PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا آوردن ویندوز 95 و 98 و ایکس پی روی اندروید مینی

yanihtc
01-02-2012, 19:34
با سلام.
میخواستم برای شما عزیزان اموزش اجرای ویندوز95/98/xpوهفت رو بزارم.البته هفت هنوز پورت نشده..
راستی این اموزش به اسم دوست عزیزم arasreاست.
حالا اموزش:
1.این فولدرsdlرو دان کنید.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=666133&stc=1&d=1324033 828
ودر مموری کارت در روت قرار دهید.
2.این ایمیج ویندوزxpهست از این لینک دانلودکنیدوبعد از دانلود فایل ایمیج را از فولدر رار extraکنیدو تو فولدرsdlی که در مموری کارت گوشی ریختید بریزید.فایل ایمیج وینxpرو به اسم c.imgدر sdlبریزید.
http://47.dl30sf-narod.yandex.ru/dis...870c078e/c.img
3.این فایلbochsرو دانلود و در اندروید گوشی نصب کنید.و پس از انجام کارهای بالا ان را اجرا کنید.واز ویندوز استفاده کنید.
4.این ایمیج وین95هست.http://rapidshare.com/files/39477161...ple95.rar.html

5.این هم ایمیج وین98
http://rapidshare.com/files/406888625/bochs98.rar.html

نکته:برای دانلود وین98باید لینک ان را دراین سایتwww.freedebrid.fr/download ودر قسمتی که این نوشته در ان استOne link per line.وارد و این نوشته را پاک کنید.(One link per line.)وبه جای ان لینک دانلود ویندوز را بنویسید.و بر روی گزینه یGenerate premium link(s)

کلیک کنید تا دانلود اغاز شود
نکته:برای دانلود وین95هم باید مثل وین98عمل کنید.
نکته:برای دانلود وینxpنیاز به سیاره شکن هست بهترین ان هاu99
نکته:این شبیه ساز نیست بلکه ویندوزواقعی است و فایل هایexeرا اجرا میکند.
نکته:حرکت موس تاچ هست.کلیدراست موس ولوم پایین و کلید چپ موس ولوم بالا است.برای کیبرد هم سمت چپ وسط رو لمس کنید کیبورد میاد.برید حال کنید
نکته:مثل ویندوز95قبلی که معرفی کردم از صفحه بیرون نمیپره و تا وقتی که در وین در استارت شاتداون نکنی خاموش نمیشه ولی با دکمه ی homeبیرون میاد یعنی اگه دکمه ی homeرو لمس کنید بیرون میاد.همین الان دارم روش برنامه یkmplayerرو نصب میکنم و قبل از اون هم داشتم pdfrederرو نصب میکردم که جواب داد..نظر اینه که نصب کنید با حاله

از مدیران محترم انجمن خواهشمندم تاپیک قبلی وین95رو پاک کنن..

نوشته هارو خودم نوشتم ولی پیدا کردن اون رو دوست عزیزمaraserپیدا کردن.
راستی وین 7 رو دوستان دارن پورت میکنن اگه پورت شد قرار میدم..وینxpهم در منو ها سنگین بازی در نمیاره و راهت میشه ازش استفاده کرد

غزنفر را گفتند صبر از که اموختی گقت:ازdialup!!!!

yanihtc
01-02-2012, 19:40
دوستان شرمنده لینک فایلbochsرو یادم رفت بزارم اینم از لینک:http://attachments.xda-developers.co...3&d=1323778011
راستی در این کار اقایhsamgtaهم نقش بسزایی داشتند.

_MoHaMaD_
01-02-2012, 20:27
عزيزم يه چند تا عكس از محيطش بزار ببينيم چه جوريه؟

ممنون بابت اموزشت

معلومه زحمت كشيدي...

بازم مرسي

omidlpux
01-02-2012, 21:07
ویندوز ایکس پی با چیز پی انم دانلود نمیشه..
لطفا یه لینک جدید بزارین
ممنون :)

drchiften
01-02-2012, 21:44
سلام ....
دوست عزیز لطف کنید یه لینک مناسب برای ویندوز ایکس پی قرار بدید .
اون لینک اجرا نمیشه ...
ممنونم

من اومدم

ولی بدون گوشی
به حرف یاسین گوش ندادم و گوشیم منفجر شد .
اومدم اندروید سنس گوشی HTC Aria رو روی مینی مثلا پورت کنم
ولی در کپی اشتباه یه فایل دو کیلو بایتی
گوشی به یه نارنجک دست ساز مخصوص چهارشنبه سوری تبدیل شد ! ( نمیدونم چرا دود ازش بلند شد !!! )
:bb: هارد بریک :bb:

m.ameri
02-02-2012, 10:39
سلام
روی اندروید گلکسی اس 2 هم میشه این ویندوز 98 , xp رو نصب کرد با این روش؟

yanihtc
02-02-2012, 12:24
بله میشه رو اس2هم نصب کرد..
در مورد لینک ویندوزxpباید بگم که لینک تست شده و سالمه.

این هم لینک ویندوزxpبا پوسته ی ویندوز7
http://narod.ru/disk/11747414001/c.rar.html
باز هم میگم برای ویندوزxpباید از ماشین شکن استفاده کنیدu99

mamad.s2000
02-02-2012, 12:52
اینم لینک مستقیم بدون محدودیت با حجم 227mb :

http://213.180.204.46/disk/11747414001/c.rar.html

yanihtc
02-02-2012, 12:58
از مدیران خواهشمندنم تاپیک وین95 قبلی رو پاک کنن..
راهی برای افزایش سرعت ویندوز پیدا کردم که در پست بعدی به شما خواهم گفت

yanihtc
02-02-2012, 13:04
بعد از اجرای کامل ویندوز از ویندوز خارج شوید و داخل فولدرsdlشوید و در انجا فایلbochscrرو txteditکنید.
در انجا یک قسمت به شرح زیر است:
cpu: ips=15000000
هرچه مقدار عدد زیاد تر شودسرعت ویندوز کمتر ولی سرعت نصب برنامه ریاد تر میشود ولی اگر انرا کم تر کنید سرعت ویندوز زیاد تر ولی سرعت نصب کمی طولانی تر میشود.

سوالی بود در خدمتم

mohsen ghasi
02-02-2012, 17:32
سلام دوسته عزیز
واسه نصب ویندوز :bw: ایکس پی باید روی اندرویید باشی یا رو ویندوز خودشم میشه نصب کرد؟؟ :bw:

yanihtc
02-02-2012, 19:14
باسلام
برای ویندوزxpباید ایمیج ویندوزxpرو در فولدرsdlبا نامc.imgقرار بدهید.
سوالی بود رو دکمه ی تشکر کلید کنید

ehsanzmnn
03-02-2012, 00:05
آیا میشه بازیهایی که توی ویندوز نصب میکنیم اینجا هم نصب کرد؟

drchiften
03-02-2012, 01:42
سلام ...

دوست عزیز لینک پست دوم این تاپیک هم مشگل داره . لطفا اصلاح کنید ...

ممنون

من اومدم

ولی بدون گوشی
گوشی به یه نارنجک دست ساز مخصوص چهارشنبه سوری تبدیل شد ! ( نمیدونم چرا دود ازش بلند شد !!! )

POSITIVEBOY2
03-02-2012, 07:40
بله میشه رو اس2هم نصب کرد..
در مورد لینک ویندوزxpباید بگم که لینک تست شده و سالمه.

این هم لینک ویندوزxpبا پوسته ی ویندوز7
http://narod.ru/disk/11747414001/c.rar.html
باز هم میگم برای ویندوزxpباید از ماشین شکن استفاده کنیدu99

ممنون از پاسختون.روشش همینه یا فرق داره؟گوشی باید روت بشه قبلش؟

mamad.s2000
03-02-2012, 14:09
سلام ...

دوست عزیز لینک پست دوم این تاپیک هم مشگل داره . لطفا اصلاح کنید ...

ممنون

من اومدم

ولی بدون گوشی

attachments.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=814993&d=1323778011

POSITIVEBOY2
03-02-2012, 20:13
ممنون از پاسختون.روشش همینه یا فرق داره؟گوشی باید روت بشه قبلش؟

دوستان جواب ما چی شد؟

LEO K
03-02-2012, 20:33
دوستان جواب ما چی شد؟

دوست من کمی صبر کنید

در جوابتون هم این اندروید از همون اولش روت هست .

موفق باشید

drchiften
03-02-2012, 23:48
سلام دوستان .....

من این ویندوز رو کامل تست کردم .
واقعا ویندوزه و در واقع شبیه یه ویندوز portable هست که دارید از روی سی دی ( همون فایل ایمیج ) ازش استفاده میکنید و تمام فایلهای .exe رو نصب میکنه . ولی ........

چند تا مشگل اساسی داره که باعث شد من ازش استفاده نکنم .
اول اینکه همه چیز به زبون زیبا و شیرین روسی نوشته شده که هیچی نمیشه ازش فهمید .
دوم اینکه سرعت بشکل فوق العاده وحشتناکی پایینه و کاری هم که دوستمون توی پست شماره 10 همین تاپیک گفت زیاد مفید واقع نشد .

و در آخر اینکه اگر به اشتباه دستت بره روی دکمه هوم یا از محیط ویندوز خارج بشی همه چیز میره به حالت پیشفرض و برای ورود مجدد باید تمام این مراحل رو مجدد طی کنی ( یعنی هر تغییراتی که اعمال کردی رو از اول بری که با توجه به سرعت مولکولیش غیر قابل قبوله )

اینا ایراداش بود که گفتم خدمتتون بگم .

البته من با تبلت تست کردم . اینو از این جهت میگم که تبلتم سخت افزار قوی تر نسبت به مینی داره . و مسلما در مینی اوضاع خیلی درام تره !!!

در واقع الان بدرد نمیخوره . من در جریان روند پیشرفت این پروژه نیستم ولی خوبه که دوستانی که در جریانن ما رو هم مطلع کنن که آیا این قضیه پیشرفت میکنه و یا اینکه در همین حد میمونه .

ممنون و موفق باشید ....

yanihtc
04-02-2012, 11:48
دوستان باید بگم که این ویندوز مثل همون ویندوز کامپیوتر هست و تمامی برنامه های ویندوز رو این ویندوز هم نصب میشه روش نصب تمامی ایم ویندوز ها هم یکیه و اونم تو پوست1 توضیح داده شده.با تشکر

yanihtc
04-02-2012, 11:55
سلام
دوستان من هم بانظر دوستم اقا علیرضا موافقم فعلا از xpاستفاده نکنید و فعلا از وین 98 استفاده کنید چون 98 دارای سرعت بالای یعنی خیلی بالا تر از xpهست.من خودم تو98 برنامه نصب کردم ولی چون xpسنگینه برنامه نصب کردنش سخته(باید2ساعت بشینی تا یه برنامه ی15میگابایتی نصب بشه)

yanihtc
04-02-2012, 12:01
سلام دوستان .....

من این ویندوز رو کامل تست کردم .
واقعا ویندوزه و در واقع شبیه یه ویندوز portable هست که دارید از روی سی دی ( همون فایل ایمیج ) ازش استفاده میکنید و تمام فایلهای .exe رو نصب میکنه . ولی ........

چند تا مشگل اساسی داره که باعث شد من ازش استفاده نکنم .
اول اینکه همه چیز به زبون زیبا و شیرین روسی نوشته شده که هیچی نمیشه ازش فهمید .
دوم اینکه سرعت بشکل فوق العاده وحشتناکی پایینه و کاری هم که دوستمون توی پست شماره 10 همین تاپیک گفت زیاد مفید واقع نشد .

و در آخر اینکه اگر به اشتباه دستت بره روی دکمه هوم یا از محیط ویندوز خارج بشی همه چیز میره به حالت پیشفرض و برای ورود مجدد باید تمام این مراحل رو مجدد طی کنی ( یعنی هر تغییراتی که اعمال کردی رو از اول بری که با توجه به سرعت مولکولیش غیر قابل قبوله )

اینا ایراداش بود که گفتم خدمتتون بگم .

البته من با تبلت تست کردم . اینو از این جهت میگم که تبلتم سخت افزار قوی تر نسبت به مینی داره . و مسلما در مینی اوضاع خیلی درام تره !!!

در واقع الان بدرد نمیخوره . من در جریان روند پیشرفت این پروژه نیستم ولی خوبه که دوستانی که در جریانن ما رو هم مطلع کنن که آیا این قضیه پیشرفت میکنه و یا اینکه در همین حد میمونه .

ممنون و موفق باشید ....

دوستان به نظزم از xpفعلا استفاده نکنید

yanihtc
04-02-2012, 16:55
سلام گفتم این اموزش رو بگم فکر کنم برای مقدار رمی هستش که ویندوز از اون استفاده میکنه.
درbochsrcقسمتی به این شکل است:
megs:128
همون اولای نوشتهاست
اون رو تا900میتونید بالا بدید از این عدد بالا تر بره داخل برنامه ی bochsنمیره و هی بیرون میپره

omidlpux
05-02-2012, 20:19
من همه ی این مراحلو به ترتیب رفتم(واسه ویندوز ایک پی)
ولی وقتی bochs رو میزنم صفحه سیاه میشه بعد حدود چند ثانیه بوت میکنه بعدشم خارج میشه//
کسی نمیدونه مشکل از کجاس
ممنون میشم اگه بگید:cf::cf::cf:

sonynokia
06-02-2012, 23:05
لطفا اگه حجم فایل boches زیاد نیست در آپلود سنتر موبایلستان آپلودش کنید
یا یه لینک سالم بذارید
هیچ کدوم از دو تا لینکش کار نمیکنه

radicalmajid
07-02-2012, 06:46
من از لینک win98 ، فایل مربوطه رو دانلود کردم که وقتی اکسترکتش میکنی یه فولدر sdl (که داخلش چند تا فایل از جمله ایمیج وین 98 هست) و یه فایل apk و txt داخلشه
تمام فایلها رو در روت مموری کپی کردم
برنامه رو نصب کردم ولی الان که اجراش میکنم یه لحظه میخواد بوت شه و صفحه مشکی میشه ولی سریع خارج میشه. مشکل چیه؟
بنظرتون بدلیل کم بودن حافظه داخلی گوشی نیست؟ چون اولم که میخواستم برنامه رو نصب کنم گفت جا نداری و منم چند تا برنامه رو پاک کردم تا بتونم اینو نصب کنم.

yanihtc
10-02-2012, 08:29
سلام دوستان ببخشید که به سوال هاتون نتونستم جواب بدم چون عموم 3شنبه فوت کرد من مجمبور شدم برم قزوین و اون جا هم به اینترنت دسترسی نداشتم.
در جواب دوستم باید بگم لینک فایل bochsتست شدست.
در جواب اقا مجید همباید بگم اون فایلsdlرو که من در ÷ست اول گذاشتم رو دانلود ودر روت مموری کارت قرار دهید سپس ایمیج وین98روکه دانلود کردید داخل فولدرsdlکه در مموری کارت قرار دهید.سپس فایلbochsرا نصب و اجرا کنید.

radicalmajid
10-02-2012, 13:54
یکی از دوستانی که تونسته اجرا کنه لطف کنه قشنگ توضیح بده چکار کرده
من میخوام ویندوز 98 رو نصب کنم
دوستمون میگه فایل sdl رو از لینک اول دانلود کن در صورتیکه ایمیج ویندوز 98 رو هم که دانلود میکنی داخلش یه فولدر sdl هست. حالا مگه این با اونی که توی لینک اوله فرق داره؟
بعدم گفتن فایل bochs رو دانلود و نصب کن. اولا که هیچ کدوم از لینک های دانلود این فایل کار نمیکنه
دوما دوباره داخل همون فایل ایمیج 98 هم یه فایل bochs هست که البته بصورت رار هست و قابل نصب نیست
فقط یه فایل sdlapp.apk داخل فولدر ایمیج هست که قابل نصبه
من که بدتر گیج شدم

drchiften
10-02-2012, 14:49
سلام دوستان ..

من كه ميگم كلا بيخيال بشيد چون چند تا مشگل كلي داره كه واقعا بايد عطاشو به لقاش بخشيد .

اول اينكه با توجه به اينكه ويندوز احتياج به سخت افزار درست و حسابي داره ، روي تبلت من درست كار نميكنه . چه برسه به ميني .

دوم اينكه من همه ويندوزا رو امتحان كردم ولي هيچ كدوم سيو درست و حسابي ندارن و اگه شما از محيط ويندوز خارج بشيد و دوباره وارد بشيد همه چيز ميره به حالت پيش فرض كارخونه اي . مسلما هيشكي هم حوصله نداره هر دفعه بره تنظيمات رو از اول انجام بده .

سوم هم اينكه چون يه تيم حرفه اي و به طور تمام وقت روي اين پروژه كار نميكنن ، معلوم نيست كه كي باگهاش رفع ميشه .

چهارم اينكه برنامه درستو حسابي و جديدي تقريبا پيدا نميشه كه بتونيد روي ويندوز 98 نصب كنيد .

پنجم اينكه به طرز وحشتناكي شارژ ميخوره . كلا اگه باتري فول باشه! در حالت استندباي! دوساعت گوشي (يا تبلت ) زنده ميمونه ! به مرور زمان پدر گجتتون در مياد .

حالا من نميدونم چه كاريه كه بخوايم ويندوز رو استفاده كنيم . هممون كامپيوتر داريم و روش هم ويندوزه ديگه .

اون موقعي كه توي ويندوز موبايل بوديم ، هي زور ميزديم كه اندرويد نصب كنيم . الان كه اندرويد داريم زور ميزنيم ويندوز نصب كنيم . معلومه بالاخره چي ميخواييد ؟!!!!

ehsanzmnn
11-02-2012, 00:34
سلام دوستان ..

من كه ميگم كلا بيخيال بشيد چون چند تا مشگل كلي داره كه واقعا بايد عطاشو به لقاش بخشيد .

اول اينكه با توجه به اينكه ويندوز احتياج به سخت افزار درست و حسابي داره ، روي تبلت من درست كار نميكنه . چه برسه به ميني .

دوم اينكه من همه ويندوزا رو امتحان كردم ولي هيچ كدوم سيو درست و حسابي ندارن و اگه شما از محيط ويندوز خارج بشيد و دوباره وارد بشيد همه چيز ميره به حالت پيش فرض كارخونه اي . مسلما هيشكي هم حوصله نداره هر دفعه بره تنظيمات رو از اول انجام بده .

سوم هم اينكه چون يه تيم حرفه اي و به طور تمام وقت روي اين پروژه كار نميكنن ، معلوم نيست كه كي باگهاش رفع ميشه .

چهارم اينكه برنامه درستو حسابي و جديدي تقريبا پيدا نميشه كه بتونيد روي ويندوز 98 نصب كنيد .

پنجم اينكه به طرز وحشتناكي شارژ ميخوره . كلا اگه باتري فول باشه! در حالت استندباي! دوساعت گوشي (يا تبلت ) زنده ميمونه ! به مرور زمان پدر گجتتون در مياد .

حالا من نميدونم چه كاريه كه بخوايم ويندوز رو استفاده كنيم . هممون كامپيوتر داريم و روش هم ويندوزه ديگه .

اون موقعي كه توي ويندوز موبايل بوديم ، هي زور ميزديم كه اندرويد نصب كنيم . الان كه اندرويد داريم زور ميزنيم ويندوز نصب كنيم . معلومه بالاخره چي ميخواييد ؟!!!!

:by:موافقم

spider_man
16-09-2012, 12:31
لینک فایل ویندوز95 یا98 رو توی سایت بگذارید بدون ف*ی*ل*ت*ر تا ما هم بتونیم دانلود کنیم

mamadferrari
17-09-2012, 08:30
من تا اونجا که میگه press f12 میره بعد بهو میاد بیرون مشکلش چیه ؟

LEO K
18-09-2012, 09:37
من تا اونجا که میگه press f12 میره بعد بهو میاد بیرون مشکلش چیه ؟

تو یه اندروید دیگه تست کنید ببینید جواب میده
راستش یکم گیر هست و چندبار حداقل من امتحان کردم تا خوب شد
در ضمن از حجم کافی مموریتون هم مطمئن باشید

موفق باشید

mamadferrari
19-09-2012, 21:27
دوستان این کارو توی چه رام هایی تست کردن ؟ من توی فونرتی و miui نتونستم اجراش کنم فقط تا اونجا که میگه press f12 میره ............

kurdistan9
05-10-2012, 00:26
میگم خوب این چه کاریه از ویندوز موبایل آمدیم آندروید وحالا آندروید بریم xp و 98 ؟

newmiad
15-11-2012, 11:06
سلام ببخشید میشه دقیقا بگید روت مموری کجاست؟

sonynokia
15-11-2012, 11:23
یعنی ریشه مموری
یعنی توی فولدر نباشه. مستقیم روی خود مموری کپی شه

ازین
15-06-2013, 13:34
نتونستم هیچ کدوم از ایمیج های شنا رو بگیرم .تازه با ........ ، یا سایت بالا نمی یاد یا وقتی بالا میاد سایت مورد نظر هیت ولی نه به اون شکلی که شما بگین لطفا سایت بدون مشکل رو برای ما قرار بدین .باتشکر

ازین
15-06-2013, 14:13
من خودم ایمیج ویندوز xp رو درست کردم وطبق راهنمایی یک سایت دیگه رو گوشیم ریختم و بالا امد ولی چون کند بود حذفش کردم اما بعد از این که فهمیدم میشه سریع ترش کرد خواستم از دوباره ایمیج درست کنم ولی cpu کامپیوترمون نکشید و نمشه حتی ویندوز های دیگه هم امتحان کردم ولی نشد .لینک ایمیج های شما هم که مشکل داره .لطفا راهنمایی کنینن

PEY64
15-12-2014, 18:22
سلام .من قبلا ویندوز 98 از همین سایت دانلود کرده بودم ولی الان اشتباها پاک شده. لطفا دوباره آپلود کنید. لینکها کار نمیکنن