PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع پرسش و پاسخ عمومی ( مخصوص اندروید )

صفحه ها : [1] 2

esn_bmd
19-02-2012, 22:52
سلام ....

بعد از كلي گشتن بالاخره پيداش كردم ...

نميدونستم اينو كجا بزارم و چون نرم افزار بود و مربوط ميشد به اندرويد ، گذاشتم اينجا .
اگه جاي غلطي گذاشتم اون عزيزي كه متخصص جابجايي پستاي منه زحمت بكشه ببره هر جايي كه دوست داره .فقط به ما هم بگو كجا ميندازيش ...

اين همون برنامه HTC sync هست كه براي همگام سازي يا Synchronize بين گوشي هاي HTC با سيستم عامل ويندوز و كامپيوتر توسط شركت HTC ارائه شده .

اين بار اين نرم افزار براي گوشي هاي HTC مبتني بر سيستم عامل اندرويد طراحي و توليد شده كه شما ميتوانيد اين نرم افزار رو از لينك زير دانلود كنيد ....

ميخواستم توي سايت آپلود كنم ولي چون حجمش در حدود 52 مگابايت بود بايد به 11 پارت تقسيم ميكردم براي آپلود كه اونطوري هم شما براي دانلود اذيت ميشديد هم من جونم در ميومد تا با اين وضعيت سرور سايت آپلود كنم .
به خاطر همين لينك مستقيم ميدم كه از اونجا راحت دانلود كنيد .
اميدوارم مديرا ببخشند ...

دانلود به صورت مستقيم با حجم 52 مگابايت ... (http://www.p30persia.com/wp-content/uploads/2010/android/htc/HTC_Sync_v3.0.5372.rar)

قابلي نداشت ...

لینکش کار نمیکنه:hello:

LEO K
19-02-2012, 22:52
سلام

دوستان هر سوالی در مورد نرم افزار ها ، خرابی لینک ها ، تم ها ، بازی ها و غیره دارید تو این تاپیک بپرسید تا نظم کاملا برقرار بمونه .

موفق باشید

saeed8715194
20-02-2012, 05:17
لینکش کار نمیکنه:hello:عزیز تو سایت خود HTC که بری یه پک هست که تمام درایور ها را ساپورت میکنه البته امتحان نکردم خودش نوشته حجمشم حدود110Mg است میتونی از اونجا بگیری ببخشید وقت ندارم لینک بزارم:welcomeswing:

esn_bmd
20-02-2012, 11:36
عزیز تو سایت خود htc که بری یه پک هست که تمام درایور ها را ساپورت میکنه البته امتحان نکردم خودش نوشته حجمشم حدود110mg است میتونی از اونجا بگیری ببخشید وقت ندارم لینک بزارم:welcomeswing:

150 مگه که دان کردم یه درایور هم خودش اتومات دان و نصب کرد اما سینک نشد ، البته همین مشکلو دقیقا تو ویندوز هم دارم ، یعنی گوشیم دو سه روزه با کابل با لپتاپ سینک نمیشه فقط با بلوتوث میشه ( البته تو آندروید با بلوتوث هم با برنامه سینک نمیشه )

C.H.I.T.A
20-02-2012, 13:03
150 مگه که دان کردم یه درایور هم خودش اتومات دان و نصب کرد اما سینک نشد ، البته همین مشکلو دقیقا تو ویندوز هم دارم ، یعنی گوشیم دو سه روزه با کابل با لپتاپ سینک نمیشه فقط با بلوتوث میشه ( البته تو آندروید با بلوتوث هم با برنامه سینک نمیشه )

عزیز تو سایت خود htc که بری یه پک هست که تمام درایور ها را ساپورت میکنه البته امتحان نکردم خودش نوشته حجمشم حدود110mg است میتونی از اونجا بگیری ببخشید وقت ندارم لینک بزارم:welcomeswing:

ویندوز لپتاپت رو عوض کن

درضمن اینجا دیگه سوال نپرسید دارید تاپیک رو بهم میریزید
یاسین کلی وقت گذاشته مرتب کرده

LEO K
20-02-2012, 19:58
دوستان کل پست ها منتقل شدند

موفق باشید

H.O.S.E.I.N
23-02-2012, 15:45
اینجا چقدر عوض شده :4:
نمیدونم جای درست دارم پست میزنم یا نه . بعد پستم یاسین میاد انتقال میده :4:

آخرین ورژن savvas + شبه آپدیت پدرام رو نصب کردم خیلی خوب شده و باطری و سرعت و همه چی بهتر شده ورژن های قبلی رو هم تست کرده بودم ولی این ترکیب برای من بهترین بود . 2 روز هم با وجود استفاده از wi-fi و اپرا و نرم افزار های دیگه باطری نگه داشت. در کل خوب بود و من راضیم .

از مدیران اینجا هم باید تشکر کنم که نظم خوبی به اینجا بخشیدن .

_MoHaMaD_
23-02-2012, 16:26
اینجا چقدر عوض شده :4:
نمیدونم جای درست دارم پست میزنم یا نه . بعد پستم یاسین میاد انتقال میده :4:

آخرین ورژن savvas + شبه آپدیت پدرام رو نصب کردم خیلی خوب شده و باطری و سرعت و همه چی بهتر شده ورژن های قبلی رو هم تست کرده بودم ولی این ترکیب برای من بهترین بود . 2 روز هم با وجود استفاده از wi-fi و اپرا و نرم افزار های دیگه باطری نگه داشت. در کل خوب بود و من راضیم .

از مدیران اینجا هم باید تشکر کنم که نظم خوبی به اینجا بخشیدن .

سلام حسین :4:

میگم چند روز از این استفاده کردی؟

بیشتر از 5 روز بوده؟

اخه منم یکی دو روز اول خوب بود
بعدش هر 14 یا 15 ساعت شارژ تموم میکنه

androidandroid
23-02-2012, 18:13
سلام میشه روش نصب رام سنس دار رو توضیح بدید من نصب میکنم ریست میکنه؟

H.O.S.E.I.N
24-02-2012, 10:16
سلام حسین :4:

میگم چند روز از این استفاده کردی؟

بیشتر از 5 روز بوده؟

اخه منم یکی دو روز اول خوب بود
بعدش هر 14 یا 15 ساعت شارژ تموم میکنه
سلام محمد جان
امروز 6 یا هفتمین روزه که نصبش کردم. مشکلی ایجاد نکرده و خیلی هم خوب بوده

LEO K
24-02-2012, 10:43
سلام میشه روش نصب رام سنس دار رو توضیح بدید من نصب میکنم ریست میکنه؟

دوست من از کدوم روش نصب میکنید ؟

66JOE99
24-02-2012, 14:42
من اولین باره که میخوام اندروید نصب کنم.
بهترین نسخه کدومه (لینک) و معایب اصلیش چی هست؟
ممنون

LEO K
24-02-2012, 14:57
من اولین باره که میخوام اندروید نصب کنم.
بهترین نسخه کدومه (لینک) و معایب اصلیش چی هست؟
ممنون

بهترین رام : لینک (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2635868&postcount=13)

روش نصب : لینک (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2621287&postcount=25)

66JOE99
24-02-2012, 17:36
بهترین رام : لینک (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2635868&postcount=13)

روش نصب : لینک (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2621287&postcount=25)

YASINSOFT منظورت از اینکه توی این (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190481) پست نوشتی اگه رام رسمی نداشته باشیم ، بهتره که نصب نکنیم دقیقا چیه ؟ یعنی دیگه نمیشه به ویندوز برگشت؟
(راستی از کجا میشه فهمید رام رسمی هست یا نه ؟ :ag: )

_MoHaMaD_
24-02-2012, 18:06
YASINSOFT منظورت از اینکه توی این (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190481) پست نوشتی اگه رام رسمی نداشته باشیم ، بهتره که نصب نکنیم دقیقا چیه ؟ یعنی دیگه نمیشه به ویندوز برگشت؟
(راستی از کجا میشه فهمید رام رسمی هست یا نه ؟ :ag: )

سلام دوست عزیز

رام رسمی ( رام منطقه ) : هر گوشی دارای یه کدی هست به نام S\n ... که هر S\n مربوط میشه به یه منطقه...رامی که برای اون منطقه هست ! میشه رام منطقه شما !

چرا میتونید به ویندوز برگردید !

برای فهمیدن رام رسمی باید S\n خودتون رو...توی بخش رام ها ! توی تاپیک معرفی S\n بزارید یا خودتون پیگیری کنید !...( تو تاپیک ها آموزشش هست)

موفق باشی

66JOE99
24-02-2012, 19:01
سلام دوست عزیز

رام رسمی ( رام منطقه ) : هر گوشی دارای یه کدی هست به نام S\n ... که هر S\n مربوط میشه به یه منطقه...رامی که برای اون منطقه هست ! میشه رام منطقه شما !

چرا میتونید به ویندوز برگردید !

برای فهمیدن رام رسمی باید S\n خودتون رو...توی بخش رام ها ! توی تاپیک معرفی S\n بزارید یا خودتون پیگیری کنید !...( تو تاپیک ها آموزشش هست)

موفق باشی

_MoHaMaD_ ممنون از جوابت ولی من خواستم بدونم چرا توی اون پست YASINSOFT نوشته " اگه رام رسمی ندارید بهتره که نصب نکنید " آخه من مطمئن نیستم که رامم رسمی هست یا نه ، حالا میخوام بدونم اگه مشکلی پیش میاره نصب نکنم.
:bk: :bk: :bk:
راستی برای نصب این نسخه آخری ، برند sd card یا کلاس اون روی روند و سرعت نصب تاثیر داره؟

_MoHaMaD_
24-02-2012, 21:57
_mohamad_ ممنون از جوابت ولی من خواستم بدونم چرا توی اون پست yasinsoft نوشته " اگه رام رسمی ندارید بهتره که نصب نکنید " آخه من مطمئن نیستم که رامم رسمی هست یا نه ، حالا میخوام بدونم اگه مشکلی پیش میاره نصب نکنم.
:bk: :bk: :bk:
راستی برای نصب این نسخه آخری ، برند sd card یا کلاس اون روی روند و سرعت نصب تاثیر داره؟

چون اگر رام رسمی نداشته باشید نمیتونید برگردید

رامتون ماله امارات هست؟
اگه هست که اندروید رو نصب کنید

( اگر علاقه دارید و رامتون رسمی نیست..خب رام رسمی رو بگیر یه کشورو راحت کن با این سوالات :4:) شوخی

نه چون آنچنان تاثییری نداره مموری کارت

البته اندروید نند رو میگما
ولی توی اندروید sd خیلی تاثیر داره

موفق باشی

66JOE99
24-02-2012, 22:36
از وقتی haret رو میزنیم ، چقدر طول میکشه تا نوشته ها تموم بشه و مرحله بعد شروع بشه؟

_MoHaMaD_
24-02-2012, 22:40
از وقتی haret رو میزنیم ، چقدر طول میکشه تا نوشته ها تموم بشه و مرحله بعد شروع بشه؟

کلان یک دقیقه هم فکر نکنم بشه!:bs:

66JOE99
26-02-2012, 13:03
سلام
کسی میدونه چطوری باید اینترنت ایرانسل رو روی Savvas فعال کرد؟
راستی من مخاطب هایی که روی سیم کارت داشتم توی اندروید نمیان ، اونو باید چکار کنم؟
یه سوال دیگه هم داشتم :
توی نصب شبه آپدیت ورژن سوم ، وقتی میخوام ADB رو نصب کنم اونجا که مینویسه installing usb driver این اررور رو میده :
android phone not detected (error=104 and 103
چکارش کنم؟

LEO K
26-02-2012, 13:41
سلام
کسی میدونه چطوری باید اینترنت ایرانسل رو روی Savvas فعال کرد؟
راستی من مخاطب هایی که روی سیم کارت داشتم توی اندروید نمیان ، اونو باید چکار کنم؟
یه سوال دیگه هم داشتم :
توی نصب شبه آپدیت ورژن سوم ، وقتی میخوام ADB رو نصب کنم اونجا که مینویسه installing usb driver این اررور رو میده :
android phone not detected (error=104 and 103
چکارش کنم؟

این از آموزش وصل شدن به اینترنت : لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=191858)

اگه تو سیمتون باشه برید تو فون و بعد قسمت کانتکت و بعد د کلید علامت ویندوز رو بزنید بعد از اونجا انتخاب کنید شماره های سیم کارت رو نشون بده .

یه ریست کنید دستگاه رو شاید حل شد ، چون درایور اندروید رو کامپیوترتون حتما نصبه .

C.H.I.T.A
26-02-2012, 14:09
با سلام
گوشی من سونی اریکسون xperia mini هست با اندروید 2.3نرم افزار iandroid quran را میخواستم نصب کنم نصب نشد کسی از اساتید میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم .

سلام
دوست عزیز این جا بخش اختصاصی htc hd mini هست
توی بخش گوشی خودتون سوال بفرمایید

66JOE99
26-02-2012, 14:11
دوستان من آپدیت ورزن 3 رو دارم نصب میکنم ، وقتی داره نصب میشه اون دوتا نوشته اولی تیک سبز خورده ولی سومی( installing pdanet to your phone ) الان 10 دقیقه هست که تموم نشده ، خواستم بدونم چقدر طول میکشه که کامل نصب شه و سومی هم تیک بخوره. نکنه هنگ کرده؟:bh:

C.H.I.T.A
26-02-2012, 14:38
دوستان من آپدیت ورزن 3 رو دارم نصب میکنم ، وقتی داره نصب میشه اون دوتا نوشته اولی تیک سبز خورده ولی سومی( installing pdanet to your phone ) الان 10 دقیقه هست که تموم نشده ، خواستم بدونم چقدر طول میکشه که کامل نصب شه و سومی هم تیک بخوره. نکنه هنگ کرده؟:bh:

نه عزیزم هنگ نکرده یکمی صبر کنی درست میشه

66JOE99
26-02-2012, 17:30
بچه ها من یه چند تا سوال داشتم :
1.از کجا میشه فهمید که شبه آپدیت سوم روی گوشی درست و کامل نصب شده؟
2.وقتی گوشی رو تو حالت خاموش به شارژ میزنم چراغ نارنجیه خاموش و روشن میشه و چند دقیقه بعد ثابت میشه و بعد دوباره روشن و خاموش میشه و ... وقتی اینجوریه داره شارژ میکنه ؟ یا سر کاریه ؟:an:
3.فکر میکنید حدود چند درصد از برنامه های اندروید روی hd mini جواب بده؟

LEO K
26-02-2012, 17:42
بچه ها من یه چند تا سوال داشتم :
1.از کجا میشه فهمید که شبه آپدیت سوم روی گوشی درست و کامل نصب شده؟
2.وقتی گوشی رو تو حالت خاموش به شارژ میزنم چراغ نارنجیه خاموش و روشن میشه و چند دقیقه بعد ثابت میشه و بعد دوباره روشن و خاموش میشه و ... وقتی اینجوریه داره شارژ میکنه ؟ یا سر کاریه ؟:an:
3.فکر میکنید حدود چند درصد از برنامه های اندروید روی hd mini جواب بده؟

1- فکر کنم تا جایی که من فایل رو بررسی کردم یه فایل فونت هم توش هست و البته دو تا نرم افزار جدید هم نصب میشه
2-بهتره تو حالت روشن شارژ کنید ( درایور باتری ایراد داره هنوز )
3-برنامه ها اکثرا جواب میده ولی بازی ها هنوز مینی از نظر درایور گرافیکی دارای ایراد هست .

