PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پیشنهادات شما برای بهبود بخش بازی ها و مسابقات بخش iOS

Olesius
01-12-2011, 19:10
انتقادات و پیشنهادات شما برای بهبود بخش بازی ها و مسابقات بخش iOS

با توجه به تغییرات زیادی که در بخش مسابقات انجام شده می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را از نحوه انتخاب بازی گرفته تا قوانین و.. در این تاپیک مطرح کنید.

با تشکر.

SADEGH
03-12-2011, 17:03
کی شروع میشه ؟

Olesius
03-12-2011, 18:40
کی شروع میشه ؟

درحال تدارکاتیم!
با انتخاب بازی و یه سری کارهای دیگه دوره جدید استارت میخوره

SADEGH
27-12-2011, 12:03
میگم تدارکات و این جور چیزهاش تموم نشده هنوز؟
خیلی وقته ها...
تشکر.

Olesius
29-12-2011, 16:12
میگم تدارکات و این جور چیزهاش تموم نشده هنوز؟
خیلی وقته ها...
تشکر.

سلام.حق باشماست.درحال حاضر مشغول تغییر ،بهبود و آماده سازی بخش بازی و برنامه هستیم
اگه مراجعه کنید شاهد تغییرات خواهید بود از طرفی چون اکثر کاربران انجمن جوان هستند بهتره که بعد از امتحانات دانشگاه ها شروع بشه که همه فرصت کافی برای رکود زنی داشته باشند.

mohammad200
29-12-2011, 17:57
ببخشید اینجا که یه انجمن کامله چه جوریه که قسمت بازی ios اینقدر عقبه ! مثلا angry birds ورژن 2 رو هنوز کسی نذاشته ! ولی مثلا بخش اندروید روزی 10-20 تا بازی میزارن !!!
مگه نمیگن بازی های ios بیشتره پس چرا بخشش اینقدر سوتو کوره !؟

viprol71
29-12-2011, 18:06
ببخشید اینجا که یه انجمن کامله چه جوریه که قسمت بازی ios اینقدر عقبه ! مثلا angry birds ورژن 2 رو هنوز کسی نذاشته ! ولی مثلا بخش اندروید روزی 10-20 تا بازی میزارن !!!
مگه نمیگن بازی های ios بیشتره پس چرا بخشش اینقدر سوتو کوره !؟

كي ميگه ورژن 2 هنوز نگذاشتيم اينم لينكش شما نتونستيد پيداش كنيد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2522384#post2522384
در مورد بازي گذاشتن بگم تو اينجا فقط بازي هاي پر طرفدار رو ميگذاريم و بازي هايي كه زياد طرفدار ندارن اگر كسي بخواد بايد به لينك زير برود
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=90464

OWNAY
13-07-2012, 02:29
من یه پیشنهاد دارم برای مسابقات آفلاین
برای این که حق کسی تو مسابقه ضایع نشه ، قانونی بذارین که تو روز آخر هر دوره از مسابقات کاربرا فقط از طریق ارسال پیغام خصوصی به یکی از مدیرا رکوردشون ثبت شه .

چون بعضیا یا معنی مسابقه رو نمیدونن یا هنوز بزرگ نشدن یا فکر میکنن زرنگن یا به هر دلیل دیگه ای رکوردشون رو دقیقا" ساعت 12 شب پایان مسابقات ثبت میکنن ! که خوب این کار لذت مسابقه رو از بین میبره یه جور ناجوونمردیه و رقیبا دیگه فرصتی واسه عکس العمل ندارن و حقشون ضایع میشه . هر چند تا بحال کم اتفاق افتاده اما چیزیه که متاسفانه هست .

البته این کار اگه تو تمام طول مسابقه برگزار شه (یعنی رکوردا کلا" تو تاپیک ارسال نشه و پ.خ شه به یک نفر) یه فایده دیگه ای هم داره و اون اینه که هیجان مسابقه میره بالا چون دیگه کسی از رکورد دیگران خبر نداره ، و همه تلاششو میکنه بیشترین رکوردو بزنه ، یکی از دلایل اصلی این که الان مسابقه ها یکم سوت و کوره هم فکر کنم همین باشه که یه نفر یه رکورده بالا میزنه و بقیه دلسرد میشن . (این رو قبلا" یکی از کاربرا پیشنهاد داده بود) ولی خوب ممکنه یه جور گمراهی هم ایجاد کنه چون باید فهمید سطح مسابقات چطوره .

، برا همین فقط بخاطر ضایع نشدن حق شرکت کننده ها حداقل پیشنهاد اول باید اجرا بشه . (یه جورایی مثل همزمان برگزار کردن بعضی از مسابقات ورزشی واسه جلوگیری از تبانیه :4:)

خیلی ممنون

Mic Mic
13-07-2012, 09:30
من یه پیشنهاد دارم برای مسابقات آفلاین
برای این که حق کسی تو مسابقه ضایع نشه ، قانونی بذارین که تو روز آخر هر دوره از مسابقات کاربرا فقط از طریق ارسال پیغام خصوصی به یکی از مدیرا رکوردشون ثبت شه .

چون بعضیا یا معنی مسابقه رو نمیدونن یا هنوز بزرگ نشدن یا فکر میکنن زرنگن یا به هر دلیل دیگه ای رکوردشون رو دقیقا" ساعت 12 شب پایان مسابقات ثبت میکنن ! که خوب این کار لذت مسابقه رو از بین میبره یه جور ناجوونمردیه و رقیبا دیگه فرصتی واسه عکس العمل ندارن و حقشون ضایع میشه . هر چند تا بحال کم اتفاق افتاده اما چیزیه که متاسفانه هست .

البته این کار اگه تو تمام طول مسابقه برگزار شه (یعنی رکوردا کلا" تو تاپیک ارسال نشه و پ.خ شه به یک نفر) یه فایده دیگه ای هم داره و اون اینه که هیجان مسابقه میره بالا چون دیگه کسی از رکورد دیگران خبر نداره ، و همه تلاششو میکنه بیشترین رکوردو بزنه ، یکی از دلایل اصلی این که الان مسابقه ها یکم سوت و کوره هم فکر کنم همین باشه که یه نفر یه رکورده بالا میزنه و بقیه دلسرد میشن . (این رو قبلا" یکی از کاربرا پیشنهاد داده بود) ولی خوب ممکنه یه جور گمراهی هم ایجاد کنه چون باید فهمید سطح مسابقات چطوره .

، برا همین فقط بخاطر ضایع نشدن حق شرکت کننده ها حداقل پیشنهاد اول باید اجرا بشه . (یه جورایی مثل همزمان برگزار کردن بعضی از مسابقات ورزشی واسه جلوگیری از تبانیه :4:)

خیلی ممنون

مهدی جان شما مستقیم اشاره میکردی بهتر بود
منظورتون قهرمانی reza1372 هستش؟؟درسته؟؟
ایشون عادلانه بود که قهرمان شدند
به من دیروز پیغام دادن که فلانی من تا کی میتونم رکورد جدیمو بزنم که قابل قبول هستش
گفتم تا اخرین لحظه که بنده تاپیک رو قفل میکنم قابل قبول هستش
شما که نمیریسید عکس اپلود کنید شب بیایی بزاری من نباید قبول کنم؟؟؟
در مورد پیغام خصوصی کردن رکورد ها نه فکر نکنم چیز جالبی بشه
فرض بر این کنید من که مدیریت بازی رو انجام میدم یادم میره صندوقم رو خالی کنم تگلیف کاربر چیه؟؟؟
اینجوری عادلانه نمیشه همه رکورد رو میبینند باید زحمت بکشند تا به اون رکورد دست پیدا کنند
ممنونم از پیشنهاد هات حتما هم تو بین مدیران این نظر بیان میشه
اگه قابل قبول بود تو سری بعدی اعمال میشه
خدایی نکرده هم ناراحت نباشی:4:

I-Reza
13-07-2012, 09:38
دوستان این فقط یه سرگرمی بود و اگه کسی ناراحته من رتبمو بهش میدم
رتبه چیز مهمی نیست مهم باهم بودنه
معین جان لطفا رکورد منو حذف کن
نمیخوام ناراحتی بوجود بیاد

Olesius
13-07-2012, 09:54
ارسال رکورد به صورت پیام امکان پذیر نیست حرف و حدیث و مشکلات جدید ایجاد میکنه.
بجاش میشه از امکان تمدید زمان مسابقه یا بیان حدودی تاریخ پایان دوره مسابقات استفاده کرد.

