PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ پیرامون Galaxy Mini

Sandroid
26-11-2011, 19:31
تمامی مباحث،پرسش،پاسخ پیرامون به این گوشی.در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

zhigollll
04-12-2011, 13:45
slm dostan man galaxy mini kharidam taze kharidam.kheyli azash sar dar nemiyaram.dostan az root kardan va rekaveri harf mizanan.man nemidonam ina chiyan.vali ye moshkeli daram.onam ine ke vagti behem sms miyad sms a gati miyad kalamt saro tah miyan.kasi mitone yekam vasam dar morede ina tozih bede.va bege ke chetori mitonam in moshkel ro hal konam.

pooyajoon1
04-12-2011, 14:05
من روی گوشیم یه برنامه بازار فارسی نصب کرده بودم که باهاش نرم افزار می گرفتم و نصب می کردمام
روز دو سه تا برنامه گرفتم ولی موقع نصب فورن می نویسه برنامه نصب نشد
فک کردم اون برناهه های دانلودی اینطوری شده و مشکل دارن
ولی امتحان کردم نرم افزارایی هم که از قبل داشتم وقبلن نصب کرده بودم حالا نصب نمیشه
یا از هر ده تا یکیشون نصب میشه
مشکل حجم و حافظه هم ندارم
در ضمن گوشی رو خاموش روشن کردم نشد
حتی ریست کلی هم کردم و کل نرم افزارا و پیامام و همه چی گوشی هم ریست شد ولی بازم نشد
مشکل از چیه؟
من گوشی رو نو خریدم نه رام عوض کردم نه چیزی نسخه اش هم که 2.2.1 froyo هست

GenomeX
04-12-2011, 14:18
دوست عزیز از قوانین انجمن، فارسی تایپ کردنه!
برای هر کدوم از مواردی که گفتید تو قسمت رامها هستند( همون 4تا تاپیکی که مهم شدن) با دقت مطالعه بفرمایید جواب میگیرید.
اگه زیاد از گوشی سر در نمیارید میتونید دفترچه راهنمای گوشی مینی که اونم تو همین بخش هست رو دانلود ومطالعه بفرمایید.
اگه مشکل جدا نوشتن حروف فارسی یا به هم ریختن کلمات فارسی رو دارید باید رام رسمی خاورمیانه استفاده کنید که همه جای گوشی فارسی ساپورت میکنه یا اینکه رام کاستم با ساپورت فارسی( همه جای گوشی ساپورت میشه ولی در منوی زبان، فارسی رو نداره) نصب کنید البته چون میگید تازه کارید به شما پیشنهاد میکنم رام کاستم رو فعلاً بیخیال بشید چون نصب مودها و پچها براتون مشکل خواهد بود و ریسک آسیب رسوندن به گوشیتون رو بالا میبره.
از مدیران بخش هم درخواست دارم اون تاپیک قدیمی رو پاک سازی کنند وبه اینجا منتقل کنند چون اکثر سوالها قبلاً جواب داده شده.

GenomeX
04-12-2011, 16:02
من روی گوشیم یه برنامه بازار فارسی نصب کرده بودم که باهاش نرم افزار می گرفتم و نصب می کردمام
ولی امتحان کردم نرم افزارایی هم که از قبل داشتم وقبلن نصب کرده بودم حالا نصب نمیشه
حتی ریست کلی هم کردم و کل نرم افزارا و پیامام و همه چی گوشی هم ریست شد ولی بازم نشد
مشکل از چیه؟
اگه قبلاً برنامه ای نصب میکردید که الان نمبتونید احتمالاً در برنامه پایه رامتون مشکل پیش اومده( فکر کنم اسم برنامه Pakage installer باشه که فایل سیستمی هست) در این صورت بهتره گوشی رو با یک رام جدید فلش بزنید... به تاپیک رامها برید و یک رام خاورمیانه دانلود کنید.(نسخه جدید اندروید یعنی 2.3.4 بهتره از نظر مصرف باتری ولی 2.3.5 هم به طور غیر رسمی اومده)

Sandroid
04-12-2011, 19:05
slm dostan man galaxy mini kharidam taze kharidam.kheyli azash sar dar nemiyaram.dostan az root kardan va rekaveri harf mizanan.man nemidonam ina chiyan.vali ye moshkeli daram.onam ine ke vagti behem sms miyad sms a gati miyad kalamt saro tah miyan.kasi mitone yekam vasam dar morede ina tozih bede.va bege ke chetori mitonam in moshkel ro hal konam.
به سایت خوش اومدید.
دوست خوبم،باید فارسی تایپ کنید(قوانین انجمن)
شما رامتون فارسی نیست.از تاپیک رامهای رسمی استفاده کنید و یه رام خاورمیانه رو نصب کنید
اموزش نصب رام هم موجوده

مشکل از چیه؟

رامتون مشکل پیدا کرده.یه بار دیگه رام رو نصب کنید

pooyajoon1
04-12-2011, 20:49
مرسی از راهنمایی
میخواستم ببینم من اینو نصب کنم مشکلم رو حل میکنه؟:
نام:S5570JPKQ8
ورژن اندروید:2.3.4
تاریخ انتشار:2011 September 16
حجم دانلود:122.7
دانلود:

M_Erjenany
04-12-2011, 23:01
مرسی از راهنمایی
میخواستم ببینم من اینو نصب کنم مشکلم رو حل میکنه؟:
نام:S5570JPKQ8
ورژن اندروید:2.3.4
تاریخ انتشار:2011 September 16
حجم دانلود:122.7
دانلود:

اره داداش مشکلت حله ...

zhigollll
05-12-2011, 14:33
dostan on barnameyi ke migin nasb konam az koja dl konam.mishe behem begin.yani age ono nasb konam sms aa doros miyad

zhigollll
05-12-2011, 14:36
ببخشید حواسم نبود.دوستان میشه بگین من از کجا میتونم برنامه رو دانلود کنم.

GenomeX
05-12-2011, 15:09

برید به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182125) و هر رامی که خواستید انتخاب کنید. لینکش و پسورد فایل فشرده هم در همون صفحه هست.( پیشنهاد بنده رام خاورمیانه جینجربرید 2.3.4 با بیس باند: S5570JPKQ8 هست.)
برای آموزش ریختن رام هم برید به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182123) و سعی کنید به دقت به آموزش توجه کنید تا مشکلی پیش نیاد براتون.

zhigollll
05-12-2011, 16:26
اقا با این روشی که گفتین گوشی رو ببرین به حالت دانلودینگ من نمیتونم.راهه دیگه ای هم هست که بشه گوشی رو به حالت دانلودینگ برد

mortezafa
05-12-2011, 16:26
سلام
1 برنامه ریختم روی گوشی بعد نصب انجام دادم دیدم نصبش خیلی طول کشید 3 دقیقه شد عجیب بود برام هیچ وقت اینقدر طون نمیکشید دوکمه home زدم از نصب خارج بشه شد بعد چند بار گوشی لرزید و خاموش شد! آرم سامسونگ اومد samsung باید وارد میشد قبلال یک بار اینجوری شده بود ولی مونتظر شدم آرم نرفت بعد خاموش روشن کردم بازم آرم سامسونگ میاد ! چند بار امتحان کردم فرقی نداره بالا میاد اطفاقی نمیفته

چیکار باید بکنم الان که روشن میکنم السم گوشی میاد بعد مثل همیشه samsung میاد باید بره که پسورد بیاد دیگه نمیره روی همین سامسونگ میمونه !

اینارو قبلا یه بنده خدا نوشته بود که الان همین مشکل برای گوشی من هم پیش اومده خواهشا یه نفر راهنماییم کنه یا چی؟
خداییش اگه کسی می دونه بگه یا اگه نمی دونید برم یه نمایندگی چیزی پیدا کنم ببرم شاید اونا بتونن درستش کنن! ها؟
پیشا پیش دستتون درد نگیره.

M_Erjenany
05-12-2011, 16:35

همون طور که دوستم اقا ساسان گفتن شما یه رام رسمی خاورمیانه رو فلش بزن !

مثل :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2501124#post2501124

zhigollll
05-12-2011, 16:53
تقریبا همه ی اون کارایی که تو قسمت اموزش گفته بود رو انجام دادم ولی نمیتونم گوشی رو به حالت دانلودینگ ببرم.ممنون میشم در این مورد هم کمکم کنید

M_Erjenany
05-12-2011, 17:23
تقریبا همه ی اون کارایی که تو قسمت اموزش گفته بود رو انجام دادم ولی نمیتونم گوشی رو به حالت دانلودینگ ببرم.ممنون میشم در این مورد هم کمکم کنید

گوشی رو به حالت دانلودینگ ببرید home + power + volume down

شما از اموزش این تاپیک استفاده کنید :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182123

zhigollll
05-12-2011, 17:55
اقا شرمنده من نتونستم گوشی رو تو حالت دانلودینگ قرار بدم.بدون این کار هم وقتی دکمه استارت رو میزنم میگه گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید.در حالی که گوشی رو به کام وصل کردم اینو میگه.اگه گوشی در حالت دانلودینگ نباشه نرم افزار گوشی رو نمیشناسه؟

zhigollll
05-12-2011, 18:00
شاید من اون کاری که شما میگین رو نمیتونم درست انجام بدم.منظورم به حالت دانلودینگ فرستادن گوشی رو میگم.من تازه واردم تو این گوشی ها.تا همینجا هم که کمکم کردین خیلی ممنونم ازتون.اگه تو این موردم کمکم کنید گوشی رو درس کنم بی نهایت ازتون ممنون میشم

GenomeX
05-12-2011, 18:39
نکنه در حالت روشن بودن گوشی رو میخوای ببری تو دانلودینگ؟
بهتره باتری بیشتر از 70% باشه و از اطلاعات دفترچه تلفن و sms رو بکاپ بگیر( برای اینکار برنامه های خاصی هست که بهتون کمک میکنه)
گوشی رو خاموش کن بعد سیم کارت ومموری رو خارج کن.
حالا در همون حالت که گوشی خاموشه دکمه ولوم پایین رو همراه دکمه home ( دکمه وسط گوشی) بگیرید حالا در حالی که اون دوتا رو نگه داشتید دکمه پاور رو نگهدارید اگه یه مثلث ظاهر شد که آدمک اندرویید در حال بیل زدن توشه یعنی رفتی تو دانلودینگ... حالا گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کن و صبر کن درایوها کامل نصب بشه( بزار درایوها وصل بشه بعد علامت port درodin زرد میشه)
بقیه کارها هم مثل آموزش هست فقط یادت باشه تا نوشته PASS تو برنامه odin ظاهر نشده و رنگ پنجره آبی نشده کابل از گوشی جدا نشه.

zhigollll
05-12-2011, 19:10
اقا درس شد.واقعا دستتون درد نکنه خیلی ممنونم.

lord of moto
19-12-2011, 17:16
سلام من دیروز برای یکی از دوستان گوشی galexy next رو از علاالدین خریدم تو راه رفتم بازار موبایل قیمت بگیرم فهمیدم که فروشنده دروغ گفته و گوشی ورژن ایتالیایی galaxy mini هست طبق مقایسه ای که با فروشنده کردیم فقط دو تا فرق پیدا کردیم 1- mini فارسی ساپورت می کنه next فارسی ساپورت نیست ( عربی هم نه )
2- تمش بود که تم اصلی next تم اختصاصی Tim هست

می خواستم از دوستان و متخصصان بپرسم می تونم رام های mini رو روی next نصب کنم ؟

Sandroid
20-12-2011, 19:42
فک نمیکنم کار درستی باشه و امکان داره گوشیتون بریک بشه

dap6301
25-12-2011, 14:43
سلام به اساتید و دوستان گل.
من درایور samsung galaxy mini رو میخوام.نه cd شو دارم نه تو نت پیدا کردم.اگه برام upload کنین ممنون میشم

omid020
25-12-2011, 22:58
سلام،
من یه تنبلی کردم که از همین بابت همش دودلم که نکنه فروشنده باطری اصل گوشی رو پیچونده باشه.
دیدم تو شهرمون گالاکسی مینی رو دارن، به دلیل مشغله بیخیال جمهوری رفتن شدم و از همین جا خریدمش.
بعد از خرید متوجه شدم تو پکش باید هندزفری باشه، که برا من نداشتش!
رمش باید 2 گیگ باشه که برا من 1 گیگ بود!
ایناش به جهنم، شاید بقیه جاها هم همینطوری باشه، حتی جمهوری، و مهم برام گارانتی پارس مایکروتل بود که این گارانتی رو داشت و البته وقتی با این گارانتی داشتم 4 تومن ارزونتر از تهران می خریدم باید شصتم خبردار می شد که یه چیزی هست ...
باز اینا برام چندان مهم نیست، اما باطریش نکته ی اصلیه که برام خیلی مهمه:
1 - وقتی نور صفحه نمایش نزدیک به نیمی از توان تابش یا حتی کمی بیش از نصف توان تابش هست خیلی سریع باطریش مصرف میشه و با کارکرد عادی سرعت کم شدن باطری زیاد هست و حتی یک روز رو هم جواب گو نیست.
2 - وقتی GPS روشن میشه باز خیلی سریع شروع به خالی شدن می کنه.
3 - روشن بودن Wifi هم تأثیرش رو به خوبی نشون میده اما نه مثل GPS .
قبل از این تو یک سایت انگلیس زبان خونده بودم اگر صفحه نمایش این گوشی ماکزیمم روشنایی رو داشته باشه و به طور نرمال از گوشی استفاده بشه، تا دو روز میشه از گوشی کار کشید.
من باطریمو چک کردم. روش زده ساخت چینه.
دوستان آیا باطری اصلی این گوشه ساخت چینه؟
آیا وضعیت باطری گوشی عادیه یا اینکه فروشنده از باطری اصلشم نگذشته؟ :an:
الان برای این که با خیال راحت بتونم برا یک روز شارژ نگه دارم روشنایی رو روی 1/4 گذاشتم و تازه سعی می کنم GPRS همیشه روشن نباشه و برنامه های مخفیم در حال اجرا نباشن.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Sandroid
25-12-2011, 23:05
سلام به اساتید و دوستان گل.
من درایور samsung galaxy mini رو میخوام.نه cd شو دارم نه تو نت پیدا کردم.اگه برام upload کنین ممنون میشم
تو این تاپیک لینک دانلود و اموزش نصب درایور موجود هستش
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182174