موفق باشید

66JOE99
26-02-2012, 20:00
سلام
وقتی اندروید نند رو نصب کردم ، بعدش میتونم اون فایل رام و lk رو که اولش برای نصب تو اس دی رخته بودم حذف کنم؟:dh:

C.H.I.T.A
26-02-2012, 20:18
سلام
وقتی اندروید نند رو نصب کردم ، بعدش میتونم اون فایل رام و lk رو که اولش برای نصب تو اس دی رخته بودم حذف کنم؟:dh:

آره میتونی چون دیگه آندروید نصب شده امکان نداره مشکلی بهم بزنه

فقط دقت کن اشتباهی فایل های دیگه رو پاک نکنی

66JOE99
26-02-2012, 21:49
دوستان از کجا باید تنظیم کنم که بازی ها و برنامه ها روی sd card نصب شه؟

C.H.I.T.A
26-02-2012, 21:53
دوستان از کجا باید تنظیم کنم که بازی ها و برنامه ها روی sd card نصب شه؟

توی setting
manage application
روی برنامه یا بازی ای که نصب کردید تب کنید(انگشت بزنید) بعد MOVE TO SD رو عنایت بفرمایید :4:

RafaelNadal
07-03-2012, 22:13
داداش 1 من چطور همه مخاطباما بیارم چون نشون نمیده
2 برنامه های که نصب کردم مثل ویجت ها کجا میره چرا چیزی نشون نمیده؟

_MoHaMaD_
07-03-2012, 22:28
داداش 1 من چطور همه مخاطباما بیارم چون نشون نمیده
2 برنامه های که نصب کردم مثل ویجت ها کجا میره چرا چیزی نشون نمیده؟

لطفا همیشه تو تاپیک مربوطه سوالتون رو بپرسید

باید تو کانتکت ها که میری این علامت ویندوز پایین گوشی رو بزنی و import کنید

ویجت هارو هم از تم جوزر انتخاب کنید

M O R T Y
19-03-2012, 15:59
سلام به دوستای گلم.
چند وقت پیش یکی از دوستان (احسان)، با مشکلی مواجه شد. مشکل در GPS. که ما فکر میکردیم GPS از بین رفته ولی در اصل بلوک شده بود.
این مشکل زمانی به وقوع پیوست که ایشون آندروید نند نصب کردن و بعدش به ویندوز برگشتن. میدونید که با خاموش کردن تنظیمات GPS در آندروید، GPS دیگه توی ویندوز کار نخواهد کرد و مجبورید به آندروید برگردید و تنظیمات رو روشن کنید. ولی گاهی وقتا هم میشه که با اینکه ده بار هارد ریست میکنید و آندروید نصب میکنید و تنظیمات رو به حالت روشن برمیگردونید، ولی باز هم GPS روشن نمیشه که نمیشه.
با یکی از دوستای خارجیمون در این مورد حرف زدم. خوشبختانه جواب رو تقریبا میدونست. و جواب این بود که بعضی از رام های آندروید نند ممکنه تنظیمات GPS رو طوری دستکاری کنن که دیگه توی ویندوز نشه از GPS استفاده کرد. و تنها راهش اینه که آندرویدهای مختلف SD رو نصب کرد و دونه دونه توی هر کردوم تنظیمات GPS رو روشن و خاموش کرد و به ویندوز برگشت و ببینی GPS کار میکنه و یا نه. که با توجه به تعداد ورژن های موجود و حداقل 2 بار لزوم به ریست برای اعمال این تنظیمات در هر بار نصب هر کدوم از ورژن ها، کار بسیار طاقت فرسایی بود که احسان عزیز (با نام کاربری esn_bmd) ، بعد از اینکه راه حل نصفه و نیمه رو بهش گفتم، اینکارو انجام داد.
ورژن مورد نظر ورژن مونجنی بود که توی این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2332000&postcount=52) موجوده.
این پست رو زدم که اگر کسی با مشکل مشابه مواجه شد، بتونه حلش کنه. ولی نمیدونستم کجا پست بزنم. مدیر خوبمون در صورت لزوم به جای مناسبش منتقلش کن.

esn_bmd
01-04-2012, 20:02
دوستان تنظیمات ام ام اس برای ایرانسل چطوریه؟
من سعی کردم به صورت دستی درستش کنم ( با اطلاعات موجود در سایت ایرانسل ) اما نتونستم

LEO K
02-04-2012, 00:30
دوستان تنظیمات ام ام اس برای ایرانسل چطوریه؟
من سعی کردم به صورت دستی درستش کنم ( با اطلاعات موجود در سایت ایرانسل ) اما نتونستم

این (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1364005&postcount=3) پست

RafaelNadal
02-04-2012, 19:01
سلام آقا من از اندروید نند برگشتم به وین فون ولی بدون پاک کردن کش و سیستم و ... ایراد که نداره؟

fanni
02-04-2012, 19:14
نه اشکالی نداره.
درستش هم همینه...

LEO K
02-04-2012, 20:56
سلام آقا من از اندروید نند برگشتم به وین فون ولی بدون پاک کردن کش و سیستم و ... ایراد که نداره؟

با تشکر از fanni عزیز

این کار فقط برای نصب یه اندروید دیگه نیاز هست

esn_bmd
03-04-2012, 10:19
این (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1364005&postcount=3) پست

یاسین جان دستت درد نکنه ، البته از اون پست نشد ولی از این پست شد:4: :
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2606976&postcount=83
بازم ممنون:ab:

LEO K
03-04-2012, 10:33
یاسین جان دستت درد نکنه ، البته از اون پست نشد ولی از این پست شد:4: :
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2606976&postcount=83
بازم ممنون:ab:

شرمنده

خیلی خوب میشه یه آموزش برای همین mms تو انجمن بذاری

اگه میخوای بذاری و علاقه مندی بگو تا لینک تاپیکش رو بهت بدم

RafaelNadal
19-04-2012, 09:18
سلام من میدونم اینجا محل پرسیدن سواالم نیست ولی تورو خدا كمك كنین
بخدا شرمندم
اقا من یه سامسونگ gio خریدم 2 هفتس
هفته اول خیلی عالی شارِژنكه داشت ولی بعد از اون 3 روز بیشتر نكه نمیداره نمیدونمم چرا خیلی بازی نمیكنم حتی اهنگم گوش ندادم برنامه روش زیاد نصبه ولی نه اجرا میكنم نه بازی Task kileram rosh rikhtam
اولی 5 روز كشید

C.H.I.T.A
19-04-2012, 09:27
سلام من میدونم اینجا محل پرسیدن سواالم نیست ولی تورو خدا كمك كنین
بخدا شرمندم
اقا من یه سامسونگ gio خریدم 2 هفتس
هفته اول خیلی عالی شارِژنكه داشت ولی بعد از اون 3 روز بیشتر نكه نمیداره نمیدونمم چرا خیلی بازی نمیكنم حتی اهنگم گوش ندادم برنامه روش زیاد نصبه ولی نه اجرا میكنم نه بازی task kileram rosh rikhtam
اولی 5 روز كشید

خوب عزیز من تو که میدونی اینجا جاش نیست چرا میپرسی؟؟
خوب 3 روز کمه؟؟مگه با مینی چقدر شارژنگه میداری؟؟
1100 هم روز پنجم شیشیم شارژش تموم میشه قربون شکلت :4:
بعدشم خوب داری میگی برنامه زیاد نصبه شاید از همین باشه!
خوب اس ام اس بازی نمیکنی؟؟تماس نداری؟؟؟وای فای شارژ میخوره ها!!!

b.stifen
21-04-2012, 00:28
سلام من تو سایت های مختلف رفتم سیستم عامل اندروید روی htc hd mini ماله من سیستم عامله ویندوزه
6.5 میترسم نصب کنم htc خراب شه راهنمای کنید:sign_help:

_MoHaMaD_
21-04-2012, 07:47
سلام من تو سایت های مختلف رفتم سیستم عامل اندروید روی htc hd mini ماله من سیستم عامله ویندوزه
6.5 میترسم نصب کنم htc خراب شه راهنمای کنید:sign_help:

سلام دوست گرامی
خوبی؟

ترس نداره که

هر اتفاقی بیافته
درست میشه !

و احتمال اینکه خراب بشه نزدیکه صفر هست !!

در صورت تمایل شما با خیال راحت اموزش های انجمن رو دنبال کنید

آموزش نصب (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2805442&postcount=5)

تاپیک رام اندروید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=212819)

و در اخر باید بگم که این اندروید هنوز یه سری ایرادات...مث باطری و غیره داره
باطریش مثل ویندوز نیست
ولی خب بد هم نیست!!

ضمنا لطف کنید هر سوالی رو در جای مخصوص خودش بپرسید

موفق باشید

mamalifashist
23-04-2012, 17:08
سلام دوستان میخواستم بدونم چه جور میتونم به دفتر چه تلفنم تو اندروید دست پیدا کنم ممنون میشم بگید؟

LEO K
23-04-2012, 18:28
سلام دوستان میخواستم بدونم چه جور میتونم به دفتر چه تلفنم تو اندروید دست پیدا کنم ممنون میشم بگید؟

منظورتون شماره های سیم کارتتون هست ؟ تو کدوم اندروید ؟ با سنس یا cm7

I.N.F.U.S.E
23-04-2012, 19:36
سلام
این گوشی بلوتوثش به درستی کار میکنه ؟ به صورت پیشفرض داره یا باید حتما کاری رو گوشی انجام بدیم ؟

LEO K
23-04-2012, 19:53
سلام
این گوشی بلوتوثش به درستی کار میکنه ؟ به صورت پیشفرض داره یا باید حتما کاری رو گوشی انجام بدیم ؟

بله و نیاز به برنامه ی خاصی نداره

mamalifashist
24-04-2012, 11:24
منظورتون شماره های سیم کارتتون هست ؟ تو کدوم اندروید ؟ با سنس یا cm7

داخل همه ی اندروید ها (اس دی و نند)که تست کردم دسترسی به شماره های سیمکارتم نداشتم میخواستم بدونم چه جور میشه تو اندروید دیدشون یا کپیشون کرد؟:dn:

LEO K
24-04-2012, 14:35
داخل همه ی اندروید ها (اس دی و نند)که تست کردم دسترسی به شماره های سیمکارتم نداشتم میخواستم بدونم چه جور میشه تو اندروید دیدشون یا کپیشون کرد؟:dn:

دوست من اگه تو نسخه ی با سنس هست برید تو people و اونجا یه بخش داره برای نشون دادن شماره های سیم کارت تو CM7 هم باید برید تو کانتکت و تو اونجا که هستید دگمه ی ویندوز رو روش بزنید و بعد ایمپورت رو بزنید و بقیه مراحل رو پیش برید

mamalifashist
24-04-2012, 15:07
دوست من اگه تو نسخه ی با سنس هست برید تو people و اونجا یه بخش داره برای نشون دادن شماره های سیم کارت تو cm7 هم باید برید تو کانتکت و تو اونجا که هستید دگمه ی ویندوز رو روش بزنید و بعد ایمپورت رو بزنید و بقیه مراحل رو پیش برید

مرسی ببخشید امکان سیو شماره داخل سیمکارت تو اندروید هست؟

LEO K
24-04-2012, 16:08
مرسی ببخشید امکان سیو شماره داخل سیمکارت تو اندروید هست؟

با این نرم افزار ببینید میتونید

http://www.4shared.com/file/NI69Zjny/simmanager.html

ممنون

44milad
25-04-2012, 11:38
سلام دوستان.
یه سوال؟ دیتای بازی رو چه جوری میریزن رو بازی؟
من بلد نیست:sign_help::sorry:

mamalifashist
25-04-2012, 11:38
من تا حالا رام نند نصب کردم اما نمیدونم چرا 3.5 رو که میخوام نصب کنم از اون روش فارسی ساز که نصب نمیشه خود رام بخوام نصب کنم پس از نصب صفحه روشن خاموش میشه و گوشی بالا نمیادتو cwm cache mount نمیشه و همیشه در حالت un mount هست که باعث میشه بیشتر وقتها واسه نصب open can,t sd بزنه مشکل به نظر شما کجاست؟

_MoHaMaD_
25-04-2012, 11:42
من تا حالا رام نند نصب کردم اما نمیدونم چرا 3.5 رو که میخوام نصب کنم از اون روش فارسی ساز که نصب نمیشه خود رام بخوام نصب کنم پس از نصب صفحه روشن خاموش میشه و گوشی بالا نمیادتو cwm cache mount نمیشه و همیشه در حالت un mount هست که باعث میشه بیشتر وقتها واسه نصب open can,t sd بزنه مشکل به نظر شما کجاست؟

سلام دوست گرامی

من پیشنهاد میدم که نسخه ای رو که edit کردید
پاک کنید و از اول طبق اموزش جایگزین کنید فایل هارو

ضمنا
درست متوجه نشدم
شما رام سنس 3.5 رو نصب کردید؟
برای بار اول طول میکشه تا بیاد بالا
ضمناSD رو هم نباید فرمت کنید !
اون cache mount رو هم فقط یک بار که بکنید mount کافیه
وقتی بری بیرون دوباره بیای
شده unmount

موفق باشید

mamalifashist
25-04-2012, 11:54
همه ی این کار هارو کردم اما edit شده eror میده واسه نصب خود سنس 3.5 هم پس از نصب شدن وقتی میخواد بالا بیاد لوگو htc رو مینویسه و همینجور پشت سر هم روشن خاموش میشه

LEO K
25-04-2012, 12:02
همه ی این کار هارو کردم اما edit شده eror میده واسه نصب خود سنس 3.5 هم پس از نصب شدن وقتی میخواد بالا بیاد لوگو htc رو مینویسه و همینجور پشت سر هم روشن خاموش میشه

یه بار به ویندوز برگردید و دوباره نصب کنید ، انگار بد نصب شده cwm رو گوشیتون

me2007
25-04-2012, 14:50
دوستان آیا میشه شماره تلفن ها رو که بوسیله pim backup تو ویندوز موبایل داشتیم رو آندروید دان کرد؟

LEO K
25-04-2012, 14:52
دوستان آیا میشه شماره تلفن ها رو که بوسیله pim backup تو ویندوز موبایل داشتیم رو آندروید دان کرد؟

برای آموزش انتقال بکاپ از ویندوز به اندروید از دو پست زیر استفاده کنید

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2280806&postcount=5
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2302447&postcount=8

66JOE99
28-04-2012, 21:01
سلام دوستان.
یه سوال؟ دیتای بازی رو چه جوری میریزن رو بازی؟
من بلد نیست:sign_help::sorry:

توی پست اول آموزش هست

maha11
30-04-2012, 19:14
سلام
یه سوپرایز ویژه برای mini داران
بازی فوق العاده ی brothers in arms 2: Global front hd
آموزش نصب :
فایل apk رو نصب کنید و دیتاش رو بریزید
حالا اگه بازی رو اجرا کنید میبینید که همه جا رو سیاه و سبز نشون میده
برای حل این مشکل این برنامه (http://www.dl.androidiha.com/apps/chainfire3d%20pro%20v2.8.zip) رو دانلود و نصب کنید.
حالا فایل زیپ زیر رو دانلود کنید و بعد از اکسترکت کردن سه تا فایل رو با همون پسوند zip روی sd کارت کپی کنید.
بعد پلاگين هايي که گذاشته شده رو دان کنید بريزید تو قسمت اصلي حافظه گوشيت ( تو پوشه ها نباشه )
بعد برنامه رو باز کنید و cf3d driver رو بزنید بعد install بعد گوشيت ريبوت ميشه بعد دوباره برنامه رو باز کنید و install plugins / shaders رو بزنید بعد صبر کنید بعد رو هر کدوم از پلاگين ها که ميخوايد يا همشون کليک کنید تا به طور کامل نصب بشن بعد برگردید و fix market setting رو بزنید بعدش default opengl setting رو بزنید بعد use plugin بعد powervr v رو انتخاب کنید و بعد بازی رو اجرا کنید.
دانلود بازی (http://www.dl.androidiha.com/games/bia_v3.0.8_crackfixbyandroidiha.zip)
دانلود دیتا (http://dl5.p30day.com/software/90/03/mobile/android/brothers%20in%20arms%202_game%20data_%5bp30day.com %5d.rar)
دانلود پلاگین ها
http://forum.mobilestan.net/download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/nskeeef4f8/plugin.zip)
رمز فایل بازی: www.androidiha.com

http://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2011/05/brother-in-arms-2-androidiha.jpg

اولین بار که بازی رو اجرا کردید صفحه سیاه میشه و صدای یه نفر میاد ، باید صبر کنید تا force close بده. بعد force close رو بزنید.چند ثانیه بعد برند گیم لافت میاد که شما باید رو صفحه tap کنید و اون علامت کوچیک پایین برند رو بزنید.

بعضی از قسمت های راهنما کپی از جاهای دیگه بود.

راستی برای این بازی خیلی تو اینترنت سرچ کردم ، پس دانلود کنید چون ارزششو داره.:up:
Good luck

ببینم شما خودتون اینو تست کردین
من که همه کار کردم بازم موقع بازی تصویر تیرست یعنی فقط سلیه ها رو میبینی

ehsanzmnn
06-05-2012, 02:32
آسفالت 5 توی سنس جدید بالا نمیاد

shey2nak_me
06-05-2012, 07:11
میشه چند تا بازی بزارسد که با g-sensor بشه بازی کرد؟

66JOE99
06-05-2012, 11:31
آسفالت 5 توی سنس جدید بالا نمیاد

شاید اشتباه نصب کردید (به نظر من برای بازی کردن cm9 از همه ورژن ها بهتره)

میشه چند تا بازی بزارسد که با g-sensor بشه بازی کرد؟

بازی های H.A.W.X ، NEED FOR SPEED Shift ، PES 2012 قابلیت بازی با g-sensor رو دارند (احتمال زیاد Asphalt 5 هم این قابلیت رو داره)

لطفا دیگه اینجا سوالاتون رو نپرسید (برید به بخش پرسش و پاسخ)
:ag: :ag: :ag:

ehsanzmnn
08-05-2012, 16:07
کسانی که با بازی آسفالت 5 روی سنس جدید مشکل دارن از برنامه تیتانیوم بک آپ استفاده کنن من تست کردم جواب داد

C.H.I.T.A
08-05-2012, 18:01
کسانی که با بازی آسفالت 5 روی سنس جدید مشکل دارن از برنامه تیتانیوم بک آپ استفاده کنن من تست کردم جواب داد

چطور استفاده کنیم؟؟
فقط نصبش کنیم؟:ax:

ehsanzmnn
08-05-2012, 20:14
چطور استفاده کنیم؟؟
فقط نصبش کنیم؟:ax:

بله نصب کنید توی قسمت backup restore بازی رو اجرا کنید حالا گزینه run app رو بزنید وارد بازی که میشید فیلمش شروع میشه که ما نمیتونیم ببینیم پایین صفح یه کیلید next هستش اونو بزنید وارد بازی میشید:loveit:

ehsanzmnn
11-05-2012, 16:21
دانلود بازی Gangstar west coast hustle که یه بازی به سبک GTA است

دانلود (http://www.4shared.com/rar/uyZ4-tJQ/G-HVGA.html?) (لینک 4shared)

http://wp.appadvice.com/wp-content/uploads/2009/08/gangstar.png

http://a3.mzstatic.com/us/r1000/041/Purple/14/f5/37/mzl.utemydtj.480x480-75.jpg

پس data نداره؟ا

HA M ID
11-05-2012, 20:20
آپدیت برنامه Chainfire3D برای CM9
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/-AuTL4QFuf/chainfire3d-3.3-andapk.ir-40-1331477757.apk)
و آپدیت بازی Brothers In Arms 2: Global Front HD که این آپدیت مخصوص HVGA است و منوها بطور کامل نشون داده میشن
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/KKSTfoPgyz/bia2.apk)

سلام - روی cm9 ،وقتی در Chainfire3D کلید install رو می زنم error میده ، ممنون میشم کمکم کنید.

LEO K
11-05-2012, 20:39
سلام - روی cm9 ،وقتی در chainfire3d کلید install رو می زنم error میده ، ممنون میشم کمکم کنید.

چه اروری میده ؟ ورژن های دیگه اش رو تست کردید ؟

پس data نداره؟ا

مثل اینکه نداره

HA M ID
11-05-2012, 23:00
ورژن های دیگه رو هم تست کردم .فقط این بالا اومد که وقتی واردش میشه و install رو میزنی این errorرو میده: could not write to /system

LEO K
11-05-2012, 23:43
ورژن های دیگه رو هم تست کردم .فقط این بالا اومد که وقتی واردش میشه و install رو میزنی این errorرو میده: Could not write to /system

دوست من یه بار به ویندوز برگردید و چک کنید فایل دانلود شدتون بد دانلود نشده باشه

amess
15-05-2012, 13:30
سلام.
یه سوال داشتم
بلاخره یه ورژنی برای مینی اومد که بشه بی دغدغه نصبش کرد و مشکل باطری نداشته باشه؟
و اگه هستش آموزش نصبشم اگه بگید عالیه

LEO K
15-05-2012, 13:35
سلام.
یه سوال داشتم
بلاخره یه ورژنی برای مینی اومد که بشه بی دغدغه نصبش کرد و مشکل باطری نداشته باشه؟
و اگه هستش آموزش نصبشم اگه بگید عالیه

نه هنوز چنین ورژنی نیومده ، آخرین ورژن ها مهم شده و شما فیدبک ها رو میتونید تو تاپیکشون بخونید

A Mi R
15-05-2012, 13:53
دوستان من قبلا شماره های روی گوشیمو روی Gmail سینک کردم

در حال حاضر گوشیمو فروختم .. میخوام بدونم راهی هست که بشه

از داخل Gmail و از طریق PC به Contact دسترسی داشته باشم؟

ZiropiC
28-05-2012, 18:21
سلام ، دوستم یه htc mini بهم داده که براش اندرویدش کنم ، خواستم ببینم کدوم رام اندروید بهترین و کمترین باگ رو داره ؟ ممنون

C.H.I.T.A
28-05-2012, 18:25
سلام ، دوستم یه htc mini بهم داده که براش اندرویدش کنم ، خواستم ببینم کدوم رام اندروید بهترین و کمترین باگ رو داره ؟ ممنون

توی صفحه اول این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=222670&page=8) تمام توضیحات داده شده

موفق باشید

ZiropiC
29-05-2012, 10:45
مشکل قبلی حل شد حالا یه مشکل دیگه دارم ، وایرلس را روشن کردم ولی هیچ مودمیو پیدا نمی کنه چرا ؟

C.H.I.T.A
30-05-2012, 11:48
:please::sign_help:

دوستم کمی صبر کنید:
فکر کنم یه بار برگردید به ویندوز و دوباره نصب کنید مشکل حل بشه!
چون این ورژن مشکل وای فای نداره!!

راستی بهت پیشنهاد این رام (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=223697&page=6)رو هم میدم چون بچه ها که تا الان راضی بودن

Black Pearl
31-05-2012, 10:00
سلام
میخوام رو گوشیم اندروید نصب کنم
میشه بهترین راهشو بهم نشون بدین

LEO K
31-05-2012, 11:23
سلام
میخوام رو گوشیم اندروید نصب کنم
میشه بهترین راهشو بهم نشون بدین

تو این بخش رام ها رو میتونید ببینید

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1089

بعد میتونید توش روش نصب و هر سوال دیگه ای دارید رو بپرسید

موفق باشید

mehrbods
31-05-2012, 14:30
سلام خدمت گلستان (موبایلستان)
سلام بر مدیریت و همکاراتون ----که همتون گل ل ل ل ل ل ل ل ل لید
بسیار ممنون بابت زحماتتون که بدون هیچ چشم داشتی هست

یه سوال
برنامه SpeedUP v3.91
نصب میکنم داخل که میرم (please contact googlr market for obtaining license(
راهی هست برای بدست اوردن کرک یا لاینستس ؟؟؟
خواهشن کمک کنید من جوون تو کف این برنامه نمونم
مرسیییییییییییییییییییییی

LEO K
31-05-2012, 22:11
سلام خدمت گلستان (موبایلستان)
سلام بر مدیریت و همکاراتون ----که همتون گل ل ل ل ل ل ل ل ل لید
بسیار ممنون بابت زحماتتون که بدون هیچ چشم داشتی هست

یه سوال
برنامه speedup v3.91
نصب میکنم داخل که میرم (please contact googlr market for obtaining license(
راهی هست برای بدست اوردن کرک یا لاینستس ؟؟؟
خواهشن کمک کنید من جوون تو کف این برنامه نمونم
مرسیییییییییییییییییییییی

دوست من تو بخش نرم افزار اندروید مطرح کنید بهتره
چون حداقل توو این مسائل اطلاعات من خیلی کمه

slme
03-07-2012, 13:33
نمیدونم سوالم را جای درست میپرسم یا نه یه سری عکس تو گوشی ام دارم که وقتی روش تیک میزنم ای ارور را میده:there is no application associated .اصلا عکس را نشون نمیده تو کامپیوتر هم ریختم همینطور نشون نداد لطفا راهنمایی کنید

LEO K
03-07-2012, 15:17
نمیدونم سوالم را جای درست میپرسم یا نه یه سری عکس تو گوشی ام دارم که وقتی روش تیک میزنم ای ارور را میده:there is no application associated .اصلا عکس را نشون نمیده تو کامپیوتر هم ریختم همینطور نشون نداد لطفا راهنمایی کنید

دوست من ایراد از پسوند عکستون هست

ببینید عکس ها تو کامپیوتر با فتوشاپ باز میشن

slme
04-07-2012, 09:38
دوست من ایراد از پسوند عکستون هست

ببینید عکس ها تو کامپیوتر با فتوشاپ باز میشن

با فتوشاپ هم امتحان کردم باز نشد

LEO K
04-07-2012, 13:27
با فتوشاپ هم امتحان کردم باز نشد

خب پس عکس هاتون مشکل داره ،یه عکس دیگه رو تست کنید

موفق باشید

tapesh95
04-07-2012, 17:51

پسوند عکس ها چی هستش ؟

slme
06-07-2012, 16:23
پسوند عکس ها چی هستش ؟

نمیدونم پسوند چیه ولی بالاش یه menc داره

LEO K
06-07-2012, 21:14
نمیدونم پسوند چیه ولی بالاش یه menc داره

دوست من یه عکس دیگه رو تست کردید ؟

در ضمن بالاش یه menc داره یعنی چی ؟ متوجه نمیشم

Black Pearl
08-07-2012, 14:56
سلام
بازی hd نصب میکنم فورس کلوز میده
مثلا گنگستر
واسه چیه؟
ممنون

LEO K
08-07-2012, 15:06
سلام
بازی hd نصب میکنم فورس کلوز میده
مثلا گنگستر
واسه چیه؟
ممنون

خب دوست من همه ی بازی ها با مینی سازگار نیستن
سخت افزار مینی خیلی قوی نیست
نباید ازش انتظار بیش از حد داشت

موفق باشید

Black Pearl
08-07-2012, 15:35
خب دوست من همه ی بازی ها با مینی سازگار نیستن
سخت افزار مینی خیلی قوی نیست
نباید ازش انتظار بیش از حد داشت

موفق باشید

دوست من مگه بازی هایی که دوستان گذاشتن نست شده نیست؟
من فقط همینارو نصب کردم

RafaelNadal
08-07-2012, 20:01
سلام آقا من میخوام اهنگی که خود میخوام رو بزارم واسه اس ام اس چیکار کنم راهنمایی کنید

LEO K
09-07-2012, 09:10
دوست من مگه بازی هایی که دوستان گذاشتن نست شده نیست؟
من فقط همینارو نصب کردم

مثل اینکه تست شده هست

شاید ایراد از ورژن اندرویدتون هست ، تو سنس 3.5 تست کردید ؟

Black Pearl
10-07-2012, 20:48
مثل اینکه تست شده هست

شاید ایراد از ورژن اندرویدتون هست ، تو سنس 3.5 تست کردید ؟

نه
تو cm9 تست کردم
تو سنس 3.5 تست کنم؟

_MoHaMaD_
10-07-2012, 21:55
نه
تو cm9 تست کردم
تو سنس 3.5 تست کنم؟

بله دوست عزیز

توی اندروید 2,3 بعضی نرم افزار ها بهتر جواب میدن

موفق باشید

Black Pearl
14-07-2012, 13:25
سلام
نصب یه سری از بازی های hd رو که تو قسمت بازی های تست شده هست با آموزشش فرق داره.
گوشی رو حالت پرواز هست و wi-fi هم روشنه.
تو عکس ها معلومه چه گزینه هایی میاد
ممنون

_MoHaMaD_
14-07-2012, 15:01
سلام
نصب یه سری از بازی های hd رو که تو قسمت بازی های تست شده هست با آموزشش فرق داره.
گوشی رو حالت پرواز هست و wi-fi هم روشنه.
تو عکس ها معلومه چه گزینه هایی میاد
ممنون

حسین جان راستی یادم نبود یه چیزی بهت بگم

شما دیتا رو ریختی اینجا؟
اگه ریختی و این اتفاق هست
یه چیزی هست به نام qawifi فکر کنم اونکارت رو راه بندازه !
فکر کنم البته ! در صورتی که بازی تست شده هست و دیتاش درست ماله CPU و گوشی و رزولوشن ما طراحی شده

mamadferrari
21-07-2012, 23:48
سلام دوستان تو رام سنس 3.5 spb shell 3d رو نصب کردم اجرا نمیشه چرا ؟

LEO K
22-07-2012, 00:04
سلام دوستان تو رام سنس 3.5 spb shell 3d رو نصب کردم اجرا نمیشه چرا ؟

فکر کنم ایراد از درایور گرافیک باشه
تو Cm9 هم کار نمیکنه ؟

mamadferrari
22-07-2012, 14:04
نمی دونم اگه میشه یکی از دوستان که Cm9 داره تست کنه .........

ehsanzmnn
22-07-2012, 15:33
نمی دونم اگه میشه یکی از دوستان که Cm9 داره تست کنه .........

توی cm9 به خوبی کار میکنه

Black Pearl
05-08-2012, 08:25
تنظیمات wi-fi و gprs چه جوریه
نتونستم وصل شم

LEO K
05-08-2012, 16:14
تنظیمات wi-fi و gprs چه جوریه
نتونستم وصل شم

برای GPRS :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=191858

برای وای فای هم شما باید برید تو ستینگ و وای فایتون رو روشن کنید و اونجا لیست وایرلس ها میاد و میتونید وصل شید

asadolakalshabo
08-08-2012, 19:20
سلام بچه ها ...

يه برنامه خيلي قشنگ پيدا كردم كه باهاش ميتونيد اس ام اساتونو بهتر از اوني كه اندرويد داره ببينيد .

خيلي باهاش حال كردم .

واردش كه ميشيد اس ام اساتونو مثل آيفون ميبينيد ولي ميتونيد توي تنظيماتش بريد و ظاهرشو تغيير بديد و مثلا iphone 4 يا hero و ... بكنيد .

يه چيز خيلي باحالي كه داره وقتي sms يا mms براتون مياد هرجاي اندرويد كه باشيد يه بالون براتون باز ميكنه و اس ام اس رو نشونتون ميده و حتي ميتونيد به اون اس ام اس همونجا جواب بديد و لازم نيست يه ساعت بريد تو برنامه تا اس ام اس رو ببينيد .

خيلي برنامه توپيه . از دستتون رفته اگه ازش استفاده نكنيد . حتما بعد از نصب بريد توي تنظيماتش و اونو هر جوري كه دوست داريد تنظيم كنيد بعد ببينيد چي ميشه . خيلي تنظيمات گسترده اي داره .

قابلیتهاش :

- پشتیبانی از sms و mms
- ارسال برای بیش از یک شخص
- نمایش هشدار تعداد sms های جدید در notification bar
- نمایش سریع sms روی صفحه نمایش ارسال پاسخ سریع در هنگام قفل بودن صفحه گوشی
- روشن شدن صفحه نمایش در هنگام دریافت sms
- شخصی سازی نمایش لیست sms ها
- شخصی سازی نمایش متن sms ها
- هشدار در هنگام دریافت sms (بهتر است هشدار برنامه messeging غیر فعال شود)
- تنظیمات زنگ و ویبره و رنگ چراغ هشدار گوشی
- شخصی سازی نحوه نمایش و هشدار برای هر شخص
- محافظت از طریق password و lock pattern
- تهیه backup از sms و mms و تنظیمات در سرور برنامه
- غلط گیر خودکار
- پشتیبانی از بیش از 20 زبان مختلف
- ایجاد لیست سیاه با امکان رد sms های spam
- مدیریت گزارشهای تائید دریافت و sms های ارسال نشده
- مدیریت vcard ها
- قابلیت دانلود theme و font
- نمایش تصاویر اختصاص داده شده به لیست مخاطبین در متن و لیست sms ها
- ساخت widget روی صفحه اصلی گوشی

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=545128&stc=1&d=1302913728
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=545137&stc=1&d=1302915171

overview: handcent fully unleashes the messaging power for android phones, fully customizable and more features than the stock android messaging app.

features :

- full sms/mms support
- group sending options,batch send
- sms popup with quick text
- customize look with theme supports, include iphone look ,hero look, and support for downloading more skins and themes
- individual contact notification,custom look (background,buble style) for different friends
- security lock options, password protect handcent and your stock messaing application
- backup/restore sms /mms, handcent settings online and restore with one click
- my handcent online services
- built in spell checker
- hundreds of handcent online themes, download them free and adding new themes everyday
- 20+ languages supported and will add more language support
- better mms support (better picture resize feature,help you download high resolution picture for uk carriers,settings maximum mms size)
- handcent mms plus service, helps you send high resolution pictures and videos to your friends
- additional smileys package add-on, you can download more smileys for handcent from android market
- support local messaging protocol for different countries
- split 160 feature support auto split message for cdma network (for example: Verizon)
- support for additional font packs, also can display sms message with many beautiful & stylish fonts
- many plugins (location,smileys,fontpack...)
- built in blacklist with the ability to make incoming mms/sms private per individual sender and help you block spam message.
- supports manage drafts and undelivery messages
- added vcard capacity for your android phone ,you can send/receive/import vcards from handcent
- added emoji capacity for your android phone,you can send cool/funny emoji icons to iphone and the android phones that installed handcent & handcent emoji plugin
- handcent greetings include many holidays animated greetings ,you can choose the beatiful greeting and send to your friends.
- handcent privacy box can help you hide & password protect threads/conversation, private conversations won't be read(or be made visible) by other messaging apps(stock, 3rd party, etc.)

v3.9.5 :

- new group sms helper plugin,we can real group sms now
- improve mms+ feature,now you can more easy to attach and download high resolution pic/video from handcent network
- new default messaging application option can full replace stock messaging app and work independently
- full work (sms & mms) with korean skt version of sgs and sgs2
- new led plus option for rooted phone (2.33 evo..)
- led color for sidekick4g
- delay sending option,you can cancel after click send
- darkness skin

اينم بگم كه من ته اين برنامه رو درآوردم و همه جاشو حفظم . هركي هر سوالي داشت بپرسه در خدمتم . ( البته اينجا نه . تو بخش پرسش و پاسخ ) .
ممنون از این برنامه عالیت فقط میشه برنامه اس ام اس اندروید رو حذف کرد و این برنامه جایگزینش شه

ehsanzmnn
08-08-2012, 20:54
ممنون از این برنامه عالیت فقط میشه برنامه اس ام اس اندروید رو حذف کرد و این برنامه جایگزینش شه
به دردسرش نمی ارزه

Black Pearl
13-08-2012, 17:40
برای GPRS :

برای وای فای هم شما باید برید تو ستینگ و وای فایتون رو روشن کنید و اونجا لیست وایرلس ها میاد و میتونید وصل شید

wi-fi روشن میشه ولی پیدا نمیکنه

_MoHaMaD_
13-08-2012, 17:53
wi-fi روشن میشه ولی پیدا نمیکنه

از یه نرم افزاری که wifi رو fix میکنه استفاده کنید
توی بخش اندروید مینی هست !

پیروز باشید

kurdistan9
15-08-2012, 12:11
سلام دوستان يكي بداد من برسه گوشيم داشتم اندرويد نصب ميكردم كه به مشكل برخوردم والان اين نوشته را مياره
nand id 0*5500...
press volume up for recavery...
وچندين ارور داره.
به نظر من بايد رام مطابق باخود گوشي را دانلود كنم از سايت htc و از خود سايت بلد نيستم يكي كمك كنه
انم مشخصات گوشيم
IMEI-->357215032676416
S/N-->HT11JPZ00976
P/N-->99HKN001-00
با سپاس
پست ارسال شده توسط موبايل

LEO K
15-08-2012, 13:54
سلام دوستان يكي بداد من برسه گوشيم داشتم اندرويد نصب ميكردم كه به مشكل برخوردم والان اين نوشته را مياره
nand id 0*5500...
Press volume up for recavery...
وچندين ارور داره.
به نظر من بايد رام مطابق باخود گوشي را دانلود كنم از سايت htc و از خود سايت بلد نيستم يكي كمك كنه
انم مشخصات گوشيم
imei-->357215032676416
s/n-->ht11jpz00976
p/n-->99hkn001-00
با سپاس

سريالتون رو تو تاپيك زير اعلام كنيد

موفق باشبد

ehsanshafieian
15-08-2012, 23:08
اخرین سیستم عامل اندروید(جدیدترین)رو از کجا باید دانلود کنم؟

_MoHaMaD_
16-08-2012, 06:54
اخرین سیستم عامل اندروید(جدیدترین)رو از کجا باید دانلود کنم؟

سلام دوست من

تو قسمت اندروید همین بخش

اونجایی که نوشته رام ها !
بهترین رام ها : phonerty و android 3.5 sense هستن

پیروز باشی

kurdistan9
18-08-2012, 17:39
سريالتون رو تو تاپيك زير اعلام كنيد

موفق باشبد

سلام
دوست من یعنی اصلا راه بازگشتی هست به ویندوز یا نه
الان من رام هنگ کنگ را دانلود کردم ونامش را هم عوض کردم(روش نصب رام از رم) ولی هیچ تغییری نشد
چی کار کنم بابا اصلن اندروید نمی خام فقت ویندوزمو میخام توروخدا کمک کنید دیگه.:please::please::please::please::please:: please::please:

fazyvazy
21-08-2012, 01:00
سلام خسته نباشید نمی دونم کجا جای مطرح کردن سوالمه و نمی خوام از قوانین سرپیچی کرده باشم اما جدا نمی دونم چی کار کنم من موقع نصب کردن اندرویید دچار مشکل شدم و نمی دونم چطور دوباره برگردم به ویندوز .گوشیم چهار روزه که روی صفحه ی cmw گیر کرده میشه لطفا راهنماییم کنید(گام به گام ! :( ) واقعا ممنون میشم(یا لاقل اون پستی که توش توضیحات رو قبلا دادید بهم ادرسش رو بدید نمی دونم کجا باید دنبالش بگردم)

_MoHaMaD_
21-08-2012, 07:44
سلام خسته نباشید نمی دونم کجا جای مطرح کردن سوالمه و نمی خوام از قوانین سرپیچی کرده باشم اما جدا نمی دونم چی کار کنم من موقع نصب کردن اندرویید دچار مشکل شدم و نمی دونم چطور دوباره برگردم به ویندوز .گوشیم چهار روزه که روی صفحه ی cmw گیر کرده میشه لطفا راهنماییم کنید(گام به گام ! :( ) واقعا ممنون میشم(یا لاقل اون پستی که توش توضیحات رو قبلا دادید بهم ادرسش رو بدید نمی دونم کجا باید دنبالش بگردم)

سلام دوست من

شما در اولین قدم باید به این تاپیک برید
و s\n گوشیتون رو بزارید
تا ما رام رسمی و اورجینالتون رو بهتون بدیم

بعد شما با گرفتن دکمه ولوم منفی و پاور در حالت خاموش به بوت لودر رفته و مراحل نصب رام رو جلو میرید

به همین راحتی

پیروز باشید

fazyvazy
21-08-2012, 11:54
سلام
واقعا از زحماتتون و وقتی که برای پاسخگویی می ذارید متشکرم
می خواستم بدونم دلیل اینکه اندرویید در گوشی من نصب نشد چیه ؟(تا مرحله ی آخر و بوت رفتم و همه چی درست پیش رفت اما اندرویید بالا نیومد و دائم ریست میشد من گام به گام با آموزش تاپیک نصب اندرویید نند (Leo K) ممنون میشم:bt:

_MoHaMaD_
21-08-2012, 12:34
سلام
واقعا از زحماتتون و وقتی که برای پاسخگویی می ذارید متشکرم
می خواستم بدونم دلیل اینکه اندرویید در گوشی من نصب نشد چیه ؟(تا مرحله ی آخر و بوت رفتم و همه چی درست پیش رفت اما اندرویید بالا نیومد و دائم ریست میشد من گام به گام با آموزش تاپیک نصب اندرویید نند (leo k) ممنون میشم:bt:

سلام

دوست من با یه رام دیگه تست کن

heydarian
31-08-2012, 10:09
سلام دوستان امروز داشتم تو xda میچرخیدم یه چیزایی درباره رام آندروید ۴.۱.۱ نوشته بود.خبریه خداروشکر؟

_MoHaMaD_
31-08-2012, 11:11
سلام دوستان امروز داشتم تو xda میچرخیدم یه چیزایی درباره رام آندروید ۴.۱.۱ نوشته بود.خبریه خداروشکر؟

سلام دوست عزیز

خیر خبری نیست !
به منجنی گفته 4.1.1 اومده !
طرفم گفته من یه گوشی جدید خریدم

خایانت کرده به اچ دی مینی :4:

aligoldday
08-09-2012, 00:44
با سلام
من Cm7 اندروید رو نصب کرده بودم،خیلی وقته! الان کند شده .مشکل حجم اس ام اس هم دارم.
می خواستم بدونم ورژن جدیدترش کدوم پست هست که بریزم! من نند نمیخوام. همین روی اس دی باشه لطفا!
یه برنامه بک آپ واسه اس ام اس هام و اکانت هام میخواستم. که اینا رو به ورژن جدید منتقل کنم. خیلی مرسی

_MoHaMaD_
08-09-2012, 07:57
سلام دوست گرامی

این لینک اخرین اندروید اس دی برای مینی هست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2621016&postcount=59)

ضمنا با تیتانیوم بک اپ یا هربرنامه دیگه ای میشه گرفت
کانتکت هارو روو مموری هم میشه ریخت !

موفق باشید

fazyvazy
18-09-2012, 11:10
سلام دوستان خسته نباشید
می خواستم بدونم چطوری می شه فایل های .deb رو روی گوشی اجرا کرد
پیش پیش ممنون:bt:

_MoHaMaD_
18-09-2012, 14:09
سلام دوستان خسته نباشید
می خواستم بدونم چطوری می شه فایل های .deb رو روی گوشی اجرا کرد
پیش پیش ممنون:bt:

.deb مخصوص ایفون هست دوست من

موفق باشید

milad_dante
20-09-2012, 18:20
سلام میخواستم بدونم بهترین رام کوک شده و ریا رسمی موجود برای این گوشی در حال حاضر چی هست و شما چی پیشنهاد میدین؟
اگر لینک هم لطف کنین برای دانلود که عالی میشه.ممنون

_MoHaMaD_
20-09-2012, 20:32
سلام میخواستم بدونم بهترین رام کوک شده و ریا رسمی موجود برای این گوشی در حال حاضر چی هست و شما چی پیشنهاد میدین؟
اگر لینک هم لطف کنین برای دانلود که عالی میشه.ممنون

سلام دوست من

بهترین رام رسمی برای این گوشی O2 هست

البته رام ها رو باید بر اساس نیاز و تجربه نصب کنید

مثلا برای من o2 بهترینه

رام رسمی دیگه که خوب باشه رام اروپای شرقی هست

این لینک قسمت رام ها http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=501

رام کوک شده هم رام سام عزیز رو میتونید استفاده کنید

رام سرعتی رام یاسین رو میتونید استفاده کنید

mrmob
22-09-2012, 08:38
سلام دوستان می خواستم بدونم همراه بانک ملت نسخه ویندوز موبایل درست شد یا باز هم بعد از نصب جلوی ارسال اس ام اس گوشیو می گیره و یک سوال دیگه همراه بانک صادرات هم نسخه جاوا وقتی اس ام اس دریافت می کنه اینباکس خود گوشی میره و یه مشت اعداد و کاراکتر نامفهوم میاره اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.:loveit:

LEO K
22-09-2012, 09:08
سلام دوستان می خواستم بدونم همراه بانک ملت نسخه ویندوز موبایل درست شد یا باز هم بعد از نصب جلوی ارسال اس ام اس گوشیو می گیره و یک سوال دیگه همراه بانک صادرات هم نسخه جاوا وقتی اس ام اس دریافت می کنه اینباکس خود گوشی میره و یه مشت اعداد و کاراکتر نامفهوم میاره اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.:loveit:

خیر نیست و مثل قبل هست و همیشه هم ایراداتی هم دارند

TürkOğlu
26-09-2012, 22:19
سلام
الان رام اندرویدی هست که مصرف باطریش مثل ویندوز باشه؟

_MoHaMaD_
26-09-2012, 23:44
رام phonerty و andrid sense 3,5 بهتر از بقيه هستن تو اكثريت موارد

TürkOğlu
27-09-2012, 09:37
ممنون
برا نصب اینا باید از کجا شروع کنم؟

_MoHaMaD_
27-09-2012, 12:27
دوست عزيز هر رامي رو كه خواستي برو تو تاپيك مربوطش
اموزش كامل نصبش هست

موفق باشيد

kurdistan9
29-09-2012, 17:30
دوستان من تمامی مراحل رو میرم ولی اندروید بالا نمیاد یعنی تا مرحله ی16 دیگه نمیدونم چ مشکلی داره
طبق این اموزش
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2934063&postcount=7

_MoHaMaD_
29-09-2012, 18:14
دوستان من تمامی مراحل رو میرم ولی اندروید بالا نمیاد یعنی تا مرحله ی16 دیگه نمیدونم چ مشکلی داره
طبق این اموزش
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2934063&postcount=7

این اموزش مخصوص همین رامیه که دارین نصب میکنین؟

مموری رو عوض کنید

قبل از این مراحل رو از اول برید

از ویندوز شروع کنید

kurdistan9
04-10-2012, 11:41
سلام مشکل اولی حل شد یعنی اندرویدی شدم بلاخره اما چند مشکل دارم
اپدیت july رونصب کردم
مشکل1-->نمیتونم به اینترنت وصل بشم یعنی میتونم تماس بگیرم ولی ...
مشکل2-->افزایش حافظه داخلی در اندروید نند در این تایپک میشه کمی ریزتر توضیح بدن.
فقط مرحله ی 3 گنگه برام چون اولین برامه دیگه بخشید
باسپاس

kurdistan9
04-10-2012, 13:05
دوستان یه سوال دیگه این عکس مال آندروید فوریو هستش،فوریو جزو تایپک آندروید اس دی هستش?
http://dec.neru9.com/images/869efe03b7fb.jpg

kurdistan9
04-10-2012, 22:02
یه مشکل دیگه چطوری وقتی برنامه ای رو نصب کردم ازهمون ابتدا روی مموری نصب کنم

LEO K
04-10-2012, 22:14
دوستان یه سوال دیگه این عکس مال آندروید فوریو هستش،فوریو جزو تایپک آندروید اس دی هستش?
http://dec.neru9.com/images/869efe03b7fb.jpg

بله دوست من

یه مشکل دیگه چطوری وقتی برنامه ای رو نصب کردم ازهمون ابتدا روی مموری نصب کنم

تو کدوم اندروید ؟ اس دی یا نند ؟

LEO K
04-10-2012, 22:21
سلام مشکل اولی حل شد یعنی اندرویدی شدم بلاخره اما چند مشکل دارم
اپدیت july رونصب کردم
مشکل1-->نمیتونم به اینترنت وصل بشم یعنی میتونم تماس بگیرم ولی ...
مشکل2-->افزایش حافظه داخلی در اندروید نند در این تایپک میشه کمی ریزتر توضیح بدن.
فقط مرحله ی 3 گنگه برام چون اولین برامه دیگه بخشید
باسپاس

1-باید apn ش رو درست کنید
2-شما باید برید تو cwm و بعد برید advance و بعد برید partition sd card و از اونجا می تونید پارتیشن بندی کنید .

موفق باشید

kurdistan9
04-10-2012, 22:23
بله دوست من

تو کدوم اندروید ؟ اس دی یا نند ؟

توی نند

kurdistan9
04-10-2012, 22:52
چطوری apn رو درست کنم مراحلش رو زحمت میکشید!! ممنون

LEO K
06-10-2012, 15:48
چطوری apn رو درست کنم مراحلش رو زحمت میکشید!! ممنون

بفرما :

profetional
18-10-2012, 08:48
به نظر شما باتوجه به اپدیتهای ارائه شده تا این لحظه کاملترین رام کدومه؟

drchiften
18-10-2012, 10:42
به نظر شما باتوجه به اپدیتهای ارائه شده تا این لحظه کاملترین رام کدومه؟

تا الان phonerty از همه کاملتره . بعدش سنس ...

nipax
28-10-2012, 17:19
با سلام به دوستان گل hd mini
یکی از دوستانم رو رام نند اندروید بوده هارد ریست کرده الان بوتش پریده چکار کنیم . . . ؟

فقط اگه میشه لطف کنید سریع کارش گیره . . .

ممنون از عزیزان

_MoHaMaD_
29-10-2012, 22:22
با سلام به دوستان گل hd mini
یکی از دوستانم رو رام نند اندروید بوده هارد ریست کرده الان بوتش پریده چکار کنیم . . . ؟

فقط اگه میشه لطف کنید سریع کارش گیره . . .

ممنون از عزیزان

سلام

باید با رام اورجینال برش گردونید

موفق باشید

nipax
30-10-2012, 10:33
سلام

باید با رام اورجینال برش گردونید

موفق باشید

ممنون ولی اصلا نمیشه بوت که اصلا بالانمیاد خود رام ویندوز هم میخوایم نصب کنیم ارور میده. . .

_MoHaMaD_
30-10-2012, 13:11
ممنون ولی اصلا نمیشه بوت که اصلا بالانمیاد خود رام ویندوز هم میخوایم نصب کنیم ارور میده. . .

به بوت لودر برید
و اینکه حتما حتما باید رام رسمی و کارخونه رو نصب کنید

برای دونستنش s"n رو اینجا بزارید تا بهتوون بگم

موفق باشید

peyman_12
12-11-2012, 15:50
دوستان بهترین راه انتقال دفترچه تلفن از ویندوز به اندروید چیه ؟؟ یه جوری که تاریخ تولد و عکس و ایمیل هم همراهش انتقال پیدا کنه ؟؟

mamadferrari
12-11-2012, 18:41
دوستان بهترین راه انتقال دفترچه تلفن از ویندوز به اندروید چیه ؟؟ یه جوری که تاریخ تولد و عکس و ایمیل هم همراهش انتقال پیدا کنه ؟؟

پیمان جان شما اگه تونستی یه راهی پیدا کنی که همونارم انتقال بدیم به ما هم بگو فکر نمی کنم راهی داشته باشه من خیلی دنبالش گشتم ..................

میشه از طریق Outlook این کارو انجام داد ولی خیلی دردسر داره و من نتونستم ................

peyman_12
13-11-2012, 13:31
پیمان جان شما اگه تونستی یه راهی پیدا کنی که همونارم انتقال بدیم به ما هم بگو فکر نمی کنم راهی داشته باشه من خیلی دنبالش گشتم ..................

میشه از طریق Outlook این کارو انجام داد ولی خیلی دردسر داره و من نتونستم ................

آقا خود شماره تلفن ها از طریق active sync و gmail میآد روی اندروید
ولی فقط نام و شماره تلفن میآد و بقیه اش جا میمونه ! اگه بشه بک آپ های برنامه pim backup رو تو اندروید باز کنیم همه چیز درست میشه

Amin-K69
14-11-2012, 12:56
سلام دوستان راهی هست که بشه با فی س بو ک خود گوشی بریم تو فی س ؟!

آخه hotspot sheild هم نصب کردم کار نکرد ولی آیفون داداشم عین اون برنامه رو نصب کرد داره مثل پلنگ کار میکنه !

راهی سراغ ندارین ؟!

mamadferrari
14-11-2012, 14:28
فکر میکنم با orbot بره ....

Sent from my Liberty using Tapatalk 2

foxfunny
14-11-2012, 23:34
سلام _خدمت برو بچ موبایلستانی _________________________
امیدوارم حاله همه gooooooooooooooooooood باشه !

چرا وین 7 نمیشه روی مینی نصب کرد ؟؟؟؟

mamadferrari
15-11-2012, 01:36
سلام _خدمت برو بچ موبایلستانی _________________________
امیدوارم حاله همه gooooooooooooooooooood باشه !

چرا وین 7 نمیشه روی مینی نصب کرد ؟؟؟؟

به خیلی دلیلا :

1) از نظر سخت افزاری ضعیفه.........

2) بگو اونم مشکلی نداشته باشه مال چه گوشی رو واسه مینی پورت کنن ؟ همه ی وین 7 ها بالای 3.7 اینچ هستن .......

و............

foxfunny
16-11-2012, 12:51
به خیلی دلیلا :

1) از نظر سخت افزاری ضعیفه.........

2) بگو اونم مشکلی نداشته باشه مال چه گوشی رو واسه مینی پورت کنن ؟ همه ی وین 7 ها بالای 3.7 اینچ هستن .......

و............

سلام _
خوب نمیشه dpi <<
lcd رو دستکاری کرد ؟؟؟؟؟؟

foxfunny
16-11-2012, 13:00
سلام

ضمن خسته نباشید
lk _______چه کاریردی داره ؟؟؟
رعایت نکردن ورژن مخصوص lk واسه نصب رام چه تاثیری داره ؟؟؟؟

_MoHaMaD_
16-11-2012, 13:50
سلام

ضمن خسته نباشید
lk _______چه کاریردی داره ؟؟؟
رعایت نکردن ورژن مخصوص lk واسه نصب رام چه تاثیری داره ؟؟؟؟

سلام
همونجور که حضرت والا میدونن Lk میشه بوت لودر

و در صورتی که متفاوت بودن ورژن ها !
در هنگام کار با رام با فورس کلوز مواجه میشین

و بعضی وقتا هم اصلا رام نصب نمیشه !

:022::4:

mamadferrari
16-11-2012, 20:32
دوست عزيز من كفتم خيلي دليل هست مسلا يكيش اينه كه سخت افزارا مشابه باشن كه mini با هيج كدوم مشابه نيست و دلايل ديكه ...

esn_bmd
18-11-2012, 21:19
سلام دوستان یه سوال دارم که نمیدونم کجا بپرسم بنابراین اینجا میپرسم:
من لینک این رامو تو بخش رامها ندیدم، کسی تا حالا این رامو امتحان کرده:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1895225
اگه بله لطفا فیدبک بدین ، ظاهرا همه چیزش کار میکنه (حتی اون دو موردی که گفته کار نمیکنه هم با برنامه های جانبی کار میکنه!)

پیشاپیش ممنون

kral24
18-11-2012, 21:28
اگه بله لطفا فیدبک بدین ، ظاهرا همه چیزش کار میکنه (حتی اون دو موردی که گفته کار نمیکنه هم با برنامه های جانبی کار میکنه!)

