PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت آرشیو اسام اس های ارسال شده !!!

BTC™
11-01-2012, 04:49
سلام دوستان عزیز
یه مشکلی برام پیش اومده
موبایلمو دزد بد حالا چند تا اس ام اس که برام اومده رو احتیاج دارم شدیدا
سیمکارتم ایرانسله
به نظرتون میتونم از ایرانسل ارشیو اس ام اس هامو بگیرم؟:ai:

Active operator
20-01-2012, 15:33
سلام دوستان عزیز
یه مشکلی برام پیش اومده
موبایلمو دزد بد حالا چند تا اس ام اس که برام اومده رو احتیاج دارم شدیدا
سیمکارتم ایرانسله
به نظرتون میتونم از ایرانسل ارشیو اس ام اس هامو بگیرم؟:ai:

سلام .خیر دوست عزیز
ریزمکالمات برای خطوط اعتباری ایرانسل وجود دارد منتها متن پیامک ها در دست مشترک قرار نخواهد گرفت.حتما بایستی نامه قضائی داشته باشید

BTC™
24-01-2012, 15:31
سلام .خیر دوست عزیز
ریزمکالمات برای خطوط اعتباری ایرانسل وجود دارد منتها متن پیامک ها در دست مشترک قرار نخواهد گرفت.حتما بایستی نامه قضائی داشته باشید

این نامه قضایی چه مضمونی داشته باشه ؟
میشه یکم بیشترتوضیح بدی؟:bh:

Active operator
24-01-2012, 17:39
این نامه قضایی چه مضمونی داشته باشه ؟
میشه یکم بیشترتوضیح بدی؟:bh:

ببینید دوست عزیز برای پرینت ریزمکالمات و متون پیامکها شرکت ایرانسل باید از مراجعه قضائی (دادگاه)نامه ای دریافت کند, حالا بستگی به شرایط و نظر قاضی دارد که آیا نیاز به دریافت ریزمکالمات و پیام باشید یا نه.
در ضمن قاضی به این سادگی ها برای ریزمکالمات دستور صادر نمیکند مگر در شرایط خاص که برای کشف مزاحمت و غیره باشد.
حال بر این اساس که گوشی شما به سرقت رفته و دنبال پیامهای خود در همان لحظه سرقت هستید فکر نمیکنم برای قاضی چیز مهمی باشد.
برای اینگونه موارد نامه قضائی صادر نمیشود.

r-asadi59
24-01-2012, 17:47
میشه کمکم کنیددددددددددددددددد سوال دارم............لطفا تورو خدااااااااااااااااا

r-asadi59
24-01-2012, 17:50
من 2 تا خط موبایل دارم یکی همراه اول دایمی .. یکی هم ایرانسل.. خط دایمی م اف بود امروز یه اس از اون خطم به ایرانسل م اومد.. هنگ کردم.. یعنی امکان داره کسی اون خط م رو استفاده کنه.. به نظرتون برم مخابرات پیگر شم شکایت کنم تو رو خدا جواب بدید ممنون

Active operator
25-01-2012, 21:50
من 2 تا خط موبایل دارم یکی همراه اول دایمی .. یکی هم ایرانسل.. خط دایمی م اف بود امروز یه اس از اون خطم به ایرانسل م اومد.. هنگ کردم.. یعنی امکان داره کسی اون خط م رو استفاده کنه.. به نظرتون برم مخابرات پیگر شم شکایت کنم تو رو خدا جواب بدید ممنون

سلام دوست عزیز
آیا خط همراه اول دائمی به نام خودتان هست؟
اگر به نام خودتان باشد فقط شما میتوانید درخواست صدور سیم کارت مجددا بفرمائید.
در غیر این صورت اگر کسی سیم کارت شما را بطور غیر قانونی گرفته است حتما به مخابرات مرکزی مراجعه فرمائید.

amirm8276
05-02-2012, 10:53

سلام دوست عزیز.یکی از دوستان من هم همین مورد واسش پیش امد که شکایت و مخابراتو اشنا و . . . هیچ چیزی نشد نه گوشی نه خط فقط زودتر برو سیمتو بسوزون تا از اون سو استفاده نکنند.:bt:

BTC™
15-03-2012, 15:28

این مشکل که یکی با خط شما اس ام اس فرستاده چیز بسیار آسونیه !!!
یه سایت ارسال پیامک مجانی هست که فقط برای ایرانسل فرستاده میشه اس ام اس هاش و میتونی باهر شماره که بخوای اس ام اس بفرستی
مثلا من میتونم با شماره تو به خط ایرانسلت اس ام اس بفرستم
متاسفانه تعدادی بی جنبه از این سایت استفاده نادرست میکنن

واسه اینکه مشکل واسه دوستان دیگه ایجاد نشه آدرس سایت رو نمیدم