سلام،
من یه تنبلی کردم که از همین بابت همش دودلم که نکنه فروشنده باطری اصل گوشی رو پیچونده باشه.
دیدم تو شهرمون گالاکسی مینی رو دارن، به دلیل مشغله بیخیال جمهوری رفتن شدم و از همین جا خریدمش.
بعد از خرید متوجه شدم تو پکش باید هندزفری باشه، که برا من نداشتش!
رمش باید 2 گیگ باشه که برا من 1 گیگ بود!
ایناش به جهنم، شاید بقیه جاها هم همینطوری باشه، حتی جمهوری، و مهم برام گارانتی پارس مایکروتل بود که این گارانتی رو داشت و البته وقتی با این گارانتی داشتم 4 تومن ارزونتر از تهران می خریدم باید شصتم خبردار می شد که یه چیزی هست ...
باز اینا برام چندان مهم نیست، اما باطریش نکته ی اصلیه که برام خیلی مهمه:
1 - وقتی نور صفحه نمایش نزدیک به نیمی از توان تابش یا حتی کمی بیش از نصف توان تابش هست خیلی سریع باطریش مصرف میشه و با کارکرد عادی سرعت کم شدن باطری زیاد هست و حتی یک روز رو هم جواب گو نیست.
2 - وقتی GPS روشن میشه باز خیلی سریع شروع به خالی شدن می کنه.
3 - روشن بودن Wifi هم تأثیرش رو به خوبی نشون میده اما نه مثل GPS .
قبل از این تو یک سایت انگلیس زبان خونده بودم اگر صفحه نمایش این گوشی ماکزیمم روشنایی رو داشته باشه و به طور نرمال از گوشی استفاده بشه، تا دو روز میشه از گوشی کار کشید.
من باطریمو چک کردم. روش زده ساخت چینه.
دوستان آیا باطری اصلی این گوشه ساخت چینه؟
آیا وضعیت باطری گوشی عادیه یا اینکه فروشنده از باطری اصلشم نگذشته؟ :an:
الان برای این که با خیال راحت بتونم برا یک روز شارژ نگه دارم روشنایی رو روی 1/4 گذاشتم و تازه سعی می کنم GPRS همیشه روشن نباشه و برنامه های مخفیم در حال اجرا نباشن.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

گوشیهای اندرویدی کلا خیلی باتری نگه نمیدارن.
همین 1روز رو با استفاده معمولی دووم بیارن.خیلی خوبه.
نگران نباشید
خود من اتفاق میفتاد که بخاطر مصرف بالا روزی 2بار گوشیمو شارژ میکردم

mbekh
26-12-2011, 21:43
سلام دوستان من امروز گالکسی مینی گرفتم ولی فارسی رو نشون نمیده میشه این رام رسمی خاورمیانه(نام:s5570jpkq8
ورژن اندروید:2.3.4) رو نصب کنم مشکل خاصی پیش نمیاد؟ اینم مشخصات گوشیه:

android version:2.2.1
Baseband version : S5570XXKB1
Kernel version :2.6.32.9
Build number : FROYO.XWKC1
ممنون میشم جوابمو بدین

M_Erjenany
26-12-2011, 21:47
سلام دوستان من امروز گالکسی مینی گرفتم ولی فارسی رو نشون نمیده میشه این رام رسمی خاورمیانه(نام:s5570jpkq8
ورژن اندروید:2.3.4) رو نصب کنم مشکل خاصی پیش نمیاد؟ اینم مشخصات گوشیه:

android version:2.2.1
baseband version : S5570xxkb1
kernel version :2.6.32.9
build number : Froyo.xwkc1
ممنون میشم جوابمو بدین

سلام

مبارک باشه !

رام مربوط رو نصب کنید ! مشکلی پیش نمیاد !

طبق اموزش عمل کنید .

ghamgin13
26-12-2011, 23:27
در رابطه این که گوشی های آندروید باری زیاد نگه نمی دارن واقعا قبول ندارم من خودم گالاکسی اس داشتم و واقعا فوق العاده بود باتریش
---------
دوستانی که مینی دارن بگن چطور سرعتش بازی های تا 20 مگ راحت اجرا میکنه؟؟؟ (مثلا ریو) چون با ایکس 8 من تست کردم رون نمیشه بازی کرد
و مهم تر از همه باتری گوشی در یک استفاده معمولی چثدر دوم میاره؟؟؟؟
الان گوشی های داخل بازار ورژن آندرویدشون 2.2 یا 2.3 ؟

M_Erjenany
27-12-2011, 18:12
در رابطه این که گوشی های آندروید باری زیاد نگه نمی دارن واقعا قبول ندارم من خودم گالاکسی اس داشتم و واقعا فوق العاده بود باتریش
---------
دوستانی که مینی دارن بگن چطور سرعتش بازی های تا 20 مگ راحت اجرا میکنه؟؟؟ (مثلا ریو) چون با ایکس 8 من تست کردم رون نمیشه بازی کرد

سلام

شما x8 رو با مینی مقایسه میکنی ؟!
اره بازی ها رو خوب ساپورت میکنه ! حتی بازی های Hd هم روش تست شده که به خوبی اجرا میشه !
شما از این بایت نگران نباش !

بین 2-3 روز به گفته شما (معمولی)

الان باید بیس 2.3 باشن ! قدیمی تر ها بیس 2.2 بود !

مشکلی نیست شما وقتی گوشی رو تهیه کردی به ورژن بالاتر اپدیت خواهی کرد !

موفق باشید

Sandroid
27-12-2011, 18:20
---------

نمیشه گفت روون اجرا میکنه.چون بازیهایی که سنگین هستن نیاز به سخت افزار بهتری دارن.
راجع به باتری هم همیشه بستگی به استفاده خودتون داره.ولی با استفاده معمولی 1.5 روز
ورژن اندروید هم بستگی داره.ولی اکثرا 2.2.1 هستن

GenomeX
30-12-2011, 16:20
استفاده از رامهای کاستم که قابلیت اورکلاک دارند یا با استفاده از tweakes قابلیت رام رو بالا بردند بازیها رو میشه روونتر اجرا کرد.
برای باتری هم سعی کنید از رامهای جینجربرید استفاده کنید. البته مصرف باتری رابطه مستقیم با طریقه استفاده کاربر داره.
برای اینکه عمر باتری رو افزایش بدید میتونید در گوگل سرچ کنید( به انگلیسی که چه بهتر! ) یا در تاپیکهایی که در قسمت عمومی اندروید انجمن قرار داره...مثل تاپیک پرسش وپاسخ گوشیهای اندروید.

i8910
05-01-2012, 19:19
سلام دوستان چطور با این گوشی گلکسی مینی خط همراه اول رو میشه شارز کرد .چرا قبول نمیکنه؟

arh138
08-01-2012, 11:46
سلام
لطفا يك روش ساده براي حل مشكل تبديل sms به mms ارائه نمائيد كه از نون شب واجبتره

ممنون

alizamany
08-01-2012, 13:39
به این تایپیک مراجعه کنید ببینید مشکلتون حل می شه یا نه http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=178383

GenomeX
11-01-2012, 10:31
سلام
لطفا يك روش ساده براي حل مشكل تبديل sms به mms ارائه نمائيد كه از نون شب واجبتره

ممنون

دو فايل Mms.apk ( از مسير system/app ) و twframwork.apk ( از مسير system/framwork ) رو با root explorer در مموري كارت كپي كنيد وبه كامپيوتر منتقل كنيد.
با كمك برنامه apk manager ميتونيد فايل Mms.apk رو ويرايش كنيد. ( اگه كار با اون رو بلد نيستيد دوتا فايل رو برام آپ كنيد تا براتون ويرايش كنم )
بعد ويرايش فايل ،فايل Mms.apk رو با root explorer به مسير system/app منتقل و جايگزين فايل قبلي كنيد.( سيستم در حالت r/w باشه) حالا با نگه داشتن انگشتتون روي فايل پنجره جديدي باز ميشه. گزينه permisions رو انتخاب كنيد وبه اين خالت تيك بزنيد:

X X _
X _ _
X _ _

گوشي رو ريبوت كنيد.

lord of moto
17-01-2012, 12:14
سلام من دیروز برای یکی از دوستان گوشی galexy next رو از علاالدین خریدم تو راه رفتم بازار موبایل قیمت بگیرم فهمیدم که فروشنده دروغ گفته و گوشی ورژن ایتالیایی galaxy mini هست طبق مقایسه ای که با فروشنده کردیم فقط دو تا فرق پیدا کردیم 1- mini فارسی ساپورت می کنه next فارسی ساپورت نیست ( عربی هم نه )
2- تمش بود که تم اصلی next تم اختصاصی tim هست

می خواستم از دوستان و متخصصان بپرسم می تونم رام های mini رو روی next نصب کنم ؟

فک نمیکنم کار درستی باشه و امکان داره گوشیتون بریک بشه

یعنی این رفیق ما نمی تونه فارسی داشته باشه ؟

رام هاش رو از کجا پیدا کنم ؟

M_Erjenany
24-01-2012, 18:40
یعنی این رفیق ما نمی تونه فارسی داشته باشه ؟

رام هاش رو از کجا پیدا کنم ؟

باید صبر کنید تا راه حلی برای این موضوع پیدا بشه !
یا اینکه رامی از سوی سامسونگ معرفی بشه !

M_Erjenany
24-01-2012, 18:41
سلام دوستان چطور با این گوشی گلکسی مینی خط همراه اول رو میشه شارز کرد .چرا قبول نمیکنه؟

سلام
یه رام رسمی شما رو گوشیت فلش کن مشکلت حل میشه !
رامهای کاستوم ( البته بعضی از رامهای بر پایه سیانوژن ) فاقد این قابلیت هستن !

saeed.brazini
25-01-2012, 22:55
سلام دوستان من تازه این گوشی رو خریدم یه بار هم رمز گوشی رو عوض کردم ولی الان رمز رو فراموش کردم هرکاری میکنم باز نمیشه .............. قفل گوشیم هم عدد نیست 9 تا دایره است که باید به هم وصلشون کنم اگر کسی راهی سراغ داره بگه که دارم دیوونه میشم

M_Erjenany
25-01-2012, 23:08
سلام دوستان من تازه این گوشی رو خریدم یه بار هم رمز گوشی رو عوض کردم ولی الان رمز رو فراموش کردم هرکاری میکنم باز نمیشه .............. قفل گوشیم هم عدد نیست 9 تا دایره است که باید به هم وصلشون کنم اگر کسی راهی سراغ داره بگه که دارم دیوونه میشم

سلام
شما برو به حالت ریکاوری مد بعد گزینه Reset factory رو بزن ! با این کار تمام مسیج ها و کانتک هات هم پاک میشه ولی چاره ای نیست !

با گرفتن دکمه های Power + Home به صورت همزمان میتونی به ریکاوری مد دسترسی داشته باشی !

poya_ice4u
06-02-2012, 23:28
سلام. میخواستم بدونم دوستانی که این گوشی را خریدند روش کارت حافظه بوده یا نه؟

M_Erjenany
07-02-2012, 22:57

سلام
سری اول که تولید شد کارت حافظه 2 گیگ داشت اما الان نه !
یه چیزی هم هست و اون اینکه بستگی به مردونگی فروشنده هم داره , بعضی اوقات خود فروشنده ها کارت حافظه رو بر میدارن ! ( البته همه اینجوری نیستن :4: )

mostafait1
11-02-2012, 12:49
سلام.

یک گوشی دارم با نام Samsung Galaxy GT-I5110
میخواستم بدونم که چطوری باید ریکاوری روی این گوشی نصب کنم؟! آیا از همین بخش باید پیگیری کنم؟!

قسمت آپدیت رفتم برای 5570 هستش آیا از فایل های همون استفاده کنم؟!

mostafait1
11-02-2012, 15:36
دوستان عزیز در کل توضیح دهید که چگونه بر روی این گوشی باید ریکاوری نصب کنم؟!

چگونه اصلا باید بر روی این گوشی به منوی ریکاوری بروم؟!

بصورت دیفالت ریکاوری بر روی این گوشیها نصب نیست؟!

با تشکر فراوان!

GenomeX
11-02-2012, 16:16
همه گوشیها خودشون ریکاوری دارند. منظور از نصب ریکاوریclock work recovery یا همون کاستوم ریکاوری هست که قابلیتهای جدید به منوی ریکاوری گوشی میده مثل بکاپ گرفتن و ...
گوشی شما کیبرد سخت افزاری داره و من دقیقاً نمیدونم چجوری به ریکاوری میره ولی گوشی های معمولی سری گلکسی وقتی گوشی خاموش هست با دکمه HOME+POWER به ریکاوری میره.
گوشی شما با گلکسی مینی متفاوت هست نصب ریکاوری گوشی دیگه روی گوشی خودتون باعٍث هارد بریک شدن گوشی میشه و ممکنه دیگه گوشی حتی به حالت دانلودینگ هم برای فلش کردن نره و تنها راهش جی تگ هست که اونهم هزینه زیادی داره. به هیچ وجه امتحان نکنید.

shid6565
25-02-2012, 22:44
سلام دوستان . میخواستم آموزش نصب انواع برنامه ها و بازی هارو در روی مموری کارت این گوشی Galaxy Mini رو بدونم. میشه راهنمایی کنید ؟ راستی من تازه واردم اگه تصویری شد چه بهتر

ImanKhan
26-02-2012, 09:14

فول پک هنذفری و مموری روشه و پک معمولی این دو تا روش نیست

ala_tala
29-02-2012, 21:54
سلام دوستان
چجوری یا با چه نرم افزاری میتونم مسیج رو فروارد کنم؟؟

M_Erjenany
01-03-2012, 11:13
سلام دوستان
چجوری یا با چه نرم افزاری میتونم مسیج رو فروارد کنم؟؟

این سوال رو از بخش درخواست نرم افزار های اندروید بپرسید !

موفق باشید

amir2202
05-03-2012, 22:20
مشکل s5670 بعد از ترمیم بوت
سلام دوستان.یک سامسونگ فیت هست که بعد از اینکه بوتش تعمیر شده دیگه نمیشه روش رام اصلی زد.و موقع فلش با دانلودر در همون موقع فلش بوت این پیغام میاد:
samsung_bml_FORMAT FAIL:90220000 ONW UPDATE FAIL

البته بعدش بریک نمیشه و دوباره به دانلود میره گوشی ولی فلش نمیگیره.وشی با ریف تعمیر شده
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

farbodreal
06-03-2012, 00:14
آقا من رو گوشیم وایبر نصب کردم اس ام اس ومی تونم بفرستم ولی زگ می زنم صدای من رد نمیشه ولی صدای اونور میاد می خواستم ببینم مشکل چیه اصلا رو مینی وایبر کار میشه کرد؟

BABAK NURI
07-03-2012, 02:31
مشکل s5670 بعد از ترمیم بوت
سلام دوستان.یک سامسونگ فیت هست که بعد از اینکه بوتش تعمیر شده دیگه نمیشه روش رام اصلی زد.و موقع فلش با دانلودر در همون موقع فلش بوت این پیغام میاد:
Samsung_bml_format fail:90220000 onw update fail

البته بعدش بریک نمیشه و دوباره به دانلود میره گوشی ولی فلش نمیگیره.وشی با ریف تعمیر شده
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ماشالله اینجا چندمین انجمنیه که دیدم این مشکلتون رو مطرح کردید...

برای برطرف کردن مشکلتون باید گوشی رو به تعمیرکار ماهری بسپارید(هرچند میدونم خودتون هم تعمیرکار هستید...)

