PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ گوشی htc evo 3d

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

C0D3R
27-11-2011, 16:38
تمامی پرسش و پاسخ ها و گفت و گوها پیرامون این گوشی در این تاپیک
مطرح و پاسخ داده خواهد شد
لطفا از ایجاد تاپیک های مشابه خودداری فرمایید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=656608&stc=1&d=1322400892

PARVIZ-XP
28-11-2011, 13:58
سلام من بازی asphalt6 برای این گوشی میخوام هرچی میگردم گیرم نمیاد ممنون میشم لینک بزارین فقط apkشو میخوام :as:بازم ممنون

C0D3R
28-11-2011, 14:43
سلام من بازی asphalt6 برای این گوشی میخوام هرچی میگردم گیرم نمیاد ممنون میشم لینک بزارین فقط apkشو میخوام :as:بازم ممنون
سلام
دوست عزيز از همين بخش آندرويد قسمت بازيها ، اونجا درخواست بدين مديران و بقيه دوستان اون بخش راهنمائيتون ميكنن

shmerza1359
02-12-2011, 22:05
سلام c0d3r عزيز يه سئوال دارم تو اچ تي سي چطور ميشه نمايش اطلاعات سيم كارت رو حذف كرد؟
لطفا اگه امكان داره جواب من رو بديد؟

shmerza1359
03-12-2011, 22:41
سلام و ممنون از اينكه جواب بنده رو به اين سرعت داديد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dh:

sarkhanzadeh
04-12-2011, 14:42
سلام c0d3r عزيز يه سئوال دارم تو اچ تي سي چطور ميشه نمايش اطلاعات سيم كارت رو حذف كرد؟
سلام دوست عزیز
اگه منظور شما حذف نمایش اطلاعات سیم کارت در contactگوشی تون هست روش اون به این شکلی که عرض می کنم ،ابتدا به به داخل contactتون بروید(peopel)بعد دکمه menu رو بزنید و از اونجا گزینه view رو انتخاب کنید،حالا تو اینجا،قسمت پایین(option) می تونید انتخاب کنید که اطلاعات مربوط به contactتون از روی موبایل نمایش داده بشن،یا از روی سیم کارتتون و یا حتی از روی 2تاشون.هر کدوم رو که خواستید می تونید با زدن تیک مربوط به اون،اون رو فعال کنید.

danial_sh69
04-12-2011, 20:16

فکر میکنم منظور دوستمون حذف اطلاعات مربوط به اوپراتور بوده باشه

مثلا ir-mci نشون داده نشه

اگر منظورتون این باشه خب با توجه به نوع گوشی باید توی بخشش بگردین

برای evo 3d این امکان نیست

saeedmogadami
05-12-2011, 10:24
سلام رام فارسی برای این گوشی نیست ؟

یا رام اورجینال عربی؟ ممنون

#JOMJOMEH#
05-12-2011, 12:14
سلام رام فارسی برای این گوشی نیست ؟

یا رام اورجینال عربی؟ ممنون

خدمت شما:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175982

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175648

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175978

mehba
09-12-2011, 23:06
سلام . اگر از داخل خود گوشی اقدام به آپدیت گوشی کنیم گارانتی گوشی از بین میره ؟و آیا مشکلی برای گوشی پیش نمیاد ؟

sarkhanzadeh
10-12-2011, 02:03
سلام . اگر از داخل خود گوشی اقدام به آپدیت گوشی کنیم گارانتی گوشی از بین میره ؟و آیا مشکلی برای گوشی پیش نمیاد ؟

دوست عزیز با پرسیدن یک سوال یکسان در چند جای مختلف از فروم ،نظم و ترتیب فروم بهم می خوره!!!! و مسلما این قضیه هم برای شما هم برای کاربرهای کنونی فروم وهم برای عزیزانی که بعد ها مطالب رو می خوانند جالب نخواهد بود.
من جواب سوال شما رو در اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=138051&page=12)دادم.

موفق و پیروز باشید البته در هر قسمت از فروم که هستید :lol:
ممنون

ali_tala66
10-12-2011, 23:08
سلام من گرفتمش گوشیو ولی دور قاب دوربینش به جای قرمز طلاییه ؟ :ca: خوشگل تره ولی چرا طلاییه ؟ چون بره یکی از بچه ها قرمزه ؟ چرا؟ رامم چیه از کجا ببینم ؟ مرسی جواب بدین :dh: راستی من بازی ماشینو که 3 بعدیه رو ندارم ؟ چرا ؟ میشه خودم بریزم ؟ فقط یه بازی دارم که یه توپه باید بندازیش تو چاه :ca: راستی چجوری بره صفحه قفل بزارم همون قفلی که چنتا مربع باید وصل شن به هم فهمیدین کدومو میگم همون قفل معروفه :ca:

#JOMJOMEH#
11-12-2011, 12:03
سلام من گرفتمش گوشیو ولی دور قاب دوربینش به جای قرمز طلاییه ؟ :ca: خوشگل تره ولی چرا طلاییه ؟ چون بره یکی از بچه ها قرمزه ؟ چرا؟ رامم چیه از کجا ببینم ؟ مرسی جواب بدین :dh: راستی من بازی ماشینو که 3 بعدیه رو ندارم ؟ چرا ؟ میشه خودم بریزم ؟ فقط یه بازی دارم که یه توپه باید بندازیش تو چاه :ca: راستی چجوری بره صفحه قفل بزارم همون قفلی که چنتا مربع باید وصل شن به هم فهمیدین کدومو میگم همون قفل معروفه :ca:

سلام دوست عزیز...
خوب فکر کنم تو کشوره ساختش باشه..تایوانی ها همه قرمز بودن..کلا تنوعیه دیگه شانسم هست:ca:
رامتون؟منظور از رام چیه؟کاستوم رام که خودتون باید نصب کنی...هیچی بقیه اطلاعات گوشی هم تو قسمت تنظیمات...about phone همه اطلاعات موجوده
برای hboot هم که باید به بوت لودر برید...تیکه فست بوت رو از داخله پاور تو تنظیمات بردارید...باتری رو یه بار در بیارید..دکمه ولوم پایین با پاور همزمان بگیرید...میره
بعضی ها خوب بازی ها پیش فرضشون فرق میکنه...فکر کنم مدل گوشی شما بخاطره همون طلاییش فرق کنه..نمیدونم مطمئن نیستم..
بازی تو بخشه بازی های سایت برید هر کدوم رو دوست داشتید دانلود کنید نصب کنید به همین راحتی
برای قفل هم به تنظیمات برید...security....اولین گزینه set up screan lock...حالا میتونید گزینه های مختلف رو انتخاب کنید..اونی که شما میخوای pattern هست..

تو همون تنظیمات ...تیکه use visible pattern رو بزنید..گزینه lock phone after رو هم دیگه به سلیقه خودتون..زمان ندید با هر قفل فعال میشه..
موفق باشید:dq:

ali_tala66
11-12-2011, 12:41
سلام دوست عزیز...
خوب فکر کنم تو کشوره ساختش باشه..تایوانی ها همه قرمز بودن..کلا تنوعیه دیگه شانسم هست:ca:
رامتون؟منظور از رام چیه؟کاستوم رام که خودتون باید نصب کنی...هیچی بقیه اطلاعات گوشی هم تو قسمت تنظیمات...about phone همه اطلاعات موجوده
برای hboot هم که باید به بوت لودر برید...تیکه فست بوت رو از داخله پاور تو تنظیمات بردارید...باتری رو یه بار در بیارید..دکمه ولوم پایین با پاور همزمان بگیرید...میره
بعضی ها خوب بازی ها پیش فرضشون فرق میکنه...فکر کنم مدل گوشی شما بخاطره همون طلاییش فرق کنه..نمیدونم مطمئن نیستم..
بازی تو بخشه بازی های سایت برید هر کدوم رو دوست داشتید دانلود کنید نصب کنید به همین راحتی
برای قفل هم به تنظیمات برید...security....اولین گزینه set up screan lock...حالا میتونید گزینه های مختلف رو انتخاب کنید..اونی که شما میخوای pattern هست..

تو همون تنظیمات ...تیکه use visible pattern رو بزنید..گزینه lock phone after رو هم دیگه به سلیقه خودتون..زمان ندید با هر قفل فعال میشه..

اقا مرسی دمت گرم :ca: راستی رام منظورم نرم افزار گوشیمه که چیه ؟ نمی دونم بچه ها میگن یکی پرسید رام گوشیت چیه ؟ منم گفتم نمی دونم اومدم از شما بپرسم اقا راستی من بازی دانلود کنم کجا بریزم اخه ؟ اصلا بلد نیستم می دونم الان پیش خودت میگی عجب خنگبه :ca: ولی واقعا بلد نیستم اگه توضیح کامل بدی ممنون میشم راستی بره گوشی مشکل پیش نمی یاد بازی بریزم ؟ بد اینکه من ابو هواشم نتونستم تغییر بدم الان بره لندنو رمو نیویورکه ابوهوای اونجا رو نشون میده اگه کمک کنی بره تهرانو بزنم خیلی ممنون میشم راستی کامل و پله پله بگو چون من زیاد بلد نیستم :dh: مرسی بازم مرسی دمت گرم اقااااااااا

#JOMJOMEH#
11-12-2011, 17:14
اقا مرسی دمت گرم :ca: راستی رام منظورم نرم افزار گوشیمه که چیه ؟ نمی دونم بچه ها میگن یکی پرسید رام گوشیت چیه ؟ منم گفتم نمی دونم اومدم از شما بپرسم اقا راستی من بازی دانلود کنم کجا بریزم اخه ؟ اصلا بلد نیستم می دونم الان پیش خودت میگی عجب خنگبه :ca: ولی واقعا بلد نیستم اگه توضیح کامل بدی ممنون میشم راستی بره گوشی مشکل پیش نمی یاد بازی بریزم ؟ بد اینکه من ابو هواشم نتونستم تغییر بدم الان بره لندنو رمو نیویورکه ابوهوای اونجا رو نشون میده اگه کمک کنی بره تهرانو بزنم خیلی ممنون میشم راستی کامل و پله پله بگو چون من زیاد بلد نیستم :dh: مرسی بازم مرسی دمت گرم اقااااااااا

این حرفا چیه ...من خودم مدیر بخش پرسش و پاسخم..از این چیز ها پیش میاد..یه سر برو xda از تو بدترشم هست...کم کم یاد میگیری راه میفتی
سیستم عامل اندرویده..ور‌ژنه گوشیت ۲.۳ هست از این سیستم عامل...رام گوشی وقتی گوشی روت کنی و انلاک اون وقت میتونی رام نصب کنی..پس الان رامی نصب نیست..سیستم عامل خالصه با کرنل که ورژنه کرنل تو about گوشی که گفتم هست..با سنسه ۳.۵ این تا اینجا
برای نصب برنامه تا دلت بخواد راه حل هست..
من اسون ترین رو میگم...
اما قبلش شما بخشه عمومی اندروید سایتمون رو بخون همه چی و همه اصطلاحات برات توضیح داده شده همه چی هست
برای نصب برنامه تو گوگل سرچ کن و برنامه android injector رو دانلود و نصب کن..
بعدش برو تو تنظیماته گوشی ...applications....و بعدش development ..تیکه usb debugging رو بزن..حالا گوشی رو به کامپیوتر وصل کن و بذار فقط رو حالت شارژ باشه...حالا برنامه ایی که دانلود کردی و نصب رو اجرا کن...حالا برنامه یا بازی هایی که نصب کردی یه فایلی دارن اونو باید به برنامه بدی و بعدش نصب رو بزن به همین راحتی نصب میشه
نخواستی هم ..میخوای پاک کنی میری تنظیمات...باز برنامه ها و این دفعه میری تو مدیریت برنامه ها...رو اسمه برنامه که بزنی میاره پایین پاک کردن داره
برایه اب و هوا...برو تو برنامه اب و هوا...پایین گوشی کلید های لمسی هست؟اونی که ۴ تا خطه؟دومی از سمته چپ رو بزن...حالا edite و بزن میتونی اونایی که نمیخوای پاک کنی..add رو بزنی میتونی اضافه کنی...تو هر برنامه ایی بری این کلید لمسی رو بزنی تنظیماتشو میاره
موفق باشی:bt:

alista
19-12-2011, 16:36
دوستان دوتا سوال دارم
يكي اين كه اشتباهي زدم توي پرسونالايز بخش اول كه مال انواع سنسه همه رو پاك كردم الان ندارمشون :ak:
دوم اين كه چطوري مي تونم تعداد صفحات اصليمو كم كنم ؟؟؟
ممنون

#JOMJOMEH#
19-12-2011, 19:46
دوستان دوتا سوال دارم
يكي اين كه اشتباهي زدم توي پرسونالايز بخش اول كه مال انواع سنسه همه رو پاك كردم الان ندارمشون :ak:
دوم اين كه چطوري مي تونم تعداد صفحات اصليمو كم كنم ؟؟؟
ممنون

سلام
برای سنس ها مشکلی نیست..get more رو بزنید و باز دانلودشون کنید
برای صفحه هات هم باید یا رام نصب شه یا لانچر داشته باشید وگرنه تو حالات اصلی نمیشه
موفق باشید

sarkhanzadeh
19-12-2011, 21:18

سلام دوست عزیز...

سلام به دوستان به خصوص دوست خوبمون #jomjomeh#
در باره رنگ اون فریم رنگی روی در گوشی بایذ عرض کنم رنگ اون ربطی به چینی یا تایوانی اون نداره!!!مثلا گوشی خود من هم رنگ اون فریم روی درش بژ هست اما تایوانی هست.

اما در باره اینکه چرا گوشی این دوستمون بعضی از این گیم ها رو نداره،من در پایین توضیح میدم و گوشی خودم رو مثال می زنم:
بنده همون اول که گوشیمو گرفتم build number اون به این صورت بود 1.20.401.2 و رووی گوشی مثل این دوستمون هیچ بازی 3D نداشتم.و فقط بازی Teeterروی گوشی بود.
بعد که گوشی رو من از مسیر زیر update کردم:
settings/about phone/software update/check now
یک پیغامی اومد که برای گوشی شما update وجود داره که حجم اون تقریبا در حدود 47 مگا بایت بود،اجازه دادم که گوشی تمام مراحل رو طی کنه و بعد از 1،2 بار ریست شدن کامل updateبشه.بعد که گوشی بالا اومد دیدم که چند تا iconاضافه شده تو منوی گوشی مثل بازی spiderman ویا NFS shiftو simsکه هر سه در حالت 3D بودند اما اگر وارد بازی میشدید برای دفعه اول پیغامی می داد که باید این بازی رو دانلود کنید که به راحتی امکان پذیر است این کار اما حجم بازی ها زیادند!!!اما بعد از ان این بازی ها اضافه شدند.
من بعد از اینکه اون update رو که حدود 47 MB بود گرفتم build number گوشیم به این صورت شد.1.20.401.8 که معلوم شد update شده و این update گارانتی رو نمی پرونه چون برای خود کارخانه است

alista
21-12-2011, 17:01
برای سنس ها مشکلی نیست..get more رو بزنید و باز دانلودشون کنید

از كجا دانلود كنم؟ مي خواد بره توي ماركت كه من دسترسي ندارم

#JOMJOMEH#
21-12-2011, 18:59
از كجا دانلود كنم؟ مي خواد بره توي ماركت كه من دسترسي ندارم

به مارکت نمیشه به htc hub میره که بازه برای ما ها ..برای من که بازه بدون چیلتر شکن
برای مارکت شما باید بذاری رو افلاین گوشی رو و وی پی ان بزنی به راحتی میتونی از مارکت هم استفاده کنی
ولی سنس ها ربطی به مارکت نداره میره به سایت اچ تی سی

reza_cs
22-12-2011, 19:52
یه سوال از دوستان گل
اونم اینکه الان من 1.24.415.6 رو دستگاهم نصبه (استوک)
اگه گوشی رو آنلاک و روت کنم و رام کاستومیی رو روی گوشی بریزم و بعد از یه مدت خواستم به همون رام استوک خودم بر گردم باید چه کنم ؟
با تشکر فراوان

#JOMJOMEH#
22-12-2011, 22:06
یه سوال از دوستان گل
اونم اینکه الان من 1.24.415.6 رو دستگاهم نصبه (استوک)
اگه گوشی رو آنلاک و روت کنم و رام کاستومیی رو روی گوشی بریزم و بعد از یه مدت خواستم به همون رام استوک خودم بر گردم باید چه کنم ؟
با تشکر فراوان

باید قبل از زدن رام از استوکی که میخوای بک اپ بگیرید دوست عزیز
روشش باید تو بخش باشه
موفق باشید

reza_cs
23-12-2011, 14:41
باید قبل از زدن رام از استوکی که میخوای بک اپ بگیرید دوست عزیز
روشش باید تو بخش باشه
موفق باشید

سلامت باشید
روشش رو من پیدا نکردم هر چی گشتم دوست عزیز
امکانش هست خودتون یه راهنمایی بکنین ؟

#JOMJOMEH#
26-12-2011, 22:44
سلامت باشید

گوشیتون رو اول روت و انلاک کنید اگه برای ورژنه گوشیتون اومده روشش...بعدش بوسیله برنامه rom manager میتونید بک اپ بگیرید
موفق باشید

mr.majid
27-12-2011, 21:06
سلام دوستان من میخوام این گوشیو بخرم اگه میشه درموردش توضیح بدین.مثلا تصاویر 3بعدیشو چطور میشه دید؟یا اینکه چشمو اذیت نمیکنه خلاصه بگین چطوریه؟درمورد دوربینش و اگه ایرادی جایه دیگه داره اگه بگین ممنون میشم.باتشکر

#JOMJOMEH#
29-12-2011, 17:57
سلام دوستان من میخوام این گوشیو بخرم اگه میشه درموردش توضیح بدین.مثلا تصاویر 3بعدیشو چطور میشه دید؟یا اینکه چشمو اذیت نمیکنه خلاصه بگین چطوریه؟درمورد دوربینش و اگه ایرادی جایه دیگه داره اگه بگین ممنون میشم.باتشکر

سلام دوست عزیز
شما اینجا پست های اخری رو مطالعه کنید جواب همه سوال هاتون رو پیدا میکنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=138051
موفق باشید

#JOMJOMEH#
29-12-2011, 17:59
سلامت باشید

یه نکته ایی ...من حواسم نبود..شما با روت و انلاک کردن و نصب ریکاوری میتونید از ریکاوری بک اپ بگیرید این طوری راحت تره
موفق باشید

justin11
01-01-2012, 14:51
سلام بر همگی
من این گوشی رو دو ماهی میشه خریدم.یه مشکلی که باهاش دارم اینه که موقعی به حالت camera میرم صفحه سیاه میشه و مجددا به حالت قبل برمیگرده.باید گوشی رو restart کنم که بتونم عکس یا فیلم بگیرم. این مشکل به رام مربوط میشه؟؟
گوشی رو از گارانتی یاس خریدم
رام عربی
1.24.415.6
+
اگه مشکل از رام هست یه رام رسمی که نیاز به روت کردن نداشته باشه(چون فکر کنم از گارانتی خارج میشه) زبان فارسی یا حداقل زبان عربی رو کامل پوشش بده و باگ نداشته باشه معرفی کنید.
آموزش قدم به قدم نصب رام هم اگه لطف کنید بگید ممنون میشم چون تا بحال نصب نکردم
با تشکر

#JOMJOMEH#
01-01-2012, 16:58
سلام بر همگی
من این گوشی رو دو ماهی میشه خریدم.یه مشکلی که باهاش دارم اینه که موقعی به حالت camera میرم صفحه سیاه میشه و مجددا به حالت قبل برمیگرده.باید گوشی رو restart کنم که بتونم عکس یا فیلم بگیرم. این مشکل به رام مربوط میشه؟؟
گوشی رو از گارانتی یاس خریدم
رام عربی
1.24.415.6
+
اگه مشکل از رام هست یه رام رسمی که نیاز به روت کردن نداشته باشه(چون فکر کنم از گارانتی خارج میشه) زبان فارسی یا حداقل زبان عربی رو کامل پوشش بده و باگ نداشته باشه معرفی کنید.
آموزش قدم به قدم نصب رام هم اگه لطف کنید بگید ممنون میشم چون تا بحال نصب نکردم
با تشکر

از اول اینطوری بود یا اینکه با نصب برنامه ایی اینطوری شد؟یه بار ریستور فکتوری میکردید میدید درست میشه یا نه
در کل اگه دید هیچ راهی جواب نمیده باید رام رو عوض کنید..گارانتی که داره میبردید گارانتی
این هم تاپیک ها ی مورد نیاز شما:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182443

justin11
01-01-2012, 17:35
از اول اینطوری بود یا اینکه با نصب برنامه ایی اینطوری شد؟یه بار ریستور فکتوری میکردید میدید درست میشه یا نه
در کل اگه دید هیچ راهی جواب نمیده باید رام رو عوض کنید..گارانتی که داره میبردید گارانتی
این هم تاپیک ها ی مورد نیاز شما:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182443
نه از اول كه اينطوري نبود...
ريستور فكتوري يعني اينكه تنظيمات كوشي روبه حالت كارخونه بر كردونم؟؟؟ جطوري بايد اينكارو انجام بدم؟؟
+
براي نصب كيبورد فارسي بايد كوشي رو روت كنم؟؟ ياربطي نداره؟؟؟ يه كيبورد فارسي خوب معرفي كنيد.خيلي ممنون

#JOMJOMEH#
02-01-2012, 23:07
نه از اول كه اينطوري نبود...
ريستور فكتوري يعني اينكه تنظيمات كوشي روبه حالت كارخونه بر كردونم؟؟؟ جطوري بايد اينكارو انجام بدم؟؟
+
براي نصب كيبورد فارسي بايد كوشي رو روت كنم؟؟ ياربطي نداره؟؟؟ يه كيبورد فارسي خوب معرفي كنيد.خيلي ممنون

از اول نبوده معلومه برنامه ایی نصب کردید که باگ ایجاد کرده
تیکه فست بوت رو از تو تنظیمات گزینه پاور بردارید
باتری گوشی رو در بیارید جا بذارید دوباره..حالا کلیده پایین و پاور رو بگیرید میره تو بوت لودر اونجا ریستور کنید
برای کیبورد از برنامه کیبورد go keyboard استفاده کنید تو بخشه خودمون هست...عالیه..فارسیش رو نصب کنید
کیبورد بسیار خوبیه
موفق باشید

justin11
03-01-2012, 15:11
از اول نبوده معلومه برنامه ایی نصب کردید که باگ ایجاد کرده
تیکه فست بوت رو از تو تنظیمات گزینه پاور بردارید
باتری گوشی رو در بیارید جا بذارید دوباره..حالا کلیده پایین و پاور رو بگیرید میره تو بوت لودر اونجا ریستور کنید
برای کیبورد از برنامه کیبورد go keyboard استفاده کنید تو بخشه خودمون هست...عالیه..فارسیش رو نصب کنید
کیبورد بسیار خوبیه
موفق باشید
ریست فکتوری کردم درست شد...
ممنون از شما :x

mohammad_r295
04-01-2012, 05:03
سلام من چطوری میتونم رام دستگامو عوض کنم آخه ورژنش فرق میکنه 1.23.709.4 نه فایلی برای s-of​f و نه روت میشه
لطفآ کمک کنید

#JOMJOMEH#
04-01-2012, 12:47
سلام من چطوری میتونم رام دستگامو عوض کنم آخه ورژنش فرق میکنه 1.23.709.4 نه فایلی برای s-of​f و نه روت میشه
لطفآ کمک کنید

این ورژنه شما نیست این سریالی هست که نشون میده اروپایی هستید یا اسیایی
برای دیدن ورژن hboot باید به بوت لودر برید...تیکه فست بوت تو گزینه پاور در تنظیمات رو بردارید
گوشی رو خاموش باتری رو در بیارید و جا بزنید
کلید پاینن ولوم و پاور رو بگیرید
hboot رو مشاهده میکنید
موفق باشید

mohammad_r295
04-01-2012, 14:28
بفرمایید اینم hboot 1.49.0012 حالا راهنمایی بفرمایید با تشکر

ardana
04-01-2012, 15:51
سلام خدمت همه و خسته نباشید
من امروز گوشی EVO 3D گرفتم(665 ت) و مشخصاتش هم ایناس:

Htc Evo 3D X515m
Android version : 2.3.4
Software number: 1.22.708.4
kernal version: 2.65.13-gafc07f9
Basebad version: 10.55.9020.00U_10.13.9020.29_M
Build number: 1.22.708.4 CL115289 realease-keys
Browser version: Webkit/533.1
HBOOT: 1.49.0012

حالاچندتاسوال داشتم خواهش می کنم کمکم کنین
1- چطور گوشیمو روت کنم
2- چطور رام بزنم
3- بهترین رام فارسی براش کدومه

لطفا لینک آموزشها رو واسم بزارین

ممنون از راهنماییتون

iranman
04-01-2012, 21:07
سلام منم امروز این گوشی رو خریدم فقط 2تا سوال داشتم :
گوشی رو بعد از روشن کردن 3تا بازی روش نصب بود مگه گوشی پلمپی بازی روش نصبه؟ یکم شک دارم لطفا راهنمایی کنید

arasre
05-01-2012, 19:05
بچه به کمک فوری نیاز دارم،دارم دق می کنم:please::sign_help:
بچه ها من ارور وای فای داشتم با نصب رام عربی و افزونه ی وای فای درست شد
افزونه وای فای و سی پی یوی گوشی رو اور کلاک کرد و گوشی رو سرحال کرد.
بعد اومدم این فایل رو http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1193782
با برنامه Flash image رو گوشی فلاش کردم،:an:
د بیا
گوشی جیم فنگ شد.
گوشی روشن می شد می رفت رو روی گوی HTC بعد خاموش می شد بعد دوباره روشن و بعد خاموش....
(اگه جلو شو نمی گرفتم تا قیامت روشن خاموش می شد:lol:)
گفتم عیبی نداره فول وایپ کردم یه ارور مزاحم می داد Ext4 بعد رفتم تو Advand چی چی
partishan Sdcard یه عددی نوشته بود زدم بعد وقتی تو رکاوری گوشی رو به کامپی زدم
Sdcard به 4 گیگ تبدیل شده بود قبل 8 خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا:bb:
بازم گفتم عیب نداره رام عربی قبلی رو تو رکاوری گذاشتم تو SDcard و بعد فلاشیدم
بازم گوشی روشن نمیشد.
چی کار کنم دارم دیگه نا امید می شم یه رام دیگه امتحان کردم نشد اگه یه نوکیا ساده و گوشی منو بزاری تو ترازو یکی!
یکی به داد برسه تا اخرت ممنون!!!

#JOMJOMEH#
05-01-2012, 19:51
بفرمایید اینم hboot 1.49.0012 حالا راهنمایی بفرمایید با تشکر

فعلا s-off کامل برای ۱۲ نیومده ولی این روش رو عمدتا ۱۱ و ۱۲ نتیجه گرفتن شما هم تست کن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=184186

#JOMJOMEH#
05-01-2012, 19:53
سلام خدمت همه و خسته نباشید
من امروز گوشی EVO 3D گرفتم(665 ت) و مشخصاتش هم ایناس:

Htc Evo 3D X515m

حالاچندتاسوال داشتم خواهش می کنم کمکم کنین
1- چطور گوشیمو روت کنم
2- چطور رام بزنم
3- بهترین رام فارسی براش کدومه

لطفا لینک آموزشها رو واسم بزارین

ممنون از راهنماییتون

سلام دوست عزیز
۱- از این روش امتحان کنید جواب گرفتید میشه رام زد:
۲-برای رام ...بعد از کار های بالا شما رام رو دانلود میکنی از ریکاوری نصب مکنید ..اموزشش تو بخش اندروید هست کاری نداره همینی که گفتم هست..از طریق ریکاوری
۳- رام های زیادی هست..شما تاپیک های بخش رو مطالعه کنید ببینید نظرات مصرف کنندگان کدوم بهتر بوده همون رو بزنید
لینک همشون تو بخش هست
چیزی هم نیستن که نتونید پیدا کنید
موفق باشید

#JOMJOMEH#
05-01-2012, 19:54
سلام منم امروز این گوشی رو خریدم فقط 2تا سوال داشتم :
گوشی رو بعد از روشن کردن 3تا بازی روش نصب بود مگه گوشی پلمپی بازی روش نصبه؟ یکم شک دارم لطفا راهنمایی کنید

اینارو تو کارخونه رو ورژن اصلی رام نصب میکنن هیچ مشکلی نیست
موفق باشید

#JOMJOMEH#
05-01-2012, 19:57
بچه به کمک فوری نیاز دارم،دارم دق می کنم:please::sign_help:
بچه ها من ارور وای فای داشتم با نصب رام عربی و افزونه ی وای فای درست شد
افزونه وای فای و سی پی یوی گوشی رو اور کلاک کرد و گوشی رو سرحال کرد.
بعد اومدم این فایل رو http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1193782
با برنامه Flash image رو گوشی فلاش کردم،:an:
د بیا
گوشی جیم فنگ شد.
گوشی روشن می شد می رفت رو روی گوی HTC بعد خاموش می شد بعد دوباره روشن و بعد خاموش....
(اگه جلو شو نمی گرفتم تا قیامت روشن خاموش می شد:lol:)
گفتم عیبی نداره فول وایپ کردم یه ارور مزاحم می داد Ext4 بعد رفتم تو Advand چی چی
partishan Sdcard یه عددی نوشته بود زدم بعد وقتی تو رکاوری گوشی رو به کامپی زدم
Sdcard به 4 گیگ تبدیل شده بود قبل 8 خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا:bb:
بازم گفتم عیب نداره رام عربی قبلی رو تو رکاوری گذاشتم تو SDcard و بعد فلاشیدم
بازم گوشی روشن نمیشد.
چی کار کنم دارم دیگه نا امید می شم یه رام دیگه امتحان کردم نشد اگه یه نوکیا ساده و گوشی منو بزاری تو ترازو یکی!
یکی به داد برسه تا اخرت ممنون!!!

سلام دوست عزیز مشکلاتتو خودت زیاد کردی:lol:
این مشکلاتت خیلی سخت شد..بهتره از ارشد های بخش اندروید کمک بگیری تا اینجا...کمتر فرد فوق تخصصی به اینجا سر میزنه
موفق باشید

iranman
06-01-2012, 02:08
بچه ها خواستم بپرسم چرا گوشیم خیلی سنگین عمل میکنه وقتی میرم برا عملکرد ram
تو قسمت total memori ا 600 تاش پره یکم زیاد نیست گوشیم خیلی سنگین عمل میکنه خواهشن یه راهکار بدید ؟

#JOMJOMEH#
06-01-2012, 09:25
بچه ها خواستم بپرسم چرا گوشیم خیلی سنگین عمل میکنه وقتی میرم برا عملکرد ram
تو قسمت total memori ا 600 تاش پره یکم زیاد نیست گوشیم خیلی سنگین عمل میکنه خواهشن یه راهکار بدید ؟

سلام دوست عزیز
فکر نمیکنی خیلی حساسی:4:
این عادیه ماله همه همینطوره..گوشی evo برنامه های سنگینی داره...صفحه نمایش و همه چی دخیلن...هیچ مشکلی نیست ...وقتی مصرف کنی خوب بالاست..مصرف نداری یه kill تو تسک منیجر بزن بسته شن فضا باز میشه
رام همیشه میکشه تا گوشی فعال باشه...مهم سی پی یو هست که زیاد بالا نباشه
موفق باشید

ardana
06-01-2012, 14:31
سلام دوست عزیز
۱- از این روش امتحان کنید جواب گرفتید میشه رام زد:
۲-برای رام ...بعد از کار های بالا شما رام رو دانلود میکنی از ریکاوری نصب مکنید ..اموزشش تو بخش اندروید هست کاری نداره همینی که گفتم هست..از طریق ریکاوری
۳- رام های زیادی هست..شما تاپیک های بخش رو مطالعه کنید ببینید نظرات مصرف کنندگان کدوم بهتر بوده همون رو بزنید
لینک همشون تو بخش هست
چیزی هم نیستن که نتونید پیدا کنید
موفق باشید

دوست عزیز ممنون از وقتی که میذارین
یه سوال اینکه من هر رامی می تونم بزنم؟ و Hboot فقط واسه روت کردن باید چک شود و هماهنگ باشد؟ ورژن رام و رادیو باید پایین تر از رام استوک باشد یا پایین تر؟

#JOMJOMEH#
06-01-2012, 19:13
دوست عزیز ممنون از وقتی که میذارین
یه سوال اینکه من هر رامی می تونم بزنم؟ و hboot فقط واسه روت کردن باید چک شود و هماهنگ باشد؟ ورژن رام و رادیو باید پایین تر از رام استوک باشد یا پایین تر؟

هر رامی که مخصوص گوشی باشه میتونید بزنید مشکلی نیست
ولی برای رادیو باید اطلاعات رام چک بشه...
موفق باشید

dada_shi
07-01-2012, 10:46
سلام من گوشیم رو تازه خریدم.لطفا برام توضیح بدید که آیا کلا میشه این گوشیرو فارسی کرد؟یا فقط زبان نوشتاری رو؟اگر میشه چیکار باید بکنم؟لطفا از این صفحاتی که هزارتا مطلب رو گذاشته و باید ده تا سوال دیگه اونجا بپرسم معرفی نکنید.مرسی

ardana
07-01-2012, 12:19
هر رامی که مخصوص گوشی باشه میتونید بزنید مشکلی نیست
ولی برای رادیو باید اطلاعات رام چک بشه...
موفق باشید

ممنون عزیزم اون روش root که گذاشتین واسه hboot من که 0012 بود جواب داد
الان گوشیم رو روت کردم و برنامه super user تو منو هست
ولی نمیدونم چه رامی نصب کنم که هم باتریش خوب باشه ، هم فارسی ساپرت کنه(جداجدا ننویسه و کیبرد واسه تایپ داشته باشه) هم اینترنتش مشکل نداشته باشه
میشه شما یه لینک واسم بذارین لطف می کنین

Htc Evo 3D X515

#JOMJOMEH#
07-01-2012, 14:39
سلام من گوشیم رو تازه خریدم.لطفا برام توضیح بدید که آیا کلا میشه این گوشیرو فارسی کرد؟یا فقط زبان نوشتاری رو؟اگر میشه چیکار باید بکنم؟لطفا از این صفحاتی که هزارتا مطلب رو گذاشته و باید ده تا سوال دیگه اونجا بپرسم معرفی نکنید.مرسی

سلام دوست عزیز
شما اول باید HBOOT گوشی رو مشخص کنید..تیکه فست بوت از داخله گزینه پاور در تنظیمات رو بردارید گوشی رو خاموش و باتری رو در و جا بزنید...حالا دکمه صدا پایین و پاور رو با هم بگیرید میرید به بوت لودر ...اونجا میتونید hboot رو ببینید
اگه ۱۱ و ۱۲ باشه باید از این تاپیک استفاده کنید
کمتر بود از این:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175976
با روت گارانتی میپره
بعد از روت کردن میتونید رام نصب کنید ...با نصبه رام ساپورت کننده فارسی همه چی فارسی میشه
موفق باشید

#JOMJOMEH#
07-01-2012, 14:41
ممنون عزیزم اون روش root که گذاشتین واسه hboot من که 0012 بود جواب داد
الان گوشیم رو روت کردم و برنامه super user تو منو هست
ولی نمیدونم چه رامی نصب کنم که هم باتریش خوب باشه ، هم فارسی ساپرت کنه(جداجدا ننویسه و کیبرد واسه تایپ داشته باشه) هم اینترنتش مشکل نداشته باشه
میشه شما یه لینک واسم بذارین لطف می کنین

Htc Evo 3D X515

یکی این:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2577534#post2577534
یکی این:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175982
که برای این باید رادیو گوشی رو اپدیت کنید

رام های دیگه هم فارسی ساز دارن میتونید نصبشون کنید شما برید اینجا خودتون انتخاب کنید:
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1095

arasre
08-01-2012, 09:51
هنگام نصب رام Ruu این اررور
ERROR[155]: UNKNOWN ERROR
رو داد چیکار کنم؟

alipooya1989
08-01-2012, 16:08
سلام.آندروید 4 برای evo 3d زمان رسمی ریلیزش کی هست؟ تا حالا خبری شده؟ متشکرم

arasre
08-01-2012, 18:29
[QUOTE=alipooya1989;2580065]سلام.آندروید 4 برای evo 3d زمان رسمی ریلیزش کی هست؟ تا حالا خبری شده؟ متشکرم[/Q

گفته بودن تا اوایل 2012 باید صبر کنید
اگر هم بیاد شاید تو سایت بزارنش دیگه
یکم صبر...

#JOMJOMEH#
08-01-2012, 21:00
هنگام نصب رام ruu این اررور
error[155]: Unknown error
رو داد چیکار کنم؟

گلد کارت کردین؟اموزشش تو سایت هست ...
از چه رامی استفاده میکنید؟رامه عربی رو هم تست کنید
نشد بگید باز
موفق باشید

arasre
09-01-2012, 08:56
گلد کارت کردین؟اموزشش تو سایت هست ...
از چه رامی استفاده میکنید؟رامه عربی رو هم تست کنید
نشد بگید باز
موفق باشید

دستت درست داداش اون ارور برام رفع شد اون ارور از unlock بودن،بود. باز lock می کردی گوشی رو. ارور قبلی رفع شد یک سیریش دیگه به اسم 131 یا Custom ID error بود که با گلد کارت حل می شه گلد کارد ساختم فقط باید یه رم دیگه بیارم مثل یه میکروی 2گیگی. چون رم خود گوشی
برای گلد کارت مناسب نیست وقتی روش گلد کارت می ریزی اونم خطای فرمت می ده
راستی گوشیم که روشن نمی شد به سسسسسسسسسسختی این کار ها رو کردم(منظورم از گلد کارته :dt:)

#JOMJOMEH#
09-01-2012, 10:50
دستت درست داداش اون ارور برام رفع شد اون ارور از unlock بودن،بود. باز lock می کردی گوشی رو. ارور قبلی رفع شد یک سیریش دیگه به اسم 131 یا custom id error بود که با گلد کارت حل می شه گلد کارد ساختم فقط باید یه رم دیگه بیارم مثل یه میکروی 2گیگی. چون رم خود گوشی
راستی گوشیم که روشن نمی شد به سسسسسسسسسسختی این کار ها رو کردم(منظورم از گلد کارته :dt:)

بیشتر رو ۲ گیگ جواب داده گلد کارت برای گوشی ...
پس دیگه مشکلی نیست؟

arasre
09-01-2012, 11:28
بیشتر رو ۲ گیگ جواب داده گلد کارت برای گوشی ...
پس دیگه مشکلی نیست؟

هنوز امتحان نکردم انجام دادم کار کرد بهت می گم. چرا آواتارتو عوض کردی؟

hosseinii
10-01-2012, 19:57
دستت درست داداش اون ارور برام رفع شد اون ارور از unlock بودن،بود. باز lock می کردی گوشی رو. ارور قبلی رفع شد یک سیریش دیگه به اسم 131 یا Custom ID error بود که با گلد کارت حل می شه گلد کارد ساختم فقط باید یه رم دیگه بیارم مثل یه میکروی 2گیگی. چون رم خود گوشی
چطور میشه گوشی رو دوباره lock کرد؟

#JOMJOMEH#
10-01-2012, 20:31
هنوز امتحان نکردم انجام دادم کار کرد بهت می گم. چرا آواتارتو عوض کردی؟

عشقی گفتم عکسه خودمو بذارم:lol:

چطور میشه گوشی رو دوباره lock کرد؟

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2405203&postcount=1
s-0n کردن رو انجام بدید

hosseinii
10-01-2012, 20:39
موقع نصب رام ruu ارور 155 میده.سه تا رام اصلی نصب کردم.علت چیه؟

alitavakol
10-01-2012, 21:15
سلام به همگی من یک گوشی evo 3d از یکی خریدم گوشی قبلا روت شده و یک رام فارسی هم نصب شده میخوام بدونم میتونم از حالت روت دربیارم ؟
راستی زیاد هم وارد نیستم اگه ممکن هست کامل واسم توضیح بدین
mer30

#JOMJOMEH#
10-01-2012, 22:39
گلد کارت کردین؟
hboot گوشی شما چنده؟
به احتمال زیاد ماله اینه...بهتره از کاستوم رام استفاده کنید

#JOMJOMEH#
10-01-2012, 22:57
سلام به همگی من یک گوشی evo 3d از یکی خریدم گوشی قبلا روت شده و یک رام فارسی هم نصب شده میخوام بدونم میتونم از حالت روت دربیارم ؟
راستی زیاد هم وارد نیستم اگه ممکن هست کامل واسم توضیح بدین
mer30

s-on کردن برای بازگشت به گارانتی
شما اول یه رام اصلی دانلود میکنید میشه رام RUU شما
که تاپیک این رام های تو بخش تخصصی هست دوست عزیز
برای ادامه کار باید دستورات رو تو قسمت CMD سیستمتون بزنید...برای این کار اول باید فایل sdk رو دانلود کنید
پس شما یبار از اول این پست رو بخونید ...اونایی که نیازه دانلود کنید و قسمت اخر رو انجام بدید
مشکلی یا سوالی داشتید در خدمتم

hosseinii
11-01-2012, 09:45
گلد کارت کردین؟
hboot گوشی شما چنده؟
به احتمال زیاد ماله اینه...بهتره از کاستوم رام استفاده کنید

گلد کارت نساختم و آلان هم گوشی خاموشه ( میشه گلد کارت ساخت )
بیشتر از پنج تا رام کاستوم نصب کردم اما گوشی روی لوگو میمونه و بالا نمیاد
hboot 1.40.0011
arasre
11-01-2012, 11:07

گوشیت رو lock کن (این خطا از باز بودن گوشیه)
For lock
یعنی میری تو cmd بعد می نویسی cd/android (محل فایل های روت گوشی رو بهش میدی)
بعد گوشی رو با گرفتن 5تا 6 ثانیه ای دکمه خاموش با کم کردن صدا گوشی میره تو یه منویی
بعد fastboot رو با دکمه خاموش یه بار بزن و کابل گوشی رو به کامپیوتر وصل کن.
بعد تو cmd بنویس fastboot oem lock
بعد گوشی lock می شه.بعد رام Ruu رو نصب کن ولی به خطا های اصلی هنوز نرسیدی!
For Unlock
برای برگردوندن به unlock تو cmd می نویسی fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin
رو می نویسی(همون فایلی که برای آنلاک از HTC DEV گرفتی یعنی unlock_code.bin)
ولی ممکنه بعد این ارور به یکی دیگه به اسم 131 یعنی گلد کارت بخوری که خیلی سیریش تره
هر وقت این ارور رو داد خبر بده:bo:

alitavakol
11-01-2012, 11:44
سلام به همگی.من یک evo 3d رو از یکی خریدم که قبلا روت شده.میخاسم بدونم میشه از حالت روت درش بیارم؟

hosseinii
11-01-2012, 12:06
گوشیت رو lock کن (این خطا از باز بودن گوشیه)
for lock
یعنی میری تو cmd بعد می نویسی cd/android (محل فایل های روت گوشی رو بهش میدی)
بعد گوشی رو با گرفتن 5تا 6 ثانیه ای دکمه خاموش با کم کردن صدا گوشی میره تو یه منویی
بعد fastboot رو با دکمه خاموش یه بار بزن و کابل گوشی رو به کامپیوتر وصل کن.
بعد تو cmd بنویس fastboot oem lock
بعد گوشی lock می شه.بعد رام ruu رو نصب کن ولی به خطا های اصلی هنوز نرسیدی!
for unlock
برای برگردوندن به unlock تو cmd می نویسی fastboot flash unlocktoken unlock_code.bin
رو می نویسی(همون فایلی که برای آنلاک از htc dev گرفتی یعنی unlock_code.bin)
ولی ممکنه بعد این ارور به یکی دیگه به اسم 131 یعنی گلد کارت بخوری که خیلی سیریش تره
هر وقت این ارور رو داد خبر بده:bo:

ممنون دوست عزیز با لاک مجدد گوشی رام گرفت و بالا اومد.لطف بزرگی کردید.

#JOMJOMEH#
11-01-2012, 20:06
گلد کارت نساختم و آلان هم گوشی خاموشه ( میشه گلد کارت ساخت )
بیشتر از پنج تا رام کاستوم نصب کردم اما گوشی روی لوگو میمونه و بالا نمیاد
hboot 1.40.0011
مشکلتون خیلی وخیم شد...بهتره تو پروفایل یکی از ارشد های یا مدیران بخش اندروید سوالتون رو بپرسید دوست من تا کمکتون کنه

سلام به همگی.من یک evo 3d رو از یکی خریدم که قبلا روت شده.میخاسم بدونم میشه از حالت روت درش بیارم؟

پست قبل هم توضیح داده شد دوست عزیز:
قسمت s-0n ..شما یه رام ruu میگیرید و بقیه کار ها

arasre
11-01-2012, 21:38
خدمت آق #JOMJOMEH#
هنگام نصب رام RUU ارور 131 یا همون مرض Custom ID error چیه
گلد کارت هم ساختم د نشد د نشد گوشی روش نوشه

hosseinii
12-01-2012, 17:24
سلام. با این راه ارور 131 حل میشه
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2204880&postcount=28

arasre
12-01-2012, 17:42
سلام. با این راه ارور 131 حل میشه
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2204880&postcount=28

دوست عزیز گوشیم رو درست کردم البت نه با این روش تو. این ارور گلد کارته و شما روشی رو گذاشتید که می بایست S-off باشه. گلد کارد رو ساختم و...
خلاصه Ruu مناسب رو با هزار بد بختی پیدا کردم و ارور 120 می داد بعد با یک روش فایل زیپش
رو بیرون کشیدم و به PG86IMG.zip تغییر دادم رو مموری گذاشتمش و از bootloader نصبیدم
با لاک کردن گوشیم دوباره نصب شد و اینبار اجرا شد.
مطمئنم سرت درد اومد اینطوری:ai:
معذرت به خاطر اینکه خیلی حرف زدم
موفق باشید

RockIT
13-01-2012, 14:32
دوستان آپدیتی برای 1080p فیلم گرفتن در حالت 2 بعدی برای گوشی نمیاد؟؟؟؟؟

#JOMJOMEH#
13-01-2012, 20:22
دوستان آپدیتی برای 1080p فیلم گرفتن در حالت 2 بعدی برای گوشی نمیاد؟؟؟؟؟

فعلا فقط این هست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181001
که همین ۱۰۸۰ میگیره
باید تا اپدیت اندروید ۴ صبر کنید

sadegh93
13-01-2012, 20:40
سلام

ببخشید آیا امکان اتصال دسته بازی usb به evo 3d هست؟

در مورد اینکه میشه بازی هایی که برای حالت سه بعدی ساخته نشدند رو سه بعدی دید ؟

با تشکر

#JOMJOMEH#
13-01-2012, 21:36
سلام

ببخشید آیا امکان اتصال دسته بازی usb به evo 3d هست؟

در مورد اینکه میشه بازی هایی که برای حالت سه بعدی ساخته نشدند رو سه بعدی دید ؟

با تشکر

میشه ولی هنوز هکر ها کاری برای گوشی نکردن
باید براش کرنل و رام ویژة ریلیز شه متاسفانه هنوز نشده
خیر بازی که ۳ بعدی نباشه نمیشه ۳ بعدی کرد...امولاتور این کار رو نداره گوشی
موفق باشید

sadegh93
13-01-2012, 23:16
سلام

ببخشید

دسته bluetooth چطور ؟

آیا در آیسکریم احتمال اضافه شدن ساپورت دسته هست ؟

آیسکریم برای مدل GSM کی میاد؟

با تشکر

#JOMJOMEH#
13-01-2012, 23:53
سلام

ببخشید

دسته bluetooth چطور ؟

آیا در آیسکریم احتمال اضافه شدن ساپورت دسته هست ؟

آیسکریم برای مدل gsm کی میاد؟

با تشکر

اون بستگی به دسته داره گوشی رو ساپورت کنه یا نه..ساپورت کنه برنامش باشه مشکلی نیست

گفتن اوایل ۲۰۱۲ ...اچ تی سی هنوز ریلیز نکرده..بکنه این گوشی جز اولین هاست

Joe123
14-01-2012, 14:57
سلام. تو سایت HTC برای Unlock کردن Bootloader یه جایی است که میگه مدل گوشی خود را انتخاب کنید در اونجا سه تا EVO 3D است EVO 3D Sprint,EVO 3D ragers و یکی دیگه هم است که یادم نیست من از کجا بدونم که گوشی من کدوم یکی است؟

arasre
14-01-2012, 16:33
سلام. تو سایت htc برای unlock کردن bootloader یه جایی است که میگه مدل گوشی خود را انتخاب کنید در اونجا سه تا evo 3d است evo 3d sprint,evo 3d ragers و یکی دیگه هم است که یادم نیست من از کجا بدونم که گوشی من کدوم یکی است؟

این htc evo 3d emea

ardana
15-01-2012, 19:22
دوستان من وقتی رام اصلی گوشی رو عوض کردم، بازی های پیش فرض گوشی پاک شد(البته تو توضیحات رام از قبل نوشته بود که حذف میشن)
بازی ها هم اینا بودن:
Nfs shift 3d , the sims 3d , spiderman 3d
تا حالا هرچی گشتم توی مارکت هم نیستشون، البته فقط nfs shift 3d رو می خوام
اگه کسی فایل apk نصبیش رو داره یا لینکش رو، ممنون میشم واسم بذاره
خواهش می کنم کمک کنید.
اگه بازی 3d دیگه هم سراغ دارین دریغ نکنین

#JOMJOMEH#
16-01-2012, 00:53
دوستان من وقتی رام اصلی گوشی رو عوض کردم، بازی های پیش فرض گوشی پاک شد(البته تو توضیحات رام از قبل نوشته بود که حذف میشن)
بازی ها هم اینا بودن:
Nfs shift 3d , the sims 3d , spiderman 3d
تا حالا هرچی گشتم توی مارکت هم نیستشون، البته فقط nfs shift 3d رو می خوام
اگه کسی فایل apk نصبیش رو داره یا لینکش رو، ممنون میشم واسم بذاره
خواهش می کنم کمک کنید.
اگه بازی 3d دیگه هم سراغ دارین دریغ نکنین

:dk:

Asphalt 6 Adrenaline HD

http://apkcenter.com/Uploader/index.php/files/get/pJDNUhWr8L/asphalt-6-adernaline-hd-by-faraz-legend.apk

Assassin's Creed

http://apkcenter.com/Uploader/index.php/files/get/Cz0WZHxy0j/assassin-screed-3.4.6.apk

اونارو اگه پیدا کردم برات به زودی میذارم

ardana
16-01-2012, 11:08
:dk:

Asphalt 6 Adrenaline HD

http://apkcenter.com/Uploader/index.php/files/get/pJDNUhWr8L/asphalt-6-adernaline-hd-by-faraz-legend.apk

Assassin's Creed

http://apkcenter.com/Uploader/index.php/files/get/Cz0WZHxy0j/assassin-screed-3.4.6.apk

اونارو اگه پیدا کردم برات به زودی میذارم

ممنون از شما که وقت گذاشتین
دانلود دیتاشون با گوشی طول می کشه 560 + 161 meg حجم دیتاشونه
دانلود شد نتیجه رو میگم
اینم spiderman 3D

http://www.uploadking.com/272CE95SQ8

ardana
16-01-2012, 18:28
Assassin's Creed که اجرا میشه همه چی سفبد دیده میشه
دیتای Asphalt 6 Adrenaline HD هم دانلود نمیشه 550mg
یه دیتا دانلود کردم از قسمت بازیها، باز میگه 29mg میخواد دانلود کنه
مشکب اصلی هم اینه که وایرلس رو نمیشناسه، هی میگه
download must be performed through a Wi-Fi connection and we did not detect any connection activated.do you want to configure your Wi-Fi connection now?!!!!!!!!!!!
در صورتی که من واسه 2و3 تا بازی دیگه دیتا دانلود کردم!!!!!!!!!

morteza45
17-01-2012, 14:27
دوستان من htc evo 3d گرفته ام با گارانتی و پشتیبانی از زبان فارسی (کی بورد فارسی ) . برای ضبط مکالمات نیاز به کرنل یا روت دارم ؟ لطفآ دقیق راهنمایی کنید . با تشکر

iranman
18-01-2012, 02:19
سلام بچه ها من یه چند روزی هست گوشی رو خریدم ولی یه مشکل بزرگ باش دارم
انگار سنگینه نمیدونم برا چی بعضی مواقع قفل میکه و باید ریست کنم گوشی رو اگه میشه راهنمایی کنید مشکل کجاست ؟
ممکنه از رام باشه در ضمن خواستم ببینم دکمه ای برا ریست نداره ؟
پیشاپیش از راهنمایی هاتون تشکر میکنم

arasre
18-01-2012, 09:12
سلام بچه ها من یه چند روزی هست گوشی رو خریدم ولی یه مشکل بزرگ باش دارم
انگار سنگینه نمیدونم برا چی بعضی مواقع قفل میکه و باید ریست کنم گوشی رو اگه میشه راهنمایی کنید مشکل کجاست ؟
ممکنه از رام باشه در ضمن خواستم ببینم دکمه ای برا ریست نداره ؟
پیشاپیش از راهنمایی هاتون تشکر میکنم

یک رام Ruu فلش بزن.

توجه: رام Ruu رام های اورجینال از طرف شرکت HTC هستند که گوشی رو به روز کارخانه ای بر
می گردانند و همه چیز حذف میشودحتی روت گوشی!

بعد از فلش دادن گوشی ساف و سلامت و سریع در اختیار شماست.

ممکن از سنگین بودنش شاید مشکل از رام باشه
این رام رو فلش بزن بک آپ کنی ها!!! http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175648

arasre
18-01-2012, 09:14
دوستان من htc evo 3d گرفته ام با گارانتی و پشتیبانی از زبان فارسی (کی بورد فارسی ) . برای ضبط مکالمات نیاز به کرنل یا روت دارم ؟ لطفآ دقیق راهنمایی کنید . با تشکر

خوب تو مارکت بگرد بعد ببین گفتن روت لازمه؟
بعد اگر لازم بود که لازمه
اگر هم لازم نبود دیگه هیچی:ag:

arasre
18-01-2012, 10:10
Assassin's Creed که اجرا میشه همه چی سفبد دیده میشه
دیتای Asphalt 6 Adrenaline HD هم دانلود نمیشه 550mg
یه دیتا دانلود کردم از قسمت بازیها، باز میگه 29mg میخواد دانلود کنه
مشکب اصلی هم اینه که وایرلس رو نمیشناسه، هی میگه
download must be performed through a Wi-Fi connection and we did not detect any connection activated.do you want to configure your Wi-Fi connection now?!!!!!!!!!!!
در صورتی که من واسه 2و3 تا بازی دیگه دیتا دانلود کردم!!!!!!!!!

عقیده ی قاتلان رو امتحان نکردم ولی
بازی Adernaline رو امتحان کردم جوابید.

iranman
18-01-2012, 11:25
یک رام ruu فلش بزن.

توجه: رام ruu رام های اورجینال از طرف شرکت htc هستند که گوشی رو به روز کارخانه ای بر
می گردانند و همه چیز حذف میشودحتی روت گوشی!

بعد از فلش دادن گوشی ساف و سلامت و سریع در اختیار شماست.

ممکن از سنگین بودنش شاید مشکل از رام باشه
این رام رو فلش بزن بک آپ کنی ها!!! http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175648

برادر من تازه گوشی رو گرفتم یعنی رام اورجینال خودشه منم تو همین موندم که چطور با رام اورجینال گوشی انقدر سنگینه؟
از کجا میتونم گوشی رو به حالت کارخانه ای برگردونم؟

arasre
18-01-2012, 15:20
برادر من تازه گوشی رو گرفتم یعنی رام اورجینال خودشه منم تو همین موندم که چطور با رام اورجینال گوشی انقدر سنگینه؟
از کجا میتونم گوشی رو به حالت کارخانه ای برگردونم؟

خوب گوشی رو فکتوری ریست کن.(توجه همه چیز به جز فایل های مموری حذف میشود)
برو به: Settings>SD and phone storage>Factory data reset

محمدرضا موسوی
20-01-2012, 15:28
بچه ها فکر کنم بهتر باشه یه موضوع جدید برای بخش خودمون در رابطه با بازی های qHD ایجاد کنیم نظر شما چیه ؟

alitavakol
20-01-2012, 16:36
سلام به همگي.من وقتي ميخام رام ruu دنلود كنم ميبينم فيلتر هست.
لينك براي فايل sdk هم پيدا نكردم.
وقتي هم ميخام واسه s-on كردن كد وارد كنم ميگه اين فايل وجود نداره.
راستي الان رام من 415 هست,هنوزم بايد رام نصب كنم؟
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.

arasre
20-01-2012, 17:28
سلام به همگي.من وقتي ميخام رام ruu دنلود كنم ميبينم فيلتر هست.
لينك براي فايل sdk هم پيدا نكردم.
وقتي هم ميخام واسه s-on كردن كد وارد كنم ميگه اين فايل وجود نداره.
راستي الان رام من 415 هست,هنوزم بايد رام نصب كنم؟
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.

دوست عزیز منظور شما از ..... شدن چیه؟
اگر می خواهید رام Ruu نصب کنید،بهتر است رام را با فرمت PG86IMG.zip دانلود کنید.
(متناسب با گوشیتون)____توجه: بعد از نصب رام Ruu همه چیز ها به علاوه روت و ... پاک می شود.

لینک های دانلود: (قند شکن لازم و بعد ورود یک سایت مثل رپید شیر انتخاب کنید و لیچش کنید)

1.http://www.multiupload.com/3US06RA30L

2.http://www.multiupload.com/6IDA8TJ8LW

3.http://www.multiupload.com/PB2X1TN9ME

4.http://www.multiupload.com/8MC1B5QLVC

5.http://www.multiupload.com/8EZKL996HL

6.http://www.multiupload.com/DAE7LG0UHR

7.http://www.multiupload.com/URVUOAUZUO

8.http://www.multiupload.com/6M0DJZESAH

9.http://www.multiupload.com/19GCBNTK4B

10.http://www.multiupload.com/MFQVYKF6LR

11.http://www.multiupload.com/AG97QTNDGA

مشخصات رام های لینک های بالا به ترتیب:

1. PG86IMG - RUU Shooter U HTC Europe 1.20.401.2 - HBOOT SHR U 1.49.0007.zip

2. PG86IMG - RUU Shooter U HTC Europe 1.20.401.8 - HBOOT SHR U 1.49.0018.zip

3. PG86IMG - RUU Shooter U hTC Asia WWE 1.22.707.2 - HBOOT SHR U 1.49.0011.zip

4. PG86IMG - RUU Shooter U hTC Asia TW 1.23.709.4 - HBOOT SHR U 1.49.0012.zip

5. PG86IMG - RUU Shooter U TWM TW 1.23.921.5 - HBOOT SHR U 1.49.0012.zip

6. PG86IMG - RUU Shooter U HTC TUR 1.20.468.2 - HBOOT SHR U 1.49.0009.zip

7. PG86IMG - RUU Shooter U HTC ARA 1.24.415.2 - HBOOT SHR U 1.49.0012.zip

8. PG86IMG - RUU Shooter CT HTCCN CHS CT 1.09.1401.4 - HBOOT 2.05.0000 883d972a CRC 1014.zip

9. PG86IMG - RUU Shooter CT HTCCN CHS CT 1.09.1401.5 - HBOOT 2.05.0000 883d972a CRC 1014.zip

10. PG86IMG - RUU Shooter U Rogers WWE 1.20.631.2 - HBOOT SHR U 1.49.0008.zip

11. PG86IMG - RUU Shooter U Vodafone UK 1.21.161.1 - HBOOT SHR U 1.49.0007.zip

لازم به ذکره باید اسم رو به PG86IMG.zip تغییر بدید.

