PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش کامل و کاربردی نرم افزار Apkmanager 5.0 برای ویرایش apk در اندروید

M_J_Nazari
07-02-2012, 15:15
لینک اصلی آموزش - PDA-PLANET.COM (http://www.pda-planet.com/forum/forum126/thread3.html)
برای آپدیت پست میتوانید لینک بالا را دنبال کنید...

آموزش طبق قوانین حقوقی نویسنده ، به سایت مرجع انتقال داده شده است..
با تشکر

M_J_Nazari
07-02-2012, 16:15
آموزش طبق قوانین حقوقی ، به سایت مرجع انتقال داده شده است..

M_J_Nazari
07-02-2012, 17:33
آموزش طبق قوانین حقوقی ، به سایت مرجع انتقال داده شده است..

Nol3Le
15-02-2012, 17:59
واقعا ببخشید که اینجا سوال میپرسم
اگه موقع دیکامپایل کردن برنامه ، متعلقاتی داشت ولی ما گزینه 9 رو بزنیم و ویرایشش کنیم مشکلی پیش میاد؟
چه مشکلی؟

فایل مورد نظر دیکامپایل نمیشه و یا ناقص دیکامپایل میشه..

GenomeX
16-02-2012, 09:39
واقعا ببخشید که اینجا سوال میپرسم
اگه موقع دیکامپایل کردن برنامه ، متعلقاتی داشت ولی ما گزینه 9 رو بزنیم و ویرایشش کنیم مشکلی پیش میاد؟
چه مشکلی؟

و البته اگر هم از اروری که هنگام دیکامپایلر میده چشم پوشی کنید و ادامه بدید سر کامپایلر کردن ارور میده. خلاصه یکجا خفتتون میکنه ( ببخشید از اینجور اصطلاحات استفاده میکنم یکم شوخی بد نیست:ca:)

M_J_Nazari
17-02-2012, 07:09
ممنون از دوستان
بازم ببخشید که سوال میپرسم (پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است)
اگه مثلا همین phone.apk رو با اون وابستش دیکامپایل کردیم و تغیرات رو ایجاد کردیم :
1- واسه کامپایل کردن هم بازم به وابستش نیاز داریم؟
2- تو وابستش هم تغیراتی ایجاد میشه؟
3- اگه بخوایم به گوشی منتقل کنیم باید وابستش هم انتقال بدیم؟

1-فایل وابسته فقط برای دیکامپایل کردن بکار میره!
2- نه
3-نه

دوست من، نیازی نیست طلب بخشش کنید، مگه من روز اول میدونستم؟
ما این محیط رو برای یادگیری از چیزهایی که نمیدانیم ساخته ایم، پیشرفت تو پیشرفت جامعه ی ما هست، همه ی ما به داشتن جامعه ای پیشرفته افتخار میکنیم. پس نیازی برای طلب بخشش نیست.

با تشکر و احترام.

M_J_Nazari
21-02-2012, 08:21
با سلام
من میخوام کدهای برنامه نویسی یک فایل apk که واسه یک emulator هستش رو به دست بیارم لطفا راهنمایی کنید

متوجه سئوالت نشدم، شما با دیکامپایل کردن Apk به همه چیزش دسترسی پیدا میکنید.

چه جالب

امیدوارم یه کم بزرگ تر بشید و از زدن اسپم خودداری کنید.
این مسخره بازیها داره حال منو بهم میزنه!!!!! یه کم شعور داشته باشیم!

سلام

اولا ممنون از اموزش خوبی که نوشتید.

دوما من چند تا سوال از حضورتون دارم:

1.کلا Sign کردن یعنی چی و وقتی برنامه ساین میشه چه کاربرد یا خواصی اضافه تر پیدا میکنه؟؟

2.همنطور که مستحضرید هر برنامه ای با یک سری پیشفرض نصب میشه که معمولا داخل یه فایل به نام preference.xml هست ، ولی وقتی که کاربر برنامه رو استفاده کرد و تنظیمات رو تغییر داد این تغییرات در یه فایل در مسیر data\dataذخیره میشه، سوال من اینه ایا شما راه حلی سراغ دارین که من یه برنامه رو روی گوشیم نصب کنم تنظیماتشو تغییر بدم و با همون تنظیمات جدید کامپایلش کنم؟؟!

3.ایا برنامه ای وجود داره که فایل های XML رو به صورت ساده تر نشون بده یا تا حدودی تفسیرشون کنه؟؟!!

4.ایا ایکون ها و عکس های که جایگزین میشوند از نظر سایز ، نوع محدودیتی دارند؟؟؟

من یه بار سعی کردم که پوسته اصلی Fancy widget clock رو با HTC sense جایگزین کنم ولی نشد برنامه نصب میشد ولی موقع لود کردن وایدجت ارور میداد!!!

ممنون!

1- ساین کردن، برای محافظت از تغییرات در برنامه بکار میره، این یه خاصیت برای نرم افزار هست. هیچ چیزی کم و زیاد نمیشه، فقط برنامه هنگام نصب و یا اجرا شدن، چک میکنه اگه فایل های با امضاشون همخوانی نداشته باشند، اجرا نمیشه.

2- اگه سازنده ی برنامه ، تنظیمات رو معرفی کرده باشه، آره شما میتونید، معمولا توی فولدرهای XML و یا preferences قرار دارند. ولی اگه نرم افزار فایل های xml رو ابتدا بخونه و سپس اونو اجرا کنه، شما میتونید فایل های تنظیمات که توی data وجود دارند رو به همراه رام نصب کنید.

3- نه، تنها راهش دیکامپایل کردن هست.

4- از نظر ابعاد، بستگی به سازنده داره و معمولا دارای ابعاد مشخصی خواهد بود.
این خصوصیات با توی کدهای smali نوشته میشه یا توی فولدر Layout یافت میشوند.

در مورد گزینه آخر اطلاعی ندارم، نمیدونم اصلا چیه! فایل های lib رو چک کنید.

M_J_Nazari
05-03-2012, 00:02
با تشکر و خسته نباشید
جواد جان اگه لطف کنی و وقت داشتی آموزش ساختن انیمیشن ICS رو برای Galaxy s I9000 قرار بده
از روش SGS 2 رفتم جوابی نگرفتم
ممنون

جواب توسط M_J_Nazari (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=385742):
چشم، به زودی میذارم، در اولین فرصت.

آموزش پورت کردن ICS Animations
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=205128

M_J_Nazari
07-03-2012, 08:56
آقا بابت آموزش بی نقصت یه دنیا سپاس. اطلاعات مفیدی بود که بهش احتیاج داشتم...
چند تا پرسش برام پیش اومده اگر پیش پا افتاده است پوزش می خوام
نخست اینکه چطور می شه تشخیص داد یه فایل سیستمی هست؟ در واقع مشخصه ی فایل های سیستمی چیه؟ دو اینکه چطور می شه تشخیص داد متعلقات یه فایل apk چیه تا اون رو فرخوانی کنیم؟
من wallpaper.apk رو از شاخه ی اصلی فایل فشرده ی رام به آدرس data/apk خارج کرده و با توجه به آموزش شما ویرایش کردم اما رو مرحله ی دیکامپایل ارور می ده و البته در نهایت هیچ فایل جدیدی هم تولید نمی شه.. فکر می کنم متعلقاتی داره آیا راهی هست که بشه این رو فهمید؟ در کل فکر می کنید مشکل کارم کجاست؟ پرسش آخر هم اینه که آیا می شه با این روش یه فایل apk متفرقه (فایلی که قبلا درون رام نبوده) رو درون رام قرار داد و یا اینکه جایگزین فایل پیش فرض کرد (مثلا تغییر براوزر رام)؟ اگر با این روش نمی شه، راهش چیه؟
خوشحال می شم اگر راهنمایی کنی...

سپاس
ممنونم، حس وظیفه هست.
ببینید اگه هنگام دیکامپایل کردن مشکل داره، 2 حالت پیش میاد
1- اینکه نرم افزار Apk manager قادر به دیکامپایل کردن آن نیست
2- فایل وابسته به درستی وارد نشده است.

شما میتونید از نسخه های apktool برای دیکامپایل کردن استفاده کنید.

لینکشون رو میذارم.
فایل های سیستمی رو میتونید از توی امضاشون تشخیص بدهید.

یه چند تا آموزش میذارم، که کارتون رو راه بندازه، کلا دیگه قصد فعالیت اینجا رو ندارم، بعضی رفتارها هست که واقعا حال آدم رو بهم میزنه.

ای کاش میتونستیم به همه به یک دید نگاه کنیم و روابطمون با ایجاد رابطه با قدرت، تحت تاثیر قرار نگیره.

Nol3Le
12-03-2012, 11:39
با سلام
ایا راهی هست بشه برای برنامه یه عکسی موقع باز کردنشون گذاشت ؟
منظور قبل از ورود به برنامه تصویر دلخواه ما نمایش داده بشه؟
تنکس

باید لود کردن تصویر مورد نظر در نرم افزار تعریف بشه..دانش برنامه نویسی می خواد..

دوستان دیگه اگر اطلاعات کامل تری دارند ممنون میشم به اشتراک بزارن.

ولی با توجه به نوع نرم افزار میتونید Background های اون رو با دیکامپایل کردن و تغییر در تصاویر PNG موجود در پوشه res و drawable به صورت دلخواه در بیارید..اموزش در بخش هست..

M_J_Nazari
20-03-2012, 12:08
دوستان ممنون بابت آموزش های خوبتون
اما زمان دیکامپایل کردن فایل : SystemUI.apk
با این اررور مواجه میشم : W: Cant find 9patch chunk in file:
مشکل از چیه به نظرتون ؟
هم با ApkTool و هم با ApkManager به این مشکل بر میخورم

فایل 9.png مشکل داره.
قبلا این فایل دستکاری شده ، بصورت ناشیانه!! یعنی با winrar اومدن فایل های 9.png رو تغییر دادن.

شما باید فایل اصلی رو جایگزین کنید و دیکامپایل مجدد کنید.

ببنید به کد.م فایل گیر میده، اونو از systemui اصلی با اینی که شما دارید بوسیله ی winrar جابجا کنید.

فایل log.txt رو برام بذار تا بهت بگم که کدوم فایل ها رو باید جابجا کنی.

فایل Log.txt در نرم افزار apkmanagr وجود داره. کنار scripts.bat

R.A.D.I.K.A.L
20-03-2012, 13:50
فایل 9.png مشکل داره.
قبلا این فایل دستکاری شده ، بصورت ناشیانه!! یعنی با winrar اومدن فایل های 9.png رو تغییر دادن.

شما باید فایل اصلی رو جایگزین کنید و دیکامپایل مجدد کنید.

ببنید به کد.م فایل گیر میده، اونو از systemui اصلی با اینی که شما دارید بوسیله ی winrar جابجا کنید.

فایل log.txt رو برام بذار تا بهت بگم که کدوم فایل ها رو باید جابجا کنی.

فایل Log.txt در نرم افزار apkmanagr وجود داره. کنار scripts.bat

دستت درد نکنه داداش ولی من systemui رو از خود رام کوک شده برداشتم هاااا بازم این اررور رو میه . حالا فایل اصلی systemui رو از کجای رام میتونم بکشم بیرون ؟
اینم فایل لاگ : http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/L0EO7X6v91/log.txt

M_J_Nazari
20-03-2012, 17:46
دستت درد نکنه داداش ولی من systemui رو از خود رام کوک شده برداشتم هاااا بازم این اررور رو میه . حالا فایل اصلی systemui رو از کجای رام میتونم بکشم بیرون ؟
اینم فایل لاگ : http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/L0EO7X6v91/log.txt

میدونم، اون یارویی که اینو کوک کرده، هیچی از کوک کردن حالیش نبوده!