پیشاپیش ممنون

خب من الان میگم کجا بپرسی کلوپ اچ دی مینی

mamad.s2000
18-11-2012, 22:18

پیشاپیش ممنون

سلام احسان جان
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=245262

همون cm sceam هست با یه لانچر دیگه. چیز خاصی نیست

foxfunny
19-11-2012, 14:37
سلام ______________ خدمت همه دوستان گل

چجوری میشه از swap پارتیشن استفاده کرد ؟؟؟؟؟

چون میشه رم گوشی رو ارتقا داد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

foxfunny
19-11-2012, 19:44
سلام
بنظر اساتید ((اونایی که بیشتر با آندروید دست و پنجه نرم کردن میشه ))
یه نگاهی به این لینک بندازن _به درد hd mini میخوره ؟؟؟؟؟
http://x8.blogfa.com/post/467

سپاس

ehsanzmnn
19-11-2012, 21:49
سلام
بنظر اساتید ((اونایی که بیشتر با آندروید دست و پنجه نرم کردن میشه ))
یه نگاهی به این لینک بندازن _به درد hd mini میخوره ؟؟؟؟؟
http://x8.blogfa.com/post/467

سپاس

:bn:

rezarmz
20-11-2012, 11:38
سلام میشه یه رام اندرویید خوب برام بزارید که باگی نداشته باشه من گوشیم هنوز ویندوزه میشه اموزش تبدیل به اندروید رو برام بزارید البته به ترتیب ممنونتون میشم

foxfunny
20-11-2012, 12:00
سلام میشه یه رام اندرویید خوب برام بزارید که باگی نداشته باشه من گوشیم هنوز ویندوزه میشه اموزش تبدیل به اندروید رو برام بزارید البته به ترتیب ممنونتون میشم

سلام

تغییر رام اورجینال به اروپا یا امریکا
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201456

رام های آندروید:
سرعت --- پایداری :(پیشنهاد)
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=234020

زیبایی --- مرور زمان کند شدن :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=218277

و نصب آندروید
http://forum.mobilestan.net/showpost...1&postcount=12

rezarmz
20-11-2012, 13:04
دوست عزیز من اول باید رام اروپا نصب کنم برای اینکه گوشیمو اندروید کنم ببخشید این اموزش نصب اندروید لینکش باز نمیشه تورو خدا کمکم کنید
من یه رام اندروید کاملا فارسی میخوام منوهاش فارسی داشته باشه

foxfunny
20-11-2012, 13:27
دوست عزیز من اول باید رام اروپا نصب کنم برای اینکه گوشیمو اندروید کنم ببخشید این اموزش نصب اندروید لینکش باز نمیشه تورو خدا کمکم کنید

سلام ___________بله داداچ

بترتیب گذاشتم

هرکدام از اون رام ها کلیک کنی ___داخلش آموزش نصب هستش

mamadferrari
20-11-2012, 13:46

اين رام از نظر سرعت و بايداري از بقيه بهتره و مي تونيد منوهاشم فارسي كنين ...

nimaprince
20-11-2012, 18:30
سلام به همه اساتید
یه سوال داشتم
من قبلا که HD mini داشتم (اوایل خیلی اندروید نصب میکردم ) ولی بعد از یه مدت EVO 3D خریدم و کلا بیخیال اندروید HD mini شدم و بعدش همین طور یS IIو One X داشتم و تازه یه S III خریدم ولی نکته جالب اینجاست که بعد این همه خرید و فروش هنوز HD mini رو دارم و هنوز ویندوز روش نصبه
الان یه چند روزیه دیگه از وضعش خسته شدم میخواستم بدونم بلاخره بعد از این همه سال اندروید خوب و سالم و بدون مشکلی برای این جوجو اومد یا نه؟؟؟
کلا بهترین و سالم ترین و کامل ترین رامو اندرویدی کدومه ؟!؟؟؟!؟!؟!
ممنون

kral24
20-11-2012, 18:36
سلام به همه اساتید
یه سوال داشتم
من قبلا که hd mini داشتم (اوایل خیلی اندروید نصب میکردم ) ولی بعد از یه مدت evo 3d خریدم و کلا بیخیال اندروید hd mini شدم و بعدش همین طور یs iiو one x داشتم و تازه یه s iii خریدم ولی نکته جالب اینجاست که بعد این همه خرید و فروش هنوز hd mini رو دارم و هنوز ویندوز روش نصبه
الان یه چند روزیه دیگه از وضعش خسته شدم میخواستم بدونم بلاخره بعد از این همه سال اندروید خوب و سالم و بدون مشکلی برای این جوجو اومد یا نه؟؟؟
ممنون

داداش اینو باید تو کلوپش بپرسی

mamadferrari
20-11-2012, 18:38
سلام به همه اساتید
یه سوال داشتم
من قبلا که HD mini داشتم (اوایل خیلی اندروید نصب میکردم ) ولی بعد از یه مدت EVO 3D خریدم و کلا بیخیال اندروید HD mini شدم و بعدش همین طور یS IIو One X داشتم و تازه یه S III خریدم ولی نکته جالب اینجاست که بعد این همه خرید و فروش هنوز HD mini رو دارم و هنوز ویندوز روش نصبه
ممنون

سلام ...

بله اومده اين رام از همه كامل تر و سريع تره ...
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3083684

البته رام هاي مختلف ديكه هم هست كه مي تونيد تو بخش رام ها ببينيد ...

foxfunny
21-11-2012, 13:02
سلام دوستان

کسی این آیتم ها رو میدونه چیه ؟؟؟؟؟ ( برنامه zipper نصب کنید > system information )

A2SD STORAGE ????
SYSTEM TORAGE ??????
SYSTEM CACHE ??????

(ram memory)
THRESHOLD ??????
BUFFERS ?????
CACHED ?????

خواهشاً زود جواب بدین !

foxfunny
21-11-2012, 15:21
سلام
کسی با این برنامه کار کرده روی رام های hd mini
Darktremor A2SD GUI

??????

foxfunny
23-11-2012, 13:02
سلام ____________ خوبین

ازین دستور های hd2
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117370

تغییراتی معجزه آسا برای افزایش سرعت hdmini داشته باشیم !!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

foxfunny
23-11-2012, 13:03
سلام ____________ خوبین

ازین دستور های hd2

تغییراتی معجزه آسا برای افزایش سرعت hdmini داشته باشیم !!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

ehsanzmnn
23-11-2012, 15:00
سلام ____________ خوبین

ازین دستور های hd2

جواب پ.خ شد

mamadferrari
23-11-2012, 16:06
جواب پ.خ شد
احسان جان جرا ب خ جواب رو علني بده :p:p

mohamadp1
23-11-2012, 17:39
سلام.
برای dual boot باید چکار کنیم.؟
که هم اندروید باشه هم ویندوز.
آیا کیفیتش مثل نند هست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
منظورم از کیفیت سرعتشو پایداریشه یا چیزای دیگش
مرسی از همتون واقا

foxfunny
23-11-2012, 20:22
سلام ______خدمت دوستان گل

آقا راه حلی نیست قبل نصب رام _____________ پارتیشن SYSTEM و CACHE رو نسبت به هر رامی تغییر بدیم
چون میگن خیلی نقش بسزایی داره __ مخصوصاً hd2 دارها این کار رو انجام میدن
خوب hdmini هم برادر کوچکشه !!!! شاید بشه ازونا تقلبی کرد ____قبل نصب با تغییر اون 2 پارتیشن ____نتیجه خوبی گرفت ؟؟؟
(به چشم مصرف کننده بخونید & جواب بدید)

foxfunny
23-11-2012, 20:26
سلام.
آیا کیفیتش مثل نند هست؟
مرسی از همتون واقا

سلام _______
بنظر من آندروید نند بهتره ___________مخصوصاٌ پایداریش

اگر هم بخوای میتونی ! هر جفتشو امتحان کنی
که واسه جواب گرفتن خوب در هر کدوم (رم کلاس 10 ) بگیر

ویندوز + آندروید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=148693

آندروید

ehsanzmnn
23-11-2012, 22:51
سلام.
آیا کیفیتش مثل نند هست؟
مرسی از همتون واقا

شما باید رامهای مخصوص sd رو دانلود کنید و طبق آموزش نصب کنید
در مورد سرعت و کیفیت باید بگم خیر اصلا به پای نند هم نمیرسه

ehsanzmnn
23-11-2012, 23:01
سلام ______خدمت دوستان گل

آقا راه حلی نیست قبل نصب رام _____________ پارتیشن SYSTEM و CACHE رو نسبت به هر رامی تغییر بدیم
چون میگن خیلی نقش بسزایی داره __ مخصوصاً hd2 دارها این کار رو انجام میدن
خوب hdmini هم برادر کوچکشه !!!! شاید بشه ازونا تقلبی کرد ____قبل نصب با تغییر اون 2 پارتیشن ____نتیجه خوبی گرفت ؟؟؟
(به چشم مصرف کننده بخونید & جواب بدید)

من فقط نسبت به تجربم جوابتونو میدم
کوکر های اصلی hd2 و hd mini مشترک هستن اگر همچین کاری شدنی بود اونا تا الان پیشنهاد داده بودن بابا hd2 حافظه داخلی بیشتری نسبت به مینی دارهو سخت افزارش هم قویتره
الان شما مشکلت با مینی چیه شاید بتونم کمکت کنم:cv:

foxfunny
24-11-2012, 00:44
من فقط نسبت به تجربم جوابتونو میدم
کوکر های اصلی hd2 و hd mini مشترک هستن اگر همچین کاری شدنی بود اونا تا الان پیشنهاد داده بودن بابا hd2 حافظه داخلی بیشتری نسبت به مینی دارهو سخت افزارش هم قویتره
الان شما مشکلت با مینی چیه شاید بتونم کمکت کنم:cv:

سلام __________خوبی

عزیزم حرص نخور :dq:
من از مینی _______نهایت سرعت ____نهایت کارایی
4تا برنامه نصب می کنیم __شل میشه ____ کند میشه
اصلاً روون نیست ! خدایی بیکار نیستم بیام بیشنم هی انگلک کنم
پس واقعاً یه چیزیش هست _که دنبال راهکارم !!!!

این مشکل من رو حل کن __________ خواهشاً :bp:

mamadferrari
24-11-2012, 15:36
سلام __________خوبی

عزیزم حرص نخور :dq:
من از مینی _______نهایت سرعت ____نهایت کارایی
4تا برنامه نصب می کنیم __شل میشه ____ کند میشه
اصلاً روون نیست ! خدایی بیکار نیستم بیام بیشنم هی انگلک کنم
پس واقعاً یه چیزیش هست _که دنبال راهکارم !!!!

این مشکل من رو حل کن __________ خواهشاً :bp:

مكه جي نصب مي كنين?
من خيلي جيزا روش نصب هست و خيلياشم رو حافظه داخليه و هيج مشكاي از نظر سرعت و ... ندارم ...

mohamadp1
24-11-2012, 16:37
نه منظورم sd نیست.
میخوام هردو رو باهم نصب کنم
شنیدم با dual boot میشه قبل از بالا اومدن ویندوز تو قسمت بوت انتخاب کنیم ویندوز بیاد بالا یا اندروید
اگه کسی بتونه در این زمینه یه توضیحی بده ممنون میشم

ehsanzmnn
24-11-2012, 19:58
نه منظورم sd نیست.
میخوام هردو رو باهم نصب کنم
شنیدم با dual boot میشه قبل از بالا اومدن ویندوز تو قسمت بوت انتخاب کنیم ویندوز بیاد بالا یا اندروید
اگه کسی بتونه در این زمینه یه توضیحی بده ممنون میشم

اصلا همچین چیزی امکان نداره نند یعنی شما به کلی سیستم عامل گوشیتون رو به اندرویید تبدیل کنید و ویندوزی وجود نداشته باشه
کلا هم به یک روش بیشتر هم نمیشه که هم اندروید داشته باشین هم ویندوز اون هم استفاده از ورژن sd اندرویید هست که البته من توصیه نمیکنم چون خیلی وقته کسی به فکر توسعه ش نیست و خیلی هم باگ داره

rezarmz
28-11-2012, 11:04
سلام
بخدا خونم کثیف شد من چطور میتونم این گوشی رو اندرویید کنم خسته شدم اون فایلی رو که باید تو مموری بریزم پسوندش زیپه اصلا نصب نمیشه ارر میده اززیپم درش میارم باز نصب نمیشه خسته شدم بخدا کمکم کنید

mamadferrari
28-11-2012, 12:24
سلام
بخدا خونم کثیف شد من چطور میتونم این گوشی رو اندرویید کنم خسته شدم اون فایلی رو که باید تو مموری بریزم پسوندش زیپه اصلا نصب نمیشه ارر میده اززیپم درش میارم باز نصب نمیشه خسته شدم بخدا کمکم کنید

دوست عزیز اولندش سوالتونو یک جا بپرسین ...
دومندش کارایی که توی لینک زیر گفته رو انجام بدین
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3076721

rezarmz
01-12-2012, 00:38
سلام من موفق شدم اندروييد نصب كنم اما رامي كه نصب كردم همه وايپ هارو هم زدم اما رام تا حد همون ارم ادمك سيانوژن مياد اصلا رام بالا نمياد مشكل ازكجاستPhonerty-CM9-RC2

ehsanzmnn
01-12-2012, 08:02
سلام من موفق شدم اندروييد نصب كنم اما رامي كه نصب كردم همه وايپ هارو هم زدم اما رام تا حد همون ارم ادمك سيانوژن مياد اصلا رام بالا نمياد مشكل ازكجاستphonerty-cm9-rc2

معمولا تا 10دقيقه هم ممكنه طول بكشه اندرويد بالا بياد ولي اگه بازم نشد دوباره به ويندوز برو و باز هم مراحل رو طي كن

rezarmz
01-12-2012, 13:17
چطور باید برگردم به ویندوز

ehsanzmnn
01-12-2012, 15:02
چطور باید برگردم به ویندوز

شما باید رام اصلیتون رو داشته باشید اگه هم ندارین اول پشت گوشیتون رو باز کنید زیر باتریتون رو که نگاه کنید یک sn نوشته که اون رو باید توی این تایپیک بذارید تا دوستان بهتون کمک کنن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?goto=newpost&t=165889

foxfunny
03-12-2012, 12:57
سلام به دوستان
کسی با رم کلاس 10 پارتیشن بندی کرده ؟؟؟؟نتیجه خوب بوده؟؟؟؟؟ رام دچار مشکل نشده ؟؟؟؟
چون خودم اینکارو با رم کلاس 2 انجام دادم ____که مشکلاتی رو بهمراه داشت !!!!!

ولی hd2 دارها اینکارو میکنن ____راضی هم هستند !!!!

یه راه حل دیگه هم هست که برنامه هارو move کنیم ___ولی بعضی برنامه رو باید با link2sd بزور انتقال داد!!!!!
که فکر کنم ___با این کار a2sd storage , system storage تحت فشار __یا تداخل میشه !!!! در نتیجه سرعت کم میشه !!!

ممنون میشم راهنمایی کنید !!!!!!! __________سپاس

ehsanzmnn
03-12-2012, 13:17
سلام به دوستان
کسی با رم کلاس 10 پارتیشن بندی کرده ؟؟؟؟نتیجه خوب بوده؟؟؟؟؟ رام دچار مشکل نشده ؟؟؟؟
چون خودم اینکارو با رم کلاس 2 انجام دادم ____که مشکلاتی رو بهمراه داشت !!!!!

ولی hd2 دارها اینکارو میکنن ____راضی هم هستند !!!!

یه راه حل دیگه هم هست که برنامه هارو move کنیم ___ولی بعضی برنامه رو باید با link2sd بزور انتقال داد!!!!!
که فکر کنم ___با این کار a2sd storage , system storage تحت فشار __یا تداخل میشه !!!! در نتیجه سرعت کم میشه !!!

ممنون میشم راهنمایی کنید !!!!!!! __________سپاس

بله من ديروز با يه مموري كلاس 10سيليكون پاور اين كار رو انجام دادم سرعت هم تغييري نداشته الان هم 849 مگ فضا دارم

foxfunny
03-12-2012, 18:33
بله من ديروز با يه مموري كلاس 10سيليكون پاور اين كار رو انجام دادم سرعت هم تغييري نداشته الان هم 849 مگ فضا دارم

سلام ____
شرمنده __جسارت نباشه داداش ! قصد فضولی ندارم !

چرا پارتیشن بندی کردی ؟؟؟؟

پارتیشن بندی تو کارایی آندروید تاثیری نداره ؟ __ (( مثلاً هنگ کنه ، ریست شه ))

مصرف باطری زیاد نشده ؟؟؟؟

سپاس

ehsanzmnn
04-12-2012, 01:12
سلام ____
شرمنده __جسارت نباشه داداش ! قصد فضولی ندارم !

چرا پارتیشن بندی کردی ؟؟؟؟

پارتیشن بندی تو کارایی آندروید تاثیری نداره ؟ __ (( مثلاً هنگ کنه ، ریست شه ))

مصرف باطری زیاد نشده ؟؟؟؟

سپاس

خواهش میکنم داداش
من پارتیشن بندی کردم چون نیاز به فضای داخلی بیشتری پیدا کردم این فضا ی زیاد مزیتها و معایبی هم داره
مزایاش اینه که توی اجرای بازیهای دیتا دار مقداری به رون شدن بازیها کمک میکنه و همینطور محدودیت نصب نرم افزار ندارم دیگه و ...
عیبش هم اینه که الان متوجه شدم سرعت گوشیم کمتر شده
اصلا هم به باتری ارتباطی نداره

rezarmz
04-12-2012, 14:22
من یه ام اندروید ریختم اما فیلمبرداریش کار نمیده میشه یه رام خوب برام بزارید بدون باگ البته بجز این رام Phonerty-CM9-RC2
ممنونتون میشم

xor_hv
11-12-2012, 16:01
سلام
دوستان من خیلی وقت بود به سایت سر نزده بودم
بالاخره آندروید برای این گوشی به ثبات رسیده میتونیم بریزیم و مثل ویندوز موبایل ازش کار بکشیم؟
اگر جواب مثبت هست چه ورژنی خوب هست؟
ممنونم

alibaraani
11-12-2012, 16:31
من یه ام اندروید ریختم اما فیلمبرداریش کار نمیده میشه یه رام خوب برام بزارید بدون باگ البته بجز این رام Phonerty-CM9-RC2
ممنونتون میشم

فقط سنس کاملترین رامه

alibaraani
11-12-2012, 16:35
سلام
دوستان من خیلی وقت بود به سایت سر نزده بودم
بالاخره آندروید برای این گوشی به ثبات رسیده میتونیم بریزیم و مثل ویندوز موبایل ازش کار بکشیم؟
اگر جواب مثبت هست چه ورژنی خوب هست؟
ممنونم

سلام

رام کامل و خوب این

اگه فیلمبرداری برات مهم نیست این

ولی به نظر من این از فونرتی هم بهتره(اگه فیلمبرداری برات مهم نیست)
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=255729

موفق باشید

امیر_حسین
11-12-2012, 17:29
جون مادرتون یکی به من کمک کنه.هرچی گوشیم رو به لب تاب وصل میکنم سینک نمیشه.دیوایس سنتر خود ویندوز 7 که هیچی دوتا دیوایس سنتر دیگه هم از نت دانلود کردم.یکیش از همین موبایلستان.ولی انگار نه انگار...سی دی خود گوشی رو گم کردم قبلا ز اونجا دیوایس سنتر ریخته بودم.حالا ویندوز لب تابو عوض کردم پریده

امیر_حسین
11-12-2012, 17:30
یادم رفت بگم گوشیم htc mini هست

alibaraani
11-12-2012, 19:08
جون مادرتون یکی به من کمک کنه.هرچی گوشیم رو به لب تاب وصل میکنم سینک نمیشه.دیوایس سنتر خود ویندوز 7 که هیچی دوتا دیوایس سنتر دیگه هم از نت دانلود کردم.یکیش از همین موبایلستان.ولی انگار نه انگار...سی دی خود گوشی رو گم کردم قبلا ز اونجا دیوایس سنتر ریخته بودم.حالا ویندوز لب تابو عوض کردم پریده

اندروید داری یا ویندوز؟!

xor_hv
13-12-2012, 01:29
سلام

رام کامل و خوب این

اگه فیلمبرداری برات مهم نیست این

ولی به نظر من این از فونرتی هم بهتره(اگه فیلمبرداری برات مهم نیست)
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=255729

موفق باشید
ممنونم داداشم
شماره ها و sms ها با ریختن این رام پاک میشه؟
ضمنا من قبلا یکبار هر چی سعی کردم باطری را کالیبره کنم نشد که نشد
شرمنده میدونم سوال هام مبتدی هست ولی بار اولم هست
اگه میشه یکم راجع به اصطلاحات وایپ و ... توضیح بدید

alibaraani
15-12-2012, 20:22
ممنونم داداشم
شماره ها و sms ها با ریختن این رام پاک میشه؟
ضمنا من قبلا یکبار هر چی سعی کردم باطری را کالیبره کنم نشد که نشد
شرمنده میدونم سوال هام مبتدی هست ولی بار اولم هست
اگه میشه یکم راجع به اصطلاحات وایپ و ... توضیح بدید

سلام
باید بکاپ بگیری

وقتی تو فلدر lk رفتی و haret رو زدی و نصب کننده اتومات
رو زدی و دکمه بالای ولوم و گرفتی و خلاصه وارد صفحه ریکاوری شدی
حالا نوبت فرمتها ست و وایپ باتری
که اونم تو ریکاوری قسمت advencent نوشته wipe battery
انتخاب و بعد ok و بعدم نصب رام خلاص

موفق باشی

foxfunny
17-12-2012, 13:35
اندروید داری یا ویندوز؟!

سلام

airdroid (protable hotspot
خوبیش این برنامه ((باطری هی شارژ نمیشه)

اینم هست
از سایت pandaapp.com
pc sueit واسه آندروید بگیری
که بدیش اینه با کابل که هر موقع اتصال برقرار کنی با pc (کابل ) باطری شارژ میشه _که اصلاً خوب نیست !

xor_hv
18-12-2012, 02:47
سلام
باید بکاپ بگیری

وقتی تو فلدر lk رفتی و haret رو زدی و نصب کننده اتومات
رو زدی و دکمه بالای ولوم و گرفتی و خلاصه وارد صفحه ریکاوری شدی
حالا نوبت فرمتها ست و وایپ باتری
که اونم تو ریکاوری قسمت advencent نوشته wipe battery
انتخاب و بعد ok و بعدم نصب رام خلاص

موفق باشی
سلام
ممنون داداش
توی آموزش ها خوندم قبلش باید باطری کالیبره بشه.ولی اینی که شما میگی یعنی موقع نصب باید کالیبره بشه؟
اگر از شماره ها و sms بکاپ بگیرم میتونم همین بکاپ را روی آندروید برگردونم؟با چه نرم افزاری؟

alibaraani
18-12-2012, 20:31
سلام
ممنون داداش
توی آموزش ها خوندم قبلش باید باطری کالیبره بشه.ولی اینی که شما میگی یعنی موقع نصب باید کالیبره بشه؟
اگر از شماره ها و sms بکاپ بگیرم میتونم همین بکاپ را روی آندروید برگردونم؟با چه نرم افزاری؟

بعداز فرمتها و قبل از نصب رام کالیبره بشه بهتره

اگر از ویندوز میخوای بکاپ بگیری و بیاری تو اندروید که نرم افزار نداره
یه سری روش هست که بچه ها قبلا زحمتشو کشیدن تو سایت هست بگردی
پیدا میکنی

foxfunny
02-01-2013, 22:22
سلام ______________________خوبینننننننننن نننننننن

یه بازی رو پاک کردم ___دوباره خواستم بریزم > ارور
>>>>>>> out of space میده !!!!؟؟؟؟؟؟
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

ehsanzmnn
03-01-2013, 11:21
سلام ______________________خوبینننننننننن نننننننن

یه بازی رو پاک کردم ___دوباره خواستم بریزم > ارور
>>>>>>> out of space میده !!!!؟؟؟؟؟؟
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

:dy:

mamadferrari
06-01-2013, 23:02
دوستان من با برنامه ی antutu benchmark از دو رام sense 3.5 و miui v4 بنچمارک گرفتم که نتایجش خیلی جالبه با سنس که cpu روی 784 اوورکلاک بود امتازش شد 1800 و متاسفانه اسکرین شات ندارم و نتیجه دور از انتظارم نبود ولی وقتی این کارو با miui کردم واقعا تعجب کردم چون امتایز اومد 3772 که همونطور که در اسکرین شات می بینین خیلی خیلی به galaxy s نزدیکه ...
جالب اینجاست وقتی نتایجشونو جز جز بررسی کردم با کمال تعجب دیدم که hd mini توی پردازش گرافیکی هم دو بعدی و هم سه بعدی از gs بیشتره و این در حالیه که gs از نظر رو و مموری جلوتر بود

foxfunny
07-01-2013, 19:31
:dy:

بی جنبه!
خدا رو شکر_________________خودم با سرچ فهمیدم!
:dp:

foxfunny
07-01-2013, 19:34
دوستان من با برنامه ی antutu benchmark از دو رام sense 3.5 و miui v4 بنچمارک گرفتم که نتایجش خیلی جالبه با سنس که cpu روی 784 اوورکلاک بود امتازش شد 1800 و متاسفانه اسکرین شات ندارم و نتیجه دور از انتظارم نبود ولی وقتی این کارو با miui کردم واقعا تعجب کردم چون امتایز اومد 3772 که همونطور که در اسکرین شات می بینین خیلی خیلی به galaxy s نزدیکه ...
جالب اینجاست وقتی نتایجشونو جز جز بررسی کردم با کمال تعجب دیدم که hd mini توی پردازش گرافیکی هم دو بعدی و هم سه بعدی از gs بیشتره و این در حالیه که gs از نظر رو و مموری جلوتر بود

sent from my liberty using tapatalk 2

سلام _____خوبی داداش
مرسی ازین کشف ها!
راهی نیست ! همون مقدار رم توی ویندوز رو تو آندروید داشته باشیم!

mamadferrari
08-01-2013, 00:18
سلام _____خوبی داداش
مرسی ازین کشف ها!
راهی نیست ! همون مقدار رم توی ویندوز رو تو آندروید داشته باشیم!

خب شما اگر اینقدر کم داری مموری رو پارتیشن بندی کن هرچند من پیشنهاد نمی کنم و به نظرم همین مقدارم کافیه چون تا حالا کم نیووردم ...

Sent from my HD mini using Tapatalk 2

p30base
08-01-2013, 09:35
با سلام
من چند روزه که یه تبلت ایرانی به اسم EA-97 اسپین گرفتم
چند تا سوال:
1. توی سایتش گفته شده که پردانده اش دو هسته ای GHZ 1.5 و پردازنده گرافیکی Mali 400 و رم 1 گیگابایت داره.
من نرم افزار Android-System-Info-1.25.2 و Android_Hardware_Info_v2.1.0 رو روش نصب کردم و
پردازنده رو 1200 mb یعنی 1.2 GHZ و رم رو 374 mb نشون میده
میخواستم بدونم برنامه ای هست که تعداد هسته های cpu و gpu و نوعشون رو نشون بده؟
2. من برنامه super user رو روی تبلت نصب کردم
وقتی این برنامه نصب و اجرا بشه یعنی اینکه سیستم عامل روته؟
3. بازی cut the roupe , cut the roupe experiment , pudding monster , shadow gun وقتی در منوشون روی گزینه new game میزنم صفحه لودینگ اول بازی میاد و دوباره وارد منو میشه و توی بازی نمیره. مشکل از کجاست؟
بازی های زیادی نصب شدن اما اینا اینجورین
4. برنامه ها در اندروید توی حافظه اصلی سیستم عامل نصب میشن یا حافظه داخلی با فضای بیشتر یا کارت حاظه؟
میشه محل نصبو تغییر داد؟

foxfunny
08-01-2013, 22:18
خب شما اگر اینقدر کم داری مموری رو پارتیشن بندی کن هرچند من پیشنهاد نمی کنم و به نظرم همین مقدارم کافیه چون تا حالا کم نیووردم ...

سلام
خوبی
پارتیشن بندی واسه فضای رام>rom< هستش (( همون فضای داخلی))

من گفتم رم آندروید رو افزایش بدیم _____ رم خیلی کمه !
تو ویندوز 384 mb ___تو آندروید 280______چند تا برنامه بریزی _یه کیبرد - handcent
ران که میشن ___کم کم از فضای رم و میگیرن!
که در نتیجه سرعت میاد پائین !

foxfunny
08-01-2013, 22:20
سلام
من وقتی اس ام اس میدم !
تایپ حروف کند میشه ! با چند تا کیبردم امتحان کردم ؟؟؟؟؟
از چی میتونه باشه این مشکل ؟؟؟؟

mamadferrari
08-01-2013, 23:48
سلام
من وقتی اس ام اس میدم !
تایپ حروف کند میشه ! با چند تا کیبردم امتحان کردم ؟؟؟؟؟
از چی میتونه باشه این مشکل ؟؟؟؟

دوست عزیز شما باید چند چیزو بدونی اوم اینه که شما یک گوشی ویندوز ۶.۵ دستته که اندروید روش زدین یعنی نباید انتظار خیلی بالایی ازش داشته باشین و از طرفی این hd mini بیچاره خیلی خوب کار می کنه تا حدی که دوتا از دویستام که یکیشون گالاکسی اس و یکیشون دیزایر اچ دی با رام اورجینال دارن حتی وقتی گوشیم سنس بود گفتن hd mini از اونا روون تره و در ضمن شما باید hd mini رو در حد خودش ببینین نه با گوشیای بالاترش مقایسش کنین ...

واسه ی کیبورد هم از اونایی استفاده کنین که سبک ترن نه اونایی که خیلی سنگین هستن ...

alibaraani
09-01-2013, 20:21
سلام

دوستان خوبم خیلی وقته میخوام این سوالو بپرسم ولی یادم میره:an:
من هر نرم افزاری برای gps نصب میکنم (تمام رامها) تو قسمت سرچ که میرم
از نرم افزار خارج میشه
آیا عادیه؟
اگه نیست لطف کنین بگین چیکار کنم

سپاس

foxfunny
11-01-2013, 17:45
دوست عزیز شما باید چند چیزو بدونی اوم اینه که شما یک گوشی ویندوز ۶.۵ دستته که اندروید روش زدین یعنی نباید انتظار خیلی بالایی ازش داشته باشین و از طرفی این hd mini بیچاره خیلی خوب کار می کنه تا حدی که دوتا از دویستام که یکیشون گالاکسی اس و یکیشون دیزایر اچ دی با رام اورجینال دارن حتی وقتی گوشیم سنس بود گفتن hd mini از اونا روون تره و در ضمن شما باید hd mini رو در حد خودش ببینین نه با گوشیای بالاترش مقایسش کنین ...

واسه ی کیبورد هم از اونایی استفاده کنین که سبک ترن نه اونایی که خیلی سنگین هستن ...

سلام
ممنون داداش از جواب
انتظار خیلی بالایی ندارم !

کیبرد خوده رام که 13mb >LatinIME.apk هستش
ولی من هم با کیبرد AItKP و هم ,multinig keyboard __ این مشکل رو دارم

در ضمن رام دستکاری کردم __میتونه ربط داشته باشه>؟؟؟؟
ولی اصلاً فورس کلوز ندارم_____________________________________((( (اینم بگم با رام اورجینالشم این مشکل بود))))

اینم لیست رام که دستکاری کردم : 87 mb

807484

mamadferrari
11-01-2013, 21:32
سلام
ممنون داداش از جواب
انتظار خیلی بالایی ندارم !

کیبرد خوده رام که 13mb >LatinIME.apk هستش
ولی من هم با کیبرد AItKP و هم ,multinig keyboard __ این مشکل رو دارم

در ضمن رام دستکاری کردم __میتونه ربط داشته باشه>؟؟؟؟
ولی اصلاً فورس کلوز ندارم_____________________________________((( (اینم بگم با رام اورجینالشم این مشکل بود))))

اینم لیست رام که دستکاری کردم : 87 mb

807484

من از touch pal خوشم مىاد ولى فارسى ىا عربى نداره اىن مشکلىم که شما مىگىن نداره...
گوکىبوردم بد نىست اگه فارسى بخواىىن...

mohammad.persia
12-01-2013, 11:48
سلام
واقعیتش یه سری از برنامه هارو وقتی میخوام اجرا کنم
یه ارور میاد و نوشته این برنامه متوقف شده
دلیلش چیه؟؟
راهی هستش دیگه این ارور رو نده؟
و اینکه موقعه ای که گوشی رو به شارژ وصل میکنم این چراغ گوشی به جای رنگ قرمز به زرد تبدیل میشه
و اینکه کلا موقه شارژ گوشیم با مشکل رو برو میشه
آیا تنظیمات خاصی داره؟؟

mamadferrari
12-01-2013, 12:38
سلام
واقعیتش یه سری از برنامه هارو وقتی میخوام اجرا کنم
یه ارور میاد و نوشته این برنامه متوقف شده
دلیلش چیه؟؟
راهی هستش دیگه این ارور رو نده؟
و اینکه موقعه ای که گوشی رو به شارژ وصل میکنم این چراغ گوشی به جای رنگ قرمز به زرد تبدیل میشه
و اینکه کلا موقه شارژ گوشیم با مشکل رو برو میشه
آیا تنظیمات خاصی داره؟؟

مشکل برنامه ها مشکل فورس کلوز هست که اگه درست نصب کرده باشىن و اىن مششکل وجود داشته باشه به دلىل پر شدن حافظه است و شما اىن مشکلو با ىه نرم افزار تسک کىلر استفاده کنىن...
در مورد رنگ led کلا توى cm9 اىنطور روشن مىشه و مشکلى نداره و واسه ى شارژم وقتى مى خواىىن گوشى رو به شارژ بزنىن مانىتورو روشن کنىن و وقتى led روشن شد مانىتورو خاموش کنىن....

mohammad.persia
13-01-2013, 15:44
یه سوال
میخواستم باتری رو کالیبره کنم
ولی خب من نگاه کردم و دیدم گوشیم هیچ وقت باتری رو تا 100 درصد پر نمیکنه
یعنی بیشترین مقدارش 98 درصده
آیا باید تو cwm هم تغییراتی رو انجام بدم؟؟
تا باتری بتونه 100 درصد شارژ بشه؟؟

mamadferrari
13-01-2013, 18:26
یه سوال
میخواستم باتری رو کالیبره کنم
ولی خب من نگاه کردم و دیدم گوشیم هیچ وقت باتری رو تا 100 درصد پر نمیکنه
یعنی بیشترین مقدارش 98 درصده
آیا باید تو cwm هم تغییراتی رو انجام بدم؟؟
تا باتری بتونه 100 درصد شارژ بشه؟؟

توى cm9 باترى هىچ وقت 100%رو نشون نمىده و 98 , 99 درصد ىعنى 100 درصد...

alibaraani
14-01-2013, 14:32
سلام

دوستان خوبم خیلی وقته میخوام این سوالو بپرسم ولی یادم میره:an:
من هر نرم افزاری برای gps نصب میکنم (تمام رامها) تو قسمت سرچ که میرم
از نرم افزار خارج میشه
آیا عادیه؟
اگه نیست لطف کنین بگین چیکار کنم

سپاس

بابا میدونم سوالم زیاد مهم نیست
ولی یه جوابی بدین ممنون میشما!

rame
14-01-2013, 15:13
بابا میدونم سوالم زیاد مهم نیست
ولی یه جوابی بدین ممنون میشما!

سلام...

علتش نصب نبودن گوگل آپ با نصبش مشکلت برطرف میشه

alibaraani
14-01-2013, 15:45
سلام...

علتش نصب نبودن گوگل آپ با نصبش مشکلت برطرف میشه

سلام
گوگل آپ همون موقع نصب رام نصب کردم

foxfunny
14-01-2013, 16:41
سلام

سلام
من خودم روی این رام htc Sense 3.5 Android 2.3.5
امتحان کردم
1% شک نکن ___________________100% کار میکنه

ولی رو فونرتی امتحان نکردم

rame
14-01-2013, 22:09
سلام

دوست عزیز

چند برنامه رو روی اندروید 4.0.4 امتحان کردم جواب داده حتی برنامه با حجم50m مثلNavitel.Navigator

احتمالا برنامه نصب شده با سخت افزاری گوشی مچ نیست

اسکرین

alibaraani
15-01-2013, 21:13
دوست عزیز

چند برنامه رو روی اندروید 4.0.4 امتحان کردم جواب داده حتی برنامه با حجم50m مثلNavitel.Navigator

احتمالا برنامه نصب شده با سخت افزاری گوشی مچ نیست

اسکرین

سلام

من هم نویتل رو نصب کردم،رامم4.0.4هست
ولی تا میخوام یه جایی رو پیدا کنم از برنامه خارج میشه
نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dy:

_MoHaMaD_
15-01-2013, 21:50
سلام

سلام
ویندوز موبایلم همینطوره؟

alibaraani
15-01-2013, 23:46
سلام
ویندوز موبایلم همینطوره؟

سلام محمدجان

نه تو ویندوز خوبه

rame
16-01-2013, 00:55
سلام

سلام دوست عزیز...

شما دیتا اونو تو کارت اس دی کپی کردین

این ورژنو نصب کن Navitel.Navigator.5.5.1.0_Soft98.ir سایت دانلود هم جلوش هست

این هم نقشه ایران که باید دانلود کنی Iran Map 2.8.5 Farsi By Carbuncle (hamta Corp.)

همراه برنامه هست باید دانلود کنی

بدونه هیچ مشکلی داره کار میکنه فارسی رو ساپورت میکنه

صلوات یادت نره

mohammad.persia
16-01-2013, 16:24
سلام
دوستان مصرف باتری گوشیم خیلی زیاده
رام ویندوزم که اروپا بودش
اندرویدمم که cm9 هستش
من تقریبا دوبار در روز گشیمو شارژ میکنم
با اینکه به عنوان گوشی دوم استفاده میشه
چه راه حلی برای بهینه سازی مصرف باتری پیشنهاد میکنید؟
در ضمن من تسک کلیر نصب کردم
وقتی رو میرم تو برنامه میبینم یه سری از برنامه ها دارن از فضای رم استفاده میکنند
ولی من اصلا اون برنامه هارو باز نکردم
برای همه اینطوریه؟
آیا راه حلی هم داره که برنامه ها تا وقتی که خودمون نخوایم از فضای رم استفاده نکنند

foxfunny
16-01-2013, 19:10
سلام
دوستان مصرف باتری گوشیم خیلی زیاده
رام ویندوزم که اروپا بودش
اندرویدمم که cm9 هستش
من تقریبا دوبار در روز گشیمو شارژ میکنم
با اینکه به عنوان گوشی دوم استفاده میشه
چه راه حلی برای بهینه سازی مصرف باتری پیشنهاد میکنید؟
در ضمن من تسک کلیر نصب کردم
وقتی رو میرم تو برنامه میبینم یه سری از برنامه ها دارن از فضای رم استفاده میکنند
ولی من اصلا اون برنامه هارو باز نکردم
برای همه اینطوریه؟
آیا راه حلی هم داره که برنامه ها تا وقتی که خودمون نخوایم از فضای رم استفاده نکنند

سلام
اگه دوست داشتی _با ویندوز o2
و فونرتی یه تست کن
شاید خوب بود واست!
اصلاً هم ضرر نداره

alibaraani
16-01-2013, 23:35
سلام دوست عزیز...

شما دیتا اونو تو کارت اس دی کپی کردین

این ورژنو نصب کن Navitel.Navigator.5.5.1.0_Soft98.ir سایت دانلود هم جلوش هست

این هم نقشه ایران که باید دانلود کنی Iran Map 2.8.5 Farsi By Carbuncle (hamta Corp.)

همراه برنامه هست باید دانلود کنی

بدونه هیچ مشکلی داره کار میکنه فارسی رو ساپورت میکنه

صلوات یادت نره

سلام

همینارو نصب کردم ولی بازم مشکل داره:dy::dy::dy::dy::dy::dy:

mohammad.persia
27-01-2013, 15:00
یه سوال
من از برنامه تسک کلیر استفاده میکنم
از خیلی از برنامه ها که تو پیشفرض اندروید هستند استفاده ای نمیکنم
ولی خب تو برنامه تسک کلیر نشون میده که داره از حافظه گوشی داره استفاده میکنه
چطوری میتونم این برنامه هارو حذف کنم و یا کاری کنم که خود به خود از این حافظه استفاده نکنه و یا باز نشه
آخه تا میخوایم یه برنامه ای رو باز کنم میگه نمیتونی برنامه رو باز کنی
باید برم تسک کلیر کنم و دوباره برم سراغ اون برنامه
و اینکه چطوری میتونم یه برنامه رو روی کارت حافظه نصب کنم

kurdistan9
29-01-2013, 21:06
salam man keyboard farsi daram vase Android sense ama har kari mikonam farsi nemishe esm kyb (perfect kyb)

Leon 2008
29-01-2013, 21:13
یه سوال
من از برنامه تسک کلیر استفاده میکنم
از خیلی از برنامه ها که تو پیشفرض اندروید هستند استفاده ای نمیکنم
ولی خب تو برنامه تسک کلیر نشون میده که داره از حافظه گوشی داره استفاده میکنه
چطوری میتونم این برنامه هارو حذف کنم و یا کاری کنم که خود به خود از این حافظه استفاده نکنه و یا باز نشه
آخه تا میخوایم یه برنامه ای رو باز کنم میگه نمیتونی برنامه رو باز کنی
باید برم تسک کلیر کنم و دوباره برم سراغ اون برنامه
و اینکه چطوری میتونم یه برنامه رو روی کارت حافظه نصب کنم

شما میتونی برای انتقال فایل به کارت حافظه از برنامه link to sd یا app to sd استفاده کنی برای حذف فایلهای سیستمی هم که بدردتون نمیخوره اگه گوشیرو روت کنی و بری تو پوشه فایلهای سیستمی میتونی اونجا حذفشون کنی

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

kurdistan9
31-01-2013, 10:38
سلام من الان روي گوشي آندرويد سنس است الان كه متوجه شدم كارت حافظه ام 7,25مگ حافظه دارم بقيه اش چي شده?
موقع پارتيشن بندي ازدست دادم? ميشه برگردوند چون ميخام نند رو نصب كنم
با سپاس

ehsanzmnn
31-01-2013, 11:26
سلام من الان روي گوشي آندرويد سنس است الان كه متوجه شدم كارت حافظه ام 7,25مگ حافظه دارم بقيه اش چي شده?
موقع پارتيشن بندي ازدست دادم? ميشه برگردوند چون ميخام نند رو نصب كنم
با سپاس

مموریتون رو پارتیشن بندی کردین؟اگه آره که با نرم افزار SDFormatter فرمتش کن درست میشه
اگه هم نه لطفا دقیقتر توضیح بده چیکار کردی تا کمکت کنم

kurdistan9
31-01-2013, 12:36
مموریتون رو پارتیشن بندی کردین؟اگه آره که با نرم افزار sdformatter فرمتش کن درست میشه
اگه هم نه لطفا دقیقتر توضیح بده چیکار کردی تا کمکت کنم
بله ,طبق تايپك آموزش افزايش حافظه ي داخلي درآندرويد رفتم جلو.
درسته؟ازحافظه مموري برداشته شده؟

mamadferrari
31-01-2013, 13:56
بله ,طبق تايپك آموزش افزايش حافظه ي داخلي درآندرويد رفتم جلو.
درسته؟ازحافظه مموري برداشته شده؟

بله وقتی پارتیشن بندی می کنین مموری حجمش کم میشه چون به حافظه داخلی تبدیل میشه و باید برای برگردوندنش از sdformater استفاده کنین ...

kurdistan9
31-01-2013, 14:35
بله وقتی پارتیشن بندی می کنین مموری حجمش کم میشه چون به حافظه داخلی تبدیل میشه و باید برای برگردوندنش از sdformater استفاده کنین ...

Sent from my hd mini using tapatalk 2

بله ممنون واسه راهنمايي. توي تايپك افزايش حافظه داخلي گفته ٥١٢ روبزنيد اگرمن ١٠٢٤ روبزنم مشكلي پيش نمياره

mamadferrari
31-01-2013, 15:49
بله ممنون واسه راهنمايي. توي تايپك افزايش حافظه داخلي گفته ٥١٢ روبزنيد اگرمن ١٠٢٤ روبزنم مشكلي پيش نمياره

مشکلی که پیش نمیاد ولی هرچقدر فضای بیشتری رو پارتیشن بندی کنین سرعتتون پایین میاد ...
اگه نظر منو بخوایین اصلا پارتیشن بندی نکنین بهتره ...

kurdistan9
03-02-2013, 00:22
سلام روش نصب بازی های hd رو میخاستم البته توی انجمن آندروید هم رفتم ولی نتیجه نگرفتم روش ساده تری نیست؟

foxfunny
05-02-2013, 22:56
سلام
خدمت دوستان گل

آقا نمیشه رام های آندروید hd2 رو با تغییراتی روی hd mini نصب کرد !!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشناً جواب با دلیل

سپاس