بعد از دانلود رام،رام را در داخل مموری قرار می دهید.بعد از دانلود، گوشی را خاموش کنید با فشار دادن ولوم پایین و پاور گوشی به منوی Bootloader می رود آن گاه گوشی شروع به چک کردن می کند وقتی به فایل PG86IMG.zip می رسد شروع به نصب آن می کند. و شما هم باید
گزینه ی Yes را هنگام سوال کردن بزنید.

نکته: اگر هنگام نصب رام با خطای CID برخورد کردید باید حتما گلد کارت بسازید.
آموزش گلد کارت با یه سرچ پیداش می کنی.

alitavakol
20-01-2012, 19:35
من فقط میخام که گوشیم به حالت کارخونه برگرده در این صورت باید حتما رام عوض کنم؟
دلیل این کارم این هست که میخام گوشیم رو اپدیت کنم و بازم روتش کنم.اگه روش دیگری هم وجود داره ممنون میشم بگین

MOHAMMED
21-01-2012, 11:46
سلام دوستان

وقت بخیر

من این گوشی رو از طریق اینترنت خریدم

نسخه اروپا هست

میخواستم بهش زبون عربی و فارسی رو اضافه کنم

میشه توضیح بدید باید چیکار کنم ؟

من برنامه Set Locale and Language و MoreLocale 2 رو نصبشون کردم ولی متاسفانه حروف رو جدا جدا نشون میده

راه حلی دارید برای این موضوع ؟

#JOMJOMEH#
21-01-2012, 12:01
من فقط میخام که گوشیم به حالت کارخونه برگرده در این صورت باید حتما رام عوض کنم؟
دلیل این کارم این هست که میخام گوشیم رو اپدیت کنم و بازم روتش کنم.اگه روش دیگری هم وجود داره ممنون میشم بگین

دوست عزیز اگه گوشی شما روت هست و روش رام نصبه ...فقط اگه اگه از رام اصلی بک اپ داشته باشید میشه برش گردوند
اما اگه نداشته باشید و بخواید مثله روزه اول کارخونه شه باید اول یه رام ruu نصب کنید...بعد دوباره از اول...

شما الان روت هستید پس چرا میخواید دوباره زحمت بدید و دوباره روت کنید؟هنوز اپدیتی نبومده ..صبر کن اندروید ۴ بیاد بعد

#JOMJOMEH#
21-01-2012, 12:05
سلام دوستان

وقت بخیر

من این گوشی رو از طریق اینترنت خریدم

نسخه اروپا هست

میخواستم بهش زبون عربی و فارسی رو اضافه کنم

میشه توضیح بدید باید چیکار کنم ؟

من برنامه Set Locale and Language و MoreLocale 2 رو نصبشون کردم ولی متاسفانه حروف رو جدا جدا نشون میده

راه حلی دارید برای این موضوع ؟

سلام حاج محمد :loveit:
خوب حاجی شما اول لطف کن بگو hboot گوشی چنده...تو بوت لودر گوشی هست...
بعد اگه ورژن ۷ یا ۸ باشید باید از روشی که تو بخش گذاشتیم استفاده کنید و اول روت کنید
اگه ۱۱ و ۱۲ هستید از روشه دیگه ایی که من گذاشتم

فعلا s-off برای ۱۱ و ۱۲ نیومده مگه دانگرید کنید به ۷ یا ۸ که نیازی نیست اصلا دانگرید
شما hboot رو بگیرید...روت کنید...یه رامه عربی که تو بخش هست نصب کنید
درست میشه...تنها با نصبه رام درست میشه.
باز اگه مشکلی داشتید در خدمتم

محمدرضا موسوی
21-01-2012, 19:09
سلام بچه ها ویبره گوشی من امروز از کار افتاده فکتوری ریست هم کردم درست نشد چیکار کنم ؟ نه ضربه خورده و نه زیاد ویبره زده هنوز 2 هفته نیست خریدمش

#JOMJOMEH#
21-01-2012, 19:25
سلام بچه ها ویبره گوشی من امروز از کار افتاده فکتوری ریست هم کردم درست نشد چیکار کنم ؟ نه ضربه خورده و نه زیاد ویبره زده هنوز 2 هفته نیست خریدمش

چیزی نصب کردید؟یا کاری کردید؟
اگه کاری نکردید سخت افزاری باید باشه..باید بدید تعمیرکار چک کنه..

arasre
21-01-2012, 19:29

خوب دوست یه کم فکر کن ببین تو چه وقتی از کار افتاد اونوقت چه دستکاری انجام دادی؟
یا برو تو تنظیمات ببین اونجا غیر فعال نکردی؟

آهان برو تو:setting>Sound>Vibrate
ببین اون تیک رو برنداشتی؟

کلا هر تنظیم صدا و شوکی در Sound هستش:mobilestan:

محمدرضا موسوی
21-01-2012, 21:08
آقا اونقدر هم که شما فکر میکنید پخمه نیستم همه چی رو تست کردم کار نکرد گفتم که حتی یه فکتوری ریست هم کردم حقیقتش اینه که داشتم با گوشی کار میکردم که زنگ خونه رو زدن منم گذاشتمش رو میز و رفتم دم ایفون و درو باز کردم و اومدم دیدم کار نمیکنه حتی یه تلنگر کوچیک هم نخورده چه برسه به ضربه ! فکر کنم اون دوستمون راس میگه و اشکال سخت افزاریه 3 شنبه میرم گارانتی از همه ممنون

محمدرضا موسوی
22-01-2012, 08:31
سلام بچه ها دارم شاخ در میارم ! ویبره گوشی خود به خود درست شد من اصلا تنظیماتش رو دست کاری نکردم اصلا نمیفهمم ؟! اخه با فکتوری ریست هم درست نشده بود

آقا برنامه ای هست که تست کنم ببینم هر 2 هسته CPU کار میکنه یا نه ؟ این برنامه system tuner pro رو نصب کردم و توی بخش CPU اینو دیدم
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=678358&stc=1&d=1327214296
اگر دقت کنید میبینید که برای CPU 0 داره مینویسه n/a !!! یعنی اصلا نمیشناسه حالا چیکار کنم ؟ چطوری میتونم ببینم CPU سالمه یا نه ؟؟؟؟؟

به قول معروف خر ما از کره گی دم نداشت ! این گوشی با این که نو هست و هنوز 1 ماه هم کار نکرده تاره منو ساف میکنه دیروز که ویبره نمیزد امروزهم که یه هسته از CPU کار نمیکنه

یه خواهشی از شما دارم اگر میشه این نرم افزار system tuner pro رو نصب کنید و ببینید CPU شما رو هم همینطوری نشون میده شاید با سخت افزار EVO مچ نباشه

System tuner pro (http://www.4shared.com/android/CH2GpNMJ/System_Tuner_Pro_v143.html)

این نسخه از برنامه دقیقا همونیه که روی مال منم نصبه

arasre
22-01-2012, 09:40
سلام بچه ها دارم شاخ در میارم ! ویبره گوشی خود به خود درست شد من اصلا تنظیماتش رو دست کاری نکردم اصلا نمیفهمم ؟! اخه با فکتوری ریست هم درست نشده بود

خوب:cb:! از این گوشی نهایت کاربرد را ببرید!

شوخی با این گوشی های HTC خیلی سخته! و خیلی زود بریک می شن البته در صورتی بریک میشن که رام دیگری به چز رام اصلی خودش روش نصبیده باشید.
امیدوارم لذت ببرید:mobilestan:

محمدرضا موسوی
22-01-2012, 10:12
خوب:cb:! از این گوشی نهایت کاربرد را ببرید!

شوخی با این گوشی های htc خیلی سخته! و خیلی زود بریک می شن البته در صورتی بریک میشن که رام دیگری به چز رام اصلی خودش روش نصبیده باشید.
امیدوارم لذت ببرید:mobilestan:

من اصلا گوشی رو دست کاری نکردم نه روت شده و نه رام چنج فقط چنتا نرم افزار نصب کردم

راستی با توجه به عکس بالا cpu من مشکل داره یا نه ؟

arasre
22-01-2012, 11:19

آقا برنامه ای هست که تست کنم ببینم هر 2 هسته cpu کار میکنه یا نه ؟ این برنامه system tuner pro رو نصب کردم و توی بخش cpu اینو دیدم
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=678358&stc=1&d=1327214296
اگر دقت کنید میبینید که برای cpu 0 داره مینویسه n/a !!! یعنی اصلا نمیشناسه حالا چیکار کنم ؟ چطوری میتونم ببینم cpu سالمه یا نه ؟؟؟؟؟

به قول معروف خر ما از کره گی دم نداشت ! این گوشی با این که نو هست و هنوز 1 ماه هم کار نکرده تاره منو ساف میکنه دیروز که ویبره نمیزد امروزهم که یه هسته از cpu کار نمیکنه

یه خواهشی از شما دارم اگر میشه این نرم افزار system tuner pro رو نصب کنید و ببینید cpu شما رو هم همینطوری نشون میده شاید با سخت افزار evo مچ نباشه

system tuner pro (http://www.4shared.com/android/ch2gpnmj/system_tuner_pro_v143.html)

الآن نصبش می کنم اگه به روت نیاز داشت بهت میگم.

arasre
22-01-2012, 11:27

آقا برنامه ای هست که تست کنم ببینم هر 2 هسته CPU کار میکنه یا نه ؟ این برنامه system tuner pro رو نصب کردم و توی بخش CPU اینو دیدم
اگر دقت کنید میبینید که برای CPU 0 داره مینویسه n/a !!! یعنی اصلا نمیشناسه حالا چیکار کنم ؟ چطوری میتونم ببینم CPU سالمه یا نه ؟؟؟؟؟

به قول معروف خر ما از کره گی دم نداشت ! این گوشی با این که نو هست و هنوز 1 ماه هم کار نکرده تاره منو ساف میکنه دیروز که ویبره نمیزد امروزهم که یه هسته از CPU کار نمیکنه

یه خواهشی از شما دارم اگر میشه این نرم افزار system tuner pro رو نصب کنید و ببینید CPU شما رو هم همینطوری نشون میده شاید با سخت افزار EVO مچ نباشه

System tuner pro (http://www.4shared.com/android/CH2GpNMJ/System_Tuner_Pro_v143.html)

دوست عزیز یه خبر خوب!

CPU شما خراب نیست بلکه این نرمافزار به روت نیاز دارد وقتی نرم افزار رو باز کردم از من اجازه ی
Super User خواست خوب این نشاندهنده ی این است که این برنامه به روت نیاز دارد و گوشی شما CPU خرابی ندارد:hello:

arses
24-01-2012, 15:21
سلام دوستان
من می خوام این گوشی رو بخرم. روی اینترنت دیدم مشکل زیاد دیده شده در این گوشی مثل داغ کردن بیش از حد. فریز شدن صفحه. رستارت خودبخود و ...
الان اینجا هم دیدم دوستان مشکل پیش اومده براشون.
می خوام بدونم این مشکلات فراگیر هستش؟؟ این گوشی رو بخرم یا بهتر یک گوشی دیگه بخرم؟؟؟
اگر زود پاسخ بدید ممنون می شم.

محمدرضا موسوی
24-01-2012, 16:58
سلام دوستان
من می خوام این گوشی رو بخرم. روی اینترنت دیدم مشکل زیاد دیده شده در این گوشی مثل داغ کردن بیش از حد. فریز شدن صفحه. رستارت خودبخود و ...
الان اینجا هم دیدم دوستان مشکل پیش اومده براشون.
می خوام بدونم این مشکلات فراگیر هستش؟؟ این گوشی رو بخرم یا بهتر یک گوشی دیگه بخرم؟؟؟
اگر زود پاسخ بدید ممنون می شم.

سلام داداش گلم ! من خودم تا 2 هفته فبل اس 2 داشتم اونم داغ میکرد ولی این Evo 3D خیلی خیلی کمتر داغ میکنه من باهاش زیاد بازی می کنم ولی اصلا داغ نمیکنه مگر این که وای فایم روشن باشه اون موقع تازه یه کم گرم میشه ولی بازم داغ نمیشه !

در مورد مشکلات هنگ کردن و ... هم من چون هنوز رام ( سیستم عامل ) رو عوض نکردم و ارجینال شرکت هست تا حالا به اینطور مشکلات بر نخوردم به شما هم پیشنهاد میکنم اگر خریدید اصلا رام و کرنل گوشی رو عوض نکنید و بزارید ارجینال باشه

در آخر هم فکر کنم بهتره الان خرید نکنید امروز دلار به 2.100 رسید بهتره صبر کنید تا دوباره به همون 1.100 تا 1.300 اول برگرده البته معلوم هم نیست بیاد پایین شاید بازم بره بالا در کل ریسکه دیگه ولی اگر میخوای HTC بخری همینو بخر چون سری سنسیشن جالب نیست سنسیشن معلولی که مشکل آنتن و وای فای داره سنسیشن ایکس ای هم که با قرمز کردن رنگ چراغ هاش کاری کرده که فقط والپیپر قرمز به گوشی میاد سنسیشن ایکس ال هم سایز صفحه نمایش استاندارد نداره از همه مهم تر اینه که توی این گوشی های جدید HTC فقط و فقط این 3D هست

اگر توی تهران هستید از این نمایندگی فروش HTC که آدرس میدم خرید کن که هم بیمه داره و هم ضمانت یاس و هم کیبرد و زبان فارسی ( چون HTC هک نشده فارسی ساپورت نیست )

بالا تر از پل حافظ . پاساژ بازار موبایل ایرانیان . طبقه 1- . دفتر فروش HTC ( مغازش تابلو هست از کسی هم بپرسی میگه ولی حواست باشه از اونی بخر که توی طبقه 1- هست نه همکف )

حالا اینا رو بیخیال قبلا توی تراوین نبودی ؟ اکانت arsis که اکانته رو دادی به کی که برای رفیقش ؟

موفق باشی

arasre
24-01-2012, 19:02
سلام داداش گلم ! من خودم تا 2 هفته فبل اس 2 داشتم اونم داغ میکرد ولی این evo 3d خیلی خیلی کمتر داغ میکنه من باهاش زیاد بازی می کنم ولی اصلا داغ نمیکنه مگر این که وای فایم روشن باشه اون موقع تازه یه کم گرم میشه ولی بازم داغ نمیشه !

در مورد مشکلات هنگ کردن و ... هم من چون هنوز رام ( سیستم عامل ) رو عوض نکردم و ارجینال شرکت هست تا حالا به اینطور مشکلات بر نخوردم به شما هم پیشنهاد میکنم اگر خریدید اصلا رام و کرنل گوشی رو عوض نکنید و بزارید ارجینال باشه

در آخر هم فکر کنم بهتره الان خرید نکنید امروز دلار به 2.100 رسید بهتره صبر کنید تا دوباره به همون 1.100 تا 1.300 اول برگرده البته معلوم هم نیست بیاد پایین شاید بازم بره بالا در کل ریسکه دیگه ولی اگر میخوای htc بخری همینو بخر چون سری سنسیشن جالب نیست سنسیشن معلولی که مشکل آنتن و وای فای داره سنسیشن ایکس ای هم که با قرمز کردن رنگ چراغ هاش کاری کرده که فقط والپیپر قرمز به گوشی میاد سنسیشن ایکس ال هم سایز صفحه نمایش استاندارد نداره از همه مهم تر اینه که توی این گوشی های جدید htc فقط و فقط این 3d هست

اگر توی تهران هستید از این نمایندگی فروش htc که آدرس میدم خرید کن که هم بیمه داره و هم ضمانت یاس و هم کیبرد و زبان فارسی ( چون htc هک نشده فارسی ساپورت نیست )

بالا تر از پل حافظ . پاساژ بازار موبایل ایرانیان . طبقه 1- . دفتر فروش htc ( مغازش تابلو هست از کسی هم بپرسی میگه ولی حواست باشه از اونی بخر که توی طبقه 1- هست نه همکف )

حالا اینا رو بیخیال قبلا توی تراوین نبودی ؟ اکانت arsis که اکانته رو دادی به کی که برای رفیقش ؟

موفق باشی

خوب پس evo 3d رو پسندیدی؟

arses
24-01-2012, 22:47
سلام داداش گلم ! من خودم تا 2 هفته فبل اس 2 داشتم اونم داغ میکرد ولی این Evo 3D خیلی خیلی کمتر داغ میکنه من باهاش زیاد بازی می کنم ولی اصلا داغ نمیکنه مگر این که وای فایم روشن باشه اون موقع تازه یه کم گرم میشه ولی بازم داغ نمیشه !

در آخر هم فکر کنم بهتره الان خرید نکنید امروز دلار به 2.100 رسید بهتره صبر کنید تا دوباره به همون 1.100 تا 1.300 اول برگرده البته معلوم هم نیست بیاد پایین شاید بازم بره بالا در کل ریسکه دیگه ولی اگر میخوای HTC بخری همینو بخر چون سری سنسیشن جالب نیست سنسیشن معلولی که مشکل آنتن و وای فای داره سنسیشن ایکس ای هم که با قرمز کردن رنگ چراغ هاش کاری کرده که فقط والپیپر قرمز به گوشی میاد سنسیشن ایکس ال هم سایز صفحه نمایش استاندارد نداره از همه مهم تر اینه که توی این گوشی های جدید HTC فقط و فقط این 3D هست

اگر توی تهران هستید از این نمایندگی فروش HTC که آدرس میدم خرید کن که هم بیمه داره و هم ضمانت یاس و هم کیبرد و زبان فارسی ( چون HTC هک نشده فارسی ساپورت نیست )

بالا تر از پل حافظ . پاساژ بازار موبایل ایرانیان . طبقه 1- . دفتر فروش HTC ( مغازش تابلو هست از کسی هم بپرسی میگه ولی حواست باشه از اونی بخر که توی طبقه 1- هست نه همکف )

موفق باشی

ممنون از راهنماییت.
نه عزیز من از بازی های RPG متنفرم. من xbox 360 دارم و از بازی هایی مثل EVIL لذت می برم.
پیروز باشی.

محمدرضا موسوی
25-01-2012, 13:35
خوب پس evo 3d رو پسندیدی؟

من نمیدونم چرا هر وقت که htc میخرم دیگه دلم نمی خواد تغیرش بدم ( روت کنم و رام عوض کنم و... ) ولی وقتی سامسونگ و یا سونی اریکسون میخرم همش یه حسی منو وادار میکنه گوشی رو ساف کنم ! هه ه ه

نه جدا گوشی خوبیه فعلا به نظرم بهترین گوشی htc هست چون 3d هست

danial_sh69
25-01-2012, 14:29
من نمیدونم چرا هر وقت که htc میخرم دیگه دلم نمی خواد تغیرش بدم ( روت کنم و رام عوض کنم و... ) ولی وقتی سامسونگ و یا سونی اریکسون میخرم همش یه حسی منو وادار میکنه گوشی رو ساف کنم ! هه ه ه

نه جدا گوشی خوبیه فعلا به نظرم بهترین گوشی htc هست چون 3d هست

دلیلش اینه که اچ تی سی رام های اصلیش استیبل و خیلی خوب هستن و اصن نیازی به تغییرشون نیست چون باگی ندارن

البته نسبت به سامسونگ یه مقدار دردسراش بیشتره:122:

محمدرضا موسوی
26-01-2012, 07:30
دلیلش اینه که اچ تی سی رام های اصلیش استیبل و خیلی خوب هستن و اصن نیازی به تغییرشون نیست چون باگی ندارن

البته نسبت به سامسونگ یه مقدار دردسراش بیشتره:122:

من اس 2 خودم رو برای gps فروختم خیلی کند بود البته ماجراش همینجا ختم نمیشه کلا گوشی های سامسونگ توی گیرندگی ضعیفا" من هم اس داشتم و هم اس 2 و هم اس پلاس ولی از یه فاصله معین انتن وای فای این evo 3d پر بود ولی اونا روی 2 تا بود ! از نظر gps هم که اکثر سامسونگ ها ضعیفا با برنامه gps تست وقتی توی اتاقم تست گرفتم اس 2 که بعد از 3 دقیقه تونست به زور با انتن gps کم با 4 تا ماهواره کانت بشه و اس پلاس هم با یه کم عمل کرد بهتر تونست توی تقریبا 2 دقیقه با 7 تا ماهواره کانت بشه ولی این evo 3d به محض باز شدن برنامه با 11 تا ماهواره کاکنت شد اونم با انتن gps بالا برای من همینا بس بود که کلا دور سامسنوگ رو خط بکشم:bb:

محمدرضا موسوی
26-01-2012, 10:12
بچه ها این بازی Pocket Tanks Deluxe برای آندروید نیومده ؟

haris
27-01-2012, 03:14
سلام خدمت اساتید محترم
میخوام این گوشی رو بخرم یه چنتا نکته واسم مهمه اول اینکه با این رزو لیشن عجیب این گوشی بازی و برنامه بازی مهمتره هست ایا اصلا ربطی به این قضیه داره .. دوم انکه قدرت پخش فول اچ دی همرا با زیرنویس داره و اینکه فرمتی مثل ام کا وی رو ساپورت میکنه یا باید نرم افزار بریزی و کیفیت صدا و بلندیش چطوره اگه کسایی روکه این گوشی رو دارن توضیح بدن ممنون میشم

محمدرضا موسوی
27-01-2012, 06:55
سلام خدمت اساتید محترم
میخوام این گوشی رو بخرم یه چنتا نکته واسم مهمه اول اینکه با این رزو لیشن عجیب این گوشی بازی و برنامه بازی مهمتره هست ایا اصلا ربطی به این قضیه داره .. دوم انکه قدرت پخش فول اچ دی همرا با زیرنویس داره و اینکه فرمتی مثل ام کا وی رو ساپورت میکنه یا باید نرم افزار بریزی و کیفیت صدا و بلندیش چطوره اگه کسایی روکه این گوشی رو دارن توضیح بدن ممنون میشم

دوست عزیز رزولوشن این گوشی هم بازی های خودشو داره به این صورت که فایل نصبی بازی ها یکی هست ولی گیم دیتای خودشو داره همونطور که برای گوشی های دیگه گیم دیتای QVGA یا HVGA دانلود میکردیم برای این باید دنبال گیم دیتای qHD باشیم و چون البته بعضی بازی ها مثل انگری بیردس یه قول بچه ها free size هست و روی همه رزولوشن ها اجرا میشه ولی در کل چون گوشی های جدید HTC همه با این رزولوشن هستن بازی های سری سنسیشن ساپورت میکنه بازی 3D هم سه تا روش نصبه که نیاز به دانلود گیم دیتا داره چنتا هم دوستان زحمت کشدن تو سایت گذاشتن

در مورد پخش فول اچ دی هم به خوبی پخش میکنه

در مورد کیفیت بخش موزیک هم نسباتا خوبه ولی با هدست خیلی خوب بخش میکنه نرم افزار هم تا حالا نصب نکردم که این کارو بکنه ولی اگر رام چنج کنی و روت کنی همه کار میتونی با سخت افزارش بکنی

دوست عزیز اگر گوشی برای دستت میخوای ( باهاش حال کنی ) فقط و فقط HTC بخر بهت قول میدم راضیت کنه من خودم بدون اچ تی سی نمیتونم نفش بکشم همین 3 هفته پبش رفتم اس 2 خودم رو فروختم و اینو خریدم واقعا عالیه

موفق باشی :cj:

#JOMJOMEH#
27-01-2012, 09:54
بچه ها این بازی pocket tanks deluxe برای آندروید نیومده ؟

به بخش بازی ها مراجعه کنید
موفق باشید

hesamgta
27-01-2012, 12:27
ببخشید 4 تا سوال داشتم اگر میشه زودتر جواب بدید:
رامی برای این گوشی نیومده که 2D to 3D converter داشته باشه؟
بهترین بنچمارک برای این گوشی توی چه رامیه و چه مقداری هست ( با quardant)
بالا ترین اوررکلاک که میشه این گوشی رو روش ست کرد چند هست؟
اندروید 4 به طور رسمی کی واسه این گوشی میاد؟

haris
27-01-2012, 16:31
داداش پس از بابت پخش فول اچ دی خیالم راحت باشه خودت امتحان کردی یا شنیدی .و اینکه زیرنویس چی زیرنویس پخش میکنه یا باید نرم افزار نصب کنی و اگه نصب کنی اسمش چی هست فول اچ دی برام مهما 1080 p پخش کنه و اینکه چه فرمتهایی پخش میکنه

arasre
27-01-2012, 16:49
رامی برای این گوشی نیومده که 2d to 3d converter داشته باشه؟

دو سوال اول رو امتحان نکردم<<<
واما دو سوال دوم>>>>>
1.تا 1.94 تا 2 گیگا هرتز اوکر کلاک می شه و می تونی رو 1800 ستش کنی.
آندروید 4 برای این گوشی میاد فقط گفتن تا اول و اواسط 2012 منتظر بمونی (راستش تا اوایل)
ولی حتما میاد چون تایید شده :122:

arasre
27-01-2012, 16:55
داداش پس از بابت پخش فول اچ دی خیالم راحت باشه خودت امتحان کردی یا شنیدی .و اینکه زیرنویس چی زیرنویس پخش میکنه یا باید نرم افزار نصب کنی و اگه نصب کنی اسمش چی هست فول اچ دی برام مهما 1080 p پخش کنه و اینکه چه فرمتهایی پخش میکنه

سلام
yes زیر نویس پخش می کنه البت با برنامه MX Video player Pro لینک تو انجمن موجود
بعد باهاش 720p اجرا کردم صاف و بدون گیر اومده ولی 1080p نکردم ولی به احتمال زیاد
اجرا می کنه.همچنین توانایی اجرای فرمت های سه بعدی هم داره البت با پلیر خودش.
پلیر های زیادی تو مارکت هستند که می تونند فرمت های زیادی رو پخش کنند.
می تونید با یه سرچ خیلی پیدا کنید.

hesamgta
27-01-2012, 20:51
رامی برای این گوشی نیومده که 2d to 3d converter داشته باشه؟

دو سوال اول رو امتحان نکردم<<<
واما دو سوال دوم>>>>>
1.تا 1.94 تا 2 گیگا هرتز اوکر کلاک می شه و می تونی رو 1800 ستش کنی.
آندروید 4 برای این گوشی میاد فقط گفتن تا اول و اواسط 2012 منتظر بمونی (راستش تا اوایل)
ولی حتما میاد چون تایید شده :122:

خیلی ممنون ولی کسی جواب 2 تا سوال اول رو نمیدونه؟؟؟
(میخوام sgs رو بفروشم! اینو بگیرم)

iranman
27-01-2012, 23:23
سلام کسی نحوه فعال کردن س ا ک س در گوشیه روت نشده رو بلده

nimaprince
27-01-2012, 23:26
سلام
یه پلیر خوب برای این گوشی میخوستم که همه چیزوی پخش کنه
بخصوص mkv
لطف کنید ممنون میشم لینک دانلود یا آدرس صفحه رو تو انجمن بهم بدید
ممنون

محمدرضا موسوی
28-01-2012, 14:57

داداش فول اچ دی رو همون موقع که سوالتو خودنم امتحان کردم گفتم که کار میکنه زیر نویس هم چیز مهمی نیست اگر هم خود گوشی نخونه پلیر هایی برای این کار هستن

محمدرضا موسوی
28-01-2012, 14:58
سلام
بخصوص mkv
ممنون

برای HD mini ؟؟ یا EVO 3D ؟؟

hesamgta
28-01-2012, 15:32

جواب من رو هم بدید؟:welcomeswing:

#JOMJOMEH#
28-01-2012, 18:56

نه برای تبدیل حتما باید تو کامپیوتر این کار رو کنید
رام خوب هم بهترین فعلا لیدروید بوده...که هر ماه هم اپدیت داره میشه و پیشرفته تر..اخرین ورژنشم ۵.۲ هست

سلام
بخصوص mkv
ممنون

خیلی هست دوست عزیز..km player هست ...power amp هست..همه اینا سلیقه ایی هست دوست عزیز...شما یه ۱mobile market یا blackmarket alpha نصب کن یه سرچ همه رو برات میاره..
تو بخش هم بری دسته بندی موجوده

hesamgta
28-01-2012, 19:32
نه برای تبدیل حتما باید تو کامپیوتر این کار رو کنید
رام خوب هم بهترین فعلا لیدروید بوده...که هر ماه هم اپدیت داره میشه و پیشرفته تر..اخرین ورژنشم ۵.۲ هست

خیلی ممنون بابت جوابت
راستی برنامه ها رو هم میشه 3d کرد >؟؟؟ یا فقط lg optimus 3d میتونه این کار رو بکنه؟
بنچمارک رو هم نگفتی؟:up::bo::dn:

#JOMJOMEH#
28-01-2012, 21:15
خیلی ممنون بابت جوابت
راستی برنامه ها رو هم میشه 3d کرد >؟؟؟ یا فقط lg optimus 3d میتونه این کار رو بکنه؟
بنچمارک رو هم نگفتی؟:up::bo::dn:

برنامه باید ۳ بعدی باشه تا بشه خوب
بعدشم ۳ بعدی خیلی چشم رو اذیت میکنه
بعدشم اوو خیلی از اپتیموس سر تره میتونید مقایسه کنید
بجچمارک به تاپیکه رام ها در xda باید مقایسه کنید اطلاعی ندارم والا...

arasre
28-01-2012, 21:55
باید gsiii بیاد می ریم می گریم یه تاپیک می سازیم
بعد می زنیمش تو رگ!

hesamgta
29-01-2012, 19:53
این گوشی قابلیت usb on the go داره؟
میتونه 1080p فیلمبرداری کنه؟(رامی براش نیست؟)

kh2000
29-01-2012, 20:34
دوستان کسی از کابل mhl به htmi جهت پخش فیلم از گوشی htc 3d evo به تلوزیون استفاده کرده.؟ یک عکس کابلش اگه لطف کنید. من از کابل سامسونگ استفاده کردم و چیزی نشان نداد. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم البته در تنظیمات گوشی جایی بعنوان خروجی تلوزیون ندیدم

danial_sh69
29-01-2012, 20:44
دوستان کسی از کابل mhl به htmi جهت پخش فیلم از گوشی htc 3d evo به تلوزیون استفاده کرده.؟ یک عکس کابلش اگه لطف کنید. من از کابل سامسونگ استفاده کردم و چیزی نشان نداد. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم البته در تنظیمات گوشی جایی بعنوان خروجی تلوزیون ندیدم

امتحان نکردم متاسفانه....

danial_sh69
29-01-2012, 20:45

قابلیت usb on the go رو نداره....این قابلیت رو فقط سه گوشی N900 , N8 , sgs2 دارن تاجایی که میدونم

اما افزونه هایی هست که گوشی قادر به فیلم برداری با کیفیت 1080p باشه

kh2000
29-01-2012, 20:52
این قابلیت را نداره. ولی یک کابل است قابلیت این کار را برای گوشی فراهم میکنه. تهران بگردی پیدا میکنی. فیلم برداریش خیلی عالیه 1080 فیلم برداری داره

danial_sh69
29-01-2012, 21:06
این قابلیت را نداره. ولی یک کابل است قابلیت این کار را برای گوشی فراهم میکنه. تهران بگردی پیدا میکنی. فیلم برداریش خیلی عالیه 1080 فیلم برداری داره

دوست من usb on the go یه امکان سخت افزاری + نرم افزاری هست که دیوایس باید داشته باشه....

چه ربطی به کابل داره این وسط؟:ai:

ازون حرفا بودااااااا :D

mahdi1234567
30-01-2012, 11:24
مي خواستم بدونم بلندي صداي اين گوشي چقدره ؟؟
مثلا در مقايسه با گالاكسي 2 يا n95 يا n73 (يادش بخير)
فقط بلندي صدا ؟؟؟

danial_sh69
30-01-2012, 11:30
فقط بلندي صدا ؟؟؟

سلام

دوست من صدای گوشی های سری N نوکیا با هیچ سری گوشی قابل مقایسه نیستن

اما گوشی های اچ تی سی صداشون معروفه به کیفیت و وضوح خیلی بالا...

بلندی صداش در حد s2 هست اما کیفیشت خیلی بهتر و بالاتر

درکل صدای آنچنان بلندی نداره

kh2000
30-01-2012, 15:30
دوست من usb on the go یه امکان سخت افزاری + نرم افزاری هست که دیوایس باید داشته باشه....

چه ربطی به کابل داره این وسط؟:ai:

ازون حرفا بودااااااا :d

خیلی هم ربط داره امکان سخت افزاری مربوط به تامین پاور فلش مموری است. که توسط دستگاه کوچکی که به کابل وصل است انجام میشود. و با یک نرم افزار خاص میتونیم اظلاعات را بخونیم

danial_sh69
30-01-2012, 15:58
خیلی هم ربط داره امکان سخت افزاری مربوط به تامین پاور فلش مموری است. که توسط دستگاه کوچکی که به کابل وصل است انجام میشود. و با یک نرم افزار خاص میتونیم اظلاعات را بخونیم

واقعا برام جالب شد با این که مطمئنم این امکان داخل این گوشی وجود نداره.....!!

یعنی یه کابل به همراه منبع تغذیه؟و نرم افزار؟

اگر ممکنه یه فایلی تصویری منبعی چیزی از حرفی که میزنید رو قرار بدید تا استفاده کنیم

خیلی امیدوار شدم :d

nimaprince
30-01-2012, 19:08

سلام
بخصوص mkv
ممنون
خوب معلومه دیگه اسه همین HTC EVO 3D دیگه:bm:

nimaprince
30-01-2012, 19:51
دوستان لطف کنید وجدانن یه کدک خوب با برنامه لازمو برام بفرستید تا الان 20 تا برنامه رو تست کردم ولی بازم یا کنده یا ...
یه کمکی کنند اساتید :(

hesamgta
30-01-2012, 20:11

اگر ممکنه یه فایلی تصویری منبعی چیزی از حرفی که میزنید رو قرار بدید تا استفاده کنیم

این امکان واسه گالکسی اس هم روی اندروید 4 هست
اینجا رو ببینید تا بیشتر متوجه بشید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=192590

#JOMJOMEH#
31-01-2012, 00:46

دانیال جان اصلا ربطی به سخت افزاری نداره
این قابلیت اولین بار توسط گوشی میمو n900 کشف و پی ریزی شد..در حالی که هیچ قابلیتی براش از قبل نبود..فقط نیاز به برنامه و کابل تبدیل هست..همین...
ما تو بخشمون از این کار ها زیاد کردیم:4:
منبع تغذیه برای هارد اکسترنال ها نیازه چون باتری نمیکشه..البته باتری زیادی اکسترنال میکشه..اما اگه از سیم دو سر ها استفاده کنی و سوکت اصلی به گوشی و فرعی به لپ تاب برقش تامینه
ولی برای فلش مموری منبع نیاز نداره..
برنامش باشه با نصبه راحت یه کرنل و برنامه میشه از این قابلیت استفاده کرد
موفق باشید

#JOMJOMEH#
31-01-2012, 00:52
فقط بلندي صدا ؟؟؟

بلندی صدای خوبی داره..نه زیاد بالا نه متوسط..مابینه..در حد n73 که خودم داشتم

از کابله html نوکیا استفاده کنید جواب میده..به شرطی که تو خصوصیات گوشی باشه..یادم نیست ساپورت کنه یا نه

-------------------

بقیه دوستان هم که درخواستی داشتن به زودی براشون انجام میدم

موفق باشید:ax:

baraka7723
31-01-2012, 10:35
دوستان من یه مشکلی دارم.جدیدا گوشیم دیگه به وایمکس ایرانسل وصل نمیشه.قبلا میشد.اما الان نمیشه.کمکم کنین:am:

arasre
31-01-2012, 13:08
دوستان من یه مشکلی دارم.جدیدا گوشیم دیگه به وایمکس ایرانسل وصل نمیشه.قبلا میشد.اما الان نمیشه.کمکم کنین:am:

شاید وای فایت خراب شده

nimaprince
31-01-2012, 13:37
دوستان لطف کنید وجدانن یه کدک خوب با برنامه لازمو برام بفرستید تا الان 20 تا برنامه رو تست کردم ولی بازم یا کنده یا ...

اساتيد كسي نبود‌ ؟؟؟:please:

i3nd
31-01-2012, 14:01
ما از کجا بدونیم مال ما s-off هست؟ من بردم نمایندگی گفت روت کردم ولی تو محیط root explore من به فایل سیستمی دسترسی ندارم ولی محیط ریکاوری دارم و می تونم backup بگیرم

nimaprince
31-01-2012, 14:16
اساتيد كسي نبود‌ ؟؟؟
راستي دوستان اين بازي هاي 3 بعدي داخل خود گوشي رو از كجا فايل هاي ديتاشونو بگيرم
دهنم سرويس شد تا الان 3 بار nfs shift رو گرفتم ولي موقع دانلود قطع شده و دوباره اومده از اول
حتي ديشب با كلي بدبختي و دعا رفت تا 100 % شد ولي همونجا موند كه موند من هم دكمه بك رو بعد 45 دقيقه زدم و اومدم بيرون به اميد اين كه 100% شده ولي وقتي رفتم داخل دوباره باز از نو و .... گفت 100 مگ دانلود كن
وجدانن لينك فايل هاي اين بازي هاي 3 بعدي ور اگه كسي داره لطف كنه تا از طريق دانلود منيجير بگيرم
ممنون
جواب سوال بالاي هم يادتون نره
كدك ؟؟؟

arasre
31-01-2012, 15:05
ما از کجا بدونیم مال ما s-off هست؟ من بردم نمایندگی گفت روت کردم ولی تو محیط root explore من به فایل سیستمی دسترسی ندارم ولی محیط ریکاوری دارم و می تونم backup بگیرم

باید برنامه ی Super User رو مخصوص گوشی دانلود کنید
و از طریق ریکاوری فلاش بزنید.

danial_sh69
31-01-2012, 20:58

دوست مکن اگر منظورت کدک برای پخش فیلم اچ دی هست

من MX Video Player رو پیشنهاد میکنم.توی انجمن هم موجوده آخرین ورژنش

بدون نیاز به کدک با بهترین کیفیت فیلماتون رو پخش میکنه.با این حال کدک های مخصوصش هم موجودن

فایلای اس دی بازی هارو هم خود شما باید دانلود کنی دیگه از وایرلس.....

danial_sh69
31-01-2012, 21:00
دانیال جان اصلا ربطی به سخت افزاری نداره
این قابلیت اولین بار توسط گوشی میمو n900 کشف و پی ریزی شد..در حالی که هیچ قابلیتی براش از قبل نبود..فقط نیاز به برنامه و کابل تبدیل هست..همین...
ما تو بخشمون از این کار ها زیاد کردیم:4:
منبع تغذیه برای هارد اکسترنال ها نیازه چون باتری نمیکشه..البته باتری زیادی اکسترنال میکشه..اما اگه از سیم دو سر ها استفاده کنی و سوکت اصلی به گوشی و فرعی به لپ تاب برقش تامینه
ولی برای فلش مموری منبع نیاز نداره..
برنامش باشه با نصبه راحت یه کرنل و برنامه میشه از این قابلیت استفاده کرد
موفق باشید

سلام داداشم

دست درد نکنه....پس با این وضعیت یه فکری به حال ما بکن :bj:

danial_sh69
31-01-2012, 21:01

وایرلس و پسووردت رو دوباره چک کن عزیز

danial_sh69
31-01-2012, 21:04

باطری گوشیتو در بیار و دوباره جا بزن...بعد کلید ولوم پایین رو نگه دار و همزمان کلید پاور رو فشار بده

گوشیت به فست بوت میره.از اونجا میتونی بفهمی که S-off هست یا S-on

و این موضوع هم ربطی به روت گوشی نداره.وقتی ریکاوری توی گوشیتون نصبه میتونید سوپر یوزر رو از ریکاوری فلش بزنید

iranman
01-02-2012, 02:40
بچه ها سلام من یه چند تا سوال داشتم ؟
1بعضی مواقع گوشیم بهم میریزه وتا ریستش نکنم درست نمیشه مثلا لمسش چند ثانیه از کار میفته ممکنه از رام گوشی باشه؟(گوش رو 1 ماهه دارم)
2-من یه صفحه نمایش برای گوشی خریدم خواستم ببینم صفحه evo ضد خشه یانه واگه بکنم مشکلی راصفحه پیش نمیاد ؟
در کل گوشی خوبیه ولی نمیدونم بعضی مواقع چرا اذیت میکنه پیشاپیش از جواب هایتان ممنون

baraka7723
01-02-2012, 09:22
وایرلس و پسووردت رو دوباره چک کن عزیز

وصل که میشه.تو وای فای ستینگ که میرم زده کانکتد.اما وقتی میرم نت سایتارو اصلا نمیاره.حتی اب و هوام دانلود نمیکنه.

ardana
01-02-2012, 18:24
گوشی من RELOCKED شده، چه جوری دوباره آنلاک کنمش؟
نمی تونم برم تو Recovery تا دوباره Unlock نکنمش
:sign_help:

razaghx007
01-02-2012, 23:30
سلام دوستان به دور از هر تعصب و طرفداری بین این evoوatrixکدامیک با در نظر گرفتن همه موارد عملکرد بهتری داره حالا 3Dبودن جای خود چون 95%کار روزمره با همین 2Dانجام میشه میخام مزایا و معایبشو بدونم لطف کسی تعریف بیخود نکنه مسله به رخ کشیدن نی باتشکر از همه دوستان

iranman
02-02-2012, 01:42
بچه ها سلام من یه چند تا سوال داشتم ؟
1بعضی مواقع گوشیم بهم میریزه وتا ریستش نکنم درست نمیشه مثلا لمسش چند ثانیه از کار میفته ممکنه از رام گوشی باشه؟(گوش رو 1 ماهه دارم)
2-من یه صفحه نمایش برای گوشی خریدم خواستم ببینم صفحه evo ضد خشه یانه واگه بکنم مشکلی راصفحه پیش نمیاد ؟
در کل گوشی خوبیه ولی نمیدونم بعضی مواقع چرا اذیت میکنه پیشاپیش از جواب هایتان ممنون

کسی نیست جواب مارو بده ؟

محمدرضا موسوی
02-02-2012, 08:02
کسی نیست جواب مارو بده ؟

دوست عزیز در مورد هنگ کردن گوشی شما اینطوری نمیشه نظر داد اول باید این سوالات رو جواب بدید تا بشه یه راه حل داد

گوشی شما روت شده یا نه ؟
رامش رو هم عوض کردید یا نه ؟

در مورد کاور ال سی دی هم خیالت راحت باشه بکن چون ضد خشه من خودم هیچ وقت از این چیزا روش نچسبوندم و حتی یه خط باریک هم روش نداره چه برسه به خش

reza_cs
02-02-2012, 08:35
سلام خدمت همه دوستان عزیز
کسی اطلاع داره رام ics اصلی کی برای این گوشی منتشر میشه ؟ یا منبع و مرجعی سراغ داره که بشه ازونجا فهمید ؟
رام گوشی من 1.24.415.6 هست
با تشکر فراوان

arasre
02-02-2012, 11:48
سلام خدمت همه دوستان عزیز
کسی اطلاع داره رام ics اصلی کی برای این گوشی منتشر میشه ؟ یا منبع و مرجعی سراغ داره که بشه ازونجا فهمید ؟
رام گوشی من 1.24.415.6 هست
با تشکر فراوان

هنوز نیومده وقتی اومد یکی میزاره دیگه.
اگر صبر ندارید چرا رام ics نصب نمی کنید؟
تو سایت xda و توقسمت htc evo 3d gsm پیدا می شه.

baraka7723
02-02-2012, 13:13
وصل که میشه.تو وای فای ستینگ که میرم زده کانکتد.اما وقتی میرم نت سایتارو اصلا نمیاره.حتی اب و هوام دانلود نمیکنه.
کسی نمیدونه چیکار کنم درس شه؟:bw:

danial_sh69
02-02-2012, 16:22
کسی نمیدونه چیکار کنم درس شه؟:bw:

شما مطمئنی اشتراک اینترنتت تموم نشده؟

iranman
02-02-2012, 16:35
دوست عزیز در مورد هنگ کردن گوشی شما اینطوری نمیشه نظر داد اول باید این سوالات رو جواب بدید تا بشه یه راه حل داد

گوشی شما روت شده یا نه ؟
رامش رو هم عوض کردید یا نه ؟

در مورد کاور ال سی دی هم خیالت راحت باشه بکن چون ضد خشه من خودم هیچ وقت از این چیزا روش نچسبوندم و حتی یه خط باریک هم روش نداره چه برسه به خش
1 : نه
2 : نه

محمدرضا موسوی
02-02-2012, 17:10
1 : نه
2 : نه

خب پس این کاری که میگم رو انجام بدید ان اشاء الله درست میشه

* با انجام این کار تمام نرم افزار ها و اس ام اس ها و دفتر تلفن شما پاک میشه اگر شماره یا اس ام اس مهمی دارید بکاپ بگیرید *

گوشی رو خاموش کنید و وقتی خاموش شد ( روی حالت فست بوت نباشه یه یهو بیاد بالا ) دکمه ولوم پایین و پاور رو نگه دارید و بعد یه صفحه سفید باز میشه و یه سری امکانات داره توی اون صفحه فکتوری ریست ( Factory reset ) رو انتخاب کنید و صبر کنید تا انجام بشه

* این برنامه ریکاوری تاچ نیست و با دکمه های ولوم به بالا و پایین و از دکمه پاور برای سلکت استفاده کنید *

امید وارم درست بشه

محمدرضا موسوی
02-02-2012, 19:19
نمیدونم این ویبره چرا منو ول نمیکنه ! درست شده بودا ولی باز یه ضربه خورد و قطع شد منم رفتم گارانتی این گارانتی اچ تی سی پدر منو در اورده ! دیروز رفتم این evo 3d رو دادم ویبره رو درست کنن گفت برو یکشنبه بیا ! نمیدونم چرا این همه کند کار میکنن البته اگر سر کیسه رو شل کنی خوب کار میکنن اگر 10.000 تومان بدی همون موقع شیرجه میره تو گوشی و کارت رو راه میندازه ماه پیش رفته بودم برای hd 2 گارانتی ( برد سوزونده بود ) ده تومان دادم همون موقع درستش کرد و نیم ساعته بهم داد

راستی از ics برای اوو خبری نشد ؟

danial_sh69
02-02-2012, 20:46
نمیدونم این ویبره چرا منو ول نمیکنه ! درست شده بودا ولی باز یه ضربه خورد و قطع شد منم رفتم گارانتی این گارانتی اچ تی سی پدر منو در اورده ! دیروز رفتم این evo 3d رو دادم ویبره رو درست کنن گفت برو یکشنبه بیا ! نمیدونم چرا این همه کند کار میکنن البته اگر سر کیسه رو شل کنی خوب کار میکنن اگر 10.000 تومان بدی همون موقع شیرجه میره تو گوشی و کارت رو راه میندازه ماه پیش رفته بودم برای hd 2 گارانتی ( برد سوزونده بود ) ده تومان دادم همون موقع درستش کرد و نیم ساعته بهم داد

راستی از ics برای اوو خبری نشد ؟

مشکل شما صددرصد سخت افزاریه محمدرضا جان.سر و کارت با همون گارانتیه...

انگار ده تومنه بدجور گیر کرده تو گلوی گوشیت ها :ag:

اندروید 4 هم میاد تا یه ماه و نیم دیگه ایشالا

محمدرضا موسوی
03-02-2012, 10:20
مشکل شما صددرصد سخت افزاریه محمدرضا جان.سر و کارت با همون گارانتیه...

انگار ده تومنه بدجور گیر کرده تو گلوی گوشیت ها :ag:

اندروید 4 هم میاد تا یه ماه و نیم دیگه ایشالا

دمت گرم ولی من غصه این ده تومن رو نمیخورم به فکر این همه ناحقی توی گارانتی هستم باور کن اون روز که 10 تومن دادم این HD2 رو درست کرد خدا نزاشت کارم راه بیوفته و اونقدر عقب افتداد که دقیقا رسید به همون روزی اول یارو بهم گفت بیا بگیر برای همین اینبار دیگه با خودم گفتم بزار همون یکشنبه بگیرم من که شانس ندارم حالا اگر پول میدادم از شانس کجم حتما گوشی رو می دزدیدن !

من میخوام بدونم مگه این ics چقدر با جینر برد فرق داره که همه مردم دارن خودشونو میکشن واسش ! البته خودم هم همینطورما

راستی یه برنامه دماسنج دانلود کردم دمای واقعی محیط رو نشون میده وقتی بازش کردم دما روی 17 بود بعد گوشی رو گذاشتم تو فیریزر و بعد از 40 - 30 ثانیه دما شد 10 درجه براتون آپلود کردم شاید به کارتون بیاد

Thermo 2.7 (دماسنج) (http://www.4shared.com/android/YD3oC-Sw/Thermo_27___.html)

امید وارم به کارتون بیاد

danial_sh69
03-02-2012, 11:34
دمت گرم ولی من غصه این ده تومن رو نمیخورم به فکر این همه ناحقی توی گارانتی هستم باور کن اون روز که 10 تومن دادم این HD2 رو درست کرد خدا نزاشت کارم راه بیوفته و اونقدر عقب افتداد که دقیقا رسید به همون روزی اول یارو بهم گفت بیا بگیر برای همین اینبار دیگه با خودم گفتم بزار همون یکشنبه بگیرم من که شانس ندارم حالا اگر پول میدادم از شانس کجم حتما گوشی رو می دزدیدن !

من میخوام بدونم مگه این ics چقدر با جینر برد فرق داره که همه مردم دارن خودشونو میکشن واسش ! البته خودم هم همینطورما

راستی یه برنامه دماسنج دانلود کردم دمای واقعی محیط رو نشون میده وقتی بازش کردم دما روی 17 بود بعد گوشی رو گذاشتم تو فیریزر و بعد از 40 - 30 ثانیه دما شد 10 درجه براتون آپلود کردم شاید به کارتون بیاد

Thermo 2.7 (دماسنج) (http://www.4shared.com/android/YD3oC-Sw/Thermo_27___.html)

امید وارم به کارتون بیاد

اندروید 4 وقتی عرضه میشه درواقع از تمام قدرت سخ افزار گوشی استفاده میکنه البته اونطوری که خودشون گفتن!

یعنی نرم افزار گوشی شما با سخت افزارش مچ میشه و هماهنگ تر عمل میکنه و به عنوان مثال از هردو هسته ی سی پی یو استفاده خواهد کرد

و لگ و هنگ و ازین قبیل موارد توی گوشیتون خیلی کم میشه

بابت اون دماسنج ممنون ولی دیگه گوشیتو توی فریزر نذاری ها عزیز من :ag: خطرناکه خب به گوشی آسیب میرسه داداشم

baraka7723
03-02-2012, 13:30
شما مطمئنی اشتراک اینترنتت تموم نشده؟

اره.همزمان با لبتابم کار میکنم.وصلم میشه ها.ولی وقتی یه سایت میخوام برم نمیاره.همه چیم تست کردم.باز سایتیرو وا نمیکنه.اپرام تست کردم.باز همونه.:ah:

amirr_m
03-02-2012, 13:42
سلام دوستان آیا میشه منو این گوشی رو فارسی کرد؟اگه میشه آموزش رو قرار بدین

#JOMJOMEH#
03-02-2012, 13:43
اره.همزمان با لبتابم کار میکنم.وصلم میشه ها.ولی وقتی یه سایت میخوام برم نمیاره.همه چیم تست کردم.باز سایتیرو وا نمیکنه.اپرام تست کردم.باز همونه.:ah:

مشکل از تنظیماته وای فای باید باشه..وقتی وصل میشه یعنی مشکلی از گوشی نیست...ممکنه به گوشی تو تنظیمات وای فای اجازه داده نشده که مصرف کنه...یبار تنظیماته وای فای رو ریست کنید درست نشد باید تو گوشی در پیش بود

#JOMJOMEH#
03-02-2012, 13:47
سلام دوستان آیا میشه منو این گوشی رو فارسی کرد؟اگه میشه آموزش رو قرار بدین

باید رام فارسی براش بیاد دوست عزیز ..صبر کنید اندروید ۴ که باید خودش فارسی داره میشه این کار رو کرد

محمدرضا موسوی
03-02-2012, 16:07

اگه منظورتون اون سافتور آپدبد توی ستینگ هست بزارید بگم که اون آپدید اصلا به رام ربطی نداره و فقط برای نرم افزار های اصلی گوشی هست که با ای پی ایران هم کار نمیکنه

danial_sh69
03-02-2012, 18:03
آپدیت از طریق گوشی رام رو هم آپدیت میکنه...

و هیچ آسیبی هم به گارانتی و گوشی نمیرسونه.خیالتون راحت

و ضمناً فقط گوشی هایی از این طریق آپدیت میشن که روت و آنلاک نشده باشن

baraka7723
03-02-2012, 20:39
مشکل از تنظیماته وای فای باید باشه..وقتی وصل میشه یعنی مشکلی از گوشی نیست...ممکنه به گوشی تو تنظیمات وای فای اجازه داده نشده که مصرف کنه...یبار تنظیماته وای فای رو ریست کنید درست نشد باید تو گوشی در پیش بود

ببخشید از کجا ریستش کنم؟

baraka7723
03-02-2012, 21:07
ببخشید از کجا ریستش کنم؟

مشکلم حل شد.خیلی ممنون از دوستان که کمک کردن.

محمدرضا موسوی
05-02-2012, 20:05
سلام
بچه ها واقعا نمیشه مکالمات رو بدون برنامه ضبت کرد ؟؟!! 6600 نوکیا هم میتونست این کارو بکنه ! لطفا اگر نرم افزاری دارید که این کارو میکنه اسمشو بهم بگید

#JOMJOMEH#
06-02-2012, 00:32
سلام
بچه ها واقعا نمیشه مکالمات رو بدون برنامه ضبت کرد ؟؟!! 6600 نوکیا هم میتونست این کارو بکنه ! لطفا اگر نرم افزاری دارید که این کارو میکنه اسمشو بهم بگید

کاری نداره دوسته عزیز شما یه برنامه call recorder نصب کن هر چی دوست داشتی..اینقدر هست که
بعد راحت ضبط میکنی
موفق باشید

1malek
06-02-2012, 00:39
سلام
دوستان کسی میتونه بگه صدای این گوشی نسبت به گلکسی اس یا آرک چه جوریه؟ فیلمبرداریش با صدای استریو ضبط میکنه یا مثل gs2 خودم مونو میگیره? یه سوال دیگه به اندازه اس2 داغ میکنه یا نه؟
ممنون

Sent from my LT15i using Tapatalk

محمدرضا موسوی
06-02-2012, 13:00
سلام
دوستان کسی میتونه بگه صدای این گوشی نسبت به گلکسی اس یا آرک چه جوریه؟ فیلمبرداریش با صدای استریو ضبط میکنه یا مثل gs2 خودم مونو میگیره? یه سوال دیگه به اندازه اس2 داغ میکنه یا نه؟
ممنون

sent from my lt15i using tapatalk

سلام
پخش صداش از گلکسی اس 2 بهتر نیست ارک رو هم تست نکردم فیلم برداریش هم استریو هست و وقتی با هدست گوشی میدی صدا هم حالت 3 بعدی داره و دوبین 3 بعدیش رو کامل میکنه اهل داغ کردن هم نیست خیالت راحت باشه منم اس 2 داشتم فروختم اینو خریدم

موفق باشی

1malek
06-02-2012, 14:22
سلام
پخش صداش از گلکسی اس 2 بهتر نیست ارک رو هم تست نکردم فیلم برداریش هم استریو هست و وقتی با هدست گوشی میدی صدا هم حالت 3 بعدی داره و دوبین 3 بعدیش رو کامل میکنه اهل داغ کردن هم نیست خیالت راحت باشه منم اس 2 داشتم فروختم اینو خریدم

موفق باشی

سلام
محمد رضا جان شما که قبلش اس2 داشتی بهتر میتونی کمکم بکنی, به نظرت ارزش داره من اس2 رو رد کنم اینو بگیرم? راستی گفتی صداش از اس2 بهتر نیست یعنی در حد اونه یا ضعیفتره? البته منظورم اسپیکر گوشی هست وگرنه تو هدفون که خودم میدونم اچ تی سی خیلی از سامسونگ سرتره, آخه قبلا dhd داشتم صدای اسپیکرش افتضاح بود، چشمام ترسیده
ممنون از کمکی که میکنید

محمدرضا موسوی
06-02-2012, 18:48
سلام
محمد رضا جان شما که قبلش اس2 داشتی بهتر میتونی کمکم بکنی, به نظرت ارزش داره من اس2 رو رد کنم اینو بگیرم? راستی گفتی صداش از اس2 بهتر نیست یعنی در حد اونه یا ضعیفتره? البته منظورم اسپیکر گوشی هست وگرنه تو هدفون که خودم میدونم اچ تی سی خیلی از سامسونگ سرتره, آخه قبلا dhd داشتم صدای اسپیکرش افتضاح بود، چشمام ترسیده
ممنون از کمکی که میکنید

دوست من اسپیکر گوشی کمی از اس 2 ضعیف تره اگر صدا برات خیلی مهمه سنسیشن ایکس ای بخر ولی فقط و فقط اوو 3 بعدی هست اگر گوشی 3 بعدی میخوای فقط اینه

اول شما ببین از گوشی چی میخوای اینطوری میتونی انتخاب بهتری داشته باشی تا حالا که من با این اوو کار کردم ضعفی توش ندیدم جز صفحه نمایش که فکر کنم خودت بدونی که اس 2 در حال حاضر شفاف ترین صفحه نمایش موجود هست و بهترین رنگ بندی رو داره اگر صفحه نمایش برات مهم نیست بخر خیالت راحت که ضرر نمیکنی انتخاب گوشی سلیقه ای هست من خودم عاشق اچ تی سی بودم و هستم هر بارم که گوشی خریدم حتی بهترین گوشی دنیا رو هم اگر میخریدم ولی اچ تی سی نبود بعد از چند ماه میفروختمش
راستش وجود HTC sense در گوشی های HTC یه سرپوش باورنکردنی برای عیب های گوشی هست و با هیچ لانچر و تم دیگه ای روی آندروید قابل مقایسه نیست و این دقیقا اون چیزی هست که باعت فروش بالای اچ تی سی در بازار جهانی میشه
اگر گوشی رو به اصطلاح برای دستت میخوای ار اس 2 بهتره

arses
06-02-2012, 23:55
سلام دوستان
2 تا سوال

1-evo 3d وای مکس هم داره ؟؟
2-آیا سایت همراه برتر برای خرید مطمئنه؟؟ کسی ازش خرید کرده ؟؟ http://hamrahebartar.net/

ممنون از پاسختون

#JOMJOMEH#
07-02-2012, 14:00
سلام دوستان
2 تا سوال

1-evo 3d وای مکس هم داره ؟؟
2-آیا سایت همراه برتر برای خرید مطمئنه؟؟ کسی ازش خرید کرده ؟؟ http://hamrahebartar.net/

ممنون از پاسختون

ایمکس یه امکانه سخت افزاریه...و برای این گوشی تو نسخه امریکایی هست فقط که کشورش میتونه ساپورت کنه
سایت ها برتری هم هستن مثله ال دیجیتال ...دی جی کالا..چاره...باید از بچه های خرید و فروشه سایت بپرسید
موفق باشید

iranman
07-02-2012, 14:10
چطور s*o*k*s چطور می توان استفاده کرد؟(در گوشی های روت نشده)

arses
07-02-2012, 18:10
ایمکس یه امکانه سخت افزاریه...و برای این گوشی تو نسخه امریکایی هست فقط که کشورش میتونه ساپورت کنه
سایت ها برتری هم هستن مثله ال دیجیتال ...دی جی کالا..چاره...باید از بچه های خرید و فروشه سایت بپرسید
موفق باشید