بهرحال در انجمن دیگه ای هم بهتون گفتم.....مشکل شما در 5 دقیقه قابل حل شدن هست..دی

saj73
09-03-2012, 09:38
دوستان jkay رو میشه لینک بدین واسم؟

iranianboy1404
10-03-2012, 11:14
سلام
من تازه گلکسی مینی خریدم و می خواستم بدونم میشه سیستم عاملشو به 3.2 ارتقاداد؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم.

M_Erjenany
10-03-2012, 17:47
سلام
من تازه گلکسی مینی خریدم و می خواستم بدونم میشه سیستم عاملشو به 3.2 ارتقاداد؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم.

الان چه ورژنی دارید که میخواین به 3.2 برید ؟

iranianboy1404
11-03-2012, 08:57
الان چه ورژنی دارید که میخواین به 3.2 برید ؟

ورژنش الآن 2.2.1 هستش!
می خواستم بدونم که میشه os گوشی به ورژن بعدی که Gingerbread هستش ارتقا پیدا میکنه؟

mehdimrahimi
11-03-2012, 20:12
سلام و خسته نباشید
گوشی گلکسی مینی دارم که وقتی باهاش اس ام اس بلند فارسی میفرستم تبدیل به ام ام اس میشه و ارسال نمیشه. پلاگینی براش هست؟ یک افزونه فیکسر برای این مشکل در قسمت گلکسی نوت دیدم، آیا میشه از همون افزونه برای گلکسی مینی استفاده کنم؟
گوشی رام 2.3.4 رسمی خاورمیانه داره

M_Erjenany
11-03-2012, 20:41
ورژنش الآن 2.2.1 هستش!
می خواستم بدونم که میشه os گوشی به ورژن بعدی که gingerbread هستش ارتقا پیدا میکنه؟

بله میتونید به راحتی ارتقا بدید !
مشکلی نیست !
حتی میتونید دانگرید هم بکنید !

M_Erjenany
11-03-2012, 20:43
سلام و خسته نباشید
گوشی گلکسی مینی دارم که وقتی باهاش اس ام اس بلند فارسی میفرستم تبدیل به ام ام اس میشه و ارسال نمیشه. پلاگینی براش هست؟ یک افزونه فیکسر برای این مشکل در قسمت گلکسی نوت دیدم، آیا میشه از همون افزونه برای گلکسی مینی استفاده کنم؟

سلام

والله اطلاع ندارم ! خودم هم در بخش فیت همین سوال رو از کاربران این گوشی پرسیدم ولی کسی جواب نداده !

اگر شما اطلاعی پیدا کردین یه خبر هم به من بدید :4:

ولی فکر نکنم از افزونه نوت بتونید روی مینی استفاده کنید !

GenomeX
12-03-2012, 12:21
سلام و خسته نباشید

برای سایر گوشیها روی مینی جواب نمیده
برای مینی هم هست. اگه مطمئن هستید رامتون همینه براتون یک فیکس درست کنم و بزارم.
(گوشی باید روت باشه تا فایل رو منتقل کنید.)
از فایل اصلی برنامه مسیج یکجا بکاپ بگیرید.
فایل Mms.apk رو با روت اکسپلور به مسیر system/app منتقل کنید.( سیستم حالت r/w)
بعد انگشتتون رو روی فایل Mms.apk جدید نگه دارید و در پنجره باز شده permissions رو انتخاب کنید.به این شکل تیک بزنید:

r w -
r - -
r - -

ضمیمه شد:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/FfJYWrqUq0/mmsgalaxy-mini-2.3.4-medel-east.rar

یادتون باشه که من مسئولیتی بابت انجام اشتباه این کار ندارم.( قبلش از فایل Mms.apk اصلی بکاپ بگیرید_یعنی یک نسخه ازش رو یکجا ذخیره کنید.)

Mobile Tabassom
15-03-2012, 09:55
سلام دوستان من تم که نصب میکنم کجا میره؟؟؟دکمه هوم که میزنم نمیاد!!:please:

GenomeX
15-03-2012, 10:15
سلام دوستان من تم که نصب میکنم کجا میره؟؟؟دکمه هوم که میزنم نمیاد!!:please:

ببخشید باید یه خورده توضیح بدید تا بشه کمکتون کرد...
1- رامتون سیانوژن هست؟ اگه آره از برنامه theme chooser تم رو انتخاب کنید.
2- اگه منظورتون لانچر هست( که احتمال میدم همین باشه چون صحبت از دکمه هوم میکنید) احتمالاً لانچر قبلی رو دیفالت کردید. برید به این مسیر:
Setting>Application>Manage Applications و برید به تب All و لانچری رو که در حال حاضر در حال استفاده است رو انتخاب کنید. اسکرول کنید بیاد پایین تو قسمت Launch by default گزینه clear default رو بزنید.
3- اگه برای لانچر خواصی تم نصب کردید باید ازتو تنظیمات خود لانچر تم رو انتخاب کنید. (قبلش خودلانچر هم باید نصب شده باشه)
اگه هیچکدوم نیست برای راهنمایی به اطلاعات بیشتر نیاز دارم.

saleh.mn
18-03-2012, 12:20
سلام.رام گوشی من فرویو 2.2.1 هست . میخواستم رام 2.3.4 نصب کنم . روش نصب رو خوندم. فقط میخواستم بدونم چرا گفتین رام پایه باید 2.2.1 باشه ؟ و من چطور میتونم این کارو انجام بدم ؟؟؟

saleh.mn
18-03-2012, 12:27
سلامی دوباره.
لطفا در مورد رام های فرویو و سیانوژن و تک فایلی و چند فایلی بودنشون توضیحی بدین .چون خیلی گیج شدم ...

M_Erjenany
19-03-2012, 03:27
سلام.رام گوشی من فرویو 2.2.1 هست . میخواستم رام 2.3.4 نصب کنم . روش نصب رو خوندم. فقط میخواستم بدونم چرا گفتین رام پایه باید 2.2.1 باشه ؟ و من چطور میتونم این کارو انجام بدم ؟؟؟

سلام

شما اگر رامتون 2.2.1 هست طبق اموزش به 2.3.4 فلش بزنید !
مشکلی پیش نخواهد امد !

هر ورژنی رو میتونید به بالاتر و حتی پایین تر فلش بزنید !
البته پایین تر رو توصیه نمیشه مگر در جاهای الزامی

موفق باشید

M_Erjenany
19-03-2012, 03:30
سلامی دوباره.
لطفا در مورد رام های فرویو و سیانوژن و تک فایلی و چند فایلی بودنشون توضیحی بدین .چون خیلی گیج شدم ...

سلام

رامهای فرویو که رامهای رسمی هستن و اسیایی که این رامها به صورت پیش فرض روی گوشیها فلش خورده ! البته گوشیهای الان رو شامل نمیشه !

رامهای سیانوژن : کاستوم رامهایی هستن که شما میتونید روی رامهای رسمیتون فلش بزنید و استفاده کنید !
سیانوزن رام رسمی نیست , بله کاستوم رامی کوک شده هست که روی رامهای رسمی نصب میشود !

رامهای تک فایل و چند فایل هم که مشخص هست ! من چی رو توضیح بدم :4:

فقط در نحوه فلش زدن متفاوت هستن که میتونید در بخش اموزش ها رو بخونید و متوجه بشید !

موفق باشید

p3rsi4n
21-03-2012, 16:35
سلام
در این گوشی واسه پاسخ دادن تماس باید کلید answer رو به سمت راست با حرکت انگشت بکشیم
راهی داره که بشه با فشردن یک دکمه تماس رو پاسخ بده

M_Erjenany
21-03-2012, 16:38
سلام
در این گوشی واسه پاسخ دادن تماس باید کلید answer رو به سمت راست با حرکت انگشت بکشیم
راهی داره که بشه با فشردن یک دکمه تماس رو پاسخ بده

سلام

تو قسمت call یه گزینه هست به نام call answering که میتونید روی answering key انتخاب کنید !

یعنی پاسخگویی با زدن هر کلید !

mahepesar
30-03-2012, 19:21
یکی بگه چجوری گوشیم رو روت کنم 8->

KHOME
05-04-2012, 19:46
سلام دوستان میخواستم بدونم چه جوری میشه برنامه یا بازی رو تو مموری کارت انتقال داد چون بعد از نصب5 برنامه پیغام حافظه پر است میاد مدل گوشی 5570 است

MAGN3TIC C0RE
05-04-2012, 21:46
سلام دوستان میخواستم بدونم چه جوری میشه برنامه یا بازی رو تو مموری کارت انتقال داد چون بعد از نصب5 برنامه پیغام حافظه پر است میاد مدل گوشی 5570 است

با استفاده از برنامه ی app 2 sd خیلی راحت می تونی ای کار را انجام بدی.

blackrose2196
06-04-2012, 21:15

از برنامه install manager استفاده کن.
این برنامه قبل از نصب هر برنامه ای ازت می پرسه که کجا می خوای نصبش کنی همچنین می تونی برنامه های قبلی رو هم به مموری انتقال بدی

GenomeX
07-04-2012, 08:48

only for root user
برنامه install location رو نصب کنید و در اون محل ذخیره برنامه ها را external sd قرار بدید. (یک بدی داره همه برنامه ها که از این به بعد نصب میشه میره رو مموری که البته ویجگتها و لانچرها رو باید دستی به مموری گوشی منتقل کنید که راحته)
app monster یا app2sd
برنامه Titanuim backup (نسخه کرک شده اش البته) رو نصب کنید در محیط برنامه دستتون رو روی برنامه ای که می خواید منتقل کنید قرار بدید و گزینه Move to SD رو بزنید.

این برنامه ها رو به مموری منتقل نکنید:
Launchers-Flip fonts-Widgets-Anti Virus or Anti Spamers-boot control apps-system control app-Protector app-Booster app
لانچرها ، ویجگتها ، flip font ها (در امضام میتونید نمونه اش رو بیابید)، آنتی ویروسها و فایروالها، برنامه هایی که برای کنترل سیستم نصب میکنید(مثلاً برنامه های آلارم یا هشدار یا Gosms و...) برنامه های حفاظتی مثل دزدگیر قفل صفحه قفل فایل و مخفی کننده مدیا در گالری و... ، برنامه های تقویت کننده اندروید مثل CPU control Ram control یا SD booster ، startup control ...

farbodreal
07-04-2012, 11:24
سلام میخاستم ببینم اگه رام رو گوشی نصب کنیم بعد ریست فکتوری کنیم
گوشی بر میگرده به رام اصلی یا همون جدیده میمونه مرسی.

GenomeX
07-04-2012, 16:26
وقتی رام جدید نصب میکنید قبلی پاک میشه مثل ویندوز سیستم.
اگه ویندوز xp رو کامل فرمت کنید و ویندوز 7 نصب کنید بعد بخواید هر وقت ریستور کنید به همین وین7 بر میگردید.

iranianboy1404
11-04-2012, 07:52
بله میتونید به راحتی ارتقا بدید !
مشکلی نیست !
حتی میتونید دانگرید هم بکنید !

ممنون از راهنماییتون.
من چطور میتونم سیستم عامل گوشی رو ارتقا بدم؟

mojtaba195
19-04-2012, 22:15
سلام
میخواستم بپرسم ورژن 3 واسه این گوسی وجود نداره؟
الان بقیه گوشیا ورژن 4 رو استفاده میکنن
یعنی این گوشی فقط تا ورژم 2.3 به بالا دیگه آپ نمیشه؟

GenomeX
19-04-2012, 22:27
ﻭﺭﮊﻥ 3 ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺒﻠﺘﻬﺎﺳﺖ.
ﻭﺭﮊﻥ ﭼﻬﺎﺭ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺭﺳﻤﯽ ﺑﺮﺍﺵ ﻧﻤﯿﺎﺩ

mojtaba195
22-04-2012, 21:28
سلام دوستان خسته نباشید
ببخشید این که ورژن 4 واسه گلکسی مینی اومده درسته؟
توی این سایت که نوشته ورژن بستنی حصیری اومده و یه رام رو واسه دانلود گذاشته
http://androidy.blogfa.com/tag/Samsung-Galaxy-Mini-S5570
از دوستان تقاظا دارم که بررسی کنند و ببینن واقعا حقیقت داره و این رام چه جوریاست؟
ممنون

M_Erjenany
22-04-2012, 22:07
سلام دوستان خسته نباشید
ببخشید این که ورژن 4 واسه گلکسی مینی اومده درسته؟
توی این سایت که نوشته ورژن بستنی حصیری اومده و یه رام رو واسه دانلود گذاشته
http://androidy.blogfa.com/tag/samsung-galaxy-mini-s5570
از دوستان تقاظا دارم که بررسی کنند و ببینن واقعا حقیقت داره و این رام چه جوریاست؟
ممنون

سلام
رامهایی بر پایه ورژن 4 هست ! اما واسه مینی به صورت رسمی ارائه نشده !
معلوم هم نیست که بیاد !
این رام که شما لینک دادی سیانوژن هست و کاستوم رام ! ظاهر شبیه 4 داره ...
شما باید بیس رامتون 4 باشه که الان ما این بیس رو نداریم !

J@M@L
23-04-2012, 20:36
سلام دوستان من ی galaxy mini دارم ب اندروید 2.4 آپ کردم حالا میخوام برگردونم همون 2.3 چه کاری باید انجام بدم؟؟؟

M_Erjenany
23-04-2012, 20:59
سلام دوستان من ی galaxy mini دارم ب اندروید 2.4 آپ کردم حالا میخوام برگردونم همون 2.3 چه کاری باید انجام بدم؟؟؟

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2847017&postcount=151 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2847017&postcount=151)

J@M@L
24-04-2012, 08:28
میشه بگید این کارایی ک گفتی رو چ طوری باید انجام داد؟؟؟؟؟

M_Erjenany
24-04-2012, 10:57
میشه بگید این کارایی ک گفتی رو چ طوری باید انجام داد؟؟؟؟؟

باید گوشیتون روت باشه !
این کارها رو میتونید تو محیط ریکاوری انجام بدید !

