PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در رابطه با Galaxy Tab 8.9

صفحه ها : [1] 2

~DrunK
29-12-2011, 12:19
با سلام خدمت دوستان عزیز

تمامی سوالات و مشکلات خود در رابطه با Galaxy Tab 8.9 رو میتونید در این تاپیک مطرح کنید

از بحث کردن در رابطه با مسایل حاشیه ای و نامربوط به تاپیک خودداری کنید

ممنون

sas_l3oy
05-01-2012, 21:07
سلام.من قصد خريد اين تبلت رو داشتم ميخواستم بدونم كه درسته كه ميشه با مدل 3g اين تبلت تماس هاي معمولي 2g هم برقرار كرد؟

~DrunK
06-01-2012, 15:16
سلام.من قصد خريد اين تبلت رو داشتم ميخواستم بدونم كه درسته كه ميشه با مدل 3g اين تبلت تماس هاي معمولي 2g هم برقرار كرد؟
سلام دوست من
خیر,,,تقریبا از همه امکانات شبکه میشه استفاده کرد جز مکالمه 2g
ولی امکانش هست با ارایه اندروید 4 یا کاستوم رام های جدید این قابلیت اضافه بشه...

sas_l3oy
06-01-2012, 23:40
سلام دوست من
خیر,,,تقریبا از همه امکانات شبکه میشه استفاده کرد جز مکالمه 2g
ولی امکانش هست با ارایه اندروید 4 یا کاستوم رام های جدید این قابلیت اضافه بشه...
مرسی دوست عزیز.ولی من یک پیشنمایش راجع به این دستگاه تو سایت gsmarena خوندم که توی اون گفته بود این امکان هست و حتی برنامه ی contacts هم داره دستگاه لینک زیر:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_8_9_preview-review-603p3.php
و این جمله : Tablet with support for GSM voice communication, SMS, and MMS.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_8_9_3g-3891.php
اما خوب حرف شما برای من سندِ و مثل اینکه این امکان رو نداره این تبلت.
مرسی

~DrunK
07-01-2012, 00:37
مرسی دوست عزیز.ولی من یک پیشنمایش راجع به این دستگاه تو سایت gsmarena خوندم که توی اون گفته بود این امکان هست و حتی برنامه ی contacts هم داره دستگاه لینک زیر:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_8_9_preview-review-603p3.php
و این جمله : Tablet with support for GSM voice communication, SMS, and MMS.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_8_9_3g-3891.php
اما خوب حرف شما برای من سندِ و مثل اینکه این امکان رو نداره این تبلت.
مرسی

سلام مجدد
شما لطف داری دوست من...
برنامه ی Contacts صرفا برای مکالمه نیست! چون این تبلت قابلیت sms و mms رو داره...
بله بنده یه سری تصاویر رو دیدم ک درش حتی ایکون Call هم وجود داشت! اما از چندکاربر این تبلت و فروشنده های بازار ک سوال کردم گفتند قابلیت مکالمه با سیم کارت های فعلی بازار رو نداره...
موفق باشید!

printer
13-01-2012, 15:49
سلام من گلکسی تب 8.9 خریدم شما میدونید کی اپدیت 3.2 فارسیش میاد

~DrunK
13-01-2012, 15:53
سلام من گلکسی تب 8.9 خریدم شما میدونید کی اپدیت 3.2 فارسیش میاد
سلام دوست من

شما با wifi به اینترنت متصل بشید در صورت وجود اپدیت جدید تبلت رو اپدیت کنید... این ساده ترین و بی خطر ترین روش هست...

روش بعدی نصب رام از طریق odin هست... اگر تبلت شما مدل 3gایه از طریق لینک زیر رام 3.2 رو نصب کنید: (اول روت کنید بعد...)
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190169

mamalkhane
21-01-2012, 15:17
سلام و درود به شما می خواستم بدونم 1-این تبلت یک سایت فلش رو(مثل صفحه اصلی بانک ملی)به طور کامل نشون میده درست مثل فلش پلیر کامپیوتر..2-امکان اتصال فلش مموری بوسیله کیت مخصوص به تبلت امکانپذیره...3-امکان نمایش فیلم بصورت فول اچ دی و با هر فرمتی امکان داره.....از جوابهاتون ممنونم

~DrunK
21-01-2012, 15:31
سلام و درود به شما می خواستم بدونم 1-این تبلت یک سایت فلش رو(مثل صفحه اصلی بانک ملی)به طور کامل نشون میده درست مثل فلش پلیر کامپیوتر..2-امکان اتصال فلش مموری بوسیله کیت مخصوص به تبلت امکانپذیره...3-امکان نمایش فیلم بصورت فول اچ دی و با هر فرمتی امکان داره.....از جوابهاتون ممنونم
سلام

1-بله...

2-بله (تا 32 گیگ فلش ساپورت میکنه...)

3-(Full Hd (1080pبا فریم ریت بالا رو کند پخش میکنه... اما میتونید با برنامه تبدیل فایل های تصویری این مشکل رو حل کنید... مثل برنامه ی HandBrake

mamalkhane
22-01-2012, 13:35
سلام

1-بله...

2-بله (تا 32 گیگ فلش ساپورت میکنه...)

3-(full hd (1080pبا فریم ریت بالا رو کند پخش میکنه... اما میتونید با برنامه تبدیل فایل های تصویری این مشکل رو حل کنید... مثل برنامه ی handbrake

ممنون از جوابتون..یه سوال دیگه میشه با نصب یه پلیر خوب روی این تبلت امکان پخش روان فیلم بصورت فول اچ دی رو پیدا کرد که دیگه نخواد فیلمو تبدیل کرد و اگه همچین پلیری هست لطفا بهم معرفی کنین ..با سپاس از شما

~DrunK
22-01-2012, 14:46
ممنون از جوابتون..یه سوال دیگه میشه با نصب یه پلیر خوب روی این تبلت امکان پخش روان فیلم بصورت فول اچ دی رو پیدا کرد که دیگه نخواد فیلمو تبدیل کرد و اگه همچین پلیری هست لطفا بهم معرفی کنین ..با سپاس از شما

تا حدودی بهبود پیدا میکنه... اما همانطور ک گفتم برای پخش بعضی از فیلم های Full Hd 1080p نیاز هست که تبدیل بشه...

MX Video Player یکی از بهترین پلیر هاست که با Tegra2 سازگاری داره...
(توجه کنید کدک Tegra رو باید نصب کنید...)

این هم لینک:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188682

Maziar_Esk
22-01-2012, 19:36
با سلام، قبلا هم گفته شد که فعلا این تبلت قابلیت مکالمه رو نداره.ولی یه سوال اینکه هیچ گونه دیالری وجود نداره تا بطور مثال بخواهیم سیم کارت ایرانسل رو شارژ کنیم؟چون من سیم کارت اینداختم برای اینترنت و چک کردن ایمیل تو خیابون واقعا فوق العادست ولی برای شارژ کردن هی باید سیم کارت رو روی گوشی دیگه بندازم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.:an:

~DrunK
22-01-2012, 21:54
با سلام، قبلا هم گفته شد که فعلا این تبلت قابلیت مکالمه رو نداره.ولی یه سوال اینکه هیچ گونه دیالری وجود نداره تا بطور مثال بخواهیم سیم کارت ایرانسل رو شارژ کنیم؟چون من سیم کارت اینداختم برای اینترنت و چک کردن ایمیل تو خیابون واقعا فوق العادست ولی برای شارژ کردن هی باید سیم کارت رو روی گوشی دیگه بندازم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.:an:

سلام مازیار جان

دیالرو متاسفانه نمیشه فعلا کاریش کرد... شاید ورژن بعدی اضافه بشه...

اما راه های دیگری جز دیالر هست...

اگر مشترک ایرانسل هستید میتونید از طریق کنترل حساب اینترنتی اقدام به شارژ کنی...
یا اینکه از خط ایرانسل دیگتون خط ب خط کنید...

syavash ghadiri
30-01-2012, 15:12
ا سلام. من بتازگی گالاکسی 8.9 خریدم.آیا میشه از رام و برنامه های نصب شده 1 بکاپ کامل گرفت و در صورت نیاز دوباره اون رام رو با برنامههاش برگدوند.اگر میشه لطفلا یک توضیح کامل بدید.ممنون.و اینکه ایا باید گوشی حتما روت بشه؟

~DrunK
30-01-2012, 17:01
ا سلام. من بتازگی گالاکسی 8.9 خریدم.آیا میشه از رام و برنامه های نصب شده 1 بکاپ کامل گرفت و در صورت نیاز دوباره اون رام رو با برنامههاش برگدوند.اگر میشه لطفلا یک توضیح کامل بدید.ممنون.و اینکه ایا باید گوشی حتما روت بشه؟
سلام

شما با روت و نصب cwm میتونید به صورت کامل از اطلاعات نسخه پشتیبان تهیه کنی...
با ورود به cwm و انتخاب گزینه Nandroid Backup

negar60224
01-02-2012, 20:07
سلام. لطفأ آموزش آنروت این تبلت رو بگذارید یا اگر جایی در همین سایت هست برام لینک بگذارید. ممنون

~DrunK
02-02-2012, 13:50
سلام. لطفأ آموزش آنروت این تبلت رو بگذارید یا اگر جایی در همین سایت هست برام لینک بگذارید. ممنون

سلام مجدد...

دوست من باور کنید هیچ اموزش خاصی نداره... بنده در تاپیک روت این تبلت بهتون گفتم ک پست 11 رو مطالعه کنید... پست 11 اون تاپیک جواب یکی از دوستان هست ک در مورد انروت سوال کرده بود

تتیس
06-02-2012, 21:08
سلام
لطف میکنین دفترچه راهنمای تبلت 8.9 سامسونگ رو برا یدانلود بذارین؟

fotrosaji
08-02-2012, 01:06
من شنیدم با روت کردن این تبلت امکان مکالمه رو پیدات میکنه.
این درسته؟
اگر درسته چه طور میشه این کار رو کرد؟
متشکر

~DrunK
08-02-2012, 14:34
سلام
لطف میکنین دفترچه راهنمای تبلت 8.9 سامسونگ رو برا یدانلود بذارین؟
سلام
بفرمایید: (به زبان En)
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=673471&stc=1&d=1325976799 (http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201111/20111102061810193/GT-P7310_Galaxy_Tab_8-9_English_User_Manual.pdf)

من شنیدم با روت کردن این تبلت امکان مکالمه رو پیدات میکنه.
این درسته؟
اگر درسته چه طور میشه این کار رو کرد؟
متشکر
سلام

نه دوست گلم همچین قابلیتی اضافه نمیشه...

موفق باشید!

nasima
09-02-2012, 22:20
آقا من برای دریافت درایور تبلتم که رفتم نتونستم پیدا کنم مدل من :P7300 3g wifi 16g اما تو سایت سامسونگ این مدل نیست!!!!
اونا P7310 دارند و wifi only چکار کنم؟؟!!!!

~DrunK
10-02-2012, 00:57
آقا من برای دریافت درایور تبلتم که رفتم نتونستم پیدا کنم مدل من :P7300 3g wifi 16g اما تو سایت سامسونگ این مدل نیست!!!!
اونا P7310 دارند و wifi only چکار کنم؟؟!!!!

بفرمایید:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=677219&stc=1&d=1326981853 (http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/Kies.shtml)

mrmostafa
12-02-2012, 16:06
سلام مصطفی جان
وقت بخیر

گارانتی از بین میره...
بله... راحتتر از اونی که فکرشو بکنید...
مزایا: نصب Cwm ,,,نصب کاستوم رام... و نصب برنامه هایی ک برای اجرا نیاز به روت دارند... و...
هنوز به طور رسمی ارایه نشده اپدیت اما رام های ازمایشی Ics موجوده...
تا اخر این ماه میلادی باید عرضه بشه...

معین جان سپاسگزارم. من الا یه تبلت 8.9 میخوام بخرم به نظرت با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟؟؟ اگر روت کنم که با گارانتی اشتباه ولی نمیدونم چیکار کنم و اینکه گارانتی چه مزایایی داره؟ چون تا به حال استفاده نکردم همه کارهای گوشی هام رو خودم انجام دادم. من چون تازه وارد اندروید شدم این Cwm دقیق چی هست؟ ممنونم از توضیحات

hakan2008
12-02-2012, 18:41
سلام..دوستانی که این مدل دو دارند...
ایا از کارکردش راضی هستید؟
واسه خوندن pdf اینا راحته؟
ایا تو پخش فیلم با فرمت mkv,mp4,xdiv , avi,WMV,mov,3gpو سایر فرمت ها مشکلی داره یا نه؟
همچنین 1080p روان پخش میشه؟یا گیر داره؟
و انگاری این مدل sd memory نمیخوره.....ازین نظر فضا کم نمیاد؟ با نصب برنامه و بازی

~DrunK
12-02-2012, 19:44
معین جان سپاسگزارم. من الا یه تبلت 8.9 میخوام بخرم به نظرت با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟؟؟ اگر روت کنم که با گارانتی اشتباه ولی نمیدونم چیکار کنم و اینکه گارانتی چه مزایایی داره؟ چون تا به حال استفاده نکردم همه کارهای گوشی هام رو خودم انجام دادم. من چون تازه وارد اندروید شدم این Cwm دقیق چی هست؟ ممنونم از توضیحات
خواهش میکنم...

بنده خرید با گارانتی رو پیشنهاد میکنم... هرچند کیفیت تولید و قطعات بالاست اما به هرحال ممکنه دچار مشکل بشه...
همچنین خیالتون از بابت قطعات اصلی و.... تبلت راحته...

خدمات ضمانت شامل تعمیر یا سرویس دستگاه و ارائه خدمات رایگان جهت تعویض قطعات و دستمزد تعمیر میباشد

Cwm یک کاستوم ریکاوری هست که شما از طریق این ریکاوری میتونید رام های کوک شده و یا عمل Nandroid Backup رو انجام بدید همچنین برای نصب یکسری افزونه ها و فیکسر ها شما میتونید از طریق این ریکاوری عمل کنید... و ده ها قابلیت دیگر... (این ها رایج ترین موارد استفادش بود)

mrmostafa
13-02-2012, 00:29
خواهش میکنم...

بنده خرید با گارانتی رو پیشنهاد میکنم... هرچند کیفیت تولید و قطعات بالاست اما به هرحال ممکنه دچار مشکل بشه...
همچنین خیالتون از بابت قطعات اصلی و.... تبلت راحته...

خدمات ضمانت شامل تعمیر یا سرویس دستگاه و ارائه خدمات رایگان جهت تعویض قطعات و دستمزد تعمیر میباشد

Cwm یک کاستوم ریکاوری هست که شما از طریق این ریکاوری میتونید رام های کوک شده و یا عمل Nandroid Backup رو انجام بدید همچنین برای نصب یکسری افزونه ها و فیکسر ها شما میتونید از طریق این ریکاوری عمل کنید... و ده ها قابلیت دیگر... (این ها رایج ترین موارد استفادش بود)

ممنونم. خوب من با گارانتی بگیرم میخوام روت کنم برای امکانات بیشتر دیگه گارانتی به دردم نمیخوره که؟ یعنی باطل میشه و فقط پول اضافی بابت گارانتی دادم. برنامه هایی که بعد از روت کردن کارایی داره رو از کجا دالود کنم؟؟؟
این سامسونگ که روی همه چی مموری کارت میزاره نمیدونم چرا برای این نذاشته. تبلت برای فیلم و موزیک و ... هستش و برنامه های زیادی هم که نصب کنیم 16 گیگ کم میاد ضمن اینکه تبدیل Usb هست که مموری میخوره ولی فایده نداره. دیگه این هفته همین 8.9 میخرم شروع میکنم کاراش رو انجام دادن. چون 7.7 میخواستم بگیرم هم مموری داره هم سوپر آمولد پلاس ولی اگر 8.9 یا 9.7 بود خوب بود 7.7 خیلی کوچیک هست.

mrmostafa
13-02-2012, 00:45
با اجازه از معین عزیز
دوستان در مورد مکالمه صبر کنید به نظرم امکانش باشه چون من در انجمن های خارجی خوندم بعضی موفق به انجام این کار شدن و با روت کردن و یه کارایی این قابلیت اضافه میشه حالا باید با آپدیت به ورژن 4 ببینیم مشکلش حل میشه یا نه. ولی خوب کار نشد نداره همه چی شدنیه :))
به نظر من این تبلت همه چیش کامل هست فقط مشکلش نداشتن مموری کارت هست. حتی سامسونگ یک هاب 4 پورته زده که 28 هزار در میاد و نشان دهنده این هست که این تبلت همزمان میشه از پورتش استفاده کرد
دوستان قلم خوب برای نوشتن چی خوبه؟؟ قلم ها چون باید گرما تولید کنن سرشون .... هست نمیدونم مثل خودکار میشه شماره ای رو نوشت سریع تو Notepad ؟؟؟

mrmostafa
15-02-2012, 12:30
با سلام ممنون ميشم راهنمايي كنيد:
1- براي قرار دادن عكس در هوم اسكرين عكس رو كامل قرار نميده و برش ميزنه ولي نميه كل عكس رو انتخاب كرد. در صورتي كه ال سي دي 8.9 هست ؟؟؟
2- قسمت ايجاد كاربري فيس بوك ميزنم بعد برقرار نميشه در صورتي كه وي پي ان هم وصل هست
3- امكان تعيين زنگ دلخواه براي ساعت و اس ام اس و غيره وجود نداره آيا راهي هست؟؟
4- به رام 4 آپديت كنم اطلاعات پاك ميشن؟؟ براي بكاپ گرفتن از تنظيمات و برنامه ها و اس ام اس چكار كنم؟
5- ايا برنامه هاي اندرويد كه زياد جا ميگيره؟ چون 12 گيگ فضا ازاد داده و موزيك و عكس و فيلم كم مياد نميدونم چرا براي سايز كوچيك هاش مموري گذاشته براي سايز بزرگ كه جاشم داره نذاشته مسخرست واقعا.
6- با مرورگر خود گوشي ميرم سايت هاي فارسي فونتش مانند مرورگرهاي داخل ويندوز نيست آيا فونت ها عمومي فارسي رو براي اندرويد ميشه گرفت و قرار داد تا درست بشه يا فونت هاي مرورگر به نوع مرورگر بستگي داره و با مرورگر ديگه اي درست ميشه؟
با سپاس

POUYA
15-02-2012, 12:48
با سلام ممنون ميشم راهنمايي كنيد:
1- براي قرار دادن عكس در هوم اسكرين عكس رو كامل قرار نميده و برش ميزنه ولي نميه كل عكس رو انتخاب كرد. در صورتي كه ال سي دي 8.9 هست ؟؟؟
2- قسمت ايجاد كاربري فيس بوك ميزنم بعد برقرار نميشه در صورتي كه وي پي ان هم وصل هست
3- امكان تعيين زنگ دلخواه براي ساعت و اس ام اس و غيره وجود نداره آيا راهي هست؟؟
4- به رام 4 آپديت كنم اطلاعات پاك ميشن؟؟ براي بكاپ گرفتن از تنظيمات و برنامه ها و اس ام اس چكار كنم؟
5- ايا برنامه هاي اندرويد كه زياد جا ميگيره؟ چون 12 گيگ فضا ازاد داده و موزيك و عكس و فيلم كم مياد نميدونم چرا براي سايز كوچيك هاش مموري گذاشته براي سايز بزرگ كه جاشم داره نذاشته مسخرست واقعا.
6- با مرورگر خود گوشي ميرم سايت هاي فارسي فونتش مانند مرورگرهاي داخل ويندوز نيست آيا فونت ها عمومي فارسي رو براي اندرويد ميشه گرفت و قرار داد تا درست بشه يا فونت هاي مرورگر به نوع مرورگر بستگي داره و با مرورگر ديگه اي درست ميشه؟
با سپاس

