PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای برنامه های آندروید بر روی مایمو n900 تا یک ماه دیگر (25-28بهمن)

pedsarjon
08-01-2012, 14:20
ببخشید در قسمت اخبار امکان پست نبود لاجرم اینجا گذاشتمش.

با توجه به تاپیک دوستم Captain_J در بخش اخبار آندروید :

واحد خبر mobile.ir : کمپانی فرانسوی-سوئیسی Myriad Group آماده عرضه نرم افزار جدیدی است که امکان اجرای برنامه های توسعه یافته برای سیستم عامل اندروید گوگل را بر روی دیگر بسترهای موبایل فراهم می آورد.

بنا به گفته کمپانی Myriad نام این نرم افزار Alien Dalvik است و توسعه دهندگان و فروشندگان برنامه های اندروید با بسته بندی مجدد (Repackaging) فایل های APK اندروید قادر خواهند بود این برنامه ها را برای گوشی های غیر اندرویدی که نرم افزار Alien Dalvik بر روی آنها نصب شده ارائه دهند.

بنا بر گفته کمپانی Myriad «از نقطه نظر کاربران، Alien Dalvik کاملاً شفاف است. برنامه های Alien Dalvik به عنوان برنامه های بومی بستر مورد نظر ظاهر شده و به راحتی و بدون ایجاد مزاحمت برای کاربر بر روی دستگاه نصب می شوند. تمامی آنچه کاربر شاهد آن است این خواهد بود که از این پس به گستره وسیع تری از برنامه ها دسترسی داشته و بدین ترتیب نرخ دانلودها و متوسط سود حاصل از یک کاربر [برای فروشندگان] افزایش می یابد.»

Myriad Alien در سال جاری میلادی بصورت تجاری برای سیستم عامل MeeGo -- سیستم عاملی که حاصل همکاری مشترک نوکیا و اینتل است -- عرضه خواهد شد و پشتیبانی از بسترهای دیگر طی ماه های آتی اعلام خواهد شد. Alien Dalvik برای نخستین بار در کنگره جهانی موبایل 2011 (MWC 2011) که از 14 تا 17 فوریه (25 تا 28 بهمن) در بارسلون اسپانیا برگزار می شود بر روی گوشی N900 نوکیا به معرض نمایش در خواهد آمد.

پیش از این در کنگره جهانی موبایل سال گذشته (MWC 2010) نیز کمپانی Myriad ماشین مجازی Dalvik Turbo را برای گوشی های مجهز به سیستم عامل اندروید ارائه داده بود. این کمپانی مدعی است که این ماشین مجازی در مقایسه با ماشین مجازی Dalvik* که توسط خود گوگل پیاده سازی شده قادر است سرعت اجرای برنامه ها را تا 5 برابر بیشتر نماید.

--------------------

* درباره Dalvik: هنگامی که گوگل به توسعه سیستم عامل اندروید خود پرداخت از یک فناوری سازگار با جاوا به نام Dalvik در این سیستم عامل استفاده نمود. Dalvik در اصل ماشین مجازیی (Virtual Machine) است که گوگل آنرا برای اجرای برنامه های جاوا از پایه توسعه داده است. در اصل برنامه های اندروید با استفاده از بسترهای توسعه جاوا از سینتکس جاوا استفاده می کنند اما بجای تبدیل کد جاوا به Java Bytecode برای اجرا توسط ماشین مجازی جاوا آنرا به Dalvik Bytecode تبدیل کرده و ماشین مجازی Dalvik آنرا اجرا می کند.

و تایید آن در مهمترین سایت مایمو در این بخشش

http://my-maemo.com/software/applications.php?name=Myriad_Alien_Dalvik&fldAuto=2090&faq=46

اجرای برنامه های آندروید روی غول نوکیا n900 بعد کنفراس 28 بهمن نوکیا و این شرکت

و عرضه این نرم افزار ممکن می شود .:ba:

بچه ها اینم خود سایتش که n900 رو بزرگ گذاشته سرتیترش

http://www.myriadgroup.com/

SenAtoR-rEZa
08-01-2012, 14:29
دوست عزیز ممنون واسه فعالیت های چشم گیرت واسه این بخش که همیشه سعی در بروز و آنلاین نگه داشتن بخش داری
امیدوارم خبرهای خوبی که در مورد Nokia N900 خوندی و اینجا گذاشتی صحت داشته باشه و همونطور که قول دادن به وعدشون عمل کنن و این گروه هم بتونن Nokia N900 رو به خوبی ساپورت بکنن،البته کسانی هستند هم به صورت گروهی هم به صورت فردی دارن فعالیت میکنند و بدون هیچ چشم داشتی دارن این گوشی رو ساپورت میکنن(اما به نظر من اگر خود اندروید Full Support رو روی گوشیمون داشته باشیم خیلی بهتره و اون موقع دیگه Nokia N900 در رده اول قرار میگیره )

حالا ما منتظر میمونیم تا ببینیم چی میشه

بازم از زحمات شما تشکر میکنم؛موفق باشید.

pedsarjon
10-01-2012, 23:54
فدای تو بله صحت داره فقط باید نرم افزارها یه کوچولو تغییرکنند ( ریپک بشن ) تا براحتی اجرا بشن

که گفتن براحتی شدنیه

توی این فیلم که کم حجمش کردم میتونید ببینید که یه n900 با htc legend همزمان برنامه فتوشاپ

آندروید رو اجرا میکنن بدون تغییر کیفیت و سرعت :bm:

http://www.mediafire.com/?4hz76d42dj5pe54

behrooz.shie
12-01-2012, 03:20
یعنی واقعا میشه ؟
این بازی های اندرود رو که میبینم بعضی وقتا میگم چرا گوشی من نه :cf: مگه چشه
خدا کنه که بدن اگر خوب باشه حتی پولی هم باشه خوبه !
البته ساپورت خود اندروید یک چیز دیگس !

criss21
12-01-2012, 14:12
شخصیت نوکیا ان 900 مثل شخصیت یوری بویکا میمونه توی فیلم شکست نا پذیر 3

Undisputed 3

HAM3D
12-01-2012, 14:25
این n900 عجب غولیه ها فکر کنم تا چند وقت دیگه ios هم روش نصب بشه

sky5
12-01-2012, 14:27
من یه n900 داشتم فروختمش واسه اندروید حالا واقعا مثل خود اندروید اجرا میشن برنامه ها

KEYHAN
12-01-2012, 14:37
من یه n900 داشتم فروختمش واسه اندروید حالا واقعا مثل خود اندروید اجرا مینه برنامه هاشو

فعلا که باید 1 ماه صبر کنیم ،
ولی تو ویدئوی زیر که دوست عزیزمون pedsarjon گذاشتن ،
دموش با HTC مقایسه شده ، می تونین ببینین

http://www.mediafire.com/?4hz76d42dj5pe54

farzan_deyhim
12-01-2012, 14:40
یعنی واقعا میشه ؟
این بازی های اندرود رو که میبینم بعضی وقتا میگم چرا گوشی من نه :cf: مگه چشه
خدا کنه که بدن اگر خوب باشه حتی پولی هم باشه خوبه !
البته ساپورت خود اندروید یک چیز دیگس !

شخصیت نوکیا ان 900 مثل شخصیت یوری بویکا میمونه توی فیلم شکست نا پذیر 3

undisputed 3

این n900 عجب غولیه ها فکر کنم تا چند وقت دیگه ios هم روش نصب بشه

دوستان گرامي
لطفا از زدن پست اسپم خودداري كنيد. دادن پست اسپم خلاف قوانين سايت مي‌باشد.
موفق باشيد...

Arashmp64
12-01-2012, 20:16
اینکار به راهتی امکان پذیر نیست اونم یه فیلم الکی هست .دو سال یه سیستم عامل آندروید رونمیتونن پورتش کنن بیان با یه نرم افزار اینکار رو تو 2 دقیقه انجام بدند ثانیا اونکارایی نرم افزار که تو آندروید میتونه از خودنشون بده امکان نداره تو میمو نشون بده (نظر شخصی)

farzan_deyhim
12-01-2012, 20:31
اینکار به راهتی امکان پذیر نیست اونم یه فیلم الکی هست .دو سال یه سیستم عامل آندروید رونمیتونن پورتش کنن بیان با یه نرم افزار اینکار رو تو 2 دقیقه انجام بدند ثانیا اونکارایی نرم افزار که تو آندروید میتونه از خودنشون بده امکان نداره تو میمو نشون بده (نظر شخصی)

دوست عزيز(نظر شما كاملا محترم)
اما اگه يك بار شما اولين ورژن اندرويد نصب كنيد ميبينيد اين اندرويد كه براي گوشي بوده به هيچ دردي نميخورده و كلا براي نمايش بوده اما كم كم ارتقا پيدا كرده و به اينجارسيده
اما درباره برنامه اگه دقت كنيد دوستمون نگفتن اين برنامه كه فردا اماده ميشه و يه تاريخ حدودي دادن
پس بايد صبور باشيم تا ببينيم چي پيش مياد

hdvd
16-01-2012, 20:18
اول اینکه تشکر میکنم بابت اطلاع رسانی :bu:
دوم اینکه واقعا تحول بزرگیه برای n900 ما و میتونه دوباره شادمون کنه :cp:
و سوم اینکه خب اگر یه همچین چیزی هم اتفاق بیوفته و برنامه ها رو رویه گوشیمون داشته باشیم خیلیاشون مولتی تاچ میخواد بازی که دیگه هیچی همش مولتی تاچه !! خب اینم یه مشکله بزرگی هست :bl:

p780
16-01-2012, 21:32
دوستان من فکر میکنم اصلا دنبال نصب آندروید روی n900 نباشید البته اگر به دنبال نصب نرم افزار هستید چون رم این گوشی 256 هست به اضافه swap که 768 مگابایته اما این حافظه در آندروید فقط256 مگابایت هست که دیگه حافظه swap در آندروید کار نمیکنه در نتیجه قابلیت نصب نرم افزار رو محدود میکنه

Arashmp64
23-02-2012, 15:55
داش اون برنامه که میگفتید نیومد ..از وقتش خیلی گذشته

FARZAD_B13
23-02-2012, 16:24
داش اون برنامه که میگفتید نیومد ..از وقتش خیلی گذشته

اگر طبق گفته ی دوستمون زمان معرفی برنامه کنفرانس mwc باشه فکر میکنم هنوز چند روزی تا نمایشگاه مونده باشه دوست عزیز.

NOORALLAH
23-02-2012, 19:37
اگر طبق گفته ی دوستمون زمان معرفی برنامه کنفرانس mwc باشه فکر میکنم هنوز چند روزی تا نمایشگاه مونده باشه دوست عزیز.
اقا فرزاد الان اسفند شده و اون دوستمون گفته بود بهمن فکر کنم گذشته وقتش .مگر اینکه تاریخ برگزاری نمایشگاه عقب افتاده باشه . طبق لینک زیر باید 14 تا 17 فوریه باشه .
http://my-maemo.com/software/applications.php?name=Myriad_Alien_Dalvik&fldAuto=2090&faq=46

Myriad Alien Dalvik will be commercially available later this year on the MeeGo platform. Other platform support will be announced in the coming months. Alien Dalvik will be demonstrated for the first time on the Nokia N900 at this year's Mobile World Congress in Barcelona from February 14th-17th.

FARZAD_B13
23-02-2012, 19:46
اقا فرزاد الان اسفند شده و اون دوستمون گفته بود بهمن فکر کنم گذشته وقتش .مگر اینکه تاریخ برگزاری نمایشگاه عقب افتاده باشه . طبق لینک زیر باید 14 تا 17 فوریه باشه .
http://my-maemo.com/software/applications.php?name=myriad_alien_dalvik&fldauto=2090&faq=46

myriad alien dalvik will be commercially available later this year on the meego platform. Other platform support will be announced in the coming months. Alien dalvik will be demonstrated for the first time on the nokia n900 at this year's mobile world congress in barcelona from february 14th-17th.

نورالله عزیز
دوستمون تاریخ رو درست بهش اشاره نکردن نمایشگاه هفته اینده خواهد بود,که گوشی های زیادی هم قراره تو این مراسم معرفی بشه.

NOORALLAH
23-02-2012, 20:01
یه سوال . اگه بخواهیم این کنفرانس رو تماشا کنیم باید کدوم کانال رو تماشا کنیم ؟ یا سایت بخصوصی هست که تماشای انلاین از این نمایشگاه رو بذاره ؟

ti_henry
24-02-2012, 22:39
با تشکر از اطلاع رسانی دوستان عزیز بخش میمو
منم امیدوارم هر چه زودتر این برنامه برای n900 بیاد

abotorab0541
25-02-2012, 21:27
سلام دوستای خوبم
امروز 6 اسفند بود و من تمام پستها را خوندم و نتیجه فقط دیدن لیستی از آدمهای مشتاق بود،،، فکر میکنید هنوز امیدی باشه؟؟؟؟؟؟؟

abotorab0541
25-02-2012, 21:42
سلام دوستای خوبم
امروز 6 اسفند بود و من تمام پستها را خوندم و نتیجه فقط دیدن لیستی از آدمهای مشتاق بود،،، فکر میکنید هنوز امیدی باشه؟؟؟؟؟؟؟

FARZAD_B13
25-02-2012, 22:30
سلام دوستای خوبم

برنامه که حتما برای گوشی خواهد اومد ولی این که طبق برنامه در زمان نمایشگاه معرفی بشه و این که بتونه به طور کامل روی گوشی کار کنه یا خیر هنوز مشخص نیست.

giyumtell
01-03-2012, 22:05
بچه ها کسی خبری نداره؟
mwc تموم شدها!!!!

s.e.v.e.n.k.h.a.n
07-03-2012, 07:12
بچه ها کسی خبری نداره؟
mwc تموم شدها!!!!دوست من اگه خبری بشه دوستان توی همین تاپیک فورا بیان میکنن پس صبور باشید.موفق باشید......:cv:

arash n900
11-03-2012, 15:36
سلام.........من الان این پست رو دیدم...........
اگه بشه چی میشه............

راستی..............
منظورتون رو نفهمیدم...........
اگر برای n900 میده باید سیستم عامل آندروید روش نصب باشه........؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا برنامه ای میدن که بدون نصب سیستم عامل آندروید........
بازی ها apk روی میمو نصب بشه؟؟؟؟

m3hrdad.x
12-03-2012, 17:02
سلام.........من الان این پست رو دیدم...........
اگه بشه چی میشه............

راستی..............
منظورتون رو نفهمیدم...........
اگر برای n900 میده باید سیستم عامل آندروید روش نصب باشه........؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا برنامه ای میدن که بدون نصب سیستم عامل آندروید........
بازی ها apk روی میمو نصب بشه؟؟؟؟

نه دیگه مثل شبیه ساز X86 که الان باهاش windows 95-98 رو اجرا میکنیم هست
اندروید دیگه کلا هر چیزه وابسته به اندروید باید روش نصب بشه!!