PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تعمیرات سخت افزاری HTC Hd Mini

صفحه ها : [1] 2

_MoHaMaD_
08-12-2011, 13:15
با سلام :hello:

با توجه به اینکه کمبود این تاپیک رو در این انجمن احساس کردم با اجازه امین جان گفتم شروعش کنم تا هرچی فیلم و عکس اموزشی از جمله تعمیرات گوشی یا تعمیرات قاب , تعویض قاب و... بزاریم اینجا
تا کلیه دوستان بتونن استفاده کنن
:cd:
برای شروع یه فیلم از you... گرفتم
که آپلودش کردم براتون:dt:

برای دانــــــــــلـــــــود کلیک کنید (http://s2.picofile.com/file/7206629137/Disassembly_HD_Mini_T5555_By_Mohammad_flv_Ghabe_Po sht.flv.html):az:
:mobilestan:

_MoHaMaD_
10-12-2011, 08:57
سلام

امروز میخوام اموزش کامل باز کردن گوشی رو براتون بزارم

بعضی ها که سنسور گوشیشون مشکل پیدا کرده یا ایراد سخت افزاری دارند این اموزش را دنبال کنند

آموزش باز کردن کامل

اول باید چهار تا پیچ کنار گوشی رو باز کنید
بعد از باز کردن قاب پشتی
دو تا کاور هست که هنگام باز کردن قاب پشتی باید مواظب باشید که اون جایی که با خط قرمز کشیدم مثل پین هست شکسته نشه

قسمت اول

_MoHaMaD_
10-12-2011, 09:01
بعد از اینکه گوشی رو باز کردیم تصویر گوشیه باز شده این شکلی میشه

برای دیدن کلیک کنید (http://s2.picofile.com/file/7214874836/Hd_Mini_BaZ_SHode_By_Mohammadjpg.jpg)

بعد واسه اینکه برد زیریشو برداریم سیمی که مربوط به gps و wifi هست رو جدا کنیم و سپس دو تا پیچ رو باز کنیم...
( خیلی آسونه )

طبق عکس ها پیش برید...

در این مرحله باید کلا کابل هایی که وصل هستن رو جدا کنیم
یکی از این کابل ها کابلی هست که مربوط به نور ال ای دی و سپیکر و دوربین... هست

اخرین عکس هم عکسی هست که برد پشتی کاملا باز شده

قسمت دوم

_MoHaMaD_
10-12-2011, 09:07
باز كردن كامل HD MINI قسمت سوم

خب حالا ميتونيم كاغذي كه روي پوشش مادر برد هست رو جدا كنيم (‌ عكس ضميمه شد)

براي برداشتن شيشه روي LCD و خود lCD احتياجي به برداشتن پوشش بالاي گوشي و يا همون دكمه پاور نيست

خب بعد از اينكه اينكارا رو كرديد ميتونيد ال سي دي رو برداريد

فقط نكته اي كه بايد گفته بشه اين هست كه اين الي سي دي

با چسب بر روي گوشي چسبانده شده (‌احتمالا دو قلو :4:‌)

بخاطر همين لازم هست يكم فشار بياريم

توجه
براي برداشتن ال سي نبايد از بالا به پايين شروع كرد براي اينكه كابل فلت كه وصل هست به ال سي دي اونجا قرار داره...

پايان قسمت سوم

_MoHaMaD_
10-12-2011, 09:13
خب سلام دوستان...

اين سري عكس هاي كامل باز كردن lcd رو گذاشتم

همونطور كه گفتم بايد ال سي دي رو از پايين برداريد (‌بخاطر كابل فلت كه بالاي گوشي نصب شده)

بعد از اينكه برداشتيد lcd رو چهار تا پيچ رو باز كنيد و صفحه پشتي رو هم برداريد

_MoHaMaD_
10-12-2011, 13:31
قسمت اخر

خب به اميد خدا اخرين سري عكس ها رو ضميمه ميكنم...

بعد از اينكه صفحه رو برداشتيد ... كابل فلت رو جدا كنيد (‌بالاي گوشي هست )‌

خب حالا ميرسيم به قسمت دوربين و سنسور و اسپيكر گوشي كه صداي طرفو مياره

براي برداشتن اين قسمت ها يكم دقت كنيد
كار ساده اي هست ولي بخاطر اينكه چسب هست يكم اذيت ميكنه

ویرایش توسط مدیریت

_MoHaMaD_
10-12-2011, 15:31
خب در اخر هم عكس كامل باز شده ي گوشي رو ميزارم
و چند تا عكس كه بچه ها زحمت كشيدن قاب گوشيشونو شكستن موقع باز كردن :4:

ویرایش توسط مدیریت

_MoHaMaD_
10-12-2011, 23:15
سلام دوستان

عكس سوكت شارژ +‌ قيمت : 4 تومن
http://www.mehreganpart.com/products_pictures/large_HTCCCHDMN.jpg

فينگر تاچ +‌ قيمت : 58 تومن

http://www.mehreganpart.com/products_pictures/large_HTCFNHDMN.jpg

فلت سيم كارت + قيمت :‌ 40 تومن

http://www.mehreganpart.com/products_pictures/large_HTCFLHDMINISIM.jpg

فلت + قيمت :‌ 98 تومن

http://www.mehreganpart.com/products_pictures/large_HTCHDMINIFL.jpg

بازر +‌ قيمت :‌ 10 تومن

http://www.mehreganpart.com/products_pictures/large_HTCBZHDMINI.jpg

مهرگان

انتقال و ویرایش توسط AMIN-K69
موفق باشيد

nmousavi
11-12-2011, 12:19
اول تشکر میکنم از ایجاد این تاپیک
من دوره تعمیرات موبایل رو گذروندم (البته فقط گوشی نوکیا )و مطالب کاملی دارم اگه کسی نیازش بشه در خدمتم:dh:

در ضمن دوست عزیز توی شیراز تاچ خالی 40 تومان و تاچ و lcd باهم 120 تومان که فکر کنم هر دو مانه کشور دوست و برادر چینه!
من خودم تاچ گوشی nexus one , legend رو که مانه اقوام بود رو عوض کردم تاچ عوض کردن کمی سخت تر از lcdو تاچ باهمه فایل این 2 تا گوشی رو دارم اگه کسی لازمش بشه خدا رو شکر هنوز به مینی دست نبردم:lol::mobilestan:
در مجموع ممکن تا حدودی این کار سخت باشه اما خیالتون راحته که چیزی از توش رو عوض نمیکنن:ay::ax:

من توی نت دیدم 35 دلار هم تاچ هم ال سی دی به صورت اسمبل روی هم!اونوقت توی اینجا 120 تومان!!!!!!واقعا ارزش داره آخه؟؟من تا 100 حاظر شدم بدم!!ولی نمایندگس گفت 200 تومان عوض میکنه که یه مدت هست بی خیال شدم!اگر بتونم تا 100 جایی پیدا کنم که درست کنه این کار رو میکنم ولی بالاتر اصلا ارزششو نداره!!!!!!!!!!!!دیگه این که تعرفه واردات n% مثل ماشین که نمیخوره!!برای حمایت از تولید کننده ال سی دی و تاچ ایرانی اینقدر گرون میشه وقتی میاد اینجا!!!!!!هر چی میکشیم از این دلا لاست!!!!!به نظر من بگردم و یک ادم منصف پیدا کنم نهایاتا با 60 تومان حل بشه!!انشالا که آدم منصف هنوز باشه!!

drchiften
11-12-2011, 13:10
بچه ها گوشی من هم تاچش شکسته اما هنوز قابل استفادست(فقط بالاش) ,اگه پیدا بشه چنده؟

دوستان من گوشیم lcd و touch panel شکسته بردم نمایندگی گفتن 200 خرج داره که بی خیال شدم!!توی نت گشتم دیدم قیمتشون بصورت اسمبل و آماده نصب روی گوشی حدود 35 دلار است!!!!که اینجا میگن 200!!کشی از دوستان جایی سراغ نداره بشه تهیه کرد!!تا 100 هم ارزش داره بگیرم ولی بالا تر حاضر نیستم پول بدم!

توی زیر همکف علائدین میشه پیدا کرد؟

سلام ...

من قبلا اين مسئله رو توي تاپيك مشكلات ميني توضيح داده بودم .

توي پاساژ علائدين تهران طبقه زيرزمين پلاك 22 يه بنده خدايي هست كه منصفه و كارشم بلده . من تاچ گوشيم شكسته بود كه با 55 تومن عوضش كردم . كلا 10 تومن دستمزد ازم گرفت .
شما از كجا ميدوني ال سي دي شكسته ؟ اگه ال سي دي خاموش باشه يا قسمتي از اون تصوير بده معلومه كه شكسته و گرنه فقط تاچ تركيده كه اونو با كمتر از 60 تومن ميتوني عوض كني . در مورد السي دي هم حدود قيمتش تا 50 تومن هست كه با اجرت نصب و نصب تاچ و اجرتش در حدود 120 تومن تموم ميشه .

اوني كه شما ديدي 35 تومن هردو با همه ؛ اون توي كشور خود سازنده هست و مسلما براي اونا اين قيمته . اين جنس تا بياد و بدست شما برسه ميدوني چند دست ميچرخه ؟ مسلما يخورده گرون تر ميشه . در ضمن به تاريخ ارسال اون مطلب هم نگاه كن . مسلما مال دو سال پيشه نه الان ...

موفق باشيد ...

nmousavi
11-12-2011, 13:15
زیر ال سی دی یک ورق نقره ای مانند هست که نصف اون زده بیرون!!حالا نمی دونم چیه!!!امروز دوباره امتحان می کنم و امیدوارم مشکل فقط تاچ باشه!!چون نشرکت یاس گفت هم تاچ هم ال سی دی!!!!!!!!!

6408
13-12-2011, 12:21
سلام به دوستان
من هم چند وقت پیش تاچ گوشیم شکست و بعد از تماس با یاس و شنیدن هزینه200 تومانی بیخیال شدم
ولی بعد با 60 تومن تو سمنان درستش کردم
از کیفیت و کارییش هم راضی هستم
اگه کسی سوال درخدمتیم

macensi
13-12-2011, 22:17
سلام نمیدونم جاش اینجا بود یا نه....من تازه 3 هفته بود گوشی و خریده بودم....غر زیاد میزدم...اما خوب دوستش داشتم...نشد بیشتر ازین در خدمتتون باشم....مرسی از همه که تلاش کردند من این 3 هفته از گوشیم لذت ببرم.....گوشیم و 2 روز پیش دزدیدند....رفتم شورای حل اختلاف و ...تا 2 ماه دیگه قراره پیگیری کنند که گوشی و ردیابی کنند...اما خب دیگه امیدی نیست....خیلی ناراحتم...ولی خب حقم بود....بس که غر زدم...شما مراقب گوشیاتون باشید....به امید روزی که دوباره یه مینی بخرم....

yanihtc
16-12-2011, 16:24
با سلام وعرض ادب.
آقا محمد من اگه بخوام سنسور نور اونو تمیز کنم چجوری باید اینکاررو بکنم.؟

_MoHaMaD_
16-12-2011, 16:45
با سلام وعرض ادب.
آقا محمد من اگه بخوام سنسور نور اونو تمیز کنم چجوری باید اینکاررو بکنم.؟

سلام دوست گلم

خوبی؟

تا فردا شب صبر کن اموزشش رو برات میزارم

nmousavi
17-12-2011, 12:40
دوستان من وضع گوشیم خراب تر از اونی بود که بشه با عوض کردن تاچ حل بشه!!بردم و 50 تومن تاچ خریدم و 10 تومن هم کپسول اسپسکر و عوض کردم!!اونا درست شد!!ولی چند جای گوشی شکسته بود که ندیده بودم و تاچ خوب جا نمی رفت!!سنسور نور هم سوخته بود!!جای باطری هم ضربه خورده بود کخ باطری خوب جا نمی رفت!!این با گول خوردم چون می دونستم گوشی اگر خراب بشه درست بشو نیست!!الکی 60 تومن ریختم تو جوب!!!دوستان دیگه واقعا باید از این بخش خدافظی کنم!!!بدرود دوستان خوب می نی دار.

_MoHaMaD_
17-12-2011, 18:22
دوستان من وضع گوشیم خراب تر از اونی بود که بشه با عوض کردن تاچ حل بشه!!بردم و 50 تومن تاچ خریدم و 10 تومن هم کپسول اسپسکر و عوض کردم!!اونا درست شد!!ولی چند جای گوشی شکسته بود که ندیده بودم و تاچ خوب جا نمی رفت!!سنسور نور هم سوخته بود!!جای باطری هم ضربه خورده بود کخ باطری خوب جا نمی رفت!!این با گول خوردم چون می دونستم گوشی اگر خراب بشه درست بشو نیست!!الکی 60 تومن ریختم تو جوب!!!دوستان دیگه واقعا باید از این بخش خدافظی کنم!!!بدرود دوستان خوب می نی دار.

دوست عزیز ببخشید کامیون از رو گوشیت رد شده ؟:4:

nmousavi
18-12-2011, 11:47
دوست عزیز ببخشید کامیون از رو گوشیت رد شده ؟:4:

نه دوست عزیز از یک پاگرد پله که حدود 2-3 متر ارتفاع داره افتاده!قاب ژله ای هم روش بوده!اگه کامیون رد شده بود و به این صورت بود که باید به می نی لقب مقاوم تر از فولاد می دادیم! !

kio4960
19-12-2011, 14:32
سلام بر همگی
دوستان عزیز
چند وقت دوربین گوشیم حین عکسبرداری فوکاس اتوماتیکش کار نمیکنه
بعضی وقتهابا ضربه زدن درست میشه ولی بعد از خارج شدن از برنامه دوربین و فعال کردن مجدد دوربین فوکاس کار نمی کنه؟

a.baniz
04-01-2012, 20:29
سلام
دوستان usb گوشيم وقتي وصل كامپيوتر ميكنم بالا نمياد فقط گوشيم شارژ ميشه, به نظر شما مشكل از كجاست.

_MoHaMaD_
04-01-2012, 20:31
سلام
دوستان usb گوشيم وقتي وصل كامپيوتر ميكنم بالا نمياد فقط گوشيم شارژ ميشه, به نظر شما مشكل از كجاست.

دوست گلم سلام
خوبي؟

گوشيت رو وقتي كه وصل ميكني په پيغام ميده
كه بايد اولي رو بزني

دوم اينكه نبايد گوشيت استندباي شه و لاكش كني

رامت چيه؟

نرم افزار active sync رو نصب كردي؟

فكر نميكنم سوالت مربوط به اينجا بشه
فكر كنم بايد بريم تو بخش مطرح كردن مشكلات و پرسش ها:4:

smzm67
05-01-2012, 03:13
سلام

دوست عزیز فکر کنم مشکل شما با رفتن به ستینگ و قسمت other بعد usb to pc تیک faster data ..... رو بردارید حالا به کامپیوتر وصل شید
موفق باشید

SaeidDVC
06-01-2012, 16:50
با سلام
من هم تاچ گوشیم ایراد پیدا کرده بود و دادم برام با 55000 تومان درست کردند،حالا دو تا موضوع هست
اول اینکه برچسب شماره سریال و خلاصه برچسب زیر باطری از بین رفته و بجاش برام یه چسب گذاشته!دوم اینکه وقتی به کسی میخوام زنگ بزنم،گوشیم صفحه اش خاموش میشه و تا زمانیکه خودش نخواد روشن نمیشه!!!!!!!!
لطفاً کمک کنید

_MoHaMaD_
06-01-2012, 18:12
با سلام
من هم تاچ گوشیم ایراد پیدا کرده بود و دادم برام با 55000 تومان درست کردند،حالا دو تا موضوع هست
اول اینکه برچسب شماره سریال و خلاصه برچسب زیر باطری از بین رفته و بجاش برام یه چسب گذاشته!دوم اینکه وقتی به کسی میخوام زنگ بزنم،گوشیم صفحه اش خاموش میشه و تا زمانیکه خودش نخواد روشن نمیشه!!!!!!!!
لطفاً کمک کنید

سلام دوست عزيز

خوبي؟

اون برچسبه كه هيچ...رفته ديگه :4:

اما در مورد تماست
اين بخاطر سنسور گوشي هست

كه بالاي گوشي و سمت چپش قرار داره
كلا كارش اينه كه وقتي يه جسم جلوش قرار ميگيره صفحه رو خاموش ميكنه (‌فك ميكنه گوشي رو گذاشتي كنار گوشت كه باطري كمتر مصرف كنه)

دو تا حالت ميدم
يا شما دستت رو گرفتي جلوش و متوجه اين نبودي

يا هم سنسور گوشيتون خراب شده
و وقتي كه زنگ ميزنين اون سنسور مشكل پيدا كرده و فك ميكنه يه جسم جلوشه و صفحه نمايش رو تا پايان تماس خاموش ميكنه !...

حالا شما يه زنگ بزنيد دستتون رو برداريد يا كلان بگيريدش جلوي نور
ببينيد خاموش ميشه بازم؟
اگر شد يعني سنسور گوشيتون مشكل پيدا كرده

موفق باشيد

nmousavi
07-01-2012, 10:12
با سلام
لطفاً کمک کنید

دوست عزیز من هم مشکل شما رو داشتم البته گوشیم کلا درست نشد کلی خرجش کردم!!
عموما وقتی تعمیر کار های حرفه ای!!!!که فقط بلدن قاب 1100 عوض کنن!!!می خوان تاچ رو عوض کنن !!این سنسور رو خراب می کنن!!!!!!من خیلی ها رو شنیدم که ان مشکل رو داشتند!!!!!

SaeidDVC
07-01-2012, 11:35
سلام دوست عزيز

خوبي؟

اون برچسبه كه هيچ...رفته ديگه :4:

اما در مورد تماست
اين بخاطر سنسور گوشي هست

كه بالاي گوشي و سمت چپش قرار داره
كلا كارش اينه كه وقتي يه جسم جلوش قرار ميگيره صفحه رو خاموش ميكنه (‌فك ميكنه گوشي رو گذاشتي كنار گوشت كه باطري كمتر مصرف كنه)

دو تا حالت ميدم
يا شما دستت رو گرفتي جلوش و متوجه اين نبودي

يا هم سنسور گوشيتون خراب شده
و وقتي كه زنگ ميزنين اون سنسور مشكل پيدا كرده و فك ميكنه يه جسم جلوشه و صفحه نمايش رو تا پايان تماس خاموش ميكنه !...

حالا شما يه زنگ بزنيد دستتون رو برداريد يا كلان بگيريدش جلوي نور
ببينيد خاموش ميشه بازم؟
اگر شد يعني سنسور گوشيتون مشكل پيدا كرده

موفق باشيد

با سلام
با توجه به تجربه ای که خود من هم در این موضوع داشتم،حدسم به خراب کردن سنسور میرفت ولی برای اطمینان این سوال را پرسیدم که خوب مطمئن شدم.
حالا باید برم و سر طرف داد و بیداد کنم،راستی کسی نمیدونه هزینه تعمیر سنسور چقدر هست؟

nmousavi
08-01-2012, 08:53
دوستان جایی رو میتونن معرفی کنن که بشه اطمینان کرد!!من حدود 60 تومن خرج گوشیم کردم و درست نشد!!!آنقدر عصبی بودم که تاچ جدیدی که گرفته بودم رو محکم کشیدم و اون هم ترکید!!!!آنقدر این گوشی رو دوست دارم حاظرم تا 100 دیگه هم یدم ولی گوشیم درست و قابل استفاده بشه!!الانم گوشی اونقدر گرون شده رفتم Desire S بگیرم 580!!!!!!!!که نداشتم!!!حالا توی تهران اگر جایی رو میشناسن که مطمئنه معرفی کنن که ببرم یه بار دیگه امتحان کنم!!!!
یکی از دلایلی که واقعا دوست دارم گوشیمو فعالیت بچه های سایت که هر بار میام حسرت می خورم که نمیتونم فعلیتی داشته باشم و با دوستانم تبادل نظر کنم!!!!!!!!!!!!!

kio4960
09-01-2012, 07:45
دوستان جایی رو میتونن معرفی کنن که بشه اطمینان کرد!!من حدود 60 تومن خرج گوشیم کردم و درست نشد!!!آنقدر عصبی بودم که تاچ جدیدی که گرفته بودم رو محکم کشیدم و اون هم ترکید!!!!آنقدر این گوشی رو دوست دارم حاظرم تا 100 دیگه هم یدم ولی گوشیم درست و قابل استفاده بشه!!الانم گوشی اونقدر گرون شده رفتم Desire S بگیرم 580!!!!!!!!که نداشتم!!!حالا توی تهران اگر جایی رو میشناسن که مطمئنه معرفی کنن که ببرم یه بار دیگه امتحان کنم!!!!
یکی از دلایلی که واقعا دوست دارم گوشیمو فعالیت بچه های سایت که هر بار میام حسرت می خورم که نمیتونم فعلیتی داشته باشم و با دوستانم تبادل نظر کنم!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز
اصولا در چنین مواردی قبل از هر تصمیمی به یک سری موارد توجه کرد:

1. هر وسیله ای قیمتی دارد (قیمت واقعی) و ما باید حدود انرا بدانیم
2. هر دستگاه الکترونیکی عمر مفیدی دارد چه از نظر کارکرد چه از نظر تکنولژی
3. لوازم یدکی معمولا هیچوقت به کیفیت قطعه اصلی نمی باشند
4.معمولا هیچ تعمیرگاهی کار خود را گارانتی نمیکند

لذا فرض میکنیم دستگاهی 2 سال پیش به قیمت 450 هزار تومان خریداری شده و اکنون دچار مشکل گردیده قیمت نو ان دستگاه همکنون 340 هزار و کارکرد ان 210 هزار و این دستگاه دارای باتری به قیمت بالای 20 هزار تومان است که ان نیز دارای عمر مفید حدود 3 سال است و همچنین تکنولژی های بکار رفته در گوشی حد اکثر عمر 5 ساله دارند و همانطور که گفته شد تازه معلوم نیست که قطعه یا باتری تعویض شه مثل قبل کار کنه یا نه !

ولی در اخر تصمیم گیرنده شما هستید و باید مواضب باشید داستان افتابه خرج لحیم کردن پیش نیاد.

تجربه شخصی

من هم چند سال پیش با گوشی nokia 3230 مشکلی شبیه مشکل شما را داشتم و پول کافی برای خرید گوشی مناسب نداشتم و ناچار برای چند ماهی گوشی 1202 تهیه کردم بعد که قلکم پر شد mini گرفتم.

زیادم فکرشو نکن خودت به امید خدا سلامت و تندرست باشی هم چیز درست میشه فقط اندکی صبر میخواد

موفق باشید

nmousavi
09-01-2012, 08:22
خودم هم طبق تجربه دیگران به این نتیجه رسیده بودم که گوشی اگر خراب بشه نباید به فکر تعمییر اون افتاد و باید تعویض بشه!(خرابی نه در حد باطری یا چیزای جزیی)
ولی اونقدر این گوشی رو دوست داشتم که کورکورانه رفتم برای تعمییر که باز هم تجربه فوق صحت پیدا کرد و ضرر کردم!!!
نظر شما رو کاملا قبول دارم الان یک LG KP500 دارم گوشی ساده ای هست و خوب به نسبت امکانات قابل قبولی هم داره!!!البته یکم داقونه چون برای 3-4 سال پیشه!!از این استفاده می کنم تا بتونم جم کنم احتمالا یه desire S بگیرم شایدم LG Optimus Black!!!
دیروزم اومدم تو روم پست ها رو دیدم دلم تنگ شد برای مینیم جو گیر شدم پست دادم!!!!!

yanihtc
04-02-2012, 16:32
سلام اقا محمد من مشکل گوشیم رو فهمیدم اون سنسور نوریش بد جور خاک گرفته..در ضمن نمیدونم چجوری (باچی)اون چهارتا پیچ رو باز کنم.
اگه میشه یه توضیحی بدین.

Milad-One
04-02-2012, 16:55
سلام
اقا این گوشی تاچش کار میکنه اما باید خیلی فشار بدی !
کلیداش ام از هر 100 دفعه 1 بار کار میکنه
کلان تاچش ام داغونه ضربم نخورده ! دوستان میدونید مشکلش جیه ؟

LEO K
04-02-2012, 19:23
سلام

دوست من احتمالا ایراد از خودتاچه و باید عوض شه ، اگه با تعویض رام درست نشد ، حتما باید تعویض شه .

موفق باشید

_MoHaMaD_
04-02-2012, 20:23
سلام

سلام عزيزم

بهتر است قبل از هركاري تاچت رو Calibre كني

بهم خبر بده ببين درست شده يا نه!

موفق باشيد

LEO K
04-02-2012, 21:25
سلام عزيزم

بهتر است قبل از هركاري تاچت رو calibre كني

بهم خبر بده ببين درست شده يا نه!

موفق باشيد

محمد برای کالیبره کردن صفحه نمایش باید کار کنه ، در ضمن دکمه ها به نظرم همیشه درسته ، البته برای امتحان میتونه یه بار اندروید نند نصب کنه ، اگه اونجا درست بود مشکل نرم افزاریه .

_MoHaMaD_
04-02-2012, 21:45
محمد برای کالیبره کردن صفحه نمایش باید کار کنه ، در ضمن دکمه ها به نظرم همیشه درسته ، البته برای امتحان میتونه یه بار اندروید نند نصب کنه ، اگه اونجا درست بود مشکل نرم افزاریه .

یاسین جون صفحه نمایششون که کار میکنه فقط یکم ایراد داره
ولی فک نکنم بشه اما ضرری نداره
با اندروید هم موافقم
در ضمن فکر نکنم فرقی با رام ریختن کنه ها!
اخه هر رامی به اصطلاح موقع کوک تاچش کالیبره میشه

BABAK NURI
11-02-2012, 03:43
دوست عزیز من هم مشکل شما رو داشتم البته گوشیم کلا درست نشد کلی خرجش کردم!!
عموما وقتی تعمیر کار های حرفه ای!!!!که فقط بلدن قاب 1100 عوض کنن!!!می خوان تاچ رو عوض کنن !!این سنسور رو خراب می کنن!!!!!!من خیلی ها رو شنیدم که ان مشکل رو داشتند!!!!!

با سلام
با توجه به تجربه ای که خود من هم در این موضوع داشتم،حدسم به خراب کردن سنسور میرفت ولی برای اطمینان این سوال را پرسیدم که خوب مطمئن شدم.
حالا باید برم و سر طرف داد و بیداد کنم،راستی کسی نمیدونه هزینه تعمیر سنسور چقدر هست؟

با سلام
لطفاً کمک کنید

سلام

وایییییی......اولین بار که این مشکل برام پیش اومد 2 ساعت سرکار بودم

دوستان...قضیه خیلی ساده هست
چند حالت بیشتر نداره:
1-اکثر تعمیرکاران وقتی میخوان تاچ رو نصب کنن دورتادور تاچ رو چسب دو طرفه میزنن.....و البته خب روی سنسور رو هم میزنن
2-بعضی از تاچ ها خودشون یه برچسب مشکی دور تا دور تاچ داره که برخی از تعمیرکاران یادشون میره اون برچسب رو بکنن و سپس تاچ رو نصب کنن
3- چون برای تعویض تاچ نیاز هست که فلتی که سنسور روش هست از جاش در بیاد خیلی از تعمیر کاران هنگام جا زدن فلت اونو کج جا میزنن و سنسور درست سرجاش نمیشینه
4-خیلی از مواقع چسب های باقی مانده از تاچ قبلی روی سوراخ سنسور رو می گیره و باعث از کار افتادن اون میشه

دوستان این مشکل کمی قدیمی شده بود و فکر نمیکردم که هنوز تعمیرکاری باشه که نتونه این مشکل رو برطرف کنه

بهرحال نه سنسور خرابه و نه نیاز به تعویض هیچ قطعه ای هست......صرفا یکی از موارد بالا رو چک کنید

موفق باشید

2572759251
11-02-2012, 13:56
سلام به همه دوستان
ضعیف بودن قدرت gps میتونه از چی باشه؟باید10 دقیقه بزاری تا2-3 ماهواره پیدا بشه
میخواستم ببینم در بقییه گوشی ها هم همینطوره یا باید قطعه ای رو عوض کرد؟
با تشکر

M O R T Y
11-02-2012, 14:31
سلام به همه دوستان
با تشکر

قدرت GPS بستگی به موارد زیر داره:
1. دستگاه GPS زیر جسم سخت مثل سقف منزل علی الخصوص بتون نباشه. حد المکان به فضای باز نزدیک باشید.
2. وضعیت و شرایط جوی مطلوب باشه. شرایط نامساعد جوی باعث شکست امواج GPS شده و امکان دریافت آنها رو کاهش میده.
3. منطقه ای که در آن هستید. گاهی مشاهده شده که در بعضی مناطق، (البته همیشه اینطور نیست) امواج ماهواره ها بسیار ضعیف هستند.
4. عدم Update بودن GPS!!!
برای این منظور به مسیر settings/location برید و بر روی Update کلیک کنید. قبل از این کار مطمئن باشید که تنظیمات GPRS شما فعال باشد و یا به WiFi متصل هستید. این کار برای به روز رسانی محل دقیق ماهواره ها و همچنین نحوه اتصال به آنهاست.
5. مطمئن شوید اگر بر روی گوشی خود آندروید نصب کردید، در آندروید به تنظیمات GPS دستی نزدید (روشن/خاموش نکرده باشید) و همچنین به هیچ وجه تنظیمات مربوط به GPS را از منوهای ویندوز فون تغییر ندهید. این موارد حتی با هارد ریست و تغییر رام ممکنه به حالت اول و اصلی برنگرده.

nibilala
19-02-2012, 20:35
دوستان اگه تاچ خراب بشه تو رون شدن چراغهای softkeyها تاثیر داره؟

C.H.I.T.A
19-02-2012, 20:44
دوستان اگه تاچ خراب بشه تو رون شدن چراغهای softkeyها تاثیر داره؟

به احتمال 90 % تاثیری نداره

Amin-K69
20-02-2012, 14:17
سلام به همه دوستان
با تشکر

شما از توی دیتا قسمت ستینگ گوشی رو آپدیت کنید موقعیت ماهواری رو .

بعد در صورت ناراضی بودن ورٍقه آلمینیومی بذارید زیر گوشی بعد تغییرات را احساس کنید

v-sadeghi
28-02-2012, 15:39
شما از توی دیتا قسمت ستینگ گوشی رو آپدیت کنید موقعیت ماهواری رو .

بعد در صورت ناراضی بودن ورٍقه آلمینیومی بذارید زیر گوشی بعد تغییرات را احساس کنید

سلام
من همه راهها رو براي اصلاح gps انجام دادم ولي به جايي نرسيد. احساسم اينه كه يه ايراد سخت افزاري داره چون يه بار ضربه خورد. اگه سخت افزاري باشه ميشه كاريش كرد؟
دوستان كسي تا حالا با اين مشكل برخورد كرده و تونسته درستش كنه؟

_MoHaMaD_
28-02-2012, 16:05
سلام
من همه راهها رو براي اصلاح gps انجام دادم ولي به جايي نرسيد. احساسم اينه كه يه ايراد سخت افزاري داره چون يه بار ضربه خورد. اگه سخت افزاري باشه ميشه كاريش كرد؟

سلام دوست عزیز
خوبی؟

حالا با یه بار ضربه فکر نکنم ایراد پیدا کرده باشه...ولی خب ایرادی نداره

شما یه کاری کن !

اولین کاری که میکنی یه بار هارد ریست کن ببین درست میشه یا نه!

اگر نشد یه آندروید Sd یا نند نصب کن ببین ایراد توی اندروید هم ایراد هست؟
( وقتی نصب کردی توی بخش مربوطه سوالتو بپرس باید یه تیکی یه جایی بزنی دوستان راهنماییت میکنن)

در آخر اگر نشد دیگه راهی به ذهنم نمیرسه
فکر کنم اون موقع میشه گفت سخت افزاریه :4:

موفق باشی

LEO K
29-02-2012, 14:05
سلام

دوست من یه بار اندروید اس دی رو بالا بیارید و از تو اندروید gps رو روشن کنید . و بعد اندروید رو ریست کنید و به ویندوز برگردید ، مشکلتون شاید حل شد .