OWNAY
13-07-2012, 12:05
ببینید بحث نه سز جایزه است نه سر رتبه ، بحث اینه که همه چی عادلانه باشه ، من الان نزدیک سه سال عضویت گروه ویژه رو دستم باد کرده از بس هی تو این مسابقه و اون مسابقه شرکت کردم :4: . حتی یک باری رو هم که پک بازی بردم ، هنوز یک دونه از اون بازی ها رو نصب نکردم ! گوشه اتاق داره خاک میخوره

رضا جان خودت داری میگی ، همه هم این حرفا رو میدونن ، که هدف اینه که یه مسابقه ای باشه همه با هم باشن ، سالم مسابقه بدن و قدرت به رخ هم بکشن و این حرفا ... قبول ، ولی خوب یه رقابت درست و سالم این نیست که شما بیا دقیقا" آخرین لحظه رکوردتو ثبت کنی !
معین جان ، آقا رضا هم میدونه زدن همچین رکوردی بیشتر از نیم ساعت زمان میبره ، من حتی اگه شب هم میرسیدم بیام عکس آپلود کنم باید تو 5 دقیقه رکورد میزدم !!! رقابت درست اینه که شما هر موقع که امتیازی بدست میاری حتی اگه بالاترین هم نباشه سعی کنی تو اولین فرصت تو تاپیک ثبت کنی ، تا هم مسابقات پر جنب و جوش بشه هم این جور مشکلات پیش نیاد . متاسفانه این طوری نیست ، حالا هی ما بیایم شعار بدیم که هدف با هم بودن و این جور چیزاست ، برید به تاپیک مسابقات سر بزنید اول همه تند تند رکورد میزارن ، بعد یه دفعه تا یکی یه رکورد بالا میزاره کلا تاپیک تا روز ها آروم میمونه ، بعدش هم که یه ماجرا مثل مسابقه اخیر ، حالا به نظر شما اصلا" به ظاهر این مسابقات میخوره که هدفش باهم بودن و ... باشه ؟!! (یا کسب رتبه؟!)

ناراحت چرا ؟ خوشحالم هستیم یه آدم باحال مثل شما هست بیاد به بخش مسابقات یه صفایی بده :4:

در ضمن رضاجان خودت هم میدونی حرفت خنده داره ، مسابقه تموم شده ، دیگه رتبه رو بدین به من و رکورد حذف شه و... !!! همین حرف شما و اونجور رکورد ثبت کردنت با این که میگی هدف با هم بودنه تناقض داره . باید سعی کنیم تو مسابقه های بعدی این اشتباهات تکرار نشه .

پیشنهاد جناب olesius هم به نظرم عالیه
;)

I-Reza
13-07-2012, 15:10
هرکی میتونست بزنه ک میزد
تا ساعت 24 دیشب وقت داشت و منم قبل از این گذاشتم و هیچکدوم از قوانینو نقض نکردم ک بخواد بازی خراب شه و حتی رکورد 93 میلیونمم گذاشتم تا بازی جذاب شه و بعد از رکورد 108 میلیون شما من یک روز بازی نکردم چون نا امید بودم شانسی بعد از ظهر دیروز رکورد زدم شما هم فرصت ثبت رکورد داشتین نداشتین؟؟
بنظرتون اینجا بغیر از اینه ک باهم باشیم و بکمک هم مشکل همدیگرو رفع کنیم و یکمی هم سرگرم باشیم؟؟؟
دوستان من ی پیشنهادی دارم ک بعضیا نخوان فکر اشتباه کنن
فرصت مسابقه رو اینجوری تعیین کنید بهتر نیست؟؟!!
که یکی که یه رکوردی ثبت میکنه تا 24 ساعت تاپیک باز باشه که بقیه رکوردشو بزنن در غیر این صورت تاپیک بسته شه و برنده معرفی شه
نظرتون چیه؟

Mic Mic
13-07-2012, 15:49
دوستان خواهشا این بحث رو تموم کنید

درمورد این پیشنهاد ها باید بگم هیچ کدوم قابل اجرا نیستش
با عرض معذرت

OWNAY
13-07-2012, 21:38
منم بحث رو تموم میکنم ، کاربرا خوشون قضاوت کنن دیگه .
فقط اینو بگم که اگه قانونی تو محیط های ساده و غیر رسمی مثل اینجا وضع میشه ، فقط برای جلوگیری از گمراهی کاربراست ، پس صرفا" قانون مطلق نیست که باید ازش پیروی بشه ، یه مرام و معرفتی هست که باید به اونم یه نگاهی انداخت .
یه عالم قانون دیگه هم میشد اینجا وضع شه که حتما" اون تعیین کننده قوانین بخاطر اینکه بشعور کاربر توهین نشه اونا رو ذکر نکرده .
پس اینجا همه چی قانون نیست یه چیزای دیگه هم هست که خود آدم و وجدانش باید در نظر بگیره . ;)

