PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ برنامه نویسی c# برای ویندوز فون

tighoor
28-12-2011, 23:12
پرسش و پاسخ برنامه نویسی c# برای ویندوز فون

با سلام از این به بعد تمامی پرسش و پاسخ ها در مورد زبان Visual c# 2010 برای ویندوز فون در این تاپیک انجام میشه... موفق باشید

iprong
28-01-2012, 14:08
خوب من تصمیم گرفتم از فیلد اصلی حرفه ایم که سخت افزار و شبکه است پا فرا تر بذارم
فقط چند تا سوال دارم از بچه های گل pwpd
c# or vb
رو برم دنبالش قدرت کدوم بیشتره هدف اصلیم تولید نرم افزار برای ویندوزفون هستش

یه توضیح کوچیک هم در مورد توسعه xbl و سیلورلایت میخوام کلا با او دو زبان فرق داره ؟

و اینکه جداگانه زبان رو یاد بگیرم بعد برم دنبال sdk یا اینکه تحت همون sdk یاد بگیرم همونطور که گفتم هدف اصلیم توسعه نرم افزار واسه ویندوز فون و البته تبلت ویندوز 8 هستش
خیلی ممنون از راهنمایی:dn:

aryasoft2872
28-01-2012, 17:14
سلام

فرقی از لحاظ قدرت ندارن ولی کلا c# بهتره حداقل نفعی که داره اینه که شما با سینتکس سی بیشتر آشنا می شید کلا مایکروسافت هم رو سی شارپ بیشتر کار می کنه.

سیلورلایت و اکس ان آ دو شیوه برنامه نویسی برای ویندوز فون هست اکس ان آ بیشتر برای بازی استفاده می شه و من خودم با اون شروع کردم ویندوز فون رو و چیز خوبیه ولی توی ایران کاربردی نداره چون بازی نوشتن واقعا وقت و هزینه زیادی می خواد.هر دو زبانشون سی شارپه ولی زمین تا زیر زمین فرقه بینشون.و با توجه به حذف شدن اکس ان آ در ویندوز ایت سراغش نرید و برید سراغ همون سیلورلایت بهتره

بستگی داره به سطح اطلاعاتتون اگر تا حالا برنامه نویسی نکردید اول برید سراغ سی شارپ با کتاب mpress star c# here 2010 می تونید شروع کنید بعد بیایید سراغ کتابای ویندوز فون (تو این کتاب ها زیاد مفاهیم پایه توضیح داده نمی شن)

موفق باشید

sma6871
28-01-2012, 20:29
خوب من تصمیم گرفتم از فیلد اصلی حرفه ایم که سخت افزار و شبکه است پا فرا تر بذارم
فقط چند تا سوال دارم از بچه های گل pwpd
c# or vb
رو برم دنبالش قدرت کدوم بیشتره هدف اصلیم تولید نرم افزار برای ویندوزفون هستش

یه توضیح کوچیک هم در مورد توسعه xbl و سیلورلایت میخوام کلا با او دو زبان فرق داره ؟

و اینکه جداگانه زبان رو یاد بگیرم بعد برم دنبال sdk یا اینکه تحت همون sdk یاد بگیرم همونطور که گفتم هدف اصلیم توسعه نرم افزار واسه ویندوز فون و البته تبلت ویندوز 8 هستش
خیلی ممنون از راهنمایی:dn:

از نظر قدرت که من تا حالا زورآزماییشون نکردم ولی تو این مورد(ویندوز فون) درصد خیلی بالایی از سورس های آموزشی، سوال و جواب ها و مطالبی که توی نت هست به زبان سی شارپ نوشته شدن.

البته هرکدومش رو یاد بگیری خوندن دیگری هم زیاد سخت نیست.

سیلورلایت هم یه پلتفرمه برای ساخت انیمیشن و کار با تصاویر(میتونی سیلورلایت رو فلش فرض کنی و سی شارپ رو اسکریپتاش)

به نظر من اول سی شارپ رو یاد بگیر بعد برو سراغ ویندوز فون

iprong
29-01-2012, 00:58
ممنون از استادان عزیز فکنم جواب سوالاتمو گرفتم فقط اون کتابی که واسه c# معرفی کردین یه سرچ زدم مثل اینکه اسمش اشتباست

aryasoft2872
29-01-2012, 12:10
این هم نام دقیق کتاب:
Start Here! Learn Microsoft Visual C# 2010 Programming

از انتشارات microsoft press (MPress)

mahdivakili
29-01-2012, 12:39
سلام دوستان گرامی با عرض معذرت میشه برنامه ای درست کرد که همه ی فرمت های ف ی ل م رو پخش کرد؟؟:bw:

mahdivakili
04-02-2012, 17:13
سلام دوستان گرامی مهمترین برنامه برای ویندوز فون اینه که یه برنامه باشه که بشه باهاش با انواع اکانت ها چت کرد و بشه تماس تصویری کرد و بعد از بیرون آمدن برنامه همچنان برنامه کار کنه و کسی که پی ام میده بشه مشاهده کـرد؟؟؟؟؟

HaMiD.NsI
04-02-2012, 22:52
سلام دوستان گرامی با عرض معذرت میشه برنامه ای درست کرد که همه ی فرمت های ف ی ل م رو پخش کرد؟؟:bw:
سلام در حال حاضر خیر شاید تو اپدیت بعدی که کد های نیتیو c++ بیاد شاهد عرضه پلیر باشیم

HaMiD.NsI
04-02-2012, 22:53
سلام دوستان گرامی مهمترین برنامه برای ویندوز فون اینه که یه برنامه باشه که بشه باهاش با انواع اکانت ها چت کرد و بشه تماس تصویری کرد و بعد از بیرون آمدن برنامه همچنان برنامه کار کنه و کسی که پی ام میده بشه مشاهده کـرد؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز به عنوان تاپیک دقت کنید باید تو تاپیک برنامه های درخواستی پست بزننید نه اینجا
ممنون

aryasoft2872
06-02-2012, 21:27

نشدنی نیست ولی اطلاعات خیلی بالایی می خواد vlc تا حدودی این کارو کرده ولی اطلاعات علمی مورد نیازش از حد ایران خیلی بیشتره...

(در ضمن قرار نیست برای ویندوز فون 7 نیتیو کد اجازه داده بشه اونچه هم که هکر ها انجام می دن در حدی نیست که بشه باهاش برنامه کامل ساخت)