موفق باشید

M O R T Y
29-02-2012, 23:24
سلام

سلام دوست من. فکر کنم مشکلت بدونم چیه. ولی به خدا حال تایپ کردن نداشتم. لطفا گفتگوی منو با احسان که در پایین لینک دادم رو از اول (اولیش میشه آخری توی صفحه دوم) بخون شاید مشکل حل شد!!!
لینک (http://forum.mobilestan.net/converse.php?u=210271&u2=214904)
:mobilestan:

2572759251
01-03-2012, 13:30
سلام به همه دوستان
من بیشتر راه ها رو برای افزایش قدرت gps رفتم ولی نتیجه مطلوبی نگرفتم وبا استفاده از فویل آلومینیومی تنها یک یا دو ماهواره وبدون فویل اصلا ماهواره ای پیدا نشد می خواستم ببینم کسی هست بتونه یه عکس از قدرت gps گوشی خودش رو توی برنامهnavitel مثل این عکس که از گوشی خودم هست رو بدون استفاده از فویل بفرسته با تشکر
در ضمن یه گوشه آنتنgps پریده شاید از این باشه کسی میدونه پشت این قسمت سیم یا چیزی رد شده یا نه
اگه کمک کنید ممنون میشم

_MoHaMaD_
05-03-2012, 23:18
سلام به همه دوستان
من بیشتر راه ها رو برای افزایش قدرت gps رفتم ولی نتیجه مطلوبی نگرفتم وبا استفاده از فویل آلومینیومی تنها یک یا دو ماهواره وبدون فویل اصلا ماهواره ای پیدا نشد می خواستم ببینم کسی هست بتونه یه عکس از قدرت gps گوشی خودش رو توی برنامهnavitel مثل این عکس که از گوشی خودم هست رو بدون استفاده از فویل بفرسته با تشکر
در ضمن یه گوشه آنتنgps پریده شاید از این باشه کسی میدونه پشت این قسمت سیم یا چیزی رد شده یا نه
اگه کمک کنید ممنون میشم

دوست عزیز اگر کار هایی که من و دوستان گفتند انجام دادید

به نظر میرسه ایراد گوشی سخت افزاری باشه

گوشیتون ضربه خورده؟

در اونجا هم اگر به اموزش صفحه اول دقت کنید کامل توضیح دادم...

موفق باشید

2572759251
05-03-2012, 23:39
سلام به همه دوستان فکر کنم فهمیدم مشکل چیه
باکمی دقت فهمیدم که زیرگوشه پریده شده دیش یه ورقه فلزی خیلی نازک رد شده بوده که حالا قطع شده:dy:
میخواستم ببینم کسی قیمت این قطعه رو میدونه؟
وآیا جنس خوب یا بد داره
باتشکر از همه دوستان

_MoHaMaD_
05-03-2012, 23:43
سلام به همه دوستان فکر کنم فهمیدم مشکل چیه
باکمی دقت فهمیدم که زیرگوشه پریده شده دیش یه ورقه فلزی خیلی نازک رد شده بوده که حالا قطع شده:dy:
میخواستم ببینم کسی قیمت این قطعه رو میدونه؟
وآیا جنس خوب یا بد داره
باتشکر از همه دوستان

دوست عزیز

اگر اشتباه نکنم این قطعه روی قاب اصلی هست و باید قاب کامل رو خریداری کنید
جنسشم که بستگی به قاب داره

ولی اگر روی قاب نبود فکر نمیکنم گیرتون بیاد...

موفق باشید

The Milad
27-03-2012, 15:19
با سلام.
گوشی از دستم تو خیابون افتاد و شیشه گوشی ترک خورده ولی تاچ کوشی هیچ مشکلی پیدا نکرده مثل قبلشه.
باید چی گوشی رو عوض کنم؟
این شیشه روی قاب هست ؟ یا جدا تهیه باید کنم ؟؟ حدود قیمت چنده ؟
به چنتا تعمیر کار گفتم گفت 100 درصد باید تاچ عوض منی !! انگار بچه ایم می خوان یه پولی به جیب بزنن .
میگفت این شیشه با صفحه تاچ یکی هست!!
ممنون میشم راهنماییم کنید

LEO K
27-03-2012, 16:21
با سلام.
گوشی از دستم تو خیابون افتاد و شیشه گوشی ترک خورده ولی تاچ کوشی هیچ مشکلی پیدا نکرده مثل قبلشه.
باید چی گوشی رو عوض کنم؟
این شیشه روی قاب هست ؟ یا جدا تهیه باید کنم ؟؟ حدود قیمت چنده ؟
به چنتا تعمیر کار گفتم گفت 100 درصد باید تاچ عوض منی !! انگار بچه ایم می خوان یه پولی به جیب بزنن .
میگفت این شیشه با صفحه تاچ یکی هست!!
ممنون میشم راهنماییم کنید

البته از هم جدا هستن ولی اگه تعمیر کار ماهر نباشه نمیتونه جدا جدا تعویض کنه و میزنه خراب میکنه ٰ این موارد به مهارت تعمیر کار خیلی بستگی داره

MahdiidhaM
02-04-2012, 06:37
سلام
حساسیت دکمه خاموش و روشن کم شده و حتماً باید سه یا چهار بار در شکلای مختلف فشارش بدم تا صفحه روشن یا خاموش بشه !!
چکار کنم؟

( در ضمن تصویر آواتار رو چجوری اضافه کنم؟)

mamad.s2000
02-04-2012, 11:34
سلام
حساسیت دکمه خاموش و روشن کم شده و حتماً باید سه یا چهار بار در شکلای مختلف فشارش بدم تا صفحه روشن یا خاموش بشه !!
چکار کنم؟

این مشکل اکثرا همه ما داریم.
کاریش نمیشه کرد.

LEO K
02-04-2012, 12:17
سلام
چکار کنم؟

در ادامه ی حرف محمد خان ، شما بهتره از این به بعد مثلا برای لاک کردن از خوده ویندوز موبایل این کارو انجام بدید و برای روشن کردن صفحه نمایش از نرم افزار هایی که مثلا با لرزوندن گوشی صفحه رو روشن میکنند استفاده کنید .

برای ویرایش آواتار هم برین این لینک

http://forum.mobilestan.net/profile.php?do=editavatar

موفق باشید

mahyar hdmini
02-04-2012, 18:06
سلام رفقا من حدود 6 ماه پیش گوشیم از دستم افتاد و lcd شکست ولی تاچ کامل کار میکنه. کسی هست بگه قطعه هاشو بخرم یا بدم تعمیر گاه. در ضمن اون پینای پشتشم که تو عکس خودم درست کردم جایی هست بخرم یا باید درش کلا عوض شه. لطفا راهنمایی کنین اگه قیمت هم بگین ممنون میشم. :please:

MahdiidhaM
02-04-2012, 19:51
در ادامه ی حرف محمد خان ، شما بهتره از این به بعد مثلا برای لاک کردن از خوده ویندوز موبایل این کارو انجام بدید یعنی استارت رو بزنم و بعد هم Lock رو ؟

و برای روشن کردن صفحه نمایش از نرم افزار هایی که مثلا با لرزوندن گوشی صفحه رو روشن میکنند استفاده کنید .میشه آدرس این نرم افزار رو بدید؟

موفق باشیدممنون.:ab: در ضمن مثل اینکه سایت مشکل داره بعضی وقتا صفحه خیلی دیر باز میشه !

LEO K
02-04-2012, 20:53
یعنی استارت رو بزنم و بعد هم Lock رو ؟
میشه آدرس این نرم افزار رو بدید؟
ممنون.:ab: در ضمن مثل اینکه سایت مشکل داره بعضی وقتا صفحه خیلی دیر باز میشه !

برای اولین سوال بله و خود صفحه بعد لاک سریع خاموش میشه

اینم (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2788211&postcount=217) آدرس نرم افزار

بله بعضی مواقع سایت کند میشه

LEO K
02-04-2012, 20:55
سلام رفقا من حدود 6 ماه پیش گوشیم از دستم افتاد و lcd شکست ولی تاچ کامل کار میکنه. کسی هست بگه قطعه هاشو بخرم یا بدم تعمیر گاه. در ضمن اون پینای پشتشم که تو عکس خودم درست کردم جایی هست بخرم یا باید درش کلا عوض شه. لطفا راهنمایی کنین اگه قیمت هم بگین ممنون میشم. :please:

دوست من بستگی به تعمیر کار داره ، اکثر تامیر کارها تاچ و ال سی دی رو با هم عوض میکنن و حدود 100 خرج میگیره ولی اگه ماهر باشه حدود 50 خرج میگیره

mahyar hdmini
02-04-2012, 21:07
دوست من بستگی به تعمیر کار داره ، اکثر تامیر کارها تاچ و ال سی دی رو با هم عوض میکنن و حدود 100 خرج میگیره ولی اگه ماهر باشه حدود 50 خرج میگیره

ممنون تهران تعمیرکار خوب منصف می شناسین؟؟؟
:sign_help:

LEO K
03-04-2012, 00:01
ممنون تهران تعمیرکار خوب منصف می شناسین؟؟؟
:sign_help:

قبل میشناختم ولی فعلا دیگه تهران نیست

fanni
03-04-2012, 10:08
به نظر من بهترین راه برای کمترین استفاده از دکمه ی پاور؛ اینه که از اندروید نند استفاده کنین و بوسیله تنظیمات داخلی اندروید حتی لازم نیست یک بار هم از دکمه ی پاور استفاده کنین...:dn:

mane20e20
18-04-2012, 15:55
سلام به همه دوستان

من كل تاپيكو خوندم اما اين مشكلو راه حلشو نديدم اگر كسي ميدونه لطفا كمك كنه
داستان از اين قرار كه يه روز ديدم گوشي كارت حافظه رو نميشناسه رفتم كارتو عوض كردم و نرم افزارارو از اول نصب كردم چند وقتي درست بود...
چند وقت بعد هي شماره مموري ها جا بجا ميشد و مجبور بودم برنامه ها رو دوباره نصب كنم

بعد باطري به مشكل خوردو ديگه 100% شارژ نشد كه البته تا اينجا اصلا برام مهم نبود
البته باطري يدكي گرفتم!
حالا مشكلم اينه كه دوربين موقع ركورد تصوير دچار نويز ميشه و موقه عكس فوكوس نميكنه كه اعصابمو ريخته بهم
بردم ياس ميگه آي سي شارژش سوخته و بايد كل برد عوض شه اينم 200,000 خرج داره اما من تو تبحر طرف شك دارم !!!
كسي ميتونه كمك كنه؟
از اونجايي كه من عاشق اين گوشيم و البته الان بي گوشي موندم اگر بتونيد ميل بزنيد هم ممنون ميشم
mane20e20@gmail.com

_MoHaMaD_
18-04-2012, 16:58
سلام به همه دوستان

من كل تاپيكو خوندم اما اين مشكلو راه حلشو نديدم اگر كسي ميدونه لطفا كمك كنه
داستان از اين قرار كه يه روز ديدم گوشي كارت حافظه رو نميشناسه رفتم كارتو عوض كردم و نرم افزارارو از اول نصب كردم چند وقتي درست بود...
چند وقت بعد هي شماره مموري ها جا بجا ميشد و مجبور بودم برنامه ها رو دوباره نصب كنم

بعد باطري به مشكل خوردو ديگه 100% شارژ نشد كه البته تا اينجا اصلا برام مهم نبود
البته باطري يدكي گرفتم!
حالا مشكلم اينه كه دوربين موقع ركورد تصوير دچار نويز ميشه و موقه عكس فوكوس نميكنه كه اعصابمو ريخته بهم
بردم ياس ميگه آي سي شارژش سوخته و بايد كل برد عوض شه اينم 200,000 خرج داره اما من تو تبحر طرف شك دارم !!!
كسي ميتونه كمك كنه؟
از اونجايي كه من عاشق اين گوشيم و البته الان بي گوشي موندم اگر بتونيد ميل بزنيد هم ممنون ميشم
mane20e20@gmail.com

سلام داداش
خوبی؟

تا کسی گوشی رو از نزدیک نبینه و تست های لازم روش انجام نشه نمیتونه بگه چشه

ولی شما در قدم اول

باطری و شارژرت رو عوض کن ببین چه اتفاقی میافته؟

دوم ممکنه که آی سی شارژش!! سوخته ... که من از قیمتش خبر ندارم

سوم هزار تا چیز دیگه :4:

بهترین کار اینه که ببرین به یه جای مطمن

ضمنا به چیه این گوشی دلتو خوش کردی که میگی دوسش دارم ؟ :4:
همش خرابه که :4:

ضمنا من فکر میکنم که طرف قیمتو بالا گفته
چون یه چهل تومن بزاری روش میتونی یه دست دو بخری:022:
(البته به طور دقیق خبر ندارم)
موفق باشید

a.baniz
24-04-2012, 11:50
با سلام
دوستان شماتیک این گوشی از کجا میشه پیدا کرد؟

_MoHaMaD_
24-04-2012, 15:17
با سلام
دوستان شماتیک این گوشی از کجا میشه پیدا کرد؟

سلام دوست عزیز

من توی نت گشتم نبود
ولی یاسین عزیز فرمودند که تعمیراتی های بزرگ احتمالا باید داشته باشند

موفق باشید

ah.mini hd
25-04-2012, 12:48
سلام
بالا خره کسی جواب نداد این قیمت سنسور چنده؟
مال گوشی من از کار افتاده چه جوری میشه فهمید سالمه یا نه؟یعنی اصلا مشکل از اون جاست یا جای دیگه؟:bl:

LEO K
25-04-2012, 14:18
سلام
مال گوشی من از کار افتاده چه جوری میشه فهمید سالمه یا نه؟یعنی اصلا مشکل از اون جاست یا جای دیگه؟:bl:

دوست من میشه کجا پرسیدید سوالتون رو ؟ چون من ندیدم چیزی

کدوم سنسور رو میگید ؟

_MoHaMaD_
26-04-2012, 17:27
سلام

سلام دوست گرامی

چرا میزنی؟

سنسور نورتون اگه اشتباه نکنم ایراد داره !

هزینه اش رو خبر ندارم

ولی شما وقتی تماس میگیری اگه صفحه lcd خاموش میشه ( در صورتی که هیچ جسمی جلوش نباشه)
یعنی ایراد داره

موفق و پیروز باشید

enziro
30-04-2012, 22:32
سلام . دكمه ي بالاي گوشيم خيلي بد عمل ميكنه . يعني بايد 4 يا 5 دفعه فشار بدم تا كار كنه . بعضي وقت ها هم خيلي خوب كار ميكنه
نظرتون چيه ؟‌

_MoHaMaD_
30-04-2012, 22:47
سلام . دكمه ي بالاي گوشيم خيلي بد عمل ميكنه . يعني بايد 4 يا 5 دفعه فشار بدم تا كار كنه . بعضي وقت ها هم خيلي خوب كار ميكنه
نظرتون چيه ؟‌

نظر من اینه که اگه توی ویندوزی از نرم افزاری که یاسین دادن استفاده کن
تا مجبور نباشی استفاده کنی ازش

ولی به طور کلی باید تعویض بشه
که جنس اصلش گیر نمیاد
طبیعتا یه مقداری فرق با اصلش هست

موفق باشید

C.H.I.T.A
07-05-2012, 13:03
بچه ها این تیکه فلزی روی گوشی رو جداگونه میفروشن؟؟
برای من خیلی خط خطی شده و رنگشم بد شده!

_MoHaMaD_
07-05-2012, 16:39

کجاش رو میگی علی؟

روی کاور باطری هست رو میگی؟

LEO K
07-05-2012, 17:17

نه فکر کنم اون بخش بالای گوشی رو میگه که دکمه ی پاور روشه
فکر نکنم اگه منظورت اینه
کاور باری رو اگه میگی به نظرم شاید بشه گیر آوورد

r0zeabi
07-05-2012, 17:51
سلام من گوشیمو نزدیک 2 ساله گرفتم خیلی ازش راضیم ولی الان کسی که زنگ میزنه میگه صدای من نمیاد ولی من صدای اونو بخوبی دارم بنظرتون مشکل سخت افزاریه یا بخاطر اینکه تازه رام عوض کردم چجور میشه تست سخت افزاری کرد؟

C.H.I.T.A
07-05-2012, 17:55
کجاش رو میگی علی؟

روی کاور باطری هست رو میگی؟

نه فکر کنم اون بخش بالای گوشی رو میگه که دکمه ی پاور روشه
فکر نکنم اگه منظورت اینه
کاور باری رو اگه میگی به نظرم شاید بشه گیر آوورد

همونجا که کلید پاور روشه :4: اونجا.
تازه اون hTc پشت گوشی هم کنده شده :4:

C.H.I.T.A
07-05-2012, 17:58
سلام من گوشیمو نزدیک 2 ساله گرفتم خیلی ازش راضیم ولی الان کسی که زنگ میزنه میگه صدای من نمیاد ولی من صدای اونو بخوبی دارم بنظرتون مشکل سخت افزاریه یا بخاطر اینکه تازه رام عوض کردم چجور میشه تست سخت افزاری کرد؟

خوب اون زیر کنار جای شارژ یه سوراخ ریز روی کاور گوشی هست برای میکروفون...شاید اون سوراخه گرفته نمیزاره
صدا بره، یه سوزن بر دار درستش کن خودم به این مشکل بر خورده بودم!
نه به خاطر رام نمیتونه باشه و ربطی نداره!

r0zeabi
07-05-2012, 18:09
خوب اون زیر کنار جای شارژ یه سوراخ ریز روی کاور گوشی هست برای میکروفون...شاید اون سوراخه گرفته نمیزاره
صدا بره، یه سوزن بر دار درستش کن خودم به این مشکل بر خورده بودم!
نه به خاطر رام نمیتونه باشه و ربطی نداره!
آره دوست عزیز دو تا سوراخ که یک کدوم کوچیکتر بود کلن بسته شده بودن بازشون کردم الان که صدا بد نبود اگه مشکل از همین باشه خوبه چون با قیمیت های الان که نمیشه گوشی جدید خرید

در ضمن بعضی موقعها آنتن من کلن میپره ممکنه اینم سخت افزاری باشه البته تو هفته پیش اینطوری بود یا مال خطوط ایرانسله؟

C.H.I.T.A
07-05-2012, 18:12
آره دوست عزیز دو تا سوراخ که یک کدوم کوچیکتر بود کلن بسته شده بودن بازشون کردم الان که صدا بد نبود اگه مشکل از همین باشه خوبه چون با قیمیت های الان که نمیشه گوشی جدید خرید

نه مشکل همینه خیالت راحت.
کاورم سخت افزاره دیگه :4:
اون پرش آنتن هم فکر کنم به خاطر اون قطعه فلزی زرد داخل کاور باشه یا اون دوتا آهن روی گوشی کنار پیچ زیر درگاه سیمکارت:4:
و یا شرکت ایرانسل!
در ضمن قیمت گوشی ها رو به کاهش هست و اکثرا به قیمت قبل برگشتن!:bt:

RafaelNadal
16-05-2012, 16:29
آقایون سلام یه سوال ایا من که گوشیمو بایه شارژره دیگه ماله سامسونگ میشارژم کامل شارژ نمیشه نه بخاطر نوع ولتاژشون؟

C.H.I.T.A
16-05-2012, 16:33
آقایون سلام یه سوال ایا من که گوشیمو بایه شارژره دیگه ماله سامسونگ میشارژم کامل شارژ نمیشه نه بخاطر نوع ولتاژشون؟

به ولتاژ که بستگی داره اگر اشتباه نکنم باید (200mA) باشه!

من هم گاهی اوقات با شارژ گالکسی تب میزنم کامل شارژ میشه!!

LEO K
16-05-2012, 17:26
ولی توصیه میکنم با شارژز های دیگه شارژ نکنید

به دلیل اختلاف آمپر امکان داره به مرور زمان مشکل هایی مثل خراب شدن تاچ برای گوشیتون پیش بیاد

qwertyz
16-05-2012, 21:48
ولی توصیه میکنم با شارژز های دیگه شارژ نکنید

به دلیل اختلاف آمپر امکان داره به مرور زمان مشکل هایی مثل خراب شدن تاچ برای گوشیتون پیش بیاد

شارژ شدن باطری ربطی به جریان و آمپر شارژر نداره بلکه تابعی از ولتاژ اون هست q=cv
حتی جریانی که باطری میکشه تا شارژ بشه هم بستگی به ولتاژ شارژر داره نه آمپرش i=v/r
این جریان هم انقدر کوچیک هست که اغلب شارژرها میتونند تامینش کنند.

موفق باشید.

LEO K
16-05-2012, 21:57
شارژ شدن باطری ربطی به جریان و آمپر شارژر نداره بلکه تابعی از ولتاژ اون هست q=cv
حتی جریانی که باطری میکشه تا شارژ بشه هم بستگی به ولتاژ شارژر داره نه آمپرش i=v/r
این جریان هم انقدر کوچیک هست که اغلب شارژرها میتونند تامینش کنند.

موفق باشید.

دوست من میخواهید اینجا رو کلاس فیزیک و شیمی و برق کنم ؟:4:
در مورد اینکه میفرمایید در مورد ولتاژ خازنه و نه باتری و فرق دارن با اینکه شباهت هایی با هم دارن

در مورد جریان هم نوع تاچ خازنی این مشکل رو ایجاد میکنه ، هم از طریق فرمول ها اثبات میشه و هم در تجربه دیدم

در ضمن هر باتری ماکسیمم تانی برای تحمل داره که به طور قطع مناسبترینش همونی هست که شرکت ارائه میده

نه کمه و نه زیاد

C.H.I.T.A
16-05-2012, 22:56
q=cv فرمول خارنه چه ربطی به باتری مینی داره؟؟؟
من امتحان فیزیک دارم امروز این کوفتارو خوندم :|
اتفاقا به جریان ربط داره
در ضمن با هرجریانی هم شارژ نمیکنه!
شما گوشیتو وصل کن به جا فندکی ماشین گوشیت ارور میده بعد مدتی که جریان کافی وارد باتری نمیشه و شارژ نمیکنه!!!!!!

_MoHaMaD_
16-05-2012, 22:59
يه چيزي هست كه ميگه پدر علم ... تجربس :4:
من دو ساله دارم با شار‍‍‍ژر هاي مختلف شار‍ژ ميكنم

هنوز طوريش نشده :4:

( الان اسپم زدم فكر كنم !)

LEO K
16-05-2012, 23:01
يه چيزي هست كه ميگه پدر علم ... تجربس :4:
من دو ساله دارم با شار‍‍‍ژر هاي مختلف شار‍ژ ميكنم

هنوز طوريش نشده :4:

( الان اسپم زدم فكر كنم !)

بستگی به شارژش داره

من هم موردی رو دیدم که یه شارژ دیگه رو زدن ، به گوشی اچ دی 7 که کلا صفحه نایش تاچش جوگیر شد و وقتی شارژر اصلی رو میزدی خوب کار میکرد

C.H.I.T.A
16-05-2012, 23:10
بستگی به شارژش داره

من هم موردی رو دیدم که یه شارژ دیگه رو زدن ، به گوشی اچ دی 7 که کلا صفحه نایش تاچش جوگیر شد و وقتی شارژر اصلی رو میزدی خوب کار میکرد

اتفاقا یکی از بچه ها با مینی هم این مشکل رو داشت!
شارژر فابریکش گم شده بود و یه شارژر قلابی گرفته بود
وقتی میزد شارژ تاچش دیوونه میشد!!
وقتی به جا تب میکرد 3-4 بار عمل میکرد :4:
شارژرش رو که تعویض کرد مشکل حل شد!

LEO K
16-05-2012, 23:17
اتفاقا یکی از بچه ها با مینی هم این مشکل رو داشت!
شارژر فابریکش گم شده بود و یه شارژر قلابی گرفته بود
وقتی میزد شارژ تاچش دیوونه میشد!!
وقتی به جا تب میکرد 3-4 بار عمل میکرد :4:
شارژرش رو که تعویض کرد مشکل حل شد!

اگه ادامه پیدا کنه تاچ از کار میافته
کلا این تاثیر شارژر تو صفحه هایی که تاچ خازنی هستن بیشتر تو دیده

C.H.I.T.A
16-05-2012, 23:25
اگه ادامه پیدا کنه تاچ از کار میافته
کلا این تاثیر شارژر تو صفحه هایی که تاچ خازنی هستن بیشتر تو دیده

ببینم بعدش کلا باید تاچ تعویض بشه؟؟؟؟؟:dc::spam::spam:

LEO K
16-05-2012, 23:32
ببینم بعدش کلا باید تاچ تعویض بشه؟؟؟؟؟:dc::spam::spam:

آره باید کلا عوض شه

این پست ها هم به تاپیک سخت افزار منتقل میشن

maha11
18-05-2012, 19:56
هدفون hd mini با این هدفون های عادی که تو بازاره 2 یا 3 تومنی فرق میکنه ؟
آخه هدفون خودش یه مشکلی پیدا کرد که یک کاناله شده بود یعنی مثلا آهنگ گوش میکردی فقط صدای آهنگه میومد و صدای خواننده نمیومد اما این هدفون های دیگه رو که میزنم صدای خواننده میاد اما فقط یکی از گوشی ها کار میکنه.
مشکل از هدفونه یا از سوراخ هدفون گوشیم؟

_MoHaMaD_
18-05-2012, 21:55
آخه هدفون خودش یه مشکلی پیدا کرد که یک کاناله شده بود یعنی مثلا آهنگ گوش میکردی فقط صدای آهنگه میومد و صدای خواننده نمیومد اما این هدفون های دیگه رو که میزنم صدای خواننده میاد اما فقط یکی از گوشی ها کار میکنه.

دوست گرامي

هدفون رو به يه گوشيه ديگه وصل كنيد ببينيد همين ايراد رو داره؟

نه فرقي نداره
همشون جك 3.5 هستن

ولي توي ميني بعضي وقتا بعضي handsfree ها كار نميكنن يا به صورت تك گوشي كار ميكنن

يكم تو و بيرونش كنيد يكم بچرخونينش درست ميشه

اميد وارم منظورمو فهميده باشين

موفق و پيروز باشيد

milad20e20
18-05-2012, 22:43
سلام دوستان گوشی مینی من دکمه پاورش خراب شده و رفته تو و دیگه به سختی میتونم قفل صفحه رو باز کنم خیلی داره اذیت میکنه میخواستم بدونم قطعه اون پیدا میشه که عوضش کنم و چقدر هزینه داره؟
و قاب مشکی پشت این گوشی رو میشه پیدا کرد؟

C.H.I.T.A
18-05-2012, 23:12
سلام دوستان گوشی مینی من دکمه پاورش خراب شده و رفته تو و دیگه به سختی میتونم قفل صفحه رو باز کنم خیلی داره اذیت میکنه میخواستم بدونم قطعه اون پیدا میشه که عوضش کنم و چقدر هزینه داره؟

قاب مشکی پشت گوشی حدودا 50000تومن هست!!اگر پیدا کنی!
اون دکمه پاور هم دوستان داده بودند با 20000تومن حل شده بود!!

LEO K
19-05-2012, 08:38

زمانی که هدفون وصله همزمان دکمه ای که باهاش قطع و وصل تماس میکنی رو داشته باش ، یعنی فشارش بده بره داخل و تو همون حالت داشته باش ، ببین خوب میشه ؟

_MoHaMaD_
19-05-2012, 09:44

البته دوست عزيز

يكي دو تا نرم افزار هستن كه براي روشن شدن گوشي در صورتي كه ازشون استفاده بكنيد

احتياج به دكمه پاور ندارين

مثلا با تكون دادن گوشي ... Lcd روشن ميشه

ياسين عزيز توي بخش نرم افزار ها گذاشته بودنش!

peyman_12
29-05-2012, 20:35
دوستان من اینترنت گوشی رو share میکنم رو لپتاپ ؛ سوالم اینه که وقتی با کابل اینترنت رو share میکنم گوشی ؛ بزارم شارژ بشه یا نه ؟؟

LEO K
29-05-2012, 20:40
دوستان من اینترنت گوشی رو share میکنم رو لپتاپ ؛ سوالم اینه که وقتی با کابل اینترنت رو share میکنم گوشی ؛ بزارم شارژ بشه یا نه ؟؟

فکر کنم همین که کابل رو میزنید ، شارژ میشه و ایراد و نداره

Sirdash
18-06-2012, 12:59
سلام
یه اشکالی توی گوشیم پیش اومده !
موقع زدن هدفون روی گوشی و پخش آهنگ صدا هم از گوشی میاد و هم از هدفون
اشکال از چی میتونه باشه ?
متشکرم .

arash2550
18-06-2012, 15:39
سلام دوستان

کسی میدونه قیمت شیشه روی lcd گوشیhtc hd mini چنده؟

LEO K
19-06-2012, 10:56
سلام دوستان

کسی میدونه قیمت شیشه روی lcd گوشیhtc hd mini چنده؟

قیمتش حدود 50 هزارتومنه
موفق باشید

2572759251
19-06-2012, 12:37
سلام به همه دوستان 2 تا مشکل برام پیش اومده که در خواست راهنمایی دارم
اول اینکه lcd گوشیم داره وا میده ودرست نمی چسبه به بدنه که نمی دونم با چه چسبی بچسبونم
دوم اینکه کلید پاور درست کار نمی کنه وبرای تعویزش نیاز به پیچ گوشتی دارم ولی پیدا نمی کنم اگه کسی توی شیراز سراغ داره لطفا راهنمایی کنه

_MoHaMaD_
20-06-2012, 08:43
سلام به همه دوستان 2 تا مشکل برام پیش اومده که در خواست راهنمایی دارم
اول اینکه lcd گوشیم داره وا میده ودرست نمی چسبه به بدنه که نمی دونم با چه چسبی بچسبونم
دوم اینکه کلید پاور درست کار نمی کنه وبرای تعویزش نیاز به پیچ گوشتی دارم ولی پیدا نمی کنم اگه کسی توی شیراز سراغ داره لطفا راهنمایی کنه

سللام

چسب های مختلفی هست
یکیش اسمش دراگون هست !
واسه چسبوندن مدار و قطعات الکتریکیه

اون دومی هم تو داریوش و اناهیتا بگرد
اشاله پیدا میشه

موفق باشید

yakuzaturk
22-06-2012, 21:42
سلام
دوستان یه سوال؟؟؟؟؟؟
از کجا میشه فهمید قابی که میفروشن فابریکه؟
دوم اینکه قاب کامل فابریک الان با تعویضش خرجش چقده؟
سوم اینکه کسی مورد اعتماد واسه عوض کردن قاب سراغ دارین؟
چهارم اینکه قسمت فلزی اطراف دکمه پاور و دور پیچ ها هم شامل قاب میشه یا نه؟
پنجمم اینکه تاچش همراه تعویضش چقد خرج داره؟
در ضمن تعویض تاچ آموزشو و فوت فن خاص نداره که؟اگه داره لطف کنین بزارین استفاده کنیم.

_MoHaMaD_
25-06-2012, 21:32
سلام
دوستان یه سوال؟؟؟؟؟؟
از کجا میشه فهمید قابی که میفروشن فابریکه؟
دوم اینکه قاب کامل فابریک الان با تعویضش خرجش چقده؟
سوم اینکه کسی مورد اعتماد واسه عوض کردن قاب سراغ دارین؟
چهارم اینکه قسمت فلزی اطراف دکمه پاور و دور پیچ ها هم شامل قاب میشه یا نه؟
پنجمم اینکه تاچش همراه تعویضش چقد خرج داره؟
در ضمن تعویض تاچ آموزشو و فوت فن خاص نداره که؟اگه داره لطف کنین بزارین استفاده کنیم.

سلام دوست عزیز

هزینه تاچ 50 تا 60 تومن میشه دوست گرامی
قاب هم که چیزی نداره رفیق
در پشتیش 45 تومن پولشه!

اون بالایی ها هم شاملش نمیشه

nokia 5233
25-06-2012, 22:31
سلام من آخر تاچ صفحه گوشیم خوب نشد ..همونطور که در جریان هستید صفحه کلید های لمسیش کار نمیکنه . ولی تاچ صفحه کار میکنه بر عکسش هم اتفاق میوفته...
خلاصه امروز بردمش تمیرگاه (مثلا مثلا)آشنا هست.. میگه فردا بیا...چیزی هم نگفت میخواد چیکار کنه فک میکنه من چیزی از گوشی نمیدونم..
بنظرتون میخواد چیکار کنه؟ تعمیر کنه یه عوضش کنه؟ حدودا قیمتشو بگین ممنون:aj:

LEO K
25-06-2012, 22:41
سلام من آخر تاچ صفحه گوشیم خوب نشد ..همونطور که در جریان هستید صفحه کلید های لمسیش کار نمیکنه . ولی تاچ صفحه کار میکنه بر عکسش هم اتفاق میوفته...
خلاصه امروز بردمش تمیرگاه (مثلا مثلا)آشنا هست.. میگه فردا بیا...چیزی هم نگفت میخواد چیکار کنه فک میکنه من چیزی از گوشی نمیدونم..
بنظرتون میخواد چیکار کنه؟ تعمیر کنه یه عوضش کنه؟ حدودا قیمتشو بگین ممنون:aj:
عوضش کنه بهتره
البته اگه از تاپ باشه قیمتش هم اگه
فقط تاچ باشه حدود 60 تومن میشه

morezash
26-06-2012, 15:24
سلام
گوشی من 2 تا مشکل نسبتا جدی داره
1) وقتی گوشی رو میزنم شارژ حد اکسر به 5% شاید در موارد نادر به 10% برسه یعنی چه 1ساعت چه 10 ساعت گوشی رو میزنم شارژ بازم 5% بیشتر نمیشه باتری رو عوض کردم - شارژر هم همین طور (با شارژر hd2 امتحان کردم) - رامم هم عوض کردم (به نمایندگی یاس گفتم میگه 210000 تومان خرج داره بیخیال شی بهتره)
2) دکمه پاور گوشی هم خراب شده
اگه میشه به من کمک کنین

_MoHaMaD_
26-06-2012, 16:04
سلام
1) وقتی گوشی رو میزنم شارژ حد اکسر به 5% شاید در موارد نادر به 10% برسه یعنی چه 1ساعت چه 10 ساعت گوشی رو میزنم شارژ بازم 5% بیشتر نمیشه باتری رو عوض کردم - شارژر هم همین طور (با شارژر hd2 امتحان کردم) - رامم هم عوض کردم (به نمایندگی یاس گفتم میگه 210000 تومان خرج داره بیخیال شی بهتره)
اگه میشه به من کمک کنین

سلام دوست عزیز

با یه باطریه دیگه هم تست کنید !!

به یه تعمیرکار مجرب مراجععه کنید

موفق باشید

yakuzaturk
27-06-2012, 00:11
سلام دوست عزیز

هزینه تاچ 50 تا 60 تومن میشه دوست گرامی
قاب هم که چیزی نداره رفیق
در پشتیش 45 تومن پولشه!

اون بالایی ها هم شاملش نمیشه

مرسی بابت جواب ولی منظورم اون قسمت های زرد رنگه.قاب شامل اونا نمیشه؟پس اگه اون قسمتا شکست همینطور میمونه؟

AHG2
27-06-2012, 15:36
سلام خدمت همگی
یه چند وقتی هست که حس می کنم دکمه ی پاورم عملکردش ضعیف شده
چی کار میشه کرد
بخاطر اندروید نیست؟

morezash
27-06-2012, 19:34
ممنون اقای MoHaMad اما کجا میتونم به تعمیر کار مجرب مراجعه کنم ؟
من کل پاساژ یاران (مجتمع کامپیوتر غرب )رو گشتم نه کسی فهمید مشکل چیه و نه تونستند درستش کنند اگه شما تعمیر کار مجرب میشناسین میشه معرفی کنین؟
یه سوال دیگه فلش کردن گوشی یعنی چی چطوری میشه HD MINI رو فلش کرد؟

LEO K
27-06-2012, 22:52
سلام خدمت همگی
چی کار میشه کرد
بخاطر اندروید نیست؟

نه ربطی به اندروید نداره

این یه ایراد شایع تو اچ دی مینی هست

موفق باشی

xor_hv
28-06-2012, 10:21
نه ربطی به اندروید نداره

این یه ایراد شایع تو اچ دی مینی هست

موفق باشی

سلام
استاد کار خودمون نیست درست کردنش؟

AHG2
28-06-2012, 10:47
سلام
استاد کار خودمون نیست درست کردنش؟

بعید می دونم رفیق
تعمیرات سخت افزاری کار تعمیر کار ما ها فقط می تونیم با بخش های نرم افزاری ور بریم.:bi:

_MoHaMaD_
30-06-2012, 14:31
ممنون اقای mohamad اما کجا میتونم به تعمیر کار مجرب مراجعه کنم ؟
من کل پاساژ یاران (مجتمع کامپیوتر غرب )رو گشتم نه کسی فهمید مشکل چیه و نه تونستند درستش کنند اگه شما تعمیر کار مجرب میشناسین میشه معرفی کنین؟
یه سوال دیگه فلش کردن گوشی یعنی چی چطوری میشه hd mini رو فلش کرد؟

سلام دوست گلم

شما از كدوم شهر هستيد؟

موفق باشيد

morezash
30-06-2012, 20:30
سلام دوست گلم

شما از كدوم شهر هستيد؟

موفق باشيد

سلام دوست عزیز
تهران
شما هم موفق باشید

_MoHaMaD_
30-06-2012, 20:38
سلام دوست عزیز
تهران
شما هم موفق باشید

پاسا‍‍ز علاالدين برين اونجا تعميركار مجرب زياده عزيزم
احتمالا بتونن راهنماييتون كنن
صفحه اول اين تاپيك اخرين پست رو مطالعه بفرماييد

پيروز باشيد

Zaal
01-07-2012, 07:53
سلام خدمت همگی
چی کار میشه کرد
بخاطر اندروید نیست؟

مشکل اینجوری عموما مربوط به فلت پاور. طبق صحبت یاسین عزیز شایع و بعد از 1 ~ 2 سال پیش میاد و تعویض باید بشه.
پیشنهاد میکنم ببری مرکز تعمیرات شرکت یاس( نمایندگی رسمی HTC در ایران ) اینکه گارانتی نداشته باشی ، اهمیتی نداره سرویس و تعمیرات انجام میدن هزینشو میگیرن. خیالت نسبتا راحت تره

آدرس صفحه مربوط به بخش خدمات شرکت یاس (http://yas-co.ir/ContactUs.aspx)

البته گاها پیش میاد که به مشکل قطعه میخورن مثل گوشی من که حدود 3 هفته است گیره برای نبود قطعه ( برای رسیور ) در مورد فلت هم پارسال چند روز موند ولی با اینکه گارانتیش تموم شده بود بدون هزینه تعویض کردند.

sorshianet
01-07-2012, 15:51
سلام
راستش چند وقیه انتن دهی گوشیم مشکل داره
سیم کارت عوض کردم
اپراتور عوض کردم
رام عوض کردم
فایده نداشت.!!!!!
چیکار کنم؟؟؟ مشکل کجاست؟

_MoHaMaD_
01-07-2012, 15:55
سلام
راستش چند وقیه انتن دهی گوشیم مشکل داره
سیم کارت عوض کردم
اپراتور عوض کردم
رام عوض کردم
فایده نداشت.!!!!!
چیکار کنم؟؟؟ مشکل کجاست؟

امکان داره از قاب پشتی باشه

موفق باشید

sorshianet
01-07-2012, 16:32
امکان داره از قاب پشتی باشه

موفق باشید

ممنون از توضیح اما چطور ممکنه؟ باید چیکار کنم که اینجور نشه؟

_MoHaMaD_
01-07-2012, 17:09
ممنون از توضیح اما چطور ممکنه؟ باید چیکار کنم که اینجور نشه؟

یه تکه فلز پشتش هست ! بخاطر اونه
قاب رو عوض کنید دوست گلم

حسام حاج بیگی
03-07-2012, 10:07
در ادامه ی حرف محمد خان ، شما بهتره از این به بعد مثلا برای لاک کردن از خوده ویندوز موبایل این کارو انجام بدید و برای روشن کردن صفحه نمایش از نرم افزار هایی که مثلا با لرزوندن گوشی صفحه رو روشن میکنند استفاده کنید .

موفق باشید

اقایون دکمه گوشی من کلا از کار افتاده، این نرم افزار shake wake هم که کار نمیکنه! میشه 1 نرم افزار دیگه به من معرفی کنید

LEO K
03-07-2012, 10:38
اقایون دکمه گوشی من کلا از کار افتاده، این نرم افزار shake wake هم که کار نمیکنه! میشه 1 نرم افزار دیگه به من معرفی کنید

فکر کنم فقط همین نرم افزار باشه

شما بدید تعمیر بهتره

موفق باشید

morezash
04-07-2012, 17:42
اقا من که گوشیم درست نشد
اگه کسی قطعه ای چیزی خواست بگه بهش بدم

_MoHaMaD_
04-07-2012, 21:04
اقا من که گوشیم درست نشد
اگه کسی قطعه ای چیزی خواست بگه بهش بدم

دوست عزیز گوشیه شما چش بوده؟
لطفا از قرار دادن ایمیل خودداری کنید

morezash
04-07-2012, 22:54
دوست عزیز گوشیه شما چش بوده؟
لطفا از قرار دادن ایمیل خودداری کنید
گفتن ic شارژ سوخته و نمی ارزه درست کنی منم بیخیال شدم

nokia 5233
04-07-2012, 23:46
سلام من سنسور نور گوشیم مشکل داشت کلا برداشتم . قیمتش هم زیاد نیست ولی از گرفتنش بیخیال شدم
بنظر شما خیلی ضروریه که باشه .؟ فقط این واضحه که وقتی تماس میگیرم صفحه رو میبرم روی گوشم. خاموش نمیشه
بیشترین استفاده کجاها میشه
بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

LEO K
05-07-2012, 01:27
سنسور نوری تو صحبت کردن و تنظیم ن.ر صفحه نمایش با توج به نور محیط هست

به نظر من این همه نیاز نیست

در ضمن پست morezash ویرایش شد

موفق باشید

M O R T Y
06-07-2012, 11:01
سلام. خیلی وقته نبودما... برام دست بزنید که اومدم :4:
بچه ها نمیدونم چرا توی این مدت که نبودم، دکمه پاور گوشیم خودبه خود خراب شده و خیلی سفت کار میکنه... راهی هست که خودم بتونم درستش کنم؟

dijem
06-07-2012, 11:42
:41: سلام
رسیدن بخیر
گوشی منم یدفعه همینطوری شده, فکر کنم شرکت واسش تاریخ انقضا گذاشته :ab:

LEO K
06-07-2012, 14:31
خوش اومدی داداش

نه مرتضی راهی نداره که خودت تعمیر کنی
بهتره بدی تعمیر تا بدتر نشده و کلا از کار نیافتاد

!!!w!!!
07-07-2012, 11:21
سلام
خسته نباشید
ببخشید گوشی اچ دی مینی م افتاد تویه آب و دیگه روشن نمیشه میخواستم ببینم از دست خودم کاری برمیاد!؟یا باید ببرم نمایندگی؟(گارانتی هم نداره)
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

_MoHaMaD_
07-07-2012, 12:04
سلام
خسته نباشید
ببخشید گوشی اچ دی مینی م افتاد تویه آب و دیگه روشن نمیشه میخواستم ببینم از دست خودم کاری برمیاد!؟یا باید ببرم نمایندگی؟(گارانتی هم نداره)
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز
خوبی؟

اگه روشی که یاسین عزیز گفت نشد !
ببریدش تعمیرگاه درست میشه دوست عزیز

خیر یه سری لوازم و تجربیات میخاد
مثلا التراسونیک
ببرید تعمیرکار مجرب تو شهرتون

موفق باشید

!!!w!!!
07-07-2012, 16:02
ببخشید تویه تهران یه تعمیرکار مجرب سراغ دارین؟آخه میترسم ببرم نمایندگیش قیمتو دوبل بگه

LEO K
07-07-2012, 16:05
ببخشید تویه تهران یه تعمیرکار مجرب سراغ دارین؟آخه میترسم ببرم نمایندگیش قیمتو دوبل بگه

خدا رو شکر کلا نمایندگی ها همشون قیمت دوبل میگن :4:

ولی تو علاالدین طبقه ی -1 تعمیرکارهای خوبی هستن

موفق باشید

morezash
07-07-2012, 18:33

فکر نمایندگی رو که اصلا نکن تو علاءالدین هم رفتی برا تعمیر خیلی حواستو جمع کن !
من گوشی بردم تعمیر تو برگه ی ضمانتی که بهم داد نوشته بود رم و گوشی بدون سیم کارت بعد وقتی رفتم بگیرم میگه رمتو ندادی هر چی هم گفتم ایناها اینجا نوشتی رم تحویل گرفته شده قبول نکرد و .... کلن خیلی حواست جمع باشه

sorshianet
11-07-2012, 08:31
یه تکه فلز پشتش هست ! بخاطر اونه
قاب رو عوض کنید دوست گلم

ممنون
من يكم روي اون فلز ها رو تميز كردم و يكم سيم با هويه داغ كردم گذاشتم تو اونجايي كه كيبايست قطعات قاب قرار بگيره. خيلي تاثير گذار بود واقعا و ديگه مشكلي نداشت
بهر حال ممنون از همراهي

sorshianet
11-07-2012, 08:34
فکر نمایندگی رو که اصلا نکن تو علاءالدین هم رفتی برا تعمیر خیلی حواستو جمع کن !
من گوشی بردم تعمیر تو برگه ی ضمانتی که بهم داد نوشته بود رم و گوشی بدون سیم کارت بعد وقتی رفتم بگیرم میگه رمتو ندادی هر چی هم گفتم ایناها اینجا نوشتی رم تحویل گرفته شده قبول نکرد و .... کلن خیلی حواست جمع باشه

ببين عزيزم اينجور كار خيلي خرج داره واسه همين تعميركارا بايد پول اجاره رو در بيارن . البته من همه رو باهم يكي نميكنم
مثلا خودم يه دوست دارم تعميركاره و خيلي كارش خوبه و خيلي هم با انصافه
ميگفت اصفهان كه من هستم همه بخاطر اجاره هاي وحشتناك مجبورا همه كار انجام بدن تا پولشون در بياد و حلال و .... حاليشون نيست(تاكيد ميكنم همه اينجور نيستن)

_MoHaMaD_
11-07-2012, 09:05
ببين عزيزم اينجور كار خيلي خرج داره واسه همين تعميركارا بايد پول اجاره رو در بيارن . البته من همه رو باهم يكي نميكنم
مثلا خودم يه دوست دارم تعميركاره و خيلي كارش خوبه و خيلي هم با انصافه
ميگفت اصفهان كه من هستم همه بخاطر اجاره هاي وحشتناك مجبورا همه كار انجام بدن تا پولشون در بياد و حلال و .... حاليشون نيست(تاكيد ميكنم همه اينجور نيستن)

آقا سلام !

انسان جایزه الخطا هست
ممکنه فراموش کرده طرف ! وگرنه یه مموری 8 گیگ الان 10 تومنه !

بله درست میفرمایید بعضی ها اینطورن ! بعضی ها ... !

به هر حال
از بحث اصلی خارج نشوید:dl:

موفق باشید

2572759251
14-07-2012, 13:57
سلام. خیلی وقته نبودما... برام دست بزنید که اومدم :4:
بچه ها نمیدونم چرا توی این مدت که نبودم، دکمه پاور گوشیم خودبه خود خراب شده و خیلی سفت کار میکنه... راهی هست که خودم بتونم درستش کنم؟

سلام به همگی
چرا که نشه شما اول باید با باز کردن بالای گوشی به کلید پاور دسترسی پیدا کنی بعد بری یه دونه مشابه اون رو بخری حالا برو سراغ کلید پاور گوشی ،یه ورقه فلزی روی اون هست که بوسیله 4تا ضامن به قسمت پایین متصله اون ضامن ها رو بوسیله سوزن در بیار حالا می تونی قاب فلزی رو در بیاری حالا قطعه دایره ای شکل رو در بیار وبا کلید نو عوضش کن بعد محل مشخص شده را با یه سنباده خیلی نرم تمیز کن
با این کار گوشیت ازآکبندی خارج نمی شه و حرارت بولور وهویه به بقیه قسمتها آسیبی نمی رسونه

amir_bah
19-07-2012, 22:54
سلام...گوشیم بطور ناگهانی رفت رو لوگوی htc شروع کرد به ویبره شدن با خاموش روشن کردنم درست نشد..چیکا کنم؟؟؟:bn:

_MoHaMaD_
19-07-2012, 23:54
سلام...گوشیم بطور ناگهانی رفت رو لوگوی htc شروع کرد به ویبره شدن با خاموش روشن کردنم درست نشد..چیکا کنم؟؟؟:bn:

سلام

الان باطری رو در بیارن
ده دقیقه بعد بندازین جا

ببینین همینطوره ؟

اگر بود
یه هارد ریست کنید !
اگر بود بازم ! به بوت لودر برید و رام عوض کنید ( رام o2 یا vodafone )

و اگر بودددددد !! بیاین به فکر سخت افزار باشین !
موفق باشی

alisarix
20-07-2012, 00:16
سلام و خسته نباشید

یه مشکل دارم و اونم اینه که ال ای دی دکمه های پایین صفحه روشن نمیشه :(
چند بار رام عوض کردم درست نشد . الانم که روش اندروید 4 دارم همونجوریه .با رام اورجیناله خودشم که نصب میکنم بازم روشن نمیشه ...
چکار کنم ؟؟؟؟

amir_bah
20-07-2012, 01:04
سلام

الان باطری رو در بیارن
ده دقیقه بعد بندازین جا

ببینین همینطوره ؟

اگر بود
یه هارد ریست کنید !
اگر بود بازم ! به بوت لودر برید و رام عوض کنید ( رام o2 یا vodafone )

و اگر بودددددد !! بیاین به فکر سخت افزار باشین !
موفق باشی

الان که گوشیو روشن میکنم روی لوگو میمونه و شروع میکنه به ویبره زدن...هارد ریست هم کردم فایده نداره :ac:

LEO K
20-07-2012, 08:10
الان که گوشیو روشن میکنم روی لوگو میمونه و شروع میکنه به ویبره زدن...هارد ریست هم کردم فایده نداره :ac:

دوست من تو بوت لودر میره ؟

سلام و خسته نباشید

یه مشکل دارم و اونم اینه که ال ای دی دکمه های پایین صفحه روشن نمیشه :(
چند بار رام عوض کردم درست نشد . الانم که روش اندروید 4 دارم همونجوریه .با رام اورجیناله خودشم که نصب میکنم بازم روشن نمیشه ...
چکار کنم ؟؟؟؟

دوست من احتمال اینکه سوخته باشه زیاده ولی اگه براتون مهم نیست تعمییر ندید بهتره
گوشی باز نشه بهتره

موفق باشید

amir_bah
20-07-2012, 10:30
دوست من تو بوت لودر میره ؟

دوست من احتمال اینکه سوخته باشه زیاده ولی اگه براتون مهم نیست تعمییر ندید بهتره
گوشی باز نشه بهتره

موفق باشید

آره تو بوت لودر میره...

LEO K
20-07-2012, 10:53
آره تو بوت لودر میره...

زیر serial مینویسه ؟ و وقتی وصل میکنید به کامپیوتر usb میاد ؟

amir_bah
20-07-2012, 11:45

آره میاد رام من هنک کنگ بوده دارم دانلود میکنم تا دوباره نصبش کنم ولی نمیدونم درست میشه یا نه

amir_bah
20-07-2012, 11:46

آره میاد رام من هنک کنگ بوده دارم دانلود میکنم تا دوباره نصبش کنم ولی نمیدونم درست میشه یا نه
s/n : ht11kpz00376

amir_bah
20-07-2012, 12:05
s/n : ht11kpz00376

الان که ارور 294 میده invalid vender id??????رام تایوان گرفتم تو نصب رو 7 درصد گیر کرد...الان دیگخ گوشی روشن نمیشه.باتریشم فوله؟؟؟؟:bh:

_MoHaMaD_
20-07-2012, 13:55
الان که ارور 294 میده invalid vender id??????رام تایوان گرفتم تو نصب رو 7 درصد گیر کرد...الان دیگخ گوشی روشن نمیشه.باتریشم فوله؟؟؟؟:bh:

روشن نباید بشه

ولی بوت لودر باید بره

لطفا در محل مربوطه سوال فرمایید
با تشکر

amir_bah
20-07-2012, 14:02
روشن نباید بشه

ولی بوت لودر باید بره

لطفا در محل مربوطه سوال فرمایید
با تشکر

کلا گوشی روشن نمیشه دیگه...تاپیک مربوطه کجاست؟

RafaelNadal
20-07-2012, 19:41
سلام اقا من گوشیم موند زیر ماشین بفنا رفت
1 به کام وصل نمیشه
2قاب زرده بخش بالایش شکسته
3خیلی کند شده
4 لمسشم کار نمیکنه کمک کنین کجا باید ببرم و خرجش بنظرتون چقدره ؟

_MoHaMaD_
20-07-2012, 21:15
سلام اقا من گوشیم موند زیر ماشین بفنا رفت
1 به کام وصل نمیشه
2قاب زرده بخش بالایش شکسته
3خیلی کند شده
4 لمسشم کار نمیکنه کمک کنین کجا باید ببرم و خرجش بنظرتون چقدره ؟
از کدوم شهر هستید دوست گرامی؟

خرجشم صد تومن تقریبا هست ! در حالت خوب !

esn_bmd
23-07-2012, 09:04
سلام
تعمیر کلید پاور چقدر خرج داره و چقدر طول میکشه؟
تعمیرش کنم عمرش چقدره؟
جای مطمئنی تو تهران سراغ دارید؟

LEO K
23-07-2012, 14:28
سلام
تعمیرش کنم عمرش چقدره؟

فکر کنم حدود 30

البته بستگی به انصافش داره
تعمیرش کنن عین اولش نمیشه ولی خب از هیچی بهتره و بهتر از نرم افزارها کمک بگیری تا عمرش بیشتر شه

تو تهران هم علاالدین طبقه ی پایین بهترین ها رو داره

موفق باشی

C.H.I.T.A
23-07-2012, 17:16
فکر کنم حدود 30

البته بستگی به انصافش داره
تعمیرش کنن عین اولش نمیشه ولی خب از هیچی بهتره و بهتر از نرم افزارها کمک بگیری تا عمرش بیشتر شه

تو تهران هم علاالدین طبقه ی پایین بهترین ها رو داره

موفق باشی

یکی از دوستان برده بودن یاس
با 20 تومن درست شده بود

M O R T Y
26-07-2012, 13:08
سلام
تعمیرش کنم عمرش چقدره؟

یه پست بعد 2000 سال میخوام بدم ببینم چقدر میتونم برای این بنده خدا تعمیر کار محلمون مشتری جمع کنم و برای خودم هم تشکر :4:
آقا ما دکمه پاور رو بردیم دادیم این تعمیر کار محلمون تعمیر کرد 8000 تومن گرفت :4::ai::bm:
البته میخواست 12 بگیره که من گفتم چند روز پیش بهم 8 قیمت دادی (همینطور هم بود) اون بنده خدا هم 8 گرفت. :dv:
آدرس خواستید میدم، ولی این جایی که میگم گوهردشت کرج هستش...:do:

akon9866
29-07-2012, 10:26
سلام خدمت شما مسیر کلید پاور در htc hd mini رو خواستم

2572759251
30-07-2012, 14:41
یه پست بعد 2000 سال میخوام بدم ببینم چقدر میتونم برای این بنده خدا تعمیر کار محلمون مشتری جمع کنم و برای خودم هم تشکر :4:
آقا ما دکمه پاور رو بردیم دادیم این تعمیر کار محلمون تعمیر کرد 8000 تومن گرفت :4::ai::bm:
البته میخواست 12 بگیره که من گفتم چند روز پیش بهم 8 قیمت دادی (همینطور هم بود) اون بنده خدا هم 8 گرفت. :dv:
آدرس خواستید میدم، ولی این جایی که میگم گوهردشت کرج هستش...:do:

سلام
فکر می کردم بچه های موبایلستانی خیلی خلاقیت دارن تا اینکه8تومن ضرر کنن:dx:

2572759251
31-07-2012, 13:06
سلام به همگی
کلید پاور این نوع گوشی به سختی قابل تعویضه و یا اصلا قابل تعویض نیست چون از نوع کلید های از خود کیت است و تنها قابل تمیز کردن است اگه گوشی هم پیش تعمیر کار ببری برات تمیز می کنه نه تعمیر:122:
من با با ز کردن تنها دو پیچ و در آوردن قاب کلید پاور وتمیز کردن اون با سنباده نرم کاری کردم که از روز اولش بهتر شد
البته یادتون باشه فقط3000 تومان پول پیچ گوشتی دادم

M O R T Y
06-08-2012, 16:37
سلام
فکر می کردم بچه های موبایلستانی خیلی خلاقیت دارن تا اینکه8تومن ضرر کنن:dx:

سلام به همگی
کلید پاور این نوع گوشی به سختی قابل تعویضه و یا اصلا قابل تعویض نیست چون از نوع کلید های از خود کیت است و تنها قابل تمیز کردن است اگه گوشی هم پیش تعمیر کار ببری برات تمیز می کنه نه تعمیر:122:
من با با ز کردن تنها دو پیچ و در آوردن قاب کلید پاور وتمیز کردن اون با سنباده نرم کاری کردم که از روز اولش بهتر شد
البته یادتون باشه فقط3000 تومان پول پیچ گوشتی دادم

دوست گلم، خیلی ممنون از راهنمایی، ولی من خودم میترسم دست به این گوشیم بزنم. حالا یه گوشی خوشگل داریم، یه وقت میزدم و از بین میبردمش چی؟؟؟ تا زمانی که K750i داشتم، کل گوشی رو میریختم بیرون و جمعش میکردم، ولی چون میدونم غیر این مینی نمیتونم گوشی دیگه ای داشته باشم، از لحاظ سخت افزاری ریسک نمیکنم. فقط همین. اگر میخواستم ریسک کنم، اون 3 هزار تومنی که شما دادی هم لازم نداشتم، چون از لحاظ ابزار آلات کامل بودم.
دیگه بحث رو ادامه ندیم و ممنونم از شما بابت توجه ات.
یاسین یا محمد عزیزم لطف کنین این پست رو از ائنجایی که اسپم هستش، پاکش کنید!!!

AHG2
09-08-2012, 04:41
سلام
ببخشید که دیگه نمی رسم مثل قبل سر بزنم پیش دانشگاهی و هزار درد............
یه چند وقته گوشیم پاورش مشکل پیدا کرده هی خودش صفحشو روشن می کنه
می خواستم ببینم سخت افزاریه ؟
الان تو اندرویدم برنامه ای چیزی نیست که غیر فعالش کنه ....؟
اگه بدم درست کنن واقعا تعمیر میشه یا چند وقت دیگه همین بساطه.........؟:cm:

_MoHaMaD_
09-08-2012, 12:20
سلام
ببخشید که دیگه نمی رسم مثل قبل سر بزنم پیش دانشگاهی و هزار درد............
یه چند وقته گوشیم پاورش مشکل پیدا کرده هی خودش صفحشو روشن می کنه
می خواستم ببینم سخت افزاریه ؟
الان تو اندرویدم برنامه ای چیزی نیست که غیر فعالش کنه ....؟
اگه بدم درست کنن واقعا تعمیر میشه یا چند وقت دیگه همین بساطه.........؟:cm:

سلام

تقريبا اوكي ميشه دوست عزيز
اره سخت افزاره اگه بد روشن ميشه و الكي ميشه !
ممكنه دوباره ....

mane20e20
11-08-2012, 09:42
سلام
اگه میشه به من کمک کنین

mane20e20@gmail.com:sign_help:

_MoHaMaD_
11-08-2012, 11:35
man20@gmail.com:sign_help:

دوست من قرار داادن ایمیل خلاف قوانین هست

لطفا رعایت کنید

اگر سوالی دارید بفرمایید حتما راهنماییتون میکنیم

sahel1
12-08-2012, 16:15
سلام
یه مشکل برای گوشیم پیش اومده که گوشیم اصلا آنتن نداره و جلوی علامت آنتن ،علامت ! نشون داده ،گوشیو با سیم کارتهای دیگه هم امتحان کردم و همین اشکال وجود داشت .
لطفا منو راهنمایی کنید

_MoHaMaD_
12-08-2012, 16:18
سلام
یه مشکل برای گوشیم پیش اومده که گوشیم اصلا آنتن نداره و جلوی علامت آنتن ،علامت ! نشون داده ،گوشیو با سیم کارتهای دیگه هم امتحان کردم و همین اشکال وجود داشت .
لطفا منو راهنمایی کنید

سلام

هارد ریست کنید
و یا رامتون رو عوض کنید
( در قدم اول )

sahel1
12-08-2012, 16:23
سلام

هارد ریست کنید
و یا رامتون رو عوض کنید
( در قدم اول )

هارد ریست کردم ولی مشکل هنوز هست
رامم هم رام آسیای شرقی هست 1.36.707.3

_MoHaMaD_
12-08-2012, 17:07
هارد ریست کردم ولی مشکل هنوز هست
رامم هم رام آسیای شرقی هست 1.36.707.3

رام o2 نصب کنید !

گوشیتون گارانتی نداره داداش ؟

sahel1
12-08-2012, 17:24
رام o2 نصب کنید !

گوشیتون گارانتی نداره داداش ؟

نه ،پس مشکلش سخت افزاری نیست ؟
با اینکه خاطره خوشی از تغییر رام ندارم (تغییر رام به تعویض رام تبدیل شد و پارسال 80-90 تومن خرج برداشت ) ولی اگه این تنها راهه ظاهرا باید انجامش بدم ،ممنون

_MoHaMaD_
12-08-2012, 21:02
نه ،پس مشکلش سخت افزاری نیست ؟
با اینکه خاطره خوشی از تغییر رام ندارم (تغییر رام به تعویض رام تبدیل شد و پارسال 80-90 تومن خرج برداشت ) ولی اگه این تنها راهه ظاهرا باید انجامش بدم ،ممنون

ببین دوست من
باید از لحاظ نرم افزاری مطمن شید بعد برید سراغ سخت افزار !

چرا 90 تومن خرج برداشت ؟

انجام بدید انشاله که میشه !

sahel1
13-08-2012, 10:50
ببین دوست من
باید از لحاظ نرم افزاری مطمن شید بعد برید سراغ سخت افزار !

چرا 90 تومن خرج برداشت ؟

انجام بدید انشاله که میشه !

سلام
چون وسط آپگرید از سینک خارج شد و دیگه هر کاری کردم(تو بوت لودر هم موندوبالا نیومد) بوت نشد ،خلاصه فرستادم تهران یه قطعه اش رو عوض کردند (گفتند فرستادن دبی )وبا آپگرید این قیمت در اومد
تازه بار اول هم نبود که آپگرید انجام میدادم
ببخشید اینجا جواب دادم ،چون مربوط به بحث تاپیک نمیشه اگه لازم میدونید پاکش کنید.

_MoHaMaD_
13-08-2012, 14:53
سلام
چون وسط آپگرید از سینک خارج شد و دیگه هر کاری کردم(تو بوت لودر هم موندوبالا نیومد) بوت نشد ،خلاصه فرستادم تهران یه قطعه اش رو عوض کردند (گفتند فرستادن دبی )وبا آپگرید این قیمت در اومد
تازه بار اول هم نبود که آپگرید انجام میدادم
ببخشید اینجا جواب دادم ،چون مربوط به بحث تاپیک نمیشه اگه لازم میدونید پاکش کنید.

دوست من از همون بوت لودر باید نصب میکردید
به هر حال رام رو عوض کنید
ونتیجه رو اعلام کنید

ضمنا عیب نرم افزاری با سخت افزار برطرف نمیشه که 90 تومن قطعه عوض کردن

sahel1
14-08-2012, 16:32
دوست من از همون بوت لودر باید نصب میکردید
به هر حال رام رو عوض کنید
ونتیجه رو اعلام کنید

ضمنا عیب نرم افزاری با سخت افزار برطرف نمیشه که 90 تومن قطعه عوض کردن

سلام
خدا رو شکر درست شد واحتیاجی به تعویض رام پیدا نکردم،فک کنم اتصال سیم کارت به برد کم شده بود یکی دو بار فلز نگهدارنده سیم کارتو فشار دادم درست شد ،از تون ممنونم
در مورد نصب رام از طریق مموری کارت ،این کار رو هم انجام داده بودم و توی همین سایت از دوستان
مشورت خواستم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103764&page=9

_MoHaMaD_
14-08-2012, 19:00
سلام
خدا رو شکر درست شد واحتیاجی به تعویض رام پیدا نکردم،فک کنم اتصال سیم کارت به برد کم شده بود یکی دو بار فلز نگهدارنده سیم کارتو فشار دادم درست شد ،از تون ممنونم
در مورد نصب رام از طریق مموری کارت ،این کار رو هم انجام داده بودم و توی همین سایت از دوستان
مشورت خواستم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103764&page=9

باید از رام منطقه استفاده میکردی
و مموری کارت دیگه تست میکردی
حتما میشد !

با تشکر از اعلام نتیجه شما دوست من

موفق باشید

morezash
27-08-2012, 19:27
mane20e20@gmail.com:sign_help:

سلام دوست عزیز اگه مشکلت دقیقن با مشکل من یکی باشه پس ic شارژ سوخته نمایندگی قیمت 200,000Tداد و تو علاء دین هم یا میگفتن بندازش دور یا قیمت های بالا 120,000 به بالا میگفتن گوشی رو دادم به یکی از اینا قطعه پیدا نکرد الانم گوشی دوباره دستمه

_MoHaMaD_
30-08-2012, 14:15
قیمت تاچ تنها ! 43 تومن ! شیراز

نیکو
04-09-2012, 13:56
سلام دوست عزیز اگه مشکلت دقیقن با مشکل من یکی باشه پس ic شارژ سوخته نمایندگی قیمت 200,000tداد و تو علاء دین هم یا میگفتن بندازش دور یا قیمت های بالا 120,000 به بالا میگفتن گوشی رو دادم به یکی از اینا قطعه پیدا نکرد الانم گوشی دوباره دستمه

سلام

یعنی گوشی درست نشد ؟؟؟؟؟
اگه درست شد میشه بگی به کی دادی؟؟؟؟

سلام
من گوشیم شارژ نمیکنه و وقتی به شارژ میزنم چراغ قرمز بالا یه کمی روشن میمونه بعد هی سبز و قرمز میشه و گوشی هم داغ میکنه
نمیدونم ایرادش چیه میشه راهنمایی کنید لطفا

گوشی کامل و درست کار میکنه

سلام ...

من قبلا اين مسئله رو توي تاپيك مشكلات ميني توضيح داده بودم .

توي پاساژ علائدين تهران طبقه زيرزمين پلاك 22 يه بنده خدايي هست كه منصفه و كارشم بلده .

موفق باشيد ...

سلام

شماره تلفن این مغازه را دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

_MoHaMaD_
04-09-2012, 14:10
سلام

شماره تلفن این مغازه را دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست گرامي

لطفا صد تا پست نزنيد

خير ندارن... !!

روش اندرويد نصب كرده بودين ؟

يا ويندوز بود ؟

نیکو
04-09-2012, 15:03
سلام دوست گرامي

لطفا صد تا پست نزنيد

خير ندارن... !!

روش اندرويد نصب كرده بودين ؟

يا ويندوز بود ؟

ویندوز بود

_MoHaMaD_
04-09-2012, 21:04
ویندوز بود

یک بار رامشو عوض کنید
بعد بفرستید سراغ سخت افزار دوست عزیز

اموزش نصب رام هم در بخش rom development هست

موفق باشید

ehsanzmnn
07-10-2012, 16:40
محمد قیمت تاچ الان چنده؟

_MoHaMaD_
07-10-2012, 16:56
محمد قیمت تاچ الان چنده؟

خود تاچ 75هست
با تعویض تقریبا 100

mane20e20
17-10-2012, 15:50
سلام من مشکل شارژ گوشی رو دارم
اگر کسی تعمیر کار خوبی سراغ داره معرفی کنه:sign_help:

_MoHaMaD_
17-10-2012, 21:43
سلام من مشکل شارژ گوشی رو دارم
اگر کسی تعمیر کار خوبی سراغ داره معرفی کنه:sign_help:
سلام
از كدوم شهري ؟

arash2550
03-12-2012, 23:33
سلام
دوستان من تاچ گوشیم شکست عوض کردم.منتها تاچش موقعی که میذارم جیبم ویه مقدار تاچش گرم میشه از کار میوفته وقتی هم سرد میشه کار میکنه؟

_MoHaMaD_
04-12-2012, 05:17
سلام
دوستان من تاچ گوشیم شکست عوض کردم.منتها تاچش موقعی که میذارم جیبم ویه مقدار تاچش گرم میشه از کار میوفته وقتی هم سرد میشه کار میکنه؟

سلام
دوست عزیز یه بار رامش رو عوض کنید
انشاله که درست شه

اگر نشد ! تاچ اصلی باید خریداری کنید
حدودا 70-80 هست

موفق باشید

saeidnnn
13-12-2012, 22:00
با سلام و خسته نباشید
جی پی اس گوشی من کار نمی کند هر کاری کردم درست نشد رام عوض کردم بازم درست نشد فکر کنم ایراد سخت افزاری داره. لطف کنید راهنمایی کنید

_MoHaMaD_
13-12-2012, 22:56
با سلام و خسته نباشید
جی پی اس گوشی من کار نمی کند هر کاری کردم درست نشد رام عوض کردم بازم درست نشد فکر کنم ایراد سخت افزاری داره. لطف کنید راهنمایی کنید

سلام
گوشی ضربه خورده ؟

masood_r19
04-01-2013, 23:08
سلام
در پشت گوشیم htc hd mini اصلی نیست مشکل انتن دارم ممنون میشم بگین از کجا میتونم اصلشو بخرم و چنده

ebi711
15-01-2013, 12:21
سلام دوستان یه گوشی مینی دارم که موقع باز شدن پاورش صدمه دیده بردش تعمییر گاه میگ نقشه پاورش راندارم که تعمیرش کنم البته پیش 100 تعمییر کار بردم این جواب رو شنیدم کسی از دوستان می تونه کمکم کنه :au:

takpar2011
30-01-2013, 00:23
سلام دوستان خسته نباشید مشکلی واسم پیش اومده
تو یکی از سایتازده بود نصب اندرویید4 برا اچ دی مینی حالا که خواستم نصب کنم یه صفحه سیاه اومده چند خط نوشته ابی که توش ارور هم هست یکی کمکم کنه بگه چیکار کنم

_MoHaMaD_
30-01-2013, 12:44
سلام دوستان خسته نباشید مشکلی واسم پیش اومده
تو یکی از سایتازده بود نصب اندرویید4 برا اچ دی مینی حالا که خواستم نصب کنم یه صفحه سیاه اومده چند خط نوشته ابی که توش ارور هم هست یکی کمکم کنه بگه چیکار کنم

در جای مربوطه سوال کنید

موفق باشید

takpar2011
31-01-2013, 13:48
سلام دوستان خسته نباشید(اگه سوالم مربوط به این بخش نیست ببخشید)
گوشیم htc hd miniنمیدونم چش شده بعضی وقتا فقط لمس صفحش کار میکنه پنج تا دکمه پایین کار نمی کنن بعضی وقتا هم برعکس اگه میشه راهنماییم کنید

_MoHaMaD_
31-01-2013, 22:00
گوشیم htc hd miniنمیدونم چش شده بعضی وقتا فقط لمس صفحش کار میکنه پنج تا دکمه پایین کار نمی کنن بعضی وقتا هم برعکس اگه میشه راهنماییم کنید

سلام

تا حالا رامشو عوض کردید ؟ یا هارد ریست

اگر این کار رو کردید و نشده باید تاچش عوض شه

موفق باشید

nokia 5233
01-02-2013, 02:21

دوست عزیز متاسفانه تاچ باید عوض بشه .چون برا منم همین مشکل پیش اومد .ملیون ها بار رام عوض کردم هر راحی رفتم که این مشکل حل بشه نشد که نشد . تاچشو عوض کن خیالت راحت میشه البته اگه داشته باشن . درضمن پیش ی تعمیر کار مجرب ببر چون اگه طرف شلخته باشه ال سی دی خوب جا نمیوفته و همیشه تو صفح گوشی خاک جمع میشه و هزار بد بختی ...

electron_tx
02-02-2013, 23:53
salam.bebakhshid ke fiiglish ty
pe kardam.alan android ro goshim daram,nemidunam chi shode ke toch az kar oftade ba klid haye payeen.albatte toch bazi vagta be zor chand harakat mikone !! mitonid begid irad narm afzari hast ya sakht afzari?

_MoHaMaD_
03-02-2013, 18:16
salam.bebakhshid ke fiiglish ty
pe kardam.alan android ro goshim daram,nemidunam chi shode ke toch az kar oftade ba klid haye payeen.albatte toch bazi vagta be zor chand harakat mikone !! Mitonid begid irad narm afzari hast ya sakht afzari?

سلام

میتونه هم نرم افزاری باشه هم میتونه سخت افزاری
یک بار رام بزنید اگه درست نشد تاچ رو عوض کنید

anzali_kids
03-02-2013, 22:48
با سلام خدمت دوستان عزیز
من چند روزه به یه مشکلی برخورد کردم که ظاهرا درست شدنی نیست!
یکسال بود که رو گوشیم اندروید نند CS Scream نصب کرده بودم و چند روز پیش که خواستم برگردم به ویندوز دیدم که 5تا دگمه پایین صفحه (Home+Programs+Back+Call+End Call) کار نمیکنه ولی بقیه قسمت های تاچ به خوبی کار میکنن!
رام اورجینالش(رام رسمی مالزی) رو از روی مموری نصب کردم ، رام غیر رسمی اروپا رو هم (sspl) نصب کردم، گوشی رو ریست فکتوری کردم (Down Volume+Up Volume+Power) ، مموری گوشی رو فورمت کردم ، حتی گوشی رو بردم پیش یه تعمیرکار که تاچش رو تست کنه ببینه سالمه یا نه ولی اونم گفت که تاچش مشکلی نداره و مشکل نرم افزاری!
حتی File Explorer رو هم نمیتونم بیارم که برگردم به اندروید!اصلا تو Programs نمیتونم برم چون دگمه ها کار نمیکنن!
فقط یه کار نکردم اونم اینه که با باکس فلش بزنم!
از دوستان میخوام که منو راهنمایی کنن که چیکار کنم!دیگه مغزم به جایی قد نمیده لطفا یه راه حلی پیشنهاد بدین!
با تشکر

_MoHaMaD_
04-02-2013, 00:34
با سلام خدمت دوستان عزیز
من چند روزه به یه مشکلی برخورد کردم که ظاهرا درست شدنی نیست!
یکسال بود که رو گوشیم اندروید نند cs scream نصب کرده بودم و چند روز پیش که خواستم برگردم به ویندوز دیدم که 5تا دگمه پایین صفحه (home+programs+back+call+end call) کار نمیکنه ولی بقیه قسمت های تاچ به خوبی کار میکنن!
رام اورجینالش(رام رسمی مالزی) رو از روی مموری نصب کردم ، رام غیر رسمی اروپا رو هم (sspl) نصب کردم، گوشی رو ریست فکتوری کردم (down volume+up volume+power) ، مموری گوشی رو فورمت کردم ، حتی گوشی رو بردم پیش یه تعمیرکار که تاچش رو تست کنه ببینه سالمه یا نه ولی اونم گفت که تاچش مشکلی نداره و مشکل نرم افزاری!
حتی file explorer رو هم نمیتونم بیارم که برگردم به اندروید!اصلا تو programs نمیتونم برم چون دگمه ها کار نمیکنن!
فقط یه کار نکردم اونم اینه که با باکس فلش بزنم!
از دوستان میخوام که منو راهنمایی کنن که چیکار کنم!دیگه مغزم به جایی قد نمیده لطفا یه راه حلی پیشنهاد بدین!
با تشکر

تاچ گوشی رو عوض کن دوست من
باکسی نداریم برای htc که فلشر باشه

anzali_kids
04-02-2013, 01:39
تاچ گوشی رو عوض کن دوست من
باکسی نداریم برای htc که فلشر باشه

عوض کردم بازم نشد!
تاچ خودم رو هم رو یه مینی دیگه نصب کردم.مشکلی نداشت!
فقط رو ویندوز اینجوری میشه!
اگه بخوام یه ران اندروید کامل نصب کنم که همه چیزش کار کنه و سرعتش خوب باشه شما چه رامی پیشنهاد میکنید؟

_MoHaMaD_
04-02-2013, 09:31
عوض کردم بازم نشد!
تاچ خودم رو هم رو یه مینی دیگه نصب کردم.مشکلی نداشت!
فقط رو ویندوز اینجوری میشه!
اگه بخوام یه ران اندروید کامل نصب کنم که همه چیزش کار کنه و سرعتش خوب باشه شما چه رامی پیشنهاد میکنید؟

سلام
والا رام های اندروید رو بهتره که تست کنید
phonerty بد نیس
android sense 3.5 2.3.5 هم بدک نیست
بقیه رام ها هم هستن میتونید تست کنید

شما مطمنی که توی اندروید درسته ؟

Mojtaba.g90
15-02-2013, 22:29
سلام دوستان... من تاچ گوشیمو 6 ماه پیش عوض کردم.. الان وقتی باهاش کار میکنم گیر میکنه و باید گوشی رو قفل کنم دوباره باز کنم کار کنم... مشکل از تاچه؟؟ کجا بدم تعویض؟؟ چقدر هزینه اش میشه؟؟

ehsanzmnn
15-02-2013, 22:52
سلام دوستان... من تاچ گوشیمو 6 ماه پیش عوض کردم.. الان وقتی باهاش کار میکنم گیر میکنه و باید گوشی رو قفل کنم دوباره باز کنم کار کنم... مشکل از تاچه؟؟ کجا بدم تعویض؟؟ چقدر هزینه اش میشه؟؟

سلام
ببر علاالدین طبق 5 یا 6 خود تاچ خامش 50 تومنه

mhi187
05-03-2013, 22:30
سلام
من یه مدت فکر میکنم وقتی باکسی تماس میگیرم صدای طرفو ظعیف میشنوم
از شماها هم همینطوره

_MoHaMaD_
06-03-2013, 21:31
سلام
از شماها هم همینطوره

سلام

بعد یه مدت ممکنه ضعیف شده باشه کپسول
عوض کنید بهتره
البته از نرم افزار مطمن باشید

موفق و پیروز باشید

nokia 5233
07-03-2013, 00:58
سلام
از شماها هم همینطوره

اگه گوشیتو اندروید کردی همین مشکلو داره
واسه اطمینان ی بار ب ویندوز برگرد

mobilenistan
09-03-2013, 02:55
بخش ویندوز کجاست

takpar2011
22-03-2013, 10:55
سلام

تا حالا رامشو عوض کردید ؟ یا هارد ریست

اگر این کار رو کردید و نشده باید تاچش عوض شه

موفق باشید

سلام تاچ وال سی دی باهم عوض کردم ولی وقتی اندروید نصب میکنم روش صفحه گوشی شروع میکنه به حرکت کردن
اینم بگم فقط تو رام اندروید اینجور میشه اگه میتونین لطفا راهنماییم کنین
با تشکر

macensi
27-03-2013, 16:54
با سلام و خسته نباشید...
گوشیه من یه مشکلی که پیدا کرده اینه که تو ارتفاع پایین آنتنش میره...
یعنی اگه رو زمین بشینی،آنت میره...ولی اگه بلند شی بایستی آنتنش فول میشه..
فکر میکنم میخواد رادار نگیرتش :d
فکر میکنید ایرادش سخت افزاریه...یا نرم افزاری..؟
رامم o2 هست !

_MoHaMaD_
30-03-2013, 00:51
با سلام و خسته نباشید...
گوشیه من یه مشکلی که پیدا کرده اینه که تو ارتفاع پایین آنتنش میره...
یعنی اگه رو زمین بشینی،آنت میره...ولی اگه بلند شی بایستی آنتنش فول میشه..
فکر میکنم میخواد رادار نگیرتش :d
فکر میکنید ایرادش سخت افزاریه...یا نرم افزاری..؟
رامم o2 هست !

سلام
بعد از تعویض رام در صورت عدم نتیجه
اقدام به تعویض درب پشت
و پس از آن در صورت عدم نتیجه به یک تعمیرکار مجرب مراجعه فرمایید

akmepe
11-04-2013, 12:49
سلام
من گوشیم رو چندی پیش توی ماشین از طریق کابل usb با mp3 car شارژ کردم. حالا وقتی میزنمش به کامپیوتر شارژ میشه اما کامپیوتر اونو نمیشناسه و برنامه mobile device center هم اونو تشخیص نمیده! روی پند کامپیوتر هم امتحانش کردم.
کسی نمیدونه چجوری مشکلش رفع میشه؟

macensi
12-04-2013, 11:20
سلام
من گوشیم رو چندی پیش توی ماشین از طریق کابل usb با mp3 car شارژ کردم. حالا وقتی میزنمش به کامپیوتر شارژ میشه اما کامپیوتر اونو نمیشناسه و برنامه mobile device center هم اونو تشخیص نمیده! روی پند کامپیوتر هم امتحانش کردم.
کسی نمیدونه چجوری مشکلش رفع میشه؟

سلام،منم میخواستم رامم و عوض کنم به همچین مشکلی خوردم،که دوستان راهنمایی کردند
که موبایل دیوایس سنتر و پاک کنید و دوباره نصب کنید،من مشکلم حل شد،حالا باز هرچی اساتید بگند !

cybercoach
25-04-2013, 20:03
دوستان کسی قیمت تاچ و باتری مینی رو تو شیراز داره ؟؟ ممنون

_MoHaMaD_
25-04-2013, 23:06
دوستان کسی قیمت تاچ و باتری مینی رو تو شیراز داره ؟؟ ممنون

باطریشو ندیدم
تاچ هشتاد نود

aman9
29-04-2013, 22:38
فلت ولوم هم دارید قیمت؟

_MoHaMaD_
30-04-2013, 09:44
فلت ولوم هم دارید قیمت؟

فلت ولوم و مین فلت و فلت پاور و دوربین
همش به هم چسبیده !
قیمتش حول حوشه صد و خورده ای هست

hamid24049105
06-05-2013, 09:23
سلام خدمت تمامی اساتید. گوشی من چند وقتی هست که خود به خود ریست میشه!چند بار ویندوز و اندروید رو عوض کردم اما باز هم همچنان این مشکل هست و دو سه روزه این مشکل براش پیش اومده.نمیدونم مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری!اگه کسی میدونه چطور حل میشه راهنمایی کنه ممنون

_MoHaMaD_
06-05-2013, 22:49
با یه باطری دیگه تست کنید

hamid24049105
07-05-2013, 06:54
با یه باطری دیگه تست کنید

انشا ا... که مشکل از cpu گوشی نیست؟؟؟ خیلی نگرانم که cpu مشکل پیدا کرده باشه.
با باطری دیگه تست میکنم نتیجه رو میگم.(باطری فعلی از لحاظ فیزیکی سالمه ها یعنی باد نکرده و حالت طبیعی داره)

_MoHaMaD_
07-05-2013, 10:11
نه دوست من !!!
از سی پی یو نیست

hamid24049105
07-05-2013, 15:32
نه دوست من !!!
از سی پی یو نیست
آخه گوشی قبل اینکه این مشکل براش پیش بیاد موقع استفاده خیلی داغ می شد برای همین فکر کردم شاید از cpu باشه.به سیستم اندروید که روش نصب کردم مربوط نمیشه؟؟؟
<ممنون از پیگیری تون>

_MoHaMaD_
07-05-2013, 21:54
اره
چیز خاصی به نظر نباید بیاد
باطزی رو عوض کنید انشاله حل میشه

electron_tx
16-05-2013, 19:05
سلام.تاچ گوشی من از کار افتاده.چند تا تعمیر کار تاچ عوض کردن ولی جواب نداده.میگن ورژن تاچ الان تو بازار نیست اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم.

_MoHaMaD_
17-05-2013, 06:24
:4:
سلام

از کدوم شهرید ؟

electron_tx
23-05-2013, 22:30
تبریز

_MoHaMaD_
23-05-2013, 23:42
راهتونم دوره
میخاستم بگم اگه خاستید بفرستید چکش کنم براتون
من تاچ جنس خوب دارم

peyman_12
24-05-2013, 15:51
سلام ، دوستان این کلید پاور گوشی من تقریبن از کار افتاده ، و خیلی باید فشارش بدی تا کار بکنه ، به نظرتون ارزشش رو داره تعمییر کنم ؟ چون تا الان گوشی باز نشده

_MoHaMaD_
25-05-2013, 18:10
سلام
اره این تقریبا عیب اکثر گوشی های اچ دی مینی هست
تعمیرش هم بستگی به خودتون داره

KShekofteh
07-06-2013, 12:03
سلام
من یک گوشی HTC HD mini دارم. از چند روز پیش اتفاقی افتاده به این صورت که وقتی رمز گوشی رو می زنم و بعد کلید Unlock رو می زنم با اینکه کلید Unlock روشن میشه اما هیچ اتفاقی نمیفته. البته هر از چند گاهی عمل می کنه اما میگه رمز اشتباهه!!! در حالیکه رمز رو عوض نکردم. البته در بیشتر مواقع (تقریبا 99 بار از 100 بار) همونطور که گفتم اصلا این کلید عمل نمی کنه.
چند تعمیرکار بردم همه گفتن باید reset بشه.
اگر نرم افزاری هست که بدون هیچ نیازی به تأیید از داخل گوشی بشه اطلاعاتش رو برداشت (از همه مهمتر Contact ها) لطفا به من اطلاع بدید که اطلاعاتش رو بخونم و بعد factory reset کنم.
الان هیچ کاری نمی تونم با گوشی انجام بدم
ممنون

_MoHaMaD_
07-06-2013, 19:18
دوست من عیبش سخت افزاری هست ؟
:022:

KShekofteh
07-06-2013, 20:50
دوست من عیبش سخت افزاری هست ؟
:022:

نه فکر نمی کنم. چون touch داره کار می کنه ولی اون پشت انگار هیچ اتفاقی نمیفته. تعمیر هم که بردم گفت باید ریست بشه.

نرم افزاری هست که بشه با اون اطلاعات موجود در گوشی بالاخص Contact ها رو خوند؟ بدون نیاز به تأیید توسط گوشی چون طبیعتا نمی تونم تأیید کنم.

_MoHaMaD_
08-06-2013, 11:50
پس چرا تو بخش سخت افزار پست زدید ؟ :4:
شما تست کن ببین گوشیتون به active sync وصل میشه در حالتی که روشن هست
و قفل میخاد
ببین میشناسه ؟
اگه شناخت که شناخت
نشد فکر نمیکنم راهی باشه

KShekofteh
08-06-2013, 20:55
پس چرا تو بخش سخت افزار پست زدید ؟ :4:
شما تست کن ببین گوشیتون به active sync وصل میشه در حالتی که روشن هست
و قفل میخاد
ببین میشناسه ؟
اگه شناخت که شناخت
نشد فکر نمیکنم راهی باشه

شرمنده. فقط چند کلمه اول عنوان تاپیک رو خوندم و چون خیلی مشکلم حاد بود سریع بیان کردم
اما نمی تونم با sync بهش وصل بشم چون وقتی کابل usb رو می زنم طبیعتا پیغامی روی صفحه گوشی میاد که نحوه اتصال گوشی رو مشخص می کنه و از اونجایی که نمی تونم گوشی رو از حالت قفل خارج کنم طبیعتا نمی تونم گزینه sync رو انتخاب کنم!!!

as5958
07-07-2013, 18:02
تا به حال دمورد افزایش صدای این گوشی کسی کاری کرده؟

naseriya
11-07-2013, 23:16
با سلام، من روی گوشیم رام اندروید سنس 3.5 نصب کرده بودم، بعد که با رام اروپای شرقی به ویندوز موبایل برگشتم در کمال تعجب دیدم تاچ گوشی و 5 تا دکمه سخت افزاری کار نمیکنه، نمیدونم با این تعویض رامها تاچ و لمس گوشیم از کار افتاد یا ربطی نداره و بر حسب تصادف خرابی تاچ گوشیم با تعویض رامم همزمان شد، جالب اینکه وقتی قاب پشتی گوشی را در می آوردم، لمس صفحه گوشی کار میکرد و با بستن آن دوباره از کار می افتاد. سرتون رو درد نیارم 100،000 تومن پیاده شدم و تاچ گوشی رو به همراه صفحه LCD تعویض و اصلی اون رو انداختم، حالا همه چی درست شده و فعلا رام اروپای شرقی روی گوشیم نصبه. فقط یه مشکل داره، وقتی میخوام به کسی زنگ بزنم، به محض اینکه شماره موردنظر را، واسه برقراری تماس Ok میکنم، صفحه گوشی سیاه میشه و تمام مدتی که داره شماره رو میگیره صفحه سیاهه و به هیچ وجه صفحه روشن نمیشه که بخوای تماس رو قطع کنی یا کار دیگه انجام بدی. دکمه های سخت افزاری روشن است و با لمس اونا ویبره میزنه ولی نه تماس رو قطع میکنه، نه منو میاره و نه صفحه هوم میاد. حتی دکمه پاور هم صفحه سیاه رو روشن نمیکنه یا یک لحظه کوتاه روشن میکنه و سریعا دوباره سیاه میشه. حالا توی این صدم ثانیه که صفحه روشن شد وقتی سریع روی دکمه اسپیکر کلیک میکنم، صفحه کامل روشن میمونه و بدون مشکل کار میکنه یعنی به حالت عادی برمیگرده که میشه تماس را قطع یا هر کار دیگه ای انجام داد. اسپیکر را خاموش کنم دوباره صفحه سیاه میشه و همون مشکلات . از دوستان عزیز و اساتید با تجربه کسی میدونه مشکل چیه و من باید چیکار کنم ؟ پیشاپیش از کمک و راهنمایی شما بی نهایت ممنون و سپاسگزارم.

_MoHaMaD_
12-07-2013, 19:48
sensor گوشی خراب شده
یا روکشش درست جا نزاشته تعمیرکار

naseriya
13-07-2013, 01:08
sensor گوشی خراب شده
یا روکشش درست جا نزاشته تعمیرکار

سلام محمد جان، ممنون از پاسخت و راهنمایی که کردی. من الان تمام قسمت های گوشیم درست کار میکنه و برای استفاده نکردن از دکمه پاور گوشی، نرم افزار Shaken wake را نصب دارم و بدون مشکل با تکون دادن گوشی، صفحه روشن و خاموش میشه. به نطر شما سنس سالمه یا ربطی نداره. در ضمن راستش این تعمیرکار یکبار گوشی را سالم بهم داد که این مشکل را هم نداشت، ولی متاسفانه وقتی گوشی را آوردم خونه، و قاب پشتی را باز کردم دیدم تقریبا صفحه LCD از گوشی جداست و چون خوب نچسبیده، فاصله زیادی بین اونا بود، دوباره بردم پیشش، گفت چسب HTC گیر نمیاد و تازه من خوبشو دارم و هزار بهانه دیگه. حالا تقریبا نسبت به سری اول خوب چسبونده ولی به این مشکل خوردم. محمد آقا وقتی شماره میگیرم و صفحه سیاه میشه، نیمه بالای LCD را که فشار میدم، صفحه خیلی کوتاه روشن میشه که می تونم سریع قطع کنم یا دکمه اسپیکر را بزنم که در اینصورت صفحه بدون مشکل روشن می مونه. وقتی هم که گوشی زنگ میخوره، صفحه مشکل نداره، چون روشن میشه و راحت میشه پاسخ داد یا قطع کرد و اصلا سیاه نمیشه. با این توضیحات به نطر شما مشکل از کجاست و باید چه کرد. ممنون محمد جان که با وجود اینکه ازم دلگیری وقت میزاری و پاسخ میدی. بازم ممنون.

_MoHaMaD_
13-07-2013, 14:34
خیر بزرگوار من دلگیر نیستم
اون یه سو تفاهم بود
عرض شود خدمتت که اکثر مینی ها بعد از تعویض اینطوری میشن
اگر میتونید ببرید براشون ولی خب این ایراد مربوط به سنسور گوشیتونه یه پلاستیک سیاه روشه که 70 % اوقات ایراد از اونه

naseriya
13-07-2013, 17:32
خیر بزرگوار من دلگیر نیستم
اون یه سو تفاهم بود
عرض شود خدمتت که اکثر مینی ها بعد از تعویض اینطوری میشن
اگر میتونید ببرید براشون ولی خب این ایراد مربوط به سنسور گوشیتونه یه پلاستیک سیاه روشه که 70 % اوقات ایراد از اونه

سلام محمد جان. من بردم پیشش، اولش که به هیچ عنوان قبول نمیکرد و میگفت کاری از دستم برنمیاد. خودش چند بار تست کرد که تصادفا یکی دوبارش صفحه روشن موند، بعد انگشتش را جلوی سنس میزاشت، صفحه خاموش و با برداشتن انگشتش صفحه روشن میشد. اینطوری نتیجه گرفت سنس سالمه ولی میگفت نمیدونم چشه که بازش کنم. من وجود شما و این مکالمه را واسش تعریف کردم، ازم خواست که بپرسم و جواب شمارو بهش بگم بلکه بتونه درست کنه. از اینکه ایراد احتمالی را بهم گفتی ازت ممنونم و همین که فهمیدم ازم دلگیر نیستی، فکر میکنم گوشیم درست شده، که این خودش از بزرگواری شما نشات میگیره. امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشی دوست عزیز.

_MoHaMaD_
14-07-2013, 14:23
قربان شما اقا مهران عزیز

اره عیبش همونیه که بهتون گفتم
شانستون اون لحظه پلاستیکه درست سرجاش بوده :دی

موفق و پیروز باشید

rajabi1367
20-07-2013, 19:30
سلام
من نزدیک به یکی دو سال پیش به تدریج یه مشکلی برای گوشیم پیش اومد که یه هو باطری خالی می کرد.
بعد اینجوری شد که کلا باطریش رفت رو 10% یا 5% و حتی فول شارژ هم همونقد میموند. ولی جالب اینجا بود که با اون وضع تا یه روز کامل دووم میاورد. :ag:
با این اوصاف من یه سالی سر کردم. تا اینکه رفتم باطری گرفتم و عوض کردم که دیدم باز همونجوریه.
آخر رفتم دادم تعمیر. طرف 3 تا آی سی اش رو عوض کرد. الآن اینجوری شده که کلا باطری یا رو 100% یا 90%...
مورد وافعا عجیبیه :ai:
هیچ یک از اساتید نظری ندارن؟ :bt:

naseriya
21-07-2013, 20:53
قربان شما اقا مهران عزیز

اره عیبش همونیه که بهتون گفتم
شانستون اون لحظه پلاستیکه درست سرجاش بوده :دی

موفق و پیروز باشید

سلام محمد جان، بخدا شرمنده مجدد مزاحمت میشم. داداشم من همون روز رفتم پیش تعمیرکار و حدس شمارو هم بهش گفتم، کلی سروکله زد درست که نکرد هیچ، گوشی دوباره مثل اول توی لمس و کلید های سخت افزاری و تاچ به مشکل خورده. انگار نه انگار که صفحه LCD و تاچ رو عوض کردم و اصلی انداختم، یعنی همونطوری که تاچ و LCD اولی کار میکرد، اینم همونطوری کار میکنه. سرتو درد نیارم دوست عزیز، بعد 105.000 تومن که تا الان دادم، نزدیکه 8 روزه گوشی دست تعمیرکاره. گویا یکبار فلش زده، با صفحه پلاستیکی مشکی سنسور هم ور رفته، سه روز پیش هم گفت دارم دوباره روی یک تاچ و LCD نو و اصلی دیگه امتحان میکنم، دیروز که زنگ زدم گفت تقریبا درست کردم، یک روز دیگه واسه تست نهایی پیشم باشه، امروز که زنگ زدم میگفت همونطوریه و فردا بیا ببر. محمد جان به نطر شما من الان چیکار کنم بهتره. بعید می بینم تو شهر ما تعمیر کار شاخی وجود داشته باشه، که اگه باشه نهایت مثل همینه. در همچین موارد شما در تهران یا شهر دیگه تعمیر کار خوبی می شناسی که بشه به درست شدن گوشی امیدوار بود، یا به نطر شما باید بی خیالش شم و به سطل آشغال فکر کنم و دیگه صلاح نیست واسش وقت بزارم و خرجش کنم.
شرمنده و ممنونم از لطفت دوست عزیز و بزرگوارم

naseriya
22-07-2013, 22:59
سلام محمد جان، بخدا شرمنده مجدد مزاحمت میشم. داداشم من همون روز رفتم پیش تعمیرکار و حدس شمارو هم بهش گفتم، کلی سروکله زد درست که نکرد هیچ، گوشی دوباره مثل اول توی لمس و کلید های سخت افزاری و تاچ به مشکل خورده. انگار نه انگار که صفحه LCD و تاچ رو عوض کردم و اصلی انداختم، یعنی همونطوری که تاچ و LCD اولی کار میکرد، اینم همونطوری کار میکنه. سرتو درد نیارم دوست عزیز، بعد 105.000 تومن که تا الان دادم، نزدیکه 8 روزه گوشی دست تعمیرکاره. گویا یکبار فلش زده، با صفحه پلاستیکی مشکی سنسور هم ور رفته، سه روز پیش هم گفت دارم دوباره روی یک تاچ و LCD نو و اصلی دیگه امتحان میکنم، دیروز که زنگ زدم گفت تقریبا درست کردم، یک روز دیگه واسه تست نهایی پیشم باشه، امروز که زنگ زدم میگفت همونطوریه و فردا بیا ببر. محمد جان به نطر شما من الان چیکار کنم بهتره. بعید می بینم تو شهر ما تعمیر کار شاخی وجود داشته باشه، که اگه باشه نهایت مثل همینه. در همچین موارد شما در تهران یا شهر دیگه تعمیر کار خوبی می شناسی که بشه به درست شدن گوشی امیدوار بود، یا به نطر شما باید بی خیالش شم و به سطل آشغال فکر کنم و دیگه صلاح نیست واسش وقت بزارم و خرجش کنم.
شرمنده و ممنونم از لطفت دوست عزیز و بزرگوارم

سلام محمد جان ، خدارو شکر تاچ و LCD رو دوباره تعویض و یک تاچ LCD اصلی دیگه انداخت و فعلا که همه چی درست سده و مشکلی نداره. خواستم اظلاع بدم و بابت وقتی که گذاشتید و راهنمایی های بی دریغتان تشکر کنم. ممنون دوست عزیز

_MoHaMaD_
24-07-2013, 22:38
مهران جان سلام
خدا رو شکر
داداش خاستی بده خودم براتون درست میکنم
ولی به نظرم دیگه انچنان ارزشی نداره این گوشی :)

بازم خودتون میدونید

naseriya
25-07-2013, 18:50
مهران جان سلام
خدا رو شکر
داداش خاستی بده خودم براتون درست میکنم
ولی به نظرم دیگه انچنان ارزشی نداره این گوشی :)

بازم خودتون میدونید

محمد جان سلام ، فعلا که داره مثل روز اولش کار میکنه و انگار دوباره زنده شده. اما اگه دوباره به مشکل خورد، دست خودتو می بوسه، به دیده منت، هر طور شده میفرستم خدمتت.
بازم ممنون از لطفت دوست عزیز.

peyman_12
20-08-2013, 15:47
سلام ؛ دوستان من HTC HD mini رو بازنشسته کردم ؛ فقط نمیدونم باطریش رو چه جوری نگه دارم که خراب نشه ؟؟
خالی کنم ؟ پر کنم ؟؟ رو گوشی بزارم یا جدا ؟؟؟