آقا ممنون
دمت گرم

talash
08-02-2012, 20:14
سلام
دوستان گوشی من عکسهای سه بعدی رو نشون نمیده!
مشکل از کجاست؟

#JOMJOMEH#
08-02-2012, 21:33
چطور s*o*k*s چطور می توان استفاده کرد؟(در گوشی های روت نشده)

باید برنامه ایی باشه خوده گوشی نمیشه ...چیزی ندیدم که .... ساپورت کنه جز برنامه market unlocker

سلام
دوستان گوشی من عکسهای سه بعدی رو نشون نمیده!
مشکل از کجاست؟

عکس باید ۳ بعدی باشه
اگه ۳ بعدی باشه نشون میده..یعنی نشون نمیده ۳ بعدی ؟تو دوربین نشون میده؟ممکنه مشکل از عکس باشه

talash
08-02-2012, 23:04
عکس باید ۳ بعدی باشه
اگه ۳ بعدی باشه نشون میده..یعنی نشون نمیده ۳ بعدی ؟تو دوربین نشون میده؟ممکنه مشکل از عکس باشه
میدونم باید سه بعدی باشه
تو دوربین نشون میده ولی بعد از اینکه عکس گرفته شده دوتایی میشه،تو گالری هم دوتایی نشون میده!!:ac:

محمدرضا موسوی
09-02-2012, 08:19
سلام بچه ها
آقا این گوشی من با من سر نا سازگاری زده ویبره دوباره خراب شد هنوز برچسب گارانتی خشک نشده بود که قطع شد البته وقتی از گارانتی گرفتم سالم بود ولی مثل قدیم باز قطع میشد من فکر میکنم این مهندسش قدر گاو هم نمی فهمید بهتره خودم درستش کنم کسی نشقه برد evo 3d رو داره ؟ اگر بهم بدید خیلی خیلی ممنونم میشم چون خیلی وقته دیگه سخت افزار کار نکردم نقشه های گوشی های جدید رو ندارم

ممنون

#JOMJOMEH#
09-02-2012, 09:35
سلام بچه ها
آقا این گوشی من با من سر نا سازگاری زده ویبره دوباره خراب شد هنوز برچسب گارانتی خشک نشده بود که قطع شد البته وقتی از گارانتی گرفتم سالم بود ولی مثل قدیم باز قطع میشد من فکر میکنم این مهندسش قدر گاو هم نمی فهمید بهتره خودم درستش کنم کسی نشقه برد evo 3d رو داره ؟ اگر بهم بدید خیلی خیلی ممنونم میشم چون خیلی وقته دیگه سخت افزار کار نکردم نقشه های گوشی های جدید رو ندارم
ممنون

خودت دست کاری نکنی بهتره..بزن تو سره گارانتی ...درست نشه مجبورن یه گوشی نو بهت بدن
پس واسه چی این همه پوله گارانتی دادی عزیز:ck:

میدونم باید سه بعدی باشه
تو دوربین نشون میده ولی بعد از اینکه عکس گرفته شده دوتایی میشه،تو گالری هم دوتایی نشون میده!!:ac:

میشه یه اسکرین شات ازش بذاری ببینم؟

iranman
09-02-2012, 12:30
سلام 1 سوال داشتم خواستم ببینم اگه دستگاه هنگ کرد چطور باید ان را ریست کنیم ؟

talash
09-02-2012, 13:19
میشه یه اسکرین شات ازش بذاری ببینم؟

نه متاسفانه
بابا عکس مثل حالت 2 بعدی فقط سایه داره اون حالتی که عمق میده به عکس از بین رفته!!!:ac:

#JOMJOMEH#
09-02-2012, 16:56
نه متاسفانه
بابا عکس مثل حالت 2 بعدی فقط سایه داره اون حالتی که عمق میده به عکس از بین رفته!!!:ac:

برنامه ایی واسه دوربین که نصب نکردی؟یبار فکتوری ریست کن باید درست شه

سلام 1 سوال داشتم خواستم ببینم اگه دستگاه هنگ کرد چطور باید ان را ریست کنیم ؟

چه نوع هنگی؟هنگ کرد باتری رو در بیارید ۵ ثانیه بعد جا بندازید

موفق باشید

iranman
09-02-2012, 17:37
چه نوع هنگی؟هنگ کرد باتری رو در بیارید ۵ ثانیه بعد جا بندازید

موفق باشید[/QUOTE]

متلا بعضی مواقع که کابل usb رو وصل میکنم و رم روانتخاب میکنم دستگاه تاچش کار نمیکنه البته بعضی مواقع اینجوری میشه ؟
نمیدونید مشکل کجاست ؟

talash
09-02-2012, 21:33
برنامه ایی واسه دوربین که نصب نکردی؟یبار فکتوری ریست کن باید درست شه

موفق باشید

نه نصب نکردم
فکتوری ریست کنم برنامه ها میپره یا نه!؟

محمدرضا موسوی
10-02-2012, 09:19
نه نصب نکردم
فکتوری ریست کنم برنامه ها میپره یا نه!؟

سلام فکتوری بزنی همه چی پاک میشه
این راهم امتحان کن ببین عکس رو باز کن بعد یه دونه بزن رو صفحه تا اختیارات رو بیاره توی نوار بالای صفحه یه مکعب هست روش نوشته 2d اونو بزن میشه 3d امید وارم درست بشه

محمدرضا موسوی
10-02-2012, 09:21
خودت دست کاری نکنی بهتره..بزن تو سره گارانتی ...درست نشه مجبورن یه گوشی نو بهت بدن
پس واسه چی این همه پوله گارانتی دادی عزیز:ck:

داداش فکر نمی کنم این قدر کشکی یه گوشی بهم بدن ؟! مطمئنی ؟

#JOMJOMEH#
10-02-2012, 10:19
داداش فکر نمی کنم این قدر کشکی یه گوشی بهم بدن ؟! مطمئنی ؟

کارت گارانتی تو ببین...من خودم فروشندم عزیز..پشت نوشته در صورتی که گوشی مشکلی داشته باشه که درست نشه بیمه موظفه یا پوله کامل رو بهت بده یا یکبار در طوله قرار داد گوشی رو عوض کنه کامل...تو بزن تو سره خودشون وظیفه خودشونه نشد بگو من دیگه نمیخوام بر اساس بیمه عمل کنید
مگه تو بیمت اینو نباشه یا سر سخت نباشه حقتو بخورن

محمدرضا موسوی
10-02-2012, 11:20
کارت گارانتی تو ببین...من خودم فروشندم عزیز..پشت نوشته در صورتی که گوشی مشکلی داشته باشه که درست نشه بیمه موظفه یا پوله کامل رو بهت بده یا یکبار در طوله قرار داد گوشی رو عوض کنه کامل...تو بزن تو سره خودشون وظیفه خودشونه نشد بگو من دیگه نمیخوام بر اساس بیمه عمل کنید
مگه تو بیمت اینو نباشه یا سر سخت نباشه حقتو بخورن

آخه پشت بیمه و گارانتی یاس چیزی در مورد تعویض ننوشته نمیدونم این چه بد بختی بود من گرفتارش شدم اینا بیمه و گارنتی منه

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1/79961588984252502416.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1/82714883619903759641.jpg

نمیدونم چرا اینطوری شد اصلا دیگه قید این گوشی رو زدم فقط میخوام درست بشه باهاش عادی رفتار کنم

arasre
10-02-2012, 13:35
آخه پشت بیمه و گارانتی یاس چیزی در مورد تعویض ننوشته نمیدونم این چه بد بختی بود من گرفتارش شدم اینا بیمه و گارنتی منه

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1/79961588984252502416.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1/82714883619903759641.jpg

نمیدونم چرا اینطوری شد اصلا دیگه قید این گوشی رو زدم فقط میخوام درست بشه باهاش عادی رفتار کنم

عکس ها قابل دیدن نیست

danial_sh69
10-02-2012, 15:54
دوست من گارانتی یاس یک سال شرط تعویض داره تحت همه ی شرایط

چند بار که مراجعه کنی و گیر بدی صددرصد برات عوض میکنن

بلاخره 80 تومن پول اظافی دادی و باید از گارانتیت استفاده کنی.بی خیالش نشو و پی گیر باش

محمدرضا موسوی
10-02-2012, 16:40
دوست من گارانتی یاس یک سال شرط تعویض داره تحت همه ی شرایط

چند بار که مراجعه کنی و گیر بدی صددرصد برات عوض میکنن

بلاخره 80 تومن پول اظافی دادی و باید از گارانتیت استفاده کنی.بی خیالش نشو و پی گیر باش

باشه دمت گرم میرم اونجا و اونقدر گیر میدم که به جای یه دونه 2 تا بهم بدن :lol:

از همه ممنونم ولی یه خواهش دارم اگه نقشه برد اوو رو دارید بهم بدید میخوام ببینم توی این 2 سال تکنولوژی چیکار کرده :bt:

talash
10-02-2012, 17:16
سلام فکتوری بزنی همه چی پاک میشه
این راهم امتحان کن ببین عکس رو باز کن بعد یه دونه بزن رو صفحه تا اختیارات رو بیاره توی نوار بالای صفحه یه مکعب هست روش نوشته 2d اونو بزن میشه 3d امید وارم درست بشه

انجام دادم تو حالت 3 بعدی اینجوری نشون میده!

محمدرضا موسوی
10-02-2012, 18:14
انجام دادم تو حالت 3 بعدی اینجوری نشون میده!

خب پس با برنامه my backup از اس ام اس و دفتر تلفن و برنامه هایی که برات مهمه بکاب بگیر و بعدش فکتوری بزن و بعد از فکتوری دوباره my backup رو نصب کن و ری استورش کن تا درست بشه روش فکتوری ریست رو هم اینطوری برو نه از روی سیستم عامل

گوشی رو خاموش کن و چند ثانیه بعد دکمه پاور و لوم پایین رو نگه دار و صبر کن تا برنامه به صورت کامل باز بشه بعد با دکمه های ولوم برای بالا و پایین رفتن استفاده کن و بیا رو بخش فکتوری ریست و دکمه پاور رو بزن و صبر کن تا کامل بشه

موفق باشی

danial_sh69
10-02-2012, 19:48
باشه دمت گرم میرم اونجا و اونقدر گیر میدم که به جای یه دونه 2 تا بهم بدن :lol:

از همه ممنونم ولی یه خواهش دارم اگه نقشه برد اوو رو دارید بهم بدید میخوام ببینم توی این 2 سال تکنولوژی چیکار کرده :bt:

عزیز من اگه دست به گوشی بزنی از گارانتی خارج میشه خب

اونوقت دستت به هیچ جا بند نیس :ai:

محمدرضا موسوی
10-02-2012, 20:56
عزیز من اگه دست به گوشی بزنی از گارانتی خارج میشه خب

اونوقت دستت به هیچ جا بند نیس :ai:

نه نمیخوام کاریش کنم اصلا بازش هم نمیکنم فقط میخوام نقشه رو ببینم

#JOMJOMEH#
10-02-2012, 23:43
نه نمیخوام کاریش کنم اصلا بازش هم نمیکنم فقط میخوام نقشه رو ببینم

عجب...یاس پس داره دور دور هم میزنه..من خودم اولین بار که اینجور بیمه ها اومد بیمه ایران داشتم..hd2 داشتم ..۲ سال پیش..خورد زمین شکست..خودشون درستشون کردن...
یاس هم باید همینطوری باش
موفق باشی..نقشه هاشم به خارجی تو گوگول سرچ بزن تو تصاویرش باید پیدا بشه به احتمال زیاد

محمدرضا موسوی
11-02-2012, 11:28
عجب...یاس پس داره دور دور هم میزنه..من خودم اولین بار که اینجور بیمه ها اومد بیمه ایران داشتم..hd2 داشتم ..۲ سال پیش..خورد زمین شکست..خودشون درستشون کردن...
یاس هم باید همینطوری باش
موفق باشی..نقشه هاشم به خارجی تو گوگول سرچ بزن تو تصاویرش باید پیدا بشه به احتمال زیاد

منم بیمه ایران دارم
تازه امروز 2 تا اشکال دیگه ازش پیدا کردم !
1 - یه پیکسل سوخته در صفحه نمایش !
2 - به صورت کم نور روشن موندن چراغ کمه سرچ !
فردا میرم لهشون میکنم :dn:

محمدرضا موسوی
11-02-2012, 21:14
سلام بچه های گل یه خواهشی دارم
میشه اسم نرم افزار gps ( آفلاین ) که استفاده میکنید رو این جا قرار بدید دنبال یه نرم افزار خوب مسیریابی میگردم که همه چی داشته باشه مثل سامسونگ ناوی منظورم از همه چیر این هاست (( ترافیک - موقعیت دوربین های کنترل سرعت - راهنمایی صوتی - نقشه مویرگی )) همه اینا رو سامسونگ ناوی داره ولی روی اوو باز نمیشه

ممنون

kh2000
12-02-2012, 00:47

برای سامسونگ خودم دیدم در اینترنت بگردی است. من خودم توی اینترنت متوجه شدم. یکی تو بازار دیدم ولی به گوشی من نخورد.من هم دنبالشم ولی فعلا پیدا نکردم. در یک فروم خوندم که امکانش برای این گوشی evo وجود داره. وبایک برنامه و تامین برق فلاش کارت از بیرون شدنی است. حتی موس هم بهش وصل میشه .

masood 1
12-02-2012, 23:18
سلام عزیزان , من می خوام تو چند روزه یه evo 3d بخرم ...
میشه راهنمایی کنید بگید چجور گوشی هست ؟؟
معایبش را اگه میشه واسم بگید ... نمیدونم بخرم یا نه ...
راستی من زیاد واسم 3d بودنش مهم نیست , بیشتر سخت افزار واسم مهمه تا دوربین ولی خوب 3d بودنش هم واسم یه کم جذابه ... ولی کلا انتظارم ازش اینه که سرعتش خیلی خوب باشه و کیفیت صفحش هم واسم خیلی مهمه...
یه چیز دیگه , صفحش gorila glass هست ؟؟
لطفا راهنمایی بفرمایید...ممنون

masood 1
12-02-2012, 23:28
راستی یه سوال مسخره ولی چون الان یه جا خوندم گفتم بپرسم ...
این صفحش مولتی تاچه دیگه ؟؟؟!!!!!!!!!!!
اخه یه جا خوندم که گفته بود نیست ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danial_sh69
13-02-2012, 11:09
سلام عزیزان , من می خوام تو چند روزه یه evo 3d بخرم ...
میشه راهنمایی کنید بگید چجور گوشی هست ؟؟
معایبش را اگه میشه واسم بگید ... نمیدونم بخرم یا نه ...
راستی من زیاد واسم 3d بودنش مهم نیست , بیشتر سخت افزار واسم مهمه تا دوربین ولی خوب 3d بودنش هم واسم یه کم جذابه ... ولی کلا انتظارم ازش اینه که سرعتش خیلی خوب باشه و کیفیت صفحش هم واسم خیلی مهمه...
یه چیز دیگه , صفحش gorila glass هست ؟؟
لطفا راهنمایی بفرمایید...ممنون

سلام دوست من.این گوشی یه دیوایس اندرویدی فوق العاده هست از نظر من

اولین مذیتش اچ تی سی بودنش هست و محیط کاربردیش سنس.این خودش فوق العادست

سخت افزارش در حد عالیه...سی پی یو دو هسته ای 1.2 گیگاهرتز با قابلیت آورکلاک تا 1.94

رمش 1 گیگابایت و حافظه برای نصب بازی و نرم افزار 1.5 گیگابایت...

مموری داخلی نداره و باید یه رم براش بخری

سرعتش عالیه.بدون لگ.سه بعدی بودنش هم جذابه واقعا...بلاخره شما درکنار گوشی یه قابلیت منحصر به فرد داری

صفحش هم کاملا ضد خش.خیالت راحت.در پشت گوشی هم پلاستیک فوق العاده با کیفیت که اچ تی سی همیشه ازش استفاده میکنه

گوشی خوش دست و سنگین و باکلاس

تنها عیبی که من توش میبینم باطریشه...البته من انتظارم خیلی بالاست

درصورت استفاده ی معمولی رو به بالا ازین گوشی ، یه روز براتون باطری نگه میداره

danial_sh69
13-02-2012, 11:12
راستی یه سوال مسخره ولی چون الان یه جا خوندم گفتم بپرسم ...
این صفحش مولتی تاچه دیگه ؟؟؟!!!!!!!!!!!
اخه یه جا خوندم که گفته بود نیست ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مالتی تاچ یعنی این که شما میتونی هم زمان با چند انگشت از صفحه ی گوشی استفاده کنی

مثلا برای بازی کردن یه انگشت برای راه رفتن و یه انگشت همزمان برای تیراندازی

یا برای تایپ کرددن دو انگشته تایپ کنی.و این گوشی کاملا ساپورت میکنه مالتی تاچ رو

ardana
13-02-2012, 11:31

منم با گفته های دانیال عزیز موافقم، ازهرلحاظ من با این گوشی حال می کنم :bp:
خود گوشی یه مموری 8 گیگ همراهشه، ولی من واسش یه toshiba 32gb class 4 گرفتم
فقط fifa2012 دیتای 1.5 gb داره، htc watch واسه من 2 gb حجم گرفته و ...
در مورد باطری باید بگم گوشی با cpu دوهسته ای و صفحه نمایش 4.3 اینچی رو نباید انتظار بالایی از دوام آوردن باطری داشت :dy:

من تنها عیبی که یه ذره آزارم می داد وزن گوشیه که الان دیگه بهش عادت کردم :bo:

danial_sh69
13-02-2012, 13:33
درمورد باطری با شما موافق نیستم علیرضا جان...

خب sgs2 هم همین مشخصات رو داره اما میشه باطریشو با استفاده ی بالا حتی 2 روز هم نگه داشت...

یکی از دلایلش سی پی یو گوشی میتونه باشه که کلاسش 7 هست و مصرفش بالاتر

و به الاوه ما قابلیت سه بعدی رو هم داریم که مصرف رو تا حدی بالا میبره

masood 1
13-02-2012, 13:50

سخت افزارش در حد عالیه...سی پی یو دو هسته ای 1.2 گیگاهرتز با قابلیت آورکلاک تا 1.94

سرعتش عالیه.بدون لگ.سه بعدی بودنش هم جذابه واقعا...بلاخره شما درکنار گوشی یه قابلیت منحصر به فرد داری

صفحش هم کاملا ضد خش.خیالت راحت.در پشت گوشی هم پلاستیک فوق العاده با کیفیت که اچ تی سی همیشه ازش استفاده میکنه

ازت ممنونم دانیال جون :dq:
فقط یه سوال , این که دور دوربینش قرمز هست با طلایی تفاوتی داره ( از لحاظ قابلیت های نرم افزاری یا برنامه های نصب شده ی پیش فرضش میگم ) ؟؟؟

masood 1
13-02-2012, 13:57
بچه ها یه سوال , من اصفهان ساکن هسم و کمترین قیمتی که بدون گارانتی بهم دادند 740 بوده که گوشی بازار بهم داده , که اونم بهم گفت که باید سفارش بدم چند روز دیگه اماده میشه ...

گوشی بازار قابل اعتماد هست ؟؟!!
اخه قیمتش از همه جا یه 150 تومن کمتره !!!!

دیشب قیمت می کردم طرف بدون گارانتی را میداد 910 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

masood 1
13-02-2012, 14:03

میگما یه چیز دیگه , این جنس پلاستیک پشتش خوبه ؟؟
بعضی گوشی ها htc هست که خیلی پریدگی رنگ پیدا می کنه یا مثل desire z بعد یه مدت رنگش میره ... این که اینجوری نیست ؟؟!!!

danial_sh69
13-02-2012, 14:23
رنگ قاب دوربینش هیچ تفاووتی نداره دوست من

فقط توجه داشته باش گوشی حتما تایوانی باشه....

گوشی بازارو ازش خرید نداشتم اما توصیه میکنم حضوری خرید کنی.مطمئن تره

درضمن قیمت این گوشی بدون گارانتی همه جا حدود 730 هست

با گارانتی یاس هم 850 یا پایین تر

پلاستیک قاب پشت گوشی هم بی نظیره....نرم و ضد خش و ضد اثر انگشت

رنگ پریدگی هم به هیچ وجه

masood 1
13-02-2012, 14:32
ممنون دانیال جان , بچه ها کسی را تو اصفهان سراغ ندارید که قیمت 730 یا 740 ( همین حدودا ) بده که تحویل انی داشته باشه ؟؟ غیر از گوشی بازار , چون میگه چند روزه دیگه واسم میاره ...

masood 1
13-02-2012, 20:25
سلام , من سفارش دادم بیاره واسم همون گوشی بازار , فقط یه مشکلی هست ...
فروشنده بهم گفت معلوم نیس کجایی بفرستند , شاید چین شاید هم تایوان ...
میگما اگه چین بیاد فرقه خاصی از لحاظ کیفیت با تایوان می کنه ؟؟؟
اینجوری نشه که همیشه خراب باشه و دسم بش بند باشه ؟؟؟

لطفا راهنمایی بکنید ...
ممنون...

#JOMJOMEH#
13-02-2012, 22:21
بچه ها یه سوال , من اصفهان ساکن هسم و کمترین قیمتی که بدون گارانتی بهم دادند 740 بوده که گوشی بازار بهم داده , که اونم بهم گفت که باید سفارش بدم چند روز دیگه اماده میشه ...

گوشی بازار قابل اعتماد هست ؟؟!!
اخه قیمتش از همه جا یه 150 تومن کمتره !!!!

دیشب قیمت می کردم طرف بدون گارانتی را میداد 910 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ممنون دانیال جان , بچه ها کسی را تو اصفهان سراغ ندارید که قیمت 730 یا 740 ( همین حدودا ) بده که تحویل انی داشته باشه ؟؟ غیر از گوشی بازار , چون میگه چند روزه دیگه واسم میاره ...

سلام , من سفارش دادم بیاره واسم همون گوشی بازار , فقط یه مشکلی هست ...
فروشنده بهم گفت معلوم نیس کجایی بفرستند , شاید چین شاید هم تایوان ...
میگما اگه چین بیاد فرقه خاصی از لحاظ کیفیت با تایوان می کنه ؟؟؟
اینجوری نشه که همیشه خراب باشه و دسم بش بند باشه ؟؟؟

لطفا راهنمایی بکنید ...
ممنون...

گوشی بازار کارش درسته میشناسمش...
گوشی رو برات تست میکنه
ارزش داره بگو برات بیاره..۳ ۴ روزه میاره..همون جا هم تست میکنه..فقط ازش نرم افزار نگیر به درد نمیخوره
تایوانی بهتره ..چینی خراب نمیشه و خراب هم نیست...اما تایوانی اصل تره

masood 1
13-02-2012, 22:40
گوشی بازار کارش درسته میشناسمش...
گوشی رو برات تست میکنه
ارزش داره بگو برات بیاره..۳ ۴ روزه میاره..همون جا هم تست میکنه..فقط ازش نرم افزار نگیر به درد نمیخوره
تایوانی بهتره ..چینی خراب نمیشه و خراب هم نیست...اما تایوانی اصل تره

ممنوم ازت , حالا بازم خیالم راحت شد یه کم ...:ca:
سفارش دادم و گفته که 5 شنبه یا شنبه میفرسته...
:bp::cm::cm:

jamic
15-02-2012, 13:02
اقا یه سوال خیلی ساده.بابا من چطوری میتونم قفل صفحه رو از اتوماتیک خارج کنم.یعنی وقتی صفحه تاچ خاموش میشه دیگه قفل نشه و با لمس صفحه دوباره کار کنه.یعنی میخوام قفل شدن صفحه رو دستی کنم اما هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.در ضمن به غیر از کلید پاور کلید دیگه ای واسه فعالسازی صفحه وجود داره؟

محمدرضا موسوی
15-02-2012, 17:44
اقا یه سوال خیلی ساده.بابا من چطوری میتونم قفل صفحه رو از اتوماتیک خارج کنم.یعنی وقتی صفحه تاچ خاموش میشه دیگه قفل نشه و با لمس صفحه دوباره کار کنه.یعنی میخوام قفل شدن صفحه رو دستی کنم اما هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.در ضمن به غیر از کلید پاور کلید دیگه ای واسه فعالسازی صفحه وجود داره؟

داداشم این کاری که میخوای بکنی در رام اصلی امکان نداره مگر تایمر خاموش شدن صفحه نمایش رو بزاری روی یه زمان بالا مثل 30 دقیقه که در اون صورت هم فقط با دکمه خاموش میشه و با همون دکمه روشن میشه دکمه دیگه این هم برای این کار وجود نداره یعنی اصلا دکمه ای نداره که این کارو بکنه ! همه دکمه های اصلی هم تاچ هستن

محمدرضا موسوی
16-02-2012, 11:48
بچه گوشیمو دادم گارانتی یارو گفت صفحه نمایش و برد رو عوض میکنم منم گفتم فقط قابش گناه کرده ؟:ci:
گفتم چرا تعویض نمیکنید گفتن تعویض فقط تا 72 ساعته ؟ درسته ؟

#JOMJOMEH#
16-02-2012, 17:30
بچه گوشیمو دادم گارانتی یارو گفت صفحه نمایش و برد رو عوض میکنم منم گفتم فقط قابش گناه کرده ؟:ci:

زر زده نمیخوان ضرر بدن..واسه اینه ...وگرنه باید عوض کنه..۷۲ ساعت تسته
تو گارانتی میگه تو مدت گارانتی نه ۷۲ ساعت فقط
اینا همه جور قر میان بی ناموسا:cf:

moje1011
16-02-2012, 22:38
من هر جا پرسیدم هیچ کس بلد نبود میخواستم بدونم روش اتصال گوشی به پرینتر وایرلس چی جوری هست ؟

#JOMJOMEH#
17-02-2012, 09:36
من هر جا پرسیدم هیچ کس بلد نبود میخواستم بدونم روش اتصال گوشی به پرینتر وایرلس چی جوری هست ؟

بیشتر به صورت بلوتوث هست
رو پرینتر باید یه برنامه باشه نباشه از سایته سازنده دانلود میکنید رو کامپیوتر نصب میکنید تنظیماتش رو انجام بدید..باید رو wep اتومات بذارید نوعه وایرلس رو که بشه وصل شد...
بعدش تو گوشی باید پرینتر رو شناسی و قفلش کنید بعدش راحت میشه پرینت گرفت
به هیچ عنوان سختی نداره که دنباله این هستید که کسی بلد باشه

hesamgta
17-02-2012, 19:44

گوشیتون چینیه یا تایوانه؟
(خریدن گوشی بدون گارانتی اونم توی این گرونی بی عقلیه!:du:

محمدرضا موسوی
17-02-2012, 20:44

دقیقا نمیدونم ولی فکر کنم چینیه و گارانتی هم داره + کارت بیمه ایران

#JOMJOMEH#
17-02-2012, 20:45

گوشی ایشون گارانتیه دوست عزیز

moje1011
18-02-2012, 00:34
بیشتر به صورت بلوتوث هست
رو پرینتر باید یه برنامه باشه نباشه از سایته سازنده دانلود میکنید رو کامپیوتر نصب میکنید تنظیماتش رو انجام بدید..باید رو wep اتومات بذارید نوعه وایرلس رو که بشه وصل شد...
بعدش تو گوشی باید پرینتر رو شناسی و قفلش کنید بعدش راحت میشه پرینت گرفت
به هیچ عنوان سختی نداره که دنباله این هستید که کسی بلد باشه

خیلی خوب راهنمایی کردی کار بلد !!!

nimaprince
18-02-2012, 08:45
سلام
ببخشيد نميدونم جاش اينجاست يا نه
اگه نبود ببخشيد
شنيدم اندرويد 4 اومده
راسته؟
چون تو پستهاي قبلي خوندم اكثرا منتظر اندرويد 4 هستن تا بزنن رو evo 3d
اومده؟
اگه نيومده كي مياد
از كجا بفهمم روي گوشي من نصب ميشه يا نه؟

#JOMJOMEH#
18-02-2012, 10:42
خیلی خوب راهنمایی کردی کار بلد !!!

اخر وصل شد یا نه؟اخه کاری نداره..مثله وصل کردن بلوتوث هندزفری به گوشیه..نمیدونم رو چیش گیری دوست عزیز

سلام
ببخشيد نميدونم جاش اينجاست يا نه
اگه نبود ببخشيد
شنيدم اندرويد 4 اومده
راسته؟
چون تو پستهاي قبلي خوندم اكثرا منتظر اندرويد 4 هستن تا بزنن رو evo 3d
اومده؟
اگه نيومده كي مياد
از كجا بفهمم روي گوشي من نصب ميشه يا نه؟

سلام فعلا که چیزی ندیدیم..بیاد برایه همه evo 3d ها میاد و همه میتونن اپدیت کنن

yanihtc
19-02-2012, 12:41
sسلام دوستان من قبلا یهhtc hd miniداشتم و پیروز فروختمش الان میخ.ام این گوشیرو بخرمش یه چندتا سوال داشتم اگه میشه بی زحمت جواب بدید:
1-بخاطر زرولوشن بالا960-540بازی هارا تمام صفحه میاره یا اذیت میکنه.
2-عکاسی و فیلمبرداری سه بعدی و 2بعدیش خوبه یا نه
3-تو اجرای بازی ها و برنامه ها بهgalaxy s2یا بهgalaxy s plusمیرسه یا نه
4-بازی های hdرو یاgameloftمثلbackstabرو میتونه راحت و تمام صفحه اجرا کنه
5-قیمتش الان چنده؟
6-می ارزه با این قیمت بخرمش یا نه؟
اگه گوشی های بهتری سراغ دارید لطفا بگید.
7-لطفا درست راهنماییم کنید چون اگه این گوشی رو بگیرم دیگه تا3-4سال نمیتونم بفروشمش؟

محمدرضا موسوی
19-02-2012, 15:47
sسلام دوستان من قبلا یهhtc hd miniداشتم و پیروز فروختمش الان میخ.ام این گوشیرو بخرمش یه چندتا سوال داشتم اگه میشه بی زحمت جواب بدید:
1-بخاطر زرولوشن بالا960-540بازی هارا تمام صفحه میاره یا اذیت میکنه.
2-عکاسی و فیلمبرداری سه بعدی و 2بعدیش خوبه یا نه
3-تو اجرای بازی ها و برنامه ها بهgalaxy s2یا بهgalaxy s plusمیرسه یا نه
4-بازی های hdرو یاgameloftمثلbackstabرو میتونه راحت و تمام صفحه اجرا کنه
5-قیمتش الان چنده؟
6-می ارزه با این قیمت بخرمش یا نه؟
اگه گوشی های بهتری سراغ دارید لطفا بگید.
7-لطفا درست راهنماییم کنید چون اگه این گوشی رو بگیرم دیگه تا3-4سال نمیتونم بفروشمش؟

سلام گل پسر
دوست عزیز این رزولوشن استاندارد همه گوشی های اچ تی سی جدید هست مثل سنسیشن و سنسیشن ایکس ای برای همین کلی بازی برای این رزولوشن وجود داره
برخی از بازی و برنامه ها هم فیری سایز هستن و برای تمام رزولوشن ها فول اسکرین میشن مثل انگری بیردس و . . . من خودم هم اس پلاس دارم و هم اوو تیری دی واقعا از اس پلاس سره قبلا هم اس 2 داشتم زیاد با هم فرق ندارن اگر هم داشته باشن من که تا حالا حس نکردم همه بازی ها رو راحت باز میکنه و باز های 3D خوبی هم از گیم لافت داره بازی های معمولی یا 2d گیم لافت هم نصب کردم باز کرد ولی گیم دیتا رو با خود گوشی دانلود کردم اگر این کارو بکنی حتما فول سایز میشه از نظر ارزش هم معلومه دیگه باید هم به جیبت نگاه کنی و هم یه خواسته هات من که قبل از این اس 2 داشتم وقتی اینو خریدم حال کردم شما هم بخر ضرر نمیکنی قیمتش هم حدود 800.000 هست اگر هم خریدی از نماینگی فروش بخر که فارسی داشته باشه

موفق باشی

yanihtc
19-02-2012, 16:50
ممنون از راحنمایی تون یه سوال:
راسته که تو بعضی سایتا یکی هم موبایلستان نوشتن cpuش تا1.5یا تا1.8اورکلاک میشه.
به سی پی یو اسیب نمیرسونه؟
اگه درست باشه احتمال 90درصد میگرمش.
ممنون میشم بگید.
منبع سایت موبایلستان بخش معرفی موبایل بخش htcبخشhtc evo 3d
راستیalldigitall655میده

محمدرضا موسوی
19-02-2012, 17:17
ممنون از راحنمایی تون یه سوال:
راسته که تو بعضی سایتا یکی هم موبایلستان نوشتن cpuش تا1.5یا تا1.8اورکلاک میشه.
به سی پی یو اسیب نمیرسونه؟
اگه درست باشه احتمال 90درصد میگرمش.
ممنون میشم بگید.
منبع سایت موبایلستان بخش معرفی موبایل بخش htcبخشhtc evo 3d
راستیalldigitall655میده

ببین دوست من این گوشی که cpu 1.2 دو هسته ای داره من حتی با اس پلاسم هم تا حالا توی نرم افزار خاصی کم نیووردم که این کم بیاره ! الکی گوشی رو روت و اورکلاک نکن اون مهندسی که توی شرکت تولیدی این سخت افزار رو روی 1.2 تنظیم کرده یه چیزی میدونسته که این کارو کرده نمیگم نمیشه ها ولی بالاخره از خر هم بیشتر از توان کار بکشی آسیب میبینه وای به حال این گوشی بیچاره

پیشنهاد میکنم هکش نکن و همینطور ارجینال باهاش کار کن چون این کارا گارانتی رو باطل میکنه باورت نمیشه من توی این هفته برای قطعی ویبره برد گوشیمو عوض کردم اگر گارانتی نداشتم باید 350.000 تومان پول میدادم ! حالا از ما گفتن باهاش کار کن اگر توی بازی و نرم افزار کم اورد این کارا رو بکن

amir_fire666
21-02-2012, 14:58
با سلام به تمام بچه های گل سایت:mobilestan:

من بچه شهرستانم و شنبه میخوام برم تهران و این گوشی رو بخرم فقط چند تا سوال داشتم:sign_help:

1.برای خرید به کجا برم که مطمئن باشه.
2.قیمت این گوشی با گارانتی یاس چقدر هست.
3.میخوام رم 8گیگ رو که همراه گوشی هست رو بدم و یه رم مشتی 16 گیگ بگیرم
بهترین رم 16 گیگ برای این گوشی چیه و قیمتش چنده؟
4.کلا من هر 2 سال یکبار یه گوشی میخرم و تا الان بالای 500 پول بابت گوشی ندادم میخوام بدونم نکته ای یا تذکری موقع خرید هست که باید بدونم تا سرم کلاه نره:bt:
5.دیگه چیز دیگه ای یادم نیمد تا شنبه مهلت دارم خداییش اگه گوشی خوبی نیست بگین چون رفیقام میگن برو lg Optimus 3D P920 بگیر ولی من فقط با htc حال میکنم:dy:

خیلییییییییییی ممنوووووووووووووووووونم:by:

محمدرضا موسوی
21-02-2012, 19:24
با سلام به تمام بچه های گل سایت:mobilestan:

من بچه شهرستانم و شنبه میخوام برم تهران و این گوشی رو بخرم فقط چند تا سوال داشتم:sign_help:

1.برای خرید به کجا برم که مطمئن باشه.
2.قیمت این گوشی با گارانتی یاس چقدر هست.
3.میخوام رم 8گیگ رو که همراه گوشی هست رو بدم و یه رم مشتی 16 گیگ بگیرم
بهترین رم 16 گیگ برای این گوشی چیه و قیمتش چنده؟
4.کلا من هر 2 سال یکبار یه گوشی میخرم و تا الان بالای 500 پول بابت گوشی ندادم میخوام بدونم نکته ای یا تذکری موقع خرید هست که باید بدونم تا سرم کلاه نره:bt:
5.دیگه چیز دیگه ای یادم نیمد تا شنبه مهلت دارم خداییش اگه گوشی خوبی نیست بگین چون رفیقام میگن برو lg Optimus 3D P920 بگیر ولی من فقط با htc حال میکنم:dy:

خیلییییییییییی ممنوووووووووووووووووونم:by:

سلام
نفر قبل شما هم همین ها رو پرسید و منم جواب دادم فکر کنم از اونجا یه چیزایی درست گیرت بشه
در مورد محل خرید هم توی بازار موبایل ایرانیان (100 بالاتر پاساژ علاء الدین به سمت انتهای پل حافظ ) طبقه زیر همکف یه جایی هست که نماینده فروش htc هست منم از اونجا خریدم فارسی هم ساپورت میکنه تو هم از اونجا بخر قیمتش هم توی پست قبلی گفتم که حدود 800 تومان هست رم 8 روی خودش هم کینگ استون هست و فکر نمیکنم براط تعویض کنه اگر 16 بخوای باید جدا بخری
گوشی خوبیه من که بدی ندیدم صفحه ضد خش هم داره و نیاز به کاور ال سی دی نداره

موفق باشی

amir_fire666
21-02-2012, 20:07
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز فکر کنم شما از اینجا خرید کردید:015:
http://www.mobile724.com/index.php?option=com_content&view=article&id=18176:htc&catid=91:hamkaf&Itemid=42
از انقلاب تا بازار موبایل چقد راهه داداشی؟
بعد قیمتش بالا نیست نسبت به علاالدین قیمتش بهتره؟:bw:
بعد من یک رم 16 گیگ میخوام فقط نمیدونم چی بگیرم که هنگ نکنه وسط بازی کلا قیمت رم 16 و 32 خوب و مشتی واسه این گوشی چنده؟ :12:

خیلیییییییی ممنوووووووووووووووووونم:8:

محمدرضا موسوی
21-02-2012, 20:17
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز فکر کنم شما از اینجا خرید کردید:015:
http://www.mobile724.com/index.php?option=com_content&view=article&id=18176:htc&catid=91:hamkaf&Itemid=42
از انقلاب تا بازار موبایل چقد راهه داداشی؟
بعد قیمتش بالا نیست نسبت به علاالدین قیمتش بهتره؟:bw:
بعد من یک رم 16 گیگ میخوام فقط نمیدونم چی بگیرم که هنگ نکنه وسط بازی کلا قیمت رم 16 و 32 خوب و مشتی واسه این گوشی چنده؟ :12:

خیلیییییییی ممنوووووووووووووووووونم:8:

من از اینا نخریدم یه طبقه پایین تر هم یه دفتر htc هست در مورد قیمت هم چیزی ندارم بگم من کلا عادت ندارم برای 10 - 20 تومان پاساژ رو زیر و رو کنم همون اول میرم دفتر فروش رسمی و تموم
قیمت رم هم دستم نیست به نظرم بهتره پول برای رم خرج نکنی اول با همین 8 کار کن و اگر کم اومد برو بخر

amir_fire666
21-02-2012, 20:40
بازم ممنون ازت:bt:

10 20 تومن مشکل نره فقط اختلاف 60 70 تومنی نباشه چون سر ادم کلاه میره:ba:

بعد یه رمی میخوام بگیرم که توش پر کنم از فیلم و بازی و کلیپ . فکر کنم 16 گیگم کم باشه:dk:

شما کی این گوشی رو خریدید جناب محمدرضا خان؟ بعد با گارانتی بود 800؟بعد میتونی ادرس دقیق این فروشگاهی که خریدی رو بهم بدی{متل اسم فروشگاه و غیره}:ce: