PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب رام سیانوژن99- 0.4

david123
30-01-2012, 20:42
سلام ابتدا به قول دادماس من عاااشق رام جدیدم.
پس از دانلود فایل زیر با استفاده از نصب رام تک فایلی با برنامه اودین رام رو نصب کرده و فایل آپدیت و فارسی ساز رو هم به ترتیب نصب کنید و لذت ببرید.
https://rapidshare.com/#!download|784tl5|2378786551|CyMod-04-99.rar|338650|R~9EEC2DA33AEAEE8DA7366D62C51F9382|0 |0

فایل آپدیت در محیط ریکاوری
https://www.rapidshare.com/#!download|987l3|2094853462|update_CyMod049-04-99.zip|53534|R~D71AD343436756944F18A8016F52B0A2|0| 0
فارسی ساز همون قبلی جواب میده.
برای اینکه دوباره لازم نباشه برنامه هاتون رو نصب کنید از رام قبلی که برای من کرانیوم 8 بود بک آپ بگیرید و در Advance restore / data رو ریستور کنید. نکته دیگه اینکه کرنل فونیکس ورژن جدید رو توی این رام نصب کنید که پنجمارکش با smartass v2 / sio عالی میشه 4062 بدون اورکلاک.
تشکر هم اختیاریست.

ro

ot access
completely deodexes
FeaMod recovery 1.4
Phoenix Kernel non OC
updated graphic driver
Adrenalin Shot 13 (tweaked for better battery)
ICS 3 theme integrated ( Battery % Mod + CRT-off + AOSP lockscreen + extended shutdownmenu and modded window animation)
removed bloatware
selfmade bootanimation / startsounds are supported 1)
modified startuplogo / recoverylogo
integrated launcher: Go Launcher, TW3, TW4.5
integrated moduls with loaderapp (cifs, tun, ppp)
2.3.6 wlan bug solved
CyMod Modding Script ( to change the themes, bootanimations, sounds and much more )
preinstalled programs ( Miui drawer, Miui camera, Miui music, carmodus, autostart manager, exdialer, excontacts, modul loader, incredicontrol )

bahadoreshun
30-01-2012, 22:14
کسی از دوستان تست کرده ببینه چطوره ؟

MAGN3TIC C0RE
30-01-2012, 23:10
کسی از دوستان تست کرده ببینه چطوره ؟

دارم تست میزنم فعلا که خوبه...:af

shokrkon
30-01-2012, 23:28
چه خوب که بعد از یه خواب زمستونی کوتاه،i9001 با رام سیانوژن دوباره زنده شد.
خدارو شکر:ca::003:

farehe
31-01-2012, 08:37
دوست عزيز ميتوني اسكرين شاتهاي بيشتري بزاري؟
من عاشق رام جديدم.:dh:

farehe
31-01-2012, 08:52
تم هاي مخصوص رام سيانو‍ژن 7 روي اين رام نصب ميشه؟

david123
31-01-2012, 10:39
سلام دوست عزیز؛ خودم تست کردم خوب بود که آموزش گذاشتم دیگه. module ها رو هم فعال کنید.نرم افزارش توی اسکرین شاتها دیده میشه.
یه سوال داشتم دوستانی که i9001 دارید گوشیتون دقیقا چند ساعته فول شارژ میشه؟

atashpareh
31-01-2012, 10:49
دوستان عزيز اين رام سيانوژن نيست...
اين رام توسط يك آلماني با تغييرات مختصر روي رام KPU2.3.6 كوك شده و مثل بقيه ي رامهاي كاستوم ديگه مثل كرايبرتس، بروكروم و كرانيوم هست...
اسمش هم CyMod Rom هست نه سيانوژن
خواهش ميكنم درست اطلاع رساني كنيد...

shokrkon
31-01-2012, 14:11
این کرنل جدید فونیکس رو از کجا دریافت کنیم؟؟؟

Altek
31-01-2012, 14:30
سلام
اگه ممکنه طریقه ی نصب این نوع رامها رو به طور کامل توضیح بدید .چون من تا بحال فقط رام اصلی تونستم فلش بزنم اونم با هزار در دسر

Arman.sarab
31-01-2012, 15:56
سلام
اگه ممکنه طریقه ی نصب این نوع رامها رو به طور کامل توضیح بدید .چون من تا بحال فقط رام اصلی تونستم فلش بزنم اونم با هزار در دسر
سلام
با آموزش نصب رام تک فایله اولی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=185520) رو بریز
دومی هم بریز تو گوشی از Recovery Mode گزینه Install Zip From Sd Card رو انتخاب کن بعد گزینه from internal sd card رو بزن و فایل رو انتخاب کن Yes کن (; :ea:

اسم رام هم CyMod ROM هست
البته رام سیانوژن هم در مراحل آخر پورت است :bq:
خبر های خوبی راجع به S plus به گوش می رسه ! :bt:

Altek
31-01-2012, 16:26
سلام
با آموزش نصب رام تک فایله اولی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=185520) رو بریز
دومی هم بریز تو گوشی از Recovery Mode گزینه Install Zip From Sd Card رو انتخاب کن بعد گزینه from internal sd card رو بزن و فایل رو انتخاب کن Yes کن (; :ea:

اسم رام هم CyMod ROM هست
البته رام سیانوژن هم در مراحل آخر پورت است :bq:
خبر های خوبی راجع به S plus به گوش می رسه ! :bt:

ممنون
اگه من فایل اولی رو فلش بزنم گوشی میاد بالا که من توی حافظه ی داخلیش فایل دومی رو بریزم؟
چون من یه بار یک کاستوم رام فلش زدم، گوشی رو که روشن میکردم میومد تو ریکاوری مود و حافظشم فرمت شده بود چیزی نداشت
لطفا در این مورد هم راهنمایی کنید.:ab:

david123
31-01-2012, 22:14
پسر خوب، آتیش پاره. معلومه که این رام سیانوژن نیست اما شما که انتقاد میکنی اطلاعات کامل بده این کوکر آلمانی برای اولین باره که از modules های پورت شده سیانوژن در این رام استفاده کرده حتی برای اطمینان من این قضیه رو از خودش پرسیدم.به همین دلیل کوکرهای رام های اس پلاس از اون برای این کار جدید تشکر کردن، شما هم زیادی گیر میدی

Arman.sarab
31-01-2012, 22:53
ممنون
اگه من فایل اولی رو فلش بزنم گوشی میاد بالا که من توی حافظه ی داخلیش فایل دومی رو بریزم؟
چون من یه بار یک کاستوم رام فلش زدم، گوشی رو که روشن میکردم میومد تو ریکاوری مود و حافظشم فرمت شده بود چیزی نداشت
لطفا در این مورد هم راهنمایی کنید.:ab:
شما فلش که میکنی صبر کن گوشی کامل بالا بیاد بعد که بالا اومد تو حافظه داخلیت فایل رو بریز گوشی رو خاموش کن ولوم بالا + پاور رو نگه دار گوشی که رفت تو ریکاوری آپدیت رو نصبــ کن !
نصب هم نکنی رام بالا میاد چون فقط آپدیتـ ـه ! :ad:
فارسی ساز هم از ایـــــنــــجــــا (http://www.mediafire.com/?5j11k03jvi83uzt) دانلود کن مثل آپدیت نصبش کن :ad:

پسر خوب، آتیش پاره. معلومه که این رام سیانوژن نیست اما شما که انتقاد میکنی اطلاعات کامل بده این کوکر آلمانی برای اولین باره که از modules های پورت شده سیانوژن در این رام استفاده کرده حتی برای اطمینان من این قضیه رو از خودش پرسیدم.به همین دلیل کوکرهای رام های اس پلاس از اون برای این کار جدید تشکر کردن، شما هم زیادی گیر میدی
دعوا رو بزارید برا زنگ تفریح ! :cx:
آخـــه اسم تاپیکــ رو گـذاشــتـی سیـانوژن مــن خــودم اولـ ذوق کـردم فکر کردم پورتش کامل شده !

Altek
31-01-2012, 23:15
شما فلش که میکنی صبر کن گوشی کامل بالا بیاد بعد که بالا اومد تو حافظه داخلیت فایل رو بریز گوشی رو خاموش کن ولوم بالا + پاور رو نگه دار گوشی که رفت تو ریکاوری آپدیت رو نصبــ کن !
نصب هم نکنی رام بالا میاد چون فقط آپدیتـ ـه ! :ad:
فارسی ساز هم از ایـــــنــــجــــا (http://www.mediafire.com/?5j11k03jvi83uzt) دانلود کن مثل آپدیت نصبش کن :ad:

دعوا رو بزارید برا زنگ تفریح ! :cx:
آخـــه اسم تاپیکــ رو گـذاشــتـی سیـانوژن مــن خــودم اولـ ذوق کـردم فکر کردم پورتش کامل شده !
مرسی
فقط لطف کنید اگه این فایلها جای دیگه ای هم وجود دارند آدرس بدید چون از رپید شیر سرعت زیر 10 کیلو مزنه

atashpareh
01-02-2012, 15:57

دوست خوب من،
اگر خودت هم ميدوني اين رام سيانوژن نيست براي چي اسم تاپيك رو ميگذاري "نصب رام سيانوژن" ؟؟؟
الان من هم بيام يك تاپيك بگذارم به اسم "نصب رام ICS 4" بعد توش رام Timeless رو قرار بدم، شما شاكي نميشي؟؟؟ بعدش هم بگم خوب اين براي اولين بار فلان برنامه ي ICS رو آورده تو رامش!!!
آدم ياد اين صفحات تبليغاتي مي افته كه عنوانش يه چيزه و محتواش يه چيز ديگه...
دوست عزيز، چيزي كه رام سيانوژن رو معروف كرده، اينه كه همه چيزش از اول توسط developer ها نوشته شده... يعني حتي درايورهاي سخت افزاري هم از اول نوشته ميشه... به اصطلاح يك رام AOSP كامل هست... ولي اين رام cymod همان رام KPU سامسونگ رو پايه گرفته و روت و دئودكسش كرده و برنامه هاي اضافيش رو حذف كرده و چند تا برنامه ي جديد بهش اضافه كرده و كرنل و ركاوريش رو هم به Feamod تغيير داده و چند تا مدول و اسكريپت هم بهش اضافه كرده... اين كجا و سيانوژن كجا!!!
و باز هم محض اطلاع، مدولهايي كه اسمش رو آوردي قبلاً توسط sakindia123، كوكر رام كرانيوم، پورت و آماده شده بوده و cynod هم ازش بابت مدول ها تشكر كرده:

BIG thanks for their work go to:

* TheNephilim / RavoxX – for ICS-theme
* manveru0 – for his FeaMod; FeaCore much more
* D4rKn3sSyS (xda) – for the Module Loader
* sakindia123 (xda) – for the modules
* dsexton702 (xda) – for the Adrenaline Shot
* igor999...for his hint concerning the mp3 bug!
* Fr4gg0r (xda) for his TW
* nikagl (xda) for translating the script stuff

منبع:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1470536

و در آخر بايد بگم كه ويژگي خوبي كه اين رام داره، يك mod script هست كه توسط كوكرش نوشته شده و به شما امكان ميده از داخل گوشي، برخي چيزها مثل: بوت انيميشن و تم و كرنل رو عوض كنيد كه فعلاً به زبان آلماني هست و دارند انگليسيش ميكنند... ولي من به شخصه، BroodROM Configurator رو براي اين كار بيشتر ترجيح ميدم...

و بايد اضافه كنم كه متاسفانه در حال حاضر كاستوم رام نويسي براي اين گوشي يكجورايي به بن بست خورده و همه ي رامها ديگه شبيه به هم شده اند... اگر به ليست خصوصيات رامهاي كاستوم فعلي نگاه كنيد ميبينيد كه 90 درصد خصوصياتشون عين هم هست... الان فقط اگر پروژه ي پورت سيانوژن يا ICS به جايي برسه، ممكنه تفاوتي ايجاد بشه وگرنه الان در حال درجا زدن هستيم...

موفق باشيد...

AM.ir
01-02-2012, 18:29
سلام

میشه یه لینک ذیگه اپ کنین !!!!

این لینک که نفتی بابا :bu:

Arman.sarab
02-02-2012, 20:47
دوستان رام رو زیر شکمی ارزیابی کردم ! :cf:
مصرف بالا ، Fc زیاد ، واسه من Wifi بعد دوبار ریست وصل شد و مصرف Ram بالا ، -> کلا جالبــ نیــ !
ورژن جدید Brood Rom بـه نظرم خیلی بهتره :bl:
حالا چند روز تست می زنم ولی فعلا که چنگی به دل نمی زنه !
فعلا بهتره امیدوار باشیم DroidXDA (http://droidxda.blogspot.com/) رام ICS رو واسه S+ (9001 بزنه ... :cr: