PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نامحدود کردن تیر و پول و.... در همه بازی ها و برنامه های آندروید(خوتان برای بازیتان trainer بسازید!)

hesamgta
25-11-2011, 09:52
سلام دوستان سايت رو نگاه کردم ديدم اين آموزش توش وجود نداره گفتم بزارمش تا همه دوستان استفاده (و لذت!) ببرند. راستش چند وقت پيش قصد داشتم اين تاپيک رو ايجاد کنم اما با خودم گفتم شايد باعث اختلال در بخش بازي هاي آفلاين بشه!!! اما کمي بعد که بيشتر فکر کردم ديدم سودش بيشتر از ضررشه!(مثل اينه که کسي که چاقو فروشه بگه که اگر من چاقو بفروشم همه ميرن باهاش يک کسي رو ميکشن:dn:!!!) چون خيلي کاربرد داره و توي اکثر بازي ها مثل modern combat 2 و BLOOD & GLORY و ديگر بازي هاي آندرويد مثل paradise island و خيلي از بازي ها و برنامه هاي ديگه ميتونيد ازش استفاده کنيد.:123::122:

خوب حالا بريم سراغ آموزش اونم :
ابتدا برنامه رو نصب کنيد بعد وارد برنامه بشيد
وقتي وارد برنامه شديد Hot-Key رو دکمه Menu قرار بديد (البته فرقي نداره ولي اين بهتره!)
بخش Toolbar رو هم روي timeout:5 seconds بزاريد و time show رو 0 کنید بعد یکبار تیک جلوش بزارید و بعد بردارید! بعدش دکمه Home رو بزنيد
در مرحله بعدي وارد بازي شده و توي بخشي که عدد رو ميبينيد
دکمه Menu رو بزنيد بعدش بستگي به نوع وروديتون (که توي اينجا عددي هست) input number رو بزنيد حالا عدد 100 رو سرچ کنيد.
خوب حالا اگر چند تا چيز پيدا کرد سعي کنيد اون عدد 100 رو توي بازي تغيير بديد(يعني اول دکمه back رو بزنيد بعدش 100 رو تغيير بديد . حالا اگر به 100 اضافه شده + و اگر کم شده - رو بزنيد.
حالا دوباره سرچ کنيد اين کار رو انقدر تکرار کنيد تا چند تا از اون سرچ ها باقي بمونه حالا روش کليک کنيد(5 ثانیه صبر کرده) و عددش رو تغيير بديد.!(به هر چه که دوست دارید مثلا تا جایی که میشه عدد 9) بعدش هم روی اون عکس قفل کلیک کنید و صبر کنید تا بسته بشه حالا با خیال راحت برید و بازی کنید.
راستی اسم برنامه GameCih ver.2.2.3 هست ( و احتیاج به روت کردن داره .) که توی ضمیمه براتون قرار دادم.

نویسنده:حسام(Hesamgta)
هر گونه کپی برداری از مطلب بدون ذکر منبع و نویسنده ممنوع میباشد.

hesamgta
25-11-2011, 11:03
بهتر این تاپیک رو توی بخش بازی ها میزدم چون اونجا بازدید کننده هاش بیشتر بود
این همه زحمت فقط 1 تشکر؟؟؟!!!!:bw:

Persian Warrior
25-11-2011, 11:31
دوست عزیز کاش توضیحاتتون رو ساده تر بیان میکردین، خیلی گنگه!

hesamgta
25-11-2011, 11:53
دوست عزیز کاش توضیحاتتون رو ساده تر بیان میکردین، خیلی گنگه!

کجاش گنگه بگو تا بیشتر توضیح بدم

Mahmoud
25-11-2011, 12:09
راست میگه توضیحات گنگه :be:
بذار تست کنم ببینم متوجه میشم .

hesamgta
25-11-2011, 12:31
راست میگه توضیحات گنگه :be:
بذار تست کنم ببینم متوجه میشم .

دوستان اگر برنامه رو نصب کنید و مرحله به مرحله پیش برید اصلا گنگ نیست و زود یاد میگیرید!
حالا اگر هم جاییش مشکل داشتید بگید تا اون قسمت رو توضیح بدم.
کدوم قسمتش رو توضیح بدم؟

Trainer
25-11-2011, 22:43
به نام خدا و درود بر شما

دوست عزیزمون زحمت کشیدن و اصل این راهنمایی رو نوشتن و از اونجایی که کمی راهنمایی گنگ نوشته شده من یه راهنمایی جدید براتون نوشتم و تا اونجایی که تونستم سعی کردم گنگ نباشه . با اجازه از حسام عزیز

برای استفاده از این برنامه گوشی شما باید روت شده باشد . من این راهنمایی را از روی گوشی Galaxy S نوشتم . تمامی مراحل تست شده است

1 . ابتدا نرم افزار GameCih ver.2.2.3 را از ضمیمه دریافت کنید

2 . سپس وارد برنامه بشوید و بر روی گزینه Disable " رو به روی گزینه Hot-Key تاچ کنید " و سپس کلید Menu را انتخاب کنید

3 . روی گزینه Toolbar تاچ کنید و در پنجره نمایش داده شده گزینه Timeout را بر روی 5 ثانیه تنظیم کنید و OK را تاچ کنید

4 . سپس دکمه Home را فشار دهید و وارد بازی دلخواه شوید که در اینجا من وارد بازی Cartoon Wars Gunner شدم

5 . پس از اینکه بازی کامل بالا اومد کلید Menu را فشار دهید و در بخش Input Number عددی را وارد کنید . در اینجا من عدد 1 را وارد میکنم . و سپس OK را بزنید

6 . پس انجام مرحله 5 آیکون بازی ظاهر میشود و 467523 Found در جلوی آن . همانطور که مشاهده میکنید عدد به دست آمده بیشتر از 1 است . پس باید گزینه + را انتخاب کنیم .
نکات :
عدد به دست آمده در بالا " 467523 " برای این بازی است . شاید بازیهای دیگر عدد های دیگری به شما بدهند
اگر عدد به دست آمده کمتر از عدد ورودی شما " مثال : عدد من در مرحله 6 یعنی 1 " بود باید گزینه - را انتخاب کنید

7 . پس از انتخاب گزینه + عدد به دست آمده کمتر میشود و به عدد کمتری تبدیل میشود . باز هم این کار را تکرار کنید تا چند گزینه با آیکون قفل در پایین صفحه ظاهر شوند

8 . ابتدا بر روی هر یک از آنها تاچ کنید و عددی دلخواه وارد کنید که من 9 را وارد میکنم و سپس بر روی آیکون قفل تاچ کنید و برنامه را ببندید

9 . و از بازی لذت ببرید

سپاس و بدرود

*DRAGON*
26-11-2011, 04:51
سلام
سه ساعت تمام داشتم امتحان میکردم نشد که نشد، اصلا واسه بازی blood and glory میشه؟ بعد از وارد کردن عدد و مثبت زدن تعدادی از قفلها و اعداد جلوش میاد من عددها رو تغیر دادم و رو قفل زدم و قفل قرمز شد و بسته شد و بعد مساوی رو زدم اما مینویسه 0 found!!!!
دوستان خواهشا یکی کمک کنه بدجور نیاز دارم

Trainer
27-11-2011, 12:14
به نام خدا و درود بر شما

دوستان من روش کاملتری از این بازی به دست آوردم اما زبانش انگلیسی هست . به صورت PDF درش آوردم و گذاشتمش توی ضمیمه . توضیحات خیلی کاملتری داخلش هست و اطلاعات بیشتری میشه ازش گرفت

سلام
سه ساعت تمام داشتم امتحان میکردم نشد که نشد، اصلا واسه بازی blood and glory میشه؟ بعد از وارد کردن عدد و مثبت زدن تعدادی از قفلها و اعداد جلوش میاد من عددها رو تغیر دادم و رو قفل زدم و قفل قرمز شد و بسته شد و بعد مساوی رو زدم اما مینویسه 0 found!!!!
دوستان خواهشا یکی کمک کنه بدجور نیاز دارم
دوست عزیز از این روش میتونید این بازی رو هک کنید
Name of Game: Blood And Gloory
Name of Cheat: Coins,skills and Glu Credits
Name of Adress (if any): Adress starts with 4xxxxx

Manual Steps:1.As Usual start the game
2.Input your current money or glu credits for eg if u hav 5000 coins Input 5000 in gamecih
3.Spend some money on equips like 1000 or 1200.. and input your remaining coins till you get 1 or 2
addresses
4.Change those to whatever figure u want

*DRAGON*
28-11-2011, 02:02
ممنون، ولی میشه فارسی توضیح بدین واسه بازی گلادیاتور باید چیکار کنم؟
بعد همین آموزش پست اول دقیقا به درد چه بازیهایی میخوره؟

Trainer
01-12-2011, 10:53
ممنون، ولی میشه فارسی توضیح بدین واسه بازی گلادیاتور باید چیکار کنم؟
بعد همین آموزش پست اول دقیقا به درد چه بازیهایی میخوره؟

نام بازي : Blood And Gloory

1 . بازي را به طور معمول اجرا کنيد .
2 . سپس در حين بازي کردن دکمه Hot-Key که براي بازي تعريف کرده ايد را تاچ کنيد . قبل از انجام اين کار ميزان پول يا همان Coin خود را به خاطر بسپاريد . سپس در بخش Input Value مقدار پول را وارد کن . و OK را بزنيد تا سرچ کند و مقداري نتيجه پيدا کند" مثلا اگر ميزان پول شما 5000 سکه است بايد درر اين بخش 5000 را وارد کنيد .
3 . سپس دکمه Back را بزنيد و کمي پول خرج خريد کردن وسايل کنيد . مثلا 1000 يا 1200 سکه . سپس باز Menu يا همان Hot-Key را بزنيد و گزينه - را تاچ کنيد و اين کار را تکرار کنيد " يعني هي پول خرج کن و هي برو تو برنامه و - رو بزن " تا نتايج پيدا شده به 1 يا 2 عدد برسد و ميزان آنها را هر چقدر که ميخواي تغيير بده و قفل رو بزن

آموزش پست اول يک آموزش کلي است . اما کمی که باهاش کار کنی دستت میاد که باید چکار کنی . من الان بیشتر بازی هایی که دارم رو به همین روش دستکاری میکنم

سپاس و بدرود

A.Plus
09-12-2011, 18:10
سلام
یه راهنمایی میکنین برای بازی my country؟ چه جوری میتونم buck رو زیاد کنم؟
ممنون

Trainer
10-12-2011, 18:17
سلام
یه راهنمایی میکنین برای بازی my country؟ چه جوری میتونم buck رو زیاد کنم؟
ممنون
به نام خدا و درود بر شما
ببخشید دیر شد آخه پستتون رو ندیده بودم

بازی را اجرا کنید | Gamecih رو از طریق کلید Hot-Key که تعریف کرده اید اجرا کنید | گزینه Input Name را تاچ کنید | در اینجا میتوانید این کلمات را وارد کنید : " dollars " یا " countrybucks . اونی که شما لازم داری " را تایپ کنید | مقدار عددی آنرا به هر آنچه خواستید تغییر دهید و اگر لازم بود آنرا قفل کنید

سپاس و بدرود

sabzefosfori
15-01-2012, 03:15
سلام لطفاً بازی CK Zombies رو هم ياد بدين ممنون .

Trainer
15-01-2012, 09:04
سلام لطفاً بازی CK Zombies رو هم ياد بدين ممنون .
به نام خدا و درود بر شما
ببینید این روش جوابتون میده یا نه ؟

بازی را اجرا کنید | Gamecih رو از طریق کلید Hot-Key که تعریف کرده اید اجرا کنید | گزینه Input Name را تاچ کنید | در اینجا کلمه " Point " را سرچ کنید . بعد دو Value را Lock کنید
awardTapPoints و remainingPointTotal
میزان تغییر به 9,999,999 یا هر چیز دیگری که میخواهید . به فروشگاه بازی بروید و بر روی یک تبلیغی کلیک کنید که به آن پاداش Glu Credit میگویند

sabzefosfori
15-01-2012, 15:42
سلام مرسی دوست عزيز کارت حرف نداره :ax:

zizoo67
21-01-2012, 13:32
خسته نباشید لطفاً بازی lord of darkness رو هم ياد بدين .

hesamgta
21-01-2012, 15:04
خسته نباشید لطفاً بازی lord of darkness رو هم ياد بدين .

اول لینک دانلود بازی رو بزار تا توضیحش بدم بعدش هم تمام بازی ها رو با خوندن پست اول خودتون میتونید یاد بگیرید

danial_sh69
21-01-2012, 18:37
سلام

من چند بار تست کردم تا بلاخره موفق شدم

بازی BLOOD & GLORY رو توضیح میدم براتون بقیه هم مثل همینن

وارد بازی بشید برید قسمتی که سلاح خرید میکنید.ببینید میزان سکه هاتون چقدر هست

مثلا 2400 تا سکه دارید.حالا از هات کی اون برنامه رو باز و input number رو بزنید

الان دقیقا میزان سکه هاتون رو وارد کنید و سرچ رو بزنید.بعد دکمه ی بک رو بزنید

برید یه مسابقه بدین تا به سکه هاتون اظافه بشه یا چیزی بخرید که از سکه هاتون کن بشه

بعد میزان دقیق سکه هاتون رو حفظ کنید.مثلا از 2400 رسید به 2800

حالا دوباره از هات کی اون برنامه رو اجرا کنید.براتون چنتا قفل میاره با یه سری عدد

الان دنبال قفلی بگردین که میزان عدد 2800 رو نشون میده بهتون(میزان سکه های جدید)

روش کلیک کنید و بعد اون رو به هرچقدر دوست دارید تغییر بدید

به همین سادگی

با تشکر از دوست عزیزمون به خاطر این برنامه ی مفیدددددددددددددددددددد

zizoo67
21-01-2012, 23:02
اول لینک دانلود بازی رو بزار تا توضیحش بدم بعدش هم تمام بازی ها رو با خوندن پست اول خودتون میتونید یاد بگیرید

https://market.android.com/details?id=c ... mtuZXNzIl0

hesamgta
21-01-2012, 23:33

1-لینک ناقصه
2- من دسترسی به آندروید مارکت ندارم
3- لینک دانلود رو از یه جایی بزار که بشه راحت دانلودش کرد(مثل مارکت دردسر نداشته باشه) اگر هم که میتونی تو سایت آپلودش کن.:ax::mobilestan:

arasre
22-01-2012, 09:47

:hello:دوست عزیز چون لینک بزرگ است مختصر شده و شما در بین آن فاصله گذاشتید.
یا نام فایل مورد نظر را بدهید یا لینک را اصلاح کنید.

zizoo67
22-01-2012, 11:34
1-لینک ناقصه
2- من دسترسی به آندروید مارکت ندارم
3- لینک دانلود رو از یه جایی بزار که بشه راحت دانلودش کرد(مثل مارکت دردسر نداشته باشه) اگر هم که میتونی تو سایت آپلودش کن.:ax::mobilestan:

اینم لینک مستقیم:dr: www.dl3.androidiha.com/games/Lord_of_Darkness_v1.0.zip

hesamgta
22-01-2012, 12:35
این هم آموزش تصویری برای شما دوست عزیز:ax:

1-اول برنامه رو اجرا کنید بعد اون hot key رو تاچ کنید بعد دکمه menu رو بزنید.

2-toolbar رو تاچ کنید بعد هر چی تیک جلوی اون جملات هست رو بردارید بعد اون مقدار رو هم که به صورت یک خطه به کمترین حدی که میتونید(یعنی بی رنگ بشه!) برسونید

3-دکمه home رو بزنید بعدش وارد بازی بشید.

4-وقتی به این صفحه ای که در زیر میبینید رسیدید اینجا 2 بخش میشه!:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=678400&stc=1&d=1327224797

1-4- اگر میخواید پولتون نامحدود بشه :

2-4- همونطوری که توی همون صفحه هستید دکمه منو رو بزنید بعد input number رو انتخاب کنید.

3-4- توی اون کادر مقدار پولی رو که الان توی بازی دارید رو وارد کنید بعد ok رو بزنید تا شروع کنه به سرچ کردن

4-4-هر موقع سرچ کردنش تموم شد دکمه back رو بزنید حالا برید به فروشگاه موجود در برنامه( که میشه ازش واسه player تون تجهیزات بخرید) مثل تصویر زیر:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=678402&stc=1&d=1327224799

4-5-حالا یه چیز ارزون بخرید که پولتون زود تموم نشه

4-6- بعد از این که یه چیزی خریدید حالا تو همون صفحه فروشگاه دکمه menu رو بزنید حالا دکمه (-) رو بزنید تا دوباره سرچ کنه

4-7- اگر که مقدار چیز هایی که سرچ کرد ونمایش داد کم بود یعنی میتونستید همه رو بخونید خوب بگردید و اونی که مقدار پول کنونی شما رو نشون میده رو تاچ کنید و اگر که مقدار چیز هایی که نمایش میده زیاد بود مرحله 4-4 تا 6-4 رو انقدر سرچ کنید که مقدار کارکتر های نمایشی(یعنی همون اعدادی یا چیزهایی که نشون میده!) کم بشه و بشه بررسیشون کرد.

4-8-حالا که اون رو تاچ کردید اگر که خواسته بود که 5 یا 30 ثانیه به علت lite version بودن صبر کنید خوب صبر کنید! اگر هم نخواسته بود که چه بهتر!

4-9- حالا مقدار کادر سفید رو تا جایی که میتونید 9 قرار بدید بعد ok کنید و روی اون عکس قفل کلیک کنید.

4-10 حالا دیگه پولتون نامحدود شد!:br::lol:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=678401&stc=1&d=1327224799

5- اگر خواستید جونتون هم نامحدود بشه باید همین کار ها رو بکنید فقط اول جونتون رو سرچ کنید بعد بجای این که برید تو فروشگاه باید کاری بکنید که جونتون کم بشه! وبعد مقدار جونتون رو سرچ کنید و همین روند رو ادامه بدید تا اون چیزهایی (اعداد نمایشی) به مقدار کمی برسه! بعد بقیش هم رو که خودتون میدونید (5 تا 30 ثانیه صبر کردن و بعد 999999 )! .:bq:

توجه : کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع میباشد ! :ax::mobilestan:

zizoo67
22-01-2012, 16:24
ممنون از راهنمایتون

من که نتونستم بیشتر خاطر پولش میخواستم نمیدونم واسه چی نمیگیره:cm:

hesamgta
22-01-2012, 16:39
ممنون از راهنمایتون

من که نتونستم بیشتر خاطر پولش میخواستم نمیدونم واسه چی نمیگیره:cm:

مراحل رو با دقت انجام بدید ! اخه دیگه آموزش از این آسون تر وجود نداره! بعد از این که مرحله به مرحله انجام دادید بگید کجاش مشکل دارید؟؟!:an::an:

zizoo67
22-01-2012, 18:32
بر برنامه کامل بلدم کار کنم 5.6 ماهه دارمش

وقتی تو بازی هستم عدد پولمو اینجا input number وارد میکنم بعد برمیگردم تو shop خون میخرم

قیمتش1500 بعد که منفی میزنم اصلا اعددی که با پولم یکی باشه نیست:cm:

zizoo67
22-01-2012, 18:46
آموزش این بازی هم بزار homerun battle 3d

اینم لینک

http://www.dl.takmob.net/user1/abolfazl/tir/baseb/homerunbattle3d_1.6.0%5Btakmob.net%5D.zip

hesamgta
22-01-2012, 19:35
آموزش این بازی هم بزار homerun battle 3d

اینم لینک

http://www.dl.takmob.net/user1/abolfazl/tir/baseb/homerunbattle3d_1.6.0%5Btakmob.net%5D.zip
دانلود نمیشه ولی اموزشش مثل قبلیه.

بر برنامه کامل بلدم کار کنم 5.6 ماهه دارمش

وقتی تو بازی هستم عدد پولمو اینجا input number وارد میکنم بعد برمیگردم تو shop خون میخرم

قیمتش1500 بعد که منفی میزنم اصلا اعددی که با پولم یکی باشه نیست:cm:

ببین چند بار دیگه سعی کن اگر نتونستی ببین اسم اون کارکتر چیه بعد توی input name دنبالش بگرد اگر که پیداش نکردی و موفق نشدی پس دیگه برنامه نمیتونه پیداش کنه!:cc:

armanherkool
23-01-2012, 02:50
با سلام
رو بازيهاي زير تست كردم كار كرد

NEED_FOR_SPEED_Shift
Gangstar Miami
Guerrilla_Bob
Contract_Killer

يه كمي گيج ميزنه ولي كار ميكنه بايد چند بار امتحان كنيد
خوبيش اينه كه اگه انجام بشه و امتياز يا پولو زياد كنيد حتي اگه اين برنامرو پاكم كنيد امتيازاي بازي سرجاشه

zizoo67
27-01-2012, 13:55
سلام این برنامه GameGuardian (ROOT ONLY) مثل gamecih هست

گوشی باید روت باشه

اینم لینک برنامه http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=651390&d=1321543433

کسی بلده باش کار کنه؟

hesamgta
27-01-2012, 15:00
من بلدم .
اول باید یه path بهش بدیم مثل sd card بعد توسط روت اجازه فعالیت داده میشه بعد هم مکانش رو در صغحه بوسیله set gurdian location مشخص میکنیم بعد ازش خارج میشیم و وارد هر بازی که خواستیم میشیم طرز کارش هم در برنامه ها مثل gamecih هست ولی این برنامه توی جستجو خیلی ضعیف عمل کرده واصلا توصیه نمیشه همون gamecih از این خیلی بهتره!

zizoo67
27-01-2012, 15:13
ممنون gamecih هم رو بعضی بازیها جواب نمیده

مثل lord of darkness

homerun battle 3d

ولی بیشتر بازیها رو هک کرد

sargeras
17-03-2012, 07:54
سلام
میشه آموزش برای بازی Monster shooter بزارید
من هر چی ور رفتم نشد
یه مشکلی هم دارم با برنامه
گاهی اوقات بعد از سرچ چیزی پیدا نمیکه و مینویسه not found و دیگه نمیتونم برگردم
back هم کار نمیکنه فقط میتونم Reset کنم تا برگرده و بتونم عدد دیگه ای را سرچ کنم
آیا نسخه من مشکل داره یا کلا برنامش ایراد داره؟

maximous7000
03-05-2012, 10:45
:sign_help:
اگه ممکنه برای بازیه over kill هم راهش رو بذارید .
هم برای om هاش و هم برای پول هاش .
ممنون .

Hp_i3
15-05-2012, 22:28
رو temple run قبلا تست کرده بودم به خوبی جواب داد

hamdi113540
07-07-2012, 05:46
آموزش استفاده در بازی paradise island لطفا!

wave525mymobile
07-07-2012, 20:01
ببخشید دوستان میشه یی توضیح بدید استفاده از این کار برای چی دقیقا؟

man.hastam
12-08-2012, 15:39
میشه یکی محبت کنه راهنماش رو برای Dead Trigger ورژن 1.1.1 بزاره؟

hosein-h
12-08-2012, 17:27
لطفا اگه میشه آموزش asplalt 7 رو هم بزارید...

hamed4000
12-08-2012, 18:53
توی بازی my country هرکاری میکنم نمیشه.....

salaryy
22-08-2012, 11:02
دوستان روش این برنامه کلی ه
یعنی میتونید از اموزش پست اول برا تمام بازی ها استفاده کنید
برا راحت تر کردن کارتون یه تو ضیح میدم
تو تمام بازی یک سری مقادیر عددی هست
مثل پول جون یا هر چیز دیگه ...
گام اول : مقدار "اولیه" عددی که می خواید تغییر بدید رو سرچ کنید
گام دوم : به بازی برگردین و مقدار اون عددی که سرچ کردین رو به یه نحوی تغیر بدید (مثلا اگه خونه یه ضزبه بخورید خونتون کم بشه یا اگه پوله از پولتون استفاده کنید )
گام سوم :مقدار جدید عدد رو "دقیقا" دوباره سرچ کنید یعنی اگه مثلا پولتون 1596 بود شد 954 مقدار 954رو در بار دوم سرچ کنید
گام چهارم: این قدر این کارو تکرار کنید (گام 2 و 3) که در منو برنامه فقط یک خط با گزارش همون عدد ببینید
و در اخر اون عدد رو به مقدار دل خواه تغییر بدید و بازی کنید:dk::ag:

meysam_kamaie
24-08-2012, 12:32
چرا این برنامه رو آندروید2.3 جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راهی نیست که جواب بده ؟؟؟

<a href=http://www.picasle.com/ >Picasle</a> - Share your Images for Free!

<a href=http://www.yuotube.tv/ >yuotube</a>

mb-21
25-08-2012, 18:55
دوستان میشه یکی اموزش رو برای 9mm بذاره؟؟
من سرچ کردم ولی جواب نداد. برای نامحدود کردن جان و یا پول

ap_peiki
29-08-2012, 02:30
توی بازی rule the kingdom پیدا میکنه تغییر هم میده ولی خود بازی حصاب نمیکنه

anderias
01-09-2012, 16:33
سلام بچه ها رو گوشی من دکمه back معلوم نیست!! انگار رزولیشنش بزرگتره
کسی میتونه راهنمایی کنه که باید چیکار کنم
واسه بازی Eternity Warriors 2 اگه کسی تونسته Glu Credit هک کنه لطفا توضیح بده
مرسی

مهرداد جمالی
01-09-2012, 23:52
میشه لطف کنید بازیه cosmic-colonyیاد بدید هر کاری کردم نشد

omid bomb
02-09-2012, 18:01
سلام
توو temple run:brave جواب نمیده ؟

molayt
15-09-2012, 11:20
سلام .ممنون میشم پاسخ من رو بدید.
آیا برنامه ای هست که این کار رو انجام بده اما به روت بودن گوشی نیازی نداشته باشه ؟

bstll
26-09-2012, 22:28
سلام من گوشی گالکسی جیو دارم وقتی برنامه را اجرا می کنم دو تا گزینه میاد disable و allow ....allow را که می زنم مینویسه لطفا صبر کنید و بعد هیچ اتفاقی نمی افته تازه گوشیم حالت هنگی می گیره دیگه نمی تونم هیچ کاری بکنم...لطفا کمک کنید:hello:

lord of moto
30-09-2012, 21:29
من هر کار کردم نشد یکی میشه یه راه حل بگه برای بازی گانگستر ریو می خوام

saeedaba
01-12-2012, 09:00
سلام میشه برای بازی deadtrigger v1.5 آمزش بدید:ax:

shadi93
21-12-2012, 14:03
تروخدا یکی طرز کارشو واسه بازی paradise island بگه

ka2112
01-01-2013, 10:09
لطفا برای بازی paradise island هم بگید.:br::ay:

willson2009
04-01-2013, 02:25
تروخدا یکی طرز کارشو واسه بازی paradise island بگه

لطفا برای بازی paradise island هم بگید.:br::ay:

اول نرم افزار رو اجرا کنید و بعد بازی paradise island رو اجرا کنید.
بعد که صفحه ی بازی اومد از بالا سمت چپ رو ایکن مینیمایز شده ی game cih تاچ کنید تا باز شه.
و روی ذره بین تاچ کنید.
حالا گزینه ی input number رو بزنید.
و عدد فعلی dollar یا piastres رو وارد کنید و ok رو بزنید.
بالا صفحه جلو found تعداد فایل های پیدا شده رو میزنه.اگر خیلی زیاد بود و پایین عددی نبود back رو بزنید
و یک ساختمان بسازید. و دوباره روی ذره بین تاچ کنید
و علامت - رو تاچ کنید
می بینید که عددی که جلو found بود کم تر میشه.
این قدر این کارو کنید که عدد جلو found کم تر از 20 تا شه بعد تو این عدد ها بگردید و عدد فعلی dollar یا piastre رو پیدا کنید و روش تاچ کنید و عدد دلخواه تونو وارد کنید و ok رو بزنید. و back رو بزنید .حالا کافیه profit یه ساختمان رو جمع کنید و تمام.
توجه:با این کار دیگه نمیتونید online بازی کنید چون server میفهمه که از cheat استفاده کردید.
اگر جاییش گنگ بود بگید توضیح بدم.

yassorkh2020
12-03-2013, 10:29
من تونستم تو چند تا بازی استفاده کنم اما نمیتونم تو بازی bad pigges یاcut the ropeجادو رو زیاد کنم کسی بلده

ms1910
25-03-2013, 11:06
اول نرم افزار رو اجرا کنید و بعد بازی paradise island رو اجرا کنید.
بعد که صفحه ی بازی اومد از بالا سمت چپ رو ایکن مینیمایز شده ی game cih تاچ کنید تا باز شه.
و روی ذره بین تاچ کنید.
حالا گزینه ی input number رو بزنید.
و عدد فعلی dollar یا piastres رو وارد کنید و ok رو بزنید.
بالا صفحه جلو found تعداد فایل های پیدا شده رو میزنه.اگر خیلی زیاد بود و پایین عددی نبود back رو بزنید
و یک ساختمان بسازید. و دوباره روی ذره بین تاچ کنید
و علامت - رو تاچ کنید
می بینید که عددی که جلو found بود کم تر میشه.
این قدر این کارو کنید که عدد جلو found کم تر از 20 تا شه بعد تو این عدد ها بگردید و عدد فعلی dollar یا piastre رو پیدا کنید و روش تاچ کنید و عدد دلخواه تونو وارد کنید و ok رو بزنید. و back رو بزنید .حالا کافیه profit یه ساختمان رو جمع کنید و تمام.
توجه:با این کار دیگه نمیتونید online بازی کنید چون server میفهمه که از cheat استفاده کردید.
اگر جاییش گنگ بود بگید توضیح بدم.

اون ok که گفتی برای من نمیاد . میاد modifi چه کار کردی برات اومد؟http://forum.mobilestan.net/images/smilies/Animated/be.gif

mm2013
25-03-2013, 11:10
اگه میشه آموزش تصویری بزارید ممنون میشم چون راحت تر میشه

mm2013
26-03-2013, 09:41
آموزش تصویری رو میخرم هر کی داره بگه

infoenekas
29-03-2013, 20:08
من برای بازی bim2 امتحان کردم.نشد.نشد.نشد.

mm2013
06-04-2013, 17:42
همچنان خریدار آموزش تصویری هستم

HesaM
14-04-2013, 13:24
دوستان عزیز برای بازی Little empire برای هک Mojo باید چکار کنم؟ چون اون عدد مثلا 40 است و موقع سرچ بیشتر از 2000 یا بیشتر مورد میاد. چطوری میتونم اینو پیدا کنم؟

behzad-h
15-04-2013, 12:59
دوستان عزیز برای بازی Little empire برای هک Mojo باید چکار کنم؟ چون اون عدد مثلا 40 است و موقع سرچ بیشتر از 2000 یا بیشتر مورد میاد. چطوری میتونم اینو پیدا کنم؟

سلام شما بعد از این که سرچ کردید باید مقداری از اون چیزی که وارد کردید رو خرج کنید بعد تو قسمت input number عدد جدید رو وارد کنید...و این کارو اون قدر تکرار کنید تا یک عدد بمونه بعد اون رو تغییر بدید....

ZakhaR|PROPHET
16-04-2013, 14:56
دوستان رو Nova 3 جواب میده؟ من که نتونستم!

asfa
20-04-2013, 19:56
سلام دوستان
تو این بازی میشه بگین چجوری باید مقدار پولم رو افزایش بدم ؟؟؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=277927&highlight=bladeslinger

mahdi458
30-04-2013, 22:20
سلام دوستان
تو بازی Monster Blade v1.2.0 میشه بگین چجوری باید مقدار الماسمو افزایش بدم ؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=279573

arvin.a
02-05-2013, 15:18
سلام. من قبلا از این برنامه استفاده می کردم و بازی هامو باهاش هک می کردم. ولی چند روز پیش که رام گوشیمو عوض کردم دیگه کار نمی کنه و هرچی عدد سرچ میکنم میزنه 0 found (همه ی بازی هارو که قبلا هک کردم الان نمیتونم هک کنم) چرا اینجوری شده؟؟ :bn:
من خودم فکر میکنم بخاطر دسترسی برنامه به فایل ها باشه. ورژن super user و super su شما چنده؟؟ یعنی واسه من ورژنش قدیمیه که فایل هارو پیدا نمیکنه؟؟

گوشی: Htc OneX
رام: ViperX 3.6.0
Superuser v.1.0.1.7
SuperSU v.1.25

omidshirazy52
08-05-2013, 07:25
هک بازی fort conquer کسی بلد هست که چه جوری کریستال یا سکه زیاد می شود؟

Lord Asghar
14-05-2013, 13:47
سلام
خوبه! چقدرم راحت هست کار کردن باهاش والا من که رو هر بازی تست کردم هک کرده.فقط ای کاش واسه جستجو کردن متغیر ها انواع هم میذاشتند تو نرم افزار Float وinteger (متغییر های اعشاری و صحیح) اینجوری همه چیو میشد هک کرد عین کامپیوتر.عالی بود

arming00
14-05-2013, 20:01
راه حل برای رهایی از اون پیغامی که میگه باید 5 ثانیه صبر کنید و .....!

برنامه های gamecih ,Gamespector رو دانلود کنید

http://expressleech.com/grna3p0inpoh/gamecih_hack_by_Armin.rar.html

اول gamecih نصب کنید

سپس Gamespector رو نصب کنید

دقت کنید که gamecih نباید باز یا start شده باشد !

به اینترنت وصل شوید

برنامه Gamespector رو باز کنید و صبر کنید تا اسکن کامل انجام شود

از توی لیست برنامه gamecih پیدا کنید و باز کنید

در سربرگ patches گزینه ای اضافه شده تحت این عنوان :disable ads,hidden mode always

تیک این گزینه رو فعال کنید

تموم شد برنامه gamecih رو اجرا کنید و خواهید دید که کرک شده:by:

m1

mm2013
20-05-2013, 16:19
کسی تقلب بازی ninjump رو داره؟؟؟

omid2222222
22-05-2013, 02:37
سلام
اگه میشه اموزش تصویری بازی Little Empire

mm2013
23-05-2013, 11:41
کسی تقلب بازی ninjump رو درست کنه بهش جایزه تقدیم میشود

wave525mymobile
24-05-2013, 12:53
مشکل لایسنس چطوری میشه حل کرد؟

Mehrdad995
24-05-2013, 12:55
کسی تقلب بازی ninjump رو درست کنه بهش جایزه تقدیم میشود

کاری نداره که
شوخی میکنی? :D

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

E B I
24-05-2013, 13:07
کاری نداره که

دوست عزیز اگه بلد بودن که پست نمیدادن
اگه شما هم بلد هستید یاد ایشون هم بدید
mm2013
31-05-2013, 09:37
کاری نداره که

اگه درست کنی جایزه میگیری یه کارت شارژ بهت میدم:ca:

mm2013
03-06-2013, 04:43
واقعا جایزه میدم

Trainer
03-06-2013, 06:07
به نام خدا و درود بر شما

http://www.cih.com.tw/_/rsrc/1321127264289/gamecih/GameCIH.png

دوستان نسخه جدید این برنامه نیز منتشر شده که میتونید از لینک زیر دانلود کنید

2012/02/09
New Lite Version 3.0.0 Release

Game Cheat/Memory Editor/Crack/Hack Tool

Change Game Speed
ROOT USERS ONLY

ONLY WORK IN SOME DEVICES

GameCIH could change game speed!

You will become TOP 1 ranking in any games!

You could modify the game state(score, money, HP, ...) to allow for infinite lives, invulnerability, and etc.

دانلود نسخه 3.0.0 برنامه GameCIH (www.cih.com.tw/downloadfile.php?file=GameCIH.apk)

دانلود نسخه 3.0.0 برنامه GameCIH " لینک مستقیم به مدت 7 روز از تاریخ 1392.3.13" (http://fs2.filegir.com/trainer/GameCIH.apk)

منبع (http://androidcheats.org)

سپاس و بدرود

Trainer
03-06-2013, 06:33
به نام خدا و درود بر شما
این دو روش رو تست کن ببین کارت میشه/در ضمیمه
سپاس و بدرود

mm2013
03-06-2013, 11:07
به نام خدا و درود بر شما
این دو روش رو تست کن ببین کارت میشه/در ضمیمه
سپاس و بدرود
گوشی من روت نیستش که!!!

mm2013
03-06-2013, 11:14
برین اینجا و هکش کنید و 10000 تومن جایزه بگیرید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=285413

_ANONYMOUS_
03-06-2013, 11:29
برین اینجا و هکش کنید و 10000 تومن جایزه بگیرید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=285413

سلام

ببینید من میتونم براتون هکش کنم . پول هم نمیخوام فقط یه مشکلی هست اینکه فعلا با این سرعت نتم قابلیت دانلود ۲۷ مگ رو ندارم اگه دوست داشتید هکش کنم براتون یه سری چیز ها رو باید بدید تا ببینم قابل هک شدن هست یا احتیاج به اپ فول داره

mm2013
03-06-2013, 11:32
سلام

ببینید من میتونم براتون هکش کنم . پول هم نمیخوام فقط یه مشکلی هست اینکه فعلا با این سرعت نتم قابلیت دانلود ۲۷ مگ رو ندارم اگه دوست داشتید هکش کنم براتون یه سری چیز ها رو باید بدید تا ببینم قابل هک شدن هست یا احتیاج به اپ فول داره

چی میخوای هر چی باشه بهم بگو یا اینجا صحبت کنیم یا بیا تو پروفیلم یا ایدی یاهو بده

_ANONYMOUS_
03-06-2013, 11:41
چی میخوای هر چی باشه بهم بگو یا اینجا صحبت کنیم یا بیا تو پروفیلم یا ایدی یاهو بده

ای دی گوگل تاک

afn7991@gmail.com

mm2013
03-06-2013, 11:44
ای دی گوگل تاک

afn7991@gmail.com

من الان باید برم ولی بهت پیام دادم
اینم ایدی من
matins32@yahoo.com

میشه با یاهو مسنجر باهات صحبت کنم؟؟
من حدود ساعت 5 باز میام

mm2013
03-06-2013, 15:27
اینم لینک دانلود:
http://kolahghermezi.com/tehrun2.apk

mm2013
03-06-2013, 17:52
ای دی گوگل تاک

afn7991@gmail.com

پیغام خصوصیت پره خالیش کن

بابا من بازی subway surf رو بی نهایتش رو دانلود کردم که؟ تو بازی رو بی نهایتش کن و بعد زیپش کن و بعد آپلود فک کنم اینطوری بشه

wave525mymobile
05-06-2013, 22:04
بازی
I, Gladiator v1.0.0.14860 چطوری هکش کنم سکه :ax:

wave525mymobile
06-06-2013, 13:44
بازی
I, Gladiator v1.0.0.14860 چطوری هکش کنم سکه
:ax:

؟؟؟ لطفا؟

mahanali5
08-06-2013, 21:18
با سلام خدمت همه دوستان
خواهش میکنم خواهش میکنم بگویید برای بازی toydefense چکار کنم به خدا 5ساعته نتونستم به نتیجه برسم خواهش میکنم بگویید چگونه پول را در این بازی افزایش بدهم من که خودم به نتیجه ای نرسیدم
بی صبرانه در انتظار پاسختان هستم

v-a-h-i-d
10-06-2013, 16:52
بازی
با ورژن جدیدی که Trainer عزیز گذاشته به راحتی میشه

Mehrdad995
10-06-2013, 20:23

دوستان
من گزینه مورد نظر رو پیدا میکنم
اما میگه باید از نسخه رجیستر شده game killer استفاده کنی
کسی رجیستر شده داره؟

wave525mymobile
10-06-2013, 20:32
با ورژن جدیدی که Trainer عزیز گذاشته به راحتی میشه

تشکر از جوابتون میشه لینکشو بدی ..:ax:

Trainer
11-06-2013, 22:41
با سلام خدمت همه دوستان
خواهش میکنم خواهش میکنم بگویید برای بازی toydefense چکار کنم به خدا 5ساعته نتونستم به نتیجه برسم خواهش میکنم بگویید چگونه پول را در این بازی افزایش بدهم من که خودم به نتیجه ای نرسیدم
بی صبرانه در انتظار پاسختان هستم

ببخشید اگه انگلیسی هست :ax:

Name of Game:toy defense HD
Game Version if known: 1.00.00 build 250520012
Name of Cheat: all hack
Name of Adress (if any):

Manual Steps:

What u will need:
- rooted phone
- memory hacking app (in this case gameCIH)
- a calculator (not needed if u good at math)
- a pen and a piece of paper ( also not needed if u have a good memory)

As yes123 said in req section, the in game value is indeed encrypted... but I daresay with simple way of multiplying... with the multiply factor of 1184...
That's why we gonna need calculator bcause 1184 is not an easy number lol

These are the steps:
- open gamecih and then run ur game
- open shop in game and u will find this screen:
-listed from left, bomb we label it as "b", life points we label it as "a", and blocks we label it as "c", write them down on the paper...
- ok now we gonna search for block's value... to find it u must search for c*1184, in the picture above c value is 100 so we must search for 100*1184=118400, see below
- u will find the addreaa result labeled "c", click on it and u will see screen below
-click on "related", u will find several results
- as I mentioned above the bomb value will be labeled as "b" scroll down untill u find it
- just in case u want to verify the value if u find sum result labeled as "b" u can calculate it b*1184, in my example 45*1184=53280
- and scroll down again to find "a" value shown bellow
- after u find those three result u can change it to ur desire... but when u change it tadaaaaa GAMEHACKING DETECTED THE GAME WILL BE SHUT DOWN IN 10...9.8...and soon...LOL...
- please dun forget that all this value multiplier is 1184... so u will need to change it to 1184 multiplier too... if u change it to a random number not a multiplier of 1184 the game hacking message will be appear lol... so STICK WITH UR CALCULATOR LOL

done with those 3 value now it's time to hack in game gold and life...
It's also an easy one...
- ok now start a game u will find this screen on stage 2-2
- write down gold value and ur life
- same multiplier search for gold*1184, in this stage it will be 400*1184= 473600
u will find the result labeled with "aB" select it u will find as seen bellow
- click on "related" scroll down find a adress with label "g" with value life*1184, in this stage 16*1184 = 18944 as seen bellow:
- ange "aB" value to 118400000 and u can lock "g" value... it will gives u 100k gold and invincibility lol

بازی
بفرمایید دوست عزیز : لینک دانلود نسخه جدید برنامه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181775&p=3699746&viewfull=1#post3699746)

wave525mymobile
12-06-2013, 09:56
بفرمایید دوست عزیز : لینک دانلود نسخه جدید برنامه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181775&p=3699746&viewfull=1#post3699746)

من قبلا هم با این برنامه کار کردم همین نسخه ولی هر کاری میکنم نمیشه.. لطفا اموزش بدید .. مطما هستید که میشه
Gladiator هک کرد..هر کاری میکنم نمیشه. چندتا قفل میاد که میزنم روشون ولی هیچی نمیشه..؟؟ باتشکر
اینم از اسکرین شات همین الان گرفتم..
862498

wave525mymobile
12-06-2013, 18:32
بازی هک کردم .. البته نه از اموزش های سایت خیلی گیچ کننده هست.. سوالی داشتید بپرسید..

mrj123
21-06-2013, 10:52
آموزش این بازی هم بزار little empire,epic,the croods, perfect kick

Trainer
21-06-2013, 13:59
آموزش این بازی هم بزار little empire,epic,the croods, perfect kick
درود

دوست عزیز فقط تونستم Little Empire و The Croods رو برات پیدا کنم

توی ضمیمه

سپاس و بدرود

mrj123
21-06-2013, 16:39
درود

دوست عزیز فقط تونستم Little Empire و The Croods رو برات پیدا کنم

توی ضمیمه

سپاس و بدرود

میشه یه توضیحی بدید

mrj123
23-06-2013, 06:25
اگر کسی خواست gamecih فول کنه بره نرم افزار gamespector دانلود کنه بعد واردش که شد gamecih پیدا کنه روش کلیک کرده میری تو قسمت petches یه گزینه هست روش کلیک میکنی apply patch رو میزنی. حالا میبینی سرعت بینهیت کار میکنه و دیگه نمیزنه lite version.:ag::bs:

mrj123
23-06-2013, 06:38
آموزش تصویری فول ورژن کردن vector لطفا

sasanazin
24-06-2013, 22:15
سلام.
دوستان آموزش فول کردن سکه و پول بازیه z.f2 رو میخواستم.

Trainer
25-06-2013, 06:36
درود

دوستان برنامه دیگه ای هم وجود داره به اسم Game Gaurdian 6.0 . این برنامه هم کارش هک کردن بازی های اندروید هست

آموزش رو اگه پیدا کردم ترجمش میکنم میزارم

Without it, you are played by games; with it, you play games in your own rules! “Game Guardian” is a game hack/alteration tool. With it, you can modify money, HP, SP, and much more. You can enjoy the fun part of a game without suffering from its unseasonable design.

** ROOT ONLY ** This tool only works in rooted devices!!

Main Features: 1. Search game value with precise number. 2. Search game value with vague instructions, e.g. larger or smaller. 3. Lock the game value to a fixed number. 4. Save/Load the managed list. 5. Touch Guardian sprite to bring up the tool during gaming. 6. Change game speed.

Enjoy playing games in your own way!

What's New in Version 6.0

[*=center]* Remove AdMob
[*=center]* Add second state for Fuzzy Search
[*=center]* Add size configurations for search operations.

لینک دانلود برنامه Game Gaurdian 6.0 (http://s4.picofile.com/file/7817633759/Game_Guardian_6_0_0_Mobilestan_.rar.html)

سپاس و بدرود

Trainer
26-06-2013, 21:14
درود

دوستان چند تا ویدئو جور کردم از سایت پو*ت*یوپ راجع به آموزش هک بازی ها توسط نرم افزار های Gamecih و Gamegaurdian

سعی کردم اونا رو خودم دان کنم و درست و حسابی آپلود کنم واستون اما متاسفانه هر چه تلاش کردم نتونستم دانلودشون کنم

به همین دلیل همه لینک ها رو توی یه فایل Note ذخیره کردم و براتون گذاشتم

امیدوارم مفید واقع بشه

لینک دانلود فایل در ضمیمه و زیر

Download (http://s1.picofile.com/file/7820026662/Tutorial_For_Hack_Game_Android.txt.html)

سپاس و بدرود

mrj123
29-06-2013, 18:09
لیست کامل نرم افزار هک بازی لطفا

Trainer
29-06-2013, 21:41
لیست کامل نرم افزار هک بازی لطفا
درود

دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم : GameCih | Game Gaurdian

نسخه جدید نرم افزار Game Gaurdian 6.0.4 عرضه شده که در زیر میتونید این نسخه رو دانلود کنید

Version 6.0.4

Updated to avoid detection.

Version 6.0.3

Changed process name to reflect app package name. This allows for better SuperSu detection (icon).
This version can simply be installed over 6.0.2.

Version 6.0.2

Changed process name, just for fun ;)
added ACCESS_SUPERUSER request.
updated version number on main screen, to reflect change.
6.0.1:fixed process name to not use MMS, but use a unique process name. This fixes SuperSu problems. changed things to make it temp. undetectable.

Game Gaurdian 6.0.4 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/PYFJrBDMAZ/game-gaurdian-6.0-.4-.apk)
Size:137 KB

http://forum.mobilestan.net/images/misc/space.gif

سپاس و بدرود

wave525mymobile
30-06-2013, 00:17
اگر کسی خواست gamecih فول کنه بره نرم افزار gamespector دانلود کنه بعد واردش که شد gamecih پیدا کنه روش کلیک کرده میری تو قسمت petches یه گزینه هست روش کلیک میکنی apply patch رو میزنی. حالا میبینی سرعت بینهیت کار میکنه و دیگه نمیزنه lite version.:ag::bs:
فول بشه چی میشه./؟ این برنامه که مجانی..!!

wave525mymobile
30-06-2013, 00:18
سلام لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه.. چطوری میتونم blitz brigade سکه و پولش هک کنم .. اگه کسی بتونه خیلی لطف بزرگی کرده.. ممنون.

wave525mymobile
30-06-2013, 00:36
من هم یک برنامه برای هک بازی میزارم Game Killer 2.60

لینک دانلود
http://ge.tt/83qfdAb/v/0?c

اموزش کار با برنامه میتونید از یتیو.یب ببنید..

farfar1993
04-07-2013, 10:18
سلام
یه سوال واضح می پرسم.. لظفاً یکی زیر دیپلم و کامل بهم توضیح بده. اگه جوابش درست بوود جایزه داره:
سوال:
در بازی آندروید Little Empire چگونه میشه به موجوهای خیلی زیاد با تقلب دست پیدا کرد؟؟
دقت کنید این بازی آنلاین هست و موجو هم فروشی گذاشته. ( من گوشیم روت نشده)
یکی لطفا بگه//// منتظرم
خیلی ممنون از ایجاد این تاپیک

ezio252
04-07-2013, 20:14
تورو خدا یکی روش سکه نامحدود در بازی dead triger رو بذاره:cf:

Trainer
04-07-2013, 20:41
تورو خدا یکی روش سکه نامحدود در بازی dead triger رو بذاره:cf:
درود

دوست عزیز خدمت شما :

لینک ویدئویی آموزش
(http://youtu.be/mwl0XOhFzLI)
آموزش متنی

Dead Trigger VERSION:1.7.0 Hack: Unlimited Money and Gold Root Needed : yes How To : 1)Search the value of money you have(for examlpe with game cih, i just tested it with SHX). 2) do a mission or use some money 3) tip in your amount of coins again. 4) now there should be 4 values 5) save them and change them to 999999999 or how much money you need

آموزش متنی دوم

Name of Game: Dead Trigger
Version: 1.7.0
Root Needed?: YES

Name of cheat:
- Money Cheat
- Gold Cheat
- Casino Chip Cheat

Steps:
First Backup and Save your current dead trigger just incase it doesn't end up working for you.
download and install from the link below dead trigger 1.6.1 the game data is down there as well
use gameguardian set range to ALL do the normal steps to cheat your money gold and casino chips(there are tutorials on how to use gameguardian so i won't include this)
go to New Hope on the map register an account and on the third tab is BACKUP go ahead and do that (be aware that after you back up you will see your money and gold lower then the value you actually have. just ignore this because once you restore it will still be what your money gold and casino chip value is.
now uninstall dead trigger 1.6.1 and install the newest update from market
go to new hope on the map log in to your account and restore the backup
enjoy

Download Links:
Dead Trigger 1.6.1 (https://www.dropbox.com/s/avahusgqh8ipzya/DeadTrigger1.6.1.apk)
Dead Trigger 1.6.1 Game Data (http://uploaded.net/file/4wlpgpmj)
if this links down use
Dead Trigger 1.6.1 Game Data2 (http://www.secureupload.eu/v1lsteqmdi1t)

zizoo67
05-07-2013, 11:29
برنامه Game Killer V 2.50 ورژن رجستر شده

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/pGDjAMZMOF/game-killer-v2.5-full-version-2-.apk

mrj123
06-07-2013, 16:43
این نرم افزار را قبل از بازی کردن این بازی ها اجرا کنید تا گلدتان زیاد شود
eternity warriors 2
traven quest
warheads:medieval tales
samurai vs zonbies defence
lil kingdom
blood and glory
contract killer: zombies noblood
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/FmxAnlQlew/glu.rar

mrj123
06-07-2013, 16:46
هک بازی TL HEROES لطفا

mrj123
06-07-2013, 18:38
من آپدیت little empire نصب کردم این پیغام را میده چیکار کنم
unfortunately, little empire has stopped

Trainer
06-07-2013, 22:14
هک بازی TL HEROES لطفا
درود

https://lh4.ggpht.com/RPxm1-VhxAHL0kdV5bHAI52JqdEIRjwyLIqrQgg5xNq00bNWuDjzD87E G2y0Q_U2z9A=w705

نام بازی: Tiny Legends - Heroes
ورژن بازی: 1.2.1
احتیاج به روت: نیست

نتیجه کار:
- 9,999,999 Golds
- 9,999 Gems

راهنمای کار:
1. دانلود فایل
2. اکستراکت فایل دانلودی
3. نصب فایل Apk
4. کپی پوشه obb به sdcard/android/obb/com.trinitigame.android.tinylegendsheroes
5. اگر این روش جواب نداد فایل Patch را نصب کنید
6. لذت ببرید

Download Link: Zippshare Link
APK + OBB + Patch files (http://www46.zippyshare.com/v/38221189/file.html)

لینک دانلود به صورت مستقیم از سرویس Mul

(http://w2.mul.ir/www46.zi|pp|ys|ha|re|.c|om/v/38221189/file.html)APK + OBB + Patch files (http://w2.mul.ir/www46.zi|pp|ys|ha|re|.c|om/v/38221189/file.html)

هشدار : کاربران Galaxy S3 و Nexus 7 ممکن است حین اجرای بازی با پیغام ارور مواجه شوند

سپاس و بدرود

asfa
07-07-2013, 11:24
سلام دوستان
یه سوال داستم
اینکه بازی pou رو میشه هکش کرد یا نه ؟؟؟

asfa
07-07-2013, 14:06
منظورم level هست وگرنه نسخه پول بینهایتش رو پیدا کردم ...

mrj123
07-07-2013, 19:22
یدونش چیلتر یه دونشم کار نمی کنه

Trainer
07-07-2013, 21:28
یدونش چیلتر یه دونشم کار نمی کنه
درود
دوست عزیز اون دومی اگه اکانت mul داشته باشی اکی هستاااا/از سرور های دیگه هر کاری کردم نتونستم لینک مستقیم بگیرم
یه قیلتر کشنی چیزی گیر بیار دیگه :ag:

mrj123
09-07-2013, 17:42
من تو mul ثبت نام کردم ولی میگه باید بخرم تا محدودیتش اجازه بده دانلود کنم

tarfan1364milad
10-07-2013, 09:54
آقا بازی gta vice city کسی فایلی چیزی داره که تمام شهر باز باشه؟؟
ممنون میشم

Bkhajeh
10-07-2013, 12:06
اساتید محترم :دی کسی میدونه چطوری میتونم فایل Air Patriots Hack Cheat Tool v1.9 رو دانلود کنم ؟ :دی
نسخه های بالاترش باشه هم بهتره :دی

یا اینکه راهی برای هک کردن این بازی هست ؟

Trainer
12-07-2013, 19:36
آقا بازی gta vice city کسی فایلی چیزی داره که تمام شهر باز باشه؟؟
ممنون میشم
نام بازی : Gta Vice city

کد تقلب : Health,Ammo

مراحل کار :

ابتدا نرم افزار GameCIH یا Game Guardian را اجرا کرده و وارد بازی شوید " آموزش این دو نرم افزار در امضاء"
سپس برنامه را با کلید میانبر تعیین شده " Hotkey" اجرا کنید و مقدار مورد نظر جان یا تیرتان را در نرم افزار وارد کنید
یک تیر بخورید " برای جان " یا یک تیر شلیک کنید " برای تیر بینهایت " و باز برنامه را بالا بیاورید و مقدار جدید را وارد کنید و سرچ کنید
این کار را ادامه دهید تا زمانیکه تنها یک مقدار به دست بیاورید
آنرا قفل " Lock " کنید

Cheats Codes
# Download an app called GameKeyboard from Playstore (3.49$)

* Make sure game is already open , then open Gamekeyboard and tap " Tap here to call out keyboard after exit"

* If you don't know cheat codes don't worry there is an app for that too, Download GTA CHEATS APP from Playstore

اساتید محترم :دی کسی میدونه چطوری میتونم فایل Air Patriots Hack Cheat Tool v1.9 رو دانلود کنم ؟ :دی
نسخه های بالاترش باشه هم بهتره :دی

یا اینکه راهی برای هک کردن این بازی هست ؟
درود
این روش ، بر روی آخرین نسخه این بازی تست شده است و در مورد Gears و Big Bomb های شماست .
تنها برنامه مورد نیاز برنامه Root Explorer است .
پس از اینکه شما آنرا اجرا کردید و اجازه دسترسی به روت را به دستگاه دادید
به data/data/com.southwindgames.ac/files/saved_data.xml بروید
آنرا به عنوان یک فایل متنی " تکست" باز کنید و به دنبال متنی شبیه متن زیر بگردید :
: <Int Id="GEARS" Value="?"/> به جای علامت سوال در متن مقدار gears های شما باید نوشته شده باشد
. آنرا به مقدار دلخواه خود تغییر دهید . همچنین دو خط پایین تر شما باید متنی را پیدا کنید که در مورد مقدار big Bomb های شما نوشته باشد ، آنرا نیز به مقدار دلخواه خود تغییر دهید

سپاس و بدرود

grafa
16-07-2013, 14:26
درود
دوستان برای بازی اندروید Little Empire یکی این رو ترجمه کنه من متوجه نشدم! مرسی ♥

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=865557&d=1371812344

omid2222222
16-07-2013, 15:44
سلام خواهش میکنم یه اموزش درست حسابی برای بازی Little Empire بنویسید :please::please::please:
با کدوم نرم افزار هکش کنیم؟ و چجوری؟:please::please::please::please::pleas e:

Trainer
16-07-2013, 15:51
سلام خواهش میکنم یه اموزش درست حسابی برای بازی Little Empire بنویسید :please::please::please:
با کدوم نرم افزار هکش کنیم؟ و چجوری؟:please::please::please::please::pleas e:

درود
دوست عزیز یه سرچ واستون زدم اما ظاهرا این بازی یک بازی server sided game هست و این گونه بازیها یا هک کردنشون بسیار سخت و یا هک شدنی نیستند . تا به حال کسی نتونسته هکش کنه.چند روش هم هست اما هیچ کدوم کارایی ندارن

سپاس و بدرود

grafa
16-07-2013, 23:04
درود
من امروز 3-4ساعت گشتم و کلی فایل برای هک این بازی بودش ولی اصلا نتونستم دانلود کنم | حتی آموزش ویدئوی هک بازی رو هم دیدم که کاملا کار کرد و هک مخصوصی هم داره این بازی. لینک میدم ببین و اگه تونستی دانلود کنی اینجا قرار بده مرسی ♥

http://vimeo.com/69622295

http://hack-me-pls.blogspot.com/2013/06/little-empire-hack-cheat-2013-android.html

http://cheatsspot.com/empire-hack-cheats-tool/

varboon
17-07-2013, 13:56
سلام. اقا روی بازی I gladiator هر کاری کردم جواب نداد. خواهشا راهنماییم کنین چطوری تو این بازی I gladiator پول بدست بیارم.

Trainer
17-07-2013, 18:07
سلام. اقا روی بازی I gladiator هر کاری کردم جواب نداد. خواهشا راهنماییم کنین چطوری تو این بازی I gladiator پول بدست بیارم.
درود

قبل از هر کاری بهتون بگم که من این روش رو تست نکردم و از درست بودن فایل مطمئن نیستم . این تغییرات بر روی خود بازی اعمال شده و شما باید بازی رو از اول برید . حال اگر صلاح دونستید دانلود کنید .

نام بازی : I Gladiator
نتیجه هک : 999,999,999 پول ، 1,400,000,000 سکه ، تمامی اسکین ها با نصب H.Apk " بدون احتیاج به روت "

دانلود : 5 پارت

+ Part 1 (http://upfile.vn/9qdV)
+ Part 2 (http://upfile.vn/9qeH)
+ Part 3 (http://upfile.vn/5egk)
+ Part 4 (http://upfile.vn/9qpC)
+ Part 5 (http://upfile.vn/9qpL)

آموزش نصب :

هر 5 پارت را دانلود کنید و فایل igladiator_1370222914934.apk را به مموری کارت منتقل کنید

igladiator_1370222914934.apk. را نصب کنید . این بازی به دلیل حجم زیاد زمان زیادی برای نصب احتیاج دارد و لذت ببرید

توی بخش نظرات منبع یه نفر فقط نظر داده اونم گفته هک پول فقط کار نمیکنه " به نظرم ارزش امتحان رو داره . اگه سرعت اینترنت خوبی دارید و شبانه میتونید دانلود کنید "

سپاس و بدرود

zizoo67
18-07-2013, 06:18

من با gamekiller هک کردم هر دو هم سکه نقره هم طلا:af:

varboon
18-07-2013, 13:06
من با gamekiller هک کردم هر دو هم سکه نقره هم طلا:af:

میشه یه توضیحی بدی؟

HF273
18-07-2013, 13:22
سلام
Little Commander world war 2 رو میشه هک کرد ؟هک پول موجود در بازی !
مرسی

Pedram ag
18-07-2013, 13:22
هک بازیperfect kickرو هم میشه بذارید.هر کاری کردم دانلود نتونستم بکنم.

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 4 Beta

Trainer
18-07-2013, 14:31
سلام
Little Commander world war 2 رو میشه هک کرد ؟هک پول موجود در بازی !
درود.حسین جان این روش رو تست کن باید جواب بده

Name of Game: Little Commander - WWII TD (For ROOTED Device)

Name of Cheat:
- In-game Money Hack
- Upgrade Points Hack

LINK: playgoogle (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catstudio.littlesoldiers&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jY XRzdHVkaW8ubGl0dGxlc29sZGl%E2%80%8BlcnMiXQ..)

Open Game CIH then start the game

IN-GAME MONEY HACK

Start the first mission. Your starting money should be $50. Paused the game then open GameCIH. Search in "Input Number" enter value "50" then OK. Drag the $10 soldier to the field so that the value will change to $40 then open GameCIH then enter value "40" then you see the name "money" change the value to "999999". Finish the game to have UPGRADE POINTS so that you change hack it.

IN-GAME MONEY HACK

After you finished you first mission you already have enough UPGRADE POINTS to upgrade the soldier. open GameCIH. Search in "Input Number" enter your current UPGRADE POINTS then OK. Upgrade the first soldier on the upper right and you will have a new value for UPGRADE POINTS. open GameCIH then enter the new UPGRADE POINTS then you see the name "point" change the value to "999999".

مرسی

هک بازیperfect kickرو هم میشه بذارید.هر کاری کردم دانلود نتونستم بکنم.

درود
دوست عزیز این بازی فکر کنم آنلاین باشه و من روشی برای هکش پیدا نکردم.امیدوارم دوستان بتونن کمک بیشتری بهت بکنن

سپاس و بدرود

Pedram ag
18-07-2013, 18:07
درود
دوست عزیز این بازی فکر کنم آنلاین باشه و من روشی برای هکش پیدا نکردم.امیدوارم دوستان بتونن کمک بیشتری بهت بکنن

سپاس و بدرود

من خودم هک رو پیدا کردم منتها نمیتونم دان کنم.توی گوگل اینو سرچ کنید
Perfect kick hack tool
سپاسگذارم

Trainer
18-07-2013, 20:46
Perfect kick hack tool
سپاسگذارم

درود
دوست عزیز سرچ زدم اما سایت هایی که ادعا کرده بودند این بازی رو هک کردند میگن باید بری توی این لینک و دانلودش کنی.بعد که رفتی میگه اول باید survey رو پر کنی تا بتونی دانلود کنی.شما هر چقدر میخوای این کار رو انجام بده.نمیتونی دانلود کنی.این کارا فقط جنبه تبلیغاتی داره

سپاس و بدرود

Pedram ag
18-07-2013, 20:54
درود
دوست عزیز سرچ زدم اما سایت هایی که ادعا کرده بودند این بازی رو هک کردند میگن باید بری توی این لینک و دانلودش کنی.بعد که رفتی میگه اول باید survey رو پر کنی تا بتونی دانلود کنی.شما هر چقدر میخوای این کار رو انجام بده.نمیتونی دانلود کنی.این کارا فقط جنبه تبلیغاتی داره

سپاس و بدرود

سپاس بسیار از شما برای کمک و راهنمایی به کاربران(میدونم اسپمه ولی لطفا پاک نکنید)

Pedram ag
18-07-2013, 21:17
درود

سپاس و بدرود

سپاس بسیار برای اهمیت دادن به کاربران.

zizoo67
19-07-2013, 01:23
میشه یه توضیحی بدی؟

اگه با gamekiller کار کرده باشی به راحتی میتونی هکش کنی آموزشش هم تو سایت هست

من به نت دسترسی محدود دارم آموزش تصویریشو میزاشتم

zizoo67
19-07-2013, 01:24
Perfect kick hack tool
سپاسگذارم

من این برنامه رو داشتم الکیه جواب نمیده

varboon
24-07-2013, 09:47
سلام. آقا من با game killer تونستم تو بازی I gladiator سکه ی نقره ایشو هک کنم و زیادش کنم. اما هرکاری میکنم سکه ی طلاییشو نمیتونم هک کنم. آخرای این بازی خیلی سخت شده حتما سکه ی طلایی میخوام.

میشه یه راهنمایی کنین .

sh1994
26-07-2013, 15:24
سلام آقا کمک کنین تورو خدا این بازی little empire تقلب داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو گوگل زیاد هست ولی دان نمیشه کمک کنییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییین :sign_help: :sign_help: :sign_help:

varboon
28-07-2013, 12:56
سلام. آقا من با game killer تونستم تو بازی I gladiator سکه ی نقره ایشو هک کنم و زیادش کنم. اما هرکاری میکنم سکه ی طلاییشو نمیتونم هک کنم. آخرای این بازی خیلی سخت شده حتما سکه ی طلایی میخوام.

میشه یه راهنمایی کنین .

چرا کسی پاسخ گو نیست؟!!!!!!!!!!!!:dy::an:

HOSSEIN 7
28-07-2013, 18:53

میشه یه راهنمایی کنین .

چرا کسی پاسخ گو نیست؟!!!!!!!!!!!!:dy::an:

من پاسخگو ام!! :4:

اینکه سکه نقره ای رو هک کردید، دلیل نمیشه که بتونید سکه طلایی رو هم هک کنید، خیلی از بازی ها این وضعیت رو دارند!

مثلا من خودم تو Drag Racing راحت تونستم پول رو هک کنم، ولی RP رو نتونستم هک کنم، یعنی نمیشه هک کرد!

این بازی که شما میگی رو من بازی نکردم ولی حدس میزنم اینجوری باشه

روال کار برنامه Game Killer مشخصه، پس اگه یه وقت دیدید جواب نداد، پس حتما قابل تغییر نیست

شاید روش دیگه ای برای هک اینجور موارد وجود داشته باشه! شاید!

varboon
29-07-2013, 12:43
آقا توی همین سایت من دو نفرو دیدم که تو بازی I gladiator هم سکه ی طلایی رو هک کردن و هم نقره ای. یکیشون با game killer این کارو کرده یکی دیگه هم با gamecih2. من از هر دو برنامه استفاده کردم و چندین و چند بار هم تکرار کردم ولی سکه ی طلایی رو هک نمیکنه.

آخه چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااا:dy::14:

salehkhd
29-07-2013, 13:38
سلام به همه ی دوستان، یه هک واسه ی بازی paradise island می خواستم....

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

farfar1993
03-08-2013, 21:20
این بازی little empire چیزی کسی پیدا نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هرروز میام !

yavarahmadi
06-08-2013, 00:28
سلام

من چند بار تست کردم تا بلاخره موفق شدم

بازی BLOOD & GLORY رو توضیح میدم براتون بقیه هم مثل همینن

وارد بازی بشید برید قسمتی که سلاح خرید میکنید.ببینید میزان سکه هاتون چقدر هست

مثلا 2400 تا سکه دارید.حالا از هات کی اون برنامه رو باز و input number رو بزنید

الان دقیقا میزان سکه هاتون رو وارد کنید و سرچ رو بزنید.بعد دکمه ی بک رو بزنید

برید یه مسابقه بدین تا به سکه هاتون اظافه بشه یا چیزی بخرید که از سکه هاتون کن بشه

بعد میزان دقیق سکه هاتون رو حفظ کنید.مثلا از 2400 رسید به 2800

حالا دوباره از هات کی اون برنامه رو اجرا کنید.براتون چنتا قفل میاره با یه سری عدد

الان دنبال قفلی بگردین که میزان عدد 2800 رو نشون میده بهتون(میزان سکه های جدید)

روش کلیک کنید و بعد اون رو به هرچقدر دوست دارید تغییر بدید

به همین سادگی

با تشکر از دوست عزیزمون به خاطر این برنامه ی مفیدددددددددددددددددددد
داداش قربونت.من فرمایشات شما رو روی need for speed most wanted تست کردم و جواب گرفتم.بازم ممنون

eshgh_P
14-08-2013, 11:31
احتمال اینکه برای بازی little empire استفاده کنیم و مدیران بازی متوجه نشن خیلی کمه :ab:
من که استفاده کردم جواب داد الهی بن نشم :cw:

TurKurT656
20-08-2013, 04:07
سلام
دوستان میتونید v6 plants vs zombies رو هم هک کنید

TurKurT656
20-08-2013, 20:58
دادا یکی کمکم کنه
modern combat 3 طلا هاش رو هم میشه افزایش داد
من میزان پولمو میزنم بعد شما میگید مقداری پولتو خرج کن دوباره سرچ کن ولی برای سرچ دوباره باید از منو ریست کنم

mehrdad254
20-08-2013, 22:00
من همون صفحه اول گیر میکنم نوشته please wait:by: و همینطور مونده میخوام بازی pou را سکه هاشو نامحدود کنم:aa:

TurKurT656
23-08-2013, 11:56
دادش یکی کمکم کنه

mrj123
04-09-2013, 09:49
فول بشه چی میشه./؟ این برنامه که مجانی..!!

موقعی که سرعت را بینهایت می خواهید بکنید بعد از چند ثانیه به شما پیغام می دهد

mrj123
04-09-2013, 09:50
احتمال اینکه برای بازی little empire استفاده کنیم و مدیران بازی متوجه نشن خیلی کمه :ab:
من که استفاده کردم جواب داد الهی بن نشم :cw:
چه جوری

mohammadseven
05-09-2013, 00:28
خسته نباشد اگه میشه اموزش هک بازی wild blood رو بذارید خیلی تلاش کردم که سکه هک کنم اما خب نمیدونم چرا نمیشه

mohammadseven
05-09-2013, 13:46
خسته نباشد اگه میشه اموزش هک بازی wild blood رو بذارید خیلی تلاش کردم که سکه هک کنم اما خب نمیدونم چرا نمیشه

کسی نیست جواب منو بده فک کنم تو این سایت بن شدم سوال همه جواب داده میشه الا من:please:002::12::020:

Farzin-st
02-10-2013, 19:00
لطفا طریقه هک subway surf رو هم بگید.

shoqeparvaz
24-10-2013, 10:33
لطفا روش بینهایت کردن پول FIFA 14رو هم بگید.

Sent from my LG-P768 using Tapatalk 2

filixlucky
29-01-2014, 11:48
گیم jungle heat هم میشه؟ من هرکاری کردم نشد که نشد.

CoLoNeL_F
10-05-2014, 21:01
سلام
خسته نباشید.
ممنون میشم هک بازی dead trigger 2 رو برام بزارید.

ممنون

peyamn670
27-05-2014, 11:58
هک بازی C.H.A.O.S Tournament HD v6.2.0

gardenhome_666
12-07-2014, 01:10
سلام دوستان بازی kings empire هک داره یعنی میشه منابع یا الماس رو زیاد کرد . خیلی احتیاج دارم . مرسییییی

ahmah1390
29-08-2014, 23:05
سلام دوستان میشه هک بازی shadow fight 2 رو بزاید یا بگید چجوری میشه هک کرد ؟؟؟؟؟؟

Xperia Z 1375
25-09-2014, 09:18
سلام دوستان من می خوام بازی line rangers رو هک کنم اگه بشه کمکم کنید این بازی رو هک کنم البته اینو بگم که از هر برنامه هک هم استفاده کردم جواب نداد اگه پاسخ بدین ممنون می شم دوستان

:bc::bc::bc::bc::spam::spam::spam::as::as::spam::s pam:

یه برنامه است که با اون میشه هک کرد ولی متاسفانه این برنامه رو با هزار بد بختی از یه سایت خارجی دانلود کردم حالا یه مشکل دیگه است اونم اینه که فایل rar می باشد و رمز داره
والبته تو سایتی که دانلود کردم هیچ اثری از رمز نیست!!!!

کاور این برنامه هم اینه: 982586

Xperia Z 1375
25-09-2014, 09:48
لطفا طریقه هک subway surf رو هم بگید.

می تونید از فایل مد شدش استفاده کنید عزیز.اونم می تونید از apk tops دریافت کنید.

metalika777_h_g
25-09-2014, 10:52
سلام کسی بلده بازی perfect kick رو هک کنه؟

™LEO
25-09-2014, 11:23
سلام کسی بلده بازی perfect kick رو هک کنه؟
هیچ راهی نداره.من هک کردم،چون آنلاینه،دوباره برگشت به حالت اولیه

metalika777_h_g
25-09-2014, 23:31
هیچ راهی نداره.من هک کردم،چون آنلاینه،دوباره برگشت به حالت اولیه
اره منم با گیم هک ؛ هک کردم چون اطلاعات رو با سرور چک میکنه مثل اولش میشه؛ گفتم شاید یکی راهی بلد باشه؛ مثلا کلش اف کلن رو با وجود اینکه انلاینه هک میکنن...

mr.iman
13-10-2014, 23:17
aliens drive me crazy
سلام این بازی هک شدش هست ؟؟ اگع هست میشه لینکشو بذارین

farshidroma
09-11-2014, 13:33
سلام
من بازی as roma fantasy football manager رو با freedom باز کردم وقتی سکه میخرم تایید گوگل میشه اما همش میچرخه تا یبار لود بشه بازی هم انلاینه چی کار کنم؟

Ivan Fendereski
28-08-2017, 11:19
سلام و وقت بخیر. ببخشید میشه نحوه استفاده از هک بازی gunship battle رو هم آموزش بدید. هرکاری میکنم تو نسخه مود شده نمیتونم هواپیما یا هلیکوپتری رو خریداری کنم چون پولو طلای کافی ندارم. نحوه افزایش طلا و پول رو آموزش بدید ممنون میشم.

zizoo67
06-09-2017, 10:22
aliens drive me crazy
سلام این بازی هک شدش هست ؟؟ اگع هست میشه لینکشو بذارین

http://dl.apktops.ir/games/2016/04/Aliens_Drive_Me_Crazy_v3.0.0_Mod_Apktops.ir.apk

zizoo67
06-09-2017, 10:29
سلام و وقت بخیر. ببخشید میشه نحوه استفاده از هک بازی gunship battle رو هم آموزش بدید. هرکاری میکنم تو نسخه مود شده نمیتونم هواپیما یا هلیکوپتری رو خریداری کنم چون پولو طلای کافی ندارم. نحوه افزایش طلا و پول رو آموزش بدید ممنون میشم.

http://dl.yasdl.com/2017/Android/GUNSHIP.BATTLE.Helicopter.3D.Mod_2.5.20_YasDL.com. apk