PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [Kernel]|اندروید 2.3|مخصوص نئو وی|پست1|تاریخ انتشار:04/01

Optimus Prime
11-01-2012, 15:07
سلام دوستان

فقط مخصوص نئو وی

برای neo v دار های عزیز یه کرنل آماده کردم که قابلیت اورکلاک تا 2 گیگاهرتز رو داره . در مورد سازگار بودنش با neo اطلاعی ندارم. دوستان می تونن تست کنن و جوابو همین جا اعلام کنن. (هیچ مشکلی برای گوشیتون به وجود نمیاد فقط بک اپ داشته باشین)
این کرنل تقریبا 100 درصد با hardware گوشیتون سازگاره و تقریبا هیچ باگی هم نداره. بعد نصب می تونید با cpuset تا 2 گیگا هرتز اورکلاک کنید که واقعا محشره (بنچ مارکاشو دیدم فوق العاده س)
البته usb on the go نداره.

-Filesystem support
ext3
ext4
Reiserfs
Fuse
NTFS read/write
NFS client/Server UTF-8 and iso 8859-15 (European Version, with euro)
Cifs

نکته :
ابن کرنل فقط بر روی رام اصلی یا stock گوشیتون جواب میده
به صورت دیفالت روی فرکانس 1.6 هست.
جتما قبل از نصب بک آپ داشته با شید.
hdmi , FM , bluetooth , wifi , همه کار می کنه.

دانلود (http://sourceforge.net/projects/seandroid/files/xperianeov/Kernel/Gingerbread/stockkernel/romk0la/boot0.4.img/download)

مشکلات و سوالات در مورد این کرنل رو همین جا مطرح کنید.

arashfarza
11-01-2012, 17:47
واقعا خوبه که میبینم تو بخش neo v هم بچه ها فعالن.امیدوارم مدیرا هم همایت کنن.

mohsen2504
11-01-2012, 18:07
مطمئنا واسه گوشي مشكلي پيش نمياد بچه ها

Optimus Prime
11-01-2012, 19:14

نخیر دوست عزیز . اگه بدونی داری چیکار می کنی مشکلی پیش نمیاد. ولی حتما بک آپ داشته باش .

arashfarza
11-01-2012, 20:11
شما اگه کرنل مخصوص گوشی ورامتون رو فلش کنید نه.اما بک آپ برای هرکار سیستمی ضروریه و نباید فراموش بشه.اینم که برای رام رسمیه و نه رامهای کاستوم.البته رو رامهایی که بر پایه ی رسمی کوک شدن هم استفاده کرد.به هیچ عنوان بیشتر از 1.8 اورکلاک نکنید چون خطرناکه و میتونه چیپستتون رو بسوزونه.

Optimus Prime
11-01-2012, 21:27
شما اگه کرنل مخصوص گوشی ورامتون رو فلش کنید نه.اما بک آپ برای هرکار سیستمی ضروریه و نباید فراموش بشه.اینم که برای رام رسمیه و نه رامهای کاستوم.البته رو رامهایی که بر پایه ی رسمی کوک شدن هم استفاده کرد.به هیچ عنوان بیشتر از 1.8 اورکلاک نکنید چون خطرناکه و میتونه چیپستتون رو بسوزونه.

البته باید بگم که تا 2 گیگاهرتز با پایداری کامل تست شده.
البته منم توصیه می کنم که فرکانس رو حد اکثر نبرید و اینکه هنگام بالا بردن فرکانس آروم آروم بالا ببرید تا گوشیتون به ملکوت نپیونده.... :)

PARS M
27-01-2012, 17:16
البته باید بگم که تا 2 گیگاهرتز با پایداری کامل تست شده.
البته منم توصیه می کنم که فرکانس رو حد اکثر نبرید و اینکه هنگام بالا بردن فرکانس آروم آروم بالا ببرید تا گوشیتون به ملکوت نپیونده.... :)

سلام دوست عزیز
ببخشید شاید جای این سوالها اینجا نباشه اما چاره ای نداشتم بهتر از اینجا جایی نبود.

1- من تازه گوشی neov خریدم واصلا بلد نیستم روی گوشیم رام فلش کنم راهنمایی کنید خواهش میکنم
2- این که گداشتید برای دانلود به چه دردی میخوره و چطور باید استفاده کرد؟

3- تو پستهای بالا نوشتین هم خطر داره هم نداره بالاخره داره یا نه؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید:aj:

Optimus Prime
27-01-2012, 22:49
سلام دوست عزیز
ببخشید شاید جای این سوالها اینجا نباشه اما چاره ای نداشتم بهتر از اینجا جایی نبود.

1- من تازه گوشی neov خریدم واصلا بلد نیستم روی گوشیم رام فلش کنم راهنمایی کنید خواهش میکنم
2- این که گداشتید برای دانلود به چه دردی میخوره و چطور باید استفاده کرد؟

3- تو پستهای بالا نوشتین هم خطر داره هم نداره بالاخره داره یا نه؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید:aj:

1.برای نحوه ی فلش کردن تو همین انجمن آموزشش هست میتونید پبدا کنید. اگه پبدا نکردید بگید لینک بدم.
2.این یک کرنل هست و کرنل در واقع هسته ی رام هست. برای اطلاعات بیشتر به بخش تازه واردین مراجعه کنید. اما این کرنل به شما این امکان رو میده که در رام اصلی گوشیتون که الان رو همون هستید فرکانس سی پی یو ی گوشیتون رو بالا ببرید که باعث افزایش توان پردازشی گوشی میشه.
3.در صورتی که کارتون رو بلد باشید و فرکانس رو رو حد اکثر نبرید نخیر خطر نداره ولی چون تازه واردید و تا حالا فلش نردید پیشنهاد نمیکنم.

mgraie
27-07-2012, 09:49
خدا بگم چیکارتون نکنه گوشیم دیگه روشن نمیشه

wave2 android
27-07-2012, 10:20
خدا بگم چیکارتون نکنه گوشیم دیگه روشن نمیشه

عزیز دلم این چه طرز حرف زدنه
دقیقا چکار کردید

bahram360
22-11-2012, 19:23
من با این کرنل رام neo v 2.3.4 بیلد 62 را روت کردم قبل از نصب این کرنل که گوشیم روت نبود که بک آپ بگیرم ولی حالا با این کرنل روت کردم و ریکاوری نصب کردم حالا باید بک آپ بگیرم. اگه بک آپ نگیرم چه اتفاقی میفته.
آیا کرنل کم مصرفی برای این رام هست که باتری زیاد مصرف نکنه و هم روت بشه اگه هست لطفا معرفی کنید. در ضمن این کرنل خطری نیست چون بقیه کرنل ها را نوشته نباید از 1.4 بیشتر اورکلاک کنید که این به صورت دیفالت روی 1.6 هست ولی بقیه کرنل ها همون1024 هست.
گوشیم مثل این کاربر نشه که خاموش بشه و بعد روشن نشه.

LOVE Story
22-11-2012, 23:09
من با این کرنل رام neo v 2.3.4 بیلد 62 را روت کردم قبل از نصب این کرنل که گوشیم روت نبود که بک آپ بگیرم ولی حالا با این کرنل روت کردم و ریکاوری نصب کردم حالا باید بک آپ بگیرم. اگه بک آپ نگیرم چه اتفاقی میفته.
آیا کرنل کم مصرفی برای این رام هست که باتری زیاد مصرف نکنه و هم روت بشه اگه هست لطفا معرفی کنید. در ضمن این کرنل خطری نیست چون بقیه کرنل ها را نوشته نباید از 1.4 بیشتر اورکلاک کنید که این به صورت دیفالت روی 1.6 هست ولی بقیه کرنل ها همون1024 هست.
گوشیم مثل این کاربر نشه که خاموش بشه و بعد روشن نشه.

بکاپ بگیر اگه یه موقع رام بالا نیومد بتونی از ریکاوری برگردونی.
همین کرنل خوبه.
فرکانس سی پی یو رو تا 2 هم اور کنی اشکال نداره فقط نباید برای مدت طولانی بمونه.

bahram360
23-11-2012, 00:45
خوب چرا فرکانس را زیر 1024 میارم گوشی کند نمیشه اصلا اینگاری اورکلاک زیر 1.6 هیچ تاثیری نداره.

LOVE Story
25-11-2012, 16:27
خوب چرا فرکانس را زیر 1024 میارم گوشی کند نمیشه اصلا اینگاری اورکلاک زیر 1.6 هیچ تاثیری نداره.

مگه میشه سرعت کم نشه.
منو رو باز کن یا صفحه منو رو رد کن ببین با لگ برخورد میکنی.

wave525mymobile
28-11-2012, 10:47
من که پیشنهاد نمیکنم البته اگه باطری براتون مهمه..هرچی سی پی یو بیشتر کار کنه شارزم خیلی زودتر تموم میشه

LOVE Story
28-11-2012, 15:01
من که پیشنهاد نمیکنم البته اگه باطری براتون مهمه..هرچی سی پی یو بیشتر کار کنه شارزم خیلی زودتر تموم میشه

ماکزیمم فرکانس سی پی یو رو بزار روی 1 تا مصرفش خوب بشه