فقط اومده فایل های گرافیکی رو با وین رار جایگزین کرده، که مشکل بوجود اورده.

حالا چاره چیه؟!

ما باید فایل هایی رو که دستکاری شده اند رو درست کنیم و بعدش دیکامپایل کنیم و یا اینکه بعد از دیکامپایل شدن درستشون کنیم و یا به اصطلاح دیباگ کنیم.

خوب اگه فایل log.txt رو باز کنی، توی لاین های اولیه اینو میبینی:

W: Cant find 9patch chunk in file: "drawable-hdpi/btn_default_small_selected.9.png". Renaming it to *.png.
W: Cant find 9patch chunk in file: "drawable-hdpi/title_bar_portrait.9.png". Renaming it to *.png.
W: Cant find 9patch chunk in file: "drawable-hdpi/statusbar_background.9.png". Renaming it to *.png.
W: Cant find 9patch chunk in file: "drawable-hdpi/status_bar_call_ongoing_background.9.png". Renaming it to *.png.
W: Cant find 9patch chunk in file: "drawable-hdpi/btn_default_small_pressed.9.png". Renaming it to *.png.
W: Cant find 9patch chunk in file: "drawable-hdpi/status_bar_close_on.9.png". Renaming it to *.png.
W: Cant find 9patch chunk in file: "drawable-hdpi/btn_default_small_normal_disable.9.png". Renaming it to *.png.
W: Cant find 9patch chunk in file: "drawable-hdpi/btn_default_small_normal_disable_focused.9.png". Renaming it to *.png.
W: Cant find 9patch chunk in file: "drawable-hdpi/quickpanel_title_background.9.png". Renaming it to *.png.
W: Cant find 9patch chunk in file: "drawable-hdpi/btn_default_small_normal.9.png". Renaming it to *.png.
که نوشته این فایل ها مشکل داره و چون 9.png نیستند به png تغییر فرمت داده شده اند.

توی لاین 337 تا 356 این خطاها رو میبنی

libpng error: Read Error
ERROR: Failure processing PNG image D:\apkmanager\other\..\projects\SystemUI.apk\res\d rawable-hdpi\btn_default_small_normal.9.png
ERROR: Failure processing PNG image D:\apkmanager\other\..\projects\SystemUI.apk\res\d rawable-hdpi\btn_default_small_normal_disable.9.png
ERROR: Failure processing PNG image D:\apkmanager\other\..\projects\SystemUI.apk\res\d rawable-hdpi\btn_default_small_normal_disable_focused.9.pn g
ERROR: Failure processing PNG image D:\apkmanager\other\..\projects\SystemUI.apk\res\d rawable-hdpi\btn_default_small_pressed.9.png
ERROR: Failure processing PNG image D:\apkmanager\other\..\projects\SystemUI.apk\res\d rawable-hdpi\btn_default_small_selected.9.png
ERROR: Failure processing PNG image D:\apkmanager\other\..\projects\SystemUI.apk\res\d rawable-hdpi\quickpanel_title_background.9.png
ERROR: Failure processing PNG image D:\apkmanager\other\..\projects\SystemUI.apk\res\d rawable-hdpi\status_bar_call_ongoing_background.9.png
ERROR: Failure processing PNG image D:\apkmanager\other\..\projects\SystemUI.apk\res\d rawable-hdpi\status_bar_close_on.9.png
ERROR: Failure processing PNG image D:\apkmanager\other\..\projects\SystemUI.apk\res\d rawable-hdpi\statusbar_background.9.png
ERROR: Failure processing PNG image D:\apkmanager\other\..\projects\SystemUI.apk\res\d rawable-hdpi\title_bar_portrait.9.png
خیلی واضح هست که کدوم فایل ها هست. نوشته ها رو پررنگ کردم که متوجه بشی.

این فایل ها مشخصات فایل 9.png رو ندارند و نرم افزار نمیتونه اونا رو کامپایل کنه.
شما یه SystemUI.apk رو از یه رام اصلی بردار، و این فایل ها رو عوض کن و از نو دیکامپایل کن.

و یا اینکه

فایل اگه به فولدر drawable-hdpi بری، میبینی این فایل هایی که پر رنگ نوشته ام، یه فایل خالی هستند، اینها رو پاک کن و کامپایل کن ببین درست میشه یا نه، این در صورتی جواب میده که برنامه تونسته باشه فایل png رو بدرستی جایگزین 9.png کرده باشه.

و اینم اضافه کنم که شاید خیلی بدردت بخوره:
دقت کنید، نباید دو فایل همنام توی یک فولدر وجود داشته باشه، مثلا، این دو فایل یک نام دارند و اندروید دچار مشکل خواهد شد.

amestris.png
amestris.9.pngسیستم عامل اندروید این دو فایل رو با یک نام خواهد شناخت.
پس حواستون باشه که فایل 9.png و png به یک نام نداشته باشید.

-------------------------------------

همیشه اگه توی دیکامپایل یا کامپایل کردن دچار مشکل شدید:
1- apkmanager رو ببندید
2- فایل log.txt رو پاک کنید.
3- apkmanager را اجرا کنید
4- فایل را انتخاب کنید و مراحل را انجام دهید تا به خطا برخورد کنید

حالا فابل log.txt رو باز کنید و به خط های آخر بروید و فایل مربوطه رو پیدا کنید، و خطاها رو بخونید. حتما فایل های لاگ رو بخونید تا مشکلاتتون رو بتونید مرتفع کنید.

با احترام

M_J_Nazari
31-03-2012, 16:35
سلام
ممنون از اموزشتون.
من هر چی توی پوشه ی finger عکس شماره های دایال پد رو عوض می کنم،هنپام کامپایل کردن در پوشه کیپ،تصویر اصلی می یاد!!!راستی باید سیستمی انتخاب کنم یا غیر سیستمی؟ مممنون

فایلتون که معلومه سیستمی هست. فایل وابسته framework-res.apk هست.
دیالر فایلش اینه :

DialerTabActivity.apkفایل تلفن، هنگامی که تماس برقرار میشه ، اینه:

Phone.apkخوب درسته دیگه!!! توی فولدر keep، فایل های اصلی میان.
شما فقط اونایی رو که ویرایش کردی ، پاک کن.

---------------------------------------------------------

توی فولدر Keep، فایل های اصلی اولیه ویرایش نشده وجود دارند.
این فایل هایی که توی فولدر keep باقی بمانند، به فایل کامپایل شده ی شما اضافه میشوند.

حالا اگه هیچ فایلی رو پاک نکنی، خوب همون آش میشه و همون کاسه!
فایل اصلی میاد جایگزین همونی که شما ویرایش کردین میشه. دوباره میشه همون فایل اصلی. یعنی انگار هیچ تغییری ندادین.

وقتی شما میای فایل های keep رو پاک میکنی، دیگه اون فایل جایگزین چیزی که شما ویرایش کردی نمیشه! و توی Apk نهایی شما فایل ویرایش شده ی خودتون رو دارید.

اصولا اینکار برای نگه داشتن امضای سیستمی شرکتی بکار میره.

اگه متوجه نشدید ، تا واضح تر بیان کنم.:dw:

zhila113
12-04-2012, 02:01
از لیست ظاهر شده، شماره ی برنامه را زده و آنرا انتخاب میکنیم.
ببخشید شماره ی برنامه منظورتون کجاشه ؟

GenomeX
12-04-2012, 06:52
ببخشید شماره ی برنامه منظورتون کجاشه ؟

وقتی 22 رو برای شروع یک پروژه میزنید به صفحه دیگه منتقل میشید. در این صفحه کنار هر فایل apk یک عدد است.(اگر چند فایل رو در پوشه place-apk-for-modding قرار دادید که ویرایش کنید، و چندین پروژه را قرار است انجام دهید.)
عدد متناظر با فایلی را که میخواهید ویرایش کنید وارد و اینتر را بزنید. وقتی این پروژه با موفقیت تمام شد برای پروژه بعدی دوباره همین روند را ادامه بدید و فایل apk بعدی را انتخاب کنید با زدن یک عدد دیگر الا آخر ...

