PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: سيمكارت سلب امتياز شده

IMAN
29-11-2011, 09:09
درود بر همه ي دوستان و اساتيد گرامي.
يه سيمكارت 935 دارم كه بسيار بسيار واسم ارزشمنده.چند ماهه ازش استفاده نكردم.ظاهراً اگه سه ماه استفاده نكني از يه سيمكارت ايرانسل از شبكه خارجش ميكنه(كه به نظر من اين نافي حريم شخصي و حقوق كاربريه كه با پرداخت هزينه اون سيمكارت رو به نام خودش خريده و جزء اموال شخصيش محسوب ميشه).
حالا بعد از چند ماه كه سيمكارت رو گذاشتم ميبينم خطاي رجيستر ميده و وقتي زنگ زدم 700 اپراتور مربوطه گفت كه سيمكارتي با اين شماره در شبكه موجود نيست.پرسيدم آيا ميتونم به هر روشي برگردونم اين خط رو؟گفتن خير.
سؤالم از دوستان اينه كه آيا حقيقتاً هيچ راه برگشتي براي سيمكارتم وجود نداره؟بازم تأكيد ميكنم بسيار بسيار برام حائز اهميته اين سيمكارت و به دلايل شخصي چند ماه خاموش بود.

llxiranxll
29-11-2011, 11:31
سلام،

منم یه سیم کارت 936 داشتم که شماره بسیار رندی داشت، ولی به همین صورت ایرانسل به عنوان غنیمت اون رو برداشت.
در این رابطه با سوپروایزر ایرانسل 15 دقیقه بحث کردم و گفت که این موضوع توی بسته سیم کارت ذکر شده بوده و باید این رو می خوندین و دیگه کاری نمیشه کرد!
مدیرعامل ایرانسل هم چند هفته پیش توی برنامه پیک بامدادی (رادیو) اومد و اینو تایید کرد!

این طرح ایرانسل هست که شماره سیم کارت از دست بدین و مجبور به خرید سیم کارت جدید بشین...

saman_gh510
29-11-2011, 11:38
ایمان جون من فبلا یک همچین تاپیکی زدم و اطلاع رسانی کردم کاش خونده بودیش.

نه امکان نداره چون همه این شماره ها مکانیزه هستن تا موقعه فروش به مغازه.

تنها راهش اینه که صبر کنی تا به دست کسی برسه و ازش یخوایی بهت بده شمارشو

الان زنگ میزنی به خطتت چی میگه؟

اینم تاپیکی که زدم.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175513

IMAN
29-11-2011, 11:43
زنگ ميزنم هيچي نميگه اصلاً.كلاً شماره رو از شبكه خارج كردم.يعني انگار همچين شماره اي وجود نداره.آخه چرا؟مگه اين سيمكارت جزو اموال شخصي من محسوب نميشه؟پس به چه حقي اينكار رو كردن؟

IMAN
29-11-2011, 18:00
چيزي كه داره آزارم ميده اينه كه اصلاً نميتونم هضم كنم كه وقتي من سند اين خط رو داشتم و قانوناً متعلق به من بوده چطور اپراتور بدون اجازه ميتونه از شبكه خارجش كنه.اونم بدون دليل موجه.حداقل قبلش نبايد يه پيغام ميدادن روي اون خط ديگه اي كه موقع ثبت نام شمارشو گرفتن ازم؟پس احترام به حقوق مصرف كننده چي ميشه؟
اصلاً ايا اين عمل ايرانسل يه جور كلاهبرداري نيست؟ و راهي براي فروش چندين باره ي يه سيمكارت؟

Iman7228
29-11-2011, 18:24
فک کنم این نوع کلاهبرداری ها داره مد میشه و داره تو ایران رواج پیدا می کنه...

به هر حال ظاهرا راه و چاره ای جز این نیست... راه قضایی هم نمیشه در پی گرفت چرا که شما از قبل موافقت نامه ای رو امضا کردی که همه این موارد در اون ذکر شده...

به قول دوستمون باید صبر کنی تا شاید سیم کارتتون دست یه بنده خدایی بیاد و بتونین ازش بگیرین...

موفق باشید.

