PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرنل استوک اصلاح شده با قابلیت و سرعت بسیار عالی

david123
08-01-2012, 08:25
سلام بر دوستان امروز به معرفی کرنل اصلاح شده ی استوک i9001 میپردازیم . این کرنل بر روی استوک رامهای kps و تمامی کاستوم رامها قابل نصبه اورکلاک هم نشده و مشکل باتری خوردن نداره. من چون در گوشی از و ی پی ان استفاده نمیکنم گویا تعدادی از دوستان با کرنل های feacore1 مشکل وی پی ا ن داشتن که با این کرنل که پنجمارک 4002 رو با brood rom داده. مشکلشون حل بشه.سر بلند باشید
http://www.uploadhere.com/0G9EBXGAXZ

farehe
08-01-2012, 11:58
ميشه يه اسكرين شات ازش بزارين

david123
08-01-2012, 12:09
--

farehe
09-01-2012, 10:37
دوست عزيز من اين كرنل رو روي broodrom نصب كردم ولي مصرف باتريش از قبل هم بيشتر شد.نميدونم مشكل از كجاست!!!!!!

david123
09-01-2012, 15:22
با نرم افزار no frills cpu- بروی ondemond و cfq تنظیم کن حداقل فرکانس رو هم 122 بذار
البته برای جلوگیری از هدر رفتن باتری از killer ها استفاده کن

tag
10-01-2012, 22:45
سلام بر دوستان امروز به معرفی کرنل اصلاح شده ی استوک i9001 میپردازیم . این کرنل بر روی استوک رامهای kps و تمامی کاستوم رامها قابل نصبه اورکلاک هم نشده و مشکل باتری خوردن نداره. من چون در گوشی از و ی پی ان استفاده نمیکنم گویا تعدادی از دوستان با کرنل های feacore1 مشکل وی پی ا ن داشتن که با این کرنل که پنجمارک 4002 رو با brood rom داده. مشکلشون حل بشه.سر بلند باشید
http://www.uploadhere.com/0g9ebxgaxz
سلام چندتا سوال دارم
1.گوشي من به حلت ريكاوري نميره همه كارهايي كه گفتينرو كردم اون آدمكه مياد دكمه منو رو ميزنم ولي ريبوت ميشه.

2.در هنگام فلش زدن دوستان ميگفتن 9 ديقه طول ميكشه ولي گوشي من زودتر كارش تموم ميشه كمتر از 4 ديقه ريست ميشه و فريمور جديد بالا مياد در حالي كه اودين هنوز داره به كارش ادامه ميده مشكلي نداره ؟؟

my PDA
11-01-2012, 02:57
سلام چندتا سوال دارم
1.گوشي من به حلت ريكاوري نميره همه كارهايي كه گفتينرو كردم اون آدمكه مياد دكمه منو رو ميزنم ولي ريبوت ميشه.

2.در هنگام فلش زدن دوستان ميگفتن 9 ديقه طول ميكشه ولي گوشي من زودتر كارش تموم ميشه كمتر از 4 ديقه ريست ميشه و فريمور جديد بالا مياد در حالي كه اودين هنوز داره به كارش ادامه ميده مشكلي نداره ؟؟

دوست عزيز وقتي علامت آدمك مياد با كليد لمسي سمت چپ يعني بغلي منو ليست ريكاوري مياد.
كليد وسط كليد انتخابه و اولين گزينه در ليست ريكاوري ريبوته معلومه وقتي شما كليد وسطي رو ميزني گوشي ريست ميشه .

اون 9 دقيقه يا 4 دقيقه يا هرچند دقيقه ديگه بستگي به پي سي و رام قبلي طرف داره .
براي بعضيا ممكنه 3 دقيقه طول بكشه براي بعضيا 10 دقيقه. اون موضوع مهم نيست.