KHOME
29-04-2012, 17:43
سلام من گوشیGalaxy Miniدارم هر وقت وارد ایمیلها یم میشوم بعضی از انها باز نمیشود پیغام این برنامه را به اجبار ببندید میاد البته بعضیهاشان در گوشیx8سونی اریکسون این مشکل نیست ممنون میشوم از راهنمایتان

M_Erjenany
29-04-2012, 20:57
سلام من گوشیgalaxy miniدارم هر وقت وارد ایمیلها یم میشوم بعضی از انها باز نمیشود پیغام این برنامه را به اجبار ببندید میاد البته بعضیهاشان در گوشیx8سونی اریکسون این مشکل نیست ممنون میشوم از راهنمایتان

سلام
از چه رامی استفاده میکنید ؟
برنامه روی گوشیتون ندارید که امنیتی باشه ؟

hajireza
30-04-2012, 22:21
سلام گوشی من قفل شبکه داره چیکا باید کنم؟

M_Erjenany
02-05-2012, 00:50
سلام گوشی من قفل شبکه داره چیکا باید کنم؟

سلام

منظورتون از شبکه , شبکه چی هست ؟
واضح تر سوالتون رو بپرسید تا راهنماییتون کنم !

hajireza
03-05-2012, 00:45
سیمکارت ها رو نمیشناسه

GenomeX
03-05-2012, 08:37
سیمکارت ها رو نمیشناسه

گوشی تون فکر کنم لاک هست. آیا از خارج از ایران خریدید؟ آیا وقتی روشن میشه غیر نوشته ای به این شکل چیز دیگه ای هم مینویسه؟ مثلاً T-mobile یا اسم اپراتور دیگه ای؟

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=723752&d=1336023445

اگه پاسخ سوالات بالا مثبت هست شما ببرید نمایندگی سامسونگ بگید براتون آنلاک کنند.(البته اگه بشه)
اگه جواب سوالات خیر هست. به گوشی شما آسیب رسیده و imei گوشی پریده. شما به یک سرویس سنتر سامسونگ (کار تعمیر کار معمولی نیست حتماً مراکز سرویس سامسونگ) مراجعه کنید تا براتون کیت و فریمورک شبکه را به روز کنند. نگران نیاشید حل میشه.

sayeri
12-05-2012, 13:21
سلام خدمت شما استاد محترم و با تشکر از راهنمایی های خالصانتو
می خواستم بدون موقعی که می خواهیم گوشیرو فلش کنیم با در نامه اودین اول باید سیستم عامل قبلی رو فرمت کنیم مثل ویندوز ریختن یا به صورت اتو خودش فرمت می شه ممنونم

GenomeX
12-05-2012, 13:55
موقعی که می خواهیم گوشیرو فلش کنیم باید سیستم عامل قبلی رو فرمت کنیم یا به صورت اتو خودش فرمت می شه

اگه رام چهار فایلی بریزید که خودش سیستم رو رفرش میکنه.
اگه رامهای تک فایلی میریزید خیر اینکار رو نمیکنه و حتی smsها و کانتکتها هم پاک نمیشه. هرچند بهتره که برای ریختن رام تک فایلی هم یکبار هارد ریست یا همون wipe کنید. (برید به ریکاوری و گزینه wipe data/reset را بزنید.

mojtaba195
12-05-2012, 15:37
دوستان آیا نرم افزاری وجود داره که بتونه برنامه هایی که به وسیله ویژوال بیسیک مینویسیم تبدیل به apk بکنه؟

GenomeX
13-05-2012, 09:31
دوستان آیا نرم افزاری وجود داره که بتونه برنامه هایی که به وسیله ویژوال بیسیک مینویسیم تبدیل به apk بکنه؟

خیر ... در دو محیط متفاوت هستند. برای نوشتن برنامه های اندروید باید به زبان جاوا مسلط باشید.
من رشتم کامپیوتر نیست اگه راهی وجود داشته باشه که بشه زبان c یا ویژال بیسیک رو به جاوا تبدیل کرد احتمالش هست که بتونید (من شنیدم تیم توسعه فایرفاکس چنین کارهایی میکنند چون اکستنشنهای فایرفاکس به زبان جاوا هم نوشته میشه)

KHOME
18-05-2012, 18:24
سلام من گوشیGalaxy Miniدارم هر وقت وارد ایمیلها یم از طریق wi fi میشوم بعضی از انها باز نمیشود پیغام این برنامه را به اجبار ببندید میاد البته ایمیلی که عکس باشد ورزن 2.2.1 ممنون میشوم از راهنمایتان

M_Erjenany
19-05-2012, 08:02
سلام من گوشیgalaxy miniدارم هر وقت وارد ایمیلها یم از طریق wi fi میشوم بعضی از انها باز نمیشود پیغام این برنامه را به اجبار ببندید میاد البته ایمیلی که عکس باشد ورزن 2.2.1 ممنون میشوم از راهنمایتان

سلام

شما رامتون رو به ورژن بالاتر انتقال بدید !
سعی کنید از نرم افزار خود گوشی استفاده نکنید !
نرم افزارهای زیادی در رابطه با این موضوع هستن که در بخش نرم افزار های اندروید میتونید دانلود کنید !

پس اول رامتون رو ارتقا بدیدی به ورژن بالاتر ....

mehdi.merati
26-05-2012, 18:17
سلام
دوستان من گوشیم رو گم کردم! البته هنوز مطمین نیستم که گم شده یا دزدیده شده چون آخرین بار که دستم بود خاموش بود و هنوزم خاموشه! آیا راهی هست که اگه کسی اونو دزدیده و الان داره با یه سیمکارت دیگه ازش استفاده میکنه بتونم اونو مکانیابی کنم یا یه روشی باشه که بتونم پیداش کنم؟ البته من پاسگاه هم رفتم و گزارشم دادم اما ظاهرا از دست اونا کاری برنمیاد! ممنون میشم اگه روشی بلده کمکم کنه!

M_Erjenany
26-05-2012, 19:04
سلام
دوستان من گوشیم رو گم کردم! البته هنوز مطمین نیستم که گم شده یا دزدیده شده چون آخرین بار که دستم بود خاموش بود و هنوزم خاموشه! آیا راهی هست که اگه کسی اونو دزدیده و الان داره با یه سیمکارت دیگه ازش استفاده میکنه بتونم اونو مکانیابی کنم یا یه روشی باشه که بتونم پیداش کنم؟ البته من پاسگاه هم رفتم و گزارشم دادم اما ظاهرا از دست اونا کاری برنمیاد! ممنون میشم اگه روشی بلده کمکم کنه!

سلام
ایشاا... که گم نشده !

بله شما میتونید کارتون گوشی رو ببرید به یه اداره اگاهی و بگید که گوشیتون دزدیده شده !
اونا هم از طریق سریال نامبر گوشی , گوشیتون رو مکان یابی میکنن و بهتون میگن !

mehdi.merati
26-05-2012, 20:30
سلام
ایشاا... که گم نشده !

بله شما میتونید کارتون گوشی رو ببرید به یه اداره اگاهی و بگید که گوشیتون دزدیده شده !
اونا هم از طریق سریال نامبر گوشی , گوشیتون رو مکان یابی میکنن و بهتون میگن !

ممنون از راهنماییتون، یعنی مکان دقیق رو از طریق چی پی اس میگن یا حدودش رو از طریق سیمکارت؟ اگه هیچوقت سیمکارت نندازن روش چی؟!

mamad_gh68
31-05-2012, 15:09
سلام دوستان.من یه گلکسی مینی از این جدیدا گرفتم میشه بگین چطور میشه فیلم از طریق اینترنت دید؟اصلا نمیشه گلیپ های که تو نت هستن پخش کنم

GenomeX
31-05-2012, 15:51
سلام دوستان.من یه گلکسی مینی از این جدیدا گرفتم میشه بگین چطور میشه فیلم از طریق اینترنت دید؟اصلا نمیشه گلیپ های که تو نت هستن پخش کنم

cpu این گوشی از نوع armV6 هست و ویدیو های آنلاین احتیاج به فلش پلیر دارند که معماری این نوع پردازنده از Adobe Flash player & plugin پشتیبانی نمیکنه.

sinayou
05-06-2012, 01:48
سلام دوستان. گوشیم هنگ کرد خاموشش کردم دیگه بالا نیومد کلید home نگه داشتم و ریست دیتا کردم. گوشی درست شد ولی اس ام اس هام که روگوشی بود پاک شد. چه جوری میتونم برشون گردونم ؟؟؟ ممنون

GenomeX
05-06-2012, 08:59
متاسفانه نمی تونید برشون گردونید...
بهتر هست از این به بعد (البته اگه sms ها براتون مهمه) برنامه ای برای بکاپ گیری نصب کنید و در بازه ای مشخص از پیامها بکاپ بگیرید مثلاً در پایان هفته از پیامها بکاپ بگیرید.
برنامه های زیادی وجود داره مثل:
SD Backup
Titanum backup (احتیاج به روت دارد)
My backup pro (برای بعضی قسمتها احتیاج به روت داره ولی قسمتهایی که به کارتون میاد احتیاجی به روت نیست)
xBackup
و ....

melikam
08-06-2012, 02:09
سلام آیا میشه از طریق کابل یو اس بی اینترنت adsl رو روی این گوشی استفاده کرد

M_Erjenany
10-06-2012, 17:11
سلام آیا میشه از طریق کابل یو اس بی اینترنت adsl رو روی این گوشی استفاده کرد

یه سر به بخش اندروید قسمت اموزش بزنید !

R.A.S.O.U.L
10-06-2012, 18:46
سلام،من یه گالکسی مینی دارم با این رامpda:s5570xxjL9
با آندروید2.2.1
یه رام از بخش رامها دانلود کردم با این مشخصهs5570xwkt6
با آندروید:2.3.6
میخواستم ببینم میتونم این رامو با ادین فلش بزنم؟

lp.love
10-06-2012, 21:03
سلام
این گوشی قابلیت ارتقا به اندروید چند رو داره؟
ممنون

asma_91
10-06-2012, 23:05
سسلامممم من گوشیم 55570i هستش و من میخوام یه برنامه روش نصب کنم
مثلا دیکشنری
ولی نمیدونم چجوری؟
منظورم اینه که برای مثال واسه نصب کردن برنامه روی اچ تی سی باید از طریق htc sync اونو به گوشی نصب کرد
الان واسه این گوشی چجوری و با چه برنامه ایی این دیکشنری رو نصب کنم؟

bache_mosbat_r
29-06-2012, 16:51
با سلام
به گوشی گالاکسی مینی رمز پین و رمز گوشی داده شده ولی رمز ها فراموش شده
چه کار باید کرد که رمزها از بین برود؟
وقتی هم که دکمه خانه و پاور را برای مستر ریست در حالت خاموش زده می شود باز هم مستر ریست نمی شود
ممنون میشم راهممایی کنید
خیلی حیاتیه

M_Erjenany
02-07-2012, 22:58
سلام،من یه گالکسی مینی دارم با این رامpda:s5570xxjL9
با آندروید2.2.1
یه رام از بخش رامها دانلود کردم با این مشخصهs5570xwkt6
با آندروید:2.3.6
میخواستم ببینم میتونم این رامو با ادین فلش بزنم؟

سلام
بله دوست عزیز ! میتونید فلش بزنید

سلام
این گوشی قابلیت ارتقا به اندروید چند رو داره؟
ممنون

در حال حاظر 2.3.6

مثلا دیکشنری
ولی نمیدونم چجوری؟
منظورم اینه که برای مثال واسه نصب کردن برنامه روی اچ تی سی باید از طریق htc sync اونو به گوشی نصب کرد

سلام برای گوشیتون به بخش زیر برید :

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1852

شما برنامه مورد نظر رو دانلود میکنید و به حافظه گوشیتون انتقال میدید
بعد از طریق فایل منیجر میرید به اون مسر که برنامه رو انتقال دادید
انتخابش میکنید و گزینه نصب رو میزنید
به همین راحتی

مثلا دیکشنری
ولی نمیدونم چجوری؟

دوست من متاسفانه چاره ای جز فلش ندارید

موفق باشید

reza_1803
22-07-2012, 14:58
سلام
من هرکاری میکنم چیز پی ان ست نمیشه
رام 2.3.6
چیز پی ان pptp
ممنونم

lp.love
31-07-2012, 16:53
سلام
من گوشیم زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه!
برای نصب زبان فارسی باید چکار کنم؟
ممنون

.:AhMaD:.
31-07-2012, 23:25
سلام
گوشی رفیقمون رو آرم سامسونگ میمونه
میشه بگید باید چیکارش کنم تا درست بشه؟؟؟؟

lashani88
01-08-2012, 16:39
سلام
گوشی رفیقمون رو آرم سامسونگ میمونه
میشه بگید باید چیکارش کنم تا درست بشه؟؟؟؟

باید اونو فلش کنی

.:AhMaD:.
01-08-2012, 23:12
باید اونو فلش کنی

علی دایی میدونم باید فلش کنی
با چه برنامه ایو با چه آموزشی
کسی نی راهنمایی کنه
پ اینجا یه مدیر ندارهههههههههههههههههه:am:

M_Erjenany
02-08-2012, 13:46
کسی نی راهنمایی کنه

اموزش نصب رام :

اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182123)

GOOGLE-NEXUS
07-08-2012, 16:14
کسی نی راهنمایی کنه

بچه جون با ادین فلش نیشه
من بش نشون دادم چکار کنه پس تا منو داری غم نداری.خودم نت ندارم باید صبر کنی تا خودش ابزارشو بیاره تا فلش کنم واسش احمد جان

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

MAGN3TIC C0RE
08-08-2012, 21:14
سلام... من یه رام 2.3.6 ایران فلش کردم ولی حالا هر چی برنامه نصب میکنم فورس کلوز میده...

چ کنم؟؟؟

linkinpark12
10-08-2012, 14:21
سلام دوستان گوشی من مدل سامسونگ gts 5570هست این سیستم عاملشش اندرویده 2.2 درسته؟
من چه طوری نرم افزار و بازی داخلش نصب کنم لینک اموزش های لازم رو میزارید ممنون. نرم افزار و بازی هاش کجاست و اینکه لینک دانلودش کجاست

linkinpark12
10-08-2012, 14:25
رام اصلا چی هست

M_Erjenany
11-08-2012, 02:18
سلام... من یه رام 2.3.6 ایران فلش کردم ولی حالا هر چی برنامه نصب میکنم فورس کلوز میده...

چ کنم؟؟؟

سلام
به ریکاوری برید و :
Wipe Chache
Reset Factory
رو انجام بدید

M_Erjenany
11-08-2012, 02:20
سلام دوستان گوشی من مدل سامسونگ gts 5570هست این سیستم عاملشش اندرویده 2.2 درسته؟
من چه طوری نرم افزار و بازی داخلش نصب کنم لینک اموزش های لازم رو میزارید ممنون. نرم افزار و بازی هاش کجاست و اینکه لینک دانلودش کجاست

سلام
برای نرم افزار و بازی و .... به بخش زیر برید :

Android (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=566)

قایل مورد نظر خودتون رو به داخل گوشی بریزید
به داخل فایل منیجر گوشیتون رفته و اون رو نصب کنید

M_Erjenany
11-08-2012, 02:21
رام اصلا چی هست

بخش رامهای رسمی :

رام رسمی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182125)

رامهای که توسط سامسونگ معرفی میشه

omidsystem
20-08-2012, 23:49
مشکل گیر کردن گوشی روی آرم سامسونگ

سلام خسته نباشید دوستم گوشیش رو کشته جنازشم داده به من موضوع از این قراره این گوشیه هی ریستارت میشه و از آرم سامسونگ عزیز رد نمیشه

گوشی با سه دکمه با حالت دانلودگرید میره طبق آموزش رام رسمی هم گرفتم تک فایل نصب هم میشه ولی باز دوباره روی آرم سامسونگ گیر می کنه و بالا نمیاد . دوستان چه نظری دارن

راستی موقع نصب یه ارور هم طوی صفحه گوشی میده مبنی بر مونت نشدن درایو e البته زودی رد میشه

منتظر نظرات دوستان هستم

arash.boy006
21-08-2012, 02:30
کد فهمیدن نسخه اندروید گلگسی مینی رو میخوام مرسی
من تازه واردم
فدای همتوووون

omidsystem
21-08-2012, 11:35

سلام خسته نباشید دوستم گوشیش رو کشته جنازشم داده به من موضوع از این قراره این گوشیه هی ریستارت میشه و از آرم سامسونگ عزیز رد نمیشه

گوشی با سه دکمه با حالت دانلودگرید میره طبق آموزش رام رسمی هم گرفتم تک فایل نصب هم میشه ولی باز دوباره روی آرم سامسونگ گیر می کنه و بالا نمیاد . دوستان چه نظری دارن

راستی موقع نصب یه ارور هم طوی صفحه گوشی میده مبنی بر مونت نشدن درایو e البته زودی رد میشه

منتظر نظرات دوستان هستم
کسی از دوستان نظری نداره ؟

vahid.586171
21-08-2012, 20:35
سلام دوستان من تازه یه گوشی Galaxy Mini S5570 خریدم حالا نمیدونم باید از کجا شروع کنم و چه کارایی باید روش انجام بدم ؟
اون طوری که از تایپک های دیگه فهمیدم باید اونو root کنم ولی نمیدونم چطوری و از چه راهی ؟!!!
لطفا راهنمایی بفرمایید .
والبته اگه فکر میکونید که کار دیگه ای لازمه اول انجام بدم بهم بگید . ممنون میشم.