erfan100
22-04-2012, 18:37
وقتی توی apk manager میخام کامپایل کنم , فقط برنامه های سیستمی کامپایل میشه . و برنامه های غیر سیستمی رو کامپایل نمیکنه . این مشکل رو چجور حل کنم؟

M_J_Nazari
26-04-2012, 17:59
وقتی توی apk manager میخام کامپایل کنم , فقط برنامه های سیستمی کامپایل میشه . و برنامه های غیر سیستمی رو کامپایل نمیکنه . این مشکل رو چجور حل کنم؟

هزارتا مشکل میتونه وجود داشته باشه، ولی چه جور مشکلی؟
واضح توضیح بده

HAM3D
04-05-2012, 13:20
ببخشید من خیلی وقته با apk manager کار میکنم.امروز که script ش رو باز کردم هی بسته میشه.یعنی یه ثانیه نشون میده و دوباره میره.کسی میدونه علتش چیه؟

HaMiD.NsI
04-05-2012, 17:24
سلام خدمت دوست عزیز جناب M_J_Nazari عزیز
من یک فایل تم سیانوژن رو فقط فایلای نشانگر باطری رو عوض کردم وهمه مراحا رو به ترتیبی که بود رفتم در اخر هم فایل رو زیپ الاین کردم تم رو گوشی نصب شد و تو قستم تم چوزر اورد ولی وقتی میخوام اپلای کنم ارور میده که thsi theme was improperly compiled.please report this incident to the theme author

temporari7
08-06-2012, 20:08
سلام
من فایل AndroidManifest.xml رو برای تغییر اسم فقط در دوجا تغییر دادم
بعد از نصب این تم که تم سیانوژن هست نصب میشه ولی تو قسمت تم ها نمیاد.
مشکل از کجاست؟
لطفا راهنمایی کنید.

ashkankhoshtip
08-07-2012, 11:39
بنام خدا.دوستان برای استخراج برنامه ها تو رامهای رسمی که پسوندشون md5 هستش چیکار باید بکنیم؟ممنون و موفق باشین

GenomeX
08-07-2012, 14:17
سلام
من فایل AndroidManifest.xml رو برای تغییر اسم فقط در دوجا تغییر دادم
بعد از نصب این تم که تم سیانوژن هست نصب میشه ولی تو قسمت تم ها نمیاد.
مشکل از کجاست؟
لطفا راهنمایی کنید.

وقتی فایل androidmanifest رو ویرایش میکنید امضای دیجیتالی تغییر کرده حتماً برنامه رو ساین کنید.
در ضمن همینجوری نیست که اسم پکیج رو عوض کرد. فرض کنید اسم پکیج apk رو از com.android.ui.mobilestan به com.android.theme.mobilestan تغییر دادید...
حالا هرجا پوشه به نام ui دیدید باید به theme تغییر بدید. هرجا هم در هر فایل smali عبارتی به شکل : android/ui/mobilestan داشتید باید به android/theme/mobilestan تغییر بدید.

بنام خدا.دوستان برای استخراج برنامه ها تو رامهای رسمی که پسوندشون md5 هستش چیکار باید بکنیم؟ممنون و موفق باشین

MD5 نوعی پکیج در لینوکس هست با winRar بازش کنید احتمالاً داخلش فایلهای دیگه ای هست.
فایلهای rfs رو با magicIso باز کنید.
فایلهای img رو نمیتونید به هیچ وجه در ویندوز و مک باز کنید و حتماً باید لینوکس داشته باشید (یا شبیه ساز لینوکس در ویندوز) ترجیحاً اوبونتو 10 به بالا.
در ضمن سوال رو در جای اشتباه پرسیدید... اینجا مربوط به apk manager هست شما سوالات عمومی رو میتونید در همین بخش توسعه ولی در تاپیک پرسش و پاسخ بپرسید.

