:55
درود.
دوستان توی بسته های شبانه ی اینترنتی همراه اول، یک بسته هست با حجم نامحدود و یک شب از ساعت 2 تا 7 صبح.
آیا سرعت این بسته مثل همون نوترینو هست؟

سلام ايمان جان
بله سرعتش يكسانه(تجربه شخصي خودم)

Kourosh1348
02-05-2016, 13:40
دوستان سلام.تو لیست برنامه هام عکس یک سیمکارت و چرخ دنده اومده که وقتی رفتم توش نوشته OTP و وقتی روش کلیک کردم رمز خواست منم چندبار زدم که نشد.حالا نوشته pin locked چطور میتونم بازش کنم؟

yashar60
27-05-2016, 17:19
همراه اول سرویس موقعیت یاب نداره که بتونیم مثلا همسر یا بچه مون رو موقعیت یابی کنیم ؟
ایرانسل یه همچین سرویسی داره

king-1
22-06-2016, 19:46
دو سه روزی هست سرعت نت همراه اولم به شدت افت کرده من همیشه بسته های نوترینو پلاس میخرم و سرعت دانلودم روی ۱ مگ بود ولی الان سه روزی هست که سرعت اومده روی ۵۰ کیلو بایت کسی اطلاعی داره مشکل از کجاست

meysamkocholoo
18-09-2016, 14:37
سلام
برای محدودسازی تماس ها
میتوان کاری کرد که تماس ها محدود به لیست مخاطبینمون باشه
یعنی فقط اشخاصی که شمارشونو داریم بتونن تماس بگیرن و مابقی کسانی که شمارشونو تو لیستمون نداریم نتونن تماس بگیرن حالا یا براشون بوق اشغال بخوره یا هرچی
ترفند یا برنامه ای برای اینکار هست؟

siavashina
18-09-2016, 15:16
سلام
برای محدودسازی تماس ها
میتوان کاری کرد که تماس ها محدود به لیست مخاطبینمون باشه
یعنی فقط اشخاصی که شمارشونو داریم بتونن تماس بگیرن و مابقی کسانی که شمارشونو تو لیستمون نداریم نتونن تماس بگیرن حالا یا براشون بوق اشغال بخوره یا هرچی
ترفند یا برنامه ای برای اینکار هست؟

شما از قابلیت لیست سفید یا سیاه گوشیتون میتونید استفاده کنید برای این کار. یا از برنامه های جانبی استفاده کنید.

Mohammad1379
06-07-2017, 01:02
سلام
۹ تی ۹۶ از رایتل به همراه اول ترابرد کردم روز ۱۱ تیر پیامک از طرف CRA.ir اومده که سیم کارت در همراه اول ثبت شده ، امروزم ۱۵ تیر هست ولی تا الان سیم کارت رو به من تحویل ندادن و سیم کارت قبلی کاملا غیرفعال شده

اگه راهی وجود داره که بدونم سیم کارت تحویل پست داده شده یا چجور میتونم تحویل بگیرم راهنماییم کنید

sajjad_z
09-04-2018, 08:11
سلام دوستان
یک مشکلی برام پیش اومده خواستم‌اگه بشه راهنماییم کنین
یه سیمکارت همراه اول دارم روی گوشیم نه زنگ‌میخوره نه میشه بهش زنگ‌بزنن اما اینترنتش کار میکنه،حالا همون سیمکارت رو روی گوشیه دیگه ای میذارم کار میکنه،از اون طرفم سیمکارت ایرانسل روی گوشیم میذارم باز کار میکنه
بنظرتون‌مشکل از کجاست؟
ممنون

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

pars71
21-05-2018, 15:14
سلام. من تازگی یک گوشی دو سیمکارته خریدم سیمکارت 1 رو فعال کردم و IMEI تو لیست تحت مالکیت من اومده . برای سیمکارت دوم باید کاری کرد ؟