M_Erjenany
22-08-2012, 19:15
کد فهمیدن نسخه اندروید گلگسی مینی رو میخوام مرسی
من تازه واردم
فدای همتوووون

سلام
دوست عزیز کد که میخواد
شما برید تو قسمت :
Setting
About
ورژن گوشیتون رو ببینید
فدای شما :4:

منتظر نظرات دوستان هستم

کسی از دوستان نظری نداره ؟

سلام دوست من

اگر یه اسکرین شات بزارید ممنون میشم
شما یه Full Wipe انجام بده و بعد رام اصلی رو یبار دیگه نصب کن
مطمین باشید که رامی که نصب میکنید ورژنش از رام قبلی بالاتر باشه

سلام دوستان من تازه یه گوشی Galaxy Mini S5570 خریدم حالا نمیدونم باید از کجا شروع کنم و چه کارایی باید روش انجام بدم ؟
اون طوری که از تایپک های دیگه فهمیدم باید اونو root کنم ولی نمیدونم چطوری و از چه راهی ؟!!!
لطفا راهنمایی بفرمایید .
والبته اگه فکر میکونید که کار دیگه ای لازمه اول انجام بدم بهم بگید . ممنون میشم.

سلام دوست عزیز
مبارک باشه

اگر ورژن گوشی رو بهم بگید میتونم کمکتون کنم
و در ضمن نیازی به روت فعلا نیست

موفق باشید

vahid.586171
22-08-2012, 22:29
سلام دوست عزیز
مبارک باشه

اگر ورژن گوشی رو بهم بگید میتونم کمکتون کنم
و در ضمن نیازی به روت فعلا نیست

موفق باشید

ممنونم .
ورژنش 2.3.4
من یه گوشیه n900 دارم که روش نیتروید نصب کردم اون رو روت کردم و روشم کار کردم واسه همین میخوام این گوشیم روت کنم ولی هر جا گشتم یه روش واسه روت کردن پیدا نکردم ممنون میشم بهم بگید اموزششو از کجا میتونم گیر بیارم.:ab:

M_Erjenany
23-08-2012, 20:41
ممنونم .
ورژنش 2.3.4
من یه گوشیه n900 دارم که روش نیتروید نصب کردم اون رو روت کردم و روشم کار کردم واسه همین میخوام این گوشیم روت کنم ولی هر جا گشتم یه روش واسه روت کردن پیدا نکردم ممنون میشم بهم بگید اموزششو از کجا میتونم گیر بیارم.:ab:

اگر جینجربورد باشه این روش کمکتون میکنه

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2477358&postcount=2

vahid.586171
23-08-2012, 21:02
اگر جینجربورد باشه این روش کمکتون میکنه

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2477358&postcount=2

داداش دستت درد نکنه از همون تایپک که بهم معرفی کردی تونستم روتش کنم , ممنونم :bt:.

به نظرت همین دیگه کافیه ؟ یعنی از این بیشتر کارای سیستمی نمیخواد روش انجام بدم؟

arash.boy006
26-08-2012, 21:09
سلام 2 تا مشکل
یکی این که برنامه هام تو رم نصب نمیشه وحافظه تلفن میشه
یکیم inboxam ثقخخق ئهیث ئهلث پر شده چیکارش کنم لامصبو :dr:

moosavir
28-08-2012, 07:33
سلام دوستان. من گالاکسی مینی مدل
S5570i - ROM 2.3.6
دارم. مشکلم اینه که وقتی دستگاه به وضعیت خفته (اسلیپ) میره، با دگمه ی هوم روشن نمیشه، و فقط با دگمه ی پاور بیدار میشه. در صورتی که تو گالاکسی نوت و آیفونم اینجور نیست. راهی هست که بتونم دستگاه رو با دگمه ی هوم بیدار کنم؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

M_Erjenany
29-08-2012, 10:13
داداش دستت درد نکنه از همون تایپک که بهم معرفی کردی تونستم روتش کنم , ممنونم :bt:.

به نظرت همین دیگه کافیه ؟ یعنی از این بیشتر کارای سیستمی نمیخواد روش انجام بدم؟

خواهش میکنم
نه داداش مشکلی دیگه نیست
همین کافیه
موفق باشید

سلام 2 تا مشکل
یکی این که برنامه هام تو رم نصب نمیشه وحافظه تلفن میشه
یکیم inboxam ثقخخق ئهیث ئهلث پر شده چیکارش کنم لامصبو :dr:

سلام
ممنون میشم سوالات خودتون رو واضح تر بپرسید

1- شما میتونید از نرم افزار های اینتقال برنامه از حافظه گوشی به رم استفاده کنید
2- Inbox چی ؟

سلام دوستان. من گالاکسی مینی مدل
S5570i - ROM 2.3.6
دارم. مشکلم اینه که وقتی دستگاه به وضعیت خفته (اسلیپ) میره، با دگمه ی هوم روشن نمیشه، و فقط با دگمه ی پاور بیدار میشه. در صورتی که تو گالاکسی نوت و آیفونم اینجور نیست. راهی هست که بتونم دستگاه رو با دگمه ی هوم بیدار کنم؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

سلام
نه دوست عزیز این امکان وجود نداره
نرم افزاری هم نیست که معرفی کنم !

موفق باشید

ali_php71
01-09-2012, 20:41
با سلام و خسته نباشید
بهترین رام برای این کوشی چ رامیه؟هم سریع باشه هم بدون مشکل قابلیت انتقال به مموری داشته باشه ممنون میشم بهترین رام برای این گوشی رو معرفی کنید.
اگه بخوام رام رو عوض کنم چطور میشه از برنامه های نصب شده پشتیبان گرفت کلی برنامه دارم ک نصبن ولی فایل اصلی اونهارو ندارم ممنون میشم در این مورد هم کمک کنید برنامه android pc suite هم دارم ولی نمیدونم بدرد میخوره یا نه.
این هم مشخصات گوشی:
مدل:gt-s5570
اندروید:2.2.1
نسخه باند:s5570jxka2
نسخه اصلی2.6.32.9

Amin_manager7
10-09-2012, 14:16
سلام به همه اساتید
دوستان یه galaxy mini 2.3.6 JPKT2 هستش می خوام روتش کنم .آیا روتش کنم مشکلی براش پیش میاد؟چطوری می تونم روتش کنم؟؟
مرسی

arash.boy006
10-09-2012, 23:24
اقا این مینی ما بعضی برنامه نصب میکنم رو حافظه گوشی نصب میشه چیکار کنم رو مموری کارت نصب شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نرم افزار گرفتم واسه انتقال ولی جواب نمیده
اگه برنامه ای میشناسین که رو مینی جواب میده معرفی کنین
فدااااااااااااا

Amin_manager7
11-09-2012, 17:35
سلام به همه اساتید
دوستان یه galaxy mini 2.3.6 JPKT2 هستش می خوام روتش کنم .آیا روتش کنم مشکلی براش پیش میاد؟چطوری می تونم روتش کنم؟؟
مرسی

دوستان کسی نبود به ما راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟:dx:

khashayarboush
12-09-2012, 01:57
سلام خسته نباشید
چجوری auto rotation توی هوم اسکرین و مال منو کار میکنه توی همه رام ها امتحان کردم نچرخید ؟؟ اما توی برنامه ها مثل کیبرد و نرم افزارا کارمیکه !!
الان رام من 2.3.6 با نام ققنوسه
روت هم است

shahrokh-palang
17-09-2012, 01:19
درووووود
من رمز گوشی گلکسی مینی رو فراموش کردم و چند بار رمز اشتباه وارد کردم الان گوشی قفل شده و یه صفحه بالا میاد ودرخواست ایمیل و پسورد میکنه،الان باید چیکار کنم؟هر چی میزنم اون صفحه نمیره،چطور رمزش رو ریسیت کنم؟

GT-I9003
19-09-2012, 23:15
سلام خسته نباشید
چجوری auto rotation توی هوم اسکرین و مال منو کار میکنه توی همه رام ها امتحان کردم نچرخید ؟؟ اما توی برنامه ها مثل کیبرد و نرم افزارا کارمیکه !!
الان رام من 2.3.6 با نام ققنوسه
روت هم است

دوست عزیز هوم اسکرین و منو auto rotation نداره مگر go launcher نصب کنی

GT-I9003
20-09-2012, 00:47
درووووود
من رمز گوشی گلکسی مینی رو فراموش کردم و چند بار رمز اشتباه وارد کردم الان گوشی قفل شده و یه صفحه بالا میاد ودرخواست ایمیل و پسورد میکنه،الان باید چیکار کنم؟هر چی میزنم اون صفحه نمیره،چطور رمزش رو ریسیت کنم؟

یا باید ریست فکتوری کنی یا رام فلش کنی

GT-I9003
20-09-2012, 01:24
اقا این مینی ما بعضی برنامه نصب میکنم رو حافظه گوشی نصب میشه چیکار کنم رو مموری کارت نصب شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه نرم افزار گرفتم واسه انتقال ولی جواب نمیده
اگه برنامه ای میشناسین که رو مینی جواب میده معرفی کنین
فدااااااااااااا

move2SD enabler حتما امتهان کن
ماچ :loveit:

teenager227
01-10-2012, 16:01
سلام من یه مشکلی که دارم اینه که وقتی گوشیم قفله و ال سی دیش و چند دقیقه یبار ال سی دیش روشن میشه. نمیدونم باید چیکار کنم

majid0153
01-10-2012, 17:45
سلام من ی بلوتوث واسه کامپیوترم گرفتم میزنم به همه گوشی وصل میشه و راحت فایل جابجا میشه ولی با گوشی خودم که گلگسی مینی هستش جفت نمیشه هرکاری میکنم.گوشی ی رمز میده بلوتوث ی رمز دیگه. کسی می دونه چیکار میشه کرد؟
آخرین برنامه بلوتوث هم دانلود و نصب کردم ولی بازم نمیشه

persia_m
07-10-2012, 00:41
دوستان من آپدیت کردم همه چیز درست پیش میره ولی وقتی کار تموم میشه دوربین گوشی کار نمیکنه و ارور Camera Failed Error Callback.onError(1) میده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.دوربین گوشیم سالم بود با ورژن قبلی.

arash.boy006
13-10-2012, 23:15
فرستنده fmهم داره؟

amin akhondi
10-11-2012, 19:14
سلام یکی از فامیلامون رمز گوشی رو هر چی میزنه قبول نمیکنه gmail هم نداره گوشیشو داده من رست کنم اما از ریکاوری نمیشه ریست کرد چون گوشی روت نیست چه جوری باید درستش کرد ؟ نصب رام رو سامسونگ چه جوری هست گوشی خودم سونی هست آیا فرقی داره؟

kral24
10-11-2012, 19:29
سلام یکی از فامیلامون رمز گوشی رو هر چی میزنه قبول نمیکنه gmail هم نداره گوشیشو داده من رست کنم اما از ریکاوری نمیشه ریست کرد چون گوشی روت نیست چه جوری باید درستش کرد ؟ نصب رام رو سامسونگ چه جوری هست گوشی خودم سونی هست آیا فرقی داره؟

برای ریست فکتوری نیازی به روت نیست دادا ریکاوری استوک هم ریست فکتوری داره

kral24
10-11-2012, 19:30
فرستنده fmهم داره؟

نه داداش فرستنده اف ام یه چیپ سخت افزاریه و این گوشی فاقد این قابلیت هست

:.A.L.I.R.E.Z.A.:
10-11-2012, 22:43
سلام من یه مشکلی که دارم اینه که وقتی گوشیم قفله و ال سی دیش و چند دقیقه یبار ال سی دیش روشن میشه. نمیدونم باید چیکار کنم

سلام شما کافیه که برنامه های مربوط به اس ام اس رو مانند go sms یا mirsal رو از گوشی حذف کنید به همبن سادگی به همین خوشمزگی

kismet
16-11-2012, 20:04
الگو رو چندین بار امتحان کردم و الان ازم آی دی جیمیل میخواد ولی قبلا جیمیلی بهش ندادم و گوشیم به اینترنت هم متصل نیست الان فقط آی دی میخواد فلش هم زدم ورژن آندروید رو هم بردم بالا بازم همون آی دی رو میخواد قبل از وارد شدن باید چه کرد؟
چه جوری باید به حالت ریکاوری مود برم ؟؟؟؟

23-11-2012, 14:41
برای رفتن به ریکاوری مود باید گوشی رو خاموش کنید و سه دکمه ولوم بالا و هوم و پاور رو بگیرید بعد روی wipe data/factory reset کلیک کنید تا اون پترن از بین بره

combat
02-12-2012, 14:54
گوشی یکی از دوستام هر چند وقت یکبار با این ارور مواجه میشه

< ذخیره سازی داخلی تلفن در حال کم شدن است >

< حافظه پیام پر است >

مشخصات گوشی :

Model numer : GT S5570
Android Version : 2.2.1
Baseband Version :S5570JXKC1
Kernal Version : 2.6.32.9-perf
root_SE-S508 1
Build Number : FROYO.JPKE2

برای اینکه دیگه این ارورها رو نده چکار باید کرد ؟

پچ باید نصب کنم؟ کاستوم رام ؟ رام رسمی که این مشکلات را حل کرده باشه اومده ؟

کلا خودتون برای حل این مشکل روی گوشیتون چکار کردین

mina65
04-12-2012, 12:06
باسلام
من گوشیم گلکسی مینی هست5570 میخواستم وجیدت buddies now که واسه کوربی2 هستش رو رو گوشیم نصب کنم اما پیداش نمیکنم وکمکم کنید باتشکر

بوستانی
07-12-2012, 20:11
باسلام .من گوشیم قبلا رام 2.2.1روش نصب بود وبه راحتی روتش میکردم ولی الان که رامشو به2.3.6 ارتقا دادم هرکاری میکنم روت نمیشه.میشه راهنمایی کنید که مشکل کجاست.ممنون

S.I.N.A
12-12-2012, 12:33
گوشی یکی از دوستام هر چند وقت یکبار با این ارور مواجه میشه

< ذخیره سازی داخلی تلفن در حال کم شدن است >

< حافظه پیام پر است >

مشخصات گوشی :

Model numer : GT S5570
Android Version : 2.2.1
Baseband Version :S5570JXKC1
Kernal Version : 2.6.32.9-perf
root_SE-S508 1
Build Number : FROYO.JPKE2

برای اینکه دیگه این ارورها رو نده چکار باید کرد ؟

پچ باید نصب کنم؟ کاستوم رام ؟ رام رسمی که این مشکلات را حل کرده باشه اومده ؟

کلا خودتون برای حل این مشکل روی گوشیتون چکار کردین

رم گوشی شما پرشده.
تو manage apps میتونید برنامه ها رو به اس دی کارت منتقل کنید تا مشکلتون حل بشه.
برای انتقال همشون از تیتانیوم استفاده کنید(درصورت روت بودن)

sent from my Galaxy S

S.I.N.A
12-12-2012, 12:34
باسلام .من گوشیم قبلا رام 2.2.1روش نصب بود وبه راحتی روتش میکردم ولی الان که رامشو به2.3.6 ارتقا دادم هرکاری میکنم روت نمیشه.میشه راهنمایی کنید که مشکل کجاست.ممنون

شما باید روت مخصوص رامتون رو دانلود کنید.
اینکارو کردین؟

sent from my Galaxy S

hadi500
03-01-2013, 10:17
سلام
گوشیم دیشب دست پسرم بوده بعد که امدم نگاه کردم دیدم هر چی شماره تلفن و پیام بوده پاک کرده.دو تا برنامه هم پیدا کردم برا بازگردانی اما موقعه اجرا می گفت گوشی روت نیست.
حالا برنامه ای هست که با گوشی روت نشده کار کنه؟یا اصلا برا بازیابی دفتر تلفن کاری میشه کرد یا نه؟
ممنون

ariya.f
03-01-2013, 10:59
سلام.گوشی ورژن 2.2.1 داره میخوام به 2.3.6 با ساپورت فارسی آپدیت کنم یه جا خوندم که مستقیم با اودین نمیشه و باید اول یه رام خاص رو نصب کنم!میشه آموزش کاملش رو برام بزارین؟؟؟؟؟؟

mbekh
04-01-2013, 20:37
سلام دوستان.
اگه بخوام رو رام رسمی 2.3.6 دوباره همون رام رسمی 2.3.6 رو فلش بزنم با اودین اطلاعات پاک نمیشن مثه مسیج یا شماره ها؟ راستش یه چندتا مشکل تو گوشی ایجاد شده میخوام از اول رام رسمیه رو فلشش کنم ولی اطلاعات پاک نشن.
مرسی.

GenomeX
09-01-2013, 19:57
سلام دوستان.
اگه بخوام رو رام رسمی 2.3.6 دوباره همون رام رسمی 2.3.6 رو فلش بزنم با اودین اطلاعات پاک نمیشن مثه مسیج یا شماره ها؟ راستش یه چندتا مشکل تو گوشی ایجاد شده میخوام از اول رام رسمیه رو فلشش کنم ولی اطلاعات پاک نشن.
مرسی.

مطمئن نيستم اما احتمالاً پاك نميشه ولي بهتره ابتدا از اون برنامه ها بكاپ بگيريد...
براي مسيج و كانتكت كه خيلي راحته و روت هم نميخواد مثلاً استفاده از برنامه SDBackup يا بكاپ گيري با Kies‌يا PCSuit هاي خوبي مثل Wondershare GO PCsuite

GenomeX
09-01-2013, 20:10
سلام.گوشی ورژن 2.2.1 داره میخوام به 2.3.6 با ساپورت فارسی آپدیت کنم یه جا خوندم که مستقیم با اودین نمیشه و باید اول یه رام خاص رو نصب کنم!میشه آموزش کاملش رو برام بزارین؟؟؟؟؟؟

نميتونيد مستقيم از رام فوريو به يك رام تك فايلي جينجربريد آپديت كنيد شما ابتدا بايد به كمك فلش كردن يك رام 4 فايلي جينجربريد بيس باند و پارتيشن سيستم رو به اندرويد 2.3.4 آپديت كنيد سپس به راحتي به اندرويد 2.3.5 يا حتي 2.3.6 آپديت كنيد...
در ضمن مهم نيست حتماً اون رام چهارفايلي خاورميانه باشه فقط براي S5570 باشه (نه متفرقه مثلاً S5570i و غيره) هرچند توصيه ميكنم با رام چهار فايلي خاورميانه فلش كنيد اينجوري سازگارتر هست بعدها مشكلي از بابت دير كانكت شدن به ماهواره هاي GPS و مشكلات wi-fi نخواهيد داشت.

khalili54
23-01-2013, 02:14
سلام خسته نباشید عزیزان.چه رامی واسه گوشی من خوبه galaxy mini s5570-android 2.3.4

GenomeX
22-02-2013, 19:45
سلام خسته نباشید عزیزان.چه رامی واسه گوشی من خوبه galaxy mini s5570-android 2.3.4

سلام ...
آخرين ورژن رام خاورميانه يعني با ورژن اندرويد 2.3.6
تغييرات:
بهبود مصرف باتري
بهبود در رم
بهينه تر شدن واي فاي و gps
صفحه قفل جديد (‍Circle Unlock) و دسترسي به رويدادهاي از دست رفته در صفحه قفل
آپديت درايوهاي GPU
حالت پاسخگويي جديد (قبلاً اسلايدر بود الان رينگ شده)
اضافه شدن گزينه usb option به تنظيمات (اصلاً درست كار نميكنه! بيخيالش شيد بهتره)
حذف انميشن اسكرول مود حالت Bounce و اضافه شدن حالت Glow
بهبود در برنامه Gallery 3D
اضافه شدن حالت circle scroll به لانچر تاچويز (حالا بعد رسيدن به آخرين صفحه دوباره به صفحه اول بر ميگرديد)
كلاً بقيه برنامه ها هم سريعتر و بهتر عمل ميكنند...

از كاستوم رام من هم شايد خوشتون اومد اينجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=205716)

فعلاً بعد رام رسمي پرطرفدار ترين رام هست ساپورت فارسي هم داره البته بيس اروپا هست!

jaberaghidat
23-02-2013, 01:50
سلام دوستان

نصب رام رسمی mini2 هم نیاز به آنلاک کردن داره یا خیر ؟
یک رامی رو از اینجا دانلود کردم

http://www.hotfile.com/dl/153423893/329dbab/S6500DJPLD1_S6500DOJPLC2_THR.zip.html
گوشی من مدلش اینه GALAXY MINI 2 S6500t

x47
25-02-2013, 03:41
سلام

من یه گلکسی مینی دارم که لاک شده روی سیم کارت اپراتور Optus و وقتی سیم کارت ایرانسل میذارم توش ، کد آنلاک میخواد.

حالا اگر یه رام 2.3.6 فارسی روش با ادین فلش بزنم قفلش باز میشه ؟

اگر کد آنلاک رو پیدا کنم بهش بدم ، دائما باز میشه یا موقتی ؟

:sign_help:

GenomeX
25-02-2013, 21:42
سلام

من یه گلکسی مینی دارم که لاک شده روی سیم کارت اپراتور Optus و وقتی سیم کارت ایرانسل میذارم توش ، کد آنلاک میخواد.

حالا اگر یه رام 2.3.6 فارسی روش با ادین فلش بزنم قفلش باز میشه ؟

اگر کد آنلاک رو پیدا کنم بهش بدم ، دائما باز میشه یا موقتی ؟

:sign_help:
گوشی شنا روی سیمکارت اون اپراتور لاک شده نصب هیچ رامی جواب نمیده... شما ببرید نمایندگی سامسونگ شاید بتونند آنلاک کنند بهد میتونید هر رامی نصب کنند...
خودتون کاری نکنید ممکنه imei گوشیتون بپره!!!

selen
13-03-2013, 16:47
باسلام یک گوشی سامسونگ gt-s5302هست که رفته توی حالت safemod حالاهرکاری میکنم خارج نمیشه ازطریق منوی ریکاوری ریستش کردم نشدکلابایک ورژن بالاترآبدیتش کردم ویک رام رسمی2.3.6روش خوابوندم ولی هنوزمsafemod خارج نمیشه دوستان چیکارکنم باکدهم فرمتش کردم نشد

xpsaeed
17-03-2013, 11:59
سلام دوستان
من یه اس 5570 دارم که نشوم میده یه اس مس خونده نشوده دارم ولی تو این باکسم اس مس نیست چیکار کنم

xpsaeed
18-03-2013, 19:49
:bc::bc::bc:

sasamancer
26-03-2013, 21:46
تمامی مباحث،پرسش،پاسخ پیرامون به این گوشی.در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
<< این رام به طرز وحشتناکی باطری مصرف میکنه>> حسابی تست کردم. خودم برگشتم به همون 2.3.4 که نسبت به رام 2.3.6 خیلی بیشتر باطری و نگه میداره.

باگ دیگر این رام قسمت Brightness هست که گاهی اوقات تنظیمات نور به حالت قبلی بر میگرده و باید دوباره اون رو تنظیم کرد.

khalili54
08-04-2013, 21:59
:sign_help:گوشی من وقتی میخواد روشن شه ارم سامسونگ روشن و خاموش میشه.بعد از نصب رام اینجوری شد

وحیدسلحشور
14-04-2013, 09:14
سلام دوستان ، ببخشید گوشی S5570i چه جوری باید به حالت ریکاوری ببرم؟ از ابتدا می شه توضیح بدید آیا؟ :-)

S.I.N.A
14-04-2013, 13:23
:sign_help:گوشی من وقتی میخواد روشن شه ارم سامسونگ روشن و خاموش میشه.بعد از نصب رام اینجوری شد

یه بار دیگه رامو فلش بزنید.
اگه بازم درست نشد برگردین به ورژن قبلی.

وحیدسلحشور
14-04-2013, 23:51
Vol Up + Home key + power bottom

اینجوری میره تو ریکاوری ، اونایی که بلد نبودند یاد بگیرند :|

RUZEGAR
19-04-2013, 21:59
درود بر همه.
یه گوشی سامسونگ امروز خریدم با نام تجاریGT-S5570I_Galaxy Next Turbo . میخواستم بدونم جزو کدوم دسته از گوشی های سامسونگ هست که برنامه های خاص سازگار با اونو روش نصب کنم؟

سپاس از پاسختون . . .

RUZEGAR
27-04-2013, 18:48
درود بر همه.
یه گوشی سامسونگ امروز خریدم با نام تجاریgt-s5570i_galaxy next turbo . میخواستم بدونم جزو کدوم دسته از گوشی های سامسونگ هست که برنامه های خاص سازگار با اونو روش نصب کنم؟

سپاس از پاسختون . . .

یکی از مدیران خواهشا جواب بدن. میخوام کاستوم رام نصب کنم، هیچی نمیدونم. یکم ما رو راهنمایی بفرمایید.

ahmadkarimikh
29-04-2013, 18:16
نميتونيد مستقيم از رام فوريو به يك رام تك فايلي جينجربريد آپديت كنيد شما ابتدا بايد به كمك فلش كردن يك رام 4 فايلي جينجربريد بيس باند و پارتيشن سيستم رو به اندرويد 2.3.4 آپديت كنيد سپس به راحتي به اندرويد 2.3.5 يا حتي 2.3.6 آپديت كنيد...
در ضمن مهم نيست حتماً اون رام چهارفايلي خاورميانه باشه فقط براي S5570 باشه (نه متفرقه مثلاً S5570i و غيره) هرچند توصيه ميكنم با رام چهار فايلي خاورميانه فلش كنيد اينجوري سازگارتر هست بعدها مشكلي از بابت دير كانكت شدن به ماهواره هاي GPS و مشكلات wi-fi نخواهيد داشت.

سلام دوستان میخواستم بدونم امکانش هست برای من توضیح بدین چه فرقی بین رام تک فایلی و چهار فایلی وجود داره؟
و اینکه منم مشکل همین دوستمون رو دارم اندرویدم 2.2.1هستش و فارسی نداره.قسمت aboutهم اپدیت نداره که با وای فای اپ دیت کنم وراستش من وان ایکس دارم و این مال یکی از دوستامه و با سامسونگ اشنایی ندارم.لطفا راهنمایی کنید:cf::bc::sign_help:

ahmadkarimikh
29-04-2013, 18:19
سلام دوستان میخواستم بدونم امکانش هست برای من توضیح بدین چه فرقی بین رام تک فایلی و چهار فایلی وجود داره؟
و اینکه منم مشکل همین دوستمون رو دارم اندرویدم 2.2.1هستش و فارسی نداره.قسمت aboutهم اپدیت نداره که با وای فای اپ دیت کنم وراستش من وان ایکس دارم و این مال یکی از دوستامه و با سامسونگ اشنایی ندارم.لطفا راهنمایی کنید:cf::bc::sign_help:

اساتید لطفا راهنمایی کنید چگونه اپدیتش کنم به جدید ترین اندروید فارسی ساپرت.لطفا طریقه فلش و لینک هرچیزی که لازمه رو برام بزارینویه دنیا ممنونتون میشم دوستان:sign_help::sign_help::sign_help::sign _help::sign_help::bc:

ahmadkarimikh
29-04-2013, 20:29
اساتید لطفا راهنمایی کنید چگونه اپدیتش کنم به جدید ترین اندروید فارسی ساپرت.لطفا طریقه فلش و لینک هرچیزی که لازمه رو برام بزارینویه دنیا ممنونتون میشم دوستان:sign_help::sign_help::sign_help::sign _help::sign_help::bc:

بچه ها کارم گیره کسی هم جوابم رو نمیده لطفا جوابم رو بدین !ایدی ایمیلی چیزی بدین زود به نتیجه برسم خواهشا کمکمکمکمکمکمکمکمک:sign_help::bc:: cf::cf::cf::cf::cf::cf::cf::cf:

iranianboy1404
17-05-2013, 10:05
سلام یه رام چهار فایلی گینگربردز از کجا میتونم پیداکنم؟؟؟

S.I.N.A
21-05-2013, 18:45
سلام یه رام چهار فایلی گینگربردز از کجا میتونم پیداکنم؟؟؟

احتمالا تو بخش رام های گوشیتون باشه.
اگه نبود تو گوگل یه سرچ بزنید راحت پیدا میشه.
(جینجربرید!)

S.I.N.A
21-05-2013, 18:47
بچه ها کارم گیره کسی هم جوابم رو نمیده لطفا جوابم رو بدین !ایدی ایمیلی چیزی بدین زود به نتیجه برسم خواهشا کمکمکمکمکمکمکمکمک:sign_help::bc:: cf::cf::cf::cf::cf::cf::cf::cf:

به ورژن فعلیتون اکتفا کنید متاسفانه ساپورت گوشی شما خیلی وقته قطع شده!

mehdig20
26-05-2013, 23:31
سلام.
بچه‌ها چجوری میتونم از صفحهء گوشی screen shot بگیرم؟
با خوده گوشی میشه یا نرم افزار میخواد؟
لطفا زود جواب بدید!
ممنون!

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

29-05-2013, 10:44
دمکه back و home رو با هم بزنید اگع نشد باید روت کنید(ولوم بالا و پاور رو هم امتحان کنید)

GenomeX
29-05-2013, 21:38
بچه‌ها چجوری میتونم از صفحهء گوشی screen shot بگیرم؟
با خوده گوشی میشه یا نرم افزار میخواد؟

براي رام 2.3.4 با دكمه Back+Power و براي رام 2.3.6 Home+Power‌اين عمل رو انجام ميدند!!! البته اگه رام رسمي داريد... (براي تغيير دكمه ها فقط كافيه android.policy.jar‌ دستكاري بشه!!!)
اما اكثر نرم افزارهاي اسكرين شات دسترسي به روت ميخواد...

xperiasl
05-06-2013, 10:23
سلام دوستان عزیز یه مشکلی برای یکی از اقوام پیش اومده خواهش میکنم کمک کنید ایشون گلکسی مینی s5570 دارن نمیدونم از روز اول این طور بوده یا خودش این بلارو سر گوشیش اورده یگه گوشی زبون فارسی نداره و واقعا هزینه sms زیاد شده.هرچی نرم افزار وثل go sms هم نصب میکنم جواب نمیده
میخواستم ببینم این گوشی رو نمیشه رسمی فارسیش کرد؟مثلا با نصب رام و یا هر روشی شما بدونید؟ممنون

ashkan.2008
05-06-2013, 16:38
سلام. گوشی دوستم gt18190 هستش و مشکلش اینه که به wi.fi.وصل نمیشه و همش پیغامه تنظیمات متوفقف شد رو میده .و یه سوال دیگه که فرقه این مینی در چیه که واسه دوستم gt18190 هستش و بعضی هم s5570هستش؟

reza152001
08-06-2013, 00:22
سلام. گوشی دوستم gt18190 هستش و مشکلش اینه که به wi.fi.وصل نمیشه و همش پیغامه تنظیمات متوفقف شد رو میده .و یه سوال دیگه که فرقه این مینی در چیه که واسه دوستم gt18190 هستش و بعضی هم s5570هستش؟

سلام.
۱.در مورد سوال اولتون یک بار گوشی رو ریست کنید احتمالا درست میشه.
۲.در مورد سوال دومتون هم باید بگم اینها دو گوشی مختلف هستند اولی galaxy s3 mini هستش و دومی galaxy mini که کلی از نظر سخت افزاری باهم فرق دارن

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

ashkan.2008
09-06-2013, 22:19
سلام.
۱.در مورد سوال اولتون یک بار گوشی رو ریست کنید احتمالا درست میشه.
۲.در مورد سوال دومتون هم باید بگم اینها دو گوشی مختلف هستند اولی galaxy s3 mini هستش و دومی galaxy mini که کلی از نظر سخت افزاری باهم فرق دارن

خوب عزیز حال این گوشی که gt18190 هستش ایا روت کردنش مثله هم.ن گوشی های s5570 هستش یا نه؟
و اینکه خوب کدومشون بهتره؟

reza152001
09-06-2013, 22:32
خوب عزیز حال این گوشی که gt18190 هستش ایا روت کردنش مثله هم.ن گوشی های s5570 هستش یا نه؟
و اینکه خوب کدومشون بهتره؟

سلام.
خیر این دوتا همونطور که گفتم دو تا سخت افزار متفاوت هستند.
و اولی تقریبا دو برابر دومی قیمت داره.
یک جستجو تو اینترنت کنی مشخصات سخت افزاری و نرم افزاریشون رو پیدا می کنی.
راه و روش روت کردن و رام ریختن هر کدوم هم فرق میکنه. و باید تو اینترنت جستجو کنی

Arasna
19-07-2013, 19:49
سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه رو آندروید فرویو رام 2.3.6 نصب کنم که نیازی به ریکاوری نداشته باشه؟
یه پست ریکاوری بود که میگه برای فرویو نمیشه نصبش کرد
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

reza152001
20-07-2013, 17:45
سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه رو آندروید فرویو رام 2.3.6 نصب کنم که نیازی به ریکاوری نداشته باشه؟
یه پست ریکاوری بود که میگه برای فرویو نمیشه نصبش کرد
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام.
برای نصب رام های رسمی شما به ریکاوری نیاز ندارین بلکه به کمک کامپیوتر و نرم افزار Odin این کار رو باید انجام بدین.
برای ارتقا رام فرویو شما باید اول یک رام ۴ فایلی بریزین بعد اگه خواستین رام اصلی یا کاستوم انتخاب کنید.

ashkan.2008
23-07-2013, 23:26
سلام.دوستان من وقتی با گوشیم فیلم برداری میکنم صداش کاملا مزخرفه اصلا واضح نیست میخواستم بدونم واسه همه اینجوریه ا واسه من اینطوریه؟

mesi2006
04-09-2013, 00:58
سلام دوستان
بنده هرکاری کردم گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم نشد که نشد و فقط گوشی شارژ میشه و درایور گوشی رو بالا نمیاره... تازه درایور سامسونگ رو هم که حدود 18 مگ هست برای PC دانلود کردم و نصبیدم ولی بازم فقط شارژ میکنه...الان میخوام رام رسمی 2.3.6 رو گوشیم فلش کنم ولی گوشی رو که در حالت دانلودینگ به کابل وصل میکنم اون قسمت در برنامه اودین زرد رنگ یا سبز رنگ نمیشه...
مشکل از چیه؟؟؟ مرسی

C0D3R
05-09-2013, 11:30
سلام دوستان
بنده هرکاری کردم گوشی رو به کامپیوتر وصل کنم نشد که نشد و فقط گوشی شارژ میشه و درایور گوشی رو بالا نمیاره... تازه درایور سامسونگ رو هم که حدود 18 مگ هست برای PC دانلود کردم و نصبیدم ولی بازم فقط شارژ میکنه...الان میخوام رام رسمی 2.3.6 رو گوشیم فلش کنم ولی گوشی رو که در حالت دانلودینگ به کابل وصل میکنم اون قسمت در برنامه اودین زرد رنگ یا سبز رنگ نمیشه...
مشکل از چیه؟؟؟ مرسی

سلام
عزیزم تیک USB Debugging رو از داخل تنظیمات گوشیتون بردارین بعد گوشی رو وصل کنید

fairyland
08-09-2013, 21:58
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182123&page=5
طبق آموزش ها عمل کردم دیگه گوشیم روشن نمیشه چه کار کنم ؟

موبايل حسيني
22-09-2013, 17:17
سلام دوستان گوشي s5570 روي ارم مياد و ميرود و گوشي روشن نميشود . در حالت دانلودينگ كه ميره چند ثانيه حالت دانلوديگ ميماند بعد خاموش ميشود .نميشه فلش كرد ..

ehsanhp
29-09-2013, 23:24
سلام دوستان گوشیم را دست دو خریدم. مشخصاتش اینه:
s5570
2.2.1
s5570jxkc1
froyo.jpke2
وقتی ولوم بالا+هوم+پاور را می زنم و روشن می شه در حالت ریکاوری و روی آرم سامسونگ و یه خط نوشته ریز گیر میکنه و به هیچ منویی وارد نمیشه. و باید باطری را دربیاورم تا گوشی روشن شه و بعد هم مشکلی نیستو فقط نمی دونم چرا نمیره تو ریکاوری؟! به نظرتون از چیه؟

khalili54
15-10-2013, 04:41
سلام ورژن اندروید گوشی من 2.3.4 جینجربرد بود گلکسی مینی گوشیم بریک شد دادم درستش کردن ولی رام فوریو 2.2.1 ریختن لطفا بگید میتونم مستقیم از این رام به قبلی فلش بزنم؟

masyou14
20-10-2013, 22:35
سلام دوستان
یکی از آشناهامون گلکسی مینی داره!هروقت باهاش تماس گرفته میشه٬گوشیش فقط زنگ میخوره و صفحه نمایش گوشی مشکیه!به نظرتون گوشی ویروس داره یا مشکل دیگه اس ؟ممنون میشم اگه بگین مشکلش چی میتونه باشه و چه جوری حل میشه؟

realmadridlover
14-11-2013, 12:06
سلام،من گوشی galaxy mini gt s55700 دارم،وقتی به کامپیوتر کانکت میکنم اصا گوشیو پیدا نمیکنه!دلیلش چیه؟

yas.ahmadi
05-12-2013, 09:40
سلام دوستان
یکی از آشناهامون گلکسی مینی داره!هروقت باهاش تماس گرفته میشه٬گوشیش فقط زنگ میخوره و صفحه نمایش گوشی مشکیه!به نظرتون گوشی ویروس داره یا مشکل دیگه اس ؟ممنون میشم اگه بگین مشکلش چی میتونه باشه و چه جوری حل میشه؟

با یه ریست فاکتوری حل میشه

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

yas.ahmadi
05-12-2013, 09:43
سلام،من گوشی galaxy mini gt s55700 دارم،وقتی به کامپیوتر کانکت میکنم اصا گوشیو پیدا نمیکنه!دلیلش چیه؟

اول کابل اتصالتونو چک کنید بعد با پی سی سوئیت سامسونک وصل شید

yas.ahmadi
05-12-2013, 09:47
سلام ورژن اندروید گوشی من 2.3.4 جینجربرد بود گلکسی مینی گوشیم بریک شد دادم درستش کردن ولی رام فوریو 2.2.1 ریختن لطفا بگید میتونم مستقیم از این رام به قبلی فلش بزنم؟

بله با این رام میتونین هرکدوم از رام هایی که واسش هست رو فلش کنید

marshall36
20-02-2014, 22:23
یه مینی دارم که خواستم روتش کنم. اما حالا هر بار که میخوام روشنش کنم صفحه اش فلش میزنه .
علامت بوت هم نمیاد.
لطفا راهنمایی کنید.
مدل گوشی GT-S5570
GT-S5570GSMH

mammaddj
10-04-2014, 11:57
سلام میخواستم بدونم که میشه رامهای s5570 رو روی (galaxy mini plus (s5570i نصب کرد؟؟

Amir.advance
10-04-2014, 17:32
سلام میخواستم بدونم که میشه رامهای s5570 رو روی (galaxy mini plus (s5570i نصب کرد؟؟

سلام

نه دوست عزیز نمیشه.

m.azad20
13-04-2014, 19:01
سلام دوستان
دوستم یه گوشی samsung gt-s5570 داره...
رفته تو تنظیمات صفحه لمس از طریق کد
بعد حواسش نبوده و یه گزینه ای رو انتخاب کرده که بعد از انتخاب اون گزینه تاچش غیرفعال شده!!؟
با کامپیوتر فلش هم زدم درست نشد...
حالا چیکارش کنم؟

Amir.advance
13-04-2014, 20:08
سلام دوستان
دوستم یه گوشی samsung gt-s5570 داره...
رفته تو تنظیمات صفحه لمس از طریق کد
بعد حواسش نبوده و یه گزینه ای رو انتخاب کرده که بعد از انتخاب اون گزینه تاچش غیرفعال شده!!؟
با کامپیوتر فلش هم زدم درست نشد...
حالا چیکارش کنم؟

سلام

فول وایپ کنید دوباره رام فلش بزنید.. اگه درست نشد پیش تعمیر کار ببرید.

ps3amir
09-05-2014, 16:39
سلام
من پسرداییم این گوشی را داره.فعلا دو تا مشکل هستش چطوری میشه اینها را برطرف کرد؟
۱.برنامه google play services نصب نمیشه روش.شروع به نصب میکنه اخرش پیغام نصب نشد میده.
۲.در برنامه airdroid ای پی دستگاه نمیاد که مستقیم وصل بشه با اون روی دستگاه های دیگه مشکلی نیست.
گوشیش هم رام رسمی روت نشده هستش.

Sent from my iPhone 4s

Amir.advance
09-05-2014, 17:15
سلام
من پسرداییم این گوشی را داره.فعلا دو تا مشکل هستش چطوری میشه اینها را برطرف کرد؟
۱.برنامه google play services نصب نمیشه روش.شروع به نصب میکنه اخرش پیغام نصب نشد میده.
۲.در برنامه airdroid ای پی دستگاه نمیاد که مستقیم وصل بشه با اون روی دستگاه های دیگه مشکلی نیست.
گوشیش هم رام رسمی روت نشده هستش.

Sent from my iPhone 4s

سلام دوست عزیز
1- احتمال داره با ورژن اندروید هماهنگ نباشه.
2-نمیدونم..اگه مشکل دارید از برنامه های مشابه استفاده کنید.

emadd69
31-05-2014, 11:57
سلام دوستان . خسته نباشيد
يه گوشي سامسونگ دارم . يه مشكلي پيدا كرده .
پايين صفحه نمايش سمت چپ نوشته (( حالت ايمن )) . و هيچ برنامه اي روي گوشي نصب نميشه .
مشكل چيه ؟
چاره چيه ؟

ممنون

Rasool_Hamilton
31-05-2014, 16:55
سلام دوستان . خسته نباشيد
يه گوشي سامسونگ دارم . يه مشكلي پيدا كرده .
پايين صفحه نمايش سمت چپ نوشته (( حالت ايمن )) . و هيچ برنامه اي روي گوشي نصب نميشه .
مشكل چيه ؟
چاره چيه ؟
ممنون

عزیزم گوشیتون به حالت safemode رفته ... گوشیتون رو خاموش کنید ... دکمه ولوم پایین رو نگه دارید و بعد دکمه پاور رو بزنید تا گوشی روشن بشه ... تا بالا اومدن گوشی صبر کنید و بعد میتونید دستتون رو از رو دکمه ولوم پایین بردارید ... بعد از بالا اومدن گوشی شما از حالت safemode خارج شده ...

ramin_ra
25-06-2014, 14:20
سلام
گوشی من s4 mini
وقتی میخوام وارد دانلودینگ مد بشم یه صفحه میاد که توش چند تا گزینه چینی داره،توسط ادین هم شناسایی نمیشه
البته توی ریکاوری مد میره ولی دانلودینگ...

Amir.advance
01-07-2014, 17:12
سلام
گوشی من s4 mini
وقتی میخوام وارد دانلودینگ مد بشم یه صفحه میاد که توش چند تا گزینه چینی داره،توسط ادین هم شناسایی نمیشه
البته توی ریکاوری مد میره ولی دانلودینگ...

سلام
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=2909

transporter_66
12-07-2014, 09:43
سلام خسته نباشید
اقایون من گوشیو گرفتم واسه گوشیه دومم جدیدا با دکمه پاور صفحه رو خاموش و روشن نمیکنه . یعنی فقط باید با دکمه هوم صفحه روشن کنی بعدش هم صبر کنی تا صفحه خودش خاموش بشه . دکمه پاور فقط واسه روشن کردن گوشی کار میکنه ولی کلا خاموشه . گوشی رو ریست کردم ولی فایده نداشت دیگه چکار میتونم بکنم ؟

Amir.advance
12-07-2014, 10:26
سلام خسته نباشید
اقایون من گوشیو گرفتم واسه گوشیه دومم جدیدا با دکمه پاور صفحه رو خاموش و روشن نمیکنه . یعنی فقط باید با دکمه هوم صفحه روشن کنی بعدش هم صبر کنی تا صفحه خودش خاموش بشه . دکمه پاور فقط واسه روشن کردن گوشی کار میکنه ولی کلا خاموشه . گوشی رو ریست کردم ولی فایده نداشت دیگه چکار میتونم بکنم ؟

سلام

از نرم افزارهای مشابه screen lock استفاده کنید.
اگه به دکمه احتیاج دارید، پیش تعمیر کار ببرید.

>alireza<
25-08-2014, 01:27
سلام
یه گلکسی مینی دارم که اندروید 2.2 داره حالا میخام اول یه 2.3 رسمی بریزم ، تو سایت دو تا 2.3 رسمی خاورمیانه بود که جفتش تک فایله میشه همونا رو با ادین نصب کرد ؟
بعد اگه کاستوم بخام بریزم باید ریکاوری cwm نصب کنم میشه دوستان یه لینک سالم ازش بزارن اینجا چون تو سایت پیدا نکردم !!

30na23
25-08-2014, 18:56
سلام گوشی گلکسی مینی دستم هست که با هیچ سیم کارت ایرانسلی به اینترنت وصل نمیشه!!!! اساتید راهنمایی لطفا. ممکنه از مودم باشه؟ اگه از 2.3.6 برم 2.3.4 درست میشه؟

ehsan2004
25-08-2014, 19:19
سلام
یه گلکسی مینی دارم که اندروید 2.2 داره حالا میخام اول یه 2.3 رسمی بریزم ، تو سایت دو تا 2.3 رسمی خاورمیانه بود که جفتش تک فایله میشه همونا رو با ادین نصب کرد ؟
بعد اگه کاستوم بخام بریزم باید ریکاوری cwm نصب کنم میشه دوستان یه لینک سالم ازش بزارن اینجا چون تو سایت پیدا نکردم !!

اره میتونید مشکلی نداره
ریکاوری هم این بهش میخوره:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2595705

سلام گوشی گلکسی مینی دستم هست که با هیچ سیم کارت ایرانسلی به اینترنت وصل نمیشه!!!! اساتید راهنمایی لطفا. ممکنه از مودم باشه؟ اگه از 2.3.6 برم 2.3.4 درست میشه؟

تنظیمات اینترنت را انجام دادید؟
نه کاری به ورژن رام نداره ممکنه گوشیتون شبکه 3جی را ساپورت نمیکنه:4:

30na23
25-08-2014, 23:25
هه تنظیمات درسته عزیز, با سیم کارت همراه اول راحت میره, اما با هر ایرانسلی و با هر تنظیمی نمیره اینترنت. با کاستوم رام هم تست کردم. راستی, یه شبه اینجوری شد.

>alireza<
26-08-2014, 14:49
اقا من طبق گفته شما همون رام تک فایله(ks1) رو با ادین ریختم رو گوشی تا آخرم نصب شد و pass شد
اما رام بالا نیومد ولی به حالت دانلودینگ میرفت ، گفتم شاید مشکل از رام بوده بعدش رام kt2 رو ریختم اما اونم به همین عاقبت دچار شد
الانم دیگه هر کاری میکنم حتی به حالت دانلودینگم نمیره!!!:dy:
الان من چه کنم !!؟
میشه کاری کرد که بوتش برگرده :sign_help:

ehsan2004
26-08-2014, 20:10
هه تنظیمات درسته عزیز, با سیم کارت همراه اول راحت میره, اما با هر ایرانسلی و با هر تنظیمی نمیره اینترنت. با کاستوم رام هم تست کردم. راستی, یه شبه اینجوری شد.

ایرانسل احتمالا چون رو شبکه 3جی رفته دیگه از نتش نمیتونید رو این گوشی استفاده کنید
به زودی همراه اول هم همیطنوری میشه بخشنامش برای ما اومده

اقا من طبق گفته شما همون رام تک فایله(ks1) رو با ادین ریختم رو گوشی تا آخرم نصب شد و pass شد
اما رام بالا نیومد ولی به حالت دانلودینگ میرفت ، گفتم شاید مشکل از رام بوده بعدش رام kt2 رو ریختم اما اونم به همین عاقبت دچار شد
الانم دیگه هر کاری میکنم حتی به حالت دانلودینگم نمیره!!!:dy:
الان من چه کنم !!؟
میشه کاری کرد که بوتش برگرده :sign_help:

یه رام 3فایله بزنید 100درصد اوکی میشه نگران نباشید
از تو بخش رامها میتونید پیدا کنید

>alireza<
26-08-2014, 20:27
از تو بخش رامها میتونید پیدا کنید[/QUOTE]
دوست عزیز وقتی گوشی به حالت دانلودینگ نمیره من چیجوری رام و بریزم !؟

Amir.advance
26-08-2014, 23:34
دوست عزیز وقتی گوشی به حالت دانلودینگ نمیره من چیجوری رام و بریزم !؟[/QUOTE]

اگرم به دانلودینگ میرفت ، هیچ لینک سالمی از رام سه فایله نمیشه پیدا کرد. مگر از سایت های پولی.
پیش تعمیر کار ببرید.

>alireza<
26-08-2014, 23:53
من تونستم یه رام 4 فایله kq8 پیدا کنم اما مشکلم اینکه نمیره دیگه به دانلودینگ !!
روشی نیست که بوت گوشی رو برگردونم بعد این رام و فلش کنم ؟
حتی 3 دکمه دانلودینگو نگه داشتم بعد باتری و جا زدمم نرفت تو دانلودینگ !!:dy::dy::dy:

Amir.advance
27-08-2014, 00:07
من تونستم یه رام 4 فایله kq8 پیدا کنم اما مشکلم اینکه نمیره دیگه به دانلودینگ !!
حتی 3 دکمه دانلودینگو نگه داشتم بعد باتری و جا زدمم نرفت تو دانلودینگ !!:dy::dy::dy:

اگه بوت پریده باشه با جی تگ و باکس فقط میشه برگردوند.

اگه دوست دارید خودتون انجام بدید:(من امتحان نکردم)
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=144328

>alireza<
27-08-2014, 10:58
اگه بوت پریده باشه با جی تگ و باکس فقط میشه برگردوند.

اگه دوست دارید خودتون انجام بدید:(من امتحان نکردم)
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=144328

یعنی الان گوشی من هارد بریک شده ؟؟:17:
من هیچ تصویری ندارم فقط بعضی وقتا که دکمه پاور و تنها نگه میدارم چن لحظه چراغای بک لایت روشن میشه و دیگر هیچ !!

ehsan2004
27-08-2014, 14:34

دوست عزیز وقتی گوشی به حالت دانلودینگ نمیره من چیجوری رام و بریزم !؟

احتمال اینکه بوت دوم گوشی از بین نرفته باشه زیاده
کابل جیگ را بسازید اگرم بلد نیستید بگید براتون بفرستم یکی
بعد این رام را دانلود کنید:

http://www.4shared.com/rar/dBPAWQ0b/GT-S5570_S5570XWKTN_S5570OXXKT.html

این رام 3فایله هست
اندروید 2.3.6
بعد طبق روش زیر برید جلو ببینید درست میشه یا نه:

1) Download this version of Odin from HERE (http://www.4shared.com/file/YhPdjnTb/S5570_OdinMultiDownloaderv438.html)
2) Download and install KIES from HERE (http://www.4shared.com/file/PQ9Bk7BE/Kies_23012035_16_4.html) (if u allready got Kies pass this step),we need KIES for the latest USB drivers
3) Download the firmware from HERE (http://www.4shared.com/rar/dBPAWQ0b/GT-S5570_S5570XWKTN_S5570OXXKT.html?locale=en) extract it
4) Download OPS file from HERE (http://www.4shared.com/file/zeHujFHH/TASS_v10.html)
5) Make shure that your phone is 70% charged
6) Turn off your phone
7) Now enter ODIN,you will something like this
8) Load the OPS file that you have just downloaded by clicking OPS on Odin and select TASS_v1.0.ops
9) Now from the firmware that you have extract it(THIS IS THE MOST IMPORTANT PART)
-APBOOT_S5570XWKTN_CL1019135_REV02_user_low_true.ta r.md5 goes into BOOT
-MODEM_S5570XWKT6_CL1000416_REV02.tar.md5 goes to PHONE
-CODE_S5570XWKTN_CL1019135_REV02_user_low_true.tar. md5 goes to PDA
-and GT-S5570-MULTI-CSC-OXXKTB_RST.tar.md5 to CSC
MAKE SURE THAT YOU GET IT RIGHT!!!

10) Enter Downloading Mode,press VOLUM DOWN ,OK BUTTON, POWER BUTTON AT THE SAME TIME!

11) Connect the USB cable,now in Odin at COM PORT MAPPING is should appeare the USB cable as connected(COM1,COM2 etc)

12) Now make shure the in ODIN the only boxes that are checked are AUTO REBOOT , RESET TIME and PROTECT OPS after you have checked press START,now u have to wait 5-6min.
13) It must say above the COM connection PASS on a blue backgroud to disconnect the USB cable and u are done.!!EVEN IF THE PHONE BOOTS UP DON'T DISCONNECT THE USB CABLE,WAIT FOR THE PASS SCREEN!!

البته همه اینها منوط به این هست که بتونید بوت گوشی را بالا بیارید
فعلا ارزانترین راه همون کابل جیگ هست
اگه گیر نیاوردید پیام خصوصی بدید براتون بفرستم

>alireza<
27-08-2014, 21:22
والا امروز بردمش علائدین 3-4 جا امتحان کردن همه گفتن بوتش پریده و باید جیتگ بشه !
آخر سر گذاشتم پیش یکیشون بمونه تا فردا ببینه چیکار میتونه بکنه
هزینشم میگفتن 40-50 تومن !!
واقعا انقد کار زمانبر و هزینه برداریه !!؟

Amir.advance
27-08-2014, 22:53
والا امروز بردمش علائدین 3-4 جا امتحان کردن همه گفتن بوتش پریده و باید جیتگ بشه !
آخر سر گذاشتم پیش یکیشون بمونه تا فردا ببینه چیکار میتونه بکنه
هزینشم میگفتن 40-50 تومن !!
واقعا انقد کار زمانبر و هزینه برداریه !!؟

هزینش همین حدود هست... اما زمانش، اگه بخوان کار انجام بدن تو همون روز هم تحویل میدن، یکی از بچه های انجمن حضوری اینکارو انجام میدن.

>alireza<
28-08-2014, 10:10
هزینش همین حدود هست... اما زمانش، اگه بخوان کار انجام بدن تو همون روز هم تحویل میدن، یکی از بچه های انجمن حضوری اینکارو انجام میدن.
خیلی ممنون پس اگه میشه آدرسو شماره تلفن این دوستمونو برام بفرست .

Amir.advance
28-08-2014, 12:23
خیلی ممنون پس اگه میشه آدرسو شماره تلفن این دوستمونو برام بفرست .

بفرما دوست عزیز با خودشون هماهنگ کنید:
http://forum.mobilestan.net/member.php?u=190604

Hexenmeister
30-11-2014, 20:15
سلام. خسته نباشین . تو گوشی پیام های فارسی برعکس میان تو بعضی اس ام اس ها و برنامه های چت مثل لاین ... چطوری حلش کنم؟

ehsan2004
30-11-2014, 22:31
سلام. خسته نباشین . تو گوشی پیام های فارسی برعکس میان تو بعضی اس ام اس ها و برنامه های چت مثل لاین ... چطوری حلش کنم؟

یه رام فارسی نصب کنید مشکلتون حل میشه

07-12-2014, 19:50
سلام.
گوشیمو میخوام روت کنم.
دوستان به نظرتون باید چی کار کنم؟

ehsan2004
07-12-2014, 20:54
سلام.
گوشیمو میخوام روت کنم.
دوستان به نظرتون باید چی کار کنم؟

با برنامه های vroot یا Kingdo روت کنید

ashkankhoshtip
27-03-2015, 21:09
بنام خدا.دوستان یه رام کاستوم سیانوژن 4.2.2 رو گوشی نصب کرده بودم.حالا میخوام رام رسمی 2.3.6 نصب کنم.ادین رو اجرا میکنم و گوشی رو وصل میکنم وادین گوشی رو میشناسه.بعد فایل ops رو انتخاب میکنم.تیک گزینه one pakage رو میزنم و رام با فرمت tar.md5 رو انتخاب میکنم.رام نصب میشه و odin هم کلمه pass رو نشون میده.ولی بعد که گوشی ریبوت میشه دچار bootloop میشه و هی ریبوت میشه.به ریکاوری هم نمیره.به نظرتون چیکار کنم؟ممنون از همه

Amir.advance
30-03-2015, 14:39
بنام خدا.دوستان یه رام کاستوم سیانوژن 4.2.2 رو گوشی نصب کرده بودم.حالا میخوام رام رسمی 2.3.6 نصب کنم.ادین رو اجرا میکنم و گوشی رو وصل میکنم وادین گوشی رو میشناسه.بعد فایل ops رو انتخاب میکنم.تیک گزینه one pakage رو میزنم و رام با فرمت tar.md5 رو انتخاب میکنم.رام نصب میشه و odin هم کلمه pass رو نشون میده.ولی بعد که گوشی ریبوت میشه دچار bootloop میشه و هی ریبوت میشه.به ریکاوری هم نمیره.به نظرتون چیکار کنم؟ممنون از همه

سلام

باید قبلش فول وایپ می کردین.

با رام سه فایله فلش بزنید مشکل حل میشه.

Amin.Dragon
21-08-2015, 11:42
سلام.

دوستان یک گوشی galaxy mini هست که اندروید 2.2 داره.
میخام اندرویدش رو ارتقا بدم اگر براش نسخه جدیدی هست.

چطور باید این کار رو کنم؟

Amir.advance
26-08-2015, 23:04
سلام.

دوستان یک گوشی galaxy mini هست که اندروید 2.2 داره.
میخام اندرویدش رو ارتقا بدم اگر براش نسخه جدیدی هست.

چطور باید این کار رو کنم؟

سلام

آخرین اندروید برای این گوشی 2.3.6 هست... رام مورد نظرتونو میتونید از سایت دانلود کنید:
http://samsung-updates.com/device/?id=GT-S5570