SAEED
29-11-2011, 18:35
ایمان جان منم همین مشکل شما را داشتم خیلی پیگیری کردم حتی اشنا هم پیدا کردم ولی نشد که نشد
تازه شما شانس اوردی هنوز سیم کارتت فروخته نشده از من که واگذار شده بود :4:
البته اون روز یارو بهم گفت اگه دست کسی نمیبود و شماره برای نمایندگی دیگه صادر نشده بود یا نشده باشه شاید بشه کاری کرد ولی حالا نه
اگه میخوای من فردا برات پیگیری کنم ببینم میشه یا نه

IMAN
29-11-2011, 18:41
ایمان جان منم همین مشکل شما را داشتم خیلی پیگیری کردم حتی اشنا هم پیدا کردم ولی نشد که نشد
تازه شما شانس اوردی هنوز سیم کارتت فروخته نشده از من که واگذار شده بود :4:
البته اون روز یارو بهم گفت اگه دست کسی نمیبود و شماره برای نمایندگی دیگه صادر نشده بود یا نشده باشه شاید بشه کاری کرد ولی حالا نه
اگه میخوای من فردا برات پیگیری کنم ببینم میشه یا نه

اوف به اين مملكت.
بپرس ببين ميتونم دوباره بخرمش؟واقعاً مسخره س.سيمكارت خودتو دوباره خودت بخري.

09351290087
ايمان اسدي

™ليلاشGSM
29-11-2011, 20:00
حاج ایمان به خدمات ایرانسل مراجعه کن... از اونجا پیگری کن... لاشه سیم کارتت همراه با کارت ملی ببر اونجا

SAEED
29-11-2011, 20:48
اوف به اين مملكت.
بپرس ببين ميتونم دوباره بخرمش؟واقعاً مسخره س.سيمكارت خودتو دوباره خودت بخري.

09351290087
ايمان اسدي

فردا برات میپرسم داداش
فقط شماره را شطرنجی کن با اسمت الان این خط مزاحم پیدا میکنه دیگه مفتم نمیرزه :4:

ParSa
05-07-2012, 02:42
واقعا شرکتی به سودجویی ایرانسل وجود نداره! زنگ ميزنم 700 ميگم سلام خسته نباشيد يارو قشنگ چواب ميده ممنونم بفرماييد بعد ميگم برام اس ام اس اومده كه با هزار تومن شارژ كردن 900 تومن شارژ هديه بگيريد تا گفتم نهصد تومن هي ميگه صدا قطع و وصل ميشه جاتو عوض كن!!!ميدونيد چرا؟ چون 10هزار تومن شارژ كرده بودم و حتي يه قرون هم هديه نگرفتم!!!دو روز بعد يه اس اومد كه بزودي 100تومان شارژ هديه دريافت خواهيد كرد!!! حالا اگه راست ميگن چواب مارو بدن؟؟؟؟ من محتاج نهصد تومنشون نیستم ولی وقتی نهصد تومن ندارن که به وعدشون عمل کنن لطفا برن بمیرن...:bj::cd:

Mazix
17-07-2012, 21:07
من کاری به این که این عملشون بده یا خوبه ندارم. ولی قطعا این عمل کلاه برداریه و به خاطر منافع مالی خودشون هست.
نمیخوام از این شرکت تعریف کنم یا طرف داریشو بکنم چون خودم ازشون شاکیم ولی موضوعی هست اینه که شما موقع خرید سیم کارت قرارداد رو امضا کردی و این موضوع هم توی قرارداد هم توی دفترچه ی داخل پک سیم کارت. عملا شما با پذیرفتن این شرط، سیم کارت رو تحویل گرفتی. پس الان نباید شاکی باشید که اطلاع رسانی نکردن یا...
به هر حال امیدوارم زودتر به خطتون برسید.

danial_sh69
30-07-2012, 20:22
سلام

شما سیمکارت خریدین و این سیمکارت قانونا به نام شماست و سند داره و ثبت شده...درواقع دارایی ثابت حساب میشه

بعد میان دارایی که سند داره و رسمی هست رو مصادره میکنن؟؟تعجب میکنم بخدا...

مثل این میمونه شما زمین داری سندشم داری بیان بگن یه سال بی استفاده مونده دولت مصادره کرده!!