یه چنتا شو جواب میدم
برا حل مشکل اولت این برنامه رو نصب کنی حل میشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201106
مشکل دومت فعلا مشکل همه هست خیلی سخت به فیس بوک وصل میشه
برای بک اپ گرفتن از برنامه و اس ام اس برنامه تو انجمن موجوده و مشکلی نیست مثل تیتانیوم بک اپ و اس ام اس بک اپ
اگه واقعا مشکل حجم داری میتونی کیت بخری و بهش مموری یا فلش وصل کنی

mrmostafa
15-02-2012, 13:48
یه چنتا شو جواب میدم
برا حل مشکل اولت این برنامه رو نصب کنی حل میشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201106
مشکل دومت فعلا مشکل همه هست خیلی سخت به فیس بوک وصل میشه
برای بک اپ گرفتن از برنامه و اس ام اس برنامه تو انجمن موجوده و مشکلی نیست مثل تیتانیوم بک اپ و اس ام اس بک اپ
اگه واقعا مشکل حجم داری میتونی کیت بخری و بهش مموری یا فلش وصل کنی

با سپاس از پوياي عزيز. چرا تو اندرويد اينجوريه پس؟؟ برنامه ديگه براي فيس بوك نيست؟؟ و وبجت داخل هوم اسكرين كه پپيغام جديد مياد الارم بده؟؟ اگه فيس بوك مثل اي پد بود خوب بود خيلي تو اي پد عاليه برنامه فيس بوك.
من كانكشن كيت رو هم خريدم حالا ميخوام مموري بگيرم داخل مموري فيلم و موزيك بريزم كه جايي خواستم بزنم استفاده كنم حجم گوشي واسه برنامه و اينا باشه.
سپاس

POUYA
15-02-2012, 17:11
با سپاس از پوياي عزيز. چرا تو اندرويد اينجوريه پس؟؟ برنامه ديگه براي فيس بوك نيست؟؟ و وبجت داخل هوم اسكرين كه پپيغام جديد مياد الارم بده؟؟ اگه فيس بوك مثل اي پد بود خوب بود خيلي تو اي پد عاليه برنامه فيس بوك.
من كانكشن كيت رو هم خريدم حالا ميخوام مموري بگيرم داخل مموري فيلم و موزيك بريزم كه جايي خواستم بزنم استفاده كنم حجم گوشي واسه برنامه و اينا باشه.
سپاس

اگه برنامه رسمی خوده فیس بوک استفاده میکنی که مشکلی نداره من که خیلی ازش راضیم میگم که فعلا وصل نمیشه اونم مشکل از اندرویید یا این برنامه نیست....
اگه میخای مموری بخری کلاس 10 بخر که تو هنگام پخش فیلم اچ دی مشکلی پیش نیاد

mrmostafa
15-02-2012, 21:45
اگه برنامه رسمی خوده فیس بوک استفاده میکنی که مشکلی نداره من که خیلی ازش راضیم میگم که فعلا وصل نمیشه اونم مشکل از اندرویید یا این برنامه نیست....
اگه میخای مموری بخری کلاس 10 بخر که تو هنگام پخش فیلم اچ دی مشکلی پیش نیاد

برای من برنامه رسمی خود فیس بوک رو نداره. میشه لینک بهم بدی نصب کنم. مثل برنامه IOS بود برای اندروید هم خوب بود. کاش اندروید میتونست برنامه های ویندوز رو پورت کنه عالی میشد مثلا مسنجرها عین سمنجر ویندوزی بود.
راستی الان سیم کارت گذاشتم داخل تبلت 2تا اس ام اس اومد ولی تنظیمات نداشت ذخیره کنم؟ و گفته زنگ بزن 70 یا برو به سایت ایرانسل داخل سایت هم تنظیمات اتوماتیک نیست ارسال بشه یا اس ام اس بدم به شماره ای بفرسته. چون تو نت نمیره و اینکه اس ام اس میفرستم میگه امکانش نیست؟ اس ام اس هم از یه گوشی دادم بهش نرفت. داخل برنامه دفترچه تلفن هم میرم شماره های داخل سیم کارت رو با اسمش نمیاره !!!!
راستی نسخه 4 اومده ؟؟ اگر از داخل تبلت آپدیت کنم برنامه ای نصب شده نمیره؟؟ الان آپدیت رو زدم یه چیزی 40 مگابایتی برای آپدیت آورده؟؟
از راهنمایی سپاسگزارم :ax:

POUYA
15-02-2012, 22:48
برای من برنامه رسمی خود فیس بوک رو نداره. میشه لینک بهم بدی نصب کنم. مثل برنامه IOS بود برای اندروید هم خوب بود. کاش اندروید میتونست برنامه های ویندوز رو پورت کنه عالی میشد مثلا مسنجرها عین سمنجر ویندوزی بود.
راستی الان سیم کارت گذاشتم داخل تبلت 2تا اس ام اس اومد ولی تنظیمات نداشت ذخیره کنم؟ و گفته زنگ بزن 70 یا برو به سایت ایرانسل داخل سایت هم تنظیمات اتوماتیک نیست ارسال بشه یا اس ام اس بدم به شماره ای بفرسته. چون تو نت نمیره و اینکه اس ام اس میفرستم میگه امکانش نیست؟ اس ام اس هم از یه گوشی دادم بهش نرفت. داخل برنامه دفترچه تلفن هم میرم شماره های داخل سیم کارت رو با اسمش نمیاره !!!!
راستی نسخه 4 اومده ؟؟ اگر از داخل تبلت آپدیت کنم برنامه ای نصب شده نمیره؟؟ الان آپدیت رو زدم یه چیزی 40 مگابایتی برای آپدیت آورده؟؟

از این لینک دانلود کن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=198882
اااااااااا چقدر سوااااال!!!!!!!!!!!!
والا سیم کارتو من که گذاشتم تو تب خودم یه اس اومد و ذخیرش کردم و مشکلی با اینترنت و اس فرستادن مشکلی ندارم
برای اینکه شماره های دفتر تلفن بیاری به این مسیر برو
contacts
بعد رو اون گزینه سمت راست بزن
import/import from sim card
اندرویید چهار هنوز براش نیومده
راجب اون مورد اخر هم تا حالا امتحان نکردم:be:

~DrunK
16-02-2012, 22:55
اگر از داخل تبلت آپدیت کنم برنامه ای نصب شده نمیره؟؟ الان آپدیت رو زدم یه چیزی 40 مگابایتی برای آپدیت آورده؟؟

با تشکر از دوست خوبم پویا ی عزیز

مصطفی جان با دریافت اپدیت های رسمی ota برنامه های نصب شده و اطلاعات تبلت شما سرجای خود باقی خواهد ماند و هیچ تغییری نخواهد کرد...

mrmostafa
16-02-2012, 23:28
معین جان بی زحمت آموزش روت کردن تبلت رو میدی و اینکه راحته و مشکلی نداره؟؟ در ضمن برنامه هایی که نصب کردم سر جاش هست یا نیاز به بکاپ داره؟؟
راستی برنامه Social hub هر کاری میکنم وصل نمیشه و خطای اتصال میده؟؟
دوستان من تازه وارد اندروید شدم برای همین اگه زیاد سوال میکنم شرمنده.
با سپاس

~DrunK
16-02-2012, 23:34
معین جان بی زحمت آموزش روت کردن تبلت رو میدی و اینکه راحته و مشکلی نداره؟؟ در ضمن برنامه هایی که نصب کردم سر جاش هست یا نیاز به بکاپ داره؟؟
راستی برنامه Social hub هر کاری میکنم وصل نمیشه و خطای اتصال میده؟؟
دوستان من تازه وارد اندروید شدم برای همین اگه زیاد سوال میکنم شرمنده.
با سپاس

بفرمایید:

[آموزش] روت تبلت Galaxy Tab 8.9 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=184897)

نه نیازی ب بکاپ نیست... کلا 2 دقیقه هم نمیشه روت کردنش
گمونم نیاز به قندشکن داشته باشه...
___
مصطفی جان شما و همه ی کاربران هر سوالی داشته باشن بنده و دوستان عزیز در خدمت هستیم...

~DrunK
16-02-2012, 23:43
ممنونم. خوب من با گارانتی بگیرم میخوام روت کنم برای امکانات بیشتر دیگه گارانتی به دردم نمیخوره که؟ یعنی باطل میشه و فقط پول اضافی بابت گارانتی دادم. برنامه هایی که بعد از روت کردن کارایی داره رو از کجا دالود کنم؟؟؟
این سامسونگ که روی همه چی مموری کارت میزاره نمیدونم چرا برای این نذاشته. تبلت برای فیلم و موزیک و ... هستش و برنامه های زیادی هم که نصب کنیم 16 گیگ کم میاد ضمن اینکه تبدیل Usb هست که مموری میخوره ولی فایده نداره. دیگه این هفته همین 8.9 میخرم شروع میکنم کاراش رو انجام دادن. چون 7.7 میخواستم بگیرم هم مموری داره هم سوپر آمولد پلاس ولی اگر 8.9 یا 9.7 بود خوب بود 7.7 خیلی کوچیک هست.

البته شما بعد از روت با نصب یک رام رسمی میتونید تبلت روبا حالت اولیه برگردونید...
برنامه هایی مثل S.u.per user و Root Explorer و.... نیاز به روت بودن تبلت دارند...

شما از این ب بعد همه ی نرم افزارهای مورد نیازتون رو باید از بخش زیر دانلود و نصب کنید:

نرم افزار http://forum.mobilestan.net/images/nicon/AndNarmafzar.png (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=520)

mrmostafa
17-02-2012, 21:09
وقتی تبلت روشن میکنم میاد بالا هوم اسکرین شماره 3 رو میاره دفالت روی این هست اگر بخوام روی هوم اسکرین شماره 1 باشه تنظیم خاصی داره ؟؟؟؟

moshtaba_k
20-02-2012, 10:33
يكي از فرمت هاي متداول ويدئويي فرمت Dat هست. پلير پي7300 كه انصافا خيلي پلير خوبي هست متاسفانه اين فرمت رو پخش نمي كنه. ولي راه حلي وجود داره كه مي تونيم باهاش اكثر فرمت هاي ويدئويي و همين طور DAT رو ببينيم. در ابتدا بايد برنامه MX Player و كدك ARM v7 رو از پست زير دريافت كرده و نصب كنيد.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188682

قدم بعدي نصب نرم افزار ES File Explorer هست كه اونم در پست زير قابل دانلود هست.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1879962

بعد از نصب نرم افزار (ES File Explorer) اونو باز كنيد و به مسير فايل هاي Dat (يا بقيه پسوند ها) بريد. بعد از كليك كردن بر روي فايلتون گزينه Video رو انتخاب كنيد و سپس MX Player رو انتخاب كنيد. حالا از ويدئو پخش شده لذت ببريد چون نيازي به هيچ گونه تغيير فرمت يا كم كردن حجم فايل نداريد.

moshtaba_k
20-02-2012, 12:43
1. بعضي فايل ها رو از طريق بلوتوث نمي گيره، هيچ مشكلي هم نيست ها، مثلا ام پي تري رو از يه گوشي بخصوص مي گيره ولي فايل apk رو نمي گيره!

2. وقتي وصلش مي كنم كه كامپيوتر، انتخاب حالت Storage نداره و توي حالتي شبيه Sync هست. سرعت انتقالش خيلي پاييه

3. هر موقع ميرم توي Ram Manager تقريبا 500 مگش پره!

4.وقتي با اپرا ميني ميرم تو ماركت، دستگاه رو نمشناسه و نميزاره دانلود كنم (گوشي با گارانتي هست و روت نيست)

5.نويتل روش كار نمي كنه! نمي دونم چرا!:ea:

POUYA
20-02-2012, 13:31
1. بعضي فايل ها رو از طريق بلوتوث نمي گيره، هيچ مشكلي هم نيست ها، مثلا ام پي تري رو از يه گوشي بخصوص مي گيره ولي فايل apk رو نمي گيره!

2. وقتي وصلش مي كنم كه كامپيوتر، انتخاب حالت storage نداره و توي حالتي شبيه sync هست. سرعت انتقالش خيلي پاييه

3. هر موقع ميرم توي ram manager تقريبا 500 مگش پره!

4.وقتي با اپرا ميني ميرم تو ماركت، دستگاه رو نمشناسه و نميزاره دانلود كنم (گوشي با گارانتي هست و روت نيست)

5.نويتل روش كار نمي كنه! نمي دونم چرا!:ea:

کلا با بلوتوث یکم مشکل دارن برای اینکه بتونی از کسی چیزی بگیری باید یه بار یه فایل براش بفرستی تا مشکلت حل بشه
سرعتش انتقالش اره دیگه برا همه همینطوره
رم منیجر هم همینطور برا همه همینجوره کاریشم نمیشه کرد و اون مقدار که مصرف میشه مال برنامه های خود تبلت هست اگه ببندیشونم دوباره میان
من مشکلی باهاش ندارم جی پی اس روشن میکنم و مکانمو پیدا میکنه

mrmostafa
20-02-2012, 14:08
جي پي اس رو روشن ميكنم خيلي طول ميكشه پيدا كنه البته داخل برنامه Ndrive كه سامسونگ خريده براي كاربراش. خود گوگل هم يخورده دير پيدا ميكنه البته اينترنت هم دارم وصله. براي شما هم همينطوره؟؟؟
وقتي خاموش روشن ميشه تايم استندب ايش ميره روي 15 ثانيه من مرتب ست ميكنم روي 5 دقيقه. ضمنا بعضي برنامه ها كه اجرا هست نيا به روشن بودن صفحه نمايش داره مثل كتاب خواند يا برنامه ديگه ولي صفحه نمايش بعد تايمش خاموش ميشه نبايد اينجوري باشه؟؟ برنامه خاصي هست؟؟
بلوتوسش مگه نسخه 3 نيست؟؟؟

POUYA
20-02-2012, 18:45
جي پي اس رو روشن ميكنم خيلي طول ميكشه پيدا كنه البته داخل برنامه ndrive كه سامسونگ خريده براي كاربراش. خود گوگل هم يخورده دير پيدا ميكنه البته اينترنت هم دارم وصله. براي شما هم همينطوره؟؟؟
وقتي خاموش روشن ميشه تايم استندب ايش ميره روي 15 ثانيه من مرتب ست ميكنم روي 5 دقيقه. ضمنا بعضي برنامه ها كه اجرا هست نيا به روشن بودن صفحه نمايش داره مثل كتاب خواند يا برنامه ديگه ولي صفحه نمايش بعد تايمش خاموش ميشه نبايد اينجوري باشه؟؟ برنامه خاصي هست؟؟
بلوتوسش مگه نسخه 3 نيست؟؟؟

راجب جی پی اس به خیلی عوامل بستگی داره که مکانتو سریع پیدا بکنه مثلا اطرافت ساختمون و....بلند نباشه تبلت رو افقی بگیریو.......
نه مال من اینجوری نیست گذاشتم رو ده دقه هنوزم همینجوریه
درسته نسخه 3 هست ولی باید 3hs+ باشه تا اون 3 واقعی باشه مثل s ii این فقط اسمش 3

mrmostafa
22-02-2012, 14:50
دوستان کسی همراه بانک ملت رو نصب کرده؟ من نصب کردم اجرا میکنم خطا میده به اجبار ببند، یکبار پاک کردم دوباره نصب کردم نشد که نشد،

~DrunK
22-02-2012, 15:41
دوستان کسی همراه بانک ملت رو نصب کرده؟ من نصب کردم اجرا میکنم خطا میده به اجبار ببند، یکبار پاک کردم دوباره نصب کردم نشد که نشد،

سلام

مصطفی جان احتمالا با اندروید 3 سازگاری نداره این برنامه!!!

mrmostafa
24-02-2012, 13:21
باطری های تبلت های سامسونگ لیتیوم پلیمری نیستش؟؟؟ که وقتی با کابل وصل میشه شارژ کنه؟ اینکه دیگه همه دستکاهها دارن ولی من وصل میکنم شارژ نمیشه

pnn
24-02-2012, 13:44
با سلام
دوستان میخوام ببینم این تبلت قابلیت وصل کردن فلش رو داره که مثلا هارد اکسترنال بهش وصل کنی یا مثلا فلش بهش وصل کنی؟؟
چون من میخوام یه تبلت بگیرم که حتما حتما usbخور باشه تا فلش بهش نصب کنم؟؟
حالا اگه این نداشته باشه تو سری تب سامسونگ تبلتی هست که فلش خور باشه؟؟

POUYA
24-02-2012, 15:59
با سلام
دوستان میخوام ببینم این تبلت قابلیت وصل کردن فلش رو داره که مثلا هارد اکسترنال بهش وصل کنی یا مثلا فلش بهش وصل کنی؟؟
چون من میخوام یه تبلت بگیرم که حتما حتما usbخور باشه تا فلش بهش نصب کنم؟؟
حالا اگه این نداشته باشه تو سری تب سامسونگ تبلتی هست که فلش خور باشه؟؟

بله دوست عزیز باید یه کیت جدا براش بخری که فرقی نمیکنه هم به 8.9 هم 10.1 میخوره و usb بهش وصل کنی

pnn
24-02-2012, 16:49
بله دوست عزیز باید یه کیت جدا براش بخری که فرقی نمیکنه هم به 8.9 هم 10.1 میخوره و usb بهش وصل کنی

ببخشید بازم سوال میپرسم این کابلها به همه مدل تب های سامسونگ میخوره چون من هنوز دو دلم که اینو بگیرم یا 7.7رو
و این سوال رو پرسیدم چون هر جا رفتم منظورم سایت هاست نوشته کابل otgبرای 10.1و8.9حالا من اگه اونا رو سفارش بدم به تبلت 7.7هم میخوره یا نه
با تشکر فراوان الباه میدونم این جا جای این سوال نبود ولی شرمنده دیگه :دی

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

behzadnokia n70
24-02-2012, 17:44
با سلام .دوستان کسی میدونه چطور میشه پارتیشن این تب رو فرمت کرد؟

mrmostafa
24-02-2012, 19:34
ببخشید بازم سوال میپرسم این کابلها به همه مدل تب های سامسونگ میخوره چون من هنوز دو دلم که اینو بگیرم یا 7.7رو
و این سوال رو پرسیدم چون هر جا رفتم منظورم سایت هاست نوشته کابل otgبرای 10.1و8.9حالا من اگه اونا رو سفارش بدم به تبلت 7.7هم میخوره یا نه
با تشکر فراوان الباه میدونم این جا جای این سوال نبود ولی شرمنده دیگه :دی

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

دوست عزیز من یه کیت کانکشن خریدم 39 هزار تومان که هم انواع مموری کارتها رو ساپورت میکنه هم یه پورت usb داره که خود سامسونگ زده و استفاده میکنم مشکلی نداره هارد و فلش ساپورت میکنه خیلی سریع و عالی. ضمنا کابل خالی usb هم هست که حدود 20 هزار و خورده ای قیمت داره. من همه رو از سایت تبلت شاپ تهیه کردم. تبلت 7.7 الان قیمتش بالاست چون هنوز رسما وارد هم نشده و با یان وضع ذلار. شما هر کدوم رو بخری لوازم جانبی داره و مشکلی نداره و خوبیش اینه سامسونگ ساپورتش تو لوازم و نرم افزارهاش عالیه. من که دارم لذتش رو میبرم. یه هاب usb هم زده که 4 تا پورت usb داره من ایارن ندیدم ولی یه سایتی خواستم سفارش بدم بیاره گفت 28 هزار تومان میشه.

moshtaba_k
25-02-2012, 08:44
دوست عزیز من یه کیت کانکشن خریدم 39 هزار تومان که هم انواع مموری کارتها رو ساپورت میکنه هم یه پورت usb داره که خود سامسونگ زده و استفاده میکنم مشکلی نداره هارد و فلش ساپورت میکنه خیلی سریع و عالی. ضمنا کابل خالی usb هم هست که حدود 20 هزار و خورده ای قیمت داره. من همه رو از سایت تبلت شاپ تهیه کردم. تبلت 7.7 الان قیمتش بالاست چون هنوز رسما وارد هم نشده و با یان وضع ذلار. شما هر کدوم رو بخری لوازم جانبی داره و مشکلی نداره و خوبیش اینه سامسونگ ساپورتش تو لوازم و نرم افزارهاش عالیه. من که دارم لذتش رو میبرم. یه هاب usb هم زده که 4 تا پورت usb داره من ایارن ندیدم ولی یه سایتی خواستم سفارش بدم بیاره گفت 28 هزار تومان میشه.

دوستان اگر يه پورت تبديل يو اس بي ساده مي خواهيد، طبقه پنجم پاساژ علاالدين يه مغازه هست كه ميفروشه 10 تومن. من خريدم خيلي هم خوب كار مي كنه (براي 10.1 هم كار مي كنه)

moshtaba_k
25-02-2012, 08:51

پويا جان تا جايي كه تو مشخصاتش نوشته فلش رو تا 32 گيگا بايت پشتيباني مي كنه (من 8 گيگ زدم خوند)

در مورد هارد اكسترنال، من يه هارد پاسپورت 250 گيگ بهش وصل كردم كه نخوندش و پيغامش اين بود: can not load high power usb device
يعني نمي تونه هاردي رو كه پاور بالايي نياز داره لود كنه اما احتمالا هاردهايي كه خودشون منبع تغذيه دارند رو مي تونه لود كنه

mrmostafa
25-02-2012, 10:53
پويا جان تا جايي كه تو مشخصاتش نوشته فلش رو تا 32 گيگا بايت پشتيباني مي كنه (من 8 گيگ زدم خوند)

در مورد هارد اكسترنال، من يه هارد پاسپورت 250 گيگ بهش وصل كردم كه نخوندش و پيغامش اين بود: can not load high power usb device
يعني نمي تونه هاردي رو كه پاور بالايي نياز داره لود كنه اما احتمالا هاردهايي كه خودشون منبع تغذيه دارند رو مي تونه لود كنه

دوست عزيز هاردهاي 2.5 اينچي رو بدون مشكل ساپورت ميكنه البته بايد Fat باشه چون Ntfs رو خود اندرويد ساپورت نميكنه.

~DrunK
25-02-2012, 22:39
دوست عزيز هاردهاي 2.5 اينچي رو بدون مشكل ساپورت ميكنه البته بايد fat باشه چون ntfs رو خود اندرويد ساپورت نميكنه.
ضمن تایید / تا 500 گیگ هم تست شده (بعد از دوبار ریست)

mrmostafa
26-02-2012, 09:49
دوستان براي شما هم زده maid in vietnam ؟؟؟ من از خود سامسونگ خريدم با پارس مايكروتل زده ويتنام. مگه نبايد كره اي باشه؟؟ ديگه چرا جنس خود كره رو هم بايد سفارش جاي ديگه باشه؟؟؟ لاستيك ماشينش هم كره اي كم هست چيني هست و ويتنام.

moshtaba_k
26-02-2012, 11:09
دوستان براي شما هم زده maid in vietnam ؟؟؟ من از خود سامسونگ خريدم با پارس مايكروتل زده ويتنام. مگه نبايد كره اي باشه؟؟ ديگه چرا جنس خود كره رو هم بايد سفارش جاي ديگه باشه؟؟؟ لاستيك ماشينش هم كره اي كم هست چيني هست و ويتنام.

مصطفي جان براي من زده

Made In Korea By SAMSUNG

IMEI:
358815/04/005435/4

mrmostafa
26-02-2012, 11:21
البته روي خود دستگاه نديدم ولي روي جعبه ويتنام زده بود البته مهم نيست خواستم بدونم فقط

دوستان اندرويد 4 براي گلاكسي تب كي ميادش كه آپديت كنيم. از داخل خود تبلت ميشه ديگه؟ چون من 3.1 بود از داخل خود تبلت زدم به 3.2 آپديت شد.

moshtaba_k
27-02-2012, 09:22
دوستان اندرويد 4 براي گلاكسي تب كي ميادش كه آپديت كنيم. از داخل خود تبلت ميشه ديگه؟ چون من 3.1 بود از داخل خود تبلت زدم به 3.2 آپديت شد.

چطوري ميشه از 3.1 به 3.2 تبديلش كرد؟
برنامه هات پاك ميشه؟
براي گارانتيش مشكلي پيش نمياد؟ چون خدمات مشتركينش گفت بايد بياري خودمون برات آپديت كنيم

mrmostafa
27-02-2012, 11:16
برنامه هات پاك ميشه؟
براي گارانتيش مشكلي پيش نمياد؟ چون خدمات مشتركينش گفت بايد بياري خودمون برات آپديت كنيم

نه بابا چرت گفته. شما برو داخل تنظيمات بعد ليست سمت چپ آخرين گزينه زده درباره دستگاه داخلش برو بروزرساني نرم افزار رو بزن بعد خودش شروع ميكنه به آپديت بعد ريست ميكنه يه خورده طول ميكشه تا بالا بياد بعد بري زده 3.2 و هيچ برنامه اي پاك نميشه همه چي سر جاشه. به همين راحتي.

SAEED
27-02-2012, 13:09
برنامه هات پاك ميشه؟
میشه به روز رسانی کردم اما بستگی داره از چه گارانتی بخرید !

بعضی شرکت ها داخل سریال گارانتی ورژن سیستم عاملم میزنن که بعد از اپدیت چه با نرم افزار چه با خود تب گارانتی لغو میشه
اگه با نرم افزار بزنی اره پاک میشه
اما اگه با خود تب(wifi)بزنی چیزی پاک نمیشه

اگه خدمات مشترکین بهت گفته خود شرکت باید اپدیت انجام بده شک نکن ورژن ثبت شده

moshtaba_k
27-02-2012, 15:01
میشه به روز رسانی کردم اما بستگی داره از چه گارانتی بخرید !

بعضی شرکت ها داخل سریال گارانتی ورژن سیستم عاملم میزنن که بعد از اپدیت چه با نرم افزار چه با خود تب گارانتی لغو میشه
اگه با نرم افزار بزنی اره پاک میشه
اما اگه با خود تب(wifi)بزنی چیزی پاک نمیشه

اگه خدمات مشترکین بهت گفته خود شرکت باید اپدیت انجام بده شک نکن ورژن ثبت شده

والا گارانتيش فكر كنم پارس تلكام؟؟ هست.
ورژن ثبت شده چيه جناب ترميناتور؟

SAEED
27-02-2012, 15:32
والا گارانتيش فكر كنم پارس تلكام؟؟ هست.
ورژن ثبت شده چيه جناب ترميناتور؟

تلکام نمیدونم ثبت میکنه یا نه!
ورژن ثبت شده یعنی

اندروید 3
بیس باند فلان
و.....

mohsenmis
01-03-2012, 09:11
:please:سلام و خسته نباشید
من این تبلت رو دارم الان حوده دو روزه وقتی میزنم به شارژ یه علامت ضربدر قرمز رنگ میاد روی آیکون باطری و خیلی هم دیر شارژ میشه ، ریست کارخونه ای هم کردم فایده نداشت .
به نظر شما مشکل از کجاست ؟ ممنون:sign_help:

mrmostafa
01-03-2012, 13:33
دوست عزيز براي منم اينجوريه و دير شارژ ميشه يكي از دوستامم همينطوره. من وقتي 100 درصد ميشه در ميارم بعد 1رصد كم ميشه ميشه 99 درصد. سامسونگ شارژش زود ميره. من تمام استفاده 24 ساعتم با تبلت هست.ايسوس 16 ساعت شارژ نگه ميداره الان يه دستگاه ال ديجيتال آورده سيم كارت ميخوره با بلوتوس وصل ميشه به دستگاه هم اينترنت ميشه استفاده كرد هم مكالمه. اين سري تبلت ايسوس ميگيرم ارزان تره و با كيفيت تره و با اين دستگاه راحت استفاده ميكنم.
در ضمن شما به كامپيوتر وصل ميكني شارژ نميكنه? نميدونم چرا باطريش رو ليتيوم پليمري نزده كه شارژ بشه

~DrunK
01-03-2012, 13:51
:please:سلام و خسته نباشید
من این تبلت رو دارم الان حوده دو روزه وقتی میزنم به شارژ یه علامت ضربدر قرمز رنگ میاد روی آیکون باطری و خیلی هم دیر شارژ میشه ، ریست کارخونه ای هم کردم فایده نداشت .
به نظر شما مشکل از کجاست ؟ ممنون:sign_help:
سلام
دوست من احتمالا باتری شما مشکل پیدا کرده... اگه با گارانتی خریدید حتما یک تماس بگیرید و مشکل رو بگید بهشون...

josef444
05-03-2012, 23:01
سلام دوستان منم یه دونه شو خریدم شارژ رو خیلی خوب نگه میده با وایرلس بیشتر موقع ها وصلم ولی اینجوری که عزیزان گفتن من این مشکل رو ندارم تنها مشکلی که دارم در انتقال فایلهای با حجم بالاست که کمی کند رد و بدل میشه

pnn
06-03-2012, 13:58
با سلام دوستان من با کلی فکر و حساب کتاب رفتم و همین 8.9رو گرفتم
حالا به نظرتون کی اپ دیت 4 براش میاد اونم بزنیم اپ دیت کنیم لذت دنیا رو باهاش ببریم.خدایی خیلی خوش دسته!" :دی

~DrunK
06-03-2012, 16:33
سلام دوستان منم یه دونه شو خریدم شارژ رو خیلی خوب نگه میده با وایرلس بیشتر موقع ها وصلم ولی اینجوری که عزیزان گفتن من این مشکل رو ندارم تنها مشکلی که دارم در انتقال فایلهای با حجم بالاست که کمی کند رد و بدل میشه

حالا به نظرتون کی اپ دیت 4 براش میاد اونم بزنیم اپ دیت کنیم لذت دنیا رو باهاش ببریم.خدایی خیلی خوش دسته!" :دی
سلام
مبارکتون باشه دوستان
-
در مورد اپدیت روز دقیق و معینی اعلام نشده...
البته قرار بوده در 3 ماهه اول این سال میلادی عرضه بشه...

در حال حاضر تبلت های asus و motorola و.. اپدیت رو دریافت کردند...

pnn
06-03-2012, 20:19
با سلام
دوستان به نظرتون این تب تو پخش فیلم های با کیفیت نسبت به 10.1کمی ضعیف تر نیست
یعنی الان شما میتونید به راحتی فیلم های full hdرو ببینید یا مشکل دارید یا من کمی حساس شدم

mrmostafa
06-03-2012, 23:38
با سلام
دوستان به نظرتون این تب تو پخش فیلم های با کیفیت نسبت به 10.1کمی ضعیف تر نیست
یعنی الان شما میتونید به راحتی فیلم های full hdرو ببینید یا مشکل دارید یا من کمی حساس شدم

دوست عزیز یه خورده مشکل داره ولی شما با پلیرهای Mobo player , MX player استاده کن ببین مشکلت حل میشه.

mrmostafa
06-03-2012, 23:44

دوست عزیز متاسفانه سامسونگ همیشه عقب هستش. موتورولا که محصول خود گوگل هست سریع آپدیت رو میگیره و ایسوس هم به خاطر ارتباط دوستانه عالی با گوگل سریع آپدیت رو میگیره. سامسونگ همیشه آخرین نفر هست.
البته تبلت های خود گوگل بیاد میرم سمت تبلت گوگل که مشخصا امکانات بهتری خواهد داشت.
موفف باشید

pnn
07-03-2012, 06:48
دوست عزیز متاسفانه سامسونگ همیشه عقب هستش. موتورولا که محصول خود گوگل هست سریع آپدیت رو میگیره و ایسوس هم به خاطر ارتباط دوستانه عالی با گوگل سریع آپدیت رو میگیره. سامسونگ همیشه آخرین نفر هست.
البته تبلت های خود گوگل بیاد میرم سمت تبلت گوگل که مشخصا امکانات بهتری خواهد داشت.
موفف باشید
این طور که من متوجه شدم اندروید 4 با فلش پلیر مشکل داره درسته??چون من رفتم و تو انجمن ایسوس یه چرخی زدم دیدم اونا هم همین مشکل رو داره جدا از این که گلکسی نکسوس دارها هم همین مشکل رو دارن حالا میخوام بدونم این مشکل حل شدنیه یا نه اگه درس نشه که اصلا بدرد نمیخوره اپ دیت کنی چون تبلت اندرویدی فقط به فلش پلیرشونه و بس

~DrunK
07-03-2012, 16:36
این طور که من متوجه شدم اندروید 4 با فلش پلیر مشکل داره درسته??چون من رفتم و تو انجمن ایسوس یه چرخی زدم دیدم اونا هم همین مشکل رو داره جدا از این که گلکسی نکسوس دارها هم همین مشکل رو دارن حالا میخوام بدونم این مشکل حل شدنیه یا نه اگه درس نشه که اصلا بدرد نمیخوره اپ دیت کنی چون تبلت اندرویدی فقط به فلش پلیرشونه و بس
سلام

خوشبختانه با نصب فلش پلیر سازگار با اندروید 4 این مشکل حل میشه...

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=205694

josef444
08-03-2012, 00:35
سلام دوستان برای تبلت 8.9 مگه رام کاستوم نیست خیلی کند داریم پیش میریم

~DrunK
08-03-2012, 01:47
سلام دوستان برای تبلت 8.9 مگه رام کاستوم نیست خیلی کند داریم پیش میریم
سلام

برای تب 8.9 جمعا دو رام کوک شده اصلی داریم... یکی گروه گلکسین سوپ و دیگری گروه اورکام...

که هردو این ها در بخش رام ها موجوده و در صورت اپدیت رام لینک جدید جایگزین لینک قدیمی پست اول میشود...

ممنون

safir187
09-03-2012, 11:07
دوستان من سایت گارانتی هماهنگ رو چک کردم. هیچ چی درباره آپدیت یا حتی روت کردن نگفته بود.
الان میتونم با وایفای آپدیت کنم بدون مشکل لغو گارانتی؟
روت چطور؟

Sochiant
09-03-2012, 11:47
به نام خدا

دوستان من سایت گارانتی هماهنگ رو چک کردم. هیچ چی درباره آپدیت یا حتی روت کردن نگفته بود.
الان میتونم با وایفای آپدیت کنم بدون مشکل لغو گارانتی؟
روت چطور؟

درود;
دوست عزیز من,آپدیت از نظر هیچ سرویس دهنده ی گارانتی(Warranty Provider) مشکلی نداره.شما میتونید هر اپدیتی که از طرف شرکت تولید کننده ی تبلتتون یا گوگل میاد رو نصب کنید و لذت ببرید.اما در مورد روت کردن.روت کردن از نظر گارانتی های خارجی ممنوع هست و میگن که این کار گارانتی تبلت شما رو باطل میکنه,اما به نظرتون وقتی میشه با بازگرداندن تبلت به حالت اول به سادگی این مورد رو برطرف کرد چرا باید نگران بود؟ شما بدون هیچ ترسی اپدیت کنید,رام اوریجینال یا کوک شده نصب کنید,روت کنید و ... مطمئن باشید که میتونید به سادگی اون رو به حالت اول برگردونید تا گارانتی باطل نشه;

%

mrmostafa
09-03-2012, 13:21
به نام خدا

درود;
دوست عزیز من,آپدیت از نظر هیچ سرویس دهنده ی گارانتی(warranty provider) مشکلی نداره.شما میتونید هر اپدیتی که از طرف شرکت تولید کننده ی تبلتتون یا گوگل میاد رو نصب کنید و لذت ببرید.اما در مورد روت کردن.روت کردن از نظر گارانتی های خارجی ممنوع هست و میگن که این کار گارانتی تبلت شما رو باطل میکنه,اما به نظرتون وقتی میشه با بازگرداندن تبلت به حالت اول به سادگی این مورد رو برطرف کرد چرا باید نگران بود؟ شما بدون هیچ ترسی اپدیت کنید,رام اوریجینال یا کوک شده نصب کنید,روت کنید و ... مطمئن باشید که میتونید به سادگی اون رو به حالت اول برگردونید تا گارانتی باطل نشه;

%

دوست عزیز اگر روت کنیم از داخل خود تبلت میشه آپدیت 4 رسمی که اومد رو دریافت کرد؟؟؟ چون من الان 31 رو به 32 آپدیت کردم راحت ولی نوکیا که داشتم بدون گارانتی بود و از دبی خریده بودم هر وقت آپدیت میومد گوشی من نمیاورد و مرتب رام که میومد فلش میکردم روی گوشی و دردسر داشت دانلود فایل ها و فلش زدن و غیره. اگر این مشکل نباشه من سریعا روت میکنم. چون میخوام فونت عوض کنم و فونت رایج مانند میترا یا یاقوت بزارم فونت خودش رو دوست ندارم. هر چند که با مرورگر فایرفاکس که استفاده کردم فهمیدم فونت ها مربوط به خود مرورگر هستش و فایرفاکس خیلی فونتش عالیه ماند همین یاقوت و میترا هست ولی مرورگرهای دیگه فونتش دلنشین نیست. رام ورژن 4 استفاده نکردم که بدونم مرورگر کروم زبان فارسی رو مانند ورژن ویندوزیش ساپورت میکنه یا نه.
با سپاس

moshtaba_k
10-03-2012, 08:10
به نام خدا

درود;
دوست عزیز من,آپدیت از نظر هیچ سرویس دهنده ی گارانتی(warranty provider) مشکلی نداره.شما میتونید هر اپدیتی که از طرف شرکت تولید کننده ی تبلتتون یا گوگل میاد رو نصب کنید و لذت ببرید.اما در مورد روت کردن.روت کردن از نظر گارانتی های خارجی ممنوع هست و میگن که این کار گارانتی تبلت شما رو باطل میکنه,اما به نظرتون وقتی میشه با بازگرداندن تبلت به حالت اول به سادگی این مورد رو برطرف کرد چرا باید نگران بود؟ شما بدون هیچ ترسی اپدیت کنید,رام اوریجینال یا کوک شده نصب کنید,روت کنید و ... مطمئن باشید که میتونید به سادگی اون رو به حالت اول برگردونید تا گارانتی باطل نشه;

%

سلام
خسته نباشيد

ميشه توضيح مختصري در مورد روش آپديت از طريق وايرلس از آندرويد 3.1 به 3.2 بگذاريد؟
اگه درست متوجه شده باشم به يك برنامه به اسم "كيز" كه محصول سامسونگ هست نياز دارم، درسته؟
آخرين ورژن اون رو از كجا بگيرم؟

ممنون

moshtaba_k
10-03-2012, 08:15
دوستان يه پيشنهاد دارم كه بياييم تب 8.9 رو با بقيه تب ها مقايسه كنيم

الان فكر كنم تب ايسوز ايييي پد كه پردازنده چهارهسته اي داره و خيلي ازش تعريف ميشه با اختلاف قيمت 250-300 تومني نسبت به تب ما، قوي ترين تب موجود در بازار هست (من اين طوري شنيدم، تائيد نمي كنم) و با پايه شارژي كه داره تا 16 ساعت شارژ نگه ميداره. تب من در حالت استفاده روزانه هر شب بايد شارژ بشه كه هر بار شارژش 6 ساعت طول مي كشه.

مورد بعدي كيفيت پخش ويدئويي هست كه بازم گفته شده تب ايسوز اچ دي رو بدون فريم زدن و قطع صدا پخش مي كنه.

پيشنهاد من اينه كه بيايم با بچه هاي انجمن هاي تب هاي ديگه (خصوصا ايسوز ايييي پد) مواردي از اين دست رو مقايسه كنيم.

ممنون

POUYA
10-03-2012, 08:35
دوست عزیز اگر روت کنیم از داخل خود تبلت میشه آپدیت 4 رسمی که اومد رو دریافت کرد؟؟؟ چون من الان 31 رو به 32 آپدیت کردم راحت ولی نوکیا که داشتم بدون گارانتی بود و از دبی خریده بودم هر وقت آپدیت میومد گوشی من نمیاورد و مرتب رام که میومد فلش میکردم روی گوشی و دردسر داشت دانلود فایل ها و فلش زدن و غیره. اگر این مشکل نباشه من سریعا روت میکنم. چون میخوام فونت عوض کنم و فونت رایج مانند میترا یا یاقوت بزارم فونت خودش رو دوست ندارم. هر چند که با مرورگر فایرفاکس که استفاده کردم فهمیدم فونت ها مربوط به خود مرورگر هستش و فایرفاکس خیلی فونتش عالیه ماند همین یاقوت و میترا هست ولی مرورگرهای دیگه فونتش دلنشین نیست. رام ورژن 4 استفاده نکردم که بدونم مرورگر کروم زبان فارسی رو مانند ورژن ویندوزیش ساپورت میکنه یا نه.
با سپاس
فكر نميكنم با روت كردن مشكلي براي دريافت اپديت رسمي داشته باشين

سلام
خسته نباشيد

ميشه توضيح مختصري در مورد روش آپديت از طريق وايرلس از آندرويد 3.1 به 3.2 بگذاريد؟
اگه درست متوجه شده باشم به يك برنامه به اسم "كيز" كه محصول سامسونگ هست نياز دارم، درسته؟
آخرين ورژن اون رو از كجا بگيرم؟

ممنون
منظورتون ميشه دقيق تر بگين
براي اپديت به3.2 يه روش از طريق برنامه ادين هست كه اموزش كاملش تو بخش موجوده
يه روش هم هست از طريق خود تبلت به اين مسير برين
settings/about tablet/software update
بعد اگه اپديت داشت كه بزنيد اپديت كنه در ضمن براي اين كار هم بايد اكانت گوگل داشته باشين هم سامسونگ
يه روش هم هست از طريق برنامه كيز كه توصيه نميشه چون ريسكش بالاس

POUYA
10-03-2012, 08:43
دوستان يه پيشنهاد دارم كه بياييم تب 8.9 رو با بقيه تب ها مقايسه كنيم

الان فكر كنم تب ايسوز ايييي پد كه پردازنده چهارهسته اي داره و خيلي ازش تعريف ميشه با اختلاف قيمت 250-300 تومني نسبت به تب ما، قوي ترين تب موجود در بازار هست (من اين طوري شنيدم، تائيد نمي كنم) و با پايه شارژي كه داره تا 16 ساعت شارژ نگه ميداره. تب من در حالت استفاده روزانه هر شب بايد شارژ بشه كه هر بار شارژش 6 ساعت طول مي كشه.

مورد بعدي كيفيت پخش ويدئويي هست كه بازم گفته شده تب ايسوز اچ دي رو بدون فريم زدن و قطع صدا پخش مي كنه.

پيشنهاد من اينه كه بيايم با بچه هاي انجمن هاي تب هاي ديگه (خصوصا ايسوز ايييي پد) مواردي از اين دست رو مقايسه كنيم.

ممنون

سلام اول بايدبگم فكر كنم مصرف شما زياده البته شايدم ازش كار ميكشين كه يه روزه خالي ميكنه
دوم اين كه زمان شارج شدن تب شما هم خيلي زياده براي من نهايت 3 تا 3.5 ساعت طول ميكشه
در مورد اين كه تبلت ايسوس سخت افزار قوي تري نسبت به تبلت هاي ما داره شكي نيست اما زدن اينجور تاپيك ها باعث بحث و اختلاف نظر و تعصب روي يه برند خاص ميشه در اخر هم تاپيك قفل ميشه:be:

moshtaba_k
10-03-2012, 10:07
سلام اول بايدبگم فكر كنم مصرف شما زياده البته شايدم ازش كار ميكشين كه يه روزه خالي ميكنه
دوم اين كه زمان شارج شدن تب شما هم خيلي زياده براي من نهايت 3 تا 3.5 ساعت طول ميكشه
در مورد اين كه تبلت ايسوس سخت افزار قوي تري نسبت به تبلت هاي ما داره شكي نيست اما زدن اينجور تاپيك ها باعث بحث و اختلاف نظر و تعصب روي يه برند خاص ميشه در اخر هم تاپيك قفل ميشه:be:

من تب رو از نمايندگي سامسونگ خريدم، به نظرت چرا اينقدر طول ميكشه تا شارژ بشه؟
من از 5 درصد ميذارم رو شارژ تا صد درصد بشه بر نمي دارم، شما هم همينجوريه؟

POUYA
10-03-2012, 10:23
من تب رو از نمايندگي سامسونگ خريدم، به نظرت چرا اينقدر طول ميكشه تا شارژ بشه؟
من از 5 درصد ميذارم رو شارژ تا صد درصد بشه بر نمي دارم، شما هم همينجوريه؟

من تو يه مقاله اموزشي خوندم كه باتري حدود15 تا 20 درصد رسيد بزنيد به شارج وقتي هم كه به حدود 98 درصد شد از شارج بكشيد بيرون اينجوري عمر باتري زياد ميشه
من با روزي دو ساعت بازي و كليپ ديدن و يك ساعت بازي ديگه حداقل يه روز و نصفي دووم مياره
برا باتري كه انقد طول ميكشه صبر كنيد دوستانتون كه اين تب دارننظر بدن اگه مشكل از تب شما بود ببريد نمايندگي
البته اينم بگم من تب 10.1 دارم باتريشم 7000 ميلي امپرهست شايدم شارجرهاشون فرق ميكنه

moshtaba_k
10-03-2012, 11:08
من تو يه مقاله اموزشي خوندم كه باتري حدود15 تا 20 درصد رسيد بزنيد به شارج وقتي هم كه به حدود 98 درصد شد از شارج بكشيد بيرون اينجوري عمر باتري زياد ميشه
من با روزي دو ساعت بازي و كليپ ديدن و يك ساعت بازي ديگه حداقل يه روز و نصفي دووم مياره
برا باتري كه انقد طول ميكشه صبر كنيد دوستانتون كه اين تب دارننظر بدن اگه مشكل از تب شما بود ببريد نمايندگي
البته اينم بگم من تب 10.1 دارم باتريشم 7000 ميلي امپرهست شايدم شارجرهاشون فرق ميكنه

خب پويا جان من كمي سرچ كردم و اينا رو متوجه شدم
باتري تب هاي سامسونگ از نوع يون-ليتيوم هست و زير 10 كه رسيد ميتونيم شارژ كنيم و نبايد بزاريم خالي بشن!!! (تا حالا من اشتباه مي كردم) در ضمن به شارژ اوليه هم نياز ندارند.

دقت كردي وقتي به يو اس بي كامپيوتر وصل مي كني يه علامت ضربدر قرمز روي باتري مياد؟ يعني باتري شارژ نميشه! باتري هاي پليمر-ليتيومي با زدن به يو اس بي شارژ مي شن!

POUYA
10-03-2012, 13:58
خب پويا جان من كمي سرچ كردم و اينا رو متوجه شدم
باتري تب هاي سامسونگ از نوع يون-ليتيوم هست و زير 10 كه رسيد ميتونيم شارژ كنيم و نبايد بزاريم خالي بشن!!! (تا حالا من اشتباه مي كردم) در ضمن به شارژ اوليه هم نياز ندارند.

دقت كردي وقتي به يو اس بي كامپيوتر وصل مي كني يه علامت ضربدر قرمز روي باتري مياد؟ يعني باتري شارژ نميشه! باتري هاي پليمر-ليتيومي با زدن به يو اس بي شارژ مي شن!

بله منم منظورم همین بودن که چه موقع شارج کنیم ممنون از اطلاع رسانیتون:mobilestan:

pnn
10-03-2012, 18:01

اابته منم که 8.9دارم وقتی شارژ کامل کامل باشه و ازش مثل خر کار بکشم یک روز و نیم و راحت ساپورت میکنه و اگه باهاش زیاد کار نکنم 2/5یا3روز
ولی تو شارژ کردن اره خیلی طول میکشه تقریبا 6ساعت طول میکشه شارژ بشه

mahdimadad
10-03-2012, 20:29
سلام دوستان
من ميخوام اين تبلتو بگيرم ولي فهميدم قابليت مكالمه و اس ام اس رو نداره
ميخواستم ببينم راهي هست كه بشه اين قابليت ها رو روي اين تب فعال كرد يا نه؟

pnn
10-03-2012, 20:50
سلام دوستان
من ميخوام اين تبلتو بگيرم ولي فهميدم قابليت مكالمه و اس ام اس رو نداره
ميخواستم ببينم راهي هست كه بشه اين قابليت ها رو روي اين تب فعال كرد يا نه؟

البته فقط قابلیت تماس رو نداره اس ام اس میشه باهاش داد اونم احتمال داره مثل 10.1یه رامی واسش بیاد که قابلیت تماس رو داشته باشه...ولی در کل فعلا فقط قابلیت اس ام اس. و ام ام اس رو داره

mahdimadad
10-03-2012, 21:29
سلام..شرمنده چند تا سوال ديگه:
1- برا مطالعه شما تب 7 اينچي رو پيشنهاد مي كنيد يا همين 8.9 رو؟..آخه عمده كار من مطالعه هست
2- اين تبلت قابليت اجراي بازيهاي hd رو داره؟
3- من ميخوام تبلتو به ويدئو پروژكتوري وصل كنم كه ورودي avi داره..هيچ مبدلي براي اين كار هست(آخه خود تبلت كه اين پورتو نداره)

pnn
10-03-2012, 22:20
سلام..شرمنده چند تا سوال ديگه:
1- برا مطالعه شما تب 7 اينچي رو پيشنهاد مي كنيد يا همين 8.9 رو؟..آخه عمده كار من مطالعه هست
2- اين تبلت قابليت اجراي بازيهاي hd رو داره؟
3- من ميخوام تبلتو به ويدئو پروژكتوري وصل كنم كه ورودي avi داره..هيچ مبدلي براي اين كار هست(آخه خود تبلت كه اين پورتو نداره)

با سلام
از نظر من که هم تب 7داشتم هم 8.9واسه کتاب خوندن 8.9فوق العاده است چون دقیقا اندازه یک کتاب معمولی است و خیلی لذت بخش تر در کل نظر من اینه که 7اینچی اصلا واسه کتاب خوندن خوب نیست
از نظر بازی hdهم که فوق العاده است من کلی بازی اچ دی روش ریختم که فوق العاده است مثل gta3وmodern comabt3و چندتا دیگه که گرافیکش عالی هست
سومی رو دقیق نمیدونم من کابلی که فلش بخوره و کارت خوان داشته باشه رو دیدم ولی این رو خبر ندارم

HDRAGON
11-03-2012, 13:11
سلام

دوستان بنده به یک فونت فارسی خوب نیاز دارم که نصبی باشه واسه تب 8.9
فونت دیفالت هانی کام خیلی بده
فونت Arial یا tahoma
کسی سراغ داره؟
----------

ضمنا من میخواستم اپرا مینی روش نصب کنم واسه عبور از چیز,اما وسط اینستالینگ میمونه

کسی راهی میدونه؟

خیلی ضروریه

با تشکر

POUYA
11-03-2012, 13:47
سلام

دوستان بنده به یک فونت فارسی خوب نیاز دارم که نصبی باشه واسه تب 8.9
فونت دیفالت هانی کام خیلی بده
فونت Arial یا tahoma
کسی سراغ داره؟
----------

ضمنا من میخواستم اپرا مینی روش نصب کنم واسه عبور از چیز,اما وسط اینستالینگ میمونه

کسی راهی میدونه؟

خیلی ضروریه

با تشکر
سلام....
برای تغییر فونت به این دوتا تاپیک سر بزن مشکلت حل میشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201080
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166466
برای اپرا و عبور از فیل تر به این دوتا لینک مراجعه کن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166725
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=202065

moshtaba_k
12-03-2012, 15:18
به نام خدا

درود;

%

منظورت اينه كه من تبلت رو روت كنم و حالشو ببرم؛ بعد هر موقع مشكلي پيش اومد كه نياز داشت ببرم نمايندگي رام اصلي رو بازگرداني كنم؟
خب اين رام اصلي رو از كجا گير بياريم؟
دوم اين كه امكانش هست نمايندگي بفهمه من اينو قبلا روت كردم و گارانتي رو باطل كنه؟

mrmostafa
12-03-2012, 15:39
منظورت اينه كه من تبلت رو روت كنم و حالشو ببرم؛ بعد هر موقع مشكلي پيش اومد كه نياز داشت ببرم نمايندگي رام اصلي رو بازگرداني كنم؟
دوم اين كه امكانش هست نمايندگي بفهمه من اينو قبلا روت كردم و گارانتي رو باطل كنه؟

دوست عزيز با 4تا كليد روت ميشه با 4تا كليد آنروت ميشه. نيازي به تعويض رام نيست.

----------------—----------------
دوستان رام 4 براي آرچوس اومد سامسونگ همچنان عقبه????

® Sent from my GT-P7300 using TapaTalk by ParSa ®

~DrunK
12-03-2012, 21:11
سلام

کافیه یکی از رام های رسمی سامسونگ رو از طریق Odin فلش کنید تا به حالت اولیه برگردید...

اگر در کارت گارانتی ورژن اندروید و بیس باند اولیه تبلت ذکر شده مسلما میفهمن...

دوست عزيز با 4تا كليد روت ميشه با 4تا كليد آنروت ميشه. نيازي به تعويض رام نيست.

----------------—----------------
دوستان رام 4 براي آرچوس اومد سامسونگ همچنان عقبه????

® Sent from my GT-P7300 using TapaTalk by ParSa ®

اگر خیلی مشتاق هستید میتونید فعلا یکی از رام های اندروید 4 ازمایشی را نصب کنید...

فعلا که سامسونگ سکوت کرده

POUYA
13-03-2012, 01:03
سلام دوستان
یه سر به این لینک بزنید به احتمال 90% همه بازی ها روی تبلت 8.9 هم اجرا میشن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2742538&posted=1#post2742538

moshtaba_k
13-03-2012, 08:16
دوستان تب من حتي با ام ايكس پلير هم ويدئوهاي فول اچ دي رو خيلي خيلي كند اجرا مي كنه.
ورژن اندرويد من 3.1 هست، به نظرتون 3.2 كنم بهتر ميشه يا نه؟

mrmostafa
13-03-2012, 09:42
دوستان تب من حتي با ام ايكس پلير هم ويدئوهاي فول اچ دي رو خيلي خيلي كند اجرا مي كنه.

دوست عزيز شما كه بايد به 3.2 آپديت كني 40 مگابايت دانلود ميكنه و بعد نصب ميكنه. بلاخره آپديت تاثير زيادي روي سيستم داره و بهبود پيدا ميكنه ولي اينكه ويدئو فول اچ دي رو خوب ساپورت كنه خودم تست نكردم هنوز. شما با پلير Mobo هم تست كن.

POUYA
13-03-2012, 09:46

دوست عزيز شما كه بايد به 3.2 آپديت كني 40 مگابايت دانلود ميكنه و بعد نصب ميكنه. بلاخره آپديت تاثير زيادي روي سيستم داره و بهبود پيدا ميكنه ولي اينكه ويدئو فول اچ دي رو خوب ساپورت كنه خودم تست نكردم هنوز. شما با پلير mobo هم تست كن.

نه دوستان من تست کردم اجرا نمیشه باید صبر کنیم تا اندرویید 4بیاد اون موقع مشکل حل میشهنه

moshtaba_k
13-03-2012, 11:13
نه دوستان من تست کردم اجرا نمیشه باید صبر کنیم تا اندرویید 4بیاد اون موقع مشکل حل میشهنه

آخه مشكل اينه كه دوستم كه پي 1000 داره به راحتي و بدون مشكل حتي فيلم هاي حجم بالاي فول اچ دي رو هم پخش مي كنه ولي پي 7300 من خيلي كم مياره. دليلش چيه به نظرتون؟

POUYA
13-03-2012, 12:43
آخه مشكل اينه كه دوستم كه پي 1000 داره به راحتي و بدون مشكل حتي فيلم هاي حجم بالاي فول اچ دي رو هم پخش مي كنه ولي پي 7300 من خيلي كم مياره. دليلش چيه به نظرتون؟

مشکل از این ورژن اندرویید هست(هانی کامب)

moshtaba_k
13-03-2012, 13:07
مشکل از این ورژن اندرویید هست(هانی کامب)

پويا حتي بازي هاي اچ دي رو هم كندتر از پي 1000 اجرا مي كنه! من فكر كردم مشكل از تبلت من هست زدم فرمت فاكتوريش كردم. بازم درست نشد...

POUYA
13-03-2012, 14:02
پويا حتي بازي هاي اچ دي رو هم كندتر از پي 1000 اجرا مي كنه! من فكر كردم مشكل از تبلت من هست زدم فرمت فاكتوريش كردم. بازم درست نشد...

اینو دیگه قبول ندارم سخت افزار تب شما خیلی قویتره مشکل از ورژن بازی هست که با تب شما سازگاری نداشته

mrmostafa
13-03-2012, 22:53
من با مرورگر از تبلت كه وارد فيس بوك ميشم بعد تو صفحه فيس بوك يه متني رو كپي ميكنم كه ميخوام مطلبي رو شير كنم تو تيتر اون مطلب بزنم بعد كه به سختي الحاق رو مياره و ميزنم تمام متن بهم ريخته هست و پاكش ميكنم. اندرويد مشكل اين آفيس رو داخل سيستمش حل كنه به ويندوز نزديك تر كنه اون موقع ميتونه جاي ويندوز رو بگيره. كپي و پيست و جا به جايي متون در هر شرايط و حتي كپي كردن متن و ذخيره در فايل آفيس مانند كامپيوتر. البته كاركردن با موس خيلي راحت تر هست براي همين به مشكل ميخوره. کسی راه حلی داره؟ تو پرسش و پاسخ اندروید زدم کسی جواب نداد.

alih20012002
15-03-2012, 22:04
منم امروز این تبلتو واسه داداشم گرفتم
32g 1080000 با گارانتی مایکروتل

safir187
17-03-2012, 09:12
مبارک داداشتون باشه.

آقا اینجا کسی ics نصب کرده؟ cm9 یا aokp؟

moshtaba_k
17-03-2012, 14:18
خب دوستان من بالاخره به 3.2 آپدیت کردم
سرعت اجرای بازی های اچ دی خیلی زیاد شده
مدرن کامبت 3 و هاوکس رو راحت اجرا کرد
دوستان اگر تا حالا به 3.2 آپدیت نکردید زودتر آپدیت کنید
خیلی سرعت تب بالا میره

mrmostafa
17-03-2012, 18:44
من تنها مشکلی که تا به حال با اندروید داشتم. 2 مورد هست:
1- با مرورگر که وارد فیس بوک میشم متنی رو میخوام کپی و پیست کنم مصیبت میکشم و وقتی پیست میکنم هر جایی حروف بهم ریخته میشه و قاطی میشه
2- یکی هم در مرورگر خیلی صفحه این ور و اون ور میشه و بالا و پائین میشه یا میخوای بری اول و آخر صفه مکافاته.
در کل اندروید 4 نمیدونم تغییری کرده یا نه ولی در 5 که میخواد یکپارچه کنه امیدوارم که بهبود پیدا کنه و کاربردی تر بشه چون میخواد کاری کنه ماند ویندوز سیستم عامل عمومی بشه. برای همین باید این مشکلات رو حل کنه تا کار باهاش راحت بشه که باز نیاز به کامپیوتر و لپ تاپ نباشه.
ضممنا چرا من با مرورگر وارد بعضی سایت ها میشم نا خداگاه نسخ موبایل میاره از کجا میدونه موبایله؟؟؟
من با مرورگر میرم داخل فیس بوک مانند کامپیوتر میاره ولی با مرورگر فایرفاکس میرم نسخه موبایل رو میاره و قابلیت اشتراک گذاری مطالب رو از دست میدم. با مرورگر وارد سایت صدا و سیما شدم ناخداگاه خودش نخسه رو موبایل کرد و خیلی کوچیک شد در صورتی که تبلت با لپ تاپ فرقی نداره. از کجا تشخیص میده؟

~DrunK
17-03-2012, 20:32

من با مرورگر از تبلت كه وارد فيس بوك ميشم بعد تو صفحه فيس بوك يه متني رو كپي ميكنم كه ميخوام مطلبي رو شير كنم تو تيتر اون مطلب بزنم بعد كه به سختي الحاق رو مياره و ميزنم تمام متن بهم ريخته هست و پاكش ميكنم. اندرويد مشكل اين آفيس رو داخل سيستمش حل كنه به ويندوز نزديك تر كنه اون موقع ميتونه جاي ويندوز رو بگيره. كپي و پيست و جا به جايي متون در هر شرايط و حتي كپي كردن متن و ذخيره در فايل آفيس مانند كامپيوتر. البته كاركردن با موس خيلي راحت تر هست براي همين به مشكل ميخوره. کسی راه حلی داره؟ تو پرسش و پاسخ اندروید زدم کسی جواب نداد.

دوست من 90% این مشکلات در اپدیت جدید ( ics ) حل میشه... صبور باشید...

منم امروز این تبلتو واسه داداشم گرفتم
32g 1080000 با گارانتی مایکروتل

سلام

مبارکشون باشه

ضممنا چرا من با مرورگر وارد بعضی سایت ها میشم نا خداگاه نسخ موبایل میاره از کجا میدونه موبایله؟؟؟
من با مرورگر میرم داخل فیس بوک مانند کامپیوتر میاره ولی با مرورگر فایرفاکس میرم نسخه موبایل رو میاره و قابلیت اشتراک گذاری مطالب رو از دست میدم. با مرورگر وارد سایت صدا و سیما شدم ناخداگاه خودش نخسه رو موبایل کرد و خیلی کوچیک شد در صورتی که تبلت با لپ تاپ فرقی نداره. از کجا تشخیص میده؟

چون مرورگر فایرفاکس شما به طور اتوماتیک نسخه مخصوص موبایل رو بارگذاری میکنه... (چون مرورگر شما هم مخصوص موبایل و تبلت هست)

moshtaba_k
20-03-2012, 18:15
دوستان، اگر دقت کرده باشید توی تنظیمات ورودی دستگاه، توی انتخاب کیبردها، یه گزینه هست به عنوان Swype که من تا حالا باهاش کار نکرده بودم واسه همین رفتم توی نت یه سرچ مختصر انجام دادم و اینا رو متوجه شدم. گفتم اینجا به شما هم بگم شاید شما هم خوشتون اومد:

خب، اول باید بگم که این سوایپ فقط و فقط در گوشی های دارای کیبرد کامل کار م کنه یعنی QWERTY. همچنین روی تبلت ما هم نسخه فارسی و هم نسخه انگلیسی کار می کنند ولی نسخه انگلیسی بسیار بهتر . روان تر کار می کنه. فرض کنید توی تایپ می خواهیم بنویسیم:
hello my dear friend
خب برای این کار ابتدا H رو کلیک کرده و بدون این که انگشتتون رو بردارید به سمت E و سپس L برده و در نهایت بر روی O نگه دارید و بعدش دستتون رو بردارید. کلمه hello جلوی شما ظاهر می شه

یا مثلا در مثال زیر نوشتن کلمه write برای شما نشون داده شده

http://myup.ir/images/18750257331281510178.jpg

POUYA
21-03-2012, 14:06
در تکمیل صحبت های دوستمون در مورد Swype
من اولین بار Swype رو روی اس 2 تجربه کردم اینم بگم رو گوشی خیلی حال میده ولی روی تبلت اصلا جالب نیست چون صفحه تبلت بزرگه و شما باید دستتون را از این سمت صفحه به اون سمت به صورت مداوم بکشید کار سختی میشه و احتمال خطا زیاده
و چون این مدل تایپ کلمات رو در بالای کیبورد تشخیص میده برای تایپ انگلیسی خیلی عالیه و به سرعت تایپ شما خیلی کمک میکنه اما برای زبان فارسی درست تشخیص نمیده
یه قابلیت دیگه هم که داره میتونید کلمات جدید بهش یاد بدید و برای دفعه بعد اون کلمه رو تشخیص میده
موفق باشید:mobilestan:

shahid avini
21-03-2012, 14:29
ولی چه فایده که سی پی یوش پایینه
دوستم گالکسی تب داره واقعا خوبه اما سی پی یوش خیلی مسخره هست
دوربینش هم که بماند با صداش
اینطوری کیفیت این تبلت پایین اومده
اگه سامسونگ یکم بیشتر کار می کرد روش بهتر بود

mahdimadad
22-03-2012, 10:34
سلام دوستان .. مي خواستم ببينم كسي يه تبلت 8.9 دسته دوم سراغ نداره؟
هوس كردم يه دونه از اين تبلت رو بگيرم

mrmostafa
22-03-2012, 11:58
روز 29 اسفند پاساژ رضا قیمت کردم مدل 8.9 رو با بیمه 960 هزار تومان.

moshtaba_k
22-03-2012, 18:29
بچه ها یه مورد عجیب!
وقتی بازی اچ دی رو نصب کردید، اگر به اینترنت متصل باسید بازی اجرا میشه ولی اگر وصل نباشه هنگ می کنه! کسی به این مورد برخورده؟ میتونید امتحان کنید! وایرلس یا سیم کارت رو از دور خارج کنید و بازی اچ دی رو اجرا کنید ببینید اجرا میشه یا نه! شایدم فقط برای من اینطوره!!

~DrunK
22-03-2012, 23:02
سلام دوستان .. مي خواستم ببينم كسي يه تبلت 8.9 دسته دوم سراغ نداره؟
هوس كردم يه دونه از اين تبلت رو بگيرم

روز 29 اسفند پاساژ رضا قیمت کردم مدل 8.9 رو با بیمه 960 هزار تومان.

سلام

دوستان برای درج اخرین قیمت ها و یا خرید و فروش فقط به بخش خرید و فروش مراجعه کنید..

ممنون

بچه ها یه مورد عجیب!
وقتی بازی اچ دی رو نصب کردید، اگر به اینترنت متصل باسید بازی اجرا میشه ولی اگر وصل نباشه هنگ می کنه! کسی به این مورد برخورده؟ میتونید امتحان کنید! وایرلس یا سیم کارت رو از دور خارج کنید و بازی اچ دی رو اجرا کنید ببینید اجرا میشه یا نه! شایدم فقط برای من اینطوره!!
طبیعیه...
بعضی از بازی های گیم لافت برای اجرا (بار اول) باید به اینترنت متصل باشید...

moshtaba_k
23-03-2012, 17:19
سلام

دوستان برای درج اخرین قیمت ها و یا خرید و فروش فقط به بخش خرید و فروش مراجعه کنید..

ممنون

طبیعیه...

نه فقط بار اول بلکه همیشه من باید وصل باشم وگر نه اجرا نمی شه!

یه مورد دیگه! من ویندوزم رو عوض کردم، حالا ویندوز تبلت رو نمیشناسه! چه برنامه ای رو باید نصب کنم که ویندوز بشناسدش؟ ویندوزم سون هست (بر روی همین ورژن که قبل از این داشتم میشناخت)

SAEED
23-03-2012, 21:52
یک کی فارسی بهم معرفی میکنه نصبش کنم

لینک باید

و رام رسمی خوبه به نظر شما یا کوک شده

POUYA
24-03-2012, 11:20
سلام

ممنون

طبیعیه...

نه فقط بار اول بلکه همیشه من باید وصل باشم وگر نه اجرا نمی شه!

یه مورد دیگه! من ویندوزم رو عوض کردم، حالا ویندوز تبلت رو نمیشناسه! چه برنامه ای رو باید نصب کنم که ویندوز بشناسدش؟ ویندوزم سون هست (بر روی همین ورژن که قبل از این داشتم میشناخت)
بازی های گیم لافت برای چک کردن اینکه ورژن جدیدتری اومده یا نه اگه به نت وصل باشین فقط چک میکنه اونم نه هربار
این مورد مشکل از بازی هستش که حتما نیاز به نت داره برای اجرا

برنامه کیز باید نصب کنید و به نت هم وصل باشین
کابل تبلت رو روی یه پورت usb دیگه امتحان کنید

یک کی فارسی بهم معرفی میکنه نصبش کنم

لینک باید

و رام رسمی خوبه به نظر شما یا کوک شده

یه کیبرد فارسی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=191274&page=2
در مورد رام اگه میتونید صبر کنید تا ics بیاد بهتره اما اگه عجله دارین نظر من رام کوک شده اورکام هست که تو بخش رامها موجوده
علاوه بر زیبایی محیط امکانات جالب و بیشتری دارین

syavash ghadiri
26-03-2012, 16:09
با سلام .از اساتید محترم کسی میدونه چرا فایلهای فلش در موزیلا پخش نمیشن. ولی در بروزر های دیگه پخش میشند.با اینکه فلش پلیر هم نصبه .من هر چی ئگشتم پلاگینی برای موزیلات پیدا نکردم.ممنون

mahdimadad
29-03-2012, 10:42
سلام دوستان من جديدا اين تب رو گرفتم و تا اينجا به چندتا مشكل برخوردم...اميدوارم كه راهنماييم كنيد
1- وقتي تب رو به كامپيوتر وصل مي كنم با خود سامسونگ كيز كه اصلا نميشناسه.گاهي اوقات فقط مثل يه فلش ميشناسه كه ميشه فايلا رو بهش انتقال داد كه اونم گاهي اوقات قطع ميشه
2- تو اجراي بعضي از بازيها كه ديتاي عمومي هم دارند تا لوگوي اول بازي ميره بعد ناگهان از بازي ميپره بيرون..چيكار بايد كرد؟
3- فونت پيشفرض اندرويد 3.2 ر چه جور ميشه عوض كرد؟
4- متن كتاباي با فرمت epub رو به صورت مربع مربع نشون ميده..اين يكي واقعا حالگيريه .آخه من اين سايزو فقط به خاطر مطالعه خريدم
ممنون ميشم راهنمائيم كنيد

shahid avini
29-03-2012, 16:50
سلام یه راهنمایی جهت خرید می خواستم
اجرای نرم افزار گاکلسی تب بهتر اجرا می کنه یا ویندوز 7
اچ دی 7

SHERLOCK
29-03-2012, 17:25
سلام دوستان من جديدا اين تب رو گرفتم و تا اينجا به چندتا مشكل برخوردم...اميدوارم كه راهنماييم كنيد
1- وقتي تب رو به كامپيوتر وصل مي كنم با خود سامسونگ كيز كه اصلا نميشناسه.گاهي اوقات فقط مثل يه فلش ميشناسه كه ميشه فايلا رو بهش انتقال داد كه اونم گاهي اوقات قطع ميشه
2- تو اجراي بعضي از بازيها كه ديتاي عمومي هم دارند تا لوگوي اول بازي ميره بعد ناگهان از بازي ميپره بيرون..چيكار بايد كرد؟
4- متن كتاباي با فرمت epub رو به صورت مربع مربع نشون ميده..اين يكي واقعا حالگيريه .آخه من اين سايزو فقط به خاطر مطالعه خريدم

سلام

با عرض معذرت که جواب قطعی برای موارد 1 و 4 ندارم. اما در موارد دیگر:

2. متاسفانه اینگونه بازی ها دیتای مخصوصی برای Tegra 2 و مناسب تبلت ها نساختند. از ChainFire 3D استفاده کنید
3. از نرم افزار Font Changer استفاده کنید.
دانلود نسخه ای از این نرم افزار:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/HYghtI1Zph/font-changer-root-v2.1.1.apk

آموزش استفاده از این نرم افزار

یکی از فونت های ویندوز که دو حالت فارسی و انگلیسی داره رو انتخاب کنید (مثل Arial یا Tahoma)
از فایل فونت مورد نظر سه کپی با نام های زیر تهیه کنید:
DroidSans.ttf
DroidSansArabic.ttf
DroidSans-Bold.ttf
سه فایل رو به مسیر زیر در تبلت انتقال دهید:
sdcard / .fontchanger
نرم افزار رو اجرا کنید و فونت رو فعال کنید. پس از ریستارت فونت تبلت عوض خواهد شد
این روش نیاز به روت دارد

SHERLOCK
29-03-2012, 17:31
اچ دی 7

سلام

اگر منظورتون عملکرد Android و Windows Phone 7 در زمینه نرم افزار هست:
بحث در این مورد نتیجه قطعی نداره (هر کس از سیستم عامل خودش دفاع میکنه) ولی تعداد نرم افزار های اندروید بیشتر از WP7 می باشد

اینگونه سوالات که مربوط به مدل های خاصی با سیستم عامل یکسان نیست (مثلا Galaxy Tab 8.9 و Galaxy Tab 10.1) بهتر است در پیغام خصوصی با کاربران مطرح شود

~DrunK
29-03-2012, 20:39
با سلام .از اساتید محترم کسی میدونه چرا فایلهای فلش در موزیلا پخش نمیشن. ولی در بروزر های دیگه پخش میشند.با اینکه فلش پلیر هم نصبه .من هر چی ئگشتم پلاگینی برای موزیلات پیدا نکردم.ممنون

سلام دوست من

این نسخه رو تست کنید :
http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/mobile/nightly/latest-mozilla-central-android/fennec-14.0a1.en-US.android-arm.apk

اچ دی 7

سلام
باید به بخش مشاوره برید دوست من

mrmostafa
30-03-2012, 00:14

دوست عزيز در همين انجمن تاپيك مخصوص فونت هست كه يك فايل هست همون رو نصب ميكني و از داخل ستينگ فونت سايز تغييرش ميدي. من خودم عوض كردم. برنامه فونت چينجر سخته. بازم هر طور راحتي

ارسال شده توسط گوشی gt-p7300 با برنامه تپاتالک

soheil321
30-03-2012, 13:59
تبلت من شش ساعت طول میکشه تا شارژ بشه می خواستم ببینم این طبیعیه

mahdimadad
30-03-2012, 22:48

تب منم اينجوريه...مشكل سخت افزاري نداشته باشه اين سري از تبلتا؟!!!

راستي يه مشكل در مورد روت: چون تبلت من به كيز متصل نميشه به روش معمولي فايل زيپ مخصوص روت رو، رو تبلت ريختم و تمام مراحل روت رو انجام دادم اما روت نشد..مشكل از كجاس؟!!

SAEED
31-03-2012, 12:07

راستي يه مشكل در مورد روت: چون تبلت من به كيز متصل نميشه به روش معمولي فايل زيپ مخصوص روت رو، رو تبلت ريختم و تمام مراحل روت رو انجام دادم اما روت نشد..مشكل از كجاس؟!!

بله عادی هستش/یکمی زمان میبره تا فول شارژ بشه

~DrunK
31-03-2012, 18:02

سلام

شما برنامه Su.,per user رو تست کردید؟ اگر نصب نشد یعنی روت نشده...

mahdimadad
31-03-2012, 23:22
سلام

شما برنامه su.,per user رو تست کردید؟ اگر نصب نشد یعنی روت نشده...
برنامه نصب ميشه اما داخلش كه ميرم تو صفحه اصلي نرم افزار چيزي نشون نميده.
يا مثلا نميتونم ازبرنامه مخصوص براي پچ نرم افزارا استفاده كنم ..پيام ميده كه تب شما روت نشده

mrmostafa
01-04-2012, 19:41
دوستان داخل تنظیمات وای فای جایی برای تعریف پسورد نیستش که وقتی وای فای روشن هست وصل میشه به وایمکس کسی به تبلت من وصل نشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

josef444
01-04-2012, 22:31
آیا فرکانس 5g رو هم ساپورت میکنه ؟
در تنظیمات وایرلس مود 5g هم هست

mrmostafa
02-04-2012, 18:13
ویندوز کامپیوتر رو جدید نصب کردم الان با وای فای تبلت وصل میشم به مودم وایمکس میزنه اتصال برقرار شد ولی بعد قطع میشه مرتب اینجوری میشه چند بار خاموش کردم درست نمیشه. داخل تنظیمات وای فای تبلت هم که هیچی نداره. ولی کامپیوتر با وای فای به مودم وایمکس وصله و هیچ مشکلی نداره. نمیدونم چیکار کنم ولی قبلا اینجوری نبود تازه از سفر برگشتم این مدت با دیتا سیم کارت استفاده میکردم حالا میخوام از وای فای استفاده کنم اذیت میکنه. از داخل کامپیوتر هم دیروز با وای فای به تبلت وصل شدم فایل ریختم حالا هر کاری میکنم تبلت با برنامه wifi explorer pro نمیتونه آی پی بگیره. به نظرم مشکل از وای فای خود تبلت هست.

dwxx
03-04-2012, 14:35
من میخواستم این تبلت رو بگیرم میخواستم بدونم که خروجی tv که توی مشخصات این تبلت هست به چه صورته ؟ (رابط خاصی داره؟ رابطش گیرمیاد؟)
و بالاخره اگر کسی از خروجی tv این تبلت استفاده کرده میتونه بگه که چه جوری هست و کیفیتش در چه حده ؟

josef444
03-04-2012, 15:57
منم میخوام تبلتم روبفروشم نه اینکه مشکل داره یا ضعیفه نه میخوام با مبلغش کاری دیگه انجام بدم هرمزگان اگه کسی خواست قیمت هم توافقی خیلی وقت هم نیست خریدم او کی

SHERLOCK
03-04-2012, 18:20
منم میخوام تبلتم روبفروشم نه اینکه مشکل داره یا ضعیفه نه میخوام با مبلغش کاری دیگه انجام بدم هرمزگان اگه کسی خواست قیمت هم توافقی خیلی وقت هم نیست خریدم او کی

دوست عزیز اگر قصد فروش دارید به بخش زیر مراجعه کنید:

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=816

hamedtvtv
03-04-2012, 21:32
ویندوز کامپیوتر رو جدید نصب کردم الان با وای فای تبلت وصل میشم به مودم وایمکس میزنه اتصال برقرار شد ولی بعد قطع میشه مرتب اینجوری میشه چند بار خاموش کردم درست نمیشه. داخل تنظیمات وای فای تبلت هم که هیچی نداره. ولی کامپیوتر با وای فای به مودم وایمکس وصله و هیچ مشکلی نداره. نمیدونم چیکار کنم ولی قبلا اینجوری نبود تازه از سفر برگشتم این مدت با دیتا سیم کارت استفاده میکردم حالا میخوام از وای فای استفاده کنم اذیت میکنه. از داخل کامپیوتر هم دیروز با وای فای به تبلت وصل شدم فایل ریختم حالا هر کاری میکنم تبلت با برنامه wifi explorer pro نمیتونه آی پی بگیره. به نظرم مشکل از وای فای خود تبلت هست.

دوست عزیر از نرم افزار connectify pro 3 استفاده کن بسیار عالی و راحته . سرچ بکنی طریقه راه اندازیش هم شرح دادن. من خودم استفاده میکنم راضیم بدون دیسی

mrmostafa
04-04-2012, 07:40
دوست عزیر از نرم افزار connectify pro 3 استفاده کن بسیار عالی و راحته . سرچ بکنی طریقه راه اندازیش هم شرح دادن. من خودم استفاده میکنم راضیم بدون دیسی

ممنونم دوست عزيز اين براي كامپيوتر هست. الان من با تبلت مشكل داشتم يعني به مودم وايمكس وصل ميشد سريع قطع ميشد ميزد ايمن غيرفعال. بعد رفتم فرودگاه وصل شدم به واي فاي سريع قطع ميشد. تا اينكه اومدم خونه خود به خود روشنش كردم وصل شد و آنتنش كه سفيد هست آبي ميشه اون موقع يعني كاملا وصله و شروع كرد كار كردن. حالا براي ايولين بار بود اين مشكل تو تبلت پيش اومد برام كه واي فاي اذيت كنه. بعد نميدونستم چطوري بايد هارد ريست كنم كه ببينم درست ميشه يا نه. اين ورژن 4 تا بياد ورژن 5 اومده. سامسونگ خيلي ضعيف عمل ميكنه. اسوس و ايسر همه به 4 آپديت شدن.

~DrunK
06-04-2012, 23:04
برنامه نصب ميشه اما داخلش كه ميرم تو صفحه اصلي نرم افزار چيزي نشون نميده.
يا مثلا نميتونم ازبرنامه مخصوص براي پچ نرم افزارا استفاده كنم ..پيام ميده كه تب شما روت نشده
در رابطه با انتقال فرقی نداره با kies باشه یا نه... اما روش متدوالش با kies هست...
ضمنا توجه کنید عملیات نصب فایل زیپ با موفقیت تمام شه و خطا نده...

دوستان داخل تنظیمات وای فای جایی برای تعریف پسورد نیستش که وقتی وای فای روشن هست وصل میشه به وایمکس کسی به تبلت من وصل نشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
مصطفی جان راستش اصلا متوجه نشدم چی گفتید...
اگر منظورتون اینکه کسی به وای فای تبلت وصل نشه باید قابلیت hotspot رو غیر فعال کنید

آیا فرکانس 5g رو هم ساپورت میکنه ؟
در تنظیمات وایرلس مود 5g هم هست
در مشخصات wireless تبلت مد G هم ذکر شده...

من میخواستم این تبلت رو بگیرم میخواستم بدونم که خروجی tv که توی مشخصات این تبلت هست به چه صورته ؟ (رابط خاصی داره؟ رابطش گیرمیاد؟)
و بالاخره اگر کسی از خروجی tv این تبلت استفاده کرده میتونه بگه که چه جوری هست و کیفیتش در چه حده ؟
بله... رابطش موجوده... یک کیت HDMI باید بخرید...
کیفیت HD

الان من با تبلت مشكل داشتم يعني به مودم وايمكس وصل ميشد سريع قطع ميشد ميزد ايمن غيرفعال. بعد رفتم فرودگاه وصل شدم به واي فاي سريع قطع ميشد. تا اينكه اومدم خونه خود به خود روشنش كردم وصل شد و آنتنش كه سفيد هست آبي ميشه اون موقع يعني كاملا وصله و شروع كرد كار كردن. حالا براي ايولين بار بود اين مشكل تو تبلت پيش اومد برام كه واي فاي اذيت كنه. بعد نميدونستم چطوري بايد هارد ريست كنم كه ببينم درست ميشه يا نه. اين ورژن 4 تا بياد ورژن 5 اومده. سامسونگ خيلي ضعيف عمل ميكنه. اسوس و ايسر همه به 4 آپديت شدن.

از ادرس Setting > Privacy یکبار Factory Reset کنید...

moshtaba_k
09-04-2012, 13:44
اي بابا خسته شدم از دست اين تبلت!
بازم بلوتوثش كار نمي كنه! ميفرسته ها! اما نمي گيره! نميدونم چه مرگشه!

POUYA
09-04-2012, 17:09
اي بابا خسته شدم از دست اين تبلت!
بازم بلوتوثش كار نمي كنه! ميفرسته ها! اما نمي گيره! نميدونم چه مرگشه!

سلام مجتبی جان
من با همون روش که گفتم اول برای فرستنده یه فایل کوچیک بفرست بعد بگو برات بفرسته همین امروز از گوشی دوستم فایل گرفتم

moshtaba_k
10-04-2012, 06:40
سلام مجتبی جان
من با همون روش که گفتم اول برای فرستنده یه فایل کوچیک بفرست بعد بگو برات بفرسته همین امروز از گوشی دوستم فایل گرفتم

پويا جان آره اون كارم كرده بودم!
راستي من با برنامه Format Factory فايل هاي ويدئويي بزرگتر از اچ دي رو به mp4 با سايز اچ دي تبديل كردم و ريختم تو تب. مثل بنز اجرا ميشن!

mrmostafa
10-04-2012, 08:12
هيچ راه حلي براي شماره گرفتن براش نيومده؟!! مكالمه نذاشتن حداقل وقتي سيم كارت خورش كردن نبايد phone pad قرار بدن براي گرفتن كد و اين چيزها. الان من اينترنت رو ميخوام تمديد كنم مرتب بايد سيم كارت رو در بيارم تو يه گوشي بذارم تمديدش كنم دوباره داخل تبلت قرار بدم. كار ملانصرالدينيه واقعا.

POUYA
11-04-2012, 13:11
هيچ راه حلي براي شماره گرفتن براش نيومده؟!! مكالمه نذاشتن حداقل وقتي سيم كارت خورش كردن نبايد phone pad قرار بدن براي گرفتن كد و اين چيزها. الان من اينترنت رو ميخوام تمديد كنم مرتب بايد سيم كارت رو در بيارم تو يه گوشي بذارم تمديدش كنم دوباره داخل تبلت قرار بدم. كار ملانصرالدينيه واقعا.

نه مطفی جان هنوز برنامه ای نیومده که بشه کدهای ussd داخل تبلت زد فروم های خارجی هم چک کردم همشون تو پاسخ به این سوال اون سایت اپراتور سیم کارت رو پیشنهاد میدادن و میگفتن بهش مراجعه کنید ایرانسل یه سرویس داره که بشه سیم رو شارژ کرد و به زودی راه اندازی میشه

mrmostafa
12-04-2012, 22:29
نه مطفی جان هنوز برنامه ای نیومده که بشه کدهای ussd داخل تبلت زد فروم های خارجی هم چک کردم همشون تو پاسخ به این سوال اون سایت اپراتور سیم کارت رو پیشنهاد میدادن و میگفتن بهش مراجعه کنید ایرانسل یه سرویس داره که بشه سیم رو شارژ کرد و به زودی راه اندازی میشه

پویا جان سایت ایرانسل از طرسق وب گذاشته که شارژ کنیم و شارژ مستقیم روی سیم کارتت میاد ولی برای اینترنت مشکل هستش. نمیدونم حالا برای این کار تدابیری اندیشیده اند یا خیر.

POUYA
13-04-2012, 11:27
دوستان یه سر به تاپیک زیر بزنید روش های مختلف شارژ
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=214039

mrmostafa
13-04-2012, 17:55
دوستان من تو روشنایی بیرون که هستم حتی افتاب هم نباشه فقط روز باشه اصلا صفحه معلوم نیست با اونکه نورش تا آخر روشنه. از این نظر خیلی بده که کاری نکردن بیرون به راحتی معلوم باشه. داخلش خودت رو میبینی :)) البته فیلم کره ای سال 2011 و 2010 داشتم نگاه میکردم داخلش همش تبلت و گوشی های جدید سامسونگ بود و بیرون نشسته بودن به راحتی کار میکردن. نمیدونم چطوریه:)))

POUYA
13-04-2012, 18:09
دوستان من تو روشنایی بیرون که هستم حتی افتاب هم نباشه فقط روز باشه اصلا صفحه معلوم نیست با اونکه نورش تا آخر روشنه. از این نظر خیلی بده که کاری نکردن بیرون به راحتی معلوم باشه. داخلش خودت رو میبینی :)) البته فیلم کره ای سال 2011 و 2010 داشتم نگاه میکردم داخلش همش تبلت و گوشی های جدید سامسونگ بود و بیرون نشسته بودن به راحتی کار میکردن. نمیدونم چطوریه:)))

برا منم که 10.1 دارم همینجوریه و کاریش نمیشه کرد غیر اینکه بری 7.7 بخری چون اس 2 که داشتم زیر نور افتاب کیفیتش عالی بود:lol:

moshtaba_k
14-04-2012, 09:15
دوستان من يه كاور Anti Glare (ضد تابش) گرفتم براش خيلي بهتر شده، شما هم ميتونيد امتحان كنيد

mrmostafa
14-04-2012, 10:38
دوستان من يه كاور anti glare (ضد تابش) گرفتم براش خيلي بهتر شده، شما هم ميتونيد امتحان كنيد

از كجا گرفتي ؟؟؟ چند گرفتي؟؟ من از تبلت شاپ خريدم 16 هزار تومان هم يه برچسب گرفتم زدم تاچش كند تر شده يه خورده در صورتيكه گفت تاثيري نداره بعد زير آفتابم هيچ فرقي نكرده فقط سودي كه داشت برام اومدم با دستم گرد و خاك صفحه رو پاك كنم انگشترم روي برچسب خط انداخت حالا نميدونم صفحه خالي بود خط مي افتاد يا نه.

moshtaba_k
14-04-2012, 13:02
از كجا گرفتي ؟؟؟ چند گرفتي؟؟ من از تبلت شاپ خريدم 16 هزار تومان هم يه برچسب گرفتم زدم تاچش كند تر شده يه خورده در صورتيكه گفت تاثيري نداره بعد زير آفتابم هيچ فرقي نكرده فقط سودي كه داشت برام اومدم با دستم گرد و خاك صفحه رو پاك كنم انگشترم روي برچسب خط انداخت حالا نميدونم صفحه خالي بود خط مي افتاد يا نه.

از مغازه انتهاي طبقه زير همكف مركز موبايل ايران، 22 تومن
تاثيرش اونقدر زياد نيست كه توي آفتاب كاملا معلوم باشه اما دست كم بهتر مي بيني
يه خوبي ديگش هم اينه كه اثر لك دست خيلي كمتر روش مي مونه و وقتي اثر لك ها زياد بشه با يه پارچه معمولي دوباره تميز ميشه.

SHERLOCK
14-04-2012, 14:13
از مغازه انتهاي طبقه زير همكف مركز موبايل ايران، 22 تومن

تقاضا دارم آدرس ندهید

moshtaba_k
22-04-2012, 12:59
سلام دوستان

ميخواستم ببينم كه آيا هنوز سامسونگ آندرويد 4 رو براي تبلن هاي ما ارائه داده يا نه؟
چون اگر به تبلت هاي 7.7 و 7 سري 2 سامسونگ نگاه كنيد مي بينيد كه آندرويد 4 دارند!

SHERLOCK
22-04-2012, 13:53
سلام دوستان

ميخواستم ببينم كه آيا هنوز سامسونگ آندرويد 4 رو براي تبلن هاي ما ارائه داده يا نه؟
چون اگر به تبلت هاي 7.7 و 7 سري 2 سامسونگ نگاه كنيد مي بينيد كه آندرويد 4 دارند!

سلام

به زودی ارائه میشه. این تاپیک رو هم ببینید بد نیست:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=197023

creaturs
22-04-2012, 16:47
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآیییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی
به داد من برسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییین
من میخوام فرمور رو آپدیت کنم کامپیوترم البته کیز تبم رو شناسایی نمیکنه!
:sign_help:
:020:

POUYA
22-04-2012, 17:04
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآیییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی
به داد من برسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییین
من میخوام فرمور رو آپدیت کنم کامپیوترم البته کیز تبم رو شناسایی نمیکنه!
:sign_help:
:020:

شما به این مسیر برو
settings/applications/development/usb debugging
و تیکشو بردار
اگه نشد به یه پورت usb دیگه که ترجیحا پورت عقب کیس باشه البته اگه pc هست
اگه بازم درست نشد کابل رو به تبلت وصل کن و به نت هم وصل شو تا یه سری فایل دانلود کنه

creaturs
22-04-2012, 18:34
شما به این مسیر برو
settings/applications/development/usb debugging
و تیکشو بردار
اگه نشد به یه پورت usb دیگه که ترجیحا پورت عقب کیس باشه البته اگه pc هست
اگه بازم درست نشد کابل رو به تبلت وصل کن و به نت هم وصل شو تا یه سری فایل دانلود کنه

پویاجان دست درد نکنه
ولی نشد
آخرین نسخه ی کیز رو هم از سامسونگ گرفتم و دارم
احتمال داره مشکل از ویندوز باشه؟
چون ویندوزم مشکل داره هنوز عوضش نکردم ولی چند روز پیش با همین جواب داد.
الان نگرانیه من اینه که مشکل از تبم نباشه

POUYA
22-04-2012, 19:39
پویاجان دست درد نکنه
ولی نشد
آخرین نسخه ی کیز رو هم از سامسونگ گرفتم و دارم
احتمال داره مشکل از ویندوز باشه؟
چون ویندوزم مشکل داره هنوز عوضش نکردم ولی چند روز پیش با همین جواب داد.
الان نگرانیه من اینه که مشکل از تبم نباشه

ااا نشد والا این تمام راههایی بود که این مشکلو برطرف میکرد و من گفتمشون
شما تمام کارا امتحان کردید؟
مشکل صددرصد از تبلت نیست شما یه ویندوز هم عوض کن ببین درست میشه

creaturs
23-04-2012, 13:18
ااا نشد والا این تمام راههایی بود که این مشکلو برطرف میکرد و من گفتمشون
شما تمام کارا امتحان کردید؟
مشکل صددرصد از تبلت نیست شما یه ویندوز هم عوض کن ببین درست میشه

very very tnx
حالا عوض کنم ببینم چی میشه

.saye.
24-04-2012, 16:32
سلام.کسی میدونه من تو کرج از کجا میتونم براش محافظ صفحه و کیف بگیرم.که قیمت مناسب هم باشه

.saye.
24-04-2012, 17:27
راستی موقع خرید باید cd چیزی همراهش میبود؟

mrmostafa
24-04-2012, 19:46
خیلی مسخره است که هنور آپدیت 4 نیومده و همچنان نمیتونیم کاری کنیم. چرا سریع به روز نمیکنه خوب. اینقدر تاخیر چه دلیلی داره آخه. سری بعد اسوس میخرم

pnn
24-04-2012, 23:28
خیلی مسخره است که هنور آپدیت 4 نیومده و همچنان نمیتونیم کاری کنیم. چرا سریع به روز نمیکنه خوب. اینقدر تاخیر چه دلیلی داره آخه. سری بعد اسوس میخرم

والا به خدا من وقتي ميخواستم تب بخرم همه گفتن سامسونگ بگير كه ساپورتش مثل اپله و خلاصه كه ميگفتن حرف نداره ولي حالا ميبينم اگه ايسوس يا اپل ميگرفتم خيلي بهتر بود اين سامسونگم كه خيلي..

SHERLOCK
25-04-2012, 07:19
سلام.کسی میدونه من تو کرج از کجا میتونم براش محافظ صفحه و کیف بگیرم.که قیمت مناسب هم باشه

راستی موقع خرید باید cd چیزی همراهش میبود؟

به نظرم خرید اینترنتی مناسب ترین راه باشه

cd لازم نیست. نه

creaturs
25-04-2012, 23:38
سلام
پویاجان مشکل از یه برنامه بود
نمی دونم کدوم برنامه ولی وقتی ریست فکتوری با خود دستگاه کردم مشکل رفع شد
پیدا کردم کدوم برنامه بود اعلام میکنم

creaturs
26-04-2012, 00:08
پویا جان راستی کیز ورژن جدید آپدیت گوشی رو به من نشون میده اینه:
PDA:KL2/Phone:KJ6/CSC:KL2 (THR)
به نظرت آپدیت کنم؟
چون یه جا خوندم آپدیت جدید 10.1 مشکل ایجاد کرده واسه کاربرا!مثل کارنکردن وای فای و پیغام خطا در شروع روشن شدن دستگاه که البته این مشکلات تا حدودی با روت کردن و ریختن یه برنامه رفع شده که من نمی تونم روت گنم چون دستگاهم از گارانتی در میاد

POUYA
26-04-2012, 11:01
پویا جان راستی کیز ورژن جدید آپدیت گوشی رو به من نشون میده اینه:
PDA:KL2/Phone:KJ6/CSC:KL2 (THR)
به نظرت آپدیت کنم؟
چون یه جا خوندم آپدیت جدید 10.1 مشکل ایجاد کرده واسه کاربرا!مثل کارنکردن وای فای و پیغام خطا در شروع روشن شدن دستگاه که البته این مشکلات تا حدودی با روت کردن و ریختن یه برنامه رفع شده که من نمی تونم روت گنم چون دستگاهم از گارانتی در میاد

سلام
پس مشکل شناختن کیز حل شد مشکل چی بود:ai:
شما اخر تب 10.1 داری یا 8.9:ca:
این اپدیت که برا شما زده 3.2 جدید هم هست برا کشور ترکیه ریلیز شده
بعید میدونم این مشکلاتی که شما میگید رو داشته باشه چون این یه رام رسمی مال خود سامسونگ هست و نسخه ازمایشی نیست که باگ و ایراد داشته باشه
به هرحال اگه میدونید رام فعلیتون مشکل داره یا ایرادی توش هست رامتونو عوض کنید:mobilestan:

majid27005
10-05-2012, 07:08
سلام خدمت دوستان و مدیران محترم
من یه گالکسی تب 8.9 بهمن ماه خردیم. دیشب خاموش کردم گذاشتم بالای سرم صبح هر کاری میکنم روشن نمیشه تو رو خدا کمک کنید به نظرتون علتش چی میتونه باشه

POUYA
10-05-2012, 08:58
سلام خدمت دوستان و مدیران محترم
من یه گالکسی تب 8.9 بهمن ماه خردیم. دیشب خاموش کردم گذاشتم بالای سرم صبح هر کاری میکنم روشن نمیشه تو رو خدا کمک کنید به نظرتون علتش چی میتونه باشه

سلام مبارک باشه
اگه هیچ برنامه ای نریختی روش یا کلا کار خاصی نکردی شاید ازباتریش باشه یک ساعت بزنش تو شارج بعد دکمه پاور رو چند ثانیه نگه دار تا روشن بشه

.saye.
11-05-2012, 11:41
دوستان من میتونم رو تبلتم نرم افزارای گرافیکی مثل فتوشاپ و ... بریزم؟

اگر میشه باید فرمت خاصی رو نصب کنم ؟ یا همونایی که رو لبتاب نصب میکنم رو میتونم بریزم؟

POUYA
11-05-2012, 12:22
دوستان من میتونم رو تبلتم نرم افزارای گرافیکی مثل فتوشاپ و ... بریزم؟

اگر میشه باید فرمت خاصی رو نصب کنم ؟ یا همونایی که رو لبتاب نصب میکنم رو میتونم بریزم؟

نه عزیز همون برنامه نصب نمیشه و شما باید مشابه اون برنامه رو برای اندرویید پیدا کنید با پسوند ای پی کا
فتوشاپ و افیس برای نصب رو تبلت هم هست

.saye.
11-05-2012, 13:19
از کجا میتونم پیدا کنم

POUYA
11-05-2012, 14:19
از کجا میتونم پیدا کنم

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=520
هر نرم افزاری بخوای هست

mahdimadad
12-05-2012, 10:17
سلام دوستان
من به تازگی مشکلی با تبم پیدا کردم و اونم اینه که وقتی اونو تو شارژ میزنم و یه مدت باهاش کار میکنم یه دفعه ای صفحش بهم میریزه و مشخصم هست که نرم افزاری نیس اما بلافاصله بعد از اینکه تو شارژ درمیارم مشکل حل میشه
کسی تاحالا به این مشکل برخورده؟ راه حلی براش سراغ دارید؟

.saye.
14-05-2012, 12:53
مرسی. من برای تبلتم میخام انتی ویروس avast نصب کنم اما تو اون لینکی که دادید چیزی پیدا نکردم و فقط برای گوشی بود.
از کجا میتونم پیدا کنم؟یا همونا رو میتونم نصب کنم؟

POUYA
14-05-2012, 16:43
مرسی. من برای تبلتم میخام انتی ویروس avast نصب کنم اما تو اون لینکی که دادید چیزی پیدا نکردم و فقط برای گوشی بود.
از کجا میتونم پیدا کنم؟یا همونا رو میتونم نصب کنم؟

گوشی و تبلت نداره فرقی نمیکنه بدون مشکل نصب میشه

.saye.
14-05-2012, 17:18
ببخشید 1 سوال دیگه
چجوری نصب کنم برنامه هارو؟
روش خاصی داره؟

POUYA
14-05-2012, 17:26
ببخشید 1 سوال دیگه
چجوری نصب کنم برنامه هارو؟
روش خاصی داره؟

نه فقط برنامه رو داخل تب بریزید و نصب کنید فقط نصب بازی ها یکم مشکله

mrmostafa
16-05-2012, 12:01
اندرويد نسخه 5 آذرماه ارائه ميشه سامسونگ هنوز نسخه 4 رو ارائه نداده و الان ماه خرداد هستيم تازه معلوم نيست كي ميخواد ارائه بده ولي تا بخواد نسخه 5 رو آماده كنه كه هيچي. بايد اين سري برندي بگيرم كه ساپورت و آپديتش به روز باشه. سامسونگ غرق پول درآوردن شده فعلا

POUYA
16-05-2012, 13:18
اندرويد نسخه 5 آذرماه ارائه ميشه سامسونگ هنوز نسخه 4 رو ارائه نداده و الان ماه خرداد هستيم تازه معلوم نيست كي ميخواد ارائه بده ولي تا بخواد نسخه 5 رو آماده كنه كه هيچي. بايد اين سري برندي بگيرم كه ساپورت و آپديتش به روز باشه. سامسونگ غرق پول درآوردن شده فعلا

تو یه مقاله خوندم اپدیت هانی کامب به ایس خیلی سخت تر از جینگر هست و ماهم فقط باید صبر کنیم
البته اینم بگم اکثر شرکت هایی هم که اپدیت کردن اپدیت کامل نبوده خیلی ایراد دارن برای مثال
اس 2 که اصلا توصیه نمیشه
اچ تی سی که موجب پریدن انتن وای فای میشه
......

.saye.
17-05-2012, 20:08
این نسخه هایی که میگین یعنی چی ؟ چجوری باید فهمید که کدوم نسخه هست و چطور میتونیم اپدیتش کنیم؟

m_a_q1
18-05-2012, 14:15
سلام دوستان
توی یه سری سایت در باره بریگ دستگاه دیدم گفتن میشه بگید چطور و چه مواقعی این موضوع انجام میشه؟
توی همه موارد بریک شدن میشه انبریک کرد؟
کاری میشه کرد که اگه بریک شد راحت تر بشه انبریک کرد؟
مرسی

siamaks656
18-05-2012, 20:31
من یه تبلت 8.9 3g دارمو روش سیم کارت میزارم اما keypad یا گزینه call ندارهو مشکل از چیه؟

POUYA
18-05-2012, 20:42
من یه تبلت 8.9 3g دارمو روش سیم کارت میزارم اما keypad یا گزینه call ندارهو مشکل از چیه؟
مشکلی نیست دوست عزیز این تبلت قابلیت تماس نداره

سلام دوستان
توی یه سری سایت در باره بریگ دستگاه دیدم گفتن میشه بگید چطور و چه مواقعی این موضوع انجام میشه؟
توی همه موارد بریک شدن میشه انبریک کرد؟
کاری میشه کرد که اگه بریک شد راحت تر بشه انبریک کرد؟
مرسی

تا ائنجا که من میدونم اگه نرم افزاری بریک بشه میشه حلش کرد و معمولا موقع نصب رام این مشکل بوجود میاد و اینکه اشتباهی تو نصب انجام بشه

این نسخه هایی که میگین یعنی چی ؟ چجوری باید فهمید که کدوم نسخه هست و چطور میتونیم اپدیتش کنیم؟
منظور ورژن اندرویید هست
شما به این مسیر برید و اگه اپدیت بود انجام بدید البته قبلش ازتون میخواد که عضو بشین
settings/ about tablet/softwear update

snobbish
21-05-2012, 17:01
بچه ها الگوی تب و فراموش کردم چندبار زدم حالا نام کاربری میخواد و رمز.
البته تب دست یکی دیگه بوده نمیدونم account داشته یا نه.
اگه نداشته باشه باید چیکار کنم؟؟؟

pulad
21-05-2012, 20:14
سلام.
اين پي ٧٠٠٠ رام كاملا فارسي داره رسمي؟
رام سايانوژني كه تو بخش رام ها هست آيا استيبل هست؟
يه تبلت با رام اروپايي هست كه مي خواهد فارسي بشه.
ممنون از جوابتون.

POUYA
21-05-2012, 22:32
بچه ها الگوی تب و فراموش کردم چندبار زدم حالا نام کاربری میخواد و رمز.
البته تب دست یکی دیگه بوده نمیدونم account داشته یا نه.
اگه نداشته باشه باید چیکار کنم؟؟؟
میشه واضحتر بگین یعنی الان رو قفل مونده و هیچ کاری با تبلت نمیتونید انجام بدید؟

سلام.
اين پي ٧٠٠٠ رام كاملا فارسي داره رسمي؟
رام سايانوژني كه تو بخش رام ها هست آيا استيبل هست؟
يه تبلت با رام اروپايي هست كه مي خواهد فارسي بشه.
ممنون از جوابتون.

سوال شما مربوط به این بخش نیست اینجا مطرح کنید بهتر راهنمایی میشید
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1633

m_a_q
24-05-2012, 10:14
سلام
من تبلت بردم روی مد دانلود حواسم نبود کنسلش کردم با دکمه پایین حالا هر چند بار میزنم نمیاد روی مد دانلود
چکارش کنم؟
مرسی

POUYA
24-05-2012, 11:00
سلام
من تبلت بردم روی مد دانلود حواسم نبود کنسلش کردم با دکمه پایین حالا هر چند بار میزنم نمیاد روی مد دانلود
چکارش کنم؟
مرسی

نباید مشکلی باشه شما تب رو خاموش دوباره مراحل رو انجام بدید یعنی ولوم پایین و پاور

m_a_q
30-05-2012, 08:04
سلام دوستان
میخاستم ببنم وقتی صفحه خاموش میشه برای روشن شدنش بجز کلید پاور راهی دیگه هست
مثلا با لمس صفحه صفحه روشن بشه؟
مرسی

POUYA
30-05-2012, 13:03
سلام دوستان
میخاستم ببنم وقتی صفحه خاموش میشه برای روشن شدنش بجز کلید پاور راهی دیگه هست
مثلا با لمس صفحه صفحه روشن بشه؟
مرسی

یه برنامه بود که با سنسور نور کار میکرد ولی زیاد قاطی داشت و درست کار نمیکرد

soheil321
02-06-2012, 21:45
سلام
من 7300 -3g دارم
خیلی زیلد هنگ میکنه یعنی باید روزی چند بار خاموش روشنش کنم
به نظرتون مشکل چیه

3.2 اپدیتش کردم)از طریق وایفای به

POUYA
02-06-2012, 23:15
سلام
من 7300 -3g دارم
خیلی زیلد هنگ میکنه یعنی باید روزی چند بار خاموش روشنش کنم
به نظرتون مشکل چیه

3.2 اپدیتش کردم)از طریق وایفای به

شاید برنامه و بازی روش زیاد نصب کردید یا برنامه ای با تبلت شما سازگار نیست

mrmostafa
07-06-2012, 16:02
داخل تنظیمات تبلت سامسونگ قسمت امنیت یه جا داره که تیک میزنی سیم کارت عوض شد برات اس ام اس کنه شماره طرف رو. من الان سیم کارت رو عوض کردم هر وقت که خاموش و روشن میکنم 3 تا اس ام اس میده در صورتی که 2 تا شماره تعریف کردم یکی از همون شماره هایی که تعریف کردم بهش رو داخلش قرار دادم حالا رفتم وارد شدم نام کاربری سامسونگ رو هم باید بدی با پسورد و باید حتما به اینترنت وصل باشه نمیدونم چه مسخره بازیه قسمت تعریف شماره ها همه شماره ها رو پاک کردم حالا دوباره خاموش روشن میشه اس ام اس ارسال میکنه جالب اینجاست به شماره ای که داخلش خودش هست میاد فقط به شماره همراه اول که دادم بفرسته به اون هیچ اس ام اسی نمیره فقط داخل خود تبلت 3 بار اس ام اس میاد مشخاصت و یه سری چیزها میده. چیکار باید بکنم ؟؟؟ غلطی کردم اصلا.

bahram_m1
12-06-2012, 08:18
ببخشید من تبلت p7300 دارم میخوام بازی نصب کنم پیغام parse error میده چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .

POUYA
12-06-2012, 11:10
ببخشید من تبلت p7300 دارم میخوام بازی نصب کنم پیغام parse error میده چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .

مشکل از بازی هست باید یه ورژن دیگشو نصب کنی که با تب شما سازگاری داشته باشه

xor_hv
18-06-2012, 11:45
سلام
من هر کاری لازم بود کردم ولی اصلا نمیتونم با کامپیوتر بهش وصل بشم
آموزش شما هم دقیقا انجام دادم ولی نشد که نشد
یکبار هم ریست فکتوری کردم گفتم شاید درست بشه ولی بازم نشد
درایور مخصوص xp3 هم زدم یعنی تمام کارهام درست بود و در آخر ارور میده

POUYA
18-06-2012, 12:24
سلام
من هر کاری لازم بود کردم ولی اصلا نمیتونم با کامپیوتر بهش وصل بشم
آموزش شما هم دقیقا انجام دادم ولی نشد که نشد
یکبار هم ریست فکتوری کردم گفتم شاید درست بشه ولی بازم نشد
درایور مخصوص xp3 هم زدم یعنی تمام کارهام درست بود و در آخر ارور میده

من بعد از این اموزش ندیدم کسی هنوز مشکل داشته باشه نمیدونم میخوای یه بار دیگه امتحان کن

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=219179

xor_hv
18-06-2012, 16:34
من بعد از این اموزش ندیدم کسی هنوز مشکل داشته باشه نمیدونم میخوای یه بار دیگه امتحان کن

سلام
ممنونم دوست عزیز
متاسفانه حل نشد اینم عکس ارور
http://up.vatandownload.com/images/ctzxvf5fnc368pud3nc.jpg

xor_hv
20-06-2012, 07:37
سلام
لطفا یک نفر به من کمک کنه
من این تبلت را روت کردم
الان میخواستم میخواستم وارد ریکاوری بشم دیگه هر کاری میکنم روشن نمیشه

POUYA
20-06-2012, 17:34
سلام
ممنونم دوست عزیز
متاسفانه حل نشد اینم عکس ارور
http://up.vatandownload.com/images/ctzxvf5fnc368pud3nc.jpg

اگه برات مقدوره ویندوز عوض کن اگه نشد اینم یه تست کن و خبرشو بده
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/DLA225vUlh/omid.part1.rar

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/I0X44BIWBy/omid.part2.rar

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/SANnEoKzoC/omid.part3.rar

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=217796

سلام
لطفا یک نفر به من کمک کنه
من این تبلت را روت کردم
الان میخواستم میخواستم وارد ریکاوری بشم دیگه هر کاری میکنم روشن نمیشه

مطمن شو تبلتت شارژ خالی نکرده بعد د ببین به ریکاوری یا دانلودینگ میره یا نه

safa64
22-06-2012, 14:14
من مشکل آنروت کردن تبلتم و دارم
میخوام آپگرید های جدیده اندروید و بگیرم ولی چون روت کردم نمیشه
اگه کسی میتونه رام استوک p7310 برام بزاره ممنونش میشم
البته با روش نصبش
ممنون

perjixen
22-06-2012, 20:19
سلام

من برادرم همين دستگاه رو از دوبي - بدون گارانتي اورده ... اونجا باش كار كرده تا شارژ دستگاه خالي شده ... خاليه خالي ...
اومده ايران چندين ساعت هم به شارژ زده ... ولي هيچ اتفاقي نيوفتاده ! برده سامسونگ ايران و علا الدين و ... گفتن دستگاه روشن بشو نيست كه نيست ...

از اونجايي كه من هيچ اعتمادي به حرفاي كارشناساي سامسونگ ايران و ... ندارم ترجيح دادم مشكل رو اينجا مطرح كنم ... اگه كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم با من در ميون بزاره !

ممنون.

mrmostafa
23-06-2012, 10:45
بلاخره بعد از عمري قررا شده ماه‌ آينده‌ آپديت 4 براي تبلت هاي سامسونگ ارائه بشه حالا اگه به ماه آينده اش موكول نشه

~DrunK
25-06-2012, 22:59
من مشکل آنروت کردن تبلتم و دارم
میخوام آپگرید های جدیده اندروید و بگیرم ولی چون روت کردم نمیشه
اگه کسی میتونه رام استوک p7310 برام بزاره ممنونش میشم
البته با روش نصبش
ممنون
سلام
خدمت شما :

سلام

من برادرم همين دستگاه رو از دوبي - بدون گارانتي اورده ... اونجا باش كار كرده تا شارژ دستگاه خالي شده ... خاليه خالي ...
اومده ايران چندين ساعت هم به شارژ زده ... ولي هيچ اتفاقي نيوفتاده ! برده سامسونگ ايران و علا الدين و ... گفتن دستگاه روشن بشو نيست كه نيست ...

از اونجايي كه من هيچ اعتمادي به حرفاي كارشناساي سامسونگ ايران و ... ندارم ترجيح دادم مشكل رو اينجا مطرح كنم ... اگه كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم با من در ميون بزاره !

ممنون.

سلام
حدود 1 ساعت بزارید شارژ شه... بعد دکمه پاور و دکمه ولیوم پایین رو نگه دارید... ببینید صفحه ای ظاهر میشه یا خیر...

perjixen
27-06-2012, 20:01
سلام
حدود 1 ساعت بزارید شارژ شه... بعد دکمه پاور و دکمه ولیوم پایین رو نگه دارید... ببینید صفحه ای ظاهر میشه یا خیر...
سلام از منه !

يا خير !!! هيچ اتفاقي نميوفته تا بالاي 6 ساعت توي شارژ بوده ... ولي اصلن روشن نميشه ... با تركيب اين دكمه هايي كه گفتيد همه جور ور رفتم ... ولي بازم نه !

~DrunK
28-06-2012, 14:58
سلام از منه !

يا خير !!! هيچ اتفاقي نميوفته تا بالاي 6 ساعت توي شارژ بوده ... ولي اصلن روشن نميشه ... با تركيب اين دكمه هايي كه گفتيد همه جور ور رفتم ... ولي بازم نه !
شاید با شوک دادن به باتری تبلت روشن شه... ولی خب %100 این رو باید تست کرده باشن تعمیرکاران عزیز!!!

mrmostafa
29-06-2012, 10:57
دوستان من تبلتم استند بای شده بود خود به خود ریستارت شد بعد میاد بالا روی لوگوی سامسونگ میمونه همینطور؟!!! پاور نگه میدارم خاموش کنه نمیشه فقط ریستارت میشه. چیکار کنم؟؟؟ حتی یه هارد ریست هم نداره این تبلت؟؟

الان بعد از مدت طولانی بالا اومد ولی همه چی قاطی کرده و لوگوی ورود همه عوض شد انگار فرمت کارخانه ای شده. و الان تمام برنامه ها رو داره میبنده و خطا میده. مگه میشه خود به خود آپدیت بشه؟؟ چون هنوز آپدیت 4 که براش نیومده. دوباره خاموش روشن کردم میاد بالا همه چی مرتب داره خطا میده همش میگه برنامه فلان غیر منتظره متوقف شده دوباره امتحان کنید.

POUYA
29-06-2012, 11:13
دوستان من تبلتم استند بای شده بود خود به خود ریستارت شد بعد میاد بالا روی لوگوی سامسونگ میمونه همینطور؟!!! پاور نگه میدارم خاموش کنه نمیشه فقط ریستارت میشه. چیکار کنم؟؟؟ حتی یه هارد ریست هم نداره این تبلت؟؟

الان بعد از مدت طولانی بالا اومد ولی همه چی قاطی کرده و لوگوی ورود همه عوض شد انگار فرمت کارخانه ای شده. و الان تمام برنامه ها رو داره میبنده و خطا میده. مگه میشه خود به خود آپدیت بشه؟؟ چون هنوز آپدیت 4 که براش نیومده. دوباره خاموش روشن کردم میاد بالا همه چی مرتب داره خطا میده همش میگه برنامه فلان غیر منتظره متوقف شده دوباره امتحان کنید.

یه ریست فکتوری کن ببین چی میشه

mrmostafa
30-06-2012, 00:16
پویا جان از کجا انجام بدم؟؟ کلید میانبر نداره؟؟؟ میدونی فکر کنم برنامه ها کرش شدن الان بنرامهر و میزنم بعضی اجرا میشن ولی برنامه Go luncher hd اجرا نمیشه و یه سری برنامه دیگه و خطا میده. ولی خود به خود اینطوری قاط زد نمیدونم چرا. الان من از برنامه های بکاپ کرفتم و بقیه جاها برگردونم درست میشه؟؟ با Go backup گرفتم. تنظیمات تبلت رو هم بکاپ میگیره ؟؟؟ چون دیگه حوصله تنظیمات رو ندارم. هر چند دیگه تا یک ماه آینده باید به ورژن 4 آپدیت کنم کلا همه چی میپره و یکسری برنامه ها کارایی نداره.
با سپاس

POUYA
30-06-2012, 07:06
پویا جان از کجا انجام بدم؟؟ کلید میانبر نداره؟؟؟ میدونی فکر کنم برنامه ها کرش شدن الان بنرامهر و میزنم بعضی اجرا میشن ولی برنامه Go luncher hd اجرا نمیشه و یه سری برنامه دیگه و خطا میده. ولی خود به خود اینطوری قاط زد نمیدونم چرا. الان من از برنامه های بکاپ کرفتم و بقیه جاها برگردونم درست میشه؟؟ با Go backup گرفتم. تنظیمات تبلت رو هم بکاپ میگیره ؟؟؟ چون دیگه حوصله تنظیمات رو ندارم. هر چند دیگه تا یک ماه آینده باید به ورژن 4 آپدیت کنم کلا همه چی میپره و یکسری برنامه ها کارایی نداره.
با سپاس

شما اول از این مسیر ریست فکتوری انجام بده
settings/privacy/factory data reset
بعد با اون برنامه بکاپ گیری که داری برگردون و نتیجه رو بگو

mrmostafa
30-06-2012, 14:24
آقا من میخوام ریست فکتوری کنم بعد یه جا میاره که باید پسورد آی دی سامسونگ بدیم ولی صفحه ال سی دی من مرتب خود به خود rotate میشه من نمیتونم پسورد بزنم اصلا میپره مرتب. چیکار کنم؟؟/ یعنی یه کلید مکمل سخت افزاری برای فکتور ریست نذاشتن . چه بدبختی هست ها

POUYA
30-06-2012, 14:42
آقا من میخوام ریست فکتوری کنم بعد یه جا میاره که باید پسورد آی دی سامسونگ بدیم ولی صفحه ال سی دی من مرتب خود به خود rotate میشه من نمیتونم پسورد بزنم اصلا میپره مرتب. چیکار کنم؟؟/ یعنی یه کلید مکمل سخت افزاری برای فکتور ریست نذاشتن . چه بدبختی هست ها

خب وارد ریکاوری شو و وایپ کن

mrmostafa
30-06-2012, 19:03
خب وارد ریکاوری شو و وایپ کن

میشه آموزش بدی بهم چون تا به حال با ریکاوری کار نکردم. ممنون میشم اعصابم رو بهم ریخته

POUYA
30-06-2012, 19:49
میشه آموزش بدی بهم چون تا به حال با ریکاوری کار نکردم. ممنون میشم اعصابم رو بهم ریخته

دکمه پاور و ولوم پایین رو با هم بگیر و بعد وارد ریکاوری مد بشین و گزینه وایپ رو انتخاب کنید و ری استارت کنید

mrmostafa
01-07-2012, 00:18
دکمه پاور و ولوم پایین رو با هم بگیر و بعد وارد ریکاوری مد بشین و گزینه وایپ رو انتخاب کنید و ری استارت کنید

پویا جان ممنونم درست شد. فقط برنامه های کرش کرده بودن. کرش دقیق چیه؟؟؟ از کجا بدونیم کدومشون هست؟؟ الان بکاپ رو برگردونم دوباره بهم میریزه ؟؟؟؟ چون برنامه ها ممکنه قاطی کنن؟؟؟ نمیدونم چرا خود به خود اینجوری شد.

POUYA
01-07-2012, 18:32
پویا جان ممنونم درست شد. فقط برنامه های کرش کرده بودن. کرش دقیق چیه؟؟؟ از کجا بدونیم کدومشون هست؟؟ الان بکاپ رو برگردونم دوباره بهم میریزه ؟؟؟؟ چون برنامه ها ممکنه قاطی کنن؟؟؟ نمیدونم چرا خود به خود اینجوری شد.

خب امتحان کن برگردون ببین چی میشه

jesi1384
02-07-2012, 01:30
سلام خدمت دوستان
تبلت من در حال اپگرید شدن قفل کرده و بعد پیام ریکاوری ایمر جنسی می اید و بعد از ریکاوری شروع به دریافت فایل می کند ولی در مرحله بعد که می خواهد اپگرید شود هنگ می کند
فعلا سیتم بالا نمی اید
لطفا راهنمایی نمایید

POUYA
02-07-2012, 10:11
سلام خدمت دوستان
تبلت من در حال اپگرید شدن قفل کرده و بعد پیام ریکاوری ایمر جنسی می اید و بعد از ریکاوری شروع به دریافت فایل می کند ولی در مرحله بعد که می خواهد اپگرید شود هنگ می کند
فعلا سیتم بالا نمی اید
لطفا راهنمایی نمایید

میشه واضحتر بگید با خود تبلت داشتید اپدیت میکردین یا برنامه کیز یا ادین

mrmostafa
02-07-2012, 14:36
خب امتحان کن برگردون ببین چی میشه

یه سوتی که دادم قبل از فرمت کردن یادم رفت که فایل های بکاپ رو تو کامپیوتر منتقل کنم و رم خور هم که نیست داخل رم نگه میداشتم تمام شماره ها و همه چی پرید :(((

jesi1384
02-07-2012, 14:36
میشه واضحتر بگید با خود تبلت داشتید اپدیت میکردین یا برنامه کیز یا ادین
با سلام
با اتصال تبلت به کامپیوتر و از طریق کیز در حال اپ گرید بودم

POUYA
02-07-2012, 15:19
یه سوتی که دادم قبل از فرمت کردن یادم رفت که فایل های بکاپ رو تو کامپیوتر منتقل کنم و رم خور هم که نیست داخل رم نگه میداشتم تمام شماره ها و همه چی پرید :(((

هه اره خب باید کپی میکردید قبلش عوضش برا دفعه بعد دیگه یادت میمونه

با سلام
با اتصال تبلت به کامپیوتر و از طریق کیز در حال اپ گرید بودم
سلام کلا کیز خیلی ریسکش بالا هست و توصیه نمیشه به هر حال شما تبلت رو خاموش کنید بعد کلید پاور و ولوم پایین رو نگه دارید بعد وارد محیط ریکاوری مد بشین و گزینه وایپ رو انتخاب کنید و ریبوت کنید اگه با این راه حل نشد بگین تا روش ادین رو توضیح بدم

jesi1384
02-07-2012, 22:15
سلام کلا کیز خیلی ریسکش بالا هست و توصیه نمیشه به هر حال شما تبلت رو خاموش کنید بعد کلید پاور و ولوم پایین رو نگه دارید بعد وارد محیط ریکاوری مد بشین و گزینه وایپ رو انتخاب کنید و ریبوت کنید اگه با این راه حل نشد بگین تا روش ادین رو توضیح بدم[/quote]
وقتی کلید پاور و کلید ولوم را گرفتم وارد صفحه ای شد که که یک علامت انردوید در حال چشمک زدن و زیر ان نوشته دانلودینگ و دیگری یک جعبه باز که فلشی به سمت بیرون دارد
ولی هیچعکس العملی هیچکدام نشان نمی دهد

POUYA
02-07-2012, 23:13
سلام کلا کیز خیلی ریسکش بالا هست و توصیه نمیشه به هر حال شما تبلت رو خاموش کنید بعد کلید پاور و ولوم پایین رو نگه دارید بعد وارد محیط ریکاوری مد بشین و گزینه وایپ رو انتخاب کنید و ریبوت کنید اگه با این راه حل نشد بگین تا روش ادین رو توضیح بدم
وقتی کلید پاور و کلید ولوم را گرفتم وارد صفحه ای شد که که یک علامت انردوید در حال چشمک زدن و زیر ان نوشته دانلودینگ و دیگری یک جعبه باز که فلشی به سمت بیرون دارد
ولی هیچعکس العملی هیچکدام نشان نمی دهد[/quote]

خب باید همون جعبه رو انتخاب کنی دیگه فکر کنم با ولوم و خود پاور انتخاب میشن

jesi1384
02-07-2012, 23:33
ولی هیچعکس العملی هیچکدام نشان نمی دهد

خب باید همون جعبه رو انتخاب کنی دیگه فکر کنم با ولوم و خود پاور انتخاب میشن[/quote]
با کلید ولومجابجا شد وروی جعبه قرار گرفت ولی عکس العملی مشاهده نشد و بعد ریبوت کردم و همان صفحه قبلی ظاهر شد که بر روی ان نوشتهfirmware upgrade encounteredan issue
please select recovery mode inkiss and try again
که با ریکاوری جواب نمی دهد

POUYA
03-07-2012, 07:42
با کلید ولومجابجا شد وروی جعبه قرار گرفت ولی عکس العملی مشاهده نشد و بعد ریبوت کردم و همان صفحه قبلی ظاهر شد که بر روی ان نوشتهfirmware upgrade encounteredan issue
please select recovery mode inkiss and try again
که با ریکاوری جواب نمی دهد

اول همون کاری که خودش گفته رو انجام بده یعنی دوباره به pc وصل کن و ببین با کیز درست میشه یا نه اگه نشد طبق اموزش زیر پیش برو

jesi1384
03-07-2012, 08:13
[QUOTE=POUYAGSM;3041024]اول همون کاری که خودش گفته رو انجام بده یعنی دوباره به pc وصل کن و ببین با کیز درست میشه یا نه اگه نشد طبق اموزش زیر پیش برو

با تشکر از شما
احنمال داره ادین اونو نشناسه چون الان هم کیز اونو نمیشناسه

POUYA
03-07-2012, 08:25
[QUOTE=POUYAGSM;3041024]اول همون کاری که خودش گفته رو انجام بده یعنی دوباره به pc وصل کن و ببین با کیز درست میشه یا نه اگه نشد طبق اموزش زیر پیش برو

با تشکر از شما
احنمال داره ادین اونو نشناسه چون الان هم کیز اونو نمیشناسه

اگه ادین نشناخت این اموزش میتونه کمکت کنه

jesi1384
03-07-2012, 18:48
[QUOTE=POUYAGSM;3041083][QUOTE=jesi1384;3041068]

اگه ادین نشناخت این اموزش میتونه کمکت کن

باتشکر مجدداز شما
ایا فایل فلش و بوت p7300 دارید بگزارید شرمنده

POUYA
03-07-2012, 18:57
[QUOTE=POUYAGSM;3041083][QUOTE=jesi1384;3041068]

اگه ادین نشناخت این اموزش میتونه کمکت کن

باتشکر مجدداز شما
ایا فایل فلش و بوت p7300 دارید بگزارید شرمنده

تو همون لینک اموزش که بود شما به این لینک برید

و اگه تبلتتون سیم کارت میخوره این فایلو دانلود کنید
http://hotfile.com/dl/138503471/ed72d17/GT-P7300_INU_P7300XWKK5_P7300ODDKJ1_P7300XXKJ6.rar.ht ml

اگرم سیم کارت نمیخوره

http://www.hotfile.com/dl/135410941/a028c7d/P7310XXKJ4_P7310XEUKJ4_XEU.zip.html

بقیشم طبق اموزش پیش برید

jesi1384
03-07-2012, 19:19
شرمنده یک سوال از روی بی سوادی
ایا این رام همان فایل فلش است

POUYA
03-07-2012, 22:08
شرمنده یک سوال از روی بی سوادی
ایا این رام همان فایل فلش است

بله شما همون رام رو که دانلود کردین با برنامه ادین فلش بزنین طبق اموزش

m_a_q
10-07-2012, 07:15
سلام دوستان
من رام قبلی تبلت یادم نیست ورژنش اما اینو ریختم gt-p7300_inu_p7300xwkk5_p7300oddkj1_p7300xxkj6
با رام قبلی هم میشد فارسی بنویسم هم بلوتوث فایل انتقال بدم اما با این جدیده اینارو نداره؟
چکار کنم برای فارسی و بلوتوث؟
میشه برگشت به رام قبلی؟
مرسی

POUYA
10-07-2012, 07:30
سلام دوستان
من رام قبلی تبلت یادم نیست ورژنش اما اینو ریختم gt-p7300_inu_p7300xwkk5_p7300oddkj1_p7300xxkj6
با رام قبلی هم میشد فارسی بنویسم هم بلوتوث فایل انتقال بدم اما با این جدیده اینارو نداره؟
چکار کنم برای فارسی و بلوتوث؟
میشه برگشت به رام قبلی؟
مرسی

رام قبلی شما خاورمیانه بوده ولی اینی که نصب کردین نه
این رام که فارسی رو درست نشون میده برای تایپ فارسی هم از این برنامه استفاده کنید

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2736901&postcount=20

برای حل مشکل بلوتوث هم این تاپیک...

m_a_q
10-07-2012, 09:32
رام قبلی شما خاورمیانه بوده ولی اینی که نصب کردین نه
این رام که فارسی رو درست نشون میده برای تایپ فارسی هم از این برنامه استفاده کنید

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2736901&postcount=20

برای حل مشکل بلوتوث هم این تاپیک...

ممنون برای پاسخ فقط
این لینک دادی برای بلوث نبود برای شناختن تو ویندوز بود اون تاپیک مشکل بلتوث دیدم
درست متوجه نشدم اما من هر فایلی خاستم بهش بفرستم اصلا نمیگیره
گوشی یا پی سی پیداش میکنه یا تبلت هم همینطور اما برای انتقال اررور میده
برنامه ای هست برای اینکار ؟ بدرد بخور بدونه درد سر باشه؟
سوال اخریم اینکه میشه رام به قبلی برگردوند؟
مرسی

POUYA
10-07-2012, 09:53
ممنون برای پاسخ فقط
این لینک دادی برای بلوث نبود برای شناختن تو ویندوز بود اون تاپیک مشکل بلتوث دیدم
درست متوجه نشدم اما من هر فایلی خاستم بهش بفرستم اصلا نمیگیره
گوشی یا پی سی پیداش میکنه یا تبلت هم همینطور اما برای انتقال اررور میده
برنامه ای هست برای اینکار ؟ بدرد بخور بدونه درد سر باشه؟
سوال اخریم اینکه میشه رام به قبلی برگردوند؟
مرسی

نباید مشکلی برا بلوتوث باشه تو فرستادن فقط گرفتن رو مشکل داره که من خودم با اون روش که تو تاپیکش گفتم باید حل بشه...
بله مشکلی نیست و میشه به همون رام قبلی برگردوند

xor_hv
20-07-2012, 17:20
سلام
من هر دیکشنری نصب میکنم درست و حسابی کار نمیکنه یا اصلا توی برنامه نمیره و یا وقتی میره هیچ عملی انجام نمیده

~DrunK
20-07-2012, 18:32
سلام
من هر دیکشنری نصب میکنم درست و حسابی کار نمیکنه یا اصلا توی برنامه نمیره و یا وقتی میره هیچ عملی انجام نمیده
سلام

به این دلیل هست که با اندروید 3.1 , 3.2 سازگاری ندارند... با عرضه اپدیت 4.0.3 و 4.0.4 حل میشه...

m_a_q
23-07-2012, 01:20
سلام دوستان
من تو دفترچه این تبلت خوندم که divx 1080p پخش میکنه
من یه ویدیو mpg 1080 ریختم اما تصویر با سرعت پایین پخش میشد و صدا هر چند ثانیه میامد
موضوع چی؟
مرسی

POUYA
23-07-2012, 07:59
سلام دوستان
من تو دفترچه این تبلت خوندم که divx 1080p پخش میکنه
من یه ویدیو mpg 1080 ریختم اما تصویر با سرعت پایین پخش میشد و صدا هر چند ثانیه میامد
موضوع چی؟
مرسی

من 1080 با هر فرمتی که بگی تست کردم تو پخشش مشکل داره

Ali.Note.3
28-07-2012, 07:40
سلام من یه رام رسمی و خاورمیانه این تبلتو میخوام لطفا برام تهیه کنید

mrmostafa
28-07-2012, 08:32
اين ماه هم كه وعده رام آيس كرم رو داده بود تمام شد و همچنان خبري نيست. بايد تا كي با اين ايرادات ورژن 3.2 كنار بياييم تا ورن 4 بياد

~DrunK
31-07-2012, 02:05
سلام من یه رام رسمی و خاورمیانه این تبلتو میخوام لطفا برام تهیه کنید
سلام

برای p7300 یا 7310 ؟

اين ماه هم كه وعده رام آيس كرم رو داده بود تمام شد و همچنان خبري نيست. بايد تا كي با اين ايرادات ورژن 3.2 كنار بياييم تا ورن 4 بياد

سلام

متاسفانه هیچ خبری نیست.. با اینکه کاربر این تبلت نیستم اما از این تاخیر های سامسونگی ناراحتم...

pnn
31-07-2012, 14:38
اصلا سامسونگ میخواد بده اپ دیت رو یا نه
قصد همچین کاری رو داره؟
بدترین ساپورتی رو که میشد این سامسونگ کرد

m_a_q
31-07-2012, 14:46
سلام
دوستان برنامه برای .... میخام
ProxyDroidباید روت باشه برنامه میخام که روت نخاد
مرسی

POUYA
31-07-2012, 23:38
اصلا سامسونگ میخواد بده اپ دیت رو یا نه
قصد همچین کاری رو داره؟
بدترین ساپورتی رو که میشد این سامسونگ کرد

واسه 10.1 که ریلیز شد برا شما هم میشه....

سلام
دوستان برنامه برای .... میخام
proxydroidباید روت باشه برنامه میخام که روت نخاد
مرسی

اکثر این برنامه ها نیاز به روت بودن دارن....

m_a_q
01-08-2012, 03:41
ممنون دوست عزیز جواب دادی
پس هیچ راهی دیگه ای نداره؟