ho33einfi
13-07-2012, 23:36
اقا منم ۱ پیشنهاد بدم لاعقل بیایم اگه ۱ نفر مثل اقا رضا دقیقه نود رکورد ثبت کرد و چند دقیقه بعد تایم مسابقه تموم شد تا صبح به همه کار برها اجازه بدیم تا در صورت زدن بالاتر از رکورد به مدیر ارسال کنن. یعنی مثلا اقا معین ۲۰۰۰ تا رکورد داره من میام ۱ثانیه مونده ۲۰۵۰ تا ثبت میکنم و تایپیک قفل میشه حالا اقا معین وقت داره تا صبح اگه تونست رکورد بیشتر از ۲۰۵۰ زد به مدیر بفرسته. و منی که به هر دلیلی دقیقه نود رکورد رو ثبت کردم به رده دوم منتقل بشم

Mic Mic
14-07-2012, 00:01
اقا منم ۱ پیشنهاد بدم لاعقل بیایم اگه ۱ نفر مثل اقا رضا دقیقه نود رکورد ثبت کرد و چند دقیقه بعد تایم مسابقه تموم شد تا صبح به همه کار برها اجازه بدیم تا در صورت زدن بالاتر از رکورد به مدیر ارسال کنن. یعنی مثلا اقا معین ۲۰۰۰ تا رکورد داره من میام ۱ثانیه مونده ۲۰۵۰ تا ثبت میکنم و تایپیک قفل میشه حالا اقا معین وقت داره تا صبح اگه تونست رکورد بیشتر از ۲۰۵۰ زد به مدیر بفرسته. و منی که به هر دلیلی دقیقه نود رکورد رو ثبت کردم به رده دوم منتقل بشم
من ساعت 1:47 مسابقه رو تعطیل کردم (یعنی 2 ساعت تمدید) اون کاری بود که من بخاطر رکورد رضا کردم ولی باز دوست عزیزم فکر میکنه بنده پارتی بازی کردم
شما رکورد بزن بعد از 10 دقیقه از اتمام مسابقه بگو من واست حساب کنم تاپیکم باز میکنم تا شما اخرین پست رو بزنید
تایم پست هم میتونید برید تو تاپیک ببنید ولی ایشون به این نکته اصلا توجه نکردن که باعث شد من تو پروفایلشون خدمتشون عرض کنم

ho33einfi
14-07-2012, 00:08
بله درسته این مورد که شما دیرتر تایپیک رو بستین. به هر حال ایشالا از دوره بعد بهتر میشه و بچه ها یک کم حرفهای تر عمل میکنن. و ۱۰۰ البته با استقبال بهتری.
۱ راه باید پیدا کنیم تااستقبال گرمتری از جام بشه. من خودم این دوره واقعا پکر بودم خودم ۳ بار رکورد خودم رو شکوندم. مسابقه وقتی جالبه که رقابت باشه توش. به نظرم از کاربرای فعال بخوایم که لاعقل ۱ رکورد ثبت کنن توی هر مسابقه

OWNAY
14-07-2012, 00:25
من تو اون پست خطابم reza1372 بود ، فقط خواستم بهش بگم که قانونو رعایت کردی ولی معرفتو نه ! نمیدونم شما چرا همچین برداشتی کردی ؟! من خودمم میدونم اون قبل از پایان رکورد گذاشته ، پارتی بازیه چیه آخه ؟!
قبلا" هم گفتم سه سال عضویت ویژه رو دستم باد کرده این سه ماهم اصلا" ارزشی نداره ! من روزی فوقش یه ساعت میام این جا یکم تو تاپیکا میگردم ، عضویت ویژه اصلا" بدردم نمیخوره بخوام بخاطرش به شما تهمت بزنم یا جنجال درست کنم ! واقعا" چی باعث شد همچین بردشتی بکنید ؟!!!

اگه به هر کسی توهین شده عذر میخوام . باور کنید حتی من یک درصد هم نمیخواستم بگم شما پارتی بازی کردی . چرا همچین حرفی میزنید آخه!!؟

حالا میخوام خواهش کنم این پست رو آخرین پست در این مورد بدونید دیگه ادمش ندید لطفا" . تموم شد دیگه

Mostajab
14-07-2012, 07:54

نظر شما خوبه ولی باز مشکلاتی داره
فرض کنید دقیقه نود یکی رکورد ۱۰۰ تا می زنه حالا ما چند ساعت فرصت بدیم بقیه میان رکورد می زارن مثلا ۱۰۱ تا خود اون شخص نمیاد بگه ۵ دقیقه فرصت بدید من ۱۰۲ تا می زنم
یا بعد از فرصت دوباره یکی دقیقه نودش ۱۰۲ تا رکورد بزنه تکلیف چیه خوب
حرف شما درست هست ولی راه کار منطقی نداره

I-Reza
14-07-2012, 09:41
من تو اون پست خطابم reza1372 بود ، فقط خواستم بهش بگم که قانونو رعایت کردی ولی معرفتو نه ! نمیدونم شما چرا همچین برداشتی کردی ؟! من خودمم میدونم اون قبل از پایان رکورد گذاشته ، پارتی بازیه چیه آخه ؟!
قبلا" هم گفتم سه سال عضویت ویژه رو دستم باد کرده این سه ماهم اصلا" ارزشی نداره ! من روزی فوقش یه ساعت میام این جا یکم تو تاپیکا میگردم ، عضویت ویژه اصلا" بدردم نمیخوره بخوام بخاطرش به شما تهمت بزنم یا جنجال درست کنم ! واقعا" چی باعث شد همچین بردشتی بکنید ؟!!!

اگه به هر کسی توهین شده عذر میخوام . باور کنید حتی من یک درصد هم نمیخواستم بگم شما پارتی بازی کردی . چرا همچین حرفی میزنید آخه!!؟

حالا میخوام خواهش کنم این پست رو آخرین پست در این مورد بدونید دیگه ادمش ندید لطفا" . تموم شد دیگه

دوست عزیز فقط ی جمله بهت بگم وقتی میخوای درباره یکی قضاوت کنی باید خودتو در موقعیتش قرار بدی
شما نمیگین من عصر رکورد زدم ولی وقتم خیلی کم بود فقط ی پیام ب معین زدم ک تا کی فرصت دارم ک بذارمش تو سایت ایشونم گفتن تا 12
منم جونم در اومد تا قبل از 12 رسیدم
هرکی یه طرفه به قاضی بره راضی بر میگرده
منم برام مهم نیست ک 3 ماه عضویت ویژه ، دیدین ک رکورد 93 میلیونم چون وقت داشتم گذاشتمش ولی این یکی واقعا وقت نداشتم
خواهشا ادامه اش ندید
مدیران محترم اگه امکانش هست لطفا 24 ساعت تاپیک رو باز کنید

I-Vahied
14-07-2012, 09:52
دوستان عزیز این کار شما جز دامن زدن بیشتر یه این مساله منجر نمیشه
خواهشا بحث رو تموم کنید همون جور که سید عزیز هم توضیح دادن
خواهشا رعایت کنید
موفق و مؤید باشید

I-SAEED
23-07-2012, 15:14
سلام دوستان
من یک پیشنهاد دارم اونم اینه که برای بخش افلاین یک جدول درست کنید و هر رکوردی که میزینم توی اون استارتر عزیز ثبت کنه .
مثلا برای همین بازی jailbreaker2 یک جدول درست کنید و بنویسم مثلا اقای x با 10000 امتیاز اول و این رتبه تا نفر 5 ادامه داشته باشه اینطوری دیگه ادم نمیاد ببینه 6 صفحه رو حساب کنی کی چقدر رکورد زده و...
هر روز هم میونه ویرایش بشه و جدیدترین رکورد ثبت بشه

Olesius
23-07-2012, 15:32
سلام دوستان
من یک پیشنهاد دارم اونم اینه که برای بخش افلاین یک جدول درست کنید و هر رکوردی که میزینم توی اون استارتر عزیز ثبت کنه .
مثلا برای همین بازی jailbreaker2 یک جدول درست کنید و بنویسم مثلا اقای x با 10000 امتیاز اول و این رتبه تا نفر 5 ادامه داشته باشه اینطوری دیگه ادم نمیاد ببینه 6 صفحه رو حساب کنی کی چقدر رکورد زده و...
هر روز هم میونه ویرایش بشه و جدیدترین رکورد ثبت بشه

پیشنهاد خوب و منطقی هستش

بررسی میشه