GenomeX
08-07-2012, 14:24
سلام خدمت دوست عزیز جناب M_J_Nazari عزیز
من یک فایل تم سیانوژن رو فقط فایلای نشانگر باطری رو عوض کردم وهمه مراحا رو به ترتیبی که بود رفتم در اخر هم فایل رو زیپ الاین کردم تم رو گوشی نصب شد و تو قستم تم چوزر اورد ولی وقتی میخوام اپلای کنم ارور میده که thsi theme was improperly compiled.please report this incident to the theme author

دقیقاً ارور داره میگه مشکل کجاست: "تم به درستی کامپایلر نشده است، لطفاً مشکل را به سازنده تم گزارش کنید."
یکبار بدون زیپیلاین انجام بده ببین ارور میده... در ضمن تمهای سیانوژن فایل سیستمی نیستند باید حتماً ساین بشن. (فایل تم ویرایش شده رو در پوشه place-apk-here-for-signing قرار بدید بعد گزینه 16 رو در apk manager بزنید یا از اسکریپ دیگری به نام apksigner استفاده کنید.)

behzad_estakhri
16-07-2012, 14:27
سلام . آقا یکی میشه لینک دانلود این برنامه برو همینجا آپ کنه ؟
ممنونم

™EXITMOOD
16-07-2012, 16:44
بفرما دوست عزیز

لینک (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/gZAQhq2GM2/wanam-apk-manager-ics.zip)

glaxi_x
31-07-2012, 07:26
اول یک میزنید ویرایش که کردی 7 بعد اگر سیستمی بود 1

doniaey
09-08-2012, 17:22
بابا لینک دانلود Apk Manager رو بذارید!

MHDroid
29-08-2012, 11:25
سلام
من هر کاری میکنم نمیتونم دوتا برنامه رو دیکامپایل کنم.
یکی ماشین حساب و یکی ستینگ هر دو سیستمی هستند.
البته فایلهاشو تو فولدر projects میاره ولی ارور میده نمیدونم مشکل از کجاست.
ممکنه اینها فایل وابسته داشته باشند؟
فقط با این دو برنامه مشکل دارم.
ممنون

Sent from my Galaxy Gio by my new ROM.

pooria.nobahari
04-09-2012, 00:42
میخواستم framework-res.apk رو دیکامپل کنم اما این ارور رو میده.

I: Loading resource table...
W: Config flags size > 32. Exceeding bytes: 0000D002.
W: Invalid config flags detected. Dropping resources: dimen-v13-ERR0
W: Config flags size > 32. Exceeding bytes: -3FFD0000.
W: Invalid config flags detected. Dropping resources: dimen-v13-ERR1
Exception in thread "main" brut.androlib.AndrolibException: Multiple resources: spec=0x01050001 dimen/thumbnail_height, config=-v13
at brut.androlib.res.data.ResConfig.addResource(ResCo nfig.java:65)
at brut.androlib.res.data.ResConfig.addResource(ResCo nfig.java:58)
at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readEntry(AR SCDecoder.java:196)
at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readConfig(A RSCDecoder.java:165)
at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readType(ARS CDecoder.java:130)
at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readPackage( ARSCDecoder.java:105)
at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.readTable(AR SCDecoder.java:82)
at brut.androlib.res.decoder.ARSCDecoder.decode(ARSCD ecoder.java:48)
at brut.androlib.res.AndrolibResources.getResPackages FromApk(AndrolibResources.java:315)
at brut.androlib.res.AndrolibResources.loadMainPkg(An drolibResources.java:50)
at brut.androlib.res.AndrolibResources.getResTable(An drolibResources.java:43)
at brut.androlib.Androlib.getResTable(Androlib.java:4 4)
at brut.androlib.ApkDecoder.getResTable(ApkDecoder.ja va:148)
at brut.androlib.ApkDecoder.decode(ApkDecoder.java:98 )
at brut.apktool.Main.cmdDecode(Main.java:120)
at brut.apktool.Main.main(Main.java:57)

کسی میدونه مشکل از کجاست؟

Sandroid
22-09-2012, 23:07
این مشکل رو منم باهاش مواجه شدم

نرم افزار apk manager در 2 نسخه منتشر شده
نسخه معمولی و نسخه مختص به اندروید 4
با هر 2 ورژن امتحان کنید

ولی پیشنهاد بهتری هم وجود داره
اونم استفاده از یه برنامه دیگه به اسم apk mini tool
برنامه ای که کار همین سایت و گروه هستش.و کارکرد کاملا مشابه با apk manager داره
میتونید آخرین نسخه اش رو از سایت اصلی دانلود و استفاده کنید
میشه گفت مشکلی در کامپایل و دیکامپایل کردن نداره

rangtab2005
08-06-2013, 21:22
نیازمند کمک دوستان هستم
من فایل framework-res.apk رو دیکامپایل میکنم و درست دیکامپایل میشه تغییرات رو که میدم و کامپایل میکنم در هنگام کامپایل از پوشه keepفایل resources.arsc رو پاک میکنم در فایل کامپایل شده فایل مزبور وجود نداره و وقتی پاک میکنم تغییرات در فایل مزبور انجام نشده.تغییرات در فایل arrays.xmlانجام دادم و اون فایل داخل فایل resources.arscذخیره شده.میشه در این مورد دوستان کمک کنند.
در ضمن اگه امکان داره لینک بهترین ادیتور apkرو برای فایلهای jbرو بدین ممنون میشم.بنده از Apk Manager ICS استفاده میکنم ممکنه ایراد از اون باشه.

asman1
29-09-2013, 04:54
با سلام

دوستان با این نرم افزار میخوام نام و رنگ یک apk تم رو که در رمها 4.1 سونی مشترک هست عوض کنم

یکی از دوستان قبلا یک اموزش داده بود اما یادم رفته یاد نگرفتم

گفت خیلی راحته اسم یک تم کلا تغییر بدی که در زمان نصب از ریکاوری به تم قبلی اضافه نشود

wavea
07-10-2013, 20:28
با سلام

دوستان با این نرم افزار میخوام نام و رنگ یک apk تم رو که در رمها 4.1 سونی مشترک هست عوض کنم

یکی از دوستان قبلا یک اموزش داده بود اما یادم رفته یاد نگرفتم

گفت خیلی راحته اسم یک تم کلا تغییر بدی که در زمان نصب از ریکاوری به تم قبلی اضافه نشود

داداش من برنامه نویس رو میخوام !نمیتونم بهت پیام ارسال کنم چی کار کنم؟؟؟

batman1
17-05-2014, 22:40
سلام به همه.
دوستان،من میخوام package name نرم افزار اندرویدی رو تغییر بدم.اما وقتی نرم افزار رو دیکامپایل میکنم و پوشه ها رو به برنامه ی اکلیپس ایمپورت میکنم،نمیدنم چرا فایل های activity رو نمیسازه.آخه اونجا هم باید package name رو تغییر داد.به همین دلیل،وقتی برنامه رو ریکامپایل میکنم و ساین میکنم.نصب میشن،اما ارور فورس کلوز میدن.
حالا نمیدونم که مشکل از چیه؟
از کامپایلرمه،از چیه؟!!!!!
ممنون میشم اگه کسی پاسخ میده،اسکرین شات هم بذاره.

alze2010
28-05-2014, 07:57
الو؟؟ سلام کسی هست سوال بپرسم؟
من از برنامه نویسی چیزی سرم نمیشه. میخوام یه برنامه قرار بدم اینجا و دوستان یه سری تغییرات توش انجام بدن که بتونم همزمان با برنامه ي مشابه روی گوشیم نصب بشه یعنی هنگام نصب جایگزین برنامه ي قبلی نشه. اگه امکانش هست ممنون میشم این کارو برام انجام بديد؟؟